Új privát üzeneted érkezett!

Ja,és Őzi írt a pohárból ivásról!Az nálunk is nagyon szépen megy.A cumisüveg tetejét használjuk pohárnak,az pont az Ő mérete,és ugye műanyag is.

Pont azon filóztam tegnap,hogy jó lenne leszoktatni Martinkát az esti cicizésről,illetve,szeretném,ha nem azon aludna el.Úgy néz ki,hogy októberben lesz osztálytali,és szeretnék elmenni rá.Akkor viszont apának kell altatni,de a cicit ugye nem tudom itthon hagyni!Cumisüveget nem fogadja el,csőröspoharat sem szívja,szerintetek mit tegyek???
Vendég
 


Alexa: én is beleolvastam a fent nevezett topikba, de én nem találtam meg a durva részt, pedig tök sokat böngésztem. :roll:
Napközben hogy szokott elaludni Martin? Mert lehet, hogy úgy el tudná altatni a párod is. Valszeg Martin rájön, hogy ő nem te vagy. :D

Kép
Kép
tinu
 
 


fnoe:
hát igen... fog terén el vagyunk látva, doki néni szerint is siet a fogzással.. :) Bezzeg az üléssel!
Olyan fura volt, hogy a talin is, minden baba kúszott mászott, jött, ment, az én lánykám, meg csak szemlélődött hason, és olyan megbotránkozva nézte őket, mintha a többi baba lenne meggajdulva, hogy polyognak..:)
Lakást már régóta terveztünk venni, il. pontosabban költözni. Most Anyóséknál lakunk, egy szobában.. Brr. De a lány nő, és kicsi már nekünk, pláne, hogy a kistesó ügyön is rajta vagyunk. Egyébként ez sajnos nem kertes, Apa nagy bánatára. Ezért is döntöttün gyorsan, mert Apa végre rábólintott, és féltem, nehogy meggondolja magát. :) Nálunk Apa folyton csak az elvi síkig jut, a megvalósításnál megtorpan..

Kaja:
Hát ma én is még csak reggeliztem. Amikor jut egy kis időm, időpocsékolásnak tartom az evést, inkább mást csinálok. :) Ez ám a jó fogyókúra! :)

Micimackó fun-ok táborába becsatlakoznék! Imádom!! Most vettem Pannának Tigrincses kantáros farmert!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

a durva rész kb. a 76-77. oldaltól van

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nikik!

Kép



Mai kaja: tízóraira joghurt, ebédre gesztenyés-almás csirkehús, uzsira jön sütőtök.


Melltartó csak napközben, pizsama gyerkőcnek csak éjszakára.

Zsombinak folyik az orra :( Amúgy ő is nagyon szeret indiánt utánozni, és a hörgés is megy neki :D

Rena!
Nálunk á betűs tájszólás ván. pl. Hátrá ván kötve a hájád?! :lol:


Zsu!
Nagyon jó lett a remekmű! :)
Kaja ügyben nálunk is én vagyok az utolsó. Bár, ha Jázi reggelizik, próbálok én is bekapni egy-két falatot, illetve igyekszem úgy csinálni, hogy tudjak enni Jázival, de van úgy, hogy du. 5-kor eszembe jut, hogy ma még nem ettem semmit (az angyalát....) Persze csábos alakomnak nem ártana, ha akár egy hétig sem ennék :)


Niki!
Nekem azt mondta avédőnő, hogy a céklát is le lehet reszelni nyersen, mint az almát, vagy a sárgarépát. Én még nem próbáltam....


Mennyibe kerül ez a sütifaló? Senki nem meri leírni az árát? :)


Csajok!
Nálatok a keresztanyát hogy szólítják? Mert a hugomat kérdeztem, hogy mit szeretne, mit mondjunk (keri, stb), erre aszonygya, hogy én leszek a káanyja (k. anyja - így talán érthetőbb) :) Na, de má oszt mégse így kéne hívnunk :D


Snoopy!
Szuperek a képek. Hanga hogy fogadta a nagy víz látványát?


