Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szerintem nincs semmi rossz a "zart forumban". A regiek valoban sokkal jobban ismerik egymast es eleg nehez minket ujakat megjegyezniuk.De attol meg remelhetoleg ide is fognak irni.
Mi ujak pedig itt vagyunk es tudunk tanacsokkal szolgalni egymasnak.
En nem tudok tul surun jonni sajnos, mert Lily tenyleg minden idomet kitolti ha meg alszik akkor ezer mas dolgom van. Szoval kb. 2-3 naponta beolvasgatok aztan amire emlekszem arra valaszolok.
En is egyedul vagyok itt nekunk nagyszulok sincsenek szoval nincs nagy tarsasagom, azert is jol esik neha ide ulni es "beszelgetni" veletek, tanacsokat kerni.

Minden hofordulos babanak boldog hofordulot kivanunk :D

Most mar tenyleg majdnem minden baba tud allni :D gratula mindenkinek :)

Udv Szilvia&Lily baba

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Sziasztok!
En is remelem, hogy nem hal ki emiatt a topik, de persze torvenyszeru, hogy nem fog ugy porogni mint hajdanan. En szemely szerint sajnalom, hogy pl lemaradunk Snoopy mindent megmagyarazo hozzaszolasairol, de azert remelhetoleg marad elett itt is.
En mondjuk ezentul sem tudok gyakrabban jonni mint heti par alkalom, de majd meglatjuk. Mindenesetre penteken leadtam a szakdogamat, igy kicsit lazult a hurok a torkomon, most mar csak az allamvizsgara kell keszulni...
Kellemes vasarnap delutant mindenkinek!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok!

Tegnap programunk volt, így nem tudtam jönni. Falunapot tartottak a községünkben, és bár délelőtt esett az eső, de du-ra jó idő lett, így aztán kint voltunk 7-ig.

Alexa!
Én Zsombinak vettem kiscipőt, igaz csak olyan kínaiasat, mert még ő sem megy,de a lábára már csak kell húznom valamit. Jó kis könnyű, puha, de járásra alkalmatlan :)
Gratulálok Martinka teljesítményéhez!

Dorka!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Merre voltatok? Jövőre mi is tervezünk horvát utat, már most kinéztem a szállodát Crikvenicán. De aztán most olvastam, hogy Loparban homokos a tengerpart, inkább akkor oda kellene mennünk :?
Jázinak én is Siestákat vásároltam. Baromi drága, 10.000Ft egy cipő, de mindent a lábboltozat érdekében :)

Livi!
Hogy sikerült a gardenparty? :)


Snoopy!
Köszi a tanácsot, legközelebi alkalommal (ha lesz ilyen, de inkább ne legyen) majd a kezébe nyomom az illetőnek a gyermekem :) Bár lehet, hogy ilyen embernek nem is adnám oda még arra a fél pillanatra sem :(


Noémi!
Köszi Zsombi nevében a köszöntést! :) Másnak eszébe sem jutott :(


Kernico!
Ilyen zenélő csodátok van? :

Kép


Kiscsiko!
A múltkor mi is ott voltunk Tiszanánán, barátnőméknek van ott házuk.


Most ennyi.

Pá,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 

 
 

Brigó!
Aha szóval ez az a kis zenegép? :shock: :shock: :shock: Jó kis találmány lehet! :lol: :lol: :lol:

Tényleg Livi hol vagy? mesélj!:)

Őzi!
Lehet írtad, akkor restellem, de milyen fősulit csinálsz? Mármint milyen szakmában? Mikor lesz az államvizsga? Azé gyerek mellett minden elismerésem neked is!

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Sziasztok!

Brigó, Noémi: pontosan ez! :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon komoly játék! Zsombi szereti? Kiara DJ lesz, egyenlőre úgy néz ki! Pontosan ott, ahol Lidi táncoslány! :lol: :lol: :lol: (Bocccs Ante, ezt nem tudtam kihagyni) :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigó: most elszégyeltem magam! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Boldog 10.-et Zsombinak! Mekkora nagy fiú már!!! Ő a legidősebb köztünk Máté után? Mindjárt 1 éves!

Ja, nem is meséltem, az ebédemnél kinézte a csaj a számból a kaját, így kapott kis sajtit rágcsálni, aztán meg egy nagy szelet paprikát. Azt az arcot látnotok kellett volna! Fanyalgás, aztán meg el sem lehetett tőle venni. Na olyan képem már van, csak képkicsinyítőm nincs! :roll: Kettéhajtotta a paprikát, és betömte úgy a szájába, hogy alig látszott ki belőle valami, és vigyorgott mint a vadalma. De ügyesen lecsócsálta a héjáról azt a kis húst. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Viszont mai főztöm ugrott a kukába. Rizses párolt zöldséges turmix, sajttal, kis sóval, petrezselyemmel, olivaolajjal. Szerintem tök jó volt, de ő 2 falat után nem volt hajlandó kinyitni a száját! :( :( :( :( Így üvegeset kajáltunk megint! :( :( :(
Amit Rena feltett, abban volt, hogy ha 20 edényt összekensz + turmixot + mindenfélét, és órákig kotyvasztod neki azt az 5 kanálnyi kaját, akkor nem fogja megenni! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :evil:

