Új privát üzeneted érkezett!

Teljesen magam alatt vagyok, egyszerűen nem birok a Szandival. Folyamatosan hisztizik és üvölt. Nem tudom, mi lehet a baja.
Most száműztem az ágyába ott legalább csendben elvan. Már a sírás határán vagyok nem elég, hogy éjjel nem aludtunk most még nappali is ez van. :cry: :cry:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Csáó!

Még messze nem vagyok túl a visszaolvasáson, csak a fontosabbak:

Névnapos kicsilánynak nagyon sok boldogságot, hófordulósoknak millió puszi,

Évi, nagyon-nagyon sok boldog szülinapot Neked :P

Zsu, akkor most már hivatalosan is gratulálok,

újaknak üdv itt.

(Biztos kihagytam még valamit, de az eszem még a bankon jár, bocsi)

Annyit azért visszaolvastam, hogy lássam a Márti elütéseit, jót derültem rajta. Nem úszod meg, ha utólag is, de hihihi!

És a nagyon ügyes Szonónak, aki már az első napján túl van az oviban sok puszit küldök. De add ám át neki!

Regi, ne aggódj a vonalzóddal, nekem annó az Andi csinálta, én hasonlóan sokat bénáztam, úgyhogy végül ő segített. Szerintem ez a vonalzó is marad életünk végéig, mert úgysem tudom kicserélni. :lol: :wink: (képet sem tudok elé feltenni)

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Zsuzsi, közben megelőztél.

Szerintem a front miatt ilyen gizmó a Szandi, holnap nagy lehülés lesz. (Remélem, hogy csak ez a baj.)

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

 
 

Na látod Márti, megy ez gond nélkül. Én is büszke vagyok Barnusra. Reggel itthon jól bereggelizett, mert az oviban csak tízórai van. Majd bementünk, cipőcsere és így üdvözölte kisfiam az új óvónénit: Szia Kati néni? Renike hol van? (Ő a régi óvónéni) Hát nem is égett a pofám. Mindezalatt Virág megszökött, hárman kerestük. Beosont a másik ovis terembe és fogta a daduska néni kezét. Visszamentünk a mi csoportunkba, bement a gyerekek közé és egy fél órát játszott velük. Úgy ordított, mikor eljöttünk, mint a sakál. Szóval kemény reggel volt.

Zsu! Én ilyenkor kiviszem a levegőre, játszótérre, sétálni .... a kiscsajt, ott elfelejt hisztizni. Ha felébred, megyünk is Barniért majd irány a játszótér.

Csajok! Megszüntettem a rácsos ágyat. Mivel Barnus új bútor mellé új ágyat is kap, ezért felszabadult a régi. Rácsos ágy helyére betettük a szétnyitható szivacsos ágyat. Minden gond nélkül alszik, nem jön ki a szobából. Ha hiszitek, ha nem, a rácsokhoz verte teljes erőből a vizes poharát és SZÉTTÖRTE. Napok óta többször ébredtem, hogy felkenődik a rácsokba. Sőt újabban akarattal beakasztotta a lábát és ordított, hogy segítsek neki kiszabadulni. Mindezt egy éjszaka vagy háromszor. Na ebből elég volt. Úgy látom, tetszik neki az új helyzet, itt foroghat kedvére, 140X160-as a méret, ha leesik, nem esik nagyot, kb. 15 cm magas.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Reni, nem jött át semmi. Valószínű a egadott cím volt kétértelmű. A suto és edith között alulvonal van, de mivel aláhúzta, ez nem látszik. Megpróbálnád ismét? Különben nem terhelsz vele, akkor csinálom meg, amikor van rá időm, úgyhogy küldd csak nyugodtan! :)
Még írok majd, reagálva is, de most még van munkám. Kriszta nemrég ébredt, ebédelnie kell, és most fogok aztán neki porszívózni.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Regi, megcsináltam. HA csatolod a fotókat is mailben, azokat is hozzáillesztem. A Gábor vonalzójával kapcsolatban: nem vagyok biztos, hoyg te is épp ezt választottad, de szólj, ha valamit másképp szeretnél.
Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Na, bocs, elfelejtettem a saját nevemen visszalépni. :oops: :oops: :oops:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Köszönöm szépen a segítséget mégegyszer!!!
Drága vagy!
Jó a vonalzó nagyon,nem ezt választottam,de így még jobban tetszik!



Hahooooooooooooo csajok,van vonalzónk!!! :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Most csak beugrottam átfutni a napközi termést,mert lassan indulni kéne a suliba-csak éppen még alszik a Gergő :oops: .Vissza kell szoktatnom a déli fekvéshez,mert igy ott alszik az Encsi az iskolában :oops: .
Regina,Edith,-ügyik vagytok igy kettesben :oops: ,már van vonalzó-igaz nem az amit a Regina akart,de kicsire nem adunk :lol: ,a lényeg hogy már van ezután már csak a képet kell felügyeskednetek :lol: ./ nem is vagyok annyira telhetetlen :lol: /.

