Új privát üzeneted érkezett!

Dezsike!:)

drága kicsi lány!nagyon jól tudom milyen érzés az amikor ennek meg annak sikerül,pedig imádjuk szeretjük őket de legszívesebben nagyívben elkerülnénk...nem irígység nem gonoszság csak magunkat sajnáljuk,azaz azt a helyzetet amibe kerültünk.Nagyon nehéz ezen az érzésen uralkodni.Én maximálisan melletted állok... Hamarosan te is pocaklakókkal együtt jelentkezel be hozánk!!! :)

Pandácska!:)
nagyon kis csinos kismami vagy,szépen látszik már a pocaklakó álltal kibérelt lakosztály! szép kis pocid van!!!! Szép kis babakocsi, még árban is jó.Mi is újpártiak vagyunk :)

Reni!:)
én úgy tudom,hogy a gyedhez munkaviszonyban kell lenned,akkor vagy jogosult rá.Barátnőm hiába dolgozott előtte 3 évet,megszünt a szerződése és a gyed igényléskor munkaviszonban kellett lennie.
de itt olvashatsz erről : http://www.oep.hu/portal/page?_pageid=3 ... ema=PORTAL

Ki jogosult a gyed-re?
Gyermekgondozási díjra jogosult:

· a biztosított, gyermeket szülő anya, ha a szülést megelőzően két éven belül 180 napon át biztosított volt,

· a biztosított szülő ha a gyermekgondozási díj igénylését megelőzően két éven belül 180 napon át biztosított volt,

· a terhességi-gyermekágyi segélyben részesült anya, akinek a biztosítási jogviszonya a terhességi-gyermekágyi segély igénybevételének időtartama alatt szűnt meg feltéve, hogy a terhességi-gyermekágyi segélyre való jogosultsága a biztosítási jogviszony fennállta alatt keletkezett és a szülést megelőzően két éven belül 180 napon át biztosított volt.....


Apacs!:)
mi sem tervezünk használt babakocsit,úgy vagyunk első baba a legobbat a legújjabbat érdemli...majd lehet változik az álláspontunk,de jelenleg így gondoljuk.Sokat vártunk rá....


ELUTAZOTT A PÁROM... :cry: :cry: :( 25 nap múlva látom ismét... jajjjj kivagyok a könnycsapot nehéz elállítani.... :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok...

Voltunk a dokinál.. Jó fej volt, de magától nem akarta megint uh-val megnézni a pocaklakóinkat.. :? :evil: :oops:
Gondolom az sem használ Nekik, ha minden két hétben uh-ák...
Ez van.. Utrot írt fel,meg vasat (tardiferolt)..legközelebb a 14. héten találkozunk...
Sajnos 16.-ig nem látjuk a babócákat.. :x :cry: :cry: :cry:
Ez van...

Dezsi
Fel a fejjel..Nálunk tavaly volt nagyon durva a helyzet.. januárban 2 nygon jó barátunk egyszerre jelentette be, hogy babát várnak... előtte 1 héttel a Bátyáméknál is beköszönt a gólya.
Nekünk meg 1 héttel a barátomék bejelentése előtt "jött meg"és vált biztossá, hogy nem lett terhes Párom.
:evil: :cry: 2 héten belül 3 baba..!
Szeptember végétől október végéig meg is születtek... gondolhatod.... Nehezen de túl tettük magunkat ezen...és utána idén sikerült!

Reni...az előbb írtam le pár sorral fejjebb... :D 10. hét 4. nap...ez már a 11. hét...biza...

