Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Kérdés:
Ma voltunk UN-n és nem tudom az eredményekből, hogy most tulajdonképpen mekkorák a Babócák! Segítsetek! :oops:

"A" baba "B" baba
BPD: 35mm BPD: 34mm
OFD: 46mm OFD: 43mm
AC: 119mm AC: 103mm
FL: 20mm FL: 17mm
súly: 190 g súly: 160 g


Ezek mit jelenetenek?
rnecsi
 
 


Juca! Kitartás!!! én nagyon sokat gondolok Rátok, minden okés legyen!!!

Hiányzó adatok:
26 éves, első bébik, Markosovszky Kórház, 19+4 vagyok, szept 25 a következő UH, és terhesgondozás.

szép napot!

Benszi, ha van még info írd ám meg! köszi!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


ja még az hogy kétpetéjűek, Fanni és Gergely. és a szülés várható időpontja január 25.

köszi!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 

 
 

Juci, nagyon szorítunk értetek!!!!
Andi, GRATULÁLUNK a bébikékhez! :) :) :)
Zsanett, a mi törpéink 7+1 hetesek, a Szt. Jánosban fogok szülni Dr. Balog Imrénél, a köv. UH szept.20-án esedékes, 29 éves vagyok és még nincs tesó :)
Üdv mindenkinek,
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


ja, és a szülés ideje (elméletileg) ápr. 20. :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Csilla,

BPD: két halánték közti távolság (vagyis rövidebbik fejátmérő)
OFD: homlok és tarkó közti távolság (vagyis hosszabbik fejátmérő)
AC: haskörfogat
FL: a combcsont hossza

Csodálom, hogy CRL-t nem mértek, az az ülőmagasság: fejtető-far hosszúság (ezt szokták a bébi méretének megadni)

És hogy tudtak súlyt mérni?


Andi,

nagy-nagy gratula, várjuk a képeket!!!!

KépKép
lili73
 
 


Benszi,

és a többiek,

nektek milyen gyakran néztek vérképet, haemoglobin, ellenanyagszűrés, ilyeneket? És méhszáj-állapotot?

Hányadik héttől nézik ezeket gyakrabban?

KépKép
lili73
 
 


Sziasztok!

Andi!
Nagy-nagy gratula a két babóhoz! Sok tejcit és kitartást hozzájuk! Kérünk fényképeket! :)

Juci!
Tök jó, hogy Lilit leveszik a gépről. Még mindig nagyon szorítunk!

Lili!
Vérvétel elég ritkán van, össz asszem 3, abból az egyik terheléses cukor. Méhszájat a doki néz, kb félidőig (nekem sokkal tovább...) havonta, utána gyakrabban. Mi már 2 hetente járunk.

Ma volt egy nagyon hosszú délelőttünk a kórházban.
1. fél8 NST, megint csak külön tudták a babók szívhangját vizsgálni, így több, mint 1 órát voltam bent.
2. UH. Nem tudom, miért, de pontosan 25982-en voltak (na jó, kis túlzás :) ), de rengetegen, egy csomót vártunk. De megérte :D
Minden rendben van velük, fej-fej mellett haladnak, egyikük 2488 g, másikuk 2461 g. Ha még 2 hétig bent maradnak, 2 db 3 kilós gyereket szülök :?: :?: :?: :shock:
3. doki is megvizsgált. Méhszáj bő 1 ujjnyira nyitva, ebből bármikor szülés lehet. De hazaengedett :) Nem izgul túlzottan...Viszont azt mondta, ez szuper, mert gyors szülésünk lesz :) Nem is bánnám. És még mindig úgy van, hogy hüvelyi szülés lesz! Remélem, így is marad!!!

Mire hazaértünk, hulla voltam. Viszont Kingus is, de úgy, hogy nem aludt el, csak irtó hisztis volt. Ráadásul egyedül voltam!+ Most már szerencsére megérkezett egy barátnőm, aki most egész héten itt lesz segíteni. Lementek az udvarra, én megyek aludni, csak megnéztem, itt mi a helyzet :)

Puszi mindenkienk!

