Új privát üzeneted érkezett!

Andi!!!!

Ez nagyon szep volt!!!!Egyik baratunk -aki 2x annyi idos mint mi-azt mondta,ha az ember gyerekei felnonek,onnantol kezdve a ,,partrol drukkolhatunk nekik hogy minden jol menjen,de nem ugorhatunk utanuk a vizbe''
Egy masik valaki pedig arra hivta fel a figyelmunket hogy az elet gyakorlatilag egy folyamatos ,,vesztesegi''folyamat.Onnan kezdve hogy megszuletunk,majd elhagyjuk a szopizast,majd elkezdunk onalloan jarni stb.stb.
Akkor nagyon ertettem es egyet ertettem vele,ma mar maskent gondolom.
Az elet onmagunk megelesenek egy hatalmas lehetosege.Iszonyu nehez megemeszteni hogy minden atmeneti,meg mi magunk is.(persze csak anyagi ertelemben gondolom)Es addig nincs is ezzel baj,amig halal felelmunk van idonkent amikor ugy igazan belegondolunk a dolgokba.Akkor kezdodnek a problemak amikor mindez ,,elet felelemme''valik.
Es az aggodasban ez mindig benne van ,egyfajta bizalmatlansag,sot egyfajta hitetlenseg is,nem?
En azert merek most errol irni,mert gyakorlatilag ezen dolgozom mar evek ota,es bizony nagyon nehez....Pedig nagyon segitve vagyunk,ha figyelunk,megtapasztalhatjuk nap mint nap....

Kulonben sziasztok!!!

Bocs hogy ilyen borongos temakkal kezdem,de ugy latom most tobben is foglalkoznak ezekkel a kerdesekkel.

Marti!!!!
Foltetlen jelezd mi a helyzet,mar nagyon eget a kivancsisag!!!!

Julcsi!!!
Vald csak be nyugodtan hogy a kovetkezo ikressegre trenirozol igy 4 gyerkoccel :wink:

Timi!!
Drukkolok a baratnodnek,azert ajanlom figyelmebe a Deveny modszert.1 evvel ezelott volt egy 490 grammos babajuk,szinte hihetetlen,de ma hala a kezeleseknek makk egeszseges a gyerek!!!

Edit!!
Nagyon sajnallak!!!Sok erot kivanok,es remelem sikerul lelket onteni apukadba!!!! :(

Evi!!!

Samu akkor lassan de biztosan javul!!!Ismet dolgozol,vagy meg van egy kis szunet?

Zsuzsi!!!
Ne izgulj,nem lesz baj Szandival!!!Annyira magamra ismertem,latom Te is rogton a legegyszerubb betegsegekben gondolkodsz :wink:

Ibolya!!!
Gratulalok az evfordulohoz!!!Ahogy szamolgatom,kb.egyidosek lehetunk!!Elarulnad?Annyira kivancsi vagyok.OK En kezdem.37 multam. :lol:

Puszi mindenkinek :D
rillisz
 
 


én is dobok képeket:
Árpin ülve:
Kép

hamizás:
Kép

Kántor ikrek:
Kép

Livi hajgumi kivétel után:
Kép

még 1 ruci biztos ami biztos:
Kép

Zsombi lazul :lol:
Kép

vicces Dorka:
Kép

kis nyolcfogúnk:
Kép

drágáim:
Kép

tündérbogyóink:
Kép

Livi:
Kép

éééééééééééééééééééééééééééééééés
ÍGY ALUDT EL A ZSOMBI ÁLLVA:
:mrgreen: Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Iza:már írtam, de még1szer!!!Minden renbden van velünk, a kistesóval is.
És én úúúúúúúúúúúúgy elfáradtam ma, beszéltük is a Julcsival, hogy ma őt sem kell altatni!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
A Livi édes volt, úgy rám cuppant 8) , a Zsombi meg a Julcsit nézte ki magának, bár ez mindíg is így van, valamit akarhat tőle!!!!!
Ja és volt egy vicces dolog, Zsombi lefeküdt a konyhában ott ivott az üvegből, mivel fáradt volt meg éhes, erre jöttek oda a csajok és puszilgatták őkelmét!!!!!Mondjuk mikor a Julcsiékkal vagyunk a fiam mindíg egy" HERÉNEK "tűnik , aki hagyja hogy kényeztessék!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Iza,35 múltam januárban :twisted: .

