Új privát üzeneted érkezett!

Szegény Ági! Ettől én is tartok...Én azt szeretném, ha nem a magzatvíz távozásával indulna a móka, hanem a fájásokkal. Egy szülésznő szerint az a legideálisabb.
Hajrá Ági, drukkolok, hogy minél előbb induljanak el azok a fájások!

Lányok, hogy álltok a dagadással? Én 40 fokban sem néztem úgy ki, mint most pár napja. Nemcsak a bokám, a lábfejem, ujjaim, de az egész lábam mint 2 vastag oszlop. Ha felpolcolom, pihentetem talán még rosszabb. Sószegényen kajálok..Mit csináljak vele?
bee73
 
 


Jaj Bebi! Hát nálatok is... Fogadd őszinte részvétemet, légy erős és vigyázz nagyon magadra és a picurra!
bee73
 
 


Sziasztok Kismamik és Anyukák!

Még egyben, bár nem vagyok meglepve, most már kezdek belenyugodni, hogy a kiírt időpont előtt a kis pocaklakó nem lesz hajlandó elhagyni a főhadiszállását! Bár éjszaka pisijáratok után, olyan keményedéseim voltak, hogy minden egyes alkalommal kivert a víz, de aztán mindig vissza tudtam aludni, és nem történt semmi, most is keményegetek, de már fel sem veszem! Csak nehogy majd a fájásoknál is így járjak!

Mandala: a gyerekőcök nagyon helyesek, Encsinek boldog szülinapot!
Márkanyuka, Bebi: őszinte részvétem
BKrisztike: Boldog névnapot!
Betsy, Mona, Jucu: nagyon helyesek a fiaitok!
Ági: mindent bele, drukkolok, hogy minél előbb beinduljanak a fájások!
Hülye kérdések: kb. 5 hónapos terhes voltam, amikor az egyik partnerünkkel telefonon beszélgettem és mondtam neki, hogy babát várok és augusztusra, erre megkérdezte és "Régóta tudod, hogy babát vártok?"...

Mindenkinek további szép napot!

Üdv Móni

Kép
szamo
 
 

 
 

Márkanyuka! Nekem is ajánlották a Vasast, a végén már nem is tudom, miért nem néztem be oda is...talán mert úgy el voltam már keseredve az egész napos sikertelen keresgélések után... :(
Hú, lejjebb ment a hasad? Akkor már bizti nincs sok hátra. Azt szokták mondani, hogy többedszer szülő nőknél ez általában csak a szülés megindulásakor vagy az elején történik meg. Lehet, hogy mingyá itt az időd? :D
Huni! Biztos vagyok benne, hogy 1 hónap múlva már ő fog könyörögni, hogy hadd aludjon veled! :D
Sziszike! Ha valami más lenne, akkor már a szülőszobán lennél! Azt nem lehet visszafordítani! :wink: Néha tényleg jobban tudják a körülötted lévők, mint a nőgyógyászok! :D Hát, ha már az arcod is...akkor én sem jósolok már neked sokat (bár én eddig sem hittem az aug 20 körüli dátumaidban)! :D
Mamiblue! Akkor az lehet hogy jó hogy nem érzem annyira a jóslókat? Erre még nem is gondoltam. :roll: Én érezni akarom, és sokkal erősebbeket mint ezek a kis enyhék, amik nekem vannak! :oops: Már úgy szülni akarok! Lehet, hogy du. kéne ctg-re járnom? Remélem mi is tök jól elleszünk a szülőszobában! Szeretném, ha a páromnak is maradandó csodálatos élmény lenne, és nem a vérre meg a szenvedésre emlékezne! :D
Dimet! Zsuzska nagyon aranyos! Hát, bár bejönne, és nekem is olyan könnyű szülésem lenne! Lehet, hogy már megszültem volna, ha korábban elkezdem keresni a Caulophyllumot! Tényleg, adatok... :lol:
Én is attól félek, ami most Ágival történt... Félek, hogy nálam is megindítják, erre nuku fájás...jaj... Nagyon megy a drukk! :D
Bee! Hát, ennél hülyébb kérdést én sem tudok elképzelni... :lol:
Bebi! Micsoda napok ezek... Nagyon sajnálom! :(
Szerdán gondolunk rád, és várjuk a gólya-híreket! De hogyhogy már a napján befektetnek?

Puszi

Ja, Márkanyuka: megvettem a hozzávalókat a muffinhoz, most megyek és csinálom, már nagyon kivi vagyok! :D

KépKép
dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

bebi: Nagyon sajnálom. :cry:

Ági: jajj szegényke. Remélem nem kínozzák soká. +++++++++

ez a nap nem az enyém. :( Vivi végre elaludt 2-kor. Melléfeküdtem, erre az apeh telefonált, velük beszéltem egy 15-20 percet, s mikor visszafeküdtem akkor Vivit keltették fel azok a k..va legyek.. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Most meg hisztizik minden kis apró sz..rért. :evil: :evil: :evil: :evil: Ráadásul nagyanyám is csak csóválja a fejét, hogy jajj szegény, meg hagyjad, meg altasd el, meg adj neki enni, meg huzatban van...stbstbstb.. Komolyan sikítok. :evil:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hello!