na pusssssz,majd késöbb jövök és beszámolok én is,hogy tetszett a lánykámnak az első nap /naaaagyon várta már,mikor reggel a Gergőnek mondtam,hogy keltse fel az Encsit abban a pillanatban megjelent és közölte velem,hogy már fél órája vár minket :lol: /.

na tényleg lépek most.
bibolya
 
 


Kaptam egy csudajó felsőt ezért gyorsan megörökítettük hogy áll a kistesónak!!!! :wink:
Kép


Kép
Itt a pocak a lényeg így a fél fejem lemaradt :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


MÁrti, mekkora már az a pocak :) Gratula :)

És tényleg szupi a felső is, na valami ilyesmit szeretnék én is :)

Nincs véletlen varrónő köztetek? :wink: :wink: :wink:


Megjöttünk az oviból, mikor odaértünk, a Kata beszaladt, azt kiabálva, hogy ottabente, ottabente :)

A Benci meg rámnézett és megkérdezte, hogy anya, te mér jöttél???

Miért is??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Ovónénik szerint nagyon jól elvolt, kb 10 perc alatt feloldódott, utána jót játszott, jól evett, jót aludt. Szóval szerencsére nem volt semmi gond :) És kmár alig várja hogy mehessen holnap :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Dicsekedtem a Moninak,hogy van már vonalzónk!
Egészen más így,szupi!

Timi,igen mi is,és a nagyfiaink is egyidősek.
A picurkák is majdnem.
Hogy bírod négyükkel?
Minden elismerésem a tied!
Szépek lehetnek négyen együtt!

Barbi,köszike a "vigasztalást",akkor nem vagyok egyedűl! :D :D

Ibolya,csak az Edith volt ügyes,nekem nem sok közöm volt hozzá.

Na megyünk pancsizni,nyűgös a lelkem!

Jó éjt mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Kisfiam megint jó korán kelt!!!! :?

ZSu:ez nem kimondottan kismama felső,a kínaiba boltban vettük :lol: !!!

Edith:most látom Te is kedvet kaptál új vonalzókhoz!!!!! :lol:
Nekem a katica tök sötét :shock: , biztos ez is olyan mint a kukac volt. :mrgreen:

Mást nem tudok írni :? , majd ha lesz mire reagálni jövök!!!!

Ja Évi:volt szülinapi buli???????????????????? :wink:

Zsuzsi:éjszaka milyen volt????Zsombi is tegnap nyűgösebb volt, remélem csak az idő miatt és lánykád is ma jobb passzban lesz már!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Lánykám felébredt és vigyorogva közölte, hogy akkor ma megy oviba :lol: , igaz ő azonnal akart indulni :shock: , nehezményezte, hogy nem megyünk rögtön!!!! :shock: :wink:

Nincs valami ötletetek, hogy a ti manóitokat milyen játék köti le, amivel egyedül is tud ügyködni?????
Zsombi tegnap nem nagyon volt el egyedül, bár kb. 10 percet elautókázott, meg a könyveket is szereti, de csak akkor ha mellette ülök :roll: .Vagy főzzek akkor mikor alszik :mrgreen: vagy vele együtt!!!! :lol: Na mindegy majd megoldódik!!!!
Tegnap ő is babát hozott vásárolni :shock: :D , mert Szoni is azzal jött, ráadásul mikor a kiscsaj elszundított elvette a kezéből!!!! :mrgreen: Ölelgette a babát mint a nagyok!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Regi, Moncsi!
Kép

Márti!
Nagyon jó olvasni Szoni első napjait az oviban! Szuper, hogy ennyire szeret járni, nagyon ügyes nagylány már!
Zsombi meg készül az új szerepre. :wink:
Egyedül eljátszós ötleteket én is várok, nálunk nincsenek el egyedül. Ha valamivel mégis játszanak, akkor ha kijövök a konyhába, akkor játékostul költözködnek utánam. Talán az egyetlen, amikor pár méternél többre eltávolodnak, az a motorozás. Mert azt ugye csak száguldozva lehet, egyik szobából ki, másikba be, na ahhoz nem kellek.
Pocakkép szuper, na meg a felső is! Nagyon szép vagy! Vagyis szépek vagytok!

Zsu!
Látom nálatok is viszonylag zökkenőmentesen indul a szeptember. Ügyesek a törpék. Kata mikor megy bölcsibe?
Te írtál tegnap MSN-en? :oops: Az az igazság, hogy nem működik nekem mostanában. Automatikusan belép, amikor bekapcsolom a gépet, de mihelyt ír valaki, még mielőtt elolvashatnám az üzenetet, már lép is ki valamilyen hibára hivatkozva. Már többször töröltem, és újratelepítettem, de még mindig nem jó, nem tudom, hogy mi van. Szumma szummárum, nem tudom, hogy mit írtál, sőt, abban sem vagyok biztos, hogy tőled jött valami.

Ha van esetleg vkinek Skype-ja, akkor szívesen megadom az ottani elérhetőségemet (bár rám is lehet találni :wink: ), az legalább rendesen, és mindig működik.

Edit!
Ügyes nagyon Virág, hogy már nem kell neki a rácsos ágy, és hogy ilyen könnyen vette a cserét. A leírtak alapján tényleg jó ötlet volt a váltás. Örülök, hogy jól sikerült a hétvégi kiruccanásod! Tessék gyakran ismételni, jót tesz!

