Új privát üzeneted érkezett!

Akkor passz - arra gondoltam, hátha később mérted a hőd. A pé, viszont, szerintem már megvolt, csak igy elég nehéz betájolni, hogy mikor.

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok Lányok!
Bocs, hogy így eltűntem, de nem igazán vagyok itthon a nyáron. Semmi izgalmas nincs velem, a bogyók talán használnak majd, mindenesetre a hők furák, a bogyók óta az első ciklusfélben nagyon alacsonyak a hőim, a pé majdnem észrevétlenül jön, semmi váladék és kis fájdalom, de ami jó hír, hogy 1 éve először az előző ciklusban nem volt barna maszat. Ebben a hónapban rosszkor voltunk együtt, a sok utazgatás nem kedvez a babagyártásnak, de majd szeptemberben!!!!!

Zora
Kép
zora7
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT KRISZ!!!!

Panda! Nagyon köszönöm az infót!!! Aranyos vagy! Remélem, minden rendben van veled! Írj egy kicsit magadról!!
Ildi! ha megjön, akkor írok egy sms-t az asszisztensnek és ad papírokat (gondolom valami "beutalóféleséget") a vérvételhez. A mensi 3-6. napja között kell az első vérvételre menni. Azt mondta a doki, hogy a 6. nap már egy kicsit késő, de még belefér, ha úgy jön ki a lépés. Utána a 19-20-21. napon megyek újra. De most minden gondom nagyobb ennél. NE TUDJÁTOOOOOK MEG!!!! Ez a nyár nagyon nem jön össze. Tegnap a férjem egy balesetet szenvedett a házunknál, amikor a kerítéssel bajlódott. Hatalmas ütés érte az egyik szemét. Majdnem megvakult. :cry: :cry:
Aztán rohantam vele a váci kórházba, majd Kerepesre, ahol végre megvizsgálta valaki, de akkor már rendesen folyt a vér a szeméből.... Kész. Tiszta ideg voltam.
Ma sikerült összetörnöm a kocsink első lámpáját, ami kb.: 40.000 Ft lesz. :cry: :cry:
Szóval, ne haragudjatok, de nem vagyok valami csúcsszuper formában. Elhalkulok egy kis időre és a férjecskémmel vagyok, aki most nagyon kivan. :cry: :cry:
Azért a vérvételeket nem hagyom ki, szépen elintézek mindent, mert szeretném már végre tudni, hogy mi újság van velem. Ígérem, hogy igyekezni fogok, és megpróbálok minél előbb jönni hozzátok, de most egyáltalán nem vagyok babatervezős állapotban. Minden percben elbőgöm magam, és úgy érzem, hogy ennél rosszabb már nem lesz velem soha...





Mo :cry:
Vendég
 

 
 

Kedves Mo!
Mi lett a férjed szemével? Remélem nem érte maradandó károsodás! Írd meg kérlek, hogy alakul mindkettőtök egészsége!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!

Mo, annyira sajnálom, ami veletek történt (legfőképp ami a pároddal) a reggel, amikor olvastam csak bámultam magam elé.... nagyon gyors gyógyulást kivánok neki! Amikor megint tudsz irni, akkor várunk vissza!!!!

Most többre nem telik....

puszi mindenkinek

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Mo! Nagyon sajnálom a kicsi férjed! Most az a legfontosabb, hogy álpolgasd!!!! Sok-sok gyógypuszi!!!! Azért majd írd meg, hogy hogy van, ha lesz egy kis időd!!!
Remélem hamar rendeződik minden és akkor nagy-nagy szeretettel várunk vissza!
Köszi a köszöntést!

Zora! DE jó, hogy bekukkantottál! Pihend ki magad a Balcsin!!! Egyébként mit csináltok ott?

Éva! Hahóóóóóóóóóóóóóóó! Merre jársz??? Itthon vagytok már???


Kismamik! Veletek mi van????

Képzeljétek tegnap voltam dokinál és kaptam egy antibiotikumos kencét a nunusra, vagy inkább bele. Remélem ez helyrehoz!

Ja és a ferit is becsaptam! Ma reggel mikor beírtam a hőm a 24. napra azaz szombatra tette be a pé-t. De csaltam egy kicsit és a múlt csütörtöki hőmet módosítottam 1 tizeddel többet írtam be, így a pé-t a 20. napra tette és szerintem ekkor volt, ha volt pé-m. DE majd meglátjuk, mert nekem a lutheális szakasz az 16 nap szokott lenni és a 17. napon jön meg.

Szemléltetem is:

Kép


Pusszantó Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok lányok csak bekkukantok

túl vagyok a letargián és eldöntöttem, hogy nem mérem a hőmet csak LH tesztet csinálok.

A teszt nem volt pozitív eddig ugyhogy lehet hogy ebben a hónapban nem is volt PÉ- m, vagy csak később lesz.

Krissz utólag is boldog névnapot.

