Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!

Itt nálunk úgy be van borulva, mint az atom... És a szél is fúj...
Ez adhat valami okot a reménykedésre szerintetek?? Vagy már ne is reménykedjek, tekintve, hogy még mindig kb. 40 fok van kint.
Az ebédlőben most néztem meg, 35 fok, Gergőnél szintén 35 fok...
Nem bánnám, ha már végre történne valami...

Bár, pont most olvastam, hogy lefújták a holnap BAlcsi átúszást, akkor szél lesz... (az nekünk pont jó a vitorlázáshoz...:lol: :lol: :lol: )

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

gyorsba:
Panna tegnap estétől lázas(38.2-38.4), és nem eszik, nem iszk, ebben a rekkenő hőségben.ma reggel doki(egész nap a fejünk felett lebegett a kh., és az infúzió), de kopp-kopp, talán megússzuk.
Ayse,:herpanginája van!!!! :cry: (aaszem nemrég Lili és Andris is ilyenen esett át)supraxot kapott, és rehidráló saókeveréket, valamint egész nap dédinél voltunk a hűs 26 fokos szobában.Apa ma nézte a klímákat a lakásba, hogy elviselhető lwegyen egy ilyen picinek a fájdalom, plussz a láz, plussz a dögmeleg, sde sajna a legolcsóbb is 120 e-.körül van. :(
most 37.5, adtam neki germicidet.inni kortyonként iszik, úgy 300ml-t, de hál istennek, nincs a pisijében aceton.enni este fél sz.bundikenyeret evett, plussz pukit.főtt étel nuku. :(

hát így vagyunk. puszi mindenkinek

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Jaj Totka, szegeny kicsi Panna lany!!! Nagyon-nagyon gyors gyogyulas kivanok neki!!! :cry: :!:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 

 
 

Hajni!
Nagyon sajnálom, jobbulást!!!!
Nekünk mindent egybevetve ez volt a legvacakabb betegségünk! :(:(:(
Tantum verdével kellett fújni a szájukat, azt szerette.

ayse
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm a drukkokat, meg hogy igy örültök velem. :P

Hogy hogy birom titokban tartani????
Egyszerűen......Lénát is titkoltuk 3 hónapig...és most még annyira sem tudom még lelkileg beleélni magam...mert annyi minden van, utazások stb....

Egyedül tegnap mondtam a szomszédasszonyomnak, tekintve hogy együtt megyünk nyaralni és biztos rájöttek volna maguktól is hogy pl egy koktélt se iszom meg velük....

Ráadásul elég szörnyű dolog történt tegnap :( :( :( , átmentünk a szomszédba fürdeni és a telefonom beleesett a medencébe és én utána ugrottam, mindenki engem nézett hogy mit szentségelek, közben Léna meg utánam ugrott:shock: :shock: :shock: :shock: , és vagy 10-20 másodpercig Léna ott "fulldoklott a medencébe" mire kiszedtük..
Hát ugy elkezdtem zokogni........... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Szerencsére nem történt komolyabb baj, mert nem is süllyedt le,egyből vette Léna a levegőt, nyitotta a szemét, csak persze nagyon megijedt és sirt....
Komolyan rámjár a rúd most ilyen téren, mostmár rettegek hogy mi jöhet még, Krétán tuti hogy el sem fogom engedni a kezét :( :( :( :( :( :( :( :(
És most még igzából okolni sem okoltam magam, mert a telefon után ugrottam a vizbe és nem gondoltam hogy majd mindenki engem fog nézni és Lénát meg senki :( :( :( :(
Na jó tanulság volt megint....szörnyű látvány volt, teljesen belebetegedtem......

Csikken!

Na jó...akkor csinálok vonalzót :wink: :wink:
Csak akkor most már mondd is meg hogy hogyan kell, jó????????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Totka!
Szegény Panni!
Mielőbbi jobbulást kivánok neki.

Juci!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Jó kis éjszakai kaland :shock: :shock: :shock: :shock:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


:P

M.

Kép

Kép
megann
 
 


sziasztok!


megjöttünk sopronból :) nagyon jól éreztük magunkat.
egy nap voltunk parndorfban, amikor pont még egy kicsit hideg is volt, aztán fertő-tó, sopron, és a hőségriadó alatt szinte csak a szállodában voltunk, és az eszti körül forgott a világ. homokozá-hintázás-pancsizás-motorozás, és más élvezetes dolgok :)

én meg két délelőtt is tök egyedül olvasgattam a légkondis szobában, amíg az anyuék homokoztak :D és egyébként is jó dolgom volt. egyetlen baj, hogy kb 2 kilót híztam egy hét alatt :shock: pedig eddig egész jól álltam. sok kaja, ráadásul volt idő enni, mert ugye az Eszti nem rángatott el az asztaltól, és pihentem is, képzelem hány kilónál tartanék most az Eszti nélkül :D

Hajni!
vendégekkel ne foglalkozz, sajnos vannak ilyen emberek, nem érdemlik meg, hogy vendégül lássátok őket.
Panninak meg küldünk sok gyógypuszit, hogy mielőbb gyógyuljon meg!!!

Megann, hol vannak már azok a képek??!
ez a része nekem is tetszik svédországnak, de valahogy depressziós lennék az időjárástól. vagy annyira nem vészes? nem szeretm, ha sokat esik az eső. és a nyelvet sem lehet könnyű megtanulni.
a vízbe esett Léna tényleg nagyon roszz látvány lehetett :(

mi tegnap óta klímával alszunk, itt fennt nem lehet kibírni. most is Eszti alszik, betakartam, és megy a klíma, most néztem egész kellemes ott az idő.
első este, amikor hazajöttünk nem kapcsoltam be neki, hajnali 6-kor ébredt, és nem azt mondta, hogy apa-anya, hanem hogy inni-inni-inni, de kb 100x, mire odaért apja a vízzel, amikor legurított 3 dl-t egyben :shock:

ma délelőtt mi is pancsoltunk együtt a kádban, délután még beígértem neki az apjával is, de lehet, hogy én is csatlakozom, mert utána olyan jó volt :)

olvasgattam vissza, mire emlékszem még.....

