Új privát üzeneted érkezett!

Viki, nézd meg a linkeket a lapomon, jó? Ki van emelve a kölcsönzős, és fent van az indexes mamaholmis link is. Köszi. :)

meri
 
 


Szia Judy,

Nagyon aranyosak a képek

Pandi,

Nagyon aranyosak a cumik, jó ötlet :)

Andi

Kép
danidaniel
 
 


Jó reggelt,

Köszönöm lányok a dícsérő szavakat a kicsikémre, na meg rám is, bár tisztában vagyok vele, hogy 10 kg felesleg van rajtam + a 3 kg amit eddig felszedtem. De majd leadom ha megszültem.

Azért egy kicsit csalódott vagyok, hogy nem tudta megmondani 100%-ra, hogy fiu-e vagy lány. Bár az elég bíztató, hogy jelenleg kuki nincs. Az az érdekes, hogy másnál már a 12. héten látják a fiut. Na mindegy, ezen nem agyalok, a lényeg, hogy mindene megvan, mindenből annyi van amennyinek lenni kell.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Judy!

Nekem Petire a 16-17. héten még lányt mondtak, azt a 28.-on a 3d-n már kukis volt! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki,

Nem éltem magam bele a lányba, tudom, hogy ilyenkor még bőven tévedhetnek. Talán a 19. heti uh-on már többet látnak. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Meri,

köszönöm szépen. Most nem tudom mi legyen, mert a mini manóban ami a honlapodon van ott nagyon jó ajánlatot mondtak. 6000 Ft, de azt majd le kell vásárolni. Tehát ingyen van az övlehúzó. Fél évre lehet kikölcsönözni. Azaz nincs ingyen, de így másabb a gyermek fekvése.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Nekem ez nem megy...Mármint a vonalzó!!!Hol kell belépni a profilba?És ott hol találom?Egyszerűen nem akar sikerülni!!!Bocsi, de lehet béna vagyok!!!

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Nekem ez nem megy...Mármint a vonalzó!!!Hol kell belépni a profilba?És ott hol találom?Egyszerűen nem akar sikerülni!!!Bocsi, de lehet béna vagyok!!!

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Nekem ez nem megy...Mármint a vonalzó!!!Hol kell belépni a profilba?És ott hol találom?Egyszerűen nem akar sikerülni!!!Bocsi, de lehet béna vagyok!!!

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Bocsi, ez nem az én napom... :oops:

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Szemokzsu:itt az oldal tetején bal oldalon:társalgás és mellett van a segédletek azt lenyitod és ott van a profil, oda kell bemásolni.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Viki, igen, ezt tárgyaltuk a múltkor. :) Ezt kell eldönteni, hogy sajátot akarsz, vagy csak kölcsönbe... :)

meri
 
 


Sziasztok Kismamik!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha még lehet. Már néhány kismamit "ismerek" más topicból. :wink:

Rólam annyit, hogy 25 éves vagyok, van egy 3 és 1/2 éves kisfiunk, Ádám, /aki most fogja kezdeni az ovit/, és február 11-re várjuk a kistesót. Azt még nem lehet tudni, hogy milyen nemu lesz, mert nem mutatta meg magát a kicsikénk. Mi kislányt szeretnénk, Dórikát.

Ha valamire kíváncsiak vagytok, nyugodtan kérdezzetek.

Már nagyon régóta olvaslak benneteket, és nagy kedvem támadt ehhez a kedves társasághoz csatlakozni.

Puszi

Szilvi
Vendég
 


Üdv Szilvi ebbe a topicban is, mi már ismerjük egymást.

Gratulálok az uh-hoz, mi is kb ebben a cipőben járunk, hogy láttuk a lába közét, de kukit nem, szóval a remény megvan a leányzóra.

Hát nem lesz könnyű az ovikezdés, bár emberre (gyerekre válogatja). Hamar beszoktak a gyerekeim, de Bazsi rengeteget volt beteg, és kb 3 hónapra ki is kellett vennem, hogy erősödjön az immunrendszere.
Persze ez nem mindenkinél van így, de bizti többet lesz beteg mint előtte. Ezen mindenki átesik. Olyan ez mint a tűzkeresztség.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Remélem sikerült...

