Új privát üzeneted érkezett!

hát nálunk már begyújtott apa nehogy megfázzon a baba! :lol:




Kép
mogyoland
 
 


Timci! Írtam neked pü.-t.

Kép
Kép
mandula82
 
 


Szaisztok!


Nem nincsenek egy szobába! Nóémi babáját most viitem be nek!

Manófalvinál meg lent majd fél tizkor hoozuk fel őt még nem láttam.

Pálfi bébi nagyon formás! Szép!

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 

 
 

Mandula,
mi Lajosmizsén lakunk, 10000 fős város, de nincs bölcsi. Van egy magánovi, aki beveszi a bölcsis korú gyereket 2 éves kortól. Lili ugye még annyi sincs, de bevették. Most az állami ovi is 2.5 évtől bevette a gyerekeket bölcsi hiányában.

Mogyoland,
bioboltban próbáld meg, nem tudom merre laksz, de a Márc. 15. u. 1. alatt is van, Silcoopban is. (hú de disznó vagyok, ezek amúgy apukám feleségéjé)

Borsika,
ha olvasod még add át Noncsinak, hogy puszilom, és annyira örülök, hogy nem kellett még tovább várnia. Azt tudom, hogy császáros lett végül. Melyik szobában van? Babásba mehetett rögtön, vagy még a túloldalon?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina
Reggel tudom már átadni csak, babásba tették, csak még a baba nincs lennt nála csak szopni.

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 


Mandula-kar,h.csak olyan kevesett tudtatok ulni.Nagyon elveztem a tarsasagotokat!Remelem,h.mikor josztok Nagykorosre,tobbet fogtok ulni!Orulok,h.szemelyesen is talizhattunk vegre. :wink: Pussz

KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Linácska: köszi szépen



Kép
mogyoland
 
 


Egy kicsi off:

Ádám és Éva


Amikor Isten megteremtette a Ádámot és Évát felruházta őket különböző tulajdonságokkal. Miután mar csak 2 maradt a zsákjában elhatározta elosztja közöttük. Elmondta a párnak, az egyik tulajdonság az az, hogy amikor vizel akkor nem kell leguggolni.
"Ez nagyon hasznos dolog" mondta a párnak akiket éppen az almafa alatt talált.
"Kíváncsi vagyok, valamelyikőtök szeretné-e ezt a képességet?"
Ádám felugrott "Add nekem!" üvöltötte, "Nagyon szeretném! Kérlek, kérlek, kérlek, had legyen ez az enyém. Ez olyan nagyszerű lenne! Amikor a kertben dolgozom, vagy az állatokkal foglalkozom, akkor csak odaállok egy fához és hagyom, had jöjjön. Ez tök jó lenne, télen akár a nevemet is le tudnám írni a hóba. Istenem add nekem ezt az ajándékot" És ez így ment egy jó darabig, mint egy, nos... egy kisfiú akinek pisilnie kell.
Éva csak mosolygott, és azt mondta Istennek, ha Ádám tényleg annyira akarja, hát legyen az övé. Ha ez őt boldoggá teszi, ő egyáltalán nem bánja ha neki adja.
Szóval így történt, hogy Ádám kapta azt a képességet, hogy függőleges helyzetben is tudott pisilni. Miközben boldogan ugrándozott és az újonnan szerzett képességét gyakorolta, Isten belenezett a zsákja és így szólt:
"Lássuk csak. Mis is maradt meg? Ó igen, a többszöri orgazmus."



Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

NOÉMI!
Akkor itt is hatamas gratula Nektek! Remélem minél hamarabb felerősödsz a műtét és a diéta után! Már nagyon várom, hogy lássam a kis Bálintot! :lol: Patriknak már elmeséltem, hogy megszületett a kis barátja, és hamarosan találkozhatnak! :wink:
Nagyon kíváncsi vok a beszámolódra is!
Sok puszi Nektek!

