Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Márti!

Engedd meg, h szívből gratuláljak a picurka pocaklótokhoz! :)
Legyetek nagyon nagyon boldogok!
Vigyázz magatokra, és sok egészséget kívánok!

Üdv:
Anikó és Alex

Kép

Kép
nancsika
 
 


Nancsika:aranyos vagy, nagyon szépen köszönjük!!!! :lol:

Épp pancsiznak a manók, Zsombi sajna az elején merült egyet, kicsit sírdogált, de aztán ugrott vissza apa kezébe, nem hiába igazi halacskáim(horoszkóp) vannak, apával az élen!!!!! :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!

Nálatok jó idő van? Nálunk olyan borongós.

Mikor lesz a szuri Zsombinak?

És kislányt vagy kisfiút szeretnél? Bár Téged ismerve mindegy!!!! És otthon szülés lesz megint, ha problémamentes lesz a babavárás? Olyan furcsa, hogy erről beszélünk, én valamiért nem is gondoltam még erre Nálatok!!!

Én elképzelni sem tudnám mindent elölről kezdeni. Nehéz időszakunk van, Barnus meg Virág egyfolytában háborúznak. Virág mindent szétzúz, ha nem kap meg valamit, sikít, mint a kismalac. Egész nap békítőbíró vagyok.
Laci meg amennyit segít, azt kitehetem az ablakba. Az előbb is csúnyán összebalhéztunk szerintem hasonló okok miatt, mint Barbiék. Legszívesebben világgá mennék. Időnként annyira nyomaszt, hogy mindig, de mindig az én dolgom a két gyerek!!!!
Mennék vissza dolgozni, akkor talán nagyobb becsületem lenne, mint most háztartásbeliként. Vágyom már emberek közé. Ne haragudj, de nagyon kitört belőlem.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 

 
 

Ja és a pocaklakó Vízöntő lesz? Jól számoltam? Nem baj, az is vizes horoszkóp. :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Visszaolvastam a 4-5 oldalon. Jó isten, milyen picik voltak a babák!!!!

Mennyit küszködtem hogy Virág nem akart enni és milyen kopasz kis húsgolyó volt!!!

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Barnus ovis állatkerti kirándulása:

Kép

Kép

Kép

Ovónénikkel:

Kép

Kép


Útközben hazafelé:
Kép

Kép

Kép

Első sikeres kaki a bilibe:
Kép


Újabban ez a menő. Odatolja a széket az asztalhoz és mindent ellopkod:
Kép

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:elvileg február elején érkezik a minimanónk, igen az vizöntő jegy, ha jól tévedek!!!!
Elhiszem , hogy kivagy, Szonó is néha olyan kis agresszív, nem érti, hogy Zsombi még sok mindent nem direkt csinál, vagy ha igen akkor nem szándékosan !!!!!! :roll:
Nekem nagy szerencsém van a Rolanddal is, és az is áldás, hogy anyóskámékkal ilyen jól kijövünk és imádják a gyerekeket!!!!Ma is kettesben voltunk vásárolni, már nem is emlékszem mikor volt ilyen, mert mindíg délelőtt megyünk, általában hétköznap.De most ez annyira rám fért, hogy nem kellett senki után rohanni!!!!! :roll:
Én azért örülök, hogy most jön a kistesó, mert akkor meglesz a "keret" :lol: és utána tudunk tovább lépni, megyek valahova melózni, cseperednek a gyerekek, az már egy következő szakasza lesz az életünknek.

Ha világgá mennél akkor meg se állj, míg ide nem érsz!!!! :wink: Majd szervezünk egy kikapcsolódos mamatalit vagy ilyesmit!!!! :lol:
Megértem ám , hogy milyen lehet így mondjuk nem éltem át, de ha nekem nem segítene ennyit a Roland, sokkal fáradtabb ingerlékenyebb lennék az tutifix!!!!!Nekem az bőven elég, hogy kiporszívózik és a gyerekekkel jól elvan; így legalább tudom csinálni a dolgaimat!!!!

A szurit nem tudom, a héten szerettem volna, de a postást kellett várni=anyósék rendeltek boronatárcsát, amin ma istenit grilleztünk.
De most nem tudom, majd felhívom a dokit, mert ha kijön a bárányhimlő nem hinném, hogy jó ötlet lenne a szuri előtte!!!!! :roll:
Így a Nandu bulijára sem tudunk menni jövő héten, pedig jó lett volna, tavaly sem értünk rá pont akkor!!!!! :(
Igen itthon szeretnék szülni, én már csak ezt tudom elképzelni, főleg a mostani kórházi viszonyok mellett!!!!!! :x
Teljesen mindegy a manó neme, úgy vettem észre hogy Szonival kicsiként volt könnyebb, Zsombi mostanáig volt vadóc, de lenyugodott, nem hinném, hogy ez nem függő!!!!!!!!!!!!!
Ha a Julcsi vágya és jóslata beválna akkor ikrek lennének!!!!! :shock: :shock: 8) :wink: :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ez lemaradt:TÜNDÉREK A MANÓK!!!!!
Barnus milyen nagyfiú már és Virág szemében a huncutság mindíg ott lesz!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Még annyit, hogy a pocaklakót biztosan a nagymamim küldte, mert akkor volt az utolsó menzeszem, mikor a temetés(és a szülinapom), Szonit a Tata küldte , hármaskát pedig a Dédimama!!!!! :lol: :lol: :lol: Nekem ez is rengeteget számít!!!!

És imádom ezt a topikot, mert igaz, hogy nem nagy létszámú, és mindenki szanaszét van pihizni nyaralni, de valakivel mindíg el lehet "beszélgetni"!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hát akkor most örülnél az ikreknek?

Én is látom Virág szemében a huncutságot, komolyan hét kisördög veszett el benne.

A topic tényleg kevés szereplős, de én is nagyon szeretem.

Találkoztál már Timiékkel, mióta felköltöztek?

Flóra hogy van? Beszéltél Andival?Gyógysütőtök megy még a kis Drágának?

Azért irigyellek ám Anyósék miatt nagyon. Tényleg jó, hogy nyugodt szívvel bízod rájuk a gyerekeket!

