Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vagyok, csak írni nem nagyon marad időm, legeljebb olvasni. Iwiw-re tettem új képeket. :D

Üdv az újaknak! Kitartás, ha meglesz a babátok, így vagy úgy, hogy ki a genetikai apa, az egy sokadik kérdés lesz a hasfájás, büfiztetés és fürdetés között. :wink: Az apukáknak sem lesz ideje ezen gondolkodni :D

Nyulasz, Csibe hajrá, nagyon rukkolok!

Erika! Csak így tovább!

hát, ennyi a kisasszony fellőtte a figyelmeztető jelzést.

nyusziful76
 
 


Csak az újaknak szerettem volna írni, hogy az biztos, hogy egy donor elkísér életetek végéig, mert most pl. nálunk aki nem tud róla, sokan találgatják, hogy kire is hasonlít, de eddig is és most is úgy látom, hogy ezzel azért lehet együtt élni. Hogy szeretni fogjátok, az nem is kérdés, mert csak rátok néz nagy szemekkel és kész is a szerelem, a többi meg úgyis alakul.

Nekem sem jutott eszembe, hogy esetleg nem az a donor, akit mi választunk, vagy elcserélik a mintát. Szerintem Krizsa csak viccelt a néger babákkal, azért ez elég durva tévedés lenne. Mi magunk választottunk donort és nem akartuk eltitkolni senki elől, hogy donorbabánk van, így leginkább csak magunkkal kellett tisztázni az érzelmeinket. Biztos jobban örülnék, ha a gyermekem vonásaiban a férjemet látnám viszont, de a szeretet elsősorban nem erről szól. Ha közös gyermekünk lenne, akkor is lehet, hogy nem úgy nézne ki, ahogy elképzeltük.

Azzal egyetértek, hogy ezt nem csak a férfiaknak kell felolgozni, hanem nektek is, de a lombik úgyis egy türelemjáték, szóval marad idő a lelki dolgokra is. Ha a párotok még nem tisztázta magában, hogy elfogadná-e a donort, akkor szerintem midnenképpen érdemes egy kicsit várni. Az szerintem nem jó megoldás, hogy ne tudjon róla, úgyis akárhányszor ránézne a babára rögtön felmerülne benne a kérdés, kivéve,ha egyértelműen rá hasonlítana. Nem jó, ha egy életen keresztül ezen morfondírozik, hiába nem mondaná, akkor is ott lenne benne a kérés. Ráadásul tényleg lehetnek olyan helyzetek (vércsoport pl), mikor egyértelműen kiderülhet, hogy mi a helyzet.

Minenkinek sok sikert kívánok! Fontos, hogy tudjátok, egy donorbabával is lehet a világ legboldogabb anyukájának és apukájának lenni!!!! Kitartás!

nyusziful76
 
 


Sziasztok!

Tegnap egy pöttömkét kaptam vissza.Remélem szeretne velünk maradni!

Nyuszifül!

Láttam a képeket,tündéri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 

 
 

Sziasztok

Nyulasz
nagy nagy gratula a pöttömkéhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hogy hogy csak 1-et kaptál vissza?
Én nagyon drukkolok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Küldöm a babaragacsokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szia

Erika

Ui: amúgy nagyon édi kutyáitok vannak!

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia Erika!

Már levettem a kicsiket,mind új családba kerültek,de tényleg cukik voltak.Ami fenn volt,ott még csak 3 hetesek voltak.

Azért kaptam csak egyet vissza,mert csak egy lett :cry:
Pedig most az alap szuri mellé,ami a múltkor is volt,még kaptam merionalt is,de csak 4-et látott a doki,egy hét szurizás után.Akkor még 2 napig adtam a szurit,harmadnap repi szurik,aztán rá két napra leszívás,közben már nem is volt UH,és közölték,hogy egy petesejt.Mondta is Krizsa doki,ha ez nem sikerülne,akkor legközelebb másik protocollt alkalmaz,mert erre nem reagálok jól.Kicsit kész voltam,mert legalább annyi jó lett volna,mint a múltkor,de nem.És másnap mikor telefonáltam,még le is sokkoltak,hogy halványan látszik az osztódás,de másnap reggel 9-kor telefonáljak újra,és ha jó lesz,akkor délután be is mehetünk érte.Fel is hívtam Harcikát,hogy mi lehet,de ő megnyugtatott,hogy semmi gond,lehet,hogy csak egy órája termékenyült meg,és ezért tart itt.Másnap reggel közölték,szépen osztódik,2-fél3 között jöhetünk érte.teltház volt fenn is,üres szék sem volt.Krizsa doki megdicsérte,azt mondta nagyon szép.4 sejtes volt,azt mondták a biológusok,hogy kétnaposan 2-4 sejtes szokott lenni,szóval jó.Hát röviden ennyi.
Ti jól vagytok?
Ákosbaba?
Pici Bogárka?
Már nem sok van hátra!
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz!
Sokat gondoltam Rád, már vártam, hogy jelentkezz. Nagyon szorítok!

