Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Hoppa,
Gratula :D
Ugyik vagytok/voltatok :wink:
Koszi az infot a kotelezo vizsgalatokkal kapcsolatban, kinyomtattam es penteken elmegyek a korzeti orvoshoz hogy kiirja nekem. Remelem sikerul mindent elvegezni.

A horgaszos hetvege nem jo, valami olyan helyre kell mennunk ahol mullattatjak (vagy relaxaltatjak) az apukajat es nincs ideje a sajat bajain gondolkozni. Most ert veget az elso adag chemoterapias kezelese :(

Malna,
Megy a drukk neked ezerrel ++++++++++++++++++
Nagyon nagyon remelem neked is lesz egy halvany csikocska a mai teszten, aztan majd egyre erosodni fog az a csik... :wink:

Nagyon fel vagyok porogve a holnapi lakasvetel + vervetel miatt! Remelem minden belefer az idonbe es csak jo sul ki az egeszbol!

Ma mar nem hiszem hogy leszek, de lehet hogy meg bekukkantok delutan :D

Kép
icus
 
 


Sziszi
Most már "igazi" kismami vagy :wink: :lol: Tényleg olyan jó érzés, mikor megkapod a kismama könyvet :lol:

Hoppá
Ha febr. 28, akkor pont a párom szülinapján szülsz :wink: :lol:

Icus
Kicsit le vagyok maradva... Már itthon vagytok? Reméljük nálad is sikeres és eredményes lesz a kivizsgálás :wink:

Málna
Végülis tesztelsz ma, v megvárod a holnapot?

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szuper, Sziszi, hogy a szülinapodon volt az uccsó mensim. Ez nagyon jó :lol:

És, hogy Mókuska párjának a szülinapján szülhetnék.. nagyon jó. Csak úgy mellékesen mondom, hogy Bea és egy csoporttársam az é szülinapomon szült, a kolléganőm, akivel majdnem együtt szülhettünk volna, az öcsém szülinapján...
Azért jó lenne nem február 29-én szülni... most pont olyan év lesz... de végülis tök mindegy, csak gyerök legyön belüle :lol:

Icus, örülök, hogy indulhatnak a vizsgálatok. Én pont ebben a ciklusban voltam mindenféle vérvételen: HIV ( :shock: ), toxoplazma, stb...

Málna, holnapra drukkkkkkkkkkkkk ++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

 
 

Lányok,

nincs kedvetek az aktuális vizsgálatokat, vagy bármi fontosat beírni dátummal az aláírásotok alá? És akkor ott láthatnánk mindenkinél, nem kellene feleslegesen kérdezgetni egymást.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá

Óhajod, parancs :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

JÓ ilyen hírekre érkezni :D :D :D :D :D
Hoppá!
HATALMAS GRATULAÉs nyugi,meglesz az a kiskönyv :P
Inkább azt mondogasd magadba,hogy mikor akarsz szülni,ne azt,hogy mikor nem.Én is bármikor szerettem volna szülni,csak karácsony szenteste nem :arrow: naná,hogy akkor szültem,persze akkor már semmi nem érdekelt,és a legszebb ajándékot kaptam.
Ha úgy adódik,febr.29.-én szülsz,legalább lassan fog öregedni a babó :D :D
Neveken gondolkodtatok már?

Málna!
Micsoda jegyek,szerintem sem kéne az államvizsga miatt aggódnod.
Drukk,hogy sikeres legyen a hónap.Máté édi,ahogy mesztelenül fürdőzik.
Hová mentek nyaralni?Bocs ha már írtad.

Bea!
Köszi a hiányolást :D
Egy nagy simi Ádinak,amiért már ilyen ügyeske,és mászik. :)

Anyusziszi!
Gondolom nem bánod,hogy nem kínoznak tünetek,a lényeg,hogy minden rendben van.Kiskönyvhöz gratula :)

Candi!
Milyen jó a memóriád :wink: Valóban egy éve sikerült megszabadulnom az órámtól :cry: Már előre félek,hogy mit hagyok el jövő júniusban :roll:
Veled mi újság mostanság?Most aztán már igazán te következel.Remélem hogy apa gyakori elkapásának meglesz az eredménye :D

Nektarin!
Nem semmi foltokat szereztél.Jó nagy esés lehetett :cry:
A terhesség gyakran lemondásokkal jár,de a kollégák biztos örülnek majd a szurkolásnak :)Bírod a meleget?

Nika!
Megnéztem a helyet,ahova nyaralni mentek,nagyon szép kis szállásotok lesz.Melyik szoba lesz a tiétek?

