Új privát üzeneted érkezett!

bocs,bocs, bocs! Nevet tévesztettem, ezt Pandinak szántam!!!! :lol:

Kép
timicsiga
 
 


Timi, szerintem ha belefér a keretbe, nevezz be valamelyik uh centrumba, ahol kb. 10000 Ft-ért kb. fél órát babamoziznak Veled. A neme Pandiéknál is már a 16. héten kiderült, pedig ő kislányt vár, azt nehezebb látni.
A 20. héten már bőséges bőven látszik egy közepesen jó gépen is.

Úgyhogy hajrá!!!!
És várjuk a híreket.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,
Amit a másik topicba feltettél képet megmondod hogy hol találtad?. köszi :D
Vendég
 

 
 

Panda, itt tudsz mazsolázgatni:
http://preg.fertilityfriend.com/ug/

meri
 
 


Meri,
Köszi :lol: nunit keresek :oops: :lol:
Vendég
 


Pandi!

Itt is kereshetsz! :lol: :lol: :lol:

http://babatervezok.otthona.net/jom.shtml

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki,
Köszi neked is :lol:

Találtam jó sokat olyan mint a mienk ott a bizonyos 3 csík :D
Vendég
 


Pandi, úgy szoktam, hogy beírom a google-ba pl hogy gender ultrasound vagy girl ultrasound vagy boy ultrasound és rákattintok hogy KÉPEK.
és akkor a google csak képeket keres.

Nálunk nagyon nem 3 csík van, viszont egy bűbájos zacsi és egy kuki az látszik, de nagyon. :lol: Most állítottam meg a dvd-t és próbálom nektek a tv-ről kifényképezni. :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Na próbálkozom a képekkel.
Ezek mi vagyunk, 3-an. Kép

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Na EZ AAAAAAZ!!!!

Szóval fotók:

Kép

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


A kuki :lol: :lol: :

Kép

és még egyszer hátha jobban látszik:

Kép

Érdekelne a véleményetek! (Vörösbegy:ugye kispasi?)

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Lexa, mehetnek a képek a márciusi képtárba!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Szia!március 30.-án volt az utolsó vérzésem, február 4.-re vagyok kiírva.A vonalzóval még próbálkozok...AFP-n most voltam 21.-én.%.-én lesz eredmény, utánna genetikai uh.Írjatok,ha tudjátok az milyen és mennyi ideig tart+kiderül-e hogy már mi lesz a baba.Köszi,jó éjt mindenkinek!!

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Hogy kell vonalzót csinálni?Milyen adatokat kell írni?Köszi

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Pati,
Én az első képen látok egy kukit a lába között tehát amikor az egész baba látszódik na de lehet benézem :lol:
Vendég
 


Ott is látszik, igen. De az lehetne ultrahangos műtermék is. A második kép alapján azonban nem az. :lol:
Olyan édi!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Ja már értem a többi kép állását is :oops: szóval szerintem ott az bizony egy tökike :lol: :lol: nagyon ari :lol:
Vendég
 


Nem tudom, ki mennyire tudja a képeket (uh) értelmezni, egyik lába és a fél popsija látszik alulról. Képzeljétek úgy, mintha ráült volna a képernyőre! :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Mpatr!
:lol: egyértelmű a kukac...a második képen, amikor látszik mellette a combcsont és látszik (a csont fehér az UH képen, és az a szép hosszú csont a jobb combja) , akkor az biztosan a feneke..még a zacsija is látszik :lol: gratulálok :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Vörösbegy!
A doki azt mondta ez még lehet egy husos punci.
Szerinted?
(szerintem nem)

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Ez meg a miénk :lol: : szóval az a 3 csík jelzi hogy kislány
Kép
Vendég
 


Szemokzsu, biztos, hogy feb 4-re vagy kiírva???Nem értem....bocs.
Nekem a mensim márc 30án volt és jan 4re vagyok kiírva.....afpm is már vagy 1 hónapja volt!!!
Vendég
 


Lafead,
Szerintem Zsu áprilist akart írni mert különben tényleg sokkal elörébb lenne :roll:
Vendég
 


Mpatr! hát puncinak elég nagy lenne! :lol: elég egyértelmű kukac..

