Új privát üzeneted érkezett!

Odri megkaptad?
Meg akartam mégegyszer csinálni, de nem jó a szerverük, majd délután. Nem felejtem ám! :)

38 cn :cry: És még mindig semmi..... :cry:

Kislibus! Nem az a gáz, hogy minnél hamarabb akarom, hanem, hogy a 36-40 nap már nagyon hosszu, vagyis valszeg nincs peteérésem, pedig fájt nagyon a hasam az általam feltételzett középidőben. De nyilván nem akkor volt. Akkor ciszta barátocskám visszaköszönt megent. :( Az bosszant, hogy mégsem jöttem rendbe. :( Szegény picikém is olyan nehezen sikerült, kész csoda hogy egyáltalán a pocakomba költözött. ( 3 évig vártuk) .
:cry: Mára voltam kiírva :cry:

Na de fel a fejjel. Fel a kisdobosövet: ELŐRE!!!

Puszi
Nyusz 8)



iwiw: angyalkáink az égben
nyuszifülû
 
 


Nyuszifül:

Részvétem a mai nap miatt, ez a legrosszabb nap szerintem a vetélés óta. nekem is mindig eszembe jutott azon a napon, hogy ma születne meg a baba. Viszont talán most már könnyebb lesz minden nappal.

Az első vetélésem után 2-3 hónappal nekem is lett cisztám, nagyon fájt, de végül elmúlt és terhes lettem hamar. Akkor a ciklus 25-26-dik napján!!!! Egy megkésett peteérés lehetett talán, na ő a fiam. :D

Viszont ha neked nehezen jött össze a baba, meg hosszú a ciklusod, talán keressél meg egy másik orvost. Van olyan gyógyszer, ami meghozza a peteérést. Én elmennék egy meddőségi rendelésre, hátha mondanak valami hasznosat.

Próbálkozóknaki mindent bele. Én inaktív vagyok, mert mostanában görcsölget a hasam. :(

babicskó
 
 


Sziasztok!

Nyusz!
Babicskónak igaza van!
Lehet,hogy tényleg másik orvost kellene keresned!
De mindenképp egy hormonszintet nézetni mielőtt próbálkoztok!
Nekem peteérési gondjaim voltak!Ettől jött meg össze-vissza!Volt,hogy 22 napra,volt,hogy 45-re! :lol:
Nekem sem foglalkozott vele az az orvos akihez jártam,még a vetélés után sem!Pedig ha akkor észre veszik,csináltak volna egy hormonvizsgálatot,akkor nem vetélek el 3×!!!
Alex és Zina előtt semilyen vizsgálatot nem csináltattam,de most már tudom,ha mégegyszer babát szeretnék biztos,hogy megnézetek mindent!Persze ehez kell egy orvos is aki figyel az ilyesmire!Én hál'Istennek megtaláltam és segített,hogy Zalán itt legyen velünk!Hálás is vagyok Neki ezért!
Sajna,kevés orvos foglalkozik a hormonszinttel,de ezt már vagy ezerszer leírtam! :roll:

Babicskó!
Amikor végre Zalánnal terhes maradtam,tiszta para volt a terhességem!Minden ici-pici szúrást megéreztem és már rohantam is a WC-re,hogy nem e vérzek?Egyáltalán nem emlékeztem,hogy Alexnál és Zinánál volt e ilyen vagy olyan érzrsem!Csak arra emlékeztem ami a vetéléssel végződő terhességeimnél történt!Ezért én állandóan a barátnőmet kérdezgettem (és valószínűleg kiborítottam a hülye kérdéseimmel),aki akkor lett terhes amikor én előszőr elvetéltem!
Aztán össze-vissza elolvastam mindent,(ami persze nem biztos,hogy jó,mert engem egy idő után már tiltott volna a Prof. az internettől is!).
Na,tehát volt egy kedvenc mondatom amit azt hiszem a kismama magazinban olvastam!
Ezt mondogattam magamnak mindíg!(nem emlékszem már 100%-ig,de valami ilyesmi:
Koraterhességben az alhasi vérbőség izgatja a kismedencei szerveket és ez okozhat gyakori vizelési ingert illletve egyeseknél enyhe görcsöket is!
Remélem Nálad is csak ilyesmiről van szó! :lol: :lol:

Valóban nagyon jó terhesnek lenni,de mi akik már egyszer vagy többször elvetéltünk azért kicsit másképp éljük ezt meg!

