Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát igen, egyszerűen megunhatatlan téma ez a szoptatás, mert mindenkinél annyira máshogy működik és mert 2 tipp 2 kismamánál nem biztos, hogy ugyanazt az eredményt hozza. Úgyhogy én a részemről szívesen olvasgatom, bár meg tudom érteni, ha valakit már zavar és frusztrál a téma :oops:

JA, meg ilyen a "hogyan szüljünk, kinek mi a tapasztalata" is :)

Móni, a Ricsi már igen-igen ifjú korában is tündér volt :)

Esik az esőőőőőő...ennyit az aug.20-i tüzijátékról :S

Kép
Kép
encu
 
 


De jó...én kezdem az oldalt ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Ennyire egyedül maradtam...? :roll:

Kép
Kép
encu
 
 

 
 

Szia oldalkezdőegyedülmaradtEncu :wink:

Itt vagyok, itt se megy a tüzijáték :shock:

Jó éjt!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


most volt :)
de lemaradtam.. :shock:
na, akkor majd holnap jövök, Neked, Móni, köszi a támogatást :)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Szoptatás: nekem is másnap hozták a picit, igaz behozták megmutatni első nap, császár után, de mivel nem mozdulhattam csak pár percig nézegethettem. De másnap sem volt könnyeb a helyzet, mivel akkor meg infúzió logott a kezemből - a sok folyadék miatt, a hasamból meg egy cső amin vér távozott.
Egyik ismerősömnek a Péterfybe nem mondták, hogy nem mozogjon nagyon szülés után, fájt is a feje, de nem foglalkozott vele, meg az orvosok se, na az lett a vége, hogy több mint fél évig szüntelen fejfájással élt, a gerince pedig még mindig hasogat - nem ismerte el senki, hogy azért fáj neki, mert mozgott szülés után - de elég egyértelmű, valószínű a tű sem volt megfelő méretű, amit alkalmaztak. Ja és volt fizetett orvosa!

Battán nem fél 10kor lesz a tűzijáték? !

Móni!
Ricsi még beteg? Kell adni neki valami orvosságot, sikerül vele megetetni-itatni? Csak azért kérdezem, mert írtad, hogy hányt a vigantoltól is, meg a táptól is. Vagy ez a kérdés megoldodott?

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!

Hol van mindenki?? Rég volt ilyen pangás... :shock:

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Anikó!

Köszi az érdeklődést, Ricsi már jól van. Multhét kedden voltunk tanácsadáson meg fülészeten is és mindenhol azt mondták hogy teljesen egészséges :lol:

Igen, valóban hányt a vigantoltól, bár ezt nagyon senki sem akarta elhinni, a dokink meg a védőnő is hülyének nézett. Ha megkapta utána olyan jó nagy csattanósan bukott, azaz hányt. Próbálgatás utján rájöttünk hogy két étkezés között kell neki adni és akkor nincs gond :lol:

A fülére kenőcsöt kapott, az ellen nem tiltakozott, amúgy meg kanalas lázcsillapítót szépen benyammogta, jó édes volt :lol: Érdeklődő ízek terén így mindent megkostól szerencsére :lol:

A tápos hányás abbamaradt mivel a tápot ugye már nem kapta tovább így nem tudom hogy mi lenne aha megint kapna tápot. De remélem már nem is kell kipróbálni :roll:


Na megyek segíten apának, egyedül pelenkázza a Ricsit ...... :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Anikó!

Köszi az érdeklődést, Ricsi már jól van. Multhét kedden voltunk tanácsadáson meg fülészeten is és mindenhol azt mondták hogy teljesen egészséges :lol:

Igen, valóban hányt a vigantoltól, bár ezt nagyon senki sem akarta elhinni, a dokink meg a védőnő is hülyének nézett. Ha megkapta utána olyan jó nagy csattanósan bukott, azaz hányt. Próbálgatás utján rájöttünk hogy két étkezés között kell neki adni és akkor nincs gond :lol:

A fülére kenőcsöt kapott, az ellen nem tiltakozott, amúgy meg kanalas lázcsillapítót szépen benyammogta, jó édes volt :lol: Érdeklődő ízek terén így mindent megkostól szerencsére :lol:

A tápos hányás abbamaradt mivel a tápot ugye már nem kapta tovább így nem tudom hogy mi lenne aha megint kapna tápot. De remélem már nem is kell kipróbálni :roll:


Na megyek segíten apának, egyedül pelenkázza a Ricsit ...... :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sehol senki :cry: :cry: :cry: Merre vagytok???


