Új privát üzeneted érkezett!

Márti,
a te esetedben is az áll fenn,mint Edithnél a múltkor.Nagyon pontos infót olvastál róla.A kisfiú már biztosan fertőzött,de te és a gyerekek nem biztos,hogy elkaptátok.A múltkor én is írtam,hogy cseppfertőzéssel terjed már akkor is,amikor még nincsenek kiütések.2 hét lappangási idő után derül majd ki,ha esetleg elkapta valamelyikötök.Emlékeim szerint a magzatnál a második trimeszterben okozhat gondot,de utána nézek ha gondolod!

Nyugi,hisz a kis pocaklakód már érzékeli,ha te stresszes vagy!


puszi
timiban
 
 


szerintem védőoltást már nem kaphat a Márti,hisz ha minden igaz áldott állapotban van.ellenanyagot lehet nézni a vérből,az kimutatja,hogy átestél e már.
timiban
 
 


Timi!

Czeizel épp azt magyarázta, hogy terhesség esetén is oltani kell minél hamarabb!!!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 

 
 

Timi:én úgy olvastam, hogy az elsőben okoz gondot, a szervképződés miatt , arra hat nagyon ki!!!!!!!! :?
Most kifaggattam a családom normálisabb részét és állítják, hogy voltam!!!!! :roll: Nagyon remélem!!!

Edit:a védőöltást a fogantatás előtt 3 hónappal kell beadatni!!!!!! :shock: Erről már lekéstünk!!!! :oops:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


na megtaláltam,az infót,de itt is fenn van a babanet rendelő oldalán asszem.Az első trimeszterben okozhat gondot,de a szülés előtti időben még veszélyesebb,mert akkor már nem tud az anya ellenanyagot termelni a magzat számára,mert időközben világra jön.

remélem Márti te nem kaptad el,vagy már átestél rajta.Tényleg jó lenne kideríteni,hogy voltál e.

Puszi
timiban
 
 


bocsi Márti ezért néztem utána,csaltak az emlékeim :oops: :oops: már jó lesz ha kicsit felfrissítem ezeket az infóimat is.

hát nem igazán értem Czeizelt,pedig nagy koponyának tartom.ha az első trimeszterben veszélyes és akkor beadatjuk az oltást ami ugye kórokozókat tartalmaz,akkor az is okozhat fejlődési rendellenességet,én így gondolom.Biztos,ha láttam volna a műsort,akkor jobban megérteném. :?
timiban
 
 


A szuri szerintem már nem segít, most csak reménykedhetem, hogy nem kaptuk el vagy tényleg voltam, mert akkor nincs gond ugye????? De a dokinak mondani fogom mindenképp!!!!!Addig meg szétizgulom az agyamat!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,naaaaaaaaaagyon örülök a babának.Ugy látszik a megérzéseim nem csaltak.Én ha csak valaki rosszul van ,vagy állandóan alszik mindig terhességre gyanakszom.Az én agyam erre van beállva.Igaz,én már nem szeretnék több terhességet és babát,de veled és az Edithtel együtt fogom végigizgulni az egész 9 hónapot.
De azért most bocsánatot kérek a kotnyeleskedésemért,ne haragudj,biztos nem igy akartad a tudtunkra adni. :oops: .Csak sajnos az agyam jár és gondolkodik.Már az is feltünt,hogy később kelsz,reggel visszafekszel a gyerekkel,csak ez még nem volt ennyire egyértelmű.
Bárányhimlőre majd utána érdeklődöm.
Ovikezdésre általában 1 váltóruha ,cipő ,ovis zsák,fogkefe,fésű kellett.Én alkoholos filccel rajzoltam a ruhákba a gyerek jelét,de nálunk fölösleges volt,mert a lányom annyira ismerte a saját cuccait,hogy eszébe sem jutott volna másét felvenni.Sőt,sokszor ő segített az ovónéniknek,hogy melyik ruha kié.Szerintem a Szonival sem lesz ezzel probléma,ahogy látom mennyire szeret öltözni. :lol: :lol:
bibolya
 
 


