Új privát üzeneted érkezett!

And, nagyon köszönjük a vendéglátást, szuper jól éreztük magunkat!
A házatok nagyon tetszett, szép is és praktikus is, igazi gyerekparadicsom! Meg felnőtt is, biztos, de arra most nem tudtam koncentrálni.

Néhány kép a buliról (ne haragudjatok, nincs kép mindenkiről, mert nagyon sok rosszul sikerült):
Julcsi még a csúszdán is beszélgetett: Kép
Fanni egyszerűen csak élvezte. De nagyon.
Kép
A lányok jól összevesztek egy üvegen:
Kép
De alvás után elcsitultak az indulatok:
Kép
Voltak igazi lovagok, akik átadták a játékot a lányoknak:ú
Kép
Vagy segitettek cipelni a nehéz súlyt:
Kép
Hajni és Panni beszélgetés közben:
Kép
És Mske, aki ne felejtse ám el, amit igért!
Kép
Marci ilyen vidám volt:
Kép
Tomi a saját bőrén tapasztalta, milyen veszélyes is ez a világ. Vannak benne például darazsak is:
Kép
Kép
Anna ismét otthon érezte magát Barbi ölében:
Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Na még egy sorozat a kicsikről, akik birkóztak egy jót:

Keresték egymáson a fogást:
Kép Próbálkoztak lábbal:Kép Kézzel:Kép

Próbálták az állkapocsnál:Kép A fognál...de hoppá, az még nincs is:Kép

Szkanderban Anna győzőtt. Igaz, nem egy súlycsoport a két baba.
Kép Kép Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


sziasztok!

annyira örülök, hogy ilyen sokan voltunk, tényleg én is úgy érzem, hogy jól sikerült :)
apa, mikor hazaért, mentünk homokozni az esztivel. és legalább 10 percig elvolt az Esztio egyedül, addig mi a hintaszékben pihizünk, olyan jó volt az a 10 perc :D
nagyjából összeszedtem a cuccokat, de pórszívózni már nem akartam, mert közben az Esztit lefektettük, már nagyon fáradt volt, de megvár, majd holnap.
úgyhogy nyugi égő táborosok, én most megyek fürdeni és pihenni ;)

Hajni, köszi, hogy jöttetek, nélkületek nem lett volna tali :) :) :)

lehet, hogy hagyom magam rábeszélni, hogy ezen a héten csak egy napot menjek szegedre :) :)

jajj, Hajni, itt maradt a Panni ruhája!! elvigyem szegdre, vagy elküldjem? mi legyen? majd írj, vagy majd beszéljünk.

KépKép
KépKép
and
 
 

 
 

na szóval...

Szegény And!

Szerintem most egy hétig pihensz ki minket...
Bevallom őszintén hogy látva a mai őrületet, kicsit elbizonytalanodtam...
Ha megint rámtör az álomkór...én azt hiszem képtelen leszek bevállalni egy ilyen szintű talit :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Hát komolyan mondom hogy én olyan fáradtan jöttem haza, mint ha követ törtem volna egész nap...Léna meg aludt egy háromnegyed órát..aztán akárcsak Ayse-nál..kezdődött előlről a ramazuri immár apával a hintán, homokozóban, mászókán...

Ja és már fél 9 kor letettük aludni..de még csak most aludt el 10 perce...

Úgyhogy le a kalappal......

M.

Kép

Kép
megann
 
 


hű, lányok, anna annyira hurkás, hogy hihetetlen!!! nagyon aranyos gombócka :)
Szilvi is aranyosan tud mosolyogni, én láttam :)

Rokica, nagyon örülök, hogy eljöttetek ti is!
külöjn megtiszteltetés volt a világ végéről érkezők jelenléte :D vagyis inkább mi vagyunk a világ végén.... na hagyjuk, úgy örülök, hogy eljöttetek :D :D :D

KépKép
KépKép
and
 
 


Majola!

ez állati jó lett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Jó éjt lányok.....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Helló Lányok!

Újra itt!

Képeket köszönjük, és nagyon várjuk ám a többit is!!!

Csibb!