Kép
Kép
maminti81
 
 


Akkor most TISZTA SZIVBOL GRATULALOK JUCINAK ES ANDINAK!!!

Nagyon, nagyon boldog vagyok hogy Dorka stabil es javul!!!! :D :D :D

Kép

Kicsit irigykedem, tudom hulyeseg mert orulnom kell hogy az enyemek meg bent vannak de ma olyan de olyan rosszul voltam hogy kinomban bogtem de annyira hogy az uram megijedt hogy valami komoly baj van.
En hulye elmentem a boltba aztan amire visszaertem mar szedultem, remegtem es kezdtem furcsan hallani a hangokat, na, lefekudtem es gyorsan hivtam Apat hogy jojjon mert ugy erzem elajulok es egyedul vagyok a gyerekkel. Lemehetett a vernyomasom vagy a vercukrom nem tudom, vagy csak a kimerultseg mert mar hetek ota alig alszom valamit az ejjel, orankent folkelek hogy pisilni kell vagy hogy fulladok vagy hogy jon fol a sav stb. :( Aztan aludtam par orat es ettem es most jobban vagyok de megyek vissza fekudni.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Maminti: szuper, de jo!!! Milyen nagyok a babok mar! Nagyon drukkolok Neked!!!

Gicarol semmi hir?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Andinak is Gratula!
Egyre kevesebben vagyunk(illetve arányosan nő az újjakkal...:-)).
nagyon sűrű az elmúlt másfél 7!

Csilla!
A babaszoba.hu-n beírod az adataidat és kiírja a terhességed korát,Rólad,Babó(k)ról mindent!Az adatokat és rövidítéseket részletesen leírják,mi micsoda és mi a normál érték viszonyítás képpen!Sok sikert!

Tontica,
Tök jó,hogy kiengedtek!
Ez azért vígasztal,hogy nem mindenki aki be megy,bent is marad...:-)
Mit mondtak,hogy fogsz szülni?Mekkorák a Babók?Te hogy vagy a nemalváson kívül?Szeretnél már túl lenni rajta?Tarts ki és minden jót Nektek is!!

Benszi,
Az Andi hogy szült?Magától jöttek a Babák?Jól vannak?Hányadik hétre jöttek?
Remi Juciék is már jobban vannak!Tök jó,hogy Lilit leveszik a gépről!Drukkolunk Nekik!

Én olyan izgatott leszek ahogyan olvasom ezt a sok infót,remi Bogyók még csak sokára akarnak kibújni!



Mindenkinek puszi és kitartáááást!

Kép
bogyótanya
 
 


maminti,

köszi! de jó, hogy már baj nem lehet, akár most is megszülhetnéd őket!

tontica,

szigorúan feküdj, szerintem, ne mászkálj most már sehova! Sp.o.-ban nem szokás befektetni ikrest, ha nem megoldható másképp a pihenése?

KépKép
lili73
 
 


most már nem csodálkozom a hasméreteken, mert az enyémet is hatalmasnak látom. ma a doki, mikor meglátta, azt mondta: magának jó nagy hasa lesz!

KépKép
lili73
 
 


Szia Mindenkinek!

Lilit még nem vették le a gépről, Dorkáról továbbra sincs jó hírem, megint elkezdett feltelni vízzel.
Valami nem stimmel a veséjével, nem tudom pontosan, nem mondták.
Azért teszek fel képeket. Kép Kép Kép Kép

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Jövő hét kedden kell mennem legközelebb, zárt a méhszáj, de a prof szeretne látni. Az uh most kutyafuttában volt, így sok infot nem tudok. A két gyermekem fejmérete között volt különbség, a szivük jól működött. Ennyit láttunk. Kedden EKGt és vérvételt is csinálunk.

Gratula Andinak, Juciék továbbra is drukkolunk.

Puszika

snezsanett
 
 



snezsanett
 
 


Sziasztok!

Judit és Attila,
sok erőt kívánok!! Drukkolok Dorkának, hogy minél gyorsabban megerősödjön és meggyógyuljon!
Lilit remélem mihamarabb leveszik a gépről!

