Új privát üzeneted érkezett!

Dec8,
Gratula Hannának a felálláshoz! Már Lili is gyakorolja nagyon.

Beszti,
Tök jó a térkép! Köszike. Akkor Zenélõ kút a gyülekezõhely.

Judy,
Köszi, neked is nagyon boldog anyák napjátKép!
A sárgarépa volt, hogy Lili pelusában is nagyrészt változatlan formában landolt, állítólag ez normális. Mennyiséggel kapcsolatban, Lili lassan 10 hónaposan 120 gr-nál többet nagyon ritkán eszik meg ebédre. Du. pedig 50-100 gr gyümit. Egyszerûen többet nem bírok belevarázsolni.

Nyuszi,
MAM márkájú a fogkefe, a Megatoysban vettem. Az jó, hogyha több plédet is tudtok hozni.

Mano,
Tegnap mi is váltottunk. Most már body és egy ujjatlan pamutrugiban alszik Lili. Viszont annyira száraz a levegõnk, hogy kezdem azt hinni, hogy azért ébred fel éjszakánként. Így most lehet, hogy veszünk egy párásítót.
Lányok,
Akinek van hidegpárásítója, segítenétek, hogy milyet érdemes venni?

Na megyek, mert indulunk a nõvéremékhez.
Puszi,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Sziasztok!

.....hogy nektek mennyi idõtök van netezni.....

mi jól vagyunk, képzeljétek Zsófinak alul kibújt 2 fogacskája. Szopi megy 1000-el, de már egy hete 2 cicibõl eszik, még mindig nem adtam neki semmit. ja, és a lábát megtalálta, elõszeretettel harapdálja a nagylábujját, és szedi le a zokniját.

Zulu,
Annának jön a foga? szopiztok még?

Sajna talira nem tudok menni, a Mikamakka még jó lett volna, mert kocsival elvitt volna a férjem ott meg a hordozó+pléd, de hogy még a babakocsit is vigyem, ráadásul állati messze, hát ez sajna nem jön össze. Pedig nagyon taliztam volna veletek, de úgyis jó sokan lesztek.

na megyek

pusz
Brokkoli és a Ma 5 hónapos Zsófi
brokkoli
 
 


Sziasztok!

Boldog anyák napját mindenkinek!Kép

Dec8,
gratulálok HannánakKép, nagyon ügyes kiscsaj!

Ilke,
nekünk Bionaire van, ultrahangos. Azt mondták az üzletben, hogy ez a jobb, a hagyományos nagyon hangos. Az ára nem túl szívderítõ, harmincvalahányezer pénzKép Viszont tényleg sokkal jobb tõle a levegõ. A tisztítás elég macerás, kéthetente ki kell fertõtleníteni, de ez minden hidegpárásítónál így van.

Brokkoli,
és ha nem hozol babakocsit? Csak egy kengurut? Pokróc sem kell, betársulhatsz hozzánk. Viszek babakocsit, majd megosztoznak rajta a csajok, csak gyertekKép.
Annának egyelõre nincs foga, és még mindig csak szopizik szerencséreKép. De tényleg, annyira örülök, hogy most sikerült a szoptatásKép

na pusz, megyek fürdetni a dedeket
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 

 
 

SziasztokKép

Jó régen nem irtam Kép Valahogy sose jutok gép elé.
Rövid helyzetjelentés: Juli kúszik ezerrel, csak úgy seper! Tappancsol a folyosón a kövön a kzével, úgyhogy messziröl hallom, ha jön KépKépKép
2-3 napja kapaszkodva feláll, na, nem viszi túlzásbam csak párszor egy nap, és még nagyon dülöngél.
Már rágcsálja a kenyérhéjat, sajtot is próbáltam már, a gyümölcsöket is próbálom nagy darabban adni, hogy rágcsálja. Azrét néha sikerül akkorát leharapnia, hogy kotrom ki a szájából. A sláger a narancs, amiböl kiszipoltyúzza a belsejét Kép
Ha sikerül, akkor még ma teszek fel képet a profilba.
Mi is voltunk a hétvégén (p-szo.) utazni, a Balatonnál. Olyan jó meleg volt a viz, hogy fürödtem is!

Sajnos a talira nem tudunk menni, mert pont csütörtökön vidékre kell utaznom hivatalos ügyben :=( Jó 6 óra vonatozás lesz oda-vissza, egy fél órás tárgyalás miatt az ügyvédnél :=(

Mindenkinek jó talizást,

zsani
zsani
 
 


Zsani!
Szerdán lesz a tali.Kép Így se jó Nektek?
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok

Mindenkinek boldog elsõ/többedik anyák napját!! Én is kaptam a fiamtól virágot, tegnap a mamánál a kertben tépett nekem pitypangot. Kép

Ilke-Lili
Beszti-Nátán
Forti-Levi
Zsani-Juli ??
Gumicukor-Dani
Manó-Emma
Nyuszi-Emi
Halacska-Anna
Ági-Petra
Zulu-Anna
Pocok-Ajsa
Orsoly-Lackó
Andy78-Márk ??
Pszi-Balu
Dec8-Hanna
Rit-Dodo ??
Djeszter-Marci
Panda-Ádám ??
Parazita-Solymi
Manó2-Dorottya ??
Dió-Peti
Judy-Gergõ ??
Brokkoli-Zsófi ?? Kép

Brokkoli
Boldog 5 hónaposságot Zsófinak!
Gratula a fogacskákhoz!! Kép

Dec8
Gratula Hannának!

Zsani
A tali szerdán lesz! Vagy akkor már pakolsz?

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Hihi KépKép
A szerda jóKép Akkor megyünk. Viszünk pokrócot meg innivalót.
Nézzétek meg a profilt, cseréltem képet Kép

zsani
zsani
 
 


Sziasztok!

MINDENKINEK BOLDOG ANYAKNAPJAT!!!!

Latom, jo sokan lesztek a talin! Biztos jo lesz! ES irigykedem erte.

