Új privát üzeneted érkezett!

Szióka!

Lányok, ma vettem 10es érzékenységű terhességi tesztet. Szerintetek a beülti után hányadik napon tesztelhetek?

Jucmuc!
Szuper hogy minden rendben nálatok. Grat!


Pussz!

Gina
Vendég
 


Ginuska,
szerintem várj a 14. napig a beülti után. A doki nekem annó azt mondta, hiába van már megtermékenyítve a beülti előtt a petesejt, a szervezet csak a beültetéstől kezdve termel hcg-t, ekkortól lehet számolni a napokat. Kitartás :D hányadik napon vagy?

Kép
wandrea
 
 


beülti után eltelt 1 hét
Vendég
 

 
 

Akkor szerintem még várj néhány napot. Hogy vagy egyébként? :D

Kép
wandrea
 
 


Wandrea!

Köszi az érdeklődést :) Hiszek benne hogy most sikrerült. A progitól érzékeny a cicim, és néha mintha "érezném" a méhem. Ennyi. Úgy döntöttem, 10 nappal a beülti után elsütök egy tesztet, hogy megnyugodjak :)

Nálad mi a szitu?

Gina
Vendég
 


Persze, hogy sikerül :lol: máshogy nem lehet hozzáállni!
Mi voltunk tavaly, két beültim volt 2 és 3 embrióval, de nem sikerült. Közben apát műtötték, mert kiderült, mi a baj nála. Én clostyzok 2. hónapja és várjuk a csodát! :lol: tényleg a csodát, mert még van egy pár nyavalyánk 8) De nagyon pozitív vagyok. Ha nem sikerül egy éven belül, beülti jövőre vagy két év múlva.
Én tavaly eléggé ráfáztam erre a turbó hormonozásra...

Kép
wandrea
 
 


Ginuska!:)
szerintem is várj a teszttel...bár sokan tesztelnek a 10 napon. Ugyis sikerül!!!!

Wandrea!:)
pont most néztelek az iwiwen....nagyon régen írtál ám ide!!!!! remélem a kiscsoda megtámad benneteket!!! :)

Jucmuc!:)
örülök hogy ilyen szépen alakulnak a dolgok, csak így tovább. Az AFP-t ilyen hamar csinálják??? Nekem a 16 héten kellett mennem.

hajnóca!:)
örülök hogy a kis Bogika is egyre erősebb és ügyesebb, lassan otthon lesz veletek.Majd kérünk képet a kiscsajról!!!!!
Te hogy vagy?


köszönöm mindenkinek a dícsérő szavakat a kis Míráról!:) köszönöm:)
Vendég
 


Viki! :D

Köszi! :D A tied egy masfajta kombinalt teszt de ugyanaz a lenyege. Ennel akkor veszik le a vert amikor a tarkoredöt is nezik. Igy elöbb megtudod ha valami baj van.

Tarkoredöt neztek mar nalad?

Ginuska! :D

Köszike! :D En nem tesztelnek a 12. nap elött. Tudom, hogy nehez varni de erdemes! :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lányok! SOS

Ma pecsétlő vérzésem volt ..beülti után 7. nap :!: Ez szerintem menzinek korai. Tapasztalt valaki ilyet? ( rossz érzésem van :( )

Gina
Vendég
 


Ginuska25!

Ne idegeskedja a pecsételő vérzés lehet a megtapadás miatt is!
gizmixxx
 
 


Ginuska!

Nekem is volt pecsételő vérzésem! És kisbabát várok.nekem a beülti 10napján kb.
m. reni
 
 


Sziasztok,
Ginuska,
kitartás...!
Volt már akinek kis apróbb vérzése volt és mégis megmaratak.
Egy biztos, hogy ez ilyenkor nem "hiányzik"...de várd meg...
Addig amíg el nem dől + vagy - irányba, addig semmiképpen ne add fel! A mai nap szerintem eldől..
Este a többieknek is írok, csak most sok a meló.
üdv.
Apacs
apacs
 
 


Ginuska,

Szoritok, hogy minden rendben legyen! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Köszike a megnyugtatásokat! A vérzés 1 pillanatnyi volt, remélem beágyazódási volt nem ..... Pussz!

