Új privát üzeneted érkezett!

Kiarának boldog 9.-et! :D

Evésről jut eszembe! Az enyém lány meg változó. Most pl. bepuszilt jó sok tegnapi céklás-krumplis pulykát. Nem nagy lelkesedéssel egyébként, de megette. Úgy látszik, most éhes volt, oszt megette, ami jön. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Jelentem,kész vannak a csövek!Nehéz szülés volt,az egyik csővet 4x hegesztették,mire végre nem csöpögött a víz!

Hajnalban eltört a házunk előtt egy főnyomócső,és egész délelőtt nem volt vizünk,egy nagy kocsival hozták az ivóvizet.Rohangáltam a vödrökkel,Martinkát,meg a járókában hagytam.Persze ordított,tiszta ideg voltam,nehogy történjen vele vmi,amíg lent voltam.A szomszédok meg dolgoztak,megkértem volna őket,hogy figyeljenek rá.Úgy látszik,most nincs szerencsénk a vízzel,meg a csövekkel. :(

KNiki!Ügyes a kisjány!

Brigó:Martinka sem eszik nagyon sokat.Nagy lendülettel kezdjük az evést,aztán egyszer csak jön a szájzár.Nem tudok mit csinálni vele.Ő inkább többször eszik keveset.

Mára már tényleg elég hűvös lett a lakás,úgyhogy délután beüzemeltük a hősugit,és az olajradit.Mostmár tök jó az idő.

Martinka a hajnali szopi után nagyon nehezen aludt (megint) vissza.Összebújtam vele egy kicsit,simogattam a hátát és a fejét,és elaludt.Aztán visszacsempésztem az ágyába.Jaj,de annyira jó volt így bújni,ott szuszogott a fülembe,és rámtette a kis kezét!
Vendég
 


Sziasztok!

Jaj, omr, én is az első felét olvastam, 0-6 hó, de én is sírva röhögtem, nagyon állat!!!! :D :D :lol: :lol: :D :D

kaja, hát nálunk sincsenek mennyiségek, 80 az jónak számít.... az eddig a rekord, talán 90 :)

Kernico, boldog 9-et!!! :)
és gratula a sulijelnetkezéshez!!! :)

Brigó, hát én a sütőtököt nem eszem meg utána :) a céklát viszont ma megettem, az fini volt :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 

 
 

Jaaaaj csajok...egy kicsit nem jövök és eeennyit termeltek.... hát épp csak belebele olvastam, naagyonel vagyok havazva...óriás házavatórakészülés és ráadásul holnap két gyerekem lesz (Dalmi uncsitesója, aki két éves mult, nálunk alszik) szoval....kééész

brigó
wooow, nekünk is ilyen fürcsiszékünk van én imádom ÉS AJÁNLOM MINDENKINEK aki szeret a gyerekkel fürcsizni és közben szeretné magát is lefürcsiztetni :lol: :lol:
Pisis sztori... :evil: :twisted: :evil: :twisted: Durva!!!! Épp ilyeneken agyaltam, hogy mi lesz két gyerekkel??? most még simán meg y avásárlás....

NEhari, hogy többieknek most nem reagálok... :oops:

JA képzeljétek anyosomékól megkaptam a Harry Potter 1-6ig könyvben.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hú, Livi, jó olvasást, én imádom!!!

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Na ma megint nem volt egész nap internetem! :( :( PEdig a gyerektől simán lett volna rá időm!
De sajnos vagy szerencse nem is írtatok sokat! :roll: :roll: :roll:

Rena!
Hát én végig olvastam az egészet és hát nagyon tetszett, tényleg mintha saját magamról olvastam volna :oops: :lol: De egyébként erre vártunk már mióta, nem? (gyerekre) és így vagyunk boldogak! :P :P :P :P :P Minden szépséggel és árnyoldallal! :P :P :P :P

Kiarának nagyon boldog 9. hónapot-mindig elfelejtem, hogy őt a Mikulás hozta! :oops:

Alexa: na most akkor legalább mindent megjavítanak és legalább egy darabig megint nem lesz vele gond! Megérte a fenyegetés! :wink:

Kernico: majd a babakocsiban ülve mutatom neki a havat! :P :P :P
Egyébként persze mikor látom, hogy már tud menni itt bent, akkor feltétlen veszek cipőt, csak addig még lehet eltelik 2-3 hónap és ki tudja mennyit nő a lába? Lehet semmit, lehet több méretet :roll: :roll: :roll:
Na most már figyelhetsz a gyerekkel, mert lassan szökik!:)Azért rendes, hogy elköszönt :lol: :lol: :lol: :lol:

Kaja: hát ne izguljatok mi sem nagyon eszünk 40 ml-nél többet kajából (szerintem a tejből se eszik 100-nál többet). Most már kétszer sikerült egy kaját úgy kihagynunk a héten, hogy a gyerek átaludta a kajaidőt és mikor felébredt, akkor adtam neki cékla+alma+csirke turmixot (egy kis Sinlaccal vegyítve), amiből majd 150-200 ml-t :!: evett a gyerek. Szóval nálunk valószínű az a baj, hogy tej után annyira már nem éhes, hogy olyat egyen ami kevésbé ízlik neki. Fifikás, mi?
Holnap sárgarépát akarok adni neki. Ahoz mit szoktatok keverni még?

Fűtés: tegnap még nem akartam, de már én is fáztam éjjel és nappal is, a gyerek keze még mindig nagyon hideg. ÚGyhogy délután apa bekapcsolta már a konvektort. De hétvégére már jobb időt mondanak, úgyhogy remélem akkor nem kell fűteni! Mert hát tényleg nem mindegy :?

Tudomány: hát remélem nem haragszotok meg, hogy leírom, nem a dicsekvés miatt....
Szóval Veronika már jó ideje tapsikol, integet és hívogat a kezével. Olyan édes,amikor magában üldögél és gyakorolja a mozdulatokat a csöpp kis kezével, meg ahogy nézegeti. Imádni való. Most kezdett el puszikat is osztogatni. Néha nem is neki csak mondod hogy puszi aztán már cuppog is. Ja és a táncolásra is most kapott rá, ha mondom tinci tánci vagy jó zene megy, akkor riszálja magát.
De én egyiket sem tanítgattam neki direktbe. Például a tapsikolást szerintem úgy tanulta meg, hogy vannak énekek ami mellé szoktam tapsolni a ritmust és azt rengetegszer csinálom. Jó az integetést mutattam, ha ment el valaki, de nem az első alkalommal utánzott.
Na a lényeg, hogy kitartás és itt is előjön hogy minden gyerek másként fejlődik, valamelyiket jobban érdekli a tapsikolás, valamelyiket viszont az állás.

