Új privát üzeneted érkezett!

Nálunk, az örökké hűvös Hüvösvölgytől felfelé és északra, a porotherm 38-as téglafalak között , ahol még júniusi estéken is komolyan felmerül a kandallóba begyújtás lehetősége, és ahol a mikroklímához nem szokott vendégek még júliusban is hajlamosak a hálózsákukra takarót teríteni, és az átlaghőmérséklet jó 6 fokkal kevesebb, mint bp-es, szóval még itt is csepegtetően izzasztóan forróság van, sztem ma tuti rekord dől.

Ayse
Babanet Klub
Nagykovácsi

ayse
 
 



ayse
 
 


Ayse,

Es ne felejtsuk el az anyosom olasz szarmazasat sem :lol: :lol: :lol: szoval magyar-spanyol-olasz es francia.
Ferjet a regi munkahelyemen keresztul ismertem meg. Tolunk vettek sepruket :lol: :lol: Remelem a fiuk nem a maccsos tulajdonsagokat fogjak tole orokolni :oops: :shock:

Bodza
Lehet allergia is nem??? Hidd el, hogy neha a legtisztabb gyerekek kapnak el ilyen durva dolgokat :shock: :shock: Sajnos mi is tul vagyunk mar egy Mat kiscsoportos tetvessegen :shock: :shock:
Igen, a polipnak valoban nincs ize magaban es nagyon ragos, ha tul van sutve. En rantani szoktam sortesztaban vagy plancsan kisutom hagymaval es paprikaval, nagyon sok borssal es soval, de nem szabad tulsutni!

nagyon le van lassulva a topik, mi van veletek????????????????????????????

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 

 
 

Sziasztok!

Megjöttünk tegnap, itthon vagyunk, nálunk minden ok.
Leszámitva ezt az állati időjárást,ami itthon van :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

folyt...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


na szóval...

képzeljétek, milyen szörnyű éjszakám volt....

Lefekvés előtt átirányitottam a szobánkból a mobilklimát Léna szobájába, gondoltam egy kicsit arra is menjen...
Erre elaludtam és jó 2 óra múlva jön férjem hogy ömlik be Lénához a hideg és hogy majd jó tüdőgyulladást fog kapni.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Én hülye elaludtam........
Hát úgy elkezdtem bőgni, meg öklendezni, meg ájuldozni hogy teljesen kivoltam hogy hogy lehetek ilyen hülye....

Most reménykedem hogy nem lesz baj....mert a kondi a mi szobánkban volt és a nyitott ajtótól kb 3 méterre állt a kondi, ezen kivül még egy kispárnát is felállitottam a kiságy rácsához hogy ne menjen közvetlenül a hátára....de hát ki tudja...

Szerintetek ha lesz valami, akkor mikor várhatóak a tünetek??????
(jelenleg semmi baja Lénának., evett-ivott semmi megfázásos tünet....)

És mik a tüdőgyulladás tünetei??magas láz???köhögés stb...

Idén már én is voltam légkondi beteg de az az autólégkonditól volt :roll: :roll: :roll:

Iszonyatosan lelkiismeretfurdalásom van.....és nem tudok megnyugodni.....
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann,

Ugyan mar, elaludtal, dehat te is lehetsz faradt! Ha a klimat hasznalod, inkabb lefekves elott hutsd le a szobakat! Nem igazan jo akkor hasznalni, amikor mar fekszetek, tapasztalatbol mondom mert mar en is fazitottam meg a fiukat ilyen modon! Ha megfazott, remelem nem :roll: , akkor azt ugyis hamar eszreveszed! Sajnos neha nem lehet kikuszobolni :cry:
Milyen volt Svedorszagban?? Meselj!

Ayse,
A szomszedkislanyt nem akarja a ferjed vagy ugy egyebkent 3. gyereket :lol: :lol: :roll:
Ja es elfelejtettem irni, hogy nekem is nagyon tetszik a jatszoteretek, nagyon szuper lett!!

Hol vagytok??

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Megann!
Ne aggódj, a leírás alapján sztem nem veszedelmes a dolog és már kijött volna, ha megfázott.
Lelkismeretfurdalásod meg végképp ne legyen.

Anikó!
A 3.-at nem akarja.
A szomszédkislányt mára is áthívtam, annyira jól pancsolnak együtt! :D
(hiába, én mindig is úgy képzeltem, hogy a gyerekek barátai hozzánk jönnek - csak azt nem szeretem, amikor kihasználnak, de ez más tészta).

Ne aggódj, pár nap, megjön a család és már Te sem leszel itt!

ayse
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a Balcsiról, jaj, nagyon szuper volt, kár, hogy csak egy nap :(
A fiúk iszonyat élvezték, ki se lehetett szedni őket a vízből, még este 8-kor is fürödtünk és Leon sírva fakadt, mikor kijöttünk.......
Zamárdiban voltunk, jó meleg volt a víz és gyerekeknek totál ideális, ugráltak, sétáltak a vízben.
Sajnálom, hogy nem tudtunk lemenni legalább egy pár napra, de Gabi sajna nem tud több szabit kivenni, pluszban rengeteg itthoni melója is van.

Megann!
Ne legyen lelkiismeret furid, csak jót akartál. Nekem is megfázott mind a két fiú a légkonditól már, pedig a kocsiban nem is megy erősen, mégis.....
Nekem taknyiztak 1-2 napig, kicsit köhögtek.
Milyen volt Svédország? Képek? :P

Bodza!
Ótvar :evil: :evil:
Tényleg tuti, hogy az?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Hát, fogalmam sincs, hogy tényleg ótvar-e vagy sem, a doktornéni mindkét gyerek fülére épp csak rápillantott, úgy diagnosztizált. Azt mondta, elég sokan jönnek most ezzel, a közfürdőkben, szabad vizekben könnyű elkapni. Írt rá valami antibiotikumos kenőcsöt (Fucidin) , amivel tegnap kétszer bekentem, meg ma reggel, és már most gyönyörű mindkettőnek a füle, alig látszódik valami.

Barbi! De jó lehetett a Balcsi! Ilyen időben tényleg ott kell lenni, máshol meggyullad az ember.

Megann! Ne parázz, azzal meg a pocaklakónak ártasz. Ami történt, megtörtént, sztem észrevetted volna már, ha valami baja lenne Lénának.