Márti,naaaaaaaaaagyon szupik a képek.Többször megjegyeztem már magamnak,hogy nektek majd mindig sikerül a legjobb pillanatokat lefotozni.A Zsombi henyélése valami csúcs,de ahogy elnézem szegény Livit valami citromot adtál a gyerköcöknek?Ugy elhúzta a kis száját.Ezt az állva alvás is fantasztikus,ritkán látni ilyet :lol: .

na lépek fürdetni
bibolya
 
 


Basszus........
Akkor en vagyok a legidosebb.....
Hat,ha mar igy van,akkor igy van :wink: Pedig ugy remenykedtem 8)

Martikam!!!
En is irtam Neked,csak azt nem hogy a kepek .....jaj valami tunemenyesek :D

Puszi mindenkinek :D
rillisz
 
 


Sziasztok!

Márti a képek fergetegesek. Ahogy a Zsombi a két széken "lazul", ahogy állva alszik, ahogy a Livi öltözik, Dorka ahogy majomkodik, nagyon szuperek! Annyira édes mindegyik kölyök rajta. Jól elkaptad a pillanatokat.

Ibolya, jó kis pörgős napotok volt, nem csodálom, hogy elfáradtatok. Szép kis séta már csak a sziget is oda-vissza!

Évi, reményeim szerint azért majd visszaszokik a fiatalúr az ágyába, legalábbis én ezen leszek. De most kihasználom ezt a pár éjszakát és alszom egy kicsit.

Úgy elvágtam az ujjam, hogy csak na! A tengersok eszemmel eltörtem egy befőttes üveget, majd szépen bele is nyúltam. Most meg félig bénán próbálok főzni, az István hétfőn utazik és előre csinálok neki egy csomó kaját, hogy csak ennie kelljen és tudjon dolgozni.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Andi: nagyon szép az írás amit feltettél.
Azt hiszem a Szandi csatlakozik Flórához, alul növeszti a rágó fogát, pedig neki is csak elől van kint 2 foga.

Márti: örülök neki, hogy minden rendbe van manócskával.
Nagyon jók a képek, az állva alvós szuper, de a többi kép is nagyon jó. Gyönyörűek a gyerekek.

Ibolya: én pont azért nem szeretek ilyen programokra menni, mert sokan vannak, plusz nem is látok rendesen. De a képek tök jók.
Én nagy Forma 1 rajongó vagyok, a Ferkó szeretet volna kimenni a futamra, de iszonyú milyen jegy árak vannak.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Barbi,firsttel fujtad az ujjadat?Ugy tudom vágásra is nagyon jó.Gergőnek a szunyogcsipésekre nagyon jó volt.Szegényt a nyaralás alatt állandóan megtalálták a szunyogok,volt olyan reggel,hogy a felkarján kb 30 csipés volt,ami mind be is durrant neki.Ráfujtam a first-öt,és du.-ra teljesen lementek a pukkanatok neki.
Mikor mentek vissza a dédihez?Azért főzől előre a párodnak?

Iza,azért ne bánkodj,"ebben" a korban már 2 év ide vagy oda,nem olyan nagy szám. :oops: .

Zsuzsi,hát igen,a jegyárak tényleg borzasztó magasak.A párom már évek óta szeretne kimenni,de nagyon sokallja az árakat,igy minden éveben itthon marad.

Mi ma kimegyünk az anyuékhoz a telekre friss levegőt szívni :lol: ,igy csak estefelé jövök megint.
bibolya
 
 


Halihó!!!!

