Új privát üzeneted érkezett!

reméljül túl lesztek ezen a tejmentes mizérián! én annyira élvezem, hogy az Eszti már bármit ehet, akkora szabadság.

KépKép
KépKép
and
 
 


valaki küldjön el vasalni :twisted:

KépKép
KépKép
and
 
 


na asszem ember lesz az, mert hazajött :D :D :D

KépKép
KépKép
and
 
 

 
 

And!
Kismamáknak éjjel 11 után vasalni tilos!
Megtisztelsz, ha leírod a véleményed!
Józan paraszti ésszel azt gondoltam volna, hogy az ok, hogy elmozdul a csont, aztán attól kényszertartásba kerül az izom és az fáj kegyetlen. Amíg vissza nem kerül a csont a helyére addig ez így is marad.
Mégha tornával visza is lehet vinni, az mindenképp lassabbnak tűnik nekem, mint egy jól irányzott rántás.
Dehát én tök laikus vagyok, és ezek mind csak feltételezések a részemről.

ayse
 
 


Sziasztok!

MEGANN!!!!!! :D :D :D :D
Hatalmas gratula a kistesóhoz, nagyon ügyik vagytok, hogy ilyen hamar összehoztátok! :wink:
Minden rendben lesz, ne izgulj!!

Már csak ennyire telik tőlem, hulla vagyok, Noel a telken újra kezdte az éjszakai műsört, most szankciókat helyeztünk kilátásba, ha nem szokik le róla. Szerintem már kicsit nagy hozzá, hogy ekkora balhékat rendezzen. Reggelente Leont is felkelti, így rajtunk kívül már ő is tiszta zizi. :( Már 9-kor menne vissza aludni, de ha délelőtt hagyom, akkor ebéd után már nem hajlandó.......
Ettől eltekintve jól vagyunk, telken tök jó volt, kertészkedtünk, málnát, uborkát, zöldbabot, cukkinit, meggyet szedtünk, imádom, hogy csak ki kell menni a kertbe a zöldség-gyümölcsért.

Holnap megpróbálok aktívabb lenni :oops:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


And!

A rizstej főleg szénhidrát, tehát olyan mintha egy kis enyhén cukros lötyit adtam volna neki. Muszáj volt, mert ő reggel mindig tejjel kezdi, tehát kapott egy kis "fehér vizet" amit nagyon gyanakodva megvizslatott mivel színre OK volt, de ízre nem százas. ;) De ha nem adok neki, akkor tuti hisztivel kezdjük a napot, és ezt fél hatkor el akartam kerülni.

Egyébként teljes vérkép, süllyedés, koleszterin, vas amire tutira emlékszem, meg specifikus IgE, meg IgA is... olyan van hogy IgM??? Amit viszont nem ikszelt be az a kálcium, amit azért nem értek mert állandóan azon lovagolnak hogy ha nem a spéci tápszert issza, akkor kálciumhiányos lesz (annak ellenére hogy a rizstejt ezzel dúsítják) akkor miért nem nézzük meg azt is? Vagy hülyeséget beszélek és a vérből nem lehet kimutatni a kálciumhiányt?

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Ayse!

Csak még annyit, hogy a torna azért hatásos, mert ha egyszer elmozdult a csigolya, máskor is el fog. Pontosabban lehet nem elég erősek a hátizmaid, hogy a helyén tartsák. Lehet a csontkovács visszarántaná, de ha nem tornázol utána, bármikor újra kiújulhat a problémád.
Minden gerincorvos a gyógytornát tartja a legfontosabbnak, én meg saját tapasztalatból mondom, hogy valóban így van.
Ha nem tornázom 1-2 hétig, újra kegyetlenül fáj a derekam. :?
Ellustulnak a hátizmaim, így nem tartják feszesen a csigolyákat.
Én sem akarok belekotyogni, csak a torna valóban csodákat művelhet.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Jó reggelt!

Annamami!

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Nagyon örülök Nektek és és és....és minden :P :P
Én nagyon bizom benne hogy nem ér több csalódás a férjeddel kapcsolatban :roll:

Rókica!

Jól néz ki az a testvérkocsi amit feltettél.
Nekem továbbra is csak az a hihetetlen hogy Zsuzsa benne fog maradni :roll: :roll: :roll:
Legalábbis Lénából kiindulva...hónapok óta nem viszünk babakocsit sehova, mert akárhogy kötöm kiszökik belőle illetve végig ordit..
Azért lehet hogy nyaralni elvisszük....már csak azért hogy a déli alvást lehessen menet közben is intézni :roll: :roll:

Barbi!

