Új privát üzeneted érkezett!

Hello Lányok!
Csak beköszönök! Dolgozom, meg ma nem vagyok valami fitt :( Allergia kitört rajtam, fáj az orrom.
Tegnap délelőtt teljesen jó volt a vérnyomásom, erre délután felment 148-ra :shock: A dokimnál sem sikerült az időpont egyeztetés..
Mondjuk 3-án megyek gene UHU-ra, lehet, hogy attól jobban leszek.
Madj jövök :roll:
Vendég
 


Bingii! Fasirt... én rá se tudok nézni a húsra, hát még az ilyen cuccokra. Mekibe kajáltam, de alig tudtam kaját választani. Sültkrumpli, shake, kertész sali.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Blongyi: együttérzek,mert nálam is tombol az allergia. NYomasd a kalcium sandozt (napi 3-4tablettával lehet)és vegyél szerintem te is vmi homeopátiás orrsprayt. Nálam ez valamennyire enyhítette a tüneteket.

Konkri: én se nagyon tudok húsra nézni, de ma vmi oknál fogva mégis megkívántam. Aztán mikor már elkezdtem enni nem ízlett annyira de lenyomtam,mert tényleg nagyon kevés húst eszem és csak-csak van abban is vmi olyan ami kellhet a gyereknek:)

Mazsi: azt vettem észre, hogy a piros babakocsi nem dönthető vízszíntes állapotba, így az nálam kiesett :(

Kolleganőm szerint meg a nagy kerék jó a lyukakra viszont nehezebb vele kanyarodni. Így legyünk okosak.

bingii
 
 

 
 

Fúúú csajok!
Én úgy izgulok az este miatt!
Olyan kíváncsi vagyok, hogy mi lesz, vagy ha nem ma, akkor mikor???
(a kéz megkérésről van szó) :oops:

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Konkri: este vacsival várod meg szép ruhában? Hátha.....:)

bingii
 
 


Nem, ő vár engem haza!
És még nem is hívott... :roll: pedig ilyenkor már szokott... :roll:

Úgy izgulok!

Ja amúgy Bingii, akartam már kérdezni: neked miért van két vonalzód??? :) tán ikreid lesznek? :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Fú, mindjárt elájulok, úgy izgulok.
Vagy sírok - izgalmamban... :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Bingi:
Igazad van!Eddig valahogy nem is vettem észre :oops: Így nálunk is kiesett :( Kár :)

Nem fogjátok elhinni,de délelőtt vettem a boltba virslit,mert ettem volna.Na,most jól megfőztem,éééééééééééééés iszonyú büdös!!Nyers állapotában nem érezni rajta!Holnap viszem vissza,és megetetem az eladókkal!!

Konkri:
Veled együtt izgulunk :lol: :wink:

mazsolasyl
 
 


Hello Csajok!

Lafi hova tűnt ma??? Remélem nem baszogatják bent, mert különben bemegyek és rendet teszek! :evil:

Megjöttünk amúgy Istenhegyi útról, genetikai UHról. Hát csajok ez egy élmény volt!!! Már a váróban majd kiugrott a hasamból. Majd az UH-s csaj első mondata: Hogy ki van tekeredve! Nahát végig olyan kergetőzés ment, hogy csuda! :) Egyszer itt volt, egyszer ott... Elfordult, szopizta az ujját, mosolygott, tátogott/ordibált, megfogta a kukját (már 100000% hogy az :lol: ), felhúzta a lábát a fejéhez, törökülésben volt, a combcsontját alíg bírta megmérni a csaj mert egyfolytában elhúzta a lábát, és amikor 4D-vel sikerült elkapni a pofiját, akkor beledugta az UH-ba. :D Azt hiszem felköthetem a gatyát. Nem lesz egyszerű gyerek... :D Minden tökéletes amúgy szép, egészséges kisfunk van! :) (Ja mellesleg azóta full nyugton van... Azt hiszem elfáradt...)

Majd dobok képet is, bocsi a szófosásért!

Konkri!!!! Már eljegyeztek vajon???? Fú de izgi!!! :D

Lafi Te pedig dobj egy UFF-ot magadról!!! :) Vagy babakocsiért jöttetek??? :)

Na megyek, párom jó beteg szegény... Távolról ápolom...

Cupp!!!!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin:
Várjuk a képet :lol: Mégegyszer gratula! :D

mazsolasyl
 
 


Konkri!

