Új privát üzeneted érkezett!

Jó éjt Gabó!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Encu! Bocsii :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka!!! Ezt nem hiszem el!!! :D:D:D:D

Gabó, hajrá, a 31-es farmer már igen kicsi ám! :) Még egy-két capoera edzés, és 28ast fogsz döngetni. Én meg csak egyre növök :oops: Mindenhol... :shock: Ja, igen, a biocucc nem pulcsi, de legalább annyira boldoggá tesz ;) Jó éjt, és hosszú alvásszakaszokat!! :lol:

Móni, hááát, tudom, hogy kezdő mutter vagyok, de mi az a komp? Járóka? Örülök, hogy azért némi örömöt szereztem, azt nagyon szeretem :)

Megyek a hálóból folytatjuk az estét, olyanok vagyunk, mint akiket agyondöngöltek...bocs, tesóka, tán majd holnap virrasztok. Amúgy meg délelőtt úúúúgyis leszek, meg majd jövök az élménybeszámolóval :)

Jó éjt!!Szép álmokat mindenkinek!!

Kép
Kép
encu
 
 

 
 

Aludjatok jól, már én is álmos vagyok.

Holnap tessék ám majd részletesen beszámolni Kiskarcsiról meg képeket is kérünk - holnap mész uh-ra nem :roll:

sziasztok!!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Reggel a frász jött rám, alszunk ezerrel egyszercsak elkezdt minden lélegzetnél rángani egyet a Ricsi és olyan hangot adott ki mint aki nem kap levegőt :shock: Fel kellett keltenem, nagyon beparáztam. Azóta szerencsére nem csinált ilyet remélem semmi sem volt csak rosszat álmodhatott és hüppögöt, vagy nem tudom.

Most várom hogy majd elalszik és csinál e ilyet, remélem nem.

Nálatok sem volt reggel víz? Szerencsére már van, de még ezen is idegeskedtem egy sort :evil:

Szép reggelt az ébredőknek!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!!!

Móni, nálunk sem volt reggel víz, párom meg indult volna dolgozni...erre riasztottam anyámékat, hogy hagy menjen már oda fürdeni. De lekopogom, aztán hamar lett víz :)
Móni, ne izgulj ezen a mászáson, biztos fog mászni Ricsi, én anno a felülésen izgultam, az volt az utolsó...először kúszás, mászás, felállás, majd felülés, mindenki másképp csinálja :)

Encu, köszi az infot, majd ha rászorulok gatyóra, tudom hova menjek, ma reggel is különösen hideg volt :( Jaj, én is kiváncsian várom a képeket a 4D-ről.

Mindenki tök jókat csinált a babáknak :D

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Na már alszik is, olyan kis sírós meg bújós. Utálom hogy nem tudja elmondani hogy mi a baja, ilyenkor lehet aggódni hogy vajon betegség bújkál benne vagy csak fáradt vagy megint a hülye idő :?

Encu!

Bébikomp: bizti láttál már ilyet, amolyan guruló szék. Keresek egyet és bemásolom hogy leessen mi is az :wink:

http://brendon.hu/ProductSearch/browser ... y=bebikomp

nézd meg :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Encu!

Köszönjük az éjszakai jókívánságodat, kérjük ám minden este, mert már rég aludtaunk ennyire jól! :lol:
Komp: négy kereke van és a babát beletéve lábbal hajtja magát, ha tud menni, ha nem.A kompon pedig játékok vannak, amivel lefoglalhatja magát, tehát nem a környezetével ismerkedik!
De hidd el láttál már ilyet és majd mutatok.

Móni!
Szerintem csak rosszat álmodott, nekem is csinálta ezt Flóra, emlékszel? Még mondtam is, hogy milyen ilyesztő volt!

Encu gyere UH után azonnal!