Na jó éjt!:)

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Végre működik!Írtam a Szerkesztőnek,hogy vmi gond van,és megígérte,hogy utána néz.Hát,megtette!De jó!
Vendég
 


Na csakhogy!!!! Végre működik, erre Petra meg felébredt. Most dumál, hogy menjek be, úgyhogy majd később visszaolvasok!
Alexa! Én is írtam a szerkinek, de nekem nem reagált! Te szimpibb voltál neki! :D

omr
 
 


Sziasztok!
Már én is többször bent voltam ma és láttam, hogy csak a mi oldalunk nem működik :twisted: Először azt hittem, hogy csak nekem....
Na a gyerekem erősen szívat engem éjjel, már megint két óránként kelt és nem elég ha bemegyek és szólok hozzá vagy felveszem, hanem cicit akar, persze valamikor nem is eszik :x PEdig most már nem hiszem hogy melege van és szomjas, mert kifejezetten hideg van éjjel. Tudom hogy anya hiány meg minden, de most már valahogy le kéne szoktatnom erről :roll: :roll: :roll: Visszasírom az első félévet, amikor átaludta az éjszakát és kajálni se kelt fel. :(

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Na nem megyünk ám Fehérvárra :cry: :cry: :cry: Holnap megy a férjem segíteni építkezni a barátnőmékhez, így nem tudunk fent aludni, tehát nincs értelme elmenni! :cry: :cry: :cry:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Sziasztok,
megjöttünk:-) Szupi volt:-) Ádám többet aludt nappal, mint eddig egész életében:-) Sokat játszottak nagyival és fel is állt:-))

Rizspép rulez:-) Tinu köszi az sms-t. Végül kihült, mire elkészült:-)

Zsu:Ikeás etetőszék?

Snoopy, engem érdekel a tanfolyam!

Tali: aki szeret kirándulni, mi szívesen látjuk Gödöllőn!!!!!!!!!!!

Winnie hol találtad a másik Ringatót? Ott melyik nap van?

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Hali Kiscsikó!
De jó, hogy megjöttetek!:) MEddig voltatok nagyinál? Gratula az álláshoz! Jó korán kezdte ő is!:)

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Noémi, igazad volt Lidinek mára kijött a foga :-).
Egy jós veszett el benned. Emlékszel amit írtál?

Kép

Kép
antekirt
 
 


Szia Noémi, egy hétig:-) Jó hideg volt:-( Bár itt is az van:-((
Jó a hajad!!!!!!!!!!!!!

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Lidikének boldog 9. hónapot!
Ja nem mondtam, hogy jósnőnek készültem? :lol: :lol: :lol:
Gratula a foghoz!!!!! Tényleg érdekes hogy pont ma jött ki!:)

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Na itt vagyok picit.
Helló Kiscsikó! Gratula Ádámnak az álláshoz!!! :)
Mági hol van jut eszembe? Ő is csavarog valahol, csak nem emlékszem,hogy írta?
Winnie! Roni nagyi nem válaszolt a mailedre? :roll:

Sétálni voltunk. Újabban utálja Petra. Most is sírva jöttünk haza. Na meg 3-4 napja a következő van, nem tudom miért:

Este eddig is úgy volt,hogy a szopira tápival rá kellett segíteni. Most elkezd szopizni,aztán nyűglődik,sír,kiköpi,megint be,megint ki, DE a tápit meg ha felkínálom,azt nyomban elfogadja és mindmegeszi. :roll: :cry: Miért???

Hát gratula Veronikának nagyon ügyes. Mikor kezdett tapsizni meg a többi? Én mikor várhatom? :) :roll:

No mi hétvégén Mindszenten leszünk már megint. szombat este Tisza partra hívott egy barátunk szülinapi bulijába. Szerintem be fog fagyni a se..ünk.. Vasárnap meg "köpködős"nagynéném és mamám tartja névnapi ebédjét! Addig legyetek jók! Szép hétvégét! Bár lehet,hogy ma még jövök. :roll:

omr
 
 


Hú tényleg! Lidinek boldog hófordulót!!!
Kép

omr
 
 


köszönjük :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!

Én sem tudtam belépni :(


Alexaa!
Tényleg nem sok szerencsétek van a csövekkel :( Nem lehet, hogy Martinkának azért van szájzár, mert kihűl az étel kajálás közben? Először Zsombi is csinált egy párszor ilyet, de nem tudtam mééééé, aztán amikor megkóstoltam a kaját, rájöttem, hogy hideg, és amikor megmelegítettem, ette jóízűen. Nekem is olyan jó, ha bújik Zsombor (persze kinek nem? :) )

Bacilivi!
Egy kalappal holnapra! Remélem jó időtök lesz, és jól sül el minden. Azért a kajákat fényképezd el, és tedd fel ide, hagy csurgassuk a nyálunkat :)
Én is szeretem ezt a fürdetőszéket, meg úgy látom Zsombi is szereti :)

Noémi!
Tényleg nagyon ügyes Veronika, ha ilyen sok mint csinál.Büszke lehetsz rá!!!!!!!! :D
Sajnálom az éjszakát, én megértem mit érzel :(

Kicsiko!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! :)


Rena!
Zsombi is ezt csinálja sétáláskor. Szerintem unalmas neki az ülés, ki akar jönni a kocsiból és mászni szeretne.
A tápszert szerintem azért fogadja el jobban, mert rájött, hogy az üvegből ömlik neki a kaja, a cicivel meg meg kell dolgoznia.
Kellemes hétvégét, remélem jó idő lesz rátok.


Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Rena!
Szerintem is Brigónak lehet igaza, hogy a cumisüvegből könnyebben jön a kaja és hát a gyerek nem buta! :?
Először Veronika pápát integetett, kb. 3 hónapja kezdte, de már nem emlékszem rá pontosan :oops: Aztán egy-két hét után el kezdett tapsikolni, akkor egy darabig nem is integetett. Aztán újra eszébe jutott a pápázás, majd kb 1 hete küldi a puszikat is már.
Biztos Petra is hamarosan megtanulja ezeket! :P
Jó pihenést nektek. AMúgy állítólag holnapra 20 fokot jósolnak!