Mos csak röviden akarom meselnei, hogy ma Rebi eleteben elöször evett banant - izlett neki.Es ma eleteben elöször megevett egy fel bebietelesüvegnyi kajat. Talan csak rakap a masfajta kajara is....Kép

Majd talan jövö heten többször tudok bekukkantani hozzatok...
Kryss&Rebek

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Zsani neni!

Kedden bent vagy? Mennenk mereckedni...Kép

Nyuszi

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok

Megerkeztunk a 10 napos kiruccanasbol a nagyitol.Olyan jo volt hogy most nagyon fura ujra itthon .Persze a ferjem a ki addig tavol volt nagyon hianyzott de Alex szemmel lathatolag megismerte ilyen hosszu ido utan is : ))))
Nagyon sokat voltuk kint a jo kis levegon es igy gyorsan teltek a napok.
JA es hat a lenyeg hogy egy csomot vasarolgattam vegre magamnak is es persze a kiralyfinak is .
Viszont neha felebredt ejszakankent is,de gyorsan visszaaludt.
Mar egy csomot dumal es probalja a hatrafele kuszast : )))

Remelem mindenki jol van ,visszaolvasni nem sok idom es erom van a par oras rendrakas es mosas utan : (((
A jovo heten egy csomo dokihoz kell mennem,pl>fogorvos,nogyogyasz,hazi orvos (csinaltatok egy verkepet a hajhullas miatt,ami azert merseklodott ugyan de meg nem az igazi.

Mostmar eldolt hogy a fel evre mig felepul a lakasunk haza koltoznunk anyuekhoz videkre mert az a lakas ahova mentunk volna most ki van adva; ((
Na akkor nezem a dolgok jo oldalat,mindenre lesz idom mert ott a dedi meg estenkent a nagyi.Viszont en mar nem nem szeretek videken lakni es tobb baratnom van itt ma ugyhogy azert szomoru vagyok,de a lenyeg hogy ott is lesz net es igy nem veszitjuk el egymast : )))


Na visszaolvastam azert egy kicsit.

Nyuszi
Nem mi eszunk Sinlacot hanem Monaek,talan O tud segiteni.

Rit
Nalunk is nagy valtozasok vannak,lehet hogy a jo ido megtette hatasat.
Mikor talalkozunk?holnap???

Zulu
Holnap megyek a boltba megvenni a Susut es akkor megkerdezem neked mert mas figurak is voltak csak en a nagy oromben nem neztem.

Megyek aludni mert leragad a szemem,
Puszi es minden anyukanak remelem jol telt ez az elso Anyak napja.

Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Helló!

Tudunk menni a talira!!!!Kép Úgy örülök! Akkor ezennel mi is feliratkoznánk Forti listájáraKép Két kis plédet tudok vinni, ha az jó! Sütni sajna nem tudokKép

Vajon mi lehet Csicsékkel? olyan rég nem irtKép

puszi
sasha és Gabcsi (29)

Kép
sasha
 
 


Ilke-Lili
Beszti-Nátán
Forti-Levi
Zsani-Juli
Gumicukor-Dani
Manó-Emma
Nyuszi-Emi
Halacska-Anna
Ági-Petra
Zulu-Anna
Pocok-Ajsa
Orsoly-Lackó
Andy78-Márk ??
Pszi-Balu
Dec8-Hanna
Rit-Dodo ??
Djeszter-Marci
Panda-Ádám ??
Parazita-Solymi
Manó2-Dorottya ??
Dió-Peti
Judy-Gergõ ??
Brokkoli-Zsófi ?? (hátha Kép )
Sasha-Gabi (2 kicsi pléd OK)

Kataa
Te nem jössz szerdán?

Kryss
Örülök hogy ízlik Rebinek a banán és halad a bébiétel evészettel is. Sok kicsi sokra megy!!!!

Mára belõlem elég ennyi! Jó8 mindenkinek!

Forti

Ui:
Ja képzeljétek ma 2 órát sétáltam Levivel és leégtem a napon. Kép Kép Mi lesz ha bejön a kánikula? Lehet hogy nekem is 36 faktoros Visyt kéne használnom?? Kép
A babákkal ugye megpróbálunk szerdán árnyékba menni? Vagy napernyõt is vigyek?? Kép Mert ugye 2-kor azért még elég erõsen süt a nap!

Kép
Kép
forti
 
 


Zsani,
nagyon édes a kép! Vagyis JulcsiKép! Ezt a kalapkt hol szerezted? Mert hetek óta keresek egy ilyent, de sehol nincsKép.

Kataa,
már hiányoztál innenKép. Kár, hogy nem költöztök errefeléKép, de tényleg jó, hogy ott lesznek a nagyik Veletek. Köszi, hogy megkérdezed a Jókirályfit, Malacka teljesen odavan érte, nagyon nagy örömet szerezhetnék vele a kispasinak.

jóéjt mindenkinek
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Jó álmos vagyok, úgyhogy elfelejtettem menteni a hozzászólást, és elveszett :=(
Szóval:
Nyuszi:leszek szerdán, gyertek. Nemtom, hogy be vagytok-e jelentkezve, de ha nem, akkor nem ártana. De szerintem már tele van :=( De azért gyertek, majd csak megmérjük valahogy.

Forti: árnyék rulez Kép

zulu: kösziKép Vigyek ilyen sapit? Itt a telepi bótban 500 piz vót.

zsani
zsani
 
 


Nyuszi: keddenKépKép

zsani
zsani
 


Sziasztok!

Zulu!

Én a kõbányai piacon vettem épp Emmának ilyesmi kalapot, mint ami Julin van a képen, mondjik mi nem ilyen gumisat vettünk, hanem sima megkötõset. Kicsit már bánom mert ezt hamarabb kinövi. Volt sima fehér és madeirás is.

Nálunk eddig a 30-as faktorú naptej bevált, pedig pont dél körül sétálgattunk minden nap, igaz nem órák hosszát csak kb 1 max 2 órát.

Sasha!