Pandácska,
Nagyon aranyos szolid pocid van... :shock: :D nincs mese ezen a képen már látszik a manóka....:) Ha jól látom ez már egy kimama felső... :oops:


üdv.
Apacs...
apacs
 
 


Vikimi,
Neked most külön írok...
Nagyon sajnálom, hogy elment, de én azt mondom, hogy a család és ez a topic segíteni fog abban, hogy ezt a 25 napot magad mögött tudddddd.....
Nyugi....nyugi....nyugi... pocaklakónak nyugalom kell... és ha Apuka vissza jön akkor is egy nyugodt kimamát kell "kapnia".. Meglátod, hogy milyen nagy öröm lesz viszont látni..... tudom, hogy ez most nem vígasztal.....Kitartás!!!
Veled vagyunk... :wink:
Sírd ki magad, de utána nyugalom, mert a picur is érzi és ez nem használ neki!!!
üdv.
Apacs.
apacs
 
 

 
 

Viki,
Köszike :lol: tényleg látszik már egy bácsi megkérdezte a boltban hogy mikorra várjuk :D olyan jó érzés volt :oops: nem csodálom hogy szomi vagy teljesen megértelek én egy napot se bírok ki a párom nélkül vagyis kibírom csak nagyon hiányzik olyankor. 25 nap nagyon sok idő de majd addig mi pátyolgatunk téged meg a babát :wink: küldök virtuális pocak simit :lol:

Apacs,
Köszi :D nem kismama felső de jól nyúlik :lol:
Vendég
 


Apacs!:)
köszönöm a vígasztaló szavakat...csak azt nem írtam, hogy most igaz 25 nap,de lehet nem tud közben hazajönni,akkor meg 43 nap lesz..na ebbe bele sem gondolok.igaz nem vagyok egyedül,mert mi a szüleimmel lakunk,igaz teljesen külön a padlástérben, de anyukám már egyből féltő gondoskodása alá vett....kis vacsi kis nasi a bátyómtól... :) ja és átköltöztem egy másik szobába a közös hálóból....
Olyan érdekes mert egész nap keményebb volt a hasam és amikor pityeregtem kaptam egy-egy rugást bentről.Tutira tudja a kismanó mi történik körülötte.Nagyon vigyázok rá,próbálok erős lenni,de majd jövök ide lelkitámaszért!!!! :)
Az UH nem ártalmas,sokan félnek tőle.A dokim azt mondta viszont, hogy haskeményedést okozhat a túl gyakori, ami ugye nem jó sem a mamának sem a babóknak.Ők a dokik hinni kell nekik. :) de azért jó lenne egy UH-os készülék az ágy alatt elfekvőben..... :) párod hogy van mostanság?kerekedik már a pocakja? két babóka gyorabban építkezik odabenn :)

Pandácska!:)
köszönöm neked is.Szerintem te is kis lelkis érzékeny alkat lehetsz,mert sokmindenben azonosak a nézeteink. :) erősnek érzem magam, nem nagyon szoktam semmiért sírni,de az ilyen egy másodperc alatt kikészít.
Valóban kis csini a pocid és tudom milyen jó érzés mikor már azt kérdezik mikorra várjátok?

mindenkinek kellemes éjszakát,bújjatok jó szorosan a párotok mellé!!!! :)
Vendég
 


:)

Kép
Vendég
 


Vikimi!

Nagyon ari a pocid és már mekkora :shock: :shock: :shock:

Én négy órásra vagyok bejelentve ezzel valamilyen szinten hátrányos vagyok a lombikra zézve illetve juttatásokat figyelembe véve????
Ha valaki tud erről valamit kérem írjon
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Dezsi!

Nem vagy egyedül én is totál ki vagyok és egyre nehezebben viselem a gyerekes anyákat most már megvisel ha látok ilyet. Az utóbbi pár napban úgy érzem depressziós is lettem, folyamatosan fáradt vagyok és inkább átaludnám a napot.
Síró görcsök kapnak el stb.....
gizmixxx
 
 


Viki,
Hűha ez azért már igazi terhes poci :lol: én is ilyet akajok :lol: tudsz tőle aludni? Én még mindig hason fekszem félig szegény babát benyomom :lol: amúgy jól gondolod nagyon lelkis vagyok anyukám tudna mesélni :oops: amióta babás vagyok azóta kezdek túlzásokba esni. Múltkor az állatkereskedés elött kapott el a zokogás mert láttam egy tengerimalacot aki a nyuszikkal volt egy ketrecben és őt már tuti senki nem veszi meg mert nagyon nagy volt mindig csak a kicsiket viszik haza. Párom vígasztalt hogy biztos jó ott neki a nyuszikkal :oops: nem vagyok százas...

