Új privát üzeneted érkezett!

Krisz! olyan szép nyaralás lenne!

Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de mivel császár lett a szülésem vége, erről fpglamam sincs. Szóval szülés után kitisztítják a méhet? Mindig vagy csak ha maradt benne vm méhlepénydarab? És ha csak akkor, azt hogy nézik meg? És egyáltalán hogy végzik ezt a tisztitást?

Andi! szórakozzatok csak sokat! Nemsokára úgyse fogtok tudni elmenni sehova. :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


lnd! Császárnál kiszedik a méhlepényt, ugyanúgy mint a babát! Igaz én nem tudom, hogy hogyan csinálják, mert engem altattak.
DE biztosan kipucolnak rendesen, mert ha marad bent valami az gyulladást okoz és veszélyes is lehet, meg fájna a pocid utána, meg lázas lennél, meg ilyenek. Ez volt a kérdés?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Én is olvaslak Titeket sokszor, de mostanában tulajdonképpen semmi sem történik velem. Nem is nagyon van kedvem babás dolgokról írni. Úgy látom nem én vagyok az egyetlen, aki mostanában nem nagyon ír.

Ind!
Sima szülés után is kitörlik a méhüreget. Azt pedig mindig meg kell nézni, hogy a lepény hiánytalanul távozott és nem szakadt le valahonnan belőle. Szerintem az Uh leletnél annak is kell örülni, ha nem írnak semit. Akkor biztos, hogy minden rendben van.
Biztos, hogy nem a nővéredhez járok fodrászhoz, de érdekelne, hogy hol találom meg őt, mert mint mondtam szeretnék fodrászt váltani.

Krisztinka!
Nagyon-nagyon szorítok Neked! Ha ez valóban a 14. dpo-d akkor nagyon jók az esélyek!

Andi!
A görbéd alapján fantasztikus volt az időzítés! Hát volt már nem is egy olyan kismamánk, akinek így sikerült! 8) :wink:

Ági!
De jó enne olvasni rólad is! :wink:

Sheila!
Lassan szeretnénk egy pocifotót legalább az iwiw-re! Annyira hihetetlen, hogy már elmúltál 14 hetes! :lol: :lol: :lol:
Akkor kisfiú?!

Mo!
Eltűntél! Ugye azért, hogy ne nyúzzunk az orvossal!

Ildikó!
Ugye legalább a nyaralásról mesélsz majd! Annyira hiányzol!

Zora!
Útálatos számítógép!!! :twisted: Hiányzol nagyon!!!

Éva

Kép
balimama
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!
Én is olvaslak Titeket sokszor, de mostanában tulajdonképpen semmi sem történik velem. Nem is nagyon van kedvem babás dolgokról írni. Úgy látom nem én vagyok az egyetlen, aki mostanában nem nagyon ír.

Ind!
Sima szülés után is kitörlik a méhüreget. Azt pedig mindig meg kell nézni, hogy a lepény hiánytalanul távozott és nem szakadt le valahonnan belőle. Szerintem az Uh leletnél annak is kell örülni, ha nem írnak semit. Akkor biztos, hogy minden rendben van.
Biztos, hogy nem a nővéredhez járok fodrászhoz, de érdekelne, hogy hol találom meg őt, mert mint mondtam szeretnék fodrászt váltani.

Krisztinka!
Nagyon-nagyon szorítok Neked! Ha ez valóban a 14. dpo-d akkor nagyon jók az esélyek!

Andi!
A görbéd alapján fantasztikus volt az időzítés! Hát volt már nem is egy olyan kismamánk, akinek így sikerült! 8) :wink:

Ági!
De jó enne olvasni rólad is! :wink:

Sheila!
Lassan szeretnénk egy pocifotót legalább az iwiw-re! Annyira hihetetlen, hogy már elmúltál 14 hetes! :lol: :lol: :lol:
Akkor kisfiú?!

Mo!
Eltűntél! Ugye azért, hogy ne nyúzzunk az orvossal!

Ildikó!
Ugye legalább a nyaralásról mesélsz majd! Annyira hiányzol!

