Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Köszönöm a biztató szavakat, nagyon jól esik. Kár, hogy ezen az oldalon kell találkoznom veletek, de majd az év végén már máshol levelezünk. Ez tuti!
Szerencse, hogy tudjuk mi okozta a tragédiát de ez megelözhető lett volna, ha a dokim januárban csinál egy ultrahangot. Mert ez igazán akkor derült ki amikor terhes lettem és azt mondta, hogyha nem tartom meg soha többet nem lehet gyerekem. Persze, hogy megtartottam, mert megijedtem.
Azóta persze orvost váltottam 16 év után és a mostani tök normális. Tegnap voltam nála és egy fillért sem kért a vizsgálatért pedig 5000 egy ultrahang. A myoma nem lett kisebb de hála nem is nött. Szeptember 10-ie héten lesz a műtét. Már alig várom, mert tudom utána már lehet próbálkozni.
És igaz, hogy csak egy kisbaba tudja enyhiteni a fájdalmunkat.

Mindenkinek szép napot! :P

Puszi,
Adrienn :P
odri
 
 


:oops: Olyan jó hogy ti vagytok :oops: ,
KÖSZÖNÖM NEKTEK


Már jobb...kihisztiztem magam....... :oops: :cry: :oops:
Tegnap kihúzták a bölcsességfogamat, fájt mint állat, meg fáj is, lehet hogy azért voltam olyan negatív, mert be volt gyúlladva. :wink: De mostmár megszabadultam tőle. :)

Odri! Akkor 10-én drukk drukk!!! Jó döntés volt az orvosváltás!!!

50%: a kisfiam betegsége (thanatophor dysplasia) alapján kaptam ezt a gyönyörű jővőképet. Valami mozaicizmus miatt....már nem tudom szórol szóra visszaidézni az orvos szavait ( visszhangzott akkor minden a fejemben), de a lényeg ez. Ő is nagyon sajnálja, de ez van. Sajnos. Úgyhogy nem elég hogy összehozzunk egy kisbabát, ha sikerül is 50% esélyem lesz rá hogy egészségben velem maradhasson. :shock: De majd ha sikerült mehetek minden féle vizsgálatra.
Érzem, hogy amíg nem tisztázódik le bennem minden nem leszek terhes. Hallottam van pszichikai meddőség is. Amíg nincs a lélek rendben, a babó sem jön. Pedig olyan jó lett volna,ez volt az első próbálkozós hónapunk. A kisfiam pont egy ilyen akciós este után adott nekem jelet a csillagokból (felkiabáltam neki, és ő egy hullócsillag formájában üzent vissza), és akkor azt hittem sikerült. De nem . Reggel 36,2 hőm volt, úgyhogy kizárt.
Na de majd szeptemberben......

Puszi Csajok!

Nyuszz 8)
nyuszifülû
 
 


Szia Nyuszi!

Örülök, hogy jobban vagy.
Biztos a fogad miatt volt rossz napod! :)

Szerintem is jó döntés volt, nem bántam meg!

Hány hetesen ment el? Mikor?
Nekem kislányom lett volna és tudom, hogy a következő is kislány lesz. Valahogy érzem..... :lol:
Arra gondolj, hogy sikerülnie kell és nem lesz semmi gond. Mégegyszer nem történhet meg ugyanaz!!!
Nekem még várnom kell októberig a probálkozással de a gyakorlást nem adjuk fe.. :P

Az égen a mi csillagaink a legfényesebbek!!!!
Ők az Őrangyalaink!!!

Puszi
odri
 
 

 
 

Szió! A 20.-ik oldalon van a történetem! :oops:

Gyakorolni csak lelkiismeretesen!!!


:)

Pusz
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!
LÁtom kicsit javult a hangulat, most én jövök rontani. :(
Már annyira reménykedtem, hogy végre kilábalok a vérezgetésből, erre ma éjjel megint visszajött. Reálisan nézve nem olyan vészes a helyzet, de én már nagyon kivagyok, úgyhogy elég volt ahhoz, hogy újra a gödör alján találjam magam.
Úgy érzem, nem bírom már sokáig ezt az állapotot. A gyerekeknek, és az egész családnak iszonyú megterhelés az, hogy fekszem már 6 hete, és még mindig nem látom a végét.
Gondolhatjátok, mi folyik itthon, rajtam kívül csak pasik vannak. A ház romokban, a gyerekek elkanászodtak, visszatért a dackorszak, én meg csak fekszem tehetetlenül.
Egyetlen reményem, hogy a holnapi UH-n csupa szépet látok majd, akkor talán még kitartok 1-2 hétig.
Ja, és az is biztos, hogy ha megszületik ez a baba egészségesen, akkor ő lesz az utolsó gyermekem. Szörnyű, hogy 27 évesen ezt kell mondanom, de 2 vetélés, és 3 zűrös terhesség után úgy látom, ezt még egyszer nem bírná ki a családom. (Én talán még igen.)