Hát akkor pá-pá

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni, én vagyok... :oops:

Kép
Kép
encu
 
 


De tényleg! Hol van mindenki?

Kép
Kép
encu
 
 


Szia Encu!

Tudtam hogy te előkerülsz :wink: :lol:

Gabó már sulizik nem? Azt írta hogy kedden megy ha jól emlékszem :roll: A többiek viszont merre vannak?

Na megyek alukázni, apa már vár :wink:

Jó éjszakát :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Hát, igen, Móni..nálunk szinte egész nap be van kapcsolva a laptop...úgyhogy mikor erre járok, csak kattintok egy frissítést, és máris látom, ha volt esemény...
Nálunk apa nem vár, hanem bealudt filmnézés közben, most ébresztegetem, mert etetni kell az ebeket meg a macskát:) De nehezen megy ;)

Akkor jó éjt neked is, remélem holnap nagyobb szerencséd lesz, és nem csak velem kell beérned :roll: :oops: :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Nem sok minden történt tegnap :(
Képzeljétek éjszaka óránként néztem az órát, és állandóan rugdosott éjjel a babóca, ez nem az első eset, de valamikor ettől függetlenül tudok aludni. De most nem igazán tudtam :(
Mondtam is a férjemnek, hogy készüljön fel, hogy ha megszületik a kistesó, megindul az éjszakai dorbézolás...Szilárd ebből a szempontból is jó gyerek volt, már 3 hónaposan átaludta az egész éjszakát, és azóta sincs vele gond :)
Egyébként már nagyon várom, hogy megszülessen, és babázhassak, ráadásul már a pocim akkora, mint Szilárddal a végén volt, már elég nehézkes vagyok...azért még van időm bőven a szülésig. :oops:
Encu, milyen kutyátok van? Lehet hogy már írtad, de nem emlékszem.

Tegnap rendezkedtem a babaruhákat, mára is maradt valamennyi...

Móni, ügyes a Ricsi, hogy mindent megkóstol. Szilárd is nagyon jóevő volt, egészen 2 éves koráig mindent megevett (kivéve spenót), aztán 3 éves korára már annyira válogatós lett, hogy 1 éve 1 dekát sem hízott, és szinte csak a rántott húst eszi meg :( És nem tudunk vele mit csinálni. Nem akartalak elkeseríteni, minden gyerek más.

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok lányok!

Nagy nehezen ideérek én is a géphez! A hosszú hétvégét Borsodban töltöttük rokonlátogatással, hisz kitudja meddig enged az orvos ugrálni! :roll: Ahol csak voltunk, mindenhol gratuláltak és megpróbáltak halálra tömni mindenféle kajával. Hát... majdnem sikerült nekik! :oops:
Tegnap reggelre tök rosszul lettem, ott tartottam, hogy egyszerre ment a hasam és hánytam. A legszörnyűbb eset, hisz nem tudod, hogy most melyik oldaladdal forduljál a wc felé! :cry: Délutánra be is lázasodtam, 38,3 fokkal beleültem egy kád hideg vízbe, mire kiszálltam 38,4 lett a lázam! Szegény férjem hazajött este 8 órakkor és akkor nekiindult gyógyszertárt keresni, mert nem tudtam, hogy milyen lázcsillapítót vehetek be! Persze egész Battán nem volt ügyeletes gyógyszertár, Érden talált csak, ahol közölték, hogy mivel ikerterhes vagyok, a 16. hétig nem javasolnak semmiféle lázcsillapítót, mert többet árthatok vele a babáknak, mint az egésznapos lázzal és koplalással! 10 óra felé vizesruhába csavarva aludtam el, de szerencsére ma reggelre semmi tünetem nem maradt!
rnecsi
 
 


Csilla, jobbulást neked, szörnyű lehetett :( Reméljük, hogy tényleg csak gyomorrontás, és sikerült kiheverned :)