Kiscsiko!
Nagyon ügyes Ádám, hogy így felmászott a dobozra. :D Bár az már veszélyes időszak lesz, amikor fel tudnak mászni sok helyre, mert eddig ugye el vannak a földön, és onnan elpakolsz, stb, de ha már tudnal felmászni és még le nem, egy percre se hagyhatod ott őket, mert leesnek, és megvan a baj :(


Kernico!
Na, nem kell szégyellni magad :) Csak hát én is sokaknak rakok fel erre-arra ezt-azt :) , azt hittem, hogy majd Zsombi is kap. Azt hiszem én is, hogy Bunny után én következtem a sorrendben, csak már ugye tábla nem szokott fent lenni.


Ti mossátok már a babák fogát? HA legközelebb megyek Egerbe, veszek most már Nonodentet (???). Na, mindegy, a lényeg, hogy el tudom mondani a gyógyszertárosnak, ha nem ez a neve.


Na, meg ma ment egész nap a mosógép, de már nem használok Calgont, mert egyszer kaptam mélben hülyeséget, amiben benne volt, hogy ti csak vegyétek a calgont több tízezerért egy évben, én meg négyévente veszek egy fűtőszálat négyezerért. Na, azóta én sem használok. Szóval van köztetek olyan, aki nem használt vízlágyítót, és tönkre is ment a gépe? És mennyi idő után?


Majd teszek már fel képeket, régen nem volt Zsombiról :)


Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Mági: ja, a tápis vitát olvastam, de én nem találtam olyan durvának.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Brigó!
Én ezt a Calgont mindig is hülyeségnek tartottam. Nekem az új gépem 2 éves, nem kapott ilyet, a régi anyuéké volt előtte 10 éves, tök jó az is, semmi baja.
Sütifaló: 5-6-7 ezer. Attól függ hol nézed.

Válaszolt a doktornő az e-mailemre.(közöltem az adatokat)A fejnek 1 cm-t kéne havonta nőni, de végülis nől,az a lényeg, majd figyeljük. :roll:
Súlygyarapodás nem túl nagy ezt védőnő is mondta,nade doktornő közölte,hogy a lányom dolgozó nő lett, ezért lehet,hogy csupán ledolgozza. Szerintem is ez van. Olyan mint a sósseggű tyúk tényleg. Nade ha nem javul,akkor labort kell csináltatni. :roll:

Nahát! Egész nyáron nem volt szúnyog, most meg itt csipkednek! :evil:
Vettem savanyúkápit az előbb, most elbújok a lány elől (hintázik) és eszek!

omr
 
 


Na továbbolvastam az említett topikot. Azta! :shock: :shock: :shock: Azt az ordenáré stílust! És a téma??? Hogy kinek a babája szebb?! No comment.

Kép
Kép
tinu
 
 


Én is beleolvastam,aztán nagyot néztem,hogy JÉ én is ott voltam! 33.héten azt hiszem benéztem még egyszer, előtte meg tervezéstől a 14.hétig irogattam,aztán ugyebár a bevérzés miatt nem voltam Netközelben. :cry: Durva részig már nem volt kedvem olvasgatni, más jutott eszembe!

Tinu! Azt akarom kérdezni tőled,hogy Macs hogy van? Eszembe jutott valamelyik nap. Nem olvasgatok már Szent Imrés topicba, köszi ha válaszolsz.

omr
 
 


Hát nálam a kaja nagyon fontos dolog! :oops: :oops: :oops: Én mindig eszek rendesen reggelit, ebédet, vacsit. Ha éhes vagyok, akkor muszáj, mert én valahogy nem bírom az éhezést! :oops: Nem úgy, mint a férjem, aki akár egész nap kibírja kaja nélkül, ha annyira dolgozik. :shock:
Szóval ha a gyerek fent van, akkor vagy ott eszek, ahol játszik, vagy ha bírja, akkor a hordózóba teszem. Van hogy apa figyel rá, hogy tudjak nyugodtan enni.

Amúgy mostanság tök el van a hordozóban is, főleg ha fürdök, akkor teszem bele vagy ha más dolgom van és szeretném őt is egy helyben tudni. Erre el kezdi magát a bal lábával ringatni, így néha egész kört tesz meg a hordozóval! :shock: :lol:

Na majd még jövök, de most ép könyörög, hogy vegyem ki má az ágyból! Asszem adok neki egy kis meggyes csirkét, hadd fogyjon! Még a végén nekem kell megennem! :lol:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Tinu:hanyadik oldal az ominózus helyen?

Kép
zsuzsu74
 
 


Rena: már volt néhány topikos, aki meglátogatta őket. Azt mondták, hogy jól vannak. Nyilván a körülményekhez képest... :? Macs nem írt, mióta Mirka elment...