De jó hogy jöttök. Szerintem gabinak nincs érzékeny bõre, ha naptej nélkül nem égett le, csak picit látszik a bõrén a nap. Én egy nap mentem ki naptej nélkül és úgy leégett a vállam.Kép Most már szerencsére bebarnult.Kép

Manó

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Velünk minden rendben van, bár mostanság õurasága erõsen sztrájkol a kanalas kajcsikor. Én a fogára fogom ...
A térkép alapján én is odatalálok majd a talira, mert szerintem mi is késünk, mivel Balu 2 körül szokott alukálni.

Szóval elõször lenne egy kicsit furcsa kérésem.
Nincs valakinek véletlenül egy 2002.08.16.-i felesleges napilapja? El szeretném tenni Balunak, csak egy kicsit késõn kaptam észbe Kép .

A másik kérdésem eléggé off, de nem tudok kit megkérdezni, itt pedig annyi szakértõ van Kép .
Szóval tesóm az M7-esen elütött egy õzikét, ami bebújt a kerítésen található lyukon.
Kérdés: Valaki téríti neki a kárát, vagy nem. (A kocsiban cirka 0,5 millkás a kár.) Esetleg az autópálya üzemeltetõje, vadász társaság ...

Sziasztok!
Pszi és Balu (262 napos)
pszi
 
 


Kataa
pont most tudtok elköltözni, mikor végre találtam valakit, aki itt lakik a közelben?Kép
Ma mi az Orczyban leszünk - ha van kedvetek, gyertek!! még nem tudom pontosan, mikor indulunk, de legkésõbb 10 felé azért szeretnék, mert idõben vissza kell jönnöm...
holnap reggel a dokonõnél kezdünk, jöttök ti is????,

Forti
persze, van egy csomó árnyék a szigeten!!Kép - viszont az Árpád híd felõli végén a nyílvános WC a szabadtéri színpadnál van - ezt is figyelembe kéne venni szerintem, mert aki szoptat az többet iszik, ergo többet is járkál oda Kép
én végül 45 faktorosat vettem Dodonak, ez olyan erõs, hogy a tegnapi túrán (egész napos) az egyik haverom kért a fejére (kopasz) belõle és a leghalványabban sem fogta meg a nap Kép
- nekem viszont pompás kamionos vállaim lettek - csak a karom szép barna, én meg hófehérke vagyokKép irtó rondán néz ki, sürgösen napoznom kell!!


szép napot mindenkinek!!
Rit és Dodo

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Zsani!
Igenigenigen!Kép 42-es a kiscsaj feje.
Köszi!!!!
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


dec8,
Gratula a felálláshoz!

Brokkoli,
Nagyon klassz a Zsófi!!!

Forti,
Én is leégtem majálisozás közben....

Zita
parazita
 


Sziasztok

Alex nem tudom mitol vezerelve de visszaaludt reggeli utan ugyhogy en mar a vasalast is letudtam : )))

Nekem is van egy off kerdesem
Valakinek beleesett mar a mobilja vizbe??Mert nekem tegnap volt szerencsem es azota nem mukodik : ((Szerintetek meg lehet ezt csinalni vagy egyenesen megy a kukaba??

Tali
Jo lenne menni,meg is probaljuk de attol fugg hogy mikor megyek a doki hadhoz.Ami mar tuti az a ama este a fogorvosnal.Szoritsatok mert utalok oda jarni,persze ki nem; )

Forti,Mano
Az en vallam is leegett ,pedig mar elo kepzest is kapott,bar mar bebarnult de ugy latszik magamat kennem kell Alex 30 faktorosaval.

Zulu
Delutan jelentkezem Jokiralyfi ugyben : )))
Hat igen en is szivesen maradnek Pesten de most legalbb kiprobalom milyen raeros anyukanak lenni : ))
Meg azt sem tudom hogy oldom meg a heti nogyogyit ,mert mindenki csak munka utan er ra : (

Pszi
Ez jo kerdes ,szerintem az Autopalya felugyelet ezert nem fizet ,de ha van Casco a kocsin az biztosan.

Rit
Azert nem most ,csak szeptemberben,ja es csak 2004 majusig,utana ujra tamadunk a 9.keruletben csak ket utcaval odebb : )))
De jo hogy mondod a dokit ,mi is megyunk,hanykor mentek???Talalkozzunk mar a templomnal vagy ott???
Ma lemondom az Orcit mert meg alszik es a 10orai is elottunk van.Most kaptam meg a smst.

Pocok
Manka mehecskejenek lokatora meg van meg,mert Alex mar kivegezte : ))

Pusz
Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Raktam fel új képet Baluról a profilomba. Kép Kép Kép

Kataa!
Persze nincs casco a kocsin ... Az úgy túl egyszerû lenne. Kép

Pszi
pszi
 
 


Sziasztok!

Beszti!

Tök jó a térkép, olyan ügyes vagy!Kép Jó, mert lehet, hogy mi is a késõbb érkezõk közé fogunk tartozni, és akkor nem lesz gond a megtalálással. Bár azt hiszem, csoda lenne, ha nem találnánk meg egy tucat mamát és babát. Nem hiszem, hogy több ilyen csoport lesz a szigeten.Kép

Mi is viszünk egy nagy plédet. Az elfér a babakocsiba. Így viszont evés-ivást nem vinnénk.

Tegnap voltunk kirándulni. Hát, a kisvasutat ketten élveztük apával, Peti halálra unta magát.Kép Én sejtettem, hogy ez lesz, de apa annyira lelkes volt, hogy viszi a fiát kisvasutazni, hogy nem akartam letörni. De aztán a nagyréten Peti is jól érezte magát, ismerkedett a fûvel.Kép

Viszont úgy sajnáljuk szegényt, valószínûleg allergiás, és olyan hirtelen tud rájönni, elkezd folyni a szemébõl a könny, és olyankor sirdogál, meg vakarja ezerrel, aludni is sokkal nehezebben tud, meg úgy általában sokkal nyugtalanabb az egész gyerek. Ma visszük dokihoz, kíváncsi vagyok mit mond. Mindenesetre rendesen ki vagyok akadva, hogy ilyen kicsi, és már allergiás. Meg hogy az anyatej nem tudta megvédeni.Kép

Forti!
Szerintem is árnyékban legyünk mindenképpen. Remélem lesz akkora árnyék a szigeten, amekkora helyet mi el fogunk foglalni.Kép

Ja, és Peti kinõtte a burgonyás fõzelékeket.Kép Képzeljétek, egyszerûen nem hajlandó megenni, ha azzal sûrítem a fõziket, úgyhogy áttértünk a rántásra. Úgy látszik, úgy döntött, hogy õ már nagyfiú.