Tontica,
örülök, hogy újra otthon lehetsz! Most már próbáld pihenéssel kihúzni ezt a kis időt ami hátravan!

Andinak gratulálok Petrához és Hubához!

Lili,
nekem eddig 2szer néztek vérképet +vizeletet (de ezek nagyon részletesek voltak:több oldalas lelet)+a cukorivás is volt, de ott csak a cukrot nézték.
Nem tudom, hogy lesz-e még vérvétel, nem mondta a dokim.

UH az elején volt több, aztán a 18. és 26. héten nézték őket, legközelebb 1 hónap múlva megyek. Méhszáj eddig havonta volt, most már 3 hetente lesz. Később 33. héttől talán 2 hetente, még nem tudom. Szerintem minden attól függ, hogy milyen állapotban van az ember.

Maminti,
gratulálok a babák méretéhez és ahhoz, hogy minden rendben! Nagyon jó, hogy már nemsokára megsimogathatod őket!

Kevinszpészi, zsuzska Üdv!

Zsanett,
köszi, hogy összeraktad a táblázatot!
Itt vannak az adatok:
szül. várható időpontja: nov.26
2 kislány: Lenke és Nelli
köv. vizsg: szept. 12 belső vizsg. okt. 2 UH + belső vizsg.
Szt. Imre, Dr. Barna István

Velünk minden rendben a babák nagyon rugdalóznak, főleg, ha az apukájuk beszélget velük! Tényleg az az érzésünk, mintha kommunikálnának velünk.
Hétvégén pakolásztunk, festettük a babák helyét (én csak néztem, meg főztem a srácoknak). Még mindig jó nagy felfordulás van!

Jó pihenést mindenkinek!
Üdv Dorka
28+0
szdorottya
 
 


Sziasztok!

Juciék!
Sajnálom, hogy Lilit még nem vették le!
Köszönjük a képeket! Édesek a lányok!

Tontica!
Tök jó, hiogy otthon vagy már! Viszont pihenj nagyon sokat!!!

Bogyó!
Rókák?

Zsani!
Köszi a táblát!
Én vasárnap (9-én) megyek NST-re. Ha megérjük egyben :)

Dorka!
Aranyosak a nevek :) Milyen színű lesz a szoba? Te pihizz csak, a fiúk dolgozhatnak :)

Kép
Kép
maminti81
 
 


sziasztok

pénteken 21-től lesz egy műsor az ikerterhességről a National Geographic-on. Gondoltam megírom, háthja érdekel valakit :D

szanet
 
 


Sziasztok!

Juci, nagyon szorítok nektek!Dorkának mielőbbi felépülést kívánok, drága kis bogarak a képeken.+++++++++++ezek a drukkok jelei :wink:

Maminti, nna, én is pont így szeretném, eddig hordani és hüvelyi úton szülni, ez fantasztikus, hogy már mekkorák, nagyon jó neked, irigy-birigy :wink: hajrá :lol:

Bogyó, én már akár veled is csrélnék, nekem mintha vándorolna az idő, jó lenne már túljutni a 30.héten...

Tontica, szegénykém, ismerős, én is óránként felkelek pisilni éjjel, tök fárasztó......vigyázz magadra!!!

puszi

Numa

Kép
numato
 
 


szia Szanet,
gratulálok én is Neked, 1 héttel jársz előttem :)
üdv,
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Zsuzska és Bogyó!
Andiról csak egy közös ismerős által értesültem,többet nem tudok róluk!

Tontica!
hát pihi ezerrel,mindjárt a finishben vagy!

Zsanett!
Fehérváron szült Juci!

Lili!
Nálam méhszáj és UH 3 hetente van!Vérvizsgálat asszem12 és16 héten meg most lesz a cukornál!

Maminti!
Klassz méretei lesznek a babáknak!Gratulálok!

Juci és Ati!
Kitartást nektek a nehéz mostani időkre!

Andi!
Ha hazajössz,beszámolót kérünk!És sok tejcsit kívánok!


