Új privát üzeneted érkezett!

Lányok köszi a fogadtatást!:) Aranyosak vagytok!

Heni,
Én szombaton kezdtem el szedni a fogigátlót és jövő hét csütörtökön megyek Krizsa dokihoz, megvizsgál, aztán majd kiderül mi lesz.
Vendég
 


Bella - üdv a csapatban! Hidd el jó helyed lesz itt - sok a tapasztalt "öreg" már, biztosan sokan tudnak majd segíteni neked ebben a folyamatban, aminek nagy-nagy csoda a vége!!!

Nyulasz - Húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú! Ez ma egy ilyen nap! Én is csináltam tesztet :oops: :oops: szigorú apu megenyhült. Megmondom őszintén, szerintem is vacak ez a teszt, én is olyat csináltam mint te, hát nem vagyok elégedett.....no de délelőtt 11 után csináltam nem első vizeletből, meg hát leírtad ám okosan, ez még csak a 11. nap!!!!!!!!!!De azért GRRRRRRRRRRRRATULÁLOK!A holnapi BIZTOSAN erősebb lesz!!!!!!!! Ne félj csak higgy!

S íme az enyém - tudom halovány, tudom béna a fénykép, de ott vannak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: Kép Kép
julika79
 
 


Sziasztok!

Nyulasz! Julika! Halk Gratula!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Hurrá hurrá hurrá hurrá hurrá

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Katica -a nagy örömömben majd kifelejtettelek. Üdv itt közöttünk!!!! Kihez jártok?

Dezsina -most te jössz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
julika79
 
 


Julika,
Látom :lol: :lol: Éljen :lol: :lol:

Lányok mi van itt egy gólya hadsereg?? Mindenkinek ide kell írni és jön is a baba :wink: :lol: csak erre a topicra kell gondolni is kész is a terhesség :lol: :lol:
Vendég
 


Köszönöm Hanna! Azért a biztos majd a csütörtöki! De hogy a mai napom a legszebb mostanában az már biztos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
julika79
 
 


Pandácska - köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyulasz - gyere, kicsit örömködjünk együtt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
julika79
 
 


Bella! Üdv itt! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nyulasz és Julika,
mind a ketten délen laktok? :D Szerintem már elindultak a gólyák délnek. :lol: :lol:

Mindkettőtöknek halk gratula. Szorítunk nektek Bogival.
.... méghogy fog a népesség. :wink:

a magyar statisztikát hol csinálják? Az északi sarkon?

Ennyire még nem volt babás ez a topic.:shock: Komolyan mondom.
:) , de nagyon nagyon örülök!! :D :D

Lassan átkeresztelhetjük a topic nevét. pl. beültetés elötti és utáni érzések, + tesztek-re! :lol: :lol: :lol:

Üdv az újaknak! Gyertek csak erősíteni a + teszteket!! :wink: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

köszönöm a kedves fogadtatást. :D

pandácska: a szegedi kaáliba járunk.

dezsina: inszemeken nem voltam, a doki szerint teljesen reménytelen, csak a lombik jöhet szóba. férjemnek nagyon kevés kiskatonája van.

bella: üdv, látom nem csak én vagyok itt új. :lol:

nyulasz: nagyon drukkolok++++

julika: látszik a 2 csík. gratulálok :lol:

katica
katica30
 
 


Katica! Bocsánat kihagytalak. :oops: Üdv itt is!!! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


hanna: köszi neked is. drukkolok az uh-hoz!

katica
katica30
 
 


Julika!
:D :D :D Istenem, micsoda fantasztikus hírek! Látom ám! ott a második csík! :D :D

Katica!
akkor mindent bele! Úgy látom az ősz itt igen termékeny :D

nekem közben mintha megjött volna kicsit jobban 8) Majd holnap átvariálom a vonalzómat... de még nem merem, nehogy megijedjen a piri :P Ez akkor azt jelenti, hogy csütörtökön megyek dokihoz és mehetnek a Decapeptyl mellé a tüszőnövelő szurik :)
dezsina
 
 


Alig telik el 1 nap és micsoda csodálatos dolgok történek itt!!!! Nem semmi egy topik!!! CSODATOPIK!!!!!!