Kép
Kép
tinu
 
 


Zsu: asszem a 77. vagy 78. oldal. Először a tápi-kérdés van, de az még okés, aztán meg, hogy néhányan kiváltak, de az igazi durvulás onnantól van, hogy valaki beolvasott a többieknek, hogy vele sose foglalkoztak és ő ezért kilép...

Kép
Kép
tinu
 
 


Nikik nagyon boldog névnapot kívánok!

Bealudt az én kisfiam fel kéne kelteni, mi lesz este, nem fog aludni.

Zsu: tök jó lett az akvárium, nagyon tuti. Feldobja a fürdőszobát!

Cipő: vettem kocsicipőt, hogy ne fázzon a lába, járásra alkalmatlan. Viszont van szandink, amiben próbálunk topogni, eddig ennyi. Sztem nagyon furi neki, mindig leül ha rajta van. Ha csak akkor adok rá cipőt, ha megtanult járni, utánna újra tanulja? Hát meg kell előbb szokni nem? Az én véleményem. Én szoktatom hozzá.

evés: sajna sokszor én is csokiztam, aztán jól meghíztam, evés helyett. Most együtt eszünk, reggel is mecsinálom a szendót, azt egyet harap anya, egyet meg a baba. Persze kérdezi a szemével, ez nem tévedés? Én is olyat ennék. Sajna én nem felejtek el enni!!

Noémi : jó az új vonalzód!

pizsi: nappal mi sem cserélünk, főleg babakocsiban alszik el, nem az ágyban.
Na megyek felébredt, majd még jövök.
sziszi22
 
 


Asztaaaaaa, olvasom a másik topicot :shock:

Kép

Kép
brigó
 
 


Na, túljutottam a zűrös részen.
Látom a többiek érdeklődését is felkeltette.

Livi!
Egyébként miért mentetek át másikba? Azért, amit ott írtak, hogy a régiek tartsanak össze?


Rena!
Kösz a választ. Remélem akkor a gépem kihúzza még egy ideig, most már 9 éves, még kihúzná 5-6 évig, utána meg már úgyis vennék modernebbet :)
Sütifaló: én meg már azt hittem, hogy van vagy 10-15ezer. Akkor nem is olyan drága:)
Sósseggű tyúk :P


Noémi!
Aranyos lehet Veronika, hogy ott köröz a hordozóval:)


Tinu!
Mit jelent, hogy Mirka elment?


Tényleg, Mot hol van? Egyetlen férfitagunk...:)


Na, és képek (és úgyis tudom, hogy Zsombi a legszebb, ahhhhhh:))


vidám vagyok

Kép

kukk

Kép


hagggyá má anya

Kép


ha nem hagysz békén, megtépem a hajad!

Kép


álmos vagyok
Kép


Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Hát nekem nincs türelmem azt végig olvasni.....

Én annka örülök, hogy a mi topikunkban csak agyilag érett emberek vannak, akikkel tök sok mindent meg lehet beszélni!!!!


Pizsi terén köszi a hozzászólásokat, csak nekem az a furcsa, mint amit Noémi is írt, hogy a gyerekem csúszinmászik, elkerülhetetlen, hoyg ne legyen "koszos", mégha mindennap is felmosok, felporszívózok, és akkor gy tegyem be az ágyba? De eddig még én sem öltöztettem át.


Brigó, Zsombi, nagyon jó fej!!!!

Rena, állíto mindenki fuesezett :lol: Én is:)

NA elteszem magam holnapra, vagyis átadom magam a páromnak:)))))

csernusn
 
 


Na azé előbb kivasaltam, csak úgy engedtem magamat netezni.

Mági: jól belehúztatok 6 fog, szééép. Költözés :? :) :D :D Nehéz ügy, de ha már ott lesztek, hogy fogsz örülni, külön az azért más.

Snoopy: a kenus kép nem semmi, a birsalmás kép is édes.

CsNiki: mi az a piszkeszósz?

Ilgya: jók a vonalzók.

Brigó: képek :) micsoda hosszú szempillák, na lehet majd vele hódítani. Én sem használok calgont, mert szerintem semmi értelme, az én mosógépem 7 éves, csak addig van calgon a mosógépben amíg nem cserél vízet, de utánna nincs, minek rakjam bele. Viszont van mágneses golyóm, azt mindig beledobom mosáskor, persze gőzöm sincs, használ-e valamit. Már öt éve használom. Nektek nincs?

