Új privát üzeneted érkezett!

Nálunk hasonló a helyzet.Mi is aggódtunk,hogy nem lesz pont akkor semmi.Sőt,nálunk az első vizsgálatnál egy magánklinikán semmmmmitsem találtak,ráírták,hogy azoospermia.Aztán a másodiknál elvétve egy-egy kóros alakú mozdulatlan.Ez szintén ott.Utána a Kaáliban volt benne néhány mozgó is.Aztán még nem tudtuk,hogy kell-e biopszia.Megvizsgálta Papp prof(andrológus) is,és nem eröltette a biopsziát.Ennek örült Krizsa doki,és azt mondta ha nem lesz neki benne semmi a punkciókor,akkor 2 óra múlva újra ad mintát,hátha abban lesz valami.De szerencsére egy minta elég volt,abban találtak alkalmasat.Itt nagyon jók a biológusok,mindent megtesznek az ügy érdekében.

Ja,és mondtam,hogy mérget azért ne vegyél arra,hogy nem fagyasztanak!Lehet,hogy rosszul tudom.
Vendég
 


Nyulasz,
Ti milyen vitaminokat szedtek?
Vendég
 


Maca Vibe,E vitamin.De szedettem már vele szelént,cinket,C vitamint is.Volt,hogy mindet egyszerre.De most gondolkozom ezen a Fer14 nevű készítményen,mert ebben mindegyik benne van.
Ti?
Vendég
 

 
 

sziasztok!
Nyulasz!Bella!
Nálunk a páromnál az andrológus annak idején azt tanácsolta,hogy egyen okos-tojást(tescoban lehet kapni),teát mézzel,semmi alkohol,bio-szelén cink tablettát és centrumot szedett,ja és egy-két kg minuszt is felírt(akkor 86kg volt a 180cm-hez)...javultak jóval az eremények,nem lehet tudni ettől -e vagy az életmódváltástól,vagy csak véletlen,vagy a 3szuri gyenevac hatása,de 10-ről 20-ra gyarapodtak a kiskatonák :)

Nyulaszka!:)
örülök hogy látom a kisnyuszidat!!!!:)
Vendég
 


Sikerült végigolvasni.... és jegyzetelnem kellett,mert túl sok infót írtatok az elmúlt 2 napban!:)

Dezsina!:)
annyira örülök neked,ezek remek hírek!11 tüszöcske!és 10mm nyh???Nagyon ügyes vagy!Ezek szuper eremények!:)

Julika!:)
hogy vagytok?

Krisz!:)
Ügyesek voltak a sejtek,végül mikor lesz beülti? Ismerősek ezek a gyogyik, ugyan ezeket kaptam én is!De nyugi majd szépen fokozatosan le kell állni mindegyikkel!:) Altatás után én is mindig bekajáltam, mindig megünnapeltünk egy egy nagymenüvel a mcdonaldsban...

Hanna!:)
hogy avgy?nem lehet olvasni rólad!

Apacs!:)
ez valóban gyors bejeletkezés volt.Írj a kicsi családodról sokat!Hogy vagytok???

Pandácska!:)
Gratula már túl vagy a félidőn!!Olyan gyorsan pörög az idő.Jól olvastam hogy elhagyott rókakoma??? Végre már éppen ideje volt.
Kérdezted vásárolgatunk -e? Még nem majd okt.végén.:) Most a felújításban kezdtünk bele, ma lett kész a burkolás, holnap jön az ács tetőablakot berakni, majd apum javítja a kivert falakat, és jöhet a festő,majd szőnyegvásárlás,és akkor jöhetnek a babaholmik.Már várom angyon,de még mindig félek... És ti?Festés már a babának szól???
PÉNTEKEN JÖN HAZA A FÉRJECSKÉM!!!!!

Katica!:)
Drukk a csütörtöki kiskatonanézéshez! Akkor már köv ciklusban kezdtek?

Reni!:)
Te is már 19 hetes múltál!Hogy vagy?
Kérdezted hogy telnek a napjaim: eddig dolgosan,csempevásárlás,mesterek felkutatása,megbízása, a burkoló szerencsére ma végzett,de még sok a tennivaló...de az a legjobb hogy "csak" 2 éjszaka és itthon a párom! Nagyon várom már.

