Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Voltam dokinál és minden rendben van. Most is úgy néz ki, hogy kislány. Megpróbálok képet feltenni de elég szar minőség mert a képet fényképeztem le.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Kép Kép

Kép
[/url]
ági2
 
 


Pandácska
Neked is gratulálok a képedhez! Miért kell ilyen sűrűn menned uh-ra? Én most júl 23.-án megyek legközelebb, az jó sokára lesz 6 hét múlva. Beírhatod a táblázatba.

Krisz
Nagyon sajnálom :(

Andi
Veled mi van? Magasan van még a hőd? Tehetnél fel egy görbét! Drukkolok nagyon!

Éva
Akkor most mikorra lett halasztva a Hsg? Vagy még azt nem tudod?

Zora
Akkor Te most mikor is fogsz jönni legközelebb?

Mo
Megint nagyon hosszú lett a ciklusod, de mintha most készülődne valami.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 

 
 

Sziasztok, lányok!

Krisz, sajnálom, hogy követtél - már azt hittem, hogy babás vagy :(

Ági, nagyon szép a babád :D - örülök, hogy végre mi is láthatjuk :D

Éva, hol vagy?

Zora, ezt most tényleg komolyan gondoltad? :roll: - legalább várd meg a tanév végét, és utána én is csatlakozok hozzád :wink: :lol:

Sheila, az Aloe Berry is antioxidáns, de te most miért akarsz azt szedni? Én, ha babás lennék, és minden rendben lenne, nem próbálkoznék vele ....

Mo, most valami folyás? Már rég megegyeztük, hogy pé-d lesz - nagyon elhúzódott a ciklusod :(

Andi? Mi az ábra nálad????? Légyszi jelentkezz!!! Addig is mennek a pozitiv energiák!!!!

Panda, szép a babád :wink: :D - nekem is kell!!!!!!

puszi mindenkinek

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Ági! Nagyon édes a babád! Nagyon jól látszik az arcocskája! Jaj de jó Neked!

Ildi! Akkor Te is mensizel! A francba már!

Lányok nem ér a nyárra megszökni a topikból!!!! Az oké, hogy ritkán jöttök, de tessék írni és nem elköszönni! Szerintem olyan jó kis csapat vagyunk!!! :wink:
Persze mindenki pihenjen, nyaraljon, napozzon Kép ,
és aztán netezzen Kép !!!

Andi! GYere már!!! CSak egygörbét dobj lécci, ha töbre nincs is időd, de mi már lerágjuk tövig a körmünk!! Hát ezt akarod???

Éva! Hogy vagy? Szedsz most valami bogyót a gombára???

Mo! Ez aztán megint egy elég hosszú ciklus! Igérd meg, ha megjön rögtön telcsizel az orvosnak, hogy időpontot kérj!!!

Zora! Úgy sem fogod kibírni nélkülünk!!!! :wink: :roll:

Sheila! Én nem szednék semmi bogyót a helyedben. Az én orvosom amúgy is vitamin ellenes, így én semmilyen bogyót nem szedtem a terhességem alatt, kivéve a 24.héttől a vasat.

Én ma vagy holnap kapok egy telcsit és akkor bejelentkezek az orvosomhoz. Még pirosszkás napokat élek , így semmi nem történik.

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok lányok

Bocsi hogy nem tudtam jönni eglég zűrös hétvégém volt. Vasárnap hajnalban megszületett a sogórnőm kislánya:

Mutatom a mintát:



Kép

Na szóval most megöl az irigység, de majd lesz nekem is.

A hőm nem ment le és mensinek sincs semmi jele, de nem füzők nagy reményeket a dologhoz mert pénteken csináltam egy negatív tesztet.

Itt a görbém:

Kép


Hab a tortán szegény párom tegnap elesett a munkahelyén és eltörte az orrát.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Ági,
Múlt héten voltam és most is kell mennem csütörtökön uh-ra. Nagyon édeees :lol:
Vendég
 


Andi! Nagyon édes ez a baba!
Hát azért a hőd elég jó! Nem mondok semmit, mert sajna én is bizakodó voltam és most mégis stukázok. Szóval csak drukkolok. A teszt viszont még korai volt szerintem!
Most rajtad a topik szeme!

