Új privát üzeneted érkezett!

Na megint! :lol: Hogy Winninek kicsit nehezítsünk! :lol: :lol: :lol: :lol:

Taliidőpont nekünk mindegy, mi ott is tudunk ebédelni főzit, de csináljunk listát, hogy kinek mi a jó, meg a megoldható. Mert pl. alvás lehet sokaknak beleesik. :?: :?: :?: :?: Zsu! :lol: :lol: :lol:

Tinu: nem aggódom a súlya miatt, bár azt azért nem szeretném, ha fogyna, csak kíváncsi vagyok, hogy ki hol tart?
Nekem normálisan látszik a vonalzóm! :shock: :shock: :shock: És mindenki másé is! Pedig szépet csináltam most, Füleses! :D

Rena:
:lol: :lol: :lol: Nesze nekik, a bőröndöt külön ajánld a figyelmükbe! Meg aztán apának is, hogy azért ne porosodjon majd sokáig! :lol: :lol: :lol:

Ante: nem mondott semmit a doki, mert szerinte megfelelő ez a mennyiség is. :?: :?: :?: :?: De én se tudom, hogy legyen, mert rízspépet én se adhatok neki folyton. Most gyümivel váltogatom, meg ugye tejcsi, meg a husihoz is gyümi van. Persze azért bepróbálkozok mindig a sima főzivel, de sokszor semmi. :roll: :roll: :roll:
Pozsonyi úti lakótelep. Nem olyan furi dolgok, csak pl. amikor egyedül voltam a lakásban, akkor olyan volt, mintha a konyhában lenne valaki, de senki nem volt ott. Én meg rohangáltam, hogy most begolyóztam, vagy hazajött valaki, vagy mi van? Meg ilyenek. Andris, meg más ottlakók is mondták, hogy sokszor van ilyen. És nem a szomszédból jött, meg a csövekből más lakásból, voltam már panelban, tudom, az milyen. De ilyenekben nem vagyok parás, csak azért mégis csak. Na akkor bevallom egy picit megijedtem. :oops: :oops: :oops: Meg állítólag nem vitték el onnan a csontokat, .... hanem az egész mindenre ráépítették a lakótelepet. :roll: :roll: :roll: Na most aki ezt csinálta különben, azt kb. élve ásnám el valamelyik ház alá. :evil: Aztán barátkozzon az ottaniakkal! :twisted: Na jó, hagyjuk, csak az ilyeneken nagyon ki tudok akadni. :roll:

Máténak nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!! Kérünk képeket majd a partiról! :D
És drága Fanninak is nagyon boldog hófordulót!


Üdv.

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

Snoopy: Az a "Snoopy" vagy aki annó 2003 a friss babákhoz is írtál?

Hozzátápi ügyben: Én az elején kruplit, répát csirke mellet adtam a Lidinek, az elején nagyon nem tetszett Neki,majd mondom a gyerekdokinak, hogy nem akarja megenni, erre Ő kérdezi egy kicsi sót teszek bele, mondtam nem akkor egy kicsit rakjak bele, láss csodát azóta megeszi a házikosztot is :lol: .

Mi vasárnap megyünk nyaralni Horvátországba, Splittől 10km re kíváncsi vagyok a kicsilány hogy bírja az autózást múltkor mikor a Balcsira mentünk, Révfülöpre csak 4 szer kellett megállni :( .
Most okosabbak leszünk este indulunk :)

Keresztelő: Nállunk már volt március elején, a kereszt szülőktől fülbevalót kapott, majd a rokonoktól, egy nagy mackót, türülközöt, plédet, ruhácskát. Valami hasznos dolgot kell kitalálni.
Max ha nagyon nincs mi mondd hogy kell etetőszékre és adja oda amit rá szán, majd veszel rajta valamit.

Jók legyetek lassan befejezem mert jön a doktorbácsi meegnézni a kislányt, aki most aludt el :)
Sziasztok
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


KErnico: a rizspépet tudod adni gyümivel és zöldséggel is. Legalábbis a Holle-s dobozon rajta van. ÉN még zöldséggel nem adtam, mindig csak gyümivel. Egy kis olajat lehet még hozzáadni.

Kép
Kép
tinu
 
 

 
 

Sziasztok!

Még egy kérdés 3 évvel ezelőtt volt a kukoricás buláta azt egetné már a Lidi, de sehol sem láttam, Megszünt?
Csak ezt a bio bulátát látom, az meg gabonás.
Vagy mit adjak Neki van 4 fogunk, ami most növöget ki :) .
Babapiskóta?(manner)

Sziasztok!
Dorka2

Kép
Kép
dorka2
 
 


Kernico!
Én sem látom a vonalzodon a számokat, csak a fekete csíkot és Fülest! :cry: :roll: Érdekes, mert a többiekével nincs gond.

Mi két hete 8 kg-ak és 69 cm-ek voltunk.
Majd még jövök

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Azta, megkérdeztem és megtudtam, hogy a Tupperware-es itató 3500 Ft. :shock: Asszem nekünk nem lesz olyan...

Kép
Kép
tinu
 
 


Kernico, nálunk a gyümiből is egy bari a délelőtti adag utána már elfordul Lidi. Most próbáltam almaszószt banánnal és csirkehússal na abból kicsit többet megevett mint a főzelékből, de a délutáni joghurtból meg 175g-ot megevett.
Fúúú ez elég ijesztő lehetett ahogy egyedül voltál a lakásban. De mégis miket hallottál? Bocsi, csak hát én kiszaladtam volna a világból.

Dorka, sót azt nekünk is mondták, de azt is, hogy ne nagyon tegyünk a kajcsikba, mert még a kis szervezetüknek nem tesz jót.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Kernico!

Milyen böngészőt használsz?
Mert már máshol kitaláltuk, hogy esetleg a böngésző lehet az oka annak, hogy te látod a vonalzót rendesen, mi meg sokan nem. Gondolom a legtöbben Internet Explorer-t használnak, te meg esetleg mást (én azokat a vonalzókat csak Mozilla FireFox-szal látom rendesen, az én gépemen mindkét böngésző fent van, de többnyire Explorert használok).

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Hú,Ti aztán belehúztatok!

Máténak nagyon Boldog Születésnapot Kívánok!!!


Boldog hófordulót Fanninak!

Tegnap voltunk tanácsadáson.Martinka 8200gr., 71 cm.Most nem látták sápadtnak,úgyhogy megnyugottam.Féltem,hogy elküldenek minket vérvételre!Mondták,hogy jókat hízik,és nagyon élénk,nem úgy néz ki,mint aki vashiányos.Kérdeztem,hogy adjak-e neki vmi vitamint,de ráér ez majd télen,most úgyis sok gyümit eszik.

Nekünk nagyon lelkiismeretes védőnőnk van.Minden hónapban 2x találkozunk.Egyszer Ő jön hozzánk,egyszer meg mi megyünk.Csak lesek,hogy miket írtok,hogy szinte alig láttátok a védőnőket!!Mindíg alig várom,hogy találkozzunk,annyi kérdésem van!