Noémi: Most van a "minden összejön egyszerre". Persze jó dolgok, csak így anyagilag kicsit sok lesz. Viszont a 4. barátnőmmel is ma beszéltem, ha az esküvőre nem is tud haza
jönni Spanyolból, a keresztelőn itt lesz. Ennek nagyon örülök11111111111111111111111111111111111111111110000000000012q. (így négyen voltunk nagyon jó barátnők: 1: olaszo.-ban, 2.: spanyolo.-ban, 3.: itthon - keresztlányom anyuja, Kiara keresztanyja, 4.: én - szóval jól szétszóródtunk :( ) de legalább lesz hová menni nyaralni majd! :D :D :D :D
Zenélős játékok: :roll: :roll: :roll: :roll: na igen, egész nap! Apa nállatok is biztos elvágott egy kábelt, hogy "véletlen" elromoljon! Csak tudnám én is, hol vannak azok a drótok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A másik, kb. 2-3 hete a csajszival lehet indiánozni!!!!!! Tudjátok, amikor valaki hangot ad ki, és a kezét meg hol odateszi a szája elé, aztán elveszi, és ezt sokszor! (Na a magyarázatot a gyerekjátékokhoz sem velem fogják iratni ) :lol: :lol:
Elkezdem neki a szájához rakni a kezem, és már mondja is, hogy: ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, én meg csinálom a szájánál, ő meg akkorákat röhög, hogy abba kell hagyni, és csak akkor tudom folytatni, ha kiröhögte magát! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Édes! Le is videóztam múltkor, majd felrakom valahová!

Üdv.

Kép
kernico
 
 


Én is annyira nézegetem már, hogy milyen zenélő kütyüt vegyek Tündinek, de még nem választottam ki. Vagy valami túl drága, nem tudom, érdemes-e beruházni (mint a sütifaló), vagy túl sokféle van. Szeretnék venni a jánynak mobiltelefont, meg tévétávirányítót, de olyan sokféle van és nem tudok dönteni. Úgyhogy eddig még nem vettem semmi ilyesmit. Nem tudom megéri-e olyat venni, amiben nem lehet elemet cserélni, de elvileg 1 évig jó benne az elem.

Kép
Kép
tinu
 
 


Kernico: ilyen indiánost én is játszottam már TÜndivel. Nekem jobban tetszett, mint neki. Ő csak nézte, hogy én mi a fenén röhögök annyira. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok,
mai vendégek is el:-)

Brigó, most figyeltem csak, h egerbaktai vagy:-)

Sütifaló felkeltette az érdeklődésemet:-)

Snoopy, megnéztem a tanfolyamot, de sajna nem leszünk akkor még itthon. Szólj lszi a kövinél is, köszi.

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Sziasztoook!!!!!

Húúú a party.... kb 35 ember, ebből 13 gyerek 6 hetestől a 13 évesig....... :shock: :lol: :lol: :lol: Naaagyon király volt!!! :lol: Kb d.u négykor kezdődött és a keménymag éjjel egykor ment el... :shock: :lol: (fáradt szmájli...)

Topiktéma,
Megértem a kiválókat, mert annyian vagyunk, hogy az már követhetetlen... :? nekem legalábbis. Nincs időm ennyit netezni. Agyaltam én is rajta, hogy legyek megint csak olvasó....vagy írjak is... :oops: főleg, hogy igen újhús vagyok itt. MEg jó lenne ha tudnék mindenkinek reagálni, de sok az ember, NEM MEGY!
Mindenesetre, ÖRÜLÖK NAGYON, hogy nem lett itt is balhé, mint a másik topikban, ahova írok (vagyis írtam...) Ott nagyon csúnya dolog kerekedett hasonló szituból. Szoval kitartást csajok, remélem kialakul majd szépen a helyzet.
Vendég
 


Baaasszus és most látom, hogy Dalmi tegnap volt 8 hónapos... :oops: :oops: nagy készülődésben kiment a fejemből... Ilyen se volt még :oops:
Vendég
 


Livi: és melyik topikban volt balhé?

Kép
Kép
tinu
 
 


A mai nap szenzációját szeretném megosztani veletek:-)

Ádám, a hódító:-)
http://gillich-csikos.hu/kepek/2007_09_ ... _0563.html

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Mármint dobozt meghódító:-) Egyedül mászott fel:-)

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Sziasztok!
Teljesen megértem, hogy van, akit rosszul érint a leválás, ill. ,hogy kevesebb a hozzászólás.
Én minden nap olvaslak benneteket, de éppen azért nem írok, mert nem tudok reagálni mindenkinek, és azt pedig nem szeretném. Ahogy nőnek a gyerekek, egyre kevesebb időnk lesz. Nekem már most kevésnek tűnik, így szelektálnom kell, hogy hová is írjak abban a kis időben.
Ha nem bánjátok, hogy nem mindig tudok reagálni mindenkinek, akkor szívesen írok ide is ezután, de tényleg emiatt nem mertem, nehogy megsértsek valakit.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


tinu,
Várandósság : 2007-ben fogunk szülni Babái-Mamái.
VAn ott még anyázás is.... Komolyan soooha nem gondoltam volna, hogy ez lesz...sose értettem a veszekős topikokat :roll:

fnoe,
még annyit, hogy egyébként megértem a szomorúságodat és a csalódottságot a kivált tagok miatt. Amikor még én is csak olvasó voltam, sokkal követhetőbb volt a topik és mindenkinek jutott ideje,energiája a másikra Én is tökszégyellem sokszor, hogy nem tudok annyit reagálni amennyit szeretnék :oops: . De fel a fejjel, szerintem tényleg rendeződni fog a dolog!
Vendég
 


Kernico, akkor csak valami pörgős számot nyomasson majd Kiara mert Lidinek a lassú számok nem jönnek be :-). De azért ha lehet olyat mire még tudja tartani a lépést. Köszi a sütifalót. :-)

Nálunk most Lidi olyan hangokat ad ki, hogy szívja befelé a levegőt és közben hörög, hogy Hööööööö és olyan mintha fojtogatnák. Mikor előszőr csinálta akkor rohantam be a szobába, hogy mi van, mi ez a hang erre ő meg áll a járókában és röhög.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok,

Hazaérkeztünk a nagyiéktól, addig azt hittem több időm van a hétvégén a netezésre, de lassan rá kell jönnöm, hogy annyi minden van otthon, és hiába hogy vigyáznak Danira, de a nethez nem jutok. Ma csak babaneten két uccsó oldalt nyomtattam ki, és 12 oldal lett belőle, hát csodálkozik valaki, hogy ennyire nehéz lépést tartani???