Barbi:a Dorka veszi fel a Livi ruháját, amikor ott voltunk a Livi csak vetkőzött!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Sajnálom a bénázásodat a befőttes üveggel, remélem hamar begyógyul!!!! :roll:
Na igen majd elmegyek fotósnak!!!! :wink: Imádom fényképeni őket, meg mindent és addig nem nyugszom míg jól nem sikerül!!!! :wink: Nem is értem a Rolandot néha, ő olyan képeket tud csinálni, hogy elgondolkodtató mi is volt a téma!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Na jó nem fényezem magam tovább!!!! :mrgreen:

Voltunk a Tescóban, persze ovis ruhazsák még véletlenül sem volt :evil: , de tisztasági csomagot vettünk a kiscsajnak, Zsombinak meg olyan csőröspoharat a Brendonban amilyen a csajoknak van!!!!Mutogatott is rá ezerrel a kiskrapek, meg gagyarászott gondolom azt ecsetelte, hogy a Dorkáéknál látot ilyet!!!! 8) Meg ki is próbálta az övéket!!!! :oops: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ibolya, fújtam persze rögtön first-tel, de annyira mélyen elvágtam, hogy a first is kb. 10 perc múlva állította el a vérzést. Már nem vérzik, csak kicsit fáj. De azért túlélem.

Az István Bécsbe megy jövő héten dolgozni, azért főzök neki, hogy ott ne kelljen vásárlással meg főzéssel bajlódnia. Nagyon húzos hete lesz, úgyhogy segítek legalább ennyivel szegénynek.

Márti, a fotózás nálunk is így megy, ha az István fényképez elég szar lesz. Úgyhogy mindig mondom is neki, hogy egy pillanatról csináljon jó pár képet, akkor legalább egyet kitudok választani közülük.

Na, akkor megint jól összekevertem a csajokat. Bár szemből már megismerem őket, ezek szerint oldalról még nem.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi!!!!

Nem Neked van Bioptron lampad veletlenul?Vagy rosszul emlekszem?Az is nagyon jo ilyenkor!!!Legalabb a jobb kezed??Szegenykem!! :cry: :cry:
rillisz
 
 


Iza, de nekünk van lámpánk. Igazad van, ezt el is felejtettem, hogy jó rá.
Persze, hogy a jobb kezem! A mutatóujjam! Már csak kicsit fáj, de azért érzem, és persze mindig beütöm valamibe a nagy óvatosságban. :?

Az Ádám lázas. Semmi mást nem látok rajta, hogy fájna-e valamilye, csak nagyon kicsit nyűgös, de nem ebédelt és forró a feje és a teste. Király.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Nálunk én vagyok a béna fotós / néha azért van sikerélményem :lol: / a Lajos mindig tudja,mikor mire kell állítani a fotómasinát.De hát ez is csak egy műszaki kütyü,én meg azokhoz nem értek :oops: ,de én legalább be szoktam ezeket a hiányosságaimat vallani :oops: .

Barbi,megnyugtatlak én még szemből sem ismerem fel a Julcsi lánykáit :oops: ,pedig szemmel látható a különbség köztük.Gondolom,ha egyszer személyesen is találkozhatnánk akkor azért utána könnyebb lenne az "azonosítás".
Ádámnak jobbulást,remélem semmi komolyabb.
bibolya
 
 


Én a Szonin szoktam nevetni, mert mindíg a másik nevét mondja a csajoknak!!!!!!!!!!!!!!!

Barbikám:mennek a gyógymanók nektek, NEKED IS!!!! :wink: Pont jókor" műtötted "meg magad!!!!! :roll:

Olllllyan izomlázam van a sípcsontom mellett, gondolom a tegnapi sietéstől , le a hegyen, meg föl :roll: , de legalább edzésben vagyok!!!!Csodálkoztam is tegnap, hogy akikkel együtt szálltam le a buszról úgy lemaradtak mögöttem..... :shock: :shock: :shock: :shock: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nagyon boldog névnapot kívánok Krisztának!!!!

Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Drága kicsi Kriszta baba, nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Hogy vannak a beteg manók?????
Szandi, Ádám??????????????? :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Az Ádám továbbra is lázas. :cry: Nem nagyon magas, "csak" 38,1 és még a reggeli tápiját is megitta. Kicsit hígabb volt a széklete, de ez nem hasmenés mert továbbra is csak napi 2 van. Nyomogatom a fülét, nem sír. Szerintem ha a torka fájna, akkor nem is enne. Nem?
Úgyhogy feladom, fingom sincs mi baja lehet.
A hangulata olyan néha nyekergős (de nem vészesen nyűgös), néha mosolygós.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Jó reggelt!

Krisztának én is nagyon boldog névnapot kívánok!!

