Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi is voltunk kedden dokinál. Minden rendben van, kb 30 cm lehet. Meg is vizsgált és a kis pocaklakó odarúgott neki egyet. Jót nevetett a dokim. Aztán az uh-n meg először csuklott, utána meg lehetett látni, ahogy odabokszolt a kis kezével. Hát nagyon aranyos volt.
Egy kicsit rossz a vérképem, de kaptam rá gyógyszert, azt szednem kell a terhesség végéig.
Most ritkábban tudok csak jönni a felújítás miatt, de azért szépen haladunk! Bár apácska egyedül csinálja, de amibe tudok, segítek neki. Egyszer csak kész leszünk.
Vendég
 


Sziasztok!

Vera!
Babicskó!
Chrissyy!
Kép
HURRÁ!
Mégiscsak jó hatással van ez a topic a babákra!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Boeske!
Nálatok mi újság?
Remélem jól vagytok!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is voltam Uh-n. Szerencsére minden rendben van. Keresztbe tett lábakkal feküdt és a könyökével a hasamnak támaszkodott. Aztán meg mocorgott.:) Megkönnyebbültem rendesen. Rendes volt a doktornő, mindent aprólékosan megmutogatott, végigmagyarázott.

Nálam az émelygés szinte teljesen megszűnt. Kitartás a még ezzel küszködőknek!

Pihenjetek sokat!Üdv.

Kép
magdica
 
 

 
 

Sziasztok kedves fórumozók!
Szeretnék csatlakozni hozzátok,ha megengeditek. :D
Elolvastam az összes hozzászólást!Rólam annyit, hogy 3 hónapja veszítettem el 20 hetesen 2 babát(Anikót és Dorottyát),igaz a neveket csak én adtam nekik,mert már tudtuk, hogy lányok lesznek.Tudom nem számít hányadik terhességgel történik meg a tragédia,de én már úgy beleéltem magam, hogy anya leszek....első terhességem volt.Bár már nem fáj annyira, mint az elején, de lassan itt a szülés időpontja.....most 34 hetes lehetnék.
Az okok:na azok nincsenek.Kinyílt a méhszájam-nem vettem észre, összevarrni már nem tudták...4 napig reménykedtem a kórházban....egyik este elfolyt az alsó baba magzatvize....mindkettőt meg kellett szülnöm 24 óra alatt sikerült is!Műszeresen fejezték be.6 hónap várakozást javasoltak most tartok a 3. hónapnál, hősiesen küzdök, de nagyon nehéz még mindig.
Nem akarok senkit elkeseríteni, főleg nem a mostani babavárósokat-bocsánat Nektek!!!!!!!
Én is szeretnék mielőbb babás lenni újra.Láttam itt nagyon sokan babáznak már.
Chrissy:elolvastalak Téged is nagyon sajnálom és nagyon szorítok Neked, hogy most sikerrel járj!!! :lol:
Vera:Gratulálok Neked is a babához és kívánom, hogy magadhoz ölelhesd ha eljön az ideje.
A többi babásnak és próbálkozónak is mielőbbi pocakosodást kívánok
üdv:anikó
ancsúrka
 
 


Bocsi megint én vagyok!
Az előbb lefelejtettem, megírni,hogy most nem leszek,mert nyaralni megyünk csak aug. 1-től leszek.
minden jót és szépet mindenkinek!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
üdv
anikó
ancsúrka
 
 


Sziasztok!

Ancsúrka!
Részvétem a babák miatt! Remélem én is hogy hamarosan újra sikerül teherbe esned és sikeresen kihordanod a babádat/babáidat.
GYere minél többször augusztusban, nekem sokat segítettek a lányok itt!

MAgdica!
:D :D :D :D :D

Chrissy!
Hát nem túlságosan szereti a babócád a dokidat :lol:
Kitartást a felújításhoz!

Alziza!
Kellemes nyaralást kívánok nektek, vigyázzatok magatokra az úton! A felújításról, gondokról meg feledkezz el egy rövid időre!
Vigyázz a napozással is!

Ja képzeld: tegnaptól hivatalosan is kismama vagyok :lol:

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Ancsúrka!

Sajnálom, ami veled történt. Remélem, hogy minél hamarabb sikerül teherbe esned és egy problémamentes terhességed után lesz egy gyors és könnyű szülésed és utána te leszel a világ legboldogabb anyukája! Rengeteg kitartás kívánok! Gyere többször, itt adunk erőt egymásnak. És ez sokat számít mindenkinek!
Ja, és jó nyaralást! Próbálj meg kikapcsolódni!
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsúrka!


Nagyon sajnálom ami veled történt. Nekem is volt a közelmúltban műszeres befejezésem. Nekem fejlődési-rendellenesség miatt fejezték be a terhességemet, 24 hétre, szintén meg kellett szülnöm. Nekem az orvosom 3 hónap várakozásiidőt javasolt. Remélem, hogy sikerül újra minnél hamarabb teherbe esned és akkor már az a terhességed sikeresebb kimenetelű lesz.