Juci írta,hogy nem sikerült még levenni az oxigénről Lilit és Dorka vérnyomását csak erős gyógyszerekkel tudják fenntartani!Veséje sem jó és eléggé kezd kimerülni Juci lelkilg,pedig tudja messze még a vége!
Vendég
 


Andi nekem csak annyit írt, hogy szépek és egészségesek a gyerekek, de még nem lehetnek vele. :?:

Ha lesz több infóm írok, most tuti pihizik ezerrel, rá fér :wink:



Dóri
Vendég
 


Szegény Juci, iszonyú nehéz lehet most neki. Sokat gondolok rájuk.

benszi,

nekem egyelőre havonta, de gondolom majd sűrűsödik idővel.
vérvételt csak azért kérdeztem, mert az egy hónappal ezelőttiben még jobban csökkent a haemoglobinom, az elsőhöz képest úgy, hogy végig szedtem a 2X1 vasat, vártam volna, hogy megint megnézzük...na mindegy
plusz az ellenanyagszűrést is szívesen látnám többször, mert Rh- vagyok (férjem +), bár tudom, ez csak második szülésnél érdekes. de akkor is...

KépKép
lili73
 
 


Ezen az oldalon olvashattok Andiekrol es nezhettek kepeket:

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Juci: KITARTAS!!! Nagyon, nagyon nehez lehet most Nektek, kivanom hogy Dorka mielobb gyogyuljon meg es mielobb vegyek le a Lanyokat a geprol!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Nem tudom Ti hogy vagytok vele de nekem nem sikerul megnyitni az oldalt ugyhogy bemasolom ide az Andirol szolo infokat remelem nem haragszik meg erte!!!

"2007.09.03. hajnali 4:15 körül egy kis benntlakásos "intézetben" fohosünk Huba úgy döntött, hogy a két napig tartó Tour de France letekerése után nembírja
az izomlázat és az otthonából jövo fájdalmakat, s -bár a sosem látott hangok mondták neki, hogy maradjon még 3 hetet (na de mi az a hét? na de ki beszél?)-
megszemléli mi van kinn, ebben a számára ismeretlen világban.
Kihúzta a dugót, a kinti hangok ekkor megsurüsödtek, majd egy éles tárgy szétvágta szuk, sötét kis szobájának falát, s eros fény hatolt be. Hosünk ekkor
már türelmesen várta, hogy történjen valami. Nem is telt el sok ido (3-4mp lehetett), mikor egy hogyishívják (késöbb majd megtudja, hogy ezt az izét
kéznek hívják) bejött érte, s kivitte a fénybe.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Aki azt hitte itt vége, az nagyot téved. Történetünk folytatódik.
.
Hosünk nem volt rest, s boszen mutogatta a kéznek, hogy nemegyedül volt o odabenn, s hogyha már 8honapon keresztül érezte társát, akkor nehogy már most
veszítse el. Különben is kiváncsi volt rá, sose látta még. A kéz visszanyúlt a szobába, s hosünk megkönnyebbülésére kivett egy hasonló kis testet, mint az
övé. A hangok közül ekkor a Petra szót vette ki legtöbbször, így elkönyvelte magában, hogy ez lesz a testvére neve.
A kezek mindkettojüket levitték egy üvegkalitkába, késöbb pedig jött két -még- ismeretlen árny, s elég sokáig maradtak mellettünk. Valahonnan ismeros volt
a hangjuk, s az egyik mintha a szuk szobára emlékeztetett volna. A másik egyszeruen csak szakállas volt (azt is majd késöbb tudom csak meg, hogy ezt így
hívják)


A harmadikai történetnek ezennel vége, de elkezdodik egy sokkal hosszabb utazás ebben a sok tudással, szépseggel teli, nagy, ismeretlen világban.