Na, igyekszem összeszedni magam, asszem elmegyek zuhanyozni, hátha jót tesz.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Nyusz!
Örömmel látom,hogy jobban vagy! :lol:
Ugye jól látom?

Boeske!
Hát nagyon-nagyon remélem,hogy jól alakul!
Nehéz lehet most neked!
Egyébként én pontosan ilyen okok miatt gondolkodok a negyediken!Szeretném,de félek is!Tudom,hogy sokak szerint meg kellene elégednem a 3 gyönyörű gyerekemmel!Nem telhetetlen vagyok csak amikor Zalcsit fogom a kezemben olyan rossz belegondolni,hogy esetleg ez már többet nem lesz,hogy babázhatok! :(
Olyan gyorsan felnőnek!
Remélem tényleg minden OK:lesz!Drukkolok!!!!!!

Sziasztok
Vendég
 


Hát mostmár jobb :lol:

Nézzétek meg: Mandala férje bejelentkezett, tett fel képeket az augusztusban szülök topik-ba! Csodaszép kis Hercegnő!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Neki szorítottam a legjobban!! És szeretném a példáját követni! És szeretném ha más is azt tenné.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Akcióra fel!!! :lol: :lol:

(legalább egy kis haszna is van hogy kémkedek náluk... :lol: , hozom a híreket.... :lol: )


Csók!
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Szia Nyuszi!

Megjelöltem az iwiw-en amit irtál.
Meg akartalak kerseni de nem tudom, hogy mi a neved. :(

Puszi,
Adri
odri
 
 


Látom :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha megénzed ki küldte a meghívót......az vagyok én! :):)

Pusz
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Boeske! Szurkolok, hogy holnap csak szépet és jót láss! A ház meg hadd szaladjon, megvár a munka, a gyerekek már nehéz dió, van segítséged nem?

Nyusz!
Én is örülök, hogy jobban vagy!

Most szeretnék kérdezni! Volt valakinek vérzésproblémája kürt után 3-4 hónappal? Ma barnáztam a 18. napon, pé 3 napja volt, úgyhogy beágyazódás nem lehet, de akkor meg mi a fene? Félek, mert az előző ciklusom is siralmas lett, pedig az első 3 rendben volt....

Hát remélem ezzel az eggyel be is felyeztem vetéléses pályafutásomat, mert 4 gyereket szeretnénk!!!

Kép
kislibus
 
 


Hello!

Nyusz:klassz hogy jobban vagy és kérlek egy kis pozitív hozzáállás!!!!!!!! :lol:

Sikerülni fog a következő hóban!! :wink:

Boeske!

Biztos már nagyon ki lehetsz,de még egy kicsit bírd ki!!!!!És teljesen megértelek hogy nem akarsz ezek után több babát.Nme lesz semmi baj,hidd el!!!!!Nagyon kapaszkodik a ti babátok!!! :lol:

Kislibus!

Nem lehet ,hogy nem 3 napja volt a pé hanem most a barnázás kiséretében???Hőmérőzöl??

Adri!

Tetszik a pozitív hozzáállásod,csak így lehet túlélni a néha túlélhetetlent...


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Köszönöm mindenkinek a bíztatást!

Alziza!
Zalánnak boldog 1. születésnapot kívánok! Lesz buli?

Kislibus!
Persze, hogy van segítség, máshogy nem menne.
Vérzésprobléma: nem lehet valami hormonális probléma? Ki tudsz harcolni valahol egy vérvételt? De ez csak tipp.

Panny!
Nem arról van szó, hogy már nem akarok több babát, csak hát a meglévő gyerekekről is kell gondoskodnom. És ez már többször beigazolódott, hogy várandósan nem megy. Evvan.