Sziszi:nagyon figyelmes vagy,igen,a szülinapomon lesz a börze,és megyek is rá,szeretnék 1-2 dolgot nézni,venni.Pl. jó lenne egy járóka,olyan ami hálós,és könnyen összecsukható.Anyáékhoz vinnénk át,mert amikor ott vagyunk,csak a kanapéra tudjuk letenni,és azt nem szereti.Nem tud forgolódni,mászni,és ez felidegesíti.Újat nem akarok venni,mert marha drága,és olyan nagyon sokáig úgysem lesz rá szükség.Ja,és Csanád,szép nagy fiúcska!!

Itóka:azzal hadilábon állunk,mert kezdettől fogva nem fogadja el a cumisüveget,a csőröspoharat sem szívja,ha pohárból itatom,köpköd.Persze a poharazást nem adom fel,azt úgyis meg kell tanulni lassan már.Úgyhogy addig is,szomjoltásra ott az anyatej.

Tinu:gratula a kúszáshoz!Martinka is így kezdte,az egyik kezével húzta,és az ellentétes lábával tolta magát.Mi 6 hónaposan kezdtük a gyümit,és rá két hétre a főzit.Hét hónaposan jött a husi is.

Egyébként tényleg hihetetlen,hogy milyen gyorsan fejlődnek a babák,Martinka 1 héten belül "növesztett" 3 fogat,szabályosan űl,és mászik.Mi is csak lesünk!

Nálam rendesen látszik Kernico vonalzója.Színes,és Füles üldögél rajta.

Dorka:üdv. nálunk!Én most vettem babapiskótát,de még nem adtam belőle.Tök félek,az ilyen fulladásos,öklendezős dolgoktól!Biztos lesz majd ilyen,dehát el kell kezdeni a szilárd kajákat is,ha már van fogacskánk.Én azt nem ismerem,amit írtál.

Winnie
:kérünk képeket a nyaralásról,és én még egy meghívót is szeretnék a Yahoora,mert nekem még nincs. :cry: A hotmailos címre el tudod küldeni?
Köszi!

Martinka üldögél.
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Hú,Ti aztán belehúztatok!

Máténak nagyon Boldog Születésnapot Kívánok!!!


Boldog hófordulót Fanninak!

Tegnap voltunk tanácsadáson.Martinka 8200gr., 71 cm.Most nem látták sápadtnak,úgyhogy megnyugottam.Féltem,hogy elküldenek minket vérvételre!Mondták,hogy jókat hízik,és nagyon élénk,nem úgy néz ki,mint aki vashiányos.Kérdeztem,hogy adjak-e neki vmi vitamint,de ráér ez majd télen,most úgyis sok gyümit eszik.

Nekünk nagyon lelkiismeretes védőnőnk van.Minden hónapban 2x találkozunk.Egyszer Ő jön hozzánk,egyszer meg mi megyünk.Csak lesek,hogy miket írtok,hogy szinte alig láttátok a védőnőket!!Mindíg alig várom,hogy találkozzunk,annyi kérdésem van!

Sziszi:nagyon figyelmes vagy,igen,a szülinapomon lesz a börze,és megyek is rá,szeretnék 1-2 dolgot nézni,venni.Pl. jó lenne egy járóka,olyan ami hálós,és könnyen összecsukható.Anyáékhoz vinnénk át,mert amikor ott vagyunk,csak a kanapéra tudjuk letenni,és azt nem szereti.Nem tud forgolódni,mászni,és ez felidegesíti.Újat nem akarok venni,mert marha drága,és olyan nagyon sokáig úgysem lesz rá szükség.Ja,és Csanád,szép nagy fiúcska!!

Itóka:azzal hadilábon állunk,mert kezdettől fogva nem fogadja el a cumisüveget,a csőröspoharat sem szívja,ha pohárból itatom,köpköd.Persze a poharazást nem adom fel,azt úgyis meg kell tanulni lassan már.Úgyhogy addig is,szomjoltásra ott az anyatej.

Tinu:gratula a kúszáshoz!Martinka is így kezdte,az egyik kezével húzta,és az ellentétes lábával tolta magát.Mi 6 hónaposan kezdtük a gyümit,és rá két hétre a főzit.Hét hónaposan jött a husi is.

Egyébként tényleg hihetetlen,hogy milyen gyorsan fejlődnek a babák,Martinka 1 héten belül "növesztett" 3 fogat,szabályosan űl,és mászik.Mi is csak lesünk!

Nálam rendesen látszik Kernico vonalzója.Színes,és Füles üldögél rajta.

Dorka:üdv. nálunk!Én most vettem babapiskótát,de még nem adtam belőle.Tök félek,az ilyen fulladásos,öklendezős dolgoktól!Biztos lesz majd ilyen,dehát el kell kezdeni a szilárd kajákat is,ha már van fogacskánk.Én azt nem ismerem,amit írtál.

Winnie
:kérünk képeket a nyaralásról,és én még egy meghívót is szeretnék a Yahoora,mert nekem még nincs. :cry: A hotmailos címre el tudod küldeni?
Köszi!

Martinka üldögél.
Kép
Vendég
 


Jajjjj,bocsánat kétszer is elküldtem a regényemet!!
Vendég
 


Sziasztok!
Mi is megjöttünk! Bár nekünk nem sikerült olyan jól a kikapcsolódás, mint terveztük. Az esküvőn elvolt a picur, este 6kor elaludt, így elhúztuk vele 10ig a fenn létet. Mi maradtunk végül egyedül a picivel. Nem lett külön szoba, mint ahogy ígérték. Egy nagyon teremből nyíló kis helységbe állítottuk be az ágyát. De a nagyteremben jöttek-mentek az emberek, és hát az esküvők nem a csöndről híresek. A vendégek sem. 10től 2ig kb. 5ször fenn volt, a férjem már odavolt, mert nem győzte visszaaltatni. Mert ugye nekem az esküvőn kellett helytállni, mégiscsak a húgom ment férjhez. Aztán 2kor már nem lehetett visszaaltatni, összepakoltuk a gyerkőcöket, mert éjfél után a nagyobb is kidőlt, aztán hazavittük őket. Végigbőgték az utat, aztán még anyukáméknál is kb. fél órát küzdöttünk velük, mire újra csönd lett. A kicsi 5kor is fenn volt és nem is nagyon akart aludni. Aztán 7kor a szopi után délig aludt. Még aznap, szombaton hazajöttünk, de kb mostanra rendeződött az elalvási idő. Bár az éjszakák ugyanolyan zűrösek, mint előtte voltak.

Hétfőn Norbi is felállt, pedig előtte hajlandóságot sem mutatott rá. Van kép, csak a férjem telefonján, ő meg három napos továbbképzésen van, pénteken jön. Ha tudom még aznap felteszem, mert ari nagyon, ahogy álldogál.

