Új privát üzeneted érkezett!

Dimet, gratulálok! De jó, hogy ilyen gyorsan meglett a Pici!

Visszaolvastam a fórum elejét, olyan furcsa volt olvasgatni a tarkóredő-mérést, AFP-t, 18. heti UH-t és társait... Aztán itt vagyunk a tutiba', csomóan már kisbabával a karjukon :) Remélem, mindannyiunknak szerencsés szülése lesz és 1 hónap múlva írogatjuk a baba-parákat :lol:

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Dimet: tiszta szívből gratulálok a kis bébihez!! mostmár megvan az első kislány és kisfiú aki hivatalosan is augusztusban született

itt zokogok!!! hiperérzékennyé váltam :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: , sőt itt volt egy barátnőm akinek nemrég (január) született meg a 4ik gyermeke (3 fiú után egy kislány) és ő mint rutinos róka azt mondta hogy a hétvégéig megfogok szülni. Szerinte akkora a szám mint egy bantu négerré, meg a hasam annyira lenn van már! Hát ....... mondom én egytől rettegek: a beöntéstől.
Bár megfigyeltem itt a fórumosok között, hogy akik nagyon mondják hogy ők fognak ma szülni azok még sehol nem tartanak, Azok akik tescoznak, moziznak meg mindenféle programokat szerveznek, na azok már babáznak :D:D:D:D

Mandala: a csaszis barátnőm még nem vette fel a telefont, tegnap mikor elbúcsúztam tőle azt mondta hogy nagyon fél, viszont tudod egy másik barátnőm 7 hete szült csaszival 12 óra vajúdás után csaszizták mert egy centire sem tágult. Ő azt mondta hogy szerette volna átélni a kitolás élményét, neki azért volt csalódás a szülés, meg az volt a rossz a csasziban hogy nem kelhetett fel és előtte már egy nappal nem ehetett semmit úgyhog ybaromi éhes volt.a szülési utáni 3ik napon a teje is már beindult, semmi szédülés, semmi hányinger. Az 5ik napon hazaengedték, 10 nap múlva volt varratszedés, ma már mosolyog az egészen, sőt a hasa szinte már teljesen lement. ahogy kapok hireket Patitól a mai császrról azonnal megirom neked. De most jól értem hogy te simán szeretnél szülni, de az orvos erőlteti a császárt? vagy hol veszitettem el a fonalat hogy téged feltétlenül császározni kell. segits légyszi (tudod szenilissé váltam).

ja és mandala hatalmas nagy boszorkány ugye tudjátok, vhol dimetet emlitette mint szülő anyukát

Kép
sziszike77
 
 


Dimet: gratulálok! Sok boldogságot és sok-sok fincsi tejecskét kívánok!

Csajok megnyugodtam, hogy akkor nem csak én vagyok ilyen sírós. De ez csak az utóbbi 1-2 hétben jött rám.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 

 
 

nagyon síros vagyok
márkanyuka: neked az előzőnél nem volt ilyen síróhajlamod?

Kép
sziszike77
 
 


Dimet hatalmas gratula neketek!

Kép
kis pupu
 
 


Sziasztok!

Hát, látom beindult a kislányeső is. :lol: Bárcsak én is beállhatnék már a sorba! Tegnap és tegnapelőtt szinte egész nap görcsölgettem, 10 percenként keményedtem...ma meg szinte semmi. :( Pedig ma aztán rásegítettem, ugyanis megérkezett a bútor, apa dolgozik én meg szekrényt tologattam, székre ill. létrára ugráltam és semmi. Leilának tetszik bent a buli, ugrál ezerrel, pedig az elmúlt napokban elég lustika volt. Na, mindegy...valamikor csak előbújik...Végülis a hét végére még van egy kis elintéznivalónk, úgyhogy jó lesz a jövő hét is...

[size=18]Bkrisztike, Dimet!
Gratulálok a kislányokhoz[/size]!


Mona!
Dani egyszerűen gyönyörű baba!

Sabine, Zeze!
Nagyon szép kis családotok van! A gyerekek csodálatosak, ti pedig mindketten olyan csinik vagytok! Nekem bezzeg megint minimum hónapokba telik mire leugrálom magamról a kilókat... :cry:

Bogesz!
Nagyon boldog névnapot kívánok!