Most tiszta rendszertelenül élünk, megint váltás fog bekövetkezni a napirendjében, össze-vissza alszik, viszont az esti lefekvést kitolta egy órával, úgyhogy mostmár nem 8-kor, hanem 9 körül fekszik.

Na, befejezem a regényemet.

Szép napot mindenkinek!

Dió és Peti
szabotimi
 
 


Hali!

Pszi!
Abban az esetben fizet a biztosító, ha közelstávol nem volt kirakva tábla, miszerint vadveszély van!!! Ha ilyen tábla nem volt, akkor elvileg köteles fizetni! Napilap ügyben nem tudok segiteni sajna!!!Kép

Kataa!
Próbáld meg jó alaposan kiszárítani! Akár napokba is telhet! Tedd szellõs helyre és akár a reggeli napfény is segíthet. Vagy a hajszárítóKép Aztán próba, aztán szerviz (de el ne mondd, hogy vizbe esett, mert ha rendesen kiszáradt, lehet, hogy nem jönnek rá és gariba cserélikKépKépKép). Szóval nincs veszve még semmi, bár ki tudjaKép

Puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Leégés:

Nekem a lában égett le hátul (rövidnaciban voltam), amikor sétáltunk, persze, mert ott nem kentem be a gyerekek naptejével. Ahol bekentem, ott sehol nem égtem le, söt az extra fehér börü Nátánom se. (Igaz, öt próbáltam azért a kocsi árnyékával takarni, de a keze idönként kilógott.)

Pszi!

Érdeklödjön a biztosítónál és a vadásztársaságnál is. Fontos az, hogy azon a helyen ne legyen kitéve, hogy vadátjárás (autópályán nem hiszem, hogy kilenne téveKép), mert ha ki van, akkor ott biztosan nem téritik meg a kárát.

Sasha!

De jó, hogy jöttök!KépKép

Nyuszi!

Igen, már le mer mászni, figyelni is kell rá. Tegnap bográcsoztunk, miközben a két gyerek (Nátán és a szomszéd 13 hónapos kislány) kóricált a kertben (persze a nagyok is (még 3)). Nagyon jó látni öket igy együtt.
Meg tiszta fura is visszagondolni rá, hogy 2 éve még csak nagyon szerettük volna öket, és már-már elkeseredünk azon, hogy nem akarnak jönni (beköltözni a pociba), aztán tavaly ilyenkor a kislány már meg is született én meg nagypocis voltam, idén meg mindkettö a kertben mászkál.KépKépKép

Ilke!

Szerintem ne aggódj azon, hogy mennyit eszik. Valószinü a szopi miatt nem kell nekik annyi. Nátánnak sem nagyon, talán csak az a kivéve, ha nem elötte 1/2 órával szopott (mivel ebben elég rendszertelen, nem mindig tudom idöziteni), és a kedvencei közül kap (persze mi lenne a kedvenc, ha nem a finom édes dolgok, pl. Hipp alma-banán-öszibarack), mert abból megesz egy teljes üveggel is.
Irtad a múltkor, hogy nem kaphat olyan rágcsát, amit irtam (kenyér, sajt), de mivel te ugyis gluténmentesen sütsz, miért nem adsz abból neki? Vagy adsz?

Na megyek, ki tudja mikor jövök!Kép
Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Pszi,
Szerintem mindenképpen érdemes próbálkozni a vadásztársaságnál, mert az autópályán tuti nincs vadveszély tábla...

Kataa,
Szedd szét, amennyire lehet, és szárítgasd sokáig, lehet, hogy magához tér...

éjszakai ruha: Solymi egy szál pamut rugiban alszik, egy vékonyabb, de bolyhos takaróval.

Az "új" munkahelyem jól feladta a leckét: amennyire kivettem az informátorom szavaiból, az a helyzet, hogy be kell mondanom, mikor megyek vissza, és akkortól vesznek át, különben kimúlik alólam a mostani cégem, és se végkielégítés, se semmi...Kép Meg fogom próbálni, hogy mit szólnak egy 4 (v. max. 6) órás témához januártól. Ha meg eközben megint babás leszek, arról, ugyebár, senki nem tehet... Kép

Zita
parazita
 


Sziasztok!

Gergõ ma éjjel is felébredt. Most éjjel 2-kor. Ilyenkor nem sír, csak dumál. Pedig vékonyabban öltöztettem, szóval nem ez a gond. Lehet, hogy a betegség miatt alakult ez nála ki. Remélem leszokik róla, mert zombi vagyok. Hiába aludt õ vissza fél háromkor, nekem nem sikerültKép Ahhoz képest, hogy 3 hónaposan reggel 7-ig aludt. Aztán 6-ig, majd 5-ig, most meg ez...Még az 5-öt is elviselem, de ettõl már elszoktam.

Lányok, 10-15 között árnyékban ki lehet vinni a babát, vagy egyáltalán nem? csak azért kérdezem, mert 8-kor elaludt, akkor még nem akartam kivinni és még alszik, szóval pont akkor lesz ébren.

pusz, Judy és Gergõ
Judy (fodroczy)
 


Sziasztok!

Tudtommal valaki kint volt a vadásztársaságtól, de nem akarnak fizetni Kép . Ezért kérdeztem, hogy szerintetek kinek kellene, mert akarni senki sem akar ...

Pszi
pszi
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, tényleg megyünk a talira, de biztosan majd csak szerdán derül ki.

Mi is voltunk kint, de szerencsére nálunk senki sem leégõs fajta. Noémi is, Ádám is szépen barnul, ahogy Apa és én is Kép.