Sziasztok!
Este megyek dokihoz.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Hi :oops: :lol: Jó lenne ha nem csak a hozzáállásom lenne pozitív. :lol:
Ez a hónap kizárt. 3 napja nézem a hőt 36,2 36,5 36,3 Most kell majd megjönnie, ilyen pici hővel kizárt a baba. :cry:
Na de majd.........

Megnéztem tegnap a Jónás módszeres dolgokat. A táblázat szerint októberben lesz esély a fogamzásra. Hm...Érdekes, augusztusra arra a napra tette a pé-met amikor már javában elönt a méreg.... :oops:
Valakinek bevált már ez a Jónás módszer??

Visszamenőleg megnéztem, és amikor a kisfiam készült pont arra a napra tette amikor ténylegesen megfogant, és kisfiút jelzett a naptár és tényleg kisfiú lett. :wink:

Puszi !!

Csupa jó híreket várok én is!

Boseske kitartás! Tessék egy kis óvodát gyártani! Csupa boldogság lehet...de tényleg!

Odri! Megtaláltál??

Kislibus: ha már piroslik akkor sztem orvoshoz fordulj. Egyébként a műtét óta egyra xarabb nálam is. Azt hittem teljesen rendbejön minden, de nem. Ugyanúgy hosszabbodnak a ciklusok hasfájósan, görcsölésekkel......


Lányok Verával mi lehet?


Pusz
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!


Nyusz! Sajnos nem tudtalak megnézni, mert nem működik az iwiw karbantartás miatt.
Te megtaláltál engem?
Majd én is megnézem a Jónás módszert....hátha.

Alziza! Boldog szülinapit Zalánkának!

Puszi,
Adri
odri
 
 


Kislibus: nekem is volt közti vérzés legalább 3-4 cikluson keresztül. Nekem az orvos azt mondta ne törődjek vele. Én úgy tudom a hormonokkal van összefüggésben.

babicskó
 
 


Sziasztok!

Hőmérőzök, de az se bíztató, ma a hőm csak 36.5 volt. A pé elég valószínű, mert 15. napon lett pozitív az ovu teszt, előtte való nap volt nyák. A barna meg még mma is tart. Félek ebből megint egy korai mensi lessz... De legalább most már tudom, h. nem vagyok ezzel egyedül.

Kép
kislibus
 
 


Boeske! Mi volt a dokinál?

Kép
kislibus
 
 


Panny! Te is írd meg mi volt UH-n!

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam valami technikai probléma miatt belépni a babanetre.

Alziza!
Énis boldog szülinapot kívánok Zalánnak!!!!!!!!!!!!!! :D

Kislibus!
Szerintem nézess hormonszintet a dokiddal, mert a középidős barnázás hátterében általában hormon probléma áll. (Ezt nekem egy doki mondta). De az is lehet, hogy az ovulációtól van.
Ha hormon probléma van, akkor azt gyógyszeresen rendbe tudják rakni.
Nálam nagyon alacsony volt a progeszteron szint (ezt többszöri hormonszint méréssel állapították meg a ciklus különböző napjain).
A hőmérőzésből is meg a vizsgálatból is kiderült, hogy az ovuláció a 21. nap körül volt, ami elég késői, de szerencsére ennek ellenére összejött a baba.

Boeske!
Reméljük mihamarabb elmúlik a vérzés. Nálam szerencsére kedd óta nincs barnázás, valószínű tényleg az utrogesztan leállása miatt volt.

Panny!
Rosszullétekkel hogy állsz?

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Vera!

A hányinger egész nap kitartó de hányni nem tudok.... :?

Tegnap voltam Uh-n ahogy írtam is nektek:most mentem először az én dokimhoz a magánrendelőjébe.Nagyon örült nekem,tényleg látszott rajta ,hogy örül,hogy a műtét után ilyen hamar sikerült.Mindent rendben talált,korának megfelelő méretű a babuci(2cm-es) és jó helyen tapadt meg!Szóval kicsit megnyugodtam!

Nyusz!

Mi a második babát Jónás szerint"gyártottuk"lánynak és szép kis pöcsös fiúcska lett :lol: :wink:

Kislibus4

Szerintem is nézess hormonszintet ha ez megismétlődik többször egymás után(de remélem addig babás leszel és nem lesz rá szükség :wink: )


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Köszönjük aköszöntéseket!
Buli csak kis családi volt,mert ugye anyuhoz nem hívhatok annyi embert,ígyis úgy élünk mint a heringek! :roll:
A keresztelő szept.2-án lesz majd akkor összevonjuk a szülinappal!
Úgy is itt van már nemsoká!