Kép

Barbi,nem lehet,hogy csak a foga miatt lázas?
bibolya
 
 


Ibolya, nem tudom, 16 foga már kint van. A maradék 4 az még nem most jön. Vagy?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Krisztának nagyon boldog névnapot kívánok!
Kép

Barbi: gondolj a Szandira, teljesen tünetmentes, pedig vírusos torokgyulladása van(volt). Neki is sokkal lágyabb a kakija, de csak napi 1x van, nálunk szerintem a fogacskája miatt. Én úgy tudom, ha kint van a 16. fog akkor most egy ideig nem jön semmi. Legalábbis a nővéremnek ezt mondták.
(Van egy plusz lázmérős cumim, igaz kibontottam, mert nem találtam a másikat, de végül nem használtuk. Ha kell, szívesen oda adom.)

Sok gyógypuszit küldök, neked is! Újad, hogy van?

Márti: a Szandi szerintem, már jól van, bár a foga miatt elég nyűgős és rosszul alszik. Most kivételesen hagyja, hogy nyúlkáljak a szájába, az alsó rágófoga nagyon meg van duzzadva.
Jó kis séta lehetett a doki, ha izomlázad van. :shock:
Ezt leszámítva, hogy vagy?

Én se tudom megkülönböztetni a Kántor ikreket, valahogy nem tudom megjegyezni, melyikük melyik. De én még az Ada fiaival is így vagyok, pedig őket sokszor látom. :oops:

Tegnap délután állatkertben voltunk (végre mi is eljutottunk! :lol: ). Nagyon jó volt, csak sajnos nem láttuk sok mindent. De majd legközelebb korábban megyünk.
Ma meg anyóshoz megyünk ebédre, utána remélem ott maradhat egy kicsit a Szandi, és nyugodtan meg tudjuk nézni a Forma1-et.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Krisztának nagyon boldog névnapot kívánok!

Kép

Majd még jövök, de lehet, hogy már csak holnap, mert ebédre megyünk el, és délután sem leszünk itthon.
Puszi, jó hétvégét mindenkinek!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsuzsi, a lázmérős cumira benevezek. Jövő héten beszaladok érte, ha meggyógyult. Köszönöm.

Nem értem én mi a szösz lehet, most elaludt. De előtte hűtőfürdőztünk, mert a Nurofentől csak feljebb ment a láza. Persze a 2 doboz lázcsillapító kúpot lenthagytam a balcsin a hűtőben. Ott a helye! :?
De már kértem az Anikóéktól, biztos ami biztos, legyen itthon.
És az egészben a legnagyobb gondom, jövő héten sem az István, sem anyuék nincsenek itthon. Király az élet. Legközelebb megmondom nekik, egyeztessenek és egyszerre ne utazzon el mindenki!!!

Az ujjam már alig fáj. Csak használ az a több liter first amit ráfújtam.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:ez már csak így van, hogy amikor beteg a gyerek akkor sehol senki!!!! :roll:
Istvánnak jó utat, aztán vigyázzon magára!!!!!És keressen jó sok pénzt!!!! :wink:
Tarts ki, remélem jobban van már!!!! :roll:

Zsuzsi:örülök, hogy jobban van a Szandi, akkor jó kikapcsolódást mára!!!!
Én jól vagyok köszi, minden rendben van az izomlázat leszámítva!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Krisztanak en is nagyon boldog nevnapot kivanok!!!!! :D
rillisz
 
 


Barbi:na mi a helyzet a szépszeműddel???????????????Mentek dokinénihez?????

Én már kivagyok, a kis gézengúz már 3 fiókot kirámolt :? , fél 6 óta fent van :x , apa most egész héten melózik :roll: ...én meg már most fáradt vagyok :roll: :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na hátha előbújtok 1 jó kis kaja receptre, most csinálom és isteni!!!!!!!!!!!!!!
Szóval, pipi mellett felkockázni, sózni borsozni, bele a tepsibe, tetejére megmosott, rózsáira szedett brokkolit rakni, és ezt leönteni:ömlesztett sajt+tejszín+knorr rafinéria tejszínes-fokhagymás keverékével, sütni amíg megbarnul a teteje, reszelt sajt a tetejére és még 5 percet sütni.
Gondoltam, hogy én inkább kihagyom, mert túl intenzív az íze, ezt mostanában nem szeretem, de megkóstoltam, hogy jó-e már, és naggggggyon fini!!!!! :lol: :lol: :lol:

Na na felébredtetek?????????????????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ja és ráadásul a bótban mellé nyúltam és valami sonkás rafinériát sikerült vennem :roll: :oops: , de így sem rossz!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8)

Edith:haza értetek már?????????????????????? :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt!