Zsuzsi!
Kitartás! Sajnos vannak ilyen napok! De túl fogod élni!

Julcsi!
Jó ötlet ez a baba dolog. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fognak példát venni a csajok.
Egyébként tök fura nekem, amikor a kedvenc játékokról, alvós dolgokról írtok. Nálunk semmilyen kedvenc nincs, sőt, a játékok magasról le vannak sz@rva. Alváshoz nincs semmi, napközben sem hurcolnak semmit. Ha megyünk valahova, akkor semmilyen játékot nem viszünk, mert nem érdekli őket. Lehet, hogy most már így maradunk.

Továbbra is egy kalappal minden "új életet kezdő" kismanónak, na meg a szüleiknek is!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Jó reggelt!

Csak félórája keltem fel (3/4 9-kor :oops: ) férjem is csajom is hagytak aludni. :) A csajomtól el is vártam, mert ma éjjel óránként ébresztett. :shock: Nem tudom, mi baja volt, de annyit sírt, nyöszörgött, hogy csak. Remélem, nem a leghátsó rágófogai kínozzák! Bár, ha kibújnának, akkor legalább tudnám, hoyg nem jön több fog. :roll: De hogy ilyen korán jöjjenek!

Ezenkívül még az a rossz hírem, hoyg tegnap alig volt hajlandó enni valamit. Az én jóevő lánykám.... Még almássütivel is kínáltam, az sem kellett. Egész nap néhány falatott gyűrt le, az is banánból meg savanyú uborkából állt. Este megette felét a normál adagjának és a tejet. Ja, bocsánat, a tejét azt itta, sőt délelőtt is kért egy adag tejet. Nem tudom, mi ez, de az éjszakával párosítva, nagyon fogzásnak néz ki. Legalábbis remélem, hoyg nem valami más betegség. :roll:

De van egy nagyon jó hírem is. Autót fogunk venni!!!! Persze, most sem újat, de haladás a mostanihoz képest. Sokat számít, hoyg 5 ajtós-e vagy csa 3-as! Istvánnak a kollégája cseréli le az autóját (ugyanaz, akitől a mostanit vettük :lol: ) és mi megvesszük tőle. Igaz, csak ma dőlt el, hogy végülis eladja vagy sem, és mi elhatároztuk, hoyg ha nem is adja, veszünk egy másikat, újabbat, de ez így jobb üzlet. István ma már ment is a bankba a hitelt intézni. Mert normi, hoyg csak hitelből tudjuk megvenni. Tegnap érdeklődött és az OTP-Banknál és max. 2-3 napon belül a pénz a kezünkben lehet. Eddig egyáltalán nem éltem bele a dologba magamat, de most úgy, de úgy örülök! :D :D :D :D

Márti, csini a felső, és aranyos a pocakod! NAgyon nő már a tied is!!! :D MA fotózok én is, ma vagyok 24 hetes. És (egyelőre) kéthetenként örökítem meg a pocót! :wink:
Zsombinak én is a könyvet akartam javasolni, jelenleg az, ami Krisztát mondjuk úgy huzamosabb ideig leköti. Vagy én még szoktam neki a Vuk-ot és a Dzsungel könyvét mutatni, de ez is még csak vagy 10-15 percre köti le őt. Én akkor főzök, amikor ő alszik, de István mindig csak 4 után jön haza, úgyhogy ráérek az ebéddel.

Regina, megkaptam a fotókat, de egyelőre nem tudom befejezni a vonalzókat mert nincs még feltéve a képkicsinyítő programom. István azt mondta, ma felteszi, de meglehet, hoyg el kell utaznia, és akkor nem fogja. Mindenesetre raktározom, és amikor meglesz a progi, akkor megcsinálom, jó? :)

Zsuzsi, remélem, hoyg nálatok sem valami betegségről van szó, "csak" fogacskákról!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edit, tényleg klassz, hoyg Virág is jól elvan a normál ágyban! Ez nekünk is problémánk, mert majd jön a pici, és kellene a kiságy, de most már másképp döntöttünk: utazóágyban fog lenni a picike vagy 3 hónapig, normális matraccal. És velünk egy szobában.
Krisztával ugynis az a gond, hoyg ha nem a kiságyban van, nem tud egyedül elaludni és ringatnom kell. HA lefekszem mellé az ágyba, az neki olyan érdekes, hoyg állandóan csak ugrándozna, vetődna, úgyhogy még nem látom elég érettnek a rács náélküli ágyhoz. :roll: Pedig jó lenne!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith!