Köszi :wink:
Nolcsi :? :? :?
Vajon milyen szeszély lehet ez????
Kert :) , zöldség-gyümi :) :)
De jó lenne nekem is egy ilyen kert :oops: :oops: :oops: :oops:

MI:

Valahogy megint rá kellene vennem magam hogy kezdjek el normálisan enni, azaz pl reggelizni :? :?
De mit csinájak ha a reggeli tejeskávémon kivül semmire nem vágyom reggel???? :? :? :?

Ja és egyébként még lehet hogy korai..de nem érzek semmit a ketteskéből......úgy értem nincs még semmi tünetem...
Nem is tudom mikortól kellene várni....illetve nem várni :roll:
Mert Lénával ugye nem volt semmi az álomkórságon kivül.....

Megyünk babaklubba aztán nem is tudom mi lesz...mit csináljak Lénával ebben a hőségben????
Ráadásul szerda-csütörtök...őrület na.....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Hú, remélem megvolt az eredménye a tegnapi hosszas beszélgetésnek Nolcsinál.
Egész éjszaka egy kukk nélkül aludt, reggel 3/4 8-ig :P :P :P

Persze messzemenő következtetéseket nem vonok le a dologból, de jó volt kialudni magam........

Megann!
Ebben a hőségben én tuti nem mennék sehova a gyerekekkel, max. estefelé sétálni egy kicsit.
Mi egész tegnap a kertben voltunk, az árnyékban, meg a medencében.

Ma Gabi anyukájánál vannak a fiúk, holnap reggel meg jön anya és elviszi őket, csak pénteken jönnek haza.
Szerencsére náluk is van nagy kert, medence, hinta, homokozó, meg mennek a csillaghegyi strandra. Ebben a hőségben mást nem is lehet csinálni a strandoláson kívűl :?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Annamami!

Gratula!!!!De jó!!!Ennyi jó hír!

Nálunk rossz hír van: éppen azon gondolkozunk, hogy egy ideig szét kellene költöznünk :cry:

Sajnos nagyon sok volt a hangos szó, morgás az utóbbi időben, és hát nem látunk kiutat, legalábbis én nem......

Remélem én is olyan hírekkel jöhetek majd, mint Annamami!!!!

Mea
mea
 
 


Mea!

Nagyon sajnálom :(
Ha úgy érzitek hogy még van visszaút, akkor tényleg jobb lenne talán egymás nélkül egy kicsit, hogy lehiggadjatok, átértékeljétek, átrágjátok hogy mit és hogyan kellene másképp csinálni.
Talán ez még segit..

És akkor hogy lenne, ott a vadi új ház...ki maradna ott, és ki menne el????(ha nem vagyok indiszkrét)

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Mea!
:(:(:(:(:(
Sztem ezt gondold meg mégegyszer!
(ha véletlenül nekem ilyen kóbor gondolatom támadna, azzal szoktam elhessegetni, hogy nem valószínű, hogy mással ne ez történne pontosan, vagy még rosszabb és azért én nagyon szeretem a férjemet)

ayse
 
 


A doktornéni mégis kiszaladt, szerencsére ANdrisnak tiszta a tüdeje, csak iszonyatosan náthás, amiatt köhög. Úgyhogy vissza kell térnünk a porszívózásra. (már fújja az orrát, de nem elég hatékony)

Köszönöm a hátas hsz-eket!
Én is úgy gondoltam, hogy a torna segít helyén tartani a gondokat. Csak nagyon szeretnék egy hatékony megoldást, ami záros határidőn belül eredményt hoz.
A tévében a csajszinak pl. elkezdett pirosodni a füle, mivel a vér rendesen tudott áramolni a nyakcsigolyái helyrezökkentével. Ez a fejfájásokat is megelőzheti. Nekem nagyon meggyőző volt. Egyébként a csontkovács orvos is volt, ha jól értettem.

ayse
 
 


Sziasztok!

Annamami
Remélem tartós lesz a boldogságotok! Drukkolok Nektek!

Mea
Ayse szívemből szólt...

Ayse
Havtundével nem tudom, hogy tartod e a kapcsolatot,nekem Ő ajánlott egy csontkovácsot egyszer. Voltam is a pasinál. Jó volt, bár azóta azt hallottam,hogy csak olyan csontkovács keze alá feküdjön be az ember, aki leleteket kér Tőled.. Vagy valami ilyesmi. Ő nem kért.
De azzal egyetértek, hogy torna nélkül nem maradandó a javulás. Az segít igazán.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Benianyu
Nagyon helyesek a fiúk! :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Barbi,

Annyira jo, hogy ennyit szamithatsz anyudra na meg anyosodra is! Neha annyira jo lenne nekem is ha valaki igy levenne egy kicsit a vallamrol a gyerekeket :lol: zt jo magyarosan megaszontam!!
Lasd, ahhoz, hogy el tudjunk menni munkaugyben 4 napig, majdnem egy honapos szervezest igenyelt :oops: :cry:
Hurra, remelem valoban a beszelgetes hatott Nolcsira es mostmar rendve jon az alvokaja!