Olyan sokára irtam meg a hozzászolásomat / mert közbe hajat mostam vacsit adtam az Encsinek/ hogy közben már egy csomó irás született.Akkor már nem kell utána néznem a bárányhimlőnek.
Azt viszont tudom hogy a barátnőm a 3.babát szülte mikor a másik kettő bárányhimlős lett és a kicsin is kijöttek a pöttyök de csak 2-3 .De majd beszélek vele,megkérdezem pontosan tőle.
bibolya
 
 


Márti, annyit tennék hozzá Ibolya listájához, hogy nálunk tornaruha és tornacipő is kellett. Fésű, fogkefe, tisztálkodási eszközök semmi nem kellett, azt az ovi veszi meg. De szerintem ez ovi függő. Váltóruhának egy öltözet nyári és egy öltözet a hűvösebb időre, ebbe beleértve bugyit, zoknit is.

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Bocsánat a zavarásért.

Mártikám, szívből gratulálok mégegyszer! :) És kérlek ne stresszelj, minden oké lesz! A szép család bővül, és ez fantasztikus! :D Puszi
Vendég
 


Ibolya:dehogy haragszom!!!!!
:lol: Én most úgy vagyok vele, hogy tuti voltam, tessék hülyének nézni, de ez a legcélszerűbb amire gondolni tudok!!!!!
És a himlőhelyemet is megbeszéltem az unokatesómmal(műtősnő) azt mondta, az biztosan bárányhimlőtől van!!!!!
Szóval most relaxálok kicsit :lol:
A nőgyógyászhoz előbb menni nem tudok, mert akkorra kaptam időpontot, a vérvételnek meg nem tudom hogy mennyi értelme van már csak abból kiindulva, hogy 22-én megírja a beutalót , gondolom köv. héten elmegyek és mikorra lesz meg az eredmény????? :shock: Mert ha 14-21 nap a lappangási idő akkor max. 30-ig kikéne jönnie!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Most jutottam ide, kint bandáztunk a kertben. És milyen hírre jövök?

Mártikám, óriási gratula! Borzasztóan örülök! Tényleg.
(De kifejtenéd, miért is írtad a nevemet a félőrült részhez? Úgy gondolod, ez a véleményem?)

Edit, én is így vettem ki a Czeizel szavaiból. Hogy gyorsan oltás, nehogy később baj legyen. És én is úgy értelmeztem, hogy adható, a terhesség elején.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Móni:köszi drága vagy!!!!
Már csak ezért sem stresszelek, mert TI itt vagytok nekem!!!! :lol: :wink:

Ja hírek:Zsandiék ugye jól vannak, a Julcsiék is ma pancsiztak a Balcsiban.A Dorina ment a Julcsival, ,mert ő a félősebb vele nem volt gond a láblógatós úszogumival simán vette az akadályokat, Árpi a Livit kicsit bátrabban belelógatta így mikor sírt kivették ,aztán alig bírták visszavarázsolni!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :D

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Barbikám:no csak azért , mert mikor telózunk és a 2 gyerekem őrültködik mindíg megkérdezed, hogy na akarok még harmadikat???????????????????????? :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ja, azt akartam még mondani, hogy most eszedbe se jusson holmi depi meg ilyenek. Hiszen itt vagyunk veled, úgyhogy most még időd sem lesz rá. Inkább azért leszel depis, mert állandóan a nyakadon fogunk lógni, és már marhára fogod unni!!! :lol: :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Ó, ez természetes. A múltkor az István is megkérdezte, mikor az Ádámtól már a hajunk hullott, hogy jól meggondoltuk mi ezt a gyerekvállalást?
De ez normális, akkori is imádjuk, oda nem adnánk semmi pénzért.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbikám:naná, hogy nem lesz időm a két kis gézengúz amúgyis leköt :wink: , meg ugye itt is zajlik az élet...bár remélem most már nyugis, nyaralgatós, pihizős nyara lesz a topiknak, manók is meggyógyulnak meg minden!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Mártikám,
ha átestél akkor tuti hogy semmi baja nem lesz a babónak.Az övsömör kijöhet rajtad de az ártalmatlan a terhességre,mert nem kerül a véráramba.
Pihizz és kezd élvezni ezt a csodálatos időszakot ami előtt állsz!
A depire meg ne is gondolj!Hisz írtad,hogy a természetgyógyászod sokat segített ez ügyben.

