Új privát üzeneted érkezett!

És.... nem is újságoltam.... egy jeggyűrűt kaptam... :lol: :lol: :lol: :lol:
Diego megkérte a kezem... és... igent mondtam... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Én Mirosz férje vagyok. Ma már bent tartották a korházban , és estére végre jelentkeztek az első fájások is, de még csak ritkán.
Ennek ellenére 8 óra után levitték a szülőszobára és most várjuk , hogy múljon az idő.

Minden ma született babának, mamának és papának gratulálunk!!!
mirosz
 
 


Mirosz
Hajrá......
Vendég
 

 
 

Sziasztok

Napnak,Editnek ,Franciskának jó egészséget gyors felépülést és sok sok tejcit kívánok.
Pattógónak meg holnapra megy a drukk!!!!!

Mandala
Mesi szép kiscsaj nagyon.ÉS alig látszik a sárgaság.Enyim kis kínaim sokkal sárgábbnak tűnt:lol:
Nagyon vigyázz magadra ne eröltesd magad ,pihenj sokat bár ez a gyerekek mellett nem tudom hogy lesz megoldható ,de mucáj!!!! ne legyen gondod....
Varratszedés tényleg nem fáj....legalábbis nekem nem fájt.. :wink:
Szopival ügyik vagytok,ahhoz képest ,hogy picike jókat szopizik ,enyim is ennyit evett és ő dömpike akkor hozzátok képest :D
Fejni már kevésbé tudok ,illetve ma reggel hurrá hurrá 50-et lefejtem ,napközbe meg csak 5-5 ml jött hozzá.Na ezt este 8-as szopi előtt bepuszilta és még szopizott rá 70-et :lol: kis bélpoklos.BÁr ma kevesebbet evett mint tgnap,de tegnap sztem extra rulez kaja volt 760ml a napi termelés. :lol:
BÁr mai is 650 ml nél tart hihihihi
mindig fogadkozom hogynem mérem de ahhoz el kéne rakni mérleget :oops:

Huni
Kitartás neked is,már csak napok vannak hátra.Tudom könnyű mondani,amikor mindenki babásodik melletted ,de ggyönyörű bébikéd csak kevéskét várat már magára.:-D

MA nem voltam orvosnál,de holnap délelőtt megyek ..nem húzom ,mert fáj hasam kicsit.
No puszika fürcsi és gyorsan megkérem apát kössön át.
Jó éjt mindenkinek

Kép

Kép
jucu
 
 


Hú Sabine ...ez a másik legszebb ajándék a pindurok mellé.GRATULA NEKTEK!!!!

Mirosz!!!!ÉS láss csodát újabb bébike jön...drukk ,és könnyű szülést nektek!

Kép

Kép
jucu
 
 


Jucu
Pótlást inkább szopi után adjad...
Sebed hogy van?
Vendég
 


Franciska
Gratulálok!!! Ügyi vagy!!!

Mandala
Tényleg nem fáj :D

Sabine
Hurrá!!! :D Nagy-nagy gratula!!!! :D :D :D

Mirosz-nak és Pattogo-nak nagy-nagy hajrá!!!

mikegirl
 
 


sabine, gratúlálok!
Ma megjött Dani hatósági bizonyítványa :)

Kölcsönöztünk mérleget, merthogy ennyire rossz evő :cry: Szinte állandóan 80gr-ot szopizik, szerintetek ez kevés?
25perc alatt szopizott 50gr-ot, 50perc alatt 80gr-ot :? Persze volt közben egy kis alvás is :?