Vvviki!
Nem írtál arról,hogy veled mi van

Kis_Plutó!
Nagyon szép mind a 3 gyerkőc.Esztike hány kilónál tart?Szép nagy baba.Oltást megkapta?
Adrika nagyon ügyes,és az erősítéssel azt hiszem nem lesz gond,ha sokat emelgeti Esztikét :D

Muszkuru!
Mit nem adnék most egy légkondiért.A gyerekszobába rekordot döntöttünk 30 fok van,pedig besötétítettem :roll:
Látom Esztike is hamar nyúlpárti lett.Nyúlgyereket sajnálom,és most még a macska is :twisted: :twisted: valamit ki kell találni a menyétek ellen.

Zsiszik!
Tényleg szépen közeledsz a cél felé :D Jó,hogy férjeddel minden fontos dologban egyetértetek. :) Megértem,hogy nehezen hagytad ott lányodat a táborban egyedül,ez az élet rendje,felnőnek,és önállósodnak,csak néha szülöi szemmel túl korán.

Mókuska!
Gondolom nálatok is jó meleg van panelba.
Lili jár még oviba?Nem mentek Anyudékhoz?

Icus!
Remélem sikerül minden vizsgálatot időben megcsináltatni.Nem hiszem,hogy komoly gond lenne,hiszen elég pontosak a ciklusaid.

Remélem nem hagytam ki senkit,ha igen elnézést,de régen voltam,és sokat kellett visszaolvasni.Hétvégén volt bátyám esküvője,a szertartásra elvittük Gerdát is,az éjszakát pedig férjem testvéréékkel töltötte,persze úgy,hogy hazahoztuk megfürdettem,megetettem,és csak akkor mentünk vissza mikor elaludt,úgyhogy ő nem sokat vett észre az egészből.Én annál inkább,mikor reggel fél7-kor reklamált a kajáért,és persze napközben még véletlenül sem aludt annyit amennyit szokott,úgyhogy ki kellett bírnom 2,5 óra alvással.
Hétfőn délután pedig lementünk a balcsira,és Gerda életében először fürdőtt benne.Látszólag élvezte,meg is örökítettük az első vízre szállást,majd megpróbálok feltenni képet róla.

KépKép
takido
 
 


Anyusziszi!
Jún.25,akkor már nem sokat kell aludnod,és láthatod a picurkádat :D

KépKép
takido
 
 


megjöttünk, és ahogy gondoltam nem oltották be Eszterkét :roll: sajna elkapta tőlem azt a taknyos francot. Neki sem akar megindulni a váladék csak hörög szegénykém :cry: :cry: egyébként manöken méretekre hajt a drágám :lol: :lol: már 67 cm, kétszer is megmérettem, mert előző oltásnál csak 62 cm volt :roll: :roll:
Sulyunk pedig 7280g :wink: :wink:

Sziszi
gratulálok a kiskönyvhöz :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Ja, Hoppá Krisztikém febr. 26-án született, az ő szülinapján is szülhetsz :wink: :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


lányok, végre beindult a babaeső !!!!!!!!!

Kata
annyira ööööööööööööööööörüülöüöööööööök !!!! :D :D
most is vigyorgok mint a gilisztás kutya !!!! :D :D

Gabi
jobbulást a kis manökennek !!!!!!!
Adrikának már kitört a szünet !
állítólag estefelé nagy viharok lesznek, jégeső stb.
reggel a SAT1-gyen mutatták, hogy Németország sok részén hatalmas viharral érkezett a hidegfront

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Málna
három a magyar igazság, ne add fel még !
Sziszi, Kata és most TE !!!!

Sziszi
ügyes vagy, hogy mindent elintéztél egy nap alatt !
ja, a páromnak kb. 6 hete fáj a feje, különesen a jobb szeme mögött
volt szemészeten, ott semmit nem találtak, röntgenen sem
most a neurológiára kell mennie
tudjátok mikorra kapott időpontot ? szeptember elejére ! :evil:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Szisztok!

1 cn.

Mind a 3 -an most kezdtük a clostyt.Hoppá kapott szurit, és sikerült.Nem emlékszem, hogy Sziszi kapott- e de neki is összejött. Nagyon bíztam benne, és nekem mégsem.
Azt hiszem most jött el a pillanat, hogy ELÉG!!!!!!!!!!!!!!!!
:cry: :cry:
Majd vizsga után benézek, de most ez egy kicsit így tanulás mellett vagy helyett sok volt.
Puszi,és vigyázz magatokra!

Azt hiszem most ölni tudnék. Főleg azt a """nőt""" aki ma reggel megszülte majd egy elhagyott telken hagyta a kisfiát :twisted: :twisted: :twisted:
elmeszakértő vizsgálja :twisted: A meg a k....a anyját, ide nekem, meg a meddő családoknak, meg akik évekig várnak gyerekre majd mi ítélkezünk felette.

málna2162
 
 


Sziasztok!!!

Nem voltam néhány napja és sokat olvastam vissza,remélem sikerült képben maradnom!

Málnám,nem is tudom mit mondjak,borzasztóan sajnálom!!!!!!És én is beszállnék a lincselésbe....