Ruzsicska Huba : 2007.09.03. 4:27 / 1940g / 48cm
Ruzsicska Petra : 2007.09.03. 4:29 / 1990g / 46.5cm
--------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------

kis intermezzo után:

Andi ás a babák is jól vannak, Andi az ágyában, az ikrek inkubátorban, infúzióval. Az intenzíves nővérek ma már próbáltak a szájukon keresztül is kis tápot adni nekik, örömmel fogadták, így valószínüleg holnap kikerülnek kis fakkjukba, ahova Andi 3oránként lemenet szopiztatni. Ma ő már meg is simogathatta őket.

képek a http://devnull.vizmuvek.hu/~ruzi/kids címen vannak, lesznek. egyenlőre szerkesztetlenük (2megás képek)

most hogy tudom Andi jelszavát, amire tudok válaszolok, ha idenézek.

Ja igen... ha minden jólmegy akkor Andi és/vagy a babák hétvégén/jövőhét elején jöhetnek haza."




En tovabbra is sz@rul vagyok igy sorry hogy nem irok senkinek, megyek pihizni.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


HÍREK IRINÁRÓL!!!!


ÁDÁM 15 ÓRA 17-KOR MEGSZÜLETETT!! ANYUKA ÉS BABA JÓL VANNAK. IRINA MINDENKIT PUSZIL :lol: :lol: :lol: :lol: ÁDI 4170 G ÉS 57 CM :lol: :lol:

IRINA ITT IS GRATULÁLOK NEKTEK
:lol: :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Bocsi félrement :oops: :oops:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok!

Mi még egyben, de szerintem nem sokáig. Állandóan fáj a hasam, ez után az iromány u tán megyek időt mérni. Tök gáz, hogy már szültem, mégsem tudom megállapítani, hogy ezek fájások-e, vagy csak jóslók... :oops:

Drukkoljatok nagyon! Megint félek a szüléstől...De nagyon izgi! :)

Puszi mindenkienk!

Kép
Kép
maminti81
 
 


Maminti: nagyon izgi tenyleg, nagyon drukkolok!!! Amugy detto! Tegnap ejjel folkeltem hogy faj de nem tudom hogy ez most az vagy nem az, hat vegul nem volt AZ mert elmult. :lol: Kuldesz majd sms-t valakinek??? En is tojok a szulestol foleg hogy a korhazban allandoan ott kiabaltak meg sikitottak mellettem :shock: :lol: de at kell esni rajta es kesz! Gondolok Rad!!! Kitartas!!! :wink:

Zsani: szerintem tok jo a tabla de en kivancsi lennek arra is hogy ki hanyadik heten szul es hany kilosak a babak. :D Ja, es hianyzik belole Dori!

Juci: REMELEM JOBBAN VAGYTOK MAR!!!

Bogyo: Te sem vagy mar messze a celtol!!!! Hogy birod? Erdekes, en minnel elolrebb vagyok annal jobban birom lelkileg vagyis annal boldogabb vagyok hogy nemsokara meglathatom Oket! Rakjal kepet, holnap en is rakok! Azert engedtek haza mert nem volt ok bent tartani hisz megszuntek a fajasok (vagyis csokkentek) szoval nem feltetlenul kell a vegeig bent maradni, remelem Te nem kerulsz be csak majd a legvegen!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Neked is gratula Kevinszpészi! majd együtt szülünk :lol: :D

szanet
 
 


Részletek Andiról:

2-kor elfolyt a magzatvíze az Istvánban, ekkor átszállították a Szabolcs utcába

3-kor már itt volt ctg

erősödtek a fájásai, de ezt nem bírta Huba, romlottak a szívhangok, leesett a pulzusa,

1/4 5-kor irány a műtő, 1/2 5-kor már kinn is voltak a babók

azóta inkubátorban vannak, napi 2* simizheti őket

ma talán kikerülnek és akkor már mehet őket szoptatni

2 kg-al születtek, de most fogytak picit



ennyi... :lol:

Maminti megy a drukk

mi adataink:

34+5 napra születtek, Dél-pesti kórházban, tesó van
nem tudom mi kell még a táblához :lol:
Vendég
 


Hírek mamintiről:

Ma reggel 5:45-kor rakétasebeséggel megszületett András 2550 g és Hanga 2380g, mindhárman jól vannak, apuka este jön beszámolni :lol:


Dóri

Gica még egyben, ha ír, tudósítok....már nagyon nehezen viseli a kórházat :cry:
Vendég
 


nagyon sok boldogságot kívánok nekik!!