Remélem mindenki jól van én szerencsére jól vagyok Bálintozom éjjel nappal a kicsi fiam napról napra nagyobb és teljesen elvarázsol.

Puszilok mindenkit. :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Mi jól vagyunk bár még a róka nálam van de remélem ha megmozdul a baba elmúlik. Így nézett ki 13 hetesen:

Kép

Pénteken megyünk 4D-re. És ez a pocim:

Kép

Hát kb. ennyi most a nővérem szülésére készülünk neki voltunk vásárolgatni meg mentem vele 4D-re.

Mo,
Nekünk meg ma bedöglött a tv :?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Én is itt vagyok! Sajnos épp csak benéztem, de holnap igyekszem mindenkinek írni és élmény beszámolót tartani!

Mo!
Mi van a férjed szemével???? Nagyon izgulok, írj már valamit!

Pandácska!
Nagyon szép kismama vagy!
Ez a baba már most gyönyörű!!!!

Ind!
Ha olvasol! Hol lehetne elérni a nővéred? Úgy szeretnék egy jó fodrászt!

Jaj Lányok rohannom kell mert vendégeim vannak, de holnap ígérem jövök!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Panda! Nagyon édi pocid van! Ahogy így elnézem a 15. hét környékén ideje lenne már elküldened a rókákat, én szívesen bevállalom!

Éva! De jó, hogy bekukkantottál! Majd várjuk az élménybeszámolót!

Ahogy így elnézem már csak én hőmérőzök kitartóan. Képzeljétek nekem beragadt :roll: :? a hőmérőm, mert 4. napja 36,8.
Most viszont azon izgulok, hogyha valami csoga folytán esetleg baba lenne, akkor nem árt neki az antibiotilumos kenőcs, ráadásul azt a hüvelybe kell fecskendezni. Szerintetek?

Kismamik! Jelentkezzetek, hogy vagtyok!!!!

Mo! Férjecskéd jobban van már?

Ildikó! Mensi vagy nem mensi??? Ez itt aa nagy kérdés?

Andi! Lehet csak rossz volt az lh teszt! Örülök, hogy jobban vagy! :lol:

Mindenkinek millió puszi!
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Krisz, sajnos van mensi! És a hormonprofilom is el fog maradni, mert amig azon agyaltam, hogy visszamondjam, vagy ne mondjam a tengeri agytágitót, már ki is fizették. Igy jövő héten nem leszek itthon.
Remélem, mikor újra jövök, jó hireket fogok olvasni tőled :wink:

Panda, nagyon tetszik a kép a piciről - nekem is kell!!!!!

Éva, örülök, hogy jelentkeztél. Remélem a pajzsmirigy eredmények jók lesznek.

Puszilok mindenkit!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszönöm, hogy gondoltatok ránk. Gyorsan elmesélem, hogy mi történt velünk:
Vasárnap este a férjemmel a háznál dolgoztunk. Most bontottuk szét a zsalut, mert a napokban betonoztuk a kerítés alapját. Az utolsó zsalut kellett már csak szétszednie, de az elég rendesen benne volt a betonban. A csákánnyal és egy 10 kg-os kalapáccsal próbálkozott. A csákányt beékelte, a kalapáccsal pedig hatalmasat ütött a csákány vasára, aminek a nyele egyenesen a szemébe csapódott. Azonnal összeesett. 1-2 percig a földön feküdt sokkos állapotban. Azt hittük, hogy azonnal megvakult és kifolyt a szeme... :cry:
Nem voltam észnél én sem.
Hála Istennek, már jobban van, de még alig lát. Minden nap megyünk a kórházba és itthon is csepegtetjük. Már gyógyulgat. Talán nem lesz gond...... de idő kérdése, hogy mikor javul meg teljesen.

Ildi! Sajnálom a pirit! A következő mensinél érdemes lenne neked is egy hormonprofilt csináltatni! :wink:
Panda! Gyönyörű babád van!
Éva! Milyen volt a nyaralás?
Krisz! Fogalmam sincs, hogy mennyire erős ez a kenőcs. Beszélj a gyógyszertárban a patikussal vagy a dokiddal! Fontos lenne tudni!!!!
Ind! Mi van veled?
Andi! Örülök, hogy túl vagy a szontyom-bontyomon! :wink: Ha a teszt eddig negatív volt, akkor nagyon megy a drukk!!!! Mostanában tuti ll csíkos lesz! :wink:
Zora! Hőmérőzöl még?
Lányok! Hol vannak azok a csodás hőgörbék?! Úgy megbámulnék néhányat.... én sajnos nem tudom itthonról vezetni egyiket sem. :(
Egy indok, hogy miért mennék már dolgozni :D
Vendég
 


Sziasztok!

Éva! Én már 2 napja várom az írásod!!!!

Mo! DE jó, hogy jelentkeztél! Szegénykék, én nem is tudom észnél lettem-e volna a te helyedben. Reméljük minden rendbe lesz apával! Millió puszi Nektek!!!