Gina
Vendég
 


Ginuska,
tényleg nyugi :D A babák bizti ott vannak! Egyébként az utrotol is lehet, nálam is felmarta egy kicsit a dolgokat... A dokim azt is mondta, lombikos terhességeknél sokkal gyakoribb a vérezgetés mint a spontánoknál. Szorítok neked/nektek 8)

Vikimi,
azért olvasgatlak benneteket rendszeresen :D
Támadjon csak nyugodtan, mi meg rögtön megadjuk magunkat 8)

Kép
wandrea
 
 


Vikimi,
azon vagyok, hogy feltegyek pár képet. Sajnos a párom gépén még nincs fent olyan progi amivel letudom kicsinyíteni a képeket, de .... az iwiwre tettem fel. :D
Akit érdekel ott megnézheti, ha nem tudja kivárni míg sikerül ide feltennem. :)

Sajnos még mindig nem tudni, hogy mi okozta a fertőzését. Most délután még azt is mondta a doktornő, hogy a Csöppnek alacsony a vérplazmaszintje, néha lázas .... de gondolom ez a fertőzés és az arra adott antibiotikum okozza. :cry:

Ettől függetlenül nagyon élénk volt ma is. Kis bohóc. Sokat mosolyog. :wink: :lol: Az ébredéssel szerintem lesznek problémáink :wink: :D , de ... az elalvással evés után nem. :D Sőt tegnap délutánra már kivették az inkubátorból. Étvágya van. Már kb 40mlket eszik. Tegnap és ma is én etethettem meg és Ricsi is bent lehetett velünk. Amúgy nem engednék meg. Szerintem azért, mert egyedül van a szobában.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Ginuska,
Továbbra is szorítunk, ha csak egy csipp csepp volt és csak egy-két pillanatra akkor még nincs veszve minden, sőt semmi!!
Hajnoca,
Az a fontos, hogy egészséges legyen! Te főleg a tejcsivel foglalkozz! az most a legfontosabb! Az Anyatej a legjobb amit ehet a baba. Az egyetlen természetes gyógyszer és tápanyag!
"Az anyatejnél jobb nem is történhet a babával"!!!!

Jut eszembe sokan előttünk vagytok... sok januári, feb. eleji baba lesz:)
Hála az égnek egy nappal meghosszabbítjuk a hétvégét...
Nagyon ránk fér, mert eszetlen meleg van...
CSak vasárnap este érünk haza...
Addig vigyázzatok Ti is magatokra! Vigyázzatok a meleggel...
üdv.
Apacs...
apacs
 
 


Sziasztok!


Kismamik és akciózok!

Hogy bírjátok ezt a meleget. Én egyre nehezebben viselem. :oops: :oops: :oops:
gizmixxx
 
 


Jó reggelt!

Megyünk 10re a kombinált tesztre majd utána jelentkezem nem voltam itthon azért tüntem el.

Ginuska,
Lehet a beágyazódástól is pecsételni :wink:
Vendég
 


Hajnóca!:)
nagyon örülök hogy ilyen szépen eszik a kiscsaj,egyre erősebb lesz.Olyan fura hogy már anya vagy,pedig még nemrégen együtt szomorkodtunk mikor nem sikerült... ilyen az élet,egyszer mindenkit megtalál ez a nagy boldogság.A képeket megnéztem gyönyörű kislány kis formás. A fertőzésre én is kíváncsi lennék mi váltotta ki.
Szeret aludni?az jó.Milyen már lesz majd ha hazamentek hármasban,onnan indul a menet.:)

Pandácska!:)
majd gyere a hírekkel nagyon várlak,kíváncsi vagyok nagyon!!!!