Igaziból hozzád intézném kérdésemet, amit már nagyon régen meg szeretnék kérdezni, és ma is elfelejtettem.
Szóval, van neked és nekem az iwiw-en egy közös ismerősünk (több is van, de konkrétan egyre gondolok), akit úgy hívnak, hogy Kállay Zsófia.
Megkérdezhetem, hogy honnan ismered?

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Andrea
Nagyon jól éreztük magunkat! Köszönjük szépen a vendéglátást! Nekem is ég az arcom a kupi miatt! :oops:
A házatok gyönyörű és olyan otthonos!!!!!! Szuper!!!!!

Köszönjük a gyors elsősegélyt is, a darázscsípés továbbra sem látszik, bár egy kicsit mintha dagibb lenne a lábfeje. :?

Kevés képet csináltam :oops: , de mindjárt felrakom!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Még egy gyors kérdés:
Tomi talpábn találtam egy szálkát, tüskét, vagy valami ilyesmit. Ki kell szednem, vagy hagyjam békén?

Kép
Kép
thomasanne
 
 


And!

Nagyon-nagyon köszönjük a vendéglátást, szerintem szuper buli volt, a fiúk is nagyon élvezték, Rólam már nem is beszélve! :wink: :D
Külön köszönet a gyogyiért Gabinak, már el is múlt a fejfájása :wink:

Kupi :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzsa!
Nagyon jók e képek, de a két kicsi bírkózása fenomenális :lol: :lol: :lol:
Anna valóban nem sovány :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Kép Gyere Maya, Tomi elfoglalta a medencét
Kép Kép pia van, kinek kell a pasi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Majola
Nagyon jók a képek!!!
A birkózós ténylege eszméletlen!!! :lol: :lol: :lol:

Csajok!
Ugye a pucérkodós képeket ne rakjam fel????
vagy de?

Kuha
Az egyik legjobb barátnőm unokatesója, az egész Kállay famíliát ismerem, nagy családi partikat szoktak tartani! :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb!

Milyen kicsi a világ!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Mi a Zsófival gimiben osztálytársak, és tök jó barátnők voltunk!!!
Aztán ő elment egy másik gimibe sajnos. Egy jó darabig leveleztünk (ő Visegrádon, én Szentendrén laktam), de aztán valahogy ez is megszakadt... :( :(
Akkor valszeg az egyik legjobb barátnőd papáját is ismered, ő meg a polgármesterünk volt Szentendrén, kb. 3-4 ciklussal ezelőtt (Kállay Péter)
Ha esetleg találkozol a Zsófival, add át légyszí neki üdvözletemet!!! :D :D :D

Kép
kuha
 
 


Kép Anya, ez mi?
Kép én is inkább innék
Kép kifekudtunk

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Thomasanne!

Jók lettek a képek nagyon! Látszik, hogy Brigi és Tomi rokonok, még aludni is együtt alszanak.
Akartam kérdezni, hogy Mareszék is mennek veletek nyaralni?

És Marci tésztaevős képéről jut eszembe:

And!

Ha lesz egy kis időd, légyszí anyudtól a zöldséges szósz receptjét gyűjtsd be nekünk, és tedd közzé (de szájbarágósan ám), mert nagyon - nagyon finom volt!
Köszi!

Na, most már én is megyek alukálni, jó éjt!

Kép
kuha
 
 


Kuha
Sajnos idén nem, de remélem jövőre összehozzuk! Igaz? :wink:

Cukiról van még egy édes kép, de valamiért nem engedi feltölteni! :evil:

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Kép Cuki

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Ami az előbb lemaradt :wink:

Kép Kép Kép Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Húúúúúú Csajok szuperek a képek nagyon!!!
Nagyon édesek a gyerekek és nagyok! :shock: :)

Én meg valóban óvatósabb leszek ezentúl és csak Lívcsimről írok, akit meg érdekel kérdezzen priviben :wink:

Évi! Jövő héten szívesen mennénk!!!!!
Megbeszéljük még telcsin, mikor!

Mea
mea
 
 


előre szólok, hogy sok leszek!!!

Kép
bulizó mamik

Kép
a csúszda nagy szám volt!!! itt ragadnám meg a szót, és közzéteszem, hogy Cuki ma először mászott fel egyedül a csúszdára!!! :D

Kép
házigazdáink

Kép
Anna baba

Kép
Majácska

Kép
lebukott... tud mosolyogni!!! :o :lol:

Kép
Panna, akinek írtó szexi hangja van, és nagyon ügyesen dumál!!!