Brumm!:)
Drukk a beültihez, és jó ébredés a kismanóknak! :)
Utrogestant nekem is mondta adokim hogy szájon át is szedhetem,de én mindig szájon szedhetőset irattam fel vele..azt jobban szerettem. Drukkk!!!!

Hajnoca!:)
igazi kishölgy!már most lefárasztja a szülőket!Remélem jól vagytok és szépen fejlődtök!Kép????

Rólam:minden oké, kisbabó sokat mocorog,nyújtózkodik,helyezkedik,itt-ott púpokat formál a pocakomon.Fáradtak vagyok,ebben a fejújításban kifáradtunk, pedig én csak nézem....

Kellemes napot nektek!!! :)

Wandrea????
Backa????
Vendég
 


Sziasztok!
Hajnóca! sajna nem tudtam az utat leszervezni.. az unokatesómék ma elutaztak, és vele szerettem volna elmenni... Kiváltom így a patikait, mert a héten már nem fog menni, de azért köszi!

Panda, a festés csak vicc volt, nagyon tetszett, hogy tényleg lesz! :) Egyébként a sárga nagyon szép szín szerintem is, a plüssmackók istenien mutatnak sárga háttérben :)

Bella!
Nagyon köszi a jókívánságot! Neked is türelem, és eljön a nap, amikor csak kapkodhatod a fejed, úgy felgyorsulnak az események :) Ti első lombikra készültök, ugye?

Dezsi!
Drukkolok a tüszők növeléséhez! :) ! Csak ügyesen!
Tényleg nem látszik a vonalzómon még a szövegen sem, hogy 1 day until transfer? A béka nem moccan, de a szöveget én látom :(
Ugye Kiscsillaggal minden rendben van? Azt hittem csak internetezni nem tud...

Nyulasz, Bella!
Ha már a témánál tartunk, az én párom is szed minden félét... A BMC-ben napi 1000mg E és külön C vitamint mondtak, 2 hónapon keresztül. Ez antoixidáns. Előtte próbáltuk a Multi Maca-t, Forever Living termék.. hát, meg volt a hatása, sőt, kicsit még túl is lőtt a célon... már kezdtem aggódni... azelőtt sem volt gondunk ilyesmivel. a számot nem tudom mennyire javította, de miután abbahagyta, 3 hónapra rá ismét 1millióban 4%-lett a mozgó.. :(
Most az Aurum Metallicum CH15-ös homeopatikus golyócskákat szedi, erről én a férfi meddőség topicban olvastam, ott nagyon jó eredmények születtek pár hét szedés után. Majd meglátjuk, mert ha most sikerül ez a beülti nekünk, akkor is szeretnénk kistestvért, úgyhogy szedi továbbra is...

Vikimi!
Szó szerint 10-ről 20-ra, vagy milliókra érted?
Vendég
 


Brumm!:)
10millióról 20 millióra! :)
Vendég
 


Vikimi!
Le a kalappal! az szuper eredmény! :)
Hú, már csak két nap tényleg, és jön a párod! :) Sütsz neki valami finomat? :)
Vendég
 


Brumi,
ha gondolod elküldöm neked postán. Holnap fel is tudom adni, ha neked is jó.
Priviben írd meg a címed.
Szívesen elküldöm. (Nekem ez segített babásnak maradni. ) :D

Viki,
jól vagyunk csak a kishölgy nagyon érzékeny a hidegfrontra így azokat a napokat nagyon megkínlódjuk. :cry:
Tegnap este is mikor apa hazaért (5körül) épp ettünk. Átlag 1 óra peluscserével és cicizéssel együtt. Kicicizett 100at + még vagy 30 - 40et. Elmentünk a patikába, mert nagyon elkezdett fájni a pocija. Vettünk neki Espumisan L-t. Hazajöttünk. Fürdés, aztán megint evés. :?
Akkor is vagy 100at megevett. 9kor elaludt, de olyan szinten, hogy a pólómat összenyálazta. Utána meg úgy bealudt, hogy az angyalka az ágya felett (Angel Care légzésfigyelő) legalább 2x beriasztott.
Most is már vagy 2 órával ezelött elkezdtem írni a hszt, de csak most sikerült letennem, enni egy kicsit. :wink:
Azért felteszek pár képet ami tegnapi illeteve pár órás.(fürcsi elött illetve után)

Csajok,
nem tudom már hogy kinek nem jön be a méhpempő kapszula, de tegnap a patikában láttam tabletta formájában.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Dezsi! Hajrá tüszők!!!!! ++++++++

Apacs! Örülök, hogy jól vagytok! :wink:

Brumm! Drukk holnapra!++++++++++++++++++++++

Krisz! Mikor lesz a beülti?