Dincuska: Azt hiszem teljesen át tudom érezni, hogy szivesen mennél már szülni...Én is! Meg szerintem vagyunk még jópáran! Én az elsőnél éreztem legjobban...ez meg is látszott mivel elöbb mentünk mint kellett volna, Tamaránál már nem voltak annyira erősek a jóslók és a szülés is sokkal jobb volt. Mi rádiót hallgatunk a szülőszobán, jó kis zene szólt!:)

Bee: Sajna nekem Tamarám nagyon besárgult, kék fény alatt is feküdt, olyan rossz volt látni, ahogy le volt takarva a szeme:( Elég nagy az esélye, hogy Sebi is besárgul.:(

Bebi: Részvétem!

ezt az időt még a fiatalok is nehezen bírják, de sajnos egy beteg szervezetnek még rosszabb!:(

J.

mamiblue
 
 


Jaj lányok én még mindig kint, a baba bent.
Nagyon elegem van ebből a mindennapos korházba járástól.A férjem hurcolászik rendületlenűl,de a várakozásokból már nagyon elege van.

Márkanyuka,bebi részvétem. :cry: :cry: :cry:

italoman:parancs értettem.Én már ma is voltam szülni,de visszafordult. :?

mamiblue: nekem mind a kettőt indították.Az egyiket oxitocinnal,a másikat burokrepesztéssel.

pattogó:Sajnos a gyors regenerálódásra nincs ötletem,nekem a nagy tesó szokott segíteni most lekötni.
tuza edit
 
 


Nekem 5. hónapban kérdezték meg, Hogy : Ez már biztos????
tuza edit
 
 


A dokim kollégáját tegnap a szülészeten leütotte egy férj,mert nem akarta benttartani a jóslófájásos asszonykát,zárt méhszájjal a 34 héten.
Ma úgy jött oda a dokim,hogy ha nem tart bent, akkor sem verem meg ugye?? :lol: :lol:
tuza edit
 
 


Kis háztartási Murphy:

Az a pötty, amelyet belül dörzsölsz, a pohár külsején van..
folyománya:
Ha belül van, nem éred el.

A szennyes mennyisége mindíg felülmúlja a tiszta ruháét.

Piszkos padlóra soha semmit sem öntenek ki a gyerekek.

A percek hosszúsága attól függ, hogy a fürdőszoba ajtaján kívül vagy belül tartózkodsz-e.

Elsőként az alszik el aki horkol...

:lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


na ezeket azért írtam, mert múltkor valakinél bejött a Murphy-s beszólásom. Most nekiláttam átmosni a kórházi pakkomat, meg a táskát is. Hiába dugdostam poros lett. Úgyhogy a fele a mosógépben, a másik fele meg poros. Tehát amilyen mázlim lesz akkor jön rám a szülhetnék, amikor a fele vizes, és a másik fele meg a mosógépben.. :P :lol: :lol: :lol: :lol: Kíváncsi leszek..

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Paul törvénye: A padlónál nem eshetsz lejjebb.

Minden gyereknek 3 évébe tellik, amíg megtanulja Paul törvényét.

A vízszintes felületek nem sokáig maradnak üresen.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


A terhesség egészen más, mint ami a könyvekben áll.
Minden anya testi fogyatékosnak számít, ha csak két karja van.
Annyi idős a gyerek egy házban, amilyen magasan a törékeny tárgyakat találják.
Ha kisgyerekkel vagy, nincs olyan úticél amely közeli lenne.
A gyermeknevelési kézikönyvek legnagyobb baja, hogy 10 év elteltével a szakértők bevallják: nézeteik megváltoztak.
Minden háziasszonynak van gyengéje. Éppen ez lesz anyósának erőssége.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ágitól azóta se semmi.Azért kíváncsi vagyok meddig hagyják,hisz már éjjel 2 óra körül elment a magzatvíz.

Kishapsim csak átkullogott hozzám,és itt aludt velem :lol: .Én is olyan jót aludtam,arra ébredtem,hogy simizi az arcomat :)

Bebi,őszinte részvétem neked is :cry:

Pattogó :lol:

Edit,hogy szegény dokiknak néha mit ki kell állni :lol:

Kép
Kép
huni
 
 


Edit!
Szegény doki! Az enyémet egyszer egy erősen pigmentált bőrszínű család akarta megverni, mert rájuk szólt, hogy ne bulizzanak a folyosón miközben a szülőszoba előtt várakoznak...
bee73
 
 


most ment el a védőnő, azt mondta szerinte a laktoherb tea bántja a drágám pociját. Szerintetek?