Pszi!
Esetleg megpróbálhatsz itt valahol a neten keresgélni, és kinyomtatni. Igaz, az nem lesz az igazi, de mégis valami

Ádám már lassan egy hete megint 6-8 alkalommal kel éjjelente, úgyhogy kezdek kipurcanni. Pedig olyan jól beállt már arra, hogy 2x kel, utána reggel 5-6 között, és még visszaalszik 1/2 8 körülig. Kezdtem örülni, hogy talán így marad, de úgy látszik, hogy babaúr nem így gondolta Kép. Igazán sajnálom.

Na, megyek, talán este még jövök.

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Kataa!

A férjem tavaly beleejtette az övét egy vödör vízbe, 1 nap alatt kiszáradt és utána simán mûködött! Ez egy Siemens volt.


Mindjárt gutaütést kapok, elvoltunk a közértben és Emma elaludta babakocsiban. Kint hagytam az erkélyen hogy a jó levegõn aludjon, erre 2 perc se telik el az alattunk lakó az erkélye plafonjába fúrt egy lyukat , ugyhogy szegény gyerek alatt rezgett az egész talaj, persze rögtön felkelt.KépKépKép Persze tudom, valamikor ki kell fúrni azt a lukat, csak azért bosszantó mert mikor mi tavaly szigeteltük a lakást, és az õ lányuk kb 2 éves volt, akkor felháborodva csöngettek be, hogy a gyerekük nagyon fél a fúró hangjától, párnákat pakol a fejére annyira, és hagyjuk abba.

Manó+Emma, aki persze nem tud visszaaludni

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Judy!

Én naptejjel bekenve, kalappal a fején kiviszem 10 és 3 között is. Sõt még úgy is volt kint ilyen idõpontban, hogy nem árnyékban, mert sétáltunk, és ott nem mindíg van árnyék, és a férjem ölében volt nem a babakocsiban.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok! Kép

Forti Kép
Mi is mennénk a talira, ha szép az idö! Légyszi vegyél be a névsorba Kép

Köszi és pussz
Kangi + Julcsi (10 hetes már!)
kangi
 
 


Pszi: én a www.mti.hu archivumából nyomtattam hireket. Nem újság ugyan, de abból i kiderül, mi történt a világban.

Zulu: akkor viszek sapit. Csak 52-es van, de az nem baj, mert gumis. Juli feje is jóval kisebb, de nem csúszik a szemébe.

Panda: részvétem a kelések miatt. Nem tudom, hogy birod :=( Én már belepistultam volna :=(

zsani
zsani
 
 


Manó!

Persze, én is vittem már ki ebben az idõpontban, csak most a Szilárd felhívta a figyelmet az erõs UV sugárzásra. De azt hiszem kiviszem, bekenem és napernyõ alatt leszünk a kertben. Ott úgy élvezi a plédjén.
Csak még kap egy kis fõzit.

pusz,
Judy
Judy (fodroczy)
 


Sziasztok,

újra itt. Most már remélem tudok majd rendszeresen jönni. Elvileg nem lesz akadálya.

Sikerült az éjjel visszaolvasnom az elmaradásomat(azt hiszem van bennem némi mazochista hajlamKép ), de írni már nem volt kedvem.

Nem nagyon emlékszem, hogy ki mit írt(bocsi mindenkitöl), de azért próbálok reagálni, csak így, fejbol.

Alvás: Elli most egy hosszú ujjú, hosszú nadrágos pizsiben alszik (tán még az enyém voltKép ). Nincs alatta body, viszont betakargatom egy vékony paplannal. De mi télen is ezt a paplant használtuk, csak akkor egy vastagabb halózsákot kapott alá + egy hosszú ujjú bodyt. Én azt szeretném kérdezni, hogy zoknit adtok a babákra éjjel, ha nem talpas rugiban alszanak? Én eddig mindig adtam, de most elgondolkodtam, hogy kell-e, mert reggelre izzadt lesz a kis lába.

Napozás: edig mi is úgy sétáltunk, hogy a déleltti nagy alvás után, de azt hiszem, ezen változtatni kell. Mert az kb 1-tol 4-ig tartott. Söt, mostanában vittem neki uzsit es így akár tovább is. De pont ma beszéltük a férjemmel, hogy megpróbáljuk azt, hogy reggel elindulunk vele 8 körül, aztaán a tízórai szopira, alvásra visszaérünk, ebéd után itt játszunk és csak 3 óra után megyünk ki a parkba. Gondolom, kell majd pár hét, amíg ez így stabilan beáll, ezért gondoltam már most elkezdeni.

Naptej: én most pénteken vettem neki egy DM-es gyereknaptejet, 25-ös. Nem égett le, pedig egész nap kinn voltunk. Gondoltam késöbb megveszem majd a 18-t is.

Sasha,

gratula Gabinak, nagyon ügyi. Elli "sajnos" ennél jóval lustább, ö csak akkor hajlandó bármit is csinálni, ha nagyon-nagyon el akar érni valamit. Ez igazából csak két dolog lehet: a mobilom vagy a macska. Eléh ühyesen tud(na) már forogni, söt, párszor már kúszott is(a macsek után), de ö inkább a szájával éri el, amit akar. MAgyarul addig kiabál (nem sír, csak kiabál),amíg fel nem veszem és oda nem viszem, ahova akar. Mert mutogatni már tud és ha nem értem, ahova mutat, nem jó helyre megyek vele, akkor nekiáll csapkodni.

A légzéskimaradásból a hét az tényleg sok, de ez már nálunk javulás, mert az elsö vizsgálatnál még 25 volt egy éjszaka alatt.