Alíz.
Vendég
 


Sziasztok!

Vera!
Örülök! :lol:
Amit e-mailben írtam nem tudom megnézted e?(Nem amit írtam azt tudom,hogy elolvastad,hanem a honlapot!)
Én 13-14 hetesen voltam és esküszöm nagyon megnyugtató! :)
Napozni nem hiszem,hogy lesz időm! :roll:

Anikó!
Üdv itt!Sajnálom ami történt!De amint látod ez a topic jó!Szép lassan mindenki pocakjába baba költözik! :lol:
Így lesz Veled is!
Jó nyaralást!

Magdica!
A Te híreidnek is örülök!

Na jó!Holnap elhúzok nyaralni! Kép
Jók legyetek!Mindenki vigyázzon magára!A topicot pedig tessék életben tartani! :!: :wink:

Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!

A nyaralók azt hiszem nem panaszkodhatnak a napocskára....:) Legalább kipihenitek a fáradalmakat.

Ti hogy bírjátok ezt a hőséget? Nálunk redőnyök lehúzva, ablakok becsukva, ventillátor max. fokozaton, de néha úgy érzem, így sincs levegő. Fáj is tőle rendesen a fejem.

Vera! Van még émelygés? Nekem már szinte teljesen elmúlt ez az időszak. Örülök, hogy minden rendben.:)

Megyek, kitörpölök valami ebédet.

Üdv.

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

MAgdica!
Igen van még mindig émelygés: tegnap olyan szarul voltam, hogy a párom már rámszólt: menjek ki és hányjam ki inkább. De én nagyon utálok hányni, így csak szenvedtem. Aztán lefeküdtem aludni. Ma délelőtt nem volt, most ismét.
Remélem nemsokára elmúlik. A másik ami furcsa, hogy mostanában képes vagyok apróságokon meghatódni, elsírni magam.

Alziza!
Bár már valószínű a Balaton szép vizét nézed, de mégegyszer jó nyaralást kívánok. A honlapot megnéztem, el fogunk menni a párommal, csak várunk még egy kicsit.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Ancsúrka: mi is mind átmentünk azon amin te, én most azután lettem jobban, mikor túlléptem azt a napot,m ikor megszületett volna a baba.
Igazából te is akkor fogsz megnyugodni, mikor újra terhes leszel.

Lányok: nekem az orvosom nagyon javasolta, hogy csináltassak down kór szűrést vérből. Nektek van tapasztalotok róla. Na mert annyira nem olcsó a vizsgálat 25-30 e körül van. Én szívem szerint bízóm a nyaki tarkóredő mérésben, ill. az AFP-ben, de az orvos szerint ezek nem megbízhatóak (csak 60 %, a fizetős teszt 90 %).
Ha esetlegek hallottatok valamit ezekről a tesztekről, írjátok meg.

Még én is émelygek, de én jobban érzem magam, ha kijön ,ami jönni akar. :)

babicskó
 
 


Hali :D

Bár már rég írtam talán emlékszik rám valaki :wink: szóval nyaralni voltunk a Balcsin és nem akart (hál'istennek)megjönni,csináltam egy tesztet és POZITÍV!!! :D :D :D
Nagyon nagy a boldogság, meg mellette az aggodalom is :? Kicsit barnázom de nálam ez mindegyik terhességnél így volt,szedek utrót.
A műtét óta az első mensi után sikerült a baba,nekem a dokim 6 hét után áldását adta a próbálkozásra.(nálam nem vetélés volt ,hanem egy vírusfertőzés miatt kellett elvenni a babát 6 hetesen)szóval el se hiszem hogy sikerült :) :( :) :(

Mindenkinek üdv és kitartást és sok erőt kívánok :lol: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Panny!
Persze, h. emlékszünk rád! NAGYON ÖRÜLÖK A + TESZTNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRATULA!!!!!!!
És most aztán nem aggódni kismama, minden rendben lesz!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Babicskó!
Én is gondolkodom a teszten, de anyukám azt mondja, h. szerinte nem lesz semmi baj, ne dobjak ki pénzt feleslegesen az ablakon (30 éves vagyok, az előfordulási arány 0,1 % körüli). A dokim nekem azt mondta, h. rám bízza a tesztet.
Még alszok rá 1 hetet, meg elvégeztetem a nem fizetős genetikai UH-ot júlis 30-án, és még ezután is ráérek bejelentkezni a fizetősre.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Chrissy!
Bejelöltelek az iwiw-en. Szép a pocid a felrakott képen. :D

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


PAnny!
Téged is jelöltelek!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Panny!

GRATULÁLOK!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
kimma
 
 


PANNY :!: [ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
HURRÁÁÁÁÁÁ :!:
nyuszifülû
 
 


PANNY!!!