Kép
Fanni tud élni: medence-pia! :lol:

Kép
vagány srác

Kép
Tomi és Audrey

Kép
darázs derék!!!

Kép
nagyon vagány srác

Kép
Cuki

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
egyetlen kép Leonról...

Kép
a vagányság ugyebár itt sem hiányzik!!!

Kép
de tudok cukiskodó kisfiú is lenni!!!

Kép
Dr. Szöszi

Kép
Ayse és Andris ebédelnek

Kép
Léna lazul

Kép
mamik

Kép
Kisnyuszi is megérkezett végre!

Kép
zavarában babakocsit tolt... :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Hello Mindenkinek! :) :) :)

Jobbnál jobb képek, szebbnél szebb babák! :) :)
A két pici birkózása szenzációs! :)
And, micsoda gyönyörű kertetek van! :)

MÉG MÉG MÉG KÉPEKET!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Csibb,
Fanni combija és pocakja tényleg vetekszik Daniéval. :) Nagyon kis gyömöszölnivaló! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


a homokozó parti
Megann, igazad volt, tényleg nyomult Léna Leonnal is!!! :lol:
Kép

Kép

Kép
nagyon dolgoztak

Kép
együtt a csapat

Kép
de azért Maja is besegít

Kép
ribizlizés

Kép
na, hasonlítunk???

Kép
közös kép Mazsival

Kép
a rajzszakkör

Kép

Kép
Julcsi nem bírja tovább és elszavalja a Nemzeti dalt!!!

Kép
a többiek csak ámulnak!!!

Kép
majd tovább rajzolnak

Kép
Andris és Cuki

Kép
Eszti

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Benianyu
:lol: ugye?
de az abszolut győztesnek Anna babát hirdettük ki!!! :lol: :lol: :lol:

Kuha
átadom!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Ayse
Már korábban elkezdte Fanni a balhét, úgyhogy nem a plusz út miatt volt!!!
sokat ült ma kocsiban, ugye mi előtte is voltunk már autóval...

És mégegyszer nagyon szívesen!!! Máskor is!

Na megyek én is aludni!
Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Lanyok,

Csucs jok a kepek, mennyire nagyok mar a gyerekek es milyen jo igy egyutt latni oket

And,
Abszolut nem is latszik rajtad semmifele felesleg, nagyon csinos kismami vagy valamint kertetek valami csodas gyereksziget

Majdnem mindenkit felismertem mar a kepekrol :lol: :lol:

Komolyan a kepekre vartam, meg pakolok is a szerdai utra, de megerte

babocik birkozasa meg :lol: :lol:

Jo ejt
Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

And
nagyon köszönjük, hogy elmehettünk, és hogy a kedvünkért rendeztél egy hatalmas talit!Nagyon-nagyon hálás vagyok érte!(csak azt nem tudom, hogy hálálom meg!)
a lakásotoktól elájultam, beleszerettem minden egyes berendezési tárgyatokba, a konyhába, és a teraszba nagyon nagyon!!!!!
Olyan lelkifurim van, hogy így pocakosan a szívedet-lelkedet kitetted értünk, és az az óriási kupi, ami utánnunk maradt....... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

a nacija, és a hosszú újjú poló maradt ott???????
(még nem érkeztem kicsomagolni)
tegnap fél kilenc után értünk haza, annyira dögmeleg volt a vonaton, ragadt mindenünk, nem fehér embernek való ez a vonatozás! :?
fürcsi után mindnyájan dőltünk az ágyba!

Férjem egy hős volt, hogy a másfél óra előadás után a kedvünkért több mint négy órát kolbászolt a belváros dögmelegében(de nem tudtam még egyszer bepalizni, hogy jöjjön el... :lol: :lol: )

Majola, Ayse, Maresz, Juci
(remélem, nem hagytam ki senkit)
Nagyon örülok, hogy megismertelek végre Benneteket!!!!!
:D :D :D
most visszabújok még kicsit, ha lesz időm, jövök napközben is!
Csóközön

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Jó reggelt...