Noémi,
ne légy szomorú, mert szerintem aki eddig is írt ide, az ezután is fog. A gyakoriságnak meg tényleg ahhoz is van köze, hogy kinek milyenné alakul a csemetéje. Nekem szerencsém van, mert általában jól elvan Dani, de mégsem tudok 2 órán keresztül csak olvasni és azután még reagálni is. Én vagyok az egyike a "nem mindenkihez szólóknak", de nem tudok mindig személyes lenni, ha napi 12 oldallal kell lépést tartanom... Ezért szoktam inkább témákhoz szólni, és azokhoz személyesen, akikhez konkrét kérdésem vagy válaszom van. Remélem ezért nem haragszik senki rám.
A másik fórumba pedig visszahívtunk olyanokat, akikkel együtt osztottuk meg a várandósság örömeit , aggodalmait, akik a fent említett (másik által említett) dolgok miatt maradtak el innen.


Lidi, és Dalmi, Boldog hófordulót kívánok nektek!!!!!

csernusn
 
 


Lányok!
Én írtam nektek, de elszállt, már nem kezdem újra.
Ne legyen senki szomorú!!!
Legyetek vidámak, gyönyörű egészséges babákkal öröm az élet!!!

Hófordulós babáknak nagyon sok boldogságot kívánok!! Már jól le vagyok vele maradva.EZER bocsi!

Kép
sziszi22
 
 


Kednicó, Ante, a lányaitok, már most a jövőjüket építgetik:)))

Mi is beszereztünk egy pár cuccott Daninak, hosszúpizsit, aztán vettünk egy télicipőt Daninak.
Fűzős, barna, kisbakancs, anyós ma letesztelte (én sajna nem láttam), de azt mondta hogy rendesen járt benne, annak ellenére hogy eredetileg 20 cipő kellett volna ez meg 22-es méret. A két méret között másfél centi a különbség. Anyós egy vastagabb zoknit adott rá, és azt mondta ő nem látja úgy hogy nagy lenne rá. Most vagy nem 20-as Dani lába, vagy a cipő méretezése nem jó, de a lényeg, hogy nem kell visszacserélni. (MErt ez lett volna a terv, ha nem tudjuk használni a cipőt)

Képzeljátek, voltunk ma gombázni, gyerekkoromban voltam utoljára!!!Szedtünk egy szatyor galamb gombát, erre most mondja a párom, hogy inkább kidobta, mert nem tudta, hogy tisztítsa meg.
:evil:

Noémi,
Veronika nagyon ügyes és miért titkoltad előttünk hogy ennyi mindent tud már????:)

Kiscsikó, nagyon tuti a kép Ádámról:)))

Livi, nem semmi party lehetett, de legalább Dalmi elfáradt, vagy nem???

A zenélós kütyük nálunk is bejönnek:)))

Apa ma tök ari volt, este mesélt Daninak egy fél órán keresztül, az "a part alatt" hajtogatósból, Daninak a szavát sem halottam, úgy el volt merülve a könyvben.:)))Ilyankor ha hazajövünk a nagyiktól, akkor mindig nehezebb, mert ott egész nap ő van a középpontban itthon meg azért nem:((

Noémi, még a zárt topihoz, de ez az uccsó:
Igazad van nem írjuk le ugyanazt kétszer, volt már rá példa, hogy csak átkopiztam:))))) Egyébként ez a topic még nagyon friss, a héten indult, szóval nem lehet ám hónapokra visszavezetni.....

Na mára befejeztem, legyetek jók, és remélem Dani ma nem óránkétn kel majd...Erről jut eszembe, Daninak véletlenül vettük észre, hogy m,ár 6 foga van az eddig tudott 4-gyel ellenben.:)))

csernusn
 
 


Szép estét!

Bacilivi, Brigó, sok boldogságot a hófordulótokon!
ezer bocsi, hogy nem vetttem észre.
:oops:

Kiscsikó:
Ádámnak boldog névnapot!

KNiki:
Jó ez a kütyü.
Mi is beruháztunk a jánynak egy sütifalót.
Nagyon tetszik neki.
Tinu:
Csak ajánlani tudom.
Ahogy bekapcsol, mert Fanni belenyúl, elkezd énekelni, na azt szinte remegve hallgatja végig, csapkod a kezével, és annyira örvend neki.
és amikor meghallja az éneket, rámnéz, mosolyog, hát zabálnivaló.
Ha van rá keret vegyétek meg,.

Apropó keret (mármint anyagi):
Ne is mondjátok, hogy mennyi volt most a kiadás.. :(
Először jött a dvd lejátszó, majd jött a Tv. Aztán autót a szervízbe, még ingyenes átvizsgálás, ami ingyene, az sem ingyenes, mert fizetni kellett érte,munkadíj, stb. Szóval hol az ingyen szervíz? Sehol.
Aztán a porszívó is kampec lett.
Úgyhogy tegnap voltunk Dunakeszin a buy Way bevásárló központba és ott volt most nyitási akció műszaki szaki áruházban és vettünk új tv, dvd lejátszó és porszippantó.
Na és a Fanninak pár téli cucc, mert abból igencsak gyéren álltunk.