Nyuszifül!
Én is megnéztem a képeket. Annyira szép a kislányod.

Erika!
Nálatok minden rendben? Vásároltál már valamit a babának? Vagy sok minden megmaradt Ákostól?

Princess
princess
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!


Nyulasz!

Akkor annak az egynek drukkolok!++++++++++++++++++++++


Lányok!

Írtam e-mail-t nektek.

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a drukkokat,igazán rámfér.

Jeni!
Képzeld,nem is volt túl drága ez a kezelés,most nagyobb rá a támogatás.Az összes(emelt adag!)ára 85.000 ft-ból kijött.És más költség a vizitdíjon felül nem is volt.

Gondoltam hátha a közeljövőben úgy adódik,hogy kezdtek.Persze inszemnél sokkal-sokkal kevesebb.
Vendég
 


Princess!

Veletek mizus?Mikor utazol?
Műtét?Férjed?
Vendég
 


Sziasztok,

Nyulasz mennek a babatapik++++++++++++++++++++++++
Tök olcsón megusztad a gyógyszereket, nekem csökkentet áron került cakum pak 200000 Ft-ba az antagonista protokollom, plusz 50 euro a progeszteron injekció, amit pharmafutárral hozatok be.

Nyuszifül nagyon szép a baba :D

Erika feléd mi zujs?

Jeni, köszi az e-mailt, sok sikert a tanuláshoz :wink:

Princess, feléd mi zujs?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Szia Csibe!

Igen,olcsón megúsztam,dehát látod,kevésnek bizonyult.
Mikor kezdesz?
Vendég
 


Nyulasz,

30-án veszem be az utolsó tbl-át, 5-től szurok, onnantól ellenörzés.
Szívem mélyén reménykedtem, hogy short protokollom lesz ( amit neked is volt) mert az összes babás ismerösömnek aza volt.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Tényleg?Nekem meg a doki azt mondta,legközelebb másik protocollt fog alkalmazni.
De remélem nem lesz legközelebb,és én is azok az ismerőseid közé fogok tartozni,akiknek short-tal sikerült.

Akkor mindjárt indulsz.++++++++++++++++++++
Szabira jössz,vagy betegácsi?

Most mennem kell utrozni,de később még jövök.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttem a szabiról!

Nyulasz,
Nagyon szorítok neked! Sok-sok babaragacs neked!

Én pénteken reggel voltam UH-n Krizsa dokinál, azt mondta, hogy mindent rendben lát. Következő mensitől fogigátló és szeptemberben megyek vissza egy ellenőrzésre, akkor derül ki meddig kell szednem a fogigátlót és a továbbiak.

Csibe,
Hajrá neked is!:)

Nyuszifül,
Nagyon édes a babóca!:)

Erika,
Örülök, hogy jól vagy. Írok privit neked.
Vendég
 


Szia Bella!

Köszönöm :wink:

Krizsa doki szuper.Akkor már neked sincs sok idő hátra.Hajrá!
Vendég
 


Nyulasz,
olvastam a sztoridat. Nagyon nagyon drukkolok annak az egy csöppségnek!
Kép

Többiektől bocsi :oops: csak bekukkantottam.
Vendég
 


Köszi Áfonya!