Na,jó hosszú voltam!Bocsi!!!!!!!!!!!

Sziasztok
Vendég
 

 
 

Sziasztok Csajok!

Mi újság, hogy vagytok?
Köszönjük a dicséreteket, aranyosak vagytok! És ne aggódjatok, hamarosan mindenkihez beköltözik egy pocaklakó. Elhiszem, hogy irigyeltek, és is irgyeltem mindenkit, ameddig össze nem jött, illetve amíg nem látszott és nem mozgott. Legyetek nagyon erősek, mi babások mind veletek vagyunk és szorítunk!!!

Ja, és már nem tudom ki írta, de tényleg babára fel, apácskákat leteperni!!! Még a babásoknak is!
Ez így is van! Én a kisfiamra szoktam fogni: mindig azt mondom apának, hogy a baba igényli!!! Jókat nevetünk rajta! Kihasználom, amíg lehet, mert nemsokára(két hónap)követjük Mandaláékat és mi is babázunk. ÉS hát nem tudni, hogy meddig lehet, így amíg igen, addig apácska le van teperve.

Amúgy kész van a wc és a fürdőszoba, már csak a szekrényt kell feltenni, meg a törölközőszárítós radiátort.
Most a változatosság kedvéért a konyhát csempézi, mert maradt csempe és oda meg pont elég. Hát ez van, sosem lesz rend.
Aztán még a festés lesz vissza és mehetünk szülni.

Múlt héten nem bírtam magammal és összeraktam a kiságyat. Kellett a lelkemnek! Most meg vmelyik nap kimostam a babaruhákat és azokat vasalom!

Na befejezem, biztos unjátok már!!!

Egy szónak is száz a vége: KITARTÁS MINDENKINEK!!!
Vendég
 


Na szóval:

Andika drága ( alias: Mézgombi ) szóval kukkolsz!!!!! Sunyiba leskelődsz?????

El kell mondani csajszik, hogy Mézgombi volt az első olyan ember itt a babaneten akit megismertem, és mióta itt vagyok köztetek tartjuk a kapcsolatot. Végigdrukkoltam a kismamaságát, a pici Julcsi születését. Ő pedig halkan csendben azért rám figyel, ha nem is tudok róla. (mostanáig) Köszönöm neki. És a sok jó szót és biztatást!!!

És milló csók a pocakra az immár 8 hetes Minimézgombinak!!!!



Lányok ezt nem hagyhattam ki.


Csók!
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Nyussz! Csak egy bíztató mosoly :D
Én is rettegek a december 3.-ától. :?

Ma 36.7 volt a hőm, remélem fönn marad...

Chrissy! Nem csoda, hogy összeraktad a cuccokat, már 30 hetes vagy! Hipp-hopp szülsz! Hol is fogsz?

Kép
kislibus
 
 


Kislibus!

Hát azért az a hipp-hopp szülni fogok még messze van. Még erős két hónap! Mondjuk nagyon mennék már szülni, de azért nem mindenáron! Most a legveszélyesebb!
Székesfehérváron fogok szülni!
Vendég
 


Chrissyy! Gyorsan eltelik az idő, észre sem veszed, és már a pici kis Manókád ott lesz a karodban!
:):):):):)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Babicskó!

Nekem sem kéne az utró(több mint valószínű)én csak biztonság kedvéért használom.Eddig nem volt vetélésem,kihordtam 2 babát,nekem is extrák a terhességi tüneteim...de mégis ez megnyugtat.Egyébként a dokim mondta ,hogy abbahagyhatom,nem én magamtól.
De mostmár kitartok 3 hétig.Amúgy napi egyet használok össz-vissz.

Csajok!

Néha nekem is szúrkál a hasam.........valszeg tágul a méh.Lehet hogy hülye vagyok ,de én nem merek kexelni,szóval biztos kinevettek,de félek, hogy valami baj történne.Normális ez????Apa nagyon türelmes de azért ez gáz tőlem,nem??!!Egyszerűen nem akarom megjátszani magam,ezt érzem!!!Szerintetek?????????

Nyusz!

Nem néztél utána a könyvnek amit írtam???