Lépek fürdetni!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Ikrek: :shock: :roll: 8) nem tudom....eddig csak 1-1manó volt a pocimban, nem hinném, hogy többet összetudtunk hozni!!!!! 8)

Nem találkoztam a Timiékkel.
Nem beszéltem a Zsandival, ma passzív napom volt fél órát szunyáltam ma is, mikor Zsombi :oops: .

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Tegnap olyan szinten sikerült az Istvánnak felbosszantania, mint még soha. Komolyan mondom, azt hittem menten agylágyulást kapok.
Tegnap volt a Norbi (fia) ballagása. Szépen elindultunk, vittük a babakocsit meg ugye a fél házat. Már az elején megbeszéltük, hogy nem maradunk végig, mert az Ádám aludna, az Istvánnak meg mennie kell dolgozni. Ja, és a slussz poén, az idióta ballagás délelőtt 10-kor kezdődött. Ilyet még nem is hallottam, hogy általános iskolai ballagás délelőtt legyen. Na mindegy. Szóval elindultunk, majd mikor odaértünk az István felhívta a Norbit, hogy jöjjön már le a kapuba, mert nem igazán akarunk felcaplatni a babakocsival a 2. emeletre.
Istvánkám megállt tök szabálytalanul egy kapukijáróban, erre kiszállt és mondja, hogy szálljunk ki mi is. Mondom neki, hogy nem jó helyen állsz, de még akkor úgy gondoltam, hogy bennünket kitesz és keres parkolóhelyet. Oda jött a Norbi, odaadtuk neki az ajándékot, beszéltünk 2 szót, erre mondja az István, hogy menjünk. Kérdezem hova? Hát haza, mert mennie is kell dolgozni.
Na, itt volt az a pont, mikor azt hittem, infarktust (így kell írni?) kapok.
Mert! Becígöltük az Ádámot a városba, a nyakán folyt a víz annyira melege volt, végig nyűglődte az utat mert fáradt volt, a kocsiban rossz a klíma, azért, hogy odaadjuk a virágot és jöjjünk haza.
Hazafelé amit tőlem kapott...
Hazaértünk, ő el dolgozni, az Ádámot letettem aludni (kb. ahogy a feje a párnához ért már aludt, 2,5 órát) én pedig döhönghettem tovább.
Ilyen szinten még sosem sikerült felbosszantania, nem tudom mi van vele de lehet agymosása volt. Este csak egy bocsi, szólnom kellett volna, hogy ennyire nem érek rá-t kaptam. Jó, mi?

Edit, drágám, azt vedd figyelembe, hogy ha elmész dolgozni akkor sem lesz nagyobb becsületed. Mert a háztartás és minden más akkor is rád marad + még egész nap dolgozol is. Csak annyi lesz a különbség, hogy több munkád lesz, de emberek között leszel. De amit most csinálsz egész nap azt ugyan úgy meg kell majd csinálnod, csak estére marad. És segítséged akkor sem lesz.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Nem végeztem még, csak közben felsírt az Ádám. Jó sokat aludt, 3/4 8-tól mostanáig.

Márti, és terhesrendelésre hova jársz majd? Maszek dokihoz, vagy rendelő? Családnak mikor akarjátok elmesélni? És a gyerekeknek?
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a manók mit szólnak, majd részletesen meséld ám el!!!

Edit, gyönyörűek ezek a gyerekek! Barnus azokkal a jámbor szemekkel, azt hiszem annyi lesz a csajoknak, akire majd ránéz.
Virág meg a huncutságával! Igen, látszik rajta, hogy a szeme sem áll jól. Csodaszép a kiscsaj!

Különben a visításban most az Ádám is nagyon jó. Ooooolyan magas hangon tud sikítani, hogy esküszöm azt várom, mikor törnek be az ablakok.
Az alsó 4 foga, (rágó és szemfog) már kint van, most várjuk a felsőket. De nagyon megküzd velük szegénykém.

Na, csak etetés volt, hogy visszaaludt, megyek megnézem. Vagy fejbevágom valamivel.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Hát Barbi, a Te Párod is megéri a pénzét. Egyébként a múlltkori összeveszésnek lett eredménye? Változott valamit?

Tudom, hogy munka mellet sem lesz egyszerű. De akkor nem kell egész nap főzni, mosogatni, RENDET RAKNI, stb... És az én keresem a pénzt szöveg nem jön elő, mert ugye én csak pihenek itthon. Tudnám még ragozni, de nem akarom kiteregetni a szennyest.

Álommanót küldök! Virág egyre jobban alszik. KOPP-KOPP-KOPPP!!!!!!!!

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Drágám, várom az álommanókat mert azóta is dajdajozik. Kicsit visszaalszik, utána kicsit újra sír. De most nem megyek be hozzá, csak a bébiőrben hallgatom a muzsikát. Talán most már elaludt, 10 perce csönd van.

A múltkori balhénak úgy tűnik volt eredménye. Többek között az is volt a bajom, hogy megígérem cica, mondta mindig, aztán nem történt semmi. A padlás tele van az igéreteivel!
A konyhában hiányzik kb. 25 db csempe, 2,5 éve lakunk itt és még mindig nincs kész. Ja, és ugye burkoló. Mindig az a kifogás, hogy ahol éppen járt, ott nem kapott. Ja kérem, nem a zöldségesnél kell keresni.
Aztán pár nappal a veszekedés után (illetve nem is volt veszekedés mert már abba is belefáradtam) megkérdeztem tőle, hogy na, akkor mi legyen?
Erre ő: változom, nem? Megrendeltem a csempét. Na, erre én már csak röhögni tudtam. De úgy nevettem, a könnyem is folyt. Ennyire hülye nem lehet egy pasi!
Amúgy tényleg összekapta magát, legalábbis eddig. Láthatta rajtam az elszántságot, hogy most aztán tényleg nagyon elegem van. Már kezdtem átgondolni, megszervezni az életemet nélküle.

