Új privát üzeneted érkezett!

Timi :)
Nagyon sajnálom, amin átmész. Remélem, most már rendeződnek körülötted a dolgok.

Kitta :)
Ngayon boldog névnapot!

Dóri :)
Nem írod le, mi a baj?

Dincus :)
Nem semmi, hogy kihúzod! Most már mennek a kicsalogató drukkok!

Mi megvagyunk. Vasárnap és tegnap délelőtt brutál volt, de azóta jó. Csak ne kelne éjjel 2 óránként. Nem tud eleget enni, mert elalszik, vagy nem tudom, mi a gond.
h.nelli
 
 


Sziasztok Lányok!

No, megjöttünk, és végre némi eredményt is fel tudtunk mutatni... megérte felkelni 3/4 5-kor! :? :lol:
Szóval, az EST nagyon jól sikeredett, állati ügyesek voltunk...nekem nagyon hatásos volt, gyönyörűek voltak a fájások, szépen jöttek egymás után, 120 körüli értékeket mutatott a gép, és ezt bizony már én is éreztem...mintha ketté akart volna szakadni a hasam! :shock:
Szóval durva volt...Emma nagyon jól viselte, nem volt semmi gond. Bevallom, én nem gondoltam volna, hogy ez a cicipiszkálgatás ilyen eredményeket hozhat... :roll: :D
Ott volt az intézetvezető is, ő is bejött hozzám, meg konzultáltak rólam a többi dokival (a téma főleg az volt, hogy 03.07-én is 18 hetesnek meg 20-án is 18 hetesnek írtak...szal ki voltak akadva a pestiekre). Hirtelen eszembe jutott, hogy akár most bent is tarthattak volna... Most egy kicsit örülök, hogy nem így történt, nem vagyok valami kipihent 4 órás alvás után... :?
Utána (röpke 2 óra elteltével :evil: ) megvizsgált a dokim, megnézte a magzatvízet is, ami még tiszta volt (állati kellemetlen volt a vizsgálat... :?) . Aszonta, hogy pár nap :D, de aztán eszébe jutott, hogy korábban már megbeszéltük, hogy pénteken befekszek. Holnapután kell mennem ctg-re, holnapra pihenőt kaptam! :D Na meg még egy jó hír: 1 centire már nyitva vagyok!!!! :lol: Úgyhogy lehet, hogy magától is befut Emma a kifutóra! :D
Klassz volt, mert a szülőszobán voltam, körbenéztem, hogy milyen szobák vannak, meg a folyosó végén van az újszülött megfigyelő... :lol: Mindenki nagyon kedves volt velem! És mostmár felfogtam, hogy mindjárt az én babám fog ott bőgicsélni... :lol:
Persze, sírva is fakadtam, de szerencsére nem látta senki! :oops: :D
Elnézést, kicsit hosszan meséltem, de most nagyon boldog vagyok! Végre elhiszem, hogy kijön ez a gyerek! :D jaj, csak egészséges legyen! Na, nem kezdem a parát! :D

Jovika! Köszönöm a bíztatást, most már inkább az Everesthez hasonlít a görbém! :D Narancsos színek...hát igen, nincs is annál jobb, imádom! Érdekes a konyha, illetve az előszobai rész, mert a hideg kékkel kombináltuk a meleg narancsot...és jól néz ki! :D
Már megjött a mózes is, Sándor mindjárt indul érte Pestre. Hát, kíváncsi vagyok, mi lesz benne... :lol: Akkor kapnak egy kis extra reklámfelületet a blogon! :lol:
mert ha az nem lenne, nem is tűnne fel, hogy szültem (a bébit leszámítva, hihi)- hát, ez a beszólás nagyon tetszett! :D Berciről várom a fotót, édi lehet... Bogyóm Arnica D6 van!
Szylvi! Gondolom, hogy Manóci melyik képre gondol Csabiról...de azóta frissítették a honlapot, és került fel róla másik kép, ami már sokkal jobban mutatja, mit csípünk benne annyira! :D Nem merem ide beszúrni, nehogy véletlen rákeressen, és megtalálja, hogy mi itt kibeszéljük! :oops: Úgy tudod megnézni, hogy rámész erre a linkre: http://www.mavszuleszet.hu/belep.html
Itt katt bal oldalon a szülészek-nőgyógyászok fülre, és a szakorvosjelöltek között ő van az első képen... :D
Timóca! Ez a kendő meg a kengurú nagyon klassz, eddig nem tudtam, hogy mi a különbség! Emlékszem is a képre, amit Petra küldött! :D
Szilvi! Voltam én ezek szerint mindenféle patikában, mert a végén kiderült, hogy valami 3féle számolás létezik. Vettem egy könyvet 400 ft-ért a patikában(Homeopátia napjainkban), úgyhogy most kikupáltam magam egy kicsit! Nagyon hasznos könyv, ajánlom nektek is, nemcsak terheseknek, hanem mindenféle betegségre! Végül, most megelégszem ezzel az arnicával (bár lehet hogy kicsit gyenge a hígítása)
Huggies-sal kezdünk, múltkor vettünk egy csomagot a Corában, remélem beválik, de ahogy kiveszem a szavaitokból, végülis ebben csalódtatok legkevesebben! :D
Manóci! Én most kiszemeltem magamnak a holnapi dátumot, tetszik: 2007.08.08. :lol: Úgyhogy Emma, hajrá! :D Kíváncsi vagyok a lakásra! :D Dokinknak üdvözletem! :D
Emmamami! Megtaláltalak iwiwen! :D Szülés előtt elsimul...? Na ilyet sem hallottam még! De én már mindent elhiszek...végülis ez az, aminél tényleg csak a végeredmény száámít! :lol:
Most végre elhozattam apánkkal a Bridgetet meg hozta a Mr. és Mrs. Smithet is... :D
Most olvasom, amit írtál... Nagyon-nagyon sajnálom! :(
20 kiló...hát izé...fenékkörnyék, meg gebelábak helyett disznópaták... :lol:
Nelli! Köszönöm, csalogatom én ezerrel, de talán mostmár kezdi belátni, hogy kint a helye! :D

Puszi Nektek!

Alig várom, hogy smsezhessek végre! :D

KépKép
dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus, alig várjuk, hogy smsezzél végre!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvih
 
 

 
 

Sziasztok!

gyors bekukk! nem sokat vagyunk itthon állandóan megyünk, séta, anyuék, azután ciczés, fejés, és a másik kettőre is időt kell szakítanom, szóval bocsi, hogy csak ritkán jelentkezem!

Mi jól vagyunk, Mina egész jó kislány, csak menjünk sétálni, akkor nincsgond, ez oké is lenne, ha nem ilyen dög meleg lenne, tegnap kis napcszúrást is kaptam, nagyon fájt a fejem délutánra! :(

Dobok egy képet, azután majd igyekszem visszaolvasni!
Kép

Dincus, neked sok sikert, gyúrjál agyban is a holnapra, én is ezt tettem, ugyan átcsúsztunk a másik nap hajnalára, de én a vasárnapot beszéltem meg Minával, és be is indult a dolog vasárnap délután! :D

Pusszantás!

KépKépKép
dikó1
 
 


Dincuska :)
Én 2 ujjnyira voltam kitágulva, mikor beszéltem Brigivel, hogy jöjjön elő. Na el is indult akkor éjjel, ha emlékszel még ezerrel :lol: Szóval ma még bármi lehet :lol:

Dikó :)
Gyönyörű ez a baba :lol:
Na Brigit még a séta sem hatja meg alvás szempontjából.
h.nelli
 
 


Dincus, jajdejó, akkor ez már TÉNYLEG a célegyenes! Ha úgy van ott is, mint felénk, hogy 4 nap után kiengedik a mamát/babát, akkor 1 hét múlva már Emmával írogathatsz nekünk! :lol: (Gondolom, más dolgod se lesz...) :wink:
120-as fájás? Hát az már nemsemmi! Nrm gondoltam volna, hogy ilyen jól bevált ez a teszt. Megkukkoltam, kedvenc dokibácsitokat. Háááát... :oops: Hogy erre miért nincsenek ilyenek? :roll:
Dikó, nagyon szép a kisbabád! Igazi kiscsaj.
Vendég
 


Sziasztok,

Ildi, Mina nagyon cuki csajszi :)

Emmamami,pussz, édes vagy :) :wink:



Dincus, a 08.08. az jó időpont lenne :wink: Egy ujjnyi, az már haladás azért!
Átadom az üdvözleted, de majd csütörtökön megyek csak du.Csóri akkor ügyel megint.Állandóan ügyel :?
Kinek sms-ezel majd, megvan már valakinek a száma?
Te hogy találsz meg mindenkit az iwiw-en, nekem csak Timi van meg eddig Dóri, meg te :oops:

Csajok akartam két dolgot még mielőtt jönnek a képek!
1. ha mindenki megszült nem tlizunk valakinél?Tök jó lenne személyesen is megismerkedni!
2. most teljesen kivagyok ez a mérgező élelmiszer adalék botrány miatt!Nemtom ti, hogy vagytok vele, de Eszti nekem nagyon szeretui a krémtúrót, és szokott is sokat enni, meg a Danoninót, Pudingokat! :( Most amiben látom, hogy akár az egyik is van már nem adom. De eddig??????Remélem igaz amit mondanak, hogy amit ugye régebben csomiztak abban nem lehet még xa mérgezettből :!:
Ja, és az anyatejbe is egy az egybe áátmegy :( azt nyilatkozta tegnap egy doki az esti híradóba!
Vélemények?Írjatok valamit nyugtatásképp, mert én halálra izgulom magam :oops: :cry: :cry:
a krémtúróba pl. az E 412 is van meg a gual gumi is :evil:

Na lefotózgattam a lakást nagyjából.Persze azért nem minden sarkot, mert akkor lenne vagy 15 kép :lol:

Előszoba
Kép

Hálószoba, + Hannus is itt van velünk
Kép

Eszti szoba
Kép

Hannus pelusozó+mérlegelő
Kép

Nappali
Kép

Konyha
Kép

Még az étkező, meg a nappali ülőgarnitúrás része van de most ennyi.Belőlem elég is!
Dincus te is rakhatnál a ti bátor színes szobáitokról.Én is imádok képeket nézniiiii :) :)
manóci
 
 


Sziasztok!

Hát, nagyon gyúrok a holnapra...Most összezavarodtam: az 1 centi meg az 1 ujj nem ugyanaz, igaz? :oops: Mostmár magam sem tudom, hogy mit mondott a ctg-s néni: ujj vagy centi?! No, mindegy. Annyi bizonyos, hogy legalább már nem zárt. Olyan fájások, és magzatvízvizsgálat után ezen nem is csodálkozom! :D
Este is megbügyörészem a cicimet, bár kicsit fájdogál és érzékeny szegényke, node a cél érdekében... :D Bár, ha belegondolok, ideje sem lesz kipihenni a fáradalmait, mert mindjárt itt egy éhes emberke, aki mohón szivattyúzni akar! :shock: No jóvan, lehet ma mégsem bántom már... :D

Dikó! Mina nagyon csábos kiscsajszi, már most bolondítaná a férfiakat (a homokozóból)...látom a szemén (ezzel a 2 szemmel, bárkit el lehet csábítani...), úgyhogy csak vigyázzatok! :lol:
Nelli! Hát, persze hogy emlékszem...asszem a kocsiban már a tolófájásaid jöttek, ugye?! No, az nem semmi gyorsaság volt! :lol:
Apát nem engedtem fel Pestre, ma ment volna el a mózesért, de mondtam, hogy mi van ha este rámjön a szülhetnék?? :lol:
Bár semmi jele...ott jöttek a fájások, itthon semmi! :(
Emmamami! Én is folyton erre gondolok, hogy a jövő héten már itthon van...juj de jó lesz! :D Remélem, mielőbb tudunk menni Pestre... Ott minden készen áll a tiszteletére! :D
Én nagyon meglepődtem a 120-as fájásokon. Éreztem, hogy szorít, azt hittem, lemegy rólam az érzékelő, de nem fájt a szó szoros értelmében... erős feszülést éreztem! Vagy ez ilyen? :roll:
Nagyon tetszettek iwiwen a képek! :D
Manóci! Timóca számát kértem el, majd neki megy a hír!
Emmamamit nagyon könnyű volt megtalálni, mert egy Emma van Dunaszentgyörgyön (legalábbis az iwiwen)! :lol: De van, akit nekem sem sikerült...Ja, pl. Nellit sem leltem még meg, no meg Szilvit sem... Nelli, Szilvi, segítetek? :wink: :lol:
A tali nagyon jó ötlet, én támogatom, akárhol is legyen! Nagyon jó lenne személyesen is megismerkedni Veletek! :D
Adalékbotrány! Izé... nem tudom...annyi mindent beszélnek össze-vissza. De álítólag csak az a szállítmány a bűnös!
Lakás: az ajtók is valami csodálatosak! Nagyon bele vagyok szeretve a nappalitokba...ha még egyszer választhatnék, akkor bátrabb lennék a miénkkel is... :D Nagyon vagány ez a szín, tele élettel, vidámsággal! :D A miénk most nem is tudom milyen színű, olyan aranyló rózsaszínes sárgás, nahát nem nagyon tudom leírni! :oops: Na, majd csinálok képeket, ha hazamegyünk... Csak gyorsan, mielőtt rumli lenne! :D
A kemence nagyon klassz... Szoktátok is használni rendesen? :D Télen odakuporodni egy fincsi, gőzölgő forró csoki mellett...hümm, nem lehet rossz! :D
Esztinek nagyon édes szobácskája van...ott ki tartja a rendet? :lol:

Pusssz

Ja, és olyan jól esett, ma a boltban azt kérdezték ikrekeket várok-e? :oops: :D Azért esett olyan jól, mert a gonosz felvételis néni (jó, tudom, nem gonoszságból mondta, nade akkor is) a Klinikán lekicsizte a hasamat, úgy kérdezte meg, hogy mért akarok befeküdni! :evil: Úgyhogy ez a boltos beszólás melengeti a szívemet! :lol:

KépKép
dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

TAli: Október elején még ki lehet fogni jó kis meleg napsütis napokat, amikor egy Margitszigeti vagy Városligeti játszón összefuthatnánk babakocsistul, nagytesóstul. Én a Városligetet ajánlanám, jobb a parkolás, közlekedés, és eső esetén bevonulhatunk egy kicsit még a játszóházba... Vélemény???

Móni, nekem is a kandalló (kemence???) tetszik nagyon
E412:szerencsére én soha nem adtam Dorkának édes tejterméket, kedvence a sima tej, meg a kefír. Ezekért a világ végére elmenne... És soha elvből nem veszek soha semmi E betűset, illetve igen, de csak a páromnak, ő nem tud lemondani róluk. :lol:
Azért nyugodj meg, ezt tényleg csak a mostani guar gumi szállítmány.. De azért hosszú távon mégsem jó E betűket enni, senki sem tudja a hosszú távú hatásukat.

Dincus, meg kell hogy "nyugtassalak", fog ez még jobban is fájni. :twisted: :twisted: De tényleg jól feladtad a dokiknak a leckét így, hogy 2 hétig voltál 18 hetes terhes. :lol: AZért vigyázz a melllbimbóra, ki ne sebesítsd előre...

Nálunk Lilla annyira édes, néha már kacarászik. Ha valami nem tetszik neki, akkor azt mondja, hogy EÖ, ha jól érzi magát, akkor ÖÖ :) De ezt különböző hangszíneken.
Olyan jó , tegnap este fél 10től reggel 6ig aludt, akkor szopi, és du. fél egykor az első nyekkenésére mentem, féltem, hogy már éhen hal.... Szépséghibája a dolognak, hogy Dorka 3szor is ébren volt éjjel, reggel meg már fejnem kellett..