Tényleg elmehetnél más dokihoz hogy megnézzék a homonszinted,csak hogy megnyugodj miatta!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny az lesz! Most váltottam dokit ( a szülés előtt pont két héttel) és nagyon jó dokira leltem. A problémámmal még kerestem meg, de még meg kellene várni, hogy ez a fránya mensi egyáltalán megjöjjön. :shock:

Szerintem szépen óvatosan nem lesz baj! :lol: :lol: :lol: :lol:



Ancsurka Vera merre vagytok???


Pusz

Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Panny!
Nálunk a doki megtiltotta a kekszet, de férfiasan bevallom neked volt 2 alkalom amikor nem bírtam magammal, de semmi baj nem volt. Utána a férjemtől fél napig azt halgattam, hogy biztosan nem lesz semmi baj?

Kislibus!
Drukk, hogy fennmaradjon. Anno én is így voltam ezzel....

Panny!
Nekem akkor szúrkál egy picit amikor nyújtózkodom egy nagyot.
Én az utrot a 12. hétig használtam a biztonság kedvéért, úgyhogy megértelek.

Nyusz!
Szerintem is nézess hormonszintet ahogy a lányok írták, nekem is abból derült ki jóegypár dolog. CSak egy pár vérvételből áll a dolog...


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Szia Nyuszi,

Mi újság?
Jó, hogy már péntek van:)
Nem?

Ancsurka szabin van...

Pux
Adri
odri
 
 


Vera! Volt már hormonvizsgálatom.
Az eredmények szerint minden rendben volt.

A fogi gátló után két év alatt rendeződtem be "normálra" 32-36 nap. Ekkor csinálták a hormonvizsgálatot is.
Igaz azt nem nézte senki van-e cisztám, ami utólag kiderült.

Olyan jól indult pedig, nem gondoltam hogy egyik hónapról a másikra ekkorát változik a ciklus. :shock: :shock: :shock:


Pusz

Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Nyusz, persze, hogy benézek néha, hogy mi újság veled! :)

Nekem is össze-vissza ciklusaim vannak, van, hogy 50 napos, és volt, hogy megjött 28 napra... És látod, Julcsi után négyszer volt meg, és már itt van a kistesó is velem. :)

Mi is sok puszit küldünk Neked, és rengeteg mosolyt! :lol: :lol: :lol:

Andi

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Köszi a jókívánságokat, a hőm fenn 36.8, de piri toporog a küszöbön, reggel ezt értésemre is adta....

Vera! el se hiszem, hogy 15 hetes vagy! Mikor mész AFP-re?

Panny, Mézgombi! Nektek nyakiredő vizsgálat dukál lassacskán!

Chrissy! Manóval hogy bírjátok ezt a meleget? A szülős dolgot bíztatásnak szántam, bocsánat ha megbántottalak :oops:

Kép
kislibus
 
 


Kislibus!

Nagyon nehezen bírjuk a meleget, már nagyon várom, hogy ősz legyen. Vagy legalább legyen olyan 20-25 fok.
Nem bántottál meg egyáltalán! Már én is mennék szülni! Nagyon a vesztemet érzem néha! Pedig még erős két hónap!
Vendég
 


Chrissy!

Én gondolom, hogy már nem olyan könnyű nyagy pocival, de azért egy picit irigy vagyok. :D
Lessz 20-25 is reméljük, mert ebben a melegben én is megzakkanok!

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Nyusz!
És milyen hormonokat néztek? Kellően alaposak voltak?
Amúgy a vetélés után pár hónapig nekem is össze-vissza jött meg. Tényleg kell 3 hó ahhoz hogy az ember szervezete visszaálljon.


Kislibus!
Szeptember 5-én lesz AFP. Már rendesen be vagyok tojva tőle, főleg a múltkori barnázás után. Addig nem is nyugszok meg, amíg a kismanó mocorgását nem érzem minden nap. Akkor legalább tudod, hogy minden rendben van.
Drukkolok neked, hogy minél hamarabb kelljen megválnod a betétes időszaktól. Amikor a terhesség elején reggelente a WC csészét ölelgettem mindig arra gondoltam, hogy legalább betétet nem kell egy darabig használni.


Chrissy!
Már énis nagyon várom a 20 fokos időszakot, engem is nagyon megvisel ez a hőség....
Az a 2 hónap meg hamar elfog szállni és miylen jó lesz utána :) :) :)

Alziza!
Mi újság veled? Hogy bírjátok anyukádéknál? Hogy halad a felújítás?


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Kislibus!