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Barbi, egy pulink van, de kicsi termetű, fekete és lány: Raszta. Van egy yorki, 8-9 hónapos átokrossz fiú: Zeusz. Meg egy cica, ami az orrán lévő folt miatt messziről olyan, mint egy bagoly :), ő a Szaffi. Meg volt tavaly (a yorki még nem volt) 2 kopasz tengerimalacunk, Ödön és Gazsi. Hát, ennyi lenne..majdnem. Nekem még van a szüleimnél egy vadászgörcim, Inci...de szegéyn már nagyon öregecske..teljesen meg vagyok feszülve, hogy nemsokára talán
nem lesz :( :cry:
Barbi, nekem is szörnyen nyüzsi Kiskarcsi, bár tegnapelőtt este, meg tegnap reggel nagyon "csöndben" volt, érezte ezt a nyomott időt. Aztán persze felélénkült. Most is ezerrel keresi a helyét..:)


Csilla, hát ez bizony kemény dió lehetett, valószínűleg összeszedtél egy kis éteémérgezést, nem? Vagy amúgyis hányós vagy a terhesség miatt? Mert mondjuk én az első 4 hónapban nagyon sokat hánytam...még néha a mai napig kidob valamit a kicsi, ami épp nem jön be neki...Csak ez a láz...hát ez nem vicc. Jó, hogy sikerült lenyomni, és nem lett belőle komolyabb baj. Növekszik a pocid, hogy ketten lakják? Vannak már név-ötleteitek?
Amúgy ugye stabilan jobban vagy?

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok

Csilla


Jobbulást
anha
 
 


Jaj lányok

kijött az alergiám majd meg fuladok ugy érzem magam mint aki 100 éves . ráadásu még nekiáltam a gyerekszobát nagy takaritani
hogy szép legyen mire a livi hazajön . és kezdödik a suli . mongyuk a lakás többi részét meg akarom csinálni . ha sikerül .
anha
 
 


Zsuzsi, kitartás :) A takarítás valahogy mindig nehezebben megy, mint kellene, nem ? ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Köszönöm mindenkinek az együttérzést, remélem, hogy ma már nem jön vissza a rosszullét! :roll:
Mivel a terhességen eddigi szakaszában sohasem hánytam és nem voltam rosszul, így tegnap teljesen kikészített a rohangálás! Még jó, hogy nem egy táncterem nagyságú lakásunk van, és gyorsan el lehet jutni minden szobából a wc-be! :oops:
A hasam szerintem nem igazán nő, de a súlyom az kezd alakulni! 15 hét alatt kb. 4 kg-ot szedtem fel, szóval kicsit vissza kellene fogni a táplálkozásomat szerintem. Egyébként aki ismert régebben is és most találkozott velem ismét, az megállapította, hogy kezdek gömbölyödni, de a mérőszalag szerint ugyanakkora a hasam, mint 1 hónapja. ... vagy még nem is kell nagyobbnak lennie? :roll: :oops: Ezt eddig még sehol nem találtam meg leírva! :cry:
rnecsi
 
 


Szia

ne a hasadat mérd hanem a csipödet és észre fogod venni nönek a babocák és még csak most jon a java
anha
 
 


Szia enikö

Hát igen régen pucba vágtam a lakást akár 4 ora alat ha nagytakaritás volt . most a sima takaritás is nehezen megy lusta vagyok és csak tökölödöm . pedig nem is vagyok babaás
anha
 
 


Zsuzsa, hát igen, az ember néha belefárad...nekem a párom elég trehány, szóval én akár naponta is takaríthatnék, csak már nem megy olyan könnyen..a baba utálja a poszívózást-felmosást, én meg eléggé lefáradok a végére...Úgyhogy néha kihagyom;)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Barbi!

Sokan mondták már amit te, hogy egyszercsak a jóevőből rossz evő lesz a gyerek. De egyszer taliztam egy olyan kisfiúval aki rossz evő volt aztán mikor ovis lett kétpofára zabált, szó szerint! mindent :roll: Reménykedem hogy megmarad a jó étvágy, bár elkezdtem aggódni, nehogy olyan kövér legyen a Ricsi mint én. Most is már mekkora :roll: :lol: :shock:

Te hogy csináltad a hozzátápinál a második étkezés bevezetését? Mikortól lett még egy kajcsi?


Csilla!