Puszi
timiban
 
 


bocsi,ezt találtam az oltás ellenjavalatáról:
nem javasolt terhesség és szoptatás ideje alatt. A védőoltást a terherbe esés előtt minimum 3 hónappal kell beadni.
(élő gyengített vírust tartalmaz az oltóanyag)
timiban
 
 


Márti,most számolgatok csak-a Szoni és a Zsombi között is 2 év van,és a Zsombi és a kicsi között is 2 év lesz.Ez direkt,vagy csak véletlen? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A depire meg jobb ha nem is gondolsz még.
bibolya
 
 


Na visszakapcsoltam a gépet :lol: , írtam az Ildikónak(természetgyógyászom) és azt válaszolta, hogy VOLTAM BÁRÁNYHIMLŐS!!!!!!! 8) Na ez a tutifix!!!!!!! 8)
Bocsi a parázásért!!!!! :oops:

Ibolya:mondtam is a páromnak, hogy én 2 évente február-március környékén szoktam szülni!!!!!! :wink:
Pontosabban Szoni és Zsombi között 2 év és 17 nap a Zsombi és a kistesó között kb. 23 hónap lesz, ha minden jól megy!!!!Nekem bejött ez a kis korkülömbség!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


AJAJAJ!!!!!!!! MIt olvasok??????? MÁRTI? HÁT EZ ÓRIÁSI! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratulálok, és annyira örülök! Nem is hittem volna, hogy együtt fogunk pocakosodni. Jaj, de jó lesz. És már Barbi írta, de én is ezt akartam írni, hoyg most nem lesz nálad ilyesmi, hoyg depi, hisz most már itt vagyunk, együtt, és tartjuk egymásban a lelket, amikor szükséges. :)
A bárányhimlővel kapcsolatban a lányok már mindent leírtak, gondolom, nekem csak annyi hozzáfűznivalóm van, hoyg fő a pozitív gondolkodás, és meglátod, minden rendben lesz! :)


MA elég sokat tettem-vettem, főleg mostam, mert mi is elmegyünk holnap, és nem akartam szenyest hagyni. Igaz, vasárnap már hazajövünk, de remélem, jó kikapcsolódás lesz! :) Most a szomszédékkal és sógornőmékkel megyünk sátorral a Marospartra. MA este elmentünk már és megnézegettük a helyeket, többet is találtunk , de még nem tudtunk dönteni. HA minden igaz, István holnap már 11 felé "meglóg" a munkahelyéről, bevásárolunk, és már koradélután kimegyünk, hogy találjunk szabad helyet. Reméljük, az idő is kedvezni fog. Rossz idő esetén, Kriszta anyósékhoz vándorol éjszakára aludni, de ha nem, arra gondoltunk, hoyg ottaludhat velünk. Szerintetek?

NAgyon örülök, hoyg Flóra jobban van, remélem, holnap Andi még jobb hírekkel fog jönni. :)

Julcsiéknak további kellemes pihenést! :)

Holnap nem tudom, hogy tudok-e írni, de olvasni biztos be fogok még kukkantani. Írjatok! :)
Jó éjt mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Épp dogákat javítok... kezdek belefásulni...

Márti, most hogy írtad, valóban említetted, hogy szeretnétek majd harmadik babát, de én valahogy azt gondoltam, ez eléggé a távoli a jövő - mert egy kicsit most kiélvezed a két gyerekes létet :)
De ez valószínűleg csak az én kivetítésem.
Bárányhimlőn pedig ne rágjad magad, biztos már te is találkoztál vele kiskorodban...
Egyébként nagyon örülök, hogy az almatea bejött nektek. Mi is szeretjük :) Én nem teszek bele cukrot, de Samu így is isza.