Játékhoz még:
A műanyag flakon eddig is szimpi volt egy darabig persze és én gombok helyett 1 forintost dobáltam bele, Na van hangja ám rendesen. lehet nem kellett volna annyit beletenni, de most már benne van. és rázza ám a lány nagyon.

Cipő:Most tanácstalan lettem, mert a védőnő azt mondta addig nem kell, amig nem jár magától.
Most akkor kell vagy sem? Mert ti itt mind arról beszéltek, hogy vettetek. Amúgy szerintem fannira 20 as kell, bár azt sem tudom. Múltkor 11 centi volt a lába.
Kocsicipőink vannak, de konkrét csuka nincsen.
nem tudom mitévő legyek.

Minap megint elkapott a kreatívság: Éjjel, mikor Fanni aludt én meg nem tudtam, ablakfestékkel alkottam a füribe "akváriumot". Sablon és minden nélkül, de azért annyira nem béna, bár fene sem tudja. Végülis nekem tetszik! :wink:

fogak:
nekünk még kettő van, de már múlt héten vagy tán előző héten piroslott az ínye, de eddig semmi. Akkor visított is fel csak úgy, most az már nincsen, de még fog sem , csak alul a 2 db.

Szép álmokat.

Kép
zsuzsu74
 
 


Sziasztok csajok!

No, hogy én megszűnnék valahol az csak hiú ábránd.

Volt idő, amikor még névre szólóan reagáltam (5 éve egy tök más topikban), de azóta erre esély nincs.
Téma-hozzászólás várható tőlem, főleg akkor, ha valaki kérdez, és nem érkezik válasz nekem meg van rá. Vagy amikor összevisszák az infók és van közte olyan, ami babána, vagy mamának ártalmára van.

Kiscsikó: sajnálom. Ha lesz másik, szólok... :wink:

Kaja: nálam a mértékegység a bögre és töredékei, harmad, fél. Írtam legutóbbi komoly kotyvalékomat? Lecsó, tojás nélkül és kolbász ízzel, mert együtt főtt a többivel, csak kivettem a tojás előtt belőle és főtt krumplival öszzeturmixoltam. Először is olyan színe lett, hogy egyből megfogta az iszóka csőrét. A csajnak annyira ízlett, hogy éktelenül felháborodott, hogy nem adtam többet, amikor elfogyott. Megmutattam neki a bögrét, hogy nincs több benne, mire a haláli kiscsaj akkorára tátotta a száját, mint az ólajtó, hátha az egész bögrét el tudná nyelni a lenyalni való maradékkal.

És pár kép:
Ugyanis átköltöztettük a nagy gépet is, és már tudok kicsinyíteni!!!! Köszönöm a letölthető tippeket. Megpróbáltam. Nekem nem ment...
:?

Kép kenutúra Kép Kép Kép birsalmával börzés ruciban, cipő is!

Snoopy

KépKép
snoopy
 
 


Jo reggelt, szep uj hetet mindenkinek! Hofordulos baboknak (Dalmi, Zsombi, es persze tuti hogy meg valakit kihagyok...) nagyon sok boldogsagot kivanok!!

Noemi,
Nem, nem irtam meg. Informatikus mernok leszek ha nagy leszek es november vegen lesz az allamvizsgam. Hat nem konnyu babaval az biztos, de en csak a veget mixeltem igy ossze. Arrol fogalmam sincs hogy masok hogy vegeznek el egy-egy sulit gyerekek mellett, mert en mar sokszor igy is a teljesitokepessegem hataran voltam.

Kiscsiko,
Micsoda jokepu kis pasi lett Adambol!

Snoopy,
Ok, szuper hogy elerheto maradsz. Akkor ha baj van, majd jol belekiabalom a topikba, es te majd meghallod, vagy ha mas nem a visszhangot biztos. :)
Huuu, nagyon irigykedtem a kepek miatt, legszivesebben magamhoz oleltem volna az egyik hordotokat! En mar ket eve nem kenuztam, pedig azelott minden evben mentunk a Tiszara vagy a Bodrogra, vagy mindekettore. Nagyon hianyzik. :(
Hanga pedig nagyon szep lett, es sokat valtozott az arca. Tok jo hogy igy tolja be a darabosakat, Levi meg mindig oklendezik ha ilyesmivel probalkozom.

Kerdes,
Nalunk nagyon megy a poharbol ivas, de szeretnem ha menne csorospoharbol is. Baromi jol eljatszik vele, de az istennek nem akarja megszivni! Van valakinek otlete, hogy hogyan birjam ra?

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Snoopy: juj, nekem is komoly nosztalgiám lett a kenutúrára! És milyen kafa lehetett babával! Kár, hogy a párom ennyire antiszociális, mehetnénk mi is ilyen helyekre stb. :(

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt!

A pillepack eddig nekünk is bejött, de ez a pénzes palackot most próbáltam ki, 5 perce már el van vele!!!Köszi Zsu!:)

csernusn
 
 


snoopy, tök jó, hogy így belevágtatok Kenutúrába, bár ti olyan beállallós család vagytok, irigykedem is:)))


Őzi, az én szakmám is az, hogy csinálod? Kint vagy itthon kezdted el?

csernusn
 
 


Sziasztok!