Ayse! Pedig neked nagyon jól állna a 3 gyerek! Szerintem igazi ősanya típus vagy! :lol: :lol: (és ezt értsd pozitívan!)

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát, a nem létező t...kömről is folyik a víz... :twisted: Ez a mai nap valami nagyon brutál, Gergőt sajnálom a legjobban, tök meztelenül van, és szakad róla a víz...
Hát ez van, ilyenkor még a medencébe sem hajlandó kimenni az ember, ott is ezer fok van...
Ülünk a leredőnyözött szobában, és várjuk a nagy csodát.
Meg azt, hogy már holnap ilyenkor legyen, megyünk mi is Balcsira, igaz, csak hétvégére.
Gergő marad itthon, anyuék vigyáznak rá. Most olyan felnőttes kiruccanás lesz, unokatesómék hajójára megyünk, hát kíváncsi leszek.
Szerintem simán oda fogunk sülni a Balcsi közepén a hajóra.
Arról meg ne is beszéljünk, hogy éjjel szerintem kb. ezer fok lesz bent a hajóban... Na , de mindegy, majdcsak kibírjuk valahogy... :lol: :lol: :lol:

Megann!

Tessék küldeni a képeket, meg az élménybeszámolót Svédországról...

Léna miatt meg ne legyen lelkiismeret furdallásod, ez bárkivel előfordul, nem direkt csináltad...
Gondolom, a férjed megjegyzése is rátett egy lapáttal, hogy ennyire kiakadtál...

Ayse!
Tényleg nagyon szupi a játszóteretek, a gyerekek biztos nagyon élvezik!!

Bodza!

Szegénykém, remélem, nem gondolod, hogy bármelyikünk is azt gondolta rólad, hogy nem fürdeted a gyerkőcöket... :) Nyugi, anno gyerekként mi is átestünk egyen s máson... És nem azért, mert nem puceváltak minket a szüleink... Bárhol elkaphatták a gyerekek, pláne, hogy erősen fertőző... Jobbulást nekik!!!

Ayse!
Még azt akartam írni, hogy anno, gyerekkorunkban mi is átestünk valami hasonlót, viszkettünk jobbra balra, a dokik azt mondták, hogy rühesek vagyunk, aztán a másik dokik azt mondták, hogy ekcémások, stb-stb. Sajnos öcsémnél és nálam elég sokáig tartott, majd' egy évig. És mi is kaptunk ilyen undoríto fehér, büdös löttyöt, azzal kellett minket reggel-este, tetőtől talpik bekenni. Nagyon büdös volt, és ráadásul baromira csípett és mart minket.
Aztán elmúlt, a mai napig nem tudjuk, mi lehetett az...

Barbi!

Balcsi jó lehetett, tényleg kár, hogy csak ennyi időre tudtatok menni. De vígasztaljon, hogy hamarosan indultok Horvátországba. És hogy az milyen tuti lesz majd!!!


Egyébként tényleg leült egy kicsit a topik...
Nálunk vasárnaptól egészen tegnap délutánik sem kábeltv, sem internet nem volt. Szétvetett az ideg, kb. húszezres telefonszámlát csináltam, annyit hívtam a szolgáltatót. Dühít, mert nem ez az első eset...

Gondoltam is, hogy majd nem győzök visszaolvasni, de hát a szinte semmit nem volt nehéz... :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Csikken! Köszi az ötletet! Igaziból apartmant lehet találni elég sokat, de vagy már foglalt, vagy irtó drága, vagy annyira kinn van a városból, hogy órákat kéne utazni Róma belvárosáig.

Más: lányok, ti mit főztök ilyen melegben? Egyáltalán esznek a gyerekek? Én mára hideg tzatzikit csináltam, de most gondolkodom, hogy süssek-e mellé husit. Egyrészt nem is hiányzik a hús, másrészt meg a fene kíván ilyenkor a tűzhely mellett ácsorogni. Ötleteket kérek kajára!

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Évi!
Hú, de jó lesz a balatoni hétvége, főleg, hogy kettesben mentek :D
Rólam is szakad a víz, dög meleg van, mi se megyünk ma sehova.
Nem tudunk még a telekre se kimenni, mert rengeteg a munka itthon, mosni, pakolni kell. Pontosabban kellett, mert már kész vagyok, még délután porszívózok......

Bodza!
Örülök, hogy ilyen gyorsan javulnak a srácok, akkor lehet tényleg ótvar volt :roll:
Én ma zöldborsó főzit csináltam, kiváncsi vagyok, mennyit esznek belőle. De feltétet én se csinálok.
Holnap hideg gyümileves lesz őszibarackból, azt esszük 2 napig szerintem.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Bodza!

Tutod, mi jutott még eszembe? MEgkereshetnéd esetleg a római magyar kultúrális intézetet. Hátha van épp szabad szobájuk. Nem tudom, hogy egyébként ki szokták -e adni vendégeknek, de egy próbát megér. Tudom, hogy van ott több szoba is, anyumék tavaly előtt ott voltak. (keresztanyámon keresztül, de sajnos őt nem tudom megkérdezni, mert a két család halálosan összeveszett).
Szóval, lehet, hogy ezek a szobák csak az intézetben fellépőknek van fentarta, nem tudom, de egy próbát megér...

Én tegnap spenótot csináltam, GErgő falta, főtt tojással. El is fogyott mint. Ma nem főzök, nincs kedvem se megmozdulni, úgyhogy a tegnapelőttről marat tésztára rakok sajtot, tejfölt, és kész...
Egyébként, nem akarom elkiabálni, de úgy látszik, Gergő megemberelte magát, és újból gyönyörűen eszik.
Igaz, kellett hozzá a terror is, amit alkalmazok kegyetlenül, de pl.
tudja, hogy ha megeszi az ebédet, akkor kaphat egy túró rudit.
Olyan vicces, mikor hozom a kaját, már mondja, hogy "tújó". És ezt hajtogatja egész ebéd közben... De szépen meg is eszi a kaját.
És megérti , hogy ha nem eszik legalább egy keveset, nincs túró.
Úgyhogy jó fiú lett...

(gondolom, ez addig tart, míg nem anyuék fognak ár vigyázni augusztusban - sejtem, hogy utána kezdhetem előlről az egészet...)