Na, megyek, még ki kell a szekrényeket törölgetni... :cry:
bee73
 
 


szia lányok,hát persze,hogy még egyben.Így lesznek az elsőkből utolsók.!!!!

DIMET:Nagy gratula.!!!!!!!!!!!

Voltam ctg-n.dokinál.Pénteken mehetek áramlásra,magzatvíz vizsgálatra,ctg-re, mind ezt reggel 7-től.Buli lesz.
Szombat,vasárnap ctg.
Hétfőn magzatvíz.
Hurrá!!!!!!!Ezért is szeretem ezt a túlhordást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :? :? :?
2 újnyira ki vagyok tágulva,de most már nem merte azt mondani,hogy du. szülök.

NAGYON FÁJ A FÜLEM!!!!Mind a két sztk-ban nincs rendelés,ahova elmentem..Ez ugye egy jó mondat volt?

LÁNYOK?GYÖNYÖRŰEK A BABÁK!!!!!!!
Persze én megint irigy-irigy.

Dincuska:Téged 4 nap után már befektetnek?
tuza edit
 
 


bee73: azért óvatosan mostmár minden erőltetéssel

tuza edit: jó hogy irsz, izgultam érted

dincuskáért csak azért nem izgulok itt a fórumon mert azt mondta küld sms-t bármi történik

csaszis barinőm bébije: 4060gramm és 57 cm, ma reggel fél 10kor szült, most ment ki egy picikét sétálgatni, tehát mandala fel a fejjel!!!!

Kép
sziszike77
 
 


Hello!

Bogiknak, Bogeszeknek Boldog névnapot!:)

Edit: mitől fáj a füled? Én otipax cseppet szoktam rá használni, vény nélkül kapható!

Ezt a bulit ami ma bent zajlott a hasamban! Lehet, hogy most pont ez lesz az előjel, mert ilyet még nem csinált! :lol:

Egyáltalán hányan vagyunk még akik nem szültek? Elment a táblázatosunk babázni, én így alig tudom követni!:(

J.

mamiblue
 
 


120ik oldalon van a régi táblázat mamiblue
majd mindjárt nekifexem én is hogy kik az aktívak és azokból hányan vagyunk még hátra

Kép
sziszike77
 
 


sziszike csak tessék értem izgulni,mert az olyan jó!! :lol: :lol: :lol:
Egyébként én is sms-ezek,ha már van valami,hacsak a mandala be nem előz.
Tényleg,már én sem tudom, hogy kinek is lehet majd a jövőhéttől írni.

LÁNYOK?AKINEK MÉG "SOK" VAN jelentkezzen légyszi telefonügyeletesnek!!!!

mamiblue:Sejtelmem sincs,nekem nem fájt még soha.Feszít,nem bírok ráfeküdni és még mintha viszketne is.Nem tudom,hogy merjek-e bármit csepegtetni.Talán holnapig kibírom,de. elmegyek a dokihoz.
tuza edit
 
 


Sziszike: köszönöm a jelentést! :)

Na, akkor tiszta vizet öntök a pohárba, mert látom kavarodnak a várható szülésem sémái... mondjuk nem csoda, mert magam sem tudom mi is lesz valójában....

Tehát Ádámtól és Évától...