Hát,Nektek nem sok van már hátra :shock: Jól vagytok?
Vendég
 


Nyulasz,
jól vagyunk csak nehéz már (de majd megtudod :P ). Futkoshatok cukorgondozóba, mert egy picivel magasabbak az értékeim sajna, emiatt korábban és több NSTm lesz, meg áramlásmérés, és meleg van meg vizes a bokám meg fájnak a jóslófájások meg nehezen alszom el... de a vége az már ilyen. Nem is panaszként írtam, csak hogy tudd mire számíts :wink: :D
Vendég
 


Köszi,Áfonya!
Akarom!!!!Ilyeneket szeretnék érezni!!!!(a cukrot leszámítva :oops: )
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícséreteket :D Képzeljétek szombaton a pici lány először rám mosolygott :lol: :lol: Azóta minen nap kapok egy vigyort tőle :D Persze teljesen elolvadok mindig. :P És rohamtempóban növöget a kisasszony, különösen azóta, mióta nem aggódom magam halálra, hogy eszik-e eleget és nem méricskélem folyton :oops:

Nyulasz! Nagyon szorítok annak az egy babónak, hogy ügyesen kapaszkodjon!

Áfonya! Hű, de szalad az idő.... Kitartás, talán most már nem lesz olyan meleg, és várjuk a híreket és aztán a képeket :D

Csibe! Nálad is mindjárt kezdődnek az izgalmak! Hajrá petécskék!!!

nyusziful76
 
 


Nahát,semmi sem lehet csodálatosabb,mint amikor rád mosolyog.Elhiszem,hogy olvadoztok!

Babanaplót írsz?
Vendég
 


Nyulasz és mikor lesz a teszt?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Ja látom :oops:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Bella, írtam privit!

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok!

Jeni válaszoltam!
Vendég
 


Csibe!

Örülök,hogy ilyen jól eldumálgatsz magaddal :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Nyulasz
legközelebb: az már tesóprojekt lesz nektek is :lol: :lol: :lol: !!!!!!

Csibe
Hajrá!!!!!!!!!!!!!!

Áfonya
mit jelent nálad a magasabb cukor érték?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Bella!

Bejelöltelek!


Erika!

Válaszoltam a privire.

Jeni99
jeni99
 
 


Erika,
a legrosszabb cukrom eddig reggeli után egy órával mért 8,4 volt.

Képem most nincs, de megjöttem a dokitól.
Barnabás 2500 gramm, méhlepény meszesedik. Az NSTm se igen tetszett neki. Jövő héten újra NST meg áramlásmérés, és 2 hét múlva vissza kell mennem hozzá ezekkel, meg megint megnézi a lepényt, de azt mondta készüljek rá hogy befektet. Szóval van még 2 hetem itthon. A hüvelyi szülést kerek perec megmondta hogy felejtsem el, a lepényem se tetszik neki, NSTm se, cukrom se, volt is már egy császárom, a gyerek se lesz kicsi (bár nem is olyan nagy mint gondoltam) megműt és kész. Nem vagyok felhőtlenül boldog.
Vendég
 


Sziasztok

Jenni
sajna nem kaptam meg :cry: !

Áfonya
hogy hogy nem 2órásat néztek?
a klinikán éhgyomri van, + 2 órás
engem a dokim Ákossal pont a 34. héten fektetett be mert tök rossz volt az áramlás, a CTG-m még elment, de ő nem várt úgy mint nálad, hanem minden nap infúzió + 3 CTG + 1 áramlás vizsgálat 3 héten át majd csaszi
nekem azt mondta hogy 80% csaszi most is, én meg közöltem vele hogy én azt szeretnék, erre ő azt mondta hogy ha nem pottyan ki akkor csaszi!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Privit írtam, a második tuti elment!

Jeni99
jeni99
 
 


Erika,
cukorterhelésem is van, 4 darab. (éhgyomri vérvétel+curkoslötyi után 2 órával vérvétel) azok nem lettek kórosan magasak csak közelítették a határt, azok közül a legrosszabb 7,5 lett.
Nálam eddig áramlást nem is néztek, jövő héten fognak. Az NSTm meg teljesen jó, a dokinak a túl gyors szívverés nem tetszett, de a kölök végig úgy rugdosott mint még sosem, zavarhatta a 2 CTGfej, azért lett gyors a szívverése. Felénk mindenkit befektetnek ha kell ha nem. :? És én nagyon nem akartam császárt :(
Vendég
 


Sziasztok!