Kép
gabriel79
 
 


Jó reggelt! Erről az ébresztés dologról megint lemaradtam..viszont udtam olvasgatni ;)

Igen, igen, köszi lányok, most már tudom, hogy mi a bébikomp :D (valamiért majdnem holdkompot írtam :shock: ) Móni, neked miért nem kell ilyen? Mert te írtad, hogy bárki hoz neked ilyet, ahhoz hozzávágod, nem ? :lol:

Tesóka, nem lehetett felemelő ilyenre ébredni, így jártak a Gabóék is..ezek szerint a gyerekek edzik a szüleik idegeit is, nem csak az izomzatot ... 8) Nálunk nem tudom, volt-e víz, apa nem említette, hogy nem tudott fürdeni, gondolom volt. Amúgy elég para az, amikor a gyerkőc nyűglődik, és tényleg nem tudja elmondani, hogy mi baja van.. :( .

Csajok!! Erre a jelenségre van egy k*rva jó könyv (legalábbis sokan gyereknevelési bibliának tartják ), a Suttogó 1. Újszülött kortól 1 éves korig ad tanácsokat, hogy hogyan értelmezze az anyuka(apuka) a baba sírását, meg egyéb jelzéseit. Most kezdtem el olvasni, és nem tűnik hülyesgnek. Egy védőnő írta, aki már legalább 2000 (?) gyerekkel foglalkozott...csak tud valamit, ja, és az anyukák őt nevezték suttogónak, mert anyira megértette a kicsiket. Szóval próba szerencse. Én most ebből okosodok :D:D:D

Gabó, örülök, hogy a pozitív hullám elért hozzátok, tényleg nagyon drukkoltam, hogy végre egy kicsit jobban kipihenjétek magatokatt ;) Elárulom, magamtól vettem el, mert én meg 3-fél5ig nem aludtam :D:D ;) UH után azonnal jövök infókkal, 2re megyünk, gondolom 12 körül elindulunk, mert Apa még szokott kajálni egyet, meg a forgalom...

Barbi! Ha mész a Savoya felé, és nincs shoppingoló társad, szólj, mert mehetnénk együtt (ha már a sétaprojektet mindig megöli az időjárás ;) ), meg még aki szeretne, csatlaozzon :)

Na jó, eldugulok kicsit, hagylak titeket is kibontakozni, elmegyek hajat színezni :D Drukkoljatok, hogy ne rontsam el ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Szia Encu!

Te szinezed a hajad :shock: ekkora pocival :shock: hát szurkolok :wink:

A Suttogónak van 2. része is, már egyszer én is beleolvastam de nekem nem tetszik annyira. Illetve jó, de nem minden gyerek ugyanolyan és egy tipp többféleképpen sülhet el ha kipróbálod. Meg amiket leír, szerintem egy gondolkodó anyuka magától is rájön :roll: :lol: De tényleg sokan vannak akik szinte bibliaként kezelik. Hát ebben is mások vagyunk :lol:

A bébikompról majd a Gabó kifejti a véleményét, totál egyet értek vele de én nem tudom olyan hitelesen leírni mint ő. Szóval Gabó, légyszike írd már le miért nem jó!!! Persze csak ha akarod :wink:

Gabó!

Remélem igazad van, még most is alszik a Ricsi de eddig semmi jele a reggelinek. Na már ébredezik is, lassan lemászik az ágyról :shock: :lol: Hát beszartam rendesen, tényleg rémisztő volt de ő nem sírt, ezért aggódtam aztán túl :oops: talán inkább hüppögöt, na mindegy feledni akarom :roll:

Éccaka: gratulálok!!! Szupi lehetett, ilyenkor olyan kipihent az ember :lol:

Barbi!

Úgylátszik csak a mi idegeinket borzolják ezek a vizesek :evil:


most megyek hív a Ricsi

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni, persze, hogy nem vagyunk egyformák, és egy gyarkorlott anyuka már tudja, hogy mit merre meg miért...de mondjuk éééén??? Nem azt mondom, hogy minden szava szent lesz, de azért egy irány talán tud adni. Meglátjuk. Még az is lehet, hogy Kiskarcsi olyan emberke lesz, aki után a sarokba vágom azt a könyvet azzal, hogy mekkora baromság ;) :D:D:D

Gabó, igen, várom a leírást :)

Kép
Kép
encu
 
 


jajajajj, isten ments hogy vitát szítsak. Ha neked bevállik akkor az nagyon jó! Főleg ha már előre készülsz bizonyos helyzetekre, én is ezt csináltam, és volt hogy hasznát vettem szóval olvasgass csak :wink: sosem lehet tudni :lol:

Olyan pancser vagyok, kisebb volt a Ricsi és eltettem a szekrénye aljába egy csomó rucit hogy majd őszre belenő. Hát elővettem őket és mind kicsi. :? ezt elnéztem, ezek is mennek a padlásra :roll: Van még egy nagy doboz ruci amit kaptunk, de azokat már elő sem merem venni a végén kiderül róluk hogy a 56-osak :lol:

Mi van a hajaddal????