Ginuska!:)
remélem megnyugodtál már egy kicsit.hidd el hogy sikerülni fog,és a kismanók most ágyaznak maguknak.... :)

Apacs!:)
hogy vagytok? párod komázik még rókarudival????

Gizmixxx!:)
jó hogy jelentkeztél....
ez a meleg szörnyű,te mit csinálsz ellene??? én egész nap a szobában próbálok hűsölni, tegnap a párom vett egy ventilátort,az megy éjszaka is,de így is vizes póloban ébredtem... nagyon nehéz.
Majd gyere sűrűbben!!!! :)


Mi tegnap voltunk 4d-s UH-on nagy élmény volt az biztos,könnycseppek csak jöttek.... :) nagyon firgonc volt,olyan figurákat levágott, hogy csak ámultunk,keze itt-lába ott,nyelt egyet,majd rugott,fogta a homlokát,majd a lábújjait vizsgálta...szóval fantasztikus volt. 21,5hetes voltam tegnap és méretei és súlya 23 hetesnek felel meg.Olyan büszke vagyok rá.:)
Az UH-os nő azt mondta a legjobb időpont ez a 21-24 hetesig mert van helyük forgolódni és ilyen pózokat sikerül elcsípni....

mindenkinek küldök egy kis Kép
Vendég
 


Megjöttünk!
Minden eredmény tökéletes lett a vérvétel és az uh is :lol: kicsit nagyobb a koránál Panda de ez csak jó :lol: kis ficánka annyira édes és gyönyörű még sírtam is :oops: :D Már 65 mm :lol:
Vendég
 


Pandácska!:)
ez remek hír! komoly nagysággal bír a kispanda :)
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy minden rendben Pandácska! Öröm olvasni a többiek jó híreit is ( Apacs, Vikimi, Hajnóca, Jucmuc ... )

Hétfőn megyek vérvételre, hcg tesztre. De ma a 10. napon teszteltem egy tök negát :( Ugyhogy sajna nem sikerült. Érzéseim le sem irom, hisz páran már átáltétek.

Pussz!

Gina
Vendég
 


Ginuska,
A 10. napon negatívat tesztelni nem nehéz! Ilyenkor még sokaknak nem mutatja ki szóval lehetsz még babás simán! Valakinek csak a 13-14. napon mutat valamit a teszt hiszen valamelyik baba lassan a másik meg gyorsan ágyazódik be és ez attól függ! Drukkolok tovább!!
Vendég
 


10es érzékenységű ateszt, elméletileg ki kellene mutatni ( szerintem ). Mindegy, hétfő és talán szerdán vérvétel, majd ott kiderül. Mindenesetre nagyon letörtem :(

De köszi a biztató szavakat
Vendég
 


3 napos transzfer esetén már a 9. napon általában mérhetõ a HCG termelõdése:

HCG szintek:

9. nap min. 17- max.119
10.nap min. 17- max. 147
11.nap min. 33- max. 220
12.nap min. 33- max. 429
13.nap min. 70- max. 750
14.nap min. 111- max. 1690
Vendég
 


Ginuska!:)
nem szabad feladni,amíg a doki azt nem mondja amit mi nem akarunk hallani!!! És mi van ha később ágyazódtak be??? akkor már csúszik is 1-2 napot és már nem is esik bele a táblázat adataiba!!! mennek a drukkok tovább!!!!!
Vendég
 


Haliho!!! :D

Még nem volt időm visszaolvasni :oops: majd holnap.Remélem csupa jó dolog történt itt mostanában.

