Új privát üzeneted érkezett!

Hanna,
Távolba? Az talán még nekem is menne na meg közelre :lol: Holnap újra megpróbálom lehet ma rossz volt hozzá a karmám vagy ilyesmi :lol: :lol:
Vendég
 


Pandus!

Csak finoman a tornával. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nyulasz
Bizzál benne, hogy sikerült...ne add fel, ott van az a csík!
Szorítok nagyon!

Julika
Tudtam, hgoy sikerülni fog Nektek, muszáj volt....örülök Veletek együtt :lol:

Voltam ma Győrbe, elvileg a novemberi listán vagyok rajta. Aztán majd kiderül, mert minden attól függ, hogy éppen mikor jön meg, ami nálam általában bizonytalan. De tudjátok, addig is engem a fogyi éltet :lol: Egyébként megkérdeztem a dokitól, hogy tényleg befolyásolja e a túlsúly a babásodást, és azt mondta, hogy igen! És azt is mondta, hgy szerinte a múlthónapban azért jött meg magától (ami ritka), mert fogytam! Hát mégis érdemes...most ez hajt, mert tudom, hgoy ezzel növelem az esélyeim novemberben :lol:

Dezsina
Tényleg nagyon jó a vonalzód...ügyi vagy, csak ilyen pozitívan tovább!!!


Na jó éjt mindenkinek!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Nem volt még időm visszaolvani de igérem lukas óráimban ma pótolom. :D
Magunkról:
Nem sok változás...továbbra is két tüszőt lát a doki, azok 15-15,5 mm-esek voltak ezért felírt még két napi adag szurit plusz holnap estére még vmit, hogy ne repedjenek meg idő előtt a tüszők.Holnap kontroll ismét.Szombatra tüszőrepesztő és hétfőn punkció.Nyálkahártya szép 9,5.

Kellemes napot!!! :D
vizkriszisback
 
 


Krisz - akkor hamarosan ti is többen lesztek otthon. Szépek a tüszőid!!! Szépen együtt haladnak! Aranyos ikrek lesznek belőlük!

Na még egy kép aztán már vége. Nekem ugye nincs vérvétel.....(bár lehet, hogy valahogy kilobbizom itthon). Én egyre határozottabbnak látom. Ti is?

Nyulasz -nagyon várlak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsani - köszönöm a kedvességed, meg a belénk vetett bizalmad is! Szép karácsonyi ajándékotok lesz a babával!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lányok! Ha valaki tud nekem vonalzókészítés-ügyben segíteni, tegye meg kérem. A múltkor annyit bénáztam, mindig másolnom kellett, nem nagyon ment. Ezt csak én tudom megcsinálni????????Nagyon kedves lennék ahhoz aki tud segítni! :oops: Köszönöm! Kép
julika79
 
 


Sziasztok!

Hanna, azért megnézném Pandácskát nagy hassal, ahogyan végrehajtja ezt a gyakorlatot!:)
Vendég
 


Sziasztok!

nyulasz, julika: mennek a drukkok+++ én látom a csíkokat. :lol:

kiscsillag: szeretem nézegetni a szép erős két csíkodat :lol: drukk az uh-hoz+++

dezsina: hajrá tüszők!

katavirág: köszi a gólyát. :lol: remélem itt marad még egy ideg.

pandácska: csak óvatosan azzal a tornával. :wink:

zsani: hajrá fogyókúra! november már nincs messze.

krisz: mennek a drukkok++++

rólam: semmi érdekes, jövőhéten lesz férjemnek egy vizsgálat, annak függvényében is indul a lombik majd.

katica
katica30
 
 


Julika!:)
csak vigyorgok és vigyorgok....egyre szebb és szebb ez a teszt!annyira de annyira örülök nektek!Szuper!!! :)
Én csak ezt a vonalzótípust ismerem,de a lányok biztosan szívesen ajánlanak egyszerűbbet is!

A vonalzót, ha pl a http://lilypie.com/ oldalon készíted,akkor a harmadik vonalzótípust kell választani,ahol a faágon megy egy picibaba,(Expecting a babyerre)kattintasz... majd a felső füleknél ALL-ra katt,akkor sokféle vonalzó jön be...kiválasztod ami neked tetszik,majd alul katt. STEP 2...... itt is először ALL- majd kiválasztod a neked tetsző figurát....majd STEP3...első helyre beírod mikorra vagy kiírva, mellé a másik részre,mikor volt az utolsó menszid...a Set Wording:-be beírhatod a babód becenevét.....a Left side photo (optional): tallózás gombbal rakhatsz be képet a vonalzó elé.....ha kész akkor CREATE TICKER.....majd a PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode kódot bemásolod a profilodba az aláírás helyére...és elvileg kész.
A babafalvás,egyszerűbb,de azt nem ismerem.
Vendég
 


Julika!:)
bocsi 2.vonalzótípus!
Vendég
 


julika: ez egyre erősebb. örülök nagyon :lol: :lol: :lol:

katica
katica30
 
 


Sziasztok,

Julika, nagyon szép a teszted, én is ilyet szeretnék majd 3- 4 hét múlva :wink: .
Aspirines témában érdeklödnék. Naponta mennyit kell szedni? Meddig kell szedned?