Remélem már gyűrű van az ujjadon:)

Azért van 2vonalzóm, hogy tuti, ami tuti lássam, hogy hol tartok, meg macimániás vagyok és két maci máris jobb mint egy :D

Mazsi: még jó, hogy megérezted és nem ettétek meg basszus! Vidd csak vissza, egyék meg ők!

Sleepin: gratulálok! Olyan jó, hogy minden rendben van :) gondolom kicsit ti is megnyugodtatok :) GYorsan-gyorsan képet!!!!!:) Mekkora most amúgy??

bingii
 
 


Sleepin, nagy grat, akkor neked is ilyen pasid lesz, hát az én kölköm is ilyen volt, amúgy meg szétcsaphatnál köztük, megköszönném.....kissé f...szom kivan már velük, de mindegy.Nem azért nem jöttem mellesleg, csak kb enni sem volt ma időm.....

Tegnap felbaszott a toxo eredményem, a nődokim és a védőnőm nem tudta ma értelmezni....erre felhívtam a Kaális volt dokim, aki azt mondta, hogy nyugi, ezer éve túlestem rajta, pozitiv lett, nagggyon magas értékkel....szóval már nyugi vagyok, vettem is fini sütit, meg egy új cipellőt!!!

Ja és hallottunk dibidobit!!!!És leszidtak a +2 kg-rt!Normális????Sztem tök korrekt a +2...na mindegy.És persze magas lett a vérnyomásom, miután megkpatam a toxo eredményét, ezért is leszidtak, én ezen sem csodálkkoztam....

Konkri, nyugi mán na!!!!

Sleepin, egy kérdés még: az a 45 ezres kocsi, mélykocsi is vagy nem????
Vendég
 


Lafi,

nem mondod komolyan, hogy a +2kg-ért leszídtak! Hát normálosak ezek, most komolyan??? Ne foglalkozz velük,mert megint magas lesz a vérnyomásod!:)

Kinéztem ezt a kocsi, de nem tudom mennyibe kerülhet. Megnézem mindjárt a Brendon oldalán ha ott is rajta van. :)

http://babadiszkont.echt.hu/babakocsi/graco?cid=43245

bingii
 
 


Sziasztok!

Bingii
Ilyen kocsit vett Vörösbegy.Az új ára kb 110e,asszem... :?

Viki!
Gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!Hipphipphurrá!
Azt hallottam,hogy amelyik gyerkőc pocakban virgonc az a "való világban" nyugodt baba lesz...Na ez nálam megdőlt majdnem 3 éve...
:lol: :lol: :lol:

Lafi
Nyuugiiii. :wink: Már a dokikban se lehet bízni????
Nekem sajna negatív a toxoplazmám.... :cry: Megint vigyáznom kell,meg még 2x vérvétel. :cry:

Asszem megvesszük a kocsit...hétvégén felénk jár a csajszi,aki árulja és elhozza...SZUPEEER!!!

Konkri
Gratulálhatunk mááár????(bár bizti ma nem jössz :oops: )

Mazsi
Én is jártam már így a virslivel...az egész ház bűzlött...Dorka meg követelte a virslit!!!Este 8kor...szegény nem tudta megérteni,hogy nem tudok venni neki...
Vendég
 


Bingi:
húúúúha,ez tényleg jól néz ki! Én is megnéztem a Brendonnál,de csak "hasonlót"találtam!Csak az árával nem vagyok kibékülve! :shock: Szerintem ez sem dönthető vízszintesig :(

mazsolasyl
 
 


Köszi Csajok!

Lafi, igen teljesen vízszintesig dönthető!!!! A hordozó és a kocsi is újszülött kortól jó. Ezért mondta a csaj, hogy jobb, mint a 2007-es modell!!! És tényleg nyugi!!! Hihetetlen szakértők tudnak lenni a dokijaink... Marha jó! :?

Bingii!!! Nagyon kérdezz rá arra, hogy a hordozója használható-e újszülött kortól!!! Mert Gracot mutatott a csaj, és majdnem ült benne a baba!!! Én még a simába is félve teszem bele, mert az sem vízszintes...
Hosszt nem mértek, örült, hogy a combcsontot elkapta... :) Amúgy 299 gr-nak mérte a gép. Azaz 30 dkg. :D Adag párizsi...