Pandácska! eléggé ott vannak a nagy-és kisajkak, de nem látom a combcsontot, persze élőben minden más, ha egy doki kijelenti, hogy lány, akkor biztosan az, mert azt sokkal nehezebb kijelenteni a 18. héten...kb. 32-34 hét körül a kislány babáknak már a méhe és a petefészkei is láthatók nagyon jó felbontású géppel :lol:
nekünk még nincs is kukacos képünk, "csak" a méhlepénybiopszia alapján tudjuk, hogy kukacos :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Vörösbegy,
Balra van a két lába látszik is neki olyan mintha egy üveg lapon ülne a doki írta oda hogy kislány és megnéztem neten is másnak is ilyen volt :lol:
Vendég
 


Igen Pandácska, gondoltam, hogy az a lába, csak a combcsont nem látszik, de biztos kiscsaj :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Panda, igen, sztem is ápr 30-at akart írni, csak hirtelen furcsálltam...!
Vendég
 


Sziasztok!

Új vagyok itt, az első babámat várom, elvileg április 5-re.
Vendég
 


Jó reggelt!

A tábliba csináltam egy cumisort de ha valakinek változik a baba neme akkor majd kap másik cumit :D


Kép
Kép

Zsu,
A hiányzok adatokat majd írjad meg nekem. www.babafalva.hu itt tudsz vonalzót csinálni.

Schellcat,
Üdv :D hány éves vagy? Hogy vagy, tünetek? Ha szeretnél te is a tábliban lenni írjál adatokat.
Vendég
 


Sziasztok!

Pati!
Gratula a kiskukishoz!!!!!!!!!!!!!!!!! AZ első kép alapján szerintem is egyértelműen fiú.
:D :D :D

Üdv az újaknak!!!!

Judy!
Drukk a mai UH-hoz, reméljük nálad is eldől a neme ma.

Már én is alig várom az UH-kat, de a 18. hét előtt nem akarunk elmenni 4 D-re.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera! 16 hetes! Hogy megy az idő!!!szerinted kispasi vagy kiscsaj lapul a pocidban?

Pandi! A nevünk Kismanó egyelőre, majd apa ad nevet a kicsi fiának. A cumi nagyon édi!!!

Judy, én is drukkolok, várjuk a híreket.

Kagylómacska, üdv a csapatban.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Ja, azt szerettem volna megkérdezni, hogy az elöl (mellső falon) tapadó lepénynek van-e jelentősége azon kívül hogy később érezhető a baba :?: (ami azért poén mert már érzem, főleg ha hasra vagyis kitámasztott lábbal hasi irányba fordulok de amúgy is vannak gyanús jelek.)

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,
Nekem hátsófali. Néztem a neten de nem találtam róla semmit. Ja csak annyit hogy császárnál akkor nehezebb a helyzet de mást nem.
Vendég
 


Sziasztok!

N. Vera!
Köszi az érdeklődést, már nem fekszem. Na persze még kell a segítség, a házimunkából is csak a mosogatás engedélyezett. Az is csak, ha kedvem van hozzá.
Jól vagyok, vérzés elmúlt (remélem nem kiabálom el), már csak néha egy kis enyhén sárgás-barnás folyás emlékeztet a szörnyűségekre.

Holnapra sikerült 4D-s UH-ra bejelentkeznem, legalább kiderül, hogy mennyire fejlődik a baba. (Múltkor a dokim kicsit rámijesztett, egy nem igazán alapos UH felvétel alapján azt mondta, hogy nem fejlődik rendesen.)

Patr!
Éljenek a srácok!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Jó reggelt,

Tegnap hazahoztuk a lurkókat, ujra gyerekzsivajos a lakás. (hála istennek)
Olyan jó ujra hallani a szuszogásukat.. :lol: :lol: :lol:

Pandi,

Aranyosak ezek a cumikák, remélem én is egy szép rózsaszínűt kapok majd. :lol: :lol:

Pati, Vera,

köszönöm a drukkokat.