Leszögezhetjük, hogy egyik sem normális. Mindegyiknek van valami defektje. A nagymamám mindig azt mondta, ő is csak egy hülye férfi de őt legalább szeretjük.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Megnéztem a boxmeccseket!!!!!Roland kidőlt :lol: .Nagyon jó volt...én azért nem szoktam sokáig nézni, mert olyan gyorsan ütnek, hogy nem látom, de amit most az Erdei művelt ez igazán szép volt!!!! :wink:

Edit:én néha elszoktam magyarázni, hogy el ne felejtse a drágám, hogy nem egész nap láblógatás van!!!!! :shock: Sőt múltkor elkezdett sóhajtozni, mert mondtam neki, hogy nézze meg a kicsi fia pelusát, én éppen mostam-főztem-pakolásztam, na a sóhaj elejénél elkaptam a páromat...meg szoktam neki mondani, ha épp azt csinálom, hogy na akkor jössz mosogatni??????Persze sosem, mert azt utálja!!!!! 8)
A melóval fűszerezve persze nem lesz egyszerűbb, de akkor legalább felnőtt emberek vesznek majd körül.
Ha nekem a drágám ilyen szöveget nyomatna, hogy Ő KERESI
A PÉNZT, azt hiszem a haját leordítanám!!!!!! :evil: :?

Barbikám:sajnálom!!!!Ez nem volt szép húzás az Istvántól, én nem is értem, hogy hogy forog az agyuk néha , komolyan!!!!! :shock:
Na megyek, mert mindjárt holnap lesz!!!!!!!!!!!!! :roll: 8) De legalább elmesélem majd holnap a Rolandnak, hogy milyen volt a box!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: (ha emlékezni fogok rá :oops: :oops: lásd gázórabediktálás :oops: :lol: 8) )

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na már megint én :roll: , csak azért írok, mert beszéltem a Zsandival amúgy nem jönnék magammal dumálgatni!!!!! :?

Szóval jól vannak, jó a kedve Flórának, sütőtököt eszi, iszik már rendesen, meg azt a "kukit" majszolja.Tápszert egyáltalán nem fogadja el, holnap lesz röntgen még azt a CT-t emlegetik, és talán kedden mehetnek haza!!!!!Jó kedve van és sétálni is szoktak az udvaron.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Még annyi,hogy EDITH és JULCSIÉK jelentkezzetek, ah megérkeztetek!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!

Én jövök az elutazók helyett.
Mondom én, hogy a sütőtök valami különleges, fogalmam sincs, miért.

De jó, hogy Flóra jobban van, reméljük, a holnapi röntgen Ok. lesz. És lehet tudni, milyen bakt. volt az okozó? Ha pneumoccocus, valószínű védte volna a Prevenar.

A 15 hós oltást én holnaphoz egy hétre hétfőre tervezem, aztán meglátjuk, mi lesz belőle.

Holnap el kell vinnem Virágot bőrgyógyászhoz, mert a lábán egy hete olyan pöttyök voltak, mint a hangyacsípések. Csak mostanra egyre több van, és már nem pöttyök, hanem csúnya foltok. Szóval holnapra szép halál lesz kivárni a sort.

Annyira fáj a fejem, hogy majd szétszakad az agyam.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Barbi:neked még nem válaszoltam:az SZTK-ba megyek a dokihoz, aki a rákszűrést csinálta tavaly, normálisnak tűnt.
A családnak csak akkor mondjuk el, ha minden rendben van..........bár nem akarok nagy hírverést, anyám véleményét előre tudom :( , és mikor múltkor összebalhéztunk azóta nem beszéltünk. :? Nővérem tudja, még apukámnak szeretném elmondani és kész.AZ unokatesómat , aki még sokat jelent nekem már beavattam a bárányhimlő kapcsán, ő kórházban dolgozik és még a Szent László kórházat is felhívta miattam!!!!Nagyon aranyos, ő a Szoni keresztanyukája.
Ja meg a Roland családja van még, de ott nem hinném, hogy gond lenne.

Edit:sajnálom ezeket a foltokat, nem igaz , hogy mindíg történik valami!!!! :x Remélem semmi komoly!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit drága, ha olvasod, tegyél vízbe, szörpbe vagy bármibe aktivátort és idd meg. Nem olyan gyorsan mint a gyógyszer, de elmulasztja a fejfájásodat. Igazából annyi csepp kell ahány kiló vagy, de én mindig jól megnyomom az üveget, számolgassa a fene.

A múltkor az Istvánnak adtam, aki olyan hitetlen ezzel kapcsolatban hogy csak na!
Másnap bevallotta, hogy tényleg használt.

Én úgy tudom az Andi törpéi nem kapták meg a Prevenárt. Vagy tévedek? Ha jól emlékszem összekavart valamit az a hülye körzeti dokijuk, és végül nem kapták.

Jövök még később, de az Ádám annyira nyűg hogy már a hajunk hullik. Nem tudom, front van?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Edit: nagyon szépek a gyerekek, és szerintem nagyon hasonlítanak az apjukra. Olyan gyönyörű nagy szeműk van!
Én örülök neki, hogy leírtad a tapasztalataidat az aloe-s termékekről. Szívesebben veszem meg, ha tudom, hogy tényleg használ.

Márti: elmesélted Rolandnak a boksz meccset?
Ne hallgass senkire a babával kapcsolatba, ha úgy érzitek kell a 3. manó akkor ez így lesz jó!!
Kösz a friss infókat Andiékról. Nagyon remélem, hogy most már nem találnak semmit, és kedden hazajöhetnek.

Barbi: szerintem front van, mert nekem is nagyon fáj a fejem. Hál istennek a Szandit most nem viseli meg.

Én most a fejfájásra mágneses nyakláncot vettem. Nem hiszek az ilyen dolgokba, de múltkor felvettem az egyik barátunkét amikor migrénem volt és kb. 20 perc alatt elmúlt. :shock:

Tegnap voltunk a nővéremmel vásárolni. Még a Szandi szülinapja előtt vettem magamnak egy pár ruhát (még jó hogy csak egy párat), mostanra már ki is fogytam őket. Pedig nem is diétázom már!