Kislibus!
HORMONSZINT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lányok!
A II.sz. női klinikás mamák élményei topicban van fent kép Mandala kislányáról!Nagyon édi! :lol:

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

A haematómám sajnos még látszik, de azért gyógyulgat. Viszont a babát másfél héttel kisebbnek látta az orvosom. Na, ezt kizártnak tartom, mert a 12 hetesen meg még nagyobb volt. Nem hiszem, hogy 4 hét alatt csak másfél hétnyit fejlődött volna. Közben meg izeg-mozog, érzem is. De azért kicsit rámijesztett ezzel, úgyhogy most hízókúrára fogtak (min. napi 2 börge tej, húsok, tejtermékek stb.) Meg kaptam beutalót laborra, még májfunkcióvizsgálatot is kért, meg egy csomó "extrát". Remélem minden rendben lesz. (A 12 hetes laborom jó volt.)
De most izgulhatok a köv. UH-ig, hogy "behozza-e" a lemaradását. (Azt sem értettem, miért csak CRL-t mért, és nem BPD-t. ilyenkor már azt szokták.)
Ja, és elhatároztam, hogy vége a fekvésnek, mert egyrészt bele lehet hülyülni, másrészt meg kicsit meg kéne erősödnöm. Persze azért pihenek, de néha kicsit sétálgatok is.
Éééééés, van végre kiskönyvem is.

Én a Jónás-ban nem hiszek, és a kínai naptár se jött be. (Mindhármat lánynak jelölte. Bár a 3. még bejöhet. :) )

Nyuszifülű, Kislibus!
DRUKK!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Panny! Elkezdtem az elejétől olvasni a Jónás-os topikot a 20-ik oldalig jutottam eddig. :wink: Nagyon hihetőnek látszik. :)
Megcsináltam én is a táblázatomat, csak két dolgot nem értek, légyszíí homályosítsál már fel.
1. A fogamzás időpontját augusztus 20-ára rakta. Namármost a mensim mára várható. Ha talán megjön, és még olyan mintha nem is lenne, és bepróbálkozunk van esély? Akkor mi a helyzet ha én középidőben megérzem, mert olyankor fáj a hasam, a Jónáska meg két héttel későbbre rakta. A hődet mérted közben, használtál ovi tesztet?
2. olvastam, hogy létezik valami faktor, vagy számozás, ami a rendelklenességekre, vagy a baba betegségére utalhat. Ezt én hol találom meg???? Amit csináltam táblát az astro lapon, ott ilyen számokat nem láttam sehol. Kíváncsi vagyok vajon ha visszamenőleg megnézném, vajon kimutatta volna a kisfiam betegségét? :shock: :shock: Mert tuti biztosra akkor gyártottuk novemberben, mikorra a naptár rakta :wink:
És meggyőző, hogy számos boldog kismamának sikerül a gyermekáldás e módszer segítségével. Nagyon hajlok affelé hogy beleagyjak apait anyait. :)
Ja meg írnak a lányok valami zöld meg piros napokról. Az én táblámon csak be van jelölve az idő plussz piros csík az utolsó napon. Előtte kb 1héttel egy világos pötty, utána egy héttel egy sötét pötty... :shock: zöldet nem láttam, vagy nekem kell kiszámítan???

Elnézést ha egy kicsit sok voltam :lol: :oops: :lol: :oops: :lol:

Sok - sok puszi Mindenkinek, és kellemes hétvégét!!!

Csók
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Boeske!
Végigfutott a hátamon a hideg, meg a libabőr meg minden ettől a szótol: "behozza a lemaradást"
Nekem ezt mondták annó. :cry:
Menjél el egy magán UH-ra, és vesd össze az adatokat!!!!!!
Én annó két UH-n voltam, mm eltérések voltak, sőt, egyik napon a méhlepény a hátsó falon tapadt, egy nappal később meg már az elsőn. (20hetes uh-n). Jobb a saját magad megnyugatása érdekében!!!!!!!!! Csinálnak 4D-s hüvelyit is!! Több szem többet lát!!!!
Puszi
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Nyusz!
Igen, lehet, hogy elmegyek, de úgy érzem nincs baj.