Prünyti!
annyira csinos vagy!! egyáltalán ez nagyon jó kép rólatok, kis rózsaszín-pink együttes :)
a -30 kg-ért le a kalappal embernek!! ezt elmondom férjnek, de benne nem tudom, lesz-e ennyi akaraterő. ma reggel megkérdeztem, hogy neki rugdos-e már a babája? :lol:

tényleg!
elkezdett ficánkolni a Kistesó, és tegnap este apa is érezte, olyan boldog volt :D
Eszti meg folyamatosan puszilgatja a hasamat, meg odabújik, meg köszön a tesónak, már főzött is neki :) lassan gondolkodnom kell az átmeneten, ha megszületik a pici, akkor ne a hasamat puszilgassa :D

tegnap voltunk magzati szívuh-on, lényegében minden ok, persze nekem nem teljesen negatív, de ezt már fel sem veszem, nekem mindig van valami érdekes, nem egyértelmű...
kedden megyek a magánrendelőbe uh-tra, remélem kiderül, hogy Bencénk lesz-e vagy gondolkodjunk a lányneven.

Zsuzsa!
olyan jó a blogod! észre sem vettem és majdnem végigolvastam ;) azon a kakis poénon én is nagyon jót derültem! eszméletlen okos Julcsi! és a lebácsizott néni is vicces volt.

KépKép
KépKép
and
 
 


az Eszti folyamatosan dolgozott, a fertő-tónál kavicsot válogatott:

Kép

még lesz egy kedvenc kép, de az húgomnál van

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok, üdv itthon újra And :)

Jó kis kép!

Megann, éljen a vonalzó.
nagyon kirázott a hideg a medencés dologtól, főleg mert most hallottam ismerősömtől, hogy nekik az ismerősük gyereke (1,5éves) belefulladt nemrég. Juj, annyira rossz...
Tényleg nagyon vigyáz mert terhessen még a reakcióidő is lelassul.
Én pl. állandóan felborulok, megbotlok, stb. Pedig nem vagyok ennyire béna ,kiejtek mindent a kezemből.


Hajni, gyógypuszik mennek!

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


csak gyorsan ezt feldobom :) épp a pizsit adom rá, ő meg énekel a Kistesóhoz :)

Kép

KépKép
KépKép
and
 
 


Örüljetek lányok, bizonyosan jön az enyhülés, ahogy holnap a Balaton felé veszem az irányt... :wink: :oops: :lol: :twisted:

Megann!
Hú ez jó ijesztő lehetett tényleg! :(

And!
Nagyon megható ez a pocinak éneklős kép! :)
Melyik szállodában voltatok?

ayse
 
 


Sziasztok!

Még mindig az iszonyat meleg hatása alatt pihegünk, de ma mintha egy pár fokkal enyhült volna a dolog.

Kuha
Most én nevettem nagyon jót! Danika cica!!!! :lol: :lol: :lol:
Egyébként a Zoodiákus- t néztük meg. Amikor kijöttünk a moziból még mindig forró volt a levegő :shock:

Megann
Azta mindenit! Még jó, hogy nem történt nagyobb baj! Szegénykém, borzasztó lehetett!

And
Nagyon aranyos éneklő Esztike! Meg ahogy kuporog a homokban az is nagyon aranyos. Kellemes lehetett egy picit lazítani! De így is kell, pláne egy kismamának!

Hajni
Szegény Panna, jobbulást Neki! Honnan lehet ezt a betegséget elkapni? És mi ez?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Benianyu

DAnikának boldog névnapot kívánunk! (bár tudom,de akkor is....)

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Megann! Boldog névnapot!

Mi most 3 hétre eltűnünk! Először Szeged, onnan Balaton, majd Kis-Balaton, végül Mecsek. Nem semmi 3 hétre csomagolni. :roll:

További szép nyarat mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Sziasztok lányok!

Hazajöttünk egybe, nagyon jó volt összességében a nyaralás, úgyhogy meg is beszéltük, hogy jövőre is ide megyünk a legkisebb közös többszörössel is...csak a felújított részlegébe...

most már ki van pakolva, mostva...nagytakarítani majd szerdán fognak (örülök, hogy most nem nekem kell csinálni :wink: :D

Visszaolvasni nem igazán tudtam, csak a képeket nzegettem meg...majd teszek fel még párat én is a jó pancsis képekből, amiket az utólsó 4 napban csináltunk.

And, látom ti is nagy kavicsosok vagytok! :lol:

Bodza, nektek jó nyaralást!

Benianyu, Daninak boldog névnapot!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Megann
Boldog névnapot kívánunk sok szeretettel!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok! :) Most csak gyorsban! :oops: :wink:

Megann,
Lénának és Neked sok boldogságot kívánunk névnapotok alkalmából! :)

Juci, Prüntyi,
Köszi a köszöntést Dani nevében! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Kati
Balázsnak jobbulást!

Daninak, Lénának és Megannak boldog névnapot kívánok!

Mi is eltűnünk egy hétre, Horvátország után jövök!

Nyaralóknak jó nyaralást, otthonmaradóknak jó pihegést!

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Lányok nincs valakinek véletlenül lementett útipatikája?
Ha van dobjátok fel légszi, vagy jöhet emilben, priviben.
Előre is köszönöm!

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Thomasanne,
Elmentett listám nincs, de leírom, amiket vinni szoktunk.
Lázmérő, lázcsillapító, orrcsepp, Fenistil krém + csepp, Cebion, ragtapasz, széntabletta, Betadine krém. Most ennyit jut eszembe, de majd a többiek biztos kiegészítik. Remélem, valamennyit segítettem!
Jó utat! Érezzétek jól magatokat! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Szasztok!
Daninak, Lénának és Megannak boldog névnapot kívánok!
Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok,

Nagyon jo volt a szulinap, bar Baptiste egy kicsit el van tajolva, tegnap varosnapoztunk ma meg szulinap, mar ket napja nem aludt delutan, igy most megy a hiszti! :o

Megann, Lena es Dani boldog nevnapot!

Bodza
Jo nyaralast


Thomasanne
Nektek is nagyon jo nyaralast kivanok

Pruntyi
Akkor jo, ha jol ki tudtad magad pihenni!! :lol:

And,
Annyira aranyos a pocis kep, nagyon meghato :lol: Kaviccsal mi is imadunk jatszani, a jatszoter tele van vele!! :lol:

Hu, meg ket nap, nem hetfon, hanem csak kedden erkeznek :cry:

Most megyek lefekudni, kivagyok :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok !

Megjöttünk mi is a Balcsiról, nagyon szuper volt minden, holnap dobok képeket, meg jövök az élménybeszámolóval.
Visszaolvastam, de most csak Jucinak reagálnék: Juci :oops: :oops: :oops: ,ez tiszta égő... Még most is röhögök, fogggalmam sincs, hogy miért a kutya jutott eszembe. Valahogy az volt bennem, hogy a kutyátok a Dani... De lehet, hogy azzal kevertem, hogy egyszer Benianyu mesélte, hogy ki volt akadva, hogy találkoztak valakivel, akinek meg a kutyáját hívták Daninak?? :roll: :roll:
Ilyesmire emlékezhetek, Benianyu??? Jaj, már magam sem tudom, de jó kis történet lett volna, nem, ha Juciék mégiscsak a kutyát hozzák be a tetőröl... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na, most lépek, de holnap jövök!