Kép
mona76
 
 


Bebi,
ez rettenetes, hogy nálatok is bekövetkezett a legrosszabb. :cry: Azért próbálj pozitív maradni, amennyire lehet, a baba kedvéért!

Szegény Ágnes, ez így nem túl jól alakul neki. Én nem tudom, de mazsolaként azt hittem, hogy ha elfolyik a magzatvíz, utána elég hamar elő kell guberálni azt a babát. Most akkor ez nem így van? :?

Szamo,
lenyűgöző a kérdés, amelyet feltettek neked. :lol:

Edit,
a te kérdésed sem akármi, a leütött doki pedig egyenest durva. Bakker, mik történnek! :shock:

Bee,
a te esetedben a hülye kérdésre adott válaszod különösen is tetszett. :D Meg az "erősen pigmentált bőrszínű család" kifejezés is. Ilyen kifinomultan még sosem hallottam megfogalmazni! :D


Mona,
szerintem próbáld ki, hogy nem iszod a teát. Emlékezz, mit mond mindig Mandala: nem az a lényeg, hogy valami spéci löttyöt igyál, hanem az, hogy sok folyadékot pusztíts, attól lesz tejcsid. :wink:

italoman
 
 


Bebi, Márkanyuka
Őszinte részvétem!

Ági
Drukk...

Mona
Többektől hallottam már, hogy a Lactoherb-től pocakfájós a baba...
Ami nekünk nagyon jó... DM-ben lehet kapni cseresznye(vagy meggy)-magos zacskó... mikroban kicsit megmelegíteni és azzal finoman masszírozni a babóci pocakját...
Enyém fiúk nagyon élvezik... :lol:

Edit
Szegény doktor... :cry:

Apa mesélgette mindig a baleseti sebészeti "élményeit" :evil:
Engem legjobban az bántott, hogy sokszor, utcán, nyilvános helyen D-ről is azt hitték, hogy kisebbségi... pedig csak van benne némi indián-vér...
Vendég
 


Bebi: fogadd őszinte részvétemet, nem gondoltam volna, hogy egyszerre fogunk gyászolni.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Sabine,
hát, én csak képen láttam a párodat, de aki azt hiszi róla, hogy kisebbségi, annak két üveggolyó van a szeme helyén... :roll:

italoman
 
 


Hello!

Edit: És mikor fekszel be?

Juhé..ma már többen mondták, hogy lejebb ment a hasam. jobban fáj a szemérem csontomnál is az bizti...de sajna azért annyira nem látványos...még tudok menni.:) És sikerült végre kiválasztani a kádakat :) meg eldöntöttük, hogy veszünk 1 gőzkabinos zuhanyt is...Nincs vkinek ilyen?

Ildikó: nem tudom én se meddig váratják szegényt, a 12 óra már letelt! bár lehet az is, hogy csaszi lett! Azt tudom anyukámtól, hogyha sok idő telik el a magzatviz elfolyás meg a kitolás között, akkor ugye szárazabb vagy és jobban fáj. :roll: :cry: Remélem minél elöbb jön a jóhír!:)

Mona: Tényleg fájhat a pocija a teától! Állítólag a fiúk hasfájósabbak is, nekem mind a 2 csajnál bevállt az infacol, ami segít a pocifájáson!

Rita: Szóval Te jössz! :D

Mandaláról semmi hír??? Lehet, hogy bent marad?

J.

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Márkanyuka, Bebi: Fogadjátok őszinte részvétemet! Annyira sajnálom, hogy a boldog babavárást beárnyékolja egy ilyen szörnyű tragédia... :(

Nem tudtam, hogy tudok-e jelentkezni ma este, így írtam Jucunak sms-t, ezek szerint vagy nem ért el hozzá, vagy ő nem tudott jönni.
Szóval a lényeg:

Agnes
üzent:

"Hello, fájásgyengeség miatt bent csücsül a Bébi, lehet, hogy csak holnap lesz meg. Kaptam infúziót és ebédet. Már bent tartanak. Puszi mindenkinek: Agnesgoboly"

A másik hír lányok:

Holnap reggel befekszem a klinikára, mert nem lett túl jó a bébi áramlása ma délután, ráadásul a reggeli cukrom 1,4 lett, ami szerintük nagyon alacsony... gőzöm se hogy ez miért fontos... de ami igazán gáz az az, hogy a vérnyomásom 165/151 volt és a pulzusom 121. Azt mondták ezzel nem viccelünk, úgyhogy holnap befekvés. Ráadásul beleájultam a klinika igazgatójának a karjába... utána mértek ekkora vérnyomit majd ezek után, hogy tetézzem sírógörcsöt kaptam... szóval azt mondta, hogy nem enged simán szülni, mert ha ezt előadom szülés közben akkor a baba veszélybe kerülhet. Szóval utasította a dokimat, hogy 38.hét 1. nap (szerda, mert ő a mensestől nézi...) császár! Vagy szerda, vagy csütörtök... majd meglátják hogy van a baba és hogy van a vérnyomásom...
Úgyhogy reggel beköltözöm és legkésőbb csütörtökön babázom.... :)
Uh alapján 2341 g-nak saccolják a bébit, a doki azt mondta vizsgálat után, hogy szerinte inkább 2600-2700 g. Remélem Neki lesz igaza... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Hello!