2000-ben született a fiam, kész borzalom volt, rövid volt a madzag, másfél órás kitolási szak.... óborzalom... kikönyökölték.... oxytocin ment, fájdalomcsillapítás csak a gátmetszésnél, suturat nem éreztem, csak az utolsó 5 varratot, mert addigra kiment a fájd. csill.
2002-ben 24 hetesen szülésindítás, mert fejlődési rendellenessége volt a kislányomnak, 2 napig 5 perces fájások éjjel nappal, oxytocin és társai... ohne tágulás, végül iszonyat kínok között meglett a baba.
2004-ben született a kislányom, végülis ő volt a legkönnyebb, vele csak 1 órás volt a kitolási szak, de oxytocin ment... fájdalomcsillapítás semmi.... sutura egy rémálom!
2006-ban kisfiam született, két órás kitolási szak, elájultam a szülőágyon, nyomták az orromba az oxigént, hogy nehogy elájuljak újra... oxytocin infúzió, fájdalomcsillapítás semmi, sutura egy borzalom! Utána infúzió, hogy életre keljek.... a férjem lefotózni sem mert, mert olyan zombi fejem volt, szülés után még vagy fél órát úgy remegtem a kimerültségtől, hogy injekciót kellett adjanak...
Minden babával hónapokig feküdtem benn a kórházban, végig aggódtam, az idegeim teljesen kivoltak...
Gondolhatjátok, ha nem örömömben sírtam a két csíkon a teszt láttán....
Túl sűrűn jöttek a gyerekek, a szüléseim nem voltak épp könnyűek és az idegeim emiatt teljesen felmondták a szolgálatot....
Amióta megtudtam, hogy terhes vagyok, azon kavarok, hogy valaki császározzon meg. Hogy miért? Nos:
1. szeretném a kitolással és vajúdással járó fájdalmat megúszni.... tudom, a csaszis seb sem leányálom, de akkor már ott a babám, talán könnyebben viselem.
2. szeretném ha nem lennének inkontinencia-gondjaim, mert minden babát (kivéve az elsőt) gátvédelemmel szültem, aminek az lett az eredménye (az utolsó szülés után már), hogy 6 hónapig jóformán egyáltalán nem tudtam tartani a vizeletemet.... képzelhetitek!
3. szeretném ha elkötnének, mivel semmiféle fogamzásgátló módszer nem jöhet számításba nálam (orvosilag igazolt), így nem marad más, és ha nem csasziznak, akkor az elkötésért be kell feküdnöm, hogy laparoszkóppal megcsinálják, ami 60 ezer forintba kerül, plusz amit a dokinak adsz, és két napig bent kell lenned mert altatnak. A babát nem szoptathatod 24 óráig, ja meg hát oldd meg, hogy valaki bevigye hogy megszoptasd amikor lejár a 24 óra... szóval köszi...
Arról nem is beszélve, hogy pszichésen teljesen kivagyok már! Komolyan mondom, én aki mindig és mindenben egy karakán, határozott csaj vagyok, úgy váltogatom a nőgyógyászokat, mint más a bugyiját... szóval rohanok fűhöz-fához, hátha valaki megszán és felvágja a hasam... de nem találtam még olyat. Van aki csak hitegetett aztán mire eltelt három hónap, benyögte hogy mégsem, van aki élből elutasít, van aki más alternatívákat ajánl, de nem gondolja át őket... szóval tele van a hócipőm....
Holnap egy barinőm találkozik a Paulin proffal, hátha ő sikerül elintézze a csaszit nekem a klinikán... hátha van még szava....
Amúgy meg a baba állítólag alig 2 kiló és azt is szeretném, ha nem kéne annak a csöpp emberkének végig tuszkolódnia a micsodámban.... hát röviden (?) ennyi....

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


dincuska 3
tuza edit 4
hbogesz 7
bebi 10
robcsi03 10
mamiblue 13
szamo 14
mirosz 14
ágnesgoboly 14
nap12 17
horvviki 17
pfranciska 17
huni 18
pattogóbolha 18
mirr-murr???? 18
dudu84 18
italoman 19
bee73 19
sziszike 20
márkanyuka 22
nora80 24
mandala 24
kis pupu 30

Kép
sziszike77
 
 


a sorrend a dátum szerint :D:D

Kép
sziszike77
 
 


Dimet,
nagy gratula az első hivatalos augibabához!
:D

Mamiblue,
azért szerintem vagyunk még néhányan, akik cipeljük a batyut. De most már rohamosan telik az idő, és zajlanak az események, szóval kitartás mindenkinek! :wink:

Sziszike,

[quote="sziszike77"]A írta:sziszike77zok akik tescoznak, moziznak meg mindenféle programokat szerveznek, na azok már babáznak


Ne ijesztgess, légy szíves, nemsokára indulok moziba, és én még várnék egy kicsit a szüléssel, ha lehet... :shock:

italoman
 
 


edit én lehet az ügyeletesed, sőt szeretnék az lenni :D

Kép
sziszike77
 
 


tipetupa: nagyon jó ez a video!:D

Megtaláltam a 120. oldalon a táblázatot, ez alapján számoltam, hogy 13 lány és 5 fiú van még hátra. + Ági nem tudja...tehát csak kb. szám. De úgy érzem lassan nem is baba, hanem lányeső lesz!:D

J.

mamiblue
 
 


bocsánat! Editet kihagytam akkor 6 fiú...:D Látod milyen rendes vagyok...lehet te leszel a következő :)

mamiblue
 
 


Dimet! én is gratula az első aug.i babának!!!!!!!! sok puszi babának-mamának.