Megann,
Kicsit meg elore vagy a tunetektol, ne vard oket annyira, nehogy azutan meg duplan legyenek :lol: :lol:

Mea :cry: :( Remelem nem!!! Neha valoban jobb, egy kis szetvalas, ahhoz, hogy az ember tisztan-tisztabban lasson bizonyos dolgokat, de persze ennek is megvannak a rizikoi! Kar a szep uj hazert, szerintem valahol ez tett be nektek, miota beindult a koltozes, azota irsz problemakrol kozotettek! Nem vallaltatok be egy kicsit sokat???? Valahol ugy erzem, bar elnezest, ha indiszkret lennek, nem is ismerlek igazan, de irasaidbol az tunt ki, hogy TE akartal nagyon koltozni a szuleid miatt! Nem itt van a beka elasva?? Ferjednek talan nehez megszoknia az uj kornyezetet, ezert lehet ilyen morcos es bosszus rad???? Kerested az okokat?
Nem tudnatok elszakadni egy kicsit kettesben??? ZEn mar alig varom a jovo hetet, igaz munkaugyben megyunk, de azert becsusztattunk egy napot pihizesre Marseillban is, mert mar vagy ket eve nem voltunk sehol sem kettesben a gyerekek nelkul!

Igazsag szerint mar azt sem tudom milyen az, hogy kettesben lenni ferjjel, nem attol felve, hogy mikor kel a gyerek, hogy mit kell meg csinalni a haztartasban stb-stb-stb!
Nekunk is nagyon remelem, hogy jot fog tenni ez a kis felnyaralas :lol: :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Mea (Ayse, Juci)

Alapvetően én is egyetértek.....csak nem lehet tudni hogy melyik párnak mi jön be....
Mert lehet hogy jobb ha lehiggadnak, minthogy végsőkig feszitik a húrt, ahonnan már nincs visszaút.

Remélem hogy igy vagy úgy...de rendeződnek a dolgok, Mea!!!

Mi:

Felhivtam a dokimat...na nem azért mert ügybuzgó vagyok, hanem mert tudom hogy 1-1,5 hós várólistája volt már múltkor is rákszűrésekből...és gondoltam lépek most hogy pár hét múlva meg tudjon nézni....
De nagyon meglepődtem, azt mondta, várjunk még egy hetet, és jövő héten menjek be, akkor már látszik valami :)
Na úgyhogy jövő héten megyek dokihoz...
Remélem nem kiabáljuk el..

Aniko!

egyáltalán nem vágyom tünetekre úgy egyébként :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ayse,

Csontkovacs valoban leletekkel indit! Legalabbis itt nalunk, az enyem egybol azt kert! Utana meg nekilat maszirozni, bar igazsag szerint, ha nem tornazol utana, akkor nem tart sokaig az eredmeny! Persze nem jaratom a szamat, mert eszmeletlenul faj nekem is, eppen ezert, ugye 20-23 kilo plusszban terhessegkor, ezt 7-8 honap alatt leadtam, de az izmok kilazultak en meg tulsagosan lusta "es faradt" vagyok tornazni! Most elkezdtem otthon uszni, valahol talalt javult, ezert javallom, ha tudsz, akkor usszal, hasznal ez is!

Szegeny Andris, meg jo, hogy nem komolyabb neki is, nagyon gyors javulast!

Tudnatok nekem kuldeni valami egyszeruen elkeszitheto tortareceptet??? Julius 7-en tartom Mat szulinapjat a haverjaival (12-en lesznek) es mar tapasztalatbol tudom, hogy az ittenni kurta draga de szar tortabol senki sose kert!

Ayse,
Azt hiszem te gyartottal fini sutiket, at kell futnom az oladalakat meg lementenem azokat a jo kis jatekokat "egy kicsit koppintok azt hiszem" :lol: :lol: :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Megann,
Azt egybol gondoltam :mrgreen: hogy nem kersz a tunetekbol!!
Nem csinaltl masik tesztet? En emlekszem kb minden masnap csinaltam egyet az elso vervizsgalatig, csak hogy tudjam, megv-e meg :lol: :lol: :lol: :lol:
Csalad tudja mar??