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Bodza
Örülök, hogy jobban vannak a kicsik. Nekem is volt tetüm kiskoromban, pedig tiszták vagyunk! :wink:

Megann
LÉna jól van? Amúgy szerintem gyorsan kijönnek a tünetek és nem hiszem,hogy nagy baj történt. Max picit megfázott, de már azt is látnád szerintem.
Amúgy tökéletesen megértelek én perceket igazgatom a ventillátort miután elaludt Marci, hogy érje is, de ne is :wink:
És ne legyél ennyire szigorú magaddal, Te is ember vagy, ráadásul babát vársz. Elaludtál és kész.Egy tanulságot leszűrhetsz belőle, hogy jelen állapotodban fokozottan koncentrálnod kell dolgokra talán és így biztosan ügyesen elkerülöd majd a hasonló eseteket!

Kuha
Marci is egész jól eszik ebben az időben (lekopogom). Én rendelem a kaját, illetve főzök is Árpinak. Csak azt úgy szoktam, hogy több napra előre és olyan husos dolgokat amiket szeret. Marcinak meg zöldséges, változatos dolgokat szeretnék adni, meg amúgy is finnyás igen ritka az, hogy többször megeszi egymás után a dolgokat.
Ő is ebéd után kap egy túrórudi. Régebben úgy mondta a túrórudit, hogy tujaja :P Most már egész ügyesen kimondja.

Délelőttönként kimegyünk a Duna partra. Ilyenkor árnyékos a mi oldalunk és nagyon kellemes. Kifejezetten hűs ilyenkor. 11-ig maradunk kb. A haza fele út az kinzó, már kellő forróságban csücsülünk az autóban. De kb 10 perc az út, vagy annyi sem.
Készítettem pár képet, majd prezentálom.

Barbi
De jó lehetett a Balcsinál! Gondoljál a nyarlásra, kitartás!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Na a képek. Lesznek TEsómról és Ábrisról is.
Meg Tesómmal vagyunk ketten az egyiken.
Szeretem ezt a képet. Kép
Kép
Kép
Kép Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki piheg ebben a melegben, persze aki éppen nem nyaral! Ilyenkor tuti a skandinávoknál, igaz Megann? :wink:
Apa szabadságon van a héten is és jövő héten indulunk végre Horvátországba!!!! Már nagyon várom!!
Ebben a kellemes kánikulában férjem kialálta, hogy ő kifesti a hálószobát, ami már lassan 1 éve készül. :shock: Miért pont most jutott eszébe? Lelkesen glettel és csiszol, holnap fest, én levegőt is alig kapok. Tegnap azért engedélyezett magának egy kis pihenőt és elmentünk strandra: Kép A kancsóm
Kép az enyém
Kép ez is az enyém
Kép mondom, hogy az enyém
Kép na jó, feladtam

folyt.

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Juci
Ábris, hogy kikerekedett, nagyon helyes!
Marcin milyen jól áll ez a kendő!

Ayse
Férjed beszélhetne a férjemmel, ő 4 gyereket szeretne, én háromnál megállnék. :roll:
A játszóteretek nagyon szuper, leírnád újra a játszóteres honlapcímet?

Megann
Csak semmi lelkiismeretfurdalás! Tudod a terhesagy bármire képes!
Képek?

Bodza
Jobb már a gyerkőcök bőre? Már látom is.

Tomi felébredt..

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Köszi lányok, olyan aranyosak vagyotok :oops: :oops: :oops: :oops:

Léna egyébként teljesen jól van még mindig :) semmi nyoma hogy megfázott volna..

Svédország...

Hát elég lightos turistáskodás volt ,tekintve hogy Lénát a játszótéren és a mókusokon kivül sokminden nem érdekelte :lol: :lol: :lol:
Ami feltűnő:

Sokkal kevesebb ember van a fővárosban mint nálunk :shock: ezen nagyon meglepődtem, mert azt gondoltam, valahol minden főváros egyforma...hát nem..itt kb fele a népsűrűség..

Ami érdekesség és nagy pozitivum..az a szociális háló, a társadalom fejlettsége ....mire is gondolok????
Pl egy válás esetén általában úgy itél a biroság hogy a gyerekek egy-két hetet egyik másik egy-két hetet másik szülőnél töltik.
És a szép benne az, hogy ez nem csak biroi gyakorlat hanem szülői gyakorlat is...azaz az apukának is nemcsak joga van, de a valóságban fel is vállalják a mindennapi gondokat bajokat...
az apa is egyenrangú szülő az anyával mindenféle értelemben....

Amúgy meg nagyon nagyon erős érdekvédelmi szövetségek vannak a munkaidő betartására, a férfi-női egyenjogúság felügyeletére...és ez látszik az embereken is..

És az egész társadalom sokkal odafigyelőbb, érzékenyebb mint eddig bárhol láttam..
Ez nagyon tetszett bevallom...bár nagynéném szerint az elmúlt években rohamosan romlott náluk is minden....(képzelem milyen lehetett addig :shock: :shock: )

Ami még nagyon tetszett:

Hogy milyen természetimádók a svédek....
Aki csak teheti megy a civilizációból az erdőbe, a természetbe.
Nagynénéméknek is van nyaralójuk(mint nagyon sok embernek ott), komolyan olyan mint egy mézeskalácsházikó az erdő legmélyén, ahol mókusok és egyéb állatok tanyáznak.
Tele az erdő ehető gombával, szamócával, fekete áfonyával, málnával és szines virágokkal.

Amit sose birnék megszokni: hogy a 19-20 fokos tó már épp jó hogy fürödjenek benne :lol: :lol: :lol: brrrrrrrrrrrr a hideg kiráz.......
én halásznadrágban pólóban ülök a tónál, a nagynéném meg a család lubickol a fagyos vizben :shock: :shock: :shock: :shock:

És ami nagyon király:

a kaja...minden féle halas-rákos-izkavalkád.... :wink: :wink: :wink:
Majd kilyukadt a gyomrom amikor nagyvacsorákhoz nagynéném spéci nyers lazacszeletei ott diszelegtek az asztalon ilyen olyan mártással, nekem meg csak csorgott a nyálam, mivel ugye nyerset most nem ehetek :? :? :? :?

