Új privát üzeneted érkezett!

Rik regizél be Leo oldalára
e.andrea
 
 


[quote="kicsimálna"]. írta:kicsimálnaÉn a Teréz krt-nál veszem,ott mindig van,az nagyon nagy patika.


Köszi,kár hogy az messze van nekem.De kikeressük itt aa sjaokkal valahonnan!!!!Köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Andi
hol van az???
Vendég
 

 
 

mindjárt meg irom
e.andrea
 
 


Rik ment pü.
e.andrea
 
 


Erika!
Nálatok is van homeós gyógyszertár!
Arany Kigyó Gyógyszertár Magyar út 6
Vendég
 


azt tudom Kriszti,de ott van ez???
Vendég
 


Várjatok most hülye kérdést teszek fel!azt az 1600ft-ost amit azelőző oldalon irtunk?
De van egy tovább kitarto amiről irt és az bogyo!!Azt hogy hivják???
Elveszetettem a fonalat!
Vendég
 


Rik mi?
e.andrea
 
 


Rik azt Leotol tudnád meg rendelni
e.andrea
 
 


[quote="kicsimálna"]A írta:kicsimálna HORMEEL S,az még legutóbb is 1600 ft volt.Kb. egy hónapig elég.A Leo-féle bogyók pedig akár 3-4 hónapig is elegendőek.Ez a 3.-4. hónapom vele,igaz,terhes nem lettem,de mint kiderült,nálam ez a teherbeeséshez kevés,viszont a luteális fázist rendbetette gyönyörűen!


Erről értekezem....
De most már értem,Leotol kell megkérdeznem,vagyis megnéznem! :wink: :oops:
Vendég
 


Erika!
Azt csak úgy tudnád,hogy van e,ha elmész és megkérdezed vagy felhivod őket!!!
Én megkérdezem itt nálunk mert az egyik nálunk is forgalmaz homeós gyogyikat!!!!

Bogyóról esett szó???
Mert én cseppeket olvastam!!!
De várjál csak!!!!
Az a Leó termékek,németből kell megrendelni!!!!

www.babatervezők.hu-n
Vendég
 


Na jó már Andi is leirta
Vendég
 


Kriszti ez igy van de párnap az átfutás
e.andrea
 
 


Igen!Egy jó pár nap mig Leó küldi!
Pénz átutalás és egyebek!!!
Vendég
 


Nekem egyenlőre most a regisztráciora is várnom kell,mert nem engedi valami miatt! :(
Vendég
 


Nyáriorgona?????? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Egy kicsit belekotyogok... :wink:

Én agnucastont szedek, homeos szer, gyógyszertárban veszem, 1600 körül van. Barátcserjés. (..mist Leoé)

Kép

Puszi :D
Vendég
 


mist = mint :lol: :oops:
Vendég
 


Gyugyi!

Csak nyugodtan kotyogj bele!!!! :lol: :lol:
Köszönjük szépen!!!!!!
Látom ti is gyúrtok tovább!!!!!!!!!!!!!
Mielőbbi babásodást!!!!!!!!!!!!!!!


Erika!
Google /Babát tervezők otthona/

Shop/itt találsz termékeket!!!!
Ovu teszt ,terhes teszt, bogyók stb!!!
Vendég
 


Kriszti
megtaláltam köszi!!CSak nem katam még vissza emailt a megerősitéshez Leotol. :?

Gugyi
nyugodtan kotyogj bele!!Legalább látjuk,hogy mást is érdekela téma,és olvasnak minket!! :lol:
Figyi,akkor homeos ez is,ugye?Tájékoztatot ide tudod tenni??
Vendég
 


gugyi=gyugyi :oops: Bocsi!!!!!!!
Vendég
 


Erika!
Most miért akarsz regisztrálni?????

Vagy mihez kell a regisztráció????

Mert én regisztráció nélkül is betudok lépni!!!!
Vendég
 


Vendég
 


Erika!
Látom kell a regisztráció!!!
De csak akkor ha kapcsolatot akarsz vagy vásárolni!!!!!!!