Jó éjt!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

KUha
:lol: :lol: :lol:

Megann
Lénának is nagyon boldog névnapot kívánunk! :oops:

Thomasanne
Kiszáradás ellen lehet kapni ilyen port azt javasolnám. Azt csak feliratni lehet asszem. Mikor indultok? Mert nekünk van, szívenes átadom ha kéritek. Aztán szerintem még szem és fülcsepp sem árt ha van otthon. Marcinak is bepirosodott a szeme, mondjuk nem használtuk de ártani nem árt ha van. Aztán én Smekta port szoktam széntabletta helyett, de végül is ua. Ja igen, Hányingercsillapító kúp! Asszem ennyit szoktam vinni.
Kívánom, hogy ne kelljen használni! És kellemes nyaralást.
Ha kéritek a port akkor vagy csörögjél reggel meg még itt leszek egy picit.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Jó reggelt! (merthogy én vagyok az első :lol: )

Lányok, az elmúlt kb. 2 hétben nem volt ilyen kellemesen hűvös éjszakánk! Nagyon jól esett, pláne, hogy kb. kakivá égtünk hétvégén a Balcsin. Minden mozdulat fáj, a bőröm, mintha 3-4 számmal kisebb lenne, feszül rajtam.
Tegnap hazafelé még elugrottunk a patikába, vettem Feniderma spray-t (Panthenol utódja), mert már a sírás kerülgetett, még a kocsiban is, ahol igencsak ment a légkondi. Minden ruha zavar, sőőőt, fáj...

Szóval a vitorlázás valami fantasztikusan jó volt!!! Balatonkenesén voltunk ott van egy (egyébként több is) vitorlás klub, ahol az unokatesómék hajója van. Hát komolyan mondom lányok, aki még nem próbálta, és egyszer az életben lesz rá lehetősége, az mindenképpen próbálja ki!
Ez egy életforma,és csak imádni lehet!!! Nagyon - nagyon élveztük Robival. Kb. szombat de. 10-re értünk le, rögtön ki is hajóztunk, és este 9-kor jöttünk vissza a kikötőbe. Amit szombatra ígértek vihart (és ami miatt elmaradt a Balaton átúszás is), az elmaradt, így nagyon jó kis vitorlázós időnk volt. Még a naplementét is a Balaton közepéről néztük meg.
Párszor lehorgonyoztunk, jó sokat fürcsiztünk a Balaton kellős közepén. Számomra megdöbbentő volt, és persze kellemes csalódás, hogy mennyire más, mennyire TISZTA és GYÖNYÖRŰ a Bacsli odabent, ahol csak a madár és a vitorlások járnak. Szó szerint, a lábam ujjáig leláttam a vízben, olyan tiszta volt!!!

Éjjel a hajón aludtunk, és olyannyira tükör sima volt a Balaton, hogy a hajó meg sem mozdult a kikötőben...
Vasárnapra megérkezett a beígért vihar, igaz, mi kb. du. 4 órakor indultunk haza, addig nem volt olyan vészes.
Ahhoz viszont baromi erős szél volt, hogy vitorlázzunk is, úgyhogy vasárnap a klub privát partrészén dagonyáztunk a balcsiban, meg a klubhoz tartozó hotelban jakuzziztunk, úsztunk a finom hűs medencében,stb.
Egyszóval, mi, akiknek még soha nem volt része ilyenben, nagyon-nagyon élveztük. És pillanatok alatt szerelmesek lettünk ebbe az egészbe.
Persze, azt hozzá kell, hogy tegyem, hogy mindez nem egy olcsó hobbi, sőt, kifejezetten drága mulatság, úgyhogy az a veszély minket nem fenyeget (sajnos), hogy nagyon rászokunk, arról nem is beszélve,hogy saját hajót vegyünk.
Pl. az unokatesómék hajója kb. annyi pénzbe került, mint amennyit mi a lakásvásárlásra szándékozunk (tudunk) költeni... És saját elmondásuk szerint mindaz, hogy ennek a klubnak a tagjai, és minden más, ami a hajókázással összefügg, éves szinten szintén egy-másfél millió forintjukba kerül.
Nekünk csak kerekedett a szemünk Robival... De nagyon könnyen meg tudnám szokni, és el tudnám képzelni az életemet úgy, hogy minden évben kb. 3-4 hónapot a Balcsin tengődünk, egy ilyen vitorláson.

Azt azért mindenképpen még el kell mondanom, hogy természetesen unokatesómék hajója a többihez viszonyítva, valahol a középkategória alsó részén van... Gondolhatjátok, micsoda hajók, yachtok stb. voltak ott.

Na jó, nem áradozok tovább, így is fáj még a szívem, hogy mindezt csak ilyen kevés ideig élvezhettük. Inkább dobok néhány képet nektek még.


Kép
Kép
A naplemente, valami gyönyörű volt!
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Végre egy picit hűvösebb van!! :)

Panna jól van, még két napig szednie kell a Supraxot, de szombaton már csak hőemelkedése volt, és rengeteget kűzdöttünk az ivással.De Ok minden!
Enni is mostmár csipeget, kedvenc a főtt kukorica!Viszont majd egy kilót fogyott itt a pár napban! :cry: Úgy sajnáltam, olyan kis nyúzott volt szegénykém!
Tegnap késő délután elvittük Gyopárosra strandolni, persze hogy imádta!Kedvence a csúszda, és ha az apja dobálja!!! :)

Most meg gyümilevest főztem Neki, és cukkinit rántottam ki, remélem eszik belőle pár falatot!!


Ma hajnalban megszületett barinőm kislány Jázmin, 4050g-mal, 51 cm-rel!!! :D Nagyon várom már, hogy megnézhessem Őket!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Még azt elfelejtettem, hogy Panninak már csak éjszakára kell pelus!!!!!!! :D :P :D :P :D :P :shock: A múlt heti dögmelegekben pelus nélkül volt, és mostmár önként megy a biliért, abba pisil-kakil!!!
Ma csak bugyiban voltunk a boltban, és a zöldségesnél, és nem történt baleset!!! :D
Ill.most alszik a kiságyában, szintén pelus nélkül, du.-tán mennem kell gumilepcsit beszerezni!
Kíváncsi vagyok, ha felébred, lesz e baleset?
Egyébként ha ráadom a pelust, leszedi, és mondja, bugyi, bugyi!!!

