Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tényleg felpörögtünk egy kicsit :)
Éva, akkor most 3-an vagyunk vizsgálatok elött.... Nekem a papirra azt irták rá, hogy a 7--ik 9 napon kell menjek átfújásra. Kb akkorra esik, amikor a dokim visszajön szabiról. Remélem nem jön meg hamarabb a piri.
Tulajdonképpen, bevallom nagyon félek, de muszáj végigcsinálnom.

Mo, a párom reagálása arra, hogy a küldőpapirra az ő vizsgálatát is ráirták, az volt, hogy :NEM AKAROM! Mire én hirtelen rávágtam, hogy "örvendj, hogy legalább neked nem fájdalmas" - egy kis idő múlva megkérdezte, hogy mikor kell odamenjen? Azóta nem hozta szóba, de remélem nem kell megkűzdjek vele :roll:

Virág, jó utat! Majd jelentkezz!

Panda, nagyon jó, hogy már nincs róka. És hogy érzed a mozgását :D Szuper :D

Krisz, várunk vissza hétfőn.

Mennem kell
puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó!
Nekem is azt mondta az orvosom, hogy a mensihez a lehető legközelebb legyen a beavatkozás, mert akkor biztos nem vagyok terhes és könnyebb feltágítani a méhszájat. Én azért nem tudok biztos időpontot, mert itt kötelező előtte a hüvelyváladék tenyésztés. Sajnos nekem már egyszer elmaradt egy nyavajás gomba miatt. Pedig nem is voltak tüneteim! Biztosan nagyon kellemetlen, de mi az a pár perc, amikor az ember életéről van szó?!
Teljesen természetes a férfiak reakciója. Szerintem mi is hasonlóan féltünk az első nőgyógyászati vizsgálat előtt.

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva, nekem azt mondták papuccsal menjek, és a küldőpapirra is az van irva, hogy 1 napos beutaló :roll: - kb. még 3 hetem van addig, hogy lelkileg felkészitsem rá magam.....

Véletlenül nem tudod, mitől lehet, hogy a mensi óta fájnak a melleim, és valami folyásom is volt? A doki egy 15 mm-es tüszőt látott, amire azt mondta, hogy nem hiszi, hogy meg fog repedni :roll:

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 

 
 

Ildikó!
Szerintem azért nem lesz olyan szörnyű! Este már mehetsz is haza! Nálunk legalábbis így van. Reggel megcsinálják és este lehet hazamenni. A vízsgálatot műtőben röntgen alatt végzik.
Szerintem a múlt havi tüsződ nem repedt meg és azért van a mellfeszülés. Az a cysta majd fel fog szívódni. Ez bármikor előfordulhat. Nem jelent semmi rosszat!

Éva

Kép
balimama
 
 


Itt is 1 napos a vizsgálat.

Köszi a választ

Hétvégén én sem leszek, úgy hogy mindenkinek kellemes időtöltést kivánok!

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!!
Éva! Nagyon örülök, hogy jöttél!!!!! :)
Szóval, akkor hárman belevágtunk.. :wink:
Nagyon szorítok nektek Lányok!! Nem semmi ez az átjárhatósági..

Köszi Éva, hogy leírtad, hogy milyen ez a Szab. utcai kórház, és azt, hogy milyen ez a vizsgálat! Ma viszont egy új infót kaptam: délelőtt voltam vérvételen és beszélgettem a vérvételes nőcivel, hogy babát szeretnénk... stb. szóval tartott, míg azt a sok vért levette.... :mrgreen: ... és azt mondta, hogy ő a kistarcsai kórházban dolgozott az andrológián egy szuper orvos mellett. Megadta a doki mobil számát és mondta, hogy bátran hívjuk őt, mert profi. :roll: Lehet, hogy megpróbáljuk .... de az is lehet, hogy a Szabolcsnál maradunk.
Szept. 13-án megyek újra vérvételre.
Ildi! Aranyos férjed van. Egy kicsit mosolyogtam, ahogy elképzeltem szegényt. Az én férjem is tuti erre gondolt. :)

Panda! Tényleg gyere gyakrabban és bátoríts bennünket, mert nagyon szontyi lett a társaság... semmi reménysugár, csak várakozás és idegtépő vizsgálatok. Kérjük a bátorító, felpezsdítő babás képeket!!!!! :wink:
Mindenki nyaralni megy???? :shock: Senki nem lesz hétvégén???
Mi romantikus betonozást terveztünk szombatra. :D Remélem dög meleg lesz..... :roll: :mrgreen:
Krisz! Virág! Ildi! Jó pihenést! Érezzétek jól magatokat! Jó utat!
Éva! Várom a nyaralós képeket!!!! :wink:
Vendég
 


Éva,
Nekem is volt tenyésztés hsg elött az jó is ha van nehogy valami bacit felvigyenek közben.