Ja és itt agörbém, mert ugye csak én mérek!!!!

Kép

Szerintetek normális, hogy így beragadt a hőm? Ja vasárnap óta szedem a bryo-t a homeos bogyót.


Pusszantó!
Vendég
 


Ja Ildikó! Lehet , hogy neked most kifejezetten jót fog tenni egy kis kikapcs és újult erővel ugorhatsz rá apára, ha visszajöttél az agytágításból!!!
Várunk ám vissza!
Vendég
 


Sziasztok!

Krisz!

Utólag is: BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Mo!

Jajj, hála Istennek, hogy nem lett nagyobb baja a Párod szemének...szörnyű lehetett :shock:

örülök, hogy voltál dokinál :)


Lányok!

Annyira de annyira szorítok Mindenkinek, és elszomorodom a megjövő mensik hírére...de érzem, hogy hamarosan többen is leszünk itt kismamák...

mi jól vagyunk, a meleget és a hirtelen hő-ingadozásokat rosszul tűröm, de igyekszem elfoglalni magamat, ami most könnyen megy, hisz itthon vannak a gyerkőcök :)

puszi Mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Pandácska!

Nagyon édes a babucid :) :) :)

nekem olyan fiúsnak tűnik a kis pofija :)

táblát nem kaptunk régóta :wink:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!
Voltunk ma 4D-n mindene szépen fejlődik korának megfelelő ficánka :lol: na és a végén...szóval... :lol: kislány :lol: :lol: elöször nem akarta megmutatni de az uh-os nő ügyesebb volt kicseleztünk és lebukott hogy nunis :lol:

Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Panda! Gratulálok a gyönyörű lánykádhoz!
Szuper képeket kaptunk tőled! De, jó!!!! Nagyon örülök, hogy minden rendben van veletek!!!! :)
Mi lesz a neve?
Vendég
 


Krisz! Mit mértél mostanában? Nagyon megy a drukk!!! Hátha ez a nyaralás meghozta a babát!!! Már a 13. DPO??? Hűűűűhaaa!! :wink:
Vendég
 


Ildikó! Tengeri agytágítóóóó???? :shock: Valamiről most nagyon lemaradtam. Mi a csuda ez az agytágító?
Éva! Milyen volt a nyaralás? Ígérted, hogy jössz. Gyere máááár! Mesélj!
Sheila! Kérlek, mutass képeket nekünk te is!
Zora! Eltűntél. Ejj-ejj, ezek a fránya kozmikus csodaszerek...hmmm. :lol: :lol:
Andi! Mi van az LH tesztekkel? Hogyan alakult a ciklus?
Vendég
 


Sziasztoik!

Panda ! Nagyon édii a babád!!! És kislány!!! Én is aztt szeretnék!!!

Mo! Drága! Nézd csak ilyen a görbém:

Kép

Hogy vagytok! Férjecskéd szeme hogy van???

Éva!! Figyuka nem tudod, hogy aza hüvelytabli amit a tejsavtermelésre adtak azt hűtőbe kéne tartani az van ráírva , én meg csak 4 nap után vettem észre, hogy hidegen kell tartani és ennyi idő alatt tönkremehetett???
Ma este kell elkezdenem azt dugdosni.


Többiek!!! Tessék bekukkantani!!!

Puszi!!!
Vendég
 


sziasztok

Szerintem lekéstem az LH tesztet mert azóta sem volt pozitív de a reggeli höm már magasan van mert valamelyik nap megmértem.
Ugyhogy nem igazán tudom hol tartok, de egy kicsit nem is bánom egy hete szörnyű gyomorégésem van nem tudom mi a baj, remélem elmulik.

Megvárom a 32 napot mert általában akkor szokott megjönni, és meglátjuk mi lesz.

Panda csodálatos a kicsi babód úgy irigyellek.

Remélem mindenkinek gyorsan lesz babója.

Puszilok mindenkit

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok Lányok!
Sajnos beteg vagyok, csak gyorsan Krisztinkának:
Annyi baja lesz csak a kúpnak, hogy megolvad, de nem romlik meg. Azért tedd hűtőbe, mert folyékony állapotban elég nehéz használni! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Köszi! Mi a baj? Gyógyulj meg gyorsan!
Sok-sok gyógypuszi!!!
Vendég
 


Krisz! Mensi előtt kezded a kúpot??
Jó kis görbéd van, bár egy kicsit alacsony a hőd. A lényeg: jól működik minden a ciklusban és nem lesz maratoni. :wink:

Éva! Nagyon sajnálom!!! :cry: Gyógyulást kívánok!!!!

No, Andi! Nagyot néznénk, ha ebben a ciklusban jönne össze a baba. :wink: Remélem, a rosszullétek gyorsan szünnek nálad! Jobbulást!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon megtetszett a topic címe. Látom, sokan régóta próbálkoznak itt, és sokan már sikerrel is jártak. Mi még most fogjuk kezdeni, és nagyon reménykedem. Ha nem bánjátok, időnként majd benézek hozzátok, jó olvasni benneteket.