Kár, hogy nem tudom feltenni az UH képet. Szóval fejtető-fenék távolság alapján mért a doki, de a baba begörbítette a gerincét, és lehajtotta a fejét. Így sokkal kisebb, mintha kihúzta volna magát. Szóval szerintem a BPD (fejméret) megbízhatóbb lett volna. Azt viszont nem nézte. :(

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Az a lényeg, hogy nem érzel rosszat, csak jót!!! Ez a legfontosabb!!!! Belülről úgyis megérezzük ha baj van!
De tényleg menjél uh-ra
Úr isten Boeske most nézem hogy 16-ik héten vagy???? :shock: :shock:
Attttyyaa-gattyya!!! Hű de telik az idő! :)
És hogyhogy most kaptál kiskönyvet??? :shock: :shock:

Pusz
Nyusz.


Ui: én azért hiszek a Jónás-ban, mert olyan jó hinni......Értitek? Valamiben hinni...... És még jobban bebizonyosodott bennem hogy tényleg lehet benne valami. Évekig vártunk a kis csimbókunkra, és pont beletrafáltunk. :wink:
nyuszifülû
 
 


Szia Nyuszi!

Hol találom meg ezt a Jónás féle dolgot meg táblázatot??
Igazad van valamiben mindig hinni kell.

Ja megtaláltalak az iwiw-en....:))


Puszi,
Adri
odri
 
 


Szia Odri!
:o Hát anyám ha azt tudnám.....! :?
Keress a google-ben rá, de az tuti hogy valami asztronet-es, angol nyelvű. Találtam egy használati útmutatót pps-ben! Azzal sikerült megcsinálni.
Ja meg a Jónáskás oldalon is találsz. Még az elején láttam az tuti. :)
Kíváncsi vagyok neked mit fog kiadni :shock:

Pusz
Nyusz 8)

Ja! Szép mennyasszony voltál ám! :):) /meglestelek amikor az angyalkákat bejelölted az iwiw-en! /

Szép napot!

Görcsöl a hasam.... :twisted: fáj szúr meg minden :twisted: Hát hogy sexelek így 20-án irgum burgum :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nyuszifülû
 
 


Szia Nyuszi!

Igy keresek rá, hogy Jónás? Vagy hogy? Most nem értem!
Segits!!!

Köszönöm....
Nagyon boldog voltam, akkor még hárman voltunk!
Azt hittem majd mutogathatom a kislányomnak, hogy Ő ott volt a pocakomban.
Szóval megprobálom a képeken csak magunkat nézni! Nem könnyű, mikor tudom, hogy mennyire vártuk.
Szerintem szép menyasszony voltam és sugárzik a boldogság rólam...
Rá egy hétre a szülinapomon meg elment örökre!

Ne aggódj 20-ára elmúlik és akkor mindent bele!!! :P

Most hétvégére elmegyünk a Balcsira egy kicsit pihizni.

Neked is szép napot és jó hétvégét!

Puszka,
Adri
odri
 
 


Szia Odri!

Sajnálom, ami veletek történt. De tényleg az a jó, hogy kiderült mi volt a baj.
Én végigizgulom a terhességemet, nekünk a 39.héten volt a tragédia. Most 20-án lenne 9 hónapos!
Ha érdekel, mindjárt megkeresem az én történetemet!
Vendég
 


Az enyém a 12.oldalon van.
Vendég
 


Nyusz!

Igen azon az Astro-s oldalon kell begnézni a Jónás féle napokat.

Figyi,fektetem a kölyköket utána jövök és leírom hogy mik azok a piros meg zöld napok.Kicsit bonyolult.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Bátorításként dobok fel nektek pocis képet, meg egyet a kisfiúnkról, de sajnos nem az igazi, mert csak ennyire mutatta az arcát!

