Új privát üzeneted érkezett!

Sleepin: tündériek! Nekem azért nem kéne :). Lakásban lakunk, úgyhogy semmi szőrmók.

Zsu: hát, nem jó hírek, ez van.Csak ne kelljen befeküdnöd. Én Harry Pottert ajánlom meg EGy gésa emlékiratait. Meg Brunella Gasperini könyveit, főleg a régieket (Én és ők, Mi és ők, Ők és mi valahogy igy)

Hát csajok, én is bebuktam, nem széna hanem igazi. Ma sem vagyok a toppon, non stoppe orrot fújok. Viszont ilyen jól már régen aludtam.

Móni: az nem baj ha nem hizol. Ha nem fogsz vizesedni akkor 6 kg hizás teljesen elég, annyi az átlag baba+járulékos cuccok. Én most +1-nél tartok és 8 kg-t tervezek max felszedni. Némi önuralom nem ártana hozzá mert mostanában pöttyet sokat vacsizok :roll: .

A genetikai UH az a 18. hetid volt, ott részletesebben megnézték a bébidet. Csak mivel a dokid néma ezért nem mondta, hogy mikor mit kattingat. Ha gáz lenne megszólalt volna, szóval minden okés, gondolom.

Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


Blongyi,

mondtam, hogy kicsit lepukkant a bolt vhogy, de örülök, hogy sikerült gatyót kapni:) Terhesbugyit én is vettem. Ezek szerint mindenkinek ajánlja a néni:)Akkora a bugyi mint egy sátor :lol:

Sleepin: husik az állatkáid:) Pláne a nyuszó:)
Muszáj nekem is megmutatnom még egy képet a vérebemről. :D

Kép

bingii
 
 


Norma, igyál jó sok teát, folyadékot, hogy tiszuljon a szervezeted! Na meg sok C vitamin!! Vigyázz magatokra!

bingii
 
 

 
 

Sziasztok, Hunor baba lesz!!!!590 grammosok vagyunk!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


LAFI!!!!!!!! Mondtam én, ha Hajdú kukit lát, ott kuki van!!!!

KÉPEEEEEEEEEETTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Képet majd később csak, be kelll szkennelni!!!De van 1 db és kész, nincs több, nem mutatta magát, bledugta a fejét a lepénybe végig!!!bezzega kezét és lábát mutatta....szemtelen!És ha néha előjött gyorsan a kezeit és lábait meg a köldökzsinort a feje elé tette és semmit sem láttunk!!!!
Vendég
 


hali csajok!
ma voltam debrecenbe genetikán.úgy elrémísztett a tanácsadóban a nő, hogy azt se tudtam fiú vagyok vagy lány.bementem uh-ra, ott egy nőci megvizsgált..ő azt mondta, hogy nem lát semmi rendellenességet, inkább nyugtatna, mint rémiszgetne.aztán azt mondta, hogy várjam meg míg lejön a proff, ő majd megint megnézi uh-on a picit.na arra vártam 3 órát, ő is megnézte, írom mit írt:bdp 46mm (44-53 jó)stb, vizsgálat alapján jelenleg magzati rendellenesség nem látható.tarkópárna 5mm, normál. bal kamrában echogen fókusz látható.szóval csütörtökön még mind a két oldalon volt olyan fókusz, ami meszesedést jelent, a dokinő azt mondta, hogy ez 45 terhességből 40-ben jelen van, de a 28 hétre fel szokott szívódni.akkor elvileg nekünk csütörtök óta a jobb oldalon már felszívódott, és várható a bal oldalt is.
na ezzel az eredménnyel átküldtek a tanácsadóba újabb 1 óra várakozás után be is jutottam, ott a nő az orrom elé dugta az a papírt, amin az afp...stb volt kiértékelve, elmagyarázta a számadatokat, amit ugyebár eddig is tudtam, mert le van írva feketén fehéren.szóval a véreredmény (afp, hcg) alapján 1% az esély a down kórra.felajánloták, hogy ha vállalom, akkor még ma ( és csak is ma) megcsinálják a hasbaszúrást, aminek ugyebár 1-2 % a vetélési esélye, és még hozzátette, hogy már így is kifutok az időből, mert 20 hetesen már ilyet nem szoktak csinálni, úgyhogy 10 percet kaptam,hogy eldöntsem, vállalom e.teljesen bepánikoltam, sírtam, nem tudtam dönteni. aztán végül hogy jól döntöttem e, vagy nem, azt nem tudom, de nem mertem vállalni!
szóval most ez van csajok! jövőhét csütörtökre kaptam időpontot hajdú drnőhöz, remélem ő majd megnyugtat valamennyire!
félek ! nagyon!
Vendég
 