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sormintazok, ugye annyira meleg van, hogy meg dolgozni sincs kedvem!
Szoval anyos tegnap meglepett bennunket este 6 utan, de jo volt, foglalkozott Balazzsal mi meg Mattal usztunk egyet! Ma meg jon egy nagy kartonnal, hat vett Balazsnak "kis" medencet, majd 3 meter hosszu :shock: :shock: , hogy szegeny ne unatkozzon, amig mi uszunk :lol: :lol: :lol: Apos jon este felfujni, labbal hozza sem kezdenek, hozza a kompresszorjat, hat alig varom, hogy meglassam a kicsim arcat :lol: :lol: , amikor megpillanatja :lol: :lol:
Isten tartsa meg jo szokasat, mostanaban egesz normalis lett!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Aniko
De aranyos vagy ezzel a teszt dologgal! :lol:

Majola
Még azt szerettem volna,hogy én is úgy érzem, hogy nem tudom hogy lehet Marcit leszoktatni a pelusról! :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Az a helyzet, hogy részemről van a gond, illetve nem csak részemről, de én akarok szétköltözni, mert csak "ugattam" az utóbbi időben.
Semmi nem jó már nekem, ami férjjel kapcsolatos, ő meg csak tűr és ez így nem normális.....
hosszú ezt elmagyarázni....de alényeg, hogy mivel mindig csak csúnyán tudtam már vele kommunikálni, ezért úgy gondoltaím, jobb külön, hogy ne veszekedjünk legalább és hogy hátha úgy ismét egymásra találunk......
Amióta szültem, azóta nem találom a helyme mellette.......
Nem tudom ezt elmagyarázni, de elmúlt valami bennem.......
Valahol nagyon elrontottunk valamit és azóta egyre távolódtunk egymástól lelkileg és fizikailag is........annyira, hogy szerintem ez már egyáltalán nem normális 28 évesen.........és gyerek mellett, akinek pontosan a meghitt normális családi élet kellene.....és én ezt nem tudtam nyújtani már.....mert napközben tök jól elvagyok Lívivel, de ha férj megjött máris"megőrültem", valahogy már a jelenléte idegesített.

tudom szörnyű szavak ezek, magam is szégyellem magam miattuk, de úgy érzem megfulladok már!

Valóban az építkezés megint sok volt+a műhelyét építi most.

DE!!!!!

Előtte már megvoltak pontosan 1 1/2 éve a gondok és én már azért akartam visszaköltözni, hogy itthon leygek ismerőseim, barátaim, családom közelében, ha netán nem működne tovább..........

A házban én maradok Lívivel és Balázsé a műhely, és persze ha netán nem találnánk egymásra, jár neki még innen pénz.
(munka)

Sajnálom borzasztóan ami történik, sokan el is ítélnek, mert én rúgom fel, de én egy lehetőségnek látom ezt a különélést, hogy rájöjjünk főleg én, hogy mit akarok!!!!

Én szerintem - hiába mindenki azt mondja a gyereket nézzük- egy rossz házasságban nevelni, rosszkedvel sokkal károsabb mint boldogan külön!!!!!!

Szerintetek???

Hát röviden ennyi, persze sokmindent nem tudtok, de nem szeretném részletezni tovább a férjemre való tekintettel!!!!
Mert mint barát még nagyon szeretem, és remélem jóra fordulhat még a dolog......és kiderül, hogy mint férfit is!!!!!!!!

Pusza Nektek és minden hozzászólás jólesik, mert tanácsokat véleményeket kapok és szívesen veszem!

Mea
mea
 
 


Aniko!

:roll: :roll: nem még nem teszteltem azóta...
Van még egy tesztem...majd megcsinálom bár sok értelmét nem látom....

Szerintem ha történne is valami odabent, akkor sem esne le a HCG szintem egy nap alatt akkora mértékben , hogy a 2 csik helyett csak 1 legyen.
Másrészt meg bizom abban, ha rekesznyi vizek és tejek cipelése plusz Léna hurcolása mellett meg birt tapadni akkor csak megmarad :oops: :oops: legalábbis reméleme nagyon :oops: :oops: :roll: :roll:

Család nem tudja, és nem is fogja egy ideig...mert azrét babonás vagyok ám...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Bocsánat a sok jó hír után, hogy betoppantam a bajommal..... :?

Mea
mea
 
 


Hahó!!

Köszönjük a dicséreteket Molli nevében is!!! :D

Ayse!!
És mire jutottál??Mármint az összehasonlitásban!!!
Mert a nőci aki csinálta az uh-ot kérdezte hogy Melitta kire hasonlit...mondtuk,hogy tiszta apja...erre azt mondta,hogy ez a kiscsaj is az apukájára hasonlit!!! :D :D

Megann!
Engem is érint ez a tgyás-gyed-gyes dolog!!!
Ugye Meli szept.11-én lesz 2 éves...onnantól járna a gyes...a kistesó elvileg szept.9-én születik.
Na nekem fogalmam sincs,hogy akkor most mit és hogy és hol kell igényelnem!!!!!
AKI TUD SEGITENI SZÓLJON!!!!!!!!!!!!!
Egyébként hol lehet rátalálni erre a szakbarbárra?????