Mirosz, nagyon drúkkolunk, ügyes legyél :wink:

Kép
mona76
 
 


Köszi Sabine...ládtam a te képed...háűt enyém nem így néz ki :cry:
Még mindig jön ,de már nem folyik annyira sok,bár tudja fene mi a sok és mi a nem :roll: :?: Fájni fáj kicsit ,de elviselhető,de tudtommal nem kéne fájnia....
Mucáj volt előbb azt adni ,mert nem értem visznya és dili volt....utána rögtön rácuppant cicire és evett.Most aludt be egy kicsit még nézelődött ,kakkantott,meg nyüszögött....
Még adok neki 22.30-23óra körül cicikét és akkor reggelig bírja./remélhetőleg/eddig erre állt be.
Holnap tényleg doki van délelőtt ,utána jelentkezem mit mond!
Dobok pár képet .... Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
jucu
 
 


jucu, nagyon szép pasi Bálint :wink:
látom ti is befogtátok a szopispárnát, nagyon jó az a kép :D

Kép
mona76
 
 


Mirosz üzenete:

Szia! Kőhalmi Mira vagyok. Örömmel értesítelek, hogy ma éjjel megszülettem.Én és anya is jól vagyunk. /Mirosz/

Kép
mona76
 
 


Nagyon gratúlálok, látod érdemes volt befeküdni!
Sok boldogságot, és sok tejcsit kívánok!

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Mirosz,nagyon gratulálok!Sok boldogságot,jó egészséget,rengeteg tejcsit!

Jucu,gyönyörű Bálint!Nővérkéjén még mindig látszik,hogy majd szétveti a büszkeség :D .
Szorítok,hogy minden rendben legyen a sebeddel!

Sabine,sok boldogságot nektek :D !!!

Én most megyek ctg-re,remélem minden oké lesz,és mutatok fel valamire való fájást is....de ezt kétlem :? Azé viszem a motyómat is...hátha :lol:

Kép
Kép
huni
 
 


Hello!

Na, még az is lehet, hogy szeptemberben szülök! 2-3 fájás...aztán semmi! De a bébi jól van! Nem indítják csak jövőhét kedden, mert még semmit nem rövidült a méhszájam! :?

Huni: hátha neked nagyobb szerencséd lesz!!!

Mirosz: gratulálok!

Sabine: Ez aztán a meglepetés! Sok boldogságot!

Mentem picit búslakodni, aztán meg lehet bevetem a lépcsőzést...hátha!!!

Judit

mamiblue
 
 


Mirosz! GRATULÁLOK!
K

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Jó reggelt!! :D

Zúzós volt az éjszaka.....kicsit nagyon-nagyon fáradtan, de itt vagyok.

Mona
Babszika is 80-100g-ot eszik. Épp ma reggel léptük át a 4000g-os mért értéket. :) Persze ruhában, és kajci után....de nagyon örülök, mert Babszika 3300-al született, és visszafogyott 3100-ra, a kórházból meg nettó 3170-el hoztuk el.

Jucu
Reggelig bírja babód...ez igen...irigyellek. Én jó esetben három óránként kelek, és ma háromtól ment az üvöltés hatig, mindig volt valami baj. A gáz csak az, hogy az indokok minden átmenet nélkül követik egymást. Egy kinzó bubi, egy hányzó böfi, hasfájás, pukizhatnék, fáradtság és nyüglődés, aztán közben rátör Babszikára az éhség....eltartott egy darabig, mire rájöttem. És tisztára ugyanúgy vonaglik, mint amikor a hasa fáj......
Istenem, én úgy várom már, hogy el tudja mondani, mi baj....mármint szavakkal......de legalább fél szavakkal :oops:

Mirosz
Nagy-nagy gratula, sok - sok tejcsit kívánok!!! :D :D

Huni
Várjuk az üzenetet, na meg a képeket :D

Mamiblue
Tőled is :D Ha tutira akarsz menni, akkor a Sote Elméleti tömbjét választod. Tudod, ott rohangáltak a tűzoltók is. 22 emelet ..... :D :D

Na megyek, kihasználom ezt a kis időt, amíg Babszi alszik. Szép napot mindenkinek!!!