Ez fantasztikus! Nagyon örülök és GRATULÁLOK!!!
Vigyázz nagyon magadra és a kis pocaklakódra is! Az enyém nagyon szorít neked, épp most rúgott egy nagyot!!!
Vendég
 


Vera!

Visszajelöltelek.
A képet nem tudom, mert ledobott és azt hittem nem tette fel. Majd mindjárt megnézem! De azért köszi a dícséretet! Növekszik a kis drága!
Vendég
 


Köszi a drukkokat!!!!!! :D :D :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni! :D :D :D :D :D :D :D
Nyugi, minden rendben lesz!

Kép
magdica
 
 


Na mi újság erre????? :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


ÉBRESZTŐ CSAJSZIKÁK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindenki kémkedő pozícióban van? :) Én is csak leskelődök, nézem hátha ír valaki.
Panny megörültem már hogy írt valaki, na de valami bővebbre gondoltam.!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Na. Kérdés. Felülésektől szerintetek lehet valami baj? Tegnap lenyomtam 100-at, kicsit kevés, 20-assával csináltam. (közben természetesen szugeráltam magam hogy: "kövér disznó, kövér disznó"):) Szóval úgy megfájdult a hasam hogy netovább!!! Jobb oldalon lent. Valami női dolog. Be vagyok sz..va!
Kérdés2: gyógytea túlzott bevitelétől, vagy túl tömény teától lehet az ember lányának valami baja????? Cicka, palást,zsurló,feketeüröm. Ezt ittam a héten, olyan fekete lett a tea meg sűrű. Ma csak cicka meg palást. A kolléganőim már röhögnek hogy a sok "tisztító" teától nem marad bélgolyhom. :):):)
Van valamelyikőtöknek valami jó módszere babaprojektre???? :) :) ( a szexen kívül ) Na vagyis ami bennefogalja azt is, de pl valami tea, póz, forróvízfürdő, hidegvízfürdő, gyertyábaállás....vagy felsoroltam mind?
Indul a babaprojekt azért vagyok így beindulva :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:

Akkor csókolom!!!!

Valaki írjon máááááááárrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(a régi topikomban kémkedek állandóan, sorban születnek a kisbabák.:) Vagy nem kellene oda mennem? ) Hm....

csók, ölelés!!!!!!!!!!!
Pusz
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Szia Nyussz!

Hát sok sikert mostantól!

Szedjél magzatvédő vitamint, egyél rendesen (zöldség, gyümi, hús), kevesebb kávé, semmi cigi, alkohol stb.,

A babaneten van ovulációs kalkulátor, tehát minél több hancúr azokon a napokon. (kb. menst. után 10-16 nap között) .
Tudtommal a forró fürdő nem olyan jó, mert megöli a meleg a spermát (tehát a férjed se üljön 50 fokban akció előtt) :D

Az ovuláció után pedig vigyázz magadra, ne szedj gyógyszert, ne menj röntgenre stb.

És NE stresszelj azon, hogy gyorsan legyél terhes! Úgyis az leszel hamar!


:P

babicskó
 
 


Felülések: lehet, hogy van valami összenövésed és az fáj? (pl. régebbi felfázás, gyulladás, műtét? De lehet, hogy a jobb oldalon lesz most peteérésed, és azért fáj. Én minden alkalommal megéreztem a peteérést, nem kellemes (3-4 napig is eltartott a fájdalom).

gyógytea: elméletileg van útmutató, hogy melyik gyógynövény mire jó, és mennyit javasolt inni belőle. De úgy tudom, hogy pár hétnél tovább nem jó használni.

babicskó
 
 


Szia Babicskó!
:) :)
az a gáz hogy nagyüzembe gyártom a kutymuruttyot, mert üvegben hordom a munkahelyre, itt nem tudok bögrézni, meg forrázni. Ahogy esik úgy puff, megdőltöm a kannámat minden féle jóval leforrázom és müa.üveg. Van olyan recept hogy egy kávéskanál egy bögrébe. De láttam már olyat, hogy ebből is egy kávéskanál, abból is egy kávéskanál........jó töményen..háátt a neten nem találtam arról semmit hogy halt-e már meg valaki cickafark túladagolásban......:):)

Összenövés??????? És az a mozgástól fájhat??????? Basszuss....
A méhlepényt műtéttel távolították el még áprilisban, lehet hogy nem jött még rendbe? a pé jó lenne :wink: csak még nem vagyok a közepénél sem :shock: Az szokott fájni nekem is középidőben. Mikor már kismama voltam és vártam hogy megjöjjön késve ahogy mindig csinálta már könyveltem is magamnak.....na mehetek orvoshoz,elmaradt a középidős fájásom. nem elég hogy 41 napos a ciklusom már pé-m sincs. Erre meg???? :lol: :lol: :lol: :lol:
Megpróbálok nem stresszelni. :) Lesz ahogy lesz. :)

Hogy telnek a kismamis napok??? :lol:

Alziza, Vera, és a többiek???? Nyaraltok???? (ha igen remélem eggyel többen jöttök haza! :lol: Már akinek még nincs pocakmukija!:))
Csók!
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Nyuszi: gyere csak az augusztusiba kémkedni! Méghogy nem kéne oda menned????!!!! De hisz bármi is történt közénk (is) tartozol!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Nyussz!