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Móni, kár hogy csak hátulról fényképezted Ricsikét, ahogy felül, úgy láttam volna a pofiját is. :D
Ő most hány kiló, és hány cm?

Mi múlthét hétfőn voltunk a 3 hós oltáson, és akkor volt Nonó 6320g, és 63cm.

Encu, a Suttogóból van 1, 2 és mégegy kiadványa ami az alvásról, etetésről, és viselkedésről szól.
Én nem tudom milyen a könyv, nem olvastam még egyiket sem, másik fórumba írták hogy nekik nem jött be.
De minden gyerkőc más, lehet Karcsikánál bejön. :wink:

Én is kíváncsi vagyok nagyon a 4d-s uh-ra, már várom hogy hozz képeket, na meg persze az élménybeszámolódat.
Én utoljára a 34. hétbe voltam, és az nagyon klassz volt. :lol:

Ja és 30.-án lesz Nonónak a keresztelője, olyan édes kis rucit vettünk neki, remélem addig nem növi ki. :?
Tegnap elhoztuk a templomból a keresztelési engedélyt is, mivel nem Battán lesz neki.

És még mindig nincs nálunk fűtés!!!!!!!!! :evil:

Encu!
A Savoyába bababolt van, vagy csak kismama bolt?

Kép
niki+baba
 
 


Sziasztok!

Niki!

Nonóka is nő ám rendesen, látom lassan aktuális lesz a 68-as ruci :lol:

Pontosan nem tudom hogy hány kiló, itthon nincs mérlegünk, de személymérlegre rátettük és ruhástúl volt 10,4 kiló 8)

CSak neked felteszek egy szembenit is :wink: , nem akartam mert látszik a háttér hogy milyen kupis :oops: Nappalra betolom a kiságyat a szekrény elé ahol tükrös és így majdnem bekerül az ágy a sarokba ahol aztán van minden :oops:


Kép

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Hú ez a keresztelő érdekel ám, lassan nekünk is kéne :roll:

Nálunk két fő gond van, az egyik hogy nincs megkeresztelve barinőm aki lenne a keresztanyu, a másik hogy keresztapu nem lesz. Szerintetek gáz?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, a hajam nem lett sokkal másabb mint volt.. :( Hiába, egy barna hajat nem fog be egy vörös színező..egy kis vöröses fényt adott neki. Majd szoptatás után talán megfestetem rendesen, de aztán, ha belegondolok, hogy azzal utána mindig csak a gond van... :shock:

Niki, rohanok a képekkel, beszámolóval, mindennel...én is alig várom. Ezt valahogy nem lehet megunni ;) A Savoyában egy Kenguru bolt van, gyerekcuccok, kocsik, mindenek, meg kismamaruhák. Jó nagy. :)

Kép
Kép
encu
 
 


Encu, anno én is olvastam a Suttogót, és valahogy önbizalmat ad az embernek :) Szerintem aztán annyi mindent olvastunk, gondolom már te is, aztán majd a babát meg úgyis te fogod a legjobban megismerni, miután egymásra hangolódtok :wink: Ki tudja mi segít? Olvasni ezekről biztos nem árt...Én egyébként már abszolút nem tudok annyi babás dolgot olvasni, pedig azért már rég volt... :oops:

Mi a véleményetek a légzésfigyelőről? Mindenki használta? Nekünk Szilárdnál nem volt, de lehet hogy be kéne szerezni egyet, és akkor milyet???

Móni, mi reggel beszéltünk a Szákom-mal is, itt valahol előttünk volt csőtörés, ezért nem volt víz. Keresztelő témához nem tudok hozzászólni, nálunk nem volt :oops:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Barbi, köszi:)

Lányok! Indulunk:) De majd jövök! (ki hitte volna, mi? ;) )

PUSSZ!