Kép


Kép


Kép
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:
Chrissyy! Ez ám a pocak!!!! :lol: :lol: :lol:
Már fel is bátorodtam! :lol: :lol: :lol:


Odri megtaláltad??? Úgy írd be a keresőbe hogy Jónás naptár, és egy power point-ot keressél. Itt magyarul részletesen leírják hogy mit és hogyan kell csinálni!!
20-ára elmúlik? Még meg sem jött :cry: Csak kínoz napok óta. Már a 33-ik napon vagyok. Nem reménykedem, mert mértem hőt, az meg alacsony volt. :cry: Már mérgembe dühöngtem meg ugráltam a szoba közepén, hátha elkezdődne. De miért is ne holnap jöjjön meg, hiszen megyünk fel Pestre, este meg nagy tisztavató mulatságra megyünk. Miért is ne roncsa el a napom....Hm.....

Panny! Várom!! :lol:
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Elnézést a betolakodásért!

Kezdettől fogva olvasgatlak titeket, én is elvesztettem 3 kisbabát (mindet a 12. hét előtt), most az "otthonom", a nagy Szent Imrés topik kérését tolmácsolom:

Augusztus 15-én született egy gyönyörű csöppség, Mirjam Nefelejcs. A kis szíve olyan beteg, hogy az orvosok nem tudnak segíteni. De Mirka hihetetlen erővel élni akar, önállóan lélegzik, mosolyog, ez már maga egy csoda. És mi is dolgozunk egy nagy csodán! Ki-ki vallása és világnézete szerint segítsen imával, fohásszal, kéréssel, pránával, bíztató gondolattal, és szóljatok másoknak is, szülőknek, gyerekeknek, barátoknak, mestereknek. Ma este 10-től pedig közösen gondolunk Mirkára és az ő szívére, mely máris annyi szeretetet hozott a világunkba.

vera
kisün
 
 


Sziasztok!

Benéztem a Szent Imrés topicba és elolvastam Mirka baba történetét!
BORZASZTÓ!!
Nagyon sok erőt kívánok a családnak!

Sziasztok
Vendég
 


Szia Nyusz!

Bocsi, hogy eddig nem írtam meg a Jónást...de közben egy kis ijedtség is bejött a képbe...szombat estére kicsit elkezdtem barnázni,folytatódott vas reggel is úgyhogy tipli a kórház, de szerencsére a baba jól van és a méhszáj is totál zárva.Valszeg azért lehetett mert abbahagytam az utrót és a hormonok kicsit bazavarodtak,vagy a szervezet "emlékszik" a mensire és azért(mert pont egy hónapja is volt 2-3 napig).Azért elkezdtem megint az utrót.Vasárnap estétől már hál'istennk megszűnt.Lehet ,hogy megerőltettem magam(emelgettem a picit ,meg kertészkedtem is)úgy látszik ezeket most mellőznőm kell.

Szóval Jónás.....kell vezetni egy füzetben a ciklusokat:

-kékkel jelölni:mensi napjait(elsőtől az utolsóig)
-zölddel jelölni:mensi 1 napja+15 nap(azt bejelölni+6 napot előtte és utána,szóval össz.13 napot)
-pirossal jelölni:a neten kiadott napokat

Az a baj hogy már nem emlékszem hogy mit kell pontosan ezekiből kiolvasni de feltétlen utánanézek megígérem!!Amúgy lehet kapni erről egy könyvet,állítólag nagyon érthető és minden benne van.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Nyusz!

Bocsi, hogy eddig nem írtam meg a Jónást...de közben egy kis ijedtség is bejött a képbe...szombat estére kicsit elkezdtem barnázni,folytatódott vas reggel is úgyhogy tipli a kórház, de szerencsére a baba jól van és a méhszáj is totál zárva.Valszeg azért lehetett mert abbahagytam az utrót és a hormonok kicsit bazavarodtak,vagy a szervezet "emlékszik" a mensire és azért(mert pont egy hónapja is volt 2-3 napig).Azért elkezdtem megint az utrót.Vasárnap estétől már hál'istennk megszűnt.Lehet ,hogy megerőltettem magam(emelgettem a picit ,meg kertészkedtem is)úgy látszik ezeket most mellőznőm kell.

Szóval Jónás.....kell vezetni egy füzetben a ciklusokat:

-kékkel jelölni:mensi napjait(elsőtől az utolsóig)
-zölddel jelölni:mensi 1 napja+15 nap(azt bejelölni+6 napot előtte és utána,szóval össz.13 napot)
-pirossal jelölni:a neten kiadott napokat

Az a baj hogy már nem emlékszem hogy mit kell pontosan ezekből kiolvasni de feltétlen utánanézek megígérem!!Amúgy lehet kapni erről egy könyvet,állítólag nagyon érthető és minden benne van.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Nyusz!