Itt vagyok én is, csak felújításban vagyunk (a wc-t és a fürdőt csempézzük, a fürdőbe teljes generál, kádcsere, mosdó beépítés) Mindent apa csinál, csak mellette folyamatban dolgozik így lassabban haladunk. De a wc már kész, már csak ki kell fugázni, a fürdő is elvileg ma lett kész, ott is fugázni kell, a mosdót berakni a helyére meg a csapokat feltenni.

Én jól vagyok, de ez a hőség kikészít! Néha az ájulás szélén vagyok, de amúgy semmi gond. A kis pocaklakónk olyan aktív, hogy tegnap éjjel fel s alá sétáltam vele a lakásban, mert keresztbe is feküdt, meg olyan nagyokat rúgott, hogy nem bírtam feküdni. Néha fájt már és még csak most jön a java. De azért imádom, de szinte egész nap mozog.
Eddig 5kg-t híztam, minden rendben van. A vérképemre kaptam gyógyszert, azokat szedem. 6-án megyünk a 28 hetes uh-ra, 1-én a 4D-s uh-ra-ezt már mindketten nagyon várjuk, aztán 14-én a dokihoz a magánrendelésre majd 31-én jön a védőnő.

Lassan befejezem, apát kelteni kell, ma még megy éjszakára. Hétvégén takarítunk anyuval, de ha tudok, jövök hozzátok!

Akiknek lehet, sok sikert a próbálkozáshoz, mindent bele!!!
A pocakosoknak meg kitartást ebben a nagy melegben!
Vendég
 


Nyusz!

Babagyártásra:
-nekem a hőmérőzés nagyon bejött mert pontosan tudtam a pé-m napját.Egyébként azért nem bíztuk a véletlenre és kekszeltüna 10. naptól a 20.napig minden nap :oops: Ezzel is megcáflván,mert van akik azt mondják hogy nem jó minden nap.Nkem mindhárom babánál bejött a dolog,és mit mondjak,apa se utasította vissza a dolgot :oops: :oops: :oops:
Gyertyázás nálam alap volt,meg a hátulról levő póz mert akkor ekrülnek a kiskatonák a legközelebba méhhez.Közvetlen akció előtt no zuhany,természetesen utána se.Legalább fél óra felhúzott lábbal fekve.E-vitamin apának is(jó tesz a kiskatonáknak),meg anyának is a ciklus első napjától(peteérés elősegítő,beágyazódás segítő) az áhitott pozitív tesztig.

De amúgy meg ha nem törődsz ezekkel ,csak szimplán szeretitek egymást jó sokszor.........akkor is jönni fog a baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Jó éjt!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Nyusz!
A túlzásba vitt gyógynövénytea szerintem nem jó, a nagyon tömény sajnos mellékhatásokat is kiválthat.
Van 1 gyógynövényes könyvem ebben ez van a cickafarkfűről:

NAgy dózisban a vizeletet sötét barnává színezheti, a parlagfűre allergiás embereknél pattanások fejlődhetnek ki, ha hasmenést, kiütést okoz alkalmazzuk kevesebbet.
A zsurlófűről:
mivel magas a szelén tartalma ezért szülési problémákat okoz. Az erősen műtrágyázott területeken az arzén tartalom is magas lehet, ezért terhes nők ne használják!!!!!!

Úgyhogy szerintem hagyd abba a gyógynövényezést, már azért is, mert a babaproject alatt ne méregteleníts!
Egyél elevitet/ gravidát/ hipp natalt, sok gyümölcsöt, zöldéget, tejterméket.
A hőmérőzés nekem is bejött, Keksz ahogy jólesik, akció után no zuhany legalább 2-3 óráig, párod ne hordjon szoros alsóneműt inkább boxert.

Panny!
Hogy vagy? Hányinger, álmosság, cicifájás megvan?

Chrissy!
Olyan jó neked, már a mozgását is érzed!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!