Viki! Édes vagy. Jó nagy munkában vagytok! Pihenjél néha. :lol:

Pandus! Édes lesz a babaszoba! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kép Egy jóízűt alszom

Kép Egy kis hiszti után, fürcsi elött

Kép Fürcsi után

Kép Bocit bámulva

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca!

Annyira édes Bogibaba!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok csajok!!!

Mind a 3 embrió osztódott....és holnap lesz a beülti vmikor 11 után. :D

Hajnóca
Irtó édi a kiscsajszi.Tiszta apja, nem? :D

Brummadzag
Neked is holnap lesz a transfer??? :D

Köszi a drukkokat mindenkinek!Kívánom ,hogy mindenkinek minél hamarabb teljesüljön az álma!!!!

Kérdés:akiknek már összejött, hogy állnak munkafronton???Dolgoztok vagy táppénz???
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!
Én már itt kukorékolok, gondolom sokan még alszotok, meg a babák is a pocikban :)
Krisz, igen ma lesz a transzfer nekem is :) engem is 11-re hívtak :) Hány sejtesek? És te otthon pihizel? Én ha minden ok ma, akkor a vérvételig otthon,az biztos, táppénzen. aztán meglátom... (Az orvos meglátja :))

Hanna, köszönöm a pozitív energiákat :), Nagyon drukkolok, hogy szépen felébredjenek az embriók.. A barátnőm rám parancsolt, hogy ne izguljak, mert az nem jó.Hát, persze, de azért hadd drukkoljak nekik, magamat tagadnám meg, ha nem izgulnék. Ő könnyen mondja..

Hajnóca! Nagyon aranyos vagy... próbálom elküldeni a címem priviben... Nagyon szépek úgy együtt Bogi baba és a Papa... :) Olyan szívmelengető...

Kiscsillagról mi hír?
Vendég
 


Brummi!
Nagyon drukkolok mára!Bár csak délután leszek,de várom nagyon,hogy hogyan sikerült!Biztos felébrednek,és a jó meleg helyről még jó pár hónapig ki sem akarnak bújni!

Krisz!

Szuper!Mind a hármat kéritek,ugye?Neked is nagyon-nagyon drukkolok!

Hajnoca!

Én megzabálom ezt a kiscsajt.Annyira édes!!!!!!!!!!!!!!!!!

Viki!
Már jön is apa?Hogy repül az idő :shock:
Mi az az okos-tojás?

Dezsi!
Mikor mész megint tüszőnézőbe?

Hanna!

Uh mikor lesz?Már bizos nemsoká!Ugye?

Katica!
Sok-sok kisfickót!
Kép[Automated by GetSmile]Kép[Automated by GetSmile]Kép[Automated by GetSmile]Kép[Automated by GetSmile]Kép[Automated by GetSmile]
Vendég
 


Hanna!
Most látom,5 nap!De jóóóó!
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem a Mágustól.
A leszívás nov. 1 előre láthatóan. Akinek lényeges, annak mondom, hogy Mágus okt. 19-26-ig szabin van.

4 napig kell suprefactot hasfalba
6 napig Gonal-F szintén hasfalba
és Klion hüvelytablettát is.

Mindenkinek mennek a drukkok!

Nyulasz,
Maca Vibe, szelén, cink! előtte még magne B6-ot is szedett
Vendég
 


Bella!:)
remélem nem a hasfalba, hanem csak a has bőre alá,ahogy a többit is!Bőralá! ugye???:)
Vendég
 


Jó,jó úgy értettem!
De tudod, hogy én még kezdő vagyok.
Mágus azzal poénkodott, hogy majd egyszer adom be a kettőt és úgy nézek majd ki mint egy woodoo baba.
Szóval akkor kérek felvilágosítást.
A Gonalra azt mondta (ugye az a tollszerű, amit állítani kell), hogy azt addig kell benyomni, amíg a tű van?
A suprefacthoz kaptam tűt és fecskendőt a pultnál, azt meddig kell benyomni???
Vendég
 


Brumm, Krisz!
Sokat gondolok rátok és nagyon szorítok!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Kis-Csillag jól van :!: és lesz mesélnivalója, nem beszélek helyette 8) Remélem, nemsokára net közelben lesz!