HÁT EZEK A KÉPEK...

Csibb!

Te különdijat érdemelsz ezért a sok szép fotóért :)

Bevallom én úgy elpancserkodtam...elindultunk itthonról és már 500 méter után bosszankodtam hogy itthon hagytam a gépet, és amikor pakoltunk Andéktól hazafelé, akkor döbbentem meg hogy mégis ott volt a táskában. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

LÁNYOK!

Jóhir :oops: :oops: férjem aug.18 ra foglaltatott magának repülőjegyet(igaz még nem igazolták vissza), de most hogy végignéztem a képeket, irtóra kedvet kaptam mégis egy megatalihoz.....feltéve ha ketteske nem hiúsitja meg...
Tehát előzetesen aug 18 utáni héten tartanék egy talit, ha valakinek lenne kedve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na még egy jó story

Tegnap Léna és apja beszélgetnek..

Apa: Na Léna hol voltál ma????
Léna: Mammmma :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Apa: Melyik mamánál????(és még mielőtt befejete volna a kérdést....
Léna: Másik
Apa: És anya volt a Misinél is???(ez a szomszéd csávó)
Léna: Hevesen bólogat...
Apa: És mit kerestetek a Misinél????
LÉna:Almát :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát fetrengtünk a röhögéstől :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De aztán még kérdeztem tőle, hogy és voltunk a tónál is hápikat etetni????Na arra is bólogatott hogy igen...

Na úgyhogy nagy kamagép lett Léna :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Totka!

Férjnek üzenem hogy egy HŐS!!!!!

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Jó reggelt!

Köszönjük a sok-sok képet Csibbnek is!!! Tényleg nagyon klasszul sikerültek!! (Drága Csibb, "darázsderék"-ért még számolunk!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Totka!
Örülök, hogy szerencsésen hazaértetek, bár azt hiszem, nem csak Csaba volt hős, hanem mindannyian azok voltatok, hogy a hazafelé utat épp ésszel kibírtátok. Pannának külön gratula a tegnapi naphoz, nagyon flottul vette az akadályokat!

MEgann!

Fetrengek Lénától!!! Abszolút előttem van a jelenet, Léna tuti, hogy mindehhez tök ártatlan fejet vágott, a gyönyörű szép szemeivel... :lol: :lol: :lol: :lol:
Azt hiszem, jó lesz vigyáznod, mert úgy látom, Léna és az apja már most szövetségre léptek. És akkor neked annyi ám!!!

Tegnap Gergő is produkált, ment a tv-ben valami sorozat, a fickó mondta benne, hogy mennie kell, mert elkési a buszát.
Erre Gergő kipattant a kisszékéből (épp almát evett), oda állt elém, és teli szájjal közölte, hogy "aja, busz pápá"!
Én meg kérdezem tőle, hogy hová akarsz te ilyekor menni??? (este 8 óra volt) Mondta, hogy busz-pápá, felrakta a sapiját a fejére, és már ment is az ajtóhoz...
Szegény, persze nem engedtük apjával, és olyan keservesen elkezdett sírni, annyira ment volna, és nem értette, hogy miért nem mehet.

Egyébként már ma is indult volna, a sapeszt már feldobta, közölte, hogy pápá-tütü...
Mondtam, hogy felejtse el, már megy a mosógép.
Ettől megnyudodott, most sapival a fején bámulja a tv-t.:D :D :D :D :D
Le is fényképeztem:

Kép

Kép
kuha
 
 


Kuha!

Őrület hogy Gergő igy TV-zik....szegény....biztos jól megijedt hogy ő is lekési a buszt, ezért kezdett el rohamléptekben indulni :oops: :oops: :oops:

Én Lénám kint az orkánban gyűjti nekem a rózsaszirmokat, amiket a szél lerobbantott a fejekről :? :? :?

Igaz befenyitettem hogy még most motorozzon mert mindjárt indulunk a bölcsibe(babaklub)....

Egyébként elnézve Léna fotóit megállapitottam hogy egyre inkább hasonlit az apjára :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Délután meg megyek dokihoz...be vagyok ám tojva hogy rendben legyenek a dolgok.. :roll: :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Hurrá..Léna most hozott nekem egy marék rózsaszirmot :) :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!