Ildikó,
Nálunk is egy napos vagyis inkább fél napnak nevezném. Gyorsan készen leszel majd meglátod elötte nyugodtan vegyél be görcsoldót és próbálj meg lazítani bár nekem ez nem ment :oops: ! Tényleg pár perc az egész.
Vendég
 


Mo, tettem fel képet! :)

meri
 
 


Mo, tettem fel képet! :)

meri
 
 


Meri! Megcsodáltam a képeket! Nagyon édes babád van!! :D
Gratulálok!!!!
Én is szeretnék egy ilyen Tündérkét! :wink:
Vendég
 


Meri,
én is szeretném látni a babócádat!!!! Hol lehet???

puszi,
Ági

ui: mindenkinek mennek a drukkok a vizsgálathoz!!!
csné
 
 


Sziasztok!

NA mi van hétvégén mindenki nyaralt??? Jól tettétek!

Mo! Jól haladtatok a romatikus betonozással? :roll:

Éva! Meglátod Te is hamar túl leszel ezeken a megpróbáltatásokon és jön a baba, ugyanúgy, mint Ildinél, meg Monál! :lol: :lol: :lol:

Egyébként azon gondolkoztam, hogy hihetetlen, hogy így egymásra találtunk azok, akik olyan nehezen lesznek babásak és a topik legelejétől biztatjuk egymást!
De valóban jó,ha a kismamik bekukkantanak, mert legalább feldobbnak minket ha raknak fel 1-1 képet!
Kismamik! Szóval várjuk a képeket! lnd, Ági, Sheila, Pandus! Jól vagytok?


Zora! Lassan kezdődik a suli, úgyhogy várunk vissza!

Andi! Nálad mizu?

Képzeljétek tegnap összebújtunk apával és nem igazán voltam még 100-as a viszketésem után. Úgy félek, hogy megint visszajön. És akkor megint lőttek egy hónapnak.
Na de ha tényleg megint átmegyek viszketésbe, legalább megint elmegyek a dokimhoz, mert már szerencsére van.

Puszikálok mindenkit!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon eltűntem, ha jól emlékszem júniusban voltam utóljára nyaralás előtt. Akkor Olaszországban voltunk ami nagyon jól sikerült a Petra sírt is hazafelé, hogy nem akar jönni. Azóta is kérdezgeti, hogy hányat kell még aludni hogy újra menjünk. Örülök, hogy júniusba mentünk mert most már nem vállalnám be. Most kezdtem a 30. hetet, szóval elég gyorsan megy az idő. Már leszedtem a padlásról a ruhákat, hogy megnézzem hogy mire van még szükség. Sajnos babakocsit azt kellett venni mert a két gyerek azt teljesen leamortizálta.
Jövő hétfőn megyek orvoshoz, már várom nagyon mert 6 hete voltam. Így két gyerek mellett sokkal fáradtabb vagyok mint az előző terhességeknél és sokkal többet keményedik is a hasam.
Egy problémám van, hogy a dokimat elküldték a Mávból és egyenlőre fogalmam sincs, hogy hol fogok szülni. Összeolvadt a Szabolcs, Honvéd és a Máv és a régi orvosokból öszzesen 3-an maradtak.

Mo
Örülök, hogy végre elmentél az orvoshoz és remélem hogy már nem sokat kell várni a babára.

Balimama, Ildikó
Drukkolok, hogy a vizsgálaton hamar túl legyetek és eredményes is legyen.
Éva
Sajnálom ami a kisfiaddal történt de az a lényeg, hogy már jól van.

Pandácska
Örülök, hogy minden rendben van veled és hihetetlen, hogy már a 17. hétben vagy. Nemét tudjátok már?

Krisztinka
Sajnálom, hogy még mindig itt tartasz de remélem már nem sokáig. Olyan furi az elején együtt izgultunk egymásért.