Nyulasz!
Úgy örülök, hogy itt vagy velünk és nem vonultál vissza magányodba :) :wink:
Holnap megyek UH-ra, akkor fogom megtudni, hogy valószínüleg hétfőn lesz a punkció! Picit izgulok, hogy nem lesz e túl vastag :roll: a mnyh. Merthogy már tegnap 10mm volt. Vajon ha túl vastag, akkor az nem baj :?: Na látom, már parázok rendesen :P

Katica!
mennek a drukkok apának katona-ügyben! :!:

Brummi!
Nagyon-nagyon szorítok :!: :!: :!: Várjuk a jó híreket!!!

Vizkrisz!
Neked is nagyon-nagyon drukkolok!

Hajnoca!
Nagyon édes a kiscsajszi!!! Büszke anyuka lehetsz!!!! :P

Hanna!
köszi a +++ drukkokat! Remélem, nekem is be fognak jönni!!! :?

Vikimi!
Örülök, hogy minden jól meg!!! Hihetetlen, hogy hogy szalad az idő!!! Mikorra is vagy kiírva??? :!: :?:
szerinted is jól haladnak a tüszőcskéim?

Bella!
mennek a drukkok! :)
dezsina
 
 


Bella!
Ez jó hír volt, ugye? mármint, hogy kezdessz!!! igaz van még egy hó. akkor ciklus 3. napjától szuri?
dezsina
 
 


Bella,
Addig kell benyomni amíg a tű van mindkettőt. Itt egy video a Gonal beadásáról:


http://www.fertilitylifelines.com/seron ... ctions.jsp
Vendég
 


Panda,
Köszi, igen ezt már én is megtaláltam, sőt a férjemnek is megmutattam. :D
Vendég
 


Sziasztok!

Bella! Gratu a kezdéshez.

Pandus! A suprefactot ki kell dobni, vagy odaadhatom valakinek?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Előkerültem én is.

Dezsi:
+++++++ a tüszőéréshez
de jó, hogy már ilyen közel vagy a célhoz
nehogy most kezdj el parázni, az most felejtsd el, minden rendben lesz és jövőhéten már a pocidban lesznek a babák

Viki:
sok kitartást a felújításhoz

Bella:
akkor mi együtt fogunk menni, mert nekem okt. 19-én indulnak a szurik, de ez a múltkor beszéltük szeritem
én is úgy tudom, hogy csak megtermékenyített petesejtet vagyis embriót fagyasztanak
mi is gonalt fogunk kapni, meg suprefactot

Katica, Julika: ?????

Brumi, Vizkrisz:
mennek a drukkok és a babaragacsok, meg persze ++++++++++
gyertek meséljetek

Kis*:
már furdalja az oldalam a kiváncsiság
gyere!!
hogy vagy?

De jó újabb kismamajelöltek lesznek két héten belül

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Nyulasz - neked örülök a legjobban! :lol:

Én köszönöm remekül vagyok - nagyon sokat alszom.......tényleg rengeteget......kicsit szégyellem is, hogy apa mindenkinek mondogatja, ha jön valaki, Julika néni alszik......... :roll: talán ez majd kicsit változik!

Dezsina - szépek a tüszőid!!!!!!!!!!!!!!!!Meglátod sikerülni fog! Még itt vannak a gólyák is!!!!!!!!!!!!

Krisz, Brumm - most aztán pocaksimogatás!!!!!!!!!!!!sok beszélgetés, mese, ének (ne aggódjatok mindent kibírnak, bár én le szoktam apa hangját tompítani a folyamatos simogatással :oops: ). Pihenés, séta, vagy ami leginkább jólesik nektek!!!!!!!!!Ezt úgyis ti érzitek a legjobban!