Kis*,
Sok sikert a mai repesztéshez!!!

Gizmixxx,
Hu hát én ezt nem tudom végülis a gyed fizu után van gondolom így is kapod csak kevesebbet mint aki 8 órázik. De a családi és egyszeri anyasági támogatás gyes az mindenkinek alanyi jogon jár.
Vendég
 


Sziasztok csajok!!!

Ezek a pocik!!! Nagyon szépen gömbölyödtök!!! :D

Mi voltunk Debrecenben tegnap. MEglepetésünkre nem volt endos rendelés mert a 3 kompetens doki közül egy se volt bent.Így a nőgyógyászati ambulán adták ki a szövettanom, ami igazolta az endot és egy 4. dokival beszéltem meg, hogy nem szeretnék kezelést és mehetne a lombik amint lehet. Ő egyetértett. :D Küldött a Kaáliba.

Na a Kaáliban azért már nem mentek ilyen simán a dolgok. A doki nem akar :D ennyire sietni mint én, hogy jövő héten már induljon is a lombik. :( Azt kérdezte, hogy mennyi a garanciális idő műtét után??? :? Mittudomén. Na azért csak csinált egy uh-t....de azon már megint vagy még mindig látott dolgokat, amiket nem kellene...az egyik petefészekben egy 15 mm-es a másikban egy 13 mm-es foltot..hogy mik ezek ?...jó kérdés...talán az egyik bevérzés a műtét után, a másik meg sárgatest...isten tudja...de ez megerősítette abbéli hitében, hogy még nem indulunk. :( Amint megjön, menni kell vérvételre...aztán meg egy hónap fogigátló megint. Hozzáteszem, a doki dolgozik majd valószínűleg amikor megyek...megint szabin lesz. Hát ennyi a helyzet...akkor mindenképp belecsúszik a lombik a suliidőszakba, pedig ezt szerettem volna elkerülni. :( Na meg így egy kicsit rossz a lelkiismeretem, hogy a 4. dokit simán meggyőztem ,hogy nem kell szurikura...nem tudom az endos kezelőorvosom ilyen könnyű eset lett volna-e vagy nem. :oops:

Nézhetem a dolgok jó oldalát is:úgyse volt meg a pénz a lombikra meg addig így legalább jobban formába tudok jönni. Ez lesz! :D CSak egyszer éljem meg, hogy ez a hüle doki nem lát semmit a petefészkemben. :shock: amit nem kéne. Persze nem az ő hibája de eddig csak hozzá kapcsolható ez a negatív élmény.

Na szép napot mindenkinek!!!
vizkriszisback
 
 


Sziasztok...

Vikimi, ahogy látom az ablakból most sétál haza Párom a védőnőtől...és indulunk a Zemplénbe pihenni..hétvégén meg átugrunk a balcsira...
HÚÚÚÚ mekkora pocid van... :lol:
A babók épitkeznek... tegnap kicsit szurtak..
No én most megyek...mert pakolnom kell a kocsiba.
csao
Apacs
apacs
 
 


vikimi!

Jaj te szegény! Nemsokára letekik az idő és újra itt lessz apuci! :lol:


Vizkris!

Tudom,hogy mit érzel!A dokival legyél erőszakosabb,az hatásos!!!!
m. reni
 
 


Sziasztok, szép estét mindenkinek!

Elbúcsúzom egy kicsit, holnap reggel utazunk a punkcióra.
Már nagyon várom, mert már nagyon feszítenek a gömbőckék.
Holnap, ha magamhoz tértem, s ha lesz energiám idejönni, beszámolok mindenről!

Jó éjszakát, holnapra pedig mindenkinek szép napot kívánok!