Az Ádám folyamatosan lázas. Úgyhogy 11-től rendel a dokicsaj, megyünk hozzá.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:szegénykéim!!!!! :( :? Gondolom téged is megvisel!!!!!
Majd jelentkezz, ha lesz időd!!!! :roll:
Mennek a gyógymanók a drágának, jó lenne ha már oadérnének!!!!!Lehet, hogy a rendelőben megint gyorsan meggyógyul, remélem!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ja, még azt akartam, hogy a recept nagyon jó. Szerintem a héten ki is próbálom, úgysem szereti az ilyesmiket az István.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Most látom, hogy beelőztél.
Remélem akármi is ez már kifelé jön belőle. Reggel-este a tápit megette, igaz kevesebbet, de egész nap 2 karika párizsin élt. És oooooooolyan nyűgös, semmi sem jó, a hajam hullik de annyira sajnálom is, mert nem tudom mi lehet a baj.

Jajj, Zsuzsi.
Köszönöm szépen de nem kérem már a cumis lázmérőt. Kaptam az Anikótól. De úgy látom semmi értelme, mert nem hajlandó a szájában tartani. Nem olyan formájú mint az ő cumija (az Nuby), és kiköpi.
Vagy amit ti vettetek az milyen? Van ebből több fajta? (az Anikó féle Dimarson fajta)

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Barbi: Ádámnak továbbra is mennek a gyógypuszik!
Rákerestem a lázmérőre, a miénk is hasonló formájú. Eleinte a Szandi se akarta elfogadni, de én többször próbáltam és végül megszokta.
Kép
Nem lehet, hogy az Ádámnak a 3 napos láz van, vagy nektek már volt?

Márti: tényleg jó a recept, kár hogy a Ferkó nem szeretni az ilyen típusú zöldségeket, de lehet, hogy magunknak megcsinálom.

Tők jó, mehetek a Nyugatiba a postára, jött valami ajánlott levél a szüleim címére nekem. Valami idézés, már mindenkit végighívtam, de senki nem tudja milyen ügybe kaphattam. Kezdek aggódni, ha nem céges dolog akkor mi a franc lehet?!

Hosszú idő óta ma éjjel volt először, hogy a Szandi felébredt és nem sírt. Csak megkereste a cumiját és a távirányítóját (van egy FP forgója ami vetít a falra, mostanában teljesen oda van érte. És tők jó, mert ha lejár a zene az irányítóval újra tudja indítani), és aludt tovább!!

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Na végre idejutok. Péntek este óta készülök ideülni. Pénteken ugye 4 gyerekem volt, amit nagyon élveztem. Olyan jó gyerekek voltak, büszke vagyok rájuk. Mármint mind a 4-re. Ennek ellenére úgy elfáradtam, hogy (és ilyen nem is tudom volt-e valaha!) éjjel nem ébredtem fel arra sem amikor valamelyik csajszi felsírt. (viszont Árpi igen, mintha érezte volna, hogy én nem fogom érzékelni a hangokat.) És tudjátok mi a durva? Nem a 4 gyerekbe fáradtam el, mert Márti úgy rohant (minek?!?!) mintha nem tom mi kergetné, szerintem egy órát sem voltunk 5-ösben. Hanem az utazásban. És! Ezt úgyse hiszitek el! Dorka a maga 10-11 kilócskájával a hátamon volt a háti hordozóban, Livi a 10 kilójával a kezemben és a szintén bazi nehéz táskám szintén a kezemben(ugye 2 gyerekre napi pelus, innivalók, váltóruhák...) és így szálltam fel a villamosra... és utaztam állva, ugyanis nem adták át a helyet. :shock: :shock: És ez tök komoly. Hozzáteszem a járművekre való fel és leszállásnál senki nem akart segíteni, hogy nehogy pofára essek a két gyerekkel, viszont szívesen félrelöktek (volna ha hagyom). Ja és (én mindig kifogom a kéretlen okoskodókat!) megtalált egy nő (épp a lépcsőmászás utáni légszomjban fuldokoltam), hogy majd nézzem meg a gyerek lábát, hogy milyen piros lesz, mert a fém izéhez mindig hozzáütődik. (A háti hordozó ugye egy kis kinyitható miniállvány, hogy le tudjuk állítani a földre, és a két fém minden lépésnél összeütődik. Ugye annak meg jó kis hangja van. És ahogy a gyerek lába hozzáér (írom: ÉR és nem ütődik!) a két fém összecsatan. Tehát nem a lábba csattog hanem a fém. Ha odaraktam volna valami kis rongyizét vagy szigetelőt már nem lett volna a nőnek problémája...) Na elkanyarodtam. Mondtam neki, hogy és most mit csináljak? Mondta, hogy rossz a konstrukció, én meg mondtam, hogy találjon ki jobbat. Persze nem állt meg csak JÓL ODAMONDTA! De hát vannak ilyen intelligens emberek is. Ja, persze a gyerek lábának semmi baja nem volt és nem látszott semmi rajta. Nameg, ha a gyerekemnek valami nem kényelmes tudom, hogy szól.