Kép
Kép
encu
 
 


Barbi! Nekünk nincs légzésfigyelőnk és kistesónál sem lesz hacsak a korházban nem mondják hogy vegyünk mert korababa stb. A kismamában volt hogyha ténylegesen bekövetkezik a bölcsőhalál akkor a a légzésfigyelő nem ér semmit mert a légzés leállást egy keringési összeomlás előzi meg. Tehát ha nem tudsz újraéleszteni akkor kuka a berendezés hisz hiába sípol ha nem tudsz mit csinálni.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Persze ezt mindenki maga dönti el. Általában a legtöbb anyuka beszerez egyet, ha másra nem arra jó hogy téged megnyugtasson, ill. lásd Niki esetét, idegesítsen :lol: Te döntsd el :wink:

Köszi az infót, azt hittem a tegnapi munkát nem fejezték be csak elfelejtettek szólni hogy ma sem lesz víz :roll:

Képzeld ma bébipapit kapott a Ricsi és betolt egy fél üveggel. Tehát nem a hús a baj, megkostóltam ugyanolyan rossz mint amit én csinálntam csak az enyém darabosabb a hús miatt. Lehet kevesebb husi is kéne bele, majd próbálgatom ha elfogy a bébipapi mert ezt 48 óráig lehet tárolni felbontás után :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Én a suttogó mindent megoldot vettem meg és olvastam ki még babavárás alatt, csak alkalmazni nem tudtam! :oops:

Móni!
A mi kerianyunk sincs megkeresztelve+ nincs keresztapa, de ez az édri papnál nem volt akadály! Persze nem kell elmondani, sőt a párom meg van keresztelve ,de keresztelő levelet nem kapott anno! Tehát mi azt sem árultuk el, hogy nem vagyunk összeházasodva! :oops: (majd meg tudja, ha összead minket!) :lol:

Utálom ezt az időt, mert nem lehet ekkora szélben kimenni! :twisted:

Ja és ne aggódj Móni én is jártam úgy, hogy eltettem a ruhákat, hogy majd jó lesz és kinőtte közben- csak apának nem hangoztattam! :wink:
Nálunk víz van csak koszos szokott lenni már anyósommal egy csomószor beszoltunk, de mindig van kitérő válaszuk!

Végre megjött manóka kaki eredménye és hála az égnek negatív!

Encu!
Nagyon várjuk a beszámolót és a képeket!

Komp!
Hátráltatja egyes izomműködés fejlődését, elbizonytalanítja a térbeli viszonyok megítélésében- mivel körülötte körbeveszi a komp- a vizuális fejlődés (szem-láb, szem- kéz koordináció)kieshet, mert a látóteréből kiesik a saját lábacskája, nem tanul meg biztonságosan elesni és a dislexya elkerüléséhez fontos mászás, mert az ellentétes kar-láb mozgás mindkét agyféltekét megmozgatja!

Fúúúúúú, de tudományos voltam, ha valami nem tiszta írjátok le! :oops: :roll:
na eldugulok!

Kép
gabriel79
 
 


Bocsi érdi pap! :oops:

Kép
gabriel79
 
 


Gabó!

Mennyi hasonlóság :lol: akkor megnyugodtam keresztelő ügyben, majd ha aktuális lesz zavarhatlak a címmel :roll: mármint a templom címével :lol:

Örülök hogy kaki ok :lol: éjszaka is ok :lol: lassan minden tökéletes lesz :wink: (remélem nem kiabáltam el :oops: )

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Gabó!
Nektek nem kellett vinni keresztelési engedélyt? Mivel nem oda tartoztok elvileg?
És nem kellett papírt kitölteni, hogy a keresztszülők milyen vallásúak?

Bár ezt is templom válogatja.
Tesóméknak pl. megmondta a pap Nagykőrösön, hogy nem kereszteli meg a gyerekeket, mert tesómék nincsennek összeházasodva.
Így végülis feljöttek Peste. Itt is volt bibi, mert itt meg azt mondták, hogy nem akadály hogy csak együtt élnek, de csak két éves korig keresztelnek, utána pedig csak hat évesen. De végülis megkeresztelték őket.