Mogyo!
Lassan mi jövünk... Olyan fura, hogy már itt tartunk.
Az NST jó lett, bár csütörtökön vmiért vacakoltak a gépek. Jövőhéten megyek újra, akkor lesz uh is! Nagyon kíváncsi vok, 29 hetesen vtam utoljára.

Kép
honey78
 
 


Sziasztok!!!

Hát igen most már rajtunk a sor !Már alig várom! :wink:
Tényleg fura mondtam Apának is ,hogy még csak most tudtuk meg és tessék már itt is van napok kérdése!


Mikor mész Uh-ra meg Nst-re?

Én hétfőn megyek 9-40-re!Utánna meg Uh azt én is nagyon várom! 8)


Jó hétvégét!

Ui: holnap megpróbálkozok egy kutyakiállítással itt lesz Kecskeméten !
Jövő héten meg Agility-re szeretnék menni!Hát bevállalós vagyok már mondtam apának,hogy lassan vigyük magunkkal a utazótáskát is! :lol:


Kép
mogyoland
 
 


Enn: neked sem sok van már hátra!!! :D





Kép
mogyoland
 
 


Reménykedem benne ,hogy még jó pár évig tudunk így beszélgetni! :wink:







Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Sehol senki tegnap óta!

Én meg mint tegnap is nem birok aludni tegnap éjszaka 2-5 voltam fent most meg fél4- vagyok fent de apa nemsokára megy dolgozni így valószínűleg már nem fekszem le meg azt hiszem kimegyek a Tescoba egy kicsit csavarogni reggel!

Ilyenkor kellene,hogy tudjak aludni még most tudnák pihizni és nem birok na majd valamikor mikor már a csajszim meglesz majd együtt alukálunk! :lol:



Kép
mogyoland
 
 


Csajok,en lassan elkoszonok tolletek,ki tudja meddig,hisz,mint mar irtam nem lesz netunk es holnap koltozunk.Bucsuzas keppen kuldok egy par friss kepet!!!


Pussz nektek,majd jelentkezem. :wink:


Kép Kép Kép

KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Mogyo!

Hétfőn gyere ám és meséld el mit mondtak az NST-n, ill. UH-on! :D
Voltál kint a CACIB-on? Mit láttál?
Én nagyon szerettem vna kimenni, de már nem mertem bevállalni, nagyon keveset bírok állni, sétálni, és 20 év kutyás múlt után tuti lépten-nyomon ismerősbe botlottam vna.
Egy év kivételével, mindegyiken kint vtunk, többségén kiállítóként is, nagyon sajnálom, hogy most láttam. :? Na de pár év mva már vihetjük Patrikot is! :lol:
Hol lesz agility-bemutató? Nktek is van kutymótok?

Más téma... Ti apás szülést terveztek? Bocs, ha már írtátok, nem olvastam túlzottan vissza!

Timcike!
Gyönyörű a kisfiad! :D
Sok erőt a költözéshez! Biztos szuper lesz az új helyen! :D Majd gyere és mesélj, ha tudsz! Addigra már biztosan megszaporodik a fórumbabák száma. :lol:


Kép
honey78
 
 


Sziasztok!

Timcike: sok kitartást a költözködéshez és sok örömötök legyen az új házban!

honey: hát sajna nem jutottam ki mert apuval mentem volna és nem érezte túl jól magát igy nem mentünk :? :cry:

Na majd jövőre a babával megyünk !

Ha tudtam volna ,hogy így lesz bátyámmal kimehettem volna mert ő ment kiállítani ő bullmasztiffokat tenyészt!

Nekünk van kettő db fox terrierünk meg kettő border collienk!

Mi nem szoktuk vinni őket mert hát vannak érdekes dolgok szerintem...... de gondolom tudod mire gondolok! :oops:
Mint ,hogy ti is jártatok!Nektek milyen kutyusotok van?


Agility kint lesz a műkertvárosban a kutyaiskolánál Parasztfőiskola 1 szám.