Azért tudok ilyen keveset jönni , mert apa folyton a gépen dolgozik, így nem tudok idecsücsülni a babákkal. De ígérem próbálkozom!!!!!!!!Most kiküldtem szőlőt szedni, de hamarosan végezni fog! Nálunk (Vas megyében) csodálatosan süt a nap! Nektek is ilyen szép napot kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja, és alig bírom az uh-ig. Még olyan soká lesz................. :wink:

Kép

Kép
julika79
 
 


Dezsina - nekem a múltkor elég vastag volt a mnyh, azt mondta dr bácsi, valószínűleg azért is maradtak meg, mert könnyedén beleágyazódtak. Akkor iszonyú volt a hormonszintem (300 volt az ösztrogénem - normálisan is 280 körüli, nem 19 nap stimuláció után......) Szóval akkor valószínűleg azért maradt meg, mert vastag volt. Most meg egészen vékony volt - aggódtam is kicsit (de most meg a hormonjaim voltak különösen jó állapotban....)Nem lehet ezt tudni!!!!! Ne izgulj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Próbáld meg! :roll:

Bella - ügyesen azokkal a szurikkal. Mi mindig jókat mulattunk apával! :lol: Nagyon drukkolok neked is!

Kép

Kép
julika79
 
 


Heni,
Igen majd egyszerre tartjuk magasan a zászlót és biztatjuk egymást!

Julika,
Szia! Nektek is szép napot!
Igen szerencsére Nyulasz nem váltotta be az ígéretét, nagyon hiányozna nekünk! :D
Vendég
 


Brumi,
feladtam!! :D

Elméletileg holnapra ott van.
(Elsőbbségi, Sajátkézbe, ....)

Szeretem őket fényképezni. Tegnap Apa rám is szólt, hogy megfázik a gyerek, mert fürcsi elött és után is 'kattogtam" ... a géppel. :D :D

Vizkrisz:
De, tiszta apja. Eszik, alszik, néha fent van :lol: :lol: :lol: .... olyankor játszik vagy elszórakoztatja magát. ... az apja is ilyen csak nagyban. :D Csak ő a laptopon az oprendszert szokta mindig cserélgetni. Szinte úgy, mint én Bogin a pelust. :lol: :lol: :lol:
De ő má csak ilyen. Informatikus és programozó is. Szóval szakmai ártalom. :lol: :lol:

Dezsi,
'Szerény vagyok :lol: :lol: :lol: és büszke." .... főleg, hogy mennyit kellett rá várnom. ... aztán egyszer csak itt volt és kopogott = csíkosan. :) :D :D

Hanna,
Látom 5 nap van az UHig. Hogy bírod?
Nekem mázlim volt, mert másnap mehettem is. ... ugyanis "egy kis csoda lapult odabent". (min. 3 évig 'meddő" voltam) ... s most a másik szobában szuszogva alszik. :D

Nyulasz,
Mikor megszületett Bogi a dédijétől kaptunk egy képeslapot.
Ezt neked küldöm.

Ez volt az:
Kép Egy apró csodára ... megéri várni.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Lányok!

Úgy eltűntetek! :(
Sehol senki? :roll:

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Heni!
Én teljesen most döbbentem rá az alábbi mondatod miatt, hogy jövő héten mi vár rám! ezt el sem hiszem:
[quote="szalai heni"]
írta:
szalai heninehogy most kezdj el parázni, az most felejtsd el, minden rendben lesz és jövőhéten már a pocidban lesznek a babák

Ezt fel kel fognom. A jövő héten visszakapom a babáimat, akiknek a fele nálam van, fele apánál fejlődik! :oops: Ez olyan hihetetlen! Te jó ég!

Julika!
Köszönöm Neked a bátorítást! akkor ha mnyh. vastagabb, akkor jobbak az esélyek is...
dezsina
 
 


Dezsi,
Pedig tudatosítsd magadban kicsit és szépen beszélges csak a babáid felével, akik most még nálad vannak!:) Mesélj nekik arról milyen jó helyük lesz megint a pocakodba, ha megkapják a másik felüket és ismét visszakerülnek a pihe-puha, jó meleg ágyiba!:)
Vendég
 


Bella!
:lol: :lol: :lol: így teszek! és beszélek a másik féllel is :lol: :oops: :oops: :lol:
tudatosítok 8)
dezsina
 
 


Dezsi:
örülök, hogy sikrült tudatosítani a dolgot :P
én is nehezen fogtam fel mindig, hogy milyen gyorsan történnek a dolgok
:P
ha egyszer elkezdődik gyorsan mennek a dolgok

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Dezsi,
Akkor légyszíves szuggeráld csak szépen mind a két részt!:)

