Új privát üzeneted érkezett!

Dehogy kéne, én voltam egy barom, hogy túl őszinte voltam.......nem kellett volna, mert férgek mindig is lesznek amíg világ a világ.......és én meg túlságosan naiv vagyok, mindig túlságosan hiszem, hogy az emberek jóindulatúak, de lassan csak beletőrődöm, hogy a legtöbb egy nagy aljas szemét!

lányok, nem is jövök inkább vagy csak Líviről megírom mizújs, mert komolyan kivagyok, hogy még a tinédzserek is itt lebzselnek és az életemre kiváncsiak vagy a másik kedves ismerős, akinek köze nincs már hozzám, de úgy látszik népszerű vagyok még mindig........

De amiket leírtam vállalom, csak Balázst sajnálom, hogy belekevertem, de aki meg állítja hogy ő haláosan boldog soha semmi gondja nincs az meg egy álszent!!!!!!!!!!!!!

Ti is egyből írtátok szinte mind h voltak esetleg kisebb nagyobb gondok, szinte mindenkinél és nagyon kedvesen őszintén reagáltatok!!!!

Köszönöm ezt nektek!

De most rohadt dűhös vagyok magamra, hogy megírtam itt, nemhiába nem írta meg senki sem.......se Annamami, se Nyúlné......

A sok idióta Read Only családtag!!!!!!

Mea
mea
 
 


lányok, csak gyorsan bekukk,

holnap:

a Hajniékért elmegyünk mi az Esztivel, de akkor valakinek ide kellene érnie fél kilencre, és kb 10-re érünk haza, hogy addig, aki jön, azt be tudjuk engedni, mert ember elhúzza a bélését 8-kor.

a másik: Hajni! én nem gondoltam a gyerekülésre :oops: sajna nekem nincs még egy olyan ülésem, amibe bele lehetne préselni az Esztit, ezért csak úgy tudjuk megoldani, hogy a kezedben fogod Pannit, és mondjuk úgy beköütitek magatokat, és vigyázunk, mint állat.

ezt leszámítva bárki bármikor jöhet.

tud valaki ilyen korán jönni?

KépKép
KépKép
and
 
 


Ilyen korán is kezdődött már tali??? :shock: :shock: :shock:
Mi nem szándékozunk 10 előtt érkezni! :lol:
Este nekiállok sütni túró rudi muffint 8) , meg tanulmányozom az útvonalat a neten.

Ayse
privit megkaptam, remélem, odatalálok, a leírás nagyon precíznek tűnik! :)
ha elakadok, hívlak!
meg mielőtt elindulnék!
előre láthatólag dél körül...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 

 
 

Ne haragudjatok, de én holnap nem megyek a talira, mert valahogy most nagyon nem lennék jó társaság, majd ha kicsit összeszedtem magam, ok???

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Mea:
hmm, tényleg durva, hogy innen infóznak! :shock: :(
férjem mindíg mondja, nagyon vigyázzak, mit írok, mert BÁRKI olvashat bennünket!


holnapra készülünk nagyon!!!

Ma Szegeden voltunk Plázázni!!!!!(hmm, nekem ez nagy élmény, talán félévente ha eljutok ilyen helyre! :oops: )
kint dögmeleg, bent meg a jó hüsi klíma!élveztük ám, Panna is írtóra!(se a lakásunkba, se a kocsinkba nincs klíma :oops: , és szerintem megfázhatott tőle Panni :? )
remélem, nem lesz beteg, mert most du.-tán elkezdett taknyolni!Nem lázas, jókedvű, étvágya hatalmas, de szívtam már kétszer a nóziját!

Szerintem nem baci, nem vírus, ha nem lesz lázas, megyünk!

gondolom, így fair, hogy szólok, ha estetleg félnétek tőlünk.
Benianyu:
Danipoci!!! :D Cuki nagyon!Remélem megnézhetem élőben!!! :wink:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


holnapra 34 fokot mondtak Bp-en!!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


még 28 hozzászólás, és én is "öreg"leszek!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


estetleg=esetleg
:oops:

mentem is, jó éjszakát!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka!
Hát igen, nem voltam óvatos.... :(

Holnapra nagyon jó talit!!!!!!!

Gondolok Rátok!!!