Kernico! Nekem is fekete csík a vonalzód, rózsaszín meg narancssárga csíkokkal és fülessel. De azt hittem csak én nem látom, nem is mertem szóvá tenni, féltem a gépem nem jó. :?

Norbi mostanában nagyon sokat eszik. Van, hogy 3, 3és fél deci is lecsúszik, de olyan sűrű, hogy megáll benne a kanál, mégse nagyon hízik. Hová teszi? Inni most nem iszik olyan sokat, kb. fél liter. Általában most víz, de van, hogy hígított gyümilé. Változó. A gyümilevet jobban éjszaka issza, a vizet nappal. Valahogy így alakult.

Máténak boldog szülinapot!

Petra! A keri ajándéklistán már túl vagytok, de ha mégis kell még ötlet leírom mi mit kaptunk. Kisruhák, rugik, fürdőlepedő, Egy gyönyörű fotóalbum, kis szandi, bár az olyan nagy, hogy csak jövőre lesz jó. Tányérka pohárral kanállal, rágókák. És apósom meg állta az ebéd költségét. Azt hiszem ennyi. Ja, és rengeteg pelenka. :D

Nos megyek fürdetni!
Sziasztok!
Andi

Kép[/url]

Kép[/
ihianya
 
 


Én látom Kiara vonalzóját teljesen jól és explorert használok

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok,

Hát nagyon termeltek!!!!

Ákos épp most meséli a tesójának, hogy Daniban akkora erő van, hogy az ülőgarnitúránk hátlapján felmászott. Bőr, ami tapad az igaz, de nem semmi, hogy a fejem fölé ér a háttámla és ő azon felmegy.:)))

Hozzátápi, hát kövezzetek meg, de én adtam neki töltött káposzta belsőt neki tegnap este. két kis gombócot összeturmixoltam, és a felét megette.(és nem csapta ki mint a bárány bébi kaja) Sőt ma levette az asztalról a szalámisdobozt,nem vettük észre, és kiborította a földre, és el kezdte enni a téliszalámit. Azért kivettem a szájából:))))
Viszont már 9 hónapos, és én úgy gondolom, hogy ami nem fűszeres és nem tej, tojás, és hasonló, azt megpróbálom neki.

Ja a penniben van egy túrókrém 6X50g-os kiszerelésben és 130 ft. No szinezék, no tartósító benne.2 banános,2 barackos, és 2 epres (az nekem).Dani nagyon nyomja befelé, a csúcs eddig a 4 kisdoboz volt.



Zsu, tök jók a képek, Fanni tüneményes!!!!

Winnie, Te is jó hogy már jelentkeztél, kérünk élménybeszámót...


Na és egy kép a keresztelőről Kép

Mi pénzt kaptunk, meg készségfejlesztó játékokat, persze pont egyfajtát. (kül formákat kell lyukakba bedobni. Fából és műanyagból) húzigatós zenélős műanyag kutya.De a parti volt a legjobb ajándék, mert az a nagyik szervezték fizették, és tényleg nagyon jóra sikeredett.

Nekem is jó a 29-e találkozóra!!!14 órától, meg előbb is!!!

csernusn
 
 


Sziasztok!

Azért jó érzés ám, hogy emlékeztek rám! (micsoda rím, ááááh :D )

Zsombi is kúszik-mászik már, de csak pár napja csinálja. Ülni még nem 100%-osan tud, de hamarabb megtanult felülni, mint ülni.
Zsombi eddig egyszer esett le az ágyról, amikor Jázi lehúzta :( Szerencsére nem a fejére esett, és inkább nem is az esett szó a helyes, hanem a lecsúszott. Nem is sírt, amikor odanéztem rájuk csak azt láttam, hogy a kb. 3 hónapos kissrác ül a csajszi ölében.
Viszont Jázival anno még a kórházban is voltunk, amikor leesett az ágyról. Persze nem is kellett volna ott lennünk, mert egyből felsírt, amikor leesett, nem hányt, stb, de a biztonság kedvéért bent tartottak. Életem legrosszabb napjai voltak :(

Ilgya!
Mint mindig, aranyos vagy :D Ti is hiányoztatok nekem, de nem tudtam megoldani, hogy bejelentkezzek. De majd most (remélem). Kicsit több időm van, mert Jázi lefoglaja Zsombit, és fordítva.

Zsombi is pápázgat már (néha annak vélem, néha nem), és ügyesen csettintget a nyelvével, ha én is csinálom.

Innivaló kapcsán nálunk a víz nem igazán megy. Mondta a védőnő, hogy akkor cseppentsek bele citromlevet. Ezzel viszont ellent mond annak, hogy citrusfélét egy éves korig ne adjunk. Így aztán, ha nagyon nem kell a víz Zsombinak, vagy gyümölcslét kap, vízzel felhígítva (szegény....), vagy teát. Ha tél lenne, lehet, hogy jobban erőltetném a vizet, vagy nem adnék inni, majd inna, ha szomjas lenne, na de most nyáron, 40 fokban nem hagyhatom kiszáradni.

Dorka2!
Édesek a csajszik.

Sziszka!
Lily baby is nagyon aranyos!

Őzi!
Emlékszem rád, sőt arra is, hogy sokáig te sem írtál!
Gratulálok Levinek a felálláshoz!

MÁTÉ!
ISTEN ÉLTESSEN ELSŐ SZÜLETÉSNAPODON!!!!


Rena!
Szerintem nem tűnik hülyeségnek, amiket kértél. Elvégre te tudod, hogy mire van szükségetek. (én tavaly seprűt kértem szülinapomra, mert arra volt szükség. ennyi....)

Zsuzsu!
Nagyon szuperek a képek!!!

Tinu!
Én úgy csináltam a húst, hogy megfőztem, vagy sütöttem, vagy pároltam, pici vízzel összeturmixoltam, és egy kiskanálnyit adtam pl. sült almához, sütőtökhöz, stb, stb. Ami megmaradt, azt jégkocka tartóba lefagyasztottam, és mindig egy kockányit adtam a kajához. (ja, látom, már más is írta) És a hozzátáplálás kezdetétől úgy 2-3 hónapra rá kezdtem el adni a csirkehúst, a májat, disznóhúst egy kicsit később.

Zsombinak egyébként 7 foga van, és egy hónappal ezelőtt 10,48kg és 76cm volt.

Amúgy nekünk is most hétvégén volt a keresztelő, majd mindjárt teszek fel képeket.


Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Sziasztok!

Őzi,
Hát tényleg csak álmodtál...bár az furi lenne ha megjönne, mert még nem kell...Jöv. héten tesztelek :shock: Ne tessék irigykedni, hanem gyártani tessék az a tesót :wink: :lol:

Omr,
Nincs tejem már kb 3 hónapos kora óta és a menzim is napra pontosan jön azóta... JA és nem egyértelműen írtam: szoval nem fogamzásgátlót szedek, más bajra olyan gyogyit amit terhesség alatt nem lehet. ééés hát mi is "megszakítunk" védekezésnek...csak most nem szakadt meg és a peteérés kellős közepén... :oops: :shock:
EZ a lózaszin bőrönd vicces volt... :lol: De milen lista is ez?