Jó hogy újra köztünk vagy :lol: Remélem mára már teljesen sikerült meggyógyulnod :wink:

Egy kis okoskodás, ha nem bánod:
Írtad hogy beleültél egy kád hideg vízbe lázcsillapítás gyanánt - ezt csak képletesen írtad, nem? Csak arra gondolok, hogy ha tényleg hideg vízbe ültél akkor nem csodah ogy felment a lázad, a hűtőfürdőt úgy kell csinálni, hogy testmeleg vízbe ülsz és vékony sugárban adagonként hűtöd a vizet egész addig míg el nem kezdesz dideregni. Kb. 15-20 perc. Ha a lázas ember hideg vízbe ül akkor a láz feljebb megy és nem lejjebb, ezért kell fokozatosan hűteni a vizet. Ezt csak azért tudom ily precízen mert nemrég a Ricsinél kellett alkalmazni és a védőnővel és a házidokival is kellett egyeztetnem és ők mondták. Na de gondolom ezt tudod, és csak képletesen írtad a hideg vizet :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :wink:


Encu!

Te aztán szereted az állatokat :lol:

Nekem is egész nap be van kapcsolva a gép és én is csak frissítek ha idejutok :lol:

Én beérem veled is, jó társaság vagy :wink: :lol:


Zsuzsa!

Hozzád még nem is szóltam, pedig már te is itt vagy újra köztünk :oops: :lol:

Szupi lehetett a balcsin, irigykedem is, sajna idén mi nem nyaralunk, pedig nagyon hiányzik, akár csak 1-2 napra elszabadulni innen.

Mire vagy allergiás?
Sok sikert a takarításhoz :wink: A multkor mikor beszéltünk róla, akkor gyorsan kitakarítottam a fürdőt de azóta sem álltam neki a szobának csak porszívózok. Lassan már nekem is erősen érik a dolog.... :oops:

Livi melyik suliba megy, itt battán? Várja már?





Nektek nem lassú a babanet? Órákig tölt vagy lefagy, gáz :cry:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni, örülök, hogy beéred velem is ;)

Mi holnap indulunk Horvátba a tengerpartra egy kicsit pancsolni...én ugyanis tengerfüggő vagyok..meg vízilány egyben, tehát esszenciális szükségem van rá :) Szerencsére a párom is nagy pancsizós, és 3-4 napra leruccanni még anyagilag sem olyan rettenetes.. :oops: Most vásároltam be kajából, azzal nem lesz gond, meg ott a tengerparton amúgy is el-elmegy az ember megenni egy friss halat. Egész rá vagyok indulva a halra...lehet, hogy omega3 hiányom van;) Eddig még szinte mindent megéreztem, hogy mi kell a kicsinek...tök jó :)
Móni, együttérzek veled nagyon, hogy hiányzik egy kis lazítás..nem is csodálom azok után, amit a jelen helyzetetekről leírtál :roll:
A szopi-téma után egy másik örök: a takarítás :D:D:D

Na, ha erre jársz, mesélj ;)

Meg persze Mindenki! :)

Kép
Kép
encu
 
 


Ja, és nekem nincs gondom a babanet sebességével...Néha egyáltalán nem jön be, ennyi...

Kép
Kép
encu
 
 


Móni, hát már te sem nézel erre? :)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Encu, akkor neked jó pancsizást a tengerben! Még jól bírod a hosszú utat?

Móni, sajnos már nem emlékszem, mikor iktattunk be mégegy étkezést :oops: , de gondolom olyan 3 hét múlva...Amikor már evett főzeléket (kedvence volt a krumplival megfőzött alma összetörve, ajánlom, ha még nem csináltál Ricsinek), és akkor uzsira meg kapott gyümit. Egyébként, ha aggódsz a súlya miatt, ezektől garantáltan le fog állni a hízás :) Persze utána mindig kapott szopit is, ha kért :)

Takarítás, most már én sem bírom, pedig van egy lelkes segítségem is :lol: (Szilárd mindent szeret, ami munka...) Amit tudok csinálni, az a vasalás (nem kell hajolgatni), de azt meg utálom. Porszívózás még úgy ahogy...

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok


Momi Livia a 4 sbe megy Köváriné Pintér Valéria lesz az osztályfönöke Hát nem igazán várja vagyis nem beszél rola én meg anyira félek töle hogy azért nem témázok rolla . mert nem akarom a negativat átültetni benn .

Pedig okos lány nem én mondom hanem az ovonénik monták . ja és egyébként ngyon kedves is közvetlen nagyon szeret ismerkedni és másol még sokat segit is . Ithon nem .
anha
 
 


Sziasztok!