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Szia Judy!

Orulok, hogy "találkoztunk" újra. :wink:

Felvagyok rá készulve, hogy tobbet lesz beteg. Ezt már láttam a barátnoimnél.
Oszintén szólva kicsit tartok az ovikezdéstol. Tudom, hogy reggelente sírás lesz, de remélem, azért ezen hamar túljutunk. A másik dolog, hogy furi lesz nélkule otthon. :cry: Lehet, hogy én meg otthon fogok bogni :oops:
Vendég
 


Ki volt már genetikai uh.-on?Légyszi írja le nekem, hogy milyen, miket néznek, és meddig nézik a babát?Én jövőhéten megyek, és vinni akarom a páromat...

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Szilvi,

Bazsival 2 hétig ment a bőgés a csoport ajtóban, de csak addig amíg látott, miután elmentem rögtön elcsendesült. Dani ok volt, ő stramm kis kölyök, nem sírt és gyorsan beszokott.

Én is sokáig elérzékenyültem amikor kezdtük az ovit, meg a sulit is. Mindig arra gondoltam, hogy szegény kicsikéimet eldobtam magamtól, pedig ez az élet rendje. A mai napig rossz látni, ahogy ballag be a suliba, majd megszakad szegénykém a táska alatt. Idővel megszokod majd.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszi a segítséget a vonalzónál, egyszer majdcsak összejön... :wink:

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Judy
Koszi a megnyugtatást. Én is pont ezt érzem, hogy ellokom magamtól. :cry:

Egy picit visszaolvastam. Látom, hogy a kb. velem egyidos anyukák már érzik a mocorgást. Én még nem :cry: , pedig tegnap is láttam az uh-n, hogy megállás nélkul mozgott. a doki is mondta, hogy egy kis orokmozgó :P , akkor miért nem érzem még :roll: :?:

Ami a hízást illeti, én eddig 2,5 kg-ot híztam. A fiamnál sajnos 22 kg + volt, ami szerencsére le is ment /igaz csak egy éven belul/, de most nem szeretnék ennyit felszedni.
Vendég
 


Szilvi,

Szerintem minden anyuka ezt érzi az elején, és ez a normális.Én ugy gondolom, persze vannak trehány anyukák is, akik nem foglalkoznak a gyerekeikkel.

Tudom, hogy 1 héttel idősebb vagy nálam, de nyugi én sem érzek még semmit. Pedig azt mondják a 3. babával már korán érezni. Hát én nem tartozok ezek közé az anyukák közé. A lényeg, hogy mocorog csak még mi nem érezzük.

Amugy Bazsit a 18. héten, Danit a 16. héten éreztem először, szóval szerintem csak pár nap és rugdosni fog a kicsikéd.

Hízásról: ezért diétázom, mert ezt szeretném elkerülni. Bazsival 25, Danival 13-15 kg-ot híztam ugy, hogy nem zabáltam csak rendesen ettem. Engem sajna még a levegő is hízlal. Most nagyon oda kell figyelnem, hogy ne legyen több 10 kg-nál.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

Na, jól lemaradtam..pörögnek itt az események!! :)
Szóval először is: Pati, iiiiigen az bizony minden bizonnyal egy fütyi!!!!!! :lol: És nagyon aranyos kis család vagytok! :D

Pandi, a te képeden is tényleg látni (bár először nem nagyon akartam felismerni :oops: ), de ott vannak azok a bizonyos csíkok! :D

Judy, háát ezek nagyon jó képek!!Nagyon édi a babád! :D

Szemokzsu, a genetikai uh kb.10 perc volt, nézik a fej(minden oldalról), a has átmérőjét, a csontok hosszát is lemérik (combcsont), a lepényt nézik, a magzatvíz mennyiségét, a kicsi szívét (4 üregű-e, stb.), beleket, belső szerveket (minden megvan-e, és a helyén vannak-e a dolgok), kiszűrik az elváltozásokat (nyúlajak, szájpadhasadás, stb).

