Új privát üzeneted érkezett!

Na itten vagyok!

Jó,hir az,hogy piri még nincs!
De ami késik nem múllik!!!
Csináltam egyet most egy félórája,de dettó olyan mint a többi!!!!
Van egy pár tippem,miért lehet ilyen!!!
Tuti nem vagyok terhes,mert már erősödni kellett volna!!!!!
Az egyik,lehet,hogy a kontroll vonal átszivárog,vagy lehet cisztától is,mert olvastam róla,hogy cisztától is lehet pozitiv!!!
Vagy már nem is tudom mire gondoljak!!!
Szerintem ez rosszabb mintha 1 csikos lenne,vagyis nega!!!
Komolyan mondom kezdek kiakadni!!!!
Még van 1 tesztem mig nem jön meg megcsinálom,de nem a következő napokban,talán hétfőn!!!!
Más téma,anyut haza hoztuk,jól van szerdán kell átkötnöm a sebét!!!
Hétfőhöz egy hétre varrat szedés!!!
Most haza jöttem,főzök este megint megyek mosdatni!!!!
Még később jövök!!!!

PUSZI MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kiakadtammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jaj, Kriszti, ne akadj ki! Anyud hamarosan rendbejön, ez jó hír, és még mindig nem jött meg. Lehet, hogy jobb ha egy kicsit eltereled a figyelmed a babáról, aztán pár nap és kiderül az igazság! :wink: Kitartás!

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona!

Nagyon nehéz nem arra gondolni!
De már pirire is felkészültem!!!!


Zsebi!
Megtaláltalak és bejelöltelek!!!!!!!!!!
Megzavart,hogy van kettő is ugyan abból a névből!!!
Nem sok korkülönbség van köztünk,én 39 vagyok!!!
Vendég
 

 
 

Kriszti
Szevasz!!!!!!!!!!!!!
Két jó hirrel si jöttél! :wink: Anyudnak jobbulást,és kitartást!!
Neked meg NO MIKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne cisztázzál már TE csaj!!!!irgum-burgum!!!!Most látott doki!!!Ne képzelődj!!! :shock:
Vendég
 


Szia Erika!

No miki,de még lehet!
Ez a teszt dolog mit jelent akkor??!!!!
Vagy negativ lenne vagy erősödne!!!
Most főzök,majd jövök!
Vendég
 


Kriszti, amíg nincs miki, addig van remény!

Erika, akkor te sem vagy egy nagydarab nőszemély. :wink: Én alacsony is vagyok, úgyhogy "annyira" nem vagyok sovány. Apa szerint pont jó, és az a lényeg! :lol:
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona
hát én soványka vagyok.160 cm vagyok!
Réka ugyanilyen,Petrus husis. :wink:
A férjem nekem is azt mondja pont jó,de engem zavar!Szerintem neheziti a teherbeesést is!

Kriszti
A lényeg hogy nincs Miki!
Pihizz,anyudat ápolgasd,ne gondolkodj.Aztán pár nap mulva tesztelsz,és erős csikocskád lessz!
IGY LESZ!!
Vendég
 


Erika,
akkor azért annyira nem vagyok kicsi! :wink: (157cm)
Szerinted ez nehezíti a teherbeesést? Szerintem csak a tényleg kóros soványság, amikor csont és bőr vagy, vagy anorexiás, vagy háború alatt, vagy ilyesmi, mert akkor nem is jön meg. De nálunk azért ez nem áll fenn, hiszen egészségesen táplálkozunk, csupán ilyen alkatok vagyunk (rajtam egyébként 4 kiló plusz van most a két előző teherbeeséshez képest, amik ilyenkorra már összejöttek) Szóval emiatt ne izgulj! De tök jó nekünk, mindenki irigykedhet, mert azt és annyit eszünk amennyit csak akarunk! :lol:
Én egyébként nem vagyok sovány, biztos a csontoktól is függ, Réka tényleg nagyon vékonynak tűnt a képen, amit felraktál róla...

Na megyek elteszem magam holnapra.
Jó éjt, Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Jó reggelt! :lol:

Betöltöttem a 12.hetet!Hipp-hipp Hurrá!!!!!!! :wink: Az első lépésen túl vagyok...most jöhet a következő aggódási pont....