Heni,
Most engem is megvigasztaltál. Eddig úgy voltam vele, hogy á mi még csak most kezdjük, de ezek szerint mire felkapom a fejem már ott tartok, mint Dezsi!
Vendég
 


Heni, Bella!

igyekszem 8) Holnap jelentkezem az UH-s eredményekkel!
nektek is gyorsan eljő a pillanat! Talán pont egyszerre mentek :roll:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam nagyon sok oldalt, de túl sok minden nem maradt meg a fejemben! :roll:

Nyulasz: rettenetesen sajnálom! Ne add fel a reményt sosem, múlt
héten én is majdnem feladtam :oops:

Szóval: múlt héten szerdán jelentkeztem be a nővédelmiben, hogy vegyenek táppénzre, a foglalkozásomat és a lombik miatt egyből veszélyeztetettre vett a nődokim.
Mikor hazaértem, éreztem valami folyik, gondoltam hirtelen biztos az Utro.. De aztán legnagyobb megdöbbenésemre vér.. :oops:
Első körben hívtam Tapolcát, ők azt javasolták "rohanás a kórházba", értesítettem apukát, majd 5 perc alatt bent voltunk, csináltak hamar egy UH-t én addigra már azt hittem összeomlok, csak kérleltem a Babám, ne tegye ezt velem.
UH közben mondja a doki, hogy 2 petezsákot lát, az egyik üres, a másikban egy embrió, életjelenség valószínüsíthető. Ekkor bőgtem el magam. Felvettek az osztályra, kaptam No-Spa-Pipolphen szurit farba (még most is fáj a helye :lol: :lol: ) majd lassan teltek a napok.. Két nap múlva megszűnt minden nemű alsó folyás, barnázás sem volt, lenyugodtan, sokat imádkoztam.
Tegnap (szerdán) csináltak egy kontroll UH-t, nagyon izgultam, és azért kicsit féltem is.
Doki mondja, több petezsákot is lát, egy üreset, egy gyönyörű embriót aki 7 hetesnek felel meg, gyönyörűen vert a szíve, és egy 3. petezsákot a cervix magasságában, de ebben csak szikhólyag van, valószínüleg ez okozta a vérzést. Tehát mindebből kiderül, hogy 3as ikreknek indultak, de most csak egy gyönyörűű babónk van, akit féltünk és óvunk mindentől, akit szeretgetünk nagyon.
Tehát Lányok! Sosem szabad feladni a reményt! Sohasem!!

Puszi mindenkinek! Mostantól már talán tudok mindennap lenni, de most nagyon sokat kell még feküdnöm..

Pusszantalak benneteket! Ma vagy holnap dobok fel UH képet, ami tegnap készült.

Erika

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*,
Hűha nem semmi hárman indultak?? :shock: A lényeg hogy az az egy most szépen erősen kapaszkodjon anyuciba!! Pihizzél sokat egyél igyál finomakat!
Vendég
 


Kis-csillag - végigremegtem a történedetet, meg még most is remeg a kezem attól ami veletek történt!!!!!!!!!!!!! :roll: Nagyon sokat gondoltam rátok, és mostantól még többet fogok (imádkozni is). Ügyes mamijelölt vagy, nagyon-nagyon vigyázz magatokra!!!!!!!!!!!

Hajnóca - GYÖNYÖRŰ A GYERMEKED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Annyira nagyon szép!!!!!!!!!!!!!Apával együtt néztük meg a képeket - valahogy mikor korábban írtam nem jelentek meg - nagyon-nagyon szép, látszik rajta, hogy nagyon szeretgetve van otthon nálatok!!!!!!!!Vigyázzatok rá!!!!!!!!!!!!!Puszilgasd meg a nevünkben is!

Kép

Kép
julika79
 
 


Sziasztok!
Megvolt a beülti! :) Mindkettő szépen felengedett! :) 10.45-re beértünk, még át sem vettem vadító hálóingem, amikor már hívtak, hogy mehetek a transzferre :) Gyorsan átöltöztem, és megint bejött a műtős, hogy meg akarom .e nézni a kisbabákat! Hát, annyira jól esett, hogy így fogalmazott... Igazából ebben a pillanatban tudatosult bennem úgy istenigazából, hogy én most visszakapom a mi leendő kisbabáinkat.
És azonnal félteni kezdtem őket ...:) Ez az anyai ösztön kezdeménye ugye?
megmutatták őket egy képernyőn keresztül, és mentünk is be a transzferszobába. Vicces volt, hogy hárman is megkérdezték a nevem, ott az asztalon feküdve :) Nehogy összetévesszenek valakivel... a katéter felvezetését éreztem egy picit, de nem hasonlítható az egy másik helyen végzett 3 inszeminációhoz, ami után mind a 3-szor meg is ugrottam, mert annyira fájt, és utána be is görcsöltem nagyon több mint 30 percre.. Ez az orvos nagyon ügyes... Neki bezzeg sikerült szépen, fájdalom nélkül!