Nálunk apás szülést tervezünk hát reméljük ,hogy az is lesz és nem üt be valami krakk! :oops:

Persze ahogy hazatérek akkor írok rögtön múltkor is egyből írtam :lol:

Persze ha csak nem bent fognak valamiért már ma is éreztem ,hogy vannak jósló fájásaim hasam is és a derekam is fájt! :roll: :wink:




Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

SEhol senki !

Na ma voltam Nst-n és ultrahangon !

UH:3,5 kilóra becsülték a baba súlyát!Minden jó !

Nst: hát nem nagyon tetszett a dokibácsinknak az eredmény így holnap ismétlés és ha holnap is ilyen lesz akkor bent kell maradjak! :?

Na ez van nem baj !Inkább mint, hogy valami bajunk legyen a babóval!


sziasztok!!!
Majd üzenek ha bent fogtak!



Kép
mogyoland
 
 


Halihó!

Mogyo, majd írj sms-t, ha vmi van!! Múltkor cseréltünk számot. :wink: Lányokat nem látogattad meg odabent???
Borsika, esetleg van róluk híred?
Én majd hétfőn megyek reggelt nst-re meg dokihoz. Tényleg az uh ilyenkor a végén hogyan van?? Csak az nst függvényében csinálnak? Hanyadik héten van még??

Timcike, jó költözködést, aztán majd képeket kérünk az új rezindenciáról, ha már belaktátok, no meg Atticyről is :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Hali!

Nem de ha bent leszek akkor megkeresem őket!Hát az utolsó uh 36-38 héten történik meg valamikor de ezt az orvosod majd mondja mikor menjél nekem ma kellett mind a kettőre menni!

De már az is lehet ,hogy a lányokat haza is engedték!




Kép
mogyoland
 
 


Nóémivel találkoztam, ma mentek haza!

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 


Sziasztok!

Ma jöttünk meg a 4 napos balatoni "nyaralásból"; bár inkább telelésnek mondanám. Nagyon csúnya időt fogtunk ki, de jó sokat kirándultunk, mivel vittünk sok meleg cuccot is. Az üdülőbe nem volt fűtés, így Ádi első éjszaka úgy aludt mint egy kis eszkimó bébi, aztán szereztünk egy hősugárzót. :)

Teszek fel pár képet az üdülésről:

Kép Ádi a nagyijával meg persze a Balaton

Kép

Kép ez nappal készült :D

Kép a legújabb tudományunk anya által cenzúrázva


Timci! Annyira gyönyörű kistörpe Atticy! Remélem jó lesz az új házikó, de biztos az lesz, mert olyan szép. :D

Noémi! Annyira jó, hogy már otthon vagytok, mégegyszer gratula a picurkához! Majd írj! :wink:

Most ennyi fért bele, mert mennem kell. Mindenkinek jó babavárást és babázást!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Na, még egyszóra. :oops:

Mogyo! 3500 gramm?! Biztos jól érzi magát odabent, hogy ilyen szépen növekszik. Remélem minden rendben lesz!

Borsika! Köszi az infót! Picurkád rendben van? Ha jól emlékszem tubus volt a fülében. (?) :oops:

Kép
Kép
mandula82
 
 


sziasztok
még új vagyok itt, bár olvasgatni azért szoktalak benneteket. Jelenleg a 28. hetemet taposom Simonkával.
Meg tudná valaki mondani, az SZTK-s kismamatorna mikor van? Illetve hogy kell jelentkezni?
gravida
 
 


Mandula

Most jól van, de úgye idő előtt kiesett, majd pénteken megyünk műszeres vizsg, akkor ki derül vissza kell-e rakni!

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 


Sziasztok!

Na nem kellet bent maradnom mert ma meg jó volt az eredmény és így vasárnap kell mennem !
Ma meg csütörtökön nem alszom itthon mert apa dolgozik és így anyuéknál alszom inkább ő miatta ,hogy ne legyen ideges! :wink:


Gravida: üdvözöllek itt én igazából nem tudom,hogy mikor van kismamatorna!