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!
Jajjdeszép házikókat látok én! Móniékét is, meg megkukkoltam Dincusékét az iwiwen (miután több óra kínlódás után sikerült felmennem...) Jajj, annyira tetszenek! Dobjatok fel még képet, sokat, mindenki! Móni, az ülőgarnitúrásat ki ne hagyd!
Dincus, basszus, te csak húúúúsz éééves vaaagy? Hát, láttam a képeken, hogy tök fiatal vagy, nade ennyireee? Irigyellek! Emma örülni fog majd, hogy ilyen fiatal - és szép - anyukája van! :)
Az 1 centi, az nem 1 centi, hanem úgy van, hogy esetleg 1 ujjnyi, és az 2 centi... és akkor ez 10 centiig tágul általában, azaz 5 ujjnyira... Remélem, jól tudom. Úgyhogy az ötödén már túl vagy! :lol: Igen, az a feszülés az tök jó... Abből lesz majd fájás... Végülis nekem a fájások is amolyan feszülések voltak... Csak levegőt nem kaptam tőlük.:lol: Azt mondják, a szülésnél, ha már úgy érzed, hogy nem bírod tovább, na akkor lesz vége, és bújik ki a baba. És tényleg... Legalábbis nálam így volt. Kicsi a hasad?:?: Milyen banya bírta ezt mondani neked? Nahát! Szerintem meg egyenesen hatalmas. :) Mekkorának saccolják Emmát? Bár, a pocak méretét az nem nagyon befolyásolja állítólag.
Nagyon örülök, hogy megtaláltál iwiwen! Majd rajtad keresztül kinyomozom a többieket is, reszkessetek! :P A 0808-ban nagyon bízom én is, és szorííítok ezerrel! Várom a híreket nagyon! :wink:
Szilvi, Lilla nagyon édes lehet! És mennyit alszik, tök jó!
Az én fiam is haláli, egyfolytában szövegel, furcsa nekem mert a lányom nem tette ezt. 2 napja hasra fordult - nem volt könnyű a csupahusi közel 7 kilójával, az egyik keze így is többnyire alatta marad... -, na és azóta is ezt gyakorolja. Ha nem bánjátok, majd teszek fel képet, ahogy a kedvenc pozíciójában a TV-t nézi... :lol:
Most megyek hajat mosni...
Vendég
 


Kép Kép
Ármin tv-t néz, Hanna dolgozik... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Az én kisfiam július 6-án született az István kórházban. Nem bánjátok, ha csatlakozom?

rozmaring
Kép

Kép
rozmaring
 
 


Szia, Rozmaring!
Én is új vagyok itt, és nagyon jól érzem magam ezen a topicon! :)
Vendég
 


Rozmaring,szia, üdv :) írj egy kicsit magatokról, hogy megismerjünk+képet a kisfiadról :wink:

Emmamami,édes a kis gépezős kép!Hát ezt már minden gyerek nyomjja, úgy llátszik! :lol:

Szilvih,köszi a bíztató szavakat.Azért remélem én is, hogy csak kijött volna már, ha 2 éve mérgező anyaggal tömném a gyerekem :( azért várom a holnapot, akkor hozzák nyilvánosságra, hogy mibe kerülhetett a mérgezőből!
Jó neked, hogy dorina nem eszik édeseket.Mondjuk Eszti se édességfügggő, mert csokifélék+kekszek, cukrok na ezeket én is elvből nem adok neki.De elvileg azért a joghurtok, túrókrémek nem egészségesek?Legaálábbis tudtommal azok!Na, mindegy.
De azt hogy csinálod, hogy tudsz E nélküli kajákat venni?Csak mert azért arra én is odafigyelek, hogy amiben 3 nál több van olyant nem veszek.De az a rossz, hogy szerintem sajna már szinte mindenben van.Pl. vajból azért elég jót szoktunk venni(Bertolli)de még abban is van.Meg a Flora szívbarát margarinban is! :( Akkor mit együnk már???!!!! :? :roll:
manóci
 
 


Sziasztok!

Edina!
Merre vagy? Ma még nem jelentkeztél!!!! :lol:

Móni!
Kandalló, egy kicsit irigy vagyok :oops: :wink: , sajnos a panelba ez nem megoldható, de egyszer ha kertes házunk lesz, kandalló biztos lesz benne. :lol:
Én is kiakadok rajta, hogy már tényleg nem lehet nyugodt szívvel semmit megenni. :roll:

Rozmaring!
Üdv itt, mindenkit szívesen látunk! :lol: Képeket várjuk ám!!!!

Ildi!
Milyen nagyok vagytok már! :D
Vigyázz azzal a napszúrással!!!!!!!!!!!!

Szilvi!
De jó, hogy Lilla már ilyen ügyes, jó érzés mikor már tud az ember kommunikálni a kis csöppségekkel.
Nekem jó a tali, ha meg tudom oldani akkor felmegyünk Pestre! :lol:
Dorka mindig sokat felkelt éjszaka?

Emma!
Őszintén sajnálom ami veletek történt! Ha gondolod elmesélheted mi is történt, persze csak ha neked ez könnyebbséget okozna.:(
Kisfiad nagyon ügyi! Akkor már nem lehet egyedül hagyni az ágyon, mert tuti legurulna! :lol:
Lányod kezeli is a gépet? :lol: Annyira ügyesek tudnak lenni.

Timi!
Mi van veletek? Remélem már jobban vagy!

Mi most a köldökkel küszködünk egy kicsit, igaz nagyon hamar leesett, de most meg egy kicsit váladékozik. Ha nem javul holnapig csak elviszem a védőbe!

KépKép
KépKép
szylvi
 
 


*Guargumit tartalmazó élelmiszerek*
*Az országos fõállatorvos pénteki MTI közleménye arra kéri az embereket,
hogy egyelõre ne fogyasszanak olyan élelmiszert, amely guargumi fedõnevû
adalékot (E412) tartalmaz. Ennek alapos oka az, hogy két svájci cég
(India Glycols Ltd, Unipektin AG) dioxinnal (rákkeltõ) súlyosan
szennyezett guargumi adalékanyagot hozott forgalomba, melybõl hozzánk is
jutott. A HuMuSz/ "Nyisd ki szemed - csukd be szád"/ c. kiadványából
kimásoltuk azt a több mint száz élelmiszert (és gyártóját), amelyikben
valamilyen formában ott van az E 412-es adalék. A Fantától a joghurtokon
át a megannyi jégkrémig...*

*A lista nyilván nem teljes, ezért arra kérünk minden olvasót, hogy a
lista alján a hozzászólásoknál írja ide, ha egyéb guargumit tartalmazó
élelmiszerre bukkan! Köszönjük!*

Az élelmiszerbiztonsági hatóság _www.oevi.hu_ <file://www.oevi.hu> cím&ucirc;
honlapján komoly összeállítás jelent meg a _"Guargumi adalékanyag dioxin
illetve pentaklórfenoil tartalmával kapcsolatos történésekr&otilde;l"_
<http://sgicenter.oai.hu/oai/oevi/guargumi.pdf>. A honlapon (kötelez&otilde;
bejelentkezés alapján) közli azon magyar cégek listáját is, melyek az
említett svájci cégekt&otilde;l származó guargumit forgalmaztak vagy használtak
fel. Várhatóan kb. 200 ezer cég érintett, abból eddig huszonketten
jelentkeztek...

_*Levesporok (s&ucirc;rít&otilde;anyag)*_

o "Maggi" Paradicsomleves cérnametélttel (forg: Nestlé
Hungária Kft.)
o "Maggi" Tavaszi hagymaleves zsemlekockával (forg.: Nestlé
Hungária Kft.)

_*Majonéz, torma (stabilizátor, s&ucirc;rít&otilde;anyag)*_

o Asztali torma (Koch's torma Hungary Kft., Kiskunfélegyháza)
o "COOP" Majonéz (forg: CO-OP Hungary Zrt., Budapest)
o "COOP" Torma, ecetes (forg: CO-OP Hungary Zrt., Budapest)
o Majonézes torma, pikáns (Koch's torma Hungary Kft.,
Kiskunfélegyháza)
o "UNIVER" Fokhagymás majonéz" (Univer, Kecskemét)
o "UNIVER" Ketchup (Univer Product Zrt., Kecskemét)
o "Update 1. - Norbi majonéz" (Univer Product Zrt., Kecskemét)