Elhiszem, hogy irigyelsz! Amíg nem jött össze a mostani baby, én is irigyeltem mindenkit. Aztán sikerült, akkor azt vártam, hogy látszódjon, utána, hogy megmozduljon, aztán, hogy nagy pocakom legyen, most meg, hogy menjünk már szülni!!!
De eljön a mi időnk is!
Nektek kitartást, lesz kismanótok remélem, hogy minél hamarabb! Én nagyon-nagyon szorítok nektek is és mindenkinek! A próbálkozóknak is és a babásoknak is! Nem lesz semmi baj, és hamarosan mind nagyon boldog anyukák leszünk!!!

Vera!
Örülök, hogy nálad is minden oké és sajnálom, hogy a hőség így kikészít! Sajnos mindenkit! Annak viszont örülök, hogy nem nyáron kell szülnöm, biztos belepusztultam volna! Főleg amikor a 40 fokok voltak!

Na, mára befejezem! Jóéjt mindenkinek!
Vendég
 


Hát én 5 éve annak idején a legnagyobb hőségbe (júl.28)szültem...hát elég gáz volt ,de azért szép emlék is egyben!! :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Visszajöttem itt vagyok jól le is maradtam,de bepótoltam!

Jó volt Titeket olvasni azért úgy látom mindenki halad ha lassan is!

Chrissy!Nagyon szép kismami vagy igazán szorítok,hogy minden rendben legyen és elhiszem,hogy várod már,hogy a karodban tarthasd.Már nem sokat kell várnod és ha minden igaz vége lesz már ennek a hőségnek is hamarosan!

Nyuszifülü!Szia drága régen nem írtam láttam,hogy el vagy nagyon kenődve.Arra gondolj,hogy egyszer már teherbe estél hidd el sikerül megint és minden rendben lesz próbálj meg hinni benne!!!!Légyszi :) :) :) :)

Minden kedves kidmamit üdvözlök és minden jót és csak szépet kívánok nekik!!!! :lol: :lol: :lol:

Mi már elkezdtünk próbálkozni és ahogy itt olvastam sokszor kell gyakorolni és akkor sikerül!!!Ez szerintem is így van én most ezt alkalmazom a párommal együtt vagyunk amikor csak kedvünk tartja,ez az első próbálkozós hónap a vetélés óta, remélem meg lesz az eredménye is :lol: :lol: :lol: :lol:

Én tegnapra voltam kiírva ezért voltam a múlt héten szabin.


puszi mindenkinek
ancsur
ancsúrka
 
 


Sziasztok!

Vera!
Hát azóta már olvastad az e-mailemet!
Azóta annyi történt,hogy kint volt a favédelmi szakember,mintát vett a gerendákból!Azt mondja semmi baja,de a szakvélemény írásos részét ugye meg kell várni!
Azért lassan haladunk!Lent már csak a festés lenne,de meg kell várni amíg kivághatjuk a födémet,mert ugye csupa kosz lenne!
Hát egyszer csak haza megyünk!A gáz az,hogy 1 hét múlva kezdődik a suli!Jobb szerettem vona addigra haza menni!

Ancsur!
Akkor minden bele! :lol: Drukkolok,hogy minél előbb baba legyen!

Sziasztok
Vendég
 


Lányok! Segítsetek!!!
Felturbóztam magam, és nem tudom higyjek vagy ne higyjek a jÓnásnak. Elhatároztam hogy készítek egy teljes kutatást, kimutatást arról, hogy tényleg akkor készültek-e a babák amit a naptár mond, annak-e aminek mondja (fiú-lány), és volt e probléma, rendellenesség (faktor).
Érdekes lenne megnézni, hogy a kis Angyalkáinknak a Jónás hanyas rizikófaktort írt. Nekem totál bejött :cry:
Elkészíteném mindenkinek a Jónás naptárját visszamenőleg ( ha kell előre is), ehhez kellene egy-két adat:
- a pontos születési helyed, év, hó, nap, óra, perc ha tudod
- a pici fogantatásának kb ideje
- a pici neme
- illetve hogy volt-e valami rendellenesség/probléma /Angyalka :cry:

Minden adatot bizalmasan kezelek, és az eredményről természetesen mindenkit tájékoztatok.