Mandala: Szuper! :) Bizti jobb lesz neki itt kint, ha tényleg ennyire rosszak az eredményeid! Sok sikert!

J.

mamiblue
 
 


Mandala: de jó, mindjárt babázhatsz! Nem is lesz olyan pici az a baba, mint amivel ijesztgettek! Viszont a vérnyomásod tényleg jó magas volt. Én is nagyon parázok, hogy szerdán jó legyen a vérnyomásom, nem akarok befeküdni a kórházba, nem szeretném a férjemet itthon hagyni, a lelkiállapotom amúgy is a béka feneke alatt van, egész nap csak bőgnék bent. Itthon mondjuk nem egész nap, de néha elkap a sírógörcs.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Pattogobolha! Nos, nem irigyellek, de talán ma elfáradt, és holnap kicsit nyugodtabb lesz majd! Vagy erre nincs sok esély? :? Nagyon jókat nevettem ezeken az írásokon! :lol:
Mamiblue! A rádióhallgatás nagyon jól hangzik, én is el tudnám viselni! :D
Edit! Mesélsz egy kicsit erről az indításról? Nagyon érdekelne... Tudsz már valamit, hogy mikor kell befeküdnöd?
Az nem semmi, hogy mit megengednek maguknak az emberek...leütni a dokit? Hát,ez nagyon durva! :shock:
Mona! Ezt én is hallottam a laktoherb teáról... Az is igaz, hogy tényleg a folyadék a lényeg!
Sabine! Hát, nem normális, aki Diegot kisebbséginek nézi...
Mandala! De jó, hogy figyeltek rád a dokit!!!! Megnyugtató! De jó, akkor csütörtökön Emese áll a házhoz! Nagyon szorítok! Minden rendben lesz! :D

KépKép
dincuska
 
 
 
 
 
 


Nektek mindig mérnek vérnyomást? nekem mindig a védőnő mérte (havonta 1x), de most már nem kell mennem hozzá szülésig. A dokim meg sose méri (méreti) meg... Pedig a védőnőnél párszor magas volt, és be is van irva a könyvembe... ja, és a legjobb: múlt héten volt az utsó vérvételem+vizelet vizsgálatom. Az eredményt már múlt hét kedden tudtam, a védőnőnek mutattam is, ő azt mondta, hogy nem valami jó, vérszegény vagyok. Erre ma az orvosnál kérdezem, hogy mi van a vérképemmel, mert egy szót nem szólt róla. Azt mondja, nem érdekes, majd megnézzük szüléskor!!! Mondom, csak merthogy a védőnőm azt mondta nem a legjobb. Erre ő: nem foglalkozunk azzal, hogy mit mond a védőnő....
Hát nem tudom... Pedig fogadott orvos, alkalmanként 7ezer forintért... (Mondjuk az utobbi két hétben a ctg miatt a kórházban nem adtam már neki pénzt, lehet ez a baja?) Csak a magánrendelésén kapott.

horvviki
 
 


Sziasztok!
Végeztünk a festéssel. 2 napig csak pakoltunk. Hulla vagyok. Ma voltam először nst-n. minden rendben volt. Doki meg is vizsgált, de még mindíg teljesen zárt vagyok!Jósló semmi. Tutira ráhúzok én is.
Jó sokat írtatok még mindíg nem sikerült visszaolvasnom. Azért azt láttam hogy Ági elment szülni.Én is drukkolok neki nagyon.
Sziasztok!

KépKép
dudu_84
 
 


Mandala,
megoldódni látszik a császáros problémád. :wink: És végre célegyenesbe kerültél, hurrá! Nagyon várjuk ám a híreket! Ágnesről mi is csak ennyit tudtunk, hogy ottfogták, de azóta semmi...

Viki,
alkalmanként hét rongy a magánrendelésen, és még a kórházban is pénzt várna a ctg-ért? Durva... :shock: A vérnyomást egyébként nekem is mindig a védőnő mérte, a dokinál csak egyszer-kétszer mérték meg, talán azért is, mert stabilan végig beállt 110/70-re. A vérszegénységgel meg most már ne törődj, ha nem túl vészes, nem lesz semmi baj. Nekem végig pocsék volt a vérképem, de hát kb. születésem óta vagyok vérszegény, úgyhogy nem sok mindent lehet vele kezdeni. Szedtem a vasat, az javított rajta valamit, oszt ennyi.

italoman
 
 


Hello!