Jeni,
Láttam!:)

Áfonya,
Sajnálom! Kérlek azért ne legyél letörve, a legfontosabb a baba és a TE egészséged, ezért pedig mindent meg kell tenni.
Vendég
 


Sziasztok!

Áfonya!

Nagyon-nagyon megtudlak érteni, mert én világ életemben rettegtem tőle, ha bekellett feküdni a kórházba. :( Sírva szoktam miatta fakadni,:cry: :cry: :cry: most viszont önként, és dalolva mennék (azt azért nem), még akkor is ha csak lombikra kellene mennem. Tényleg megértelek nagyon, de hidd el nem lesz semmi baj, és nagyon szorítok. :wink:

Jeni99
jeni99
 
 


Áfonya!

Osztom Bella véleményét!
És drukkolok nagyon!

Erika!

Úgy legyen!Tesóprojekt!
Vendég
 


Sziasztok

Jenni
megkaptam, és írtam is!

Nyulasz
A következő már csak tesó lehet :lol: !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Amúgy hogy érzed magad?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika!

Most vagy 5* ment át amit most írtam, vagy egyszer sem. :twisted:

Jeni99
jeni99
 
 


Erika!

Privire gondoltam.

Jeni99
jeni99
 
 


Erika!

Köszönöm kérdésed,kb úgy,mint az elsőnél.Picit fáj a poci,picit a cicik is,meg megint hőemelkedésem van.Pihenek,teszek-veszek itthon.Most sokkal nyugisabb,nem kell a cégnél hazudoznom.Elmondtam a főnökömnek mindent.És így nem félek attól,hogy behívnak dolgozni,vagy a betegácsi miatt érdeklődnek.

Amikor azon sokkolom magam,hogy miért nincs még jövőhét csütörtök,akkor azzal nyugtatom le magam,hogy a múltkor mikor kiderült,hogy nem sikerült,mennyire szerettem volna visszatekerni az időt arra a két hétre,amíg tele reményekkel pihengettem itthon.Úgyhogy bár nagyon kiváncsi vagyok,mi újság idebenn,nem sürgetem az időt.
Férjecskéd lába meggyógyult?
Vendég
 


Nyulasz!

De kár, hogy ez nem jön be mindenhol, hogy bevallunk mindent, és megnyugszunk.
Nagyon örülök, hogy neked ez sikerült. :)
Továbbra is szorítok!++++++++++++++++++++++++++++++++

Jeni99
jeni99
 
 


Kedvesek vagytok lányok, köszönöm mindenkinek a vígasztalást! :)
Vendég
 


Jeni!

Igen,nagy szerencsém van.Nálunk a cégnél amúgy is babaeső van, több vezetőnek és beosztottnak is most született gyereke,vagy hamarosan fog.legalább 8-ról tudok,csak a Budapesti régióban.Mondjuk ebből csak 3 aki anyaként a kollégám ,és a többi mint apa a kollegám.Mondjuk ez azért is van,mert elég sok 30 év körüli dolgozik nálunk.Remélem beállhatok én is a sorba.
Ja,és a lombik alatt amúgy felmondási védelem alatt állsz,ugyanúgy mintha kismama lennél.És nálunk kerülnek minden peres dolgot,mert szinte mindig a munkavállaló nyer.

Áfonya!
Sokat gondolok rád,pihizzél amenyit csak tusz.
Vendég
 


Nyulasz!

Tudom, hogy lombik alatt védelem jár, de sajnos én a saját bőrömön tapasztaltam, hogy engem még arra sem engedtek el akkoriban, hogy elkezdjek járni kezelésekre. Sőt továbbmegyek, egy héttel elötte nem tudtam, hogy hogyan fogok dolgozni, és az elfoglalt fogorvosommal nem tudtam időpontot egyeztetni, cserélni meg nem engedtek. Szép dolog, nem? Képzeld el, hogy mennyire lettek volna toleránsak a tisztelt kolégák, ha hetente lett volna valamilyen vizsgálatom!

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok!

Erika!
Sajnos még nem volt szülésem, de miért jobb a császár, mint a természetes? Csak mert írtad, hogy te azt szeretnél. Mondjuk, ha választhatnék, én is császárt kérnék. De csak a barátnőim szülési élémenyeire alapozva.