Hanna!:)
Óriási gratula
és minden jó amit csak kívánni lehet!!!! Nagyon szép Hcg érték!!! :) Kép

Nyulaszkám!!! :) Julika!!! :) Kép
Csodálatos egy csajok vagytok az biztos!!!! Annyira de annyira örülök nektek!!! Jajj csak láthassam ismét a holnapi szép erős kétcsíkos tesztet!!! A mai tesztek is szépek voltak ám!!! Mi itt látjuk amit kell! Két csík!!!!! :) Szuper!!!!
Kép

Zsani!:)
gratula a-11kg-hoz nem semmi eredmény.A szűztea kapszulát egyszer én is kipróbáltam az esküvő elött,6kg/1,5 alatt, hatásos az tuti, de a lényeg legyen minnél közelebb egy wc! :) én anno a dm-ben vettem.
Köszi a pocakdícséretet,be kell vallanom én is el-elnézegetem, olyan, mintha nem is az enyém lenne. :)
Holnap derül ki ugye hogy mikor kezdhetitek ismét?Drukkolok nagyon!

Brummm!:)
neked is drukk,nagyon remélem hogy minnél hamarabb visszakphatjátok a kisBrummokat!:)

Dezsina!:)
ez a mensi nem semmi, bezzeg amikor nem várjuk akkor percre pontosan megtud jönni. Nekem a doki azt mondta ha piros akkor az az igazi! Hajrá szurik, hajrá babóka!!!! Most te kapod a gólyát!!!!:)

Hajnoca!:)
én is a rápisilős tezsteket jobban kedveltem, mert annak nem kell egy külön pohár ,azután felszívni és csak azután várni... rápisil az ember és már izgulhat is! :)

Katica!:) és Bella! :)
üdv a mi kis topikunkban,jó helyre jöttetek! a sikerszériát valakiknek folytatniuk kell!!!!

Pandácska!:)
hogy vagytok? Magadról olyan keveset írsz!!!! pedig sokat szoktál írni, de magatokról.... van mit bepótolni!!! :)

Rólunk: Mi jól vagyunk,tegnapi és hajnali izgalmat leszámítva.A kisasszony nagyon lusti volt egész nap, már valóban nagyon megijedtem,hajnalban is arra ébredtem,hogy semmi...már terveztem adokihoz menetelt...erre úgy beindult a kisrosszcsont...
A párom 10 nap múlva végre itthon lesz! :)

Mindenkinek minden jót!!!! :)
Vendég
 


Viki,
Jól vagyunk nincs semmi különös. Már mennék vásárolni a babának de még nem lehet novemberig várni szeretnénk. Mindent kinéztem már neki :D nagyon sokat mocorog szerintem nem is alszik :lol: két napja erős szúró fájdalom van a pocimba tuti a méhszalagok nem aggódom de nagyon rosz érzés :? folyamatosan várom nővérem hívását hogy mehetünk szülni de még nagyon egyben van! Hát ennyi van velem illetve velünk :D
Vendég
 


Julika! :D :D :D

Ez igeeeeeeeeeeeeeeeeeen!Éljen,éljen,éljen!Ez tényleg olyan,mint az enyém :D Halovány,de nem negatív!Jajjj,csak erősödjön!Jó,hogy apa megenyhült.Rendi volt tőle!Az én párom is kikötöte,csak szerdán lehet :shock: De ki bírja az utolsó napokat kivárni????

Hajnoca!
Én budapesti vagyok,de ugye én reggel teszteltem,és egyből indult a gólya Julikáékhoz :D :D :D

Lmamai!
Köszi :D Gyere és mesélj!A mi gólyáink nem válogatnakinszem és lombik között!