_*Húskészítmények (stabilizátor)*_

o Borjú májas (Pick Szeged Zrt, Szeged)
o "COOP" Baromfi virsli (töml&otilde;s) (Forg: CO-OP Hungary Zrt.,
Budapest)
o "COOP" Májas (töml&otilde;s) (Forg: CO-OP Hungary Zrt., Budapest)
o "COOP" Liba májas (töml&otilde;s) (Forg: CO-OP Hungary Zrt., Budapest)
o Darálthús (konzerv) (Ringa Húsipari Rt. Kapuvár)
o Darált sertéshús (konzerv) (Szegedi Paprika Zrt, Szeged)
o "Gyulai" Májas (Gyulai Húskombinát Zrt., Gyula)
o "Kaiser" Csirkemájas (Kaiser Food Kft, Abda.)
o "Kaiser" Francia májas (töml&otilde;s) (Kaiser Food Kft, Abda.)
o "Kaiser Májas" (Kaiser Food Kft., Abda)
o "Sajtos griller" (vákumcsomagolt) (Pick Szeged Zrt., Szeged)
o TESCO - Amerikai tonhal saláta (forg.: TESCO- Global
Árúházak Zrt., Buda&otilde;rs)
o TESCO - Baromfi párizsi" (Orosháza Finom Szárnyas
Különlegességek Rt.)
o TESCO "Király" májas (gazdaságos - töml&otilde;s) (forg:
TESCO-Global Áruházak Zrt., Buda&otilde;rs)
o TESCO - Libamájas (HUNGERIT Rt.)
o TESCO - Párizsi (FALCOTRADE Húsipari Rt., Gyöngyös)
o TESCO - Sertésvirsli (vákumcsomagolt) (forg: TESCO-Global
Áruházak Rt., Buda&otilde;rs)
o TESCO Vagdalthús konzerv (gazdaságos) (Szegedi Paprika Zrt,
Szeged)
o Párizsi, sajtos (Észak-hansági Húsfeldolgozó Kft.,
Jánosssomorja)
o Sajtos tavaszi felvágott (Észak-hansági Húsfeldolgozó Kft.,
Jánosssomorja)
o "VALDOR - Sajtos baromfi virsli" (HUNGERIT Rt.)
o "VALDOR - Paszt&otilde;rözött, füstölt baromfi virsli" (HUNGERIT Rt.)
o Kaviár "Ozean" (forg: Óceán Delikatesz Kft., Veszprém)

_*Kenyerek, kalácsok, pizzák (emulgeálószer)*_

o Diétás búzakorpás kenyér (Palóctáj Kft. Salgótarján)
o Finom fonott kalács (Palóctáj Kft. Salgótarján)
o Rozskenyér (szeletelt) (Ceres Süt&otilde;ipari Zrt., Gy&otilde;r)
o Sokmagvas barna kenyér (Palóctáj Kft. Salgótarján)
o "TESCO - Csíkos kalács" (Ceres Süt&otilde;ipari Zrt, Gy&otilde;r)
o TESCO - Fonott kalács (Ceres Süt&otilde;ipari Zrt, Gy&otilde;r)
o ARO Sonkás pizza (forg.: Maresi Foodbroker Kft., Budapest)
o ARO Sonkás-gombás pizza (forg.: Maresi Foodbroker Kft.,
Budapest)

_*Tejes italok, vaj- és sajkrémek*_

o "Bakony" körözött (gazdagon) (forg.: Veszprémtej Zrt., Veszprém)
o "Bounty" Kókusz tej ital (Master Foods Hungary Bt., Budapest)
o "COOP" Vajkrém, natúr (Friesland Hungary Zrt., Debreceni gyára)
o "Milli" Vajkrém (natúr) (Friesland Hungary Zrt.,
Hajdúböszörményi Sajtüzem)
o "MIZO" Vajkrém (póréhagymás) (SOLE-MIZO Zrt., Csornai tejüzeme)
o "Parmalat" Tejszínes krémsajt (Fejértej Parmalat Rt.,
Székesfehérvár)
o "SOLE PARTY natúr vajkrém" (Sole Hungária Rt.)

_*Gyümölcs- és ivójoghurtok, joghurtos édességek (stabilizátor)*_

o "Danone" Obstgarten Kirsche tejszínes krémdesszert (Danone
Kft. Budapest)
o "Danone" Tejberizs - gyümölcsös (Danone Kft. Budapest)
o "Danone - Hamm, Tejberizs meggydarabokkal" (Danone Kft.,
Budapest)
o "Milli" Epres joghurt Plussz vitaminok 7 (Hajdútej Debreceni
Tejüzem, Debrecen)
o &Otilde;szibarackos ivójoghurt (Hajdútej Debreceni Tejüzem, Debrecen)

_*Túrórudik, túrókrémek (stabilizátor)*_

o Aktívia krémtúró (vaníliás) (Danone Kft., Budapest)
o "Bakony" Epres túrókrém (Veszprémtej Zrt., Veszprém)
o "Bakony" túrókrém - málnás utóh&otilde;kezelt, habosított túrókrém
(forg: Veszprémtej Zrt.)
o COOP Krémtúró (vaníliás) (forg: CO-OP Hungary Zrt., Budapest)
o "Danone - Hamm, Tejberizs meggydarabokkal" (Danone Kft.,
Budapest)
o "Danone" Szuper Rudi Kakaós krémmel (Danone Kft. Budapest)
o Fekete ribizlis túrókrém - habosított (Veszprémtej Rt.,
Veszprém)
o "Milkland" Csokoládé íz&ucirc; puding tejszínhabbal (forg: Si-Ker
E.C. Siófok)
o "Milli" Puding habttejszínnel, vaníliás, csokolásé íz&ucirc;
(poharas) (Friesland Hungary Zrt., Debreceni gyára)
o "Milli" Túrókrém (mazsolával) (Friesland Hungary Zrt.,
Debreceni gyára)
o "Milli" Vaníliás krémtúró (Friesland Hungary Zrt.,
Hajdúböszörményi Sajtüzem)
o "MIZO" puding csokoládés, vaníliás - Update 1 (poharas)
(SOLE-MIZO Zrt, Szeged)
o "Müller - Milch Reis, csokoládé" (Molkerei Alois Müller Gmbh
& Co.)
o "SOLE" joghurt, sárgabarack darabokkal (SOLE-MIZO Zrt, Szeged)
o Túró 'Csoki' Natúr (30 gr) - Reál borítóval (Sole Hungária
Rt. Szeged)

_*Üdít&otilde;italok*_

o "Cappy" Ice Furit (többféle íz&ucirc;) (Coca Cola Beverages
Magyarország Zrt, Dunaharaszti)
o Fanta narancs (Coca Cola Beverages Magyarország Zrt,
Dunaharaszti)
o "Olympos" mandarin ital (rostos) (Maspex Olympos Kft.,
Nyárl&otilde;rinc)

_*Jégkrémek (stabilizátor)*_
*/Algida termékek (Unilever Magyarország Zrt., Veszprémi Jégkrémgyára)/*

o Algida KIDS, málna-vanília
o Canasta - eper-vanília
o Carte d'or - csokoládé
o Carte Dor Light - madártej
o Cornetto - csokoládé
o Cornetto joghurt - citrom
o Magnum Classic
o Magnum málna
o Magnum meggy
o Max csokoládé
o Romero (gesztenye- vanília- jégkrémtekercs
o Solero Exotic Fruits
o Vienetta citrom
o Vienette csokoládé
o Vienetta vanília jégkrémtorta

*/Schöller termékek (NESTLE Ice Cream Hungaria Zrt., Törökbálint)/*

o Bagaméri (csokoládé - sztracsatella - puncs)
o Caramello
o La Cremeria ( Sötét és világos kakaós-mogyorós tejes
jégkrém, tetején csokoládés öntettel (14%) és aprított
mogyoróval
o Macao, mandel
o Macao, apricose
o Macao, vérnarancs
o Nesquik, kakaós és vaníliás tejes jégkrém
o Nestlé Smarties

*/Egyéb jégkrémek/*

o Be Happy vanília tejes joghurt fruktózzal és édesít&otilde;szerrel
Light/ (/Baldauf és Társa Kft., Szada)
o Bellissimo - áfonya gyümölcs jégkrém ( KIWI-CO Rt., Budapest)
o Gelatiamo - joghurt tejes jégkrém probiotikus joghurtból/
(/Ragonese Kft. Budapest)
o Gelatiamo - vanília-tejszín íz&ucirc; jégkrém/ (/Ragonese Kft.
Budapest)
o Ginissimo - tejszín tejjégkrém mézes diódarabkákkal és
dióíz&ucirc; sárgabarack öntettel/ (/ Baldauf és Társa Kft., Szada)
o TESCO gazdaságos - kakaós-puncs íz&ucirc; tejes jégkrém ( KIWI-CO
Rt., Budapest)
o TESCO Prémium Summer Night - Vanília ízesítés&ucirc; 2,24% (V/V.)
alkoholtartalmú, tejes gyümölcsjégkrém mazsolával,
naranccsal ( KIWI-CO Rt. Budapest)

_*Instant italporok*_

o "Energy Drink Powder - Energy Tea Instant Trópusi
gyümölcsíz&ucirc; italpor" (TUTTI Élelmiszeripari Kft.)

KépKép
KépKép
szylvi
 
 


Sziasztok!