A többieknek most nem írok mert csak bele-bele olvastam.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok!

Meri, remélem nem haragszol meg, hogy Áginak megirtam priviben, hol nézheti meg a babádat :D Nagyon éééééééédes :D

Ági, köszönöm a drukkot! Már annyira szeretnék egy babát tudni a pocakomban!!!

Ági2, tényleg nagyon eltűntél :( - örülök, hogy jelentkeztél, és főleg, hogy jól vagytok. Nem tudsz képet tenni fel a babádról? Végül fiú vagy lány? Aaaaaannyira szeretném látni!
A vizsgálatokhoz a drukkokra szükségem van, mert nagyon be vagyok sz...a tőlük :roll:

Krisz, te vezeted a hődet? Hogy állsz?

Mo, voltál vérvételen???? Jelentést kérek!

Éva, annyira sajnálom, hogy nincs időd magadról irni :( - mindig rohansz! Megjött az a fránya mensid? Mikor mész átjárhatóságira? Jajjj, csak rákérdezek, és máris gyaomoridegem lesz :oops: Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen.

Zora, most már váááááárunk vissza!!!!! Szeretnék egy tartalmas beszámolót!

Sheila, remélem sokat pihensz, és azért nem irtál már nagyon rég!

Panda, már a 18-ik hétben vagy - azta, milyen gyorsan telik az idő. Mikor nézik meg a nemét?

Lyna, te hol vagy????

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó
Jövőhéten megyek dokihoz és akkor majd felteszem azt a képet mert már 6 hete voltam és az már nem annyira aktuális.

Neked mikor kell menned vizsgálatra? Megvan már az időpont?


Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok!

Ági! De jó, hogy bekukkantottál!

Ildikó! Mérem igen, de még csak a 12. nap vagyok és ráadásul megint el kellene mennem a dokihoz, mert nem nagyon vagyok rendben még mindig. Ma reggel is szex közben olyan volt, mintha égne az egész hüvelyem, pedig a csúszóssággal nem volt gond!
Mindjárt telcsizek is, meg legalább hátha meg uh-oz és hátha lát valamit bent éregetni.

Mo! Mi volt a dokinál???

Csajok gyertek!!!

Pusszantó
Vendég
 


Ági, várjuk a képeket :)
A ciklus kezdetétől függnek a vizsgálatok (vérvétel: 4-5 cn, átjárhatóság 7-8-9 cn, vérvétel: 21 cn ha jól emlékszek).

Krisz, neked már elég rég megvan ez a gondod, vagy a múltkor elmúlt és most megint előjött? Majd irjál a vizsgálat után! Remélem nincs nagy gond.

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!
Tudom, én is nagyon eltűnök mostanában, de sehogy nincs időm irogatni. Vagy van valami dolgom, ha pedig nincs semmi, akkor általában szívesebben lustulok a tévé előtt (feltéve, hogy Benedek alszik). Megtaláltuk az albérletünket, úgyhogy okt. 1-én költözünk, még nem tudom, hogy lesz-e netünk, ha nem akkor alkalmanként anyuéktól tudok majd írni.
LÉnyegében most is amiatt jelentkezem csak, hogy voltubk tegnap genetikai uh-on. Minden rendben volt. 290 grammos és 90%, hogy kislány, tehát marad Maja. Az volt a furcsa, hogy annak ellenére, hogy ez csak síma uh volt, tök jól láttam mindent. Amikor a popsijához tette a készüléket, még nem is mondott semmit, de én már láttam, hpgy lány. Nem azt láttam, hogy nincs ott fütyi, hanem, hogy lány. Ez csak azért érdekes, mert a nő úgy mondta, hogy "mivel sehol a környéken nem lát másra utaló jelet, ezért kislány". Én pedig még régebben nézegettem a fertinek a terheseknek való oldalán azokat az uh-os képeket, amik a nemről árulkodnak (de lehet, hogy nem is ott) és ott látni is lehetett, de oga is volt írva, hogy kisfiúknál úgye látszódik a zacsi meg fütyi, lányoknál pedig négy párhuzamos csík (ezek az ajkak lennének). És én ezt láttam rögtön, nőp pedig a másra utaló jelek hiányáról beszélt... Mondjuk azt nem tudom, hogy a 20. héten mennyire méretes egy fütyi, de gondolom észrevehető. Mi mindenesetre csak halkan hívjuk Majának, ha majd a 4d-n is látom már biztosra veszem. Oda október elején tervezek menni vmikor. Különben amíg csak vizsgálta nő, addig én nem láttam a képernyőt, de a párom igen, ő azt mondta, hogy már akkor észrevette, hogy sehol egy fütyi.
Nagyon együttérzek veletek a vizsgálatok miatt és szorítok mindannyiotoknak, hogy derüljön ki végre, mi a baj és azt minél gyorsabban orvosolják. Remélem minél gyorsabban túl lesztek ezen a szakaszon.
Panda! Hozzád lenne külön kérdésem is ha nem baj. A sógornőmnek annak idején lombikkal lett babája. kettőt ültettek be, 1 maradt, 2-t lefagyasztottak. Most elkezdtek próbálkozni, hátha a 2. magától összejön, mivel annak idején nem jöttek rá, hogy mi okozza problémát és hátha most bejáratódotta teste. Remélem összejön neki, de ha nem akkor ilyenkor mennyit kell várni, hogy megcsinálják a köv. beültetést és mennyi az esély a fagyibabákkal, illetve, mi van akkor ha ő semmiképpen nem akarná, hogy 2-t ültessenek be, mert semmiképpen nem akar ikreket. Bocsi, de ő egyikre se tudja a választ és tiszta tanácstalanság. most vett Lh tesztet, engem hivogat minden nap, hogy akkor mi mit jelent, pedig én azt hittem, hogy aki lombikos lesz, szükségszeren keresztül megy ezek használatán.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ági,Ildikó
Úgy tudjuk hogy kislány lesz :D