Zora!
Útálatos számítógép!!! :twisted: Hiányzol nagyon!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Éva! :)

Végre, végre, végre!!!Hiányoztál :)

Magatokról nem írtál: jobban bírod már a gyűrődést, hogy otthon vannak a skacok? :)
én már kezdek belerázódni, bár ma a Párom elvitte pár órára Melissát és beadta a Kölyökparkba, amíg ügyintézett...a lányom haza sem akart jönni :lol:

ígérem, valamilyen módon most már teszek fel képet, napok óta küszködöm a kicsinyítéssel, szörnyen béna vagyok :roll:

Ind!

Szerintem elég hamar adnak időpontot és nagyon segítőkészek.
Én pl. hétfői napon hívtam őket, (mint kiderült, majdnem lekéstem az Integrált teszt optimális időpontját, amihez a vért keddenként veszik le ) mi épp akkor, voltunk Bükfürdőn, így nem tudtunk volna Bp-re menni, ezért elintézték, hogy kivételesen pénteken vesznek tőlem vért, és kerítettek időpontot UH-ra is, mert az fontos volt a teszthez (a tarkóredő)
kb. 3x hívtak vissza, és tényleg nagyon korrektek és rendesek.
6 db fényképet kaptunk Marciról 2D-set és 3D-set vegyesen és egy DVD felvételt a 15 perces vizsgálatról.

Zora! :) :)

Jó, hogy űjra itt vagy!! :)

Krisz! :)

Továbbra is drukkolok!!! :)

Andi! :)

két Pé-ből csak sikerült egyet elkapni...remélem így van.

Jó éjszakát Mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok, lányok!

Aranyosak vagytok, hogy hiányoltok. Az az igazság, hogy még nem voltam nyaralni, hanem csak egy kis szünetre volt szükségem, ezért nem irtam. Csak 20-tól leszek szabin.
Tulajdonképpen nincs mit irjak magamról.... ma újabb ciklus fog kezdődni az életemben, mindjárt feldobom a görbém is. Ahol nincs érték, ott nem mértem. A homeós bogyók még nem érkeztek meg, pedig Leó már 2 hete feltette postára. Remélem nem kallódott el valahol :roll: :roll:

Éva, örülök, hogy jó kedved van. Olvastam, hogy őszig abbahagytad a projektet. Szerintem nagyon jól csináltad..... pihend ki magad a nyáron, és érezd szuperül magad!

Krisz, neked nagyon drukkolok! Remélem ez a hónap a tied lesz :wink:

Zora, tényleg idegesitő, hogy nem jó a gépetek.... jó lenne, ha már tudnál irni.

Mo, remélem hamar rendbejösztök, és persze géped is lesz, amiről irni tudsz nekünk. Nagyon hiányzik az irásod....

A kismamáinknak külön-külön nem irok, de ez nem azt jelenti, hogy nem gondolok rátok!!!

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


ja, kifelejtettem a görbém:

Kép

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziazstok!

Éva! Ildi! De jó, hogy írtatok!!! Hiányoztok ám! Na meg Mo, Zora, Ági, ugye akik nem írnak sokat!!!!

Éva! Tudod, hogy bármiről írhatsz! Nagyon szívesen meghallgatunk! Szerintem főleg a ciklusok végén van a nagy babatéma, mert akor mindenki izgul a másikért! :wink:
Erről jut eszembe értem már nem nagyon kell izgulni! :evil:

Ildikó! Na ez a görbe olyan szép volt, csak a vége az gáz! Az enyém is pont ilyen! Nagyon jó, hogy jöttél. A nyaraláson pihend ki magad, kényeztessétek egymást apával!
Jó lenne, ha megkapnád a csomagot, mert akkor azokat a bogyókat is el kezdhetnéd szedni! Remélem nem veszett el!!!

Mo! CSak egy pillanatra is bekukkanthatnál a nagy építkezés közepette! Legaláb tudathatnád velünk hol tartasz!!! És azért én piszkálnálak azzal a doki témával is! Jelentkezzél már be lécci lécci lécci! Saját magad érdekében, tudod!!! Egyébként szeretünk és azért piszkálunk!!!

Zora! Remélem hamar meggyógyul a géped!! Várunk ám !!