Állapot: 2in1, Kedélyállapot: türelmetlenség a köbön! :D
Szupi lenne a mai nap, a sétát megint megpróbálom, párom most megint beígérte nekem a Vadasparkot, de most be is tartatom vele...Ne csak a szája járjon! :lol: Remélem, 2 sejemmajmocska nézegetése közben rámjön a szülhetnék! :D
Szilvi! Szerintem a Városliget nagyon jó ötlet, maximálisan támogatom! :D ,,Megnyugtattál" a fájásokat illetően, de azt hiszem lelkileg felkészültem rájuk, tudom én, nem adják ingyér azt a gyereket... :lol: Bár egy kicsit szidom az Évát, minek kellett feldühíteni a jó Istent... :D
Úgy örülök, hogy Lillus kezd beállni alvás-ügyileg! Már a múltkori képen is, amit betettél, olyan édesen vigyorog! :D

Egyébként az jutott eszembe, hogy ezek a képek, amiket ide felteszünk, egy idő után visszakereshetetlenné válnak... :? Kéne csinálni egy képtárat, ahová mindenki beléphetne, és oda pakolgathatnánk a képeket! :D Mit szóltok? :D

Emmamami! Örülök, hogy tetszett a lakás, már frissítenem kéne a képeket, mert ez még a tavalyi állapot! :D Te se lapítsál képügyileg, tegyél fel sokat! :D
Hát igen, még csak a második x-et koptatom, remélem Emmának ez csak pozitívumokat fog jelenteni! :D Ha belegondolok, 2 éve még saját magamat sem tudtam rendesen ellátni... :lol: Az élet úgy hozta, hogy hamar a saját lábamra kellett állnom, de legalább megerősödtem! :D
Remélem, igazad van, és ez már az ötöde! :D Ez a vizsgálat mély nyomot hagyott bennem, amikor megláttam azt a csövet... :shock: Meg Emma feje nagyon útban volt, szólt a segítőjének, hogy mozgassa el egy kicsit! Hú, akkor már tényleg nagyon lent lehet... :D
Hát igen, a levegővétel nálam is problémás volt... :?
Hatalmas...jaj, de jól esik!!! :D Tudom én is, hogy nem számít a pocakméret, csak olyan rossz, amikor megjegyzést tesznek rá itt-ott, és ilyeneket mint ez a felvételis néni! Nem kéne komolyan vennem, de bosszantó! :evil: Én is nagynak látom... :D Fogalmam sincs, mekkora lehet a drága, a dokim nem rajong az uh-kért, úgyhogy a legfrisebb 3 hete volt, akkor 2800 grammra tippelték! Nem tudom mennyit nőhetett, mindenesetre a pocim rendesen belehúzott így a végére! :lol:
Gyerkőcök nagyon édesek, a számítógépet milyen aranyosan nyüstöli Hanna! :D Van is neki valami játéka, amivel el tud lenni?
Ismerősünk fia is kb. ennyi idős, ő a paint-tel nyomul, rajzolgatja ezerrel a karikákat... :lol:
Rozmaring! Légy üdvözölve! Írjál magatokról, meg tegyél fel képeket is! :D
Manóci! Hát igen, a franc tudja már mit lehet enni...mindenben annyi a tartósítószer, a színezék meg a mesterséges kacatok... :?
Szylvi! Azért csak most jelentkezem, mert 10-ig szunyókáltam, utána meg elmentünk fánkozni! :D
Köszi, hogy beollóztad ezt! Ezekből most épp nincs itthon semmi raktáron! :D
Én azt olvastam, hogy egy ideig váladékozhat, de legjobb tényleg, ha megmutatod!

KépKép
dincuska
 
 
 
 
 
 


Szylvi, :shock: :shock: :shock: köszi amit föltettél!Hát ez egyáltalán nem megnyugtató.Szinte mindenben van, és mindenfajta kajában, ez iszonyat!
Ezek után végképp kivi vagyok, hogy Szilvihmit fog nekem írni, hogy ő miket tud E-k nélkül venni!
Régen a mi gyerekkorunkban ilyenek nem voltak, mégis ettünk finomakat, és fölnőttünk.Mi a szarnak kell ez a sok mű dolog az ennivalókba, meg tasrtósítgatni orrba szájba????!!!!Így is már annyi rákos ember van, hát ezért! :twisted: Ez az UNIO is, minek kellett egyáltalán ide belépni.De az is fura, hogy bejön egy tartósító az országba, és mielőtt elkezdenék használni nem vizsgálják be????Biztos én vagyok vagyok a buta, de vlahogy ez nem megy a fejembe!!!!!

Na, témaváltás

Kályha, igazándiból ennek a hivatalos neve, kemence kályha!ezt mi is tavaly csináltattuk egy iparművésszel.Nagyon szeretjük, tök jó volt télen használni.Olyan kis otthonos meleg lesz tőle a helyiség, meg hangulatos nagyon, meg tök jókat lehet benne sütni-főzni! :wink:Meg a mai gázárak mellett??!! :? Ki tudja, lehet egyszer nem tudjuk majd fizetni, és akkor azért nem fagyunk meg!


Ja, és még a múltkori súlymérős témához.Voltunk a státuszvizsgálaton, és minden a lrgnagyobb rendben :) Hannus 24 óra alatt evett 540-et, és ami az egy hós norma lenne az egy hóra 500ml.Szóval tök jóóóó.Ugyhogy végképp nyugodt vagyok, bár eddig se voltam ideges, mert én mondtam a védőnőnek is, hogy eszik rendesen! :wink:

Tali, nekem is teljesen jó a liget! :)
manóci
 
 


Rozmaring :)
én júl. 4-én szültem az Istvánban, így 1 napot együtt voltunk bent :lol: üdv itt!

Szilvi :)
Ne hergelj engem az ilyen mintababával :lol:
h.nelli
 
 


Sziasztok!

Dincus menjél már szülni!!! :D Én is 20 évesen szültem Bencét!, hihi!

Manó, tök jók a lakás képek! Lehet hogy a hónap végén már mi is elkészülünk végre, majd akkor bombázlak titeket! :)

Timi, mi a helyzet, jobban vagy?

Szylvi, növünk, mint a gomba! Jövő héten már 1 hónaposak leszünk!!!
Ez a lista a tuti digoxinos cuccokat tartalmazza?

Na megyünk picit sétálni,, imádja a babakocsit Jázmin! :)

KépKépKép
dikó1
 
 


sziasztok!!!
20ezer éve nem voltam,nem volt netünk.nem igazán olvastam vissza,de jelentkezem végre!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Szia Gabi!

De jó, hogy jelentkeztél! :lol:
Tündér fiad? Jól vagytok?

KépKép
KépKép
szylvi
 
 


szió!


Ide csak annyit egyenlőre(mivel bal alkaromon kisebb magzatom szunnyad...),hogy Emma! a kislányod arcából mintha te néznél ránk!Nagyon tüdéri csöppek!

ide is teszek mai Esztert....nem csak a földijeimnek :wink:

Kép Kép

Kép
Kép
petra78
 
 


Dóriról tudtok valamit?

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan - gyerekek egész nap nem aludtak :evil: - reggel voltam sebészeten. Már egész szépek a sebeim - legalábbis az egyik. De megint tágítani kellett a lyukon, hogy ne gyógyuljon be a seb, hogy tudjon még tisztulni. (mondta a sebész, hogy egyelőre ezért kell hozzájuk járnom) De most nem fájt annyira, úgy látszik, már kezdek hozzászokni :wink: . Pénteken megyek újra. De az asszisztens csajszi nagyon rendi volt, mert 16-an voltak előttem, de mikor látta, hogy ott vagyok, engem hívott következőre. Mondta, hogy ennyi protekció jár nekem a pici miatt :lol: .
Most Marcival nagyon szenvedek. Újabban nem hajlandó cicizni :shock: . Úgy kell erőszakkal a szájába gyömöszölni a cicimet, akkor már eszik rendesen, csak előtte ez a küszködés. Viszont hízni hízik, most már nem olyan túl sokat, mint eddig, hanem pont jót. Illetve a széklete is megjavult - eddig zöldes volt az állítólagos túletetés miatt, mostanra viszont szép aranysárga lett, mint a rendes anyetejes. Bárcsak már meggyógyulnék, akkor nyugodtabb lennék.

Emma: ha gondolod, írd meg nyugodtan, mi történt Andris Bencével. Engem is érdekel - szerintem mindenkit.

Szylvi: elküldtem a guargumis listát pár barátnőmnek is, ha nem gond.

Rozmaring: üdv. köztünk. Várjuk a részletesebb bemutatkozást, fotóval :wink: :lol:

Dóri: esetleg ha van egy kis időd bekukkokolni, és írni, nagyon izgulunk értetek :!: Remélem, nincs nagy baj!