Bocsi, hogy eddig nem írtam meg a Jónást...de közben egy kis ijedtség is bejött a képbe...szombat estére kicsit elkezdtem barnázni,folytatódott vas reggel is úgyhogy tipli a kórház, de szerencsére a baba jól van és a méhszáj is totál zárva.Valszeg azért lehetett mert abbahagytam az utrót és a hormonok kicsit bazavarodtak,vagy a szervezet "emlékszik" a mensire és azért(mert pont egy hónapja is volt 2-3 napig).Azért elkezdtem megint az utrót.Vasárnap estétől már hál'istennk megszűnt.Lehet ,hogy megerőltettem magam(emelgettem a picit ,meg kertészkedtem is)úgy látszik ezeket most mellőznőm kell.

Szóval Jónás.....kell vezetni egy füzetben a ciklusokat:

-kékkel jelölni:mensi napjait(elsőtől az utolsóig)
-zölddel jelölni:mensi 1 napja+15 nap(azt bejelölni+6 napot előtte és utána,szóval össz.13 napot)
-pirossal jelölni:a neten kiadott napokat

Az a baj hogy már nem emlékszem hogy mit kell pontosan ezekiből kiolvasni de feltétlen utánanézek megígérem!!Amúgy lehet kapni erről egy könyvet,állítólag nagyon érthető és minden benne van.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Chrissyy!
Helyes a pocakod! :lol: :lol: :lol:

Boeske!
Remélem jól vagy!
Egyébként az én dokim mindíg azt mondta,hogy ha a baba maradni akar akkor marad,fekvés nélkül is!Persze ne most rendezd át a lakást,vagy csinálj nagytakarítást! :lol: :lol: (TUDOM,HOGY NEM TESZED!!!!!!! :wink: )

Többiek?Hol vagytok ebben a remek időben?
Vendég
 


Szia Chrissyy !

Nagyon sajnálom amii veletek történt, borzasztó!
Én 21 hetes voltam az esküvőmön. Szépek a képek, de tényleg nagyon rossz megnézni őket.
Tudom mit érzel olyankor!

Gratula a pocakodhoz, bárcsak én is már ott tartanék....

Puszi,
Adrienn
odri
 
 


Sziasztok!

Crissy: Gratula a pocakhoz, még a babát is sikerült felismernem a 4D képen.

Panny: most pont nem kéne az utrót abbahagynod, mert csak bezavar. a 12. hétig szedni kell, ha már elkezdted. Abbahagyni is fokoztosan kell, csökkentve az adagot. Én a múlt héten hagytam el végleg, bár szerintem nekem nem is kellett volna szednem ( olyan erős terhességi tüneteim vannak (még most is), hogy nem hiszem baj lenne a a hormonjaimmal.)



nyuszfül: terhességi tesztet miért nem csinálsz, ha már 33. napon vagy?

babicskó
 
 


Sziasztok!

Panni!
Énis hasonló okok miatt kezdetem barnázni a 12. hét körül, akkor kezdem el csökenteni az adagját fokozatosan. Úgyhogy a 12. hétig szerintem is szedd.

Chrissy!
Aranyos a pocid.

Nyuszifül!
Remélem összejött a 20-i akciótok......... :wink:

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok Csajszik! :lol:

Remélem mindenki jól van, és jól telt a hétvégéje :lol:


Hát.... már a 37-ik ciklusnapomon járok :cry: Szétrobbanok mindjárt. Természetesen nem bírtam ki, és vettem egy tesztet, ami miért is ne negatív :cry: Felvagyok puffadva mint egy viziló.
A 37 nap már sok. Azt hittem szülés után rendbejövök, az orvos is azt mondta, de nyilván folytatódik a szenvedés tovább ( 36-41 napok). Anno voltam orvosnál, azt mondta minden rendben. Hm....
20-án nem volt akció. Fájt a hasam nagyon. Mostmeg? Semmi hasam se fáj, semmi jele a pirinek. Nem értem én ezt az egészet. Mensi után fogok is neki a hőmérőzésnek.
:cry: Pedig azt hittem legalább egy kicsivel könnyebb lesz minden :cry: De nem :cry:

Odri megtaláltad?

Puszi!!!
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!