Ja és igen...az árak...hát iszonyú drágaság van...... :shock: :shock: azaz hogy is mondjam, nekünk drágaság...nekik nem annyira, mert ugye ott a bérszinvonal is magasabb és az adóteher meg jóval kisebb...
Szegény nagynéném majd lefordult a székről amikor mondtam hogy itthon mennyi az szja.

Az unokatesóm most végezte el a ovónői-tanitó női főiskolát(1-3. osztályig tanithat is), de ő bölcsibe akar menni.
Kapott is állást....havi 22.000 svéd koronáért....
ez bruttó...de akkor is, érdemes beszorozni 27 ft/korona árfolyamon...és ez a szakma ott sincs túlfizetve...

Úgyhogy egyszóval Svédország még mindig jóléti állam, én úgy gondolom..... :roll: :roll:

Na most hirtelen ennyi...de majd még úgyis eszembe jutnak dolgok.....

Amúgy meg kivagyok, még ki se merem dugni az orromat itthonról..
Igaz a kényszer rávitt hogy bemenjónk délelőtt az árkádba kánikularuháért...


M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok! :)

Életjel.... :oops: :oops: . Szóval, megvagyunk, élünk, virulunk. :)
Csak már nagyon közeleg a költözés, (aug. 5) és elég sűrű napjaink vannak. Ma épp meghozták a gépeket, amiket a múlt pénteken vettünk. :)
Tegnap vettünk Beninek egy íróasztalt és egy új ágyat, mert eddig a heverővé átalakítható babaágyán aludt, amin még ugyan elfér, mert 140 cm-es, de tervben volt már neki egy nagyobb. Ezt most megkapja Dani, egyelőre még rácsokkal. Össze is szereltem, imádok ilyen lapraszerelt dolgokat szerelni, szerencsére, mert Apa nem egy barkácskirály. :)
Holnap megyek megint takarítani, ablakot pucolni, a fiúk meg mennek az Anyuékhoz! :)

Juci,
Nagyon jók a képek! :) Ábris milyen nagyot nőtt! :) Marci is helyes! :)
Most már tudom, miért nem találkozunk sosem a játszón. Jövő héten, ha szabad délelőttöm lesz (???) mi is lemegyünk a Dunapartra, a fiúk imádják.

Megann,
Üdv újra itthon! :) Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! :)
Lelkiismeretfurdalás ügyben már megnyugtattak a lányok, osztom a véleményüket én is!

Thomasanne,
De jó képek! :) Ismerős ez az "enyém!!!, ez is az enyém!!!" leosztás. Dani már mondja is, hogy az enyém, megtanulta Benitől és remekül alkalmazza. :?
Tomi már szépen kilóg a babakocsiból, olyan nagy fiú! De az nagyon jó, hogy el tudod benne altatni! :)

Bodza,
Az a lényeg, hogy jobban vannak a gyerekek, bármi is volt a baj! :)

Ayse,
Szerintem is illene neked 3. baba! :) Nagyon jó helye lenne nálatok! :) Jó volt az időjárásjelentésed! :)

Barbi,
De kedves vagy, hogy így dícsérted Benit. Tényleg jó napja volt vasárnap! Kedves volt Nolcsival. Elég hangulat ember, kényszeríteni nem lehet, bár senkit sem, ha ő kezdeményez, akkor jól sül el. :)

Aniko,
De jó, hogy már csak pár nap és együtt leszel a családoddal! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Totka,
Danit sem zavarja a nagy meleg, simán alszik. :)
Igazából engem sem, én nagyon bírom, bár a hajam engem is zavar most egy kicsit. Jól le van vágva, nem nagyon lehet összefogni. A tiéd milyen lett?

Kuha,
Nem lehet a medencét a fa árnyékába tenni? Úgy azért kellemes lenne. Én megzavarodnék itthon bezárva. :?
Tök jó, hogy Gergő újra jól eszik. "Tudidudi" nálunk is játszik, de inkább vacsora után apával felesben. Szokott is szólni Dani a vásárlásnál, ha meglátja a polcon, hogy Apának vegyünk. :)
Jó hajókázást a hétvégén! :)

Kedden voltunk a mogyoródi auqaparkban. Nagyon nagyon jó volt. Akartam feltenni pár képet, de Dani épp felébredt. Majd pótolom. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Juci-Thomasanne,

Nagyon jok a kepek!
Juci,
Egy kicsit hasonlitotok novereddel nem??

Thomasanne,
4 gyerek????? Akkor bele kell am huznotok :lol: :lol:

Bodza,
Jo, hogy mar muloban ez a dolog!

Ayse
Szerintem is jol allna neked a 3. baboca!
Ferj nalunk akarta volna, de en sajnos mar nem akarok tobbet! Ugy erzem, annak ellennere, hogy imadom a gyerekeket es nalunk is rengeteg barat-baratno-unokateso megfordul, de ez a ketto is kielegiti teljes mertekben anyai osztoneimet! Fiatal lanykent mindig azt mondtam, hogy nekem sose lesz gyerekem noveremmel ellentetben, aki rengeteget akart. Hat nekem ketto van mar, ok meg megalltak az elsonel :lol: :lol: , aki mar raadasul 13 eves, igy nem hiszem, hogy akarna meg1t.
e azert egy kislanyert mindig is sajogni fog a szivem azt hiszem :lol: :lol:

Benianyu,
Igen, mar tiszta gyomoridegem van, persze jo ertelemben, ennek eredmenyekepp alig megy le valami a torkomon es meg 1.5 kilo lement rolam :lol: :lol: :lol:
Latod, Beni is tud jo fiu lenni!! Gondolom mar te is alig varod a koltozest!!

Megann,
Nagyon erdekes dolgokat irsz :roll: Kepeket is kerunk, ha van! Na, en sem mentem volna bele a 20 fokos vizbe, nalunk is, el kell erje legalabb a 27 fokot :lol: :lol: a medence vagy barmilyen folyoviz :lol: :lol:
Terhesseget mikor jelented be???? Tudjak mar???

MAR CSAK 4.5 NAP!!!!!!!!!!!!!!!


Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Benianyu,

Milyen most a hajad??
En ma voltam fodrasznal, jol leszedettem, mert eleg suru es befestettem a tovet, mert a Balazs ota valami eszmeletlen sok osz hajam van :shock: :evil:

Olvastam pont es anya is mondja, valamint irjatok is, mekkora hoseghullamok vannak odahaza :shock: Hat akkor csak oruljek itt, mert nalunk ugyan nincs hosegveszely! Mara is mondja a vihart estere es reggel olyan huvos volt, hogy majd 11-ig kiskabatban voltam! Delutan sem megy feljebb 30-31 foknal a homerseklet :shock: Szoval melegnek meleg van, de nincs hoseg!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Benianyu!