ja és persze a jót nem is mondtam! nunisunk lesz! nincs neki paszuja! :lol:
Vendég
 


Amindenit ennek a kölöknek... :D Na majd mesélj... Én most kaptam sztetoszkópot, de ez a kölök pont ilyenkor bújik el, holott tegnap óta széjjelrúgott... Na mostmár elkezdte rúgdosni a szteto-t... De nem hallok szart sem... :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Baba, ne aggódj, nincs itt gond, írtam már a múltkor is, hogy teljsen jó mindened és ez a lényeg!!!

Sleepin, na a szteto nekem sem ér szart sem.... :lol:
Vendég
 


sziasztok!
hogy tudtatok ennyit írni? nekem 2 napja nem is működött a babanet...
légyszí drukkoljatok csajok, most megyek 3-4D UH-ra...úgy szeretném látni a kis pofiját, napok óta erre próbálom rábeszélni a kisfiamat
jövök és visszaolvasok...
puszi mindenkinek! rohanok...

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Kép


a feje előtt a lába!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kép

egy kicsit nagyobbra , hátha jobb lett!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap írtam egy egész regényt,majd kidobott…nem küldte el. Délután meg engem sem engedett fel…mostanában szinte minden nap csinál ilyet,pedig állítólag fejlesztenek…no comment…

No akkor még egyszer próbálkozom…

Lafi
Kérdezted toxémiát:nekem a 36.héten ugrott ki vérnyomim,majd vizeletben találtak fehérjét…Vizenyő addig is volt,hisz arra az időre már 20kg plussznál jártam!Doki azt mondta ha tartósan 140/90 felett van a nyomim,akkor gyógyszer.Persze kórházba fektetett és ott figyelték,szintén 24 órás RR méréssel…A várnyomásom végül jó lett,max 130/75-95,de fehérje még jelen volt,oedémáról nem is beszélve…Szóval nekem nem kellett gyógyszer,de állandó kórházi megfigyelés,napi vagy 15x mértek vérnyomást. Ha a 3 tünet valamelyike megjelenik nagyon odafigyelnek a kismamára.HA nem néznének vizeletet Nálad,követeld ki!!!

Tudtam én,hogy Hunor lesz!ÉÉÉÉREZTEM. Gratulálok!

Móni
Ne aggódj a súlyod miatt.Ha a terhesség elején fogytál,akkor teljesen természetes,hogy csak fél kg-val vagy több mint a kezdetekkor.Örülj inkább!A baba szépen fejlődik,hasad gömbölyödik…ez a lényeg.
Pénteken mi is benézünk a Szhelyi bababoltokba.Akkor a B.Shopban is van szopipárna???Jelenleg most ez a kívánságom.
Milyen kocsit vettetek???? 119e???Most mondjam azt,hogy középárfolyam?????Amit én kinéztem 180e volt…naná,hogy nem vettem meg.Ugyanazt megtaláltam babaszoba-adok-veszek részén 95ezerért…De még ez is túlzás érte….Viszont így kevesebbet vesztek rajta,ha később eladom.

Bingii
„Kedves Kollégádnak” üzenem,hogy pukkadjon meg!!!Szerintem is szólj neki,hogy ugyanmár oldja meg a saját kárára a problémáját a meleggel.