Dincuska: A rádióról jut eszembe...én mind a 2 csajszi születésekor kiadott aznapi újságokból tettem el...lehet mindjárt elő is veszem, nosztalgiázom mi történt aznap mikor születtek!:)

Viki: CTg-ért minek adnál pénzt? Ő csinálja? Gondolom csak rápillant 3 másodpercre...Én csak akkor adtam neki a kórházban, ha uh is volt! Nekem sokszor megmérte a vérnyomásom...mivel elég sokat híztam :cry: , de leginkább alacsony az enyém is!

jajj, most holnap reggelig kell várni amíg tudunk vmit Ágiról!:(

Én lehet ma bevetem apát, mitha lenne némi halvány kis jóslóm, hátha rásegít! :lol:

Szép estét!

Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem voltam, és már megint zajlanak az események. Húha!

Ági, ügyes légy! Várjuk a jó híreket! :)

Mandala, neked is megy a drukk. Remélem, rendeződik a vérnyomásod. A gyerkőceid tündériek. :)

Sabine, a fiúk nagyon aranyosak!

A kis Zsuzsi is édes, olyan jó ezeket a képeket nézegetni.

Pattogó, mekkora pocak!!! Jó a kép, gyerek pocakon, pocakban...

Viki, azért szólhatsz a dokidnak, hogy téged megnyugtatna, ha ránézne a vérkép eredményedre. Egy kismama lelki nyugalmáért...
Nekem is van egy enyhe vérszegénységem, vasat szedek rá már a félidőtől.

Dincuska, mesélj holnap, kíváncsi vagyok erre a ciciingerlős tesztre. Hátha beválik.:wink:

Mona, tudom, hogy most el vagy foglalva, ha majd lesz időd, lécci írj be engem is a táblázatba. Köszi :D

Én a hétvégén Győrben voltam, barokk fesztivál volt. Jó volt kicsit kimozdulni. Ettem kenyérlángost/langallót, most először. Aztán itthon is kipróbáltam, fellelkesültem, mert annyira ízlett.

Kép
tipetupa
 
 


Bebi, Márkanyuka!
Részvétem.... és vigyázzatok még jobban magatokra!

Ági!
Szorítok, hogy minden jól menjen!!!

Mandala!
Ezek tényleg jó hírek... Mármint nem a vérnyomás meg az ájulás, hanem a csaszi.

Mona!
Nálunk is az Infacol vált be. Remélem, nektek is használ!

Viki!
Azért fontos lenne nézni azt a vérnyomást... Főleg, ha érzed is, pl. fáj a fejed, szédülsz, homályosabban látsz. Nekem ilyesmi tünetei voltak.

Én is megjártam ma a kórházat. Még így gyógyszerek mellett is éppen hogy határértéken táncol a vérnyomim, a szülésznőm szerint a szervezetemnek elege van ebből a terhességből.

:oops:
Mindenesetre kirinyáltam egy nst-t (megint), babóca szívhangja okés. Szerdán megint megyek. Nem tudom, kihúzzuk-e jövő hétig, de most úgy érzem, hogy igen. Viszont a császár esélye egyre jobban nő... :(

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Csajok szörnyen röstellem, de most vettem észre Piroska üzenetét.... :oops:
Holnap befektetik ,mert rossz az áramlás és szerda vagy csütörtök lesz a csaszi.

Mégegyszer bosika tőletek és Piroskától is utólag... :roll:

Kép

Kép
jucu
 
 


Hú és Ági is üzent 5 órakor....
FÁjásgyenge és bent csücsül a bébi,infuziót kap és ebédet is kapott.... :lol:
Drukkolok mindkettőjüknek....!!!!!

Bocsánat ,de le van halkítva ez a k..a telefon és most néztem meg este.

Kép

Kép
jucu
 
 


bebi, őszinte részvétem.

éppen ma délelőtt vettem egy doboz teát :lol: :cry:
tipetupa, légyszi privibe küld el az adataidat :wink:

Kép
mona76
 
 


Jucu: ne restellkedj! Én kérek elnézést Tőled, hogy Neked dobtam a Agnes sms-ét és a sajátomat is! Ne haragudj érte, de Te voltál benne először a telcsimben.

Most elmentek még néhány számot, aztán jelzem ha van vm. De sztem a párom - mivel ígéretet tett - jelentkezik ha megvan Emese. Sztem Ti előbb látjátok a babámat, mint én... ugyanis nem nagyon akarja a doki a gerincérzéstelenítést, fél, hogy műtét közben felugrik a vérnyomim a stressztől. De sztem az anesztessel megdumálom... végülis altatni még mindig lehet... :)

Na, úgyhogy gyúrok a csütörtökre! :)

Agnes írt még tegnap este. Bár kértem, inkább másnak sms-ezzen, mert nem leszek net-közelben...
Remélem valamelyikőtöket megtalálja! :)
Azt írta, hogy felső burokrepedése volt, ma reggel 6-kor újra adják a méhszájérlelőt, aztán meglátják. Fájásai már kezdenek alakulni, de ahogy írta még gyúr rá egy kicsit... :)
Én gyors és viszonylag fájdalommentes szülést kívánok Neki!
Meg Nektek is lányok, ha valaki elindulna... :)
Na, megyek, még megszeretgetem apát... este már nem lesz módom.... :( Aztán indulok a klinikára... Ha tudom a csaszi időpontját, megírom, a férjem meg dobja délután a képeket! :)

Mindenkinek nagy-nagy cuppantás! :)

Mandala

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Hát, lányok rossz hírem van... nem tudok rámenni a közös ládánkra, így a telcsiszámokat sem tudom, néhányótokra (Dudu, Ildi) rádobok egy-egy privit itt, és kérlek dobjátok rám a telefonszámotokat! :)
Puszika!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok jó reggelt!