Ja, és visszatérve egy korábbi kérdésre, igen lesz nyári szünetem. Most ugyan még elég maszívan nyomom a vizsgaidőszakot, és aztán jön a záróvizsga, meg fut egy projektem is, de júliustól szabad vagyok. Samu sem megy onnantól bölcsibe...
No, megyek, vissza a munkához.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Edith:de jó, hogy megint mentek sátorozni!!!!!!
Szerintem simán veletek aludhat, ha nem lesz hideg ...hisz veletek van a legjobb dolga akárhol is vagytok!!!!! :wink:

Évi:szeptembertől napközben csak 1 manó lesz itthon, biztosan ezt akartuk megváltoztatni!!!!! :lol: Nehogy unatkozzak még a végén!!!!! :wink:
Az nagyon jó, hogy neked is lesz vakáció, ez éltet azért nem?????? :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsandi drága!!!!!Jelentkezz ha gép közelben vagy!!!!Hogy vannak a manóid????????????És TE????????????????? :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,
akkor tényleg megnyugodhatsz.Ezekszerint mostanra már a bárányhimlő kapcsán beavattátok a családot a pocaklakóról.

Andi,
mi újság nálatok?Flóra hogy van?

Most mennem kell,mert Hanna nincs nagy formában ma.

Puszi
timiban
 
 


Márti, én is pontosan azt számoltam, hogy majdnem két év lesz a különbség.

Madarat lehetne velem fogatni!!!!! Virág vérképe teljesen rendben, vasa 25,2!!!! A doki szerint hihetetlen. Nemhiába ALOE termékeket eszik. Immunszint kb. 2-3hét múlva.

Nem tudom, írtam e, de Barnus nem allergiás, az ellenanyagszintje 0,3!!!!, azaz semmi allergia ellen nem küzd a szervezete. Valószínűleg a szemén valami bakt. fertőzés volt, mert elmúlt. JUHHHÉÉÉÉÉÉÉÉ!

Edith! Jó pihit!!!!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:ezek csupa jó hírek!!!!!! :wink: Végre most aztán jön a JÓ korszak!!!!! :wink: Nem lesz semmi gond!!!!! :lol:

Timi:nem mondtam el senkinek , csak erősen érdeklődtem, hogy voltam e bárányhimlős!!!!Azért aggódhatnék babó nélkül is!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Edith,jó kikapcsolódást a hétvégére,Kriszta is biztos élvezni fogja a sátorozást.

Timi,hogy érzitek magatokat az új házban?

Évi,kitartása dogákkal,mindjárt itt a vége a sulinak.Tessék egy kicsit kegyelezni a gyerköcöknek a jegyosztásokkal. :roll:

Edit,ezek tényleg jó hírek,akkor tessék most egy kicsit megnyugodni.

Márti,megnyugodtál egy kicsit a bárányhimlővel kapcsolatban?És komolyan mondod ,hogy a család nem jött rá,hogy miért érdeklődsz ennyire?

Andi,hogy vagytok?Legalább egy pár sort irjál!!
bibolya
 
 


Ibolya:a nővéremnek már elmondtam, apám kérdezte, hogy miért érdekel ennyire, mondtam neki, hogy csak úgy aggódom!!!!!
Amig nem biztos , hogy minden ok addig nem akarom elmondani!!!!!! :roll: Tudod én már átéltem egyszer azt hogy elvesztettem egy kisbabát, nem volt egyszerű; főleg a sok "jótanács" miatt sem!!!!! :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,
persze,hogy aggódhatnál,csak azt hittem emiatt felfedtétek a titkot.Különben meg a ti gyermeketek,és remélem nem bombáznak majd csupa negatív dolgokkal.

Ibolya,
jó a ház.Már egész jól megszoktuk.Csak a meleggel küzdünk,de gondolom ezzel mindenki.Jövő hétre veszünk egy medencét,mert még melegebbet mondanak.

Holnap megyünk Veszprémbe a Gerda ballagására,aztán utána lehet,hogy Balcsizunk egy kicsit.Ez azért hiányzik,hogy nem ugorhatok le fürdeni bármikor.De majd ezt is megszokjuk!

Edith,
jó pihit nektek!

Puszi
timiban
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyok, nemrég értem haza. Sajna Marcit még nem láttam, mert előtte kb. 10 perccel aludt el. Már nagyon várom, hogy felébredjen. :oops:
Flóra kicsit jobban van, vagyis a kezdetekhez képest sokkal, az viszont aggaszt, hogy nem nagyon eszik. Az orvosok szerint nem baj, beteg még, és nagyon meleg is van, a lényeg, hogy iszik. A kedve azért már jó, most már hangos nevetést is kaptam tőle. Nehezen tűri a bezártságot, nem mehetünk ki a szobából. Most anyukám van vele. Ha nem lesz semmi gond, akkor holnap reggel megyek vissza hozzá.