Alexa: a börze engem is nagyon feldobott, olyan jó vásárolgatni. Igaz elég kevés időm volt rá, vettem játékokat, kejfeljancsit (golyó), meg liberós tkönyvet, olyan tök jó, 300-ért adták, de nagyon tetszik. Pulcsikat vettem, nacit itthonit, meg overallt. Badyt nem találtam, biztos elvitted előlem. :lol:
sziszi22
 
 


Jaj Brigó! Hát ZSombi nagyon édi krapek. Szerintem nem 10 hónaposnak néz ki. Lehet mert közeliek a képek, de innen jó fejlettnek, nagynak látszik. :D
Hajcibálás nálunk is néha bejátszik-de nem hagyom neki, ám :wink:

Calgont én sose használtam, após valami trisót (vagy mit) használ, amivel két évente állítólag elég átmosni üresen a gépet. Remélem nem írtam valami hülyeséget :roll: :roll: :roll: Na ha érdekel, azért megkérdem, hogy mi is a pontos neve, már vagy 15 éves a mosógépük.

Fehérváron is szoktak börzét csinálni? Mikor lesz legközelebb?
Amúgy már nekem is kellene egy-két dolog, pl átmeneti kabát saját részre és a plazaba tök jó akciókat lehet kifogni és lehet egy ilyen nagy bevásárlos túrát csinálunk valamikor. Csak most minden 7végére van valami program. :?

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Ja amúgy én nem csak a Micimacit szeretem,hanem az összes többit, de a Fuest imádom! Ja és én is probálkoztam hogy hangzik :oops: :lol: :lol: :lol:
Hát igen a gyerekre enyhén rá lesz kényszerítve ez az imádat, ugyanis a szobája körbe van micimacis bordürrel rakva, a függönyön szintén ott vannak, van még bodynk, rágókánk, tányérunk és plüss figuránk is. :P :P :P :P Ja és még akartam olyat, amit a falra lehet tenni és világít vagy foszforeszkál. :oops: Párom szerint: jaj szegény gyerek! :o Ő nem szereti őket, sőt múltkor olvasta, hogy melyik figurának milyen emberi tulajdonságai vannak :shock: (interneten kering)
Szerintem még mindig jobb, mintha songokut ( :roll: ) vagy valami hasonlót szeretnék, nem?

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Ja én is elolvastam a másik topicot, hát nem gyenge! Nem értem, hogy ennyire miért kell szidni egymást? :roll:

NA de láttam ott is Micimacis figurát, lehet beteszek egyet a vonalzómba :roll: :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


He-he a dinnyét is imádom!:)

Na Winnie nyaral, így kénytelen vagyok ilyenkor este egyedül írogatni :o

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


brigó:
nekünk van keresztfiunk, és tök érdekes, mert a páromat Szapunak hívja teljesen magától, engem meg Ágikának. Ez azért is fura, mert senki sem szokott Ágikázni, ki nem állom, a nevem effajta becézését, de tőle imádom :)

Ma volt velünk a lakásban, és kölzölte, hogy oda majd ő , az Anyja és én költözünk. Pannát vihetem, Szapu meg majd eljöhet látogatni, és akkor alhat a nagyágyban! Meg is kérdezte Keresztapjától, hogy mit keres az ő szobájában, amikor a lakásban bement a leendő nappaliba :)

Calgon:
Állítólag az ilyen vízlágyítók az első öblítés alkalmával távoznak a mosógépből. A vízkő meg ugyebár aztán is nyomul, így nem sok értelme van....

fnoe:
Már én is elterveztem, hogy Panna szobájába Micimacis függönyt veszek, és Apu fest a falra Fülest meg társait. :)

Hát a másik fórum tényleg durva. Nem értem, hogy lehet babákat hasonlítgatni, és az egyiket szépnek kikiáltani, a másikat pedig nem...Na és az a stílus.... Szerintem ezért mondta Ilgya, hogy le a kalappal.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Noémi:16-án is lesz börze, a Kígyós iskolában, Salétrom u. 4-6. 8-12-ig.
sziszi22
 
 


Noémi: nem értettem a dinnyét, de már látom. :lol: :lol:
sziszi22
 
 


Megirigyeltem a Micimackót! :oops: :oops:

Sziszi!
Jó,hogy írod,lehet,hogy megyek is a Kígyós börzére!Szeretnék még kabátot és nadrágot nézni!Te ott leszel?Lehet,hogy elvittem előled a bodykat,mert én is alig találtam,na aztán le is csaptam rájuk! :D Nem olyan hű de szépek,de éjszakára vettem.Néha mi is ráadjuk Martinkára a szandiját,de elég idegen még neki,mindig néz,hogy most mi van?Aztán háborog, sírni kezd,és le kell venni róla.