Nyulasz!
Örülök, hogy ilyen jól fogadták a munkahelyeden a hírt. Így tényleg könnyebb. Nagyon szurkolok! Szept. végén utazom (majd priviben megírom a részlezeket), pár nappal a diplomaosztó előtt. Aztán ott maradok. Dec. végéig mindenképpen. Ezalatt meglátom, hogy alakul az életem, hazajövök, maradok még vagy tovább megyek máshova. Mostanában sokat szomorkodom, nem így képzeltem az életemet. Vannak olyan napok, mikor csak bőgnék, annyira megvisel ez a babátlanság. Azért remélem egyszer én is lehetek anyuka. Akinek csak úgy becsúszott, nem is tudja, mi mit érezhetünk. Na, most jól kipanaszkodtam magamat, de kicsit megkönnyebbültem, hogy leírtam.

Princess
princess
 
 


Folyt.

Áfonya!
Szorítok nagyon, elhiszem hogy nincs sok kedved a kórházhoz, de mint Bella már leírta, a baba és a Te egészséged a legfontosabb. Gondolunk Rád sokat, majd mi izgulunk helyetted.
Már akartam írni korábban is, hogy a neved alatti kis UH kép nagyon tetszik. Látszik, hogy szép, formás baba lesz Barnus.

Nyuszifül!
Már mosolyog? De jó. Én is olvadoznék.

Jeni!
Megkaptam az emailt. Nagyon örültem neki. Sok sikert az új munkához, meg persze előtte a tanuláshoz. Csak hétvégére fogsz hazajárni?

Princess
princess
 
 


Folyt.

Nyulasz!
Elmaradt a műtét. Nőgyógyászom azt mondja, ne legyen. Az csak a lombik miatt kellett volna. Jelen magánéleti helyzetemben pedig ez most nem aktuális. Szóval azt mondta az orvos, ez az osztott méh gyakori probléma, de ez egy hártya, ami tágul, nem befolyásolná a baba növekedését.

Csibe!
Hát nem semmi, hogy mennyibe kerül a protokoll. 200e Ft meg még 50 euro? Az előző is ilyen drága volt?

Princess
princess
 
 


Princess!

Akinek csak úgy becsúszott, az tényleg nem értheti, hogy mi mit érzünk, még a család sem. Annyira tudnak okoskodni, meg dumálni butaságokat, és nem veszik észre, hogy csak rosszat tesznek vele, nemhogy segítenének. Az lenne a legokosabb, ha ki sem nyittanák a szájukat.
Nagyon megtudlak érteni, én is ordítani tudnék már. :twisted: :cry:
Nem érti meg senki, hogy én miért nem örülök a munkahelynek. Hát csak azért nem, mert gyereket akarok végre, és nem dolgozni. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :twisted: :twisted: :twisted: Új helyet megszokni, tanulni, újra, és újra ugyan az a téma. Annyira unom már. Miért nem lehet valamit nekem is simán csinálni mint a többi embernek?


A császárral kapcsolatba csak annyit, hogy én azért szeretnék egyszer simán szülni, hogy végre én is átélhessem a szülést, természetesen a párommal. Csak az a baj, hogy nem úgy néz ki, hogy egyszer összejön a baba. :cry:

Jeni99
jeni99
 
 


Erika!

Megkaptad a választ priviben?

Jeni99
jeni99
 
 


Jeni!

Teljesen egyetértek Veled. Nekem is elegem van az ismerősök, család és a barátok okoskodásaiból. Úgy érzem csak Ti értitek meg a problémáimat és az érzésimet. Mindig azzal jönnek, hogy még van időm (32 éves leszek a jövő hónapban), miért vagyok ilyen türelmetlen? Évek óta tanulok, ez a külföldi diploma volt az álmom. Most meg nem is örülök neki. Én babázni szeretnék, sétálni, mesét olvasni, legyen a lakás tele játékokkal, mosollyal és nevetéssel.
Már nem akarok karriert, kit érdekel.
Régebben olyan jól tartottam magamat, most meg ha meglátok egy babát, már kiborulok. Akinek tényelg csak úgy becsúszott, nem is tudja, milyen csoda történt vele.

Princess
princess
 
 


Nyuszifül!

Most láttam a legújabb képet, amin ketten vagytok a kislányoddal. Nagyon tetszik!

Princess
princess
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?