Ind,
Erről a négy vonalról beszélsz? :lol:
Kép

Szóval én fagyisból kettőt rakatnék vissza akkor is ha 1 babát szeretnék mert azért nekik kevesebb az esélyük. Persze ha ő csak 1et kér vissza akkor úgy lesz. Bármikor mehetnek értük nekik már nem kell várniuk.
Vendég
 


Panda! Ez a ti kislányotok? Erre gondoltam!!! :lol: :lol: Csak én ennél sokkal jobban láttam, most hunyorognom kellett, akkor teljesen egyértelmű volt. :lol:
Én azt hittem, hogy a fagyibabáknál még a beültetés előtt kiderül, hogy életképesek-e. És ha 1-et raknak csak be és az nem sikerül, beraknak utána még egyszer egyet? Mi van ha egyik sem életképes?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Panda! Ez a ti kislányotok? Erre gondoltam!!! :lol: :lol: Csak én ennél sokkal jobban láttam, most hunyorognom kellett, akkor teljesen egyértelmű volt. :lol:
Én azt hittem, hogy a fagyibabáknál még a beültetés előtt kiderül, hogy életképesek-e. És ha 1-et raknak csak be és az nem sikerül, beraknak utána még egyszer egyet? Mi van ha egyik sem életképes?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Lányok!
Hol vagytok????

Ind!
Már a félénél jársz!!! :shock:

Velem nem történik semmi. A napokban hívom az orvosom a hsg miatt. Ez az utolsó lehetőségem!

Éva

Kép
balimama
 
 


Szia Éva!
Megkaptam ám az üzeneted!!! :lol: Most meg lenne hozzád mint szakértőhöz egy kérdésem. KalciumSandoz pezsitabit ihatok, ugye? Akár kettőt is??? Kínoz az allergia. Nem szoktam rá szedni semmit, legfeljebb, ha nagyon sz*r, akkor Claritine-t 1-1 szemet, de azt most nem venném be. Viszont még az orromba sem merek csepegtetni, így meg szenvedek eléggé. Lécccci, adj tanácsot! :D Köszi. :D

Többiektől bocsi az off-ért. 8)

meri
 
 


Merikém!!!!!
A Calcium sajnos nem fogja megoldani a problémát és nagy adagban fokozza a görcskészséget. Én megróbálkoznék inkább a homeopátiával. Nekem a Radványi ajánlott egy homeopátiás orvost, de valahol elvesztettem az elérhetöségét. Szerintem megmondja, ha felhívod. Orrcseppet nem tudom, de nekem be szokott jönni a fiziológiás sóoldat, mert szépen összehúzza a nyálkahátyát. A patikában lehet kapni Sterimar sprayt. Szerintem érdemes kipróbálni, mert szépen kimossa a polleneket az orrból. Egyébként, ha jól láttam Gigi nagyon otthon van homeoban, hátha ő is tud orvost ajánlani!
Jaj! Már Te is a felénél jársz! :lol: :lol: :lol:
Én még mindig sehol! :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


