Új privát üzeneted érkezett!

Betsy!
Hogy te milyen csinos vagy. :D 8)
szilbee
 
 


Csucsu!
Van valami új fejlemény??
szilbee
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem...
Ebben a nagy melegben elmenekültünk kicsit. Lillafüred, Miskolctapolca volt a végállomás. Isteni volt!! Az erdőben ill. a barlangfürdőben abszolút elviselhető hőmérséklet uralkodott, ill. Lillafüreden az Anna barlangban még a melegítő is előkerült (10 fok volt mindössze!!).

Minyu
gratulálok a kistesóhoz!

Szilbee, Betsy
nagyon csinosak vagytok ekkora pocakkal!

Anna teljesen szobatiszta, de autóba még ráadom a pelust (igaz mindig tisztán kerül le róla).

Roberta

Kép
smici_robi
 
 

 
 

Húúú, ezt a nagy meleget mi is nehezen viseljük. Nándi azt, hogy nem mehet ki, csak reggel és este, én meg azt, hogy ő ezért nyűgös, meg persze hogy egész nap benn punnyadunk. komolyan mondom, teljesen felüditett a 10 perc, mig a klimás kocsinkkal elmentem a boltba és hazajöttem... :?

Szilbee :)
anno mi is sokat jártunk a Tiszaligetibe!

Betsy :)
Juj, már csak néhány hét. Nagy drukk. Tényleg csini vagy!!!

Roberta :)
áááá, pincehideg miatt irigy-irigy...
Csabival mindig azon röhögünk, hogy szegény kutyánk mindenhova gödröket ás a hűvösebb föld reményében (a kertünk olyan kráteres, minta Hold felszine :oops: ), Csbi mondta is, hogy ha sokáig tart még a kánikula, a kutya borospincét ás nekünk. :mrgreen:

Lorca :)
irsz nekem cimet, hogy hova küldhetem a cd-t? avi fájl, úgyhogy elvileg lemegy sima asztali dvd-n, vagy szg-en is.

pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Tüszőérés ügyben sajnos nincs valami jó eredmény. Képzeljétek nem igazán akar nőni, már 2 hete kapom a szurit és még mindig nem érte el a 10mm-ert. Ez nagyon rossz! Holnap reggel kell mennem megint, szerdátol megemelték az adagomat a duplájára, hát remélem most már beindulnak. Eléggé el vagyok keseredve.

Más: Képzeljétek, Anna péntek reggelre belázasodott. Felvittem a dokinénihez és azt állapította meg, hogy a melegtől van. Semmi más tünete nincs, csak a láz. Állítólag én voltam a 4. aznap, akinek belázasodott a gyereke. Én abban a hittben voltam, hogy a légkondit nem igazán lehet használni a gyerekeknél, de közölte a dokinéni, hogy állítsam nyugottan 23-25 fokra és legyen ott a gyerek. Mivel ha már 37,5 fok fölé emelkedik a hője elkezdenek szaporodni a bacik. Hát, a jó pap is holtig tanul, nem?

Annával sem pelusozunk már, bár ha hosszabb ideig vagyunk a játszón, akkor néha ráadom, mert elég kellemetlen ha véletlenül a homokozóba ereszt a nagy játék hevében. Olyan ügyes a strandon is, visszük a wc szükítőt és megyünk a wc-re. Bár szerintem a Balcsi vizébe tuti belepisil!

Na, megyek főzni, szép napot!

Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


Csucsu!
Nekem van egy ismim, akinek szintén ilyen tünetei voltak a nagy melegben és kiderült, hogy begyulladt a pici veséje. Nekem eddig orvos azt mondta, hogy csak a melegtől nincs láz, hacsak nem kapott napszúrást, egyébként mindig van valami OKA.
szilbee
 
 


Bocsi! Hülyeséget írok... húgyuti fertőzése volt a kicsinek... a meleg már az agyamra ment. :oops:
szilbee
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a nyaralásból, este igyekszem pótolni a lemaradásomat!
Puszi
Kép

Kép
kajla
 
 


Szilbee: Hát, remélem nem az a baja, bár mióta átköltöztünk a nappaliba(ott a légkondi) azóta nem lázas. Már péntek éjjel sem volt az, meg tegnap és ma sem. Úgyhogy lehet , hogy tényleg nagyon fel volt forrosulva a teste.


Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


Hát Vani testét is egyre melegebbnek találom. Hiába vagyunk benn napközben, már itt is hőség van. 30-32 fok van, pedig vályogház. :? Reggel medencézett, estefelé meg elmegyünk légkondis boltba. Nekünk csak ventillátor van, de már az is alig bírja. :oops:

Kajla! Várjuk a beszámolót! Jó meleg volt rátok.

Asszem Ritago-ék se fáznak idehaza. :P

Kép
patrisa
 
 


Sziasztok csajok!

Nagyon rég nem írtam, nincs még otthon netünk, most is egy internet kávézóban ülök, míg Zalán alszik. Látom milyen jó hírekre érkezem, babásodik a topik:)))) Minden kismaminak gratula!!! Én is szeretném megosztani veletek, hogy nálunk is érkezik a kistesó:) NAgyon boldogok vagyunk, mert régóta próbálkozunk, a szopi miatt nem estem eddig teherbe. Ahogy az elmaradt, 6 hétre rá megjött az első mensi, a második már szerencsére nem... Dokinál nem voltam, kb. az 5. hétben lehetek, látom Minyuval ismét egyidősek leszünk:)

Mindenkit puszilok, és remélem tudok majd néha jönni kicsit hozzátok. Annamarval néha összefutunk, gyönyörűek a fiúk!!!

sziasztok
Rita

Bocs, de nem tudok visszaolvasni...

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hali!
Csak egy gyors bekukk, mert vacsiztatnom kell.

Rita!
Gratulálok!!! De jó, hogy ilyen hírekkel jöttél vissza! :D 8)

Csucsu!
Lázzal mi a helyzet??

Rólunk:
Levente státusza:
95 cm :shock:
16 kg :shock: (pedig nagyon egészségesen étkezik... gondolom az apjától örökölte a testalkatát)
Egészséges, de azért a csontkorra és laborra elvisszük a 18 hós eredmények miatt.

Pocilakó uh-ja:
Most már én is láttam hogy kicsiFIÚ!
BPD 24 hetesnek felel meg (61 mm) Femur 40 mm. Minden belső szerv jól működik. 8) Fejvégű fekvés.
szilbee
 
 


Rita :)
De jó,hogy irtál :) :) :) Mikorra várható, hogy lesz net? Tessék gyakrabban jönni és beszámolózni! Zalánról is!

Szilbee :)
Azért kell laborba vinni, mert nagyobb termetű?
Uh: :lol:

Csucsu :)
Hogy vannak a tüszőcskék?

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!

Leventének gyanúsan magas volt a neutrofil granulocitája, de igazából ezzel nem is volt gond, viszont vashiányos volt és 18 hónaposan 6 hónaposnak felelt meg a kéztőcsontok érettsége. Ezért kell a röntgenes csontkor vizsgálat.

Neked mikor lesz a köv uh??
szilbee
 
 


Jövő héten szerdán megyek dokihoz, akkor leszek pont 8 hetes :D

Ez a neutroizé hogyan derült ki? És a kéztőcsont érettség? Nálunk ilyesmit nem néztek. Asszem. :oops:

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


A vashiány miatt csináltak vérképet és ott tűnt fel a háziorvosnak, de a főorvosasszony megnyugtatott, hogy a többi értékeihez nézve teljesen normális és, hogy ez a lényeg.
Nálunk se szoktak csontkort nézni rutinszerűen, de a doki nagyon meglepődött, hogy ekkora feje van Leventének. A csontkorból meg az jött ki, hogy akkor felszívódási rendellenessége lehet (mivel ugye 15 hónaposan 6 hónaposnak felelt meg a kéztőcsontok fejlettsége), de szerencsére ezt megcáfolta az újabb laboreredménye (amit Pesten csináltak), így maradt az, hogy le kell állnunk a szopival és teljes mértékben átálni normál étkezésre, mert nem tud így a kalcium és foszfor felszívódni (a vérében ugyanis normál értékkel voltak ezek az anyagok).
Jó kusza egy sztori, de szerintem most is minden rendben van, különben nem nőne ilyen arányosan és gondok lennének a székletével is, de hát szerencsére ilyen tünetek nincsenek. :)
szilbee
 
 


Szaisztok!

Rita: gratulálok a kistesóhoz!

Láz: nincs, teljesen elmult!

Tüsző: Képzeljétek beindultak, van egy 15mm-es és egy 13,9mm a jobb-ba. A balból eltünt. Most már minden nap kell mennem, és ha eléri a 18mm-ert, azt mondta a doki akkor már pukkasztunk. Hát, remélem ez a hétvégén már meg is történik!Ma is megyek délután. Elvileg van még 3 napi injekcióm, azt még tuti, hogy beadom és szerintem pénteken pukkasztunk! Még jó is lenne, mert akkor apukának nem kellene szabit kivenni. Mivel a pukkasztó injekció beadása után 36 órával kell együtt lenni.

Na, szép napot mindenkinek!

Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


De jó!!! Akkor jó kis romantikus hétvégét kívánok nektek!!! :wink: :mrgreen:
szilbee
 
 


Szilbee :)
Sztem sem lehet gond, mert arányos a testalkata. Igy képekről :)

Csucsu :)
hajrá, hajrá tüszőcskék :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Rita
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csucsu
Drukkolok...

ÉS... kicsit pletyizek... :lol: :lol: :lol: :lol:
Szoktam chat-elni... Ana is szokott lenni... náluk is érkezőben van a kistesó... :lol: :lol: :lol: :lol:

Én már nagyon türelmetlen vagyok.... :oops:
Vendég
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :mrgreen:
Minyu!
Készítheted a táblit az újjonnan érkező babónak!! :lol: 8)
szilbee
 
 


Sziasztok!


Csajok, felpörögtek az események! Megértek a tüszőim, van egy 18,4mm és egy 17,5 mm. Ma még kapok egy utolsó szurit és holnap pedig a pukkasztót. Csütörtök-péntek lesz a nagy esemény!
Vasárnap még rámnéz, hogy sikeresen kipukadtak-e. Addig még izgulhatok! Köszi a drukkokat!


Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


Csucsu :)
juuuuj, de izgis. csuriban kezünk, lábunk.

Betsy :)
Pont minap gondoltam Anára. Küdd már ide légyszi nekünk is meséljen!!!

Szilbee :)
jaja, bár a régit is tök régen tettem fel. Pótolom is.
Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


MInyu!
Most, hogy ránéztem a táblira, tudatosult bennem, hogy alig pár nap választ el attól, hogy 32éves legyek! Jó lenne, ha lassítana az idő!

Pár képet felrakok az elmúlt hetekről!

Mamánál egy pici tortával:
Kép

A keresztszüleitől egy "házat" kapott :lol:
Kép

Mikor lehűlt az idő:
Kép

Imádott forgóján:
Kép

Ilyen ügyesen eszik villával :lol: :
Kép

Fürcsi a barátnővel:
Kép

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!



Tegnap este érkeztünk meg nagyon jó volt!
Mirtilllel sem volt gond.Strandoltunk,pihiztünk.
Mirtill nem nagyon evett(biztos a meleg)így kicsit megcsappant de remélem itthon összeszedi magát!

Hú mennyi kismama!Gratulálok mindenkinek!