Mororo, látom itt nagy "nagy mennyiségben" megtalálható vagy. Szurkolok neked, hogy sikerüljön. Akkor ez azt jelenti, hogy sikerült rendes orvost találnod?


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Virág! Üdv közöttünk!!! Gyorsabb babásodást Neked, mint amit mi produkálunk! Gyere gyakrabban, igaz most nyáron lelassultunk, meg kezd a csapat egy kicsit reményvesztett lenni, de ősszel beindulunk újra!!!!! IGAZ Lányok!
Mesélj magadról egy kicsit hány éves vagy, esetleg milyen praktikákat csinálsz a babásodás érdekében, hőmérőzöl esetleg, meg hasonlók!

Mo! Azt mondta a doki, hogy ha elfogy a kenőcs , akkor ezt a tablettát (nem kúp) kell dugdosni, de lehet ma meg is jött, mert már jött belőlem valami rózsaszínes, amit nem hiszem, hogy a tabletta okozott. Még kivárok, de a görbém is öngyi lett:

Kép

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Szia Virág!!!! Nagyon örülök neked! Igen, itt töménytelen Mo van... :lol: :lol: :lol: Köszönöm a drukkot!! Hasonló jókat kívánok én is neked! Mikor kezdődik a start?
Igen, én is azt hittem, hogy találtam egy rendes, aranyos, kedves és megértő dokit..... és képzeld! a gonosz, kegyetlen máris vérvételekre küld :mrgreen: :lol:
Kezdődik a hormonprofil. Már várom is egy kicsit.
Idáig betoji voltam. A profilt, (a lányok) már tél óta mondják nekem, de vártam a csodát és beszedtem az összes bogyót meg teát, amit vény nélkül kaphat az ember a gyógyszertárakban. :mrgreen: Szóval, velem vigyázni kell!!! :wink: :lol:
Most meg nam akar jönni a piri. Ma reggel kíváncsiságból megnéztem, hogy mennyi az annyi.... és hőmérőztem egyet. 36.9
Úgyhogy ma sem jön a mensi. Várok. :roll:
Néznék egy nagyot, ha rászánnám magam végre a dokira és közben most jönne össze a baba, spontán. ÁÁÁááá, de nem ringatom magam. Tuti nincs semmi. Csak egy (szokásos) maratoni ciklus.... :cry:
Krisz! Sajnálom!!!!! Gyorsan tedd rendbe magad a kencékkel és új reményekkel HAJRÁ!!!! Kívánom, hogy ne kelljen már annyit várnod/-nunk!!!

LÁNYOK!!!! Láttátok Zora vonalzóját??????? Ha még neeeeem, akkor érdemes egy pillantást vetni rá!!!! :wink: :D
Kozmikus energia???? Hűűűűha! Azt hiszem, én is kipróbálom!!!!
Vendég
 


Krisz! Mi van a vonalzódon? 11 DPO?! Ezt most nem értem.....
Akkor miért rajzolta a pé-t a 20. napra?? De, ha már odarajzolta, akkor hogy jön ki a 11. DPO? Látszik, hogy elszoktam a fertytől.... egy kicsit ez most magas nekem... :mrgreen:
Vendég
 


Sziasztok!

Mo! Nem veled van a baj, hanem visszaállítottam az aug 2-i hőmet az eredeti 36,5-re, a 36,6 helyett, mert én azt gondoltam hogy előbb volt a pé. a ferti szerinte meg később:

Kép

Zora! Kukkants már be!! 17. DPO!?? :shock: :roll: Olyan már nincs is, csak ha baba van!!!! :lol: :lol:

Éva! Gyógyulgatsz már???

Andi! Nálad mizu???

Kismamik!!! Tessék már bekuksizni!!!

Pusszantó!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Krisztinka, látom, te nagyon gyakorlott hőmérőző vagy. Én két hónapja mérek rendszeresen. Tájékozódás végett előtte is csináltam, és eléggé elkeserített a kapott görbe. Azóta változtattam a technikán (most hüvelyben mérek), és sokkal jobban néz ki. Azt hiszem, Lh tesztet is csinálni fogok, a jó időzítés végett.

Egyébként 30 éves vagyok és első baba lesz. Elevitet meg folsavat szedek, és a férjemmel is szedetek vitamint (mindig nevet emiatt rajtam :D ). Amint abbamarad a mensim, nekifogunk, és nem védekezünk. Alig várom!

Mo! Akkor megvolt már a vérvétel? Vagy küldtek és még nem mentél el? Hajrá!


Kép
Vendég
 


Sziasztok! Nem vagyok gép mellett és nem mérem a hőmet. Ezért csak megy magától tovább és lesz egy 66 napos ciklusom. Üdvözlöm virágot és igérem augusztus végétől visszatérek! Addig nagyon vigyázzatok magatokra, mindenkit puszilok!