Más:
unokatesóm dec-re van kiírva, első babájuk lesz.
Szeretnék levetetni a köldökzsinórvért az őssejthez.
Tudnátok segíteni, hogy megy ez???????(gondolom itt közülünk sokan levetettétek, ill a tesónál is le fogjátok)

Sajna(úgy útálom, hogy mindíg ezt kell írrni), mikor Panna született, számunkra-pénztárcánkéra-elérhetetlen volt.

köszi szépen előre is!!!

Csóközön.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka!

Gratula Panninak a pelusnélküliséghez!! Nagyon ügyes!!!

Őssejt témához sajnos nem tudok hozzászólni, mi sem vetettük le. (hasonló okokból).


Nekem is lenne kérdésem, még mindig Gergő kiütéseivel kapcsolatban. A meleg kiütés meddig tart? Tarthat akár napokig is??
Ami pénteken kijött rajta, az mostanra már szépen elmúlt, viszont tegnapra meg a homloka lett teli, egészen a haja tövéig, ill. még a haja alatt is egy kicsit. Meg van a füle mögött, és a kis tokáján egy nagyon kevés.
Szerintetek??? Anyum barátnője, aki a háziorvos asszisztense , azt mondta, hogy simán melegkiütés, és hogy hintőpor, de az a fajta, amivel anno a köldökcsonkot hintőporoztuk. Szóval az a h...clorofenes (mittudoménmianeve). Lényeg, tegnap hazafelé a patikában ilyet is vettünk, a patikus is azt mondta, hogy az jó rá.
Be is hintőporoztam, de nem sok változás lett mára.
Reggel is kapott, ill. most, ebéd után lezuhanyoztunk, szárazra töröltem, és ment Gergő aludni. Most is hintőporoztam. Kíváncsi leszek. De úgy veszem észre, hogy nem viszket neki.
Na, azért gondoltam, felhívom a gyerekdokit, meg is tettem, épp a nyaralás kellős közepén sikerült elérnem. Ő meg azt mondta, hogy a hajlatokba mehet, a homlokát ne hintőporozzam, hanem van egy krém, aminek az a neve, hogy Alsol, és hogy azzal kenjem...
Na, most legyek okos, mi?? Pláne, hogy a krémet valahogy elvből elvetettem, mondván, hogy attól mégjobban befülled alatta. Erre a doki meg ezt tanácsolja.

Vélemények???

Ja, mégegy: lányok, már vágom vissza a centit, ma kezdtem felhőtlen "szabadságom" utolsó hetét. Mához egy hétre, teljes gőzzel munkába állok!!!! Már nagyon várom ám!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Kuha
Nagyon jók a képek! Biztos nagyon nagy élmény lehetett. A naplementés kép, tiszta képeslap.
Olyan fura, hogy mész vissza dolgozni. Nekem kicsit szívszorító, hogy így elmúlt az idő :? De örülök,hogy Te örülsz.
Kuha
Én továbbra is a sűrű zuhanyzást ajánlom és max Fenistil cseppet. Tehát tök mást, mint a doki 8)
Mindenesetre a helyedben ha jó szakembernek ismerted meg ráhallgatnék. Szerintem.
Hajni
Gratulálok a barátnődéknek! Jó egészséget, sok boldogságot!
Panna irtó ügyes, hogy már szinte szobatiszta :shock:
Örülök, hogy jobban van! Nem írtad, hogy mitől van ez a betegség?
Köldökzsinór vér kapcsán szerintem a neten könnyű rábukkanni. Keressetek rá. Sajnos más ötletem nincsen, mi sem vetettük le! :?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci!

Hát igen, azt elfelejtettem írni, hogy a Fenistil cseppet adom, (szerintem anyum el is felejtette hétvégén), sőt, a dokinak is elfelejtettem mondani.
Zuhanyzás megy ezerrel, azt anyu is csinálta, mondta is, hogy négyszer-ötször zuhanyoztatta Gergőt.

Nekem is nagyon furcsa, hogy megyek vissza dolgozni, és úgy, ahogy mondod, szívszorító is egyben. És elsősorban nem is amiatt kesergek, hogy mennyire telik az idő (amiatt is nagyon, de jelen esetben nem), hanem inkább Gergő miatt. Nagyon rossz érzés, hogy már nem tölthetek vele olyan sok időt, mint eddig. Tudom, hogy max. 1 év múlva ez mindenképp bekövetkezett volna, és hát ez az élet rendje, de akkor is olyan rossz.
Viszont azoknak is igazuk van, akik azt mondják, hogy viszont azt a kevesebb időt, amit együtt töltünk, ezáltal sokkal tartalmasabbna fogjuk tudni együtt tölteni. Hát, remélem, ez mindenképpen így lesz!

Kép
kuha
 
 


halihóó

névnaposoknak boldog névnapot! :)

Évi, én is csak azt tenném, mint Juci. Esztinek is volt olyan kiütése, ami sokáig tzartott, de olyan kis apró tűpöttyök voltak, mire elkezdtem aggódni (pontosabban ember macerált), addigra elmúltak, szóval nem 1 nap alatt. mondjuk a homlok az furi, de hát ott is izzad szegény.. mindenestre sztem bármit csinálsz vele- előbb-utóbb nyxomtalanul elmúlik ;) :)
Balatoni vitorlázás szuper lehetett! nagyon csinos is vagy ! :)


sioproni szálloda a hotel fagus volt. a kaját leszámítva tényleg 4 csillagos volt. eddig kb ezer éve a hotel sziesztában voltunk, ami szintén a lővérekben van, de most anyu újított, és nem bántuk meg :) :) :) sőt, ősszel lesz ott egy kongresszus, már mondtam férjnek, hogy gondolkozzunk rajta, hogy elmenjünk együtt...

őssejt: mi vetettünk le Esztitől, sajnos nem lett elég a mennyiség, tesónál még nem beszéltünk róla, de apuék már mondták, hogy ők szeretnék, és finanszírozzák. én a ceizel endréset javaslom, ő is ott rendel, hirtelen nem jut eszembe a nevük, a XIV. ker. Bolgárkerék utcában vannak. ne a krio intézetbe menjenek szerintem. ahol mi csináltuk, ott külföldre vsizik 2 helyre az anyagot, és már bejáratott a dolog.

Panninak extra nagy gratul a szobatisztasághoz!!

mi is jól haladunk, de nem mindig szól, van, hogy csak látom rajta.

Jázmint pedig üdvözöljük ebben a szép világban és jó egészséget kívánunk a családnak és neki is!