Carpediem, én a 17. hét közepén éreztem először biztosan, hogy ez már Ő volt! :D Azóta is folyamatosan ficánkol, persze csak akkor érzem,ha leülök vagy éppen fekszem!

Szeptember 17.-re kaptam időpontot 4D-re!!! :D Alig várom már!!!!Milyen messzinek tűnik, pedig nemsokára már szept.!Annyira megy az idő!!!!Hihetetlen... :shock:

Timi

Kép
timicsiga
 
 


Carpediem!!!!!!!!!!!!!!!
SZIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Judy!
GYanus nekem, hogy ott a 3 vonal mint Pandinál :) csak a nyíl eléggé takarja.
Vörösbegy, szerinted?

Csajok, totál kivagyok, ma megint előjött a rosszullét, fetrengős kiadásban. Tegnap a doki előtt induláskor összehánytam magam aztán meg elég hülye volt a dokim. Lehet, hogy mégse Kistarcsa lesz ebből..... :evil: :evil: :evil: Majd elmesélem de a tegnapi beszélgetésünknek még a gondolatától is felmegy egyelőre a pumpa bennem... :(

Azért remélem Ti jól vagytok.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Patr: Most aztán ne idegeskedj. Nem éri meg. nyugi. A dokidon meg végképp ne húzd fel magad. Igaz nem tudom mi borított ennyire ki de remélem nincs baj.

Csajok most csináltam meg a vonalzóm és végre sikerült :lol:
Remélem lassan már egy másik vonalzóm is lesz. Kéne vennem tesztet mert kiváncsi vagyok, lehet holnap meg is veszem. Bár még szerintem korai de van olyan ami elég korán már kimutatja. Na mindegy alszom még rá egyet .

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, nagyon szép a vonalzód.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Bocsi aki mindkét topikot olvassa, de az egyszerűség kedvéért hagy másoljam be ide, amit a márciusi topikban leírtam a doki-incidensről.
NAGYON ÉRDEKELNE A VÉLEMÉNYETEK, TANÁCSOTOK!!!

Nekem 2 nagyon szutyok nap áll mögöttem, megint vissajött a hányinger és hányás is, tetejébe a dokim tegnap akkora bunkó volt, hogy haz őskorban él, vele csapkodták volna le a mamutokat...

Lényegében annyi történt, hogy megkérdeztem tőle, hogy mit szólna a dúlás szüléshez erre kikelt magából, elkezdett mesélni a rossz dúlás élményeiről, mondta, hogy csak szülésznőt választhatok, sőt még a szülési tervtől is mereven elzárkózott (nyilván nem most akartam megbeszélni, csak egyeztetni, mit szeretnék a későbbiekben.) Mondtam neki, hogy az előző szülésnél (vele és az ügyeletes szülésznővel) nagyon profi volt minden szakmailag de emberileg több odafigyelésre és bátorításra lett volna szükségem. Erre közölte hogy arra való a szülésznő. Én ezt nem így gondolom. A szülésznő egészségügyi szakember és nem várható el tőle, hogy az egész szülés alatt a lelkivilágommal gyógypeddezzen, ha éppen úgy áll az igényem rá.. Végülis arra bíztatott, hogy menjek el a felkészítő előadásokra és aztán döntsem el. Kerek perec, kicsit (?) durván kijelentette, hogy ha nem tetszik, akkor válasszak más orvost és nem lesz harag de fel is út le is út, csá. Csak ültem, mint akit leforráztak.
Az már csak hab volt a tortán, hogy anyagilag sem úgy számolt, ahogy legutóbb ő maga mondta (lett volna kedvezményem a magánrendelésén, én ezzel neki megadva a tiszteletet nem kívántam élni, erre átvállalta, hogy kifizeti a magánlabor-költségeket. Most meg teljes díjat számolt és közölte, hogy akkor a labort is fizessem már ki. Ez plusz több ezer ft különbség volt.) Az meg már csak az én lelkemnek esett gyatrán, hogy ránézett a kisfiamra uh-val, de a képernyőt a világért felém nem fordította volna egy pillanatra.