Móni!
Sajnos gyerekkorom óta a hidegvizes fürdő viszi le a legjobban a lázamat, így tisztában vagyok vele, hogy kellemes melegtől kell indítani és fokozatosan kell hűteni a vizet. Természetesen most is így csináltam. :wink: A terhesség előtt volt ilyen problémám, amivel jártam is orvosról orvosra, hogy belázasodtam 1/2 napra, másnapra pedig semmi bajom nem volt. Most ezt fejeltem meg egy kis gyomorrontással... :roll:

Encu!
Jó lubickolást kívánok így utólag is neked! ... és remélem, hogy gondolsz ránk néha! :lol:

Zsuzsa!
nagyon érdekes, mert az idén ballagók közül akivel találkoztam senki sem akar menni az iskolába, holott ott lesznek egy csomóba, hisz majdnem mindenki a 4-es iskolába megy! Lehet, hogy az a rossz Lívinek, hogy Barbi a 2-es iskolába megy, és nem lesz barátnője az első napokban? Mert nem kell neki egy hét, barátnőkkel telve fog hazaérkezni ebben biztos vagyok! :lol:
rnecsi
 
 


Sziasztok!

Encu!
Ha majd visszajössz: a kutyusok és a macskusz kivel vannak míg ti nem vagytok itthon? Ti is fürden laktok ugye? Ha még itt vagy akkor : jó nyaralást!

Zsú!
Van gogyszered az allergiára, vagy nem szedheted? Jobban vagy már? Ez nállunk is sajnos nagy próbléma.

Csilla!
Az orvosod nem mondta mit csinálj, ha lázas leszel? Nem lehet mobilon felhívni? De mostmár jól vagy nem?

Barbi!
Szilárd cuki lehet - van neki kis játék pórszívója, meg felmosó szettje - vagy élesbe nyomja?
Már a 30.hétnél jársz, lassan itt az idő, izgulsz, vagy a 2.nál már nincs ilyen?

A szopi után a takarítás:
mindenkit megértek aki nem csipázza a takarítás, és én csak annyit mondok ez ügyben, hogy nekünk 16 ablakunk, 4 erkélyajtó, és 3 dupla tolóajtonk van - ezeket nem egy nap alatt szoktam lemosni! - és nagy erőt kell magamon venni ahhoz, hogy neki álljak.
Én mindennap felmosok, mosok, teregetek, elpakolok, mosogatók, sterilizálok - és ezek után : minden hétvégén jön a pórszívó, minden letörgetése, felmosása, fürdők-wck takarítása, mosás, teregetés,vasalás, elpakolás!

Ti hogy álltok az ablakmosással?

Móni!
Ha jól összekeverted tejjel a vigantolt akkor is észre vette a Ricsi?
Ez nagyon érdekes mert Patrik meg egyáltalán nem is bukott soha, és csak nagyon ritkán böffent egyett de az is levegőfuvallat volt!

Ma voltunk az első oltáson - és nem sírt, nagyon ügyes volt! Igaz már két napja magyarázom neki, hogy megyünk oltásra és hogy nem fog fájni! :lol:

Csajók!
Nállatok ezek hogy zajlottak? Belázasodtak a picik, sírtak, nyűgik voltak?

Anikó

Kép
h anikó
 
 


3 ember bemegy egy motelba. A recepciós monda, hogy 30 dollár egy szoba,

így mindegyik fizetett 10 dollárt és elment a szobába. Kicsit később a
recepciós rájött, hogy a szoba csak 25 dollár, ezért elküldte a hordárt a 3
férfihoz az 5 dollárral. Útközben a hordár nem tudta kitalálni, hogyan ossza
el egyenlően az 5 dollárt a 3 férfi közt, így mindegyiknek adott egyet,
kettőt pedig megtartott. Eszerint a három férfi 9 dollárt fizetett, ami
27-et tesz ki. Ha ehhez hozzáadjuk a hordár által megtartott 2-t, az
összesen 29 dollár.

Hol van az egy dollár?