Gyugyi!
De drága vagy,hogy segitesz!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
mert hüle vagyok.... :oops: Azt hittem kell....
NA de nézegettem ott őket!!!

Közbe megtaláltam a betegtájékoztatot,ez végülis "mensirendező",meg az előtte jelentkező bajokat rendbeteszi! http://www.hazipatika.com/drugs/prod?pid=2867
Vendég
 


NA gyugyi megelőzött! :lol:
Vendég
 


Szép estét!

Hogy s mint? Hogy telt a mai napotok?

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Szia Brigi!
Munkában is munka meg itthon is munka!
Most meg nem tudok lecuppanni a babanetről mert beindultunk mi csajok,már a hajamról ezer éve lemostam a festéket!!!
Megkellene száritanom,de a kisebbik kölköm nem akar a kádból kijönni,de bemenni sem akart!!!
Én meg már feküdnék és aludnék mert mindjárt reggel!!!!
A papa éjszakára ment igy reggel minden rámarad,reggeli tizórai csinálás,kutya wc-tetés!!!!!

Úgy,hogy el köszönök!!!!

Szép álmokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Te,hogy vagy?????????????
Vendég
 


Szia Kriszti!

Köszi, jól vagyok. Az eddigi rosszúllétek kezdenek csillapodni.

Jó éjt és szép álmokat!

Puszi:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Örülök neki!

Puszi neked is és mindenkinek!!!!!!

JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó éjt Kriszti!!!!! :) :) :)

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Hali :D

Látom szervezkedtek homeos ügyben,nagyon helyes!!! :D Én meg elfelejetettem a tesóm megkérdezni,de holnap tutira megkérdezem nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A nagyfiamra panaszkodtak kicsit az oviban ,hogy elég sűrűn kergeti a lányokat :D ,persze ezt a lányok ki is provokálják utána meg hisztiznek...De könyörgöm mit csináljon egy 5 éves kisfiú a lányokkal???Szerintem ez tök természetes.Azért elbeszélgettem vele,tök arin reagált :D

Jó éjt! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hali :D

Látom szervezkedtek homeos ügyben,nagyon helyes!!! :D Én meg elfelejetettem a tesóm megkérdezni,de holnap tutira megkérdezem nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A nagyfiamra panaszkodtak kicsit az oviban ,hogy elég sűrűn kergeti a lányokat :D ,persze ezt a lányok ki is provokálják utána meg hisztiznek...De könyörgöm mit csináljon egy 5 éves kisfiú a lányokkal???Szerintem ez tök természetes.Azért elbeszélgettem vele,tök arin reagált :D

Jó éjt! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hali :D

Látom szervezkedtek homeos ügyben,nagyon helyes!!! :D Én meg elfelejetettem a tesóm megkérdezni,de holnap tutira megkérdezem nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A nagyfiamra panaszkodtak kicsit az oviban ,hogy elég sűrűn kergeti a lányokat :D ,persze ezt a lányok ki is provokálják utána meg hisztiznek...De könyörgöm mit csináljon egy 5 éves kisfiú a lányokkal???Szerintem ez tök természetes.Azért elbeszélgettem vele,tök arin reagált :D

Jó éjt! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Na, hát akkor jó éjt mindnekinek! :D

Én csak most tudtam jönni.

Erika,
nálam semmi hír, egyelőre várakozok. Cicik bedurranva, mellbimbó érzékeny, piri nincs, barnázás nincs. Egész éjjel égett a gyomrom. Ennyi. Elméletileg tegnap kellett volna megjönnie, de persze jöhet holnap is vagy holnapután is. A 2. gyereknél 33 napos ciklusaim is voltak, mikor próbálkoztunk, szóval jövő hétig még bármi lehet.