Kép
Kép
timóca
 
 


Petra: a Te Esztid pont olyan kis husi, mint az én Marcikám :lol: Édes nagyon, főleg az alsón, ahogy mosolyog :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


Hello,

Nelli: Utólagosan köszönöm a köszöntést! Sajnálom, hogy nem jók az éccakáitok, de ez a babu születése óta így van, vagy csak egy ideje??

Manóci: Naon tetszik a lakásotok! Tükör: IKEA, mienk is ilyen :lol: A találkát már én is feldobtam, szo, én benne vagyok!! Yuppyyy, már várom!!

Rozmaring: Szia közöttünk!! Mesélj magatokról, szülési élményedről, és persze képeket szeretnék rólatok!!

Szilvih: Ajjjajjj, Pempers gondok... Kezdek aggódni...Nővéremnek anno az vált be, így elsőre én is azt vettem. Szomszéd csajó is azt használja Zsombi születése óta (most 5 hónapos a kisfiú), ő nem panaszkodik rá. Viszont, hogy a cucc mellé fplyik, nem csak tőled, még pár embertől hallottam. Kivi vok, nekünk beválik majd??

Dincuska: Emma baba gyere kííííííííí !!! Már mindenki olyan kíváncsi Rád!!!! Naaa, lécci-lécci-lécci!!!

Szylvi: szép hosszú lista... köszönjük.
Almaszósz? Olyant én még nem csináltam. Viszont ma összedobtam egy kis Tiramisut. Kész vagyok, a mindennapos édességláztól... Meg veszek, ha nem ehetek valami édeset!!!
Peca: Én nem vagyok annyira kitartó, mint Joci, hogy naphosszat a parton üljek, viszont a "kishalazós" bottal szeretek elmolyolni, főleg, ha van is rá kapás. Néha én fogom meg a rablóknak a csalit .

Új doki: szimpi, bár ez is jól megvárakoztatott. Kedden megyek újra ctg-re, meg hozzá.
Most mennem kell, apa hazajött, megvacsiztatom.

Kitta
kitta
 
 


köszi szylvi az üdvözlést!!!

Petra!Hatalmas gyerkőc!!! :P

Timóca!bocsi,lemaradtam :oops: csak nem a csasziddal van még gáz!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1186603726.4.jpg[/img] 10hetesen[/img]

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


most,hogy igy nézem,tök szép gyermekem van! :P

Teljesen jó baba,na ok,néha hisztizik,szeret ölben lnni... :oops: dehát úgysem tart örökké ez sem,kihasználom rendesen ezt a kis időt.

hogy hány cm hosszú,nem tudom,kb.6600g,szopizik,erre akár egész nap képes volna.kis cicifüggő.nagyon szereti a bátyja bohóckodását,persze Ő meg szivesen teszi,néha jobban megnyugtatja Patrik,mint én.gyerekek,talán azért.

apa néha kicsit dinka,de ő igy van jól.

puszi mindenkinek!! :D

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!
Diiincuuus! Mizúúúújs? Emmababa, tessék mostmár körülnézni idekint! "Sejemmajmocskák" nem csalogatták ki? Nem, még nem próbáltuk Hannával a paintet, viszont a kikapcsolás ma nagyon szuperül sikerült neki...:evil:
Hali, Petra, nagyon örülök, hogy előkerültél, és nagyon jól esett, hogy leányomat rám hasonlítottad! Mióta megszületett azzal jön mindenki, hogy tiszta apja... A te leánykádat viszont egyazegyben rád tudom hasonlítani. (Apukáját is megkukkoltam az iwiwen...:wink:) Hogy milyen édes kis gombóc! Mármint Eszter... :lol: (Na, nem ebben hasonlít rád! ) :P
Szia, Gabi, mi még nem "találkoztunk"! Brendon is csodaszép szerintem is, és olyan, mintha nem is 2 hós lenne, hanem sokkal idősebb!
Kitta, sztem megtaláltalak iwiwen!
Timóca, mostmár tényleg jó lenne, ha meggyógyulnál... Majd csak elmúlik az a nyavalyás gyulladás. Biztos kisfiad is érzi, hogy nem vagy teljesen OK. Árminnal is van úgy, hogy "meg kell tömni" :wink: , mert elfelejti, mi a helyzet, de aztán eszik. Meg is látszik rajta... Nem is tudtam, hogy a túletetéstől lehet zöld a székletük! Árminnak is volt párszor, régebben. Akkor ezért... Jaj.
Hááát, Andris Bence... Nagyon rendesek vagytok, hogy kérdezitek, meg ha már belementem ebbe a vonalzóval ugye... Nem nekem rossz beszélni róla, mert bármikor bárkinek megteszem, mert ő is az életem része, csak mondom újra: benneteket akartalak kímélni ezzel. Nade akkor nagyonnagyon röviden leírom: a szülés alatt bekövetkezett oxigénhiány (valszínűleg orvosi műhiba) miatt veszítettük el őt; fél órát élt csak. Van egy honlap: www.angyalokszulei.hu (Petra már ismeri, úgyértem: járt fent...); itt bízom benne, hamarosan megjelenik a történetünk, és ott, ha érdekel benneteket, elolvashatjátok majd. Majd szólok, mikor teszik fel. (Tényleg nem akarok itt mindenórás kismamákat - ugye, Dincus meg Kitta? - felzaklatni ilyen történetekkel. A miénkhez hasonló esetek ritkán fordulnak elő és odafigyeléssel kiküszöbölhetők, de tudom, milyen a mamik lelkivilága így szülés előtt... Szóval, ugye értitek.)
Na, jó hosszú voltam! Dobok még fel képeket, de ti is léccilécci!
Szép napot nektek! Dincus, a 2007.08.09 sem rossz! :wink:
Vendég
 


sziasztok,

úgy érzem írok. Nem ez volt a gond, amiről beszéltem, ez most jött sajnos. A másik megoldódott, de azt majd később, ez a legfontosabb.

Vikinek lett egy vérvétel (életében először).
süllyedés 70
crp 85.5
hgb 10.6
hct 31 (28-nál már vért adnak-ezt mondta a doki :( )
mch 25

azonnal behívott a helyettesítő drnő, mikor bediktáltam az adatokat a papírról, azt hitte nem jól hall. (mi dokink szabin van a héten), sajnos a tágulatos oldal fáj is neki, hőemelkedése volt/van, 1x láza. Pár napja csak sír, rámborul és mondja pocakom (fáj neki :( ).Soha ilyen elesett nem volt. Pisi leadva, du-ra eredmény, és 1-re viszem a kh-ba a nefrológushoz.

Lányok, nagyon félek, hogy komoly gáz van.

Kérlek nagyon nagyon drukkoljatok ennek a kislánynak, hogy ne legyen óriási a baj. :cry: :cry: Bár asszem eléggé az. :cry:

este biztos jelentkezem .. :cry:
Vendég
 


Dóri: Ezek nem jó hírek :evil:
Megy a drukk a kicsilánynak!!! Neked pedig kitartást, türelmet!!
Várom este az eredményeket, remélem, nincs nagy baj!!
Dobok privit.

Emmamami: bizony, megtaláltál :D

Manóci: te is :lol:

Majd jövök én is pár friss fotoval...

Dincusról hír??

Kitta
kitta
 
 


Sziasztok!

Dóri, óriási együttérzésem! Nagyon nagy kitartást kívánok neked, a pici lánynak meg mennek a drukkok, hogy legyőzzön mindent! Kívánom, hogy minél hamarabb egészséges legyen, és a fájdalma mielőbb elmúljon!

KépKépKép
dikó1
 
 


Gabi, örülök, hogy írtál, már hiányoltalak! Nagyon jó a babakép, akár újságban is viszontláthatnánk! :)

Petra, te lányod sem akárki!!! Kis husis! :)

Kitta, te hogy bírod, én ilyenkor már kezdtem nyűgös lenni!!!

Dincus????? :D

Na pusszantás, megyek reggelizni!