Nyulasz! Drága vagy... igazán... Jó a kisfickós vonalzód! :)
Bella! Neked is köszi a drukkokat! Ugye van aki beadja először a tűs -fecskendős szurit? Mert ha egyszer végignézed, és memorizálod a lépéseket, és a bőralámozdulatot, akkor még neked is fog menni még egyedül is! Én egyszer adtam be azt a fajtát magamnak... már nem akartam a szomszéddokit vusszahívni, hogy hé, benne maradt a negyede! Nekem úgy sikerült, hogy elvonatkoztattam, mintha nem az én hasa, bőröm lenne, és úgy szúrtam. Mintha egy pipi fenekét varrnám be megtöltés után.. de komolyan.. És ment, mint a karikacsapás...

Dezsi! Olyan észrevétlenül hamar elment ez az idő a szurik kezdete óta! Mindjárt te is csak pisloghatsz, hogy nini, ott a kis pont! :) Én túl vastag nyálkahártyáról még nem hallolttam ! :) Hallottál már túl puha fészekről? :) Várom az Uh eredményt!

Hajnóca!
Nagyon köszi a segítséged! Olyan jó vagy! Már várom a szállítmányt :) Az én párom is egy időben oprendszercserével töltött rengeteg időt... Mostanra már jobb a helyzet, akkor ül le a géphez, ha már én elaludtam, vagy ha dolgom van. Csak van hátulütője, volt már, hogy éreztem, alig várja, hogy elaludjak :) Ezek a pasik! :)

Heni!
Nálatok a szurikat segítesz majd beadni a tesódnak? Hogy volt a múltkor? Nekem a szomszédom segített, a férjem nem segített, sajnos rosszul van a tű láttán.. Majd meglátod, egy hónap úgy elrepül! mindjárt ti is kezdtek!

Julika!
Szerintem nem baj, ha sokat alszol, úgy jobban telik az idő, és még jót is tesz a babának, babáknak! Mától simi van, megfogadjuk! A mese is jó lenne, majd megpróbálom a párom rávenni ...Mikor is lesz az UH? 17-én vagy 20-án? Én 24-én megyek vérvételre...

Kiscsillag!
Mire megírtam ezt a sokat, te is írtál::) Már nagyon vártam... úgy futkosott a hideg rajtam, sok mindenen keresztül mentél! Nagyon drukkoltam, hogy jó hírekkel gyere! Továbbra is nagyon nagyon szorítok! Látod, az a pici úgy küzd ott bent, biztos stram baba lesz!
Vendég
 


Brumm,
Mennek a babatapik nektek+++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Most értünk haza nemrég. Mindjárt visszaolvasok, addig is ezt beszúrom.

Szóval megvolt a családbővítés:3 kis emberpalántát kaptunk vissza, 8-8-9 :D sejteseket. Először megnéztek uh-n, ahol minden rendben volt.Utána jól kiöblögettek.Aztán egy kis katéterhajlítgatás után behelyezték a porontyokat 6,5 cm mélyre ha jól értettem.Aztán megint egy uh, és kaptunk fotót is. :lol: (Majd a büszke kispapa felteszi a fotót ha megjött...megint elment bótozni.)
Utána hasra fordítottak és úgy kellett feküdnöm mozdulatlanul kicsit több mint egy órát mert állítólag a folyadék amivel a kicsiket behelyezik 45-50 perc alatt szívódik fel. :shock: Egy gond volt csupán:nem lehetett a fejet megmozdítani se, nehogy a has feszüljön, én balga pedig nem vettem ki a fürbevalóm, tudjátok azt a fajtát, ami szúrja a fületek mögött a fejetek ha ráfekszetek. :shock: Majd megvesztem...azt hittem kinyomja az agyam. :lol: De tűrtem hősiesen, megpróbáltam álomba szenderülni, ami sikerült is sztem egy pár percre.
Aztán leszállítottak az ágyról mikor eljött az ideje, kérdezték szédülök-e.Mondom nem, vagy egy kicsit..aztán amikor földet értem jól megtántorogtam. :lol:
Száz szónak is egy a vége:ICSI volt és AHA is, a doki is és én is meg mindenki meg volt elégedve az eredménnyel...mostmár csak erősen kell kapaszkodniuk a kicsiknek.
vizkriszisback
 