mikegirl
 
 


mikegirl, én is néha nagyon balféknek érzem magam, főleg mint most is, hogy már majdnem dél van, és hirtelen eszembe jut, hogy úristen de kell pisilni, és hogy úgy áll a hajam mint a szénaboglya, mert még nem volt időm a fürdőszobába betérni. :oops:
Mi is pár napja jöttünk rá, hogy Dani is mikor éhes, éppúgy húzza fel a lábait, mintha fájna a pocija. Dani 3240gr-al született, 3030gr-al jöttünk haza, és most 3700gr. Szóval semmi okod az aggódalomra.
Nálunk az a legnagyobb próbléma, hogy elalszik a cicin, leteszem a helyére 5perc múlva felébred :? , és megint a cicit kéri, és igy megy ez a körforgás addig, míg ki nem púrcan :cry: Én meg már estére annyira ingerült vagyok, lehet erre kéne szednem valami homeós bogyót :roll:
Tényleg minden tiszteletem a többgyerekes anyukáké, komolyan meghajlok előttük :wink:

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Pattogó üzenete ma 7:59-kor.
Megrepesztették a burkot és kapok infúziót!


Hamarosan ő is babázik. :D
Én ma este megyek akkupunktúrás kezelésre.Remélem használ valamit.Ha mégsem akkor sem vesztek semmit, legalább megpróbáltam. Holnap meg nst + magzatvíz kukkolás.

KépKép
dudu_84
 
 


Mirosz!
Gratulálok a picihez.Sok boldogságot!

KépKép
dudu_84
 
 


Sabine!
Gratulálok az eljegyzéshez! Sok boldogságot nektek!

KépKép
dudu_84
 
 


csajok, 9-től nyüdlődik Dani, még semmit nem aludt. Csak sír, és tátog hogy kell neki a cici, ha megkapja sem eszik, hanem pár pillanat és már alszik is, de ha leteszem rögtön felébred, és megint kezdődik minden. Már fogalmam sincs mit csináljak vele. Ha ringatom a karomban, még az is tetszik neki, csak ugye ne tegyem le. Pedig már mindenhol próbáltam az altatást, kiságyban, nagyágyban, hordózóban, babakocsiban.

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,és még egyben.De ilyen tortúrát :shock: !Az első ctg-n aludt a drága,és nem volt értékelhető.Doki elküldött flowmtriára,ott hál'Isten minden oké,de kellett csinálni újra ctg-t.Na ott már ébren volt,de az a ctg sem lett egy álom,kicsit magas volt néha a szívhang :( .Holnap megint mennem kell.HA nem lesz jó,akkor lehet be kell feküdnöm,és ki is kapják babókám,de ha jó minden szerdán reggel kell csak befeküdnöm.Remélem az utóbbi lesz a nyerő.A második ctg már mutatott fájást is 10 percen keresztül 60-70 körül mozgott,de aztán semmi.Remélem ez már jelent valamit,és itthonról indulunk szülni :D

Kép
Kép
huni
 
 


Sziasztok

Ma éjjelünk mintha nem is lenne kisbabánk...este 20kor szopi utána 9kor alvás és reggel 5-kor keltettem fel mert eláztattam ágyikónkat.Szopi majd alvás 8.30-ig én meg közben sikeresen lefejtem 80-at :D Utána viszont nem volt alvás csak amikor sebészetre mentem pici hédert bevágott anyumnál.Majd 10.45 kor cici ,de nem sokat ehetett , mert megint nem aludt el....és cumit bánom hogy beadtam...kisesik akkor sírás van....ő meg nem tud cumizni kis bénácska...így sokszor kiesik:-)
Most 13 kor cici,kivi voltam megint megmértem 110gr és most nehezen elaludt.De komfortozott volna még vagy egy órát sztem. :wink: Túró a fülébe ,ebédelni akartam. :D

Voltam sebészeten...szóval...nem bírja szervezetem több mint valószínű a belső varratot.Helyre fog jönni csak hosszú folyamat lesz. :cry: hát ez van...ez a doki is vmivel benyúlt piszkavárézott kitakarította ,fertőtlenítette majd keddre visszarendelt. :oops:
Okosabbak nem lettünk....szte sem kell gyógyszer mert lokalizált a seb...