Hát hányinger van ezerrel,meg cicfájás és álmosság egész álló nap!!!!De nem panaszkodom mert azt akartam,igaz?! :lol:

Te hogy vagy??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Lányok. Én olyan letargiás vagyok :cry: :cry: :cry: :cry:
Mikor lesz már vége az augusztusnak??? :cry: :cry: :cry: (Hmmmm még el sem kezdődött.....)
Ahogy közeledik a nap (amikor szültem volna) annál rosszabb, de jó is, mert már élesbe mehet a babaprojekt. De olyan ambivalens vagyok, mert attól is félek, hogy mi lesz ha nem sikerült, mi lesz ha sikerül és őt is angyalkának kell megszülnöm. (tudjátok meséltem az 50% esélyemről). Úgyhogy most ekte depresszió a köbön :cry: :cry:
Ezen a héten lesz a pé-m. :shock: De ha bedepizek nem lesz belőle semmi :shock: :shock:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Üssetek agyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nyuszifülû
 
 


Nyüszifülű!

ne hergeld bele magad a depresszióban!!!!!

Műr pár hete leírtam, mit olvastam a depresszióról. Aki azon töpreng, hogy valaminek meg kellett volna törénnie, de nem sikerült, és milyen szerencsétlen, hogy neki nem sikerült stb. tuti depressziós lesz.

Azonban ha elfogadod, hogy valami megtörtént, amit sajnálod, de ez van, és lezárod magadban a dolgot, nem érzed szerencsétlennek, pechesnek magad, stb. nem hajszolod bele magad a depibe.

Neked még kevés idő telt el a műtét óta, idő kell, hogy túljuss rajta. Nem tudom pontosan a törénetedet, de ha jól emlékszem beteg volt a baba. Tapasztalatból tudom, hogy még egy egészséges kisbaba is nagyon sok időt, pénzt, törődést igényel, hát még egy beteg baba. A többszörösét.

A félelmeid természetesek. Még én is félek, hiszen múltkor 11 hetes
3 naposan derült ki, hogy nem él a baba, most is félek, hogy mi vár rám jövő héten az uh-n.

Én is féltem, hogy biztosan nem leszek többet terhes, de aki egyszer segítség nélkül terhes lesz, az nagyon valószínű, hogy újra terhes lesz.

Kezdjétek el a próbálkozást, de ha nem sikerül egy hónapban, fogd fel úgy, hogy legalább nyertél egy újabb hónapot, hogy lelkiekben és főleg testiekben megerősödjél.

babicskó
 
 


A spektrumon láttam egy műsort, módszer, hogy a baba nemét kiderítsék.

Egy jegygyűrűre tegyél egy cérnaszálat, olyan lesz mint egy inga. A pocak fölé téve, ha az inga ide-oda leng, akkor kislány, ha körbe körbe, akkor kisfiú. a kipróbált 5 kismamából 5-nél helyesen megmutatta a baba nemét. (a kínai fogamzás naptár 4-nél mondta meg a baba nemét helyesen).

Hát nekem ide oda lengett, de én eddig is tudtam, hogy most kislány lesz :P

Mit szóltok a jó időhöz???

babicskó
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát ismét itthon vagyunk. Sajna nagyon gyorsan eltelt a nyaralás. Alziza, kérdezted, hogy hova megyünk. Dalmáciát választottuk az idén. Nagyon jól sikerült, jó választás volt. Simán tudtam volna még maradni.
Sikerült feltöltődni, sokat pihenni. Még vágynék egy kis balatoni fürdőzésre, dehát az idő kiszúrt velünk. :(
Pedig még pár napot itthon vagyok szabin...Bár ezt még így rossz időben is élvezem.

Egyébként hasonló a helyzet nálam mint Nyusznál. Egyszer fent, egyszer lent.
Sajna továbbra sem mondhatom el, hogy ismét jól működne a szervezetem. A műtét óta 2* jött meg, most megint semmi. Se poz teszt, se piri napok :cry:

Tudom, nem szabad nagyon "akarni" azt a két csíkot, de hát azt hogy csináljam?? Mi egyébként már május közepe óta nem védekezünk, dehát semmi. Próbálok én sem stressezlni ezen, de alig várom hogy megjöjjön, aztán meg szinte hajtom a napokat, hogy hátha most lesz pé. és akkor siekrül...

Most még hányingerrel is küzdök, azt hiottem ezúttal végre terhes vagyok, de nem. Viszont a gyomorégés, hányinger sem múlik :cry:

Azért most nem vagyok anniyra nekikeseredve. Főleg, hogy olvasom, Ti, akiknek már baba van a pocakban jól vagytok.
Ez adja a bizakodást, hogy nekem is sikerülni fog.

Hogy bírtátok ezeket a meleg napokat, Kismamák? Én személy szerint imádom a meleget, nyarat, napsütést, legyen akár 40 celsius :D
Most pl nekem már hideg van..

Hallott valaki az Aloe Vera termékcsalád "babázos" termékéról? Kaptam egy nagy adag irományt róla, de nincs türelmem olvasgatni, előadásra menni meg végképp nincs se időm, se kedvem..

Állítólag nagyon jók a termékek, de már anniy ilyen super gyógyír van a piacon, hogy nem tudom, hoggyjek e benne.

Na most egyenlőre elköszönök.

