Új privát üzeneted érkezett!

Barbikám:amikor veszel neki másik ágyat, leginkább addig alszik a rácsosban utána már nem!!!! :mrgreen: :wink: Tudom imádsz!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Édes vagy, köszönöm. :lol: :lol: :lol: És baromi sokat segítettél!
Akkor nem is értem, az Ádám miért alszik születése óta kiságyban, hiszen már réges rég megvan a másik ágya! :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Akkor én sem értem :shock: , szerintem addig van egy baba rácsos ágyban(az én logikám szerint :oops: ) , amíg megtanul ki be közlekedni, meg le fel és akkor szépen bemászik az ágyába, nem próbál fejjel előre kiesni, tehát már érett a dologra ....szerintem :roll:
Én is szeretnék Zsombinak ágyat, mert a kistesót nincs hova tegyük :oops: :shock: , de azért még ráérünk.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Na jó, ezt értem, de mondjuk ezeket már megcsinálja, akkor meddig legyen a kiságyban?
Mondjuk annyival jobb a kiságy, hogy ha leteszem aludni legalább nem tud elmászkálni, mint mondjuk egy rendes ágyból simán felkelne.

Én arra gondoltam, hogy amikor már nem a kiságyban fog aludni van egy nagyon jó fotelágyam, arra fektetném. Mert ha leesik sem üti meg magát, hiszen az alacsony. Vagy? Vegyek neki rendes gyerekágyat olyat, aminek van egy kis pereme?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Fiam kezd visszatérni a régi kerékvágásba-ma 6-kor kelt és semmi hajlandóságot nem mutatott a visszaalvásra.

Barbi,Enikő a 3.szülinapjára kapott egy gyerekágyat /olyat aminek mindenhol van pereme/,addig a kiságyból kivettünk 2 rudat és azon közlekedett ki-be.Igaz,neki 70x140-es volt a kiságya igy elég sokáig elfért benne.A Gergőnek csak 60-as az ágya,de én amíg elfér benne tuti nem cserélem le az ágyát.Az azért mégis csak magasabb,könnyebben le is esik róla,és ami a lényeg:sokkal szabadabb benne-ezáltal állandóan jönne-menne ,nekem pl.baldahinom is van a kiságyon-ugye ezt a sima ágyra nem tehetem-igy már sötétíteni sem tudok nála.Most kapcsolok csak:nálunk a kiságy helyére nem is férne be a gyerekágy,mivel velünk alszik egy szobában más helye meg nincs.Az emeleten a szobák meg még nincsenek készen-igy ebből adódóan maradunk a kiságynál még egy darabig.
De azért hallgasd meg a többieket is ki mit javasol./a többgyerekes anyukák tudnának ebben segíteni :lol: egy kis tapasztalattal /

Márti,ilyen elszaladok-visszajövök "trükköt" a Gergő is szokott csinálni-igaz ezt csak a sarki kisboltban /ahol is nincs kocsi amibe beleültethetném/,de nagyon élvezi-én meg rettegek,hogy mikor mit akar magára borítani.
bibolya
 
 


Barbi:Szonó kb. 1 éve alszik az ágyában, ha jól tévedek.Na igen ennek az a hátránya, hogy felpattan aztán elszalad, ha nincs humora aludni :lol: .Én olyan leesés gátlósat szeretnék majd a Zsombinak, a kiscsajé fém, bővíthető, na ilyesmit szeretnék csak fából.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Andi,az Enikő most ugy néz ki,hogy az apja alkatát örökölte,de állítólag én olyan gebe voltam 7 éves koromban ,hogy nem akartak felvenni a suliba.Persze azóta már behoztam a lemaradásomat :evil: De igen,ahogy a képeket nézem,a te férjed sem egy díjbirkózó alkat.Nálunk a gyerekorvos mindig azt mondta amikor panaszkodtam a nem evésére,hogy csak nézzük meg az apját,és ne is beszéljünk többet róla.Végül is igaza van,mondjuk én azért annyit "kiharcoltam" a dokinál,hogy kértem egy gyerekgasztroenteológusnál kivizsgálást -ami végül is teljesen negativ volt minden téren. Nálunk a férjem is és én is allergiásak vagyunk ezért megnyugodtam,hogy a nem evés hátterében nem valami allergia áll.
Gergő nálunk az Enikőre féltékeny.Ha csak odabújik hozzám a csajszi,a kicsi már messziről kiszurja,síkit,ahogy a torkán kifér,csapkod,sokszor harap.És akármit csinálok,nem óhajtja megérteni,hogy ketten vannak,mindkettőjüket szeretem.Viszont ha valamiért veszekszem az Encsivel ,a kicsi egyből a védelmébe veszi.Olyankor képes engem is bántani,vagy van,hogy csak rám kiabál.Szóval nagyon érdekesek ezek a testvéri féltékenykedések-ha játszik vele az a baj-ha nem ,akkor meg az.

na most lépek,mert felébredt a fiatalúr.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Végre én is idejutottam. Egész eddig takarítottam, mostam, főztem (de minek, semmi nem kellett a csajszinak :evil: ) és közben a Szandit szórakoztattam. (Remélem, jól szigetelnek a falak, mert az összes általam ismert mesedalt elénekeltem neki :oops: )

Barbi: nagyon jók a képek!
Látszik, hogy Ádám nagyon jól érezte magát. A nagypapád hihetetlenül fiatalos, irigyellek érte. Nem tudod, hol vette anyukád ezt a törölközőt? Nekem is nagyon tetszik.

Andi: kösz az érdeklődést, a Szandi továbbra is tünetmentes, még azt se tudom eldönteni, hogy betege még.
De talán az, hogy a szájába matat folyton még azt jelenti, hogy fáj a torka.
Enni ő se nagyon akar, csak pár falatot, de szerencsére ez nem látszik rajta (tegnap mértem 10320 g és 76 cm).
Sarazó homokozás, én se láttam személyesen, ez akkor történt amikor a szüleimnél volt pár napig.

Márti: jót nevettem a Barbinak adott válaszodon. Nem te lettél volna, ha kihagyod!
Egy kicsit meglepődtem, amikor írtad, hogy nem nyilatkozol az otthonszülésről. Aztán még egyszer elolvastam, és láttam, hogy csak írásba nem nyilatkozol. Ennek örülök, mert engem érdekel, hogy milyen lesz Mini manó érkezése.