Szóval dilemmázom
Mint orvosban, teljesen megbízom benne, de emberileg nem ez az első ilyen eset (6 hetes uh-on közölte, hogy túl kicsi az egyébként napra pont jó méretű petezsák és ez nem is biztos hogy terhesség na mindezt jó paraszt stílusban előadva).
A Kistarcsai kórházról nagyon kiválóak a tapasztalataim. Kivéve, hogy a gyerkőcöt születés után viszik mintha kötelező volna...
Úgy tűnik, hangulatember, mert a legutóbbi vizsgálatkor meg a popsim nyalta, ahogyan azt az ember egy magánrendelésen 8-10 ezer ft-ért/kb. 20 perc talán jogosan elvárja...
Ami még ellene szól, hoyg Érden lakunk, Kistarcsa innen baromi messze van, úgyhogy lehet, hogy a kocsiban szülök meg.
A Szent Imre volna a másik választás. A dúlák is javasolják és nagyon jók a szülésznők. Ott ügyeletes dokinál szülnék.

Párommal egyetértésban valszeg ez az utolsó szülésem, amennyiben minden rendben van a gyerekkel (nem szeretnénk harmadikat). Akkor pedig valóban dúlát kellene választanom, mert ez a nagy álmom és nem lesz még egy lehetőségem valóra váltani.
Még nem döntöttem, rágódom. Érdekelne a véleményetek pro és kontra is.
Bocs hogy ilyen böllérrre eresztettem az írást de nagyon pörög az agyam...

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Judy,
Nagyon édes :lol: és a pocid is :D nekem olyan lányos alulról :wink:

Viki,
Szerintem a hányásból nem lehet megállapitani hogy fiad lesz megint én a 17.hétig hánytam :wink:

Katuci,
15+0 voltam amikor elöször éreztem utána két napig nem. Akkor megint és azóta naponta többször is. Elöször csak fekve de most már ülve is néha állva.

Zsu,
Csütörtökön megyek genetikaira mindent néznek ott amit csak lehet de majd részletesen beszámolok.

Pati,
Szerintem úgy csináld ahogy te szeretnéd,neked jót te szülsz és nem a doki.
Vendég
 


Lányok, hagyjuk már ezt a hányunk, kislány , meg nem hányunk, kisfiú dolgot. :wink:
Úgy tűnik, ismételten kisfiú lalkik a pocimban, Gordonnal sem voltam fényesen, de Kismanóval egyenesen katasztrófális volt az első 12 hét. Állandó, brutális hányinger, gyengeség, gyakori hányás. Mindenki azt jósolta ez alapján, hogy kislány. Egyelőre úgy tűnik, ez pusztán alkati kérdés és az ég világon semmi köze a nemekhez....
Bár lehet, hogy valakinél bejön. :?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


mpatr!

Nagyon felháborító,ami veled történt.Szerintem nem kérdés,hogy nem lesz meg többé a bizalom,keress új orvost.Nekem is van dúlám,de én ezt diplomatikusan nem mondom el az orvosomnak,pont az ilyen hülye nézeteik miatt.Majd bejelentem,hogy az apuka és a barátnő,vagy tesó,vagy aminek mondom kisér el a szülésre,és hogy ő csak ért hozzám,vagy dúla,azt majd eldönti a doki,ha lesz annyi ideje,hogy velem törődjön a szülésvezetésen kivül.Szomorú,hogy így egyszerűbb ,mint az egyenes út,de nekem mindketten fontosak,és ezt a megoldást választottam.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!
Én is bejelentkeznék (Pati már régen győzködött). 8 év után az 1 lombik sikerült, így vasárnap töltöttem a 16. hetet. 33 éves vagyok, még nincs gyerekem. Célidő: február 11. A kórházról még gondolkodom.
Szilvi

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Szili,
Üdv :D Gratulálok nekem is az első lombik volt sikeres de szerencsére nem ennyi év után. Tábliba berakhatlak?
Vendég
 


Judy,

ez nem igaz annyit mozgok. Nem is eszem sokat mégis hízom. Azért egy héten nem hiszem, hogy 3000 kcal marad meg bennem. Majdnem egy kg-ot híztam egy hét alatt. Mondjuk a pocakom is növekszik elég gyorsan. Ez van ezt el kell fogadnom ezek szerint.