Na, az előbb ez kimaradt, meg ahogy látom, még más is.
Nagyon csinik a pocakos képeid (asszem még nem is írtam :roll:), várjuk a mostanit is. Gömbölyödsz szépen, és hogy megy az idő. Olyan jó lesz, ha már a finisben lesztek, veletek izgulunk majd biztos. Drukk, hogy tényleg a fogacskája legyen Krisztának. Tényleg, milyen jó lenne, túl is lennétek rajta. Egyébként ami éjszakánk is rossz volt, a gyerekek most tartották a szokásos 3 órás turnéjukat. Persze most meg alszanak még.
Jók az új vonalzók!
Gratula az új autóhoz, gyors lebonyolítást kívánok nektek. Bizony nem mindegy, hogy 3 vagy 5 ajtós, mi is azért cseréltünk, és sokkal könnyebb így.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Edith, most nézem és jól elhűlök!!! Már 23 hetes vagy/tok. Tök jó, hogy megy az idő... :shock: :lol: :lol: :lol:

Márti, nagyon ügyes a Szoni!!! Büszke vagyok rá, majd mond meg neki!

Olyan játékban gondolkoztok ami leköti őket? Adjatok nekik tiltott dolgot, az tuti bejön. :lol: Legalábbis amikor én kilépek a szobából és "jó" napjuk van, megrohamozzák a száímtógépet amin vadul elkezdenek "írni", meg egerezni. Na ilyenkor nem jönnek utánam... Aztán amikor hallják, hogy jövök gyorsan szétrebbennek mint a verebek. A történteket is a kiszűrődő hangokból és a megnyitott ablakokból látom. Ne ez bejön pár percig(nem jönnek utánam), de hosszű ideig nem működne, mert annyi lenne a gépnek. Szóval nincs tippem. Nálunk ha a konyhában van dolgom odaköltöznek a játékaikkal és ott játszogatnak a földön, én meg éneklek nekik a szomszédok örömére (közel van a kinti folyosó...).

Edit, és így hogy alszik Virág? Jobban mint eddig? Lehet, hogy ez a kulcs a nyugodtabb éjszakákhoz?

Andi, az alvós bigyójukat még pár hónaposan kapták, akkor még olyan kis bújósak és törékenyek voltak. Mindig hozzá is bújtak valószínű azért maradtak így. Nálatok akkor lesz alvós cucc, ha majd ők választanak. Igaz nálunk néha egy két új játék is beköltözik hozzájuk éjszakára, mert kérik. Ne aggódj, pár év és élő alvóstársat választanak, valószínű erre gyúrnak... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsu, kiskönyvet nem csak a 12. héttől adnak? Úgy emlékeztem...

Regi, Móni, nincs kedvetek képet felrakni? Úgy mégiscsak személyesebbé válik a jöttötök. Meg lehet ám bővebben is mesélni magatokról. :lol: Mi szeretünk olvasgatni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsi, éjszaka milyen volt????

Nekem amúgy nem sok jó hírem van. Dorka tegnap is hőemelkedéses volt és nagyon fájhatott valamije. A fejére tippeltem (nagyon úgy nézett ki), úgyhogy kénytelen voltam nurofent adni, nem is a hője miatt, de nagyon kínlódott. A Belladonna kevés volt. Hajnalban is most is melegebbnek érzem, szóval nem tom mi van. Semmi más tünete nincs csak hogy tegnap 3,5 órát aludtak mindketten nappal már akkor gyanús volt a dolog a Dorkánál. Remélem csak a foga vagy maximum az immunrendszere legyőz!!! éppen valamit. A gond, hogy a 16 kint lévő fogán kívűl nem duzzadtak az ínyei sehol. Mármint hátul.

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi, valóban telik az idő. De most látom, hoyg ez a vonalzó nem jól mutatja. Én ma pont 24 hetes vagyok. És észrevettem, hoyg bárhol készíteném a vonalzót, ha csak a szülés várható időpontját kérik megadni, ezt a 23 hetet adja ki. A Lilypie-on kéri az utolsó mensit időpontját is, ott normálisan mutatja.
Most megint belebonyolódtam. A francba! Kellett nekem újy vonalzó! De már untam ezeket! :roll: :oops:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith, igen csodálkoztam is, hogy 24 hetest írtál. :shock:

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Márti,
nagyon csini vagy.Jól áll ez a felső és a pocid is olyan kismamás!Szépen gömbölyödik!Jó olvasni,hogy a Szoninak tetszett az ovi.Gondolom ma már kicsit többet lehet ott.

Rebi is rengeteg élménnyel jött haza tegnap a suliból,nagyon tetszett neki.Azt mondta,hogy holnap már tanulni fogunk,és ,hogy azt mennyire várja már.Remélem sokáig így marad! :wink:

Regi,
jelenleg "csak"3 gyerkőcöt nevelek,mert a nagyfiam az apjánál van.A kezdő oldalakon vissza tudod olvasni ennek az okát,ha érdekel. :wink: De lehet,hogy hátrébb van,ponosan már nem tudom. :oops:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


NA, mindegy. A Krisztáét kicseréltem, a Mütyürkéé marad a régi. Pedig végignéztem jópár vonalzós oldalt, szebbnél szebbeket kaptam, de nem veszik figyelembe mindkettőt. Az egyik helyen kéri a mensinapot is, de ő annak függyvényében számítja ki a szülés várható időpontját, és akkor mégsem jó. Na, nem untatlak tovább ezzel, mert titeket ez úgysem érint, de elég idegesítő, hoyg nem mindegyik számol jól! :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Roland eljött, már kint ült az előtérben, mert a Dórika megint nem hagyta békén :shock: :lol: , Szoni épp arra járt és megkérdezte, hogy Te még itt vagy :?: :?: :?: :mrgreen: Majd ebéd után visszamegy meginterjúvolni a drágát, hogy ott alszik e , de szerintem nem lesz gond!!!
Na lépünk vadászunk valami kaját!!!!