Hát Lego, igazad legyen, mert különben nekem nem lesz megállás...

Én még holnap délelőtt elmegyek 1 babadiszkontba, ott is megnézem és eldöntöm mi legyen, Ráérünk még, de attól is félek, hogy nem lesz már ilyen kocsi... Nagyon bejött, minden benne van, amit akartam... Na még döntök holnapig... :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Lego:
Hát ez az,csak most ééééééééééééééééééén követelem a virslit!Mivel falura költöztünk,nem tok csak du.2-ig boltba menni!Kocsi meg kint áll,jogsi nuku!Gyalog meg messze van a legközelebbi nyitva lévő bolt,6 km!Itt még a busz is ritka,mint a fehér holló!
Fúúúúj,még most is érzem a bűzt! :( :evil:

mazsolasyl
 
 


Lafead:
2 kg-ér leszidtak?Mégha 12 lett volna....

mazsolasyl
 
 


Jaj csajok, rájöttem, megcsalom a párom :lol: szerelmes vagyok abba a babakocsiba, amit Sleepin kinézett magána, ill. már nekem is....az a barackos szín, az kell nekem, és meghalok, nincs kocsi a hétvégén, párom konferenciára uazik, nekem messzi van bkv-val...........jövő héten vizsgázik, szóval csak jövő szombaton megyünk ki, addig meghalok, és hiába mutogatnak nekem ilyet meg olyat, nekem ez kell!!!!
Vendég
 


Hali!

Bingii: köszi, megpróbálom amit tanácsoltál. Ja, és majd' elfelejtettem, nagyon édes a babátok !!!!!!

Lafi: szerintem ereszd e la füled mellett, mondani a legkönnyebb a dolgokat. Szerintem is a 2kiló bakfitty.

Konkri: mi a helyzet? :lol: De ha esetleg nem is a mai nap lesz a NAGY NAP biztos a legalkalmasabb időpontot akarja a párod.

Sajna ma estére is be kellett vennem a vérnyomás csökkentőt, lehet,hogy folyamatosan szedem majd. Nem valami nagy adagot kell szednem, mindössze 3X1/4 szemet . Szerintem ez nem sok.

Sleepin: örülök, hogy jó volt a klinikán :wink:

No megyek vérnyomást mérni :evil:
Vendég
 


Bingi
Huu,még 2 oldallal előbb kérdezted hova megyek 4D UHra...Nos,Szombathelyre...Gondolom ez Neked,Nektek nem a legmegfelelőbb... :? :roll:

Blongyi
Vigyázz nagyon Magatokra.No meg a vérnyomásra!
Nekm anno Dorkával sikerült a végére pár hétre (a szülésig :? ) kh-ba kerülnöm miatta. :cry: Pedig mindig 90/60 volt (max) a vérnyomim...
Vendég
 


Sziasztok!!
Gondoltam írok egyet!!


Szia Zita!!
Gratulálok a kistesóhoz!!Majdnem egyszerre szülünk!!Én jan.17-re vagyok kiírva.Majdnem pont akkorra,mint Szimivel voltam!!!!Most is kislány lesz:)20hetes vagyok és kb. 13-15.hét óta érzem a mozgását,most már nagyon intenzíven:)Klinikára jársz?
Jó egészséget nektek!!
Nem tudom,ez PÜ-be átment-e neked.
ildi10
 
 


Zituska28 ez neked ment
ildi10
 
 


Sleepin, amúgy milyen volt Hajdu drnő???Szimpi és profi, ugye???
Amúgy Pandussal nem beszéltél meg talit???Ő is ma volt....

Vörösbegy, nem a jövő hanem utána szombaton megyünk haza!!!!Na???
Vendég
 


Vendég
 


Sziasztok :)

El vagyok havazva, csomó dolgom volt mostanában, meg az időjárás is kikészített, nagyon sokat fáj a fejem.. :(
Amúgy jól vagyunk, és már érzem a picúromat!! :D Igaz, még nagyon gyengén, olyan símogatósan, és elég ritkán - inkább reggel és este.
De majd bevadul idővel! :lol:

Ildi :)
Örülök, hogy hallok rólad! :D
Tényleg, majdnem egyszerre szülünk! Mi még nem tudjuk, hogy kisfiú vagy kislány lesz, bár a Párom szerint tuti kislány....de azért én ebben nem vagyok olyan biztos! :wink:
A Klinikán szülök megint. És Te?? Hol? Kinél?
Nem kaptam meg a prividet... :cry: :cry:

Kép
Kép
zituska28
 
 


:D

Kép

Kép
marcsitita
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 13:10-kor.
boo
 
 


Lego: az a kocsi nekem csak hasonlónak tűnt, de aztán lehet, hogy ez volt.