Most is nyomi vagyok, deee még egyben. :D Murphy csak úgy jött be, hogy amiket kimostam és kiteregettem azokat be kellett szedni, mert akkora villámok jöttek felhővel meg dörgéssel, féltem elázik. Persze aztán nem esett... :? :lol: Ez az én formám. Viszont a leges legjobb hír: Befejeztük a falazást. Hurrááááááááá!!!!!!!! Kép
Bár tegnap este már úúgy fájt a pocakom.. Meg a jobb térdem is bedurrant. Bár azt szokta. Igaz csak ősszel és tavasszal. Ezt a vívásnak köszönhetem, meg a vacak izületeimnek.. :( Alig tudom mozgatni. :cry: De apa ari volt este. :D Segített lefeküdni, átforgatni.. :D:D Komolyan. Ha ezt valaki látta volna... Bizti befeküdt volna az asztal alá röhögni.. :roll: :lol:

mandala: nagyon drukkolok nektek, hogy minden rendben menjen. :) Addíg is vigyázz magatokra és nyúgíí :D

ági: még egy kis kitartás. :):)

Megyek ledőlök még egy kicsit. Kihasználom, hogy a gyerekem még alszik.

Rita

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Húú MAndala ez nagyon jó hír :D !NAgyon drukkolok,biztos rendben lesz minden.
Ja,és utólag is nagyon BOldog Születésnapot Enikőnek!!Tündéri kislány ő is :D !

Azt hittem itt vár az üzenet Ágitól,hogy már babázik....Szegény jól megvárakoztatják.De majd csak na...

Viki,nekem is csak a védőnő méri/mérné,mert nem engedem neki,mert nála mindig magas(fehérköpenyes hülyeség :? ).Így én mérem magamnak naponta többször,meg én viszem neki az értéket.Doki tisztában van ezzel,végülis az én érdekem,hogy szóljak ha nem jót mérek.Ja meg volt rajtam abpm is.

Kép
Kép
huni
 
 


Sziasztok!

Mandala, erre mondják, hogy minden rosszban van valami jó :) Várjuk a híreket!

Nekem éjszaka olyan jó kis jóslóim voltak, úgy szerettem volna, ha rendszeressé válnak, de nem :cry: Mindegy valami már alakul és az a lényeg.

Én kórházba járok NST-re és mindig mérnek vérnyomást is egy régi vérnyomásmérővel (nem digitálissal) és pont tegnap néztem meg az NST-s papírokat mindig 120/80 a vérnyomásom, soha nem több, nem kevesebb. Kicsit érdekes nem? Szerintem nem jó a vérnyomásmérő, de mindegy.

Rita, gratula a falazás befejezéséhez.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Bebi, őszinte részvétem.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Jó reggelt kismamák, anyukák!

Én is azt hittem, hogy lesz valami hír Ágiról, valamint azt is, hogy ismét lesz kinek drukkolni, de semmi. Vihar előtti csend.

Ma megyek utoljára a körzeti védőnőmhöz, viszek neki vizeletet is, mert július 11. óta nem nézték meg, remélem minden rendben lesz. Valamint azt is remélem, hogy a vérnyomim is rendben lesz, hiszen szedem a dopegytet. Igaz az elmúlt napok elég stresszesek voltak, nagyon sokat sírtam, de ma már úgy érzem, hogy jobban vagyok, a kedvem is jobb.

Rita: tök jó, hogy befejeztétek az átalakítást és hogy a picuri megvárta, hogy minden rendben legyen körülöttetek.

Dincuska: én is nagyon kivi vagyok, hogy milyen ez a cicistimuláció, remélem beszámolsz róla. Nálunk apa este stimulálta, de semmi eredmény. Valamint azt álmodtam, hogy a Márk szopizott a cicimből egy pár kortyot. Biztos azért álmodtam ezt, mert vasárnap azt mondta, hogy ő szívesen meginná, meg kérdezte, hogy milyen az íze stb. Végülis nem mondtam neki, hogy azért nem olyan mint a tehéntej, ez a csecsemőkön kívül másnak nem ízlik.