Nem akarom elhinni, hogy neked ez az időjárás fekszik :shock: :shock: :lol: :lol:

Én befeküdtem egy nagy kád hűvöskés vizbe a Lénával :shock: , ezt mindenkinek ajánlom, nagyon üditő volt, és kb kiszállás után még 10 percig egész jól éreztem magam...

Úgy látom egyébként hogy a gyerekek ezt is sokkal jobban birják, mint a felnőttek... :roll: :roll:

Ja mit is akartam még????

Léna nagyon cukin beszélget, mindent szépen mond utánunk, egy csomó hang nincs még meg, igy lett a mókusból mótus pl... :lol: :lol:
de nagyon beindult.....és az esik az eső cimű dalt már tudja mert én mondom a sor elejét ő meg a végét...sőt valamikor elkezdi maga is egyedül....


Aniko!

Még nem mondtuk senkinek a babát...
Kicsit ideges vagyok, ma este megyek dokihoz.....és megint parázok, nehogy valami rossz dolog legyen..tekintve hogy mindenféle terhességi tünetem megszűnt 1,5 hete :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann,

:lol: Ennek inkabb orulnod kellenne :lol: :lol: ne parazz, minden renben lesz!! :lol: :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Aniko,
Milyen jó kis fogyókúra! :) Nem szenvedsz, mégis mennek le a kilók. :) Igen, várom már a költözést, elég sűrű két-három hét áll előttünk.
Én is őszülök, festetem a hajam. Most közel olyan színűre, mint az eredeti, gesztenyebarna (kb.)

Megann,
Mi volt a dokinál?
Nem mondom, hogy nincs melegem így 40 fok körül, de inkább ez, mint a 15-20 fok nyáron, amikor dzsekit kell adni a fiúkra reggel és olyan érzésem van, hogy már mindjárt vége a nyárnak. :? :?
Mi is beültünk a kádba Danival, mikor felébredt és egy jó nagyot pancsiztunk. Először még Beni is beszállt, de aztán inkább kintről locsolt minket vizipisztollyal. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Helló lányok!

Voltam dokinál és minden ok :P :P :P :P
Nagyon szépen látszott a kis babócám, méretileg is rendben, szivhang is rendben, a köldökzsinór is rendben :P :P
Úgyhogy most megnyugodtam.

Este 7 kor férj bekapcsolta a klimát fent, igy most elég elviselhető a háló plusz Léna szobája.
Meghozták ma a rendes klimákat is....6 beltéri egység meg 3 kültéri.....nem is tudom mikor lesznek fölszerelve...

Ja még egy....valaki irta hogy biztos férjem szavai bántottak nagyon, amikor elaludtam.....biztos félreérthetően irtam.....
nem vádolt ám a férjem, csak felkeltett hogy biztos jó-e ez igy, vagy igy gondoltam e igazából.....
Úgyhogy most nem macerált tényleg :oops: :oops: :oops:

Benianyu!

Háááááát te tudod :roll: :roll: :roll:
Azt hiszem hogy azért most nem irigyellek, hogy ilyen időben kell költöznötök......azt hiszem hogy én eret vágnék inkább mint hogy most költözködjek :? :lol: :lol: :lol:

Lesznek ám majd svédországi képek, csak még nincsenek letöltve és inkább kameráztunk.....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann,
Éljen!!! De jó hírek!!! :) Legalább megnyugodtál!!! :) Mikor mesélitek el a nagyszülőknek? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Az ígért képek. :)
Kép
Kép
Kép Kép
Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Beninanyu
Nagyon jók a képek! Beni vagány, Dani cuki!
Milyen gyorsan elment az idő, már mindjárt költöztök!
Tomi mostanában már nagyon ragaszkodik a dolgaihoz ill., más játékaihoz is. :wink:
A babakocsiban alvás a végső mentsvár, ha nagyon fáradt elalszik benne, de biztos nem kényelmes már neki.

Megann
Ezek nagyon jó hírek! Hogy tudod magadban tartani a nagy hírt?

Anikó
A legjobb fogyókúra! :wink:

Ma egész nap a légkondis autóban mászkáltunk, most érzem csak mennyire meleg van. 31.5 fok a nappaliban. Gusztustalan!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Juci!
Hú, milyen nagy fiú már Ábris, Marci meg nagyon vagány a kendőben :D

Benianyu, Thomassane!
Fürdőzős fiúk édesek, jók a képek nagyon, alvós Tomi, vödrös Dani és csúszdázós Beni is. :D

Megann!
Örülök, hogy minden rendben, anyud se tudja még a nagy hírt? :roll:

Én is felrakok egy-két képet a tegnapi napról

Fürdésre készülődve
Kép
Kép

Ilyen közel jöttek a hattyúk
Kép

Szelíd motoros
Kép

Nolcsi Niki cipőit próbálgatja, imádja a flip-flop papucsokat, rendeltem már neki is :P
Kép

Gokártozást is kipróbálta
Kép

Apa, gyere máááár a vízbe
Kép

Gyümölcsevés
Kép
Kép
Kép
Kép

Anyával
Kép

Vízivás
Kép

Portrék
Kép
Kép

És a vége :P
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Andris itt ül a lábamnál és próbálunk bilizni, de sztem nnek nem sok ereedménye lesz :?

Benianyu/Anikó!
Érdekes, Andris után nekem is több lett az ősz hajszálam. :shock: Még nem vészes (olyan 10-20 szál), de ahhoz képest igen, hogy azt hittem a nagyamám haját örököltem, akinek 70 évesen volt ennyi ősz haja, mint most nekem. Bár ha így maradok 70 éves koromban is, azzal kiegyeznék! :D
(az osztálytali előtt azért kivágom őket. :oops: )

Thomasanne/Juci/Benianyu!/Barbi!
Igazi jó kis nyaralős képek! :D
Ha csak ezeken fut végig az ember, akor is kibontakozik a topik története. :)
Barbi! Lemaradtam...ki is Niki?