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként Mo, ha neked volt péd, az már maga a csoda, így ne kicsinyeld le ezt a szép hőt! Szerintem a Te esetedben az ilyen több, mint reménytkeltő!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon drukkolok!!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!
10000 kg paradicsom pucolásán és befőzésén vagyok túl. Micsoda, gyönyörűűűűű nyár :D
Virág! Ahogy megjön a mensim, hívom a dokim asszisztensét, ő elintézi a papírokat, és kb. a mensi 3. napján már mehetek is a vérvételre. Most azt várom, hogy megjöjjön végre valahára, és kezdődjön a start nálunk is, mert idáig csak lövöldöztünk a vakvilágba, és tök reménytelenül vártam a babát. Ha a hormonprofil elkészül, akkor kiderül majd (remélem) hogy milyen hormonális probléma akadályozza a babát és a normális ciklust meg a pé-t.
Zora! Valóban szép ez a hő, de most nem igazán foglalkozom vele. Úgy várom a pirit, mint a..... mint, a .... nemistudommit.
Szóval, nálad nem a kozmikus energia a ludas? Káár. Pedig már kezdtem örülni.
Krisz! Aha, most már értem a görbédet. Csak, ahol most van a pé, ott meg nincs akció. A fenébe!! :(

Virág! Nagyon szorítok neked! Hú, izgi lesz. Ez lesz az első ciklusod! Megy a drukkkkkkk++++++!!!!! Megmutatnád az előző ciklusokban mért hőket? Kíváncsi vagyok.
Vendég
 


Sziasztok!

Mo! Micsoda nagy munkában voltál! Én nem szoktam ilyesmit csinálni, de az eredmény miatt biztosan megéri. Csakhát a vele járó munka. Nem tudtam, hogy a hormonprofil az ennyire "összetett", tehát hogy bizonyos napon kell csináltatni. Szurkolok neked, hogy tényleg legyen eredmény és kezelhető legyen.

Krisztinka, ti mióta próbálkoztok egyébként? Én még nagyon bizakodó vagyok.

Majd próbálok feltenni görbét, hátha az alapján a tapasztaltabbak tudnak mondani valamit - már próbáltam, de nem ment. Úgy tűnik, nem vagyok egy technikai zseni. Egy itthoni open office-os táblázatban vezetem, de a babanetnek nem tetszett a formátuma. Majd kitalálok valamit. A Ferti-ről könnyen föl lehet tenni? Mert akkor megpróbálom onnan.

Most elutazom az édesanyámhoz vidékre, szombaton jövök legközelebb. Addig is szép nyarat mindenkinek!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Virág! Amikor a fertibe vagy ráállsz a görbére jobb egér és feljön egy kis ablak, azonbelül kép mentése másként és így lemented a gépedre, majd a gépen megkeresed és Photoshopban vagy a paintben megnyitod a képet és ott átméretezed a lényeg, hogy a szélessége ne legyen nagyobb 600-nál a magasságot úgy is ehhez igazítja a program és az is kisebb lesz, mint 600. Aztán elmented újra, de a mentés máskéntet választva és a kiterjesztésnél vagy a GIF vagy a JPEG/JPG-t választod.

Ja a vonalzó kódot a profilodba másold be az aláíráshoz és akkor mindig látható nem kell mindig bemásolni!!!
Szóval felmész a fertibe Share/tickers menübe ott rákatt, hogy Costumize......és végig nexteled mert már láttam, hogy beállítottad egyszer a vonalzód, de ha nem akkor újra választasz vonalzót, figurát meg ilyenek és a legvégén kiad 3 kódot, abból neked bbCode: nál lévő krixkrakszot kell a profilodba bemásolni, tehát azt a részt, hogy Kép (IMG-től IMG-ig)

Aztán ha kiválasztottad hogy másolás belépsz a babanetre bejelentkezel és itt a fórumban van fölül az , hogy SEGÉDLETEK ez egy legördülő menü, abban van hogy PROFIL azt megnyitod és az ALÁÍRÁS-hoz lemész oda bemásolod az IMG kezdetű kódot.


Mo! Tényleg totál vicces lenne, ha most lennél babás! De nagyon jó lenne!!!

Lányok tudjátok, hogy Éva Balázskája kórházban van? A mássik topikban olvastam.

Éva! Jobbulást a kis Bazsinak! Sajnálom, hogy ennyi mindenen kell keresztülmenned! Kitartást! Nagy-nagy ölelés!

Kismamik! Irgumburgum már! Hol vagytok???
lnd, Sheila, Ági, Pandus!

Andi! Veled mizu??? Tessék bekuksizni!!

Az én kesze-kusza görbémet megmutatom nektek:

Kép

Puszi
Vendég
 


Ja Virág, mi már 1 éve próbálkozunk, vagyis szept. 14-én lesz pont 1 éve! Úgyhogy lassan agyas leszek tőle, hogy még mindig semmi. Mostmár egyre jobban érzem, hogy valami gáz van velem.