Ágy: én is mostanában gondolkoztam, hogy vajon meddig maradjon a kiságy. De olvasva a tapasztalatokat, azt hiszem nem váltunk még egy jó ideig. Talán nézünk egy nagyobb kiságyat, mert a miénk csak 60x120-as.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Ibolya:ma mi nyertünk a korán kelésben :evil: , 5:45kor kelt és nagyon örült, hogy a Roland is itthon van, így esze ágában sem volt visszaaludni, de úgy látszik most már ez lesz, elmúlt a dögmeleg így nem alszik vissza!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan.

Nemsoká indulunk a vonattal Szegedre. Szombat este jövünk haza.

Ágy:

Bence 2 éves szülinapján kapta. De ez gyerekfüggő is. Kata annyira szeret aludni, hogy szerintem már most ellenne rendes ágyban. Én azt vallom, hogy addig alszik a kiságyban, amíg ki nem tud mászni belőle, mert az veszélyes.
Nekünk átalakítható az ágyunk, és a leesésgátló is ott várja a szekrényben, szal ilyen akadálya nálunk sincs :)

Na puszillak benneteket, mert még össze se pakoltam mindent, és még ennünk is kell a vonat előtt.

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu:jó utat nektek!

Edith:nektek is kellemes kikapcsolódást, aztán próbálj meg pihizni is kicsit!!!!Most nem majd a Kriszta után futkosni, csak lógasd a lábadat!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsu, jó utat nektek!

Zsuzsi, a törölközőt az anyu itt vette Dunakeszin egy helyi vásárban. De a Balcsin találkoztunk egy nővel, aki úgy örült, hogy látta milyen is ez használat közben, azt mondta el sem tudta képzelni. És hogy mindenhol ilyet lát. De hogy hol mindenhol azt passzolom. Esteleg ha visszamegyek megnézem arrafelé, és ha van csörgök, hogy megvegyem-e.
Tényleg praktikus, csak nekünk még egy ici-picit nagy. Annyira, hogy pont rálép, ha elindul benne, aztán szépen jön a pofára esés. De még jövőre is tuti jó lesz.

Az ágy dologra visszatérve az jutott eszembe, hogy a barátnőm mesélte, ők még 2 éves sem volt a kisfia már rendes ágyban aludt, ugyanis simán kimászott és ezáltal kiesett a kiságyból. Úgyhogy akkor megvárjuk, míg rájön, hogyan kell kimászni belőle, és akkor lecseréljük?! (ezt jól megbeszéltem magammal)

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:mármint hol mászott ki az a 2 éves kisfiú?????Felül, át a rácsokon??????????????Ezért kell kivenni azt a 2 kivehető rácsot, és akkor szépen ki-be mászkál, mi éjjelre visszarakjuk, de napközben kiveszem és így van mikor álmos összeszedi az alvós kellékeit és bemegy szunyálni, amikor felébred akkor meg szépen kisétál.
Szerintem amikor már így ügyesen közlekedik=így a leesésgátlónál is megtalálja a lyukat, és magas helyekről sem fejjel lefelé akar elindulni, akkor már nyugodtan lecserélheted.
És persze, ha már megérti, hogy ha alvás van akkor nem megy ide-oda közben.
De persze simán megpróbálhatod, nem kell ennyit agyalni és meglátod, hogy tetszik-e neki a fotelágy!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Igen szívem, felül kikommandózta magát. Aztán kiesett.
Nekünk nem lehet kivenni rácsot az ágyból, ez egy nagyon régi típusú ágy.
De nem agyalok rajta, pusztán csak eszembe jutott. Én úgy gondolom (ahogy írtad is), hogy majd ha már azt elérem, hogy ha alvás van akkor ne jöjjön ki, legalábbis erre törekszem, akkor fogjuk átrakni.
Tényleg nem kabinetkérdés, pusztán csak érdekelt ki mikor szedi szét a kiságyat.

Shoppingolni voltunk este és vettem magamnak egy miniszoknyát. De oooooolyat! Olyan kintvanaseggem típusút. Az István csak lesett, rendesen kikerekedett a szeme, de nem szólt semmit csak megkérdezte, hogy ebben fogok lehajolni az Ádámhoz? :wink: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,én azt mondom neked,hogy most már nem érdemes nagyobb kiságyba pénzt feccölni.Még egy pár hónapot tuti elfér benne a kisasszony,utána meg már vehetsz inkább gyerekágyat.

Zsu,jó utat,töltsétek kellemesen ezt a pár napot.

Barbi,tényleg jól megbeszélted magaddal-de tényleg ezt kell tenni.Ha látod,hogy ki akar mászni belőle,akkor érdemes máris kicserélni az ágyat.Vagy én még azt is el tudnám képzelni,hogy ha tényleg olyan régi a kiságy /és persze a sajátotok/ ,akkor egyszerüen csak kifürészelni belőle 2 rudat.Ha már ki tud belőle mászni az oldalán,akkor talán már nem annyira érdekes a tetején átesni.De ki tudja???Lehet ,hogy ez a fiúknak a vérükben van-nem tudom ,nekem a csajszi soha nem akart átesni a tetején,viszont a fiam már megpróbálta magát felhuzni a nagykád szélén és majdnem bele is esett fejjel.

Márti,most hogy igy leirtad a Zsombi bevonulását a kiságyba /ha álmos/,eszembe jutott,hogy az Encsi is ugyanezt csinálta.Nekem van olyan képem,hogy keresztben alszik,a lába még kilóg az ágyból-gondolom nem sikerült teljesen bejutnia,annyira álmos volt és elaludt menet közben.
bibolya
 
 


Azt már el is felejtettem nektek irni,hogy ma 20 éve,hogy megismerkedtünk a párommal.Ennek örömére ma elvitt egy étterembe késő délután.Hát,komolyan mondom,nagyon meghatódtam,mert ő az az ember,aki még a házassági évfordulónkat is rendre elfelejti :oops: .
bibolya
 
 


Jó reggelt!

Márti,csak nem alszik a "kicsi" Zsombi még?