Pati,

nagyon helyes családod van.

Én nem voltam csak egy ici picit rosszul. És lám kisfiú. Ez tényleg abszólut a génektől függ ez is..


Jó éjt!

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Üdv Carpediem és Szili!

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Köszönöm a szíves fogadtatást!
Pandi! Igen, sszeretném, ha betennél a táblába, köszi.
(Úgy látszik a vonalzóval nekem is bajaim vannak. Ez minden kezdetkor így megy?)
Szilvi

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Szili
Szemokzsu
A babafalvás vonalzónál az aláíráshoz a második, PHBBkódsort kell bemásolni...

Mpart
Orvosváltás? A te szülésed és a te igényeidet kell kielégíteni, hogy szép élményként maradjon benned...
Nekem ezért tartott sokáig az orvosválasztás, hogy az igényeimnek megfelelőt találjam meg...
Szent Imre... egy ismerős szült most ott... nem éppen jó véleménnyel...

Szili
Te is a kevés szerencsésekhez tartozol, hogy 1. lombik sikerült... :lol:
Nekem Kismóki a 4. beültetés eredménye... :lol:

Kicsit most rossz a hangulatom... :cry:
Vendég
 


Hello!

Egyre jobban bővülünk, Pandi, lassan nem fog kiférni a tábla egy oldalra!!:-))

Üdvözlet az újaknak, gratula a kismanókhoz!

Úgy látom, hogy mindkét Szilvivel szinte egy időpontra vagyok kiírva, febr. 12-re. Üdv. 16 hetes kismamik!!:-))

Ami a mocorgást illeti, nálam még elég változó a dolog. Már szerintem túlzásba viszem a figyelést, és tiszta egy ideg vagyok, ha egy napig semmi nincs, de az is lehet, hogy munka közben, vagy mondjuk vezetés közben nem veszem annyira észre, mert még nem olyan erősen rugdos a picike.
De ma megint éreztem mindenfélét, úgyhogy lenyugodtam. Most nem zaklatom szegény babókámat, hogy mozogjon, mert már biztos az agyára megyek... :lol: :lol:

Nekem most kicsit feljebb ment a hasam, sajnos most a gyomromnak nem túl sok hely jut.
Ti hogy álltok a mellfeszüléssel?? Nálam egy két hete újrakezdődött, minden éjjel arra kelek, hogy iszonyatosan nehezek, és úgy érzem, mikor felállok, hogy mindjárt leszakadnak. És mellette tűzforrók. Bár gondolom ez normális.
A lányommal nem emlékszem ilyesmire, mintha ott csak a vége felé lett volna. Aztán ki tudja. .....az emlékek mindig megszépülnek!:-))

Mpatr!
Elég szomorú, hogy a mai világban egy orvos így áll a dúla kérdéshez. Aztán majd csodálkoznak, ha szép lassan mindenki elkezd otthon szülni.......
Én ismerek olyat, aki mindhárom gyerkőcét otthon szülte, az ismert doktornő és egy dúla segítségével, pedig nem egy-két éve volt a dolog. De pontosan a sok rossz tapasztalat vezette el idáig.
Egyébként Hollandiában a kismamák nem is az orvosukhoz, hanem a szülésznőjükhöz járnak gondozásra, a faros babákat megfordítják szülés előtt, az otthon szülés aránya rendkívül magas, és minden alternatív szülési lehetőség rendelkezésre áll a legutolsó kórházban is........ erről ennyit. Mikor jutunk mi el ide????
Na de nem is idegesítek senki tovább ezekkel a dolgokkal, mert én is csak felhúzom magam rajta, hogy hol is tartunk 2007-ben, úgyhogy inkább szép álmokat mindenkinek!

További jó írogatást, olvasgatást az éjjeli baglyoknak!! :D :D

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Szili,
A kódot bemásoltad a profilodba az aláíráshoz?

Vikci,
Tegnap megkérdeztem a nővéremet hogy első babánál mennyit hízott ilyenkor. Azt mondta hogy 4-5kg rajta volt már. Összesen 25 lett de pillanatok alatt leolvadt róla :wink: Igazad van ne törődj vele! Ha te jól érzed magad kit érdekel?