Pati,

Hát, én is inkább kukinak nézném a képet.Mégegyszer gratula. :lol: :lol:
A fiaimnál mellsőfali volt a méhlepény, nem okozott semmi problémát. Bazsit a 18. héten, Danit a 16. héten éreztem először.
Most hátsófali, de még mindig nem érzek semmit, illetve nálam is inkább csak gyanus jelek vannak.

Egyébként ilyen idősen hol kellene éreznem a mocorgást??? Alhason, vagy feljebb??? Csak mert én köldök magasságában érzek jeleket.

Boeske,

Örülök, hogy jobban vagy, de azért nagyon figyelj oda, és tényleg ne csinálj semmi megerőltetőt. Fene vigye a házimunkát.

Holnapra meg drukkolok a 4D-hez, de ugyis minden rendben lesz, és szépen fejlődik a kicsikéd.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, szerintem még köldök alatt vagy maximum abban a magasságban.

Boeske, de jó, látod, mi mondtuk hogy minden rendben lesz. Nyugi, a dokiknak ez a dilije, időnként ráhozzák a frászt az emberre. Egy gyengébb uh alapján inkább tartsa meg magának a véleményét!
Holnapra drukk és várunk képekkel.

Pandi, köszi, hogy utánanéztél, nem készülök császárra. :wink:

Én lehet hogy Pandi példáját követve előbb is elmegyek mozizni, főleg hogy apa most nem volt velünk. A 18. héten úgyis menni kell, de előtte kb. 16 hetesen megnézzük.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok!

Pandi!

Aranyosak a cumik a tábliban! :wink:

Pati!

Én sem tudok mást a mellső fali lepényről, csak amit már írtatok! Most nekem is hátsófali van! :)

Boeske!

Drukk, hogy mostantól már minden simán menjen, na meg +++++++++++ az uh-hoz!!!!!!
:D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!Igen, április 30.-án volt az utolsó, bocsika!!És köszi hogy kijavítottatok!!!Milyen a genetikai uh?És akkor mennyi ideig nézik a babát?Akkor már megtudják mondani mi lesz?Köszi!!!!!!!

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Ha kész a vonalzó ide kiteszi magától?

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Vagy mindig be kell illeszteni?Bocsi, de nem értek hozzá.... :oops:

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Szemokzsu!

A vonalzó kódját másold be a profilodba az aláíráshoz! :)

Lányok, én már megint hánytam az előbb,pedig napok óta (péntek óta) nem volt semmi hasonló bajom! Ezek szerint ez még mindig nem múlt el! :( Lehet megint fiam lesz, Petivel is jól elhúztam a hányást!


Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Boeske!
Örülök, hogy jobban vagy, nem lesz az UH-n semmi baj!!!!

Pati!
Szerintem kiscsaj van a pocómban, de a kisfiútól sem megyek a Dunának (bár nem lakunk tőle messze :D ).
Sajna még csak 15 hetes vagyok legalább is az UH szerint, de az utolsó mensi szerint már 16!
A méhlepény nekem is elöl fekszik....

Panda!
Jó ötlet a cumi!

Eszter és BMO!
Drukk a holnapi vérvételhez!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok,

Megjöttünk 4D-ről.

CRL 9,54
BPD 2,83
A gép 14+6 napra dobta ki a korát, ami jó is.
Pulzus 167 percenként

Jelenleg kuki nem látható. Szóval remény még mindig van.

alsónézet, itt kellene lennie a kukinak.
A feneke és a lábacskái látszanak.

Kép

2D oldalról

Kép

4D képek

Kép

Kép

Kép

Ez pedig anyuci, azt nem nézni, hogy dagadt vagyok. :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Most megnyugtattál, az én hasam is kb. ekkora...
És egyáltalán nem vagy duci, én örülnék ha így néznék ki most mint te 2 gyerek után...
:lol: :lol: :lol:

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok Kismamik! :-)

Nagyon édesek a kismanók, meg a pocik is!:-))

Judy!
Szerintem sincs kuki! :-)) Bár ebből még bármi előjöhet... :lol:

Pati!
Már az első képen látni a kis kukacost.... A többin nem annyira jól látható, de azon teljesen ki lehet venni! Gratula!