Mikegirl...
Nem próbáltad meg fejés helyett inkább bimbivédőt és akkor nem kéne dupla melót csinálnod,csak néha fejnél ha nagyon bedurran.??
Nem irigyellek éjszakáért...pihenj ilyenkor vagy amikor babszika alszik.Szép súllyal gyarapodtatok :lol:

Mona
Ti is szépen gyarapodtok babám :lol: Én meg azt hittem csak enyim zabagép ,de eszerint még nem is híztunk annyit mint ti.Akkor meg ne parázzatok mindent jól csináltok ,jó a tejcsi szépen eszik,csak még össze kell rázódni.
Mondjuk nekem kifejezetten azt mondta szopis tanácsadó,hogy ne engedjem elaludni cicin keltegesem fel,lábvakarás ,nyakcsípés,arccsípkedés...mert hozzászokik az egy órás evéshez.No nekünk is most kitolódik evés eddig 12-14 perc volt most meg ha sima cicit kap 30 perc is ,de bimbivédővel is volt már 25 perc sőt félóra is.,,de tovább nem engedem ...illetve kicsi komfortozás belefér.De utána nem hajlandó elaludni,csak ha cici lóg szájában,ezt meg nem akarom.Így bevetettem cumit,ez se jobb de most végre kiesett és nem kel fel.Sztem nálad is ez a komfort a bibi..prószáld meg cuclit,elveimellen van de nálam is előkerül néha.

Kép

Kép
jucu
 
 


Sziasztok Lányok!

Valamiért tegnap egész nap nem tudtam bejelentkezni, de megvagyok!

Gratulálok a friss anyukáknak! Bálint annyira édes Kiskrapek!
Sabine ez olyan romantikus, gondolom majd elolvadtál!

Nekem 3 napja folyik az a nyákos cucc, hol rózsaszín, hol átlátszó. Tagnap bementünk az ügyeletre, mert 10 perces, nagyon erős görcsök jöttek, de a doki hazaküldött, hogy majd 3 percesekkel jöjjek be, ez semmi, ráadásul a mehszáj 2000 van csak nyitva és nem folyik a magzatvíz, tehát még feküdjek csak otthon. Olyan dühös lettem, de hazamentünk. Mondanom sem kell hogy éjjel még erősebbek lettek a fájások, de nem lett gyakoribb. Nem bírtam aludni, olyan vagyok mint a hulla, csak lézengek! Ma ugyanezek a 10 percesek maradtak, na meg a nyákos cucc, a derékfájás, hasmenés de nem megyek be megint falsra. Szerintetek ez így normális??????? Már annyira elfáradtam, valamit csinálhatnának a dokik, vagy ennyit kell vezekelni ????
Segítsetek, mit kéne most tennem, várni és tovább szenvedni itthon???

Kép
h.bogesz
 
 


Ja, és úgy nem tartottak bennt, hogy már 1 hetes tulhordásban vagyok, mert az áramlásvizsgálat jó eredményeket mutatott. Hát kösz, de közben tiszta ideg vagyok!

Kép
h.bogesz
 
 


Sziasztok kismamik!

Hazajöttünk a kórházból, minden rendben van, a házunkra kiirtuk hogy tejcsárda. Képzeljétek 3450 grammal született és 3430grammal hoztuk haza a kisasszonyt. egy igazi kis terrorista (oroszlán csillagjegy/skorpió aszcendessel). Apa és lánya között szerelem, elolvadnak egymástól, főleg Hanga apa karjában. Szerintem a párom nem vadászni járt hanem valami babatanfolyamra.
Nagyon boldogok vagyunk!!!!!

Tudom hogy sokan szültek meg ezalatt a pár nap alatt, de még nem volt időm visszaolvasni az eseményeket de mindenkinek sok-sok gratula és tényleg millió tejcsit!!!!

Készül a születéstörténet, két szoptatás között megirom.

Megyek szerelmeskedni a lányommal! Puszi mindenkinek

Kép
sziszike77
 
 


Hbogesz hivj már fel!!