(elloptam az üzit, és bemásoltam két fórumba is, remélem nem gond)

szép napot!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Hurrá hurrá! Ez tényleg rakétasebesség volt ahhoz képest, hogy tegnap este még írt nekünk!

KépKép
lili73
 
 


Azta mindenit!
Hát gratulálok Drága Maminti!
Szép nagy babák!!!!!Sok tejcsit!

Tontica!
Köszi az Andis infót!Pihizz a kis ágyikódban!És várjuk a képeket!

Dóri!!
Köszi az Andis infót és a Gicást is!Jól bírja!

Lili!
ezt az RH- -os dolgot kérdezd meg a dokidtól vagy a védőnénitől!


Csajok szombatig hidegfront és vasárnap újra hidegfront!Pihizzetek!
Apad a a létszám!!!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Hát tényleg zajlanak az események!

Tontica, Dóri,
köszi a híreket Andiról és a kicsikről. Nagyon szépek és jó, hogy minden rendben velük!

Maminti,
gratulálok Hangához és Andráshoz! Hát tényleg nagyon gyorsan történt minden, hiszen este még írtál nekünk! Szerintem mindannyian ilyen gyors szülésről álmodozunk! Várjuk a beszámolót!

Judit és Attila,
veletek mi van, hogy vannak a kislányok? Továbbra is sokat gondolok Lilire és Dorkára, és drukkolok, hogy minél előbb rendbe jöjjenek!

Velem minden rendben, ma sikerült 9-ig aludnom, pedig lett volna dolgom! De hát ki kell használni a nyugis napokat.
Nekem ezért is tetszik ez a melankolikus őszi idő.

Jó pihenést mindenkinek!
Üdv
Dorka
28+2
szdorottya
 
 


Sziasztok lányok!

Túl vagyok a 16 hetes vérvételen! Mondtam a laborban, hogy ne riasszanak rögtön az eredmények láttán, mivel ketten vannak a pocakban, mire közölte a laboros, hogy ehhez neki semmi köze, szóljak a nögyógyászomnak! :x
A létszám egyre nő, illetve egyre jobban gyarapszik a fórumon! Szoritok minden újszülöttnek,hogy gyorsan kikerüljön az inkubátorból, és ezekben a hideg napokban az otthon melegében növekedjenek tovább!
Egyébként elképzelhető, hogy az időjárás miatt nem tudok éjszakánként aludni? Illetve csak úgy tudok, ha a csipőm alá teszek egy párnát... Kicsit korainak tartom még ezt az éjszakai nemalvást! ... vagy mindenki igy van vele?
Nagy nehezen csináltam magamról egy fotót! Még messze vagyok tőletek, de megpróbálok majd belehúzni! :lol: Kép
rnecsi
 
 


Most nézem! Tök ciki! A hasam pont akkora mint a fenekem! :oops: :roll: :oops: :roll:
rnecsi
 
 


MAMINTINEK IS NAGY NAGY GRATULA ÉS JÓ EGÉSZSÉGET A KICSI CSALÁDNAK!

Benszi,
tényleg fogyunk,ez olyan ilyesztő,nem ?

Tontica,
Tarts ki kérlek,bár már bizti semmi baj nem lenne,ha megszületnének!Én egyre izgatottabb vagyok,szajkózom is a Bogyóknak,hogy maradjanak még bent,legalább október eleje-közepéig!Már csak azért is,mert dokim az Adrián nyaral... :roll: Te teljesen felkészültnek érzed magad?Én úgy tojok,hogy hogy fogunk megbírkózni a feladattal...Meg hogy mikor jön el,Mennyi időm van még?(Bogyók,Bogyók,láthatjátok,Mami még várni szeretne,legyetek jó gyerekek és hízzatok még!!!:-))Épp akartam írni a Mamintinek,hogy a rókák még vannak(tegnap is 4x hánytam...:-()Mostmár 3 hete rókázom...De Maminti már babaázik,remi lesz sok tejcije!!!