Az este úgy elaludtam a tévén (azért a Szökést a Cool-on végignéztem), hogy amikor egyszer fordultam, résnyire kinyitottam a szemem, és megjegyeztem magamban, hogy hú már milyen világos van, aztán vettem észre, hogy a tévé még megy, amúgy fél 2 volt.

Olyan érdekes, hogy eredetileg a mai nap szerepel a kiskönyvemben a szülés várható időpontjának, csak utólag ez módosítva lett uh alapján. De most már bármikor jöhet a baba, készen állok rá. Na meg is érkezett egy jóslófájás, ami mostanában egyre fájdalmasabb. Valamint nagyon feszül a medencecsontom, gondolom már be van illeszkedve a feje.

Na nem is fárasztalak benneteket tovább, majd még jelentkezem, de ma még csinálni is kellene valamit, ugyanis tegnap nagyon magam alatt voltam.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


jó reggelt!

hát én elég nehezen aludtam éjjel, 11kor beájultam, majd 2-5ig bámultam a plafont...5-7ig alvás megint, jó,mi?

tegnap is elég sok fájásom volt, kivi vagyok csüt.ön mit mutat az nst, mert tényleg sokat fájok és nagyon mozog a baba. Tegnap este a párom a fejét a pocómra hajtotta, bealudt és arra ébredt h a drága lánykája jól fejberúgta, biztos nyomta már... hát én akkorát röhögtem, na mondom ez a gyerkőc már most makacskodik veled!

kérünk bébi-képeket!

Áginak szorítok!
nora80
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a játszótérről, már 8-kor lent voltunk. Szerintem most egy időre ez volt az utolsó alkalom, hogy én vittem őket. Ez már nagyon nem nekem való Balázs után rohangálni, emelgetni...
Reméltem, hogy ekkorra már lesz vmi hír Ágiról... :(

Mandala!
Nagyon sajnálom, hogy tegnap magas volt a vérnyomid, de így legalább sikerül összehozni azt a császárt. Legkésőbb holnapután meglesz Emese...De jó! :lol:

Pattogó!
Örülök, hogy sikerült befejezni a falazást és főképp hogy Lala mindezt odabenn várta meg.

Dincuska!
Remélem beszámolsz a cicipiszkálásról. Mi is kipróbáltuk otthon apácskával, sőt mindent bevetettünk :oops: , de Leila úgy döntött, neki mégis jobb odabenn.
bee73
 
 


Lányok, Mandala üzent, hogy úgy néz ki csütörtökön lesz a nagy nap és mindenkit puszil!
bee73
 
 


Sziasztok!

Ági, szegénykém, minden perc várakozás egy örökkévalóság lehet! Magzatvíz elfolyása után szabad ennyi ideig bennt tartani a babát???? Sabine, kérünk egy kis segítséget! Sztem ez nem túl jó, hogy ennyi ideig hagyják, hogy ne történjen semmi!

Én még egyben, pedig ma kéne mennem......... volt itt 1 órát a védőnő és azt mondta, hogy tiszta ödéma az arcom, szerinte max. holnapra megszülök. Hááát, én ebből mit sem érzek.

Pattogo, nagyon tele lehet már a pacskered! Én már idegösszeomlást kaptam volna......

Mandala akkor már készülhet rá, de jóóóó!

Bebi, nagyon sajnálom, remélem a Pici érkezése enyhíto majd a gyászt, a fájdalmat! Kitartást kívánok és sok türelmet!

Kép
h.bogesz
 
 


Sziasztok Lányok!

No, megjöttünk, és végre némi eredményt is fel tudtunk mutatni... megérte felkelni 3/4 5-kor! :? :lol:
Szóval, az EST nagyon jól sikeredett, állati ügyesek voltunk...nekem nagyon hatásos volt, gyönyörűek voltak a fájások, szépen jöttek egymás után, 120 körüli értékeket mutatott a gép, és ezt bizony már én is éreztem...mintha ketté akart volna szakadni a hasam! :shock:
Szóval durva volt...Emma nagyon jól viselte, nem volt semmi gond. Bevallom, én nem gondoltam volna, hogy ez a cicipiszkálgatás ilyen eredményeket hozhat... :roll: :D
Ott volt az intézetvezető is, ő is bejött hozzám, meg konzultáltak rólam a többi dokival (a téma főleg az volt, hogy 03.07-én is 18 hetesnek meg 20-án is 18 hetesnek írtak...szal ki voltak akadva a pestiekre). Hirtelen eszembe jutott, hogy akár most bent is tarthattak volna... Most egy kicsit örülök, hogy nem így történt, nem vagyok valami kipihent 4 órás alvás után... :?
Utána (röpke 2 óra elteltével :evil: ) megvizsgált a dokim, megnézte a magzatvízet is, ami még tiszta volt (állati kellemetlen volt a vizsgálat... :?) . Aszonta, hogy pár nap :D, de aztán eszébe jutott, hogy korábban már megbeszéltük, hogy pénteken befekszek. Holnapután kell mennem ctg-re, holnapra pihenőt kaptam! :D Na meg még egy jó hír: 1 centire már nyitva vagyok!!!! :lol: Úgyhogy lehet, hogy magától is befut Emma a kifutóra! :D
Klassz volt, mert a szülőszobán voltam, körbenéztem, hogy milyen szobák vannak, meg a folyosó végén van az újszülött megfigyelő... :lol: Mindenki nagyon kedves volt velem! És mostmár felfogtam, hogy mindjárt az én babám fog ott bőgicsélni... :lol: Persze, sírva is fakadtam, de szerencsére nem látta senki! :oops: :D
Elnézést, kicsit hosszan meséltem, de lényeg a lényeg, hogy stimuláljátok a mellbimbót, nekem nagyon bejött (szerintem azoktól a fájásoktól kezdtem nyílni)... :D 1 perc piszka, 2 perc szünet... :lol:

Dudu!
Azért ne erőltesd meg magad, pihenj is a nagy pakolászás közepette!
Mamiblue! Újságelrakás nagyon jó ötlet, én is megjátszom, majd mondom apának vegyen...nade ne sportújságot! :D Mi a helyzet? Tán hatásos volt apával az akciózás...? Azóta nem jelentkeztél! :wink:
Tipetupa! Mit takar ez a barokk-fesztivál? Tökjól hangzik! :D
Franciska! Ne haragudj, röstellem, hogy nem tudom, de mért nő a csaszi esélye?
Mandala! De jó, akkor tuti a csütörtök! Nagyon szorítok értetek! :D
Pattogobolha! Grat a falazáshoz, mostmár itt az idő, Lala...figyelsz? :D
Márkanyuka! Örülök, hogy már jobban érzed magad. Férjed hogy bírja?
Uh alapján későbbre tettek??? Ezt nem értem, én kb. ilyen adatokkal fogok szülni! Nagyon nagy volt az a bébi már a 36. héten is, úgy emlékszem... Azt akarják, hogy egy kis elefántot szülj?
Ja, megsütöttem a muffinkákat, csak véletlen sütőporból egy kanál helyett egy egész zacsit beleszórtam, úgyhogy a tésztája nem állt össze rendesen, de azért így is isteni finom volt! Kikanalaztuk! :D Ma pedig jobban odafigyelek, és nem szúrom el megint! :DVan még több ilyen recepted is, ahonnan ez érkezett? :D
Nora! Apa-lánya ismerkedés aranyos! Nálunk is ez megy, Emma nem nyugszik, Sándor meg mindig megijed tőle... Én is jókat röhögök rajta! :D

No szép napot, kitartást mindenkinek!

Ági üzijét meg nagyon várom már...Hogy hagyhatják ilyen sokáig?

KépKép
dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincuska: örülök, hogy ilyen jól sikerült a cicibirizga. Az időpontot nem most, hanem még talán a 16. heti uh-on módosították, pontosan már nem tudom mikor, de valahogy úgy. Akkor kisebb volt a bpd-je és ezért. Amúgy köszi a kérdésed, a férjem egy erős ember, nagyon jól bírja, ő vígasztal engem, hogy ne sírjak, de belül biztos emészti a bánat. Sajnos több muffinreceptem nincsen, én csak ezt szoktam sütni, ugyanis a férjem és a fiam csokiimádó banda. (Azért én sem vetem meg.) A lényeg hogy te is nemsokára babázhatsz.

Bogesz: akkor te is nemsokára babázol, de jó. Én is nemsokára indulok védőnénihez, kivi vagyok mit mond.

Mandala: neked is jó, mert te már konkrétan tudod, hogy csütörtökön a kezedben tarthatod a kislányodat.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Ágiról még mindig semmi :shock: ?Azt hittem más már írta az örömhírt.A telefon mindig nálam,hogy halljam ha üzenne,de semmi :( .Ez nem jó,hogy ilyen sokáig hagyják.Egy ismimnél is így volt,hogy a magzatvíz elfolyt,aztán fájás nuku,és megcsászizták végül.De mivel több mint 10 óra telt el a baba kapott valami gyogyit ha jól emlékszem.NA de Áginál már több ,mint 24 óra is eltelt :shock:

Dincuska ez már haladás :D !!!!TE leszel a következő szerintem.Olyan irigy vagyok :lol: !!!!

Bogesz ha már az arcod is ödémás neked se sok van hátra.Bár munkatársam szegény anno,felfújt pofival még vagy 1hétig húzta :? DE nem elkeseríteni akartalak.

Kép
Kép
huni
 
 


Ági üzent!!!Örömmel adjuk hírül,hogy ma délelőtt megszületett Magócsi Eszter,3000 grammal,53 cm-rel.Baba,Papa és Mama jól vannak.Tamás és Ági

Kép
Kép
huni
 
 


Nagyon nagyon gratulálok ezúton is nekik.Jó egészséget,és sok tejcsit!

Kép
Kép
huni
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?