Amúgy arik vagytok, hogy izgultok. Bevallom nekem még át kell rendesen kódolnom magam, hogy olyan felhőtlenül tudjak örülni most egy tesónak. De sikerülni fog az tuti, hiszen ez a fél év ide vagy oda....Csak pár dolgot még terveztem erre az időre.. :shock:

MÁTÉ, SOK BOLDOGSÁGOT!!!!!!!!!!!!!!!!

kernico,
mi most 8 kilósak vagyunk.Szerintemnektek is szuper súlyotok van és gondolj bele, ha te beteg vagy neked sincs túl nagy étvágyad utn sem egy darabig.
Szellemtelep?Furcsaságok??Wooow! MESÉLJ!!!!

húúú de annyit írtatok...egy csomómindenre akartam reagálni még... :oops: Most viszont mennem kell, jó éjt.
Vendég
 


ja még egy kicsi:


Őzi,
GRATULÁLOK AZ ÚJ TUDOMÁNYHOZ!!!!!! :D :D Látod mondtam nincs sok hátra a nyugalmas időszakból... :wink: :lol:
Vendég
 


Kép keresztelőn

Kép a nagy pillanat

Kép Zsombi fürdik

Kép strandon

Kép

Kép
brigó
 
 


Sziasztok!
tinu:
rajtam ne múljon a tali időpontja, nehogy egy emberhez kelljen igazodni. Ha a többségnek jó a korábbi időpont, akkor mi is igazodunk hozzátok. Szóval szeretnénk látni egy táblicskut, hogy kinek mikor ok, és a végére majd felbiggyesztem magunkat. :)

Ja!Jelentem nekünk is 4 fogacskánkvan már!!Szóval mit islehet ilyenkor rágcsálni adni?

brigó:
Nagyot nőtt Zsombi,egyre jobban hasonlít a nővérére! Ki tartja a keresztvíz alá?
Niki:
Nincs közelebbi keresztelős kép?

Ma volt a keresztfiam szülinapja is, itt van 10 héliumos lufi, most fogjuk őket besszippantani! :lol: A kamera már készenlétben :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


bunny:
ez a mail.....Nagyon édes lett!! Hogy fog Máténak tetszeni ha már nagylesz! Bár már most is nagy..:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na tessék, beléptem az Exproleren kereszül, és nekem sem adja ki rendesen a vonalzómat! :shock: :shock: Na majd mindjárt próbálok újat csinálni ezen keresztül. Köszi Beszti, meg többieknek is! Nekem SeaMonkey van, az jobban szűri a vírusokat, meg gyorsabb is általában. De ezek szerint ide nem a legjobb. :roll:

Tinu:
mi is kaptuk a Tupperware-s csőröspoharat, meg unokatesómék is. Különben nekünk sem lenne. Ennyiért. De az tény, hogy nagyon jó!
Gyümit én is szoktam rakni a rízspépbe, de zöldséget még nem próbáltam. :? Ha tízórairól marad egy kis gyümipép, vagy van még otthon, akkor azzal szoktak kutyulni.

Nagyon édik a képek!

Ante: Nekünk is akkor eszi a húst, ha gyümivel van keverve. A zöldségesnél pár falat után már csak elfordulás van, meg MEMEMEMEMEM :arrow: nem-nem-nem-nem. Már most mindenre ezt mondja, ami nem tetszik neki, és még hol van a dackorszak.
Olyan volt, mintha valaki pakolászna kint. Tisztán hallottam, ahogy kidob valaki a szemetesbe egy papírt, amit össze is gyűrt. Meg mászkálást. Aztán meg senki nem volt ott. Vártam, hogy hazajöjjön valaki! Meg olyan is volt, hogy későn értünk haza (mármint nem haza, csak ottaludtunk) és hallom, hogy valaki a fürdőszobában ügyködik, kezet mos, pakolgat, gondoltam ébren van anyós, hátramegyek köszönök neki. Hát néztem, hogy sehol senki. :shock: :shock: Meg ilyeneket mesélt mindenki utánna, Andris is csak később mondta, amikor meséltem neki ezeket, hogy mi volt itt. Meg mondta, hogy kiskorában lementek "bandázni" a térre, és egyszer találtak emberi koponyát is. Hát szerinted szerettem ott aludni? Nem féltem igazából, csak baromi nyomasztó, mert én tényleg hiszek benne. Na elég a rémtörténetekből, itt fiatal anyukák vannak. :lol: :lol:

De jó nektek Dorka, rátok is nagyon irigy vagyok.

Na jó éjt! Még gyorsan csinálok akkor vonalzót, de előbb elküldöm.

Kép
kernico
 
 


Brigó: még mindig nagyon édes Zsombika:)
Jó husban van a kislegény.Mi holnap megyünk méretni Gegét de már tuti 9 kg felett van :):)

Mi már elég sok mindet eszünk és még Gege szopizik is.De danonino nagyon bejött neki megkóstoltattam vele meg a pöttyös rudinak a túrós részét.Hála istennek semmi baja nemlett tőle.Amúgy husit már elég régóta eszik anyós a levesből mindig beleturmixolja a csirkehusit is :):):) Na az nagyon imádja és 200-250 ml-t simán benyom egy étkezésre sőt valamelyik nap még szopit is kellett adnom neki mert követelte:):):) Amúgy nem válógatós a drága az új kajáknál első falatra berzenkedik kicsit de utána két pofival eszi :)

Inni babavizet iszik időnként felhigitva kis gyümilével.

Egy kicsit irigykedem a nyaralókra mert én már az eszemet sem tudom mikor voltam nyaralni de apa megígérte hogy jövőre tuti megyünk valahová :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


én mozzilával vagyok mert a ie- nagyon sok szemetet enged be bármilyen védelmed van a gépeden igy mi csk a mozzillát használjuk és én jól látom a vonalzódat:):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

MÉg mindig csak visszaolvasok, újabb 4 oldal megvan....

Tök jó volt a tali én is irigykedtem, tök jók a képek, Ilgya az aláírások csúcs!!!

Következő tali:
nekünk a 29 nem jó, csípőkontroll, pont akkor :( :( :(. De kedd és csüti is jó lenne....

Livi, hú, ez tök izgi!!!!! :)

na folyt köv, most csak beleolvastam.

Alexa majd küldöm, ha följutok a yahoora, még nem jutottam el odáig... :oops: de láttam a privit, az eszemben van...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Kernico!
NA te is jól megnyugtattál!:) 4 hónap!? :shock: Lehet még is csak be kéne gipszeltetnem???? :roll: Az csak hamarabb gyógyít! Na azért előtte kiprobálom amit Ante mondott (márha lesz a gyógyitárban), ja meg szereztem fáslit, talán jobb mint a csuklószorító, nem? Azé jó, hogy még tudok gépelni 9 ujjal is!:) :lol:
Védőnő::):) :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy nálunk kb havi egyszer tette tiszteletét, sok haszna nem volt, most viszont felmondott és talán szept-től lesz egy probaidős helyette. Hát képzelem, hogy az mennyire fog jönni! :?