Nyugi, minden rendben lesz délután!! Aztán tessék gyorsan bejelentkezni, hogy mi volt!
Léna milyen helyes a virágszirmokkal!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Kuha

Gergo :lol: ugy latom ez a sapka valoban bevallt neki!
Ezert is kell vigyazni, mert eszmeletlen miket meg nem ertenek!!

Megann,
Lena edes lehetett a viragokkal!! :lol: Ne aggodj, minden rendben lesz!

Mi tegnap este ultunk a kadban es ugye elkezdtem neki am magyarazni, hogy ket alvas utan megyunk el apaval stb, de ma este meg van egy szulinapi bulink a legjobb baratnem lanya unnepli 15. szulinapjat!Nagyon jol ismeri ot Balazs es amikor mondtam, hogy megyunk hozza, akkor mar kiabalt oromeben, hogy Isabelle nyam-nyam torta!! Olyan edesek mar es annyi mindent meg lehet mar targyalni veluk :lol:
Ja nalunk most a legujabb "szo" az a nyam nyam, mint az etteremben szombaton, vartuk, hogy kihozzak a kajat es Balazs mar nagyon turelmetlen volt, erre amikor kijott a felszolgalo lany, mondta is neki, hogy "Madame, nyam-nyam te plait" Azt hiszem megzabalom!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Találtam egy jó kis linket, hátha érdekel valakit:

http://www.vital.hu/rovat/221

Pusza Nektek

Mea
mea
 
 


Juci

De igen, ez a mi hajonk. :lol: :lol: :lol:

Ha nem lenne idom, mivel este meg szulinapi bulink is van, akkor jo hetet kivanok nektek!

Sziasztok
Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Hello!

Nos megjártam a dokit
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

1,02 cm-es petezsák mérhetetlen kicsi moszat babócával benne...
Gép szerint és és szerintem is 5 hetes :D :D :D

Legközelebb 3 hét múlva megyek, amikor megjöttünk Svédországból :D :D :D :D

OFF:
Ahogy mentem ki a faluból lemeszeltek a rendőrök. 30-as táblánál 64-el :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
5000 pénz meg 2 büntipont...és még köszönhetem hogy a jogsim megmaradt.
:? :? :? :? :? :? :?

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!

Na, végre!

Már vártam, hogy mikor jössz!!! Gratula az 1,02 cm-es petezsákban a mérhetetlen kicsi babócához!!

Rendőrök :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Fogadjunk, hogy valami útjavítás, úthiba volt azon a szakaszon, azért van kint a 30-as tábla. Nálunk is előszeretettel kiteszik, és rendszeresen ki is állnak a kamerával.
De a csúcs Balcsiról hazafelé volt: 20-as tábla kirakva, természetesen útjavítás kellős közepén. Ami már akkor is ott volt, mikor mentünk lefelé!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Jut eszembe, már reggel is akartam írni, valszeg mi már lemaradunk a jó kis megatalidról augusztusban. Én akkor max. a kollégáimat élvezhetem majd... :roll: :roll: :roll:

Mi most jöttünk meg a boltból, Gergő hatalmas vircsaftot rendezett, mindenki rajta mulatott, az összes boltos néni is. Gergő csak úgy keringet óbégatva a boltban, körbe-körbe, és nagyon élvezte, hogy szabadon rohangálhat.
Ennek örömére megúsztuk a kinder-tejszelettel, aminek a felét ráadásul leejtette a földre hazafelé... :twisted: :twisted: :twisted:
Nemhiába mondják, hogy jó munkához idő kell... A szarhoz meg mégtöbb...


Egyébként meg még mindig sík ideg vagyok, Robi ma Graz-ba ment, egy 8,5 tonnás, pótos kamiont kell hazahoznia, amit most vett a cég.
Gondolhatjátok, zabszem a fenekemben, de szerintem neki is. Jó, hogy van rá jogsija, de a vizsgán kívül életében nem vezetett még ilyen kamiont. Arról nem is beszélve, hogy ugye ott van az a batárnagy pótkocsi is, ami nyeklik-nyaklik jobbra-balra. (Remélem, azért nem rückverz-ben jön hazafelé... :twisted: :twisted: :twisted: )
Már reggel elment, egy osztrák fószer vitte kifelé, de hogy mikor fog hazaérni gőzöm sincs... VAlamikor fél 3 felé beszéltem vele, akkor indult Graz-ból. Ráadásul azt hiszem kb. 4 óránként kötelező pihenő idő is van, úgyhogy igencsak várakozásteljes éjszakám lesz...
Na mindegy, nem is idegesítem magam. De azért legszívesebben félóránként felhívnám...