Puszika:

Erika

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis-csillag!:)
ügyes legyél,nagyon szorítok!!!! majd gyere minnél hamarabb a hírrel.:)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Vikimi!
Köszönöm a bíztatást, tudom, hogy sokan átmentünk ezen... Majd csak túl leszek rajta, hiszen a másik kolléganőm már meg is szült. Csak naponta látni, azért mégis csak rossz, amikor belül fáj a szívünk. De aztán enyhülni fog a helyzet és érdeklődve figyelem majd a tapasztalokat 8)
Nagyon klassz a pocid :D :!: Csini vagy :) Megpróbálom követni a példádat!

Pandácska!
:D Pont ilyen vékony kismaminak képzeltelek :D Gratulálok!!! Nagyon klassz lehet, hogy már látszik is. Amúgy akiről írtam fentebb, a kolléganőm, aki ikreket vár szintén 14. hét körül van. (Tudom, Ti már a 15.-be léptetek :) )

Gizmix!
Ugyan ez van velem! Irritál mindeneki. A strandon, a boltba, amikor is rohangálnak fel-alá és nem szólnak rájuk.... Érdekes amit írsz. Most, hogy depi vagyok (lehet, hogy már elkezdtem kijönni) én is annyit aludtam, meg álmos voltam, hogy csak na. Úgy látszik ez a depihez tartozik.
Ti mikor mentek a következőre? (bocsi hogy kérdezem, lehet már írtad :oops: )

Kis-Csillag!
Mennek a drukkok :!: :!: :!:
dezsina
 
 


Lányok!
Tegnap reggel kimentem a wc-re és úgy láttam, mint ha picit véreset pisiltem volna. Gondoltam, képzelődök. Aztán délután még egyszer volt egy olyan, hogy ilyen rózsaszín váladék. Azóta semmi. Szerintetek, létezik, hogy úgy összekavarodott már a ciklusom, hogy megjöhet már a 24-25. napon :?: :shock: :roll:
dezsina
 
 


Kis*,
Mennek a mega drukkok+++++++++++++++++


Dezsi,
Köszi :D Remélem nem mensi miatt volt ez a kis váladékozásod :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Hazaérkeztünk, minden rendben zajlott.
Olyan jó nyugtatót adtak a beav. előtt, hogy az altatásra én már rég szundikáltam.
6 petesejtecskét szívtak le, holnap reggel lehet telefonálnunk, hogy hány Sejtecskének sikerült ma a randija a kiskatonákkal :lol:
Hétfőn 11re vagyon betervezve az ET :roll: :wink:
Most még nagyon nehezemre esik a mozgás, épp csak gyorsan bejöttem, hogy elújságoljam Nektek a híreket és hogy ezúton megköszönjem a drukkjaitokat! :roll: :P :wink:
Legnagyobb örömömre már ma estétől dugdoshatom az Utro-t 2x2 adagban :twisted: :twisted: :twisted:
Elmegyek ledőlök most mert apuka már mérgesen néz rám :wink: :roll:

Mindenkinek nagy puszikák!

Erika

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*,
Jól van ügyi voltál pihenjél csak! Drukkolok a randizhoz++++
Vendég
 


Kis-csillag!:)
gratula a 6 sejthez, és szorítok a sikeres randihoz!azóta már vígan ismerkednek :)
holnap gyere a hírrel,pihenj sokat!!!


Pandácska!:)
kérdezted az alvást apocakkal....hát egyre kényelmetlenebb csak oldalamon fekszek,de egy idő után elkezd fájni,így fordulás.... de nagyon jó,mert álatlában akkor kapok egy egy rugást!:)
És te hogy vagy? nem kényelmetlen hason aludni?
Vendég
 


Viki,
Nem kényelmetlen jó lenne végig hason maradni de tudom hogy ez csak álom marad :lol: mondjuk ha vágnék az ágyban a pocinak helyett akkor maradhatnék a hasamon :lol: nagyon megszoktam már 22 éve így alszom anyu szoktatott rá amikor baba voltam :D
Vendég
 


Kis-csillag
Küldök osztódást segítő energiákat!!! :D
vizkriszisback
 
 


Sziasztok! Jó reggelt mindenkinek!