Brigi,
örülök, hogy múlnak a rosszullétek. Nekem most "csak" szimpla gyomorégésem volt, de az is bőven elég volt, nem tudtam tőle elaludni. Persze hányinger engem nem fenyeget. :wink:

Ja és még egy van: vigyorgok mint a tejbetök (valahogy így: :D ) persze csak belülről, nehogy valaki észrevegye, mert hogy nincs is mit. :shock:

Aludjatok jól!

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Most kaptam egy e-mailt a suliból, hogy akkor nyilatkozzak: megyek vagy nem?
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona!

Tudom, hogy te most a suli miatt annyira nem akartad ,de én nagyon szurkolok hogy baba legyen a pocidban!!!!Egyenlőre a jelek bíztatóak!!!! :D

pusz,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni,
gondolhatod, hogy a baba az első! Suliba mehet az ember akármikor, ugyebár?!? Most még élvezem a reménykedés napjait, aztám majd kiderül, aminek ki kell. Egy napot mindenki tud várni.
nyáriorgona
 
 


Azért én drukkkkkkkkkk!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Nyáriorgona!

Drukkolok, hogy baba legyen a pocidban Igazad van, a suli ráér.

Puszi:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok Lányok,

Csak egy gyors bekukk, visszaolvasni nem nagyon tudtam.

14 nap után tegnap végre Bazsinak nem volt hőemelkedése, de sajna ez még nem jelent semmit. Még várunk egy csomó vizsgálati eredményt az ÁNTSZ-ből meg a vérvételről. Sajna ezen kívül egy kicsit nagyobb a mája mint kellene+a nyaki nyirokmirigyei 3x-ra vannak duzzadva. Most felírt neki a doki valami számomra ismeretlen gyógyit ami az "A" típusos vírusokat pusztítja. Kiváncsi vagyok hat-e. Kissé kivagyok már idegileg, mostanában nem volt semmi komoly baja, utoljára amikor az ovit kezdtük. A műtétet sajna el kellett halasztani, mert a vasa mindössze 2, és azt mondta a doki, hogy amíg teljesen rendbe nem jön + a vasat helyre nem hozzuk nincs műtét.

Emelett még mindig nem érzem, hogy mozogna a kicsi a hasamban. Egyre nehezebb a méhem, és néha ugy bekeményedik egy oldalon, mintha egy kupacba összegömbölyödne a kicsi, de sajna nem érzem. Elmenni meg nem akarok uh-ra, mert hátha hülyének néznek. Majd csak 26-án megyek.

AFP-m eredménye 17-én lesz meg, remélem jó lesz.

Szóval mindennel tele van a hócipőm, már lassan dolgozni sem lesz értelme visszamenni, annyit hiányoztam.

Rosszul kezdődött ez az év, és ugy látom rosszul is végződik. Persze kivéve a babót a pocimban.

Csajok,

Még jövök ahogy tudok, mindenkinek drukk amihez kell, de most nem nagyon vagyok olyan idegállapotban, hogy netezzek.

Ne haragudjatok.

Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
megértleke,és minden jót kivánok Nektek!!MOst már csak az következhet a rosszak után!!!!!!!!!!!
KIs BAzsinak egészséget,de minnél hamarabb!!
Erőt,kitartást Neked,és ahogy jól vagytok,gyere!!!Várunk!!!!

Nyáriorgona
én olyan de olyan kiváncsi vagyok már!!NEm szeretnél tesztelni??Apa mit szól hozzá????????
JAj,nemcsak neked mosolyog ám a szád,nekem is ahogy irom ezeket a sorokat!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Kimondhatatlanul drukkolok!!!!!!!!

Britta
Hogy vagy????Nem irsz magadról!!

PAnny
megkérdezted????

Kriszti
Én ma is taliztam egy csajjal.Együtt szültünk.Én a Petrát Ő MEG HÁRMASIKREKET!!!!!!!!!Clostit szedett és homeos bogyot.De nem emlékezett a csaj se a nevére!! :( Ilyen a mi formánk!!!!!!!!
De azért szedjünk valamit!!!!!!!!!!
Még PAnnyt várjuk meg mit tudakol meg,oks??
Vendég
 


Erika!