Képzeljétek már egyre többször érzem a babát mozogni,apró kis potocskákban hozzáér a méhhez.Annyira jó érzés!!!Tudtam hogy korán fogom a 3.-at érezni,de enniyre??!!A védőnő mondta ,hogy ez tök normális mert a 3.gyerekre már egészen elvékonyodik a méhfal.

Kriszti??!!Érzel valamit??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt!!!

1cn. :cry:
Nem kérek sajnálatot!!!!
Nem tudom de nem is érdekel mi a magyarázat az ál pozitiv tesztre!!!
Tény,hogy terhes nem vagyok!!!
Elegem van a baba projektből!!!!!
Az én kezembe teszt biztos többet nem lessz!!!!

Nagyon drukkolok mindenkinek,aki még nem babás!!!!!!!!!!!!!!!
A babásoknak jó egészséget és minden jót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sziasztok!!!
Vendég
 


sziasztok,bocsa belekotyert.

kriszti nagyon megjott?mert ha nem akkor meg van remeny,sokan vereztek es baba lett.
teszteltel reggel?

Kép
monyo83
 
 


Kriszti
sajnálom! :!: :!: :!: :( :( :( :(
Ne kesredj el,lehet az is amit Monyo irt Neked!Görcsöl a hasad meg ilyenek,vagy csak vérezgetsz kicsit????

Panny
GRATULA a 12.héthez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tök jó érzés a babádat mozogni érezni ugye???Én a másodikat is a 13.héten éreztem már!Szal lehet én már fogantatáskor érezni fogom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nyáriorgona
én voltam anorexiás,40 kg voltam,és nem volt mensim!
:cry: A világ legrosszabb érzése.Nem volt semmi örömöm,siros voltam.
Amire büszke vagyok,hogy saját magamtól meggyogyultam,nem kellettt orvosi segitség.
Igaz az én szerintem egész életemben végig fog kisérteni,tehát abbol teljes gyogyulás nincs.Olyan mint a drog.
Rájöttem hogy ennem kell ha életben akarok maradni.És azóta is küzdenem kell a belsőmmel.DE ÉN VAGYOK FELÜL,ÉS ESZEM!!! :wink:
Én ugyanolyan soványka vagyok mint a lányom!!! :? :(
Szeretnénk mindaketten hizni,de valahogy nem jönnek a kilók ránk.Lehet túl pörgősek vagyunk,izgőmozgók??
Te milyen vagy???
Bocsi hosszu lettem! :oops:
Vendég
 


Ja és szeretek enni,végre!!!!!! :wink: :lol:
Vendég
 


Erika!

Picit görcsölgetek,egyenlőre nem sok jön!!!!!!!!!!!!!
Tesztre kb.10 percet vártam,de utána kidobtam!!!!
Annyira most nem néztem,hogy lássak rajta valamit!!!
Ha terhes lennék,már az első 2 percbe erősnek kellett volna lenni!!!!
Tuti nem vagyok terhes!!!!!
Az első pár nap sz@r de túl élem,ahogy a többi sikertelen hónapot!!!!
De feladtam,sajnos!!!!!
Vendég
 


Kriszti
ezt az utóbbi mondatodat nem is akarom olvasni,ne irj szamárságokat!!!!!!HÉÉÉÉJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lemikizel aztán folyt köv.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Bárcsak igy fognám fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha ez a fránya teszt nem csinálja velem ezt, akkor most nem igy fognám fel!!!!!
Kell 1 pár nap mig össze szedem magam,de megpróbálok lazitani agyban a babaprojektről,hisz a múlt hónapban is igy kezdtem hozzá állni!!!!
Nem akarok agyalni!!!!!!
Szerintem ez a negatitivitás normálisnak mondható részemről!!!!
Nem tudok most másként gondolkodni,pedig nagyon akarom,de nem megy!!!!
"A sebnek is gyógyulni kell!"
Akkor nekem is idő kell,hogy másként gondolkodhassak!!!!
Azt nem mondom,hogy nem fogom megpróbálni!!!!
De most ez van!!!!!
Vendég
 