Ja, és Gergő eltörte a napszemcsime. Nemes egyszerűséggel fogta, és egy mozdulattal elhajlította jobbra az egyik szárát. Ami abban a minutumban el is tört... Nem voltam ideges egyáltalán, áááááá, nem!!! Nem volt márkás szemcsi, de szerettem, mert hosszú idő óta végre találtam egy szemcsit, ami szerintem jól is állt. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
kuha
 
 


Gratula Megann az ici pici babóhoz!
Svédországba mentek, de jóóóóó :)
Annyira klassz, hogy utaztok egy csomót!
Mi is utazhattunk volna, csak férjnek ideje nem volt.... :(
Rendőrök! :evil: Engem is már kaptak el :twisted:

Pusza

Mea
mea
 
 


Na, ebbe jól belekavarodtam :? :? :? :? :? :? :?

Szóval, ez így akart kinézni:

20-as tábla kirakva, természetesen útjavítás kellős közepén. Ami már akkor is ott volt, mikor mentünk lefelé!!!
Nemhiába mondják, hogy jó munkához idő kell... A szarhoz meg mégtöbb...

Kép
kuha
 
 


Megann!
Gratula a Kismaszathoz!!!! :D:D:D
Azt szerttem volna kérdezni, hogy PE-n hol van az a lego játszótér, amit írtál?

Kuha!
Hú, elhiszem, hogy izgulsz!

Barbi!
Megkérdezhetem, hogy mi az a csodaszer, amitől elmúlt Gabi fejfájása?

Mivel tegnap nem kellett háztartásozni és sokkal több figyelem fordult ANdris felé, esküszöm, hogy ma még nagyobb szeretettel nézett rám reggel. Olyan nagyon meghálálják a törődést ezek a kis csöppek, meg a nagyobbak is. :D

Én ma egész nap álmos vagyok a fronntól, legszívesebben a fejemre húznám a takarót és csak aludnék, aludnék...

Egyébként meg tök kivagyok az árakon.
Egy doboz nospa 540 ft.
Vettem egy kiló cseresznyét, egy doboz ribizlit, 10 tojást, egy ezrest fizettem. :evil: Szezonban a gyümölcs kilója 500.. :evil: :evil: :evil: :evil:
Egy 6-os zacskó virsli és két zacskó kotányi fűszer több, mint 800... :evil: :evil: :evil:
Én komolyan nem is értem, hogy ezt hogyan gondolják??????

És ráadásul ma megtudtam, hogy a budapesti gyerekek sürgősségi ellátása milyet fejlődött, a heim pálban felszerelnek egy ilyen osztályt. Kár, hogy a budai gyerekkórházban leszereltek egyet...

Bocsi, kicsit puffogok, mint a vipera...

ayse
 
 


Ayse!

Én is valahogy megviseltnek érzem ma magam, pedig nem jellemző a frontérzékenység rám... Én is ilyen álomkóros vagyok, tudnék aludni...

Árakon én már nem is puffogok. Illetve, azért múltkor leesett az állam egy kicsit a patikában. Vettem két doboz Qualerint, persze receptre, mert ugye csak arra lehet. És még csak nem is nagy kiszerelésű volt, hanem a 10 db-os. Szerinted mennyit fizettem a két dobozért? Ezer négyszáz valamennyi forintot. Na, akkor egy kicsit meglepődtem én is.