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Mi ez a pangás??????????????

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Ez a babanet.
Egész nap nem engedett gyünni. Hihetetlen...
és ha valahogy sikerált, nem találtam a fórumot... :shock:

kiscsikó!
Üdv újra körünkben.

Jányom álldogált ma többször is.

kenguruban vettem neki harisnyát, mert olyan cúg van a lakásban.


Most menek, mert hív a lányka.

Kép
zsuzsu74
 
 


Lidinek és Kiarának boldog hófordulót!

Kép
zsuzsu74
 
 


Kiscsikó!
Írtam privit!:)

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Sziasztok!

Rena!Amikor E-mailt küldtem a szerkesztőőnek,akkor nekem sem válaszolt,de ha a "Szerkesztő" fórumba írsz,nagyobb az esély rá.
Jó hétvégét Nektek!Aztán kérjük az élménybeszámolót ám! :wink:
Lehet,hogy az van,amit Brigó ír,én meg arra gondoltam,hogy nem lehet,hogy megváltozott a tejcid íze,és azért nem fogadja el?Vagy napközben jól szopizik?

Noémi!Nagyon aranyos lehet Veronika,ahogy tapsol,integet.Én még csak a napokban kezdtem el ezeket mutogatni Martinkának,kíváncsi vagyok,mikor kezd utánozni!Mi sem megyünk a városba,pedig akár találkozhattunk is volna!
Azt hiszem Te írtad,hogy nem vesztek cipőtmég,hanem inkább jól bebugyolálod a kislány lábát,hidegben.Úgy döntöttünk,mi sem veszünk még.Vettünk ma olyan gumitalpas vastag zoknit,majd azt húzzuk a kiszoknira,meg jól betakarjuk,és amikor tényleg feláll,kap kiscipőt.
Éjszaka,pedig nálunk is hasonló a helyzet.

Brigó!Igen,gondoltam erre,és már utánamelegítem a kaját.Van amikor sikerrel járok,van amikor nem.Ma pl.olyan sokat evett,hogy 2x repetázott! :shock: krumplit kapott pulykahússal,egy kis sárgarépával,rizzsel.
Ja,és hát igen,nemhiába mondják,hogy a baj "cső"stől jön! :D

Lidinek boldog hófordulót!Gratula a fogacskához! :D

Jajjj,és a lényeg!Ma felállt Martinka!!:D :D :D :D
A kanapén volt a távirányító,és nagyon el akarta érni.Közben pedig sikerült a mutatvány.Sajnos lefotózni nem tudtam,mert hamar popóra huppant,de sebajMajd legközelebb.

Livi!Jó bulizást!Majd gyere,és mesélj!
Vendég
 


Sziasztok!

Hazaértünk Horvátországból!

Ahol nagyon jó volt. Vissza olvasgattam, de rengeteget írtatok! :D
Mi jól vagyunk. Hosszú és fárasztó volt az út vagy 850 km.
Lidike elég nehezen bírta alig értünk Budaörsig Cinkotától már meg kellett állni, és így ment 2 óránként, ugyan bevallom nem csak a gyerekek miatt. Mi is nehezen viseltük az utat, indulás előtti estén lagziba voltunk, nem sokat aludtunk. :D

Kicsilány még mindig nem ül, kapaszkodik a kiságyba és visit, ha elfárad állás közben, vagy egyszer csak elvágódik, még jó hogy hálós utazó ágya van lent.

Nekünk 6 fogunk van már. és 8,70 kg os, és 74 rucikat hordunk, ennyit röviden magunkról.

Remélem mindenki jól van.

Olvastam a fogyókúra téműt, nem akar valaki Velem fogyózni, februárig jó lenne 15 kg leadni, a következő babaprogram miatt :D :D

Vetettek már kiscipőt nekünk a doki mondta, hogy vegyünk siestát javasolt, hát baromi drága :(


Na most búcsúzom, mert öreg este van már-
Dorka2

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Noémi, tápi :( jó, hogy én mondom, akinek csak cumisüveges a gyereke, de szerintem ne hagyd neki, hadd dolgozzon a kajáért, nehogy ezért leszokjon ... :( persze könnyű innen mondani, de tényleg onnan könnyebben jön.... :oops:

Üdv Kiscsikó. Nagyi merre lakik, hol voltatok?
Ringató... www.ringato.hu - n találtam, a Bosnyáknál van. Bácskai utca. Nekünk az gyalogtáv, nem kéne BKV-zni, ami azért előny :oops:
ja, és kedden

Rena, de válaszolt priviben, privit ír szívesen mindenkinek, de fórumozni most nem nagyon szeretne, de keressétek nyugodtan!
Jó hétvégét...

Livi, jó partit, hát igen, remélem jó idő lesz....

MI holnap kinézünk a borfesztiválra, addig babó megy anyóshoz. szerintem most is bevásárlunk valami jó kis tokajit :)
Utána meg nagysaládi vendégség lesz.
Vasárnap meg irány Alsópáhok :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Pár napot kihagyok, aztán nézhetek!

Tinu, Kiscsikó!
Tanfolyamról a honlapon olvashattok, nem akarom a többieket untatni vele : www.tiva-med.hu
Tanfolyam akkor indul, ha 8-10 ember összejön. És cirka 15 ember lehet egy csoportban. Úgyhogy van még hely, jelentkezzetek.
Ha most nem gyűlik össze egy csapatnyi, akkor szólok, ha igen. Szerintem sok okos dolgot mondunk és mutatunk és mindenkit szívesen látunk. :wink: :D

Börze:
a vásárlóerő igen gyér volt. Sosem állt tömeg előttünk, pedig többször volt már olyan. Kevesen voltak és nem akartak vásárolni. Remélem az igazi börzézőknek jobb volt. Eladónak és vevőnek egyaránt. Második napon is voltam, de még mennyire! Sajnálom, ha épp nem futottunk össze.
Kismamáson csak vásárló leszek. Persze talit megbeszélhetünk....