A diagnózis: baktérium okozta súlyos tüdőgyulladás. Tegnap még úgy volt, hogy ma Ct-zik, mivel valamilyen fejlődési rendellenességet sejtenek a tüdején. Azóta kiderült, hogy volt egy kis félreértés a vasárnapi röntgennel, nem leletezték, csak a felvételt kapták meg a kezelőorvosok, így nem tudták, hogy mit látnak. Most úgy néz ki, hogy a légbuborék a tüdejében már nincs ott, ezért elmarad a CT. Nagyon nagy dózisú sugár lett volna, örülök, hogy egyenlőre megúsztuk. Ha mégis szükségét látják, akkor még a jövő héten is sor kerülhet rá. A gyulladás szépen javul, bár valamilyen lórúgás antibiotikumot kap vénásan napi 3x, a nevét nem tudom.

Nem nagyon tudom elmondani, hogy milyen érzés volt az elmúlt 1 hét, röviden: az ellenségemnek sem kívánom. Vele együtt bőgtem, amikor tehetetlenül próbáltam vígasztalni, amikor megállás nélkül, a kezemben is sírt. Most már én is sokkal jobban érzem magam, bár még azért nem értünk a végére. De legalább bizakodok, hogy hamarosan hazajön (az orvosok a jövő hét elejét ígérték), és akkor szépen lassan visszazökkenünk a régi kerékvágásba. Az utolsó holtpontom kedd délelőtt volt (azt hiszem akkor beszéltem Barbival, utólag is elnézést a depressziós, bőgős hangulatomért). Akkor éreztem azt, hogy 5 napos antibiotikumos, intenzíves kezelés után egyre rosszabbul van a kismanóm, és nem tudok tenni ellene. De valami csoda folytán délutánra már határozottan jobb kedvű lett, és azóta sem estünk vissza.

Visszaolvasni nem nagyon tudtam, mert gyorsan mosok, meg keresem a helyemet a házban, amíg Marci ébredésére várok, de látom a híreket. Az érintettekkel ugyan már kommunikáltam, de akkor most itt mégegyszer:

Iza!
Őszinte részvétemet szeretném kívánni ez úton is, sok erőt a mai napra, és kitartást, megnyugvást a következő időszakra!!!

Márti!
Mégegyszer nagy-nagy gratula a 3. kisbabátokhoz, nagyon sok egészséget, örömöt, boldogságot kívánok Nektek! Problémamentes babavárást, könnyű, szép szülést, és még szebb életet a nagycsaládban.

Ja, és még annyi, hogy mégegyszer nagyon-nagyon köszönöm a sok érdeklődést, aggódást, SMS-t, telefont! Nagyon sokat jelentett, hogy ennyien velünk voltatok és szurkoltatok nekünk! Nem mondom, hogy egy-két SMS-en nem kezdtem el bőgni, de nagyon sokat jelentett!!!

Este benézek még, ha tudok.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi, de jó hogy jelentkeztél! És még jobb, hogy a kicsi lány sokkal jobban van.
Az meg, hogy nem eszik rendesen szerintem hamar megoldódik. Nagyon meleg is van, meg hát tényleg nagyon beteg volt. Ne aggódj, biztos, ha már otthon lesz, ő is kicsit megnyugszik és visszatér az étvágya.

Ha tudnád, hogy a keddi beszélgetésünk után én is bőgtem! Hallottam ahogy a Flóra sír, hallottam a bánatot és az elkeseredést a hangodban, annyira sajnáltalak titeket, hogy mikor leraktam a telefont én is sírtam.

Azért ha este lesz egy perced írd már meg kérlek, hogy a Marci mit szólt Neked, hogy otthon vagy!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Zsandi:de jó hogy írtál!!!!!! :lol:
És azt se felejtsd el, hogy kórházban van a drága és biztosan a Marci is hiányzik neki, hiába nem mondja, együtt szoktak enni vagy nem enni :wink: , otthon biztosan helyrerázódik!!!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Andi!