Mi ma kimegyünk a Lánchídhoz 11-re,lesz forma 1-es autók felvonulása ,meg jön a Bessenyei és átrepül az alagúton át a lánchíd felett.Kiváncsi vagyok,remélem sikerül neki.
bibolya
 
 


Ibolya:7-ig aludtunk!!!!! :shock: Akkor lehet, hogy csak apa zavart be tegnap!!!!! :lol:
20 év , szép idő :P sok sok boldogságot a következő 40-hez is!!!!!! :wink:
Nagyon szép tőle , hogy elvitt téged étterembe, gondolom, hogy mennyire jól esett!!!!! 8)

Zsuzsi:szerintem sem érdemes még 1 kiságyba belefeccölni, még 1 évet is elfér szerintem a 120 cm-ben.

IZA:GYERE ÉS ÍRJ NEKÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!
Én most olyan mérges vagyok. Még este írtam egy kissebb litániát és ezek szerint nem küldtem el. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x Hiába ez vagyok én! 8) :lol:
Akkor most ugyanaz csak rövidebben.

Barbi, én is arra várok, hogy rájöjjenek a fentről kimászásra akkor szándékszom leszedni a rácsokat. Igaz, nálunk a Livi felállása óta műveli, hogy a fej vagy lábvégen szépen felsétál azon a fa lapon vagy min. De szerencsére még nem olyan erős hogy át is billenjen. De ha hirtelen mégis SuperLivi lenne maximum a Dorka ágyában kötne ki.

Zsu, Edith, pihenjetek jól. Tessék fitten és üdén hazajönni(-menni).

Kedden megvettük a csajoknak azt a kis ugrálós izét ami a Mártiéknak van. Direkt áthozták, hogy leteszteljük (ill. a csajok) és annyira tetszett nekik... Anyósék meg ideadták a Dorka névnapi pénzét, hogy akkor vegyük meg nekik. Így mindkettő kapott olyan izét. De esküszöm még engem is kibír és tök jó pofa.
Rakok képeket habár a csajok nem voltak a fényképezésben valami nagy partnerek...

Kép

KépKép
kgiulia
 
 


Aranyosak vagytok, hogy hiányoltok. Olvaslak Benneteket, de nem vagyok jó passzban. Virág az oltás után 10. napon megbetegedett, torokgyuszi, egy afta a szájpadláson, enyhe hőemelkedés. Megyünk hétvégén Várgesztesre 5 napra, marhára hiányzott ez a betegség.

Ráádásul Apu lassú, de végső elmenetelére fel kell készülnünk. 67 éves, cukros és szives, egy rakat gyógyszert eszik, fogyott 10 kilót és teljesen feladta az életet. Tiszta depressziós, nem tudjuk kimozdítani sehogy, alig van étvágya. Csak lézeng ide-oda, nem találja helyét, bámul mindig előre a semmibe. Szellemileg ép, de annyira lemondott az életről. Szóval fel kell készülnünk a legrosszabbra.

Szurkolok a babásoknak és beteg manóknak, örülök Veletek mindenben, de nem túl fényes most a hangulatom.

Puszi/Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:sajnálom apukádat:( , remélem hétvégére jobban lesz a kiscsaj!!!!

Most én is kicsit magam alá estem, úgy mindentől, de majd csak elmúlik...vagy nem!!!! :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Ibolya: jó szórakozást nektek mára.
Boldog évfordulót kívánok nektek, nagyon aranyos a férjed, hogy nem felejtette el.

Julcsi: tök jók ezek az izék, már múltkor a Márti képén is néztem, de mondjátok már el nekem mire jó?
Nagyon édesek a csajok, aranyos a copfjuk!

Edit: nagyon sajnálom apukádat, nagyon nehéz lehet mindnyájatoknak. Valahogy fel kéne rázni, tudom könnyű mondani, de ezekkel a betegségekkel még sok-sok évig elélhet gond nélkül.
Virágnak mennek a gyógypuszik, remélem péntekre, jobban lesz.

Iza: tényleg merre jársz?????????? Gyere mesélj mi van veletek mostanába!!!

Meggyőztetek, se kiságyat, se rendes ágyat nem veszünk egy ideig. Nekem is az a problémám, mint Barbinak, nem lehet a rácsot kivenni. Pedig a Szandi is bemászna, ha álmos fogja a cumit és a pelenkáját és megy a szobájába.

Mennem kell, sír a csajszi.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Márti, remélem nincs semmi komoly okod, amiért szomorkodsz, csak a hormonok miatt depizel!!
Küldök egy nagy ölelést!!

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Jaj, Edit annyira sajnálom!!!! Apukádat a gyerekek sem tudják kizökkenteni?

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Julcsi - ez valóban nem lett valami hosszú litánia :) Jópofák az ugrálós állatok, honnan valók? És tényleg: ugrálnak velük a gyerkők?

Edit, sajnálom apukádat... 67 év pedig még nem az a nagy kor... Bár betegen iszonyú nehéz lehet. Virágnak jobbulást, nálunk az oltási kanyaró (bár ijesztő volt), szerencsére 2-3 nap alatt lecsengett.

Márti, mássz ki gyorsan magad alól!!! Remélem, hogy nincs komoly gond.

Ibolya, boldog évfordulót! Tök jó! És valami fincsit ettetek?

Barbi, jól hangzik ez a miniszoknya :)

Kiságy: nálunk sem vehető ki belőle semmilyen rács, és a gyerek már olyan nagy (hosszú), hogy én is elkezdtem komolyan gondolkodni azon, hogy lassan itt az ideje a váltásnak. Én balga anno a 120-60-as verziót vettem, valamiért nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan nagyra nő a gyerek (most olyan 86 cm körül jár). Egyik barátnőm kisfia 15 hós volt, amikor átkerült a sima ágyikóba, és tök simán vette az akadályt. Mondjuk, ott akkortájt jött a kistesó és nem akartak kettő rácsos ágyat, így egy hónappal a szülés előtt átpaterolták a "nagyfiút" az új ágyába.

Samunak sajnos előjött újra a kötőhártyagyulladása, így ismét szemcseppkúra van. Szerintem kutyás kézzel nyúlt a szeméhez. Mint említettem, most Baracson lógunk anyuéknál, a gyerek meg folyton a kutyán lóg. No meg a motoron. Tök vicces, a motort "kotyka" néven emlegeti - eltartott egy ideig, mire rájöttem, hogy ez a motor akar lenni.
No megyek, mert dolgoznom kellene...
Üdv:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Edit!
Sajnálom a rossz lelkiállapotodat, és megértem. Nehéz lehet, főleg, hogy látszólag apukád is feladta. Gondolom azért mindent megpróbáltok, hogy megváltoztassátok a hozzáállását, nagyon sokat jelentene! Kívánom, hogy így legyen, és még sokáig veletek maradhasson!
Virágnak mennek a gyógypuszik, talán hétvégére rendbejön.
Én is Várgesztest néztem ki, hogy ha össze tudnánk kapni magunkat őszre, akkor oda mennénk. Múlt héten "elküldtem" (ajánlottam nekik, mint lehetőség) egy ismerősünket, ők nagyon dícsérik, jól érezték magukat. Nektek is jó pihit kívánok!