Viki,Dezsi és mindenki.Nagyon köszi a drukkolást,de még ne hagyjátok abba.Léci!
Mert holnapra erősödnie kell!
Vendég
 


Sziasztok!
Megjöttem a dolgozóból..
Nyulasz, Julika! Türelem... drukkolok, és szorítok! Kívánom, hogy kövessétek Panda példáját..

Panda, ez a vonalzó csúcs.. :) És a szöveg is.. szóval már a hajacskája is nő :) Vajon milyen szinü lesz? Panda papának milyen? És neked? :)

Dezsina, vicces, hogy pont az ananászt nem bírod.. Nekem szoktak szórakozni a vörösök, van, hogy 4-5 napig is csak pecsételő vérzés van, aztán 1-2 nap szünetm és utána jönnnek. Azt mondta egy helyettesítő orvos, hogy az az alacsony sárgatesthormon miatt is lehet, úgyhogy ne aggódj, türelem...

Katica, Bella, üdv közöttünk!

Vikimi, nagyon aranyos vagy.. Kisbrummok.. ha hazajön a férjem, majd mondom neki.. szerintem nagyon fog tetszeni neki.. (merthogy én Macónak hívom őt, amikor nagyobb volt, akkor Mackónak, de a Kisbrumm nagyon találó :)
Hú, nem tudom, te hogy vagy vele... amikor elment a párom, a legelején nagyon rossz volt, most egy kicsit jobb, de ahogy közeledik a hazajövetele, szerintem megint "szenvedni" fogok...

Holnap megyek UH-ra.............. este jövök.........
Puszi mindenkinek! :)
Vendég
 


Brumm,
Szőke gyerek lesz :lol: vagy nem :lol: Apuka szőke gyerek volt most v.barna a haja anyuka vagyis én nagyon szőke kislány voltam és 5 évesen kezdtem bebarnulni v.barna a hajam. De már semmi sem lepődök meg főleg most hogy barna bőrű a drága :lol: sebaj legalább szolira nem kell majd költeni :lol:
Vendég
 


Nyulasz

Remélem nem kell visszamenned reklamálni!!!! :wink: :D

Julika

Neked is gratulálok!!!!


Holnap lányok szebb zebrásat teszteljetek! Drukkolok!!!!!! :lol: :D
Vendég
 


Nyulasz, Julika
Ott vannak azok a csíkok, most már nem történhet semmi....sok simi és beszéd....de hát ezt Nektek nem kell mondani :lol:

Bella, Katica
Én is üdv itt...igaz én ritkábban vagyok most...nem történik semmi, ez a várakozás ideje most nálunk.
Pedig milyen jó lenne ebben a jó szériában most benne lenni.

Pandácska
Köszi, igyekszek....a tesóért teszem.

Viki
Nekem is volt egy ilyen, hogy nem éreztem mocorogni a Mátét, aztán mikor már 2 napja sírtam, akkor elparancsoltak a dokihoz, mondván sokkal rosszabb, ha stresszelek rajta. Persze nem volt semmi gond, csak lusti volt.

Backa
Mi van Veled? Hol vagy?



Olvaslak minden nap Titeket és szorítok ám mindenkinek!!!
Vendég
 


Julika:
hatalmas gratula neked is, minden rendben lesz csütörtökön

Lányok, érdemes volt csatlakozni
Dezsi, Brummi, Katica, Bella már csak rajtunk a sor a következő hónapokban újabb babákkal gyarapítsuk a topikot és fogjuk is, mert tuti lesz babánk

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Sziasztok!

Hanna hatalamas gratula!!! :D

Nyulasz, Julika
Halkan gratulálok nektek is!!! :D Holnapra egy erősebb csíkot kérünk! :D
Én holnap megyek uh plusz vvételre, 11.nap.A múltkor csak 2 tüszőt látott esélyesnek a doki...hát meglátjuk holnapra hova feljődtek.