6ból 6 megtermékenyült :oops: :roll: :lol: :lol:
Jól sikerült a randijuk nagyon :wink: :wink: :wink:
Hétfőn kell mennünk 9re, addig el kell döntenünk, hogy hány embriót szeretnénk visszakapni :roll: :roll:
Egyelőre úgy néz ki hogy 3 mellett döntünk :roll: :P
A többiek pedig valószínüleg fagyibabócák lesznek.

Puszi Mindenkinek:

Erika

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kiscsillag!:)
ezek a sejtek nagyon szeretik egymást!:lol: nagyon ügyik voltak! :)
Vendég
 


Hajnóca!:)
Kép
Vendég
 


Kis*,
Jól alakulnak a dolgok :lol: én azért elsőre csak kettőt kérnék vissza de ti tudjátok :wink: mondjuk az orvos meg a biológus ajánlani fog neked egy számot mert ez attól függ hogy mennyire szépek mennyire ügyesen osztódnak.

Hajnóca,
Kép
Vendég
 


Kis-csillag

Ez igen! Jó megtermékenyülési arány. :D Csak így tovább!!!

Hajnóca
HEPI BÖRDZÉ TÚ JÚ utólag is!!! :lol:

Dezsina
Helyzet? Van még pecsételés? Remélem elmúlt és nem is lesz még 8 hónapig. :lol:

Náunk 26. nap. Kiváncsian várom a jövő hetet. Remélem amikor megünk a Kaáliba a másik doki lesz ott, mert az enyém már szabin lesz. :D Ez a másik dokidolog múlt héten a klinikán is bejött. :lol:
vizkriszisback
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Én is úgy gondolom, hogy nagyon jó az arány, de majd holnap kiderül, hogy az osztódásban mennyire "profik" :wink: :wink:
Párommal beszélgettünk és tanakodtunk a dolgot, és képzeljétek, ő azt szeretné, ha 3at kapnánk vissza, de ez tényleg majd holnap fog igazán eldőlni :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Jajjjjjjjj olyanok vagytok! :wink: :lol: :lol:
Direkt nem vertem nagydobra, de nagyon köszönöm mindenkinek. :D 8)
Hát engem is utolért a 28as szám! De ilyen boldog, mint most - hogy már 3an ünnepeljük - még oha nem voltam. Na jó! Talán tavaly amikor Ricsi megvalósította egy régi álmomat! Aztán idénre a másikat, Bogit. 8) :D :lol:

Ennek örömére teszek fel képet a lánykáról, hogy hogy is aluszunk mi. :)

Kép Így alszom Kép Így alszom - közelebbről

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca: Boldog szülinapot!!
Kép
Bogibaba csodaszép :roll: :wink: Gyönyörű leányzó :)

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!
Már próbáltam korábban írni, csak elfelejtettem a jelszavam, és nem engedett vissza a rendszer.. A munkahelyemen havonta kell változtatni, nem csoda, hogy elszállt..
pedig nagyon fontos lett volna.. Most lesz az első szuri, persze, hogy hétvégén.. igazából nem is olyan egyszerű meghatározni, hogy mikor is jöttek meg a vörösök.. Mert ugye a második napon kell elkezdeni a kúrát, hacsak nem du. 6 után jöttek. Nekem mindíg jelezgetnek előre, már napokkal előtte, így nem tudom, mikor van az a pont, amikor tényleg itt vannak.. Most a hasam is fájt már az előtt, hogy úgy durván jöjjenek.. máskor egyszerre történt a dolog. Remélem nem lesz késő..

Tényleg, szigorúan merőlegesen kell a puregont adni a pociba, vayg elég megragadni a kis zsírszövetet, és oldalba bökni? :) De komolyan.. Ma fél nyolcig még tudok válaszolni, akkor megy az első.. Remélem képes leszek rá.

És ugyanabban az időpontban kell beadni szigorúan, ugye?