Zsandi:amúgy most megyugottam és rájöttem, hogy eddig sem játszott egyedül a drágám, csak itthon volt a Szoni :wink: !!!És a lánykám is ilyen volt, mindig vele főztem, ott volt körülöttem. :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!

Az én lányom se játszik szinte semmivel huzamosan. És Andi! Nálunk csak mormi van, ez egy ruha pelus, ezt szorongatja alváskor. Nem kell neki rongybaba se, plüss se alváskor. Barnusnak sem kellett, azért ez tök furcsa.

Ma reggel Barnika 7-kor akart menni az oviba, alig bírtam lebeszélni róla.

Julcsi!

Felébred éjszaka Virág így is, de csak szólongat és nem hallom a folyamatosan verődő rácsot se, meg a koppanó cumisüveget sem.

Ma reggel voltam a Tescoba, tündéri átmeneti rózsaszín kabátot vettem 1900 Ft-ért. Van vil. kékben is.

Pusz/Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Ja és Ibolya!

Írtad, hogy lehet attól hisztis a lányom, hogy itthon van Barni és folyamatosan szekálja. Hát a tegnapi nap tök jól elvolt egyedül, majd hazajött Barni és már ment is a nyivákolás. Vagy egyik sipákolt, vagy másik vagy mindkettő. Szóval igazad volt.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!!!!

Edith,semmi gond,így is sokat segítettél. :lol:


Az én pindurkám sem aludt rendesen éjjel.
És ő sem eszik szinte semmit.
Tényleg az idő miatt lehet.(remélem)
Igaz,minket felnőtteket is megvisel.

Timi,most nézegetem vissza az oldalakat,igen érdekel,és nem csak kíváncsiságból!!! :)

Na próbálgatok képeket felrakni,én is büszkélkedhessem a fiacskáimmal!

Szép napot mindenkinek!!! Kép

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Na egy már sikerlt!
Ügyi vagyok? :D

Kép A fiúk együtt.

Kép Moncsi kisfiával,Csabikával.

Kép Apucikával.

Kép Velem. [img]

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Itt vagyunk!Mi is !Sajna most sincs osk idonk de olvaslak am titeket.
Koszonom a fogadtatast.
3 honapal vagyunk fiatalabak Martinal,a vilag legjobb baratai, majd Regi tesz fel kepeket mert en meg bén....vagyok ezen a teren.
ma alom kor van nalunk.addig probalom a lakast ossze hozni es be potolni a levelezest.Na meg olvasok imadok.fel is ebredtunk.
Pedikuros vagyok, a parom szakacs .
Csabikam se szeret mostanaban egyedul lenni mert eleg sok programon vettunk reszt ,sok aprotalpuval volt eggyut ezert most unatkozik.na most a lehalkitott telefonom keresem babo vagy en eltuntettuk.kb ilyen vagyok.
Puszi mindenkinek.

Kép
móncsi+3
 
 


Regi, klasszak a képek, nagyon szép fiaid vannak! És az alakod! Hát, irigylem! :P
Csabika is édes pasi, remélem, jön Moncsi is és mesél bővebben, mutat képeket magukról! :)

Nekem is megvannak a fotóim, teszem is.
24 hetesen:
Kép Kép
Krisztával ma:
Kép Kép
Hétvégén:
Kriszta a rokonokkal és Boxival:
Kép
Takarítónő:
Kép
A takarítónő elfáradt:
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith,ez a kis hercegnő,nagyon jól mutatna az én kishercegem mellett.
Szép a pocikád is,édes.
Én is szeretném,ha még legalább egyszer gömbölyödne,de nem hiszem,hogy fog.

Moncsi is tesz majd fel képeket,csak nála is hosszú folyamat,míg rájön a dolgokra.Csak szomszédok vagyunk,meg barátok,nem is rokonok,de annyira sokmindenben hasonlítunk egymásra!! :D

Megyünk ebédelni lassan,kaptunk fini szilvásgombócot a Moncsitól(igen,a férje szakács,úgy könnyű :lol: :lol: :lol: ),azt pedig meg nasizzák a fiúk!!!

Majd még jövünk!!!

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Regina:nagyon jók a képek, igazán szép kis család vagytok!!!!

Moncsi:nem kell ám mentegetőzni, én is nagyon béna voltam az elején, a képekez a Zsandi tette fel nekem :oops: , a mai napig nem tudom közvetlenül a gépről feltölteni ide, de már megszoktam!!!!
Igaz a vonalzót összelegóztam valahogy...csak idő kérdése!!!
Monncsi, Regina:és nálatok hogy ment az evészet míg picik voltak????Már csak azért érdeklődöm, mert MI azért verődtünk össze, mert nem igazán ment a szopi.Vagy nagyon kíváncsi vagyok!!!???? :mrgreen:

Edit:akkor Te is megnyugtattál, vagyis Virág!!!! :lol:
Szonit össze kéne rakni a Barnussal aztán mehetnének reggel 7kor oviba!!!!! :lol:

Barbikám:bent alszol a bankban vagy mi van?????????????? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Hú mennyit írtatok!!
Először is gratulálok, minden kis bölcsis, ovis, iskolás manónak, hogy élvezte az első napot.