Évi!
Remélem hamar rendbe jön Samu szeme a cseppekkel. Te pedig pihizz, ne csak dolhozz mindig.

Julcsi!
Jó a kép a csajokról. Látom, nem egyforma ugrálós izét választottatok. Nem vitatéma? Mi most jutottunk el a tök egyforma dolgokik. A nagy dilemmám meg az, hogy akkor mostantól kisautóból meg babából is kettőt vegyek-e, mert azt azért nem szeretnék.

Ibolya!
Jó szórakozást nektek a mai programhoz, kicsit irigykedem. Én is nagy Forma-1 rajongó voltam, de mióta itt vannak a manók, csak elvétve láttam futamot.

Barbi!
Ha így beharangoztad az enyhén rövid, új szoknyádat, akkor azért látni szeretnénk ám!! :wink: :lol:
Majd körülnézek, hátha látok én is itt a környéken ilyen törölközőt, jó lenne venni nekik, bár lehet, hogy elég lenne egy is, Marci úgysem vizezi be magát. :roll:

Ágy: én 3 éves koruk körül gondoltam váltani (nekünk is 120x60-as van, nem kivehető rácsokkal), kivéve, ha előbb kimásznak. Előre félek a mászkálástól, ezért is lenne jó sokáig húzni. Persze ha egyszer kimásznak/esnek, akkor már másnap nem lesz rács. De remélem azért már az előszelét látni fogom, ha ilyenre készülnének. De mindenki másképp csinálja, a szomszéd kislány egy éves kora óta sima heverőn alszik, leesésgátló nélkül.

Zsu!
Jó utat Nektek!

Márti!
Akkor lehet, hogy van valami a levegőben. Én sem vagyok a toppon pár napja. De majd megoldódik, úgyhogy fel a fejjel.
Én vasárnap kicsit összebalhéztam a Zsolti nagymamájával, azóta mosolyszünet van, vagyis azóta felénk sem néz. (10 házzal lakik arrébb.) Gondolom haragszik. Csak tudnám, hogy miért, mivel annyi volt, hogy ő furcsákat mondott nekem - amik nagyon nem estek jól -, meg csúnyán nézett közben. Szóval, úgy érzem, hogy nekem kéne haragudnom - haragszom is kicsit. De csak annyira, hogy nem fogom megtenni az első lépést. Aznap még - köszönhetően az akkori "szuper" hangulatomnak - sikerült még anyósommal is úgy beszélnem, ahogy nem szoktam, de ő jó fej, bírja, ha valaki megmondja a véleményét, és nem sértődős. Szóval, vele simán megdumáljuk, hogy merre, meddig, aztán kész.
Meg van még egy kis problémánk ezen kívül is, ami eléggé nyomaszt, de remélem hamarosan megoldjuk valahogy.

Még az is hozzájön mindezekhez, hogy pár napja azért sokszor elszakadt az a bizonyos cérnám a gyerekkel szemben. A sírba visznek a nemevéssel. Úgyhogy többször kiabáltam velük, amiért meg nagyon rosszul érzem most magam. Persze már agyon csókolgattam őket, meg százszor elmondtam nekik, hogy mennyire szeretem őket, de mégis bánt. Nem tudom, hogy hol a határ, ameddig "engedhetem" a nemevést. A fogyás megindulásáig? Bár nem néznek ki gebének. :?

Na, jól kiírtam magamból mindent... :roll:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Csak a pénztelenség még mindíg a gond :roll: , tudom tudom örüljek, hogy egészségesek vagyunk és boldogok, de ez is annyira rányomja a bélyegét a mindennapjainkra, hogy nagyon!!!! :?
De nem panaszkodom, mert ettől úgysem oldódik meg!!!!

Zsandi:sajnálom ezt az összezördülést, de sajna az idősebb korosztály annyira mereven gondolkodik, és észre sem veszik néha, ha valami bántót mondanak...és ugye ők nem tettek semmit, nem mondtak semmit, nekem anyám ilyen!!!!

Évi:mennek a gyógymanók Samunak, azért lazulgass is!!!! :wink:

Ibolya:remélem jól szórakoztatok :lol: , a repcsit hallottuk, olyan 12 előtt hallgatott el.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy idepofátlankodok, de gondoltam megkérdezem, kell-e valakinek a következő kuponok:

Dm:
Humana 2 Kész tápszer 450 ml -100 Ft
Milupa Milumil Tápszer 600 g -300 Ft
Nestlé BEBA 3 aktív tápszer 650 g -300 Ft
Humana bébivíz 1,5 l -100 Ft
Avent tanulóüveg szett -300 Ft
Manner babapiskóta -200 Ft
Kecskeméti bébiital -50 Ft
Rossmann
Milupa gyerekital kupon -300 Ft

Ha valakit bármelyik érdekel, szívesen elküldöm postán, esetleg dm pontokért cserébe. Írjatok privit!

Sziasztok!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Jajj, Edit, annyira sajnálom amit apukádról írtál! Szerintem az a legrosszabb, ha a beteg feladja. Mert ha küzd, akkor az már fél gyógyulás.
Biztosan mindent elkövettek, hogy kizökkentsétek, nagyon sok erőt kívánok hozzá!
Huncut Virág babának pedig gyógyulást. Meddig nem lesztek itthon?

Andi, mi újság a házzal? Eldöntöttétek már, eladjátok vagy átépítitek?
Most nálunk is megy a varia, (még mindig) hogy inkább megvegyük a felső szintet, vagy sem, bírjuk-e anyagilag vagy nem... ááááááááááá ez a rohadt pénz!

Mártikám, ne depizz, majd csak lesz valahogy.

Ibolya, én is boldog 20. évfordulót kívánok Nektek. Atya isten, ez aztán szép kis idő!

Zsuzsi, hogy van a Szandi torka?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Ibolya!
Boldog 20. évfordulót, és még háromszor ennyit kívánok legalább!