Én ma kitakarítottam a lakást, miután hétvégén mindenhol kifestettünk. Hát nincs mese, már nem tudok úgy tüsténkedni, ahogy kéne, de nem is baj :D

pénteken meg kitaláltuk hogy legyen nálunk az udvarban egy saslikos- grilles buli, nem baj akkor már lesz segítségem is, jönnek Pestről a hugomék. Ja, nálunk az a felállás hogy az én hugom meg a párom öccse is egy párt alkotnak, ugyhogy az anyósunk is egy - :wink:
holnap megyek nst-re, remélem most nem zargat a nő hogy aktivizáljam a babát? előtte igyak egy kólát? vagy hagyjam a francba?

várom a további híreket!!

dincuska, edit ?? Kép
nora80
 
 


Lányok lányok...jön az augusztusi babaeső :D

Gratula Dimet sok tejcsit és sok sok örömöt a bébikéhez.

Voltam bőrgyógyászaton és kaptam ecsetelőt.hurrá nincs gomba benne.

Ma levittük kis trónörököst délben picikét amíg patikába mentünk.Olyan szép idő volt és azt mondták nyári babáknál nem kell kivárni 2 hetet csak szél ne fújja meg,valamint ne legyen túlöltöztetve.
Apja olyan büszkén tologatta :lol:

Anikó
Akkor már visszaszámolgattok ti is :wink: Jó nagy bébike lesz Botond. :D

Apja holnap elviszi Diiust mogyoródi aqp-ba ,ha ilyen szép idő lesz.
Így kettecskén leszünk cicibubussal :roll: :wink: ami jó is meg nem is.

Zeze ,tényleg szépek a gyermekeid.Nem is látszik,hogy szültél.
Bezzeg nekem hasam olyan mint a leeresztett lufi,remélem hasizmok regenerálódnak hamar.Már hordható haskötő itthon nekem azt mondták,csak kórházba nem ajánlják.

Lányokhogy fogom győzni ezt a mennyiséget adni cicibubusnak :?: :?: :?: 90-60+30-60-30 :shock: iszok alkoholmentes sört is.,

Valaki nem tudja lehet még malátasört venni valahol???

Kép

Kép
jucu
 
 


Edit és bárki,
én is szívesen jelentkezem telefonügyeletesnek, úgyis eléggé a sor végén kullogok... De mondom, mentsetek el több számot is, sosem lehet tudni, hehe.

italoman
 
 


Sziasztok!

gyors bejelentkezés. Jól vagyunk még egyben. A szívhang tök jó, fájás 0. Pénteken doki.

dimet: naaaagy gratu a babához. :) soksok tejcsit és boldogságot nektek!!

bogesz: boldog névnapot!. :D

megyek, majd jövök.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Csajok nekem is írhat bárki, mivel én zárom a sort papíron:)

Kép
kis pupu
 
 


Sziszike, én aug 12. tudom, hogy nem ez van a táblában, ott még nem lett átírva... a nemét persze még mindig nem tudjuk... holt izgi!!!

Mandala, a leírtak után nem csodálom, hogy császátmetszést akarsz. Furcsa, hogy egyes dokik mennyire ódzkodnak tőle, más meg programoz. Sziszike barátnőjénél indokolt volt, vagy mi?Az inkontinencia problémád szörnyű lehetett. Amikor először hallottam, hogy ez mellékhatása lehet a gátvédelemnek, nem akartam hinni a fülemnek. Addig magamban tiltakoztam a vágás ellen, de ezek után.... ebcsont beforrr....

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziszike: mégeccer kösziiiiiii!!!! :) :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Agnes: én kértem metszést a másodiknál, azt mondták minek... hát jó is volt.... belőlem éltek a tena betét forgalmazói... Gergőnél már nem is mondom.... :) Arról nem is beszélve, hogy még 6 hét múlva is akkora voltam, hogy egy teherautó megfordult volna.... apa mondta is hogy ez még nem annyira az igazi... de azért élvezte... 3 hónap azért már mindent megszépít... :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Dimet, gratulálok!!!
:D :D :D :D

Lányok, én lemaradtam a táblázatból, 26-ára vagyok kiírva, és kislányunk lesz.