Annamami.
Jajj,de jó olvasni,hogy boldog vagy!!! :D :D
Drukkolok,hogy minden oké legyen ezetúl!!!!! :wink:

Mea.
:( :( :( :( :( :(
Hú,nem is tudom mit mondjak.
Látsz még visszautat???
Nem tudom Livi mit érez ebből,de ha érzi hogy gond van akkor lehet tényleg jobb lenne külön-külön gondolkodni egy kicsit!!
Én nagyon drukkolok nektek!!! :) :)

Isteni fini tökfőzeléket főztem...megyek is adok Mollinak belőle... :lol: :lol:

ancsi26
 
 


Mea
Nagyon megértelek ám!
Előre elnézést kérek, ha soraimmal akár Téged akár mást megbántok, nem célom. Igyekszem finoman előadni.
Az a véleményem, hogy manapság az emberek hamar föladják a házasságukat, kapcsolataikat. Én úgy gondolom,hogy egy házasság egy életre szól. Legalábbis így kell hozzá állni. Persze vannak szélsőséges esetek amikor nincsen tovább. De azok egész másról szólnak. Én úgy gondolom,hogy a Ti eltávolodásotok Mea az tipikus. Energiátok és időtök felemésztőtik mióta a gyerek megszületett és sokkal nehezebb a másikra koncentrálni. Megváltozik az ember ha gyereke lesz és az igényei is. Uakkor benne él az aki volt és szüksége lenne a régi életére is(személyes tapasztalat, biztos nem mindenkinél van így) Meg kell találni az értékeket más szemmel is a párodban. És jó, ha az ember tisztában van azzal, hogy a szerelem elmúlik, vagyis így szebben hangzik és talán igaz is, hogy átalakul. Kevés olyan szerencsés ember van aki élete legelsöprőb szerelmével köti össze az életét és még jól kiegészítik egymást ráadásul. De még ott is vannak nehézségek. Lényeg a lényeg. Rengeteg küzdelemmel jár a házasság/együttélés. Nem szabad megfutamodni. Küzdeni kell amíg csak tud az ember. A gyerekért és saját magáért is. Ilyen sötét gondolatok közben felhívom a figyelmemet arra(mert nekem is voltak ám), hogy a párom is megváltozott és Ő uaz a pasi akihez nem véletlen hozzá mentem. Próbálok hinni magamnak, hogy nem véletlenül mondtam igent.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Szóval azt úgy értettem, hogy a párom is megváltozott, Ő is szülő lett, Ő is fáradtabb, de azért csak uaz a pasi akihez hozzá mentem. :oops:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci!

Teljesen egyetértek, csakhogy nálunk annyira elmúlt, vagy nálam elmúltak a dolgok, hogy a tisztelet kölcsönös szeretet sem érződik már........hogy már szinte közömbös vagyok.....nem biztos, hogy ezt újjá lehet éleszteni, vagy igen???
Ezért választottam ezt az útat, hátha akkor rájövök mit veszíthetek vagy nem tudom.....azt tudom, hogy így 1 1/2 éve nem változott semmi sem..........

Mea
mea
 
 


És ezt azért tudom ilyen meggyőződéssel vallani, mert a házasságom előtt mindig a menekülést választottam. Nem tartottam ki egy kapcsolatom mellett sem, ahogy úgy éreztem,hogy ne stimmel valami, meglógtam. De ez nem vezet sehová. Csak a kapcsolat végéhez.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


utat-bocsánat

Mea
mea
 
 


Juci!

Én is könnyedén leléptem anno de egyiket sem bántam meg!!!
most sajnos más a helyzet és már 1 1/2 éve őrlödöm, hogy mi legyen......de sajnos nem tudtam normális lenni, mert egyszerűen nem tudtam magamra erőltetni........egyébként ebben nemcsak én vagyok a ludas szerintem, hanem férj is aki borzalmasan makacs ebben a javítás dologban......

Mea
mea
 
 


Én úgy tapasztaltam, hogy becsapós ám ez a közömbös a másik érzést. Legalábbis nálam.
Valahogy így védekezem én az ellen, hogy jobban bántsanak dolgok. Egy nehezen áthatolható falat húzok föl magam köré.
Szerintem az inkább célravezető lenne, ha ketten elutaznátok legalább pár napra, ha megtehetitek.
Ahol nem kell Livivel törődni, ahol vissza tud találni a párod is a gondtalansághoz, hiszen ahogy írtad rengeteg dolog nyomja a vállát Neki is. Ahol lehet őrültködni, programokon résztvenni, nevetni és kicsit ledobhatjátok a felelősséget a vállatokról!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Na már itt tömöm magam.... :lol: :lol: :lol:

Lányok!!!
Én úgy elvagyok keseredve a bilizés miatt!! :( :(
Meli egyszerűen nem hajlandó ráülni...ha meg csak bugyiban van akkor szól ha már pisil...vagy képes órákig nem pisilni!!
Nem tudom mit kellenne csinálni!!??