Nem tudtam jönni hamarabb...ez a kisbolt elszívta az összes energiám/nk...de legalább nem volt idő a laparon agyalni.
Csütörtökön délelőtt mentünk bejelentkezni a klinikára..de nem maradtam bent éjszakára...hanem elmentünk szoboszlóra strandolni és anyuékkal aludtunk, akik épp ott nyaralnak egy apartmanban. Kaptam hashajtó löttyöt...de az elég kíméletes volt (egy tej-gyümölcskúra is képes ennyire) :lol:
Másnap fél 7-re mentünk be..de nem tudtuk mikor lesz a műtét, csak az első műtét időpontja volt tuti, a mellettem levő lány kezdett fél 9 kor. Ugyanez volt a baja:endogyanú, lapar. Én végül 10.30-kor kerültem a műtőbe és egy óra múlva ki.
Jól vagyok...sokkal jobban mint tavaly a Miskolcon végzett endos műtétem után. Az éjszakát az intenzíven töltöttük a szobatársammal...na az szörnyű volt...mármint a forróság miatt...ablak zárva, levegő se rezzent...aztán vmikor éjszaka csak kinyitottak egy ablakot. Jártam óránként pisilni (nem kaptunk katétert), meg egy kicsit szellőzni...3 hálóinget izzadtam át. :?

Ma dél körül elengedtek...de hivatalosan még bent vagyok...hétfőn kapok zárót amikor megyek varratszedésre. A "legszebb" az egészben, hogy a dokimat csak a műtőben láttam, azóta nem...szóval azt se tudom mit találtak bent mit szedtek ki stb. :shock:
A mellettem lévő lánynak 2-es fokozatú endja volt, kiszedtek amit tudtak de maradt is bent és kap majd gyógyis kezelést, plusz az egyik petevezetőjét is kivették (mindezt 3 lyukon)...szóval én csak hétfőn leszek okosabb...vagy holnap ha felhívom a dokim.

Amúgy tényleg jól vagyok :simán ülök, sétálok, megjött a székletem is....remélem nem vettek ki belőlem semmi létfontosságút. :)

Puszi mindenkinek!!!
vizkriszisback
 
 


Krisz,
Örülök hogy jól viselted remélem azért jó dolgokat hallasz majd a dokidtól! Pihenjél főleg ebben a melegben!
Vendég
 


Szép jó reggelt! :D

6-kor keltem, nem bírtam tovább aludni a meleg miatt.

Hajnóca
Hatalmas gratula a pöttöm ŰPannához!!! Jó egészséget nektek!!!

Én továbbra is jól vagyok. De azért vérzek rendesen...igaz ez a múltkor is így volt. Lapar után mindenki vérzik vagy esetleg volt hiszterom is közben??? A hasam nem fáj...kicsit puffadt a gáztól, meg a lyukaknál érzékenyebb..de ennyi...sztem majd hívom a dokim 11 körül.

Ma se lesz hűvösebb :? 30 fok van már most nálunk a 8-on és 55-ös páratartalom...húzós.
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy nem ragálok dolgokra, de még a napi ritmusomba nem fér bele nagyon a netezés. :? De, lehet, hogy ezután sem fog? Sebaj, azért ha tudok jelentkezem.
Köszi mindenkinek a gratulációt.

Viki,
igen, emlékszem, hogy alig egy évvel ezelött még sirattam a 4 kis pötit amit elvesztettem\tünk akkor. :cry:
De, mint látod\játok kárpótól az élet mindenkit a 'szenvedéseiért", küzdelmeiért. Kit elöbb, kit késöbb. ... mindent a maga idejében.

Kívánom mindenkinek ezt a csodát és egy időre elhesegettem a gólyát és melegebbre küldtem a zebrát. :lol: :wink:
Rajtatok a sor.

Az ígért képek Ficánkáról (Csöpp):
Kép Bogi 2 naposan Kép Bogi-lak :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Kép Apa ujját fogva
Kép Evés után beájulva
Kép Mosolyogva
:D Kép Huncutkodva :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Krisz!:)
nagyon jó hogy ilyen jól viseled az egészet,én még nyomtam az ágyat vagy 3 napig.Nekem az intenzív pozitív élmény volt a nővérkék nagyon aranyosak voltak.A legjobban én a reggelinek örültem 2 napi éhezés után....igen én is véreztem kb 2 napig. Nagyon remélem hogy nem találtak semmit,és nem vettek ki semmit... ez a dokid azért bemehetett volna elmondani mit látott...Ki a dokid? Az enyém bejött az intenzívre,arra ébredtem hogy simogatja a kezem...ritka jó doki. Kívánom hogy minden ilyen jól menjen mint a felépülésed. :) azért pihengess sokat! :)