Címem: hjh666@citromail.hu


Puszi nektek, és köszönöm előre is.
(legalább lefoglalom magam és nem rágódom a dolgokon :lol: :lol: :lol: )
nyuszifülû
 
 


Panny!!!! Help My!!!
Hogy van az a rizikófaktoros dolog??? Úgy tudtam 1-5-ig van, de láttam ma egy helyen két 6-ost is! :shock:
Pontosan szerinted hol találom meg, hogy mit jelentenek a faktorok????? A lunarium oldalt néztem, de sajnos angolul egy kukkot sem tudok. :cry:
Puszi
Nyusz 8)


BABÁRA FEL CSAJSZIKÁK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

APÁCSKÁKRA FEL!!!!!!! ( Ez vonatkozik a kismamikra is :lol: :lol: :lol: :lol: )
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, mert sok a dolgom ma!

Baba nincs, de piri ezerrel, ma fetrengtem a fájdalomtól!

De nem csüggedünk, tovább előre!!! :wink:

Puszi mindenkinek!

Kép
kislibus
 
 


Kislibus! Akkor szeptember a mi hónapunk. :) :) Nálam is vendégségbe van a moszkvai nagynénikém a vörös térről. :)

Na de majd.....

Hi Akkor kb egy időbe lesz középidő? :lol: :lol: Hány naposak a ciklusaid?


Pusz
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Háááát... Baba előtt 27-29 naposak voltak, azóta eléggé össze-vissza. A mostani 29 volt.

Kép
kislibus
 
 


Hát anyaforma akkor szépen Nyuszkát beelőzöd. :):) Ez tök jó! 29 napos ciklus...Hm....... Álmodozom.:):):):):):):):)
Az össze-vissza mit jelent? 27-47? :lol: Na jó viccelődöm. Van egy nagyon jó készítmény, barátcserje kivonatot tartalmaz: agnucaston a neve. Jövő hóban kezdem. :) Kérem a drukkokat!!! :):) Rendbeteszi a ciklust. :)
Abbahagytam a gyógyszert (4éve) úgy felborított, hogy azóta is azt szívom..... 32-36 sőt 41-42 napos, én balga meg vettem a teszeket :roll: De már nem szívat meg! Majd veszek akkor ha három hónapja nem látom a piri kisasszonyt. :wink:

Mi ez a pangi hangi????

Pusza
Nyusza 8)
nyuszifülû
 
 


Nyusz!

Szívesen segítenék, de a pici nemét még nem tudom, az előző vetéléskor sem tudtam meg (lehet hogy jobb is).
A fogantatásról: csak az ovuláció pontos időpontját tudom megmondani a mostani terhességemnek (mivel azidőben: +- 3 nap elég nyúl életet éltünk a párommal, biztos ami biztos alapon).
Ha így is jó, akkor elküldöm az adatokat.
Anno én is megcsináltam magamnak a kiértékelést az angol oldalon, de nekem a fogantatás pont a mensi időpontjára esett, ami így utólag elég valószínűtlen, mert akkor nem csináltuk...

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Nyusz!

Nem tudom átmegy-e...

Kép

Meg küldöm a hőgörbém is, amiből baba lett idén májusban:

Kép


Az astronet alapján kisfiú az esedékes, én kislányt érzek és május 9-én (ugyan már nem menstruáltam, de a dokim hormon szintet nézett abban az időszakban, ami alapján lehetetlen volt az ovuláció akkor).


Vera[/url]

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Szia Vera!
Nyilván nálatok is a biológia dominált, nem a hold állása :wink:
És a rizikóra mit írt a lunar oldala? Azt nézted?
A párom már jól le is teremtett, hogy micsoda hülyeség, meg kétségbeesésükbe a nők már ezt is használják, meg kifizetnek egy -két orvosnak több mint 20.000 Ft-ot. De megértettem, és elmondtam neki, arró biztos jó, hogy apácskára rá lehessen mászni.:):):)

Pusz

Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Ja! És csodaszép a görbéd!!!!!

Reméljük nemsokára már mi is produkálunk ilyet!!! :lol: :lol: :lol:


Hajrá csajok!!!
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!
Hát hihetetlen,de én is most gondoltam arra,hogy megpróbálkozzam a Jónás naptárral :) :) :) :) :)

Még nem kezdtem neki,de azért megadom az adataimat Neked Nyuszifülü,ha nem baj.Megkérnélek próbáld már meg Te is.Nagyon köszi

puszi mindenkinek

ancsur
ancsúrka
 
 


Sziasztok!

Nyusz!