Kép
tipetupa
 
 


:evil: :evil: :evil: most hívtam a dokit, megbeszéltük a leleteket... rákérdeztem a vasra, mert vashiányos szoktam lenni, erre azt nem mértek, mert nem volt rajta a beutalón. hát fasza! pont arra voltam kíváncsi.
A keneteredményre meg nem emlékszik.... dejó. kérdeztem, hogy nem kéne-e esetleg kezelni, ha valami lenne, de azt mondta, ilyenkor már nem szokták kezelni, hanem szülésnél adnak gyógyszert.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Pattogo: nagyon okos ez a lányka... csak nem akar kibújni még... tudja, hogy olyan jó dolga, mint odabent, sohasem lesz! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Dimet!
Gratula ehhez az ügyi kis babához, aki ilyen gyorsan megérkezett!


Kis pupu!
Én pont téged néztelek ki a sor végéről. Ha tudok a kórházból írok neked sms-t.
Ha apuci hazaér akkor úgyis fog titeket tájékoztatni közvetlenül is itt a fórumon. De jó lenne már itt tartani...

Nekem már annyira nincs kedvem semmihez, egész nap csak tétlenül járkálok meg döglődök az ágyban és várom, mikor kell indulnunk szülni... persze semmi szülésre utaló jel nincs...
Holnap megyek NST-re, kíváncsi leszek mit mind a doki... Remélem csinál UH-ot is meg megnézi a méhszájat is

Kép
mirosz
 
 


Jucu: tedd gyakran cicire és győzni fogod! Nálunk volt, hogy Gergő 220-at szopott.. azt hittem eldobom magam... jó, nem 6 napos volt.. de akkor is! ráadásul nekem ha borogatnák a melleimet, eltünnének úgyhogy csodálkoztam rendesen, hogy vajon hol tárolom én ezt a rengeteg tejet... aztán rájöttem, hogy valószínűleg lejjebbről szívja ki a kis vákumszájú.... mondjuk a hasamról... pl.

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sms-t nekem is írhattok, én is a sor végén vagyok. :D

Kép
tipetupa
 
 


Tipetupa,
ennek van egy apró gyakorlati akadálya: friss érkezőként még az elérhetőségi táblázatunkban sem szerepelsz. :wink: De ezen könnyen segíthetünk: küldd el nekem priviben, légy szíves, a teljes neved, az emilcímed, a mobilszámod + az is, hogy milyen néven szerepelsz az iwiwen (ha fenn vagy), meg ha használsz valamilyen messengert (MSN, Yahoo, Skype stb.), akkor ott mi az elérhetőséged. Várom! :)

italoman
 
 


Sziasztok!

Az sms nekem is jöhet,én is a sor végén kullogok.Táblázat szerint 18,de 22.-ére vagyok kiírva egyébként.Ó de messze van még :roll: .

Ági nálunk a teljes vérképben benne van a vas is.VAgy nálatok ez hogy működik?A keneteredményedről nincs papír?Nem tudja visszakeresni?

Délután úgy elkezdett fájni a fejem,de aludtam egy akkorát,és most minden oké :D .

Haza jön apa és nyársalunk.Már nagyon rég nem nyársaltunk.Erre edzettem egész nap,úgyhogy baromi éhes vagyok már :lol:

Hát Mandala nem semmi szüléstörténeteid vannak :( .Érthető ha császit szeretnél.Amiket írtál,azoknál még az is jobb.Szorítok,hogy sikerüljön a dokidat rádumálni a császira!

Kép
Kép
huni
 
 


Sziszike,aranyos vagy,mentem a számod!!!