Hajnóca!:)
olyan édes kis zabálnivaló Bogika.Annyira kis formás szép, igazi kislány... :) az a megelégedett mosoly a pofiján szenzációs! Továbbra is jó egészséget nektek! Az ágyikója is remek :)
Vendég
 


HAjnóca
Állat cuki ahuncut mosolya.Méghogy a babák csak x hetesen mosolyognak először. :lol:

Vikimimi
Török műtött...amúgy Fekete a kezelőorvosom...de ő most egész hónapban szabin van. Törököt csak 2x láttam, amikor megbeszéltük, hogy ő műt..aztán meg a műtőben jött oda műtét előtt, hogy van-e kérdésem. Állítólag, a férjem szerint járt az intenzív felé miközben én még kába voltam...de nem jött a közelembe.A mellettem levő csaj dokija Jenei dokinő volt, ő odajött hozzá, elmesélte mi volt, adott tanácsokat, adott neki műtéti leírást...sőt szombaton is ő engedte el...de ő ügyeletes volt akkor, az enyém meg gondolom szombaton nem dolgoztott. Még nem hívtam a dokim...lehet, nem is fogom...végülis vasárnap van. :? Holnap meg úgyis megyünk.
vizkriszisback
 
 


Hajnoca,
annyira de annyira édes a babátok. Az a huncut mosoly...mintha azt mondaná, hű de jó idekint 8) :lol:

Kép
wandrea
 
 


Hajnóca,
Nagggyon édes baba :lol:

Végre lehült az idő gondolom ennek mindenki örül :lol: én nagyon :lol:

Kép

buksi oldalról:
Kép
Vendég
 


Szia Panda!

Bocsi, hogy bepofátlankodok közétek, csak annyit akarok mondani, hogy nagyon szép a kis panda!!!!!!!Gratula.Tényleg szuper ez a két kép!(az első olyan, mintha ha a hüvelykújjával mutatni, hogy mindne oké!) :lol:
Vendég
 


Pandácska!:)
nagyon szép és milyen nagy már a pici Panduska!:) nagyon jó képek mindene nagyon szépen látszik büszke lehetsz rá!:)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Megjöttem a rövid nyaralásomból... Újra vagyok. Még nem olvastam vissza, mert persze dolgozom ezerrel, de azért bekapcsolódom! :lol:
dezsina
 
 


Sziasztok,
Sajnos vége a hoszszúhétvégének :( :(
Mikor hazaértünk 32 fok volt a lakásban és áradt a falakból a meleg..Nehezen bírtuk...
idősorrendben megpróbálok reagálni...nem tudom hogy sikerül, mert dolgozni is kéne...:)
Vikimi,
Hétvégéig volt..hétvégén hányinger..gyengeség (nem csoda ebben a melegben) De ma reggel és délelőtt feltünően jól van...Most meg félünk...nehogy gond legyen. Szombaton voltunk 9 hetesek...most már a 10. hétben vagyunk (ez már jobban hangzik)
Nagyon szép lehetet ahogy táncolt és mozgott a pociban..
Pandácska,
GRATULA!!!!!! most már azért nyugottan hátradőlhetsz....!
És már 65mmm.... 2,5x nagyobb a mieinknél.... mi most kb.20-
22mm-es ek vagyunk...
Nagyon szépen látszik "minden" az UH-n....! Lassan látszani fog, hogy kisfiú, vagy kislány lesz!!!!! Mi a vágy? kisfiú?kislány?
A lényeg, hogy egészséges legyen!
Ginuska,
A többiekkel értek egyet! Kitartás!!! csak a vérvétel a biztos!
Krisz,
Páromnál is volt laparos műtét..sajnos mi is végigmentünk rajta..Endometriózis...:(..bár nálunk fokozatokat nem mondtak..nem is tudtam, hogy van ilyen. Kitartás, naprólnapra erősebb leszel és talán azidő is enged a szorításából...
Hajnoca,
Fantasztikusasn szép ez a kislányt!!!!!
Nagyon aranyos amikor mosolyog!!! Büszkék lehettek rá!
Hát szerintem egyre kevesebb időd lesz "ránk", de ez az élet velejárója...Kitartást és SOK ÖRÖMET!ja és SOK TEJCSIT..
"röviden ennyit" megyek melózni...:) :) :o
üdv.
Apacs...
apacs
 