Thomasanne!
Ilyen kiskancsóm nekem is van :wink: , csak nélunk a férjem értelmezi úgy, hogy annyira ragaszkodok hozzá, hogy ki se engedem a kezemből. De ez nem igaz! :lol:

JátszI. www.coaland.com


Megann!
De jó, minen oké! :D
Én anyukámnak rögtön az elején elmondtam, mindenki más előtt sokkal, mert szerintem ez fontos egy anyukának. Másrészt ha baj lett volna, azt is elmondja az ember neki úgyis.

Köszönöm a hsz-eket 3. baba ügyben. Sajnos a férjem sztem nem fogja máshogy gondolni. :?
Viszont az jó, hogy az az oka, hogy annyira boldognak és tökéletesnek látja az életét így. :D

ayse
 
 


Jó reggelt!

Strandos képek nagyon jók lettek, egytől egyig...!!!

És Tomi a babakocsiban: haláli! :lol: :lol: :lol:

Benianyu!

Hűűű, nagyon izgi, hogy mindjárt költöztök!! Úúúúgy irigyellek (bocsi :oops: :oops: ). Biztos nagyon szép lesz az új lakásotok!!

Megann!

Én is örülök, hogy minden okés volt a dokinál. Na és most aztán már nem ér aggódni!!!

Egyébként én voltam, aki a férjedet hozta fel, hogy biztos az is bántott, valóban félre értettem, azt hittem, hogy szemrehányóan mondta, hogy mit csinálsz Lénával...

Tényleg, anyud sem tudja még, hogy kisbabát vársz??? HOgy bírod??
Igaz, mit papolok itt, én is csak a 11-ik héten mondtam meg anyumnak, és utána mindenkinek!

Valami katasztrófa, hogy milyen meleg van, tegnap este fél 9-kor Gergő szobájában 34,5 fok volt.
Az a legkisebb szoba, ráadásul az az egyedüli, ami déli fekvésű. Ja, és huzatot sem tudok szegénynél csinálni. Most reggel csak 31 fok volt, mikor megnéztem.
Egy szál semmiben alszik, csak a pelus van rajta. De a kis lüke úgy izzad, mert a takarónak ugye a szájában kell, hogy legyen, ezáltal az egész takaró rajta van a fején, meg a kis testén...
Nézni is rossz... :evil: :evil:

Kép
kuha
 
 


Megann,

Na latod?? Minden rendben :lol: :lol: En nem birnam ki a helyedben, nekem egybol el kellett mondanom mindenkinek :lol: :lol: :lol:

Furdos kepek nagyon jok, Barbi, annyira helyesek a fiuk!!

Benianyu,
Nagyon jok a kepek, biztosan nagyon elveztetek! Sokszor hallottam mar a mogyorodi parkrol, imadom az ilyen csuzdas dolgokat!
Nagyon edes Dani es beni meg milyen nagyfius!
Szerintem tok jol nezel ki az uj frizuval!

Kuha
Meleg :cry: Szegeny Gergo! 34 fok a valoban nagyon sok!!

Barbi,
Noelnek hogy tetszett a gokardozas? Hulye kerdes :lol: :lol: :lol: gondolom imadta :lol: :lol:

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


beni=Beni :oops: bocsanat, egyebknt mar reg meg akartam kerdezni, hogy a Beni minek a roviditese??

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok,

Megann, de jó hogy minden rendben! Mostmár lehetne vonalzód, hogy tudjuk hol is tartasz éppen.

Jézusom ennyi klíma? Lesz majd jó kis áramszámlátok ;)

Benianyu, Barbapapa, Thomasanne, Juci! de jó kis képek! :)
(de jó, ez tökre összeillik, hogy Benianyu és Barbapapa:), kicsit zakkant vagyok...)

puszi: Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok,

Megann, de jó hogy minden rendben! Mostmár lehetne vonalzód, hogy tudjuk hol is tartasz éppen.

Jézusom ennyi klíma? Lesz majd jó kis áramszámlátok ;)

Benianyu, Barbapapa, Thomasanne, Juci! de jó kis képek! :)
(de jó, ez tökre összeillik, hogy Benianyu és Barbapapa:), kicsit zakkant vagyok...)

puszi: Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Ayse,

Akkor harmadik gyerek raktarozva(gondolat)! :lol: Nalatok ugye egy fiu es egy lannyal valoban kiraly lehet, igyhat valoban igaza van ferjnek, hogy ez igy teljes mar :lol: :lol: Dehat ha ikreitek lennenek, 1fiu es 1 lany plusszban, akkor meg feltekenykedes sem lenne :lol: :lol: :lol:
Mikor mesz osztalytalira??

Valoban sokat legyeskedem most az interneten, a munka kicsit fogyoban, valahol mar erezzuk a vakacio lehelletet :lol: :lol: de azert majd megprobalok jonni kesobb is, amikor ellep a csalad :lol: Bar en egyeltalan nem tudok jonni augusztus 4-27-ig, akkor ugyanis megyunk nyaralni! VEGRE!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Anikó!

Rád csupa jó dolgok várnak mostanában: jön a család, aztán egy jóóóó hosszú nyaralás!!
A családod is megy veletek nyaralni? Mennyi időre mennek ki hozzátok? És merre mentek nyaralni???


Nekem lenne egy S.O.S kérdésem: Gergőn megjelent valami melegkiütés, tuti , hogy az, nem vészes, egyenlőre nem túl erős, de a nyakán, és a mellkasa felső részén már azért látszik rendesen. Ja, és jó kis összefüggő területen.
Szóval, mit adjak neki? Adhatom ilyenkor a Fenistil cseppet szerintetek?? Vagy kalciumot? (ami persze nincs itthon, úgyhogy majd max. csak Robi tudna este hozni).
Szóval?
Vagy egész egyszerűen ne csináljak vele semmit, majd elmúlik???

Most letettem aludni, de azt hiszem, ha felébred, mehet pancsizni a fürdőkádba.

Ja, erről jut eszembe, Benianyu kérdezted, hogy nem lehet-e árnyékba tenni a kinti medencét...
Hát sajnos nem, mert egyrészt, baromi nagy a medence, kb. 3 x 2 méteres, másrészt a kertnek a végében van csak egy nyamvadt diófa, de az alá meg azért nem tudom tenni, mert az öregnek a fa alatt van a szőlője, meg némi krumpli elvetve.
Szóval esélytelen.
A medence környékén egy korhadt barackfa van, de kb. van rajta 3!!! (na jó, max. 5 :lol: :lol: ) levél. Úgyhogy esélytelen...