Kriszti tudom hogy szomoru vagy de lehet ami most jönn honap sikerülni fog.bár akkor a teszteket nem értem :cry: :cry: annyira rossz ilyen kor és bocs hogy probálak vigasztalni :cry: :cry:
e.andrea
 
 


Andrea!
Semmi baj,hogy vigasztalni akarsz!!!
Neked sem könnyű,te még ettől sokkal rosszabb lelki állapotban lehetsz!!!!!
Amúgy,hogy vagy?????
Vendég
 


Kriszti kezdek jobban lenni azért néha még elsirom magam hogy miéert történt ez meg velem.de ujra elöre kapok-unk és belevágunk megint :wink:
e.andrea
 
 


Örülök,hogy jobban vagy és örülök a pozitivitásodnak is!!!!!
Szivből kivánom,hogy minnél hamarább sikerüljön!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Kriszti! Igaz nem kéred, de sajnálom:((

Nekem pedig tökéletes a 21. napi progi szintem (16,4). Úgyhogy most jön a következő lépés, a 3. napi hormonsztint, majd egy összeférhetetlenségi vizsgálat.
zsebi_baba
 
 


Szia Zsebi!

Nagyszerű,drukkolok,hogy minden rendbe legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Fel a fejjel! Tudom, könnyű mondani. Hidd el, minden rendben veled. Semmi ciszta. A köv hónap a tied!
Nagy drukk!

Puszi:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta!
Hát igen,"könnyű mondani"!!!!
Nem tudom elhinni,hogy minden rendben!!!!
Már több hónapja, vagyis 11 hónap,minden következő hónap az enyém????!!!!!
A múlt hónap meg az előtti meg az előtti..................!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tudom Brigi,hogy csak vigasztalsz,de ez már Andersen meséit is felülmúlja!!!
Hogy a "következő hónap a tiéd!"

Milyen jó lenne ha hinnék is benne!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Sajnálom. Próbáltalak vígasztalni.

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Brigi!
TUDOM!
De félre ne érts!!!!!!!!!!!
Nem bántás képpen irtam!!!!
DE neked is 10 hónap után sikerült,te is tudod milyen érzés,mikor azt mondták,hogy a következő hónap a tiéd!!!!!
Csak azért rossz érzés,mert minden hónapban ezzel szembesülök!!!!
Tehát másképp nem tudtam reagálni rá!!!!
És még 1x nem bántásképp irtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tudom,hogy vigasztalás képpen irtad!!!!!!!!!!!!!!!!
Reméllem megértesz!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
én is hasonló cipőben járok!!!
Nem adjuk fel igen?????

Britta
hogy vagy???

ZSebibaba
örülünk,ugye????
Nem lesz bajod meglátod!KApsz egy kis peteérés növelőt aztán ikrekkel babázol otthon!!!! :lol:
Vendég
 


Kriszti,
megértem, hogy teljesen kivagy. Én a 2. gyereknél már 3 hónap után azt mondtam, hogy tuti valami nincs rendben, és elkezdtem volna valami kivizsgálást, aztán pont a negyedikben összejött. Annyira kiszámíthatatlan ez az egész babaprojekt. Most meg kb. két éve görcsölök egy újabb bizonytalanságban, hogy legyen harmadik gyerek vagy se, és amikor elhatározzuk (ez nálunk egy külön sztori) akkor meg nem is jön össze, újabb bizonytalanság, aztán ha megfogan, azon izgulsz, hogy maradjon meg stb. Igazából sohase lennénk boldogok, ha nem akarnánk boldogok lenni. Muszáj annak örülni, ami van. Pl. végre kisütött a nap, ma már nem kell cipelnem a nagyot, és végre a kicsi is elaludt, már azt hittem sose fog (és akkor nem tudok jönni ide hozzátok :wink: ) Az meg ha ezek után odafentről megszánnak még egy gyerekkel, az maga lesz a csoda. Mert nem dönthetünk mindenben mi, akármennyire is civilizáltak vagyunk. Ha meg gond van, jól kibőgjük magunkat, aztán pár nap után visszaállunk a régi kerékvágásba. (Majd mondjátok nekem ezt a jövő héten, miután jó kibőgtem magam... :wink: )
Mellesleg azt mondtad, hogy keresel egy új dokit. Van már kiszemelt áldozat?