 


Nóri,
Köszi lehet tényleg azt mutatja láthatóan jól érezte magát :lol:

Viki,
Bizony büszke is vagyok rá :lol: :wink: Hogy vagytok?

Apacs,
A vágy egy kisfiú egy kislány :lol: szóval teljesen mindegy de tényleg. 2 hét múlva megyünk 4D-re remélem ott majd megmondják mert azért kiváncsi vagyok :wink: Párod hogy van?
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a 'dícsérgetést", de asszem 'rá van írva", hogy szerelemgyerek. :lol: :lol:

Apacs,
hanyadik hétben jártok? Lehet, hogy kezdenek elmúlni a rókakomás időszakok? :wink: :D
Tejcsink van bőven. Épp ma reggel kérdeztem meg, hogy kell-e még vinnem. Sejtettem, hogy fullos a hűtő :shock: :lol: attól függetlenül, hogy MÁR 60mlket eszik egy evésre. Szerencsére visszahízta már magát a születési súlyára! Nem csoda hiszen egy jó ideje már csak anyatejcsit kap. :D 8)

Pandácska,
hogy megnőtt már a pici Pandád!! :D
Nem rég voltál = csíkos!! :D

Viki, Vizkrisz
én is meglepődtem, hogy már mosolyog. Minden evés után, mint egy jóllakot bölcsis, kiül az elégedett mosoly a pofijára és kimosolyog minket. :wink: :D
Ezekszerint a méhen belül már ebben a korban gyakorolja.

Lassan lépek, mert mehetek fel őt megszoptatni!!! Remélem most sikeresebbek leszünk, mint a múltkor. :?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok,
Hát lányok nem olvastok.... :( :? :D
Írtam, hogy a 9. hetet betöltötük és szombaton leszünk 10 hetesek.. (így jobban hangzik) szóval a híres film...9 és 1/2hét... :D
Ilyen kis csikot a levél aljára még babonából nem tettem fel, majd a 12. hét után... :o
Párom ma egészen jól van és tudott enni!! Ezért most elkezdtünk ezen aggódni... Tudom.....Mi ilyenek vagyunk .....Megviselt minket és talán át is alakított ez a több mint 3 év....
Szóval, most jelen állapot szerint kicsit torokban van a kaja...meg inkább fáradékony... "kevébé hányingeres"...
Ezt akartam is kérdezni, hogy egyik napról a másikra múlik el a rosszúlét és a hányás, vagy a hullámzó állapot javul és kevésbé rossz periódusok következnek?
Akinél volt rókamiskás korszak attól kérnék egy pár szót, hogy volt.. Nálunk kb. 3 hete van...a holtponton szerintem túl vagyunk..
Hajnoca,
Sok sikert és sok telcsit kívánunk!
üdv.
Apacs..
apacs
 
 


Apacs,
nekem mentségemre legyen mondva, hogy se időm se energiám most visszaolvasni. :cry: :)
Ma reggel 6tól fent vagyok. Lefejtem az éjjel összegyűlt tejet. Megreggeliztem és a 7:45ös busszal mentem Csöpphöz a kórházba. Onnan a városba intézni a hivatalos dolgaimat és venni ami még kell. (anyatejeszacsi, mérlegkölcsönzést megérdeklődni, ...) kb 10re értem haza. Mivel a nővérkével megegyeztünk, hogy 13:30ra visszamegyek megszoptatni a Csöppet így nem sok időm maradt enni és itthon tevékenykedni. Csak egy kicsit lazítani. Most értem haza a félkettes etetésből, de lassan jön a párom és mehetünk látogatni Apával a Csöppet. .... és még azt mondják, hogy a kismamik mennyire ráérnek. :!: :shock: :?
Nem szemrehányás vagy valami ilyesmi akart ez lenni. Ne vedd annak. Csak egy kis élménybeszámoló. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Apacs!