LÁnyok, ezt már régóta szerettem volna megmutatni nektek, mert tudom, hogy közültek is sokan kértek már tanácsot Radványi doktornőtől. Most biztos jólesene neki is egy kis megerősítés... Ha úgy gondoljátok, írjatok...
http://www.nlcafe.hu/index.php?id=192&b ... _id=307853

meri
 
 


Köszi, Éva! Asszem akkor előbb kipróbálom azt a sprayt, pont most vett anyósom. :D Az orvoshozmenetellel az a bajom, hogy mire eljutok oda, már nem aktuális a probléma. Szerencsére nem tart sokáig, csak gondoltam megpróbálkoznék ilyen egyszerű szerekkel. De akkor a kalciummot el is felejtettem. :)
Igen, nagyon szalad az idő. :D Előbb-utóbb te is arra ébredsz, hogy vki ott figyel a pocidban. :D Puszi.

meri
 
 


Kedves Lányok!
Hazaértem végre és igyekszem többször benézni, mint eddig tettem. Fontos volt nekem ez a nyár, kikapcsolódni mindenből, ami fájdalmas sóvárgást, állandó görcsölést jelenti, mert sajnos ez engem sem került el. Hogyan is került volna, hiszen 1 év alatt 3 sikertelen terhesség és 2 műtét nehezen feldolgozható. Aztán azt gondoltam, viszlát babanet, görcsölés, gyógyszerek és olyan jó, hogy nyár van és egyébként is én már azt is elfogadom, ha nem lesz babám. Akkor lesz egy csodálatos hivatásom, ahol életem végéig nők mellett állhatok a szüléseiknél a legszebb és legnehezebb óráikban. Ki is szerethetne ennél többet és szebbet?! Annyira megnyugodtam, mázsás súly került le a lelkemről, aztán mikor még az álmaim munkahelye is megvalósult, ahol mellesleg hétfőn kezdek, úgy érezetem talán jobb is ha most néhány hónap szünet lesz a babakérdésben.Közben két hónapja szedem Leonóra homeos bogyóit. Az első hónapban egy teljes év után először megszűnt a barnázás. Lelkesen folytattam, és a második hónapban sem jelentkezett a barna, csak hogy piros sem! Rosszul is voltam, de tudtam, hogy nem, lehet baba, hiszen a tüszőrepedés előtt 3-4 nappal voltunk együtt. Ezért a fejfájásra Algopirynt vettem be a gyomorrontásra pedig rumot. Aztán nem jött meg napokig és már minden határidő letelt, de én tudtam, hogy nem lehetek terhes. A hőm leesett 36.5-re, majd másnap vissza 37-re. Na ez azért gyanús volt. Na jó egy teszt és akkor hoppá! Pozitív! Ma már a hetedik hétben vagyok és ma láttam a kis szívet dobogni. Mindezt nem azért mondtam el, hogy valami is biztos lenne már, de én 12 év óta először éltem át ezt és olyan jó!! Meg azért is, mert látom, milyen keményen küzdötök és tudom, hogy lassan mindenkinél meg lesz az eredmény. Puszi nektek és nagyon drukkolok!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Hu ezt nem hiszem el :lol: :lol: Gratulálok :lol: :lol: Vigyi nagyon magatokra!!!!
Kép
Vendég
 


És most is rosszul vagy még?
Vendég
 


Nagyon köszönöm, tudod a lelki gyógyulást éppen a Te mottód indította el, úgy mondogattam, mint egy mantrát. Igen, néha rosszul néha semmi. De bármit kibírok mostmár!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! Én is nagyon örülök! Vigyázz magadra illetve magatokra!!!!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Most biztosan minden rendben lesz még 33 hétig !!!!! Illetve hát utána is! És most csak egyedül van a babóca?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Zora! Ez fantasztikus! Szívből gratulálok!!!!
Remélem beindítottad a babaesőt nálunk, mert már nagyon régen volt új kismamink és most már sorba mindenki babás lesz!
Akkor most már dúlaként fogsz dolgozni, vagy azzal a tanfolyammal mi is volt? Írjál gyakran drága új kismamink!