Nekünk Pesten lesz a keresztelő, és vinni kell keresztelési engedélyt, meg ki kellett tölteni egy lapot hogy milyen vallásúak vagyunk, a keresztszülők milyen vallásúak stb.


Móni!
De végülis a papírra bármit rá lehet írni, úgysem néznek utána.
És Gabó sem mondta meg, hogy nem házasok. :wink:
De nekünk pl. még az esküvői emléklapot is vinni kell amit a templomba kaptunk, hogy összeházasodtunk.

Légzésfigyelő:
Móni, miért ne tudnád újraéleszteni a babát, ha arról lenne szó?

Barbi!
Nekünk van, és leszámítva az elemcserét, szerintem jó hogy van.
Nekünk baby control van heim pál kórház ajánlásával, és dvd-t is kaptunk hozzá, amin rajta van hogy-hogy kell újraéleszteni.
Asszem 3 év garancia van rá.

Kép
niki+baba
 
 


Nem kellett vinni engedélyt, mi református templomban kereszteltettük Flórát.
Érden ami a körforgalomnál van épülő templom.
Nagyon kedves, rendes volt a lelkész !
Fölhívtam telefonon elmondtam mit szeretnék, azt mondta nyugodtan bármelyik vasárnap 10 előtt 10perccel legyünk ott, hogy ki tudja tölteni a keresztlevelet és szép beszédet mondott és nem is volt hosszú!

Mi is használunk még légzésfigyelőt!
Kölcsön kaptuk és amikor hazahoztuk Flórát két éjszaka beriasztott mire kiderült, hogy merül az elem, azóta semmi gond vele!
Megmondom őszintén én nyugodtabban alszom és nem kell felkelnem megnézni, hogy lélegzik-e, hanem csak ránézek a monitorra és látom a villogót!
Nekünk angelcare van, de még egy 5évvel ezelőtti és de jó szolgálatot tesz, igaz már két babát kiszolgált előttünk!

Kép
gabriel79
 
 


Ha valaki csak úgy nekiáll szívmasszás meg lélegeztetés csinálni, hogy előtte még csak meg sem tanulta hogy hogy kell, nagyobb bajt is csinálhat mint ami van. Nekem ezt tanították mikor tanultam, a vöröskereszthez jártam csak nem mondanak hülyességet. Sajnos ezért van az hogy a legtöbb ember elmegy a balesetes mellett, mert ha nem segítesz lecsukhatnak de ha segítesz és nemmegfelelően akkor is. Persze hogy a babádnál megteszel mindent de ha túl erősen nyomod a melkasát összeroppanhat, az eltőrt bordák átszúrhatják a tüdejét, ha túl gyengén akkor nem ér semmit. Ugyanez van a légbefúvásnál, kicsi a tüdőkapacitás a babáknál nem tesz jót ha telibe fújod levegővel. Mindegy, én így gondolom, ezt tanultam meg mondom a kismama különszámában is így írták, ha nem tanultál újraéleszteni nem ér semmit. Bár a kismamában is írnak mindenfélét össze, pl. szoptatás. A lényeg hogy mindenki maga dönti el hogy kell e légzésfigyelő :wink:

Akkor két éves korig keresztelnek általában? Mi 1 vagy másfél évesen akarjuk majd megtartani. A névadóról mit tudtok? Az mire jó?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Persze nem amelett kapmányolok hogy ne vegyen senki, mert tényleg életet menthet de ha odáig eljut valaki hogy légzésfigyelőt vesz akkor vegye a fáradságot és menjen el tisztességesen megtanulni újraéleszteni. Mert a légzésfigyelő önmagában kevés ha tényleg baj van, arra viszont elég, mint ahogy reklámozzák, ha túl mélyen alszik a baba és megritkul a légzésszám akkor riaszt és felriad a baba a mély álomból és légzik rendesen de a bölcsőhalál elkerüléséhez ez vajmi kevés. :!: SZERINTEM :!:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Kép nyam-nyam de fini ez a hami :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Köszi mindenkinek a légzésfigyelős tapasztalatokat, megbeszélem apával, aztán nézek teszveszen. Ez az újraélesztéses dolog elgondolkodtató azért :(

Gabó, nem semmi ez az érdi pap, jól jártatok vele :) Örülök, hogy rendben van Flóra.