Barbi!
Nincs még döntés a házzal, vagyis én már lassan dülőre jutok magammal. Anyósomék nagyon nyomulnak a saját ötleteikkel, ezeket szavaztam le a hétvégén. Egész más, mint a miénk. De már ezzel is annyi huza-vona megy, hogy lassan bele fogok menni. Aztán majd a Zsolti eldönti, hogy ő mit szeretne, nekem lassan minden mindegy alapon fog menni. Úgyhogy szerintem maradunk, átépítünk, nem teljesen úgy, ahogy terveztük, de bízom benne, hogy azért szép lesz a végén. Persze ez még odébb van, szerintem már csak jövőre állunk neki, ha bele is vágunk.

A gyerekeim köszönik, de nem kérnek az ebédből. :twisted: Illetve abból nem, amit én adok, csak amit ők esznek meg kézzel. Így per pillanat így néznek ki:
Kép
Kép Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi, tök aranyosak! :lol: (gondolom amikor takarítasz utánuk neked annyira nem jön be)
De ahogy elnézem őket, teljesen felesleges a szakálka a nyakukba, mert az az egyetlen ami nem kajás, a ruhájuk viszont annál inkább. :lol: :lol: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Zsandi:ez teljesen normális, hogy amikor már tudnak egyedül enni, akkor eszük ágában sincs elfogadni tőled!!!!Ezen ne stresszeld magad!!!!!
Roland szokta takarítani a gyerkők fülét és legutóbb a Zsombi nem akarta, pedig eddig nem volt gondja vele, és kiderült, hogy most már az uraság szeretné egyedül csinálni :shock: , még szerencse, hogy babafültisztítónk van!!!!! :lol:

Nyúztam most a fiamat, hogy aludjon............nem volt hajlandó, erre a buksiját a kanapéra tette, elmormogta a kis altatóját és úgy állva elaludt!!!!! :shock: :lol: :lol: :lol: Lassan fejenállva is fog menni neki, biztosan arra gyúr!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Az este írt litániám valóban hosszú volt, de ma nem volt türelmem. (Azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy már azt sem tudom mit írtam még... )

Ibolya, boldog évfordulót! Nagyon szép évszám, még legalább 5 X ennyit kívánok. Na az lenne a matuzsálemi kor... :lol: :lol: :lol:
Csináltál képeket a repülős programokról? Tuti jól éreztétek magatokat.

Andi, ezek a képek!!! De valóban jó a Barbi meglátása az előke tényleg tiszta maradt.
A házas elképzeléseidben meg szerintem ne hagyj senkinek. Jó, persze Zsolti az más, de másnak nincs hozzá köze. Pláne, hogy nektek kell majd ott élnetek sok-sok évig. Na meg anyagilag is a ti felelősségetek, és azért nem mindegy ekkora pénznél, hogy mennyire szívesen fizetsz érte. Szóval én azt mondom tarts ki és igenis a Zsoltit is uszítgasd, hogy magyarázza el a szüleinek, hogy ez a ti életetek.

Évi, tetszik a "kotyka". Olyan kis "pofás" szavacska. Az ugrálón a a Dorka valóban lovagol, ugrál vagy pattog vagy mi, Livi inkább hintázik és néha ugrál. Neki olyan lábujjhegyesen ér le a lába.

Edit, azóta is rajtatok gondolkodom. Illetve, apukádon. Azon filóztam, hogy én mit csinálnék. Az én apum 73 éves cukros, szívműtötték tavaly, és még annyi időskori betegsége van... De még mindig siet mindig mindenhova, csak sajnos már szellemileg is öregszik. Biztos próbáltad már, de leültél apukáddal beszélni, hogy ha másért nem akkor MIATTAD akarjon élni? Mert szükséged van rá? Biztos mondtad neki, de az agyamban jársz. Nem is tudok mit írni, csak hogy tarts ki és ne adjátok fel. Hátha valami mégis ki tudná zökkenteni. Bocs, ha hülyeségeket írtam!
Virágnak meg jobbulást. Van valami száj és torokfertőtlenítőtök? És amúgy hogy viseli szegény? Enni, inni tud?

Mi ma "leugrottunk" a dokinénihez a 18 hós szurira. Szegéáyn csajok. Mondjuk csak addig sírtak, amíg nem kaptak a dokinénitől egy macis vigasz matricát. Mire hazaértünk majdnem meg is ették... na jó csak szétszedegették. De nem rajtuk múlt a végcél. Dorka szájából tegnap a kisállatos-képes könyv maradványait szedegettem ki. És kb. két percre tűnt el szem elől. Tuti, hogy kitervelte! Mikor szoknak le a papírevésről...

KépKép
kgiulia
 
 


Ja, Márti, remélem lefényképezted állva alvó Zsombit!

KépKép
kgiulia
 
 


Amúgy Edit apukájához még annyit, hogy a depresszió nagyon komoly dolog, és egy laikus nem biztos, hogy tud segíteni!!!! :roll:

Julcsi:persze ugrottam a gépért, majd ha feltöltöm, felrakom, a te gyerekeid fotóival együtt!!!!! :wink:
Mire nem jó egy matrica!!!!!Okos lánykáid vannak!!!!! :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Barbi!
Jó a meglátás, valóban mindenük kajás volt, csak az előke nem. :? A Marci ruhájára rá sem lehetett ismerni a végére. Az etetőszék nem számít, mert azt csak letörtlöm, és kész, de ruha... Így is öltözünk egy párszor naponta, plusz még a kaják...szép kilátás. De tegnap este anyósoméknál fagyit ettünk kis tálból, Flóra meg megkaparintott egy villát, és az apja ölében ülve csent a fagyijából. Egy csepp nem sok, annyi sem ment mellé, mindet a szájába rakta! :) Ugye nem mindegy, hogy mi van a tányérban. :evil:

Márti!
Erre a bárhol elalvásra még mindig irigykedem. Az én manóimnak valahogy nem jut eszükbe, hogy ha álmosak, akkor el is lehet ám aludni. Sőőőt!
Bár ma éjjel Marci megint nálunk kötött ki - ha felébred, át szoktuk vinni, ott nem kell hurcolni, hanem elalszik köztünk, aztán visszaszállítmányozzuk -, és egyszer felébredtem vmire. Meg akartam igazítani a takarómat, erre észrevettem, hogy van egy gyerekfej a lábamnál. A gyerek meg sehol. Valahogy állt az ágy végében, és ráhajotta fejét, úgy aludt. Asszem, mert én sem voltam magamnál. :roll: Összeszedtem, visszaraktam közénk, és aludt tovább. :)

Julcsi!
De jó, hogy túl vagytok ezen az oltáson is, nőnek, mint a gomba! Ennek is várhatóak mellékhatásai? Mit mondtak?
Nyugi, matricát mi is mindig kapunk minden orvosnál, de még soha nem maradt ép, mire kiértünk a rendelőből. De hát kiengesztelésből kapták - ergo saját felhasználásra :roll: , amúgy is, hova is ragasztanátok? :wink: De azért én is várom, hogy vége legyen ennek a mindent meg kell kóstolni korszaknak.