Nem irigyellek Benneteket a tömegközlekedés miatt.Tuti nem bírnék ki 5 percet egy helyben állva…nem is tudom mikor ültem utoljára buszon.Igaz 3 éve itthon vagyok,nem dolgozom…ha menni kell valahova kocsival megyek.
Tegnap 10 percig nem bírtam állni,amíg kikevertem a goffri tésztát…szédülök,nehézlégzésem van,dobog a szívem…MITŐL LEHET EZ???? Vasalni ülve…Ablakot már nem is merek pucolni…

Zsu
Pihenj sokat!Ez most a legfontosabb!Bár tudom,2 ilyen pici gyermek mellett elég nehézkes.Segítséged van?
Könyv javaslat:Gyűrűk Ura trilógia…Nekem a favorit.

Konkri
Én is akartam kérdezni,hogy milyen lesz az esküvő?Szolid,pár emberes???Vagy nagy lagzi???Ruhád lesz?(mármint fehér csoda)

Blongyi
Én mindennap teázok.Gyümitea…1-1,5 liter vízhez 1 filter…simán megisszuk Dorkával 1 nap alatt…De a kávét már nem kívánom (3in1-t ittam kb 20 hétig,de most nem tudom meginni).

Viki
Édesek az állatok!Ezek szerint családi házban laktok…MIÉRT gondolom azt,hogy ha valaki Pesten lakik,akkor csak panelban élhet….Bocsi,remélem ezzel nem bántottam meg senkit.Csak nekem a város az város…

Norma
Hogy vagy ma?Javult a nátha???

Mazsi
Neked használt a Sinupret???

Vörösbegy
Hajrá!!Kérjük a képeket Tőled is!
Én pénteken megyek,alig várom.:)

Baba
Gratula a kislányhoz!

Lafi
Nagyon édeeeeeeeeeeeees!Én is én is ilyen kisfiús pofikát akarok látni!!!!

BOCSI Csajok regényt írtam…behoztam a lemaradást.Sorry.
Vendég
 


Hűűűű,ez így még többnek látszik. :oops: :oops:

Nem is jövök egy darabig... :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Jó reggelt!

Lafi:óriás gratula a kis rosszcsont Hunorhoz! :lol: :lol: :lol:

Vörösbegy: Ezer drukkkkkkkkkkkkkkkk!!!!! Remélem hamarosan itt leszel a képekkel :)

Baba: gratulálok a kiscsajszihoz:) Ne aggódj, tuti minden rendben lesz! Majd Hajdú dr. megnyugtat!

Lego: nagyon nem egyszerű ez a kollégám, de osztom :D

bingii
 
 


Lego, ne butáskodj, miért ne jönnél????Én is néha regényt írok!
Vendég
 


Sziasztok!

Sleepin:
Nagyon aranyosak az állataid :) Tesómnak is van vadászgörénye,Borinak hívják :lol:

Bingi:
Szerintem is nyugodtan szólj a kollégádnak!Én ezt nem is értem....még ha nem is várnál babát,akkor is illene megkérdezni,mit szólsz ha kinyitja az ablakot!Na, de hogy egész nap rád nyitja.....

Lafi:
Vérnyomi emelkedés nekem is volt,mikor emőkével voltam terhes.Fehérje is volt a vizeletemben.160/100,pár nap kórház,ott meg tök normális volt.Nálam ez a 25. héten volt.
Nanáááá,hogy kisfiú!De tényleg kisfiús arcocskája van!

Lego:
Köszönöm,ma már jól vagyok,bár a hangom még elég fura!
Ezentúl minden megfázásra ezt fogjuk használni!Emőkének is adom,mert már ő is kezd náthásodni!Mégegyszer:KÖSZÖNÖM!!
Te is hozz majd képet a babáról! :lol:
Nekem is vannak ezek a tüneteim,front lenne?

Vörösbegy:
Drukkolunk mi is,képet-képet-képet!! :)

Baba:
Gratu a kislányhoz!