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Móni, ugyanilyen előkénk volt :) Nagyon ügyes a Ricsi, egyébként Szilárd is jobban szerette a bébiételeket, miután megkostólta, aztán rászoktunk, ugyan kicsit költséges dolog...

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Barbi, és nem volt nehéz áttérni üvegesről a rendes kajára? Mert ha ezt eszi a Ricsi jobban persze hogy kap majd, de attól félek hogy utána meg nem akar rendes kaját enni velünk.

Gabó, a régi buszpályaudvaros templom? Hát ha ilyen jó fej a pap akkor tuti oda megyünk, majd megyőzzük hogy kerianyut is keresztelje meg, hátha belemegy, persze csak a Ricsi keresztelője után, nehogy ezért bukjuk mi is a keresztelőt :roll: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Akkor csak nekünk kell ennyi papír... :?
Nekünk katolikus templomba lesz.

Móni!
Nagyon komoly a kép!!!!! :lol:
Ja és köszike az előzőt is, olyan édes pofija van Ricsikének. :)

A kétéves dolog sem biztos, látod Gabónak nem kértek semmit.
Az adott templomba kell megkérdezni, ahol szeretnétek.

Kép
niki+baba
 
 


Niki, nektek azért szerencsétek van hogy minden papírral rendelkeztek :wink: , mi meg lapítunk majd :lol: Amúgy röhejes hogy ilyen macerás. Jól olvastam hogy nektek volt templomi esküvőtök is? Az is ilyen bonyesz vagy csak közlöm hogy akarok és kész? :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni, amikor olyat főztem, amit ő is megehetett, akkor abból kapott, aztán olyan 13 hónapos kora után már abszolút nem vettünk bébiételt, már mindent meg tudott enni :) De már hallottam olyat, aki nem akart még 2 éves korában sem mást ebédre, csak bébikaját :( Ezt neked kell eldönteni.

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Tudom, mindenki azzal eteti a manóját amivel akarja :lol: hát ez is nehéz kérdés, mint minden mostanában :roll:

Na megyek mert lasan itt van párom és kinyír ha meglátja hogy egésznap babaneteztem :lol: Ugye apa??!!! :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Itt vagyunk :D

Kép

Kép
Kép
encu
 
 


Édes arcokat vágott, nyújtotta a nyelvét, grimaszolt, mosolygott :D El voltunk ájulva :) És akkkkora zacsija van, hogy dobtam egy hátast ;)

Na, megyek kajabeszerző körútra, majd még jövök!

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!

Nagyon édes Kiskarcsi! Hol voltatok 4d-n? Mi is menni szeretnénk, de még nem tudom merrefelé vegyük az irányt! Cím, ár :oops: ?

Lányok!
Mi újság a találkozóval? Lesz belőle végül valami? :roll:
rnecsi
 
 


Sziasztok

encu gyönyörü a babád
anha
 
 


Csilla, köszi, igen, mondok címet, ahol aranyosak, meg látszik is a babó: II.ker., Lotz Károly u. 14. Genesis Kft. Asszem ez a nevük, tel. szám: 06 30 228 4444. 10500-ba kerül, ebben benne van a DVD és 2 fotó a babóról. Voltunk egy másik helyen is, de az kiábrándító volt, ezt tudom ajánlani.

Zsuzsa, köszi! :D:D:D

Kép
Kép
encu
 
 


Halihóóó!!!

Kép
Kép
encu
 
 


Szia Encu!

De helyes Kiskarcsi :wink: szép pofija van, súlyt becsültek?

Kis mókamiki, produkálta magát nektek. :lol:

Na én már most álmosodom :roll:



Szia Zsuzsa!