Kép
h anikó
 
 


Anikó,

Szilárdnak van játék porszívója, a többi pedig élesben, pl: egy kis tükör vagy ablakmaszatolás a kedvence... :lol: Úgyhogy én már feladtam, hogy minden mindig ragyogjon, az nem semmi amire neked van energiád. Az ablakokat én egyszer szoktam csak megpucolni 1 évben, idén anyukám csinálta nemrég. :oops:
Azért tartok a szüléstől, hogy most a második fog e menni simán, illetve egyáltalán befordul-e a babóca...stb Éjszaka is vmi szülésfélét álmodtam, nem először. Meg hogy meddig húzzuk ki, ugyanis Szilárd 1 hónappal korábban született, épphogy bepakoltam a kórházi cuccot, rá 2 napra már menni kellett, ebből okulva, most hamarabb próbálok mindent beszerezni :) Szóval rengeteg mindenen izgulok egyszerre. Meg már nagyon várom, hogy megszülessen :)

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Anikó!

Igen, ha megkapta a tejjel, vagy szopi előtt akkor sokat és olyan földön csattanósat produkált szopi után. Most hogy kiskanállal kapja simán két szopi között meg sem érzi. De nem csak a vigantollal volt ez hanem kaptunk a multkor mikor beteg volt a Ricsi és azt hitték hogy allergia, allergia ellen cseppeket ami ugyanilyen olajos forma volt, attól is hányt, ráadásul az már sugárban volt. De a harmadik, negyedik alkalomra már nem volt gáz. Lehet érzékeny a pocija vagy nem tudom. Párom volt állítólag nagyon hányós kicsinek. Lehet ezt örökölni :roll:

Le a kalappal előtted, te aztán nagyiparban nyomod a takarítást, olyan vagy mint anyum :lol: Ő is takarít egyfolytában, én hozzátok képest egy lomha szamár vagyok. 8) Bár ha saját lakásunk lenne azt szerintem én is csili-vilinek csinálnám hisz tök jó érzés ha szép az otthonod, legalábbis így gondolom-bár még nincs otthonom csak két szobám meg egy fürdőm és egy teraszom de azokkal nem bírok :oops: Szóval elméletben takarítanék de valószínő hű maradnék magamhoz és nem vinném tulzásba csak alaprendet tartanék . :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: Ablak pucolás: anyum azt tanította hogy illik legalább évente kétszer megpucolni, karácsony meg húsvét táján. Hát ez sem megy, nem mert nem bírom hisz csak két dupla ablak van itt, hanem lusta vagyok. Eddig évi egy volt, de a Ricsi szobájába most fogok nekiállni megint mert már elég koszos. A miénkhez szerintem még nem nyúlok úgy karácsonyig :oops:

Patrik ügyi baba, Ricsi ha csak meglátja a dokinőt frászt kap és teli tüdőből sír :lol: De csak a házidokinktól :lol: Az első szurinál volt hőemelkedés meg nagyon nyűgi volt a Ricsi ezért kapott kúpot de a többinél nem volt gond.

HOL AZ 1 DOLLÁR??????????? már agyaltam rajta egy csomót, nem tudom.......................???????????????????????????????????


Barbi!

Édi lehet Szilárd ahogy takarítgat körülötted, én is így képzelem el a jövőt :lol:
A sült almás krumplit hogy csináltad? Megfőzted a krumplit és utána tetted az almával a sütőbe vagy rögtön nyersen? Én béna vagyok főzés terén, most tanulok, csak sütit sütni tudok, de hát egyszer muszály elkezdeni főzni :roll: :oops: :oops: :oops: :lol:

Zsuzsa!

Melyik az a 4-es suli?

Encu!

Sok-sok napsütést kívánok nektek, már bizti áztatod magad :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok lányok!

Szóval igen, egy kicsit korábban jelentkezem, mert abba is hagytam a sulit, ugyanis jól átvágták a fejünket minekután két napot végig hallgattunk!
Finom, de beadagolták, hogy ez mégsem ad még egy diplomát és önállóan sem dolgozhatunk vele! :twisted:
én úgy bepöccentem, hogy letegeztem a fődirit és elküldtem melegebb éghajlatra majd angolosan távoztam-persze utánam még jó páran emigyen cselekedtek!
És akkor még neki áll papolni, hogy de hasznát vesszük a munkánkban! :twisted: Azt hittem menten agyon verem!

Szóval még itt vagyunk anyukámnál, de holnap hazamegyünk.
Borzasztóan csalódott vagyok, pedig beleéltem magam és még ismerőssel is találkoztam.
Na erről ennyit! :cry:

Encu!
Jó utat nektek és érezzétek jól magatokat!