Csajok:
Nekem iszonyúan szokott égni a gyomrom!Van rá valami csodaszere valakinek?

mazsolasyl
 
 


Lafi
MEggyőztél. :wink: De csak írtam ááám...gondoltam egy időre elég volt belőlem ezzel az üzivel. :lol: :lol:

Mazsi
Örülök,hogy bevállt.Mi is mindig ezt használjuk és ritka,hogy antibiotikumig fajulna a helyzet...

Gyomorégésre:Rennie
Nekem is van itthon,bár eddig még nem kellett...
Vendég
 


Na akkor fehérjét nézetek....!

Rennie hatásos és nem árt gyomorra!

Lego, jól van!
Vendég
 


Lehet valamelyikőtök már írta ezt az oldalt,de én csak most találtam rá...Szerintem jó dolgok,jó áron találhatók itt.

Nézzetek körül:

http://www.tulli.hu/index.php?cPath=1
Vendég
 


Hello!

Lafi :) Azért szép pofika ez... :) Látszik ám...

Baba :) Veled már megbeszéltem msnen is... Rázd meg magad és előre! Tudod, hogy nincs ott gond. Én csak az UH-nak hiszek...
És várjuk a beszámolót csütörtökön!!!

Lego :) Igen kertesben lakunk, máskülönben állatkínzás lenne ennyi dögöt egy helyen tartani...

Mazsi :) Tudod mitől ég a gyomrod? Nő a babád haja! :)

Szteto: Hát néha vmi metroátvonulást hallok odabentről, de olyan halk és nem kivehető... De rúgdosni baromi jó a szteto tappancsát... :D (Amolyan vidd innen azt a hideg sz*rt! -megjegyzéssel gondolom...)

Vörösbegy :) Képeket várjuk!!!!!!!!! :)

Valaki említette a légzésfigyelőt a talin... Akkor elfelejtettem mondani, hogy mi van akkor ha jelez? Ti tudtok csecsemőt újraéleszteni, ha tényleg nem kapna levegőt? Persze meg lehet mindent próbálni, meg meg is teszi az ember, de nem tudom ér-e vmit... Hát fene tudja ezt... Mondjuk sokan azt mondják, hogy tévesen jelez elég sűrűn... Még nem tudom vegyek-e...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Hali!
Baba: ne izgulj !! Nekem 5% volt az esélyem erre a rendellenességre,és Miló egészséges a biopszia eredménye szerint!!!
Lafi: most egy kicsit olyan próba vagy nekem :oops: , kíváncsi vagyok a fehérjédre :lol: De szerintem Nálad sincsen semmi baj. Én most pár napja nem szedem a gyogyit, nem megy 140/90 fölé. Amikor a Vinivel voltam terhes, akkor az alsó érték növekedésére helyezte a hangsúlyt a házidokim. Megnéztem Hunor képét, annyira formás :D Gratu!!!!
Bingii: nem semmi felye a kutyusnak :D

Lehet,hogy tegnap én is megfáztam :( egy szál felsőben mentem a városban, fújt a szél is. Állandóan melegem volt, leizzadtam a kismamaboltban, újra ki, szóval.....Most teázom, meg fújom a trombitát. Gyerek már jobban van.

Vörösbegy: tegyél fotót!!!!
Vendég
 


Sleepin, igen, tévesen jelez, de jelez....és nekem ez a fontos, amúgy gőzöm nincs mi a fenét kell csinálni, de a mentő hívás minimum, meg hogy kvázi felrázom, mert elalszik és akkor nem vesz levegőt.
amúgy agépnek is ez a lényege, hogy felébressze a hangos zajjal a gyereket!
Vendég
 


Sleepin: szerintem is akkor ér valamit a légzésfigyelő, ha tudunk újraéleszteni. Állítólag van erre tanfolyam.
Vendég
 


Mégse nézzétek meg!Nem is olyan olcsóóó... :shock: :shock: :shock:
Én a babakocsikat néztem először...valóban jobb áron vannak,mint a Brendonban (pl),na de a többi... :shock: :shock: :shock:

Szopipárna 10 alatt nincs :shock:
Egy pelustáska detto

NA NEEEE!!! :evil: :evil: :evil: :evil:


Viki
Légzésfigyelő:nekünk van,bár nem használtuk...újraélesztést pedig meg kell tanulni,magától senki nem tud! De a riasztásoknál általában az is elég,hogy a gyereket felkapjuk és "megrázzuk"..elfelejtett levegőt venni...
Vendég
 


Sleepen:
Akkor ennek a gyereknek iszonyú nagy haja van/lesz :shock: :lol: :P
Majd fonogathatom neki mihelyt kibújik! :lol:

Asszem ki fogom próbálni a rennie-t! :)

mazsolasyl
 
 


Blongyi, már bocs, de csak gratulálni tudok :twisted: hogy a fenébe gondoltad, hogy egy szál semmiben ebben a hidegben elvagy????Én orromig takarózom be!!!!Kúráld magad!

Bingii, a 4d-t ajánlani tudom, a csaj rendes, 30 perces felvételünk van és mindent magyaráz és a dvdn van hang!!!!Még ilyenünk nem volt, hogy a szívhangot is halljuk a dvdn!!!!
Vendég
 


lafead

nem tudod véletlenül hajdú mobil számát?
Vendég
 


Még,jó,hogy jártam csecsmőápolás tamfolyamra :) Bár remélem nem kell majd kipróbálnom a tudásomat újraélesztés téren!Szerintem nem is tudnék nyugodt maradni!

Lego:
Én is benéztem,de abba is hagytam a kukucskálást az árak miatt:shock:

mazsolasyl
 
 


nagyon fontos lenne!
nagyon szarul érzem magam! most totál úgy érzem, hogy tegnap rosszul döntöttem és meg kellett volna csinálni a vizsgálatot!
a védőnőm is azt mondta ma, hogy miért nem vállaltam, még senkinek nem lett tőle baja!
Vendég
 


Lafi:
Jajj,de jó Nektek!Hányszor néztétek meg?Mi csak 2 hét múlva megyünk,és tuti azt fogjuk nézni egész nap,mikor hazaértünk :lol:

mazsolasyl
 
 


Viki,
Én említettem szeretnék majd elmenni egy tanfolyamra a kismamában van pár cím ahol megtanítják az újraélesztést ha gondolod jöhetnél te is.
Vendég
 


Mazsola, utána még1x megnéztük alaposan, de kukit akkor sem láttunk...nem is nekünk kellett látni... :lol:

Baba, nem tudom a mobilszámát, én Istenhegyin voltam nála....na parázz kérlek!Nincs gond, hívd az istenhegyit, kérj időpontot csütörtökre hozzá, hátha van még!!!!
Vendég
 


Mazsi: ő ilyen. Nem lett megnevelve:)

Blongyi: muszáj volt megosztanom,mert ez a kép egem mindig felvidít:D

Lego: én 5000-ért vettem szopispárnát!
www.babaholmiolcson.hu (itt is kapni)
http://www.bababolt.echt.hu/ (én itt vettem)

Úgy tervezzük, hogy majd hó végén, vagy október elején mi is elmegyünk 4D-re:)

Vörösbegy jöhetne már!! Olyan kiváncsi vagyok!:)

bingii
 
 


Csajok! Nektek mikor kell köv. UH-ra menni? Nekem mintha 18 hetesen 4 hét múlvát mondott volna... azaz 22. héten...

24 hetesen készülök 4d-re... Azaz én is okt. elején...

Kép
Kép
sleepin
 
 


22. hét körül, majd 30. hét körül!
24 hetesen teljesen jó lesz!
Vendég
 


Ja és Csajok RETTENETES álmom volt. Komolyan páromnak elmondani nem mertem... Iszonyú nagy baromság és iszonyú rossz volt... Itt sem merem elmondani... komolyan szinte égő mekkora baromság... Még jó, hogy korán felébredtem!

Kép
Kép
sleepin
 
 


ja aztán elmondtam Neki, de nem tudtam h sírjak vagy nevessek... szörnyű...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin,


nálunk a párum álmodott hülyeséget. Elmesélem, hátha felbátordsz.