én is kérdeznék valamit.
az eszti elkezdett mindent dobálni, legidegesítőbb, hogy a kaját, szalvétát, evőeszközt stb -t a földre. én már szankciózok, de ember szerint túl szigorú vagyok. már idegesít, hogy idegesít, mármint az Eszti ilyenkor. és tök tehetetlennek érzem magam. ma volt először, hogy beígértem neki a túró rudit (Évitől lopva az ötletet), és akkor rendesen evett. de nem akarok neki minden kaja után azt adni.
és direkt csinálja, a kis csibész, látja, hogy idegesít.

a túró rudira egyébként az apja szoktatta rá, amiért pipa vagyok rá, egész jól elvolt nélküle. most meg tegnap megkaparinbtott 2-t a bevásárló szatyorból, és nem lehetett elvenni tőle a zsákmányt, amikor mégis váletlenül sikerült megszerezni, abban a pillanatban akkora hisztibe csapott :shock: rögtön ezerrel sírt, ordított, persze apja odaadta neki a rudit, ő meg két pofára befalta, de azért még sírt közben. persze nagyon aranyos volt, de félek, hogy kezd elszabadulni a szabad akarata...

Évi, nekem is furcsa volt, hogy mennyire örülsz, hogy mész vissza dolgozni, pedig nemrég még én is így örültem. így hatnak rám a hormonok :wink: :D
a háztetős jelenetre én is a kutyát képzeltem :oops: :lol: :lol: tiszta dinka vagyok én is, valahogy annyira az a szép kutyus van a fejemben, el is felejtettem a cicát, úgyhogy én is érdekes képet festettem magam elé :lol: :lol: :lol: most belegondolva, mekkora ökrök vagyunk, hogy menne már fel a tetőre a kutya????!! :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
and
 
 


Kuha,
Szuperjók a képek! :) Biztos nagyon klassz hétvégétek volt! :) Tényleg csinos vagy, az a csíkos felső nagyon jó! :)
Gergőnek jobbulást, remélem hamar elmúlnak a pöttyök. Én is inkább Fenistil csepp és hintőpor párti vagyok.
Beni két és fél éves volt, mikor visszamentem dolgozni, de én lelkibeteg voltam. Az egyetlen jó, hogy újra felnőttek között voltam, használtam az agyam. De ideges voltam, hogy Benivel mi van, amíg nem én vagyok vele, pedig az Anyuékkal, vagy az Anyu egyik barátnőjével (aki a pótnagyink) volt. Az viszont igaz, hogy az együtt töltött idő sokkal tartalmasabbá válik. :)
Dani kutyára nem emlékszem, persze én tudtam, hogy cica, jót röhögtem a feltevésen, hogy Juciék a kutyát kergettek a tetőn. Rémlik nekem is, hogy beszélgettünk ilyesmiről, de inkább Ben(j)i nevű kutyákat ismerek. :wink:

Juci,
Érdekes éjszakai kaland volt a Danicica vadászat! :wink: :?

Totka,
Éljen, hogy Pannid már szépen gyógyul és nagy gratula a szobatisztasághoz! A leadott egy kiló, ami tényleg sok, biztos hamar visszajön az étvágyával! :)
Gratula a barátnődnek Jázminbabához! Sok boldogoságot kívánok nekik! :)

Megann,
Kivert a víz, mikor olvastam, hogy Léna beleesett a medencébe! De nagy szerencse, hogy nem történt semmi baj!
Ha belegondolok, lehet, hogy Dani is utánam ugrott volna. Ilyen kicsi korban nincs még félelemérzetük a babáknak.
A végén Anyukád mikor tudja meg a kistesó hírét? Szép a vonalzód! :)

And,
De jó kis pihenés lehetett! Főleg, hogy lazítani is volt lehetőséged! :) A pocakpuszilós kép annyira megható és a kavicsoson is nagyon aranyos Eszti. :)
A kavicsozás nálunk is menő. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


And,
Dani is dobál mindent, engem is nagyon idegesít, főleg, ha a kaját dobálja vagy kilocsolja a vízét. Általában ez akkor történik, mikor már nem annyira éhes és én el is veszem a tányért előle. Olyan ügyesen iszik már rendes pohárból, de muszáj résen lenni, mert egy perc alatt kiborítja, vagy előbb beledobál a pohárba dolgokat. :?
Ő is próbálja ám, hogy meddig húzhat, de ezzel nem sokáig.
Azt sem szeretem, ha a játékokat/mesekönyveket dobálja, de akkor inkább adok egy puha labdát a kezébe, hogy azt lehet. :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Most, hogy ilyen jól elbeszélgetek magammal, :oops: :oops: még azt akartam mesélni, hogy Daninak bújnak a hátsó alsó őrlőfogai. Talán emiatt ébredt mostanában kicsit gyakrabban éjjel. Más jelet (koppkoppkopp) eddig nem vettem észre. Volt egy nagy sírás a játszón, elesés vagy hiszti már nem is tudom, de nagyon jól bele tudtam kukkantani a szájába, jó erős volt a napfény. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a névnapi köszöntéseket :)
Ilyenkor mindig elszégyellem magam hogy én milyen felületes és figyelmetlen vagyok ezen a téren :oops: :oops: :? :?

Nem sok időm van, végig sem tudtam olvasni..most viszont azt kérdezném hogy a születési anyakönyvi kivonatot hol lehet pótolni??????vagy hogy lehet pótolni?????
Nem találom Lénáét..fogalmam sincs hol lehet :? :? :? :?

Holnap meg holnapután egyáltalán nem tudok jönni, mert lemegyünk a Velencei tóhoz az unokatesókkal....szombaton meg utazunk Krétára....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Itt vagyunk mi is csak a számítógépünket is megviselte a meleg.

Prüntyi
Pocakos- Tüncsis kép nagyon jó.

And
Eszti nagyon édes a képeken.

Barbi
Olyan jó képeket teszel fel mindig a fiúkról. Tényleg sugárzik róluk milyen jól érzik magukat a bőrükben.
Mindjárt indultok Horvátországba. Irigy vagyok :wink:

Anikó
Hát neked jó kis nyarad lesz. Család, tuti nyaralás, aztán jössz haza.

Kuha
Hajókázás szuper lehetett. Tudod, a jót hamar megszokja (megszokná) az ember. Remélem a bőröd rendbe jön és Gergőről is eltűnnek a kiütések. Briginek is volt, a helye napokig látszódott ahogy írtad, mintha száraz lett volna ott a kis bőre. Én is a köldök ápolós hintőporral szórtam.

Bodza
Úristen hogy megy az idő. Kristóf most született és mindjárt megy.

Megyek, mert ébredés van.