De örülök, hogy jöttél és jó híreket hoztál. Mit jelent az, hogy nem leletezték?

Hidd el, ha otthon lesztek, visszatér az étvágya a kicsi lánynak. A Normaflóra nagyon jól rendbe teszi a bélflórát antibiot. után.

Drukk, hogy mihamarabb hazajöhessetek!!!!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Beszéltem anyukámmal, Flóra jól elvan vele, és délben megevett majdnem egy egész üveg sütőtökös bébikaját. Ez már valami. Igaz, hogy délután csak egy fagyitölcsér volt az összes kajája, de azért ivott. Orvosok mai álláspontja: kis fátyol látszik még a tüdején a felvételeken, így várnak hétfőig, ha akkor is ott lesz, akkor azért megejtik a CT-t. Egyébként egy rossz szavam sem lehet rájuk, nagyon odafigyelnek, rendesek. Ezen a CT-n is érzem a nagy dilemmázásukat, mert feleslegesen nem akarják megcsinálni, de azért biztosra szeretnének menni. Még mindig jobb most kideríteni a miérteket, mint esetleg pár hónap múlva megint egy tüdőgyulladás.

Marci aranyos volt, szerintem nem is nekem örült igazán, hanem a hajamnak. Végre megint van mit túrni egész álló nap. Na meg fél órát sikogatott örömében a porszívónak. Hiába, eddig minden nap látta, most meg már 1 hete nem. Amúgy olyan jó kis barna lett, sokat vannak vele kint. És eszik Flóra helyett is, bármit, amit eléraknak.

Na, most ennyi a helyzetjelentésem. Holnap délelőtt megyek vissza Flórához, aztán reménykedek, hogy valamikor a hét közepe táján hazahozhatom, és addig is javul még kicsit talán. Már alig várom, üres így ez a ház.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:ez nagyon jó, legalább akkor evett a kiscsaj!!!!A Marci meg nagyon ügyes fiú, puszilgasd meg nagyon!!!!
Szorítok, hogy mihamarabb otthon legyen a kis drága és helyre rázódjatok!!!!! :wink:

Én még küzdök a manókkal :? , Szonó nem akart feljönni amikor mi, akkor csörtetett be, mikor a Zsombi majdnem elaludt így kiverte az álmot a szeméből!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Andi! Élvezd a Marcizást, gondolom nehéz lesz elválni megint Tőle. Este Apával alszik vagy akkor is mamázik?

A sütőtökben lehet valami, mert Ibolya és én is írtuk, hogy betegség idején szinte csak azt ettek a manóink. Gyógyít a sütőtök!!!
Ha felgyógyul a kismanó, lehet, hogy kellene neki valami immunerősítő ezután az erős antibiot.kúra után. Ha érdekel, tudok ajánlani, nálunk bevált.

Márti! Szoni tudja már a tesóka hírét?

Jó éjt!

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit!
Igen, érdekelne az immunerősítő. A Normaflóra tuti lesz, azt már a doki is javasolta, de más sem fog ártani, gondolom.
Sütőtök: már mondtam is, ha így áll a dolog, akkor holnap viszek neki egy kartonnal, felőlem akár 2 hétig is élhet sütőtökön, ha az esik jól neki. Aztán lehet holnap meg már nem ízlik majd neki annyira. Meglátjuk. Egyébként a puffasztott kukorica (alias kuki) is bevált, mert abból azért bír enni nem keveset, de hát az előtte is a legnagyobb favorit volt. Csak az a gáz benne, hogy a tápértéke kb. 0.

Marcit már most sajnálom megint itthagyni, de azért nagyon jó dolga van. Egész nap a kívánságait lesik, abból meg van bőven. :wink:
Esténként egyébként mindig apával van, nap közben jön a mama segíteni, de az esti ceremónia és az éjszaka kettőjüké. Le a kalappal Zsolti előtt.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi,további jobbulást Flórának.Majd itthon ,a tesókájával újra fog enni,olyan lesz mint régen.Ő mióta megszületett van mellette "egy társ",ami most hiányzik neki.Természetes,hogy rosszabb kedvű,nem eszik.De ez a sütőtők tényleg érdekes egy kaja.Nálunk még bevált az alma-krumplival is / ez is kecskeméti/.