Kata!!!!!Neked meg hatalmas gratula és nagyon vigyázz a 2 lábon ugrálásnál,nehogy begyűjts te is olyan szép foltot,mint Eszti!!!!!!!!Gratula!!!!!!

Mindenkinek köszi a dícséreteket,kedden voltunk kontrollon és téynleg nagyon gyorsan összekapta magár a fiam,a doki azt mondta,hogy teljesen egészséges nagyon nagyon erős!!!!Átfordul,ha a kezét úgy irányítják,a fejét emeli és megtartja,ha két kezét felhúzzuk,hozza maga után a fejét....ügyes kismackó nagyon,csak a doki rácsodálkozott,hogy 4 hét alatt gyarapodott 1200g-ot,pedig a fele is normális lenne....hát igyekszik utolérni a társait!!!!
A lába is rendben van,Ildinek igaza van,teljesen felesleges volt felcibálni a gyereket Pestre a legnagyobb melegben,ráadásul annyian voltak a kórházban,hogy én majdnem elájultam,hiába adtak időpontot érkezési sorrendben ment a dolog,de egy idő után megelégeltem és kértem a nőt,hogy vegyenek előre,mert még csak 6 hetes és nem kapta meg az oltását és itt meg annyi a beteg gyerek....nagyon rendesek voltak,előrevettek,de akkor már süvöltött szegénykém a hordozóba agyonra bele volt izzadva,éhes és szomjas volt...és egy perc alatt lekente a nő egy oldattal,felírt nekünk itthonra kencét és kész voltunk.....nahát ha ezt tudom,nem viszem fel!!!!!
Mindegy,a lényeg,hogy jól van és amúgy olyan kis ügyes volt,szerintem engem jobban megviselt a 2 napos autózás,mint őt!!!!!
A dokimnál is voltunk,jól vagyok,a vérzés már nagyon gyenge,úgyhogy kezdhetek újra olyan életet élni,mint eddig!!!Felírt progesztogén tartalmú fogigátlót,azt lehet szedni szoptatás alatt is!!!!!

Bocs,hogy nem írok mindenkinek,de az én fiam is nagyon szenved ma,max.2 órát alszik napközben,aztán 2 órán keresztül szenved,már nem is éhes,de a mellemn van és ettől nagyon izzad,de nem tud elaludni!!!!!Szerencsére az éjszakák nagyon jók,már 3x előfordult,hogy csak egyszer kelt fel enni hajnali 3-kor,aztán meg csak reggel fél 7-kor!!!!!Pedig a szobájában most éjjel is 29 fok volt....elviselhetetlen ez a meleg és is nagyon várom már az enyhülést.....

Na puszi mindenkinek,most kicsit elaludt,talán lesz időm egy kicsit pakolászni,mosni...

Sziasztok!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!!Megvolt a második nagy TALÁLKOZÁS a Muszkuruékkal!!Rengeteget beszélgettünk,hülyéskedtünk!!Nagyon jól éreztük magunkat!Szerintem mondhatom az Andi nevében is!! :lol: Ádi is nagyon jól érezte magát!!Itt küldök pár képet a randinkról!!Szeretettel nektek! :) Kép Kép Kép

Kép
bea27
 
 


1:Andi Ádival!
2:Andi -Eszter-Ági
3:Anya,és lánya :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
bea27
 
 


Lemaradt!!
Ádika a szoptatós székben! :lol: Kép

Kép
bea27
 
 


KATA!!!!!GRATULÁLOK!!!!
A VKIHEZ!!! :wink: :wink: :wink:

Kép
bea27
 
 


Bea: bezzeg magadról, hol vannak a képek?! :wink:
Tényleg jól éreztem én is magamat!
Málna: sajnálom nagyon, hogy a k... életbe.
Sziszi: gartula a kiskönyvhöz!
Kata: neked meg az első rókához, a teljes családot azért ne hívd :shock: :D

Andi
candi
 
 


Málna, nagyon sajnálom... :cry: Pedig ma még úgy reménykedtem...
De te nem kaptál repiszurit, ugye?? Te jól működsz anélkül is!!

Ne keseredj el, mi 32 hónapja vár(t)unk a nagy pillanatra... Dobd el a hőmérőt, ne méregess... Én ebben a hónapban direkt nem mértem, mert mindig hajnalban keltem a hülye méregetés miatt, vajon ma milyen lesz??

Menjetek el termálfürdőbe, hátha az is jó. Én voltam most Hajúszoboszlón, 3-4 nappal tüszőrepi előtt. És jót tett... Én ebben a hónapban kezdtem el E vitamint szedni. Nem tudom, ez segíthetett-e.

Szóval tudom milyen érzés, ha megjön, rengeteg tesztet elfogyasztottam már. Mindig reménykedtem, kerestem (és gyártottam) a tüneteket, hátha ez is a terhesség jele. Sokszor bele is hülyültem. Főleg a vetélés után. Az maga volt a katasztrófa... Szóval kérlek szépen, gyere, sírd ki magad, és hidd el, pár nap múlva újult erővel indulhatsz azért, hogy a végén egy gyönyörű kisbaba majd azt mondja neked: SZEJETJEK ANYA..