Kép
Kép
maresz
 
 


Kuha,

Nagyon jok a kepek, a legszebb szerintem is a naplementes! Jol nezel ki te is (ti is), a kepen. Gondolom az is jol esett, hogy kicsit kiszelloztettetek a fejeteket gyerek nelkul :lol: Egy hajo valoban eleg sok koltseggel jar, de aki megteheti szerintem valoban megeri! Csodas elmenyeket ad, hozzateve, hogy sajnos nem kisgyerekeknek van kitalalva, igy en alig vagy csak reszben tudom csak kihasznalni! Majd iden, ha anya velem lesz, jobban kielvezem talan!
Kiutesre mar irtam, hogy en a hintoport hasznalom, szerintem nem lehet veszelyes ez a melegkiutes, ha valoban annyira meleg van.

Itt viszont valami eszmeletlen szar a z ido most peldaul fuj a szel es szakad az eso, epp mondtam anyueknak, hogy hozhatnanak a kocsiban egy kis meleget!

Maresz
Koszi, remelem az lesz

Megann,
Jo nyaralast Kretan!

Benianyu
Orlofogakkal szerencsetek van, nekunk majdnem kinn van mindegyik, de elegge megszenvedett vele!
Balazs is mindent dobal, ha mar nem ehes es nalunk az van, ha megkerdezem tole, vagy raszolok, hogy miert dobta le, akkor ravagja, hogy a kutyanak szanta :lol: :shock: !

And,
Orulj neki, hogy van akarata! :lol: :lol: Na szoval :oops: Sajnos boltokban en is rahagyom, ha nem akarok egy hatalmas sivalkodast, otthon viszont szigorubban veszem a dolgokat! Persze ezerrel megy a hiszti, eszmeletlen kitarto de en megtanultam mar hallgatni az orditasat! :lol:
Abban remenykedem, hogy meg kicsik ok, hogy akaratossa valjanak, majd ugy ket es fel eves korban jon a dackorszak, akkor jobban kell vigyazni, hogy ne MINDENT engendjunk meg es tudatosan ellent kell mondani, mert ilyenkor viszont kialakulhat az, hogy hisztivel mindent elerek, akkor hisztizek :cry: :cry: Sajnos eleg turelemjatek, de mar eszrevettem, hogyha eleg kitarto vagyok egy-egy hisztis jelenetnel, egy ido mulva abbahagyja es eleg csodalkozva nez ram :lol:

Juci,
Danikutya, Danicica, eloszor azt hittem, hogy a gyerek van a teton :oops: :oops:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Kuha,

En elhiszem, hogy orulsz a munkaba allasnak de azt is, hogy aggodsz egy kicsit Gergo miatt! Biztosan hianyozni fog majd az eddig megszokott ritmus neki, de en is biztosithatlak, hogy tartalmasabb lesz a rovidebb ido! Meg ha hullafaradtan erek haza, akkor is talalok ra idot, hogy foglalkozzak vele, neha sokkal ertelmesebben, mint amikor egesz nap otthon vagyok vele es hagyom tengeni az idot es a dolgokat! Mar csak egy het?? Hogy rohan az ido!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Totka,

Oulok, hogy jobban van Panni! Egy kilo valoban sok ilyen kicsi korban, de majd visszapotolja o, ha jobban lesz! Sajnos nalunk is kezd kialakulni, a neha abszolut nincs kedvem enni tipusu dolog, amikor visszaadja a tanyerjat egy ranezes utan, es bevagja, hogy ezt nem szeretem vagy ez nem kell!
Gratula a bilihez, bevallom en teljesen el vagyok keseredve, Balazst semmivel nem lehet ravenni, hogy bilire uljon. Csak akkor pisil, ha pelus nelkul van, azt is ugy mint a nagyok(persze ellesve nagytesotol a peldat), hogy eloredol, szetteszi a labat es le a fure!
Pedig, mondja, hogy most pisil vagy kakal, szol utana egybol, de ha leveszem a pelust, kepes addig visszatartani a dolgokat, amig vissza nem adom ra! Vagy magyaraz, hogy "pam-pam kuku" vagyis fenekre csapas, ezzel ijesztem mindig :lol: :lol: es mutatja, hogy eppen mit pisilt ossze :oops: :cry: Remelesm nem lesz pelusos oviskorig :lol: :lol:
Meghat nalunk meg meleg sem volt, hogy tudjam csak ugy egy szal semmiben jaratni :cry: :cry: Fene vinne el az ilyen nyarat :evil: :evil:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

Lányok jót nevettem a verziókon Dani és a tető ügyében :lol: :lol:
Aniko A tiéd kicsit horrorisztikus, gyerek a tetőn :shock: :P
Marci is volt úgy,hogy a parton inkább nem pisilt amíg nem volt rajta pelus. Aztán elmondtam Neki, hogy nyugodtan pisiljen, csak ha kakilni kell akkor szóljon. Olyan édes, aztán először riadtan szólt, hogy pisi utána már nevetett :P

Benianyu
Most hogy írod DAni fogát, lassan megszámolom hogy Marcinak hány foga van. EGy ideje már nem fogzik. Cserébe igen korán elkezdte.

And
Ismerős. És én is idegbajt kapok ettől.
Meg attól készülök még ki amikor már nagyon fáradt ebéd előtt és teljes hisztériát kezd el. Semmi nem jó. Olyankor csak a nagy türelem segít.
Az ilyen dobálásoknál Marcinál nem segít ha a kezére csapok vagy ilyesmi. Igazából résen kell lenni és amikor látom, hogy kezdeni a bomlást akkor kiveszem az etetőszékből és véget ért a kaja.

Marci pedig nagyon türelmetlen :cry: MOndjuk volt kitől örökölni. Én is az vagyok.
De olyan szinten,hogy sikítozva hisztizve csapkodja a játékait, ha mondjuk nem tudja össze illeszteni a darabokat vagy valami nem sikerül. Pillanatok alatt kikészül.
Többi babónál ez hogy van?

Mea
Hogy vagytok?

Emese
Félve kérdezem, hogy Ti? :wink:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, köszi Juci jól vagyunk a körülmnyekhez képest.
Ugyanis nem változott a helyzet semmit, és már félek nem is fog, ill. fogalmam sincs hogyan tovább.........

Lívike jól van, egy gond van, nem nagyon eszik.
Nem tudtok ebben tanácsot adni, mert tényleg szinte levegőn él!!!!

A képeket megnéztem mind szuperek és irigykedem a családi boldogságokra, megmondom őszintén :cry:

Miért nem tudtunk mi is normálisan szeretetben békében élni???? :cry: :cry: :cry:

Megyek is inkább, nem akarok rossz hangulatot okozni.

Puszika Nektek és gyerkőcöknek!!!