Jövő hét szerdán megyek a dokihoz,remi rendben lesz minden!

Juciék remi hamar rendbe jönnek,ma jutott eszembe,hogy a férjem egyik barátjánál 34.hétre született a két kisfiú és az egyik 1400 a másik 1900 gramm körül volt.A mamájuk már nem fiatal és sajnos mint utóbb kiderült,zugivó,valszeg azért lettek ilyen kis súllyuak,bár ezt én nem tud6om...
Az érdekes az,hogy a kissebb súlyú a Zsombor lett a vasgyúró a Dani aki 1900-zal született a kis finom-szerény kölök.Zsomi sokáig volt gépen és nagy volt az aggódás érte...Most kb másfél évesek és Zsombor egyedül tologatja a 2 kis ágyat a szobájukban,bunyózik a kutyával az udvaron és az Apukája lassan nem mer vele játszani sem,mert olyan erővel püföl mindenkit,hogy csak na,visszaadni persze nem lehet...
Szóval az élet gyakran kiszámíthatatlan a Jóisten gyakran tesz próbára minket és az útjai tényleg kifürkészhetetlenek...:-))
Drukkolunk Liliért és Dorkáért,hogy két egészséges baba legyenek és Juciék mihamarább úgy emlékezzenek erre az időszakra,mint egy rossz álomra!Sok erőt Nekik!


Dóri,
köszönjük az Andis infót is,remi Gica jól bírja a kiképzést!!:-)
Te hogy éled meg ezt a sok hirtelen változást a fórumon,Szerinted nem furi?Vagy ez így normális?Hogy elindul a lavina és kész..?

Mindenkinek nagyon szép napot és kitartáááást!!!:-)

Kép
bogyótanya
 
 


Maminti: ma 03:21-kor elfolyt a magzatvíz és már 05:45-kor megszületett András (2550g) és Hanga (2380g)! Szépek, egészségesek!

Egy barátnője

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Csilla,
látom, gömbölyödik az a pocak! még két-három hét, és csodálkozni fogsz, hogy mekkora lesz!

KépKép
lili73
 
 


Táblicsku

Szanet adataid?
Aki tud még hiányzó adatokat az szóljon, én már nem emlékszem, ki hány hetesen szült.

snezsanett
 
 


Sziasztok!

Juditnak ma reggel kivették a varratokak, és kaptunk egy ágyat az intenzív mellett.
A reggeli órákban Dórka baba úgy gondolta, hogy leköti magát a lélegeztetőgépről és maga fog lélegezni. Lilikéről is levették a gépet.
Már kezdtünk kicsit megnyugodni, mikor délután fél 4 körül Dorka baba összeomlott. Szegény Judit pont akkor ment volna be hozzájuk, látta hogy dokik hogy rohangásznak.
Hát Dorkát visszatették a gépre, szegény még nem bírja sokáig a saját levegővételt.
Most jelenleg ott vagyunk ahol elkezdtük, kicsi a vérnyomás, kevés a szaturáció.
Szegénykém a gép ellen akar lélegezni, küzd, nem tudom milyen erős.

Hát ennyit tudok , rohanok vissza a kórházba

Üdv.: Attiska

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Juciék
Sok-sok erőt és kitartást! Rengeteget gondolunk Rátok! Szegény Dorka, reméljük annyira erős és egészséges lesz, amennyit most szenved.

Csilla
Lesz ez még óriási is. Engem dinnyelopónak hívnak vagy csak simán POCAKNAK, durva nagyon. Dobok én is egy képet. Ez 2 napja készült. Cipőfűzőt nem kell kötnöm, még ülve is nehéz.
Kép POCAK

Minden született gyermeknek és szüleinek gratulálok! Szupi, hogy ilyen szép sullyal is születnek bébik. Remélem mi is ilyen ügyik leszünk.


snezsanett
 
 


Sziasztok!!!