Zsombi
nagyon édes,micsoda szempillái vannak!

Tinu!
Sajna Marinka napközben is cicin alszik el,úgyhogy nehéz ügy lesz ez a leszoktatás,asszem.Múltkor egyébként tök édi volt a kisgyerek,odahajolt hozzá apa,hogy megpuszilja,erre Ő meg tátotta a száját,azt hitte szopi lesz!!Még jó,hogy nem cuppant rá apára! :D :D

Na,jó éjt Mindenkinek!!
Vendég
 


Brigó: Mirka elaludt örökre a szülei karjában. :cry:
Zsombi tényleg nagyon helyes pasi! És nagyon hasonlít rád!!!

Sziszi: Szerintem a piszkeszósz, az egreszszósz lehet.

Niki: nálunk Tünde még nem mászik annyit, leginkább csak üldögél és úgy játszik. Gondolom, azért nem koszos, mert én amúgy nem takarítok naponta.
Szerintem is ebben a topikban tök normális, értelmes emberek jöttek össze.

Noémi: a trisó teljesen jó vízlágyítónak. :)

Alexa: igen, akkor kell valami alternatív altatási mód a szopi mellett. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Alexa, próbáld ki, hogy rádióra altatod el Martinkát.
NÁlunk is Lidi mindig szopi közben aludt el, de már ha álmos és fúrja a fejét akkor jelzi vegyem fel és kb 2 perc alatt elalszik a kezemben miközben táncolunk a zenére és aztán betudom rakni a kiságyába. Persze marad a zene bekapcsolva és alszik mostanában 1-2 órát.
Bár Lidi ezt magától alakította így, hogy ő arra alszik el napközben.

Kép

Kép
antekirt
 
 


ALexa,
nekem is cicin alszik el Dani mindig, de ettől függetlenül anyós após, anyu, apu is altatta már el ringatva.Szerintem még mielőtt elmész apa próbálja elringatni, mikor látjátok, hogy álmos, hogy kiderüljön sikerül-e.

Hát nálunk eléggé porosodik a lakás, nem tudom miért, mert sok az autó???


Brigó, már nem emlékszem köszöntöttem-e Zsombit, bocsi ha nem :oops:
Zsombika, Boldog hófordult Kívánok!!!!

csernusn
 
 


Körkérdés: akiknél már napi 3x eszik szilárdat a baba, mennyi tejet eszik még napközben? KÉt hét múlva megyek drámázni és egész napra itthagyom Tündét az apjával. Nem tudom, mennyi tejet készítsek be a mélyhűtőbe...

Kép
Kép
tinu
 
 


Alexa: jó a micimacid! :P

Sziszi: köszi a börze infót! :P

Ante: zenére alszik el Lidi?De jó! :P

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Tinu!
Te lidokainos szurit kaptál múltkor?
És direkt monndták, h nem szabad szoptatni?

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Noémi: igen. (Mindkettő kérdésre. :D ) De van, akinek nem mondták (fogász). Vagyis szerintem elvileg lehet szoptatni, ez csak amolyan biztonsági dolog volt. Nem sok megy át a tejbe.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tegnap ezt is kérdeztem a doktornőtől, mert az én körmöm is benőve 2 hónapja. Ezt írta, idemásolom:

LIDOCAIN:Az anyatejbe kis mennyiségben jut át. Ez gyakorlatilag nem jelent kockázatot a csecsemő számára, de szoptatás esetén fokozott óvatosság szükséges.(gyógyszerkönyvből másoltam át).

Szóval ő is másolta.