Puszi

Mea
mea
 
 


újabb bekukk

apa azt mondta szereti a babatalikat, mert akkor rend lesz az asztalon :wink: :lol:

csinálok franciasalátát, ha minden igaz, az lesz belőle :roll: , és eldöntöttem, hogy addig nem fekszem le, amíg a télikabátokat el nem rámolom :oops:
reggel még elugrom a közibe, veszek kenyeret, vajat, felvágottat, biztos, ami sicher, ne haljunk éhen, és akkor maradunk a pizzánál, ha így jó mindenkinek. ma az anyu főzött zöldséges (répás) csirkeragut tésztával, szerintem nagyon fini, van belőle bőven, minmum a gyerekeknek jut belőle, ha valaki igényt tart rá. Eszti azt fog enni :)

Mea, ha csak ezért nem jössz, sztem ne hagyd magad, de azt mondjuk megértem, hogy most mindentől elment a kedved. a miénket biztos nem tudod elrontani :wink: :lol: ha meggondolod magad, jöhetsz bejelentés nélkül is :)

KépKép
KépKép
and
 
 


a Cleo felhívott, hogy lehet, hogy ő hozná el a Hajniékat az állomásról, és akkor én itthon maradok az Esztivel, akkor tényleg bármikor lehet jönni. már, ha valakinek olyan korán kel a csemetéje :)

na kezdődik a kavarásom, Barbi, hol vagy? :lol:

KépKép
KépKép
and
 
 


Sül a muffin... :P

Hajni
Pannádnak jobbulást!

Dobok pár fotót Fanniról és az új lakás teraszáról pompázó kilátásról!

Kép
persze sosem hagyja, hogy fotózzam, mindig oda kell jönnie a fényképezőt buzerálni!

Kép
a terasz

Kép
Fanni és a kilátás

a lakást még nem fotózom, nem érdemes...
de már belement férj, hogy hívjam a szakembert!!! végre!!! :roll:
holnap reggel mutatom neki a lakást, hogy felmérje!!! 8) 8) 8)

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb! ez nagyon tuti!!!!!
na holnap megláthatjátok a mi kilátásunkat :lol: :lol: :lol: de legalább tudom, honnan jöttem, és nekünk milyen jó dolgunk van :)
Fanninak levágtátok hátul a haját?? hasonlít innen a tiédre :) én már hetek óta gyűjtöm az erőt hozzá, de azt sem tudom hogy fogjak neki.

KépKép
KépKép
and
 
 


Halihó!

Csibb!
Anyám, de szép! Hol laktok????

And!
SOS kérdés! Mennyire van felbontva a város felétek?
Úgy értem, tőlünk nagyon macera eljutni kocsival? :roll:

Totka!
Remélem Panni nem lesz beteg!!!!

Zsuzsa!
Jesszus, micsoda combik! :shock: :D :shock: :D :D

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


And
Férj belenyírt, Mske meg egész nap nézte, hogy vajon ilyen rosszul vágta le még régebben... :lol:
majd végre én is elkezdtem nézni, és megláttam, hogy belenyírt, úgyhogy Mske gyorsan nekiesett! 8) de már kb. egy hónapja volt ez!
De tényleg hasonló a frizkó, Mse meg is állapította, hogy olyan a fejformája, mint az enyém! :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Duda
Irhás árok felett, de még nem lakunk sajnos ott... :evil:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb,
Micsoda gyönyörű kilátás! :) Én is épp akartam kérdezni, hogy Fanni haját levágtátok hátul? Csak nem Mse követte el?
Az első képen Fanni annyira édes! :) A többin is, csak az olyan megható, odabújos! :)

Totka,
Drukk, hogy Pannád ne legyen beteg! Én ezért utálom a légkondit. :(
A kocsiban még hagyján, mert nem egy perc alatt lesz hideg és tudod szabályozni is, de hirtelen 35 fokból bemenni 22-be, az nagyon drasztikus.
Jó utat és jó talit holnapra!!!! Sajnos, mi nem tudunk menni. :( :(

Mea,
Ez nagyon durva sztori. :( :( És elég perverz dolog egy 17 éves lánynak (?) ilyen oldalakat nyomon követni. Sajnálom, hogy balul ütött ki az őszinteséged. :(

And,
Apa megjegyzése! :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Csibb,
Közben már olvasom a hajvágós sztorit. :) Férj belenyírt? :oops: :oops: Szabad ilyet csinálnia? :oops: :oops: Jól jön egy fodrász barátnő a háznál. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Nem bírom ki, hogy ezt ne tegyem fel, annyira tetszik. :) :oops: :) :oops: :)
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu
a férj belenyírt után elfelejtettem odabiggyeszteni ezt: :evil: :evil: :evil:
Egyáltalán nem szabad neki, és súlyos szankciókat helyeztem kilátásba, ha újra eszébe jutna ilyesmi!!! :evil: :evil: :evil:
Mindenki fiúnak is nézi szegény Fannit! :?