Erika,
hú, nem gondoltam, hogy ilyen gondjaid voltak. Én is elég pörgős vagyok, mindig kell valamit csinálnom, nem tudok leülni pihenni, néha az elalvás is nehezen megy. Gyerekkoromban sokat piszkált a család, hogy miért nem eszek többet, tök gebe vagyok, kár értem főzni és hasonlók. Vizsgaidőszakban több kiló lement rólam, aztán a szorgalmi időszakban próbáltam visszaszedni. Apukám egyébként dettó ilyen alkat mint én, minden porcikánk hasonlít, szerintem én csak őt örököltem. Soha nem voltam jóevő, egészen az első terhességemig, azóta ezzel nincs gond, maradt is rajtam kb. 3-4 kiló - szerencsére! Lelkileg egyébként túlérzékeny vagyok, mindenen kiakadok, sokat stresszelek, gyakran depis vagyok és sírok, de ennek ellenére nagy a munkabírásom, kitartásom, és gyakran érzem azt, hogy nincs semmi a világon, amit ne tudnék megvalósítani, ha rajtam múlik. Örülök, hogy sikerült egyedül lábra állnod, nem kis dolog. Engem nagyon érdekel ez a téma, priviben beszélhetünk még róla?

Na megint regényt írtam, bocs.

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona
Hát persze örülnék neki!!!! :wink:
NAgyon igaz amit Krisztinek irtál!!!
Minden nap a boldogságot kergetjük.Mindennap egy ujabb kihivás,és mindennap felkelünk valamiért amit szeretnénk megvalósitani!!
Ezekért érdemes élni!!!!
Vendég
 


Nyáriorgona!
Igazad van!!!!!!!!
Igen terveztem,hogy megyek másik orvoshoz!!!
De meggondoltam magam!!!!!
Nem megyek,nem vizsgáltatom magam agyba-főbe!!!!
Ha első gyerek lenne harcolnék mint egy amazon,de igy nem!!!!
Ha jönni akar az a baba úgy is jön ha meg nem,nem erőltetem!!!!
Egyébként tök jó,nem kell védekezni!!!!!!
A férjemmel annak ellenére,hogy sz@r kedvem van,jót nevettünk,vagy én inkább nem tudtam eldönteni,hogy sirjak vagy nevessek!!!!
Most jelenleg itthon vagyok de nem sokáig,mert megyünk vissza anyuékhoz!!!!
Majd jövök!!!!
Vendég
 


Kriszti! :(

Azért ne add fel,igaza van Erikának!!!

Erika!

Hát nem semmi csajszi vagy ,hogy egyedül kilábaltál a bajból...le a kalappal előtted!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Köszi Panny!!!
Elég erős személyiség vagyok,és persze Pszychiátrián dolgoztam abban az időben...Volt mitől bekattannom,és volt sok-sok okos dolog amit ott tanultam meg!!A legtöbb tapasztalatot életembe ott szereztem:drogosok,alkoholisták,elmebetegek,szuicidek.
NAgyon tetszett,de 12 ora volt és nem tudtam csinálni!!

Kriszti
jól teszed hogy nem adod fel!
A legjobb dolog tényleg az hogy nem kell védekezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Majd csak összejön! :wink:
Vendég
 


Nikiről tudtok valamit??? :roll:
Vendég
 


Erika!

Én semmit nem tudok!!!!
De ugye miilyen jó a telefonszám csere????
Majd csak jelentkezik!!!!!!

JÓ ÉJT!
Megyek feküdni és nézni a gyűrűk urát,pedig már láttam vagy 5x.
Vendég
 


Sziasztok!

Látom már hiányoltok,azért nem voltam a héten, mert nyaralni voltunk,de inkább telelésnek nevezném.
Múlt szombaton mentünk,hétfőig jó idő volt,de utána folyamatos esőzés.
Kedd este haza is jöttünk,szerdán pesten voltunk uh-n,aztán nem mentünk már vissza a balcsihoz,egyébként ma jöttünk volna csak haza.Egész héten csavarogtunk,nem voltam gépnél.

Azért nagyjából visszaolvastam a dolgokat.Ja én ebból a telefonszámcseréből kimaradtam,hogy is van ez?