Zsizsik, most volt a második olyan hónapom, hogy Clostyt kellett szednem a ciklus 3. napjától a 7-ig, 2x1-et. Mentem uh-ra a 11-12 nap környékén, olyankor még csak kiseb tüsző(i)m volt(ak). Rá 2-3 napra már volt érett tüszőm, amire kaptam repesztő szurit (Choragon), dupla adagot. És ez a mai teszt az ereménye... :lol:
Emellett most, ebben a ciklusban, ahogy az előbb is írtam, voltunk Hajdúszoboszlón, mivel az ottani termálvíz hatásos a meddőségre. És ebben a ciklusban kezdtem el napi 1 E vitamint ( Bioextra 200 mg) szedni. Tényleg nem tudom, mi volt hatásos, az, hogy lesz@rom hónapom volt, vagy ezek a segédeszközök??! És az első teszt óta (kedd) szedem a Duphastont, 2x1-et. Ja, és apának vettem a Rossmanban Ginzeng kapszulát, ami javítja állítólag a kiskatonák minőségét is. Én is kaptam be belőle a ciklus elején, lett is tőle libidóm... :lol: Ja, és amit még a dokim tanácsolt: apával minden este itattam ACC 100-at. :roll: Hogy miért? Elvileg fájó torokra jó, de a kiskatonákat is cseppfolyósítja, és köönnyebben feljuthatnak a méhbe.. "Röviden" ennyi.

De még nem merem magam beleélni... Ért már csalódás tavaly augusztusban. Akkor azt hittem, már a 8. héten vagyok...

Szóval július 4-ig még csak halk örömöt hallhattok tőlem, és a reménykeést, hogy minden oké lesz!!

Candi, Vvviki lassan ti jöttök! :roll:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


No megint itt.
Szóval tényleg jó volt a babazsúr ma, Muszkurut szerintem alaposan lefárasztottuk, ha mostanában nem jelentkezik az miattunk lesz :?
Eszti igazi hölgyként megfigyelt Anya vállán, ölében, kicsit pihiszékben, azért pár szót engedte, hogy beszéljek vele :wink:
Ádi meg egy igazi "sármőr" , mosolyog, dumál ezerrel, na és közben pörög és mindent megkóstol.
Anyucik meg igazán büszkék lehetnek magukra milyen csinosak, és milyen jól bírják alvás nélkül is az életet, mosolygósak, jókedvűek.
Kata: látom kiugráltad magadat és azért kicsit bátrabban érzel már.
Én jelenleg nem tudok megjegyzést írni a vonalzóm alá, bár szeretnék ilyesmit, mint nektek van Sziszivel :wink:
Icus: sajnos nem tudok semmilyen programot kitalálni, pedig gondolkoztam, az a baj, hogy általában mindenhol thermál víz van , mikor Anyuval jártunk hasonló cipőben nem igazán találtunk ilyen helyet. Mindenféle nyári fesztiválok vannak mostanában pl Gyulán, nem gondolkodtok esetleg ilyesmiben?
Itt már elkezdett erősen dörögni, meg villámlani, de még semmi eső, felétek?
Remélem holnapra kicsit hűlik az idő, ma hazafeé 5 órakor 37.5 fok volt, ez már azért elég.

Andi
candi
 
 


Hello,

elfelejtettem írni még az előbb, hogy nagyon jók a képek a !négy nő és egy férfi" találkozásáról!! :lol:

Candi, mér csak 8 nap, és minden kiderül... :wink:

Nálunk itt sötét felhők gyülekeznek, és a szél már nagyon fúj... Mi lesz itt :roll: :shock: ?????????????

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Málna,.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: sajnálom. Hülyén hangzik, de ne kenődj el légyszi, ne add fel ! Most mi jön, vissza kell menned a dokihoz ?

Hoppá: köszi az infot, ha szeptemberig nem sikerül a babó, azt hiszem én is a te nyomodba lépek. Úgy néz ki, hogy abban a magánrendelőben, ahová a PCO miatt járok, most kezd egy - állítólag nagyon jó fej és jó - doki, Mészáros Gábor, aki UH bajnok, szülész, nőgyógyász, ért a pco-hoz és segít a ciklus monitorozásban, tüszőrepesztésben, mindenféle praktikákban. Őszintén bízom benne, hogy ha máshogy nem is, de így sikerülni fog....
zsizsik
 
 


Biztosan sikerülni fog Zsizsik! Próbáld ki a többi "segédanyagot", hátha segítenek!! Sziszi pl. Aloe Vera-s berry nectar-t ivott, meg méhpempő kapszulát "evett"!! Lehet, hogy egy próbát megérnek!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt!!Hol van MINDENKI?????????????????? :roll:

Kép
bea27
 
 


Sziasztok,


Jaj Kata annyira örülök:), július 4-én mész UH-ra, pont a szülinapomon:)
Hát köszi a képet, ehhez képest tényleg nádszálvékonyka vagyok:)
Nem érzem magam csúnyának, sőt, de azért néha igen csak dundusnak.