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttünk mi is a nyaralásból, nagyon szuperul éreztük magunkat! Az idő is nagyon tuti volt, úgyhogy nagyon-nagyon nem akartunk haza jönni.
Nagyjából átfutottam az oldalakat, dehát egész egyszerűen képtelenség ezt a sok-sok hozzászólást végig olvasni... :oops: :oops: :oops: :oops:
Azért, hogy hű legyek önmagamhoz: persze, nem bírtam már internet nélkül, úgyhogy egyik nap behuppantunk egy internet - kávézóba.
Nagyon megörültem Megannak, rögtön kapott is egy sms-t! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Mea!
Hát, nem is tudom, mit mondjak! Illetve, amit mondhatnék, azt már ugye múlt héten megbeszéltük, de azért mégis ledöbbentett, hogy ennyire felgyorsultak az események :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
A mai eseményekről meg már ne is beszéljünk!

Nem mennék bele ebbe a témába, de egész egyszerűen nem értem az embereket!!! Miért kell még jobban beletaposni a másikba???
Azt hiszem, itt mega-irigységről, és ennek vonzatairól van szó...

Nyugi, most ne is foglalkozz az ilyen és hasonló rokonokkal, "barátokkal", szomszédokkal stb.
Igenis mutasd meg mindenkinek! És ne add meg nekik ezt az örömet, hogy dühösnek lássanak emiatt a szarkeverés miatt.
EGyébként nem jöttök el jövő héten? A hét elég zsúfi, csütörtökön anyumékhoz megyünk, de a jövő hét jó lenne.

Jelentem, holnap mi is megjelenünk And-éknál. :lol: :lol: :lol:
Nem tudtam And nagyon kedves invitálásának ellenállni, bár először tutira mondtam, hogy nem tudunk menni.
Aztán meggyőzött, hogy kezdjek el inkább ma mosni. Elkezdtem :lol: :lol: :lol: :lol: három adagot már ki is mostam...
Úgyhogy, holnap megyünk... A többi meg ráér.

Most befejezem, azért még néhány képpel megdoblak Titeket!

Puszmák!

Kép Kép Kép

Látjátok, középen, a két faszi között a kisebbik csúszdát?? Gergő egész nap azon csúszott, úgy, hogy egyedül ment fel jobb oldalt a lépcsőn, egyedül ült a csúszdára. Én csak álltam a (neki nyakig) érő vízben, és a csúszda alján elkaptam. Majd a nyakig érő vízben egyedül kigyalogolt a medence szélére, és EGYEDÜL kimászott a medence oldalán!! És ez így ment egész álló nap... :lol: :lol: :lol:
Kép

Apukámmal (hétvégére ők is lejöttek)
Kép

Ezeket pedig egy profi fotós csinálta, aki épp a fürdőről készített képeket, egy internetes honlapra. És baromira tetszett neki Gergő, ahogy élvezi a csúszkát:

Kép Kép Kép
Kép Kép


Ja, és Juci!