Nyulasz merre vagy?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Jó reggelt!

Julika!!!!! Ez jó hír!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nyulasz???

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Bella,
Én is megnézném magamat :lol: azt hiszem Dorka jelezné hogy mehetek a sunyiba :lol: :lol:

Julika,
Szép ez a teszt és erősödött :wink: csak nem vagy terhes? :lol: :lol:

Nyulasz
???
Vendég
 


Pandácska,
Szerintem is!:)

Vikimi,
A babafalván a html kódot kell bemásolni!

Nyulasz,
Merre jársz? Már nagyon várunk!
Vendég
 


julika!:)
ahogy látod én már a várandós vonalzótípust magyaráztam neked!:) olyan jó ez a kétcsíkos teszt!:)

Nyulasz!:)
nagyon várunk ám!Gyere kicsi Nyuszika!

Bella!:)
köszi meglesem hátha jobb vonalzókat készít!:)

Pandácska!:)
jó tornázást!
én is terveztem, de az elején nem mertem, utána lent volt a méhlepényem, most meg rövidült a méhszájam....minden a torna ellen van :) én úgy de úgy bánom.... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Alig győzök én is visszaolvasni..: ) Már hiányoztatok, csak tegnap a barátnőmnél babáztam, nagyon későn értem haza.. (8 hónapos tündérke- hát, elolvadtam egy párszor... olyan tünemény... Csajok, érdemes végigküzdeni ezt az utat...

Tegnap voltam ultrahangon, ha minden jól megy, jövő kedden, vagy szerdán beültetééés! Ha lesz peteérés, akkor megcsinálják. És hát miért is ne lenne, eddig mindíg volt, (amikor nem stimuláltak), remélem a szurik annyira nem tudnak bezavarni, hogy ne legyen... mondjuk csináltam LH teszteket már a 8. naptól, és egyre halványabb... Most, a 10. napon már szinte nem is látszik semmi...

most otthon vagyok, "bezárattam magam", mivel amikor bementem dolgozni hétfőn, 2 lázas beteg ült körülöttem, akik szerdától nem is jöttek, és még van egy lány, aki meg van fázva... Hát, tényleg nagyon lehűlt, sokan megfáztak... plusz a légkondi. Nekem kicsit piros a torkom, láz semmmi, azt mondta ezzel normál esetben nem írna ki, de inkább kiírt, hogy azt a picit is kúráljam ki, még van 6 napom, plusz így nem kapom el azoktól, akik betegek.

Nyulasz, drukkolok a sötétzebrás teszthez és a vérvételhez!

Julika, küldöm a sok sok energiát! Nem azért, mert szűkében vagy, hanem hogy még több legyen, és még adni is tudj, mert azt tudni kell! Annyira jól tudod az embert motiválni :) upsz, majdnem elfelejtettem... Hány miligramm aszpirint kapsz? Nekem a kis torokpirosságra is jót tehet, azt ajánlotta az orvos, csak elfelejtettem megkérdezni mennyit lehet naponta.... És folsavat mennyit szedsz? Én az elevit mellett napi 1-et. az elég szerinteteK?

Kiscsillag!
Szuper, hogy van neted! már nekem is elvonási tüneteim vannak, ha egy nap nem tudok feljönni .:) Könnyen kiírt táppénzre a védőnő? Téged milyen kóddal írt ki?

Dezsi, látod, csak türelem kellett hozzá! :) Hajrá! Jól néznek ki a pocakos képek... a topik hangulatát tükrözik! :) Gólyáékat jól etábláztátok! már én is kértem előjegyzést! a vonalzóm kicsit késik, át is állítom, 2 nappal előbbre!

Panda, hogy szeretnél tornázni? Kazettád van, vagy saját technikád van? :)

Krisz, drukkolok a peteérleléshez! Csak streszzmentesen :) már mindjárt itt a hétfő !