Edit,azt hiszem te irtál valami Aloe verás készitményekről.Irnál nekem erről kicsit részletesebben ha majd lesz időd?Mire lehet használni?


na most lépek,helyre kell raknom a csajokat a szobában :twisted: .
Itt van a barátnőm lánya,lassan már 1 órája fekszenek,de még mindig megy a sutyi-mutyi.
Holnap meg megint megyünk a gyerekszigetre,6-ra meg a suliba évzáróra,utána meg megint a barátnőmékhez :most szalonnát próbálunk sütni. :roll: :lol:

Andi,továbbra is sok-sok türelmet és kitartást,most már tán "látszik a borzadalom vége".
bibolya
 
 


Ibolya:akkor megint jó sűrű hétvégétek lesz!!!!!! :lol: Ez a jó, mikor zajlik az élet!!!!

Apa most telefonált(tegnap dolgozott), hogy kint ragadt valami káresetnél, később jön, egy kollégájával történt valami. :(

Zsandi:tarts ki már nincs sok hátra!!!!!És itt vaygunk veled!!!! :wink:

Edit:dehogy mondtuk el :shock: , a lánykám rosszabb mint egy pletykás vénasszony!!!!!Akkor már az egész utca tudná!!!! :lol:
Derekad hogy van?????? :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


A Zsombinak elmondtam :lol: , ő még hallgat!!!! :wink:
De annyira érdekesek, Zsombi sokkal bújósabb lett, Szoni meg arról mesél. hogy amikor kicsik voltak akkor az egyik mellemből ő evett a másikból meg a Zsombi :shock: , és hogy a Zsombi még a pocakomban van ilyeneket is mesélget és ő meg kicsi még(ez a sztori)!!!!! :shock: :shock: :shock: Ő még nagyon emlékszik a Zsombi születése utáni dolgokra,hogy akkor a mamáéknál aludt és feljöttek megnézni....gondolom nosztalgiázik vagy sejt valamit, mert az tuti, hogy nem mondtuk!!!!!! :shock:

És hogy mennyire hibbant vagyok:a gázórát be kell diktálni 4-7 között, nekem tegnap este jutott eszembe, hogy ezt ebben a hónapban úgy elfelejtettem, mint a sicc!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: De mondjuk ez jellemző rám mikor várandós vagyok!!!! :oops: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Lányok, mivel feburárban Virágnak pontosan 0 vasa volt, azaz nem tudtak mérni semmit, és most 25,2, ezért bátram merem javasolni mindenkinek. Én hitetlen voltam, minden vitaminkészítményről és vit. bombáról ezt gondolom, de mert bizonyítanak a számok, most már elhiszemjótékony hatását.

A legfontosabb az Aloe Vera gél. Én őszibarackost adok neki, az finomabb. Ez egy kilenvenvalahány %-os tiszta aloe gél. Immunrendszert erősíti, tisztán tartja a szervezetet, elősegíti minden felszívódását. Én 3-szor adok Virágnak kb. 4 ml-t. Literes kiszerelésű, kb. 7000 Ft. 1 liter.

A másik a Kids vitaminja. Nem szintetikus, csak term. anyagok vannak benne. Én porrá törve adok egy felet. Kb. 3200 ft. 100 db.

Aloe firs fújó jó minden sérülésnél, vérzésnél, fogfájásnál. Nálam mindig van, minden csípésre, sebre kiváló. Torokfájásnál szájba fújva fertőtlenít. Árára nem emlékszem, de ha valaki kíváncsi rá, szívesen megnézem.

Aloe activátor: 99%-os tiszta aloe. Kiváló hasmenésre gélbe csepegtetve. Tegnap Virágnak csúnya folyós csípős kakija volt, azonnal kapott gélt és activátor cseppeket, mára normál széklete lett. Hányást AZONNAL elmulasztja. Kb. 4000 ft lehet,pontosan nem tudom már, dehónapok óta van és negyede hiányzik.

A másik, amit csodakrémnek hívunk, az a zöldkrém. Bármi sérülésnél hámosít, sebre teszek first-öt,majd zöldkrémet, fél óra múlva már hámos. Piros popsival csodát tesz. 3200 Ft.