Millió puszi
Vendég
 


DRÁGA ZORA!!!!!! GRATULÁLOK!!!!! JUJJ, EZ FANTASZTIKUS!!!! Kép Kép

CSODÁLATOS, BOLDOG BABAVÁRÁST KÍVÁNOK!!!! :D
Kérlek, maradj velünk! Gyere gyakran, és mesélj nekünk!!!!!
Lányok! Beindultunk!!!!! :wink: :wink: :wink: Jaj, ez olyan szuper!!!!! Nagyon boldog lettem. :D
Jó egészséget kívánok Zora!!!!
Vendég
 


Krisz mi a helyzet veled? Voltál dokinál?
Ildi! Hányadik napon vagy? Mi lenne, ha újra feltennél egy vonalzót?! :wink: Úgy hiányzik!!!
Éva! Nagyon drukkolok neked a vizsgálat miatt!!!!!!!!
Virág! Eltűntél. Meddig nyaralsz??? Mikor jössz már?? Mi a helyzet veled?
Ági! Nagyon örülök, hogy jelentkeztél!!!!! Húúúú, már nem sok van hátra... Várjuk a képeket! :wink: Gyere gyakrabban és mesélj!!!!! Remélem, gyorsan megoldódik ez az orvosos-kórházas mizéria!!!
Ind! Gratulálok Majához!!! :) :wink:
Vendég
 


Ildi! Velem semmi különös nem történik. Az első vérvételem megvolt. Minden oké. Szept. 13-án megyek újra. Remélem, addig a férjecském is elmegy az andrológiára és utána megnézzük az eredményeket.
Ez most olyan vizsgálatos, vizsgálgatós hónap lesz. A következő meg babás.... :wink: :lol: :lol: :lol:
Elkezdődött a munka. A héten már dolgoztam. Köv.héten meg jönnek a gyerekek.... szóval, egy kicsit terelgetem a gondolataimat.... nem agyalok annyit a babán.... vagyis, igyekszem nem agyalni..
Vendég
 


Sziasztok!

ZORA, GRATULÁLOK! Hűűűűű, de jó hir :D - Meglátod, nem lesz semmi baj!!!! BOLDOG BABAVÁRÁST KIVÁNOK!

Mo, a 21. cn-en vagyok, és a tegnap volt pé-m - határozottan éreztem, és "tojásfehér" is volt bőven. Szerintem pé-serkentő kellene nekem, mert túl későn vannak a pé-im, és nincs ideje beágyazódni :(
Akkor elindultak a vizsgálatok :) - nálam 2 hét múlva indul be. És képzeld, a tegnap a párom megkérdezte, hogy mikor is kell vizsgálatokra menjünk? :D - a testvérének is elmondta, úgy hogy nyert ügyem van :)
Még mindig félek az átjárhatóságitól, de ahogy közeledik az időpont, egyre jobban úgy érzem, hogy közeledik az a pillanat is, amikor babás leszek :)

Éva, lenne hozzád egy kérdésem: ebben a hónapban kipróbálnám az utro-t, csak nem tudom, hogy bekavarhat-e a következő hónapi vizsgálatokba, vagy egyáltalán árthat-e valaminek? Szerinted?

Krisz, remélem a napokban dolgoztok a babán :wink:

Pandácska, gratulálok a kislányhoz!!!!! :D Tudom, hogy ilyenkor azt illik mondani, hogy csak az számit, hogy egészséges legyen, de azért megkérdem, hogy inkább milyent szerettetek volna, fiút vagy lányt?

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek este apával beszélgettünk, hogy ma reggel orvos és azt mondja, ha már kifizetek neki 8000 Ft-ot, akkor mondjam neki ne csak megkuksizzon, hanem mondjon valamit, hogy baba legyen, nézze meg ahogy van-e pé-m, vagy adjon valami tüszőserkentőt.
Mindezt apa mondta, aki a természetes dolgok híve. Nagyon édi volt. :lol:
De viszont a ma reggel nagyon lehangoló volt a dokinál sajnos.
Úgynéz ki, hogy gombát kezelünk, 8 hétig áll a babaprojekt :cry: és 2 hétig semmi szex. Apa is én is szedegetünk kapszulákat, őt kenni kellén meg hüvelytabblettázok is. 6 hét múlva kell visszamenni.
Szóval most nagyon szomorú vagyok, mert megint lőttek annak a tervemnek, hogy májusi babám legyen. De most az a legfontosabb, hogy ebből kikezeljenek és egészségesen kezdjünk neki ababának majd.
A jó viszont az volt, hogy mondtam nézzük meg van-e domináns tüszöm, és a jobb petefészekben látott egy 17mm -es domináns tüszőt. :lol:
Ez alatt a 8 hét alatt amúgy is sok tenni valóm lesz, mert beindul a gépezet az itthoni munkával.