A rizikóval én nem foglalkoztam. Valahol (azt hiszem babaneten) találtam anno egy leírást az angol oldal használatáról, amivel azok is elvégezhetik a számítást akik nem beszélnek angolul.
Azt hallottam, hogy vannak emberek akik ezért pénzt kérnek, hogy ezt megcsinálják, szerintem ne fizess ilyenért. Ma már mindenhonnan pénzt akarnak kicsalni az emberből, és hát én magamból indulok ki, hogy nekem nem jött be....

A görbéről: az ezt megelőzőek tele voltak cikk-cakkal, a végén már terhességi tüneteket produkáltam, de sajna nem lett belőle semmi (akkortájt volt egy kissebb koccanásunk a kocsival).
Szóval kitartást, előbb-utóbb összejön az a bébi....

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Ancsúrka!
Köszi a dicsértetet és a jókívánságokat!
Én is szorítok nektek, mindent bele!

Meg minden próbálkozónak! Remélem minél hamarabb babások lesztek mindannyian!!!

Megy a drukk ezerrel mindenkinek!
Apácskákra fel!!!

Tegnap voltunk dokinál, minden rendben, megfordult a drágánk, már nem farosan fekszik. BPD:81mm,Fe:60mm.
Pénteken jön a védőnő étkezés utáni cukrot mérni. Voltam vérvételen is, majd holnap lesz kész az eredmény!
Úgyhogy most tiszta happy vagyok!!! És megint láttuk a kukiját meg a fejecskéjét! Nagyon édi volt! Már úgy megsimogatnám, magamhoz ölelném, puszilgatnám!!!
Bocsi csajok, csak már nyűgös vagyok, hogy sosem lesz október!!! De lesz, csak győzzem kivárni!
Vendég
 


Sziasztok!

Chrissy! jó hogy befordult, így nagyobb az esélye, hogy természetes úton születik meg!

Vera! A jónás nekem is érdekes, de minden segítséget szívesen fogadok a cél érdekében!

És ha jónás hó végére teszi a pét ám legyen, akkor hó elején, közepén, végén is nyulaskodunk :lol:
Csak ez a fránya meleg menne má innen, mert se az én kedvemre, se pároméra nincs jó hatással! Na meg pirike is odébb állhatna, mondjuk 2 nap múlva, annyi elég is lenne belőle.

Ugye Nyussz?
Olvasom milyen hosszúak a ciklusaid! Hát hidd el ez a rövid se jobb, a végén mindíg barnázok (most a közepén is), úgyhogy gyanus, hogy alacsony a progeszteronom, de most 3 hónapot hőmérőzök, aztán meglátom, hogy hogy alakulok. Az előző ciklusom 23 nap volt. 8 napos luteális fázissal (14-16-nak kéne lennie) !!!
De neked van pé-d ugye? Úgy értem nem azért hosszúak a ciklusaid, mert pé nélküliek?!

Kép
kislibus
 
 


Ja és a köv ciklusra egy csomag ovu és 4 csomag terhesteszttel készültem biztos ami biztos.. :lol:

Kép
kislibus
 
 


Kislibus!
Hát nem tudom van-e pé-m :shock: Első három "védekezős" hónapban a mensim szuper volt, átlag 31 napos. Most hogy lehet próbálkozni felment 39-re :shock: :shock: Hőt csak most kezdem el mérni, kíváncs leszek az eredményre.
Azt mondják hogy a ciklust (hormonháztartást) nagyjából helyrerázza ha középidőig cickafarkat, utána palástfű teát iszol.
Most amit találtam az agnucaston nevű bogyó, azt írja a tájékoztatóba hogy rendezi a ciklust, ezen belül a hormonszinteket is helyreteszi, ami kevés azt pótolja ami sok, azt csökkenti. Nem tudom hogy igaz-e majd letesztelem. Hormonokat nem tartalmaz.

Na tessék vége a melegnek!!! Hurrá!!! Már én is alig bírtam. De most reggel milyen jót lehetett volna még aludni, alíg bírtam kikászálódni.


Chrissy ha úgy nézzük már csak egy hónap és október :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


Pusz

Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Nyusz!

Én ezt a rizikós dolgot nem is tudom ,hogy hol kell nézni azon az oldalon... :oops: Megmondom őszintén ezt most tőled hallottam(látod ,ilyen Jónás szakértő vagyok :? :wink: )

Majd azért megkuksizom mert tudok angolul.

Nekem ,tudod,nem magától ment el a baba hanem a vírus miatt kellett elvetetni,úgyhogy nálam nem biztos hogy mutatna rizikótfaktort,ugye?!