Kép
sziszike77
 
 


Pattogo
Hajrá!!!!! Megy a drukk ezerrel!!!! :D

Jucu
Az a cumi ügy nálunk is gáz. Én már mindent próbáltam, de mindig kiköpi, és olyan ártatlanul tud nézni aztán - persze csak egy másodpercig, mert aztán üvölt. És ha nem termek ott azonnal, akkor olyan szinten fel tudja hergelni magát, hogy csak lesek :shock:
Bimbóvédőzünk :( Egyébként fogy a tejcim......már kevesebb, mint volt.....lehet, hogy pihenni kellene? ma még nem jutottam el az ebédemig. Pontosabban csak a levesre volt időm......

Bogesz
Kitartás.

Sabine
Lehet kevésbé jó tápértékű az anyatej? Hiába eszik belőle 100-at - ez a max mennyiség, ami jelenleg a pocijába belefér - , és csak 2 óra hosszáig bírja, aztán jön a már jól ismert üvöltés......

mikegirl
 
 


Rita Üzente:

Megszületett 12.15-kor 3800 gr-al, 56 cm-el, nagy barna hajjal Mészáros Lara Boglárka.

Judit

mamiblue
 
 


Hello!

Bogesz: engem is ez akaszt ki, a + 2 hét! De mész minden nap vizsgálatra ugye???

Judit

mamiblue
 
 


Pattogó üzent: "Megszületett 12:15-kor 3800g-al 56 cm-el, nagy barna hajjal Mészáros Lara Boglarka."

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!

Pattogó írt!
Megszületett 12:15-kor 3800g-al, 56cm-el, nagy barna hajjal
Mészáros Lara Boglárka.

KépKép
dudu_84
 
 


Hu, Rita nem bízta a véletlenre!:)

J.

mamiblue
 
 


Pattogo nekem is írt és szívből gratulálok! Nagyon szuper és akkor most engedjétek meg, hogy sírjak!!!!!!!!!!! Nem bírom tovább...............

Kép
h.bogesz
 
 


Mamiblue, csak minden másnap megyek dokihoz, de nem igaz, hogy miért kell hagyni szenvedni az embert!!??

Mindjárt hívlak Sziszi!

Kép
h.bogesz
 
 


[/b]Pattogónak nagy-nagy gratula a kis-nagy lányhoz!Jó egészséget,és sok tejcsit!

Bogesz,ha 2000-es a méhszáj,akkor az azt jelenti,hogy nem vagy nyitva semmenyire sem,csak a méhnyak rövidült.Én így állok a 16.hét óta.

Itt felénk az a divat,hogy ha a kismama már a kiírt időponton túl van,akkor befektetik.Ez lesz velem is szerdán,ha csak holnap nem lesz jó a ctg,mert akkor már holnap kórház :(

Kép
Kép
huni
 
 


Fordítva akartam kiemelni.Jó vagyok mi :oops: :lol: ?

Kép
Kép
huni
 
 


Sok boldogságot Pattogonak Larához!!! Na és persze az elmaradhatatlan sok-sok tejcsi :D Gratula!!!! :D

mikegirl
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk...Visszaolvasni sem igazán volt még időm...

NAGY- NAGY GRATULA MINDEN ÚJDONSÜLT ANYUCINAK!!!

Leila 1 naposan:
Kép

Otthon...
Kép

A születéstörténetet megírom amint lesz pár szabad percem.
Puszi mamáknak és babáknak!
bee73
 
 


Nagy gratula Pattogónak Larához és sok tejcsit nekik!
Mikegirl
Nem tudom ,de sztem nem rossz a tejcsi.....védőnénim szerint 1× i meleg kaja bőven elég attól nem lesz tejcsi kevésbé tápláló.FŐleg nézd meg gyarapodásotokat :D :D úgy gondolom neked is kis terroristád van/ahogy sziszike írta/ mégpedig cicibúvárka személyében.
Próbáld meg kicsit elhúzni az etetési időt vagy ne engedd bealudni és akkor tolódik majd az idő.És sztem kicsikét hagyhatod őt reklamálni.......
Bocsi csak egy tanács támaszd ki a cuclit/nekem most bevált /és elaludt akkor kiesett és elvettem /azóta szunyál.sztem minjá lesz cicidugaszolás 17-17.15 körül ha nem kel fel.Mert még ma hajnal óta csak 4× evett.