Foggal kapcsolatos kérdésem: Flórának van 4 foga. :roll: És most láttam valamelyik nap, hogy (Nem tudom, hogy melyik fognak mi a neve!!!!! Még mindig :oops: :oops: :oops: :oops: ) alul, mindkét oldalon, középtájon marhára meg van duzzadva az ínye. Sokat is sírdogál napközben. Lehetséges, hogy ott akarnak kibújni a fogacskái, miközben elöl még csak 2-2 van?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:szerintem bármi előfordulhat fogügyben, valószínű, hogy Flóra sem a nagykönyvet lapozgatja üres perceiben(mert olyan nincs is!!!! :lol: )!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma jön a Julcsi "szittelni" a gyerekeimet, mert nőgyógyászhoz vagyok hivatalos és a Rolandnak meg melója van!!!!
Ollllllllllllllyan aranyos , hogy a város másik végéből átcaplat miattunk!!!! 8) 8) 8) Elvinném a gyerekeket, de ha a doki vizsgálódni is akar :shock: :shock: , na az nagyon durva lenne.Ők meg még nem üldögélnek tök egyedül a váróban 5-10 percet!!!! :roll: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Mármint a Flórának üres , unatkozós percei nincsenek..................bár lehet, hogy a NAGYKÖNYV is egy legenda!!!!Amivel riogatja minden doki meg védőnő az anyucikat!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit,
nagyon sajnálom apukádat és téged is.Nálunk apósom volt cukorbeteg és az anyósom halála után depressziós lett.Még kedélyjavítókat is kapott.Teljesen hullámzó volt az élni akarása.5 évig élt még velünk anyós halála után.Teljesen ki volt szolgáltatva,mert a cukor miatt agylágyulása lett,és nem tudta magát ellátni.Voltak jobb és rosszabb időszakai.Életveszélyes állapotban többször mentővel vitettem kórházba,máskor én infúzióztam otthon,mert se inni se enni nem akart.Mégis ezeket az időszakokat élte túl,és akkor ment el tőlünk amikor jobban volt.Karácsony előtt egy nappal,álmában elaludt.Már a mamával szeretett volna karácsonyozni.
Tudom ezek a sorok nem vigasztalnak,csak egy kis erőt szeretnék küldeni neked.

Andi,
nagyon jók a képek.:)Lehet,hogy a rágó fogai jönnek Flórának.Elképzelhető,bár ritka.

Barbi,
Ádám fotói szuperek.Látom jól érezte magát a dédivel.Tényleg jó fej nagypapád lehet,és nagyon jól tartja magát. :wink:


Nálunk minden rendben.Egész jól elvagyunk itthon,de azért várom már a szeptembert. :wink:
Most hétvégén kicsit felnőtt társaságban leszek,Veszprémbe megyünk a barátnőmékhez.Bandi megint ügyel egész hétvégén.
Az egyik kolléganőmnek,akivel tök jóban voltunk,meg kellett csinálni a császárt 26 hetes terhesen,mert annyira toxémiás lett.600gr-os lett a kislány,de már 17 napos és 700gr,és jól van.Remélem így is marad.Őket is meg szeretném látogatni,na meg a másik barátnőmet,aki rákos.Szerencsére jól van.A kemo lejárt,most vmi új gyógyszert kap.Nagyon bízom benne,hogy sikerül legyőznie a betegséget!

Na,adok reggelit a gyerekeknek.szép napot mindenkinek!

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Nos, olyannyira jönnek a rágófogai (ezek szerint), hogy kint is van, Flórának bal oldalon szúr, Marcinak meg jobb oldalon. Ehhez képes Flórának elöl van eddig 4 foga, Marcinak meg 5. Végig engedték tapogatni az ínyüket, még tetszett is nekik, jót röhögtünk közben. Aztán persze nekik is nyúlkálni kellett az én számban, így igazságos. :roll:

Márti!
Majd mesélj ám, hogy mi volt a dokinál!!!!
Tényleg rendes Julcsi, hogy megy szittelni! Viszi a csajokat is? De jó kis buli lesz ott! (Julcsi, ez tőled is kérdés.:wink: )

Timi!
Jó hétvégézés nektek Veszprémben. Ezek szerint ott is alszatok?
Szerintem már az szuper, hogy életben maradt a barátnőd kisbabája, innentől már csak jó jöhet! Szorítok nekik!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Jelentem, ágy kérdés eldöntve. Ugyanis már második éjszaka aludt mellettem a kispasi. Valamikor éjjel 1 körül raktam magam mellé, de legalább egy mukk nélkül aludtunk 3/4 9-ig. Addig meg 1/2 óránként kelt.
Úgyhogy ő már lecserélte az ágyát, de miért az enyémre? :?

Andi, baromi ügyesen ehette meg Flóra a fagyit! Persze, hogy nem kent össze semmit, minden cseppért kár!
Gratula az új fogacskákhoz!

Mártikám, mikor mész? De aranyos a Julcsi, hogy átmegy babavigyázónak!

Timi, jó hétvégét, jó pihenést és barátnőzést. Most akkor felveszik a gyerekeket oviba szeptembertől?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Andi: jók a fotók, azt hiszem, én kiborulnék, ha a Szandi ennyire összekenné magát. Nálunk még mindig a textil pelenka a nyerő. Az szinte az egész gyereket betakarja.
Gratulálok az új fogacskákhoz!

Márti: én is várom majd a beszámolót mi volt a dokinál!
Nagyon rendes a Julcsitól, hogy segít, én nem biztos, hogy bemernék vállalni 4 gyereket.
Állva alvó Zsombiról várom a képet!!