Dalminak utólag is boldog hófordulót! (Különben is átugrottam, hogy a Kiara 9. hónapos, a többiek köszöntötték, így vettem észre :oops: )

Ante: Kiara is a pörgőseket nyomja! Ezzel nem lesz baj akkor! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tinu: sütifaló tényleg nem olcsó mulatság, mi szerencsére kaptunk rá pízt anyóstól, (azt mondta, költsük a lányra :D ), de csak ajánlani tudom, mert sok babának van, és még senkitől nem hallottam, hogy nem érdekelné a kölköt! És most még a formabedobálós részét nem is tudják használni! :lol:

Zsu: Én azért akartam Kiarának rendes cipellőt, mert amióta áll, hiszti is van, hogy állandóan sétálni akar, viszont kövön csúszik a kocsicipő talpa. Így ha megyünk valahová, akkor is nyugodtan sétálhatunk, és megnyugszik a lelkivilága! :roll: :roll: :roll:

Snoopy:
ÓÓÓÓÓ, nagyon-nagyon irigy vagyok én is! Olyan jó lenne. Apát már most elkezdett fűteni, és akkor jövőre lehet megyünk mi is! :D Nagyon jók a képek!

Őzi: Én írtam már, hogy a tupperware bejött nekünk, a többiről nem tudok nyilatkozni. Kis felespohárból próbáltad már? Kiara abból nagyon szeret inni. Annyira, hogy ha eddig gyógyszert vagy valami rossz ízűt kellett bevennie, abból itattuk, és lelkesen lement a cucc! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kernico
 
 


Niki: én is pont most raktam pízt a palackba. Eddig bevállt! (Ó, kellett elkiabálnom, már jön is a lábam alá :roll: )

Kép
kernico
 
 


Hali!

Pénzes palack.
Elvan vele, de azé annyira nem, mint mondjuk rajtam lógni sokkal jobb neki. :wink:

Nikik:
Boldog Névnapot nektek!

Ivás:
Van Aventes csőrös, meg varázsitató, de még nem ivott belőle, mert vagy pohárból vagy cumisüvegből megt eddig a téma.
Majd bevetem azokat is már.

Kép
zsuzsu74
 
 


Lányok, ti napközbeni alváshoz visszaoltöztetitek a gyereket pizsibe? Mert azért a jétszós ruha, ha mászik, csúszik,a kkor koszos is lehet :shock:

csernusn
 
 


Sziasztok lányok!

Egy órája csak olvasok, pedig romokban a lakás. :oops:

Kicsit elszomorodtam. Nem haragszom egyáltalán,hogy van egy zárt fórum. Jogom sincs haragudni.. Inkább sajnálom, hogy emiatt nem vagyok képben egy-két dologról azokról,akik odaírnak.Pl ugyebár említettem Mágit mielőtt elmentem,hogy rég hallottam róluk,aztán most sem tudok semmi újat..Attól félek így lesz ez mindenkivel,aki oda is ír,hogy itt meg lekopik.Mert az tény,hogy idő kevés 2,főleg 3 topicba írni,főleg egyre nagyobbak a gyerekek is,még nehezebb.Na mindegy,ez van.
Egyébként én sem tudom sokszor követni a dolgokat,pedig igyekszem minden nap jönni.Múltkor is már azon agyaltam,hogy legszivesebben csinálnék valami ismi táblázatot,tudjátok,mint általános suliban (neved,kedvenc együttesed,kedvenc szined,tantárgyad,stb)persze nem olyan kérdésekkel,de akkor látnám ki kicsoda,milyen gyakran jön,stb. Na,erről ennyit. :cry:

Köszönjük a köszöntéseket és én is BOLDOG HÓFORDULÓT AZ ÉRINTETTEKNEK!

Gratulálok a felálláshoz Martinkának és Hangának is!!!!!! :D

Tudjátok,volt ez az esti szopisztrájk. Nem teljesen az lehet,amit írtatok,hogy a cumisüvegből jobban jön a tej,mert amikor kiköpte pl valamelyik este, akkor összespriccelte az arcát tejcivel.. :roll:
De gondoltam valamire, aztán lehet,hogy beigazolódni látszik. Szombaton ugyebár tiszai buliban voltunk.Csak etetni és fürdetni mentem a nagyihoz, mármint Petrát. Akkor szopizott!!!! Mert "büdös" voltam!! Vagy hát értitek,nem tusfürdős. Kb azóta volt a sztrájk így visszagondolva,mikor a Dove-ot kezdtem használni. Szóval nem volt anyaszagom sztem.

Buli: Jó volt amúgy, nem volt annyira hideg! De azért 10-kor eljöttünk, nekem hobbim lett az alvás.. :oops:

Voltunk méretkezni reggel. 6840 gramm, 67 cm, feje 42 cm. Feje csak fél centiket nő havonta,most felkiáltójelet tettek mellé. Mi lehet a baj?

Cipő: Szombaton nyílt egy BabyCenter Szentesen, szerencsére itthon hagytam a tápit,cumisüveget ezért visszajöttem Mindszentről és be is tudtam menni.Vettem ezt azt, megkérdeztem hány centi a legkisebb cipő. 12 a belső hossz, a 18-as, de drága..
KNiki! Nem adod el a tieteket? Megnézném magamnak, nekünk lehet,hogy jó lenne.Az hány centis és milyen?

Nem tudom,miket akartam még írni. Megyek most és takarítok!

omr
 
 


Köszönöm szépen! :D

Rena: Kérdezd meg a dokit, hogy mi bajuk van ezzel a mérettel! Most direkt megnéztem, és Kiarának 7 és fél hónaposan 44 cm volt a fejkörfogata, de ehez ő 8100 gr. és 69 centi volt. Szerintem teljesen rendben van így. Nem tudom mit paráztatnak. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: De holnap megyünk mi is méreckedni, ha a sok minden mellett lesz időm, megkérdezem a dokinéninket!
Cipő nem eladó. :wink: Azóta, pláne, hogy itt ecseteltem, miért is jó, hogy van, tényleg rájöttem, hogy jó, hogy van mostanra is már!
Én azért próbálok jönni rendesen ide is, bár lehet ti jobban járnátok, ha nem lenne itt állandó szófosásom, csak max. néha-néha! :lol: :lol: :lol: :lol: De nem szabadultok ilyen könnyen!
Esküvő: én is látom magam előtt, ahogy majd ott fogok rohangálni a szoba és a buli között, aztán meg jó korán elmegyek aludni, mert nem fogom bírni! :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mági:
szerintem azért írjál te is ide is! Én legalább is örülnék neki, ha csak ritkán van időd egy-egy hozzászólásra. Belőled soha sem elég! :wink: :lol: :lol: :lol:

Niki: mi ugyanabban alszunk, amiben játszunk. Pizsi csak este van. Boldog névnapot!!!!! :D :D :D :D :D

Kép
kernico
 
 


ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ! Tényleg! Pedig reggel láttam naptárat!!!
K és Cs NIKI! Boldog Névnapot Nektek!!! :D

omr
 
 


Kniki, Neked is boldog névnapot kívánok:))))

Nekem tökre bejön a Kniki, mag Csniki, mintha bűnözők lennénk.:))))


Rena,
Szopisztájk simán lehet attól is, ébn azt olvastam, hogy az első évben, ne nagyon változtassunk illatot,frizurát mg ilyenekte, hogy a babaának így is megnyugvást adjunk....

csernusn
 
 


Bekukkantottam a "zárt" topicba. Nem fog itt bomba robbanni. De nem zárt.. nem értem.
Régi pocisok,meg akik talizni tudnak ott is írnak, ez van. Felvilágosultam. Vidékiek maradnak itt, ez van.
Hoppsz, követel a lányom!!!

Na de nem foglak ám kuksizni titeket ígérem,csak most kivi voltam. Aki nem ír ide is, az viszont hiányzik, ezt továbbra is állítom. :cry:

omr
 
 


Sziasztok!

Hát csajok én most nagyon szenvedek!!!! :cry: :cry: :cry: Tegnap egy hülye legyet akartam lecsapni este, erre azt hittem eltörött a kezem mert úgy belenyílalt a fájdalom, mert persze azzal probálkoztam amelyik be van gyulladva, véletlenül sem a ballal! :evil: Hát minden mozdulat fáj, reggel alig bírtam tisztába tenni a kiscsajt. Jaj-jaj!!!

Kernico!
Nem tudom miért mondod hogy fahumorod van?! :shock: Én annyit szoktam nevetni rajtad ill. az írásaidon. Ez nagyon tetszett, hogy ott lesz dj a csajszid, ahol Lidi táncos! :lol: :lol: :lol:
Paprikát már ehetnek ilyenkor? :shock: :shock: :shock:
Ja! Zenélős játéknál én voltam a ludas, mert jobban meghúztam a zsinórt mint kellett volna, erre apa szétszerelte és valahogy „elintézte”, hogy ne kelljen többet zenélnie! :? :lol:
Indiánost az egyik ismerősöm csinált a gyerekével és ő is azt mondta, hogy tök jó móka. Na látod ezt viszont Veronikával nem lehet csinálni. :roll: Mindenképp szólj, ha felrakod a videót! :o

Livi!
Jó nagy házavatót csináltatok! Nem semmi buli lehetett!Te szegény, azért nem kis teher, főleg baba mellett. Te főztél?
Dalminak is nagyon boldog hófordulót!

Ante!
Hú ilyet Veronika is csinált egy darabig. Én is sokszor szívinfarktust kaptam, hogy a gyereknek nincs e valami baja, de persze direkt csinálta, így tanulja a hangokat, ez állítólag nagyon jó a beszédfejlődéshez. :roll: :roll: :roll: Nálunk egyébként a röfögés az új sláger.
:shock: :lol:

Niki!
Apa jól elintézte a gombát! :twisted:
Dani milyen ügyes, hogy már tanul járni! És nem semmi, hogy már 6 foga van! Jó, hogy csak így kibújt és nem viselte meg!

Snoopy!
Nagyon édi Hanga az új ruciban!Hát ez a kenutúra nekem még mindig olyan hihetetlen-nem semmik vagytok!

Nikiknek boldog névnapot!

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Sziasztok!
Naakkor jelentkezem, ha már nem elég belőlem .:)

Nikik:
Boldog névnapot kívánunk!!!

Rena:
Azért nagyon jó, hogyleírtad a kétségeidet, így, hogy visszanéztem, tényleg csak bejelentkezésre jutott időm. Jól esik, hogy érdeklődsz utánunk :P
Szóval mi most lakásvásárlás előtt állunk, ma dől el, hogy a miénk-e a lakás, és mikor költözhetünk. Macerás a dolog nagyon, mert minden az én nyakamba szakad, tekintve, hogy Apa dolgozik. Persze ő meg fél óránként hívogat, hogy mit intéztem, amitől már a hátamon feláll a szőr. Erre bezzeg van ideje!! :evil:
Annámnak kibújt a 6. fogacska, 3 jön egyszerre. Végreeszik is, 2 hétig alig volt benne valami.
Tegnap kipróbáltuk a natur joghurtot kicsit felturbózva, beszlopálta az egészet! (230 ml). Olyan boldog voltam, hogy bőgtem örömömben.. :)

pizsi nálunk is este van, Anyu azt mondta, ő akkor vezette be a nappali pizsit is, amikor már csak délutáni alvás volt. Ilyenkor átöltöztetett, és tudtuk, hogyalvás idő van. Hameggondolom, az oviban is átöltöznek pizsibe (legalábbis Békés megyében.. :) )

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Rena: az még nem a zárt topik volt, amit olvastál. :) Azóta van egy zárt. :wink: Egyébként nem a vidéki-nem vidéki alapján történt a leválás. Itt nincs diszkrimináció. :D

Képzeljétek! Ma végre megláttam két kis fehér csíkot TÜnde szájában alul. SZóval jön a foga! Mi több, fogai! :D Úgy megörültem, mert akkor mégis lesznek fogai. :wink: Viszont akkor lehet, hogy mégis a fogak miatt nem alszunk néha... :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Nálunk délelőtt a menü tök és párolt alma volt, délután meg husilevesből kivett sárgarépa-krumpli-zeller-csirke kutyulmány lesz.
Kinél mit eszik ma a gyerök?