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Képek jók lettek a buliról nagyon, gratul a fotósoknak.
Én a kocsiban hagytam a gépet :oops:

Megann!
Hatalmas gratula a mérhetetlen babóhoz :D :D :D

Ayse!
Nem csodaszer, csak cataflam, vízben oldódó, de valóban hatásos, 1/2 óra alatt elmúlt a 2 napja tartó brutál fejfájása........
Ált. ezt, vagy quarelint vesz be
Vettünk a hétvégén advil ultrát, de adtunk egy pofont a sz...r-nak :evil: :evil:
Ezek a recept nélkül kapható gagyik, mint saridon, panadol, semmit nem érnek.
Árak :evil: :evil: :evil:
Na ezért gyűűűűűlölök piacra, közértbe menni, hipermarketben meg nem voltam már hónapok óta, sajnálom a pénzt :?

Évi!
Hú, nem semmi lehet egy ekkora járgányt elvezetni, biztos nem lesz semmi baj, ne izgulj!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Megann
Gratulálok az Incurkához!
Múltkor én is tartottam attól,hogy leszólítanak a rendőrök, de megúsztam :P

Aniko
Azta! Nagyon klassz és igen finoman fejeztem ki magamat!!!

Ayse
Az árak engem is mindig földhöz csapnak. Ma vásároltam pár dolgot. És ez a pár dolog 15.000.ft-omba került! Pár alap élelmiszer volt tényleg. És ami még szíven ütött egy közepes dinnye (görög, de a sárga még aranyabb árban van ugye) 600. ft. Majdnem letettem amikor kiírta a mérleg az árat!

Kuha
Én is izgulnék, de biztos nem lesz semmi zűr!
Gergő édes lehetett ahogy kurjongatott!

Majola
A pici szumósok elképesztően aranyosak! Meg a nagyobb totyikák is!
Nekünk bekrepált a fényképezőnk(természetesen Marci tett a dologért) így sajnos nem tudtam fotózni!

Hajni
Én is örülök, hogy megismerhettelek Titeket!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


sziasztok!

Csibb, ti biztos nem egy családból származtok Mskével :wink: :lol: sztem is tuti képek :) de a díjbírkózós babás sorozat azért mégis verhetetlen :D

köszönjük a mindenféle dícséreteket mindenki nevében :)
(Benianyu, szombaton még lóhereültetvény volt pitypangszínfoltokkal a kertünk.... ha még1x kezdenénk, magunk csinálnánk)

Esztinek annyira megtetszett, hogy tegnap a babák a járókában játszottak, hogy először a maciját, majd a babáját, majd őt is bele kellett tenni, és ott játszott velem így a konyhában, amíg én szöszmötöltem. csak eljutottunk a 20. hónapra oda, hogy eljátszik a járókában :lol: :lol:
és az is nagyon tezszett neki, hogy beleülhetett tegnap abba a kék kerekes ládába, úgyhogy ma ki kellett pakolnunk az egészet, és azt játszottuk, hjogy az az autó. azt nehezen viselte, hogy anya popója nem erre van méretezve :lol:

én délutánra dőltem ki, mert délutáni alvás alatt autóztunk, csak lefeküdtem a földre, és vártam, hogy jöjjön a felmentő sereg. 7-kor közölte a felmentő sereg, hogy most már ne is várjuk, fürödjünk csak :? :?
úgyhogy mindjárt megyek henyélni, holnap szeged :?

Megann!!
jajj de jó, hogy már láttad!!!!, biztos minden rendben lesz később is :) milyen érzés volt?
ránk számíthatsz augusztusban :)

Évi!
olyan ügyesek ezek a férjek, mindent megoldanak, nyugi :) biztos mások is nagyon megbíznak benne, ha ezt rá osztották!
én is úgy meglepődöm, amikor az Eszti megért valamit a tévéből, rádióból, olyan furcsa, hogy nem beszél sokat, mégis rengeteget ért.

Ayse, neked is ajánlom a voltaren dolo-t. uaz, mint a cataflam, fele annyi hatóanyaggal, tehát, ha kettőt veszel be belőle, ugyanott vagy. ez recept nélkül kapható, fogalmam sincs mennyi, de van egy tippen, hogy borsos :( legalábbis két éve még így volt.
a saridon, panadol, stb azért egy kalap sz.r, mert mindegyikben paracetamol van, azaz olyan, mint a rubophen, legfeljebb van benne még egy kis koffein. az advil ultra már nem tudom mi a görcs, de ezek a recept nélküliek egy kaptafa. még a naproxen is bejött nekem, az is receptes, de azt ritkán adják, és ezek mind nagyon bánthatják a gyomrot.