Sikerült elkölteni????????
Én már nem hiszek semmilyen bogyóban!!!!!!
Mint már irtam én a 11 hónap alatt mindent elkövettem,hőmérőztem,closty,utró,teák,E vitamin,méhpempő!!!!
Ha ettől nem sikerült!!!!
Próbáld ki,sok sikert hozzá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


SEHOL SENKI?????????????????????????

Akkor én is rácuppanok a házi munkára!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap este elhatároztam, hogy jobban vigyázok magamra, mert mi van, ha tényleg baba van a dologban.

Na vigyázhattam! Édes kisfiam kruppos lett éjjel egykor, mentő, kórház, cipeltem az ici-pici kis 20 kilós köhögő csomagomat hálózsákostól + teljes kórházi pakkunk (képzelhetitek!) :shock:
Na, kb. ennyi időm és energiám lesz foglalkozni a harmadik gyerekkel, mint amennyire most is vigyázok az esetleges babóra. És ez mind semmi, ugyanis hajnali egytől mostanig fent vagyok, hiszen nekem nem volt ágyam a kórházban (kaptam egy széket), és ma este apa nem tud hazajönni, szóval annyira fáradt vagyok, hogy már fáj. Mindegy valahogy túléljük. A lényeg, hogy a fiam jobban van (részletekkel már nem is fárasztalak titeket a kórházi életről) Ma éjszaka már remélem nem kell sehova menni és egy kis alvás is jól jönne.

Mindenesetre mensinek semmi jele (29cn), melleim szétdurranak, mellbimbóm érzékeny mint az állat. És köszi mindenkinek a drukkokat! :)

Judy,
Bazsinak jobbulást, hát tényleg ki lehetsz. :shock:
Úristen már a 18. héten vagytok!!! Most indult ez az egész topik, nem? :!:

Kriszti,
hármasikrek, jesszusom, még belegondolni is félelmetes! :shock:

Erika,
apa semmit nem szól hozzá, mi erről nem beszélünk nap mint nap (szinte nem is találkozunk), de lehet hogy számon tartja a napokat (bár kétlem hogy ici-pici energiája is lenne rá, iszonyatosan el van havazva minden téren) Teszteléssel még várok, talán hétfőig. Egyedül a suli sürget, mert várják a választ, emiatt kellene esetleg megbizonyosodni. :roll: De eszementül félek egy negatív teszttől. Életemben összesen egy negatív tesztem lett (és két pozitív :lol: ), de az borzalmas érzés, inkább várok.

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona
Jaj szegénykém!!Hát nem egy kellemes állapot ez neki,de biztos jobban van már a kisfiad!!Ettől a hülye időtől minden szart bekapnak a gyerekek.Még kivédeni se lehet!
Jobbulást kivánok neki!!!!
Te meg pihengess amennyit tudsz!!Hátha tényleg baba van a dologban!!!!!!!!!!!!!
(Én a Rékával régi nehéz irógépet cipeltem egyik házbol a másikba,erős kis stramp csajom is lett!!!! :lol: )
Akkor hétfőig drukk!Aztán ugyis hozod a pozitiv tesztedet!! :)

Kriszti
ahogy gondolod!!
Én várom Judy válaszát!!!!
Persze hogy elköltöttem!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Judy!
Jobbulást Bazsinak!

Nyáriorgona!
Sok sok drukk neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A gyerkőcnek jobbulást!!!!!!
A 3-as ikreket Erika irta!

Erika!
Miért várod Judy válaszát????
Nem a Panniét várod?????

Ma mi van mindenki félre olvas félreért valamit???????

Ha még lessz valaki jövök,ha nem!!!!!

Akkor JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
én vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És tényleg PAnnit akartam!!!!!!!!!!!!!:)
Vendég
 


Mondom én!

Nyáriorgona is nekem cimezte a 3-as ikreket!!!! :lol: :!:

Te meg Judytól várod a választ!!!! :lol: :!:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?