Kriszti:nem is tudom mit írjak,tényleg sajnáom, hogy nem sikerült,ne add fel!És eszedbe se jisson kevesebbet jönni!

Panny:olvastam megint volt kis vérzésed,akkor egy cipőben járunk,de lekopogom nekem nem volt már jó ideje,és nekem sem tudtak nagyon mit mondani, hogy mitől volt.Én is néha mintha már a babó mocorgását érezném,de még nem túl intenzíven.

Andi:nagyon sajnálom,és együtt érzek veled,kívánom, hogy hamar költözzön a pocidba egy baba!

Rik:hát tényleg le a kalappal előtted!Klassz csaj vagy!

Rólunk:meg vlot szerdán a 12.heti uh,a babó 7cm,minden ok volt,csak a doki nehezen tudta lemérni,kicsit pizskálgatni kellett,hogy mozduljon,biztos aludt,két hete amikor voltam,akkor nagyon ficánkolt.A nyakiredó értékeket tudja valaki,hogy mi számít jónak?

Bocsi , ha valakit kihagytam.

Niki
Vendég
 


Szia Niki!
Tudtam hogy nyaraltok,de azt hittem már megjöttetek!VAgy csak nehezen ment el ez az egy hét??? :roll: Olyan soknak tünt!
Örülök,hogy jól vagytok!Picurka lehet mozog már,és érzed!!Én nyakiredő ügyben nem tudok segiteni sajnos!
Irtam privit!!

JÓ ÉJT!!!!
Vendég
 


Szép vasárnapot mindenkinek!!!!!
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!!!!

Nekem ez a hónap se sikerült,mert tele vagyok pattanással!! :( :( :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Csajok!!!

Nézzetek be a "ma megint megjött-hasznos linkek" cimű forumba.Eszméletlen jó ,új dolgokat olvastam most ott!
Megyek is PAlástfüvet,és cickafarkot venni!!!
Kismama szereték lenni!!! :D :D
Vendég
 


Erika,

Hát szerintem nekem se jött össze ebben a hónapban, én meg kezdek jobban izzadni, és sajnos ez azt jelenti, hogy 2-3 napon belül meg fog jönni. :(

Valamiért a gyógynövények tőlem távol állnak, pedig biztosan van alapja dolognak. Majd oszd meg velünk, hogy mit és mennyit "iszol" és hogyan készíted el, meg hogy mire jó. Hogyan döntöttél.

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona
palástfű :arrow: két deci vizzel egy teáskanál füvet leforrázol ,10 pecig állni hagyod.Kortyonként iszogatod,és nem izesitem,szeretem az izét!NApi 2 pohár!

Cickafark tea :arrow: ugyanez a forrázat.
Cickafark ülőfürdő :arrow: ha fel vagyok fázva,vagy csak folyásom van,akkor egy fél zacskó füvet felforralok,és beleburotom a fürdővizembe.Másnapra ,de legkásőbb a másnapi uyganez fürdő után elmulik.
Szerintem higgy benne!!!!
Én a homeopátiában nem hiszek.Van egy gyogyszerész ismerősöm,aki azt mondta hogy ami abban van,az nem gyogyitha,olyan kevés mennyiség.Inkább placebó féleség.Bár akkor nem értem hogy pl. állatokon hogy segithet?Annak hiába adnánk placebót!!

Izzadás??Én erre nem figyeltem fel.Én ingerlékeny vagyok,és tele pattival.Hát ez ma már van.22.napon vagyok.szal várható!!! :evil: :evil:

Azt hogy értetted hogy "hogy döntöttél?"
Szép álmokat!!!!
Vendég
 


HAHÓ!

Hogy vagytok????
Vendég
 


Szia Kriszti,
vagyok, vagyok. És Te?

Erika,
a hogy döntöttélt csak a teákkal kapcsolatban kérdeztem, hogy melyiket választod. (De tényleg egy kicsit értelmetlen volt...)

Én egyébként az emberi szervezetben hiszek. Sok pihenés, sok folyadék, jó hangulat, kis vitamin, jó levegő. De sajnos a gyerekeim cáfolnak, ugyanis szinte mindig az antibiotikumnál kötünk ki.