Ma meg a sógornőméknél voltunk (a Ferkó egész családja elutazott Horvátországba) kihasználtuk az alkalmat és hatalmasat fürödtünk a medencébe.
Igaz napozni nem tudtunk, mert annyira felhős volt az ég, de így is nagyon jól telt a nap.
Jött a nővérkém és a Nini is. A két csajszit nem lehetett kirobbantani a medencéből. Persze a fényképezőgépet megint itthon felejtettem. Annyira aranyosak voltak, ahogy megosztoztak egy kis felfújható hajón. :lol:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:beszámoltam a mérkőzésről, csodálkozott is, hogy ébren maradtam!!!!! :lol:
Mi tudjuk, hogy így lesz jó nekünk.Csak a Roland is tart a depitől meg ilyesmi, tudom, hogy nehéz lesz, de szerintem leginkább az elején, akkor meg biztosan lesz segítség(anyóskám) és a drágám beosztása is sokkal barátságosabb, mint régen volt.Aztán összerázódunk és csuda jó lesz minden!!!!! :wink: 8)
Akkor kellemes hétvégéd volt!!!!! :D Na igen rakhatnál képet a Szandiról, már rég láttuk!!!!Akkor a náthája rendbe jött?????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok,

Csak bejelentkezem, hogy hazaértünk épségben, én eddig visszaolvastam, most Julcsi jön, ő majd reagál mindenre. :wink:
Vendég
 


drev:az a lényeg, hogy szerencsésen hazaértetek, aztán majd meséltek!!!!!

Edith:TI jól éreztétek magatokat????És a Kriszta veletek aludt?????
Doki után tessék jelentkezni mindenképp, ezalól csak egy jó kis szunya menthet fel!!!!!! :wink:

Ibolya:milyen volt a gyereksziget?????

Barbikám:éjszaka milyen volt????Tényleg ez a meleg éjjel nem viseli meg a szépszeműdet????

Edit:mentek valahova nyarlani?????

Zsuzsi:Szandis képek, ne feledd!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na, sziasztok!

Mi is hazajöttünk!!!! A csjszi még alszik, de nem tudom meddig, így próbálok gyors lenni. :)

Andi, nagyon-nagyon örülök, hoyg Flóra már kifele tart a betegségből. Én nem beszéltem veled személyesen, de így is pityeregtem, amikor olvastam az írásodat. Fel a fejjel, most már minden jól lesz. :)

Lányok, komolyan mondom, hogy, ha nem is írnék ide, akkor is szívesen olvasnálak benneteket: egymás mellett vagyunk a rosszban, megosztjuk bánatunkat-örömünket, tapasztalatainkat, és nem utolsó sorban olyan humorosan írtok, hogy mindig akad nevethetnékem olvasás közben (na nem, amikor betegségről van szó. :roll: )

Örülök, hogy mindenkinek jól telt a hétvégéje! :)

Nekünk is jó volt, bár eléggé felemás volt azért, több szempontból.
Pénteken kimentünk a Marospartra, felhúztuk a sátrakat, volt horgászás, fürdés (én nem fürödtem a folyóban és Kriszta is csak a kismedencében otthoni vízben) evés-ivás, nevetés, jól éreztük magunkat, és még az idő is kedvezett. Szombaton ismét szép idő volt, és kb. ugyanazzal telt a napunk, mint a pénteki, de még jókedvűbben, mivel hajnalban volt egy hatalmas fogása Zsoltnak, a szomszédnak: egy kb. 2,5 kg-s önhalat (lehet, hoyg hosszú ő? :oops: ) fogott, ami hosszabb volt, mint IStvánnak a lába térdtől lefele. Apróbbakat is sikerült horgászni, de azokat mind mi kaptuk meg. :D
Aztán IStván kihozta sógornőméket is, és még jobb lett a hangulat.
Hogy mi volt mégis felemás? Hát hogy én is épp itt borítottam ki a bilit: IStván egész nap horgászik, eszik, fürdik, puszit ad Krisztának, és ezzel, mint aki jól végezte dolgát indul tovább horgászni. Én meg futkározok Kriszta után, ha alszik, ott ülök mellette, nehogy ne legyek ott, ha felébred, etetem, öltöztetem, meg minden, és este még arra sem képes, hogy tisztességesen felfújja a matracot. :evil: :evil: :evil: :evil: (Előző este én fújtam fel, szájjal, mert már muszáj volt Krisztát lefektetni. :roll: Ilyenkor, persze, a pumpa otthon marad. :evil: ) Még annyi szerencsém és pihenésem volt, hogy miután kijöttek, sógornőm is foglalkozott Krisztával, és Dávidkával elvolt egy-egy ideig a homokban. A szomszédnő is rendes volt, pénteken este ő alatatta el ölben pl., mert a sátorban nem tudott elaludni, de én nem tudtam annyit cipelni, Istvánnk meg éppen "igazolt" hiányzása volt akkor, bár fogalmam sincs már mit csinált.
Aztán tegnap hajnalban esni kezdett az eső, esett vagy jó két órát, de szerencsére aztán elállt, és már délelőtt kisütött a nap. Mégsem maradtunk már, mert a víz megnőtt, zavaros lett, nem lehetett sem fürdeni, sem halászni, és nagyon úgy nézett ki, hoyg eső is lesz még.
De azért így is jó volt. :)

Már mindennel megbékéltem volna, amikor ma reggel azzal ébreszt IStván, hoyg ő felkel most, mert épp hívta a főnöke, hogy kiszállásra mennek. 2 napra. Hát persze, Murphy dolgozik: pontosan most, amikor ma negyed 4-re az orvoshoz kell mennem, a húgom meg már nincs itt, mert végwet ért a suli. :evil: Azért megpróbálom, hátha be tud jönni, de mégsem lesz könnyű menet, így sem.

Na, végül nem is lettem rövid, de Kriszta még mindig alszik. Úgy látszik, ő is kifáradt a nagy pihenésben. :D :D :D Megpróbálom bemásolni a felvételeket (nem is filmeztem sokat) és teszek fel képeket, ha még lesz időm.