Timi: jó hétvégét nektek!
Nagyon drukkolok a barátnődnek meg a babának!

Márti, Julcsi: mondjátok már el nekem mire jók azok az izék amiket vetetek!! Egyszerűen csak rá kell ülni, vagy hintázik??

Azt hiszem a Szandinak is jön a foga. Valamennyire hagyta, hogy benyúljak a szájába és elég sok helyen éreztem, hogy meg van duzzadva az ínye.
Alig eszik, és nem tudom, hogy mitől (a nem evés v. a nyáladzástól), de olyan ecetes szagú a lehelete.
Nem vagyok egy paramami, de úgy nem lehet cukros (akkor szokott ilyen furcsa szagú lenni a száj, nem)?

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi, acetonszagú a cukrosok lehelete. Legalábbis ha felmegy a cukruk. Azt hiszem.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Köszi a drukkokat a kisbabának.
Barbi,
még nem tudok semmi konkrétat,majd két hét múlva felkeresem mindkét ovit(itt B.jenőn és Telkiben).Remélem vhova csak felveszik a ZSoltit.Rebi suliba megy már Telkibe,ezért lenne jó az ottani ovi,mert a suli mellett van.Hannát is Telkiben tudnám elhelyezni hamár dolgoznék,igaz csak magánba.De ez attól függ mennyit fizetnének itt Telkiben,meghát mennyit kéne fizetnem Hanna ellátásáért.

Márti,
írd majd meg mi volt a dokinál.Most nézem már 13 hetes a Manó, hogy megy az idő!
timiban
 
 


Sziasztok!

De jó neked Márti, ma ismét láthatod a minimanódat! Gondolom UH is lesz.
Julcsi, azért a 4 gyerek felügyelete valóban szép feladat :)
Én 1x vigyáztam a barátaink 3 gyerekére - meglepően jól viseltük egymást. Azért 2ésfél óra után nagyon örültem a hazaérkező szülőknek :)

Timi, huh, az nagyon picike baba. Hihetetlen azért az orvostudomány fejlődése, hogy már ekkora babócák is nagy eséllyel indulnak egészségesen az életben.

Andi, gratula gyerköceid újabb fogaihoz! Most már nincs több kifogás a megragandó ennivalókkal kapcsolatban.

Barbi - és akkor mostantól veletek alszik Ádám? Samu akkor igényli az együttalvást, ha beteg (akkor viszont nagyon), egyébként csak bohókodik, játszik velünk, ha magunk mellé veszük. Párod mit szól hozzá? Balázs nem tud jól aludni, ha Samu köztünk fekszik, mindig felébred a mocorgására, meg attól retteg, hogy ráfekszik...

Zsuzsi, szerintem a fogzástól lehet picit rosszabb szagú a lehelete Szandinak, hiszen ilyenkor könnyebben begyullad az íny...

Egyébként Samugyerek ma határozottan jobban van, jókedvűen ébredt. Szeme rendbe jött, de a dokinéni azt mondja, h ettől függetlenül még néhány napig cseppegtetni kell, mert könnyen visszatérhet a kötőhártyagyuszi - de legalább emiatt nem nyűgös a gyerek.
Üdv:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Van olyan éles határvonal, amikortól gyermekünk felelőssé válik
tetteiért? Van olyan csodás pillanat, amikortól a szülők kívülálló
megfigyelőként tekintenek gyermekük életére, és vállukat rándítják,
hogy: ááá, ez úgyis az ő életük" és nem éreznek semmit?

A 20-as éveimben járva egy korház folyosóján állva vártam, hogy
orvosok néhány öltéssel összevarrják a fiam fejét. Azt kérdeztem,
"Mikortól nem aggódunk?" A nővér azt válaszolta,
"Amikor már túl lesz a baleseten." Édesanyám csak némán mosolygott.

A harmincas éveimben egy osztályterem kis székén ülve azt hallgattam,
hogy az egyik gyermekem folyamatos locsogásával hogyan zavarja meg az
órát és közben hogyan lépdel a rendszámtábla-gyártó kisiparosi álma
felé. A tanár mintha a gondolataimban olvasna mondta, "Ne izguljon,
mindannyian átesnek ezen, később hátradőlhet, ellazulhat és élvezheti
a társaságukat." Édesanyám ekkor is csak némán mosolygott.

A negyvenes éveimben rettenetes sokat vártam, hogy végre megcsörrenjen
a telefon, hogy hazaérjen az autó és, hogy kinyíljon a bejárati ajtó.
Egy barátomtól ezt hallottam, "Önmagukat keresik. Ne aggódj, néhány
éven belül abbahagyhatod az aggódást. Felnőtté válnak." Az édesanyám
csöndesen mosolygott.

50 évesen elegem lett a beteges, fáradt és védtelen énemből. Még
mindig aggódtam a gyermekeim miatt, és ehhez hozzájött egy új ránc is.
Nem tudtam eltüntetni. Az édesanyám csöndesen mosolygott. Továbbra is
magamat okoltam a hibáikért, lesújtott az elégedetlenségük és
lehangolt a csalódásuk.

Ismerőseim azt mondták, hogy amikor megházasodnak a gyermekeink akkor
véget ér az aggódásunk és élhetjük a saját életünket. El szerettem
volna hinni, de ilyenkor előjött bennem édesanyám szerető mosolya és
egyre sűrűbben ismételt kérdése,

"Haloványnak látszol. Rendben vagy?
Hívj, amint hazaérsz. Rossz a hangulatod?"

Létezik, hogy a szülőket egy teljes életnyi aggódásra ítélték? Az
aggódást fáklyaként adjuk tovább, mely aztán bevilágítja az emberi
gyengeség és az ismeretlentől való félelem útvonalát? Az aggódás átok
vagy épphogy áldás, mely a magasrendű élőlénnyé tesz minket?

Az egyik gyermekem az utóbbi időkben aggódva esett nekem, hogy, "Hol
jártál? 3 napja hívlak és nem vetted fel. Aggódtam."
Boldogan mosolyogtam.
Megkapta a fáklyát.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na ideértem, csendespihi van :lol: , enyimek már szundiznak!!!!
Szóval dokinál semmi extra nem volt, megvizsgált megállapította hogy dobog a szívem :shock: mert vittem e leleteket, ugye az EKG-t is!!!!! :lol: :lol: :lol: Megírta az AFP-s beutalót oszt csókolom.