Majd még jövök de most mostam ki egy adag cuccot vár még pár aztán holnap vasalás!

Annyira fúj a szél nem nagyon bírom!

Mirtillre adtam párszor bugyit de egyáltalán nem szólt csak ha már csurgott.Sőt tegnapelőtt valamikor este bekakálr és nem szólt mi pedig nem éreztük és csak tegnap reggel vettem észre.Úgy aludt egész éjjel és nem zavarta pedig a fenekét kicsípte rendesen.Szóval én úgy gondolom távol vagyunk még a szobatisztaságtól.

Teszek pár fotót én is!
Sziasztok!

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!
Ma voltunk dokinéninél, a méretek: 89cm és 13,16kg. Szerintem a centit kicsit elnézte a védőnéni, simán volt 90...de azért kb. ennyi a gyerekem :lol:

Kép
kajla
 
 


Boldog névnapot az Annáknak!

Kép
csucsu74
 
 


Bizony-bizony, mi is nagyon boldog névnapot kívánunk az Anna-babáknak!!! :lol:

Csucsu, mi újság???

Kép
patrisa
 
 


Leventének nagyon sok boldog szülinapot kívánok!!!!

Kép

Névnaposoknak nagyon szép ünnepet kívánok!

Kép

Kép
kajla
 
 


Most néztem a táblit :oops:
Szilbee! Add át szülinapi jókívánságainkat Leventének!!!

Kép
patrisa
 
 


Köszönjük a köszömtéseket! :D Átadom majd Leventének!

Felköszöntöttük a Törpét. Nagyon imádta a gyertyákat, olyannyira, hogy el se akarta fújni. :lol: Pedig fújni már nagyon tud... mint a ventillátor.

Teszek képet, milyen volt 2 évvel ezelőtt. Én csak ámulok, hogy még mindig mennyire hasonlít akkori önmagára és mégis milyen sokat változott. 8)

a legeslegelső kép Leventéről
itt már pólyában
a büszke apával
kicsomagolva pár naposan
Levente kétnaposan
már otthon, szopi után
édes a pihenés
szilbee
 
 


Ildikó,
Nagyon aranyos a nyugágyas :D
Mirtill két hónappal fiatalabb, mint amikor én Natival először próbáltam. Szerintem ez elég nagy különbség. A nyár végére lehet, hogy még beérik a dolog. :wink:

Kajla,
Nem jártam erre egy darabig, most látom a táblit. :oops:
Boldog szülinapot! Még ha egy kicsit megkésve is! :D

Szilbee,
Éljen a mai szülinapos!!! :D :D :D Leventének egy nagy pussz!

Betsy,
Milyen jó kis pocakod van! :D

Patrisa,
A zuhanyfüggönyt a lepedő alá teszem, csak az ágyat védi. Ne kényelmetlen, azóta már én is aludtam rajta. A zörgést pillanatok alatt meg lehet szokni.

Kép KépKép
lorca
 
 


Épp csak magunkról felejtettem írni.
Iszony fáradt vagyok, a meleg végül az én energiacsontjaimat is megrágcsálta. Erre a hétre a segítség is elfogyott, így még időm sem maradt kicsit magamhoz térni. 40 fok, szél, akármi ide vagy oda, Natinak menni kell a játszótérre. Nem tudom, kitől örökölte ezt a mehetnékjét, tuti nem tőlem. Képes egyvégtében 4 órát csúszni-mászni szaladni hintázni pancsizni egy délelőtt és délután az első szava ébredés után az, hogy játszi. Mi vagyunk az elsők a játszótéren és velünk seprik ki dél körül.