Szép napot mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Persze, azt nem írtam oda, hoyg Krisztára kellene vigyáznia valakinek ma, amíg odaleszek, de azt hiszem, mégis nyilvánvaló volt, miért vagyok úgy kétségbeesve. :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Szombaton még reggel irtam nektek mielött elmentünk,és megdöbbenve látom,hogy nincs itt az irásom :twisted: .Pedig még el is olvastam-nem tudom,hogy lehet ez. :twisted: :twisted: :roll:

Edit,köszi a részletes infót,azt hiszem veszek én is 1-2 terméket akkor,ha ez tényleg ennyire hatásos.
A kiborulásodat én is 100%-ban értem és ismerem,csak nekem már vannak tapasztalataim a munka melletti háztartás vezetéséről is
:roll: és bizony az nagyon kemény.Kb fele annyira marad időd /vagy csak 1/3-adra/ mint eddig.Én amikor dolgoztam vittem reggel az Enikőt oviba ekkor még helyben dolgoztam a postán ,sokszor áthozták a dadusok a gyereket, mert 5-ig nem értem át érte.Akkor irány haza és kezdődőtt az a műszak amit most egész nap csinálok.Mikor az Encsi iskolás lett munkahelyet váltottam ,de igy pestre jártam dolgozni és ha nincs kocsi bizony ugyanugy 5-1/2 6 mire hazaértem volna.Ja és azért azt hozzá tenném,hogy akkor sokkal korábban feküdtem hisz felelősségteljes munkát kell végezni és rengeteg pénzzel dolgoztam.
Szóval ebből a hosszú leirásból csak azt akarom neked kihámozni,hogy semmivel sem lesz könnyebb ha elmész dolgozni,max.nem vághatja a fejedhez,hogy CSAK ő a pénzkereső.De ha jól gondolom most gyeden vagy és azért az is jó pénz.

Márti,a diétát ezek után még folytatod?Már csak azért kérdem,mert hogy az Edith irta,hogy neki már az terhessége elején sem sikerült betartani.Végül is hány kg-ot sikerült fogyni?

Barbi,nem semmi ez a ballagásos sztori!!!Na az ilyenekre én is naaaagyon tudok robbani.A nagyidnak meg igaza van-minden pasi egyforma én erre már rég rájöttem és arra is a multkori "kirobbanásos elköszönésem " után ,hogy ezért elválni is fölösleges,kivéve ha annyira elméregesedik a helyzet hogy csak ordibálunk egymással.Én multkor éreztem ezt,hogy csomagolok,és albérletet keresek,de azt is mondtam,hogy pasival még egyszer összeköltözni-na azt nem.2-3-4 évig,mig tart a nagy szerelem addig minden jó,azt utána ugyanolyan lenne minden mint most.Igy inkább maradok ennél a flugosnál-őt már ismerem kivülről belülről.

na ,majd megpróbálok még késöbb jönni :oops: ,most mennem kell mert nem birnak magukkal a kölkök. :evil:
bibolya
 
 


Edith:én vágtam egyből mi a gond én sem szeretnék a manókkal dokihoz menni!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?
Úgy látszik ez egy ilyen biliborítós időszak!!!!!!!!!!!!!!!! :shock:
Mi mostanában jól megvagyunk, gondolom azért is, mert sokat van itthon, na meg azért mert én elejét veszem a sóhajtózásainak!!!! :wink: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ibolya:abba hagytam a diétát, nem is volt szándékom ebben az élethelyzetben folytatni.Most valami Norbisat próbálok csinálni, tehát reggelire eszem pékárút, ebédre ami van, 15 után próbálok nem enni szénhidrátot, ha érzem, hogy nem megy akkor 17 előtt eszem egy kis szendvicset :oops: , aztán este gyümi vagy fehérje.
Összesen 11 kg-ot fogytam 2 hónap alatt.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Képek!!! Ahhoz képest, hogy összvissz vagy 5 percet filmeztem, mégis elég sok lett. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Kriszta pancsol:
Kép .
Kép .
Kép .
Homokozás:
Kép .
István és a nagy hal:
Kép .
Ekkora volt:
Kép .
Napfelkelte:
Kép .
Kicsi Bogár így aludt tegnap sógornőm ölében. :)
Kép .

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi volt az éjszaka, de a Szandi nagyon rosszul aludt.
Lehet, hogy a melegtől kb. 25 fok van a szobájába.
Én csak egy napozóba altatom, fázni meg biztos nem fázhat vagy igen?
Vagy csak megint jön egy foga, mert nagyon matat a szájában.

Edith: örülök neki, hogy azért jól érezted magad a hétvégén.
Nagyon nehéz lehet most, hogy nem kapsz Istvántól segítséget. De talán, ha már látszik a nagy pocid ő is észreveszi magát. Tényleg látszik már valami?
Doki után jelentkezz, legalább egy füstjellel!!
Nagyon jók a képek. Még nem is hallottam ilyen nevű halról, de tényleg szép nagy volt.

Márti: a Szandi még mindig szörcsög, de nem jön semmi az orrából. Hiába próbáljuk sterimárral átmosni, akkor is csak nagyon minimális ami kijön. Olyan mintha el lenne dugulva az orra.
Ma beszélünk a dokival, hogyan tovább. Én a műtét mellett vagyok, azért az orrmandula kivétele nem egy nagy dolog és talán nem lenne minden fogzásnál valami betegsége se.
Ahogy már a többiek is írták, a depit felejtsd el, nem hagyjuk hogy ez még egyszer megtörténjen.

Ibolya: megy Encsi valamilyen táborba a nyáron?

Edit: a múltkor mintha kérdezted volna a Szandi evését.
Most úgy csináljuk, hogy napközben szinte semmit nem eszik, aztán 6-7 körül bezabál, de szó szerint. De már nem aggódom, kezdem megszokni, és már nem is erőltetem.