Manó,

én meg azt hittem, ritka az ilyen szomszéd. Hozzánk azért jártak fel rendszersen az alsó szomszédok, ha 10 után zuhanyoztunk. Vagy ha bevertünk egy szöget a falba... Viszont amióta megvan a baba, azóta nagyon szertnek minket és hirtelen mi lettünk a legjobb szomszédok a világon. EPdig elötte még az is zavarta öket, ha a macskáink tüsszentettek. Komolyan, állította a néni, hogy még az is lehallatszik
kicsit féltem, hogy mit fognak majd szólni a ygereksíráshoz, de szerencsére nincs vele bajuk. Meg kismanó nagyon jó gyerek ilyen szempontból, csak akkor sír, ha valami nem úgy van, ahogy ? kitalálta.

most ezt egyszer elküldöm.

macsek
macsek
 


Judy!

Az a baj, hogy egész nyáron ilyen erõs a sugárzás, ha ezt vesszük akkor ki s etudnánk mozdulni. Úgyhogy én megfelelõ óvintézkedésekkel kiviszem. De jó nektek, hogy van kert. Mi az erkélyen szoktunk ücsörögni, de egyenlõre még csak a hordozójában tettem ki.

Amúgy ma is néztem a séta alatt hogy sokan sapi nélkül viszik a babákat, sõt még a koocsin sincs sokmnál napvédõ. Hát nem tudom, én nem meerem, pedig Emma is utálja a sapit.

manó+Emma

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Csajok
kepzeljetek vegre az en extra lusta fiacsakam mar a hatarol is fororg a hasara.A 30. heten,hat azt hiszem meg Gumicukor Danikaja volt igy nem??De amint latom onnantol mar begyorsitott: ))

Koszi mindenkinek a mobil segitseget de pont ezt teszem mar 4 napja de se kep se hang.Amennyire lehetett szetszedtem es ez is egy Siemens ami egy vodor vizben vegezte.
Meg varok a hetvegeig aztan szerviz es ha ott sem lesz eredmeny akkor ujat kell venni mert most egy regit hasznalok de ez meg surun lemerul mindamelett hogy nem tul eszteteikus : )]

Dio
Drukkolok hogy megse legyen igazaztok az allerigaval kapcsolatban.

Parazita
Hat ez jo ,elvileg te 3 evig vedett vagy kirugas ugyben,bar tudom hogy egyes munkaltataokat ez nem erdekel.

Mano
Szolj nyugodtan,en sem szoltam sokaig amikor a luke szomszed csaj diszkozik,de azert ejjel 2 az mar mas eset.
Persze ha szolok csak magamat idegesitem fel mert ot aztan nem erdekli a gyerek.
A ferjem a multkor mar direct odavitte a siro Alexet a falhoz de Alex meg elhallgatott ugyhogy a kolcson kenyer nem jart vissza: )))

Rit
Holnap 9 korul megyunk a Krisztaval ugyhogy akkor talalkozzunk ott.

Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Macsek!

Nálunk a fúráson kívül az volt az állandó gondjuk egy idõben, hoigy leázattajuk a fürdõszobájukat. Naponta jöttek, már szétszedtük a fürdõkádunkat hogy hol ereszet, sehol se találtunk semmit. Aztán kiderült hogy a fürdõszobájuk plafonig van csempézve, és ez a gond, a párájuk csapódik ki a plafonukon. Na azóta csendben vannak. Amúgy lehet velük beszélgetni, tulajdonképpen kedvesek, csak õk családi házból jöttek, és téves elképzeléseik voltak a lakóteleprõl.Kép

Emma is épp ilyen, jó ez a szákjával éri el megfogalmazás.Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Kataa!

Pedig a siemensek elég strapabírók szoktak lenni. igaz hogy a férjemé méga régi C 25-ös volt, de az csoda mennyi mindent kibírt. Most az újabb C55-ös van neki, az sokkal törékenyebbnek tûnik.

A C25-ös nálunk volt vödör vízben, a betonra esett kismilliószor, sõt egyszer a Hungaroringen elhagyta, valahol a betonúton mikor mentek tankolni, aztán elkezdték keresni a kollégájával, csörgették, míg megtalálták a pálya mellett a fûben. valószínûleg valaki félrerughatta, vagy egy autó odébblökte. És még mûködik, csak már megunta azért cserélte ki.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Kataa!

Én nem szoktam napközben szólni fúrásárt, mert hát végülis ilyenkor lehet fúrni. És az az igazság hoyg Emmát nem is zavarja, csak így volt rossz hogy éppen ott fúrták a betont, ahol a kocsi állt., mikor kiszaladtam remegett az egész erkély. Emma meg csak nézett, nem értette mi van.Kép

A discozós szomszéd ismerõs, egy fél évig laktunk ilyen körfolyosós házabn, ott volt egy szomszédunk, egy fiatal lány, hát az valami borzasztó volt, ha rájött teljes hangerõvel hallgatta a magnót, és hiába szólt neki bárki, õ akkor se halkította le. Na, el is költöztünk gyorsan. Én ewgyébként olyan papírvékony falakat még nem láttam, mint ami ott volt, minden áthallatszott, a nemi éeltük is.Kép És még valaki a panelt szídja. Rémálmaimban jön elõ az a lakás.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Még valami:

Mivel nem is a hónap elsö és nem is csütörtök a talinap (ami nálunk alapból meg van beszélve), ha a férjemnek nem jó, akkor a nagyobb fiam is jöhet?
Zsani a megmondhatója, hogy elég jólneveltKépKép, és itt ö is tudna rohangálni (meg majd viszek nekik labdát).

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti!

Miért ne jöhetne a fiad???

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ilke-Lili
Beszti-Nátán
Forti-Levi
Zsani-Juli
Gumicukor-Dani
Manó-Emma
Nyuszi-Emi
Halacska-Anna
Ági-Petra
Zulu-Anna
Pocok-Ajsa
Orsoly-Lackó
Andy78-Márk ??
Pszi-Balu
Dec8-Hanna
Rit-Dodo ??
Djeszter-Marci
Panda-Ádám ??
Parazita-Solymi
Manó2-Dorottya ??
Dió-Peti
Judy-Gergõ ??
Brokkoli-Zsófi ?? (hátha Kép )
Sasha-Gabi
Kataa-Alex ??
Kangi-Julcsi

Pszi
Édes a fiad!

Kataa
Akkor beveszlek kérdõjellel OK??