Olyan jó, hogy vannak új kismamák! Teljesen elfogyott a vágy, hogy megint terhes legyek. Pedig nagyon utálom és legalább két évet szeretnék Szabi és Hármaska között, de annak ellenére, hogy én is nyugtatgatok bárkit a kor miatt, én is félek, hogy mi lesz, ha mégsem sikerül 2-3-4 év múlva sem. Én zseni, pedig még hozzá sem kezdtünk, nem tudom, mi lesz velem, ha még próbálkozunk is.

Ma megvolt a zuhanyfüggöny lepedő tesztje. Nati annyira kifáradva jött haza a játsziról, hogy szinte kanállal a szájában elaludt, nem tudtam rábeszélni egy pisire. Egy pici becsurgott, felébredt és kétségbeesve rohant ki a bilire. Szerencsére ott megnyugodott, azt sem szeretném, ha nagyon aggódna az esetleges balesetek miatt.

Szilbee,
Jó dolog nosztalgiázni :) A kicsomagolt képen ha nem látnám a lábacskáit akkor nem is gondolnám, hogy ennyire ifjú kori a kép :D Tényleg nagyon hasonlít!

Kép KépKép
lorca
 
 


nem elfogyott, elfogott

Kép KépKép
lorca
 
 


Szilbee :)
Boldog szülinapot Levinek!!!
Kép

Kajla :)
Jesszusom, most hogy irta Lorca, nem is tudom, én felköszöntöttem-e Regit :oops: Remélem, igen. Ha mégsem, akkorm ost küldök neki sok-sok puszit. Aranyos a képeken :)

Lorca :)
Irtam püt, de csak hétfőn tudom majd elküldeni, mert holnap mennem kell még be a céghez, aztán rohanunk nagyikhoz, hétvége vidéken, ugyhogy a hétfő marad.

Rólunk:
Nemtom, irtam-e anno, de nem vették fel Nándit egyik pesti bölcsibe se. De az egyiknél van lehetőség, "fizetős" szolgáltatásra, ami annyit tesz, hogy ugyanugy jár bölibe,csak nekünk nem 330 ft-ot kell napidijra fizetni, hanem 1200-at . Namármost, ha minden nap megy, akkor is kb ott vagyunk, mint az inárcsi magánbölcsinél (sőt, még kicsit olcsóbban) és itt sokkal nagyobb helyük van. Nameg, most úgy tűnik, hogy visszamegyek néhány hónapra dolgozni (nagyon-nagyon jó pénzt ajánlottak, muszaj kihazsnálni) és igy a bölcsit is könnyebb lekoordinálni, ha Pesten van.

Nah, ma volt az első szülői értekezlet.
Amig én benn okosodtam addig Nándi kinn játszott Csabival az udvaron. Sab elmondása szerint egész végig rá se hederitett, játszott a gyerekekkel. Ennek nagyon örülök, bár lehet, hogy azért benne van, hogy tudja, hogy ott van, a szeme sarkából figyelheti.

Nah, már aug elején kezdjük a beszoktatást, 6 vagy 7-én. Tök fura. Autó lesz a jele. :) Kell beszereznem egy csomó mindent, de összességében abszolút pozitiv az első élményem (sztem ez is fontos, mert esetleg érezheti rajtam, hogy bizonytalan vagyok, az nem lenne jó) Zsuzsa néni és Ancsa néni lesznek a dadusok, most csak a Zsuzsa nénivel találkoztunk, de nagyon kedves, kb anyám korabeli lehet.
Majd biztos még mesélek, ha letisztulnak a dolgok, most ennyi.

megyek, Helyszinelni.

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!


Szilbee: Boldog szülinapot Leventének!

Patrisa: ma vagyunk a finisbe, elvileg ma este 22:00h és 24:00h-között van peteérés! Most egy kicsit pihizünk , mert több esélyt szeretnénk!( reméljük bírjuk szusszal).

Minyu: Így, hogy babát vársz így is visszavesznek? Nagyon szupi, rikta az ilyen munkahely, gratulálok.
Durva ez a fizetős böli, mennyi pénzt akarnak még rólunk lehúzni?
Te is helyszinelsz? Imádom! Szegény Horacio!