Ancsúrka!

Én is azt vallom hogy minél többet legyetek együtt apával kellemesen (és persze hasznosan :oops: )és tutira meg lesz az eredménye!Én nem vallom azt az álláspontot hogy csak 2-3 naponta legyen keksz,nálunk mindhárom gyereknél a 10. naptól a 20.ciklusnapig minden nap volt akció(volt hogy kétszer is egy nap)és mindhárom esetben meg lett az eredmény elsőre!!!
Szóval mindent bele!!!!! :oops: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Tényleg jó,hogy már nincs hőség!!!!

Nekem nem jött be ez a Jónás dolog....

Chrissy!Köszi a drukkot én is drukkolok Neked!Puszi a hasadra! :lol: :lol: :lol: Édes lehet ez a kukis fiúcska ilyet még én sem láttam!!!(két lány magzatom volt)

Panny!Köszi a jótanácsokat én pont így gondolom és mi is hasonlóan csináljuk a párommal napi 1 hancúr mint az orvosságból!!!!Két hét és tudok eredményt mondani. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én most úgy mértem,hogy nekem a 11.napon volt pé-m remélem így volt és most csak 1 petém érett meg,mert az ikrekkel nem volt szerencsém :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

üdv.mindenkinek
anikó
ancsúrka
 
 


Sziasztok!

Crissyy: Mi lesz a kislegény neve?????


Lenne egy kérésem: nagyon rákattantam a szlovák juhtúróra (Bryndza vagy mi is a neve) . Viszont ebből is kapni már annyi félét...... na valamelyikre az van ráírva, hogy forralatlan juhtejből készül.
Ezt most vajon lehet enni???? Én úgy tudom, hogy forralatlan tejet inni nem lehet, viszont ha megalszik a tej, akkor már elpusztulnak a káros baktériumok, vírusok az erjedés miatt (és ugye a leszűrt aludt tej a túró). De biztos nem vagyok (ugyanis ezt a piacon hallottam a tejestől).
Tud valaki valamit erről????????? :!:


Tegnap bementem a munkahelyemre, főnököm titkárnője egyből rákérdezett, hogy babát várok-e. Ezek szerint már jobban látszik mint gondoltam :shock:
Mondtam, hogy igen, és majd beköszönök a kollganőimnek is, de előtte a főnökömmel kell beszélnem. Erre az alatt a 15 perc alatt, míg dolgom volt, átrohant a kolléganőimhez és gyorsan elmondta nekik, hogy terhes vagyok. :twisted:
Valahogy mindig megdöbbenek, hogy egy felnőtt, 50 éves embernek, hogyan lehet ilyen kényszeredett szómenése, és egyesek hogy nem érzik, hol a határ....

Panny: neked milyen vírusfertőzésed volt?

Próbálkozóknak hajráááá
:D

babicskó
 
 


Ezt a babaneten találtam:


Kérdés:
Az lenne a kérdésem, hogy van e olyan gyógytea, ami veszélyes a magzatra, illetve van e olyan összeállítás, amely kifejezetten jótékonyhatással van a szervezet(ek)re.
Válasz:
A teák közül, amit gyógyteának mondanak (tehát mindent, ami nem "tea" alapú) lehetőleg felejtse el, főleg, amiről tisztító vagy más örökbecsű jelzőt tartanak érdemesnek megjegyezni. Ami nem teafűből készül, az zömmel kerülendő a terhességben... A sima teát pedig hígan, cukorral és lehetőleg hidegen.
Dr. Nagy László


Azért csipkebogyóteát és kamillát én is iszogatok........


És a babásoknak írom, hogy megint kijött egy cikk, hogy a túlzott uh káros lehet a babára (agy és idegsejtekre), és kerülni kell a felesleges, túl hosszú ideig tartó uh besugárzást. Amerikában ezért megtiltották az uh otthoni használatát.
Szívem szerint vettem volna egy magzati dopplert, de az is ultrahangot bocsát ki.... :?

babicskó
 
 


Sziasztok!