KépKépKép
dikó1
 
 


Ildi: nap közben nincs gond, fitt és üde vagyok :lol:
viszont az éccakák... nehezen alszom el (éjfél előtt nem szoktam vagy csak ritkán), nem találom a kényelmes testhelyzetet, és soxor felébredek. Reggel pedig Joci ébresztőjére kelek, rendszerint fél 6-6 körül, aztán visszaaludni már nem tudok. :cry:
Tegnap pl. éjfél volt, mikor árajánlatot készítettem Joci munkájára...
Szerencsére nem dagadnak a lábaim, bár, a múltkor 2 nap tapasztaltam, milyen is az az elefánt láb :lol:
Azért, már várom a szülést :lol:

Jó étvágyyat Neked!! Megyek én is, bedobok valamit :)

Kitta
kitta
 
 


Sziasztok!

Köszi az üdvözléseket mindenkinek! Igyekszem képeket is rakni!

Dóri! Én is izgulok a kislányodért, biztos rendbe jön!

Timi! Szörnyű ez a sztori, de túl leszel rajta. A www.nandu.hu-n a szüléses oldalakon van kendőkötésről leírás rajzokkal.

Dincus! Kitartás. Nálam EST közben repedt meg a burok a kislányommal, úgyhogy birizgáld csak a cicid!

Nelli! Akkor lehet, hogy találkoztunk az Istvánban. Úgy látom sorstársak vagyunk hasfájás és nemalvás terén, nálunk elég durva a helyzet, a magától elalvás ismeretlen fogalom. A lányomnál is így van, még most is, csak velünk és hajmacerálás közben, mármint az én hajamat fogdossa. Ha hasfájós a baba, akkor alapból elrontja az ember, ezért is nagy szemétség. Én mindkét gyerekkel jól kifogtam ezt.

Babyborn! Úgy látom nálatok is hasonló a helyzet, mint a fent leírt.

Manóci! Szuper a lakásotok!

Dikó, Emmamami, Petra és Gabi! Ezek a gyerekek egytől egyig gyönyörűek!

Szylvi!
Köldökváladékozás nromális még pár napig, alkohollal még kezelgesd. Lényeg, hogy ne legyen duzzdt piros és ne legyen a baba lázas!
Jó ez a kajabotrány ,mert már amúgy sem ehettem semmit a kisfiam hasfájása miatt.

Kitta!A szüléstörténetem: pár napja szivárgó magzatvíz a 40. héten, méhszáj 2-3 cm napok óta, belázasodtam éjszaka, majd reggelre elmúlt. Erre 2 napra doki azt mondja aggasztja ez a láz, repeszzünk burkot, jó a méhszájstátusz. Fél 12-kor burokrepesztés, 15.15.-kor 2 tolófájással kibújik a 4kg és 61 cm-es kisfiam. Állva vajúdtam, de sajna fekve szültem, mert csak méhszájvizsgálatra feküdtem fel, de hirtelen szülés lett belőle. Gátmetszés nem volt, csak repedés, szerintem a fekvés miatt. Összességében elégedett voltam, baba szülés után rögötn szopizott és csak öltöztetni vitték ki, de apa mehetett vele. Neked szép szülést kívánok, az I: kl-án, ugye?

rozmaring
Kép

Kép
rozmaring
 
 


Kép kisfiam

rozmaring
Kép

Kép
rozmaring
 
 


Kép nagylányom

rozmaring
Kép

Kép
rozmaring
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, amíg Dorka jól elvan a szomszédból átjött kismacskával:... :lol:

Tegnap mozgalmas napunk volt, 5 gyerek szaladgált a kertben + házban, szerencsére az anyukáikat (2)is meghívtam... :twisted: De azért jó volt, Lilla végigaludta f11-től du f5-ig, mindenki el volt ájulva tőle. Bár azt hiszem, a tejemnek nem tesz jót az ilyen nagy szünet, mert aztán egész este szopizni akart, még a nap közben lefejtet is oda kellett adnom.

Manóci, tényleg nem volt ennyi vegyi anyag a mi gyerekkorunkban.
Valamiért úgy emlékeztem, hogy még a bébiételekben is volt guar-gumi, de utánanéztem:http://www.fvm.hu/doc/upload/200510/elszi_adalek_3.pdf
végülis nincsen. De a 18ik oldalon levő lista elég riasztó.

Na szóval, én mindig fél órát töltöttem régebben a címkék olvasgatásával, és most már kialakult, hogy mit szoktam megvenni és mit nem. Soha nem szoktam felvágottat venni, csak sajtot, az auchanban még a darabolt sajtokra is ráírják az összetevőket. Ugyanígy a kenyerekre, ez kevés helyen van így. Margarin helyett jobb a vaj, abból is a Sparban lehet bio-t kapni. Én soha nem vezettem be Dorkánál az édes tejtermékeket, ezért a natúrokat szereti. :twisted: A túrót simán megeszi magában, de télen el szoktam keverni a nyáron lefagyasztott gyümölcspürével, + egy kis tejföl, attól ouolyan krémes lesz, mint a bolti túrókrémek. Túró rudit egyszer kapott az oviban. :P
A szószok között is lehet E-nélkülieket kapni, pl. a La Pasta szószok. Ha majonézes salátát kívánunk, soha nem veszem a készet, sokszor nagy betűkkel van ráírva, hogy édesítőszerrel.. :? Íinkább megcsinálom magam. Fagyasztott termékekből azért elég ritka az E-nélküli, de halrudascka helyett lehet halfilét kapni, az uolyan gyorsan megpárolódik a sütőben kis sóval, borssal, mint a halfilé. Nem használok semmilyen Maggi vagy Knor levesport, kockát, ízbombát, akármilyen szörnyűséget. Dorkának könnyű dolga volt, ő még hozzá sem szokott az erős ízekhez, én meg leszoktattam magam róla.
Igaz, még mindig ott van a zöldségekben meg a gyümikben lévő permetszer körny. szennyezés, ha lehet, megpróbálok azokból is bio-t venni, ez nem mindig sikerül.
Most ennyi jutott eszembe, tényleg csak azért írtam le, mert rákérdeztél, nem magamat akartam fényezni, vagy ilyesmi. Sokan kicsit ufó dolognak tartják ezt, meg csodálkoznak, hogy Dorka nem eszik kekszeket, édességet, de ha tökéletesen boldog a gyümölcsökkel, miért rontsam el???
Mennem kell, megunta a cicát... :P

Kép
Kép
szilvih
 
 


DINCUUUS! MIHELYZET?
Nem tudtok róla/uk semmit?
Szilvi, nekem nagyon szimpatikus a kaja-dolog nálatok. Nekem sajnos ezt nem sikerült betartanom, hiába szerettem volna... :cry:
Rozmaring, nagyon szépek a gyerkőcök!
Kitta, üdv msn-en! Nagyon örülök neked! A nemalvással én is így voltam... Hozzáadódott, hogy rettenetesen vizes voltam és az ízületeimet, idegeket is nyomta az ödéma. Ez iszonyatos fájdalmakkal járt... A jobb kezem pedig mind a mai napig zsibbad. :cry: Nade, vigasztaljon, hogy csekélyke 3 hét múlva ennyit sem fogsz tudni aludni... :wink:
Dóri, elszorul a torkom, amikor a kislányodról olvastam... bízom benne én is, hogy nincs komoly baj és gyszerekkel könnyen tudják kezelni a problémát. Komolyan, nincs annál rosszabb, ha az embernek a gyereke beteg... Várjuk a híreket felőletek.
Vendég
 


Sziasztok,

Ne haragudjatok, hogy írok ide. A téli babás topikból vagyok és ha esetleg valaki szeretne egy chicco go kengurut, akkor nekem van egy eladó 5000 ft-ért. nekem bejött, csak már kinőttük, és xsak párszor használtuk, sportos kinézetű, és a kisfiam szerette. Egyébként meg sötétkép, mint amilyen a képen látható. Kép

Ha érdekel írj nyugodtan privit!Köszi

csernusn
 
 


Sziasztok!

Új "versenyző" vagyok, a SOTE I.-re járok. Lehet, hogy nem ebben a topikban kéne feltennem a kérdésemet, de egyszerűen nem találtam jobbat (amit aktívan használnának is).
Idáig meg vagyok elégedve az I.-sel, de mostanában egy kicsit azért "megszeppentem". Most vagyok a 36. hétben, már túl egy csomó hagyományos, és 2 4D-s ultrahangon. Eddig mindig csak nagy fekete foltokként látszottak a baba szemei (feltételeztem azért mert mindig nyitva volt, így nem is kérdeztem rá sosem). Most viszont nemrég láttam egy 29. hetes 4D-s képet, amin minden részlet gyönyörűen kivehető volt, még a szempillák és a pupilla is, ahogya ki-be nyitogatta-csukogatta a szemét a baba. Ha ez ebben a korban már ilyen szépen látszik, akkor én miért nem látom szépen sosem a baba szemét??? Most mi van ilyenkor...?