Fürdés: együtt felnőttel az elején nagy súrolás után, amikor a köldöke már OK. Amikor a kiskádból kifürdi a vizet és megül biztosan, akkor a fiúkkal nagy kád. Az elején ők is megmosakodtak. Most, hogy mászik, a fiúk meg nem homokoznak az oviban, mert esik az eső, a kicsi a koszosabb. És ha mindenkire igazak az idézett részek, akkor nem csak mi vagyunk ezzel így. (lásd lehulló ételmaradék és a kutya kajája :D )

Tegnap felállt Hanga!!!!! Hol máshol, a kádban! Nem jó kapaszkodni a szélébe, és csúszhat. Hol máshol?! :shock:
Persze a felhajtóerő csak itt hat ennyire :lol:
Gondoltam ma levideózom, de ő nem tartotta olyan nagy kunsztnak így se nem gyakorolt, sem nem dicsekedett vele. :?:

Borfesztivál. Kedvesem vasárnap ott dolgozik, így majd megyünk fel a srácokkal...

Kaja:
A csajszi nemigen hajlandó neki készített kajákat enni, ha mi is eszünk, és ez azért gyakran előfordul, hogy ott az egész banda. Ilyenkor jön a leveszöldség, a rizi-bizi és persze a sült krumpli is. Először én is fontolgattam, hogy hát hogy néz ki, hogy egy csecsemő ilyet egyen. De nincs benne olyan, amit nem ehet (mint pl a krumplipürében a tej, meg a vaj) nem nagyon sós, csak picit, és ami nem elhanyagolható ízlik neki. Nem cukros, tehát nem amiatt szereti, tehát minden bizonnyal a krumplira és az olajra is szüksége van a szervezetének. Még nincs elrontva a gyerök, azt eszi, amit a szervezete kíván. Így is csak heti 1x kap, kb. Szép hosszú, közepén puha példányokat. Mekist nem adnék...

Ülés: nekünk még hordozó, de egyébként Römer. Amikor Zsombinak vettük, akkor az volt a legbiztonságosabb, és még most is ülés, semmi baja.

Beszólás: én is utólag szoktam okos lenni, de asszem valahogy látszik rajtam, hogy nem hagyom magam, így nagyon ritkán szólnak be. Asszem első felindulásból megkértem volna, hogy ha ennyire zavarja, segítsen. Vigye távolabb a pisilő gyereket úgy, hogy ne pisilje le a lábát (sikertelenség esetén mínuszpontokat ad a gyermek: harapásnyomok az alkaron, csobogó topánok), vagy jajj de jó hogy itt van. legyen szíves fogja már meg felkiáltással a kezébe nyomtam volna a kicsit, aki erre érthető módon üvöltéssel, vagy a néni hajának érdeklődő gyomlálásával reagált volna. Majd édes mosollyal megköszöntem volna a közreműködést, mikor a környezet rendezetté vált. Ő elégedett lehetett volna, hogy nem hiába lamentált, a tettek mezejére léptél, ezenkívül betekintést nyerhetett volna a gyermekes mindennapokba és a mai jótétemény rovatát is kipipálhatta volna. Mindent a társadalom tagjaiért!!! :wink:

Szép álmokat mindenkinek!

Snoopy

KépKép
snoopy
 
 


Kiscsikó: welcome! :D És gratula a felálláshoz! Nem semmi. :shock:
Akartam kérdezni, hogy be kell jelentkezni a Ringatóra? Vagy elég, ha csak megyünk és kész?

Kép
Kép
tinu
 
 


Na hát gratula a gyerekeknek! Most már szinte mindegyik áll! Ügyik! :P

Winnie!Szerencsére nem nálam van a tápi dolog!Rena írta, hogy gondjai vannak. Borfesztivál :P :P
Na és akkor boldog hófordulót Hangának, Petrának, Kiarának és Zsombinak! :P

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket mégegyszer!!! :D :D :D Ilyenkor mindig jól meglepődök, hogy tényleg, már milyen nagy ez a lány!

Gratulálok a felálláshoz Hangának és Ádámnak! (sorry, ha valakit kihagytam! ) :oops: Nagyon ügyesek már a babók!

Dorka! Én most szüneteltetem a fogyit! Pedig nem ártana, de elég volt most a nyáron! Majd tavasszal folyt. köv. Mondjuk 21.-én megyünk nagy esküvőre, és oda azért lemehetne még pár kiló, de most semmi erőt nem érzek hozzá! :( :roll:

Na majd mindjárt jövök még, de éhes a csajszi, megyek adok neki tízórait. Annyira, hogy ideállt mellém, és belekontárkodik a billentyűzetbe! :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
kernico
 
 


Na itt vagyok megint, kimaradt a gyümi, mert belealudt a szopiba! Beraktam az ágyába, most csend van, remélem elaludt! :D :D :D

Noémi: Kiara is int pápát már egy ideje. Olyan édesek! Tapsi egyből ment Veronikának? Mert Kiarának mutogatjuk, meg tapsizunk is a kezével is, de mindig összefonja az ujjait, és így nagyon tetszik neki! :?: :?: :?: De persze biztos jön az is! :D :D
Ja, úgy persze, ezt mi is megszívtuk! Kaptunk 18-as cipőt őszre, hogy akkor már azért csak jó lesz, és most jó! Mondjuk már hideg van, az jó lenne, csak még nem sétálgatunk kint! Igazad van!
Tényleg, még örülhetek, hogy elköszön, mielőtt lelép apa után! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Játékokat kérdezte valaki még anno, csak most jutottam idáig :oops: :oops: : Kedvenc: pillepalack, cimkék, fakanállal csapkodni a földet, két műanyagjátékot összeütögetni, zenélős játékok. Most ezek amik nagyon lefoglalják. Múltkor a tescoba játékkiárusítás volt, így bezsereztünk neki egy Dj mix-elős cuccot. Ez már nagyobbaknak van, de ő pont ezért azt hiszi, hogy valami felnőtt cucc, így teljesen odáig van tőle. Teljesen biztonságos nyomókák vannak rajta, és állandóan zenét csinál rajta, mixel, meg scratch-el, van hozzá kis korong, amit tekergethet. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kemény 730.- forint volt! :lol: :lol: :lol: :lol: Majd rakok fel képet róla. És most még a sütifaló bödön a menő!
Játszani mi is ilyeneket játszunk együtt,amiket írtatok, meg menekülünk apa elől, vagy ők üldöznek engem, ez nagyon be szokott jönni, kacag ezerrel. Meg villanykapcsolót kapcsolgatunk. Este hatásosabb. Meg a csapba szoktam néha vizet engedni, és akkor napközben pacsál kicsit a kezével. Ezt általában evés után, összekötjük a kézmosással! :lol: :lol: :lol: Kellemeset a hasznossal! Ja és mostanában élvezi, ha négykézláb mászkálok vele a lakásba. Jön utánnam bárhová, csak menjek én is, és nagyon tetszik neki.
Kipróbáltam a testrészmutogatást (nem tudom, már ki mondta), de Kiarát az első még érdekli, aztán menne mást játszani. :( Pedig ez nagyon jó ötlet! De a bábozás bejött neki. Eddig nem sűrűn báboztunk neki, de majd mostantól .... hiszen élvezi!