Sheila! Remélhetőleg sikerül a képet megszerkeszteni, van esetleg Photoshop programod? Abban nagyon egyszerű kicsinyíteni!

Na szóval a gyönyörűséges görbém megunta és feladta! :twisted: Szóval 1-2 nap és mensizek! Köszi a drukkokat!
Kép


Bocsi, hogy nem írtam mindenkinek, de ha írtak én igyekszem reagálni, mert vagyok!

Puszi
Vendég
 


Szia, Krisz!

Sajnálom, hogy neked is leesett a hőd. Érzel már valamit? Hátha csak egy 1 napos fránya hőesésről van szó.

Képzeld, ha a fertit átállitom Awareness Method-ra, akkor a pé-met átteszi juli 2-re. Szegény program teljesen bezavarodott :D Ilyen hosszú ciklusom még nem volt :roll:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ja, hogy állsz a tortasütésekkel? Nem teszel fel néhány képet?

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ááááááááááá most nem sütök tortát! Nem lehet mindig.
Én is örülnék, ha csak egynapos leesés lenne, mert nézegettem a babás hőgörbék topikot és van ilyen. De az az igazság nem hiszem, hogy nálam ez lenne, ez szerintem a végső leesés.
Vendég
 


Sziasztok! Hol vagytok???

Nekem sajna tegnap hajnalban megjött, most elég szomcsi vagyok!

Tegnap írtam LeoNAK, aztán azt mondta minden oké a göbémmel, de amikor mondtam neki szeptember óta próbálkozunk és apával minden oké és, hogy császárral szültem, felvázolta, hogy lehet elzáródtam, vagy valamik összenőttek, esetleg lapar kéne, meg homeot is javasol, amit meg is rendeltem. Szóval most egy kicsit betojtam, hogy mi is van.
Azért még pár hónapot megpróbálok nyugodtan lenni.
Ja ez a bogyó amit rendeltem:
Bryophyllum D4 (beágyazódás támogatására)

Írjatok azért néha lécci!!!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Ma reggel jöttünk haza a férjecskémmel, de csak estig maradunk itthon. Reggel folytatjuk a munkát és újra a férjemékhez megyünk. Jónéhány munkás dolgozik a házunknál... no, de persze mi is kivesszük a részünket a millió tennivalóból. Hulla vagyok.
A babatéma most nem téma... :oops: ... ennyi munka mellett, erőnk se volt szeretgetni egymást, úgyhogy ez a ciklus is szépen kimarad... és nem reménykedek. :cry: :cry: Nem hőmérőzök, mert képtelenség a nagy zűrzavarban, és a teácskáimat se vittem magammal. 21-ig folyamatosan melózunk, aztán megyek a dokihoz.
Most van egy kis időm és visszaolvasok. Szeretném tudni, hogy kivel mi történt. Mindjárt jövök vissza.
Vendég
 


Sziasztok csajok

Úgy sajnálom, hogy nem tudtok jönni úgy szeretem ha sok a termés de majd csak vége lesz a nyárnak és akkor többet tudunk irni.

Krissz sajnálom a mensit. :evil: :evil:

Én is felteszem a görbém:

Kép

Nem tudom mi van de nem apadt el a tejem de a a prolaktin szintem eddig jó volt, most meg megnőtt a tej mennyisége, az orvosom el van havazzva ugyhogy át tettük a jövő hétere mert talán lesz és csináltatok egy vérképet remélem jó lesz.

Remélem mindenki jól van

Puszi

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Szia Krisz!!!! De örülök neked!!!! Jó, hogy most pont itt vagy!!!!! BORZASZTÓAN SAJNÁLOM, HOGY MEGJÖTT!!!!!! Pont ezen az oldalon van a görbéd, tanulmányoztam is egy kicsit, mikor bejelentkeztem. Szerintem nem kell egy percet sem izgulnod. Teljesen természetes, hogy néhány hónapig próbálkozunk. Ne agyalj és NYUGÍÍÍÍIIIIIIII!!!! Semmi elzáródás!!! Semmi csacska gondolat!!!!! :wink:
Vendég
 


Szia Mo!