Bocsánat, hogy csak magammal foglalkoztam!

Zora! Mesélj már, mi és hol lesz az új munkád???

Éva! Ildikó, Mo! Nagyon drukkolok nektek a vizsgálatokhoz!!!

Andi! Veled mi a helyzet?

Kismamik! Gyertek gyakrabban lécci! Engem feldob, ha jöttök , meg mi együtt izgultunk értetek és sikerült a baba és ez erőt ad, hogy túlvészeljük ezeket a kritikus heteket!


Millió puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Zora!

Nagyon örülök, hogy végre neked is sikerült és kívánom, hogy ez a terhesség teljesen problémamentes legyen!

Pandácska
Van már nevetek? Sajnos nekünk még mindig nincs.

Krisz
Fel a fejjel, mondjuk a 2 hónap szünet az azért elég sok de próbáld magad valahogy lefoglalni.

Mo
De jó, hogy Te is elkezdted az orvost. Egy hónap és megtudod, hogy van e valami gond vagy rendben van e minden. Drukkolok nagyon!

Ind
Akkor ezek szerint neked is kislány lesz. Gyorsan megy az idő, hihetetlen hogy már a felénél tartasz. Egyébként hogy viseled? Én 2 hete már elég szarul, aludni sem tudok rendesen pedig még min. másfél hónap hátra van.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ildikó!
Én nem kezdeném el az Utro-t! Fél évig szedtem minden ciklus második felében, aminek nem baba lett az eredménye, hanem több, mint 10 kg hízás. Az első 2 ciklusban még rendben volt minden, leszámítva az állandó rosszullétet, de a 3-tól már nem volt peteérésem se. Gondolom sok volt a progeszteron. Ráadásul, ha most elkezdenéd szedni, akkor 35-40 naposra nyüjtaná a ciklusod és ezzel eltolná az átjárhatóságit is. Szerintem várd meg annak az eredményét! Ha nem vagy elzáródva, és a férjed is rendben van akkor szinte nyert ügyed van, a hormonproblémák gyorsan megoldhatók!
Egy kicsit én is félek ám!

Krisztinka!
Ha kaptatok Diphlucant, akkor valószínüleg hamar megoldódik a helyzet! Önmagában a kenőcsöknek semmi értelme, de így biztosan meggyógyuljsz hamar!
Milyen otthoni munka? Én már megint lemaradtam valamiről, pedig azt vettem a fejembe, hogy fellendítem egy kicsit a topikunkat!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! A hüvelytablim KLION-D100, és a DERMYC150mg kapszulát kell szednem, aztán egy nap apa is meg én bekapjuk a TINIDAZOLE tablettát, meg apa szedi a DERMYC50mg-os kapszulát + Kenegetjük a fűtőszálat.
Remélem hamar túl leszünk rajta, de a 8 hét okt.25-én telik le.

Egyébként nem maradtál le semmiről, mert részleteket eddig nem írtam. Egyelőre annyi, hogy hétfőn alapítjuk a Kft-nket, online webáruházat csinálunk. A többit majd később!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok lányok

Zora gratulálok nagyon örülök nektek :D :D :D :D

Nálunk is pörög az élet megvettük a telket és már csinálják a terveket a házra.
Sajnos babaügyben még mindig semmi eredmény a hétvégén lesz a PÉ- elöre láthatólag.

Látom egyre többet jöttök én is megprobálok többett jönni.

Remélem mindenki jól van.