Hogy csináljátok,hogy elfér aláírásnál a vonalzó és miszimaszi is? Nekem nem sikerült.. :cry:

omr
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan mesélek, aztán már megyek is most, reagálni majd később! :roll:

Kiarának tegnap tízóraira paszíroztam kis banánt körtével, gondoltam ez nem fog, had próbálja meg, hogy ő fogja a kanalat, én meg kicsit irányítom a kezét, és úgy eszünk! Lányok!!! Annyira élvezte, hogy ő pakolta a saját szájába, és az extra: Pár falat után úgy döntött, hogy biztos anya is éhes, és nem tudtam eltéríteni attól, hogy engem is etessen. Rendesen nyomta a számba a kanalat. Így mondjuk én ettem kettőt, ő meg egyet, de azért nem maradt éhen. Annyira édes volt! És úgy örült neki!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

És apa egész nap azt sem mondta, hogy boldog névnapot, meg ilyenek, persze nem szóltam neki. Már jól elkönyveltem magamban, hogy imádom, de hogy semmi romantika nem szorult belé .... :roll: :roll: :roll: Erre este meglepi volt, hogy elvitt romantikus vacsizni, meg kaptam ajit is! Olyan jól esett!

Ma meg voltunk dokinéninél: visszahíztuk a leadottakat. Megint 8140 gr a csajszi. A fejkőrfogata 44,5 azaz mi is fél centit nőttünk, de azt mondták, az nem gáz. Viszont ennyit a mérések pontosságáról: a kórházban 73 centinek mérték, most meg 69,5nek. Pedig tuti, hogy már a 73-at is túlnőttük. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Ja, és a nap vicce: összefutottunk a védőnénivel. Mit mondott????? Na mit????? Hát pont most (!!!) akart kijönni hozzánk, de ha már itt összefutottunk .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nem hallottam már ezt a mondatot valahol???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kernico
 
 


KNiki!
Nagyon édes lehetett Kiara! Ezt valahol olvastam,hogy így igyekszenek meghálálni,hogy te etetted őt, most viszonozza! Eszem az okos kis fejét!!! :D
Meglepi vacsi jó lehetett! Idejét nem tudom,hogy mi mikor voltunk.Aji mi volt? :roll:

omr
 
 


Sziasztok!

Két nap alatt olvastasm el az eddigi termést és menni is kellene a fiúkért az oviba, így nem biztos, hogy minden az eszembe jut.

Alexa:
Még az egészen nagy gyerkőcök is lesznek cumizavarosak. Szerintem addig jó, amíg egy ded cicire elalszik. Az enyém éppen nem teszi, hanem kifordul hasra, felül és rámröhög este fél 10-től.
Szóval szerintem hagyd szopizni. Amikor mással van, akkor máshogyan alszik el. Tök okosak. Ha anya nincs, akkor nem ragaszkodnak a cicihez.
Persze volt olyan, hogy a kisebbik fiam felébredt az első mozis esténken fél órával a távozásunk után és onnan 1.5 óráig folyamatosan üvöltött a barátainknak, akik a bébisitteri teendőket látták el, majd hazaérkezésünk előtt 10 perccel elaludt újra....

Rena!
Nagyon ügyesen rájöttél a tusfürdős trükkre. Nekem nem kap tápit a babám (tehéntej nem is juthatna a szervezetébe) így nem volt alternatíva az éjben, amikor felébredt és nem akart szopni. Azt hittem, hogy megijedt valamitől, vagy nagyon elrontottuk a kedvét a K vitaminnal. Aztán megmostam a cicimet a biztonság kedvéért szappannal (nem tusfürdővel) és utána lekoppant, hogy az nem a megszokott tusfürdőm volt!!! Szóval ügyes vagy! :D :D :D

Kenutúra: látom mindenki fantáziáját megmozgatta. Nagyon jó volt, majd még teszek fel képet. Hanga akkor volt megfázva és állandóan ordítás közben törölgettük az orrát, gyakran a Tiszában, ezenkívül inogott alatta a csónak. Rühellte, nem kicsit. Pedig nem a nagysággal volt gond, a Balatonban vígan fürdött 2 héttel előtte. De amikor hazaértünk még a fürdővízre is gyanakodva nézett...

Anya-kaja:
muszáj ennem. Szédülök, fáj a gyomrom, ha nem teszem. De világszép, aranyos leánygyermekem általában hagy. Kivéve a vacsora, ha egyedül vagyok a háromra. Akkor esélyem sincs.
Csak fektetés után, akkor viszont szigorúan.

Este folytatom, csááááááááááááá!