Évi:nem volt UH, én szeretem a túl sűrű UH-zást, én úgy tudom, nem tesz túl jót nekik, nekik olyan érzés, mint mikor Te lemész a metro aluljáróba és elsüvít 1 szerelvény.Van ott 1 rozoga UH gép, de a másik doki is csak a vége felé kukucskálta meg.

Timi:jó kikapcsolódást a hétvégére.

Julcsi túlélte a gyerekeimet, rohantam azért haza, de nem volt gond, bár jó kis tornádó söpört végig a gyerekszobán :lol: :lol: :lol: , de ez a legkevesebb!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsuzsi:ez egy felfújható gumi állat, amin a gyerek azt csinál amit tud, leginkább ráül és ugrál rajta, a fiam a ráállással is próbálkozik, meg persze levetődik róla!!!!! :lol: A képzeletén múlik, hintázni nem tudom , azt is lehet, ha előre hátra dűlöngél rajta!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Én is ideértem nagynehezen.
Évfordulós jókivánságaitokat nagyon-nagyon köszönöm. Remélem,hogy mindannyiotoknak én is majd valamikor kivánhatok 3x ennyit is.
Reggel voltunk a védőnéninél mázsálkozni.10,5 kg és 82 cm a fiatalúr.Ugy gondoltam,hogy elmegyünk most,mert a 18 hós oltásnál egy másik rendelőbe kell menni,és ott ruhástól-cipőstől mérik a lurkókat.A 15 hós oltásnál azt mondta az ottani védőnő súlymérés után,hogy akkor ebből levonunk 1 kg-ot,kb.ennyi lehet a gyerek súlya.

Mire hazaértünk addigra meg itt várt már az egyik barátnőm,rég nem beszélgettünk már.Enikőt is átvitték magukhoz,igy estig "csak" 1 gyerekes anya vagyok.
Tegnap jól éreztük magunkat a bemutatón-igaz én hosszabbra számítottam-elég sokan voltak,látni is csak nehezen lehetett/rengetegen voltak/,de a hangok a férjem szavaival élve "mindenért kárpótolt"Ott meghallgattuk a hangokat,este a fókuszban meg megnéztük a képeket.A bemutató után meg kimentünk még a Margitszigetre,oda-vissza séta,hát a lábunkat rongyosra sétáltuk.Este ezért sem jöttem,annyira fáradtnak éreztem magam az iráshoz.

Edit,szorítok,hogy apukádba egy kis életet tudjál lehelni.Sajnos,ha valaki ennyire feladja , azzal nem nagyon lehet
mit kezdeni.Amit /és ahogy/ leirtál azok alapján nem nagyon tudlak biztatni semmi jóval,de talán lesz időtök felkészülni a legrosszabbra is :cry: .Az én nagypapám is annyira megakart halni a mama után,hogy csak 7 hónappal élte túl.Nála egyértelmű jelei voltak az élni nem akarásnak,igy készült mindenki az elkerülhetetlenre lelkileg .
Virágnak mielőbbi gyógyulást,remélem azért az ujabb nyaralás jól tellik,és sikerül kicsit kikapcsoódni.

Évi,igen fincsiket ettünk az étteremben.Előételnek padlizsános salit piritóssal,én juhtúróval,baconnal,gombával töltött rántott cs.mellet /rizzsel,sültkrumplival/,a párom meg citromos halfilét/rizzsel/ wasabi szószos salátával.A wasabi az egy nagyon csipős mártás,hasonló a mustárhoz-csak sokkal erősebb.A végén meg kaptam még egy jeges kávét amibe volt 1 gomboc vanília fagyi.Hát én ugy jól laktam mint a duda és több mint a felét ott is hagytam.Iszonyú nagy adagokat adnak,aki ott nem lakik jól,az már szerintem "bélpoklos".Mondjuk mi már többször voltunk itt,tudtuk,hogy finom is és jól is lakunk vele.Mindenkinek bátran ajánlom,igaz kicsit messze van nektek-mert hozzánk van közel :lol: -de egy jó kajáért érdemes kicsit többet utazni.
Évi,még most sem pihensz?Anyukádnál nyaralsz és dolgozol?Akkor te nem csak a fősulin tanítasz?

Andi,én nem vagyok forma1 rajongó,de ha a férjem menni szeretne és szivesen elkisérem.Futamot is csak ugy szoktam nézni,hogy ott ülök mellette a nappaliba és netezek és olykor ránézek a tv-re.Hallani hallom,nézni meg csak akkor ha valami érdekes dolog történik.
Gyerekek nagyon ügyesen esznek :lol: :oops: ,néha a Geri is megmakacsolja magát és csak egyedül hajlandó enni ami nem lenne gond,ha nem fejjel lefelé akarná a kanalat bekapni :roll:

Julcsi,nálunk is szokott "fogyni" a papir,képeskönyvdarab. Mostanában a Geri legujabb szokása,hogy kimegy a spejzba és az ott talált gyümölcsbe beleharap.Jó esetben behozza és akkor megeszük együtt,rosszabb esetben beleharap /mint ma is 5 barackba /és otthagyja.De ez még mindig jobb,mert legalább gyümölcsöt eszik és nem papírt :lol: .
Matricát már mi is évek óta /mióta az Encsi megszületett/ mindig kapunk,de még talán 1-2 darab érte meg csak a hazajutást :roll: .

Márti,ezekre a bárhol alvásokra bármilyen pozícióban én is irigykedem.De a barátnőm szerint ez még változhat.Az ő fia is ennyi idősen még semmi ilyet nem tudott,ma meg már bárhol-bármilyen szituban/ordító zene mellett/ képes aludni.Ugyhogy Andi,még reménykedhetünk.
Márti,ha nem laknánk ennyire messze egymástól én is szivesen vigyáznák a gyerköceidre.Én az UH-kat mindig nagyon vártam,ilyenkor mindig olyan "kézzel " foghatónak éreztem a dolgokat.

Timi,jó utat és pihenést a hétvégére.Remélem a barátnőd jól van,és a kisbaba is gyorsan megerősődik.

na most már megyek,mert ezt a hsz-t is már több mint 1 órája irom,és már azt sem tudom kinek mit akartam még.

mindenkinek pussz , jó hétvégét és a nyaralóknak jó időt.
bibolya
 
 


egy jó pár kép a tegnapi napról a forma1 rajongóknak:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
bibolya
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?