Kép Nini, Szandi, Gabó

Kép Nini, Szandi persze nem néznek a fényképezőgépbe

Kép Szandi és Nini pancsizik

Kép anyukám még a szülinapon

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Na, ismét itt. :P
MA nagyon lightos napot tartok, úgy látszik, épp nemrég jöttem haza a szomszédéktól a kávézásból. :oops: :oops: :oops:

Zsuzsi, nagyon édesek a manók, főleg a két kislány! :) NAgyon hasonlítanak egymásra, de ezt már mondtuk. :) Nininek viszont mekkora haja van már! :o De Szandi édesebb. :wink: Látszik, hoyg szereti a pancsit! :)

Ami Istvánt illeti, úgy általában véve nem panaszkodhatok rá (nem védekezés ez), nagyon sok mindent megcsinál, amit más férfi nem. Persze, megvan neki is a felfogása a női meg a férfimunkáról, de azért simán porszívóz, kipakol bevásárlás után, elvan Krisztával, megeteti stb. Pelust nem igazán cserél, de ha nagyon muszáj lenne, akkor megteszi. De néha-néha rájön az ötperc és akkor elfeledkezik magáról, mint most a Marosparton is, de én sem vagyok rest, rögtön szóvá teszem. :roll: :twisted: Megbeszéljük a dolgot, és aztán megint nincs baj. A következő ötpercig. :P

Zsuzsi, láttad, hoyg hogy aludt Kriszta tegnap, milyen tátott szájjal? Nem tudom, hoyg véletlenül nem orrmandula-probléma-e ez is? (Nálunk ezt polipnak hívják.) Egy párszor horkolni is hallottam Krisztát alvás közben, és arra gondoltam, hogy lehet ettől. Azzal nyugtatom maga, hogy nemrég látta fülorrgégész, és ha valami bajt látott volna, biztosan szólt volna. A szomszéd fiúcskát nemrég műtötték, nemsokára 3 éves lesz. Azóta nincs tátva a szája. Ő napközben is úgy járt.

Ami a pocakomat illeti, bizony van már. És most már látom, hoyg ez "az" a pocak. Az este csináltam is fotót magamról, de annyira rossz lett, hoyg meg kell ismételnem. :oops: De majd a nap folyamán, hisz most úgyis annyi időm van. :P :D (nem kell főznöm, rend van, úgyhogy csak épp összedobok magunknak valamit ebédre. :oops: )
Végül aztán felhívtam a húgomat, hoyg jöjjön le, és jön is, úgyhogy meg van oldva a Kriszta-doki-kérdés. Ma negyed 4-re kell mennem, a rendelés2-kor kezdődik, úgyhogy remélem, ilyenkor még nem lesz akkora tolódás, mint múltkor este, habár ha bevág vagy egy császár időközben, akkor fuccs ismét a programnak! :roll: De ma mindenképpen jeentkezem még.
Már alig várom, hoyg ismét lássam kicsi Mütyürkémet! :) És nagyon remélem, hoyg a cisztával kapcsolatban is jó dolgokat fog mondani az orvos. :)
Valaminek nagyon örvendek. A kezdeti ijedség után nagyon megnyugodtam ezzel kapcsolatban. Rögtön elkezdtem olvasni a cisztáról, olvastam jót is rosszat is, és kkor egyszer felmérgelődtem és azt mondtam: nem olvasok össze többet semmit, mert mindél többet tudok, annál jobban félek, meg minden. És egyből megnyugodtam, kezdem ugyanazt a nyugalmat és a semmi-sem-történhet-érzést érezni, mint anno Krisztával, amikor tényleg, fel sem merült bennem, hogy valami baj is történhet. És ez így sokkal jobb.
Még megnyugtató az is, hoyg negatív lett a toxoplasmosis eredményem, a Dupla-teszt is gondolom, jó, de azt majd elmagyarázza a doki. Mindenesetre én azt hámoztam ki belőle, hogy 1 a 3ezer valamennyihez az esélyem arra, hoyg Down-kóros legyen a babám, azaz elég kicsi.

NA, lassan regényt írtam nagy jódolgomban, úgyhogy most már hagylak benneteket.

Márti, azt szerettem volna még kérdezni, hoyg az aluszékonyságon kívül van-e valamilyen más kellemetlen tüneted? Émelyegsz-e, hánysz, ilyesmi? Ha írtad már, bocsi, de nem emlékszem. :)

Puszi

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Zsuzsi,mennyire hasonlít a 2 kiscsaj egymásra!Na és az egyen felsők!Csinosak benne.
Ahogy elnézem a Szandit azért nem látszik rajta az éhezés nyomai. :lol: .Ettől a nagy melegtől szerintem nagyon kevés gyereknek van étvágya.Gergő is egész nap csak szinte iszik,/szombaton a szigetre elvittünk neki 1,2 l folyadékot és 4-ig megitta mindet!/,enni nagyon minimálisat,a joghurt,a banán-alma lecsuszik,de kenyér,fött kaja alig-alig.Majd ha enyhül az idő biztos visszajön az étvágyuk is.De azt ne felejsd el,hogy 1 éves kor felett már jó,ha havi 10-15 dkg-t hiznak,most enni nincs idejük,hisz annyi fontos dolgot kell megtanulniuk :lol: .
Nálunk is kb 25 fok van a szobába, én 2x napozóban altattam,de hajnal felé jég hideg volt a gyerek ,mert a takarót mindig lerugja magáról.Most egy vékony pamut rugiban alszik és nem húzok rá badyt.Igy este kicsit melege van,viszont reggel sem fázik.

Márti,azért az a 11 kiló nagyon jó.Ha kicsit figyelsz az étkezésedre gondolom nem hizod vissza .Vagy a terhességeid alatt sokat hiztál ?