De mintha valamelyik lány járt volna majd jönnek csak már majdnem mindenki megszült és nem érnek rá :lol:

Mandula :gondolom nem csak Ádi aludt úgy mint az eszkimó :wink:

Aranyos nagyon, hát és az a kép....
amikor cenzúráztál az is nagyon jó!!!! :lol:
Remélem azért jól éreztétek magatokat függetlenül az időtől! :?



Kép
mogyoland
 
 


Mandula cuki Ádámka :D Azért nem lehetett rossz. Ez a hideg tényleg még ráért volna.
Mogyó, csak nem szülsz?? tudod, várom az sms-t, ha igen. étfőn megyek, ha akkor bent leszel, majd megkuksizlak :P
Noémi, majd ha lesz pár persed, írj!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Nem még nem szülök de nem volna már rossz mindig fájdogál valamim
vagy a hátam vagy a derekam.
Vasárnap ha bent fognak akkor majd szólok neked ,hogy meg tudjál látogatni! :wink:

Manófalvit hazaengedték már?

Noémi : jó volna látni a piciről egy fotókát ha majd ráérsz !Meg egy kis élménybeszámolót! :roll:

Falevél: veletek mizujs ?Hogy vagytok, Sára baba, hogy érzi magát és te hogy gyógyulgatsz?

Puszi nektek!


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon köszönjük a gratulációkat és a kedves szavakat! Még egyelőre nagyon nincs időm, de ha lesz ígérem, jön az élménybeszámoló és a fotó is. A Kicsi nagyon aranyos, jó nagy hangja is van! :-)

Honey!
Szüleid nem panaszolják? Nem hallják? :-)

Csak röviden: császáros lettem, de baba-mama szobában voltam. Eleinte csak enni hozták le, aztán az utolsó napon velem volt.

Lányok!
Azokhoz intézném a kérdésem elsősorban, akik császárral szültek. Kb mennyi nap volt, mire beindult Nálatok a tejcsi? Mi most hat naposak vagyunk. Iszom folyamatosan, szoptatós teát is meg ásványvizet, rostosakat, megy a masszír meg a homeopátiás bogyó. Talán ma érzékeltem először, hogy több lenne a tej. Mit tehetek még?

Puszi Mindenkinek!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


szia Noémi!

Nagyon örülök,hogy jól vagytok mind a ketten és ,hogy a lurkónak jó nagy hangja van! :wink:

nem baj majd irsz ha rá érsz de legalább jelentkeztél! :lol:


Kép
mogyoland
 
 


Halihó!

Mindenki el van veszve?



Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!



Honey: mi van veled ?Tán bentfogtak , mert nem jelentkeztél nst után! :roll:




Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Megint van net, így tudok írni! :D

Velünk minden rendben, voltam NST-n és UH-on is!
Dokibácsim szerint nem úgy néz ki, hogy idő előtt szeretne kibújni Patrik. Még nagyon jól érzi magát, hatalmasakat boxol, jó a szívhangja és nálam is zárt a méhszáj, szval csak egy hét múlva kell újra menni. :lol:
Az uh-on megkérdezték, hogy szültem-e már? Mondtam, hogy első baba. Azt mondták csak azért, mert jó nagy. 3641g-ra becsülték, szval ha kibírjuk lesz az 4kg is. :roll:
Mogyo, illetve a többiek! Nektek mekkora lett a többi uh méret? Mert ezek pontosabbak, mint a súly.
Azt mondják a BPD a legfontosabb szülés szempontjából, nekem ez 96mm (84-96nak írják a normál méretet), szval jó nagy bucink van. :)

NOÉMI!
Még nem is hallottuk Bálintkát :roll: (pedig épp a babaszobátok felett aludtam a héten), pedig egyfolytában hallgatóztam. Illetve egyszer talán, de nem vtam biztos, hogy Ti vagytok. :lol:
Megkaptam a leveled (csak most láttam, nem volt net). Nagggyon szépek vtok! :D Biztos hamarosan a tejcsid is beindul!Drukkolok nagyon Nektek! Ha lesz egy kis időd vmikor, csörizz meg, kíváncsi vok, hogy mi van Veletek! Sok puszi!