Katuci
Igen már így is két részletben kell csinálnom a táblit :D ilyenkor amúgy természetes ha nem naponta mozog vagyis mozog csak nem érzi az ember :D Cici:egyszer fáj napokig rá se tudok nézni feszül stb utána meg nem fáj ilyen hullámokban jön :D


Holnap megyek a genetikai uh-ra úgy izgulok na nem az eredmény miatt tudom hogy a babával minden rednben hanem mert megint láttom a drágát :D kivi vagyok hogy mekorra lett :D Tegnap voltam a nővéremmel a szülésznőjénél már 37 hetes bármikor szülhet.Én megyek vele be nagyon izgulok éjszaka már nem is kapcsolom ki a telefont hátha hív :D
Vendég
 


ja nem mekorra hanem mekkora és rendben :oops: reggel van :oops:
Vendég
 


Pandus drukk holnapra, kérünk képeket!
Vendég
 


Sziasztok!

Pandi!
Drukk a holnapi UHU-hoz!

Pati!
Szerintem is ideje más dokin gondolkodnod, mert ilyen bunkó, hangulatembernél nem jó szülni, egyébként meg Ő úgyis csak a neheze végén jön oda 5-10 percre, így az számít amit te akarsz, egyébként is te fizetsz neki....
Én azt szeretném ha anyukám jönne be a kórházba velem, benne az is jó amellett, hogy az anyukám, hogy egészségügyis (főnővér) és ha gond van még segíteni is tud (csak vidéki, így majd hamarabb fel kell jönnie).

Kata!
Nálam a mellfeszülés-égés kb. két hete volt, ugyanúgy fájt ahogy leírtad (mintha be lett volna gyulladva), de csak pár napig tartott, azóta semmi.

Carpediem!
A mocorgás nálam is úgy megy, hogy a múltkori buborékok óta nem éreztem semmit. Most viszont tegnap azt éreztem, hogy a köldökömnél feszül szét a hasamon a bőr, mert nő. Szabályosan kemény volt azon a tájékon. Ti éreztetek már ilyet?

Üdv az Újaknak!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Jó reggelt!!!

Már csak egyet kell aludnom, hogy haza érjen a férjecském.

Pandi!

Nagy drukk a mai naphoz!!! :wink:
Csak az a bajom tudod, hogy tornázom. Hétfőn bejártam egész budapestet, tegnap egész nap takarítottam, létrára fel-le. Nem iszom eszem cukrosat. Gyümit azt igen de az meg kell. Múlthéten is sok mindent csinálgattam, csak, hogy meggátoljam a további hízást.Remélem amilyen hamar felmegy oylan gyorsan le is. Ahogy írtad is.


Katuci,

nekem is kezdegeti a mellfeszülést. Pedig a 20.hétig azt hittem nem fog, mert ugyanis akkor kezd el nőni ismét az irodalom szerint.

Pati,

én LAurával ellentétben jó tapasztalokat hallottam az Imréről. Ott is vannak alternatív módszerek. A sógornőm szült ott 4 hónapja. Nagyon rendes volt a dokija és a szülésznője is.


Carpediem,

tegnap nekem is akkorát bukfencezett ez a kis drága a pociban.

Vera,

igen , Sőt szoktam is nézni, hogy melyik oldalon nagyobb a
pocakom.


Majd még jelentkezem :cry:

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Jó reggelt!

Én is üdvözlöm az újakat!

Vera!

Nkem is feszül a hasam,mármint nem keményedik,hanem szó szerint feszül néha.Nekem a cicicm érzékeny az első perctől és folyamatosan növöget.A párod is ott lesz a szülésen,vagy csak anyuddal ketten? Én szerencsére már minden nap érzem a mocorgást,kell is a megnyugvás,annyit idegeskedek mindenen. :roll:

Pandi!