Dorka!
Irigykedek rátok a nyaralás miatt, mi Biogradban voltunk pár éve (az is Splittől nem messze van) Mondjuk bátrak vagytok, hogy ilyen hosszú útnak neki mertek vágni a kisbébivel. De talán éjszaka az autóban is aludni fog.

Ihianya!
Nem semmi étvágya van Norbinak! Nekünk se hízi túl magát szerintemVeronika, de hát ha ennyit mozognak, akkor kell az energia.

Brigó!
Szépek a keresztelős képek, jó kis súlyban van a fiad!:) Amúgy nálatok egyszerre több gyereket kereszteltek?

Képzeljétek ma rekord mennyiségű kakink volt, minden pelusban és szinte mindegyik más fajta. :shock: :shock: :roll: :roll: Ma evett őszit almával kétszer is és mintha a pelusban is az lett volna! Na este meg volt valami véres nyálka is benne. Ez mitől lehet? Aggódjak, vagy még ne?

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Nekem Mozzillával még annyira se látszik KErnico vonalzója. :roll:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Noémi, akkor lehet hasmenése volt Veronikának, ha véres nyálka is volt a peluba és ha mindegyikben volt termés.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Na most már ez látszik????
Noémi: most azért nem láttad, mert próbálkoztam, és nem jött össze. Írta is a LaFemmeBonita tickers-készítő, hogy Exploreren nem szokott általában sikerülni. De most rátaláltam a megoldásra! Legalább is asszem. Ti hogy látjátok???

Kép
kernico
 
 


Kernico, én úgyan úgy látom ahogy az előzőt is. :-) Rendesen.

Kép

Kép
antekirt
 
 


:lol: :lol: Akkor Ante, rád most ha nem gond, nem hallgatok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De kérem a visszjelzéseket légyszi!

Kép
kernico
 
 


:lol: :lol: Akkor Ante, rád most ha nem gond, nem hallgatok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De kérem a visszjelzéseket légyszi!

Kép
kernico
 
 


na még egy oldal, Kernioc, olvastam milyen betegek voltatok :( remélem most már minden ok, még nem tartok ott.....
ja, és látom a vonalzódat Explivel is :)

na jóéjt, remélem hamarosan aktuálisan is be tudok csatlakozni a társalgásba, jelenleg a 204-es oldal jön... :?

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Zsuzsu! Fannikának sok boldog hófordulót!
Kép

Nagyon jók a képek! Az első kimondottan tetszik!
De Fanni baba mindegyiken hozza a formáját. :D olyan szépséges!

Niki!
Örülök,hogy ilyen jól sikerült a keresztelő.Kicsit távoli a kép. Rucit akarom megnézni!!! :D :wink:
A kullancsos dolog azért elég rosszul hangzik. :?
Nálunk is pont ma debütált a bárányhúsis kelbimbó.Nem sok sikerrel:( Dávid ette meg. :D Annak idején emlékszem ő nagyon szerette. Nem egyformák. :D

Sziszi!
Nálunk nem volt még a védőnő egyszer sem,de iwiw-en tartjuk a kapcsolatot :D és a múlt héten azért elmentem egy kis méricskélésre,mert még nem voltunk.
Mondjuk nem is hiányzik :wink: főleg az nem, hogy váratlanul betoppan.

Kiscsiko!
Köszi,hogy írtál a vendégkönyvbe!
Te is tegyél fel Ádámról képet! Olyan narancssárgásat! :wink:

Kernico,nagyon klassz lett az avatarod és az új vonalzód is "látványosabb" :wink:
Igen,most már minden látszik! IE-vel.

Súly: Szerintem mi sereghajtók vagyunk,mert még mindig nem értük el a 8 kg-t és elmúltunk 8 hósak. :D Mai mérés szerint:7990g
Nem tudom ilyenkor mi az ideális hizás,de mi nagyon keveseket hízunk.

Tudom,hogy volt róla szó,de Bunnyékon kivül beadatta valaki a Prevanart?(Pneumococcus) Érdemes?

Ante,te milyen joghurtot adsz Lidinek?Én most vettem először,hát kiváncsi leszek. Teszel bele valamit vagy csak úgy simán ?

Túrót adott már valaki? Sima tehéntúrót nem a túrórudi túrójára gondolok.

Beszti! Egyáltalán nem kell aggódnod,Simike úgy tökéletes ahogy van!

Dorka!
Azért irigyek vagyunk ám! Csinálj sok sok képet és várjuk a beszámolót is!

A sóról én is azt olvastam valahol,hogy még ne nagyon mert vesekárosodást okozhat. :?

Alexa! Nagyon édes Martinka az üldögélős képen. Tetszik az a kis barna rucika is.

Nem is tudom,hogy mondtam-e már,hogy Rékus is felül egyedül 18-a óta :D

Ihianya!
Kitartás! Hát nem lehetett valami könnyű dolgod,de túl vagytok rajta az a lényeg,és nemsoká csak a jóra fogsz emlékezni,hogy férjhez ment a hugod.
Nálunk is 4 fog jön egyszerre (a doki b. szerint) szóval üdv az éjszakázósak táborában. :D két napja fél óránként kel szinte a csajszi és nyűgizik. Bekentem neki Dentinox géllel,de csak pár percig használ. (Mondjuk legalább éjszka szopizik,így nem is bánom annyira)

Ja erről jut eszembe,hogy mi csak vizet iszunk. Egyelőre cumisüvegből,de van már háromféle csőrőspoharunk is :D lassan elkezdjük az ismerkedést velük. (Aventos leszerepelt Dávidnál,pedig amúgy nagy Avent rajongó vagyok,így marad az Ikeás és még kaptunk egyet egy csecsemős ajándékdobozban)Kiváncsi leszek melyik lesz a befutó.

Brigó!
Hát tényleg hiányoztál!!!! :D

Kata is hogy hova tűnt????(Beszti te se tudsz róla?)

Zsombi sokat változott,de azért nagyon hasonlít még mindig Jázihoz. Az tök jó,hogy lefoglalják egymást,én még nem merném Dávidra "bízni",sőt még kettesben se nagyon.
már 7 fogatok van? akkor ebben is nagy sereghajtók vagyunk,igaz a kettő pici fél is több,mint a semmi,de hét???Lénának is bizti már jó sok lehet :wink:
A pancsis kép a kedvencem.
A keresztelősek is tuttik!


Bacilivi! Én is drukkolok! :wink:

Mági!
Héliumos lufik :D
mi is kapunk izelítőt a videóból?

Noémi! Szerintem ne ijedj meg,ez csak az őszibaracknak a rostja. Én is jártam így,és közelebbről megvizsgálva :oops: rájöttem,hogy nem vér. Figyelgesd azért,de ha valami gond lenne,akkor más tűnet is jelentkezne.