Italoman:a tied meg már hetek óta talonban van,mandaláéval együtt.Csak én már semmin sem csodálkoznék. :lol:
tuza edit
 
 


Huni, nem tudom, mit írtak a beutalóra. Azt hittem, ez kismamánál alap!!! A keneteredményt meg "nem nyomtatta ki". Egyre rontja a helyzetét nálam ez a doktor. Jövő szerdára van időpontom, addigra előkeresi... de nem izguljak, mert ha gáz van, szülésnél kezelik... naja .. ha kiderül addig, hogy tulajdonképpen van-e valami fertőzés... na, nem puffogok tovább... Én is aludtam délután, bár nem fájt semmim :) szintidőm ilyenkor 2 óra alvás... :)
A nyársalásra meg összefutott a nyál a számban... Kár, hogy Férj ma céges vacsin van, és nem lesz éhes, különben rábeszéltem volna...

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


huni:Nyársaltok????
Hüm-hüm!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mandala:megmondom őszíntén,én már biztos,hogy a negyediket(5.)et nem vállaltam volna be.Persze neveltetés kérdése is,meg vallási kérdés is,de én akkor sem.Becsüllek érte.
Igaz,hogy nekem is a "4.", de azt hiszem,hogy teljes más körülmények között.Persze nem az anyagiakra gondoltam.
Én nagyon örülök,hogy minden gyerekem között 6 év 8 hónap van.Nekem ez hatalmas segítség,főleg,hogy nekem semmilyen élő felmenőm nincs a 87 éves papámon kívűl.
Szóval összegezve és a te szavaiddal élve: óborzalom.
tuza edit
 
 


Hát, Mandala, nagyon drukkolok, hogy valaki elvállalja már...

Bogesz, boldog névnapot!!!!

Pupu, írtam privit!

Kép
nap12
 
 


Ági,robogj át :lol: ,nem vagyunk annyira messze :D

Kalózkodtam az iwiwen,ne ijedjetek meg :oops:

Kép
Kép
huni
 
 


pár kép

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
jucu
 
 


Jajj Jucu de szép :D .És a nővére milyen büszke rá :D

Kép
Kép
huni
 
 


Sziasztok!

Járkáltunk egyet a városban, elég sokat talpon voltam, de Bébikém még mindig idebent! Az már nem kifejezés, hogy számolom a napokat, inkább már a perceket! :D

Zeze! Nagyon édes Linda is meg Geri is (hogy becézitek?)
Sziszike! Örülök, hogy okés volt a ctg. Kicsit magas a szívhang, de nem vészesen. Pihizzél is, amennyit csak tudsz! Gratula a bnődnek, szép nagy babája lett! :D Köszi a táblázatot is, jó volt áttekinteni!
Mona! Tündéri ez a kölök! :D
Agnesgoboly! Szerintem azért is van ez, mert már nincs sok helyük odabent, és már csak az alkatrészeiket tudják ide-oda nyomni! Érdekes azért a dokid, meg kell hagyni. Nekem is a 37. héten vettek kenetet, és azért kezeltük… Bár, hogy hatásos volt-e a kúra, azt még nem tudom.
Mandala! Remélem, tud intézni valami protekciót Neked a bnőd! Nem semmi, amiket írtál, tökéletesen megértem, hogy császárt akarsz!
Dimet! Hatalmas gratula! Sms-t nem küldött senkinek a pontos adatokkal?
Bebi! Remélem, Apósod meg tudja várni a kis Botondot! Én hiszek benne! A mamám azóta jött helyre, hogy tudja, jön a dédunoka. Hidd el, ez nagyon sokat jelent!
Edit! Naponta ctg? Kíváncsi vagyok, az én dokim mit mond majd pénteken. Azért ott lesz az autóban a bőrönd a kórházi cuccaimmal. Legalább már jól kitágultál…Lehet hogy nem lesz ebből túlhordás… :D Fülembe én otosporint szoktam csepegtetni, várok pár órát, és utána óvatosan megpiszkálom… De a legjobb, ha ki tudod mosatni!
Hát, ezt a befektetést vagy 3 hete beszéltük a dokimmal, be is írta a határidőnaplójába. Azért különösen óvatos, mert Emma kora bizonytalan, és nem nagyon akarunk kockáztatni.
Italoman! Ne siess azzal a szüléssel hékás… Én a te számodat mentettem el! :D Mit néztek a moziban?
Nora80!
Jók ezek a rokoni szálak… :lol: Az nem árthat, ha előtte megiszol egy kis kólát!