 


Bummi
Örülök, hogy minden simán zajlott. Mi sajnos nem láttuk a piciket de az megnyugató, hogy 8-8-9 sejtesek és a nyh is 9,5 volt már egy hete.
Mostantól 3-2-3 utrot kell dugnom és kapok egy adag Ovitrellet is.Egy felet kell ma beadnunk és ha jól bírom (nem fáj, feszül a hasam tőle), akkor 15-én a 2. felét.Ez HCG-t tartalmaz...és úgy hallottam ki kap, ki nem. Én azért mert nálam talán nem áll fenn a túlstimu veszélye a 4 leszívott tüszőcskével.
Így viszont hogy fogok tesztelni??? :oops: :shock: :D Vérvétel nükünk is 24-én lesz.
Brummi, te táppénzen leszel addig???Én dilemmában vagyok.Már a héten sem dolgoztam.Amúgy középsuliban tanítok és hát nincs szabi, vagy táppénz vagy munka.Vélemyények???
vizkriszisback
 
 


Kis-csillag

Elhűlve kezdtem olvasni a történeted...de szerencsére happy end-el végződött. :lol: Továbbiakban problémamentes pocakosodást kívánok neked!!!Pohengess sokat és vigyázz magatokra!!!Minden rendben lesz!!! :D
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Brumm, Krisz: Mennek a tappancsok ezermegeggyel!! +++++++
Csuriban értetek kezem lábam!!

És hát íme a mi kis Csodababánk :roll:
Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Csillagom - hű de jó a kép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Milyen jó helye van neki odabent!!!!!!!!!!!!!!Simogasd meg helyettem is!!!!!!!!!!!!

No kedves kismamák - brummadzag, és krisz - hát akkor hamarosan együtt gömbölyödünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sok-sok optimista gondolat, jókedvű emberek, klassz filmek, könnyed olvasnivalók, kényelmes séták, napfürdőzés, + pocaksimogatás mindezen programok közben folyamatosan!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon izgulok értetek!

Szept. 26-án megyünk uh-ra. Még íííííííííííííííírtó soká............ :roll: No de sebaj, addigra már talán egészen komoly babákat filmezhetünk! :lol:

Kép

Kép
julika79
 
 


Kis-csillag

Hűűűűűűűűűűűűű de atom jó kép!!! :D Már ekkora a picúr?! :shock:
vizkriszisback
 
 


Krisz,
Én a vérvételig minimum táppénzen vagyok, azért , mert az irodában többen betegek voltak körülöttem a múlt héten, és elkezdett fájni az én torkom is, és inkább 4 nappal a beülti előtt elszeparáltam magam a betegektől... (nálunk 80-an vagyunk egy nyitott térben, ha elindul a kórság, sokakan végigmegy... Nálad a suliban van szaktanár helyettes? csak mert ha van, akkor én biztos otthon lennék... Ha nincs, akkor is meggondolnám, mert még a téli szünetig annyi idő van... tényleg te mondtad ben, hogy miért nem mész, és hogy meddig?
Vendég
 


Nálunk tudják, hogy lombikolunk...hisz évek óta próbálkozgatunk.
Támogatóak.Van vagy 7 angoltanár csak mind full óraszámon, úgyhogy csak néhány órámat tudják helyettesíteni, a legtöbbet összevonják...szerncsére vannak párhuzamos osztályaink (3 osztályom is ilyen).Arról volt szó, hogy a héten táppénzen vagyok...aztán meglátjuk...de akkor még arra számítottunk, hogy pénteken lesz a leszívás és hétfőn beülti, ehelyett csak hétfőn volt leszívás és ma beülti.De én nem mentem a leszívás után...mert olyan nincs, hogy egy nap táppénz, egy nem...stb...meg olyan jó volt itthon. :oops: :D
vizkriszisback
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?