Köszi a sapkás tippet, még első nap megvettük neki ezt a sapit, persze rögtön tépte le a fejéről!! Aztán befenyítettük valamivel (már nem emlékszem, hogy mivel), de onnantól le sem vette a fejéről. Sőőőőt, akárhová indultunk, rögtön az volt az első, hogy kereste a sapkáját, és rakta a fejére... :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Csibb,
Férj tényleg :twisted: :twisted:
Danit meg mostanában lánynak, a haja miatt. :oops: :oops: Pedig a fürtjein kívül igen fiús és ritkán jár lányos ruhákban. :wink: :wink:
A múltkor az egészséges rendelésen vártunk a méredzkedésre egy szál pelusban és igen meglepődött az egyik anyuka, mikor lekerült a pelus. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu
Ezek a göndi fürtök!!! Nagyon cuki Dani!!! :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Kuha,
Micsoda szuper képek! :) :) Gergő nagy vagány! :) :) Olyan édes a csúszdán, ahogy vigyorog! Az első képen meg annyira szépek vagytok! :) :) Meg a régi stílusú, barna kép is nagyon tetszik, olyan, mintha 30 évvel ezelőtt készült volna.
Már volt Gergő újságban, most majd lesz a netes reklámban is! :) A kis sztár! :)
Én is abban a percben indítom a mosógépet, ahogy hazaérünk a nyaralásból. :) Már a kocsiban tudom, hogy mivel kezdek. Sőt, úgy is van csomagolva, hogy az egyik táska kizárólag szennyes. :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!

Akkor tök egyformán gondolkodunk, már én is úgy pakolok, mikor jövünk haza, hogy a szennyest külön. Bár mára csak a türcsiket terveztem kimosni, dehát annyi baj legyen. Cserébe holnap babatalizunk egyet.
Ja, és a csirkepaprikást is megcsináltam már holnapra!!!

Igen, mi is ezen nevettünk, hogy majd most internetes oldalon is fog szerepelni Gergő! Nekem az a kép tetszik a legjobban, ahol becsukja szemét-száját, és huppan a vízbe!!!

Kép
kuha
 
 


Benianyu!
Biztosthatlak róla, hogy nem csak Neked tetszik! :wink: :D
(nagyon hasonlít Rád!)

Az idevágó sztorimat már meséltem: barátnőm hasonlóan göndörfürtű hasonló korú kisfiát nézték gyönyörködve a strandon, ahol is egy szál fütyiben volt:
- Milyen szép kislány!!!! :shock: :shock:

A szennyest és is így csomagolom hazafele úton :D .

Csibb!
Ez a kilátás valóban pazar. nagyon tuti lehet a lakás! :D
És hát a környék is egy főnyeremény! Azta!
Aki fannit fiúnak nézi, vegyen szemüveget, fenntebbi sztori ide is illik!

Nálunk viszont a férjem tuti hajvágó (a seregben tett szert megfelelő gyakorlatra, nem volt drága a dolog, egy sörért kiélhette fodrászhajlamait :lol: ). Úgyhogy ma először levágta Andris haját, hogy csinos legyen holnap. :) (Összevissza mozgatta a fejét, úgyhogy az eredmény nem 100%. Közben minden vágásnál, azt mondta ANdris: jajj! :lol: )

Mea!
Kísértetiesen hasonló a sztori, amiért a kockafejűek átmentek egy másik fórumra.
Tényleg, hogy valakinek ne legyen jobb dolga!

Kuha!
Nagyon szuper képek, annyira bírom Gergő huncut arcát az első képen! És Te is csini vagy!
Gergő meg állati bátor!

ayse
 
 


Fanni természetesen :oops: Én is vegyek szemüveget! :twisted:

ayse
 
 


Andi, bocs, csak most huppantam megint ide pihizni.
kabátokat elraktam, most vasalok :)

szóval én a hungária körúton jönnék jobb híján, asszem, és utána meg a bnv felé, sztem nincs felbontva nagyobb út errefelé.
hívj, ha elakadsz! sztem csak a huingária krt rizikós, nem tudom reggel mekkora a forgalom rajta.

KépKép
KépKép
and
 
 


LÁnyok
Mindenki korán megy???
Mert akkor én sem akarom Aysét kiszakítani a társaságból!
legfeljebb du. alszik Fanni egy nagyot!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Ayse,
Köszi a bókot! :)
Fütyis sztori. :)
Andris csúcsédes lehetett, mikor jajgatott. :) De amúgy jól tűrte? De úgy nem lett kopinger? :oops: :oops:
A fodrászom a mai napig emlegeti, hogy Beni egész végig kiabált az első hajvágásán, hogy "jajjj-jajjj-jujjj-jujjj"! :) :)

Lányok!!!!
Remélem, holnap nagyon nagyon sok kép készül majd a talin, mert én már most annyira szomorú vagyok, hogy mi nem lehetünk ott. :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


vagy elviszem babakocsival sétálni, ha nyügi...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

B..ssza meg! :twisted:
Szú eszi a parkettánkat! :evil:
El akarok innen költözni!!!!!
Láttátok azt a nagyon régi Tom Hanks filmet, a pénznyelőt? Na! Ez egy ilyen ház!