Azért most a nyaralásban bízom!
Vendég
 


Andiiii!!! Szia!!!! Sajnos nem tudok hozzászólni és segíteni neked. :cry:
Bizonyára a doki megnyugtat majd. Fogalmam sincs, hogy mi lehet a változás oka. Néhány nap és minden kiderül!!!!!
Vendég
 


Mo! Örülök, hogy azért elmész dokihoz! Hidd el nem árt!
Vendég
 


Szerintem a gyereksírás az oka, mert a sógórnőm kislánya elég sokat sír és az én szervezetem meg reagál rá. MAcikámnal is így volt, mihelyt megszólalt rögtön belövelt a tejem.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Krisz! Hova mentek nyaralni? De, jó neked!!!!! Mikor indultok? Meddig maradtok? Szerintem is jó lesz egy kis lazítás. Szuper gondolatterelő hadművelet!!!! :wink: Máris küldöm a jó időt.
Vendég
 


Andi! Ez nagyon érdekes. Teljesen homály vagyok ezen a téren, de maximálisan elképzelhetőnek tartom a dolgot.
Vendég
 


A jövő héten kiderül nőtt a prolaktin szintem.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Krisz! Igen, elmegyek a dokihoz. Sajnos sikerült mindent összekutyulnom a hülye teákkal és a csodabogyókkal. Ráadásul szerintem az örökös agyalás, görcsölés, stresszelés is megtette a magáét. Új dokihoz megyek. Egy barátnőm ajánlotta őt. Beszélt vele, és azt mondta, hogy nagyon szívesen fogad és vár... megadta a doki a számát, azt üzente, hogy bármikor hívhatom és megbeszéljük a találka időpontját. ÚGYHOGY, MO- NAK NINCS MENEKVÉSE. 21-e után irány a doki!!!!! :twisted:
Vendég
 


Jól van Mo! Hajrá!

Mi 23-án indulunk Horvátországba és aug.1-én jövünk haza. Már nagyon várom!
Akkorra várható a pé-m is kb.
Vendég
 


Én is örülök neki, hogy elmész dokihoz legalább az eredmények után okosabb leszel, és nyugodtabb remélhetőleg

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Krisz! Érezzétek jól magatokat!!! Remélem, hogy felejthetetlen nyaralásotok lesz!!!!!!!!!! :oops: :wink:
Vendég
 


Krissz

Én is jó és EREDMÉNYES nyaralást kívánok, azt nem tudom addig találkozunk-e!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!
Jól lekéstem ezt a jó kis trécset!
Ma voltunk a Feneketlen tónál, tegnap pedig a Margit szigeten. Vasárnap pedig elmegyünka a Velencei tóhoz, az állítólagos hőség miatt. Bár én legfőképpen azért szeretnék menni, mert alig várom, hogy egyek egy jó kis hekket, meghalok érte.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Krisz! Nagyon sajnálom, hogy megjött, de én azért nem hiszem, hogy olyan súlyos lenne a helyzet. Leó azért mégsem orvos, bizonyára hatalmas tapasztalata van, de ha fennállna vmelyik probléma, azt biztos az orvosod is mondta volna. Éljen a nyaralás!

Andi! Hát ehhez teljesen passzolok. Mondjuk nem hiszem, hogy ennyi idő után még beindulna a reflex, ráadásul egy másik gyerek miatt. Honnan érezted meg? Megtelt a melled, csöpögött is, vagy csak, ha nyomkodod? Mióta van ez?Akár egy terhességet is el tudok képzelni, bár nálam pont baromi kevés lett, ebből is gondoltam, hogy mi van, de mindenki máswképpen működik. Várom, hogy mit mond az orvos.

Mo! Örülök, hogy nem tüntél el, csak építesz. Nagyon szupi lesz nektek! Úgy várom én is, hogy költözzünk. Remélem az új doki megmondja a frankót! Azért néha összeereszhetnétek magatokat! :lol:

Éva! Örülök, hogy te is jöttél! Sajnos nem tudom pontosabban a nővérem címét, de majd megkérdem tőle, mindannyian csak tudjuk az útat, de hogy hol a fodrászat cím szerint, arról gőzzünk sincs. És különben arra gondoltam, hogy a sima szülésnél, hogy csinálják ezt a kitisztítást, nagyon fájdalmas?