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Brumm,
Van kismama tornám dvd-n. De van saját tornám is. Lefekszünk és kilégzés belégzés kar hajlít csoki megfog szájba betesz és elöről egy két há' négy :lol: ezt lehet pogival is :lol: utána pedig másik karral :lol: Vikinek is ajánlom ezt a tornát :lol: :lol:
Vendég
 


Pandácska! :lol:
Nem tudtam mi hiányzik a napból... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


sziasztok!
Julika!Gratula a zebrás tesztedhez :)
Nyulasz!Ne stresszeld magad,erősödik majd ez a csík!ott van és hidd el és bízz!
Dezsi!én mindíg eredeti méhpempőt ettem mert zt mondták a kapszulás nem olyan koncentrált,a lehel piacon lévő mézboltban vettem 10gr.os 1000ft 1hónapig elég napi 1 fogpiszkálóhegynyit ajánlanak :D
Pandácska!jó a torna egyszer csokis egyszer pogis :D
Hanna!uh.hoz sok drukk
Hajnóca!Kiscsomag is nagy netezős lesz :D
Vikimi!Mírácska gyönyörű név mi az AmÍra mellett döntöttünk ha lesz kislányunk azt jelenti hercegnő
Mindenkinek pozitív energy,babaragacsokíegézség
Ha valakit érdekel én a bosnyák térnél a telepes utcában vettem 25db.os kiszerelésben 10.erősségű tesztet dbja 96ft.ra jött ki az azért szerintem nem rossz,van ott olcsó lh teszt is.
szept 17.én megyek a kaáliba első uh.ra kiváncsi vagyok mi hogy indul.pusza mindenkinek sziasztok
lanyané
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma voltam dokinál! 1 órakor telefonálok és ha jó vérvétel eredménye (és persze jó lesz), akkor szúrhatom az első tüszőnövelőket!!!! 8) Nyugis vagyok 8) Sikerülni fog!!!!

Nyulasz!
Hol vagy már :?: :!:

Julika!
Vikimi leírta már Neked a vonalzót. Van még ticketfactory is: http://www.tickerfactory.com/ezticker/t ... signer.php itt kiválasztod a pregnancy és válogatsz a lehetőségek között. Majd beírod a megfelelő időpontokat. Amikor elkészült, akkor kijelölöd és másolok a BBCode-t és beilleszeted a profilodhoz... Ennyi! Már nagyon várom a vonalzót!!! mikor is mentek UH-ra?

Brummi!
Nagyon lehagytál!!! :D Már csak 5 nap! Aztán pozitiv példával járjál előttem! Mert 2 hét múlva már én jövök :)

Pandácska!
tényleg tetszik a csoki-baba! :D :D :D

Csibe!
vonalzó???
dezsina
 
 


Lányok,
Küldjön valaki egy kis meleget, mert itt fagyok meg az irodában. 3 pulcsi + 2 zokni + tea!
Vendég
 


Lanyané!
köszi az infót. a lényeg, hogy a méznek még a szagát sem bírom, nem hogy még meg kelljen enni! ez itt a baj! Tehát ezért gondoltam a kapszulára, hátha úgy lecsúszik, mert ugye jót tenne... Ja, én nem kapok sehol sem. A patikában bambán bámulnak rám, a DM-ben nincsen. Ma próbálok Herbáriába menni.
Mennek a drukkok az UH-hoz. akkor fogsz kezdeni?
dezsina
 
 


bella!
nálunk befütöttünk hi-hi :D :P :) :lol: :lol: :lol:
dezsina
 
 


No nézzük mit alkottam veletek!
julika79
 
 


Sziasztok!

Dezsi! Hajrá!!!!
Lanyané! Drukk az uh-hoz!!!
Dezsina! Küldök priviben egy linket!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Most talán megjelenik? Hát béna egy anyuka vagyok!

Egyébként mi is befűtöttünk, de mi már három napja egyfolytában. Elhiszem hogy fáztok.......Pocitokat jól takarjátok be!!!!!!!!!!!!!!!

Szeptember 26-án megyünk uh-ra!!!!!Győrbe!!!!!!Nagyon várom!!!!!

Kép

Kép
julika79
 
 


Megvan, megvan, megvan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindenkinek NAGYON KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
julika79
 
 


Julika,
Én nem látom :lol:
Vendég
 


Micsoda csibész vagy te Dóra Bianka anyukája!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép

Kép
julika79
 
 


Na akkor a kérdések - (csak hogy újra meg újra legyen vonalzóm hihi).

Naponta 1 Aspirint szedek ez Aspirin protekt 100mg-os. És naponta 2 Folsavat. És úgy van az Utrogestan, hogy reggel 2, délben 1, este 3. A múltor simán 3x2 volt, most így írták fel. Én is szedek Elevitet, meg már bekészítettem a Magne B6-ot is. (én tavaly 4 hét alatt 8 kg-ot fogytam a hányásoktól. De nem bántam ám!!!!) Ennyi. Ja és még a Cetebe van napi egy. Úgy tudom ezeket, mármint Aspirint meg Utrogestant a 12. hétig kell, aztán szép lassan le kell róla "szokni". Tavaly így volt. Szeptember 26-án megyünk uh-ra, ott majd biztosan beszélünk még erről. Tegnap annyit mondtak, mindent folytassak úgy, ahogy eddig volt. :wink:

Kép

Kép
julika79
 
 


Julika,
Tényleg nem láttam de most már igen :wink: Szép vonalzó :lol:
Vendég
 


Na jó, csibészség visszavonva. Huh, akkor nemcsak én látom. Már kezdtem megijedni! Aranyos vagy köszönöm!