Üdv mindenkinek:

Rönééé



Kép
röné
 
 


Babicskó drága! Teljesen igazad van!!!!
Feldolgoztam már, erősnek is érzem magam, készen egy új kis jövevényre. Mikor mindez velem történt elhatároztam hogy megváltozik az életem . Meg is változott. Magamon is változtattam. Egy csomó olyan dolgot csinálok amit régen nem. És jól érzem magam a bőrömbe. Alapjában okés minden, de most...most valahogy nem. Elhatároztam hogy nem megyek kukkolni a régi topikomba vissza, de nem bírom ki. Lehet hogy ez segít, vagy éppen ront.....! El kellene már felejtenem. De nem lehet, úgyis mindig bennt marad.
Na jól megaszontam. :)
Baba téren lesz ami lesz, a sors majd elintézi nekünk. Remélem. :) A doki azt mondta aki már egyszer szült (mert ez is szülésnek számított - a fiam 5hónapos 1 hetes volt akkor -) annak újjá születik a méhe, vagyis lehet hogy mostmár normálisan fog minden működni és helyrejövök...remélem....:) Apácskával összebújni csak azért hogy babát csináljunk.....hát ...... :shock: Inkább a szerelemért. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A gyűrűs dolgot én is hallottam, csak a csukló fölött.......... :D :shock: nagymaminak , Anyumnak is mindent kimutatott, úgy hogy baba már nem is volt a pocakban. :)
Azért érdekes.... :lol: :lol: :lol:

itt most kezd beborulni.......jó lenne egy kis eső....nem kellene locsolnom...l :lol: :lol: :lol: :lol:

A ciklus.hu-n is meg lehet nézni hogy fiú-e vagy lány lesz. :) Nekem megmondta a kisfiút........ :wink:

Kislányt honnan tudod? Már megmondták? Vagy érzed? :lol: :lol:

Millió ölelés!!!!!!
Puszi
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Röné!!!
Aloe FOREVER?????????

Ku@va drága de nagyon megéri!!! Én szedtem, sajna csak két hónapig, de szuperul rendberakta a ciklusom!!! Ajánlom mindenkinek!
Aloe teát ittam, és Berry nektárt ! De van még számos jó dolga is!!

Csók!
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!


Most voltam genetikai UH-on.
Hál istennek minden rendben, bár a doki szerint mégcsak 11 hét körül lehetek, de a szíve dobogott, a CRL-je: 41 mm, a BPD-je: 1.33 cm az NT-je: 0.13 mm (normál érték).

A végtagjai kifejlődtek, és mozgolódott is rendesen bennt.

Babicskó!
Kipróbáltam a gyűrűs módszert: ide-oda lengett :D :D :D .
Most viszont nem tudom visszahúzni a gyűrűm az ujjamra (mindegy ígyis-úgyis ráakartam rakni a láncomra).

Röné:
Aloes termékekről: a gél az álmatlansággal küzdő férjemet rendbe hozta, nálam a vetélés utáni depi miatt az egyik termékük szintén segített. A számon lévő herpeszt pedig az ajakírjuk 1 nap alatt elmulasztotta (de ehhez időben el kell kapnod a vírust). Az aloe first pedig az otthoni balesetekben: égés, napégés, rovarcsípés, felületi sérülésekben nagyon jó. Tényleg drága, de én ezeket használom rendszeresen, és a gyógyszerekre szintén kidobsz ennyipénzt ha baj van.
A baba miatt se stresszelj, nekünk se jött össze most elsőre a baba, össze fog jönni, kitartást.

Nyuszifül:
Neked is csak kitartást tudok kívánni, ne aggódj annyit és előbb-utób összejön egy egészséges manócska.

Panny!
Örülök, hogy "jól vagy", ez jót jelent. Én álmosnak álmos vagyok sokszor, hányinger mostanában valamivel kevesebb van (bár ma reggel megint nagyon durván öklendeztem), most a hűvösebb idő miatt az étvágyam is jobb egy fokkal.
Kívánósság jelentkezett már nálad?

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!

Hogy mozog, az nem kifejezés! Olyanokat rugdos, hogy éjjel még apa is felébred rá! Néha nagyon nagyokat rúg, már szinte izomláz van a pocimban.
De ne aggódj, már neked sem kell sokat várnod, és a tied is megmozdul.
Vendég
 


Sziasztok Csajszik!

Elköszönni jöttem egy időre!
Úgy döntöttem megpróbálok most egy ideig nem internetezni. Rettentően közeledik az "idő", és napról napra rosszabb, az hogy látom hogy sorra születnek meg a kisbabák, látom a boldogságot és örömöt......., és tudom hogy nekem..........nekem most nincs. Pedig lehetne :cry: :cry: Ott lehetnék közöttük én is............. :cry:
Nem álltatom magam tovább, tudom hogy nem vagyok annyira erős mint gondolom, nem bírom ki, hogy ne nézzek meg más oldalakat is....és.....komolyan úgy érzem beledöglök az egészbe. :cry:

:cry:


Majd jövök még! :wink:

Millió Ölelés nektek!!! Kívánom hogy a pocakmanósok sok sok csoda napnak nézzenek elébe!!!
Aki pedig várja......annak sok-sok szerencsét, kitartást és termékeny napokat kívánok!!!