Márti: nagyon csini vagy, komolyan mondom egyre csinibb.
Olyan jót derültem azon, hogy szegény Rolandot száműzték a folyosóra Dórika miatt. :lol:
Izáról tudsz valamit?

Andi: én írtam neked tegnap.
Csak azt akartam kérdezni, hogy megvan a Mágikus Pinokkió (minimaxon szokott lenni, zene), és ha kell, szívesen átküldöm msn-en.
Persze, ha másnak kell annak is küldöm.

Edith: te is nagyon csini kismami vagy, csak ne irigykedj, leszel te még újra vékony.
Gratulálok az autóhoz!
Drukkolok, hogy Krisztának csak a foga legyen, a Szandinak is vannak nem evős napjai.

Edit: ügyesek vagytok az ágycserével. Nálunk kb. az van, mint Edithéknél, a Szandi a nagyágyon tuti nem aludna, csak ugrálna.

Regi: nagyon szépek a gyerekeid és Moncsi kisfia is nagyon édes. Tők jó lehet, hogy ilyen jó szomszédok vagytok. Én itt a lakótelepen senkit nem ismerek.

Azt hiszem a Szandi tegnapi hisztiét, az időjárás + a fáradság okozta. Aludt egy nagyot délután és teljesen lenyugodott. Éjszaka meg szuper volt, fél 10-től reggel 9-ig (én keltettem) nyomta és csak egyszer nyöszörgött.
Ő pelussal alszik, de van az ágyában cica, maci, mikor mit szeretget.

Mostanában ő sincs el egyedül, semmi nem köti le, pár percet játszik aztán keres valami mást.
Most a felmosó, söprű, porszívó a kedvenc, ezeket tologatja a lakásban.

Na megyek, pakolok egy kicsit, mert a változatosság kedvéért megint alszik. :oops: :lol:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Ez kimaradt:

Barbi: tényleg merre vagy?
gizmó – tetszik :lol: :lol:

Julcsi: remélem Dorka nem lesz beteg, sok gyógypuszit küldök neki.

Márti: Szonó maradt az oviban aludni?

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:igen maradt a drága, mire apja átment már ágyban volt :shock: :lol: !!!!

Izáról:még mindíg külföldön vannak, nem tudom pontosan mikor jönnek haza :oops: , remélem majd ír!!!!


Ja és majdnem hisztérikus röhögésben törtem ki, mikor mentünk reggel az oviba, hogy mennyire vicces lesz(NA AKKOR NEM FOGOK RÖHÖGNI :roll: ) a 3 gyerekkel az oviba járás!!!! :mrgreen: Főleg a hidegben, mire mind3 menetkész lesz :roll: :wink: , azt hiszem hamar vissza fogok fogyni!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Itt vagyok. A tegnapi bank + közjegyző potom 4 óra volt. Az Istvánt vigyázott az Ádámra, aztán még áthozta az anyukáját is. Mire hazaértem már annyira lefáradtak a kis drágától, lógott a nyelvük rendesen. Persze, mert az Ádámnak egy perc megállása nincs, folyton menésben van. Mondta is az István, hogy simán leburkol több lakást is, de ez jobban kicsinálta. :wink:

Ma meg délelőtt aludtam. :oops:

Márti, gyönyörű vagy. De ez igaz az Edithre is, sugárzik az arcotok. Szépek vagytok, na!

Julcsi, remélem semmi komolyabb nem lesz Dorkánál. Ma volt láza?

Edith, én is örülök, hogy sikerül lecserélni a kocsitokat. Aztán ha megvan látni akarjuk ám!

Regi, édesek a pasijaid. De a Móni pasija is tündéri.

Jajj, ha jól hallom az Ádám éppen a fürdőszobában pakol, rohanok.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Befutottam én is :lol: .
Délelötött Lajos ment egy kaput felmérni pestre és magával csábított minket is./Márti,emlegettelek is ,mert nagyjából felétek jártunk Mom park/Ugyis olyan szar idő van,minek üljünk itthon.Persze a Gergő már 10-kor elaludt a kocsiban / de csak 3/4 órát/,igy most nem hajlandó lefeküdni.De már végig ette a teljes repertoárt -húsleves,z.borsó főzelék,tejbegríz.

Egyedüli játék nálunk is csak ritkán van,de én nem bánom,hogy mindig jön utánnam,mert olyan hajmeresztő dolgokat csinál,hogy jobb ha látom mindig.Mivel nálunk a konyha van középen és abból nyilik a 2 szoba és a nappali igy jóformán mindig látok / de legalábbis hallok/ mindent.Azt meg már megszoktam,hogy mindig a hátam mögött van,és egy nap 1x tuti,hogy átesem rajta:lol: .
Edit,éreztem ,hogy nálatok is ez lehet a baj,nálunk az a gázos az egészben,hogy az Encsi direkt nyuzza mindig.Pedig tudja,hogy halálra idegel az állandó vinnyogás,mégis mindig cukkolja.Szerintem a Mártiéknál is egy pár nap és megszokja a Zsombi is az egyedüllétet.

