Új privát üzeneted érkezett!

Köszi csajok!:)

Kép
breni
 
 


Kedves Beus!
Tovabbi adataim: ciklushossz 26-28 nap. Szul. datum: 13.10.
Cn./kor nem tudom mit jelent.

Lanyok, en a 22. napon jarok es nem erzek semmit, sajna, ez elkeserit. Pedig nagyon bizom ebben a honapban. Biztosan volt peteeresem es dolgoztunk is az ugyon. :wink:

Mikor ereztetek eloszor a tehesseget? Egyaltalan van olyan, aki valoban nem erez semmit, csak kimrad a mensije? Mellduzzadas, stb. Kép Irjatok le nekem, hogy ti mit ereztetek.
katavirag
 
 


cn/kor azt jelenti hogy hanyadik napon vagy a menszi első napjától.
Sajnos én nem tudok beszámolni a terhességet illetően.:(
Na de nemsokára :wink:
A szül dátumnál mi az a 13.10.? :shock:

Kép
breni
 
 

 
 

Bocsi, oktober 13.
A 22-iknapon vagyok ma.
katavirag
 
 


Sziasztok!

Katavirág!
Én egyik babámnál sem éreztem semmit a terhesség elején (3x voltam terhes, ebből a második sajna vetélés lett), csak azután jelentkezett a hányinger is, miután már a teszt is poz. volt és uh-on is láttuk. Mellfeszülés nálam egyáltalán nem volt. Ezek a tünetek is mind alkati kérdések sztem.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Anita köszi a hiányolást.Jól esett. :)
Olvsni mindig olvaslak benneteket de nem nagyon tudok mit írni.Vagyogatunk,növöget a pocim szépem.Voltunk a 12 hetes Uh-n. mindent renben találtak.Mostantól remélem nem lesz már semmi bajság!Babókád lassan megmozdul már.Vagy már érezted?
Ja!A rosszuléteim már a múlté.Végre!Egy ideje nincs már se émelygés se más.

Üdv. az újjaknak és kívánom,hogy hamar babásodjanak! :)

Pusz mindenkinek!
meliz

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Csak az utolsó 2 oldalt sikerült elolvasnom, de azért próbálok írni.

Beu!
Úristen, milyen nagyfiú már Boti! Istenem...
Az a séró tényleg nagyon állati! És már mászik, hihetetlen hogy telik az idő. Ha van időd, csengess meg és felhívlak, dumálhatnánk, ha gondolod.

Hajni!
Rólad nem olvastam, de érdeklődnék, hogy hogy vagytok? Milyen a kismamiság? Apa odavan? Pocak növöget már?

Zsuzska!

Alig várom már hogy talizzunk. Majd jól kifaggatlak a kismamiságról. Nagyon örülök Nektek!!!

Ági!

Milyen ügyes lehet már Peti! Nagyon aranyos lehet! Ha tudsz majd küldj már képeket. A méleket nem kaptad meg?

Emese!
Hú, Te nagyon a finisben vagy már! Izgulsz? Nem félsz a két gyerekes léttől?

Az újaknak üdv, nem tudom követni őket,bocsi :oops:

Rólunk: Ati n is szédületes iramban ügyesedik, már az oldalára fordul, rengeteget nevet, aranyos, édes kisfiú. Imádom! Apájával nagyon jól elvannak, olyan jó látni őket együtt. Szeret a teraszon üldögélni, ha lát engem, hogy ott motoszkálok előtte valahol, egy órát is elvan így. MÉg füvet is tudtam nyírni így. tervezünk egy kis nyaralást, amíg csak szopizik (még cumink sincs, cumisüveg se), mert így megetethetem (majdnem)akárhol, nem kell kotyvasztani neki. Az alvással is jól állunk, az előző 3 hós oltásig átaludta az éjszakát, az a szuri kicsit megvisrelte, lázas volt, de most mintha már rendeződne. Eygszer kel éjjel, akkor csak szopik gyorsan és alszik is tovább.
Teszek fwel pár képet, aztán megyünk, mert itt ül az ölemben és már ásítozik. Anyósék nyaralnak, így most tudok netezni péntekig egy kicsit, ha van időm átjönni. :wink:
Millió puszi!
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!
Katavirág!!Az első hetekben én sem éreztem semmit inkább kicsit későb a meleim duzzadtak lettek, és alhasi pici görcseim voltak, ahogy nyúlnak a méhszalagok ezeket éreztem!De hányinger, hányás nekem abszólút nem volt!Mondjuk én december kezdtem el szedni az Elevitet a terhességi vitamint még mindig szedem!!Lehet, hogy ez miatt sem volt nekem semmi különösebb bajom!!
Melíz!Én meg hétfőn voltam 15 hetes vévételen és azt hittem lesz uh!De nem lett!Majd csak 3 hét múlva!!Kicsit mérges voltam!Na, de mindegy ez ellen nem tudok mit tenni!!Addigra már többet tudnak mondani!!Még nem éreztem a baba mozgólódását, de már nagyon várom!!Mert így nem érzem, hogy a pocakomban van!!De remélem nem kell sokat várnom!Amúgy velem sem törénik semi különös!!Hétvégén ha jó idő lesz lemegyünk a Balcsira!!Szerintetek lehet fürdeni??Csak attól félek nehogy elkapjak valami fertőzést!!??Vagy inkább nem fürdök!!Most befejezem majd még jövök??
Hajni??Merre vagy??Régen írtál???
anita21
 
 


Vica!!Nagyon édes a kisfiad!!Látszik, hogy vidám kisbaba??!!Imádnivaló kisfiú!!
anita21
 
 


Sziasztok!

Jó rég voltam erre fle, bár minden nap olvaslak titeket!

Beu, Vica, egyszerűen gyönyörűek a fiúk a lányok csak úgy dögleni fognak utánnuk! És hát hogy szalad az idő, mintha csak most szültetek volna!

Szoni, már te is a végén vagy, és még csak most lettél babás!

Breni, én is használok lh tesztet, nekem mindig mutatja is, de eddig még nem jött össze a babó, szval más nem működik jól nálunk!

Kamilla, utólag is gratula az esküvődhöz, és hát a nászút biztos nagyon jó lehetet, mi még csak most megyünk el!

Kép
kata05
 
 


Vica!
Jaj nagyon édes Ati baba.És milyen nagy már.Nagyon cuki!!!!! :D

Kép
breni
 
 


Vica,
jó, hogy benéztél! :)

Ati nagyon édes!!! :D
angel37
 
 


Szisztok!!

Megint csak bekuk !!

Vica,
jó, hogy benéztél! :D :D :D
Nagyon édes Ati baba :wink: :!: :!:

Reni!
Nem igazán érek rá ,pedig jó lett volna msn-en beszélni!!

Kamilla?Hajny??Zsuzska?
Mi van veletek??

Most mennem kell el vagyok havazva :( :( ,sok az itthoni melo :( !!
Puszi!!
Vendég
 


Keditke!
Sajnálom én is.Mikor érsz rá egy kicsit pletyózni?

Kép
breni
 
 


Reni!!!

Az uram itthon van ma sz.napos :) ! Holnap 12-re megy én meg 13-ig dolgozom ha lesz idöm benézzek :lol: :lol: :lol: !!
Szia!!
Irok gyors p.ü-t is :wink:
Vendég
 


Keditke!
Oké! :D

Kép
breni
 
 


Sziasztok,

Vica,
Azok a tündéri gomb szemek! :D Hááát, meg kell zabálni ezt a kis édes pofit! És az a mosoly! 8)
A múltkor emlegettelek, mert felétek mentünk haza a szüleimhez (és arra is jöttünk vissza), de sajna csak az üzletet tudom, h hol van és a telszámodat sem tudom, így csak lestem mindenfelé, hátha sétáltok éppen... :wink:

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 



Vica!
De jó hogy írtál! Nagyon szép kisfiad van! És micsoda szemek!

Na nem mintha a másik 3 topicos kiskrapek nem lenne csodaszép baba. :lol:

Tudnak majd atopicos kiscsajok válogatni! :lol:

Hajni!
Régen írtál!

Meg Mások is! tessék legalább életjelet adni! :lol:

Mindenkinek drukk az aktuálishoz!