Móni!
Szerintem Ricsi gyönyörű baba és ha majd elindul úgyis ledobja magáról a babahájat!
Nézdd meg Flóra milyen dundi volt és egyre jobban nyúlik. Már nem eszik annyit, de dupla annyit mozog és 3 hónap alatt csak 700grammot hízott és két hete mérték és még mindíg ugyanannyi!

Barbi!
Iskolaválasztás nem könnyű dolog én is épp mondtam a páromnak, hogy igen messze van az óvi, suli kérdés, de én tuti nem íratom ide , addig járok, míg nem találok a környéken Waldorf óvodát és iskolát.
Szörnyű, hogy az óviból elmegy egy jókedélyű kedves gyerek és pár év múlva meg egy megtört gyereket látsz!
Persze nem mindenhol van így de az esetek túlnyomó többségében.

Csilla!
Szerintem te is elkaptad azt a jó kis vírust ami a mi családunkon is keresztül ment, de ne izgulj gyorsan továbbáll :lol:

Kép
gabriel79
 
 


sziasztok


momi a négyses slui a Körösi . a müvészeti iskola



Anikó

Az alergiára nem szedek semmit jövöhét kedden megyek dr hez


Csilla

igazad van biztos talál barátnöt . nem tudom hogy menyire hiányzik neki a barbi mertisten igazábol nem is emlitette egész nyáron . .

A Gábrkát aki vszont a szerelme azt igen mert azt monta neki a Gábor hogy már nem szereti és a Livinek ez nem tedszet és monta hogy reméli most megin szeretni fogja .

Micsoda problémák .



anha
 
 


Lányok


ötleteket várok mit Vegyek a Livinek mingyár 7 éves és meg kell mondjam semmi ötletem :cry
: [/i]
anha
 
 


Sziasztok!

Gabó!

Hú, de sajnálom, pedig te biztos rendesen utánna jártál - ahogy ismerlek - és mégis átvágtak. Fizetni nem kellett még? Hogy derült ki a diploma dolog? Ti hoztátok szóba? Flóra melyik újságban lesz?

Zsú!
Írj mi lett az orvosnál!

Barbi!
Én is izgulok veled, emlékszem még milyen volt az utolsó hetekben. Én összepakoltam a cuccom kimostam a dolgokat és ahogy kész voltam, másnap mentünk szülni - de te is biztos megérzed mikor jön el a nap, de azt mondják a második méggyorsabban jön, ki tudja ... !?!?

Móni!
Ricsi közben már mindenfélét eszik - lemardtam! Nagyon ügyik vagytok! Fözés: hát nem a főztöddel vetted le a párod a lábáról?
A védőnő nem oktak mit adjál a Ricsinek? Mi nagyon jól viseltük a szúrit, dokinéni beszélt hozzá meg minden Patrik mosolygott és közben kapott egy szúrit. Nekünk a K.E. a dokinénink - nagyon szeretjük - nektek ki? Remélem róla jó véleménnyel vagy, de ha sajnos nem akkor azt kérem kifejteni.

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!

Timcike!
Mikor költöztök? Sikerül összepakolni, van segítséged? Atticy jól viseli költözést? Vagy már elköltöztetek?

Niki!
Veletek mi van? Nonóka hány kg most? Neki milyenek voltak a szútik? Belázasodott, sírt?

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!

Anikó, én úgy emlékszem az oltásra, hogy a 2 hónapos első oltáson Szilárd sem sírt még, na a következőnél, már tudta szegénykém mi vár rá, és azóta is bőgős, pedig 3 évesre is felkészítettük, mégis sírt :( Sőt, ha nem a "kedves doktornénihez" megyünk (nekünk is a Kárász), akkor nem is akar, és utálja az egészet...
Szüléssel kapcsolatban, azt szeretném, hogy szülinapomat( okt.3.) mindenképpen várja meg, és még utána elvileg van 4 hete, és ideálisan még 2-t maradjon nyugton...de majd meglátjuk :)

Móni, ezt a krumplis almát, én úgy csináltam, hogy kb ugyanannyi krumplit, és almát megpucoltam és felvágtam, majd pici vízben megfőztem (együtt), majd leszűrés után összekeverve, összetörve adtam a gyereknek. Remélem, így már érthető :)

Gabó, nem semmi lehet ez a suli...sajnálom.