Snoopy

KépKép
snoopy
 
 


Köszi Snoopy!!!
:D

Lányok! Teljesen elcsesztem a vonalzómat! Valaki segítseeeen, légysziiiii!!! Minden maacka miatt törpént. :roll: :oops:
omr
 
 


Rena: ügyesen csináld meg megint a vonalzód az adott oldalon és megint másold át a profilodba az aláíráshoz a BBCode-os kódot.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, Rena!
Köszike! Bár nincs mit tenni, mert már megkaptam a szurit, csak azé jó tudni, hogy talán nem árt a gyereknek. :roll:
Az van, h a férjem elintézte, h anyu kivegyen szabit és jön segíteni nekem, és szerzett dokit, aki begipszeli a akezem. :? Ja csak a doki megvizsgált és egyelőre csak szurit adott meg befáslizta a kezem :lol: De lehet ha nem javulok, akkor vállig gipszel :? :? :roll: jó fej férjem van, mi?

Hú még jövök....

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Noémi: és akkor hogy gépelsz? :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


Na végre! Van maackám!! Egy bolond százat csinál, mi? :lol:

Noémi! Juuuj! Begipszelt kézzel gyereket rendezgetni... juuuj... na igen, és gépelni?

omr
 
 


Rena: naggyon tuti az aláírásod! :D

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok Csajszik!

Köszi a véleményeket Calgon ügyben. Úgy látom tényleg nem sokan használnak itt vízlágyítót.

És köszönöm mindenkitől a dicséreteket :)

Látom Micimackó áradat van :D

Képzeljétek, Zsombi ma tök nyűgi. Folyik az orra, de nem köhög, viszont szerintem nem ez az ok, hanem jobb alsó 4! És ma csak 2×5 percet és 1×15 percet aludt. :cry:


Sziszi!
Mire jó az a mágneses golyó?


Tinu!
Olvastam másik helyem Mirka történetét. Szomorú :( A közelmúltban írtam itt, hogy az egyik volt tanároméknál is meghalt 2 órásan a baba? Valami fertőzést kapott el az anyukájától, és összeesett a vérkeringése. :cry:


Niki!
Kösz a köszöntést. Én sem tudom, hogy köszöntötted e, de ha nem baj, akkor már nem olvasok megint vissza :)


Húúúú Kernico!
Nem semmi ügyes Kiara!!! Ilyen korán kanállal enni???? Jázinak még most sem megy néha :(


Rena!
Hát, ez a gonosz malacka! :evil: :D
Egyébként tényleg jó lett a vonalzód! :)


Mai sztárfotóink :)

Kép

Kép

Kép



Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Brigó: azért Kiara csak markolta a kanalat, én irányítottam a kezét. Pontosan könyéktől! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon komoly haja van Zsombinak! Kis vagány! Édes! :D

Calgon: mi sem használunk, bár még csak 1 éves a gép. De én is úgy vagyok vele, hogy felesleges hülyeség. Állítólag a legjobb, ha átmosod a gépet évente egyszer üresen 2 liter ecettel. Azt tuti leszedi róla a vízkövet. És ha belegondolok, akkor az tényleg leszedi .... :wink:

Noémi: húúúú, az nagyon nem jó, de ha gyorsabban gyógyul ....

Niki:
már múltkor is akartam írni: Csniki, Kniki, Budapesti lakosok .... tényleg úgy hangzik! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Akkor már csináljunk is valamit! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kernico
 
 


Kernico: de édes lehetett, ahogy etettet, látod milyen okos, tudja, hogy neked is kell enni. Húú vacsi, de jó. :) Nekünk sosem nézik a fejkőrfogatot, nem igazán érdekel senkit, de holnap megmérem, kiváncsi vagyok.

Tinu: már csak reggel meg este eszünk tejcit, vagyis tápit. Napközben már nem. Reggel kb 210ml, este attól függ mennyit evett előtte, 160-180 körül.

Alexa: megint megyek börzézni, az uncsitesómék sok rucit kölcsön adtak, nekik is árulok, egy kicsit törlesztek nekik. Meg még vásárolni is szeretnék badyt, nadrágokat amit találok. Martinka gyakorolja a felállást?

Brigó:
szárfotók nem semmi, jól sikerültek, zselézted a haját, vagy így megállt?


Ökomag - lágy mágneses golyó

Mosógépek és mosogatógépek vízkő-mentesítésére, mosószer fel- használás csökkentésére.