Azt álmodta, hogy egy kis kurta farkú, szőrös hátú, beszélő malacot szültem. Aztán álltunk ott tanácstalanul, hogy mit csináljunk,mert hát mégse kéne megmutatni a családnak meg a barátoknak ezt a kis rondaságot :D

bingii
 
 


Sziasztok!

Gratula mindenkinek! Szépek a pocik és a babák is!
Sajna elszállt a netem, aztán olasz rekordtempóban (5 hét) sikerült megcsináltatni. :? Kb. egy hét alatt sikerült mindent visszaolvasnom.

Nálunk is minden OK! Voltam az otthoni dokimnál, meg sem lepődött, hogy nem vizsgálgatnak, de azt mondta, hogy így is minden rendben, csak egyek Elevit-et (mert az az egyetlen, ami itt is van) + Magne B6-ot.

4D-n is voltunk, egy gyönyörű egészséges kislányunk lesz! Banfi Zoé. Valószínűleg.... Nem tuti (mármint, hogy kislány), mert farfekvéses, és törökülésben ül a köldökzsinóron. De integetett! Nagyon édi volt! A doki azt mondta, hogy azért fél óra alatt valami kis kukira utaló jelecskét látnia kellett volna.
Sajna több 4D-t később nem tudunk csináltatni, mert már nem megyünk haza, itt meg az ilyet nem is ismerik.... Azért ez durva! Ennyivel fejlettebb lenne a magyar egészségügy???


Na, szép napot, jó munkát mindenkinek!

Kép
Kép
bama
 
 


Basszus Bingi!!!!!!!!!!! Én azt álmodtam, mivel ugye nekem nehezen sikerült, mert nem volt peteérésem, hogy nem is volt, ezért kismajmot fogok szülni... Vagyis ez nem is tiszta h én szülöm, vagy béranya szüli... De én meg azzal nyugtattam magam, hogy az UH-on teljesen emberi a formája, de hát ugye a majom emberi formájú... LÉGYSZI NE RÖHÖGJETEK KI!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Bama :) Kép??? Örülök, hogy minden rendben van! Magyar egészségügy no comment, ez csak az igény szerinti fejlettség plusz pénzért, nem egészségügy...

Ja álomhoz még hozzátartozik, hogy nagyon kétségbe voltam esve, és mondogattam, hogy ez nem lesz olyan mintha saját gyermekem lenne... :oops:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Hát,én meg mindíg fekete kismacskát szülök álmomban :)
Szerintem ilyeneket minden kismami álmodik a terhessége alatt :)

mazsolasyl
 
 


Sleepin, ne viccelj! Miért nevetnénk ki?
Az álmokat nem mi irányítjuk, még ha azt mondják is, hogy vmi a tudatalattinkból kerül az álomba.

Mi kicsit attól félünk, hogy mi van, ha kis csufi lesz?:) De biztos vagyok benne, hogy nekünk majd akkor is ő lesz a legszebb:) Viszont párom álma biztos ezért kreálódott,mert ez foglalkoztatja.

Jó lenne azért vmi terhes álmoskönyv:)

bingii
 
 


Jah! Sleepin!

Ha jól emékszem te a Jahn Ferencben fogsz szülni. Szerettem volna megkérdezni, hogy kinél és milyen a dokid? Én ugye az István kórházhoz tartozom, de még nincs onnan dokim. Anyum viszont engem és öcsimet is a Jahnban szülte és jó lenne, ha esetleg én is tudnék ott szülni (szeretem a hagyományokat), de ott se ismerek senkit. Akihez meg anyu járt szerintem már régen nyugdíjas.

bingii
 
 


Az anyák lapja szeptemberi számában van egy cikk a tehességgi álmokról. Érdekes!

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Jé, ma vagyok félidős. :lol:

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Csibe :) Grat a félidőhőz!!! :D

Bingii :) Felvettelek msn-re, megbeszéljük! :wink:

Kép
Kép
sleepin
 
 


sziasztok!
most értünk haza csodálatos volt, rögtön scannelem a képet, de
S.O.S, dvd-ről hogyan tudok képeket csinálni?????????????????

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?