Timi,sikerült valamit megtudnod?

Csajok,lehet,hogy csak a Timivel dumcsiztam le,de ha valakinek kell valami film vagy zene szóljon nyugodtan.A Pinokkió 1-2 album is megvan,msn-n szivesen átküldöm.

Alvós "társunk" nekünk sincs,soha nem is igényelt -keresett semmi ilyet.

Képet a gyerekekről,pocakokról,felsőkről,és mamákról mind mind nagyon jók :lol: .


nem tudom,hogy mit akartam még irni,de most el kell húznom a körzetimhez utána meg az Encsiért a suliba.
bibolya
 
 


Márti,a Martinkám cicizett 8-hónapos koráig.Utánna tápiztunk csak.


Engem az Ibolya invitált ide,mert 2006 februári születésű gyerkőcöknél vártam,hogy valaki írjon,de nem nagyon vannak abban a topikban.És mégegyszer köszönöm neki,mert jó,hogy idetaláltam.Olvasgattam több topikba is,hol lehetne jókat dumcsizni,de mindenhól csak az volt a téma,hogy éppen ki mennyit költött a gyerekekre,meg milyen márkájú rucikat vettek.Meg,hogy mennyiért vettek új bútort stb.....!a gyerkőcökről nem is volt szó.Na ez nekem nem jött be.Itt meg aztán tényleg nincs ilyen felhajtás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !
Jó fej mindenki! Kép

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Megint itt vagyok!

Megvolt az ebéd, Regina, megkívántattad velem a szilvásgombócot! :P :P :lol: :lol: De úgy, hyog muszáj volt azt készítenem. :wink: Pedig még sosem főztem ilyet, eddig csak a túrógombócot szoktam készíteni. De finom lett, mindegyikünk gyúrta magába. Én enm vagyok valami nagy szilvásgombócamatőr, de most vagy hatot bevágtam. :roll: :oops: :oops: :oops:
Egy fórumon végülis elkerülhetetlen, hoyg az ember ne írjon a mindennapjaikról, hogy éppen ruhát vett a gyereknek vaqgy új bútort a lakásba, vagy felidegesítették a bankban, de azért mégiscsak a gyerekek a középpontok. Legalábbis itt valóban úgy van.

BArbi, nem mondta IStván, hoyg máskor is szívesen vállalja a gyerkőcöt? :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Upsz, most jut eszembe, a gyerekvigyázásról, kismamatorna van ma, de már elkéstem. :( :( :( Ó, pedig nagyon szerettem volna menni. De a konyha még bombatámadás utáni állapotokban van, csak már leültem pihenni. Mindegy, majd megyek csütörtökön, ha nem felejtem el akkor is. :roll:

Ibolya, akkor legálább megjártátok magatokat! :)

Megyek is, dobjam össze a konyhát.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok megint!

Edith,igaz,hogy a mindennapokról írunk itt egymásnak,az is érdekel,hogy ki mit vesz éppen,mert abból is jó ötleteket lehet "lopni".De azon a bizonyos topikon,konkrétan nem olvasól mást,egy kevés példa:egy kislány kezdte a bölcsit,40 ezer ft-ért vett az anyucija neki rucikat,mert akármibe nem mehet a kislánya,akkor 55 ezerért vett egy másik anyuci gyerekágyat a 2éves picinek.Ami végülis jó dolog,csak azt nem írta,hogy éppen ma mit játszottak együtt,vagy mi volt éppen az ebéd!!!

Amúgy bizti jó lehetett a gombóc,ha 6-ot ettél belőle :D !

Ti különben hogy vagytok a mindennapi főzéssel?
Én már kezdem unni,már nem a főzést,hanem kitalálni,hogy éppen mit főzzek,amit persze mindenki szeret.

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Regina:én nem akartam kötözködni, értem én, hogy az Ibolya hívott nincs ebből gond, csak kíváncsi voltam, hogy ez nálatok hogy alakult!!!!!És ez nagyon jó, hogy 8 hónapig szoptattad a kicsi fiadat!!!! :wink:
Az meg, hogy ki milyen rucit ad a gyerekre, szerintem itt azért nem téma, mert ez ebben a korban még teljesen mindegy(majd mikor már válogatnak :mrgreen: ) , nem ezen múlik a boldogságuk. Ez csak akkor kerül szóba mikor valahol valamit olcsóbban lehet kapni lásd Edit hszét!!!!! :wink:

Julcsi:mi a helyzet Dorkával??????????? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Lányok, nekem valami kimaradt... Nem emlékszem, hoyg olvastam volna, hoyg Dorkával valami nincs rendben. De most megyek, visszaolvasom.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Tényleg kimaradt... :oops: :oops: :oops:
Julcsi, remélem, tényleg nincs semmi baj! Ma hogy viselkedett a kcisi drága? Livivel minden rendben?