((

(Idáig mindig, minden leletemre, akármimre azt mondták, hogy rendben van...)

???
l
Eger
 
 


sziasztok!

Üdv annak,akivel még nem taliztam.

Drága I !!!

Egy kismama attól normális,hogy aggódik.Hivd fel bátran a dokid,mond el a gondod,kérj uh-ot még egyet,hogy megnyugodhass.Én sosem láttam nyitva Brendus szemét uh-on,a simán ekete lukat láttam,a 4d-n pedig csukott szemet.ha a szemgolyó miatt aggódsz,azt szerintem nem fogod látni,én legalábbis nem látam.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Kedves gabi.baba!

A legközelebbi ultrahang jövő hét csütörtökön lesz, akkor mindenképpen rákérdek, hogy ilyenkor mi van. Megpróbálom nem ezen törni a fejem, mert befolyásolni már úgysem tudok semmit, de a hétköznapjaimat legalább elronthatom azzal, ha nekiállok pánikolni. (Véresen komolyan azért nem aggódom, mert ha valami gubanc lenne, azt azért már csak kiszűrték volna az I.-en... Ráadásul a 4D-s felvételek sem egy helyen készültek.)
Szóval, no pánik, csak most azért "szöget ütött a fejembe", hogy hogy is van ez...
l
Eger
 
 


l: tőlem ne várjad, hogy bármi jót mondjak az I-re :evil: . (még mindig az ott töltött időm következményeivel szenvedek :evil: ) Azért remélem, Neked nagyobb szerencséd lesz ott :lol: . Mikorra vagy kiírva? Kitta is ott fog szülni hamarosan :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


Elvileg szept. 1. Aztán, hogy gyakorlatilag mi lesz...
Sajnálom, hogy neked rossz tapasztalataid vannak, remélem nekem továbbra sem lesznek! Sajnos, mindig csak utólag derül ki, hogy végülis jó helyre/kezekbe került az ember, vagy sem.
l
Eger
 
 


Sziasztok!

Sajnos még mindig egyben vagyunk, és már nagyon nehezen viselem. Utálom magamat rosszkedvűen, és most nagyon le vagyok hangolva. A tegnapi nap pedig nagyon jól sikerült, élveztem az állatkertet, imádtam a szurikátákat, lejártam a lábamat-de eredmény -azon kívül, hogy a lábam megdagadt-semmi. Este óta állandóan keményedek, ez folytatódott reggel is, a ctg is mutatta rendesen. Jött a dokim, aszonta minden ok, meg hogy ezeket a keményedéseket egyébként nem érzem, ugye? Hát, de mondom, persze, majd szétesik a hasam. Na akkor megvizsgált, viszont a méhszájam úgy áll, mint múltkor. Annyit mert csak mondani, hogy a 40 hetet már vsz betöltöttem, és hogy akkor holnap jöjjek 6-ra (de szereti a korai időpontokat :?), lesz EST, de az is lehet hogy oxitocinos teszt. Úgy elkámpicsorodtam... Tényleg azt érzem, hogy már sosem szülök meg, pedig a fejemmel tudom, hogy ez hülyeség. :( Arról nem mondott semmit, hogy mikor indítja meg vagy mi lesz. Jaj, már olyan elegem van a bizonytalanságból. A kedvem a béka segge alatt, a fejem is fáj, és szörnyen nyűgös vagyok.
Ne is beszéljük rólam, mert nem akarom itt rontani a közhangulatot. :(

Most olvastam Dóri írását...én meg itt nyafogok és nyöszörgök a hülyeségeimen! :cry:
Nagyon remélem, hogy este csupa jó hírrel szolgálsz majd, nagyon aggódom a pici lányért, de tudom, hogy fel fog épülni, mert erős nagyon, pont, mint az anyukája!!!!
Manóci! De örülök, Hannus csodásan fejlődik, egyem a zuzáját! :D
Dikó! Én akarok, node ez a kismanó itt máshogy vélekedik a témáról...de majd jól ráparancsolok! Várom a képeket a lakásról! :D
Gabi! De klassz, hogy itt vagy, már kezdtem azt hinni, hogy elfelejtkeztél rólunk, de örülök, hogy csak a net kavart be. :D Meg tudom erősíteni, tényleg tök szép gyereked van!!! :lol:
Petra! Imádom Eszti pufi fejét, egyszerűen imádnivaló! :D
Timóca! Örülök, hogy már gyógyulgat a seb. Remélem a cicizést is vissza tudod terelni a rendes mederbe, drukkolok! :D
Kitta! Nem tom, mi van ezekkel a dokikkal, engem is állandóan megvárakoztat az enyém. Jó, jó, tudom, hogy elfoglalt meg minden, node a múltkori 2órás várakozás is...hát...már be voltam tojva, hogy nehogy Sándor felhívja! :shock:
Emmamami! Köszönöm, hogy elmondtad. Nem is tudom, hogy mit mondjak, nagyon sajnálom. :cry: Teljesen le voltam döbbenve, hogy ilyen előfordulhat. Nagyon sok erő van benned is!!!!
Rozmaring! Remélem a holnapi EST-n hasonló dolgok történnek majd velem is!!!! :D A gyermekeid meg tüneményesek, gratulálok Hozzájuk! :D
Szilvi! Nagyon ügyes vagy, hogy így odafigyelsz a táplálkozásotokra. Sajnos én sok E-t eszem, de megpróbálom lecsökkenteni...csak én rá vagyok szoktatva ezekre az édes izékre... Nem lesz egyszerű! :roll:
I!Szerintem felesleges aggódnod, én is csak egy fekete lyukat láttam... :D De ha megnyugtat, tényleg hívd fel a dokid! :D

Puszi Nektek Lányok, megpróbálok még este jönni, ha nem sikerül, akkor is van remény, hogy tudok írni nektek a klinikáról. Sándor a melóhoz használ pda-t, amin van net, lehet hogy beviszem magammal, hogy tudjak írni nektek. :D Sándor esténként persze nem hagyná bent nálam, nehogy ellopják, nem lehet bízni senkiben. :(
De ha ez sem jönne be, akkor írok egy sms-t, hogy mi újság velünk.
Úgy fogtok hiányozni, azzal, hogy írtam most is ide, már sokkal nyugodtabb vagyok. Sajnálom, hogy ilyen borúsan írogattam most, legszívesebben kitörölném, és újraírnám, de nincs erőm. Ne haragudjatok a hisztiért! :oops:

Ja, de este biztos benézek, Dóriékról hátha kapunk jó híreket!

KépKép
dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincus, jajdejó, hogy itt vagy...
Nyugi, a 070810 se olyan rossz dátum! :) És nem is biztos, hogy az, merhogy még jó 8,5 óra visszavan a 0809-ből is... Ki tudja?
Ez hiszti? Ugyanmár! Sztem tök érthető. Én nem hordtam túl a gyerkőceimet, mégis tiszta gyagya voltam, hogy mikor születnek már meg... Ez hótt természetes nálad. És nem is vagy hisztis.
Az oxitocinteszt ismerős! Itt Szekszárdon - a szd-i kórházban szültem - naponta csinálják általában azoknál a mamiknál, akik túlhordják a babát. És nagyon soxor bejött! Én tutibiztos vagyok benne, hogy holnap ilyenkor már nem 2 in 1 lesztek. Főleg, hogy ilyen jók a fájásaid, ahogy írtad. És vidd is a pda-t! Itten mindenki nagyon kíváncsi rátok!
:wink:
Dóri, remélem, bíztató hírekkel szolgálsz majd...
I: biztos nincs gáz. Én is csak lyukakat láttam...
Timi, üdv iwiwen! Jobban vagy már? Nem olvastam elég figyelmesen eddig, hogy a kislányodat Olíviának hívják. De szép név! Én mindig azt hittem, Lívia. Mondjuk, nekem az a név is tetszik; így hívják az unokatesómat...
Szép estét mindenkinek!
Vendég
 


Kedves dincuska és emmamami!

Jó hallani, hogy ezt mondjátok (köszönöm szépen!!!), csak akkor azt nem értem, hogy mitől függ, hogy az amúgy elég plasztikus 4D-s ultrahangon én csak a feketeséget látom, másnál pedig teljes valójában, minden részltetét jól lehet látni a baba szemének. 2D-ben még "elmegy", de 4D-ben kissé "horrorisztikus"...
l
Eger
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?