Jaj, látom vannak betegecskéink is. Szandinak és Ádámnak mennek a gyógymanók. Sürgősséggel adtam fel, Barbi remélem ma odaér! Remélem nem az újabban keringő vírusos valamit nyeltétek be.
Barbikám, bibises ujajdra meg megy a gyógypuszi. István meg vigyázzon magára és ne hajtsa magát túl!!!

Krisztának boldog névnapot kívnánunk mi is!!!!

A múltkori ágyas körkérdéshez kiegészítő kérdés. Mi van akkor ha nekem mondjuk a Livi álmában négykézláb mászik, meg felül meg ilyenek? Árpi mondta a múltkor, hogy reméli nem lesz alvajáró, mert az öccse az. Az ilyen gyerekkori éberen alvás ugye kinőhető? Ez nem jelent semmit, ugye? Nem paráztatom rá magam, csak érdekel. Mert addig még a köztes rácsot sem nagyon merem kivenni, ha alszik, mert szerintem ki is mászna és huppanna egyet. Meg akartam még valamit kérdezni tőletek, amit persze megint elfelejtettem mire idejutottam.
A csajokat már le kellett tennem aludni. Most néztem be, mondom csönd van biztos elaludtak. Aha! A Livi ül az ágyában és mindkét takarót a fejére húzta. Van bent két féle vékonyabbb olyan kifogóféle, meg a gyerek takarójuk. Ott csücsül és szórakozik. Kis lököttkém! A többi csemete is betakarózik már ha fázik?

KépKép
kgiulia
 
 


Zsuzsi, tök jó lehet önkiszolgáló Szandi. Mondjuk biztos érdekes lehet, hogy a gyerekszobából néha felcsendül a gyerekdal... :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Alszanak a gyerkők :lol: , már kipurcantam tőlük, Zsombi lent is egy kis anarchista volt, ezt még tetézte azzal, hogy széttaposta a Soma kakiját :shock: :evil: !!!!!

Julcsi:a nővérem nagyobbik lánya is alvajáró, de már nem rácsos ágyban alszik :mrgreen:

Zsuzsi:milyen önálló a lánykád ez nem semmi!!!!! :shock: Nagyon ügyes!!!!! :wink:


Barbikám: na mi volt?????????????????????? :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Drága Julcsi, gyógypuszit a bibis ujjamra köszönöm. :P
Az utazásotokon meg jól felhúztam magam, de mit is csodálkozunk, hogy ennyira bunkók az emberek? De akkor is, azért legalább egy busznyi emberből egynek jutott volna eszébe, hogy átadja a helyet! Nem baj, lesznek még ilyen vagy hasonló helyzetben aztán megtudják!!!

Voltunk a dokinál, persze a mi dokink megint szabin van. :x
A másik pedig a szokásosat mondta (szerintem nála más betegség nincs is): piros a torka. Kap egy enyhébb antibigyót.
Megkérdeztem a gyógyszertárban, nem is annyira enyhébb. Szóval most inkább nem adnám még be, de vajon meddig várjak? Szombat délután óta lázas. Várjam még meg a mai napot, aztán ha holnap is lázas elkezdjem? Szerintetek?