Málna, nehogy elkenődj nekem, teljesen megértelek, és igazgad is van, azt csináld ami Neked a legjobb, ha nem jössz pár hétig, én megértem, azt is ha dühös vagy, de hidd el lesz még pálfordulás, kitartás és gondolj arra mennyi minden megy a maga útján, suli, Máté.

Meli, örülök, hogy minden rendben van Dénessel, kitartás ebben a melegben.

Musz, Bea, Candi, képzelem milyen jó volt, jók a képek.

Bocsi, megyek UH-ra, holnap meg 4D-re, jelentkezem ha tudok valamit:), remélem minden rendben lesz.
Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
nektarin
 
 


Teszek fel egy pár képet:)
Most voltam a BM Kórház UH-ján, és hát kisfiam lesz:)
Apja nagyon örül, meg persze én is, minden ok, holnap megyünk azért 4 D-re.
Puszi Kép Kép Kép

Kép
Kép
nektarin
 
 


sziasztok!

Nálunk a vihar dolgozott, nem volt net :cry: :cry: most meg már nincs időm írni, mert készülünk, és megyünk le anyuékhoz, majd vasárnap jövünk :wink: :wink: :wink:

Mindenkinek szép hétvégét!!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


helló !

gyors bekukk !!!

Nektarin
gratula a kisfiadhoz !!!!!!!!
a barátnőm szerint a világ egyik legszebb hangja a kisbabád hangját hallani !!!mármint a szívverését !

Gabi
kellemes hétvégét !
gyerkőcök hogy vannak ???
nálunk is volt vihar, odalapultam apához, ugyanis 33 év ide, 177 cm oda, Viki még mindig fél a mennydörgéstől :oops: :oops:

este még jövök, rohanunk hűtőt venni

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Eszti
Gratulálok a kisfiuhoz! :lol: Ugy látszik, h ezek a fiuk nagyon szégyenlősek :lol:

Málna
Annyira sajnálom :cry:

Bea, Candi, Musz
De klassz napotok volt! Két ilyen szépséggel :wink: :lol: Musz, jól látom, h Esztike megint boxol a képen? :lol:

Meli
Ez igen! Dénes nem aprózza el a dolgokat :lol: A bőrgyógyon velünk is ilyen szemetek voltak :x Ugy hallottuk, h Balassagyarmaton nagyon rendesek, adott időre behivnak, gyerkőcöket előre veszik, szóval ha még egyszer vmi miatt menni kell akkor utazunk!

Takido
Igen, még jár oviba Lili, de már csak egy hét, aztán szünet. Majd készülünk anyáékhoz is, de még nem tudok pontos időpontot. Nagyon klassz, h már igy otthon lehet hagyni Gerdát! Én Danival még gondban lennék, mert ébred minden éjszaka :roll:

Délelőtt vásárolni voltunk, még holnapra is vettem ezt-azt. Na és vettem magamnak egy tök jó gatyót 1000 ft-ért! Először a tecsóban nézegettem szoknyát, de nekem ez a Cheeroke márka nagyon nem jön be, olyan idétlen szabásuak és össze-vissza méretüek. Aztán gondoltam, h az üzletsoron lévő butikba még benézek, mert ott mindig vannak leárazások, hát megérte!

Na megyek, közben elfogyott a jégkrémem (tegnap csináltam tejszinből és málnából, gyerekeknek nem győzöm adagolni :lol: ) és főznöm kell, még nem ebédeltünk :oops:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Nektarin!
Gratulálok a fiacskádhoz.Jól emlékszem,hogy Róbert lesz a neve?Bocsi ha tévedek.

Málna!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nem lehetséges,hogy sokat stresszelsz a suli miatt?Hidd el,vége lesz,és a baba is összejön :)

Bea,Candi,Muszkuru!
Jók a találka képei.Látszik,hogy jól éreztétek magatokat.Bea rólad hiányolom a képet,tessék rakni magadról is :D

Vvviki!
Szerintem sokan vannak még így ezzel rajtad kívül.Bár én kifejezetten szeretem,persze csak fedél alatt :)

KépKép
takido
 
 


Mókuska!
Nincs is annál jobb,mint leárazáskor vásárolni :D :D
Dani még szopizik is ha felkel éjjel?Ezek szerint nem mostanában aludtad ki magad :roll:
Be is zár az ovi,vagy csak azok a gyerekek nem mehetnek,akiknél otthon van anyuka?