Olyan peches vagyok, hogy pont hétvégére esik, így magam kell boldoguljak.

Kiscsillag! Gratulálok! Ügyesek vagytok!

Ha statisztikát gyűjtenél, én is 2-t javasolnék elsőre.. hacsak nincs segítségetek,.. egy jóbarátunknak 3-at ültettek vissza, és megszülettek mindárman! Azóta egy nagyszülő és napközben egy védőnő velük van.. ugye sétálni sem tudja a mamájuk levinni egyedül..
Jó, mondjuk megoldják, most augusztusban költöznek a családgyarapodás miatt kertesházba..

Édesek ám. az, hogy ki mikor öleli a mamát, az nem probléma. Most 2 évesek, és tudják, hogy ha mondjuk először a Lola öleli a mamát, akkor Jenő és Lili már ott is áll sorban, és tudják, hogy ők is sorra kerülnek.

Ja, és nem kell 3 kanál ám az etetéshezt. 1 tányér, és egy kanál bőven megteszi.. csak félkör alakzatban kell a lurkókat beültetni.
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy érzem gondban vagyok! Tanácsot kérek!
Ugye pénteken volt a punkció, azóta kell dugdosni 2x2ben az Utrot, de egyet nem értek.
Közületek valaki érzett olyant, mintha feszülne a petefészke?
Mert én érzem, lehet csak a progi miatt? :oops:
Fáj a fejem mindennap péntek óta, ma déltől tiszta gyenge vagyok, szinte húz az ágy magába, lázam nem volt, bár gyerekkorom óta nem volt, de úgy éreztem egyébként, mintha az lennék. :cry: :cry:
Félek nehogy emiatt ne legyen holnap beülti.
Betartottam minden utasítást, fehérjét fehérjével eszem, már a fülemből is az folyik, iszom annyit mint egy kacsa, de ezzel előtte sem volt gond. :roll:

Valaki adjon tanácsot, vagy tapasztalatot :oops:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Brumm,
Hát azért úgy szúrjad hogy ne jöjjön ki a vége a bőröd másik oldalán :lol: szóval megfogod a pocit szúr és jó is lesz annyira ne mérjed a szögeket :wink: Igen mindig egy időpontban szúrjad. Én is magamat szúrtam mindig de ment neked is menni fog nem olyan nagy szám csak annak látszik :wink: Ügyes leszel!

Ha megnézed ezt a filmet így kell a Puregont is szúrni a pociba lehet ez segít:
http://www.fertilitylifelines.com/seron ... ctions.jsp
Vendég
 


Kis*,
Igen nekem feszült a fészkem a hasam mert ilyenkor folyadék lesz ott tehát érthető hogy nem érzed magad olyan jól! Én úgy mentem a beültire hogy pocsékul voltam mindenem fájt de ez a punkciótól van(mondjuk nekem túlstimum is volt) nyugi biztos nincsen baj csak nem bírjuk egyformán ezeket a dolgokat! Azért majd beszélj a dokiddal de ez egy kicsi műtét érthető hogy nem vagy jól.
Vendég
 


Brumm: menni fog a böki, az első a "legrosszabb", utána már sokkal könnyebb lesz, tudom.. Én szakmabeli vagyok mégis úgyéreztem nem fog menni, de sikerült. :wink:
Mennek a drukkok ezerrel ++++++++++

Pandácska: köszönöm, egy kicsit megnyugodtam, látod, hiába dolgozik valaki benne, ha valamit nem ismer, egyből laikussá válik.
Csak a fejem ne fájna :cry: :cry: :cry:
Igyekszem magam megnyugtatni :roll: :roll:
Végülis holnaptól no stressz :lol: :lol:

Pussz:

Erika

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Hétvégén itt volt anyukám, azért nem tudtam jönni. :lol:

Kis-Csillag! Holnapra nagyon drukkolok!!!!!! ++++++++++

Hajnóca! Boldog szülinapot!!!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Szép estét mindenkinek!
Szeretnék Tőletek egy kis időre elköszönni, holnap lesz a nagy nap, már nagyon várom! :roll:
Jó volt itt végigküzdeni veletek a kezdeti izgalmakat :roll: :wink:
Mivel a 4.en lakunk és nincs lift, egy rövidke időre átcuccoltat apuka a kerianyumhoz :lol: :lol: a drága :twisted: :twisted:
Ott viszont nincs net, így jelentkezni valószínüleg csak a jövő héten tudok. :cry:
Hiányozni fogtok nagyon :) de majd csak eltelik ez a rövidke idő, s remélem hogy csodálatos hírekkel érkezek vissza.