Livinek lesz buli vagy már volt? Sikerült neki valamilyen ajándékot venned? Micsodát? Gyere, mesélj magatokról!!!! :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, a súlyát 1550re becsülte a gép (ha jól emlékszem), de oda van írva, hogy +-250gramm is lehet. A nő szerint nagyobb. :)
Igen, nagyon arin mutogatta magát, meg amikor a hátánál járt a szonda, akkor azt utálta, és jól megrúgdosta a vizsgálófejet ;) A nő egész megijedt :lol:
Hogyhogy fáááradt vagy??? Nem szabad! :D

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!
Azért ide is írom, hogy milyen tündéri, tényleg olyan pofis. :)

Móni!
Templomi esküvő: Én csak arról tudok mesélni ami nálunk volt.
Ugye mi fél évvel előtte kezdtük el szervezni az esküvőnket, akkor bementünk és szóltunk hogy szeretnénk templomi esküvőt, lefoglaltuk az időpontot.
Nálunk katolikus esküvő volt. A lényeg hogy mind a ketten meglegyetek keresztelve, mert anélkül nem lehet templomi. A keresztleveleket le kell adni ahhoz a templomhoz ahol szeretnétek a szertartást. Elsőáldozni kell, ha még nem vagy az, és a pároddal kell pár alkalommal járnod jegyesoktatásra.
Szóval ez sem fenékig tejfel, de megéri. :wink:

Kép
niki+baba
 
 


Csilla!
Amit Encu mond a Genesis az tényleg jó hely!!!

Illetve van mégegy nagyon jó hely a Kárpát utcában.
www.4dultrahang.com
Én mindkettővel megvoltam elégedve!

Kép
niki+baba
 
 


Jó éjt mindenkinek, és köszönjük a dícséreteket ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Szisztok


lesz neki holnap egy kis buli de csak a a család mi meg a keresztanyukálya lessz itt meg annak a gyermekei . vettem neki társast az a neve hogy számrömi régen mg köröminek is monták meg solo kártyát ezek a nyaraláson nagyon tedszetetek neki ott játszott ezekkel .


A suli egész jol megy eddig minden nap kap piros pontot de szerintem ez csak még olyan mézesmadzag


azért van már magatartásbol zöld pontja is mert ének orán a repülöket nézegette a fiukkal .

Zoé jol van jönnek a fogai hétfön megyünk 15 honapos oltásra

Ja nekem meg még a multkorol montam hogy tuladagolták a hormon gyogyszert


ennek az eredmény hogy anyi méreg lett a szervezetembe tölle hogy agusztusba ödémás lettem az arcom meg a nyakam mindenféle vér meg vizelet után derölt ki

ja és igy mivel enyi a mindenféle bennem nem is lesz baba mert ha meg is maradna nem tuti hogy minden okés lesz ugyhogy most védekeés van kaptam hüvelygyürüt amivel védekezünk egász jo ugy müködik mint a gyogyszer 3 hétig fent van aztán leveszed aztén megjön aztén hét nap mulva ujjat teszel fel
anha
 
 


Szép jó reggelt!

Gondoltam gyorsan bejelentkezem, mert ma pesten leszünk!
Encu!
Ez a gyerek! GYÖNYÖRŰ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na majd este gyüvök!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!


Encu, gyönyörű a babád, gratulálok! Szép nagy már :)

Csilla, mi is a Kárpát u-iban voltunk 4D-n, tök rendesek voltak, azt én is tudom ajánlani :)

Én ma megyek dokihoz délután, apa meg megy szülőire az oviba, és nagyszülők mennek Szilárdért, jól beosztottuk :)

Minenkinek szép napot!!!

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Zsuzsa, annyira gáz, hogy az egészségügyben ilyenek előfordulhatnak...igazán remélem, hogy hamar kiürülnek belőled a mérgek, és jöhet a harmadik baba! :)

Gabó, köszi szépen :D !!! Mi dolgotok Pesten? Vagy ne kérdezzek ilyen intimet? :roll:

Barbi, neked is köszi!! ;) Én is ma megyek, igaz, nem dokihoz, hanem Annáhot, már csak azt nem tudom, hányra menjek...nem írta be a kiskönyvbe..

Apa egész éjjel köhögött meg szortyogott, szegény, alig aludtam tőle...olyan vagyok, mint a mosott sz@r... :lol:

Kép
Kép
encu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?