Kriszta ma elég jól evett, tegnaphoz képest nem panaszkodhatok rá. Ki tudja, mi baja volt tegnap? Az ínyét én sem látom duzzadtnak, bár amennyire be lehet látni oda hátra... :roll:

Évi, ennyire nagyon buliztok? :wink: :wink: :wink:

Márti, hazajött Szoni már az oviból? Tetszett az ottalvás? :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Nálunk 13 fok van kint, szakad az eső és olyan sötét van, mint este 8-kor. Férjem begyújtotta a kandallót!!! :shock:

Kölkök szétszedték a lakást.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edith:igen elhoztuk a drágát..............nem aludt :shock: , sírt kicsit kérdezte, hogy hol vagyunk aztán megnyugodott, nem aludt el, de csendben feküdt!!!Azért ez is valami...gondolom rádöbbent, hogy nem olyan mint itthon...remélem holnap már ott alszik!!!!! :roll: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit:elhiszem, hogy unatkoznak a gyerekek, enyémeken is meglátszik, hogy nem voltak kint!!!!! :roll:
Mi lesz itt télen!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Regina, te is 74-es vagy? Mikor van a szülinapod? Enyém 74.12.15-én.

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Márti!

Az előbb zenekart játszottak, most meg táncolnak zenére. :lol:

Holnap kabátba, zárt cipőbe kell menni az oviba. A ma vett kabátot holnap fel kell avatnunk. :shock:

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit, itt ma szerencsére szép idő volt egész nap, de tegnap sokat esett. Hűvös is volt. NA, de már most is estére eléggé lehűlt a levegő, úgyhogy már fel kell rendesen öltözni. Ha belegondolok, hoyg múlt hétvégén, amikor sátoroztunk még este 11-kor is melltartóban bírtam lenni csak, olyan meleg volt, eléggé szomorú vagyok.
De ez van. Én már a telet is naggggyon várom. :wink: :wink: :wink: Ilyen szép tél elébe még sosem néztem, mint idén! :wink:

Márti, mégiscsak elbátortalanodott a kiscsaj. ne aggódj, holnap mrá ismét jobb lesz egy fokkal, aztán még jobb, és lassan semmi gond nem lesz! :) Így is büszke lehetsz rá! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok megint!

Nálunk is 13 fok van :twisted: ,ma már az Encsi edzőcipőben és vékony pulcsi+kardigánba ment és elmondása szerint nem volt melege :roll: .Mi lesz már itt késöbb is,ha már most fűteni kell.Az év már csak a kánikulából és a fűtési szezonból áll,átmenet nincs.

Edith,mózes kosarad nincs véletlenül?Szerintem az utazóágynál praktikusabb.Az utazóágynak nem állítható a magassága / kivétel a nagyon drágák/,igy nagyot kell hajolni mikor ki vagy be teszed a kicsit.És azért valljuk be ,egy frissen szült anyukának azért ez nem megy könnyen.Nálunk a Geri kb 4 hós koráig abban aludt mellettem egy fotel karfáján.Én a barátnőmtől kaptam kölcsön egy mózeskosaras babakocsinak a mózes részét.Nekünk nagyon bevált,mert kisebb és keskenyebb is mint a kiságy,igy nem volt szerintem félelemérzete benne.Az Encsivel az első pár hónapban nagyon sokat szenvedtünk a kiságy miatt.
Csatolok 1 képet is róla-itt kb 4-5 hetes a Gergő.
Kép

Julcsi,Dorka hogy van?

Enikőék is ma már tanultak,volt már lecke is-igaz nagyon kevés,gondolom nem akarta a tan.néni elvenni a kedvüket ma is.Ugyanis tegnap azt mondta nekik,hogy a 2.osztály az csak nyaralás volt a 3.osztályhoz képest :oops: .De az Encsi nagyon bizakodó,csak a fogalmazástól tart egy kicsit.Én meg szeretném hozzászoktatni hogy egyedül járjon haza a helyi busszal.Remélem már elég nagy hozzá.

Márti,nálatok ott aludhat a gyerek az oviban?Nálunk csak akkor,ha az anyuka dolgozik,máskülönben ebéd után kötelező elhozni és az ovi már május 31-el nekik bezár :twisted: .
Zsuzsinak igaza van,teljesen ki vagy virulva és mintha még karcsúsodnál is:oops: .

Regina,"készakarva" van ekkora korkülönbség a fiúk között?Látom Martin sem egy vasgyúró alkat,de a fűnyiróval már elbír :lol: .
És én is naaaagyon utálom az állandó főzést.Ha egyszer megnyerem a lottó5-öst,tuti,hogy egy szakácsnőt felveszek.

Edith,te már le sem tagadhatnád ,hogy kisbabát vársz,olyan édes kis kerek a pocid.A mosolyodat látom a lánykád is örökölte tőled,ugyanaz a kis huncut szem,a száj szélén az állandó mosoly.Csak azt kérdezném csendben-halkan,hogy kitől örökölte a kiscsak a tejfölszőke hajat :oops: ?

Barbi-délelötti alvás???Gyanús!!!! A Márti is igy bukott le nálam!!!!
bibolya
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?