:oops: :oops: :oops: Ó izé. én a Fogamzás alatt nyitottam egy vetélős topikot, mert rákerestem a guglin a babanet vetélés címszvakra, és nem dobta ki a topikot. :oops: :oops: :oops: Ott is jó az banda, és már babások is vannak. Ha van kedvetek, szabad az átjárás. Ha lesz egy kis időm benézek ide :-) Hú most olyan izé (na jó ->rossz) érzésem van, mert megosztó voltam, pedig verbuválni akartam. :evil:

Na mindegy inkább két fórum, mint egy se, nem igaz??? :roll: :wink: :twisted: :lol: (védem a mundim becsületét no) 8)

tjuca
 
 


Szia Nyuszi!

Sajnos még nem volt rá időm. Nemrég jöttünk meg a Balcsiról...
Most meg nagyon fáj a hasam. Ez a 3. mensim.
Szerencsére nekem normálisabb lett mint volt. Időre jön meg mindig.
Remélem nem lesz már olyan sok... :)
Jó lenne már túl lenni a műtéten.

Hát jó sokáig húzodik.....nem mész el dokihoz?
Nem hosszú az a ciklus egy kicsit?

Azt hiszem én nem hőmérözök, abból elég volt egyszer!
A fránya mikroszkópon soha nem láttam semmit.
És anélkül is összejött.

Vigyázz magadra!

Puszi,
Adri
odri
 
 


Sziasztok!!

Nyuszifülű javaslatára én is írok ide..én áprilisban veszítettem el a kisbabámat a 6.hónapban..egyik nap nem mozgott és kiderült hogy már nem él..a halálát egy vérrög okozta a köldökzsinórban..kislány volt.Borzalmas volt de ezt azt hiszem ezt nem kell bemutatnom.
Nagyon sajnálok mindenkit akivel ilyen szomorú dolog történt és drukkolok nektek hogy minden jól alakuljon..én most újra babát várok a 9.hétben vagyok,rettenetesen izgulok és minden dokilátogatás előtt a gyomorgörcs rajtam van..és aztán mikor látom hogy minden rendben elmorzsolok egy könnycseppet örömömben..a hétvégén picit vérezgettem de azt mondta a doki minden rendben van csak feküdnöm és pihennem kell..Itt a fórumon megismertem Chrissyt még a személyes tali nem jött össze de tervbe van véve..mindenkinek sok erőt,kitartást és szép napot kívánok!!
Vendég
 


Szia Krixta!

Én is sajnálom ami veletek történt. Igen ezek borzasztó dolgok.
Én 5 és fél hónapos voltam.
Elég hamar összöjött a következő baba. Nem kellett várnotok? Egyből próbálkozhatattok?
Irigyellek és gratula a babához!

Vigyázz magadra és a babára!

Üdv,
Adri
odri
 
 


Nyusz! Úgy látom kicsit vesztettél a lelkesedésből, de ettől még lehet baba! Úgy értem a 37 napos ciklus nem zárja ki! De azt is megértem, hogy csalódott vagy, mert azt vártad könnyebbedik a dolog, rövidebbek lesznek a ciklusok és kevesebbet kell várakozni, de akkor is bíztatnálak!!! Mindíg azt ondogatom magamnak: A baba jön ha jönni akar és isten is úgy akarja!!! Persze ettől még hónap vágán piri beköszöntével pofára esek, meg ha elkezdek barnázni, vagy ha egyik nap leesik a hőm, máris parázok, hogy jaj, biztos valami bajom van, de akkor se hagyom magam!!! És te se hagyd!! Csak jó sűrűn kell tevékenykedni a baba megfoganásának érdekében és menni fog meglásd! :D

Chrissy! Én is megdícsérem a pocidat, nagyon szép, arányos kismami vagy! :D

Krixta! Én is áprilisban vesztettem el a babámat (petezsákomat) a 7. héten, bár asszem ez nem fogható egy mocorgó baba elvesztéséhez, azért átérzem amit te. Kívánok egészséges, nyugodt, boldog várandósságot!!!

Odri! Nyuszifül! Most már muszály bebabásodnunk!!!

:roll: :roll:

Kép
kislibus
 
 


NANÁ CSAJOK!!!!!!!!! BABÁRA FEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



APÁCSKÁKAT LETEPERNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



UI: A BABÁSOKNAK IS!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nyuszifülû
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?