Panda
Sajnálom hogy Ádámnál nem jön be az alvás!! Kép Kép És persze téged is sajnállak a kelések miatt.

Dió
Sajnálom ha tényleg allergiás Peti! Kép

Zsanival mi is kint voltunk a majálison, és hát egy csomó olyan babakocsit láttunk ahol se napernyõ, se sapi a baba fején, sõt még a napellenzõ is fel volt hajtva. Pedig elég meleg volt és tûzött a nap. Ja és képzeljétek láttunk olyan babakocsit is, amin még rajta volt a lábzsák. Kép Na ez sem pite szerintem!!

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Sziasztok!

Dani weboldalán vannak újabb képek : [url=http://ocsidani.fw.hu" TARGET="_top]http://ocsidani.fw.hu[/url]

Sajnos gyorsan eltelt ez a hosszú hétvége, apa ismét dolgozik. Talán ezen a héten szólnak neki, hogy felvették-e az új állásra vagy sem. Úgyhogy most nagyon izgulunk!

1-én kint voltunk a majálison, persze a tömeget csak minimálisan érintettük, mert iszonyú, még jó, hogy a nagy babakocsival mentünk. Dani kapott lufit, jó sokáig elvolt vele, viszont már ülvbe õ nem hajlandó babakocsizni, állandóan feláll, ha meghall vmi zenét, ,akkor rázza a sejhaját a járókelõk nagy örömére. Kapott két kis karimás kalapot, egy fehéret és egy kék kockásat, annyira cuki benne, mint egy kis tengerész kapitány, olyan, ahogy áll a babakocsi orrában. Áldom az agyam, hogy vettünk kikötõ hevedert, mert így nem perecel ki. Tisztára mászókának használja a kocsit Kép

Voltunk a dédinél is, hozzánk is jöttek látogatóba és ismét vezettem, most már az M3-ason, elmentünk megsasolni az Asia Centert. Hááát, nem nagyon voltam elájulva. Látszk melyik magyar és melyik kínai üzlet, az utóbbi uúgy kidobálja a dobozok tetejére az árut és ül mellette 1ujjas papucsban kissámlin. A magyarok legalább kipakolják polcokra az áruikat, hogy legalább mutasson is vmit. Megnéztük a földszinten sz újságosstandot, amit apukám tervezett. Na, az tetszett. Kép


Judy
Kezdetben normális, hogy az egész kajcsit viszontlátod a pelusban, uis csak a legszükségesebbeket emésztik meg. A spenót után zöld kaki van, nekünk még most is.
A zöldborsó is ott van a pelusban néha, amit már nem paszírozgatok, simánmegeszi villával összetörve és nem fáj tõle a pocija. A zöldbabot is uígy megeszi és nagyon szereti.

Alvás
Dani egy rövidujjú térdigérõ totyogóban alszik + pléd és nyitott ablak. Nálunk a hálózsák nem jött be, nem tud felállni benne, és csak kínlódik.

Forti
Én tuti nem a tûzõ napon leszek szerdán. Mi már mnden séta elõtt bekenjük magunkat, mert már ez a nap is éget, nem rszkírozom meg, hogy Dani leégjen. Egyébként árnyékban is le lehet ám égni, de azért az biztonságosabb és nincs olyan dögmeleg. Ja, azt hallottam a rádióban, hogy hamarosan zovatarok várhatók Kép


Pszi
Volt Casco-ja a tesódnak? Mert pl. az ilyen elemi kárnak minõsül szerintem és azt állja a biztosítótársaság.

Kataa
Siemens M35-ösöd van? Mert nekem is beleesett egyszer, most ki fogsz rögögni a klotyóba Kép Mûködik, de sokszor kiírja, hogy kártyahiba, olyankor újra kell "bútoltatni" Kép amikor ez történt, akkor egybõl szétszedtük, de nem volt vizes belül, éjszakára szétszedve hagytuk száradni. elvileg cseppálló, de gondolom ilyen esetekre nem tesztelték.

Dió
Nem lehet azért könnyezik a szeme, mert be van kenve az arca naptejjel és azt belekeni a keze fejével? Dani is ezt csinálta, azóta a kézfejét nem kenem be és nem könnyezik.

Kataa
Most olvasom, hogy nincs casco... háááát... kicsi az esély...
Igen Dani volt, aki csak a 32. héáten fordult meg elõször a hátáról Kép Viszont õ akkor már javában kúszott. Aztán felállt, elkezdett rendesen váltott kéz és lábbal mászni, utána ült fel négykézlábból önállóan, addig nem is ültettem. Most meg már lazán lépeget a bútorok mellett kapaszkodva. egyensúlyérzéke nagyon jó, ritkán esik nagyokat.

Zaj
Nálunk végig fúrnak a Dózsa Gy. úton Kép Tavaly is ilyenkor csinéálták, amikor született Dani. Simán alszik rá, ha álmos, akkor nem érdekli Kép Ez megy majd októberig...

Nálunk ordítós szomszéd van, rendszerint este 11kor kezdik el, cifrábbnál cifrább dolgokat egymás fejéhez vágni. A legjobban az tetszik, amikor az egyik rászól a másikra, hogy ne ordíts vele, közben õ meg jobban üvölt, mint a másik. Állítólag vmi agyi baja is van az egyiknek, azért ilyen...

Forti
Én a Városlizsében rendszerint látok lábzsákkal, nyakig betakart babákat, a szülõk meg majdnem meztelenek, a gyerek feje meg tiszta vörös. Én nem értem az ilyen szülõket. Én Danit mindig kipakoltam, maikor kellet felöltöztettem, de pl. am,ikor 2 hetesen már ki lehetett vinni július közepén, akkor is volt rajta egy body és egy ujjatlan kis rugi és egy nagyon vékony takaró + kis sapi biztonság kedvéért. Az egyik ismerõsöm 3 éve szült május elején és júliusban nem mert átjönni babakocsival 2 utcát hozzánk szemerkélõ esõben, mert beteg lesz a gyerek... Hát az a gyerek tényleg mindig beteg, szerintem pont azért. Reggel pl. csak úgy kel fel, ha apukája ad neki Kinder Riegel csokit...