Zsuzsi, aranyos vagy, hogy feltetted a cumit. Igen, ugyan ilyen amit az Anikótól kaptunk. Ha azt mondod, hogy a Szandi egyszer csak elfogadta akkor próbálkozom még. Hátha.

Különben meg egy szavam sem lehet, hogy nincs itthon senki és nem tudok elmenni bevásárolni sem a lázas gyerekkel. Az Anikó tök aranyos, akármit kértem ma tőle elszaladt és hozta. Már csak a listámat kell leadni neki és bevásárol. Imádom! (mármint az Anikót)

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na, közben felhívtam a mi dokinéninket (ne legyen szabin ha az Ádám beteg! hogy szerethet bennünket :lol: ) azt mondta nyugodtan várjak még vele, mármint az antibigyóval. Vírustól is lehet piros a torka, nagyon jó, hogy tömöm az aktivátorral. Általában 4 nap szokott lenni ez a betegség, ha utána sem javulna akkor kezdjem csak el.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi: szerintem próbálkozz a cumival, nálunk eddig csak a NUK cumi jöhetett szóba, de amióta elfogadja a lázmérőset bármelyiket márka jöhet.
Érdekes, hogy ti kaptok AB torokgyulladásra, az én dokim szerint ezeket vírus okozza, ezért felesleges adni. Így is, úgy is 7 napig tart. Mi C vitamint kapunk (napi 2x 10 csepp), és ha köhögne valami köptetőt.

Tényleg nagyon aranyos Anikótól, hogy segít, bár csak nekem is lenne a közelben valami barátnőm. Ezért utálok itt lakni, senkit nem ismerek.

Julcsi: én kicsinek alva jártam, kb. ovis koromba nőttem ki, de a mai napig dumálok. Ami vicces, hogy a Szandi is dumál, néha a frászt kapom amikor éjjel elkezd magyarázni.
Nagyon durva, hogy senki nem segített, látod én, ezért nem merek elindulni, még egy gyerekkel se.

Márti: remélem pihensz egy kicsit amíg a manók alszanak, engem is kikészít ma a Szandi, egyszerűen semmi nem jó neki.
Most az ágyában csücsül, ott állt, hogy tegyem be.

Ahhoz, már hozzászoktam, hogy éjjel valami megszólal a Szandi ágyában. Van egy vonatos fejvédője, az egyik kerekét ha megnyomja zenél, már egy ideje nem működött, de a múltkori mosás óta önálló életet él, és néha beindul.
Én is meglepődtem milyen ügyesen használja a távirányítót, csak 1x mutattam meg neki, és egyből értette. Igaz a TV-t is rendszeresen kapcsolgatja, van már gyakorlata.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Látom Barbi, közben megelőztél.

Szerintem se kezd el az AB-t, várjál, hátha jobban lesz. Már a 3 napon vagytok, a te dokid szerint akkor már csak 1 nap van hátra.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Nagyon ráérek, addig üldögélt az ágyban a csajszi amíg elaludt.
Azért ez egy kicsit ijesztő, mert ma 9-kor reggelizet, aztán visszaaludt 11-ig és most megint alszik. :shock:

Julcsi, a Szandi pont tegnap kezdte el magára húzogatni az alvós pelenkákat (úgy látszik az én lányomnak mindenből sok kell van vagy 10 cumija és vagy 5 alvós pelenka az ágyban :lol: ). Ilyet még nem láttam tőle, igaz neki nincs is takarója, mert annyit forgolódik éjjel, hogy tök felesleges betakarni.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:a vesémbe láttál, itt vagánykodtam, hogy nem is vagyok álmos aztán aludtam kb. 1 órát!!!!! :oops: 8) :lol:

Barbi:szerintem se adjad, főleg ha azt mondta a saját dokitok, van annak a gyereknek immunrendszere, csak várj egy kicsit!!!!Holnap majd melgátod, remélem addigra javul a helyzet!!!!! :wink:

Én csak akkor adom az antibigyót, ha az Ildikó mondja 8) , amúgy nem.
Azért szerintem ez így nem igaz, hogy egyik torokgyuszira sem jó vagy kell az antibogyó, nővérem múltkor nagyon beteg volt, valami vírusos balhéja volt, de a doki egyből írt neki AB-t, nehogy szövődménye legyen :shock: , persze ha egy doki mindenre azt ír, az sem normális dolog!!!!