Kép

Kép
sbarbi
 
 


aniko-kedves tolled,h.erdeklodsz. :wink: Nem,meg nem pakoltunk ossze,meg nem kolozunk.Majd szep lassan.Vegleg csak 12-en koltozunk el,de addig szep lassan kiuritjuk a lakast. :lol: Meg van addig ido.Atticy ezt a baromi szar idovaltozasos idojarast utalja.Sokszor hisztis szegenykem miatta. :? Mar alig varom,h.elmuljanak ezek a frontok,kesz katasztrofa,meg minket is megvisel,nemhogy a piciket... :evil:
Szerintem a koltozessel nem lesz gond.A nagy Attilanak van eleg baratja,aki segiteni fog. 8) :wink: Es Atticy meg nincs mit csinaljonbirni fogja,nagyfiu O mar. :wink: :lol: 8) Kivancsi vagyok,h.fog az uj hazba viselkedni,mivelhogy minden uj lesz szamara.Ott meglesz a sajat kis szobaja,es vegre ugy alakitom ki neki,ahogy szeretnem.Kifestem szepen neki,allatfigurakkal stb. :D Mar alig varom. :lol:

Pussz nektek!


KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


latom irtatok a szulesrol,meg a baba odakapasrol a korhazban.Hat ugy tunik ezt korhaza vallogatja.Itt Kecsonon,nagyon szuper volt nekem a csaszi.Semmi fajdalom,ami volt az is turheto volt.Igaz nekem is faj meg a hatam,de elviselheto.Engora utan,h.em is felkoltottek 6 ora utan zuhanyozni.De nem veszes higyjetek el.Nekem meg aznak lehoztak Atticyt,es ra is tettem a mellemre.Masnapra mar tejem is volt. :wink: Szerintem mindenkinel mas es mas. :wink: Teszek fol ujszulot fotot,ok? :wink:

KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok

képzeljétek mi történt tegnap este meghalt a másik mama anyukám anyukája.

:cry:
anha
 
 


Kép
anha
 
 


Kép Kép
anha
 
 


sziasztok

látom ma csak én voltam netközelbe .
anha
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Őszinte részvétem!
Gyönyörűek a lánykáid és Lívia tényleg komoly kiscsaj!

Képzeljétek Flórának megy a hasa már 4 napja, de napi 3x kakil és az híg.Arra gondolok talán azért mert jön a foga. Állandóan rágja a nyelvét és annyira nyálzik, hogy hihetetlen.
Persze ha nem múlik hétfőn elviszem dokihoz.

Hol vagytok csajok?

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Elment Encu és megállt az élet :lol: Hát hunnn vagytok???

Képzeljétek, Ricsi rájött hogy hogy nyílik a flakon, addig csavargatja a kupakot míg letekeri ha nincs erősen ráhúzva. Már el is áztatta egyszer az ágyunkat, vigyázni kell vele :lol:


Szia Gabó!

Nálunk is ez a szitu, már háromszor volt kis adag híg kaki és hát ez a nyálrengeteg :shock: Na meg az ajak és a nyelvrágás is stimmel :lol: Alig bírom a kaját belapátolni a szájába mert csak a nyelvét rágja állandóan, mókás ahogy rákenem a krumplit a nyelvére azt meg csodálkozik hogy milyen íze lett :lol: De félretéve a viccet, nálunk már alakul a fogacska, két szép fehér csík díszeleg a Ricsi ínyén, remélem kibújik. És remélem hogy nektek is a fogacska kavart be :wink: Ha nem akkor jobbulást!

Nincs nyaralós képetek? Tenyél fel, lécccccíííííííííííí



Zsuzsa!

Sajnálom a másik nagyit is, részvétem. Egyik napról a másikra halt meg vagy volt valami betegsége? Livi mit szól hozzá, megviseli szegénykét?

Nagyon csajszisak a csajok :wink: Szépek nagyon! És a háttér is, ez nyaraláson készült?



Timcike!

Atticy nagyon formásan született, szép volt és nem változott :wink:
Jól láttam az egyik képen hogy a derekára volt írva hogy ki is ő? Nem a kezére volt? Vagy félreláttam :oops: :roll:





Na és akkor az új tudományunk (alig bírtam elkapni a pillanatot, olyan kevésszer csinája :shock: :cry: ):
Kép

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?