KépKép
takido
 
 


Esztike, gratulálok a pöcsöshöz!!!! :lol: És csak úgy mondom, nagyon jó kis csaj vagy, kismamiként is!! :wink:

Megyek husit pácolni, holnap grillezünk, majd jövök!!
Puszi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Takido
A mi ovink bezár 2 hónapra (minden évben), elhelyezést lehet kérni a két ügyeletes oviban. Remélem soha nem leszünk rászorulva!
Dani még szopizik, gondolom ezért is ébred éjszakánként. Azért próbálkozom, csak akkor kap cicit (mármint éjszaka) ha nagyon nyüglődik, mert ált. visszaalszik, de csak MELLETTÜNK :roll: De, ha közöttünk alszik el, akkor többségében ébredés nélkül alszik reggelig :roll: Még jó, h Lilike nem ilyen, vehetnénk egy óriási ágyat, h elférjünk benne mindannyian :lol:

Hoppá
Hmmm grillezés :lol: Nekünk nagyon jól sikerült a vasárnapi. Bizonyitja ezt az is, h apa munkatársa másnap kérte a husi és a saláta "receptjét", mert a hétvégén vendégeik lesznek és ugy döntöttek, h ők is bepróbálkoznak egy ilyennel :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!
Málna
sajnálom Sajnos vannak ilyen emberek is. Hogy van szívük ezt megtenni.

Hoppá
Gratulálok, Jó grillezés

Takido!
A Tulipán szobát kaptuk júl17től megyünk. Elötte Orosházára utazunk uncsi tesómékhoz 6 óra kiváncsi vagyok,hogy bírja a prücsi.

Nektarin!
Gratulálok az ifjú trónörököshöz.


Bea,Candi, Musz
Nagyon jók a képek. Irigykedem a tali miatt de nekünk Pest messze van főleg , így,hogy apa elfolgalt én meg nem vagyok a vezetés nagy mestere autó nélkül nem is tudok gyakorolni.

Mókuska!
Az ovis kérdés nehéz dolog lesz nálunk, mert a nagyszülök távol is vannak, s dolgoznak is.

Kis_plutó!
Nagy baba Esztike. Bertold 20-án múlt 5 hónapos s 8,06 s 69 cm. Mindenki úgy hívja óriás bébi.

Zsizsik,Viki szorítunk nektek is.

Hétvége
Szombaton kirándulunk Keszthelyre.
Vasárnap keresztelő lesz Nagykanizsán.
nika04
 
 


Kép Kép

Egy kis kedvcsináló a babaúszáshoz :)

Jó hétvégét mindenkinek.
nika04
 
 


Sziasztok!!Nektarin!!Csini vagy!!
Te mennyit hiztál a terhesség alatt??
Nincs sok kedvem irni,mert ASSZEM kerülget a PIRI!!!!
:evil:
Látjátok!!Katának elmúlik,Beának megjön!! :x
Ádi már nem is igazán akarta az esti szopit!Szegény most itt görcsöl!!
Anyukák!!Akiknek már megjött a szülés óta!!Hogy vannak a babák ilyenkor a hamizással??
Mert Ádit nemérdekli még a másfajta kaja!!De még a pia sem!!!!
Mit csináljak????????
S.O.S.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Úgy megvagyok ijede,hogy éhen"hal" a babám!!! :cry:
Nemakarom tápozni,amikor tele vagyok tejcikével!!!!!! :x

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Bea
Tuti nem fog éhenhalni! Ilyenkor csak egyet tehetsz: türelem, türelem, türelem és folyamatosan kinálgatni! Sok kismami ilyenkor nagyon gyorsan feladja és el is választja a babát :( Nekem ebben is hatalmas szerencsém volt, egyiket sem zavarta, ugyanugy szopiztak mint máskor.

Na, ennyi voltam, nemsoká indulunk Ceglédre! Meli! Remélem felétek süt a nap!!!! :lol:

Szép napot mindnekinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Hello,

látszik, hogy kitört a nyár, a topic szinte üres, csak néha-néha bekukkantunk...


Én sem vagyok ma már sokáig, mindjárt indulunk Pestre, megyünk a barátainkhoz grillezni. Tegnap bepácoltam 2.5 kg tarját, meg 1 kg pulykamellet, jó fokhagymásan.. Bár most nemkívánom egyáltalán!!!

Kellemes hétvégét nektek.
Puszi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!!!!

Ildi,ki kell,hogy ábrándítsalak :? nem jó felénk az idő :cry: pedig du grilleznénk mi is anyósoméknál....köszi a tippet,de Balassagyarmat hozzánk eléggé messze van...merre mentek Ceglédre?????Lehet,hogy keresztülmentek kisvárosunkon...

Eszti,nagyon jól nézel ki,szép kismami vagy!!égratula a kis Robihoz :lol: :lol:

Bea,szerintem se aggódj,Ádi biztosan hamar megszokja!
Anyukák,ti hogyan védekeztek?Nekem felírt a doki fogigátlót,amit lehet szedni szoptatás alatt is és remélem,hogy nem változtatja meg a fiam evési szokásait,mert tápozni én sem fogom!!!!!