Hatalmas gratula Mamintinek aszep sulyu, egeszseges bebikhez!!! Azta, ez tenyleg raketaszules volt, en is ilyet akarok!!! :D
Kép

Juci: elhiszem hogy borzalmas ez a bizonytalansag, kivanom hogy Dorka minnel elobb meggyogyuljon, nagyon, nagyon sokat gondolok Ratok!!!

Zsanett: gyonyoru pocid van!!! Nem is latszik olyan hatalmasnak. Az enyem mar csikosodik allul es az oldalam is. :( A fiammal megusztam, most nem.

Bogyo: nem lehet kellemes ez a sok hanyas, en nem is tudom hogy birnam-e, borzalmas lehet! Kitartas!!! En azt hiszem fel vagyok keszulve lelkileg-testileg a szulesre, nem felek tole csak hogy a babaknak nehogy valami bajuk legyen. Mar nagyon varom, szerintem csodas dolog szules meg ha baromira faj is. :lol: A Te Bogyokaidnak meg maradni kell, beszelj a fejukkel!!!! :D En holnap megyek monitorra.

Rnecsi: latom Neked is novekszik szepen a poci, latnad az en fenekemet! :lol: Nem alvas tema: nem lehet hogy tul izgatott vagy? Almodozol ejszakankent? Mert en pl. azert is vagyok font olyan sokat mert ebren almodozom hogy milyenek lesznek, mikor szuletnek meg stb. Igy szoktatjuk magunkat az ejszakazashoz merthogy ha megszuletnek meg ennyit se fogunk aludni. :lol:

Benszi: tenyleg babaeso van, lehet a frontoknak koszonheto, itt meg mindig meleg van. :roll: Utanunk nemsokkal Te jossz am! :wink:

Dorka: jol teszed hogy alszol, pihizzel is, hasznald ki meg amig lehet!!! :wink:

En ma tok jol erzem magam csak hulla vagyok mert en hulye megint pakolasztam. :lol: :oops: Mar majdnem minden megvan, akar johetnek is a babok!!!
Na, megyek, csinalok egy kepet.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Kép
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Táblicsku

Tontica
Rögtön itt a nagyfiad sznapja. Készültök már a nagy napra? Kitaláltál már vmi jó ajándékot??? Jó így a táblázat?


Többiek merre jártok???

Üdv: Zsani

snezsanett
 
 


Sziasztok!

Én itt vagyok, csak délelött rohangáltam!
Ugyebár kipakoltak a munkahelyemről. Most elmentem a munkaögyi hivatalba, hogy mit ajánlanak, mivel munkát az elkövetkező 3,5 évben nem szeretnék végezni ha nem muszáj. Kiderült, hogy még valahonnan elő kell keritenem a TB kiskönyvemet is. Másik probláma, hogy az ország másik oldalán már voltam regisztrálva, és onnan is át kell kérni az irataimat! Kész katasztrófa! Számitógépes rendszer van, és postán próbálják meg kitalálni, hogy hol vannak a korábbi papirjaim! :x
rnecsi
 
 


Zsanett!

Szupi a tábla!Köszönjük!Annyi hiányzik csak,hogy én jövő hét szerdán(szept.12.-én)megyek a dokihoz,elméletileg,csak megvizsgál.


Én nagyon nyügi vagyok,mostmár mondjuk kezdek jobban lenni...De csak kicsit.Türelmetlen vagyok és fáradt.:-(
De most sétiztem egy jót,így már kicsit jobb.

Csilla,
Remélem hamar rendeződnek a munkahelyi dolgaid!Nekem meg nem utal a tb.Én már a 6. héttől itthon vagyok a rókák miatt,az orvos nem engedett vissza,azóta a tb 1 havit volt képes utalni...Folyton valami adminisztrációs bibi van. :?

Mi lehet Juciékkal?
Remi jobban vannak már!

Tontica,
A hányás valóban elkeserítő és kínzó meg még aggódom is a kis Bogyókért,nekik most gyarapodniuk kell!!!De arra gondolok,hogy féllábon akár de ki kell bírni!Csak Ők legyenek jól...

Benszi,
Mi újsi?Te miért vagy ilyen csendes?

Puszi mindenkinek!

Kép
bogyótanya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?