Ildi! Lassan túl vagy az agytágításon??? Gyere majd és mesélj!!!!
Vendég
 


Sziasztok! Na haragudjatok, hogy ilyen rég voltam, de semmi kedvem netezni, amikor mégis leülök a gép elé, akkor lakást keresek, mert októberben költözünk és ettől már begolyózom, úgyhogy utána menekülök. Múltkor irtam 1 extra hosszú levelet és törlődött az egész, azóta most szántam rá magam megint.

Szóval a lakásunkat áruljuk, egyenlőre még nincs jelentkező, de mi elköltözünk albiba, kissé pénzkidobás, de több indok is szól mellette.
1. egy hatalmas emelkedő tetején lakunk a 3. emeleten, a játszótérről alig vonszolom fel magunkat és ez nem lesz könnyebb 2 kölökkel sem.
2. nem akarom, hogy szülés előtt 2 héttel vk bejelentse, hogy megvennék, de 1 hónapon belül költözzünk.
3. nem akarom, hogy újszülött mellé jöjjenek lakást nézni és hozzák a bacikat.
Viszont úgy nézünk lakást, hogy a párom munkahelye mellett legyen, és legyen a közelben jászótér is. Igy megspóroljuk a benzint és ebédelni is haza tud jönni. Már találtunk egyet, kedden nézzük meg. Lehet, hogy spórolásiból nem lesz netünk se. Aztán ha sikerül a lakást eladni, akkor keresünk valahol a város szélén egy kis telket és szeretnénk mi is épitkezni, reméljük jövő karácsonykor már ott leszünk.

Különben én nagyon jól vagyok, már csak nagyon ritkán vagyok rosszul. Afp-m is jó lett, 27-én megyek uh-ra, akkor talán kiderül, hogy Maja-e a babánk vagy kereshetünk neki vm szép fiúnevet. Különben nemrég Ben tök magától ezt mondta: pici baba kisfiú nem. kérdem, hogy nem kisfiú a kisbabánk. Azt mondja nem, kérdem akkor mi. Erre azt mondta, kislány. Azóta akármikor is kérdem tőle, hogy kisfiú-e baba vagy kislány mindkettőre igent mond, de akkor ezt magától mondta, pedig nem is a babáról beszéltünk előtte. Hát majd kiderül jó informátora van-e. Tegnap felhivott a védőnő, elkezdte mondani, hogy a Benedek szempontjából milyen jó lenne ha lány lenne, szerintem a benedeknek is az a legjobb, ha egészséges testvére születik, akkor tudok vele is foglalkozni, a neme szerintem mindegy neki. Októberben tervezünk elmenni 4d-re, néha azt gondolom hanyag vagyok, hogy csak akkor, de nem akarom szegényt szivatni, csak hogy én nézegethessem. Nemsokára próbálok magamnak szülésznőt is keresni, már van kiszemeltem, még fel kell hivnom.

Most nem tudok mindannyiotoknak irni, de igérem majd erre is sor kerül!

Csak abban segitsen nekem vk, hogy szerintetek normális, hogy csak ritkán érzem a mozgolódást? Egyre erősebb és Benről nekem az maradt meg, hogy folyamatosan mozgolódik, most meg nem ez a helyzet. Vagy az bennél is csak később volt?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok! Kép

Ind! Örülök, hogy jelentkeztél és minden rendben van veletek!! Valóban jól döntöttetek, hogy most kerestek magatoknak másik lakást és nem a picurka babával várjátok a vevőket!
Teljesen midegy, hogy kisfiú lesz-e vagy kislány! Ez a védőnő nem normáliiiiis!!!! Sajnos nem tudok neked segíteni mocorgás ügyben, de szerintem ha a vizsgálatokon minden renben volt, akkor felesleges izgulnod! Egyik babavárás sem egyforma (azt mondják). Kár hasonlítgatnod! :wink:
Krisz! Látom, hogy 1. cn-on vagy. :cry: Sajnálom!!
Virág! Érezd jól magad az anyukádnál! Jó nyaralást! Kellemes kikapcsolódást kívánok! Krisz mindent elmondott a fertivel kapcsolatban, de ha lenne kérdésed: bátran szólj!!!!! SEGÍTÜNK! Várunk vissza! :wink:
ÉVIKÉM!!!! MI TÖRTÉNT BALÁZSKÁDDAL? UGYE JOBBAN VAN MÁR? Aggódok értetek!!! Hogy bírod?! Nagyon nehéz lehet most neketek. Mielőbbi gyógyulást kívánok!
Ildikó! Miféle agytágításon vagy????? :shock: Gyere már, mert kifúrja az oldalamat a kíváncsiság!!!!!
Vendég
 


Tegnap akartam küldeni még ezt a képet, de elfelejtettem, remélem sikerül megnyitnia a babanetnek.