No szép estét! Kíváncsi avgyok ki lesz a következő! Edit, nekünk nagyon illene már... :lol:

KépKép
dincuska
 
 
 
 
 
 


kis pupu: válaszoltam neked a levélre, meg hogy hivj fel

hulla lettem ,takaritgattam lájtosan egy picikét, kicsit alább hagyott a tisztaságmániám az elmúlt pár napban. Viszont nagyon érzékeny lettem a szagokra, az elmúlt két napban 4 ismerősünk volt nálunk abból 3nak (szandálban) elviselhetetlen (legalábbis számomra) lábszaga volt. Hiába nyaltam a lakást végig domestossal egész nap éreztem.

Mandala: még futok egy pár kört azzal kapcsolatban, a remény hal meg utoljára

nekem mostmár napok óta (már bocsi hogy igy leirom) egy nap 3x van székletem, nem tudom ti hogy vagytok ezzel (ennyit nem is eszem, mint amennyi kijön)

nyugodtan mentsétek el az én számomat, én ideköltöztem a notebook mellé, tudom hogy én leszek a sorban az utolsó, még kis pupu is beelőz :D, ja és hogy tovább legyek negativ azt is tudom hogy itt mindenki pikk-pakkra szül, majd én fogok 4 napig vajúdni, aztán meg 3 napig tolni mire nagy nehezen megszületik Hanga!

még egy kis negativság: anyós megkérdezte ma ctg-ról hazafelé, hogy a kis genya sógornő bejöhet-e majd a kórházba amikor a bébi megszületett. válaszom: HATÁROZOTT NEM!!!!! ez van, nem most kéne gondolkodni

bocsi mindenkitől hogy egy picit negativ lettem, de most pityergek, negativ vagyok és egyébként is minden bajom van!

puszi majd jövök ha kipityeregtem magam

Kép
sziszike77
 
 


Mandala: Ennyi indok...főleg az orvosi még egy dokinak sem volt elég, hogy rábólintson a császárra???Bezzeg a Rubint Rékát azért császározták, hogy ne szenvedjen szegény!!!! :evil:

J.

mamiblue
 
 


Jucu, büszke lehetsz a nagylányodra is, milyen ügyesen segít a fürcsinél, meg ahogy tartja a karjában!

Huni, nem kellene még egyszer mondanod, ha lenne autó, már úton lennék :lol: :lol: :lol: de hamarosan lesz nekem is... és akkor csaphatunk baba-mama klubot. mit szólsz hozzá?

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziszike, nekem már 2 hónapja annyi cucc kijön, hogy csodálkozom raja! Biztos a gyerek is termel, na de ennyit. ja, 2-3× teljesen normális nekem is. de én mindig örülök, jobb, mint a székrekedés :lol: Dehogy fogsz te 4 napig szülni. Addig nem is hagynának egyben - szerintem. Majd kipottyan fél nap alatt és még visszadugnád :lol: :lol: :lol: Genyaládát csak zárd ki, én is azt tenném. A szagokkal meg nekem is bajom van, ha nem a mieink. Nekünk itthon volt a vendégség esküvőkor, és a lenti wc-re rájárt mind az ötven ember... ne tudjátok meg. Utána 4kézláb, mosogatószivaccsal, flóraszepttel súroltam át centiről centire mindent. olyan szag volt, mint a nyilvánosban. Szóval, Sziszi, nem vagy egyedül a szagérzékenységgel...

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Lányok, én is többször járok el nagydolgomra! Pont az előbb is, most meg már egy kicsit megy is...
Pedig a Maltofer eddig túlságosan fogta, most meg már az sem számít. Nem lehet a málnalevél teától? Én két napja iszom, de előtte is már többször kellett mennem. Furi.

Kép
nap12
 
 


Jucu: nagyon édesek a gyermekeid, Dius milyen büszkén tartja, biztos nagyon szereti az öcsikéjét!

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Nap: én nem iszom málnalevél teát, ma mégis elkapott a hasmars. Állítólag ez is a szülés közeledtét jelzi, vagy csak egyszerűen f...unk a szülés gondolatától!

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Márkanyuka, lehet, hogy igzazad van! :lol:

Holnap remélem azért nem történik semmi, fél éve nem voltam fodrásznál és most végre megtörténik.... remélem... :)

Kép
nap12
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?