Bea,Andi,Musz...nagyon jók a képek...de jó nektek,hogy ilyen közel vagytok egymáshoz,akármikor összjöhettek babázni!!

Nálunk is komoly viharkárok lettek,a fél városban nem volt áram egész nap és az utcánkon kettétört 2 nagy fát......ma is nagyon hülye idő van,szegény kicsim fél 7 óta csak nyűglődik,nem bír elaludni,csak csimpaszkodik belém.....
Mindenkinek szép napot mára

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!!Itt vagyok!!Ádi eszik ezerrel!!Nemértem a tegnapi nem kell cicit!! :shock: A hasam is jól van,és a piri se látogatott meg!!(Kop-Kop!)
Most ennyi voltam,mert mennem kell!
Később jövök!
Dóri!Hol vagy??
Candi??
Muszkuru??
Kata!HŐ?????????
Ezt nem azért irtam,hogy azért csak mérd,hanem én is még a pozitiv teszt után egy-két hétig mértem!!
És tudtam (megnyugtatott),hogyha magas,akkor semmi gáz! :wink:
Nika!!Cuki a baba!!Főleg az uszodás kép!Én is akartam Ádit vinni,de nemtudom megoldani apa nélkül! :cry: :cry:
BKV-ni meg nemtudok,mert Ádi nagyon-nagyon nehéz!!
Tegnap mértem le!70cm,és 8500g
na megyek,mert hiv!!
Szép napot mindenkinek!

Kép
bea27
 
 


hellóóóó !

gyors bekukk !!

görcsölget a hasam, az a némber - Piri - itt van a kertek alatt, én meg magam alatt

sebaj, jövő héten talpmasszázs, megyek homeopatához
elterelem a gondolataimat
de most legalább nem késett a pirim, nem hagyott reménykedni
rendes egy csaj :shock:

gyönyörűek a babák !

kellemes hétvégét !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Én is csak gyorsan kukkolok egyet felétek.
Sajna a vihar nekünk is elintézte, hogy romantikus gyertyafényes estéink legyenek, de most már van áram, micsoda öröm!
Viki: kezet foghatunk engem is erősen kerülget a piros, de nekem nagyon hamar érkezett ebben a hónapban :twisted:
Eszti: gratulálok a kicsi fiúhoz, nevet megtaláltátok akkor véglegesen, elárulod? Kezed javulgat?
Nika: nagyon jó az úszós kép :)
Meli: grillezést remélem nem mosta el eső nálatok. Na azért nekünk sem olyan könnyű összejönni, de én már nagyon kiváncsi voltam a csöppekre.
Kata: errefelé nem akartok jönni ilyen finom husikkal grillezni? Én is most pácoltam a husit be, de én azonnal sütöm is, remélem így is fini lesz.
Most rohanok, eszünk, aztán irány a város, múzeumok éjszakája és annyi mindent szeretnék látni, tavaly is nagyon élveztük.
Holnap jövök!
Jóccaka!

Andi
candi
 
 


Bea :oops: , remélem csak átmeneti időváltoztás volt Ádinál a nem szopi, bár, mint multkor mondtam a pirit el kell valakinek hurcolni egy kicsit tőlünk :twisted:

Andi
candi
 
 


Hello, most jöttünk meg. Én vezettem hazafelé, mert apa elborozgatott a sráccal, amit én annyira nem csípek, de hát néha belefér.

Bea, örülök, hogy Ádika visszatért a cicire. Még egy jó darabig cicizhetne, nem??
Ja, a ma reggeli hőm: 37.1 :wink:

Nika, nekem is tetszenek a képek. Látszik, hogy Bertold élvezi a vizet! Remélem jót kirándultatok! Mesélhetnél egy kicsit a kisfiadról, éjjel alszik-e, jó kisfiú-e??? :D

Meli, a sógornőm szedett Ceraset-et, (nem biztos, hogy ez a pontos neve) de a bébi ugyanúgy szopizott, nem volt semmi változás neki!!

Viki, a jó a rosszban, hogy legalább pontos a mensid!!

Candi, tudod, hogy Amerikában áramszünetkor fogant a legtöbb bébi??? Egy kósza, extra eksön is okozhat pé-t... És ugye csak rosszul írtad, hogy már most kerülget piri??? :shock: Jó szórakozást a múzeumokhoz!

Mókuska, nektek meg Ceglédhez jó szórakozást!!

Dóri, tehetnél fel képeket Gerdáról, hadd gyönyörködjünk!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hahóóóóóó!!! :roll: Merre vagytok, csajok????