Winnie: borfesztivál! :o :o :D :D irigykedek nagyon! Apa most megint dolgozik hétvégenként is, meg hétköznap is, így ezek nekem megint kimaradnak! :(

Megyek, mert mindjárt én is elalszom!

Kép
kernico
 
 


Köszönjük a köszöntéseket! :-) Csatlakozom az előttem szólóhoz hihetetlen, hogy már ekkora törpim van :-).

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziaztok,
köszi a gratukat:-))) Olyan édes, olyan kis bizonytalan:-)Viszont nagyon merész:-)))

Winnie: nagyi Tiszanánán ( Kisköre, Sarud mellett, Egerhez 50 km) lakik. Ő az én anyukám. Jó volt otthon:-) Nekem kikapcsolódás hazamenni. Főleg Pest után volt jó a csönd:-) Most már Gödöllő még Nánál is csöndesebb.

Szerintem nem kell bejelentkezni Tinu.

Ádám megfürdött, most gyorsan altatok:-)))

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Winnie érezzétek jól magatokat!!!

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Sziasztok!

Hát nem tudom, hogy van e még valaki aki olvas :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Már rég óta feltünt, hogy mostanság elég érdekesen működik a fórum. :x Nagyon sok ember van, aki alig irogat már egy ideje. Tinu, aki szinte egész nap itt volt a fórumon, jó ha egy hsz-t ír ide naponta, Zsu is sokat irogatott még nyár közepén is, de aztán el-el maradt, akárcsak Ante, Mági és még sokan. Gondoltam biztos nyaralni van mindenki, vagy a gyerek ép rossz passzban van és ezért nem tudnak sűrűbben jönni. :?
Aztán volt a tali és éreztem egy-két hsz-ből hogy vannak dolgok amikből mi (akik nem voltunk talin) kimaradtunk. Már nem osztottak meg mindent a fórumon, hanem priviben, vagy msn-en. Persze ez érthető, hisz akik szinte minden hónapban tudnak talizni, azok jobban megismerik egymást, sokkal több témát lehet megbeszélni egyszerre több emberrel is és belsőségesebb, mint egy fórum.
Én, aki vidéki vagyok, nem tehetem meg hogy felmenjek Bp-re egy-egy tali kedvéért és főleg nem pici babával, de mindig irigykedve néztem a talis képeket és nagyon vágytam rá, hogy egyszer én is elmehessek egy ilyenre. Gondolom ezzel az érzéssel nem vagyok egyedül. Várható volt, hogy azok számára, akik ott lehetnek egy idő után idegen az aki nem tud elmenni oda.
Én megértelek titeket, hogy ezért egy belsőségesebb fórumot szeretnétek, ahol csak ti vagytok. MEghát inkább azokra vagytok kiváncsiak, akikkel együtt éltétek, beszéltétek meg a terhességeitek napjait.
Asszem kissé naiv vagyok és eddig ezt nem vettem észre. Csak nem értem miért mondta mindenki, hogy örül, ha egy új ember érkezett a fórumba. Hisz az "újakra" most már senki sem kiváncsi.

Mivel többnyire a gyerekkel vagyok, lakásból nem nagyon mozdulok ki, itt falun nincs hova menni, egy séta alkalmából az egész falut belehet járni. A többi kismamát nem is látom, de mindegy, mert nem is ismerem őket(mivel nem itt nőttem fel). Az internet viszont bárkit közelebb hoz. Egyszercsak rátaláltam a fórumra és örültem, hogy egykorú babás anyukákkal ismerkedhetek. Én hónapokig olvastalak titeket, mielőtt csatlakoztam. Először felületesen csak az engem is érintő témákat, aztán érdekelt hogy kivel mi a helyzet, melyik baba hogy fejlődik, melyik anyuka hogy éli ezt meg és egyre többet olvastam rólatok. Szimpatikusak voltatok és mindig (úgy tűnt) örömmel fogadjátok az újakat. Gondoltam barátnőket szerezhetek. :lol: Ezen buzdultam fel én is és még is csatlakoztam. Szerintem tök jó, hogy egyszerre több embertől kap tanácsot, vagy megerősítést az ember lánya, amikor tanácstalan a gyerekkel kapcsolatosan. Nekem mindig is sokat segítettek a hsz-ek, mégha nem is mind nekem szólt. Én később kezdtem a hozzátápit, de jó volt előtte töletek olvasni, hogy mik a gondok (főzéssel, etetéssel, kakival stb), mire kell odafigyelni. Amikor a rokonság mindig ugyanazt fújja, akkor jó, hogy itt a fórum, ahol a kismamák hasonló felfogású rokonokkal küzdenek. És még sorolhatnám.......
Én mindennap főzök, szeretem, ha rendben van a lakás, ezért sűrűn takarítok-főleg ha Veronika is engedi. A férjemnek mindennap vasalt ing kell, de a gyerek holmikat is vasalom. Ezenkívül, ha fent a kiscsaj igyekszem foglalkozni vele és nem csak ölbe tartani. Ez mind sok idő, így a fórumra sokszor csak ilyenkor jut időm. Van amikor többet tudok irogatni, valamikor 3 napig sem, mert úgy alakulnak a dolgok (pl nincs internet), de becsületemre legyen mondva ilyenkor is mindenkit elolvasok és igyekszem reagálni is rá. Szerintem annál szörnyűbb nincs, ha valaki kérdez, viszont nincs senki aki válaszolna. Már pedig ezt gyakran tapasztaltam, hogy én is felvetettem témákat, aztán senki nem reagált rám.(másokr sem) Persze biztos sokat kellett visszaolvasni, így el siklottak a kérdésem felett. Néha azt éreztem, hogy mindenki csak azt olvasta el, ami előtt alá volt húzva a neve. Persze ha egy fórumban nagyon sokan vannak, akkor sokat kell olvasni is és egy idő után nehéz mindenkit követni, ezért lesz az egész felületes. Ezt még az is nehezíti, hogy sok olyan fórumozó van, aki csak be-be irogat, max a saját dolgait leírja, de arra már nincs ideje, hogy a másikéval foglalkozzon. (Bár az ilyen fórumozót gyakran biztatták, hogy azé csak jöjjön :? :shock: )Én úgy gondolom, ha valakivel beszélgetek, akkor nem csak felé beszélek, hanem vele beszélek, tehát figyelek arra is amit a másik mond és le is reagálom azt. Ugyanez van egy fórum esetében is. Szerintem mindenkinek el kell dönteni, hogy képes e figyelni másra is vagy csak saját magára. Ha egy csoport titkos fórumot akar, akkor azt meg kell érteni, akkor nem kell jópofizni a többiekkel. (nem kell várni, hogy mikor robban az a bizonyos bomba!) Mint már írtam annak nincs értelme, hogy csak egy hsz-t irok magamról, aztán a többié le van sz..va.