Ja szombaton vettünk neki a Kikában ezt a lépcsős wc szűkitőt...na itthon kibontva vettük észre hogy egy darab csavart sem adtak hozzá!! :evil: :evil:
Telefon...ma már meg is kaptuk a csavarokat...majd apa összerakja!
Még ebben bizom egy kicsit...de ha ez sem akkor passz... :(

Pedig annyira értelmes,okos kiscsaj...de ezt miért nem akarja???? :roll: :roll:

Mea.
Irok pü-t!!

ancsi26
 
 


Most lelépek, kicsi végre alszik, iszonyat eza meleg, nem eszik semmit, és nehezen aludt el végre......én meg pihizek addig, ja meg elkezdtem angolozni.
Már rámfér megint, meg amúgy is lesz időm most :roll: meg gondolkozni is esténként.
Csak egy bibi van, mert férjem annyira akarja látni Lívit h minden este itt szeretne lenni fürdetésnél, aminek mondjuk örülök, de szerintetek akkor is jót tehet a különlét ha csak éjjelre meg hétvégente külön????
(Napközben eddig sem láttuk soha)

Mea
mea
 
 


Jó, hogy nem bánod a múltat és vszínűleg az sem véletlen, hogy a párod lett a férjed.
De biztos Te is olvastad, hogy szinte mindenki küzd ilyen-olyan problémákkal a kapcsolatában.
Anya lettél lassan kettő éve(Ő pedig Apa) és nagyon nem könnyű megtalálni magadat az új életedben. Evidens módon a gyerekedet imádod, nem Őt fogod bánni.
Szóval szerintem esetleg úgy is átgondolhatnátok a dolgot, hogy úgy kezelitek egymást, mint a másik feleteket. Akit nem lehet lecserélni. Meg kell keresni, hogy miért nem illeszkedik.
(Valamint itt jegyezném meg,hogy nem tudom Mea Neked hány barátod volt, de én úgy gondolom, hogy nincsen új a nap alatt)

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Férj amúgy nagyon ki van Lívi miatt, hogy nem ezt szeretné, de azt is mondta, hogy ha nem lenne Lívi már rég elment volna :shock:
(merthogy annyira nem jó velem az utóbbi időben, mert elviselhetetlen vagyok, ami valóban így is van mivel én meg nem találom már a helyem mellette........húúú de bonyolult)

Mea
mea
 
 


Bonyolult Mea és szomorú.
Én mindig szerettem az ilyen "kiskapukat". Régen.Már a különköltözést. De ma már máshogy látom.
Kívánom, hogy találjatok egymásra ismét!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Anikó!
Mt szeretnél tudni? Írom!

Ancsi!
Háát, én meg azt néztem, hogy talán jobban Rád ütött Mollibaba :).

Mea!
Juci is az én szívemből szólt, nagyon egyetértek vele.
Én nem tudom támogatni, sem jó ötletnek találni a különélést (mindamellett, hogy van létjogosultsága a válásnak, egy hozzám a lehető legközelebbálló válását asszisztálom most éppen, és egyetértek vele, - bővebbet miatta nem írok - de hidd el, a Tied nem az az eset).
Azt mondják a kémikusok, hogy a szerelem gerjesztette hormonok kialszanak 3 év után. Talán valami ilyesmi "lepett meg" Téged is.
És akkor mi van? Vagy együtt élsz ezzel az érzéssel, valami mássá redukálva át a szerelmedet, vagy továbblépsz. És akkor mi van? 3 év múlva ugyanez????
Nem tudom, nyílván nem azzal a hevülettel szeretem a férjemet, mint amikor hozzámentem, de ez az érzés még mélyebb, mint az akkori. Mivel együtt csináltunk sok-sok mindent. Bár nem vagyok vallásos ugye, de azért komolyan vettem, amit ígértem neki, hogy jóban-rosszban, egészségben-betegségben és semmiféle bajában el nem hagyom. Ha az ember ehhez tartja magát, akkor könnyebben nyílik meg az út a megoldás felé.
Ne szégyelld ezt, ezen mindenki átmegy, legfeljebb valaki nem néz szembe vele ennyire nyíltan, mint TE!
Mégis úgy gondolom, hogy rombolni könnyű, építeni meg nehéz és nem hiszem, hogy a különélés az építés lenne, sokkal inkább soha el nem múló sebek okozója.
Tudom sarkos a véleményem, de kérdezted és én vállalom.

ayse
 
 


Bilizes (Ancsi,Juci)

Nalunk is hasonlo a helyzet, de szerintem semmi aggodasra nincs ok. Egyszeruen meg nem ertek meg ra! Minden nap ki kell valasztani egy idopontot, reggel vagy este amikor raultetjuk oket, addig, amig valoban meg nem ertik az osszefuggest! Sajnos mar en is latom, hogy Balazzsal nehezebb lesz, mint akkoriban Mattal, o valahogy egybol "raharapott" a dologra! Kicsim meg most pillanatnyilag teljes mertekben elutasitja a bilit!