Ja és még mindig egyben... :lol:

moni
 
 


Sziasztok!

Vica!
Ati baba tényleg egy tünemény. Izgulni nem izgulok, inkább csak szeretnék már szülni menni, egyre türelemtlenebb vagyok, pár napja úgy fekszem minden este, hogy na talán ma?! De aztán reggelre mindig csalódok. A kétgyerekes létet pedig még mindig nem tudom elképzelni, hogy milyen lesz.

Kata!
Ingen, tényleg elég hamar elment az idő, bár most a végén úgy érzem, hogy csak vánszorog.

Moni!
Neked hasonló "türelmetlenségi tüneteid" nincsenek?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Hi!
VoltunkUH-n.
Minden rendben van, a vérvétel eredményét később tudom meg.
Video van, de még fel kell vinni a gépre, és onnan készítünk képet a kisbabánkról.

Vicus!
Örülök, h benéztél!!! Atti ari nagyon!!

Kép
lara26
 
 


Csajok!

Elköszönök egy időre, 27-én jövök legközelebb!

A legjobbakat addigis mindenkinek! :) Ki tudja, milyen jó hírekre érek haza! 8)
angel37
 
 


Angel!
Hova mész?
Neked is minden jót.Várunk vissza! :wink:

Kép
breni
 
 


UH-s képeink..

Kép Kép

Kép
lara26
 
 


Júúúúúúúj, de cuki!!!!! És gratula a betöltött 12 héthez!

Angel! Elkerültük egymást, de jó nyaralást!

Móni! Szoni! Ügyesek legyetek és üzenjetek nekünk valahogy, ha lehet gratulálni!

Vica! Bocsi, még nem írtam, de ígérem pótolom hamarosan. Ati baba egy tündér!

Jövőhéten megyek megint inszemre. Ez már az utolsó lesz, úgyhogy sikerülnie kell és kész!

Kellemes hétévégét mindenkinek!

Kamilla

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!
Örülök,hogy így állsz a dolgokhoz.Nagyon drukkolok neked hogy sikerüljön,tiszta szívemből. :wink:

Kép
breni
 
 


Köszi! :)

Én is drukkolok neked. Lassan eredményhirdetés, nem? Vagy hosszabb szokott lenni a ciklusod 30 napnál?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Milyen eredményhirdetésre gondolsz?
Elvileg 30 napra jön meg,de nem volt most pém,ezért fogalmam sincs.:(

Kép
breni
 
 


Ja, ha nem volt pé, akkor most nem nagyon játszik ez a hónap. Bocsi, csak nem nagyon vagyok képben. Egyébként attól még lehet, hogy megjön, mert nincs pé. Nem tudom változó. Egyszer nekem volt, hogy kimaradt egy mensim egy anovulációs ciklusban. Persze egyből azt gondoltam, hogy terhes vagyok, mert nem jött meg, aztán mégse. :(

Zsuzska! Írhatnál azért gyakrabban. Hogy érzed magad?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kedves Szonibaba es Anita, koszonom a valaszokat! Remenyt adtok igy minden ciklusban. Azert kerdeztem, mert en azt hittem, hogy mar a varhato menszesz elott valami tuti jelet erez az ember, de minumum azt, hogy duzzadnak a mellei. Egyszoval, ha az ember az egvilagon nem erez semmit a 28 napon, attol meg lehet terhes. En meg mar a 20 napon feladom a az egeszet es rossz lesz a kedvem.
Kedves Vicus, termeszetesen megertem, hogy mindenkinek nem tudsz valaszolni, hiszen ti mar regrol ismeritek egymast.
Koszonom mindenkinek, aki ir, valaszol.
Jo hetveget!
katavirag
 
 


Sziasztok!

Katavirág!
Örülök, ha segítettem és az a legnagyobb butaság, amit tehetsz, hogy a 20. napon már nem reménykedsz. Azt mindig addig kell, amíg meg nem jön. Utána meg azért, hogy majd az új hónap...Drukkolok nagyon!!!

Lara!
Édes a babácskád!

Kamilla!
Persze, hogy vhogy jelzünk.