Kép

Kép
julika79
 
 


Julika!
Szép a vonalzó! Gratula!
Ezt az Aspirint kipróbálnám, de még morfondírozok. Most annyi féle gyogyit kell szedni, félek, nehogy összekutyulódjanak...

Pandácska!
Ez a 'Bianka' ez új :!: :D
dezsina
 
 


Julika köszi az infót az Aspirinről. Szép a vonalzód :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Dezsi,
Nem új csak lehet eddig nem írtam és a vonalzómon se volt ott mivel második név :D de most kiírtam mert így szép kerek :D
Vendég
 


Dezsina,
Ja hát egyeseknek könnyű. Nálunk az irodában és otthon is távfűtés van!

Nekem az Elevit olyan szorulást csinál, hogy lehet, hogy a szülés könnyebb időnként, mint amit én produkálok. Ezért hetente csak kétszer szedem. Folsavat pezsgőtablettában vettem, az minden nap kellene innom?
Vendég
 


Bella és mindenki,
Van egy tök jó kismami vitamin ami egy gyümi szirup finom és 97%% természeszetes gyümiből áll tehát nem szintetikus mint az Elevit stb. Hipp natal aktív a neve itt megtaláljátok: http://www.hipp.hu/
Nekem az a bajom ezekkel a pezsgőtabikkal hogy nagyon sokban aszpartam van ami tudjuk hoy nem egészséges :? Ennek a Hippnek a havi adagja kb 1000 forint tehát nem drágább mint az Elevit.
Vendég
 


Pandácska köszi az infót.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Pandácska köszi, veszek is ilyet magamnak
Vendég
 


Bella!
Elevithez minden este megiszom egy ivó joghurtot. Azóta mindennap tudok menni... Kitapasztaltam...
dezsina
 
 


Sziasztok!
Nekem ez a nyuszi jutott:
Kép
Mindenkinek nagyon drukkolok,Julika,az a csík csodálatos!
Most decemberig nem nagyon jövök,majd akkor kezdődik a 3.stimu,és januárban akció.Addigra remélem itt mindenki bebabásodik!Dezsi!Te is!Néha bekukkantok,megnézem mi van veletek,nagyon köszönök mindent,hogy szorítottatok,bátorítottatok,velem voltatok!Nem írok külön mindenkinek,nehogy véletlen valakit kifelejtsek,de gondolok rátok!Hajrá mindenkinek!!!
Vendég
 


Dezsi !a méhpempőnek nem méz íze van hanem ilyen savanyú fura és 1 fogpiszkáló hegyén lévőt kell gyorsan bekapni lenyelni,nagyon picike,ez tiszta keveretlen méhpempő,igen tudom van amit mézbe kevernek,de énsem szerettem a sok hízlalós mézet.
lanyané
 
 


Nyulasz,
Sajnálom, igazán! Nem is tudom mit mondhatnék!
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz! Ez tuti? :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nyulasz :cry: :cry: :cry: Akkor ez mar biztos?
De azert johetnel decemberig. Te vagy itt a topic feldoboja!
Ne add fel, sikerulni fog!

Hanna, ha a 12 napon volt kozel 200 a HCG-d, akkor a 14-en minden bizonnyal a duplaja. Lehet, hogy ikrek?! UH mikor lesz? Juhejjj.... :lol:

Julika, gratula, a teszted egyertelmu! Igy tovabb! :wink:
katavirag
 
 


Nyulaszkám!
Istenemre nagyon drukkoltam Neked! Nem tudok mit mondani, mindeggyikünk ismeri ezt az érzést... :cry: :cry: :cry:
Nézz előre! Kitartás! Egyszer mindenkinek sikerül és Teneked is!
Nagyon várunk vissza és azért ne tűnj el teljesen....
dezsina
 
 


Nyulasz, nagyon sajnálom :(

Kép

csibe
csibe32
 
 


Lanyané!
köszi az infót. meglátom mit találok a boltokba.

Csibe!
vonalzó???? :?: :?: :?: lesz??? :?: :?: :?:
dezsina
 
 


Jaj, Nyulasz, nagyon sajnálom... azért írj néha...
Vendég
 


Nyulasz,
:(
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?