Hát nem tudom, hogy érthető volt e amit írtam ill az jött e le amit gondoltam :roll: Majd megmondjátok... (na mindegy még a negativ hsz is számít :P )

Azé szomorú vagyok :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Bocs, hogy ennyit írtam :oops: :oops: :oops: :oops:

Noémi

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Kernico!
Dj mixelős cucc :lol: :lol: :lol:
Cipő: :? Nem tudnád kicserélni?
Hát igazából nem tanítottam a tapsira, csak úgy hogy az én kezemmel együtt csinálja a pogi sütést. MEg én az éneklés mellé tapsikoltam neki csomót. De nem figyeltem hogy mennyi idő alatt tanulta el :oops: Igazából nem is gondoltam, hogy ilyen ügyes lesz :oops: :oops:
Biztos Kiarának is van olyan tudománya, amit meg Veronika nem tud, ne add fel! :wink: Csak játsz!:)
Amúgy uncsitesóm olyan hamar mutogatta a testrészeit ha kérdezgették, de Veronika erre még nem figyel annyira szerintem. Szóval ez is mindenkinél másként van. Miért is nem csinálnak mindent egy séma alapján ezek a gyerekek! :roll: :roll: :roll: Mennyire könnyebb dolgunk lenne! :lol: :lol: :lol:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Sziasztok!

Húúú, csak gyorsan....

Noémi, késő van, de gyorsan!
Ne értsétek félre, valóban van egy zárt fórum, de nem ellenetek, tényleg örültünk, legalábbis én személy szerint minden újonnan érkezőnek! Egy dolgot nem szerettem / szeretek, volt olyan is, aki hirtelen jött, írt 1-2 napig, hétig, aztán eltűnt a süllyesztőben. MErt fórumunk jó másfél éves fennállása alatt ilyen is volt bőven.
De voltak olyanok, akik régen voltak, és ők nem bírták a nagy pörgést, és el-elmaradoztak. ill van olyan is, akit "kukkoltak" kintről, és ezért nem írt.
Én személy szerint örültem minden újnak, mert tök jó, hogy pörög a topic, szeretek "visszaolvasni" de tökre sajnáltam, hogy régiek meg el-elmaradoznak, akivel a terhességünket is együtt éltük meg.
Így jött létre ez az új, zárt topic, amit nem látha bárki csak a tagok, a régiekkel.
De többen, akik eddig is írogattunk ide, úgy gondoljuk, hogy ezek után is írunk ide is, és együtt működjön a kettő, tehát nem szeretnénk ennek a rovására.
Az, hogy most pillanatnyilag ez kevéssé megy, szerintem annak az ok,a, ill az az oka, hogy visszatértek régiek a másikba, és örülünk egymásnak, még tart a jé, veled mi történt azóta, hogy vagy téma, aztán ha ez lecseng, szerintem visszább fog állni a rend.

Az meg szerintme sosem szándékos, hogy lemarad egy válasz, megint magam nevében., jövök, olvasok, valami megragad, és tökre elfelejtem, mire írok, hogy még mire is akarok reagálni, aztán vagy van még időm visszaolvasni, vagy nem.

A másik, meg volt róla szó, hogy nem titokban akarjuk csinálni azt a fórumot, hanem szólni akarunk, hogy van ez a fórum, de nyitottunk egy másikat is, hogy tudjátok. Csak még nem beszéldődött meg teljesen.

Na, ennyi az én észrevételem, majd biztos mondja más is, hogy élte /éli meg ezt.

húúú, most hogy elolvastam a hsz-t, máris elfelejtettem, mire akartam még reagálni az előző oldalról... :?

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


ja igen, Noémi, bocsi a keverésért tápi ügyben :oops:

Kernico, testrészes játékkal nálunk is ez van, a nózinál még röhög, aztán nem érdekli :)

Borfesztivál, tök jó volt, de nem volt valami sok időnk, eleve be volt dugulva az egész város, 1 óra alatt értünk át Budára anyóshoz, fejés, gyerek otthagy, majd irány...
Azért én kóstoltam kétszer fél dl fini tokajit :) úgy gondoltam, annyit szabad, apa kicsit többet :) meg vásároltunk is, szintén tokajikat :) már gyűlik a készlet. Csak az a baj, hogy mindenből egyből kettőt kéne venni, mert egy a gyűjteménybe, de akkor mit iszunk? :lol: :lol: :lol:

Kiscsikó, köszi, remélem jó lesz az új, de kicsit még mindig tartok tőle, egy apamentes hét megint, na meg egyedül babaellátás, kajálások, stb... érdekes lesz, Mondjuk kollégák ott lesznek, de akkor is. na meg 9-től lesz óránk, az nekünk necces, 8-kor szkott kelni a kicsilány, 9-ig kéne reggelizni neki, nekem ,fejni, na ez nem megy, előbb kell majd kelni...