Sheila! Tényleg mutass már pocakos képet! Én most ezt az Uh-ot kihagyom, majd a 20. hét után megyek vhova, addig majd még izgulok, hogy mi lesz! :)

Zora! Sajnálom, hogy te mint topik indító ilyen ritkán tudsz jönni. Attól félek, hogy mivel mindenki kimaradozik, mert nincs kedve ilyen-olyan témáról írogatni, ki fog halni a topikunk, és az nagyon szomorú lenne. :cry: Vagy szerinted is csak nyári pangás?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Különben szerdán voltam orvosnál. Minden okés, szerencsére nem az a turkálós fajta, úgyhogy most meg se vizsgált. Kaptam beutalót. Aug. 2-án megyek AFP-re, aug. végén, de lehet megvárom szept. elejét, genetikai uh-ra. Azt mondta inkább 20 hetesen menjek, mint 18.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Szia Ind nagyon örülök, hogy minden rendben van veletek. Nemsokára itt a szeptember nagyon gyorsan megy az idő. :lol: :lol:

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Jujjjj!! Gyorsan írok, nehogy kihaljon a topik :lol: :lol:
Ind! Nézegettem a képet rólatok. Nagyon klassz pocakod van már. :wink:
Sheila!!!! Igen, igen, igen! Én is várom a képeket!
Pandácska! Nagyon örülök, hogy ilyen jól érzed magad és kirándulgattok. Szupi időt és rengeteg hekket!! :wink: :D
Vendég
 


Totális képzavar!!! :oops: :oops: :oops:
Pandának küldtem a csomó hekket. :oops: :oops: Hátha szereti :lol: :lol: :lol:
Szóval ez vagyok én....... 8)
Ind! Neked is egy hatalmas adagot küldök! Ja, és a kirándulgatás is természetesen neked szólt az előbb. :oops:
Vendég
 


Kedves Mindenki! Nem tűntem el, nem vonultam vissza, sőt!!! Írnék én rengeteget, de még mindig rossza gép, anyuéktól írok most is, ráadásul a tesómék költöztek a héten és végig nekik segítettem. Igérem, hogy néhány nap múlva sokat írok majd!
Andi! A Mastodynon cseppek szépen rendezi a prolaktin problémát, szerintem inkább azt válaszd, mint a gyötrelmes Bromot, persze csak ha beigazolódik a a gyanúd.
Velem nem tudom mi van, szépek voltak a hőim a mai napig, de ma 2 tizedet esett a 9. dpo-n. GYanakodhatnék persze, de nem teszem, mert pont a tüszőrepi után másfél nappal voltunk együtt, tehát még tesztet sem kell ebben a hónapban csinálnom. Örülnék már egy rövidebb barnázásnak is. Ami különös, hogy soha még ilyen jól nem éreztem magam, szép peteérés a 20. napon, aztán semmi kellemetlenség azóta, pedig nekem mindig premensis tüneteim vannak már a tüszőrepi után 4 nappal. Én bízom a szerek hatásosságában, legalább is nagyon jól vagyok tőlük. Puszi Nektek, hamarosan jelentkezem!

Zora
Kép
zora7
 
 


Hát látom, senki sehol, tán elijesztettelek titeket? :lol: Kép

Zora
Kép
zora7
 
 


Ez az első hónapom a homeos szerekkel, bár most alaposan elbizonytalanodtam, mert olvasgattam ezt-azt a módszerről, és a lényeg az, hogy bár hatásos, de nincs természettudományos magyarázat, hogy hogyan is hat. Tehát aki szedi, olyat szed, amiben nincs egyetlen molekula sem a hatóanyagból bizonyos higításon felül, hanem a kozmikus energia gyógyít tulajdonképpen. Hát ez hívő emberként okoz némi fejtörést, mert szeretem tudni mit miért eszek, ill. teszek. Na mindegy, ez az én gondom. Hogy vagytok mostanában?