Bunny!
Nagyon szuper,teljesen elérzékenyültem az emilkédtől és a képeket is megnézegettem,pici fiúból nagylegény lett! Kész sportmeber! :wink:

Winnie! Nagyon jól haladsz! Jobb,mint a HP. :wink:

Ja és megjött a járókánk,ha még nem mondtam volna,egyelőre elvan benne.
Kép



Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Brigó: nagyon helyes nagyfiú már Zsombi! Cuki a pofija nagyon! A jánykád meg még mindig husi. :D Te tartod a keresztelőn a fiad, igaz? Egész máshogy nézel ki sminkben, mint csak úgy simán.

Kernico: már látom én is a vonalzód! Ez nagyon tecc!

Tüncinek még mindig nincs foga. Nem mintha hiányozna, ugyanis enélkül is 2 óránként keltünk az éjjel. :? Ma már megrendelem azt a Chamomilla 15-öt. Hátha tényleg segít és tudunk aludni végre. Én is mindig megszoptatom, mert másképp nem alszik vissza.
Ilyenkor elég gáz, mert ugye egész éjjel szoptatok, és aztán meg próbálnék napközben fejni is, mert nemsokára felszabdalják a másik lábam is, és kapom majd a Lidocaint, kell a lefejt tejci. Tegnap nem tudtam fejni, mert ha nincs elég sok a cicimben, be se indul a tejleadó a fejőgépre. :shock:

Ilgya: írd majd meg, hogy melyik itató a befutó. Én is szeretnék egy normálisat venni végre. Mondjátok már meg, hogy miért jó, hogy az Aventen van az a luk? Ha mindenkinek folyik amiatt, akkor mi a funkciója? Nem értem. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Kép Bebe TV nézem, az állam is leesett! Kép Elég volt a TV-ből, lecsatolva is megfordulok Kép Fél éves lettem Kép Állok ezerrel!! Már ha kipattan a szemem,rögtön Kép Ez meg csak úgy

omr
 
 


Na szóval visszatért a fotógép, raktam fel elmaradott képeket ha nem haragszotok! :)

Hű de mennyit írtatok. Na még délelőtt visszaolvasok, és reagálok!
Lányom este fél 9 óta alszik egy huzamban! :roll: Irigykedtek mi? :D

Majd jövök! Szép napot addig is!

omr
 
 


Jó reggelt,
mi 3-tól 1/4 6-ig szórakoztunk. De mi ez a Tinu 2 óránkéntjához képest:-))) Nemtom mi volt, pedig már az ágyát is arrébb tettük:-(( Én olyan ideges voltam a végén, h szerintem már azért nem aludt el. Apának sikerült végül. De így is 3/47-kor már ébren volt.
Nekem viszont fáj a fejem:-(((((( És vérvételre is menni kell. Ettől vagyok kész igazán:-((( Na, majd csak túléljük:-)))))

Mi a baj az Aventos itatóval? Nagyon jön, vagy pont az, h nem?? Ádám iszik belőle simán. Dolgoznia kell vele az tuti, de küzd:-) Mondjuk nem iszik még mennyiséget, de szoktam azért adni neki vizet.
Én megvettem a Tupperos tányért+kanalat:-) Az is jó drága volt, de névnapi ajándék lesz a nagyitól;-)))

Noémi remélem Veronikának tényleg csak a rost!!!!!!!!!

Ilgya ilyenre gondoltál?:-)) Van benne nsárga:-)
http://gillich-csikos.hu/kepek/2007_08_ ... 055_x.html

Talira nekünk jó bármelyik nap a jövőhéten. Illetve kivéve a pénteket.

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Rena: hihetetlen milyen gyorsan fejlődik Petra! Az utolsó kép meg nagyon művészi.

Kiscsikó: akkor nektek is jó éjszakátok volt. :? Miért kell vérvételre menni?
Az a baj az Aventessel, hogy van rajta egy kis luk (szerintem a szelep, hogy levegő menjen be, vagy mi) az csőr felett és azon keresztül kiömlik a cucc, mikor megdöntjük a poharat. De én csak csőrt vettem és azt tettem rá a cumisüvegre. Lehet, hogy az itató jobb... De már nem próbálom meg, mert nem adok ki rá még több pénzt.

Kép
Kép
tinu
 
 


Bunny: Vica boldog szülit kívánt Mátédnak a Szent Imrés topikban. :D Csak tolmácsolom, ha nem olvasnád véletlenül...

Kép
Kép
tinu
 
 


Nekem csak az a bajom az Aventos itatóval,hogy orrán száján folyik :( nem lehet normálisan rátekerni :?
ilgya1
 
 


Két hónapja kapott Ádám vasat és ez a kontroll vérvétel.

Nekem nem folyik az Aventes. Először elkövettem azt a hibát, h azt a kis gumi kört levettem az aljáról, mert azt hittem, úgy nem jön. Ki is folyt rendesen a táskámban:-) Aztán visszatettem és kipróbáltuk, h úgy is jön belőle, ha rajta van, csak jól meg kell szívnia a gyereknek. Azóta nálunk jól működik:-)
szerintem nincs összefügés, h min van. Emiatt a cucc miatt csöpög v nem csöpög:-) A miénk:-)

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Sziasztok!

Nem volt jó éjjelünk. Szegény lány állandóan fenn volt, elaludni is alig akart. Most a fogra fogom, mert szerintem a felső kettő akar kibújni. Belestem a minap a szájába és piroslik az ínye. És néha csak úgy minden átmenet nélkül felvisít.
Az alsó kettőnél semmi nem volt, egy éjjel csak úgy kijött neki.
Ezzel meg ezek szerint szenvedünk ezerrel.
Forgolódott és kínlódott az éjjel is. Kentem a Dentinoxal, az picit segített, majd végre beájult, de éjjel is felsírt...
Szóval nem volt az iccakánk kellemetes, hátmég szegénykémnek.

Winnie:

Hajrá az olvasással...

KNiki:
Már nem aktuális, de megírom, hogy én mit láttam a vonalzód helyén anno és mit látok most. Anni fekete alapin voltak narancsos-pinkes akármik és tán malacka, feliratot, szöveget nem lehetett látni. Most pedig rózsaszín alapon szivecske és van már felirat is....

Tali:
Közben kiderült, hogy a 29 elég necces nekem is. délelőtt van progi és nem tudom odaérnék-e a talira. És nem akarok csak a végére beájulni. Inkább mondom, hogy nem jó nekem sem. De ahogy Winnie írta lehet előtte és utána is. Péntek kivételével!

Alkotok akkor újra. be lehet majd írkálni magatokat, direkt a végére írtam a neven. :wink:

Helyszín: Ha idő jó, akkor a szokott helyen

NÉV------------------------------DÁTUM------------------------IDŐPONT
1.
2.
3.
4. Fanni-Zsuzsi.....................aug.28 (kedd), 30 (csüt)..................... 13-14 óra


Tinu:
Engem érdkelne HP kaózverzió. Elküldenéd az emilemre? Köszike. :wink:

Védőnő:
Rendszeresen jön és mi is megyünk. kedves, semmi gond vele.