Nyafogás vége!

Fanni, Gergő és Dani is nagyon édesek!
Fanni annyira nem fiús, hogy csak na, Dani pedig tök pasis!

Még visszaolvasok!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Kuha
nagyon szupi képek, biztos nagyon jól éreztétek magatokat, látszik!!!

Azért eszik itt a fene a gép előtt, mert a harmadik tepsi muffint várom...

Thomasanne
szú... :evil:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Zsuzsa
Anna combjai hihetetlenek! :shock: Olyan zabálni, puszilgatni való cimbi-combik!

Benianyu
Ez a takaró még mindig szuper! Persze a rajta lévő srácok is! :wink:

Mea
Nagyon sajnálom, ami történt! Hogy valakinek erre legyen energiája! :shock: :?

Csibi
Korán mi sem megyünk, a reggeli csúcs után gondoltunk indulni, bár a Hungária egész nap gáz. :?

Juci
Veletek mi újság?

Göndörzsóf
Rég jártál erre!

Szúsztori
Találtam szú elleni sprayt, Budapest másik végén. :(

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Csibb,
Nem dobnál meg egy muffinnal? Éhen halok mindjárt! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Thomasanne,
Köszi :)
Szú :( :twisted: :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu
Küldöm, nyisd az ablakot!!!
épp az előbb kóstoltam meg... :oops: elég fincsi!!!
Csak Norbi meg ne tudja... :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb
Köszi, nyitva van. :)
Már nemigen norbizom. Főleg, nem virtuálisan, annyira mazohista nem vagyok. :)
Inkább járok futni egy héten kétszer-háromszor reggelente és igyekszem nem halálra enni magam. Ennyire telik mostanában. :wink:

Itt tökölök a vonalzókkal, Dani képét és az avatart már kicseréltem, de Beniét valamiért nem engedi. De addig nem nyugszom....

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


én magamra gondoltam, mikor Norbiról írtam... és az nem virtuális sajnos... :lol:
én csak úgy tessék-lássék módra norbizom, próbálok odafigyelni, hogy este már ne egyek ilyen hízlalósat, de nem mindig sikerül...
most vettem ki az utolsó adagot, úgyhogy mehetek aludni!
jó éjszakát!
sok sikert a vonalzóhoz! :wink:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Kész vagyok! Sikerült! :)
Elteszem én is magam holnapra! :)
Jó bulizást! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ayse
Bocs, hogy kavarok, de mit szólnál, ha korábban mennénk?
én 9-re megyek át a lakásba megmutatni a festőnek, hogy mit kéne csinálni, és 96%, hogy hazafelé Fanni bealszik a kocsiban. úgyhogy, ha neked nem probléma, akkor nem jönnék már haza, hanem mennék értetek!
Ha már másképp tervezted, akkor maradhat az eredeti felállás!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Tegnap este szépen lassan elkezdtem visszaolvasni, most megpróbálok reagálni. De tuti, hogy nem fogok tudni mindenre, úgyhogy előre is sorry... :(

Majola!

Tök jó, hogy rendezni tudtátok a barátnőddel a dolgot! Írtam, hogy nekem is véget írt a legjobb barátnőmmel a barátságunk, igaz, már vagy 7-8 éve.
Engem a mai napig bánt, és valahogy titokban mindig abban reménykedem, hogy egyszer még lehetünk újra barátok.
Szívem szerint felhívnám, csak valahogy attól félek, hogy elutasító lenne. Vagy ha nem is konkrétan elutasítana, de nem vagyok benne biztos, hogy érdeklődést mutatna...

Maresz!

Tök igazad van, szerintem mostmár simán az egy gyerekesek vannak kevesebben a topikban.
Azért remélem, egyszer majd mi is a két gyerkőcösök közé fogunk tartozni... :) :) :)
Bár, hogy én mikor, azt még nem tudom, de hogy nem 2-3 éven belül, az biztos...

Megann!