Puszilok mindenkit

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Krisz
Bocs, hogy ilyet kérdezek de van már aki a könyvelést csinálja neketek, tudod én itthon ezt csinálom.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Szaisztok!
Voltunk ma genetikai uh-on. Minden rendben egészséges gyönyörű kislány :lol: :lol:

Ági,
Dóra Bianka lesz :D Nővéremék is csak a 36. héten találták ki a baba nevét. Nekik Anna Réka lesz :D

Ildikó,
Hát... tényleg csak az számít hogy egészséges legyen de őszintén plusz öröm hogy kislány :D így bizti érted :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Én már elkezdtem pakolászni, tudom még több mint egy hónap a költözés, de ki akarom selejtezni a kacatokat és, ha a végére hagyom, akkor csak rohanás és "zsuppsz mindent bele a dobozba" lesz belőle. Ráadásul szeptemberben el is fogunk utazni egy hétre 17-től. Már alig várom. Az egyetem is kezdődik, megkezdhetem a tanár hajkurászást az aláírásokért, hogy engedjék az egyéni tanrendem és, hogy még decemberig levizsgázhassak mndenből. Elég húzós félévem lesz. Tavaly úgye egy csomó mindent elhalasztottam, mert terhesség eleji kómázásom volt, na most ezeket is pótolom, úgyhogy kb 13 vizsgám lesz, de még nem tudom pontosan. De ha ezekkel megvagyok, már csak diplomáznom kell és államvizsgáznom és végre Dr. ...-né Dr. ... Linda leszek. :lol: Öröm lesz, ha az egész nevemet le kell írnom valahol.
Örülök PANDA, hogy minden rendben volt. A te orvosod marad a Mávban?
Zora! Mesélj már arról a tanfolyamról, annyira érdekel.
Ági! Sajnálom, hogy nem tudsz aludni, bár én mr most se tudok.Amiyen álmos voltam annak idején a benivel, most alig bírok elaludni és hajnal ban fenn vagyok. Ráadásul, ahogy éjjel szopizik (még mindig), akkor is teljesen kinyilik a szemem, pedig eddig símán aludtam közben. Neked Petra magától abbahagyta vagy kicsit unszoltad? Engem igazából még mindig nem zavar, de félek, ha Maja megszületik, mégjobban rákattan. Volt nálatok ilyen?
Éva! Te is lassan lazíthatsz, mennek vissza a gyerekek a suliba. Most biztos sajnálod, vagy nem? Már várom, hogy kezdődjenek a vizsgálatok.
Ildikó! Tudom, hogy tök analfabéta vagyok, de szerintem se kezdj el szedni semmit, most már derüljön fény a problémára, hogy minél hamarabb megolddhasson.
Mo! Végre elkezdődtek a vizsgálatok, már nagyon várom a végét. ármnt a 2 csíkdat a teszteden.
Krisz! Sajnálom hogy szünetelnetek kell, de most legalább lefoglal a cégalapítás. Egyedül csinálod majd? Mit lehet rendelni,
Andi! Örülök, hogy jöttél. Szupi lehet a tervezgetés. Alig várom, hogy mi is ott tartsunk!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


nagyon nem tetszik ez a háttér a baba mögött, úgyhogy kicserélem.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


csak ellenőrzöm, sikerült-e kicserélnem

KépKép

KépKép
lnd
 
 


azért babrálok itt 100 évig, mégse jn senk, pedig újra skan vagyunk. különben nem sikerlt

KépKép

KépKép
lnd
 
 


ja még azt akartam kérdezni bárkitől, hogy van jelentősége annak, hogy a placenta melső falon tapad? BEn császáros volt, de most term. szülésre készülök.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok Lányok!

Ind!
Nem kis teljesítmény, amit véghez viszel! Ráadásul szerintem nagyon is jól teszed, hogy azelótt szülsz, hogy nagyon belevetnéd magad a karrierépítésbe!
Tulajdonképpen kicsit furcsa lesz, hogy egyedül vagyunk itthon Balázzsal. Szeretem, ha mindannyian itthon vagyunk. A lányok mér nagyok, igazából már nem jelent nehézséget az ellátásuk, de olyan jü, hogy egész nap körülöttem csacsognak. Persze nem mindig könnyü, főleg mióta a legidősebb annyira kamaszodik!
Szerintem nem probléma az elöl fekvő placenta. A másik topikban (2006-ban akarok szülni) Verzsikének simán megcsinálták a császárt az elül fekvő placentája mellett. Persze reméljük, hogy erre nem lesz szükséged!

Éva

Kép
balimama
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?