Mogyo! A múltkori kérdésedre visszatérve, Golden Retrievereket tenyésztettem 12 évig, illetve Havanese-ünk is van 4éve. Kiállítani inkább a goldikkal vtunk.

Kép
honey78
 
 


Honey, tényleg jó nagy lesz Bucika :D
Kérdés: akkor ha megyek nst-re, vigyek vizeletet???
Mogyó, Honey drukkolok, h együtt legyetek bent pl. Vagy h hamar és gyorsan szüljetek :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Enn: hát vigyél ha nem akarsz a kórházban pisilni!

Honey: nekem 93mm a Bpd
AC:348mm, Fl:70mm, Ofd:110mm
HUM:66mm, 3 fokban érett a méhlepényem
Nekünk ezek az adataink!



Most olyanokkal küszködök ,hogy fáj mindenem a hátam mintha meglennék fázva, meg hol a hasam hol a hátam minden bajom van nem bánnám ha nemsokára szülnénk!

Kép
mogyoland
 
 


lehet, h már a szülés előjelei ezek :D izgi nagyon :wink:
Szerintem viszek, én abban a wc.ben még néha bemenni is félek :x

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


na ezt szép magyarul írtam :lol:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


hát igen de mi lesz ha bent leszünk én teljes higéniai felszereléssel megyek :oops:

Nagyon hiányzik egy fertőzés! :twisted:





Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Mogyo, kitartást még az utolsó napokra! :) Olyan gyorsan elszalad, hogy észre sem veszed!

Timcike, Atticy nagyon édes, és Mandula, Ádi is egy tünemény! :):):)

Mi jól vagyunk, eddig nem nagyon volt időm, bár olvasni most is csak felületesen.

Mi múlt hétvégén jöttünk haza, azóta szokjuk a mindennapokat, ami persze egész más itthon. De eddig nagyon élvezzük.
Noémi, a tej nekem a 4. napon indult be, azóta is töretlenül ömlik... :) Szerintem ikreket is símán táplálnék. Bár nem bánom, mert legalább 6 hónapos koráig szoptatni szeretném. Illetve amíg csak lehet.
azt hiszem jelzett a kicsi fiam, hogy éhes. :)
Az éjszakák egy kicsit húzósak, de napközben igyekszem pihenni. Anyukám itt van, és szinte minden mást megcsinál. :) Nem is tudom mi lesz a jövő héten, amikor mindez rám marad...

Amint tudok, majd jelentkezem!

Manófalvi + Bende

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícséreteket! :)

Honey! Neked is szép nagy babókád lesz, ha hihetünk az UH-nak. Annak idején azt mondták nekem, hogy fél kilót tévedhet, mivel a magándokim a 38. héten 3200 grammra saccolta, a kórházban meg 3600-ra. Szóval nem tudtam, hogy kinek higyjek a dokim 4 uh-s gépének, vagy a kórházinak. Végül a kórházi saccolta jól, mert 3800 grammal született meg.

Borsika! Mi volt a vizsgálaton? Remélem minden OK!

Mogyo! Ez már tényleg lehet a szülés előjele! De jó, akkor lehet pár nap és Te is babázhatsz! :D
Ennn, Mogyo! Amúgy jó, ha felkészültök a kórházi budira, mert tényleg nem túl bizalomgerjesztő. Egy kis papír wc ülőkével, meg fertőtlenítő kendővel már egész elviselhető. :D

Manó! Örülök, hogy minden rendben! Akkor ezek szerint Bende jó baba. :D Hányszor kel fel éjjel enni? Mégegyszer gratulálok hozzá! Majd teszel fel képeket, ha lesz időd? Persze már az is haladás, hogy jelentkeztél. :)

Noémi! Küldtem pü.-t!

További szép estét mindenkinek!
A szülés előtt állóknak nagyon szorítok! A többieknek pedig jó babázást kívánok! (Egy költő veszett el bennem, még rímel is. :) )

Adri

Kép
Kép
mandula82
 
 


sziasztok!