Eliza név nekem is nagyon tetszik, bár megmondom őszintén, hogy még soha nem hallottam. De a becézése is kimondottan tetszik...
Ha megengedsz egy megjegyzést: nekem valahogy olyan érzésem van, hogy újra kislányotok lesz. Érdekes, mert valahogy úgy tudlak elképzelni, hogy lányok vesznek körül...


Bilizést mi még nem kezdtük el, de Gergő rendszeresen szól, ha épp kakilT, vagy pisilT! Vagyis, amikor már megtörtént az eset.
Egyébként most nyaralás alatt volt egy párszor pelus nélkül, de egyfolytában a kukiját fogdossa ilyenkor. Ja, és persze simán be is pisilt :) :) :)



Annamami!

Nagyon örülök nektek, hogy ilyen szépen rendbejöttek a dolgaitok!! Hurrá!!! :) :) :)

Na, eddig jutottam!!! Ez nem túl sok, de mennem kell készülődni, egy óra múlva indulunk!!!
Remélem, minél több mindenkivel talihatunk ma!!!

Kép
kuha
 
 


Lanyok,

Nagyon jo talizast nektek!!!! Keszitsetek sok-sok kepet :lol:

Mi is megerkeztunk az oceanrol tegnap este, de eleg keson sikerult hazaernunk, igy ma mindenki faradt egy kicsit. Mat suliban, mi dolgozunk, Balazs dadanal! Csinaltam most vegre rengeteg kepet, majd megprobalok feldobni egy parat, ha lesz idom, mivel szerdan meg indulunk Marseillbe es ma is meg holnap is dolgozom :oops:

Atolvastam sietosen :oops: az irasokat, hat volt mit!!

Csibb
Fanni nagyon aranyos szerintem, meg az ily modon lenyirt hajaval is :lol: es hat valoban vegyen szemuveget, aki fiunak nezi!

Benianyu,
Fiuk nagyon arik a lepedos kepen, szerintem Dani mar nem is olyan gomboc, meg aztan majd lemegy neki, akkor ilyen tundik, amikor van rajtuk mit fogni!!
Nekem is nagyon teteszenek a furtjei, eszmeletlen jol all neki, de akkor sem tunik kislanynak, nagyon is fius!! :shock: :shock:
Ugyi vagy, hogy igy sportolsz, nekem a futas nem menne :oops: :oops: En most nekialltam bicajozni es aerobikozom otthon!!

Majola,
Anna, :shock: :shock: :lol: :lol: nagyon kis gombolyded :lol: :lol: olyan cuki es ezek a hurkak!!!!!!!!!!! Verszenyt vinne szerintem :lol: :lol: Julcsi beszolasa, szerintem inkabb aranyos, meg egyszeruen csodas lehet, hogy o mar ennyit beszel

Ayse,
Hu, ezek a receptek nagyon jol hangzanak, le is mentettem oket!!


Csibb,
Ide is johet!!

Kuha,
Biztosan szuper nyaralas volt, a kepek magukrol beszelnek!! Nekem is ott tetszik a legjobban, amikor csuszik es becsukja meg a szemet is!! Annyira szep kisfiu es szerintem jol all neki ez a rovid haj!! Csucsszepek vagytok az elso kozos kepen is!! Valamint valoban nagyon jo a barna kep, annyira hangulatos! Milyen jol jott ez a fotos, ezekert a kepekert igazan kar lett volna, nagyon bator fiad van es te isa z vagy, hogy engedted!! :lol: :lol: Azt hiszem az en Balazsom is kihasznalta volna a lehetoseget. :lol: Imadja a csuzdat :lol: :lol:

Mea,
Huuuuuuuuuu, te szegeny! Egyreszt sajnos ez tenyleg egy nyilvanos lap, amit BARKI elolvashat, ezert valoban meg en is meggondolom mit teszek fel mint kep, meg mit irok, holott en nem is otthon elek, masreszt viszont valoban sok szar ember vana vilagon, aki idejon "titkokat" lesni es kihasznalja az emberek naivsagat! Szerintem se irj tobbet az erzeseidrol ide, nehogy nagyobb baj legyen belole!! Nagyon sok erot es kitartast kivanok neked!

Totka,
Ma ugy is el leszel foglalva :lol: :lol: :lol: :lol: , de holnap valaszolok a prividre, amit koszonok is egyben!!