Kívánok addig is mindenkinek gyönyörű hetet!

A babásoknak boldog babázást.
A babaváróknak türelmes várakozást, szép gömbölyödést.
A babára vágyóknak kitartást, és drukkolok mindenkinek, akinek jeles esemény van közeledőben +++++++ :wink: :wink:

Puszika mindenkinek:

Erika

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis-Csillag! Hajrá!!!! ++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Hát túl vagyok az első szurin, tényleg semmiség.. Mikor beszúrtam a tűt saját kezemmel, azt hittem, az benyomódott a tollba, az én kis hasam helyett, annyira nem éreztem a szúrást.. :)

Pandácska köszönöm a mozit.. (Igaz az a leányzó a gonal-f be..adásánál a tű beszúrása után elengedi a bőrét, és szinte közvetlen a hasfalba megy a dolog. Én nem engedtem el a bőrömet, tehát a hasfalamat tuti nem érintettte. Vagy el kellett volna engednem?

Kiscsillag, drukkolok Nektek..
Hanna neked is a jó stimuhoz!

Mindenkinek a legjobbakat...
Vendég
 


Brumm,
Olyan pici az a tű tuti nem megy a hasfalba csak a bőr alá!

Kis*,
Drukk a beültihez várunk vissza a jó hírekkel!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Brummadzag!
Örülök, hogy sikeresen beszúrtad! Szerintem a Puregon a legkönnyebb! Annak van a legvékonyabb tűje! Még az inzulinos tűnél is vékonyabb! Nekem legalábbis felüdülés volt a többi után! :P

Kis-Csillag!
Gratulálok! Nagyon drukkolok! Lesznek itt fagyibabák is :D Nekem mindig 3-at adtak vissza :)
Nekem az első punkciónál nagyon fájt a hasam, ott alul! Még wc-re is alig tudtam kimenni. Gondold, csak el, hogy átszurkálják ott a belsődet :shock: Ne csodálkozz, ha kicsit megvisel! Nekem még a beültikor is érződött, aztán szépen csökkent! :)

Hajnoca!
BOLDOG SZÜLINAPOT!
Milyen jól időzítettél :P Majdnem szülinapi ajándékod van :P
Nagyon szép a kis Bogi! Igazán büszke lehetsz rá!

Pandácska!
Ismét meg kell dícsérjem a vonalzódat! Nagyon klassz az UH-s kép! :D

Megszületett a barátnőm 3. fia! Kezemben volt! Annyira édes! Most már nagyon kell nekem is egy saját baba! A szívem szakadt meg, amikor bent volt a kórházban....
dezsina
 
 


Ja, még nem jött meg. Maszatolok, nagyon keveset. A hasam sem fáj :roll: de tuti nem vagyok terhes! Csak szerintem, nekem már nem normális a menzeszem. Hát majd meglátjuk! Pedig már annyira várom, hiszen akkor mehetnék végre vérvételekre.... Végre történne valami
dezsina
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma megjött! :cry: Holnapután vérvétel! :)

Kis-Csillag!
Mizus?