Óh de jó hallani Manófalvi rólatok is!
Nagyon örülök ,hogy minden rendben! :lol:

Ma nagytakarítás rendeztem itthon már apa rám szólt,hogy pihizzek már!De holnap megyek nst-re és ha bentfognak akkor minden rendben itthon! :wink:

Lányok olvastalak titeket a Petőfi Népében (Noémi,Manófalvi) az Anyakönyvi hirekben!

Mandula hát igen ezeket én is beszereztem fertőtlenítő kendő, papír ülökét! :shock: Azért ez elég gáz ,hogy nőgyógyászat létére ilyenektől kell félni mikor itt kellene ,hogy patyolat tiszta legyen minden! :oops:


Kép
mogyoland
 
 


Lányok, minden kórházi tartózkodással kapcsolatos info jöhet. Mit vittetek volna még, mi volt fölösleges, mi az ami tuti nagyon fontos, mit kell tudni stb.
Lehet, h domestos-szal meggyek majd ( mármint törlőkentő), és veszek vmi fertőtlenítő sprayt :lol: bár nem fogok én takarítónénibe átmenni nagy pocakkal, vagy szülés után wc-t puceválni. :lol:
A vizes blokkos szobákban is hasonló a helyzet ( van akkor olyan szoba???). :roll:
Mogyó, már csak 7nap :D Szerintem mi hétfőn találkozunk a kórhiban :wink:

Manó, Noémi jó babázást nektek. :D Már én is babáznék :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Mandula

A fül gond úgynéz ki egyenlőre rendbe van mert csak fülkürt hurutja van, egyenlőre nem kell vissza tenni a tubust.

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 


Sziasztok!

Már tűkön ültem néhány napja, mert nem enged be a gépem vmiért a babanetre (valószínűleg a vírusírtó a hibás). Már azt hittem, hogy "elvesztettelek" titeket. Most a férjem gépéről írok.

Manófalvi, Pálfinoémi: mégegyszer nagy-nagy gratula!

Mogyoland, Enn, Honey: látom lázasan készülődtök a kórházi napokra. Még vmi eszembe jutott: tusolás után az első napokban én nem használtam kistörölközőt alulra, mert elég erős a vérzés és naponta többször is tusoltam, szóval wc papírral töröltem szárazra a seb környékét, mert azt ki lehetett rögtön dobni. Úgyhogy wc papírt vigyetek bőven és extra puhát.

Pálfinoémi:
én nem voltam császáros, de úgy tudom a tejbeindulás nem függ attól ogyan szültél. Nekem a 4.napon indult be igazán.

Mandula, Timcike: gyönyörűek a kislegények!!!!!!! Még mindig... Asszem Sára babának lesz merre kacsintania....... :D

Mi egyébként jól vagyunk, leszámítva, hogy az eddigi nyugalmas éjszakáinkat már pár napja megzavarja a hasfájás. Éjjel legalább 3 órán át nyűglődik szegény babókám...
Nappal jobb, alszik, eszik rendesen és szépen hízik. Már 4100 grammnál tartunk... :D

Fotók: http://www.picasaweb.google.hu/norita84

Kép

Kép
falevel2
 
 


sziasztok!

Jaj de jó hallani rólatok Falevél!Nagyon édesek a képek! :lol:
És nagyon szép és formás ez a Sára baba!

Igen érdekes volt múltkor ,hogy én sem tudtam feljönni a babanetre valamiért nem engedett! :x

Enn: én is vettem igaz nem domestosos törlökendőt de a Dm-ben találam reális árban kendőt talán 300 ft körül volt !
Holnap ha netán bentfognak akkor majd küldök sms-t. :wink:


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Na megvagyunk még egyben nem kellett bent maradnom! :lol:
Jó volt az nst egy picit magas lett a vérnyomásom igy kedden el kell menjek terhesgondozóba megmérni !Újra majd csütörtökön kell menjek nst-re!