Na megyek, jó hetet, és azért ez a topic is fog élni, legalábbis én pl szeretném, remélem ífy is marad.
Maj pénteken, ill ha visszaolvastam mindent, jövök...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Noémi! Én teljesen egyetértek Winnie-vel. Bár ezt nem nekem kellene kommentálnom, mert én sem vagyok olyan régi tag, így igazából majd írják a többiek, de én is fogok ettől függetlenül ide is írni, és nagyon is érdekel, hogy mi van veletek! Én is örülök minden újnak, aki nem csak egy-két hozzászólás erejéig jön, és örülök, hogy megosszuk egymással az ügyes-bajos dolgainkat. Azért minden nap itt vagyok általában, ha csak olvasni is, mert mostanában ugye elég sok nyűgöm volt, és lesz is asszem a suli miatt, de próbálok mindig visszaolvasni, és időm és memóriám :oops: szerint válaszolni is! :lol: :lol: :lol: De persze nem emlékszem én sem általában már 5 hozzászólás után az elsőre! :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
Szóval ez így kicsit zavaros, de egy a lényeg, nem az újak ellen lett az új fórum, hanem a régiekkel! És én is ettől még ugyanúgy leszek itt is meg ott is.
Remélem ezért nem neheztel ránk senki, vagy ha igen, akkor hamar megérti, és utánna már nem neheztel! :D :D :D :D :D :D

Noémi (megint :lol: ): ahogy leszedek a netről valami képátméretező programot, felrakok képet a dj mix gépről! Nagyon komoly kis darab, és imádja! Még a fények is villognak rajta! Apa kicserélte a hangszóróját mondjuk egy hallkabbra, mert azért azt nem hallgattam volna egész nap. A csaj még nem használja hozzá a fejhallgatót és a mikrofont, így le kellett hallkítani. :lol: :lol: :lol:

Cipőt nem tudjuk kicserélni, mert akciósan az uccsó darab volt. Ez az, amit írtam, hogy 6900-ról (asszem) le volt értékelve 1900.-ra. Ennyiért nem sajnálom annyira, és most is használjuk néha, mert ha megyünk valahová, és hisztizik, így simán csak sétálgatok vele picit, és már örül is. És a kocsicipő meg a zokni kövön csúszik, úgyhogy valami haszna csak van! :roll: :roll: :roll: :roll:

Na majd még jövök mindjárt, csak a változatosság kedvéért hiszti van, hogy nem vagyok a 2 méteres körzetén belül! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

Noémi, én nem akarom leírni újra amit már leírtak előttem, de én is szoktam itt is olvasgatni bár sokszor már követhetetlen volt számomra hiszen amilyen a memóriám mire írni akartam addigra kiment a fejemből, hogy mit akartam vagypedig nem tudtam hozzászólni a témához. Másrészt meg LIdi sem enged a gép elé mostanában. Ahogy leülök a gép elé a székre szól, hogy- nana, anya nehogy már odaülj tessék játszani velem.

Légyszi mondjátok el nekem, hogy hol lehet ilyen sütifalós játékot beszerezni. Valahogy lemaradtam ezekről.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Ante: Sütifaló bödön a neve, a Fisher Price gyártja.
Pl: www.jatekfutar.hu (Újpesten van üzletük, és úgy látom, hogy ez itt a legolcsóbb), vagy rendelősnek még: www.jatek-city.hu, de általában a legtöbb gyerekjáték boltban találsz.
Örülök, hogy nállatok is bejött Winnie! :D :D :D :D

Winnie: borfesztivál miatt nagyon irigykedek! Annyi még belefért, biztos! :lol: :lol: :lol: :lol: Ennyi bor nem árthat, csak hasnyál! :lol: :lol: :lol: :oops:

Apamentesség: Hát én jól beleéltem magam, hogy most 2 hétig apa a BNV-zik a Hungexpon 6ig, akkor rendes időben itthon lesz, mintha normális munkahelye lenne, erre ez még rosszabb. Reggel korán megy, még nem látja a csajt, aztán 6kor igaz, vége a programnak, de el kell pakolni, és pont akkor van a nagy dugó is, így örülök, ha 8-9 között hazaér. Akkor meg már alszik a csajszi, és apa is hulla. :cry: :cry: :cry: Így továbbra is csak aludni jár haza! :cry: :cry: :cry: :cry: Dehát valamiből finanszírozni kell a hónapot. (Esküvő, keresztelő, szülinap, lánybúcsú, névnap, ...), és azért nem adjuk el a szerveimet, csak hogy szórhassam a pénzt! (Remélem legalább is) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kernico
 
 


Úristen, milyen fapoénokat írtam. Látszik, hogy le van zsibbadva még az agyam is a fáradtságtól! Sorry! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
kernico
 
 


Ante: én a Minimanóban láttam sütifalót, de az internetes áruházakban is tudsz rendelni simán.

Noémi: igen, igen, a másik topik most nagyon pörög, és az utóbbi két napban nem nagyon voltam itthon. Ráadásul van egy másik topikom is (a Szent Imrés), ami szintén pörgős topik, szóval egyszerre háromban nem tudok mindig egyforma intenzitással írni. Megmondom őszintén, hogy nem bennem merült fel a zárt topik gondolata, én jól éreztem magam itt is. Nekem semmi bajom az újakkal, még azokkal sem, akik csak egyszer-egyszer írnak. Csak őket nehéz elhelyezni a fejemben. De kell sok fénykép és akkor menni fog. :D
Szóval én szeretnék továbbra is jönni ide is. Főleg miattad, Noémi, meg Rena miatt. Ti sokat írtok itt, és érdekel, hogy mi van veletek. Meg persze a többiek is érdekelnek, Alexa, Sziszi, meg még akiket kifelejtettem. (Na látod, az van, hogy valakinek csak a babája neve ugrik be, mert még nem ismertem meg eléggé. Ez nem baj, csak még kell egy kis idő.)
Azt gondoltam, hogy ha létrejön a zárt topik, akkor ennek lanyhulni fog a forgalma és előre sajnáltam, dehát nincs mit tenni. :? Szerintem szépen rendeződni fognak a dolgok, ahogy WInnie is írta.
Noémi, ne szomorkodj! :D Nem maradsz egyedül!!! :!:

Kép
Kép
tinu
 
 


Noémi és mindenki:
Már tegnap akartam, de nem volt már erőm.

Sajnáljuk, hogy így alakult, de amint azért láthatod nem tűntűnk el, max kevesebbet jövünk ide is, mert most újra a régiekkel van a hogyis vagy te. Ahogy Winnie is leírta.
nagyon jól leírta.

Ha meg olvastad, márpedig biztosan igen a zárt előtti másik helyet, akkor tudhatod, hogy ott leírtuk, hogy itt senkivel sincsen bajunk, csak vannak akiket kukkolnak és nem írnak emiatt , de szeretnénk velük is beszélgetni, tartani a kapcsolatot.
A másik meg a Winnie is mondott, hogy az is volt a "baj", hogy sokan lettünk és az volt a zavaró, hogy voltak akik írtak és atán sutty, semmi.....