Puszllak benneteket!!!!

Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Sziszok!

Panny! GRATULAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Nekem ez a hónap nem volt bejövős, pedig meg volt minden: pé környékén nyaralás, napi tettlegesség, pihi, lábfelhúzás, erre megjött a mensi 23 napra. A ciklusom világéletemben 27-28 napos volt, úgyhogy most nem értek semmit, és tegnap egész nap sírógörcsöm volt. Ma meg mandalát festek, hogy lenyugodjak. Szoval még mindíg nem vagyok az ideális beszélgetőtárs, de azért vagyok, olvasok és bőszen szurkolok mindenkinek aki babát vár, vagy szeretne! :)

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

A kislányunk megkukacosodott! Ma voltunk 4D-s uh-n, minden rendben és kukija van. Szóval megint kisfiúnk lesz! Reméljük most már nagyobb sikerrel!
Vendég
 


Kép

Hát itt vagyok! :)
Igazából még nem volt időm vissza olvasni!
A nyaralásunk egész jól sikerült,leszámítva egy két dolgot ami a pech sorozatunkhoz tartozik! :evil:

Ugye kezdődött még itthon az építési engedélyes herce-hurcával!
Elutaztunk,minden jó volt,főleg az idő!Gyerekek nagyon élvezték,Zalán pláne!Homokozott,fürdött,ha elfáradt volt tök jókat aludt a strandon!Ez mind OK!Egyik reggel a férjem Révfülöpre ugrott át közértbe!Megbeszéltük,hogy a strandnál találkozunk és majd kocsival jövünk fel délután!(egyébként nincs tőlünkmessze a strand és a többi napon gyalog jöttünk,mentünk!)
2-kor kijövünk a strandról,pakolunk az autóba,egyszer csak azt mondja a férjem,hogy ez az autó nem megy el innen mert eltört a váltózár kulcsa!Hurrá!
Unokahúgom barátjával irány haza Pestre,mert ugye a pótkulcs itthon! :(
Gondoltuk ezzel azért már vége!
Aztán telefonál a barátnőm Amerikából,hogy előbb jönnek haza,így ki kell költöznünk a lakásukból!Ami persze rendben van hiszen az Ő lakásuk csak fogalmunk sincs hova költözünk!? :x

Nyaralás végén úgy gondoltuk,hogy a közelben élő rokonokat illetve a nagymamámat meglátgatjuk!Anyukámék éppen ott tötötték a hétvégét!Elindultunk,éppen álltunk be a kapun a Mamáméknál amikor deffektet kaptunk! :evil: Komolyan azt hittem gutaütést kapok!!!!
Felhívtuk unokatesómat aki Devecserben él,Ő irányítot minket Ajkára gumishoz!Potom 38.000-ből" megúsztuk"!!

Kezdem azt hinni,hogy valaki elátkozott minket!
A férjem hétfőn viszi az új tervrajzokat az építési osztályra,mert végülaz ügyintéző valami kerülővel megpróbál segíteni!Ha ez sem sikerül irány a diliház!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.07 12:24-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Alziza!
Örülök, hogy visszajöttél. :D
Sajnálom a pechsorozatot, időnként nálunk is van ilyen, aztán hidd el elmúlik...
Reméljük az építési osztály ügyintézője tud nektek segíteni. A képek édesek amiket felraktál.

Chrissy!
:D :D :D
Egyik kollégám kisfiára a születéséig az mondták lány lesz, úgyhogy erre nem mindig lehet adni. Reméljük egészséges lesz, az embernek ez sokszor untig elég. :)

Nyuszifül, Kislibus!
Szeretnék kitartást kívánni nektek. Tudom, hogy könnyű ezt mondani babásan, de higgyétek el így is folyton azon aggódom, hogy nem lesz-e valami baj. Reméljük hozzátok is nemsokára beköszönt a zebra vagy gólya és egészséges manócskát fogtok szülni.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Vera!
Örülök,hogy Nálatok minden OK! :lol:

Panny!
Nagy-nagy GRATULA!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Kép

Chrissyy!
Gratulálok a kisfiúhoz!! Kép
Mi lesz a neve?