Kép
Kép
tinu
 
 


Noémi,

Hát azért a fogkijövés, nem tünetmentes, mert az utóbbi időkben az első 4 órás alvás után, Dani óránként két óránként kel. Kicsit fárasztó, de napközben nem érzem.


Nálunk areggeli tökös alma volt, utána szopi, ha meg felébred, akkor lehet hogy cékla, de nincs itthon krumpli, nem tudom csak úgy magában adom lehet...


Szerintetek a szőlőből is lehet olyat mint a piszkeszósz???

csernusn
 
 


Oké Tinu, nem pont úgy gondoltam ám! :wink:

Nálunk ma zöldborsós sonka volt, bébikaja. Nem főztem, millió dolgom volt, na jó, meg babanet is :oops: , de nem naon ízlik neki. Nem ette meg egész üveggel, de ha én főzök,lemegy 300 ml.

Tegnap husilevest evett,múlt héten nem tudom,hogy írtam-e,salifőzeléket. Hú hogy az milyen szar! De megette!!! :shock: :lol:

Na nincs mese, most kikapcsolom a gépet,kemény leszek!!! :twisted:

omr
 
 


Jaj még annyi,hogy Mági, köszi, hogy írtál!
Gratula a fogakhoz! Ez Tündire is értendő, meg Annára is!!!
Lakásvásárlás? Messze a mostanitól? Nem lehet egyszerű baba mellett költözködni majd! Gondolom a pakolászás nagy része is rád hárul majd! Anna biztos segít majd! :lol:

Menteeeeemmm!!!!!

omr
 
 


Rena: annyira bírom a tájszólásod. :D Vagy nemtom az-e, de akkor meg a stílusod! :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


rena:
nem költözün olyan messze, de végre KÜLÖN!!
Ahol most lakunk, onnan azért gyalog negyed óra! Ez éppen jó, hogybe kelljen jelentkezni, ha valaki jönni akar. :wink:
A költözködésbe még bele sem merek gondolni.... Nem is merem beleélni magam, nehogy beleérjen a kezem a bilibe.. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nem akarom tovább forszírozni a zárt topikos ügyet,csak annyit szerettem volna írni,hogy le a kalappal előttetek lányok!
De tényleg! :D

Ildikó
ilgya1
 
 


Na az előbb mennem kellett a kiscsajhoz, így lemaradt egy-két dolog:

Niki:
Én nem pizsibe öltöztetem a gyereket, hanem reggel leveszem az alvós rucit és itthoni, kevésbé szép rucit adok rá, majd ha elmegyünk sétálni, akkor felöltöztetem csinibe. :wink: Mivel mászik, (főleg előtte mikor kúszott) kikoptatja a ruhácskáit és hiába a takarítás sokszor tiszta retek is lesz. :? De mi még sokat alszunk és különben is utálja az öltöztetéssel járó macerát, ezért nekünk így egyszerűbb. Ja és a lepedőt meg sűrűbben cserélem! :wink:

Rena!
Szia! Örülök, hogy jöttél újra! :P Már én is hallottam olyat, hogy az erős parfümöt nem szeretik a babák, mert nincs meg az anyaszag, de tusfürdőre még nem. :shock: Amúgy meg ki az aki otthon parfümözi magát a gyereknek???? :roll: :roll: :lol: :lol: NA és amúgy másik tusifürdővel nem volt gond?
Veronika fej körfogata egy hónapja 43 cm volt-most meg sem mérték. :evil: De nekünk is havonta fél cm-t nő, de sose mondták, hogy valami nem jó. Nem értem nálatok mi lehet. :roll: Azé látom Petra se lesz egy díjbirkozó! :lol: :lol:

Mági!
Nekem is az a véleményem, hogy azé jó, ha jöttök és írtok is magatokról is, mert hát azé csak kivik vagyunk. :oops: :P Ez a lakás vásárlás gyorsan jött? Mert nem írtad, hogy tervezitek vagy ilyenek, mint Ante! Tényleg végül sikerült a költözés nekik?
Na nem semmi, hogy Annának is 6 foga van már(akárcsak Daninak), de belhúztak ezek a gyerekek! :roll:

Tinu!
Én meggyszószos csirkés krumplit adok a gyereknek ma. Mindenből tettem egy picit bele, aztán lett fél liter!!! :shock: Hát nem tudom Veronika mikor eszik meg ennyi kaját-talán egy hét alatt! :roll: :lol: NE küldjek valakinek légipostán esetleg? :?: :lol: :lol:

Ilgya!
Milyen jók a vonalzóid!
:P

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Tőletek is megkérdem, mint körkérdést:
Ki hord még éjjelre is mejjtartót? vagyis állandóan?
mert én Fanni előtt nem hordtam, ahogy hazajöttem sutty le, és most már nagyon unom, tejcsi nem csurran cseppen már olyanintenzitással, hogy kelljen hordani, de még mindig rajtam van. :? :shock:

Másik:
Hogy oldjátok meg azt, hogy ti is azért rendszeresen egyetek a gyeerök mellett?
Pl reggeli, ebéd, stb. mert ma semmit nem ettem idáig, mert fanni nem hagy. Mikor ittkopácsolok, akor is alábam alatt van, fél kézzel írok, meg vele foglalkozom. És így el is felejtek enni. Aztán meg szédelgek. MA csak csokit ettem eddig. Azt hamar bekapkodom és ennyi. De hogy egyek, konyha, tányér vagy tálca, stb. jajjajj.