Én spec, mivel ha tudjátok, márpedig rémlik hogy igen, egyedül vagyok a kislánnyal, nekem nehezebb a dolgom. Főleg most, hogy Fanni már jön-megy, feláll, stb, teljesen egész embert kíván.

Kevésbé tudok lépést tartani veletek, azért is van kevesebb megnyilvánulásom.
Na meg van amihez nem tudok szólni, így csak olvasok.
És nekem is volt már, hogy nem reagált senki egyes kérdéseimre. nem vettem zokon, hiszen sokan voltunk, nem lehet mindenre egyformán reagálni....

Szerintem valahol minket is meg lehet érteni...Legalábbis remélem...

Amúgy pedig amikor írtuk, hogy örülünk nektek az úgy is volt/van!!
Akár ezek után hihető, akár nem, tényleg így van.
Mert Ti is tudtok újakat mondani nekünk, stb. És meg akarunk Titeket is ismerni!

De azért étsetek meg minket is, hogy akartunk egy zárt helyet, ahol az igazán régiekkel is tudunk beszélni!

Úgyhogy most kérek mindenkitől elnézést ha mostantól nem ragálok a hozzászólásaira, de ettől még ha tudok és időm is van, jövök és írok is , mint itt azért sokan mások a régiek közül....
Próbálok lépést tartani veletek is, meg az uj helyen is.
nem lesz egyszerű, de megpróbálkozom vele.Ha Fannim is engedi.

Bocsánat, ha sok voltam!
Többet nem írok ezzel kapcsolatban, nem ragozom.
Aki megérti megérti, aki meg nem, sajnálom! :(

Sziasztok!

Kép
zsuzsu74
 
 


Na, én is benéztem még pakolás közben, mi újság, remélem azért maradtok továbbra is, és tudjuk, kivel mi újság :)

Nálunk ma fél 7-kor ébredt a kislány, ez elég korán van nálunk, többször próbáltuk visszaaltatni, hát most sikerült apának... :shock: pedig lassan ebéd, aztán indulandusz kéne... :shock:

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Jaj, WInnie, jó utat!
Nálunk az volt éjjel, hogy csak kétszer kelt TÜndi, de másodszorra kb. másfél óra volt visszaaltatni. :shock: De cserébe utána 8-ig aludt. :!: Szóval már nem is haragszom rá. :D

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Noémi!

Én is tudok a zárt topicról,de nem mertem itt írni róla.Én is elszomorodtam,és kicsit rosszul esett,hogy engem nem hívtak,mert tavaly nyár óta írtam ide.Igaz,hogy nem folyamatosan,dehát arról nem tehettem,hogy az utolsó 3 hónapot végig kellett feküdnöm,és így nem voltam netközelben.Anyukáméknak volt csak internetük,Nekünk pedig most lett bekötve.Vannak,akik idén csatlakoztak,mégis ott vannak.

Ugyanez a véleményem nekem is,hogy mivel nem vagyunk pestiek,nem tudunk elmenni a talikra,de erről nem tehetünk.Sajnos nincs autónk,én is irígykedve nézem mindíg a képeket,és olvasom az élménybeszámolókat!

Sziszi fehérvári mint mi,vele már találkoztam,sőt voltunk egy kicsit náluk is,pl.tőlük vettük meg a járókát.Én benne lennék egy kisebb taliban,ha fel tudnátok jönni vmikor Fehérvárra,akár nálunk is lehetne.Eljöhetne Sziszi is,sőt,ha pont erre jár Tinu ,akkor Ő is.

Szeretném,ha továbbra is jönnél ide ennek ellenére is,és persze a többiek is!
Vendég
 


Alexa: itt nincs hibás, meg nem hibás, meg hogy valaki tehet róla, hogy kapott-e meghívást a zártba vagy sem. Ezt az élet hozta így, hogy vannak, akik többet írtak, többet jöttek, jobban megismertük egymást. Te se tehetsz semmiről, de mégis így alakult, hogy téged a többiek nem ismernek annyira, akár az újakat sem. Én jobban ismerlek, mert taliztunk is már. :wink: De a minitali jó ötlet, és ti, akik közel laktok egymáshoz, ugyanúgy szervezhettek ilyet.
Szóval itt senki nem tehet semmiről, ne érezzétek úgy, hogy "másodrendűek" lennétek!!!

Kép
Kép
tinu
 
 


Hát remélem is hogy nem leszek egyedül ebben a fórumban! :lol: :lol: :lol:

Lányok!
Én nem akartam senki szemére vetnii semmit! Hisz a fórum nem egy kötelező dolog és hát eddig is volt olyan, aki több fórumba is irogatott. Bár szerintem ez sokkal nehezebb és több időt igényel, mint egyet figyelni, ahol esetleg több ember is van :D Meghát nehezen tudom elképzelni, hogy a zárt topicban megbeszéltek valamit, utána ugyanazt itt is leírjátok, ha szóba kerül :roll: Hisz az ottani fórumozok nagy része itt is megfordul.

Amúgy az nekem se nagyon tetszett, tetszik, hogy valaki néha ide irogat, azt hetekig sem. Utána már én sem tudom, hogy ki is volt :roll:
Mondjuk ilyet nem hallottam, hogy valakit kintről (ismerős)kukkolnak-ez durvi! :twisted: Bár, ha ide valamit leírok, akkor az azért van, mert itthon, az ismerőseim előtt is azt gondolom vagy azt mutatom :wink: Na de ez más téma, nem is tudom a pontos történetet.
Én sem akarom ragozni! :oops:


Winnie: jó nyaralást! ISmét! :lol: :lol: :lol: Úsztasd ám meg a kiscsajszit!:) OSzt mutass majd képeket!:)


Kernico: az jó lesz, ha teszel fel képet, kivi vagyok. Hát igen a zenélős dolgokat a gyerek nagyon élvezi, a szülő meg örül, ha a tizedik menet után elromlik. :lol: Mi ép tegnap kaptunk egy zenélős tigris figurát. :? Veronikának tetszik :P Amik előtte voltak azoktól apa haja égnek állt, de szerencsére már nem működnek! :wink:
Ennyi esemény jött össze nektek ebbe a hónapban? :shock: Nálatok is vagy minden egyszerre vagy semmi? Hát nem irigyellek, anyagilag tényleg kissé minuszosak lehettek. De azért csak nem kell szervet eladnod :shock: :lol:

Alexa: minitalizni már nagyon nagyon szeretnék :oops: , csak a férjem tudnám rávenni valahogy! :roll: :roll: :roll: :roll:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?