Na, megyek ! Jó éjt mindenkinek!

Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


Sziasztok!

Szülinaposoknak sok boldogságot!!

Minyu
tényleg ritka az ilyen munkahely...
Úgy néz ki, hogy Annát felvették a bölibe, szeptember 3-tól kezdjük a beszoktatást, én október 17-ig vagyok szabin, addig kellene munkahelyet találnom magamnak...

Hab a tortán: szombaton összetörtük az autónkat...

Most egy kicsit depis vagyok.

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Roberta: Nincs semmi bajotok? Mi történt? Anna is ott volt?
Jól vagytok?

Kép
csucsu74
 
 


Csucsu :)
azt még nem tudják, hogy kismama vagyok. a 12. hétig mindenképpen várok a bejelentéssel (de valszeg kicsit tovább is) Tudom, hogy nem fognak örülni a hirnek, de év elején nagyon nem akartak visszavenni, és pénteken még mindig sz.rakodtak, tehát még igy sem biztos, hogy visszavesznek, pedig kötelesek lennének. :evil: :?
Bölcsi: hát még mindig olcsóbbra jön ez igy ki, mint egy "'normál" magánböli.
Helyszinelők: húúú, nagyon berágtam. Végre volt egy kis jó csöpögős, érzelmi szál, erre kiirják a csajt a sorozatból. Júj, nagyon mérges voltam. :evil: :evil: :evil:

Roberta :)
Juuuuj, szegény. Ugye jól van mindenki? (leszámitva az autót :evil: )

Pusz mindenkinek

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Csucsu, Minyu

Személyi sérülés szerencsére nem történt, csak a lelkünk vérzik.
Balcsira mentünk volna, már az előttünk haladó SX4 is vészfékezett, mi pedig már nem tudtunk megállni. Kiscsaj is velünk volt, ő elintézte annyival, hogy "pici autóka bumm!". Úgy tűnik ennyivel le is zárta magában a dolgot (szerencsére). Csak hát ugye apa lelke gyógyul nagyon lassan, meg a pénztárcánk apad nagyon gyorsan...

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Nagy politikai kérdésem van!!!

A tábla áttekinthetőbbé tétele érdekében kivehetm-e azokat, akik mondjuk fél éve nem irtak, nem jelentkeztek?

Tudom, sokan olvassák, ezért arra kérek mindenkit, aki irogatott valaha, és szeretne benne lenni a tábliban, irjon ide!

HIggyétek el, nagyon kiváncsiak vagyunk mindenkire, ugyhogy irjatok, ha csak annyit is:
jól vagyunk, Poronty sokat beszél/keveset beszél, szobatiszta/nem szobatiszta, nyugodt/nem nyugodt, képet csatolok/nem csatolok, szóval VALAMIT, BÁRMIT irjatok!!!!

Természetesen, ha úgy gondoljátok, maradhat a tábla, csak áttekithetőbb lenne, de senkit nem akarok önhatalmúlag kivenni.


Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!
Ez nagyon jó ötlet!

Tényleg!
Írjatok, akik olvastok bennünket!!!

Kép

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!

Nos,mivel en bevallom, olvasni szoktalak Titeket meg mindig, Minyukam kedveert:
1. Jol vagyunk :D
2. Akos mar mindent utanunk mond. Mondatokat 1-2 hete kezd mondogatni,pl: Anya gyeje booooooooooooba el (Anya gyere menjunk boltba)
3. Nappalra kb 3 hete szobatiszta. Par napja az ejjeli pelus is ures,de meg nem kockaztatom az esti pelusnelkuliseget.
4. Hat...nyugodtnak nyugodt, am iszonyatosan eleven es Bika leven jooo onfeju. De azert birok Vele :D