Zsandi??????????????????? :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Akkor mindenki meggyőzött, (ti is, a dokink is), nem adom még. Remélem holnapra tényleg jobban lesz.

Ráadásul annyira akartam menni a héten a Mártiékhoz, a fene egye meg, hogy most meg beteg a kis drága!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:én meg hogy vártam, hogy gyertek :roll: 8) :oops: , tutifix, hogy befordulok a héten, Roland egész végig dolgozik, elszoktam én már ettől, hogy sokáig ne lássam!!!!!! :oops: :? :(
Annyira vacak, hogy ilyen messze lakunk egymástól :evil: , én is szeretnék egy "Anikót" a közelben, de eddig nem találtam még!!!!! :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Kiborúlt a méz a hűtőben. :evil: Király volt kitakarítani.

Na, még egy napot adok az Ádámnak nyavajáskodni, nem érünk rá, ezer dolgunk van.
Szerdára ráadásul bejelentettem a Susyt a figaróhoz teljes generálra.

De most nincs láza, szerintem kimegyünk az udvarra, a napocska csak jót tesz neki. Ráadásul már 2 napja csak a házban van, megőrül bent.
(meg én is tőle :lol: )

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Méz. Az tudom milyen jó amikor kiborul. Nekem egyszer a konyhaszekrényen folyt végig ahogy a pulton felborítottam... Remélem Szépszeműnek már nem is lesz láza.

Utazás. Én úgy vagyok vele, hogy sok az ostoba "kedves" ember (tisztelet a kivétel!), de emiatt nem fogok itthon penészedni. Amikor megtudtuk anno, hogy ketten vannak a pocakomban, kiborultam, hogy akkor hogy fogok én közlekedni velük. A tesóm azt mondta, hogy nem véletlenül adatott nekem egyszerre két baba, biztosak voltak odafent, hogy megbirkózom a feladattal. Amikor nagyon nehéz a csajokkal az azonos kor miatt, mindig erre gondolok.

Márti én is bevásárolnék neked szívesen. Adjátok el azt a csodaszép kertes házat, és költözzetek ide mellénk a szomszédba, finom zajos panelbe. És meg is oldottuk a gondot! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Drága szivem!!!!INKÁBB ha ránk szakad a bank, akkor mi veszünk nektek egy szép családi házat itt a közelben :lol: :lol: :lol: :lol: , én már nem bírnék panelben lakni, pedig ugye ott éltem régen.Most nem is tudom mi lesz ősztől Zsombival, ha nem tudunk már egész nap kint lenni :roll: , meg a Szoni nélkül :roll: :roll: :shock: !!!

Barbikám tarts ki!!!!Vidd csak ki a kis gézengúzt a levegő csak jót tesz neki!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szombaton egész nap vendégségben voltunk és így aludtak a csajok:

Kép

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi, de aranyosak! Ezt a képet is kilehetne nagyítani, annyira jó. Bár nekem az az igazság, hogy mindegyik képük naaaagyon tetszik, ahol mindketten rajta vannak. Olyan angyalkák rajtuk.

Már mindjárt 7 óra és még mindig nem lázas. (kopp-kopp) ellenben oooooooooooolyan hisztis, ha valamit nem adok oda neki. Pl. sniccer, cigi, telefon... Kihullik a hajam már esküszöm. Ő meggyógyul én meg irány a Lipót. Vagy már azt is bezáráták?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Julcsi: nagyon jó ez a kép, olyan szép, ahogy együtt alszanak a lányok.

Barbi: remélem, estére se lázasodott be Ádám.
Lehet, hogy van valami a levegőben? A Szandi is állati hisztis volt ma. Szinte mindenért üvöltött, ha kimentem a szobából, hogy ne halljam, abba hagyta, de képes volt utánam jönni és folytatni.

Márti: örülök neki, hogy sikerült egy kicsit pihenned.
(Lenne egy kérdésem. A lombikos barátnőm most 11. hetes terhes és néha keményedik a hasa. Szerinted ez normális? Én nem emlékszem, hogy ilyen korán elkezdődött volna.)

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?