Többiek :?:
dezsina
 
 


Dezsina
Szuper, hogy megjött és kezdhetsz.....igaz jobb lett volna, ha egy babó miatt mégse jön meg :roll:
Szoritok nagyon a vérvételre! Hormonszintet néznek?
Én még mindig próbálok fogyizni, de olyan nehez mozdul a mérleg mutatója :twisted: Aztán elkap valami és jól befagyizok :oops:

Hajnoca
Hú én már nagyon elkéstem, de azért boldog szülinapot kívánok én is!
Bogi baba még mindig olyan jó? Nagyon édes a képeken.
Vendég
 


Mnzsani!
Végre Valaki ellátogatott szeretett oldalunkra! :P

Valóban örülök, (kivételesen), hogy megjött! Ebben a hónapban csak hormonszint ellenőrizgetés lesz. Jövő hónapban kezdek....
A fogyi nekem sem megy. Egyet fogytam, de nem a fogyizás miatt. Tudod, 1-1 kiló + -, sok mindentől függ...
Veletek mi újság? Nekirugaszkodtok a közeljövőben?
dezsina
 
 


Dezsina!:)
én is itt vagyok, csak nem tudok mit írni,és nagyon depis vagyok a párom nélkül, nem is gondoltam,hogy ennyire megvisel,hogy nincs velem....még 20 nap.
meg tegnap voltam terheléses vércukron, valami szörnyű volt az a löty,mostanában nem iszok gyümiteát az biztos... szerencsére minden oké, de azért vigyázok,mert a felső értékhez közelít.
Örülök meg nem is hogy megjött, remélem a vérvételen minden oké lesz és indul a kisDezsina program!:) Neked nem is kell fogyni, miből szeretnél te leadni???? látom ám a képeket az iwiwen!!!!

Zsani!:)
de jó rólad is olvasni egy kicsit, neked sem kell semmi fogyi,így vagy jól, ahogy vagy, egy igazi szuper kisfiúnak a szuper anyukája. :)
Valóban ti mikorra tervezitek a következő programot???

Pandácska!:)
hogy vagy?

Kis-csillag!:)
vigyázz nagyon a picurkákra pihenj sokat és ne idegeskedj ne keress tüneteket!!!!:)

Hanna!:)
mikor kezdel pontosan??? nagyon szorítok neked is!:)

Brummm!:)
látod nem is olyan nehéz ez a szuribeadás, sajnos itt mindenki profi lesz benne... szorítok!!! :)
Vendég
 


Vikimi!
felteszek már egy aktuális képet az iwiwre :twisted: Ezek mind 6-8 éves képek :twisted:
Sajnálom a depit. tudom milyen... én is hónapokat voltam egyedül. De azt is meg lehetett szokni :wink: Kitartás!!!
Én másért vagyok depi :)
amúgy ma megyek a barátnőmért és a szombaton született babáért! Hozom őket haza! Ez feldob! Pedig nagyon rossz volt a kedvem a látogatás után vasárnap. Az a sok kismami és babócák... Jaj, de fájt a szívem...
dezsina
 
 


Dezsina!:)
ne fájjon a szíved,hamarosan érted is menni fognak... igaz tudom milyen érzés,szinte az összes barátnőm kismamaállapotát végigasszisztáltam, majd mentünk boldog mosollyal látogatni,majd hazafelé csak némán űltünk a kocsiban.Nehéz kivárni, de egyszer mindenkire rátalál a babókája!Hidd el nekem ez így van!!!! :)
Vendég
 


Vikimi!
:) köszönöm, ez most tényleg segít! :)
dezsina
 
 


Sziasztok!

Dezsina! Akkor lassan kezded te is. :wink:

Vikimi! Nagyon szépen köszönöm! Szombaton kezdem a szurikat. :lol:

Remélem, mindneki jól van!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Viki,
Köszönjük jól vagyunk :D tegnap este a kádban éreztem mocorogni a kicsit :D olyan volt mintha buborék pukkant volna ki a bőröm alatt :D egész éjjel őt figyelgettem de szerintem aludt mert azóta semmi. Nagyon örültem neki :lol: Ti jól vagytok? Már csak 14 hét és babázhatsz nagyon rohan az idő :lol:

Dezsi,
Most már csak hetek választanak el a kismamaságtól :lol: :wink: Azt tudod már hogy milyen stimud lesz?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?