Ancsi,
Kuldj nekem is, imadom a tokfozeleket!

Juci,
Gondolom neked sem lehetett konnyu, jo olvasni soraidat, meg belem is erot ont :lol: :lol: , pedig most nincs okom panaszra!

Megann,
:lol: :lol: Ne aggodj, hat persze, hogy megmarad!!!!!!!!!!!!!!! Nem azert teszteltem en sem, mert feltem, hanem valami fobia tort ram :lol: :lol: , muszaly volt!!!! :lol: :lol:


Mea,
Csak ti tudtok donteni!!! Mint irtad, mi nem latunk be teljes egeszeben a dolgaitokba, ha valami nem megy, akkor nem kell eroltetni! Ah, nagyon nehez ez, ha mar idaig jutott az ember :cry:
Drukkolok, hogy ugy alakuljon, hogy az mindharmotoknak megfeleljen!!!! Nezd Annamamit, nekik bevalt ez a kulonmenos dolog, hatha nalatok is sikerul!!!!! Szivembol kivanom!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Amúgy nagyjából tudok helyesen írni, csak ha sietek akkor vétek ilyen hibákat :oops: :oops:

Aniko
Én is úgy látom,hogy még nem késtek el semmivel. Csak egyszerűen nézve az én kényelmes, makacs kisfiamat nehezen képzelem el,hogy hogyan vezetem rá a szobatisztaságra :lol:
És örülök, hogy erőt öntöttek beléd a soraim, hogy szavaiddal éljek! Már érdemes volt leírni :P

Felébredt! Sziasztok

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ayse,

Hat valami jo kis tortarecept kellenne, ami gyorsan elkeszitheto!! Meg ha van meg par jo otlet a tarsolyodban talan, mit kezdjek 12 fiuval :lol: :wink: :lol: Este rakeserek regebbi irasodra, valahova lementettem a jatekokat, de nem talalom :oops:

Egyebkent, most visszaolvasva irasom, hogy "ami nem megy azt nem kell eroltetni", hat inkabb visszaszivom, mert nalunk is voltak am nagyon nehez idoszakok, ugye nem vagyok francia, csalad otthon, csak magamra utalva, stb, es neha bizony igenis eroltettem a dolgokat, hogy menjenek! Nem tudom, mi lett volna, ha itt a csaladom es tamogatni tudnanak, de azt hiszem, hogy ugyanugy kitartottam volna ferj mellett, mert akarmilyen is, de nagyon-nagyra becsulom! Szerelmes talan mar en sem vagyok, majd 12 eve vagyunk egyutt, de a szeretet es a megbecsules itt van!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

wow, Megann!!! :D :D :D :D :D :D :D :D GRATULALOK!! (azert bocsi, meg nem lepodtem :wink:

Mea,
Alapvetoen en is a sajat gondoltaimat olvastam vissza Juci soraiban. En is ugy gondolom, hogy a boldog hazassag az baromi sok munka. Teljesen termeszetes dolog, hogy a gyerek szuletesevel megtorik valami a kapcsolatban, en ezt ugy szoktam megfogalmazni, hogy alapvetoen elvesz a spontaneitas. Barmi eszedbejut, ossze kell egyeztetned a picivel es ez gyakran feszultseg forrasa lehet. Es ahhoz hogy ezt atveszelje a kapcsolat tenyleg mindket fel reszerol sok energiara van szukseg.
A szetkoltozes persze lehet megoldas, lasd Annamami (ELJEN! ELJEN! :D) de eleg drasztikus, gondolom nehez onnan visszajonni.

Hozza kell tennem, hogy ha ugy erzed, hogy nem visszafordithato ez a dolog, akkor valoban jobb Livinek ket egyutt nem elo kiegyensulyozott szulo, mint az allando feszultseg otthon.

Utolso: azt a mondas hallottam nemreg, hogy "ha meguntad a ferjedet, gondold azt, hogy a szeretojetol jon" :D hatha bejon.. :wink:

Kép

Kép
ppanna
 
 


Anikó!
Kacsavadászat (kiszsámoly, ugrókötél kihúz), activity, átkelés a tengeren: A-ból B-be két kartonlap segítségével. Az egyiken áll, a másikat eldobja, ráugrik, felveszi az elsőt és így tovább...időre, párosával megversenyeztetve. Bekötött szemmel (csuklya), el kell találni egy fakarddal a sárkány fejét, ami lehet egy farönkre rakott labda, vagy alma, vagy petpalackra ragasztott sárkányfej, szintén megversenyeztetős formában...még gondolkodom!

Milyen jellegű tortára gondolsz? Krémmel töltött, szárazabb, gyümölcsös?