Mazsi: hát igen, árban én is úgy max 50e-ig gondolkozok.

Sleepin: szombaton megyek és megnézem, majd jól kifaggatom őket. Köszi a tanácsot:)

Lego: így már értem, hogy miért ennyire "olcsó". Itt Pesten 10e körül van a vizsgálat és általában egy kép van az árban. Ha az ember dvd-t vagy bármi extrát szeretne az már feláras keményen.


Boo:nekem óriás hasam van már, nem férne ide:D

bingii
 
 


Hello Lányzók!

Lafi! :) Én is szerelmes vagyok abba a babakocsiba!!! Egyszerűen nem találok olyat ami ennyire tetszene és ennyire jó árban lenne. Amit belinkeltél ott már voltam egyszer nemrég. Oda fogok még kinézni mielőtt döntök! :) Vagyis ma! :D Ez egy nagyobb bolt, nagyobb választékkal. Vannak hibás termékek, amik le vannak árazva (de apró hibák és fel vannak tűntetve, nem Neked kell kigubiznod!) és vannak vadi újak. Szerintem az babaholmiolcsón olcsóbb. Na ma még ez előttem áll! Lafi! FOGLALD LE, VAGY HÍVD FEL ŐKET! ISZONYÚ RENDES A CSAJ, TUTI ELTESZI!!! :wink:
Hajdu dr.nő egy tündér! Nagyon szimpi, nagyon aranyos, kedves és jó fej volt! Kérdezte, tudjuk a nemét? Mondom legutóbb azt mondták kisfiú. Erre Ő: " Határozottan az!" :lol: Szegénykémnek végig kapkodnia kellett az UH-t, tényleg alíg lehetett követni. Míg nyomtatott egy képet, visszanyomta az UH képet, baba már sehol... :) Vissza 2D-ben, megkerestük, vissza 4D-be. :D
Nem beszéltem meg Pandival talit, bár nagyon jó lett volna, de Ő délelőtt volt, én meg 15:20-ra mentem... :? Pedig jó lett volna. Amúgy szó szerint egy köpésre lakunk egymástól, így tervezünk egy talit épp... Csatlakozók???

Erre nagyon figyeljetek, hogy vízszintesig dönthető legyen a babakocsi!!! Ha hason szeret aludni NEM tudjátok beletenni a 170 fok alá nem dönthető babakocsiba!!! Meg az autósülés is fontos, hogy minnél vízszintesebb legyen. Persze az nem tud teljesen az lenni...

Na már megint szófosásom van... Bocsi! :oops:

Konkri........ :roll:

Csajok én telóval csináltam egy kitülemkedős képet a hasamról, megpróbálom felbiggyeszteni... Baromi vicces... :D Na meg kicsinyítem a tegnapi fotokat!!! :D (Ja 5 képet kaptam... :lol: )

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

a babahordozóhoz ajánlanék valamit, ami első fél évben hasznos, és akkor mindegy milyet vesztek...egyszerű háromszögpárna...nekünk járt a kocsihoz, szivacsból is lehet vágatni mosható huzat van rajta...beletéve a babahordozóba a baba vízszintes felületen fekszik...

Boo...én benne vagyok, de akkor mindenki!!!!!!!!!! :lol: félidős pocak ez jó ötlet, lenne egy félidős és egy "mindennapos"..ok csajok?

Sleepin! úgy várom azt a képet...siess...

Lafead, jaj de jó, talizzunk mindenképpen, elvileg nem utazunk sehova, szerintem összejön :lol: a tel.számomat megadtam már priviben? :lol:

Lego! :o irigyellek, gyönyörű részen lakhatsz, ha szombathelyre mész UH-ra...imádom Vas megyét...ott van nyaralónk Velemben (ismered?) minden évben megyünk 2-3 alkalommal...még most is szeretnék ott pocakos fotókat :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Vörösbegy, nem még nem adtad meg!!!!

Sleepin, engem érdekelne egy tali!!!Felhívom a csajt mindenféleképp, mit ajánl....