Szép álmokat!!!
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

ÚÚÚÚÚÚÚtálom ezt a rossz időt! Anyukám meg arra panaszkodik, hogy Egyiptomban nagyon meleg van!:) Jelen pillanat éppen ott nyaralnak. Jó nekik.

Julika,
Neked is gratulálok!

Remélem tényleg folytatjuk a sikerszériát. Nekem esténként kissé fájdogál a hasam, most vagyok a mensi 5. napján és ugye az elsőtől kellett kezdeni a fogigátló szedését. Olyan érzés néha, mintha mégegyszer meg akarna jönni.

Mindenkinek köszi a fogadtatást, remélem mihamarabb képben leszek mindenkivel kapcsolatban!:)
Vendég
 


Kép


Mai tesztek??
Vendég
 


:cry:
Sajna semmivel sem erősebb mint tegnap.
Julika!
Remélem neked jobban indult a napod.
Kép

Köszi mindenkinek a drukkokat.Legalább egy nap boldogság nekem is kijárt.
Vendég
 


Nyulasz - DOBD EL EZT A TESZTET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mindjárt mutatok valamit neked! Várj kicsit, lefényképezem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
julika79
 
 


Elég béna lett a kép, mindjárt próbálok másikat, csak úúúúúúúgy szeretnélek megnyugtatni. Szóval: mindkét teszt ma reggel készült. Az egyik olyan minőségű mint a tegnapi, mármint kiadó, gyártó stb., a másik egy sima DM-es teszt. Jól érzékelhető a különbség ugye??????? Nem tudom van-e a közeletekben DM vagy más hely ahol lehet venni, ha igen, sipirc hamar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Mindjárt csinálok még egy képet! Kép
julika79
 
 


Julika!
Ez szuper!Gratulálok!
És a ma reggeli halvány ugyanolyan halvány mint tegnap?
Vendég
 


Na szóval újra. Ez ugyanaz a két teszt. Ha szeretnéd, mellé teszem a tegnapit is, de szerintem felesleges. A múltkor egy kicsit határozottabb volt nekem is, most azonban apával úgy érezzük, talán egy baba van a pocakban, azért bújik elő ilyen szégyenlősen. Az előbb hívtam a Kaálit, s figyeljetek csak -NINCS VÉRVÉTEL- azt mondják, ha ott a csík, ott a csík, (kicsit sajnálom szerettem volna - nem baj, legalább lesz kiből élni a gyógyszertárnak...annyi tesztet fogok önszorgalomból csinálni) szóval 26-án megyünk uh-ra.

Nyulasz - kápráztass el egy másik típusú teszttel kérlek!!!!!!!!!!!!!!!Higgy nekem!Én nyugi!!!!!!! Kép
julika79
 
 


Na szóval újra. Ez ugyanaz a két teszt. Ha szeretnéd, mellé teszem a tegnapit is, de szerintem felesleges. A múltkor egy kicsit határozottabb volt nekem is, most azonban apával úgy érezzük, talán egy baba van a pocakban, azért bújik elő ilyen szégyenlősen. Az előbb hívtam a Kaálit, s figyeljetek csak -NINCS VÉRVÉTEL- azt mondják, ha ott a csík, ott a csík, (kicsit sajnálom szerettem volna - nem baj, legalább lesz kiből élni a gyógyszertárnak...annyi tesztet fogok önszorgalomból csinálni) szóval 26-án megyünk uh-ra.

Nyulasz - kápráztass el egy másik típusú teszttel kérlek!!!!!!!!!!!!!!!Higgy nekem!Én nyugi!!!!!!! Kép
julika79
 
 


Nyulasz - majdnem halványabb! DEEEEEEEE tessék szemeket kinyitni! A másik teszt magáért beszél. Már kinyitottak a boltok!!!!!!!!!!!!!!!!!!Indulás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
julika79
 
 


Julika,
Gratulálok!