A sapi nélküli sétálást én sem tartom jónak, még ha nagyobb is a gyerek.

A sapi nélkülrõl eszembe jutott, ,hogy a BK-ban a Roziék úgy hozták haza a kisbabát a mózeskosárban, hogy nem volt rajta sapka. A forgatás akkor éppen télen van, és azért egy 3-4 hónaposra is elkelne egy sapi nem? Bár biztosan csak levették rövid idõre, hogy látszódjék a pofija. A másik, ,hogy furcsállottam a baba tartását, hassal az alkarra ? Lát vmit az anyjából a baba? Én sosem tartottam úgy a Danit. Na meg az egész ház odacsõdítése egy 1 hetes gyerekhez...

na vége az irományomnak, pusz mindenkinek

gumicukor és dani

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Mano
A mi hazunk 4 eve lett felujitva,de mi a rehab 9 ben lakunk es ugy nez ki mint egy uj a korfolyoso is megszunt,de veletlenul kifelejtettek az ujraszigetelest a falakbol es igy mindenki mindent hall ami nagyon hangos,pl a felso szomszed 2 rosszasag gyermeke,de ez nem zavar mert egy gyerek azt csinal amit akar,na de ez a kis teenaggerke itt a szomszedban mar direct hangoskodik,ja es mindig ejjel sikongatnak a furdoszoban tobben,ja es mind lany: ))
Na ezt szarnyalja tul valaki: )))
Nekem is C35-os es mar szazszor leesett es birta; )))
Hat ugy latszik az uszas nei sem erossege mint az gazdajanak : ))

Zulu
megjottem es sajnos nem volt Jokiralyfi csak a Susu meg Kockas fulu nyul.Mar ugy varom mit fognak szolni a fiuk hozza.

Gumicukor
Mar en is hallottam ilyen klotyos esetet : ))Nektek a szerencsetek volt.Bar a ferjem mar a szulinapomra akart ujat venni de en mondtam hogy jo ez igy otthon,talan meghallotta es vizbe ugrott : ))

Pocok
Szegeny kis autodat akkor jol bantottak,es el is vittek valamit belole?
Na ezert varokm eg az uj autora mig lesz neki garage.
Na mar amar kijott a locator ugyhogy el is dobom nehogy lenyelje.
De ugyi Ajsa,tudom mindig mondtad hogy ne izguljak Manka is lusti volt,ugy latszik ebben Ajsa nem hasonlit a noverere ; )))
Alex mar hatrafele lemaszik a pokrocrol ugyhogy nem gyozom visszarakni.

Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Beszti idetalalsz akkor hozzank? Vgay irjak mejlt az utleirassal? Merrol jonnel?

Lacko megkapta a jarokajat, eddig nagyon tetszik nekiKép

Naptej: bevallom, nekunk meg nincsen. Ha valaki jar esetleg DM fele, nem venne nekem egy babanaptejet (mondjuk 25-t) es elhozna a talira? Nagyon megkoszonnem, en most egy darabig nem jutok el dm-beKép

orsoly
orsoly
 
 


Dio,
nem biztos, hogy allrergiás: a széltõl is lehet. Kép

Manó
Ismerõs az ügy a szomszéddal, bár nálunk nem fúró a ludas, hanem a kiabálás. Pedig az õ gyereke 1,5 éves:tudhatná Kép

Kataa
ok, bepróbálkozunk a 9-cel, bár lehet, hogy hamarabb ott leszünk Kép

Rit és Dodo

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Gumicukor!

Mi az a kikötõ heveder és hol vettétek a babakocsihoz? Emma még csak ül, de már most rövid a biztonsági öv.
Édes lehet Dani ahogy riszálja a fenekét.Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Orsoly!

Elég jó a képi memóriám az utakról, ahol egyszer már jártam, oda valószinü legközelebb is odatalálokKépKép. Meg az útleírás is megvan valahol a mélek között (bár szerintem nem kell...) Mikor is volt? 1,5 éve?KépKép
De azért is emlékszem nagyon, mert akkor eggyel korábban kanyarodtam le a Kerepesi út folytatásáról (3-as út?), mint kellett volna (nem Kistarcsánál), és keringtem egyet, amig betaláltam hozzátok, aztán persze pont az ellenkezö irányból értem be a községbe, mint szerettem volna, és még ott is keringtem...
Tényleg, babakocsit akarsz hozni?

Forti, Gumicukor!

Én még rajta tartom a babakocsin a lábzsákotKépKép, igaz, csak disz, igy:
Kép
Ha Nátán benne ül, akkor az ö lába még nem olyan hosszú, hogy belelógjon a lábzsákba, söt sokszor épp az a bajom, hogy nagyonis éri a nap (pici vékony valamivel (textilpelenka) be szoktam takarni, nehogy leégjen).

Gumicukor!

Ez a tartás pl. hasfájásánál nagyon jó a babáknak, vagy altatáskor is. Nekem is feltünt, hogy miért pont igy tartja, de lehet, hogy azért, hogy ne legyen nagyon feltünö, hogy az "újszülött"Kép milyen jól is tartja magát...

Sapi: az kell. Még nagyobbnak is. Benin is van, olyan napellenzös baseball-sapkaszerü.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Lenne egy kérdésem, akinek dönthetõ etetõszéke van, ahhoz. A Peg prego Prima pappa is olyan irtó nagy, mint a brevi dolce vita? Én Brevi dolce vitát akarok venni, már tul. képp meg is van beszélve, hogy pénteken megyünk érte, de most nézem a honlapján a brevinek hogy valami 60 cmx 81 cm-es ez a szék. Hát gyorsan lemértem a konyhában, éppen csak 81 cm van a hûtõ és az asztal között. Most teljesen elbizonytalanodtam A brevi pony csak 60 cm-es, igaz az nem dönthetõ. Most akkor melyiket érdemes venni? Nekem amúgy irtó nagynak tûnik ez a 81 cm, remélem ez a legszélesebb állapotában ennyi.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?