Ja, és várnám a kiütésre az ötleteket!!!
Köszi előre is!

Kép
kuha
 
 


Kuha,

Ha melegkiutes akkor en lemosnam eleg sokszor tiszta vizzel es talan hintopor?? En be szoktam hintoporozni neki, ha kicsattan a melegtol :roll: Talan nezd meg patikaban, hatha tudnanak valami jo kenocsot. Fenistil en inakbb rovarcsipesre adok. Talan a tobbiek okosabbak lesznek!
Nyaralas: tesomek harom hetig lesznek itt, ket het nalunk, itt6 menni szoktunk vidamparkba, aquaparkba, van medencenk igy furcsizunk sokat, majd 1 hetig jonnek velunk az oceanpartra.
Mi ott maradunk 2 hetig, majd egy hetre atmegyunk Spanyolba a Costa Bravara, ahol ferj csaladja el es ott leszunk 1 hetig. Anya egesz oktoberig lesz itt, akkor meg jon velem haza Magyarorszagra.

Na, megyek lefektetem Balazst delutani sziesztara :lol:

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Jajj de elegem van ebből a hőgutásdiból!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Melegem is van, de a fejem, az szinte mindennap megfájdul, és a legrosszabb, hogy állandóan aggódom a gyerekekért: ittak-e eleget, a fejecskéjük napon van-e stb.

Kuha!
Ha úgyis van otthon fenistil cseppetek, akkor már volt hasomló Nálatok nem?
Pont azt javasoltam volna amúgy.
Lilinek egyik nap volt ilyen, szerintem megint kijött a tejcukorra, gyerekkoromban nekem is nyáron jobban előjött. Ő kapott egyszer 20 cseppet (asszem annyi csepp kell, ahány kiló a gyerek), és sokkal jobb lett!
Sőt az unokatestvérnek is ilyesmije volt, amikor itt voltak. A doktornéni megnézte és ő is a fenistil cseppet mondta.
Az persze nem játék, talán érdemes várni egy kicsit, hátha elmúlik és esetleg telefonon konzultálni a dokival.
Napernyő a medence fölé?

Anikó!
Szeptember 2-án lesz az osztálytali. Sokkal soványabb már nem leszek addig :oops: . Na mindegy, hátha nem csak a külsőségek számítanak.
(a slusszpoén, hogy ma mégiscsak felvetette - aztán persze rögtön elvetette - a férjem a harmadikat, mivel az egyik barátunknál decemberre várják, és a szomszéd kertje ugye mindig zöldebb :wink: :lol: :twisted: )

De jó kis nyaralásotok lesz!
Ha a nyárra gondolok, nekem is mindig a mediterrán vidékek jutnak eszembe, annyira vágyom már oda!!!!

ayse
 
 


Sziasztok,

olvaslak ám titeket, csak most gyorsan Kuhának szeretnék írni.

Kuha:

anyumék most hozzák Bazsit a dokitól, az egész teste tiszta csalánkiütés lett, a bölcsibe is azt hitték, hogy a melegtől van.Éjszaka már az ügyeletet is megjártam vele, mert a szája is dagadni kezdett, és sajna a fenistiltől nem múlt el, sem a kalciumtól, így most gyorsan dokihoz vitték, mert már a szeme, mindene vörös izzó folt folt.Nem ijesztegtni akarlak, tényleg, csak figyelj oda nagyon, és egyből orvos, ha terjed.Ja, és nem tudják, hogy mitől van, de ma már több gyereket vittek hozzá ilyen tünetekkel.Ha gond van hívj nyugodtan: mobilom:06309994639.
Kapott szurit, talán ettől jobb lesz, ha ettől sem múlik, mennünk kell a kórházba.

Üdv.:

Kati
királykat
 
 


Királykat!
Fú jobbulást!
A hugomnak volt ilyen, valamelyik élelmiszertartósítótól lett! Nyugi, a szuritól elmúlik!!!!!

Lili mondások:
- Mondj egy égitestet!
- Jézus.

- Menjünk le fagyizni!- könyörög tegnap délután.
- Ebben a melegben biztos nem fogok autóba ülni - így én.
- Jó akkor menjünk gyalog!
- Dehogy is! (a fagyis egy jó félóra séta a hegyen, szigorúan árnyékmentes úton).
- Oké, akkor fussunk! :shock: :lol:

Beszélgetünk róla, hogy a szomszédéknak milyen medencéjük lesz, mekkora lesz benne a víz.
- Bemerek majd menni? - kérdezi
- A mellkasodig fog érni - mondja az apja és mutatja is rajta, hogy az mit jelent. - abba csak belemersz!
- Apu én az eddigérőbe is belemerek! - mondja és rábök a hasára...

És egy Andris:
Megyünk az autóval, issza a szeme a látnivalókat, egyszer csak felkurjant:
- Tehejautó! SZEJETEMMMMMMMMMM!!!!!!

ayse
 
 


Lányok!

Köszi a hozzászólásokat, bár Királykat hozzászólásától egyáltalán nem nyugodtam meg.... Szegény Bazsi, nektek is mindig kijut a jóból... :twisted: :twisted: :twisted: Remélem, az a szuri segít rajta.

Nos, hát nem tudom, én a melegre gyanakszom, úgyhogy végül adtam neki fenistil cseppet. Pont úgy, ahogy Ayse is írta, annyi cseppet, ahány kiló...
Mielőtt letettem aludni, akkor vettem észre rajta, mondom, a cicije és a hónaalja közötti részen, meg a mellkasán. De már hulla fáradt volt, úgysem tudtam volna hiszti nélkül bármit is kezdeni vele.
Viszont most, hogy felébredt, nem láttam semmi különöset,sőt, így, ahogy a félig leredőnyözött szobában nézem, egyáltalán nem látni.
Na mindegy, mikor felébredt, bőségesen lezuhanyoztattam finom hűs vízzel. (Tetszett neki nagyon).
Szóval, ott tartunk, hogy nem látszik most rajta, viszont ott, ahol eddig látszódott, ha végig húzom a kezem a bőrén, akkor érzem, hogy "érdes". Nem tudom másképp jellemezni, de biztos értitek, mit akarok mondani... Apró kis pöttyökről van szó egyébként....