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!

lnd! NAgyon jó, hogy jól vagytok! Te jó ég már 13 hets vagy! Nagyon rohan az idő! Olyan jó Neked! Hogy bírod ezt a meleget?
Pihizzetek sokat bent, mert most nem igazán jó kint lenni!!!
Babafotót mikoor kapunk??

ZOra! De j, hogy írtál! Azért remélhetőleg hatnak ezek a homeos bogyók! Én is rendeltem Leotól, remélem a héten megkapom. TE miket szedsz?
Én ilyet fogok szedni: Bryophyllum D4 (beágyazódás támogatására)
Remélem a nyarlás előtt megkapom! Mert kb a nyaralásunk vége felé lesz a pé-m, az eddigi tapasztalataim alapján.

Andi! Mi újság veled? Hőd hogy áll? Esetleg teszteltél? Melyik nap mész a dokidhoz?

Éva! Mikor mentek nyaralni? Hogy bírod a kiképzést a lurkókkal? Jól vagy?

Sheila, Ági Kismamik! Hogy vagytok??? Pocak fotót kérünk!!!

Ildi! Neked most végül is megjött??? Mi újság veled?

Mo! Remélem gyorsan haladtok a házikóval!! Aztán jössz ide közénk!

REmélem senkit nem hagytam ki!

VElem nincs semmi különös remélem 1-2 nap és teljesen elmúlik a mensim, aztán apára fel!

Puszika Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok! Ma hazajöttem egy kis időre. Talán még holnap is itthon leszek, és utána újból irány a meló. A férjecskémmel azt terveztük, hogy ezt a szörnyűségesen sok munkát megkoronázzuk egy balatoni nyaralással. Hmmm, már alig várom!!! :D Úgy gondoltuk, hogy a hétvégén befejezzük a gürit....utána felhívom az új dokimat, felkeresem őt......s irány a Balaton, persze ha az orvos mindent rendben talál, és mondjuk nem műt meg azonnal :lol:
Vendég
 


Zora! Kozmikus energia, meg csodabogyók??? Jól van, szóval van itt több varázsló is rajtam kívül... :lol: :lol:
KÍVÁNOM, HOGY SIKERÜLJÖN!!!!!!

Krisz! Gondolom, már nagy izgalomban vagy és gőzerővel csomagolsz. De, jó nektek!!!!! A fényképeződet itthon ne hagyd!!!! Ahogy hazaérsz, kérjük a képeket!!!!!! :wink:
Vendég
 


Szia Mo!
Vendég
 


De jó, azért pihiztek egy kicsit! Nagyon kíváncsi vagyok, mit mond majd a dokid!

Ti is pihizzetek. Fényképezőgépet persze, hogy viszünk.!!!
1 hét múlva indulunk!

Ja dobok neked egy tortát:

Kép
Vendég
 


Mo, privi ment. :)

meri
 
 


Szia Krisz! Csak ámulok és bámulok!!! Ha azt mondod, hogy ezt a tortát is te készítetted, mindjárt elvágódok itt a gép előtt. Ez valami csoda. Ügyes vagy!!!! Beindultak a pavlovi reflexek......... :shock: :D
Meri! Írtam én is. :wink: Hadd gratuláljak itt is a babádhoz!!!! Nagyon boldog babavárást kívánok!!!!!!!!!
Vendég
 


Igen én készítettem! tudod játszok a www.rama.hu -n és oda le kell fényképezni a sütiket. Nyerni szeretnék, de a párom szerint naiv vagyok! :cry:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Itt vagyok és olvasok!
Krisztinka!
Mi is 23-án indulunk és 2-án jövünk haza! Hová mentek? Mi Rovinjba. Olyan vicces lenne külföldön összefutni! :lol:
A torta csodálatos!!!

MO!
Annyira drukkolok, hogy eljuss végre orvoshoz! Iszonyatos kemény lehet ez az építkezés! Nyáron meleg van, télen meg hideg! Azért mégis csak a sajátját építi az ember!

Este még jövök, de annyi dolgom van a héten :? :? !