Én is tagja voltam ennek a topiknak Panny és Chrissy talán még emlékszik is. Most a 25 hetet töltöttük és minden rendben. Azért bátorkodtam írni a már kismamáknak, mert lehet hogy szükségetek van a következőkre:

Ismerősöktől/ rokontól egyszerre több egyforma dolgot is kaptam amellé amit én vettem és gondoltam mielőtt meghírdetem őket megkérdezem nincs e rá szükségetek mert akkor inkább nektek adnám el persze jutányos áron:

Van egy 3 szor használt AVENT ISIS mellszívó gyakorlatilag új állapotban 1 cumisüveggel és az összes tartozékkal, mivel már használt odaadnám 7500 ft ért. (eredeti ára: a legolcsóbb helyen 14000 ft)

A másik szintén mellszívó de Avent Via system ez vadonatúj!!! Kivennék belőle az 5 tárolóból kettőt magamnak egyébként minden darab sértetlen eredeti csomagolásban van.( eredeti ára: ennek is a legolcsóbb helyen 14000 ft) Ezt odaadnám 11000ért, ha valaki ragaszkodik a bontatlan csomaghoz akkor odaadnám 12500ért.

Szóljatok a héten ha valakit érdekel mert addig nem hírdetem meg.

A várakozóknak SOK SIKERT!!!!!!!!!

Puszi:

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Nyussz! Én most nem iszok semmit, hanem hagyok magamnak még két hónapot, hőómérőzök, majd meglátjuk, hogy lesz-e továbbra is gond, ha igen, megyek dokihoz. A cickafark is emeli a proi szintet, úgyhogy nem lehet a ciklus elején inni, mert akkor normélisan kicsi a progi szint. A cicka ezt megemelné, ami nem tesz jót a pének! A pét egyszerű megállapítani! Egy csomag LH teszt (2800 Ft) 5 teszt van benne. Akkor kell elkezdeni tesztelni, amikorra tennéd a pét, ha a teszt pozitív és ez után 5 napon belül felmegy a hő-d és fenn is marad, akor volt pé. Erről többet olvashatsz: www.babatervezok.otthona.net -en

Babaicskó! Mindenképp a forralt tejből készültet válaszd!

Ancsúrka! Eredményes hancúrkát!!! :lol:

Kép
kislibus
 
 


Panny!! Már 10 hetes vagy! Most nagyon irigy vagyok :)

Kép
kislibus
 
 


Babicskó!

Még nem tudjuk mi lesz a kislegény neve! Majd a szülőszobán megbeszéljük, mint tavaly!
De ha megszületett, megmondom! :-)))
Vendég
 


Sziasztok!

Hát..,remek ez az idő! :(

Merre vagytok?

Nyusz és Kislibus!
Kívánom,hogy a szeptember valóban a Ti hónapotok legyen! :wink:

Boeske!
Veled mi van?
Na majd mindjárt utánad nézek valahol! :lol:

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Babicskó!
Szerintem kerüldd el ezt a fajta juhtúrót/ sajtot. Anno én amikor januárban elvetéltem a terhesség legelején (még nem tudtam, hogy terhes vagyok) rákattantam a Camambert sajtra meg a Brie sajtra. Na ezeket se lehet enni. A sima kemény sajtokat viszont eheted, attól nem lesz baj.
Én most a csirkemájjal (meg a sima natúr kenőmájassal) vagyok úgy, hogy mindenáron azt ennék (de már hónapok óta), de a háziorvosom azt mondta, hogy abból se egyek inkább.

Alziza!
Ma bennt voltam a munkahelyemen bevittem a táppénzes papírt. Olyan jó volt bemenni, hiányoznak a benti dolgok (mondjuk júniusban még biztos nem ezt mondtam, amikor nyakig merültünk a munkába). Kicsit rossz az is, hogy agyilag nem vagyok leszívva annyira mint anno amikor dolgoztam, így hajnali 3-4 óra körül minden nap felkelek és utána nem tudok visszaaludni.
Régen amikor lefáradtam a munkától ilyen gondom sose volt. Ágyuval alig tudtak kilőni az ágyból....

Viszont képzeljétek hazafelé jövet épp vezettem a Hősök terénél, amikor éreztem határozottan a mocorgását.
Olyan mintha picike izomgörcs lett volna, de pár perc múlva pár centivel arrébb érzetem a mocorgást..... :lol:
Szuper érzés volt.


Bocs a szófosásért, de ma nagyon HAPPY vagyok....

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


:lol: :lol: :lol:
Vera ez üzenet: Ő egy kis HŐS a pockódban!!!!
:lol: :lol: :lol:
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Vera!
HURRÁ!!!!!
Ez tök jó! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?