Képzeljétek visszajeleztek a 4D rendelőből, hogy szeptember 15-én mehetünk UH-ra. Ezek szerint mégsem gond az a 18. heti téma... Biztos előrelátóak...jól jön az összeg is, meg hátha még visszatérő vendég leszek...:-)) Jaj de gonosz vagyok!!! :lol:
Majd meglátjuk, milyen lesz, ha meg leszünk elégedve, úgyis odamegyünk vissza, ez jóval közelebb van hozzánk, mint Pest.

Pandi!
Írd is be légyszi a táblába, hogy szept. 15. 4D! Köszi!

Jaj, már úgy várom!!! Ki sem bírom addig! Majd számolom, hogy mennyit kell még aludni, mint a lányom szokta :-)

Amúgy nálatok hogy megy a mocorgás? Aki velem egyidős körüli, sokat érzitek, hogy mozog a bébi? Vagy csak hébe-hóba? Mert nálam úgy van, hogy 2-3 napig mindennap érzem délelőtt egyszer, meg estefelé, aztán 1-2 napig csend. Vagy legalábbis nem veszem észre. De gondolom, hogy ő mocorog, csak lehet, hogy jobban elbújik.
Nekem még a múltkor nem mondták a lepény helyzetét, gondolom majd a 4D-n kiderül, hogy hol fekszik. Lányommal hátsófali volt.

Na mennem kell, majd holnap olvaslak titeket, ha lesz időm írok is!

Jó éjt!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Csak gyors qqcs. :) Lányok, ez az övterelő nagy találmány azoknak, akik sokat autóznak!!! :D Ma kaptam meg a barátnőmtől, nagyon jó!!!!!!!!! Aki venni szeretne, nem bérelni, az indexes fórumon most árul egyet egy csajszi!!!! :)

meri
 
 


Sziasztok Lányok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek... Tudtok olyan dokit, aki:
-lehetőség szerint a Bajcsyban, vagy a Délpestiben dolgozik
-van magánrendelése
-magánrendelésén van UH
-jó szakEMBER
-van türelme egy kissé hisztis, első terhességét átélő kismamához.

Egyelőre talán elég, ha ennyi kritériumnak megfelel :lol:

Segítségeteket előre is köszi!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Ez szép termés. Mondhatom.

Pati,

gratulálok a kis kukishoz. Ezen felbuzdulva szerintem én is holnap töltök fel képet. De tisztán kivehető, hogy kisfiú vagy kislány.

Szemkozsu,

a 18. héten megtudják mondani, hogy kisfiú vagy kislány. Ha persze a baba is úgy szeretné. Nekem április 28.-án jött meg utóljára. Tehát veled is egy napra vagyok kiírva.

Judy,

szerintem sem vagy dagi, mint ahogy írod. Vékonyak a lábaid is. Nme tudom mi bajod van.

Pandi,

nagyon cukik a cumik. Most is érzem ahogy botorkál a kicsike.

Baba Apu nincs itthon, mert Németországban van sajnos és csak csütörtökön jön haza. Már alig várom. Így majd sokat írogatok ide is. Na persze azért csinálgatom a kis dolgaimat is. Képzeljétek ma sok helyen át akarták adni a helyet, mert sokat utaztam ma. De mindíg hölgyek vették észre, hogy babásodom. Jó érzés volt nagyon, de mindíg visszautasítottam, mert mindíg épp leszálltam.

Majd még írok.

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Meri,


ezt lehet bérelni is? Mert nekem kellene. Sokat utazgatok a párommal. Légyszives írd le neke, hogy mennyibe kerül a bérlés. Vagy az a csajszi is jó aki árulja.

Előre is köszönöm!

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vera:köszi :wink: , majd jelentkezem ha lesz eredmény.


Judy:jól nézel ki!!!! :wink:
És a bébi is tünemény!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?