Mea
mea
 
 


Mea,

Sajnalom :(
Nemreg irtam, hogy Balazs is elkezdett hullamosan enni, hol nagyon, hol semmit csak a tej kellenne neki! Szerintem ne aggodj, ha normalisan fejlodik! Lehet, hogy ot is megviseli a ferjeddel valo szetvalas :?:

Na, noverek mar Franciaorszagban vannak, kb kora delutan ernek ide :lol: :lol: :lol: :lol: Tegnap este csinaltal almaspitet, ma reggel meg gyorsan csinaltam egy Tiramisut. Delben meg nekilatok a paellanak! UUUUUUUUUgy varom mar, csak vanszorog az ido :roll:

Balazs valamit megertett a dologbol, mert tegnap ahogy vetettem az agyakat, nezett nagyott es kerdoen mondta, hogy nagyi? nenje?? Mat meg teljesen be van sozva, nagyon varja mar oket!

Juci
Csak par pillanatig gondoltam, hogy a gyerek :lol: :lol: de valoban horrorisztikus volt, mire rajottem, hogy "csak" a macsek :lol: :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Anikó!!
jajj de jó nektek! nagy családi dzsemboríííí :D :D :D majd azért, ha lesz időd, mutass képeket a nagycsaládról! :)

köszi a véleményeket, mondjuk nem vígasztal, hogy más is dobál :? mi ezt kb 2-3 hete kezdtük, sopronban volt a legszörnyűbb. én is igyekszem elvenni a kaját, ha elkezdi, de sokszor az első pár falat után jutunk ide. pláne sopronban, nem akartam, hogy kaja után fél órával szóljon, hogy éhes. de azért igyekszem erős lenni, mondván, hogy van azért tartalékunk.

ma végre ivott szőlőlevet, amit sk préseltem. tegnap egy pár falat dinnyét. tavaly falta a szőlőt, a barackot. idén kirázza a hideg, de a szó szoros értelmében, tolja ki a szájából a nyelvével, és beleborzong. nem értem. sok fini gyümi...

tegnap éjjel hatalmas ordítás volt, beszorult a lába a rácsok közé, de olyan durván, hogy sehogyan sem tudtam kiszedni, csak még jobban beszorult. ember meg kint ült a teraszon, én meg ordítottam, de nem hallotta meg. majdnem egy perc volt, mire megoldottam, ágyelhúzás, húztam-emeltem-nyomtam, jajj de rossz volt, hogy úgy éreztem nem tudok segíteni. szerencsére hamar viszaaludt, de nekem még mindig rossz rágondolni.

Mea!
kitartás! én ugyanezeket a kérdéseket tettem fel pár éve az előző emberrel,k és csak most tudom a választ, nekem szerencsém volt, tarstatok ki, mindannyian megérdemlitek, hogy boldogok legyetek. Juci írta múltkor, és tök igaza van, előre nézz, ne hátra! :)

Juci,
érdekes lehet, hogy ennyire látod magadat Marciban. most konkrétan a türelmetlenségre gondoltam. most azért biztos türelmesebb vagy, mióta ő veletek van, nem? :wink: egy türelmetlen ember mellé kell egy türelmes :) nálunk én vagyok a türelmes :wink: :D Eszter egyelőre úgy tűnik bírja cérnával a dolgokat, csak a makacs akarata az apjáé :D

apukám megjegyezte sopronban, hogy ebben a gyerekben két automata működik, az egyik folyamatosan azt mondja, hogy ANYA-ANYA, a másik azt, hogy NEM-NEM :D gondolom ez sem ismeretlen nektek, legalábbis remélem ;)

ha van, finom gyümölcsleves recepteket elfogadnék!

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok!!

Péntek este megjöttünk a Balcsiról...bár nem mintha hiányolt volna valaki!! :( :(

Egyébként nagyon jól telt a nyaralás...tikkasztó hetet fogtunk ki.
Végül is csak a szállodában volt iszonyat meleg...viz mellett tűrhető volt!! :)

A szállodában all inklusive ellátást kaptunk...úgyhogy a mérlegre rá sem merek állni!! :oops: :oops:

Meli is jól érezte magát...bár a meleg miatt kicsit hisztisebb volt!! :?

Én is jól vagyok és remélem Mollival is minden rendben!!
Tegnap voltam vérvételen meg tüdőszűrőn...minden oké!! :)

Megpróbálok visszazárkózni hozzátok,de nem igérek semmit!! :? :oops:
Most is olyan,de olyan álmos vagyok...

Kuha!!
Melin is kijöttek ilyen apró kiütések...homlokán,a vállánál hátul,nyakán...olyan érdes ahogy irtad!!
Én hintőporozom és már javulgat...remálem hamar elmúlik!!

Minden névnaposnak boldog névnapot utólag is!!!

ancsi26
 
 


Jajj,azt szerettem volna kérdezni,hogy akinek a gyerkőce már nem kiságyban alszik,akkor milyenben????
Fotót is kérnék ha lehet!!!!

Köszi

ancsi26
 
 


Sziasztok!

And!

Én éppen most főztem egy bazi nagy adag gyümilevest, küldjek???
Konkrét receptem nincs, mindig az megy bele, ami éppen van: most alma, körte, barack, a fagyasztóból magozott cseresznye. Egy kis fahéj, szegfűszeg, vaníliáscukor. Ízlés szerint cukor és citromlé, és a végén egy vaníliás pudingporral szoktam kicsit besűríteni.

Ancsi!

Örülök, hogy jól éreztétekmagatokat, és hogy minden rendben van tesóbabával és Veled is! :) Peti már régóta a franciaágyban alszik, de sajna nem egyedül. Vagy én, vagy férj vele alszik. :( Napközben meg szintén a franciágyon alszik akkor egyedül, de az egyik szélén van az a bedugható ágyrács, hogy ne guruljon le róla. a másik végét, meg paplannal barikádozom el.

Mi tegnap jöttünk meg anyuéktól, olyan hirtelen mentünk el, hogy nem is tudtam jelezni. Szóval bocsi, hogy épp hogy jelentkeztem a balcsi után és ismét eltűntem, de nagyon szupi volt ez a pár nap is! Peti nagyon szépen elkezdett már beszélni, szinte mindent elmond utánunk, persze önállóan még nem használ egy csomó szót, de szépen haladunk. Már napok óta szinte egész nap pelus nélkül vagyunk, néha van baleset, de annyi baj legyen. Magától még nem szól, de sokszor megkérdezem, és akkor sikerül bilibe pisilni. Ma és tegnap sem volt rajta pelus a déli alvásnál (ez olyan 2-2,5 óra) és egyik nap sem volt gond, utána bilibe ment a pisi. :)Nem mondom, hogy tökéletes, de alakul ez is szépen, remélem őszre már nagyjából sikerül leszokni a pelusról.