Nyulasz,
gyerünk, hajrá, vegyél másik tesztet!
Vendég
 


Sziasztok!

Milyen szép reggel!!!! :D
Gratulálok a két csíkos tesztekhez! :D

Nyulasz

Én a mait picit erősebbnek vélem, de tényleg vegyél más fajta tesztet!!!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Te Nyulasz most olvastam el rendesen az előző hsz-dat. Te fel ne add nekem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Le ne mondj azokról a babákról!!!!!!!!!!!!! A kutyafáját!!!!!!!!!!!!!!!!!!Indulás tesztért, aztán holnap vérvétel!!!!!Aztán utána örömködés ám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kérlek, kérlek, a kedvemért csinálj egy másik fajta tesztet!!!!!!
julika79
 
 


Egyébként én is erősebbnek vélem a tegnapinál a te tesztedet. Legalábbis ducibb a csík!!!!!!! De attól még gönc a teszt. ugye már úton vagy? :lol:
julika79
 
 


Nyulaszka!!

nehogy elkeseredj, biztoasn ott van a lakód, tényleg csinálj egy másik tesztet is, még ha nem is reggeli lesz a pisi....hajráááááááááááááá

Julika!!

Gyönyörű, gratulálok sok szeretetttel neked is! Furi, hiogy nincs vérvétel, de ne feledd a magánintézmények bármelyikében elvégzik párezerért a hcg meghatározást...csak ha már unnád a tesztelgetést :wink: Sőt ha jóban vagy a körzetivel ő is elküldhet egyszerűen ingyééééé...párdöz 300 ért 8)
Vendég
 


Julika!

Nagyon örülök nektek,sajnálom,hogy nincs vérvétel.De biztos minden rendben lesz!
Köszi a nyugtatást,de nem tudom mitévő legyek.Mert a reggeli pisit kiöntöttem már,így talán csak reggel csinálok újra tesztet.Arra meg megvan még a Kaális teszt.De lehet,hogy nem bírom ki,és elmegyek a DM-be.
Jaj,nem tudom mit tegyek.

De azért boldog nyulaszkát küldök neked is:
Melyiket szeretnéd?
EZT?
Kép

VAGY INKÁBB EZT?
Kép

Vagy tudod mit?Itt van mind a kettő! :wink:
Vendég
 


Ez még jár nektek! :D
Kép
Vendég
 


:oops: :oops: :oops:
Már mentem is tesztért....
Vendég
 


A babára vágyó lányoknak pedig ezt küldöm! :D
Kép

Lehet válogatni!!!!! :lol:
Vendég
 


Mindet akarom!!!!!!!!
Vendég
 


Na jó,nem egyszerre! :oops:
Vendég
 


mar bocs nem tartozom ide de .....

NAGYON SZORITOK ERTETEK!!!!

juli neked gratula.

nyulasz,hajra+++++++++++++++++++++++++++++

bocs a belekotyert :oops:

Kép
monyo83
 
 


nyulaszka nya

tessék neküni is hagyni :)

én balról a második babát, a rózsaszinűt kérem :)
Vendég
 


Nyulasz,
Én a Gabriell tesztre szavazok nekem az már a 10.napon pozitív volt és szépen erősödött!! De a Kaális teszt is pozitív volt a 10.napon.
Vendég
 


Bocs :oops: Kicsit mohó voltam. :lol:
Én meg jobbra azt az alvósat.Olyan édiiiiiiiiiiii.
Vendég
 


Julika,
Gratulálok :lol: :lol:
Vendég
 


Köszi Monyó!Most minden drukk elfér.Ari vagy.
Vendég
 


Bocs :oops: Monyo
Vendég
 


Nyulasz

Irgum-burgum, tessék menni tesztért!!!!!! :wink: :shock:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?