Éva

Kép
balimama
 
 


Krisz! Szerintem, te már nyertél is... csak egy kicsit még izgalomban tartanak a rama-sok :D A párod pedig igazán büszke lehet rád, mert kevés ilyen anyuka van, aki ennyi sütit meg tortát tud készíteni.
Évi! Gyere és mesélj!!! Hogyan telik a gyerekenek a vakáció? Hogy bírod? Hol tartasz? Úgy látom, nemsokára pé. Hőmérőzöl még?
Tényleg muris lenne, ha Krisztinkával külföldön találkoznátok először!!!! :D Köszi a drukkot. Megyek a dokihoz, ez már tuti!!!! :)
Vendég
 


Mo!
Képzeld, Te tudatosítottad bennem, hogy közeledik a tüszőrepedés. Komolyan azt se tudtam hányadik napnál tartok! Tök vicces, de egyszer se mértem a hőmet ebben a ciklusban. Azt hiszem minden erölködés nélkül sikerül tartanom magam ahhoz, hogy egész nyáron nem foglalkozom a babagyártással! Most éppen nincsenek a csajok itthon, mert apukájukkal nyaralnak Velencén. Majd oda megyünk értük 23-án, aztán egy éjszakát Hévizen alszunk és reggel onnan indulunk Rovinjba.
Olyan jó érzés semmivel se foglalkozni, csak élvezni a nyarat. Persze ezt az élet hozta így azzal, hogy elmaradt a HSG, de éppen jókor jött! Ebben a ciklusban a nyaralás miatt marad el, nem fürödhettem volna a tengerben, a következő ciklusban pedig azért, mert nem érünk vissza a nyaralásból a mensi előtt és így nem lehet megcsinálni a tenyésztést. Szóval szeptemben! Vagy nem! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Évi! NAGYON JÓL TESZED, HOGY ÍGY ÁLLSZ A DOLGOKHOZ!!!! (Akkor ez most olyan sorsszerű.....)
Amúgy, én is hasonlóan gondolom a velem történt eseményeket. Nem görcsölök. A doki remélem, mindent megvizsgál majd nálam, és ellát jótanácsokkal (esetleg valami csodabogyókkal).
Szépen, kényelmesen hátradőlök és élvezem a nyarat. Azon agyaltam, hogy talán csoda lenne egy idei pozitív teszt.... és az egészben tudod mi a meglepő?.... hogy nem kaptam idegbajt tőle. Én, Mo, aki úgy terveztem, hogy idén már nem megyek vissza dolgozni.... Na, és? Ha nem most, akkor 2008-ban. NE FELEDD!!!! AMI KÉSIK, AZ NEM MÚLIK!!!! :wink: Nálunk odáig fajult a helyzet, hogy már az akcióhegyek is kimaradtak.... naaa, ehhez mit szólsz? Ez egy nagymamás, nagypapás, gürizős hónap volt. :(

DRÁGA ÉVA!!!! SZUPER NYARALÁST KÍVÁNOK!!!!! ÉREZZÉTEK JÓL MAGATOKAT. Hőmérő, csodabogyó és agyalás maradjon itthon!!!! Jaaa, a fürdőrucit, naptejet meg itthon ne hagyd! :wink: No, és persze a fényképezőt!!!!!! Várjuk a képeket, ha megérkeztél!!!!! :wink:



Mo
Vendég
 


Andi! Mi a helyzet veled? Azt mondtad, hogy ezen a héten mész a dokihoz. Mikor?????? 13.dpo??? Hmm. Szorítok neked!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Éva! De jóóó!!! Hát sajna nem hiszem, hogy pont kint taliznánk, mert mi sokkal messzebb megyünk, mi Omis mellé egy kis faluba megyünk (Splittől délre).
Jó pihit neketek!

Mo! Látom otthon vagy!

Lányok kint k--a meleg van! Reggel bementünk apával a belvárosba, mert dolgom volt a munkahelyemen, aztán 3asban elmentünk nekem egy pacskert venni, de akkor már 12 is elmúlt, de szerencsére apa hazhozott, mert nem bírtuk volna a metrót!

Hahó Kismamik! Hogy vagytok???

Zora! Milyen homeos bogyót szedsz????

Andi! Ha tudsz jelentkezz! Vagyis inkább írj!!

Pusszantó!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?