Na ennyit hagyott a jánykám.....

Majd még belesek.

Kép
zsuzsu74
 
 


Na vagyok! Petra már megint alszik. 8-kor kelt pedig.

KNiki vonalzója: Úgy látszik Micimaci bandája lezabálja a számokat, mert én azokat egyiken sem láttam. :D Amúgy szép, meg izé, tudom követni, hogy mennyi idős Kiara.

Tinu, Kiscsikó: Mi az a Ringató? Mit csináltok ott? :roll: Kiscsikó! Petra is vasazott, az utolsó vérvételen meg már vérbősége volt! :D

Fnoe: Nálunk is tegnap kakidömping volt! 3-szor is írtó büdi krémes cucc volt a pelusban! Este banánt adtam neki, hogy álljon le egy kicsit ezzel! :D

Dorka: Eszembe jutott ma reggel is, hogy ti mentek Horvátba. Unokatesómék is most voltak másfél éves gyerkőccel, naon jól bírta. Én meg olyan irigy vagyok!!! Főleg most már megint 37 fok van!!! :evil:

Alexa: De helyes képe van Martinkának!! Azt hiszem bukni fognak rá a csajok!! Nagyon szépen ül!!

Ihianya: Gratula Norbinak az álláshoz! Én már nem írom le megint, hogy augusztus az állás hónapja! Na csak leírtam... :roll: Amúgy sajnálom, hogy nem sikerült valami jól az esküvő. :cry:

Ilgya: Szép a járóka, jó nagy! Mi az a henger ott benne? Tetszik nekem.

Brigó: Seprű :lol: Ez jó! Férjem meg lapátot kapott 2 éve karácsonyra, mert építkeztünk és az kellett! :lol: Útálom, hogy én is mindig poharat, meg tusfürdőt kapok, mikor tudják, hogy ezer darab van. Étkészletünk speciel 4 bőröndnyi. Nem kell valakinek?? :D

Szellemek: Én hiszek bennük. Idéztünk is barátokkal 3-5 éve nem is tudom mikor úgy rohan az idő. Na azóta még inkább hiszek!! Volt ott minden! Jöttek pokolból, mennyből jók és rosszak!! Na de soha többet nem idéznék!

Képzeljétek! Tegnap cukkinifőzi volt, már evett egyszer Petra, de most rítt nagyon, amikor adtam. 2 kanálnál nem ment le több. Na jó, szopiztunk, aztán betettem járókába. Pakolok asztalról, kérdem Petrát: Akkor nem kéred a cukkinit? Nyújtom felé a kanalat, erre feláll, tátja a száját. Mind lement. Hidegen. Tejcsi után. Már máskor is észrevettem, hogy melegen nehezebben eszi meg. Akár ki is húzhatom a keresztelős aji listáról a hőtárolós tányért!! :lol:

omr
 
 


Nekünk jó a kedd is.

Kiscsikó: akkor drukkolok a vérvételhez!

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Hasonlóan Zsuhoz nagyon rosszul aludt Lidi is. Óránként felsírt.
Lehet megint font jön?

Tali, nekünk jó mind a két új időpont.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Ilgya, én Activiát adtam de azt hallottam, hogy abba tesznek egy kis zselét is így most Bakonyit vettem ami jobb mert, abban van kálcium is, meg B12 vitamin és ráadásul nagoybb is 175g. Ezt simán bevágta Lidi tegnap. Nem teszek bele már semmi gyümit neki mert simán jobban csúszik neki mint ízesítve. :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is köszönjük az összes születésnapi jókívánságot. Útban a 2 életév felé :-) Mátét tegnap mértem 10840 gramm volt :-) Ma majd le is mérem.... Szülinapi party jó volt, csak 6an voltunk, nagyszülök vidéken, nem akartunk nagy bulit. Eljött Máté nagy haverja Laci "bácsi" és menyasszonya, na és persze keresztanyja (aki majd csak lesz) valamint vőlegénye. 7kor tortáztunk, mert utána fürdetés, majd grillparty a nagyoknak. Máté nagyon élvezte a tortát... Persze az elem lemerült, így csak Laci bácsi készített képeket. Majd elküldöm, ha megkaptam.

Addig is az email, amit párotoknak már elküldtem:

Sziasztok Kicsik és Nagyok!

Eltelt egy év... Nagyfiú lettem, igaz ez még nem jár kötelezettséggel. Anya azt mondta, hogy még nem kell munkába állnom :-)

Mennyi minden történt amióta megszülettem. Volt itt E412, Anya Apával azon tűnödött, hogy akkor most ehetem a túróvarázst vagy sem. Aztán volt madárinfluenza, de az engem kaja szempontjából nem nagyon érintett... Hja és persze, hogy a kajával kezdeném, mert nagyon szeretek enni. Kezdő súlyom 1670 gramm volt, amiből sikerült leadnom 180 grammot a kezdett kezdetén. Tehát 1490 grammal indítottam. A Rókus kórház lakójaként mindössze 5-8 ml kaptam az első napokban... Aztán ez a szám emelkedett 11, 13, 15... Emlékszem Anya ugrált örömében, amikor 5 grammot szoptam. Most már nem ugrál, pedig 220 grammot is szopok. Na és miket eszem, mert ugye nemcsak anyatejből áll a világ: joghurt, kifli, sonka, sajt, barack, körte, hús, zöldség, tehát mindenevő vagyok. Jó a huzatom is, reggelire megeszek egy kiflit sajttal, 125 gramm joghurtot és egy kis gyümit is.. És találjátok ki mennyit nyom a mérleg??? Na??? majdnem 11 kiló vagyok! Miből lesz a cserebogár :-)))

Na de ne csak a kajáról legyen szó. Elmesélem, hogy miket csinálok. Koraszülöttségem ellenére a mozgás terén is ügyes vagyok. Hónapokig jártam Dévény tornára Budafokra, ahol sokat visítottam, mert hát nem simogattak, hanem masszíroztak. Én ezt nem élveztem annyira, pedig Anya azt mondja, hogy mit nem adna egy masszirozásért... De ennek is meg lett az eredménye. Időben elkezdtem forogni, kúszni, aztán mászni. Most már olyan vagyok, mint Villám McQueen, a Verdákból. (Bálint haveromnak van ilyen szuper járgánya, tőle tanultam) Mostanában már felállok és egy-két pillanatra el is engedem, amit éppen fogok. Szóval próbálkozom, próbálkozom, de majd csak jön az egyedül állás és járás.

Na és nagy pakoló srác lettem. Múltkor voltam Kiss nagyapáméknál és Anya beletett az ágyba, mert Nagymamának segítenie kellett. Tudjátok mit találtam, egy futót... Le is rántottam, a virág is, meg Anya is kiborult.... Hja és persze a kaspó is eltört. Aztán folytattam felfedező körutamat a nappaliban és olvastam, meg könyvborítót tépkedtem... Élvezem ezeket a felfedező járatokat :-))), nem úgy mint a szüleim, nagyszüleim.