Izé...tuti minden rendben van, barátnőmnél a rosszullétek annok a 10. héten egyik napról a másikra elmúltak!

Rólam: sajna a 12. napi vér teszt is nega, menzi kopogtat. Még szerdán megyek vérre aztán abbahagyom az utrót :(
Köszi a tanácsokat!

Pussz!

Gina
Vendég
 


Hali!

Apacs
Nálatok is endo volt? :twisted: Mondjuk ismerek szerencsére sok endost, aki babás lett. :D

Megjöttünk.Találkoztam végre a dokimmal...mondta is, hogy jól elszöktem :shock: . Mondom nem szöktem, hazaküldtek. Mondta, hogy volt az intenzíven nálam, de akkor még aludtam, meg üzent a dokinővel szombat reggel, hogy majd jön...de kb fél órával hamarabb engem hazaengedtek.Nem gondolta ő se én se...ő is csak nézett.
Na kiszedte a varratokat...szépen gyógyulok.
Volt endo rajta a bal petefészkemen (szóval kívül)...máshol sehol az ég világon. :D Azt mind le tudta szedni. Kicsit benőtte ott a tubát...de semmilyen szervemet se kellett megnyirbálni, a jobb oldal átjárható, a bal petevezető nagy nyomással átjárható. Ez van. Török doki azt mondta, hogy egyeztetett az endos kezelőorvosommal, Feketével, s úgy gondolja, hogy kellene kapnom 3 szurit és utána jöhet a baba. Nem nagyon értem miért ha mindent kiszedett. Majd felhívom Feketét, hogy tényleg így gondolja-e, nem kezdhetjük -e azonnal a lombikot...mert ő mindig is amelett volt. Próbáltam hívni...de most nem vette fel...majd még hívom.Mert ha kell a szuri, akkor szerdán már megint iránt Debrecen és már kapom is az elsőt.

Pusz
vizkriszisback
 
 


Apacs,
5. héttől hányok és még most is nálam van róka de kevesebbet. Kb a 11. hét vége felé lett jobb a helyzet de nem tudom mikor fog teljesen elmúlni. Fokozatosan csökkent de mindenki más valakinek hirtelen elvágják.

Ginuska,
Sajnálom :cry: mikor mehettek a kövire?

Krisz,
Remélem hogy rögtön kezdődhet a lombik és nem kell szuri!
Vendég
 


Sziasztok!

Hajnoca,
Isten ments, hogy leszúrtam volna valakit is... Megértelek, csak 2 sorral feljebb volt és ezért írtam.. Én meg melózok és le-le csípek 5 percet, de akkor meg gépelek ezerrelllll. :shock: :o (látszik a külalakon)
Szóval bocsi, látjuk, hogy elfoglalt anyuka lettél!!! :lol: :lol: Jó látni a napodat...mindenki látja, tényleg egy menetrend az életed most..........
Egyébként én mindig a büszkélkedéssel kezdem, hogy x..hetesek ésx..naposak vagyunk. (elnézést).De lassan tényleg csíkot kellene varázsolni...Csak az olyan furi,emrt ugyebár nálunk "én" irogatok.....
Ginuska,
Nagyon sajnálom, de most ezek a jelek és ahogy leírtad.......
Én szívemből mondom, hogy a házassági évfordulótok és az egymás iránti érzelmek segíteni fognak! Ez kell, hogy most erőt adjon!!! El kell menni pihenni, kikapcsolódni..sétálni és sokat beszélgetni...hidd el.....de Te is tudod, hogy ezek segítenek!
Amit írtál az nagyon egybevág azzal ami nálunk kezd kialakulni, ezért kicsit (de nem teljesen) megnyugodtunk..