Pocakos képem nincs, na majd valamikor csinálok.....
Vendég
 


A képek...

Tátogás:

Kép

Kisfiú :wink:

Kép

Arcocska:

Kép

Fincsi az ujjam... :D

Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


Húúúú de jó képek!!!!
Vendég
 


Sleepin: nagyon jók a képek! Olyan édes arcocskája van:)
Te amúgy merre laksz? Szerintem mi sem lakunk messze egymástól :)

Konkriiiiiiiiiiiiiiiiiii, gyere már!!!!!!

bingii
 
 


Sleepin gratulálok nagyon édes képek sikerültek a nagy pörgés ellenére :lol:
csak megjegyezném, hogy a bekarikázott testrész nem a kukac...a fekete kis terület a húgyhólyag, az UH-on a folyadék sötét és az a kukaca, amin a nyíl áthalad...ami úgy balra tekint a két lába között :lol: remélem nem gond, hogy beledumáltam :shock:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Bingii :) Szerintem sem, Lőrincen lakok. Baross utcánál egyik keresztutcában, ha ismerős van errefelé... Pandi is lőrinci... :) Ja és amúgy Kispesten dolgozom fodrászatban! :) Mondjuk van egy pár, én a piac háta mögött vagyok... Te merre laksz? Ja és hűha névmemóriám nem jó, még valaki lőrinci itt... Talán Blongyi? Úgy rémlik... Te jó ég ez ugye nem lesz ennél rosszabb (memóriám...)???

Köszönjük a dícséreteket!!! :oops:

Kép
Kép
sleepin
 
 


na én akkor megkezdem a képfeltöltést:) bár én még nem vagyok félidős, mégis akkora a hasam mint aki mindjárt szülni készül:)

Kép [/img]

bingii
 
 


Vörösbegy... :shock: :o :lol: :oops: De ciki... :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin: én meg Kispesten a régi Hunyadi mozi magasságában lakom a kertes házakban:)
Fodrászhoz a piac háta mögé járok az Eötvös utcába:D Tényleg...el kéne mennem,mert iszonyat lenövésem van.

Az Elefáni babadiszkont amúgy a Szarvas csárda környékén van vhol, te azt nem nézed meg?

bingii
 
 


ööö... lehet rossz lett a kép, mert az eredetin meg tökre úgy látszik, hogy amin a nyíl áthalad, az a köldökzsinór... megpróbálok jobb képet csinálni róla... a sötét folt az a "háttér" szerintem... de én nem értek hozzá...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Bingi :) Pont most fogok oda kiszaladni, gyakorlatilag az utcánk sarkán van majdnemhogy... Petőfi utcában van... :) Rendbeszedem magam és elnézek oda... Mert most még nincs kocsim, így nem tudok messzebbre jutni...
NAGYON SZÉP POCI!!!!!!!!!!!
Ja én a Kosárfonóban dolgozgatok... :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin: én meg holnap megyek oda, megnézni azt a Graco babakocsit:) Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mennyibe kerül.

Na hát a Kosárfonó is egy köpésnyire van:D

Te amúgy hanyidákra is vagy kiírva??? Csak,mert egyidősek vagyunk, vagyis a babáink és én 24-re.....

bingii
 
 


hali csajok! segítsetek kérlek! afp eredményem:0,66. :(
Vendég
 


Baba, nyugi, nem kevés az!!!!
Vendég
 


0,5fölött jó az afp ha jól emlékszem

bingii
 
 


Cső csajok!

Viki, nagyon jók a képek, olyan jó neked hogy így láttad! már én is úgy várom.
Ráadásul most úgy félek, mert mintha nem mozogna :( Na Lafi, látod ez se jó!!! Mozgott, most meg nem :(
Most hívtam a védőnőt, azt mondta, hogy menjek be kórházba.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Amúgy tudom kíváncsiak vagytok rá: menyasszony vagyok :)
De most félős menyasszony vagyok. Miért nem mozog a kis szaros :( ????

Majd írok többet ha már biztos vagyok benne hogy nincs baj.

Ja és sztem az alacsony afp kevésbé baj, mint a magas vagy nem?

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Konkri, nyugi, lehet, hogy csak megfordult és olyan helyen van....
Vendég
 


Konkri, nagyon gratulálok a menyasszonysághoz!!!!!!!!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?