Edith,sajna én is értettem egyből miről is irsz.Azt kell hogy mondjam,sajnos ilyenek a férfiak.Az én férjem is most kezd beérni,már egyre többet segít a gyerekek körül is.Igaz ,a háztartás az teljesen az én gondom,de már ez is nagy segítség.De hát neki már illő beleszokni,hisz már 9 éves a nagy. :lol:

Enikő táborba nem megy csak nyári napközibe a jövő héttől 3 hétig.
Táborba még nem merem elengedi :oops: .Valahol ez az én hibám is ,pedig elég önálló,de olyan szeleburdi szétszórt,hogy tuti mindenét elhagyná.És bevallom ,az anyun kivül még máshol nem is aludt,de az elmúlt 2 nyáron még ott sem volt,mert az anyám nem nyáron veszi ki a szabadságát. :evil:
Ja,és arról még nem is beszéltem,hogy tán a párom el sem birná engedni :lol: .
A hétvégén beszélgettünk arról,hogy el kéne mennünk egy hétvégére a gyerekek nélkül,de arra a következtetésre jutott,hogy este már nagyon hiányozna neki a gyerekek,és ezért nem menne el jó kedvvel.Igy maradunk itthon.Azt már csak halkan sugtam meg neki,hogy én azért el tudnák tölteni 2-3 napot nélkülük.Ha 1 hétig csak ő lenne itthon velük,tuti hogy az én álláspontomat vallaná ő is.
bibolya
 
 


Azt hiszem, Kriszta megelégelte a hétvégi sok embert maga körül, akik versengtek a kegyeiért, mert ma alig bújt hozzám vagy kétszer, és nagyon jól eljátszik magában. :roll: :roll: Neki is szüksége van, úgy látszik, egy kis magányra.
Azóta csináltam képeket, fel is teszem őket. Úgy látszik, ma tényleg fórumozós napom van. Csak meg ne unjatok már.
JA, még annyit, hoyg általában én is egy vékony pizsiben altatom Krisztát, ami alatt csak a pelus van. De mi hálózsákot használunk. A takaróját lerúgja és én is féltem a reggeli-hajnali megfázástól. Ma éjjel viszont bodyban aludt csak, úgy tettem bele a hálózsákba, és úgy láttam, hoyg nem volt gond. Igaz, nálunk nincs is 25 fok, csak olyan 22-23, ha jól tudom.
Szóval akkor ez az én 13 hetes pocakom:
Kép .
Kép .

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:nagyon aranyos a pocid!!!!! :wink: És persze, hogy nyugodtan kell lenned, nem szabad rettegni valamitől , mert akkor azt bevonzod!!!!!! :roll:
Kisebb rosszul léteim vannak, néha úgy érzem, mintha fejbe vertek volna, semmi komoly.Reggel is épp elterültem az ágyon erre Szonikám épp akkor wc-zett, Zsombi meg szomjan akart halni!!!!! :wink: :lol:

Ibolya:13-15 kg-ot szedtem fel a terhességek alatt, de most megpróbálok kicst odafigyelni, mert eddig nem ezt tettem!!!! :oops:
Ha anyósék mennek a Balcsira (még nem biztos) , akkor Szonó is megy pár napra, tavaly is volt és nagyon élvezte. :lol:

Edit:mi volt a bőrgyógyásznál??????????????????? :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsuzsi:szépséges a kiscsaj!!!!Hány hónap a külömség a Nini és közte????Méretre is egyformának tűnnek!!!!! :shock: :D

Edith:A Kriszta is tündér!!!!
Én egyébként a képekre azért reagálok későn, mert konstatálom, hogy gyönyörűek a gyerekek, csak az nem jut el a tudatomig, hogy ezt írásban is foganatosítani kellene. :shock: :roll: :oops:
Zsombi már most kidőlt :lol: :lol: :lol: ma fél 7kor kelt, így járt majd utána hamizik!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Egész hétvégén csavarogtunk.Szombaton voltunk a Gerda ballagásán,majd megálltunk fürcsizni a Balatonban.Nagyon jó volt a víz.Tegnap meg kimentünk a gyerekszigetre.Nagyon jó volt,csak sokan voltak és meleg volt.Rengeteg játék van,tényleg jól érezhetik ott magukat a gyerekek.

Edith,
aranyos pocid van már.

Edit,
aranyosak a képek.A bilizés nagyon tetszik.Hanna még nem mutat semmi hajlandóságot ez ügyben.

Márti,
majd mindenképpen szeretnénk meglátogatni titeket,de megvárom míg egy kicsit hűvösebb lesz,mert a hétre rekord kánikulát mondanak.

Julcsi,
gondolom szuperül éreztétek magatokat majd várom a beszámolót.Biztos élvezték a csajok a vizet.

Barbi,
hát teljesen igazad van a férfiakkal kapcsolatban.Mindegyikben van hiba,de azért ismerjük el mi sem vagyunk tökéletesek.De mi nem csinálunk akkora bakikat,mint ők.A ballagás egy kicsit hülyén sült el.Különben a Gerdáék ballagása 9-kor kezdődött,1/4 8-kor indultunk itthonról.

Ibolya,
a kocsit fizeti a biztosító,mert már egyértelmű,hogy én nem hibáztam.

Ma tökfőzit csináltam.Ezer éve nem ettünk,akkora sikere lett,hogy elfogyott mind.Még jó,hogy két zacsi fagyasztottat vettem,mert most kitettem a másikat a napra kiolvadni,mert apának nem maradt,így meg kell csinálnom a másik zacsival is.

Van itt a kertben egy csomó(4)meggyfa,ma ha már jobb idő lesz megkérem az Andrist,hogy szedjen és holnap főzök egy jó kis gyümilevest,lehűtve isteni lesz!

Na megyek,már ezt is egy órája írom mert közben kiszolgálom a gyerekeket.:)

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Bocsi :oops: ,Kriszta és Szandi is nagyon aranyosak és szépek.Olyan rossz amikor megszakítom az írást mert elfelejtem hol tartottam,és csak kezdem az újat,ezért kimarad egy két gondolatom.

Márti,
szerintem is várd meg,hogy lesz e bárányhimlő,és csak utána oltasd be a Zsombit.De gondolom a dokinénitek is ezt mondja.A hétvége felé már én is "várhatom"az oltás hatását.
timiban
 
 


Hát látom nemcsak én küzdök a férjemmel. A hétvégén kisangyal volt, én meg csak azért is kirekesztettem az életünkből. Egyedül mentünk mamához, fagyizni, jászózni, egy kis ízelítőt kapott, milyen is egyedül. Még a kaját sem tettem elé. Remélem ebből majd tanul.

Zsuzsi!