Hajni!
Pannának gratula, nagyon ügyes csajszi, hogy ő már szól is, hogy pisi-kaki! :) Én most erre a lépésre várok Petinél ;) :wink:

Megann!

Jó nyaralást Nektek ismét, és örülök, hogy minden rendben tesóbabával! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Hozzánk már megérkezett a pesti viharnak a szele, és a felhők is itt vannak! Remélem, lesz is belőle valami...

Lányok!

Mindenkinek nagyon köszönöm a kiütéses hozzászólásait! Mára úgy tűnik, sokat javult a helyzet, már nem is látszik semmi, viszont érdesnek még mindig érdes a bőre, dehát gondolom, az is elmőlik majd.

And!

Örülök, hogy ilyen jól éreztétek magatokat Sopronban. Az meg külön jó, hogy ilyen jókat tudtál pihizni, és anyud meg tesód mentesítettek!

Dobálás sajnos nálunk is megy, igaz, egyelőre szerencsére csak a játékait dobálja Gergő. Ez viszont engem marhára idegesít, és ezért bizony szankciók járnak. (arról nem is beszélve, hogy nemegyszer célzottan, mondjuk az apja feje felé dobálja a játékokat). Szeretném, ha megtanulná, hogy a játékaira, könyveire stb. vigyázni kell, nem pedig rongálni őket.

Benianyu!

Köszi neked is a dícséretet! Csíkos felő tényleg nagyon szupi, bár inkább ruha, tavaly vettem az Auchan-ban, strandruhának árulták, 450 Ft volt. Ahhoz képest még mindig nagyon jó állapotban van, pedig sokat használom. És tényleg jó a színe is!
Dani fogak :( Remélem, gyorsan kibújnak neki!

Megann!

Ha még aktuális, akkor szerintem a szül.a.könyvi kivonatot annál az önkormányzatnál kell kérni, amelyik kerületben Léna született!
Ha olvasol még minket addig, akkor érezzétek nagyon jól magatokat Krétán!!!


Anikó!

Szerintem Te már mostanra nagyban a rokonokkal múlatod az időt! Érezzétek nagyon jól magatokat. Ezt a paellát nagyon szívesen megkóstolnám egyszer, nagyon jól hangzik...
Akartam már ezerszer kérdezni,hogy Te mikor kerültél el Magyarországról? És milyen körülmények között? Persze, csak ha publikus. Meg az is lehet, hogy már leírtad, csak én nem olvastam anno.
Ja, meg azt akartam még kérdezni, hogy az iwiw-en megtalálható vagy?

Aranyosak vagytok, hogy leírtátok a véleményeteket, tapasztalatokat a munkába állással kapcsolatban. Tudom, hogy nem lesz könnyű, főleg lelkileg, de próbálok nem sokat gondolni erre, mert az még csak jobban tetézné a dolgokat. Igyekszem majd megbírkózni a feladattal...


Ancsi!

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat Balcsin. Sikerült végül kipróbálni a csúszdás élményfürdőt?? És ha igen, élvezte Meli?

Viki!

Gratula Petinek a beszédhez, na meg a pelusnélküliséghez is!! Nálunk most az a helyzet, hogy reggel, mikor leveszem az éjszakai pelust, és ráadom a másikat, akkor Gergő kb. negyed óra múlva már le is szedi magáról, és a maga módján elmagyarázza nekem, hogy nem akarja, hogy ráadjam.
Ilyenkor bugyiban flangál, és én ezerszer is megkérdezem, hogy kell-e pisilni. A válasz: nem. Persze, én már látom, hogy kell neki, áll a bigus, meg hát fogdossa is, de mindig azt mondja, hogy nem.
Na, ilyenkor próbálom ráültetni a bilire, de inkább hozza a pelust, hogy azt adjam rá. Aztán, mikor végzett, újra leveszi.
Úgyhogy ez még közel sem olyan állapot, mint ahol Peti,tart.

Kép
kuha
 
 


Kuha!

A pisihez általában Peti sem ül rá a bimbire, én tartom neki és állva belepisil :oops: Amúgy reggel én megkérdezem Petit, hogy húzzunk-e pelust, és erre ezerrel mondja, hogy NEM. A déli alvás előtt meg mindenképpen pisil egyet bilibe.

Benianyu!

Hajrá Dani fogacskák! remélem hamar túl lesz rajta szegényke.

Peti ma átaludta az éjszakát!!!!!!!!! Ez nálunk nagy újság, mert eddig csak kb 5x volt erre példa a 22 hónap alatt (az is azt utolsó 1,5 hónapban)! Este 19.45 -től reggel 6.15-ig aludt!!!!! :D :D :D :D

And!

Peti akkor dobálózik, amikor már nagyon-nagyon fáradt, és nem tud mit kezdeni magával. Délelőtt 11 körül, meg este 6-7után, de akkor szinte mindent. A játékait, a tányért, a terítőt, vagy ami a keze ügyébe kerül. Szerencsére nem túl gyakori ez az eset nálunk, (legalábbis még)remélem ennyivel meg is ússzuk!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


egy két kép, de tényleg nem sok, ígérem!

Kép Kép Kép Kép Kép

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


sziasztok!

jelentem a Bence nevet még tartalékoljuk nem tudom kinek, szóval hugija lesz az Eszternek!! éljen a nőuralom! :lol:

egyébként egy kis vesemedence tágulatot mutattak, ami az Esztinek is volt, részben emiatt kellett a genetikai vizsgálat. meglátjuk most mi lesz, de most nem agódom annyira emiatt, mint akkor, remélem megint rendben lesz minden.

Viki! gratulálok Petinek a palusmentes nappalokhoz! még emlékszem milyenek voltak az át nem aludt éjszakák, úgyhogy nagyon örülök, hogy ípeti is megmutatta, hogy tud ő, ha akar :) még mindig szopizik? :) te még bírod, hogy éjjel nem alszol? engem kicseréltek, mióta tuti az esténk :)

Ancsi!
én gondoltam rátok, már nem tudom ki jegyxezte meg, hogy már csak 50 napod van hátra, és akkor elszörnyülködve néztem, hogy tényleg, neked mindjárt itt a finish :) az ágy téma engem is érdekel, főleg, h tegnap úgy beszorult az Eszti lába a rácsok közé.

lánynévval rosszul állunk, mint múltkor is, de most azt a taktikát követjük, hogy mindenkinek azt mondjuk erzsébet lesz, vagy margit, és apa már hozza az utónévkönyvet :wink: :D

KépKép
KépKép
and
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?