Drukkolok én is neked ma! :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Pati,

ez borzalmas amit ez csinált. Ez tényleg ott él amit mondtál. Ja és a sógornőm is ügyeletesnél szült. De a szülésznője mindent kijárt neki.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Mpatr: Én ezek után dokit váltanék. Egy dokinak igenis a kismama igényeit kell néznie. Pláne ha ezt pénzért teszi. Persze arra is kell gondolni, hogy ilyenkor a kismamák érzékenyebbek. Nehogy már még neki álljon feljebb. Hihetetlen !!!! Ez a te döntésed ne ő irányítson már. Na meg ez a fel is út le is út.... Én megköszönném neki kedvesen és megnézném mit szól ahoz, hogy tovább lépsz. A férjed mit mond??? Mit javasol?


Amúgy tényleg ez a hányinger kérdés egyedi. Mert azt mondják, hogy lányoknál szokott nagy lenni. Na én lányt szültem de egyszer sem volt hányingerem.

Szili74: GRATULA!!!!! És ahogy írtad 33évesen lesz az első baba. Nem késő az. Pont jó időben vagy. Biztos csudaszép kis babád lesz. Majd figyelemmel kisérjük a kicsit :lol: Mit szeretnétek a pároddal?? vagy mindegy csak egészséges legyen mi??
Puszi minden kismamának ma az idő is jobb nincs az a nagy hőség.
Amúgy ma van a kislányom Szabina névnapja :lol: Már megpuszilgattuk őt :lol:

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma megyünk dokihoz! Végre! Eljött ez a nap is. Láthatom a kicsikénket! Nagyon izgulok! Remélem minden ok. Apa is elkísér. Remélem beengedi a doki. Fél 3-ra megyünk.

Szép napot mindenkinek!

Pandus!
Drukkolok a genetikaihoz! Vigyázz magatokra!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Vikci,
Nem ma megyek hanem holnap de azért köszi :wink: ha meg mozogsz is és nem eszel tábla csokikat akkor tényleg a szervezeted tudja hogy miért csinálja....

Pati,
Én is jó dolgokat hallottam az Imréről. Ott nagyon támogatják az alternatív szülést.

Lafead,
Hogy vagytok? Olvastam hogy még nem érzed a mocorgást... hát jól elbújt ez a baba :D Ha háton fekszel akkor sem?

Chris,
Nagyon drukkolok siess majd és írjál meg kérünk képet is :D

Köszi lányok elraktam holnapra a drukkokat :D
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv, új kismamik!

Mpatr!
Ez a hányás nagyon egyéni dolog. Tegnap még engem is utolért, mert ideges voltam az UH miatt.

Panda!
Ha lesz időd, egy-két dolgot kicserélnél a táblában? Először is, mégse a Nyírőben szülök majd, hanem a Schöpf-Méreiben. Másodszor töröld légyszi a lánynevet, és kérek egy kék cumit. :D

Szóval tegnap voltam 4D-s UH-n. :D
Hamar kiderült, hogy fiús anyuka maradok. :D
A baba rendesen fejlődik, méretei alapján már simán betöltötte a 18 hetet. :D
Ééééés, nincs ajak- és szájpadhasadékra utaló jel.
Vagyis minden rendben.
Egyedül az egyik szívkamrában talált a dokinéni egy kis izomköteget, ami nem odavaló, de ez önmagában nem okoz gondot, valószínűleg el is tűnik 1-2 hónapon belül. Majd ezt kell még egyszer ellenőrizni.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske,
Persze azonnal javítom :lol: Gratulálok a kukacoshoz :lol: nagyon tapasztalt fiús anyuci leszel :wink:
Kép
Vendég
 


Pandus, nem kiabálom el, de talán-talán-talán........úgy néhány napja (szombaton voltam dizsiben, a zöldpardonban és másnaptól---lehet, hogy a buli felébresztette???) több bélmozgásszerűt érzek mint eddig....ma meg hajnali 3kor keltem mert mozgott a hasam :lol:
Vendég
 


Boeske,


Gartulálok a kukishoz! És ahhoz, hogy egészséges a baba. Most bennem is feltámadt a vágy, hogy lássam már a picit. De az még több mint egy hét.

Pandi,

ma megmértem magam most meg visszament az a 70 dkg. Más is mondta, hogy ez függhet a vízvisszatartástól is. Most mégjobban megvagyok elégedve.

Chris,

neked viszont ma szorítunk!

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?