Kép
mogyoland
 
 


Mogyó, akkor nem biztos h találkozunk. (esetleg, ha apával rágyúrtok a témára :lol: ).
Kérdés: Minden nst-n nézik (hallgatják) a köldökzsinór áramlását is???????
Enni lehet előtte?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Falevél, Sára egy tünemény! :):):)

Amit én vittem, az a nedves WC papír, és az jó volt a WC-t előtte letakarítani, meg a sebről is könnyebb volt a rászáradt darabokat leszedni. Illetve amit Falevél tanácsolt, a kis kézi chicco mellszívó. Na meg nem hivatalosan cumisüveg, ha baba-mama szobába készültök. Ugyanis csak pohár van, ha esetleg utána kell pótolni az etetést. Mi nagyon megkínlódtunk vele, mire sikerült megitatni pohárból, főleg, hogy rendszerint bealudt közbe. :( Illetve nekem kellett bimbóvédő is, és annak is hasznát vettem, meg melltartóbetét éjszakára, mikor ömlik a tej minden fordulásnál.

A köldökzsínór áramlást UH-on nézik. És NST előtt símán ehetsz, és egyél is, ha akkor élénkebb a baba. Az sem jó, ha végig alussza, mert a néni felrázza majd. :)

Mogyoland, tényleg pihenj, mert utána nem nagyon lesz rá alkalmad... :):)

Mindjárt teszek fel képeket!

Manófalvi + Bende

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kép Bende

Kép Bende

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok csajok!

jó régen voltam erre. Közben nálunk is telik az idő, már 22 hetesek vagyunk. Ja, és az egyik talán legfontosabb infó, nem tudom nektek írtam-e már, hogy Gergőnek hugicája lesz. B.I. szerint, de Gergőt is nagyon korán megmondta. Nevünk még nincs. Méreteiben hajazza a bátyját. Nekem B.I. egy héttel a szülés előtt 3300-ra saccolta, ezek után 38 hetesen megszületett 3900-el, hugim ár most nagyobb. Alkuszom is vele, hogy a 38. hetet betöltve jöjjön ő is gyorsan kifelé, hogy megtudjam szülni.
Először is


MANÓFALVI ÉS NOÉMI,

Hatalmas gratula a legénykékhez.
Jó egészséget, minél több nyugalmas éjszakát kívánok Nektek és persze sok fincsi tejecskét.

Noémi,

Ne izgulj, minél több időt szopik Bálint annál jobban beindul a tejecske. Türelem. Az első hetekben szinte mást sem csináltam, mint szoptattam. A végén 18 hónapos koráig szopizott, de akkor is csak azért választottam el,mert tudtuk, hogy kistesót szeretnénk. Sajna, az első 6 hónapban is kellett neki pótlást adnom, de szerencsére csak éjszakára.


Borsika,

Ez tök jó hír, hogy nem kell a tubus. Reméljük így is marad. A te nagylányod az idén már érettségizik? Melyik suliba jár?


Képek szuper édesek, amiket feltettetek, most nem is tudom már kiemelni őket külön-külön.

Most mennem kell, mert nem otthon vagyunk, a hétvégén mindkét nagypapa szülinapos volt, és folyamatosan "buliztunk", még jó, hogy egy faluban laknak, így csak néháyn utcát kellett arrébb menni.

Szép napokat! a szülés előtt állóknak (Honey, Mogyo, Enn) pedig szép és pihentető hátralévő napokat kívánok. Takarítás- hát ez is egyfajta előjel. :wink:

Sziasztok!

geli08
 
 


Sziasztok!

Geli ez jó hír nagyon így legalább egy fiú egy lány ahonyan sokan akarják! :wink:


Manófalvi:Nagyon szép és formás babóka ez a Bende gyerek!
Azt hiszem ahogy Falevél irta ,hogy a mi lányainknak is lesz hova kacsingatnia! :lol: :wink:


Hát nemsokára itt az idő nekem is nem is bánom bár jól érzem magamat de szeretném már látni az én kis Mogyomat! :oops: :lol:



Sok puszi nektek!


Kép
mogyoland
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?