Veletek is megosztom a kreatívkodásom eredményét:

Kép

Kép

Kép

kaja:
Elvileg cékla és krumpli lett volna, de nem ette meg. Aztán cékla , krumpli, sárgarápa verzió volt, cékla itt kevesebb volt. Ez sem volt jó és a vége tejpép lett. :(
pedig minden saját termés volt. :(

Kép
zsuzsu74
 
 


Na meg probálom megint a vonalzó megváltoztatását! :wink:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


De jó sikerült! :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Imádom a micimacit!
Az elsőt azé letörlöm

Zsu!
Én már jó ideje szerencsére nem hordok melltartót éjjel, néha nappal sem :oops: :P
Jó dolgokat csináltál, de nem semmi, hogy ezt éjjel!:) Mé nem alszol?

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


De jó a vonalzód Noémi! Én is Miszimackó fan vagyok!! Petra is kénytelen az lenni,mert ha van választás valamiből,tuti Miszimacis valami.Illetve maackás.Volt kolleganőm meg Fules fan.Ezeket így is kell ám kimondani!! Fueees. u-val. Ez ííígy édi!! :lol

Most elképzeltem ahogy ültök a gép előtt és mondogatjátok: Fues... :lol: :lol:

Tinu!! :lol: Köszi!! Ez inkább a stílusom. A tájszólásom mög tudod milyen! Majd jövőre a Vadasparkba mögmutatom!! :lol:

Zsu! De ügyi vagy! Én drága férjem kidobta az üvegfesték készletem, de idén venni kell,mondtam neki, kidekorálom az ablakokat karácsonyra! Alig várom!!

Melltartó: Éjjel nem hordok. Ha csöpög,csöpögjön! Nappal majdnem mindig hordok, pedig abszolút nem csöpög nappal. Csak megszokás.

Kajálás...: Na ja. Ezért fogyok én világnak. 54 kg vagyok már csak. Ma fornettit ettem eddig. De mindjárt jön a férjem haza, bolognai spagettit főztem, már úgy enném..! Egyébként általában 9-kor elalszik Petra délelőtt, akkor szoktam reggelizni, ebéd meg így 3-kor, vacsi sokszor elmarad.

Mági! Kertes ház, vagy lakás? Ez még nem derült ki. Mondjuk felénk a lakás az lakás.Értitek. Remélem tietek lesz. Ma mikor derül ki? Szorítok! :wink:

Ilgya! Ki előtt kell kalapot emelni?

Hoppsz, férjem itthon, jöhet a bolognai!

omr
 
 


Sziasztok!

De jó,hogy most ilyen nagy itt az élet!Jó olvasni Mindenkit!

Rena!Hogy én most mennyit nevettem!!Főleg a Fues-en!Én is mondogattam,aztán olvastam mit írsz... :D :D :D :D :D :D :D Még a könnyem is folyt!Én is nagyon bírom a stílusod!

Zsuzsu!
Tök jók a rajzaid,ügyes vagy!Én majd az ablakokra szeretnék festeni,de még be kell szereznem a hozzávalókat.

Evés:
úgy reggelizem,hogy Martinkát beleültetem az etetőszékbe,és ott van mellettem.Szól a rádió,vagy megy a TV,vagy egyszerűen mondom neki,hogy mit csinálok.Most vágok egy szelet kenyeret,kenek rá margarint,meg ilyenek,és nagyon figyel!Tök édi!Amikor meg nem érdekli,a kezébe adok egy babapiskótát,és azzal elvan.Reggel persze Ő az első,eszik,aztán öltöztetés,ágy rendbe rakása,stb...anya az utolsó.

Pizsi:
éjszaka van pizsiben,nappali alvásokhoz nem öltöztetem át.Én is úgy csinálom mint Noémi,hogy napközben nem túl szépben van,amikor sétálunk,akkor viszont csiniben.

Mi is költözködtünk már párszor,de jó darabig biztos nem megyünk innen el!Elég volt belőle,pedig még gyerek sem volt!Ideköltöztünk,és rá egy hétre derűlt ki,hogy terhes vagyok! :D

Melltartó:nem hordok itthonra napközben sem és éjszakára sem.Nincs már annyi tejci,hogy csöpögjön.

Mai menü ződborsó lett volna pulykahússal,ha a kislegény megette volna. :( Így őszibarit kapott pulykahússal.

Olvastam a másik topicot,amiről Bacilivi írt,hát elég durva!!!

Boldog hófordulót utólag is Hangának,Lídiának,Petrának!
Boldog névnapot a Nikiknek!


Tegnap voltam börzézni,vettem pár melegebb cuccot Martinkának.Nadrágokat,bodykat,pulcsikat,és egy kabátot is.Találkoztam Sziszivel is,ő mint eladó volt kint.
Tök jó így vásárolgatni,feldobódom tőle!!Persze ,biztos mindenki így van ezzel,csak pííz legyen!

Nálunk nem nézik minden hónapban a fejkörfogatát,tényleg,majd meg is mérem,miután felébredt!Kíváncsi vagyok.Nálunk 2x nézte a doki a felkar és alkar körfogatát,és ugyanígy a lábakét is.Lányok!Azt másnál is nézték?Egyszer egyforma volt az alkar és felkar,arra mondta a doki,hogy "érdekes",de én sem kérdeztem vissza,hogy az baj-e.Martinkának a kutacsát figyeli most a doki,mert elég nagy volt még 6 hósan,kálciumot is kell adnom neki.

Hú,most ennyi,aztán átolvaslak még Titeket!
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?