Az Ökomag® lágy-mágnesgolyó alkalmazása rendkívül egyszerű, ugyanis a golyót csak be kell tenni a mosó- vagy mosogatógépbe és a ruhával, illetve az edényekkel együtt mosni.

Újrafeldolgozható polietilénből készül. Nem kelt zajt a mosógépben, kíméli a mosott ruhát. A lágy-mágnesgolyó tulajdonságai:
– megakadályozza a vízkő-lerakódások kialakulását,
– mérsékli a felhasznált mosó- és vízlágyító szerek mennyiségét,
– védi a környezetet,
– használata egyszerű, élettartama korlátlan.

Noémi: csak gipszet ne, húúú, inkább próbáld meg nem használni sokat, mintha gipsz lenne rajta.
sziszi22
 
 


Kernico: én is úgy hallottam az ecet az jó. Van kimondottan mosógéphez való vízkőoldó, amivel én kb két éve átmosattam a mosógépemet, tuti leszedte a vízkövet. Aztán jó eldugult a sok vízkőtől, és szerelőt kellett hívni. :lol: :lol:
sziszi22
 
 


Calgoooooon:

Pro: A lágyabb víz jobban kimossa a koszt (hatékonyabb mosás)
Kontra1: Ha már vízköves a mosógép, akkor szépen feloldja a vízövet és a ruha felfogja. Így lesz a fehér ruhából seszínű. Szóval már az elején el kell kezdeni
Kontra2: Az ecet olcsóbb és a penészgomákat is jobban öli.

KépKép
jeep
 
 


Sziasztok!

Köszi a tanácsokat az esti cicin való elalvás ügyében!

Ma azt csináltam,hogy lefejtem egy kis tejcit,és amikor megvolt a fürdés,és mellém feküdt,odatettem a cici mellé a cumisüveget.Aztán ahogy odafordult felém,azt dugtam a szájába.Persze észrevette,hogy az más,hiszen nem nagyon lehet átverni ezeket a gyerekeket,de szívni kezdte,mert érezte,hogy az imádott tej jön belőle.Csak 60ml volt benne,nem mertem többet fejni,hátha nem eszi meg,úgyhogy utána rendesen szopizott.Majd meglátjuk.Csak azt akarom ,hogy könnyű dolga legyen apának,ha én nam leszek itthon.

Én is ecetezni szoktam időnként a mosógépet,mást nem használok.

Sziszi!Ha nem dolgozik a férjem vasárnap,akkor én is el szeretnék menni a börzére.Akkor megint találkozunk ,biztos! :D
Martinka gyakorolja az állást,ma többször is felhúzta magát a járókában.Le is fényképeztük,majd teszek fel képet.

Brigó
!Nagyon édi Zsombi,tök szép kisfiú!

Noémi!Jól megszenvedsz a kezeddel,borzasztó lehet!Sajnálom. :(

Apa vigyáz rám,nehogy megüssem magam,ha elesem.

Kép
Babapiskótával a kezemben
Kép

Néztem a Született feleségeket,jó volt!

Jó éjt!
Vendég
 


Tinu!
Nem tudok olyan gyorsan gépelni, mint előtte. De hát a bal kezem ép!: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: )

Rena!
Jó a malackád!
:P :P :P :P

Brigó!
Szegény Zsombi, ennyit aludni :shock: , jaj ha tudnád az enyém mennyit alszik-inkább nem mondom. :oops: :P
Jó a pánkos Zsombi!

Kernico!
De ügyi Kiara! :P :P Kb két hónapja Veronika is probált egyedül kanalazni, de azóta elfelejtette, most nem igazán megy, én meg nem akarok mindent takarítani. :oops:

Sziszi!
Hát már két hete megy, h lesz gipsz, aztán mégsem. :x Probálom kimélni de elfelejtem néha. :? Ti tudjátok a alegjobban, h nem lehet gyerek mellett. Na most anyu jön segíteni:főz, mos, vasal és Veronikánál is segít-remélem ez majd rajtam is segít. De én nehezen tudom elviselni, h más csinál helyettem mindent-hisz ők sem időmilliomosok. Amikor megszültem kb 1 hónapig fájt még a gátseb, alig bírtam ülni, menni. Mondták pihizzek, de akkor is nehezen tűrtem a kiszolgáltatottságot.

Kiscsikó!
Köszike, majd átolvasom, aztán lehet vetetek.
:roll: :P

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?