1187357479.37.zip

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Szia Ind!
Én megnéztem :wink: szép "kis" pocakod van már!!!! :)
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Az éjjel értem haza.....

Virág, üdvözöllek én is köztünk! Boldog babásodást kivánok! Örülök, hogy bővül a csapatunk, mert nagyon le vagyunk lassulva....

Drága Mo, nem voltam itthon, igy nem is tudtam válaszolni a kérdéseidre. Tehát, kúrzuson voltam, amit köztisztviselőknek tartanak. Inkább komunikációról volt szó, de szerencsére nagyon megértőek voltak, hogy napozni is szeretnénk, igy nem volt túl sűrű a program :D Általában csak a déli időben tartottak bent, amikor amúgy sem tudtunk volna a Napon ülni. Jó kis pihenés volt :)
Te mos a hányadik napon is vagy? Jó lenne, ha nem lenne szükséged már a hormonprofilra :wink:
A férjed hogy érzi magát?
Én pénteken szeretnék elmenni a dokihoz, hogy jövő hónapra el tudjon küldeni hormonprofilra. Holnaptól megint nekikezdek hőmérőzni.

Krisz, sajnálom, hogy megjött a mensid :( - pedig annyira szép görbéd volt! Ne add fel a reményt! Tudod, sokszor eszembe jutsz, hogy Manód ripsz-ropsz összejött, most pedig mennyire meg kell kűzdj....Az 1 év várakozás után most már itt lenne az ideje, hogy jelentkezzen a második babád is!!! (persze, bagoly mondja a verébnek :D)

Ind, hú - milyen nagy a pocid :D Sajnálni fogom, ha nem lesz netetek, és nem fogsz tudni irni....

Zora, augusztus végétől majd minden nap várunk :wink:

Éva, még nem volt időm olvasni, hogy miért van Balázskád a kórházban, de remélem nem veszélyes! Mindenképp gyors gyógyulást kivánok neki.... Sajnálom, hogy ennyi mindenen végig kellett menj....
A vizsgálatnak mi volt az eredménye?

Panda, nagyon szép babád van!

Sheila, veled mi van? Nagyon rég irtál!

Andi, hány naposak szoktak lenni a ciklusaid? Hátha végre összejött!


puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Ildikó! Én is sok sikert kívánok nektek! Ti mióta próbáljátok?

Ind! A képet én is megtudtam nézni. Nagyon szép pocak. Hány hetes?

Krisztinka! Az egy év az most nekem nagyon-nagyon soknak tűnik. Nem is tudom, mit csinálnék, ha ennyi ideig nem sikerülne. Kitartást kívánok nektek! Te a hőmérőzés mellett használsz(vagy használtál) LH tesztet?
Köszönöm a segítségedet kép ügyben, azt hiszem, sikerült (illetve mindjárt kiderül).

Tehát az előző ciklusaim (várom "szakértői" véleményeket):





Kép Kép

És köszönöm nektek, hogy ilyen segítőkészek és érdeklődőek vagytok. Nagyon lelkesítő, ha vannak "társak" ebben a dologban.
Vendég
 


Sziasztok!
Ildi! Már minden villágos! Amíg nem írtál, el sem tudtam képzelni mit lehet veled az agytágításon..... :lol: :lol: :lol:
A férjem meggyógyult. Köszönöm kérdésed! Nagyon izgultunk miatta, hogy esetleg károsodott a szeme, de a vizsgálatok kiderítették, hogy minden oké. Ezt szerencsésen megúszta, de hajszálon múlt, hogy arra a szemére látni fog-e valaha. Annyit voltunk a kórházban, hogy az hihetetlen.
Tegnap úgy döntöttünk, hogy elutazunk a Balatonra. Szuper volt kb.: du. 4-ig, aztán a zuhi kikergetett a vízből. :? Megbeszéltük, hogy ezt megismételjük egy párszor, ha lesz még jó idő és a férjecském nem dolgozik. Szóval, jó kis hétvégém volt. :D
A ciklusom maratoni. Most tartok a 14596859654123. napon. Viszont a reggeli hőm: 37.1 :)
Nem tudok én már semmit. Nem izgulok, csak örülök, hogy ebben a ciklusban jól működik (működött) a szervezetem. Fogalmam sincs, hogy mikor voltak akciók, mikor volt pé., hogyan alakult a ciklusom alatt a hő. Nem figyeltem semmit sem. Nem is volt rá időm... Várom, hogy egyszer csak megjöjjön és mehessek a dokihoz. Szeretném a h.profilt elkezdeni. Az a gondom, hogy szépen belecsúszik ez az egész a munkába. Csütörtökön már mennem kell dolgozni. Ha megjön a piri, akkor a vérvételek napján el kell cserélnem a munkanapomat a kollégámmal, hogy elintézhessem a dolgaimat.
Mindegy. Már ez sem érdekel annyira. Majd, lesz valahogy!!
Virág! Az első görbéd nagyon szép. :wink: A szakértők remélem jönnek és elmondják a véleményüket. Szerintem az LH teszt segíteni fog. Nemsokára pé. Megy a drukkkkkk ++++++ !!!!
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Lassan ideje lenne, hogy mindenki többször jelentkezzen!