KépKép
KépKép
and
 
 


Mea, megnéztem még gyorsan, nagyon jó hírek, köszi! eyek szerint az is jó, hogy most dolgozom :)
Megann, nézd meg azt az oldalt, jól leírták a lényeget a gyes-gyed stb-ről!

KépKép
KépKép
and
 
 


And!

Esküszöm, pont ez jutott nekem is eszembe tegnap, hogy attól függetlenül, hogy Gergő pl. nem igazán beszél, egy csomó mindent megért, mégha tv-ben is van szó róla, vagy esetleg mi beszélgetünk Robival. (sajnos mondjuk nálunk szinte mindig megy a tv, ha itthon vagyunk, még ha nem is nézzük, háttérzajként)
Szóval igen-igen, vigyázni kell a pöttömökre, mert azt gondoljuk, hogy ha nem tudják mondani, akkor nem is értik. Közben pedig nagyon is értik!!!

Képzeld, mi magunk csináltuk a kertünket, szép-szép is a fű, de megtámadtak minket a rohadék vakondok. Eddig még soha nem jöttek, de az elműlt két-három hétben.... Áhhh, katasztrófa lett az egész... Ma már locsolni sem volt kedvem kimenni...

Barbi!
Nálunk inkább Robi a fejfájós, és ezek a gagyibb gyógyszerek nála sem hatnak. Ő is mindig a qualerint veszi be.
(ja, és mellesleg kb. 4 éve nyűstölöm, hogy menjen már el valami speckó dokihoz, mert sűrűn fáj a feje, és a gyógyszer is csak akkor hat nála, ha levekszik aludni).

Kép
kuha
 
 


Szép jó estét!

Panna ma óriási hisztit rendezett, mert nem engedtem neki, hogy a sportkupakos vízet locsolja az etetőszék tálcáján, utánna meg pacsálja, így szépen kivettem a székből.
annyira megsértődött, hogy elvonult úgy tíz körül az ágyunkba, az apja helyére, és fél kettőkor!!!!!! ébredt, ártatlan huncut pofival!
(fúú, mindíg irígy vagyok ám, mert soha nem az én helyemre fekszik, hanem apjáéra.(neki apaszag kell, nem anya.... :lol: ))
Panninak mindíg kánaán, ha belopózhat az ágyunba, hétvégén reggelenként nagy pizsibulik vannak ott hármasban, egyébként férj továbbra is nagyon szigorú, hogy alvás csak kizárólag a Kisasszony szobájában, az ágyikójában!

szóval még Ő ennyit aludt, főzetem, takarítgattam, vasaltam, telefonálgattam.


Majola, Csibi:
nagyon klassz képeket tettetek fel, ügyik vagytok!!! :D
az én gépem is ott volt, csak totál lemerült aksikkal :( :(
Benianyu:
nagyon édi Danifürtöcskéket tettél fel!
Csibi:
micsoda palotátok lesz!!!!már így is nagyon szép, amennyit mutattál, milyen lesz, ha kész lesz???
Anikó:
micsoda pasik, micsoda hajó, micsoda vízözön!!!! :D :D Szuper jóóóóóó!!!!
Ayse:
az írásaid alapján nagyszájú, hangos Csajnak gondoltalak, és annyira meglepett, hogy egy halkszavú, szerény Nő vagy hogy egy ideig nem is tudtam hogyan is állok! :lol: :D :wink:
a görög sali megváltás volt, egy muffinhegy, sütihegy, pizzahegy után sóvárgó magamfajtának!
Majola:
jaj nagyon írígyellek, annyira szép hanglejtésed, választékos beszéded van, elhallgattam volna reggelig!(én hadarok kicsit)

Megann:
gratula Lénatesóhoz!!!(nemsokára meglátod mekkora lesz!)


mit is akartam még.....????

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


csapongok ide-oda:
And, Barbi, Megann:
jaj, nagyon édik vagytok, hogy szóvátettétek, már látszik rajtam a fogyi!!!! :D :D :D :D :D Kösziiiiiiii!!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?