Foly. szappan. fertőtlenít, ekcémát elmulasztotta mindkét gyereknél. 2800 ft.

Kb. ennyi amit én használok. Nem olcsók, de nagyon gazdaságosak. Én névnapra, szülinapra a családtól mindig kérek valamit. Mikor kap 5 játékot a gyerek, fel sem tűnik, hogy a 6. nem játék, hanem Aloe cucc. Ez pedig sokszor hányásnál, hasmenésnél életmentő lehet.

Márti! Érzik ám a gyerekek a pici jelenlétét, hidd el. Ők már hamarabb tudják az igazságot, mint Te.

Lépek, mert háborúznak a kölkök.


Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Derekam: végre embernek érzem magam, nem pedig rokkantnak, már csak nagyon keveset fáj. Van egy mentolos krémje az aloe-nak, nagyon jó. Van egy porc és ízület építő ásv. anyag tabletta és egy ízületi problémákra való gél. Azóta, mióta ezeket használom, kb. 1 hét után már csak minimálisan fáj.

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Andi: nagyon örülök, hogy már jobban van a kicsi lány. Remélem, most már minél előbb kiengedik. Az nagyon jó, hogy ilyen lelkiismeretesek a dokik, tényleg inkább nézzenek meg mindent, nehogy később baj legyen.
Kitartás, most már csak jobb lehet.

Márti: még egyszer gratulálok a pocaklakóhoz!
(én tök véletlenül olvastam valahol, hogy már folyik a próbálkozás. De gondoltam, ha sikerül majd megosztod velünk a jó hírt.)

Edit: én eddig még csak az aloe spryt használtam. Amikor bárányhimlős voltam ez volt az egyetlen ami enyhítette a viszketést. Most felkeltetted az érdeklődésemet, te hol veszed ezeket?
Régen a cégünk is árult, lehet utánajárok kitől is szerezték be.

Később folytatom, felébredt a Szandi

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi!

Nálunk van a városban egy hölgy, aki teríti. De nagyon kiterjedt a hálózat, mindenhol vannak képviselők. Barbi Anyukája is szokott venni Aloe termékeket, szerintem Ő megadja a szálítója paramétereit.

Ajánlom mindenképpen indulásnak valamelyik gélt, a first-öt és az activátort. A zöld krém nálunk Barnabásnál napi többször van használatban a könyökén és a térdén. Szerintem az még Nektek nem kell.

Szandi étvágya? A gél az étvágyat is növeli.

Na nem propagálom tovább a cuccokat.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Én is gondokoztam ezen az aloe cuccokon, főleg az aktivátor meg a first ami érdekel, majd gyűjtünk rá!!!!!! :wink:

Zsuzsi:nagyon köszi a múltkori msn-ezést!!!!!Olyan jól esett, hogy nyugtattál!!!!! :wink: :lol: Épp jókor kaptad el a grabancomat!!!! :oops: 8)
(azt hiszem a Barbi anyukája be tudja szerezni!!!)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Laci végre hazajött reggel 9-kor. Annyira uuuuutálom ezeket a napokat. Jövő héten állítólag megyünk minden du. strandolni. Na ráfigyelek majd. Univerzális vagyok, de azért egyedül nem vállalom be két gyerekkel a strandot. Meg hát Virágot féltem is, úgyhogy lehet, hogy Ő a Mamánál köt ki addig. Elég neki otthon pancsizni, az legalább tiszta víz.

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Engem nem lehetne strandra kivontatni sem :oops: , útálom!!!!Szerintem még kicsik is a manók, meg az a sok ember :roll: , jó mondjuk ha nem lenne a medence........de van :lol: !!!!Nekik ez épp elég még.
Majd ma kipróbálják, fincsi már a víz.

Roland is hazaért, már vásárolni is voltunk.
Végülis egyik munkatársa betelefonált, hogy nem tud bemenni, mert balesete volt.Ő motorral egy idősebb bácsi Marutival ment előtte lassított, nem indexelt az öreg,a pasi megakarta előzni és jól rákanyarodott az autós!!!! :( :shock: , a térde, combcsontja eltört és a feje is vérzett!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?