Igazabol nem tudom,eltelt e mar fel ev,miota nem irtam. De nyomon kovetlek Titeket. Csak a suli miatt nagyon nem volt idom irni,mostansag meg azert nem is irtam, mert olyan :oops: dolog igy eltunni,aztan meg felbukkanok.Na mindegy.
Nem igerem, hogy surun fogok jonni,ahogy idom engedi.
Ha esetleg maradnek a tabliban, Minyu javitsd at a korom 27re :D

Mit irjak meg Rolunk?
Van 17 foga Mikkanak, kb 96 cm es olyan 15,5 kg. Joooooooooo nagy. :D :D

Pocisoknak gratula!!!! Es irigy-irigy vagyok!

Vegul egy kep:

Kép

K es A

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Bkriszta!
De jó, hogy írtál és a kép is szuper Ákosról!
Milyen nagy fiú! És ügyes, ha ilyen szépen beszél és szobatiszta is!

A 27év miatt irigy vagyok!!! :twisted: :wink: :lol:

Kép

Kép
kajla
 
 


Bkriszta :)
de jó, hogy jöttél :D
jó, majd javirtom, de sztem majdnem mindenkinél le vagyok maradva
:oops:

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

2007.07.28-án megszületett Lucas... :lol: :lol: :lol: :lol:
2670g és 50 cm... És úgyhiszem, nagy cicivitéz lesz....
Vendég
 


Sziasztok!

Csak bekukk,néha olvaslak benneteket,de írni sajna a kölkök nem hagynak :(

Gratula a pocakosoknak,Betsy neked meg a babódhoz,úgylátszik te a "koraszülő" típus vagy,lánykád is korábban jött pár héttel ha jól emlékszem.

Minyu,ha tábliba hagysz,légyszi javitsd a korom,sajna már 30 :cry:

Mátéról:itthonra szobatiszta,már kb.2 hete,útközben még adok rá bugyit,ott még akad baleset,de itthon már szalad,teszi az ülőkét a wc-re,és minden megy bele.
Beszélni nem nagyon akar,szegény elnyomás alatt van a nővére által,simán túlbeszél a csaj bárkit.
Ma végre elment oviba,mindenki megkönnyebbülésére,ő már nagyon hiányolta az ovit meg a kis barátait,mi meg már egy kis nyugit.
Nem tudom van-e köztetek olyan,akinek Viki korú gyerkőce van?
A nyáriszünettel elkezdődött az a bizonyos miért-korszak,hát néha már fontolgattam,hogy megszököm,az ugyanarra a dologra vonatkozó 78.miért ? már nagyon durva volt néha.
Kiváncsi leszek,hogy vajon az oviba is előadja-e,vagy csak engem szekál.

No megyek,gyártok Mátémnak új centit.

néha majd benézek,kb.2heti 1x azért gyorsolvasok,hogy mi van veletek
:wink:

Üdv mindenkinek,T.

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Na, ugye, ugye, előkerül itt mindenki szépen lassan!!! :lol: :lol:

Hogy még kevésbé tudjuk átlátni a táblit, jól besatiroztam akiket még várunk! Tessék szólni msn-en, akit úgy értek el, vagy füstjellel, vagy mittomén.
Természetesen, ha valaki nincs benne a tábliban, attól még irhat, nem túrjuk ki, sőt. Csak akkor nem tudjuk, hogy mikor felejtettük el felköszönteni a porontyot :mrgreen: (vagy csak beszéljek a saját nevemben? 8) )
Nah, a tábli (jaaaj, valamiért homályos is, bocs):
Kép


Betsy :)
Isten hozta Lucast! Jó egsézséget, sok örömet kivánunk nektek!
Tegyél fel képet, ha lesz egy kis szusz időd!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Betsy!
Nagy gratula!!!! De jó!!!

Kép

Kép
kajla
 
 


Betsy: Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!! Sok-sok egészséget kívánunk nektek!



Csucsu & Anna

Kép
csucsu74
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?