Jó éjt Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Moni kisbabája, Ramóna Gerda teganp éjjel 23:27-kor megszületett, 49 cm és 2700 gramm!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!
Köszi a hírt.

Moni!
Hatalmas gratula a lánykához!!!
Ha majd lesz időd és energiád, kíváncsi vagyok a részletekre (gondolom a többiek is).
Sok egészséget, tejcsit és mindent kívánok, ami ilyenkor kell!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Most vettem észre hogy amit én írtam még reggel,az eltünt.:(

Moni!
Gratulálok.Jó egészséget és sok tejcsit kívánok.:)

Szezso!Köszi a jó híreket.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!

Szezso !! Köszi a jo hirt :lol: :lol: :lol: !!

Moni!
Gratulálok :!: :!: :!: :!:
Vendég
 


Móni, gratulaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D
Sok boldogságot, tejcsit, kakis, pisis pelust kívánok!
potter_76
 
 


Csak bekuk,ma vagyok az 1 cn!

Beuka! majd ledobsz a tábla aljára!
köszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Moni Nagy-Nagy Gratula a kis Ramóna Gerdához!!! :D

Kép
Kép
meliz
 
 


Móni!

Gratulálok!!!!!!!! Éljenek a június 15-én született gyermekek!!! Sok tejcsit kívánok!!!!:)

Beu!

Apával belevágtunk ketteske gyártásába! :) Már másfél hete! :oops: 21. cn van ma. Majd beleraksz a táblába alulra. Olyan izgi!!!! :o Ciklus hossz 25-35 nap volt eddig.

Betti
betti73
 
 


Boldog szülinapot Bendikének!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Boldog szülinapot Bendikének!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Móni Ramóna Gerdája :)
Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Jaj de édes! :D :D :D
Moni mégegyszer gratula!!!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Hi!

Móni!
Hatalmas gratula!!!!!
Nagyon szép Ramóna!!

Kép
lara26
 
 


Móni! Gratulálok és sok boldogságot kívánok!
Tényleg nagyon szép kis baba, Ramóna.

Zsuzska! Mi van veled? Írjál! Mikor telik le a 12 hét?

Nekem most van 2 db 23mm-es. Én is ikrekre gyúrok! (szerdán inszem)

Betti! Hajrá ketteske és boldog szülinapot Bendi babának.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!!!

Fúú micsoda történések!!!

MÓNI GARTULÁLOK A GYÖNYÖRŰ KISLÁNYOTOKHOZ!!!!! megvan végre a csajszi is a fiúkhoz :lol: :wink:
tényleg, pont 1 évvel fiatalabb, mint Bendi!!! :D

Betti BOLDOG 1. SZÜLINAPOT a Nagyfiadnak!!!!
És nagy nagy drukk!!!! Elhiszem, hogy izgi!!!

Kamilla hajrá ikrek!!!! NAGYO NDRUKKOLOK!!!!!!

Lara nagyon édes a Pocaklakód!!!!

Editke sajnálom :( :(

megpróbálok összehozni egy táblát

Kép
Kép
beuka
 
 


Angel már csak utána olvasod, de gondolok Rátok, jó pihenést, és teljes kikapcsolódást kívánok Nektek!!!!!

Emese nagyon drukkolok!!!

Móni azt elfelejtettem írni, hogy jó egészséget, sok sok tejcsit, kívánok, és várom a történetet!

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!
köszi a táblát!!!!!Írd már át légyszi a koromat.Köszike

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Móni!
Szívből gratulálok! Minden szépet és jót Nektek!

Melincsi, Anna és Ábel

Kép Kép
melincsi
 
 


Sziasztok, én is rég jártam itt :oops:

Vica
tényleg szép kisfiad van :P :wink: és nő mint bolodgomba :wink:

Moni
gratula, gyönyörű kiscsaj :D én is én is :P nekem is kell :wink:

Keditke
fránya piri téged is eltalált :evil:

Beuka
Boti baba is szépen cseperedik, és milyen kis mosolygós :)

ma reggel nekem is zutty lett, 1 cn. Apa holnap megy a hormoneredmáényéért, kiváncsi vagyok.

Kép
gaby25
 
 


Gaby!
Sajnálom,hogy megjött.Drukk holnapra!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?