Szerintem sem az látszik Szandin, hogy éhezne. Olyan kis hurkás és gyönyörű. Mekkora a súlya most?

Altatás: Én is napozóban altattam Virágot, de hajnalban fázott. Ezért most rövid ujjú body és egy vékony pizsama alsót adok rá. Ezt elalváskor felhajtogatom térdig, így olyan, mintha rövid nadrágban lenne, majd kb.11 felé lehúzom a bokájáig, így nem fázik.Takaró nálunk sem működik, utálja.

Edith!

Kriszta tényleg nagyon nagylány már! Olyan huncut.A múltkor írtam, hogy kertipartin voltunk,ahol én csak rohantam a gyerekek után és etettem őket. Senkivel nem tudtam beszélgetni, még enni is csak pár falatot. Eközben Laci jókat dumált, sörözött, kajált. Na én megmondtam, hogy többet nem megyek, minek, itthon is ez a dolgom.

Márti!

Megyünk nyaralni, júl. 10-től Balatonlellére. Aug. elején meg Szilvásváradra vagy Várgesztesre. Ezt még nem döntöttük el.

Végül a gyerekorvoshoz mentük, mert a bőrgyógyásznál kb. 50 fő várt. Adott kenőcsöt,szerinte felülfertőződött csípések.Szerintem meg nem. Én a joghurtokra szavazok, amit kb. 1 hónapja minden nap kap. Ezt is leállítom, ha rendbe jön, újrakezdem és kiderül az igazság.


Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Julcsi várlak ám nagyon!

Nincs hír Flóráról? Mi van a röntgennel?

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

A Nini és a Szandi között 5 hónap van. Kb. 5 cm és másfél kilóval több a Nini. De tényleg nem látszik rajtuk, max. ha egymás mellett állnak.
A Szandi 13. hósan volt 9320 g összesen 20 g-ot hízott egy hónap alatt.

Lehet, megpróbálom éjjelre a vékony rugit, talán tényleg fázott.

Edith: nagyon aranyos a pocid!
Szerintem az orrmandula probléma meg a polip nem ugyan az. A Szandinak meg van duzzadva az orrmandulája. Nekem úgy magyarázta a doki, hogy olyan mint egy szivacs és szívja magába a bacikat, egyre nagyobb és ettől nem kap rendesen levegőt.
Még nem horkol csak nagyon-nagyon ritkán, de az is egy jele, hogy gond lehet.

Ibolya: én se voltam soha táborba, túlságosan ragaszkodtam a szüleimhez. Tuti 2 nap után jöhettek volna értem.
18 évesen voltam először hosszabb ideig távol tőlük, de akkor is naponta beszéltünk telefonon.

Szerdán megyünk vissza, majd akkor okosabbak leszünk.

Hát mi is jól összevesztünk pénteken. Egy apró hülyeségből indult az egész, de nagyon felhúzott. Mondtam is neki, döntse el melyikünk, költözik el (ilyet még nem mondtam neki amióta együtt élünk), mert ez így nem megy tovább.
Látom rajta, hogy nagyon megijesztettem, azóta egy szavam se lehet mindenben segít. Még tegnap a nővérkémnek is mondta, mennyire fél hogy elveszít a hülyeségei miatt.

Mi a pénteki kerti partin jól beosztottuk, mikor ki legyen a csajszival. Hol a fiúk felügyeltek a gyerekekre, hol meg mi csajok.
Érdekes, hogy a barátaink tök máshogy látják a Ferkót. Mindenki el van ájulva, mennyire figyel pl. hogy én is ehessek vagy dumcsizhassak nyugodtan.
Lehet, hogy nekem vannak nagy elvárásaim?!

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Edit:nekem is volt egy kis meccsem múltkor a Rolanddal!!!!!! :shock: Apóssal üldögéltek kint a teraszon, apóskám a Szonó szandiját javítgatta, sörözgettek, dumáltak ....én meg rohangáltam a kölykök után a drágámnak eszébe sem jutott , hogy kedvem lenne leülni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: Na ezt itt fönt szépen el is magyaráztam neki, ne félj azóta ha meglát a teraszon egyből hellyel kínál!!!!!

Persze pasik, nekik valahogy másképp forog az agyuk, de a párom szerencsére tanulni szokott a hibájából!!!!! 8)
AZ jó ha mentek pihizni, ott hátha kicsit másképp lesz!!!!! :wink:
Nekünk július 9-től jönnek a nővérem gyerekei hozzánk, mert felújítják a fürdőt és kicsit macerás lenne, ha a gyerekek is otthon lennének és én amúgyis nagyon örülök nekik!!!!!Akkor a manókra nem lesz gondom az tuti!!!!! :wink:
Nem hívtam a Zsandit.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit: milyen foltok vannak Virágon?
A Szandit is valami megcsipte, mert olyan furcsa piros foltok vannak rajta. Az tuti, hogy nem szúnyog, talán tegnap a kertben hangya lehetett.

KépKép
zsuzsi78
 
 


DÉNES zongorázik az M1-en!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


MOST!!!!!!!!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na mire beírtam vége lett!!!!!! :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsuzsi!

Ezek a pasik megőrültek vagy agyukra ment a meleg!!!

Ha felébredt a csajom, lefotózom. Kb. egy hete a lába szárán és feljebb a fenekén, de csak a bal oldalon jöttek olyan apró kis pontok. Most meg olyan sömrös csúnya foltok, érdesek, de most van a karján is.

Lámpázom first-tel, utána megbekenem a dokinő kenőcsével.

Tényleg várom a nyaralást, de félek attól a rohadt MMR-től. Jövő héten kapja és hát utána 2 hét az akörül lesz.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Na sms-ben kérdeztem a Zsandit a röntgen eredményről ez volt a válasz:

"Még nincs eredmény, de reggel, amikor meghallgatták, már nem hallani semmit hátul elől valami minimálisat.Doki meg is lepődött.Reménykedek.Már nagyon vinném haza."

Nagyon remélem , hogy most már minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ja beszéltem a védőnővel ő is mondta, hogy várjuk meg a 3 hetet, szóval Zsombi július elején kapja az MMR-t!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?