Judit
Végülis kinél szülsz?CSákány doki nézett meg,vagy Somoghyi a múltkor??
Lépcsőzés jó,de sztem pihizz kicsit már, vagy apa vizsgálatot nem vállal?? :wink: :roll:

Kép

Kép
jucu
 
 


Bee,nagyon gyönyörű,formás kislányzó Leila :D !A fülbevalót a kórházban tették már be neki?

Kép
Kép
huni
 
 


Sziasztok, lányok!

Mirosz, Pattogó, nagy-nagy gratula nektek! :D

Bee,
álomszép a kislány! :D

Látom, lassan mindenki befekszik, mondom én, hogy tutira én leszek az uccsó. :( Ma kismamatornára is elmentem, de úgy látom, az sem használt. Csak azzal biztatom magam, hogy két hete volt ott egy leányzó nagy hassal, két nappal a kiírt időpontja előtt, és nem nagyon érezte, hogy szülni akarna. Ma hallottam, hogy két napra rá, a kiírt napon megszült. :D Na, ezt én is bevállalnám, ha vasárnap kibújna végre a kisasszony. Tegnap UH-n 3,5 kilósra taksálták, minden mérete jó, most már tényleg ideje volna. :wink:

Bogesz,
azért az tényleg durva, hogy még egyhetes túlhordással is hazazavarnak. Nekem azt mondta a dokim, hogy 5 napnál nem vár tovább. Szerintem kb. ez a normális.

Sabine,
gratula a lánykéréshez! Mikor lesz a nagy esemény? :) Majd a törpe diktátorok lesznek a kórus hozzá? :D

italoman
 
 


A mai napom 12:15-kor megszületett Mészáros Lara Boglárka. 3800 g-mal és 56 cm-rel. Kép a honlapjukon található: www.mzsx.atw.hu

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Mirosz, Pattodó
Nagyon sok boldogságot!

Mikegirl
Teljesen normális... anyatejet könnyen megemészti...
Azért neked is kell enni és pihenni...
A lényeg, hogy annyi tej legyen, amennyi Babszikábak kell...

Mona
Napi adag 150ml/kg...

Nálunk holnap lesz mázsálás...

Annyira szép mindegyik gyerek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lányok!
Szeretgessétek meg alaposan apát... :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Az orgazmus kiválthat fájásokat, az ondófolyadék jó hatású a méhszáj tágulására...
Ha megszületik a baba, úgyse lesz rá idő... energia...

Ildi
Jövőre... :lol:
Vendég
 


Húúúúú, látom jókor toppantam be, Sabine! Nekem még úgyis aktuális a téma, azt írod hogy ha megszületik a baba úgyse lesz rá energia, háááát én most is azt érzem :roll:

na jó, megpróbálunk egy lepedőakrobata - mutatványt a habtestemmel....... :lol: :lol:

minden baba olyan szép, puszilom őket!! Kép
nora80
 
 


Hello!

Bee: micsoda füllbevaló!:)

Kicsit halodik a gépünk, nem bizti, hogy tudok jönni!

Aki megkívánná a szülést, annak sok szerencsét!:D

Judit

mamiblue
 
 


Kép

Kép

Kép
mona76
 
 


Kedves Mészáros Zsolt apuka !
Megnéztem a honlapot és valami tünemény Lara és Vivcsi is.Videóklipen meg bőgtem ,annyira megható ez az egész.
Második klipet nekem nem nyitja meg 404 hibát ír ki.De sebaj ,többi tökéletes ,..mármint az egész családotok tökéletes !Gratulálok mégegyszer!

Italoman
Szorítok neked akkor a vasárnapra,de azért kapd el apát hátha !! :wink:

Na pusza csajok lépek ágyikóba....
Szép nyugodt estét mindenkinek!!!
Jucu

Kép

Kép
jucu
 
 


Jucu,
köszi, rám fér a drukkolás... :wink:

italoman
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?