Ami aggaszt, az az, hogy ugye mi Balcsira készülünk holnap hajnalban, és anyuék fognak vigyázni Gergőre. Remélem, nem lesz semmi baj!

Kép
kuha
 
 


Ja, Ayse:

még nem volt hasonló, viszont korábban, mikor Gergő taknyi volt, akkor a doki a Fenistil cseppet írta fel, és azért volt itthon. De megnéztem a papírját, tul.képpen szerintem is adhatom neki...

Kép
kuha
 
 


Szia Kuha,

akkor ez tuti melegkiütés, és ne haragudj, csak nem akarom , hogy ti is úgy járjatok , mint mi.REmélem, hogy jobb a szuri után, habár anyum még nem hívitt, de mi mindent elkapunk, így vagy úgy.Most azt mondat a doki, hogy semmi tartósítószeres dolgot ne adjak neki.Akkor mit adjak Neki enni, se yoghurt, se tejszelet se felvágott, se kenyér sorolhatnám......

Segítsetek.

Üdv.:

Katu
királykat
 
 


Sziasztok!

Megann
Örülök, hogy babócával minden ok! És hogy Léna sem lett beteg!
Nekem nem szimpatikus a Svédeknél a válás esetén alkalmazott elhelyezés. Valahogy nekem olyan érzés, hogy még fokozza a szakadás érzetet. Bár biztos meglehet szokni. Én mondjuk befordulnék, ha kettő hetente máshol lenne kettő hétre Marci :roll:
Egyébként biztos nagyon kellemes lehetett.
Én is pancsizok Marcival :P

Kuha
Én a sűrű pancsizást javaslom hűvös vízben és lehetőleg sokáig.
Nem tennék rá én semmit most, mert egy perc alatt leizzadja és talán még rosszabb. Vagy a hintőpor az nem szokott így összecsomósodni Aniko? Én sosem használtam.
Egyébként Tesómmal hasonlítunk, igen :P Szerintünk.

KUha
A napernyőt én is akartam javasolni.

Ayse
3. baba olyan szép ötlet.Hátha megváltozik férjed véleménye :wink:

Barbi
Nagyon helyesek a fiúk! Úgy szeretem a képeiteket. Olyan frissesség sugárzik mindig róluk.

Benianyu
LÁtom Danika hasa még mindig gömbölyödik :wink: Nagyon aranyos! Most én is szívesen lubickolnék!

Aniko
Ezt a pár napot már fél lábon is kibírod! :wink:
Bár tudom, mindig az utolsó napok vánszorognak a leglassabban!

Thomasanne
Olyan vicces Tomi ahogy kilóg a babakocsiból! Milyen hatalmas kisfiú Ő is! És ahogy védi a holmijait! :P

Kuha
Kellemes hajózást a hétvégére. Én meg ezért irigyellek.

Kérdés
Lányok! Egy 3 hónapos keverek tündér kutyus keres gazdit... Valaki????

Képzeljéte mi történt tegnap éjjel. Vagyis ma hajnalban.
Voltunk moziban, addig Anyuék vigyáztak Marcira nálunk.
A konyhában lévő tetőtéri ablakot nem szabad kinyitni, mert Danika ki tud ott mászni a tetőre. Eddig még idejében elcsíptem. Most jövök be, látom ablak tárva-nyitva. Kérdezem egyből hogy Dani merre van? Hát persze hogy a tetőn volt. A legtetején. Fél 3-kor sikerült lehalászni. Szegény nagyon félt. Én félig kint voltam a tetőn a padlásból. Leszedtünk pár cserepet. Apa nyakába ültem. Árpi az ablakon lógott kint. Olyan izomlázam van! De sikerült behozni! Azóta a hangját nem hallani a kis szarházinak. Bolond.

Másik
Ma lementünk a játszóra szűk egy órára délelőtt. Nagyon meleg volt. Az egyik anyuka hozott napernyőt meg spricnit azzal vizeztük a gyerkőcöket meg az árnyékba próbáltuk Őket terelgetni. Három anyuka és 3 gyerek volt velünk együtt. Erre arrra jár a nyanya és elkezdett kiabálni velünk, hogy feljelent minket kiskorú veszélyeztetéséért! :shock: :shock:
Vigyázzatok! Az emberek tényleg nem normálisak itt-ott!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Kiralyat!

Dehogy haragszom, ne viccelj, csak egy kicsit megijedtem, nem jönne jókor egy ilyen macera, mint szegény Bazsinak. Persze, semmikor sem jön jókor, de most különösen.
Igen, pont azért írtam, mert emlékszem, hogy már korábban is benyaltatok mindenféle rosszaságos betegséget.

Én segíteni sajnos nem tudok a tartósítószer mentes kajákat illetően, talán Rókica, ha esetleg olvas minket.
De kitartást, hamarosan elmúlik, és akkor minden okés lesz!

Kép
kuha
 
 


Kati
Jobbulást szegény Balázsnak! Remélem hamar elmúlik!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Kati
Milyen kajákra gondolsz? Főtt étel? Vagy bármi?

Amiket Te készítesz azokban zömmel nincsen, nem?
Süti, puding, levesek, zöldség, gyümölcs

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci!

Ne haragudj, de olyan jót mosolyogtam (na jó, inkább nevettem) ezen a bolond Dani kutyán!!! :D :D :D :D Elképzeltem a jelenetet, amint éjjel behalásszátok a kutyit.
Az még hagyján, de elképzelem azokat az embereket, akik esetleg korábban még látták a kutyát a tetőn... :shock: :shock: :shock: Szerinted, mi járhatott a fejükben? :roll: :roll: :roll:

És Ti mit néztetek a moziban??

Gergőre én sem tettem semmit, csak a fenistil cseppet adtam neki.
Még azt iszogatja, mert a vízébe csepegtettem és még nem fogyott el. Bár így utólag, lehet, hogy kiskanálról kellett volna adni... :roll: :roll:

Hajókázásért én is irigylem magam :lol: :lol: bát még elképzelésem sincs, hogy milyen lehet, soha nem voltam még ilyenen. De biztos tuti jó lesz.

Na jó, most megyek, főzök egy kis kukoricát...

Kép
kuha
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?