Drága ciklus.hu figyelmeztetett, hogy holnap meg fog jönni, lehet, hogy ő már tud valamit... :wink:
Persze, ingerlékeny vagyok én is ilyenkor ... :evil:

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona!

Hát vagyok!Nem tudok se jót se rosszat mondani!!
Olyan semmilyen hangulatban!!!!
Most én is úgy döntöttem,hogy az emberi szervezetben fogok hinni!!!!
Több hónapig ittam azokat a teákat,szedtem az E vitamint,az utrót,a clostyt,méhpempőt!!!!
Elég volt!!!!!!!
Agyban feladtam,testben nem,ami azt jelenti,hogy nem védekezünk!!!
Ha sikerül, sikerül,ha nem, hát nem,én nem fogom,erőltetnni!!!!
Vendég
 


Többiek,hol vagytok???????
Vendég
 


Sziasztok!
CSavizunka városban.D.e. is,most hazajöttünk kajálni,aztán megyünk vissza....(vásárolunk,bank...ilyenek)

Kriszti
jól döntöttél.Bizz magadban!!Jönni fog az a bébike!!!Már készülődik!!Most nézett ki magának!! :lol: :lol: :wink: :wink:

Nyáriorgona
na akkor nem csak nekem jelzett a ciklus.hu :evil: De sajna a szervezetem is,mert fájdogála hasam.Ez nem jó jel! :cry:
De kicsit feldobom a hangulatom,vettem magamnak egy csini csizmát!!! :lol:
A gyógyteák közül mindkettőt iszom!!Keverve.Mármint összeburitottam,és ugy teszek bele egy kanállal! :wink:
VAlamiben hinnem kell!!!Hát a tea az!

Érdekes!Ma taliztam egy volt munkatársammal(KRiszti-leépitették!!! :evil: hallod-e??)
Miért nem vállalok be egy babát,olyan jól állna nekem a 3 gyerek!!Én meg csak nevettem.Ja ha akar majd jön,mi nem erőltetjük!! :wink:
ÓÓÓ?dehogynem gondoltam magamba,de nem kell az egész városnak tudnia!! :wink: :shock:
Vendég
 


Erika!
Csavargunk,csavargunk???
Reggel én is menőkébe voltam!Voltunk!
Anyut vittem be az Ózdi seb-re!
Posta,suli,tanköny,befizetés,kutya sétáltatás!
Most főzök,ebédre,délután meg holnapra,meg anyuéknak!!!!
Puszi,majd jövök!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok a hétvégén, alig bírtam viszaolvasni:))

Erika! Persze, örülök a jó hormoneredménynek, csak így továbbra is kérdés, hogy miért nem jön össze? Persze még millió oka lehet, de szerencsére most a dokim egy sor vizsgálatot írt még elő a HSG előtt. Az most számomra viccnek is rosz, hogy ikrek legyenek, de ki tudja....?
zsebi_baba
 
 


Kriszti! Neked az első kettő könnyen összejött?
zsebi_baba
 
 


Kriszti
huh,nem irigyellek most,hallod-e???
VAn olyan civilizáció ahol ha mensizik a nő akkor a világtól elzárják,és pihennie kell("tisztulni")
Te meg itt dolgozol mint a a kis güzü!! :shock:

Zsebibaba
és ha semmi oka sincs a babaprojekt negativ kimenetelének(huh,de szépen fogalmaztam) akkor is kapsz gyogyit,és attól lehetnek ikreid!Látod,mindjárt átkereszteljük a topic nevét-3. és 4.gyermeket tervezőkre!! :lol: :lol:
Szerintem örüljünk nagyon hogy nincs semmi baj!!
Apropo!Férjuradat megvizsgálták először???????? :shock:

JAhj!!Én barnázok CSajok!!!!!!!!Pedig megint csak a 4.napon vagyok!!!
Emlékeztek,hogy a 12.napon mondtam ma van peteérésem mert fáj nagyon a petefészkem??Hát ugy volt tényleg!!Azért ez jó hogy megérzem.CSak az nem hogy volt összebujás,és mégse eredményesen! :cry: :evil:
NA robogok tovább,este jövök!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?