Nyusz!!
Nagyon-nagyon sajnállak!Kitartás!Bár tudom,hogy most nagyon nehéz Neked!Már többeknek javasoltam a kineziológust!Állítólag tényleg nagyon jó!És azt hiszem Neked most tényleg szükséged lehet rá!Egy próbát szerintem megér!Én 3 vetélés után hülyére aggódtam magam,hogy mi lesz ha újra megtörténik!Amikor pedig túl léptem Zalánnal azon az időn amikor a többi terhességemmel elvetéltem találtam mást ami miatt aggódjak!Ezt sajna nem lehet kikapcsolni!Lehet,hogy Zalán nem születik előbb ha nem idegeskedek annyit!?Nekem még akkor ajánlottak kineziológust mielőtt terhes lettem Zalánnal!Már bejelentkeztem de pont terhes lettem!Ha most tartanék ott lehet,hogy akkor is elmentem volna mert esetleg nyugodtabb lettem volna terhesség alatt!
A gyógyteákkal óvatosan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Röné!
Valóban nehéz nem akarni!Nekem is sokan javasolták,csak ugye senki nem mondta el hogy kell csinálni!? :x

Ha kihagytam valakit bocsi!!Igyekszem!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.07 12:25-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Vera!
Örülök,hogy Nálatok minden OK! :lol:

Panny!
Nagy-nagy GRATULA!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Kép

Chrissyy!
Gratulálok a kisfiúhoz!! Kép
Mi lesz a neve?

Nyusz!!
Nagyon-nagyon sajnállak!Kitartás!Bár tudom,hogy most nagyon nehéz Neked!Már többeknek javasoltam a kineziológust!Állítólag tényleg nagyon jó!És azt hiszem Neked most tényleg szükséged lehet rá!Egy próbát szerintem megér!Én 3 vetélés után hülyére aggódtam magam,hogy mi lesz ha újra megtörténik!Amikor pedig túl léptem Zalánnal azon az időn amikor a többi terhességemmel elvetéltem találtam mást ami miatt aggódjak!Ezt sajna nem lehet kikapcsolni!Lehet,hogy Zalán nem születik előbb ha nem idegeskedek annyit!?Nekem még akkor ajánlottak kineziológust mielőtt terhes lettem Zalánnal!Már bejelentkeztem de pont terhes lettem!Ha most tartanék ott lehet,hogy akkor is elmentem volna mert esetleg nyugodtabb lettem volna terhesség alatt!
A gyógyteákkal óvatosan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Röné!
Valóban nehéz nem akarni!Nekem is sokan javasolták,csak ugye senki nem mondta el hogy kell csinálni!? :x

Ha kihagytam valakit bocsi!!Igyekszem!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.07 12:25-kor.
Vendég
 


BOCSÁNAT!!!!!!!!
KÉTSZER MENT EL!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Alziza: az új autótokkal történt, amit leírtál?

Nyusz: én is március-április táján abbahagytam a fórumozást, mert úgy éreztem csak leragadok a témánál, és csak terhesen néztem újra vissza. Ráadásul éppen volt egy kismama (szekeres), aki akkorra volt kiírva mint én, és elég gyakran írogatott ide, a vonalzóját látva pedig mindig azon sajnálkoztam, hogy én is éppen ott tartanék. Most lennék 25 hetes, 28 hetes, 31 hetes stb. - tehát inkább leléptem egy időre. Várunk majd vissza !!!

Még: én már leírtam a negatív tapasztalatomat egy kineziológussal, csak annyit mondok, hogy a Keleti pályaudvarnál rendelő kineziológushoz ne menjél. Nekem nagyon durva dolgokat akart bemagyarázni.


Chriss: gratula a kisfiúhoz! A te történeted olyan szomorú volt és olyan ritka eset, hogy ne aggódj, egészen biztosan most minden rendben lesz!

Az új kismamáknak gratulálok!

Valaki kérdezte honnan tudom, hogy kislány: még fogamzás előtt megnéztem, milyen nemű baba foganhat
Az egyik a kínai fogamzás naptár szerint, a másik a sejtmegújjulásos módszer szerint ( a férfi születésétől számítva 4 évente a nő 3 évente újjul meg, aki a fogamzás hónapja előtt legutoljára megújjult, annak a neme öröklődik). Mind a kettő lányt mutatott. :D

babicskó
 
 


Sziasztok!

Édesek a babák!!!!! :D

Chriss! Gratula a kisfiúhoz!

Babaicskó! Nem tudom, hogy mennyire hidjek a Kinai naptárnak, de nekem azt jósolták, hogy 80% hogy lányom lesz először. A párom épp ebben a hónapban újult meg, én meg jövő márciusban fogok, tehát ha mindkét jóslást veszem alapul, akkor a babánk csak 2008 márciusa után fog megfoganni. Ez nem hangzik túl rózsásan, úgyhogy asszem inkább nem kombinálok!

Nyussz! Teljesen megértelek, hogy ez most nehéz neked és ki tudja, hogy mikor visszajössz lhet, neked fogunk örülni! Remélem így lesz :)

Hát én meg sajna nem hagyhatom ott a munkahelyemet, pedig néha legszívesebben azt tenném.....

Kép
kislibus
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?