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


helllóó !

itt vagyok !

piri barnázás nélkül és mindössze egy 5 percig tartó hasfájással érkezett !!!!
remélem, dolgozik az E-vitamin amit naponta szedek

Kata
még mindig vigyorgok, ha rágondolok, hogy Te vagy a következő kismamink !
a tegnapi depimből ez rángatott ki !!!!
hogy vagy ? Vuk ?

Andi
piri mondjon le !! vagy menjen a .....ba !!! :evil:
biztos hogy piri kerülget ?????

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


kismamik,képeket kérünk !!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!!!!

Kata,én is azt fogom szedni!!!!Köszi róla az infót,megnyugtattál!!!!!

Andi,nagyon jó volt a grillezés és az idő is kivakarodott....Dénes pedig 4,5 órát szunyált a babakocsiban a 'jó' levegőn....hehe,kicsit azért cigánszagú volt,mikor hazahoztuk :lol:

Bea,örülök,hogy maradt Ádi a cicnél...nem is kell még más neki?????Ezen csodálkozom,azt olvastam,hogy a babók 6 hónaposan már nagyon fel akarják fedezni az ízeket!!!!!

Viki,sajnálom,hogy mensizel megint,de az jó,hogy nem előzi be a barna....te voltál mostanában hormonvizsgálaton?????Nem vagyok képben...

Lányok,nekünk Dénest kiborítja az időjárás,tegnap reggel fél 7-től fél 12-ig ébren volt....ma reggel 6-tól 10-ig...és eszik,kakil,szórakozik,huncutkodik,de ha a mellem kiveszem a szájából,vagy megpróbálom lerakni,akkor visít,mint egy kismalac....ma már ott tartottam reggel,hogy bőgve beígértem neki a cumisüveget....lefejem és cumi...de nem tudom megtenni,mert annyira szeret szopizni és mindig is ezt akartam,hogy jó sokáig tudjak szoptatni,erre itt tartunk!!!!!Aztán van olyan,amikor meg 15 perc alatt jóllakik és alszik 4 órát....ti ezt értitek?????A mellbimbóim olyan rongyosak,hogy az nem igaz!!!
Gabi,te írtad múltkor,hogy Esztike is ilyen mellenlógós,ha olyan az időjárás!!??Mit csinálsz vele olyankor???Én kezdek bekattanni....amúgy meg olyan hihetetlen jó gyerek,ma éjjel is csak egyszer kelt fel enni 2-kor,aztán köv.csak 6-kor!!!!
Mit csináljak,hogy ne húzódjon el az etetés ennyire????
Vagy ne tegyek semmit,várjak türelemmel???És amúgy ha jó az idő,nincs front,vagy pl.ha utazunk,akkor olyan,mint egy anygyal...a kocsiban a múltkor is jóllakott 15 perc alatt és aludt 3 órát.....
Adjatok lécci tanácsot!!!!

Szép napot mindenkinek!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli

Én is ezt szedtem, de nekem csökkent tőle a tej mennyisége, s így más védekezési módot választottunk

Az időjárás minket is megzavar. ma volt a keresztelő s majdnem végig sírta az egészet. Nem tudtam megnyugatani. A cicivel meg lehetett volna. Sajnáltam,hogy nincs cumi aztán a szomszéd kisbaba s besegített a sírásba ott hiába volt cumi.

Bertoldról általánosan.
Hasról hátra fordul pelenka nélkül. Körbe "mászik"a járókába előre hátra egy picit, szóval alakul a mászás kúszás. Minden érdekli egyre nehezebb lekötni a figyelmét. sokszor eltelnek napok és nem sír csak dünnyög ha valami baja van, ezért is csodálkoztam,hogy keresztelőn így viselkedett :(
Szereti az úszást s a hasát. Nagyon türelmetlen baba.

Viki!
Sajnálom én is a Mensit.

Bea!
Én is örülök,hogy Ádi tejci terén újra a régi.

Candi!
Nektek is mindent bele.
Puszi Mindenkinek!
Majd 1 hét múlva jövök legközelebb (remélem)

Kitartást a meleghez, bár szerdától lehűlés elvileg. Frontok frontok :(
nika04
 
 


Sziasztok,

Köszönöm aranyosak vagytok, jól estek a dicséretek, mert hát néha nem úgy látom magam, szóval tudjátok. Hát voltunk 4 D szombaton, a kissrác bealudt:)
Majd teszek fel képeket:) meg a babaszobáról is, meg a gardróbról is, csak mindig elfelejtem.

Szisz, Kata, sokat gondoltam rátok hétvégén, remélem minden a legnagyobb rendben.

Meli, sajnos a frontok, biztos ki fog alakulni, kitartás ám!

Bea, hát olyan 5 kg körül vagyok, de hát ne felejtsük el, hogy 20-25 kg plusszal indultam, hát ez van, de azért most nagyon próbálok figyelni, este nem nagyon eszem, bár ebben a nagy melegben nem nagyon megy a torna!:(
Szép napot mindekinek!

Kép
Kép
nektarin
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?