Megyek ügyet intézni, este még jövök! Addig gondolkodom...

ayse
 
 


Esetleg ezeket felfűzni egy mesére, mondjuk a kincsért meg kell küzdeni, és azé lesz, aki a legtöbb pontot gyűjti...

ayse
 
 


Ayse,

Hu, nagyon rendes vagy, de tenyleg!!!!!!! Mar jegyzeteltem is!!!

Valami konnyen elkeszitheto, van egy jo kis epres kremes mar, de inkabb olyat szeretnek, ami mar valakinek bejott!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Ppanna!

Húúúúúúúú lécci Jucinak egy szótse ha beszélnél vele, ok????

Köszi..

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Na ma voltam az integrált tesz első felén...UH+vérvétel...amúgy minden rendben...csak annyi ijedtség...hogy mondta a doki, hogy a mélepényen van egy kis bevézés...aztán kinyögte, hogy vagy esetleg ikerterhességnek indult, és ott szívódik fel a petezsák...
aztán modtuk, hogy igen, úgy tűnt, hogy ikerterhesség volt...de mondta, hogy pihenjek, kíméljem magam, és ne emelgessek..ma vagyok az uh szerint 11 hetes 5 napos. Amúgy minden rendben...nyaki redő 0,9, és látszik az orrcsont! Nemét még nem látni.

Megann, úúúúr isten...miket kérdeztél...elfelejtettem...mindjárt megnézem... :)

Mea, sajnálom, hogy így alakult...alapvetően én is olyan vagyok, hogy a házasságért harcolok...mert hiszek benne...hogy csak valami probléma van...amit meg kell oldani, együtt...
nem tudjátok megbeszélni? Kettesben? Szerintem, hagyd, hogy Lívivel sűrűn találkozzon...az neki is jó...és lehet hogy az egyedül töltött éjszakák is elég lesznek arra, hogy rájöjjetek, hol a hiba...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Megann,
Mit takar az az integrált teszt?

az egy UH, és egy vérvétel a 11-14 hét közt, és egy másik vérvétel a 16 hét körül...ez a down-kórt szűri és még más kromoszóma rendellenességet is

Az Istenhegyi klinkára gondolsz? ott is van, de mi a Bolgárkerék utcában csináltatuk...

Tüncsinél csináltattál ilyet? Igen..ott csak kombináltat csináltuk, ami csak az első fele az integráltnak..(UH+vérvétel)

Miért kéred?
(na nem mintha...csak érdekel...amúgy valószinű hogy én is fogok kérni egy olyan komplex vérvizsgálatot...)
én alapvetően óvatos vagyok, és úgy voltam vele, hogy ha ki kell derülnie a rossznak, akkor ne találgassunk Afp-vel a 16 héten...hanem tudjuk meg előbb...és lehessen még választásunk...

Mikor is fogsz szülni???
Nincs még konkrét...de kb január eleje...

És mit is szeretnél??Kisfiú, kislány??És a párod...??
Nekem mindegy, párom lánypárti :)

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Anikó!

...kötélhúzás, célbadobás, akadálypálya (földre leterített kötélen végigmenni, akadályokat átugrani, székek között kifeszített törölközök alatt átkúszni)...

Mondjuk a gonosz kalóz kapitány elrabolta a kincset, és azt kell visszszerezni, a természet erőivel megküzdeni (akadálypálya), a gonosz segítőit legyőzni (sárkány).

ayse
 
 


Ayse!Többiek!!!

Én sem vagyok váláspárti, de nálunk alapvető gondok vannak.
Ha az ember már nem tiszeli, nem szereti a péárját, nem közös céljuk van, sőt már közömbös iránta, akkor nem hiszem hogy jó ha maradok benne.........

Az akkor egy színlelt dolog a külvilág, és a gyerek felé is.

Valami miatt eljutottam idáig és nem tudtam megváltozni sajnos már jó írányba, tehát nem szeretem a férjem, és nem tisztelem és szerintem ez a legrosszabb egy kapcsolatban...............

Illetve szeretem, de nem úgy ahogy kellene és totál magányosnak éreztem magam ebben a házasságban, egyszerűen nem lelki társam(az hogy szexuálisan sem az még egy nagy ok)

Elment már itthonról, elvitte este Lívit addig én angoloztam(jár hozzám egy lány), aki uyganezen végigment csak nincsen gyerek és ráadásul vallásos, konzervatív csaj.

Ugyanezek voltak a bajai mint nekem és nem bánta meg, igaz 1 éve volt és azóta még egyedül él.

Legalább egy ilyen verzió is.

Én nem hiszem, ha booldogtalan egyik fél akkor jót tesz az együttélés tovább, a gyerek talán még jobban károsodik benne!az tuti!!!!!!!

Mea
mea
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?