Én ma szoktatom magam a munkához - persze, egyből nem ugrok fejest, csak szép lassan :D :D
Ma délután a doki felé akarok menni, hogy valamelyik napra be tudjak iratkozni. Sajnos, a telefonszámot a múltkor nem irtam le, igy nem tudom telefonon megoldani...

Virág, mi november óta próbálkozunk, úgy hogy már nekem is régiségem van a várakozásban. Volt úgy, hogy megviselt amikor megint megjött a mensim (ez általában akkor volt, amikor késett néhány napot) volt, amikor egy kicsit könnyebben vészeltem túl..... most én is, mint Mo, hormonprofilra akarok menni, hátha felfedezik, hogy csak egy kis rásegités hiányzik ahhoz, hogy összejöjjön a baba....
Amikor nekikezdtünk a babaprojektnek, nekem is sok időnek tűnt, ha valaki azt mondta, hogy 1 éve próbálkoznak, de az idő nagyon gyorsan telik....azért remélem, hogy te nem kell olyan sokat várjál :wink:

Mo, nagyon örülök, hogy a párodnak nem lett komolyabb károsodás a szemével.....
Hm... nekem a 37,1 fokos hőddel nagyon gyanús vagy :shock: :D - ha jól emlékszem, ilyent még 1x sem produkáltál..... :wink: - kiváncsi vagyok, mi lesz a vége :D

puszi mindenkinek

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ja, Virág - a görbéidről elfelejtettem irni....

Szerintem is nagyon jók - főleg az első. Ha a váladékot is beirnád ezután, akkor a pé-t erősebben bejelölné....
Remélem hamarosan majd olyan görbét teszel fel, aminek a végén + jel lesz :wink:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildi! Most egy kicsit eltűnődtem. Kérlekk, húzz vissza a földre, mert merengő-reménykedő-fellegekben lebegő Mo lettem!
Figyelj, csak! Egy kérdésem van:
Aug. 3-án voltam dokinál. UH-gal megfigyelt és nem volt érett tüszőm. Nem látott semmi olyat, aminek most nagyon örülnöm kéne. 15-én kíváncsiságból megmértem a hőmet, mert már vártam a pirit és 36.9 volt. Tehát 12 nap van a doki vizsgálata és az 1. hőmérőzésem között. Szerinted lehetséges, hogy volt egy kóbor pé-m, amit még nem láthatott a doki?
Azt sem tudom, hogy mióta van fenn a hőm.
A mai valóban magas. De a reménykedésem elszállt és tök hülye helyzetben vagyok. Most várom a lehető legjobban a mensit, és közben meg kezdek egy kicsit reménykedni is. Szóval kész vagyok teljesen. :shock: :? :mrgreen:
Ha 15-én magas volt a hő, és az volt mondjuk az 1. nap, akkor még csak 6. napja van fenn. Tehát, még 8-9 napig magas lesz és utána megjön..... vagy nem jön, és veszek egy tesztet! :)
Vendég
 


Mo, teljesen természetes, hogy reménykedj! Sőt :D - még én is reménykedek érted :wink:
A doki ha nem látott semmit, akkor az azt jelenti, hogy vagy azelött volt a pé-d, vagy azután minimum 5-6 nappal, de simán belefér 3-tól 15-ig a tűszőérésed. És szerintem meg is volt. Ha a pé után nem egyből ugrik a magasba a hőd, akkor valószinű, hogy nem 15-e a pé-nap, hanem még hamarabb.... a lényeg viszont az, hogy volt pé-d, és még a baba is valószinű :D - főleg igy, hogy 15-én 36,9 volt, mostanra pedig még magasabb :D :D
Nagyon drukkolok!!!!!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildi! Te nem lehúztál a földre, hanem velem együtt lebegsz!!! :lol: :lol: :lol: hahóóó!!! SZERINTEM ÉBREDJÜNK FEL!!
Túl egyszerű. A babásodás egy roppant nehéz folyamat. Sokkal bonyolultabb, mint egy kósza pé, és egy kóbor akció. :mrgreen: Köszönöm a gyors választ! Én már a földön vagyok. Már elkaptam a lábad.... :D ... gyorsan lehúzlak téged is a földre. :lol:
Néhány nap és jön a piri. ... de azért jó volt álmodozni a "milenne,ha"... dolgokon.
Köszönöm a drukkot!!

Üdv.: egy megfáradt, reményvesztett Mo. :D
Vendég
 


Ildi! Kíváncsi vagyok, hogy mit mond neked a doki. Írj mindenképp!!!

Andi! Most látom a vonalzódat...... sajnálom!! :cry:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?