Apáékkal nagyokat szoktam játszani. Apa megedződött. Most már reggelenként néha ő jön be értem és visz a szülői ágyba. Jó gyerek vagyok, 7 előtt megpróbálom nem kelteni a szülőket. (Igaz éjszaka azt játszuk, hogy ki bírja tovább... Anya szerint már le kellene szoknom a ciciről, szerintem meg nem. így harcolok a jogaimért, és el kell nektek mondanom, hogy eddig mindig én nyertem meg a játszmát.... ) Aztán felkelünk és Anya felöltöztett. Jön a játék, utána reggeli, majd megint alszom... Délután Apával és a haverokkal focizom, motorozok. Van egy nagy haverom, Laci "bácsi " tök jó fej, ha Apa nem ér rá, akkor sokszor focizik velem. Majd este 7kor jön a kedvenc programom: FÜRDÉS. Akkor splash, splash minden vizes... Kacsausztatót csinálok a fürdőből :-))

Mint láthatjátok beszédes kisfickó lettem....írnék még sokat, de a végén megunnátok. Most elköszönök, ígérem, hogy hamarosan jelentkezem.... Ha van kedvetek nézzétek meg az összes eddig rólam készült képeket. Csatolok is néhányat, azoknak, akik kevésbé érnek rá.

Friss képek: http://www.kodakgallery.com/Slideshow.j ... nn_speed=1
Összes kép: http://www.kodakgallery.com/Slideshow.j ... nn_speed=1 (a legalján browse all pictures)í

Legyetek jók!

Puszil Benneteket kis barátotok:

Máté

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Sziasztok,

Csak olvasok, és a végére már teljesen összekavarodok!

Ilgya,

Sajnos apukám beállt az oltár mögé a kamerával, az ment magának, és eszébe sem jutott a fényképezővel közelebb jönni, a képeket is onnan készítette.

Teszek még fel képet, de szerintem egy közeli sem lesz.:(((
Viszont a múltkor még itthon készítettünk róla képet ruháan, azt nem raktam fel???
Azt lehet még csinálni, hogy ha lemented a képet a gpedre, akkor kinyagyítod ott...Sajnos apu csinálta a képeket és nem töltötte fel az összeset.


Brigó, jó hogy megint vagy!!!!És Zsombi nagyon nagy fiú lett, először zavart is voltam, hogy a kisbaba ott mögöttetek a s
Zsombi, vagy ő egy másik "kis keresztelendő".

Nálunk is kettőt kereszteltek egyszerre.

Ma reggel Dani teljeskiórlésű vajaskenyeret kapott pulykamellel, hát két kisszelet úgy lecsúszott neki. :oops:

Sima kukorica pufit is lehet kapni csak már kevés helyen, a Plusban pl csak azt árulnak(sajna sós kivitelben:(()

KAtaa igaz hogy eltúnt, de most volt Leonnak is a hófordulója, így Fannianak is és Leonnak is sok boldogságot kívánok!!!!

Niki, azt nem mondtad, hogy újpesten hol van ez a szellemtelep, mert mi is itt lakunk, mosnjuk szerintem nem itt van, ahol mi lakunk.:)


Helyszín: Ha idő jó, akkor a szokott helyen

NÉV------------------------------DÁTUM------------------------IDŐPONT
1.
2.
3.
4. Fanni-Zsuzsi.....................aug.28 (kedd), 30 (csüt)..13-14 óra
5. Csniki..........................aug.28-29-30.......................14 óra

csernusn
 
 


Sziasztok most jöttünk vissza a védőnénitől jelentem Gergő 9360g és 74 cm :):) ja és kicsit szomorúak vagyunk :(:(:(:(:(

Senki sem kívánt nekünk boldog hófordulót pedig kedden betöltöttük a 7. :(:( na de mindegy

Bunny: nagyon édes a kis történet helyes kis összefoglaló :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Mágnes!
Na, jól sikerült a hélium-szippantás? :D
Zsombit a hugom tartja a keresztvíz alá.

Noémi!
Igen, több gyermeket is kereszteltek, összesen ötöt. A múlt héten viszont 11-et!!!! Nemtom hogy fértek el az oltár előtt, mert mi így is szorosan voltunk.

Ilgya!
Én be szeretném adadtni mind a 2 gyereknek a Prevenart. Már a recept is megvan, csak ki kellene váltani. Remélem Bunnyéknál nem volt mellékhatása.
Jázi szerencsére szépen viselkedik Zsombival (jó, jó, néha van kivétel, de akkor sem úgy bántja, hogy pl. fojtogatja, mint kereszttesóm lánya, hanem csak annyira szereti, hogy kicsit megszorítja), így aztán nem félek attól, ha ketten vannak. Persze ilyenkor is sűrűn rájuk kell néznem, de semmi extra nem szokott lenni. És ugye ez így nagyon jó, mert délelőtt szinte minden házimunkát el tudok látni. Bár képzeljétek, Zsombi már csak délben alszik, így ha valamit nem sikerül megcsinálnom, akkor már du. nincs erre időm.

Tinu!
A keresztelőn Zsombi a hugom kezében van, talán azért nem hasonlítok magamra :) Sokak szerint egyébként nagyon hasonlítunk a hugommal egymásra, de mi semmi azonosat nem vélünk felfedezni egymásban.
A viburcol kúpnak is hasonló hatása van, mint a chamomillának, csak talán hamarabb felszívódik.

Rena!
Nagyon édes a kiscsaj a képeken. És nem semmi, hogy tortát kapott fél évesen!!!
Sajna mi már kinőttök a pihenőszéket, pedig nagyon szerettem :(
Én mindig úgy szoktam, hogy listát írok, hogy miket szeretnék kapni, van közte 500 ft-os, meg 10.000-es is, kinek mit bír a pénztárcája. És szerintem így mindenki jól jár, mert ugye én is olyat kapok, aminek örülök, meg az illető sem dobja ki feleslegesen a pénzét.
Az étkészlet majd jó lesz Petra stafírungjába (így kell ezt írni????)


Csajok!
Mi az a HP? Mert felénk házipálinka :D


Csatlakozom én is az irigykedők táborába, akik nem mennek nyaralni. A párom vett egy motort, így amikor kérdezik, hogy megyünk e nyaralni, azt szoktam mondani, hogy persze, négyen ráülünk a motorra, és megyünk egy kört. :)


Szerencsére Zsombi átaludja az éjszakákat, persze nem akarom elszólni. Viszont Jázi 5 hónapos korától még mostanáig is minden éjszaka felkel, volt úgy, hogy 19×. Mondanom sem kell, hogy tiszta idegbeteg voltam kb 2 hét alatt, mert azért ezt hosszú távon nem lehet bírni (vagy csak nekem nincs elég türelmem).

Na, megyek, valamit csinálni kellene, hogy éhen ne haljunk.

Pá,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?