Na ennyire emlekszem,

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Kép na mikor leszunk mar ott??
Kép egy kis izelito, hova is mentunk Kép Kép igy is tudok aludni Kép ugy latszik barhol tudok aludni Kép apaval varom a tobbieket Kép masodpilotank is van Kép ilyen volt a hotelbol a kilatas
A hotelunk egy to mellett volt

Na remelem nektek is jol sikeredett a tali

A.

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


And
Nagyon-nagyon szépen köszönjük a vendéglátást!
Annyira jó volt újra együtt!
Gyönyörű a házatok és elnézést a rumliért. Jó lelkiismeretfurdalásom van, hogy egy kismamának ennyi gondot okoztunk :oops:

Benianyu, Kuha, Aniko, Csibb

Nagyon édesek a képek. Daninak egyre több a göndör fürtje!
Csibb
Kilátásotok pazar. Na meg a kislányotok is!
Aniko
Ez csak nem a Ti motorcsónakotok????
Kuha
Nekem is a kedvencem az első kép. Nagyon szépek vagytok rajta!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok Csajok!

Először is:

And!

Mi is nagyon szépen köszönjük a vendéglátást! Örülök, hogy elmentünk, nagyon jól éreztük magunkat. És újra rég nem látott emberekkel találkoztam (Majola, Ayse).
Szóval, jól éreztük magunkat, bár a rumli miatt az én képem is nagyon ég!! :oops: :oops: :oops:

And egy percre sem állt meg / ült le , ráadásul pont a másik várandós kismami (Megann) volt, aki kisegítette őt egy kis házimunkával... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Gergő rögtön elaludt, talán még az utca végére sem értünk el. És hazáig aludt.

Ja, és Barbi!
Természetesen kenhettem a hajamra a fincsi csirkepaprikást itthon...:twisted: :twisted: :twisted:

Anikó!

Nagyon szép képeket tettél fel, biztos nagyon jól éreztétek magatokat! És hát igazán szép helyeken jártatok!

Kép
kuha
 
 


And
Mi is nagyon szépen köszönjük a vendéglátást és valóban én is azon gondolkodtam, hogy Te egy percet sem pihentél, csak pörögtél egész nap. Nagyon jól éreztük magunkat, a haza út már nem volt annyira tuti, mi 7 órára értünk haza.

Megyek fürdetni, este még talán jövök

Kép
Kép
maresz
 
 


Sziasztok!

And!

Nagyon köszönjük hogy mi is elmehettünk, annyira szuper volt.

Igyekeztem hasznossá tenni magam, de még igy is hülledezek, hogy mi dolgod lesz neked pocakosan, mire olyan rend lesz, mint amilyenre mi érkeztünk

folyt...

Kép

Kép
megann
 
 


And
Mi is nagyon köszönjük a vendéglátást, tényleg nagyon szuper volt!!! Jó volt látni a sok gyönyörű gyerkőcöt, és csini anyukáikat!!!
A rendetlenségért csatlakozom az égők táborához... :oops: :oops: :oops:

képeket mindjárt kicsinyítek, és rakom fel!

Ayse
Szegény Andris!!! Nem tudom, mi történt Fannival, nagyon ritkán csinál ilyet, (végig üvöltötte a hazautat...) mikor elindultunk még próbálkozott egy kis sírással, de hamar elfáradt, és végig csöndben volt, itthon meg már tök jó kedve volt, viszont nem kellett ringatni... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


And!
Nagyon szépen köszönjük a vendéglátást, rendkívül jól éreztük magunkat!
Annyira bátor vagy, hogy így pocakosan, hőségben bevállaltad! És furdal a lelkiismeret, hogy mit hagytunk magunk után...
Viszont ami a játékhalmok alatt van...az valami gyönyörű! Olyan kellemes, otthonos a házatok!!!

Csibb!
Nagyon-nagyon szépen köszönjük mégegyszer a szállítást!!!!
Nekem van lelkiismeretfurdalásom, hogy szegény Fanni miattunk utazott még egy nagyot.... :(

Andris itthon még egy óriásit bevacsorázott! :shock: :shock:
És utána még hintáztak is Lilivel :shock: :shock:
Meg bújócskáztak :shock: :shock:
Bár nekem lenne ennyi energiám! :wink:
(az étvágy mondjuk meglenne :lol: )

ayse
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?