AZÉRT VÁROK MÉG VÉLEMÉNYEKET, ESETEKET,AKIVEL ILYEN TÖRTÉNT... :o :shock: :D
Krisz,
Nálunk is lecsíptek valamiket, de utána kellett a 3 db szuri.
3 hónap.....a vége kicsit nehezen ment...
De a dokik majd dűlőre jutnak , a hogyan továbbról...
Egy biztos, tény, hogy laparos műtét után megnő a lombikok eredményessége..Nekünk is mondta a "guru", hogy nem igazán tudják 100%-ig, hogy miért is van...
Talán azért mondta a doki a 3 hónapos szurit, mert ha esetleg kissebb foltok "maradványok" maradtak, akkor azokat "is" megszüntetheti a 3 hónapos szuris kezelés.
Utána nekünk azt mondta a doki, hogy jó lenne 6 hónapon belül eredményesnek lenni..nem ment.. :( :? utána meg igen...:) :lol:
De most az a lényeg, hogy jól vagy!
Üdv. mindenkinek....megyek haza....:)
csao
Apacs
apacs
 
 


Hajnoca!:)
nem semmi egy rohanós napod van, de szerintem az a csodálatos benne,hogy van kiért rohannod egyik helyről a másikra.Olyan jó.Biztosan fantasztikus érzés lehet mikor meglátjátok a ti kis szerelem manótokat,és kezetekbe vehetitek... Szuper hogy ennyi tejcsid van,ez csak a picurnak jó.:) Majd ha tudsz mi mindig várunk képeket! :)

Apacs!:)
a hányingerről én nem tudok ondani semmi okosat,nekem nem nagyon volt. A lényeg hogy már nem szenvd a párod ettől rókakomától és szépen tud tápláló ételeket enni.Nagyon jó,hogy egyke férfiként így érdeklődsz aggódsz. :) párodnak sok sok pihenést és boldog kerekedést! :)

Ginuska!:(
tudod ugyis mit akarok írni..... :( fel a fejjel, csak előre kell nézni.Tudom most hihetetlen,de egyszer ugyis elértek az álmaitokat!!!egyszer mindenkinek sikerül! :)

Krisz!:)
ezek nagyon jó hírek,remélem innentőle gyenes az út a babóig. Fekete rendes doki igaz alig van ideje,rengetegen várnak rá mindig,de jó doki. Akkor az is lehet hogy akár spontán is sikerülhet?
Mindenesetre szorítok,hogy aszurik vagy nem szurik de meghozzák a kisgólyát!:)

Pandácska!:)
ezt nálad látom, hogy mennyire gyorsan telik az idő. A 4D-s UH egy csodálatos dolog,egyszerűen fantasztikus hogy betekintést nyerhetünk a picurka életében.Nekem a dokinő mondta,hogy a legmozgékonyabb időszak a második trimeszter ahol,valóban produkálják magukat a babák a még nagy helyen. Majd ha mentetek mindenképpen kérünk egy kis ízelítőt. :)

Backa? Tudtok róla valamit????
Dezsina????
Zsani?????
Reni????

mindenkinek kellemes napot! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Már 45 napon vagyok a ciklusomnak és még nem jött meg, nem tudjátok véletlenül, hogy miért van ez a lombikos hormonok kavartak be ennyire. A 20 nap körül volt egy 2-3 napos pecsételő vérzésem de azóta semmi. 34 naposak szoktak lenni a ciklusaim. Néha picit fája hasam olyan mesósan és ennyi, de nem jön meg. És nagyon fel van puffadva a hasam. Remélem nincs komoly baj.

Kérlek titeket, írjátok meg ha már tapasztaltatok ilyet!
gizmixxx
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?