Pandus! Neked biztosan a lombik miatt kell sűrűbben menni, ugye? Fizetős az uh?
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Zora!

:)

Éva!

Remélem sikerrel járt a kúrád, várom az újabb fejleményeket!

Mo!

Ha így folytatod csatlakozom Zorához :wink:

Andi!

Én is elfogadnám ezt a szépséges kis mintát!! :) :)
Naggyoon jónak tűnik a hőd!!! :)

Ildi!

igazatok van...nem szedek több féle kütyüt...azért a folsavat folytatom a 14. hétig (ezt még Czeizel javasolta anno ), és a dokim mondta még a magnéziumot, meg kortyolok a Hipp itókából...ennyi.

Ági!

Tényleg, írtad már , hogy kislány :oops: :oops: ...egyébként látszik is az UH-képen a kis pofiján :) :) :)
nem tudtam, hogy te is véreztél az elején, akkor volt para...de túl vagy rajta és minden rendben, ez a LÉNYEG. :)

Krisz!

Akkor ezek szerint mégis megjött... :(
de itt az új ciklus, új reményekkel... :)
legközelebb ügyesebben szurkolunk...

Pandácska!

vonalzóra gondoltál, nem babás görbére, ugye??? :) :)
mert azt Zora már feltette korábban nekem, volt olyan kedves :)

vonalzót jövő hét végére teszek fel, megígérem :)

azért remélem, nem vagy nagyon rosszul...bár az jót jelent :)
az én párom nagyon boldog, mikor hányingerem van...lenne csak a helyemben :evil:

egyébként én sem úsztam meg még mindig...a csütörtöki tünetmentesség be lett pótolva rendesen :roll:

Magunkról: tegnap voltunk dokinál, és minden rendben (el sem merem hinni)
Marci 28mm-es óriás :lol: , ketyeg a szívecske, látszanak a miniatűr kezek-lábak, és dolgozott velük rendesen :)

3 hét múlva kell újra mennem, akkor lesz tarkóredő mérés...
most csináltak laborokat is, és lassan elbaktathatok a védőnőhöz is, kiskönyvért (bár nem fűlik hozzá a fogam, még mindig)

képet nem kaptunk a srácról, mert a géphez nem volt nyomtató :roll: , de legközelebb viszünk CD-t.

szép napot Mindenkinek!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Ildikó, Krisz
Köszi szépen. Drukkolok nektek, hogy már ne kelljen sokat várni!

Andi
Nagyon édes a baba. Szerintem az nem jelent semmit, hogy negatív volt a teszted én azért még nagyon bizakodó vatgyok. Lehet, hogy csak korán csináltad mert a 22 napon volt a pé-ed.

Panda
De valami gond volt vagy miért hívnak be ilyen sűrűn?

Sheila
Ne aggódj látod nálam is voltak gondok és most már minden oké. Az 5 héttől a 12 ig szedtem az utrot. Örülök, hogy veletek is minden rendben van.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Köszi Ági, nagyon aranyos vagy :)

nekem is azt mondta a doki, hogy még 2 hétig használjam az Utro-t...( jövő vasárnap töltöm a 12. hetet Te jó Ég! )
Te rögtön aznap abbahagytad, mikor betöltötted?
mennyit használtál belőle? (én 2x1-et)

olyan hülye vagyok, úgy aggódom, hogy mi lesz, ha majd abbahagyom, pedig tudom, hogy abba KELL hagynom nemsokára :roll:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Jaj képzeljétek az előbb benéztem egy topikba, ahol október környékén fognak szülni a kismamik és volt fent egy csomó pocakos kép. És most egy kicsit magamba zuhantam, mert most nagyon kitört rajtam a vágy, hogy babát szeretnék, hogy újra át szeretném élni azt a boldog 9 hónapot. Szóval olyan sírhatnékom van, azt hiszem ennyire nagyon nem voltam még ki szeptember óta. Meg most ebben a hónapban annyira bizakodó voltam, mert sikerült pozitív lh tesztet is produkálnom aztán semmi.
Már alig várom, hogy este megvegyük a telcsim és holnap kérjek időpontot a dokimtól. Nagyon remélem, hogy jövő héten lesz még hely. Annyira félek, hogy valami nagy gubanc van bennem!

Bocsánat a nyavajgásomért, de muszáj voltam legalább kiírni magamból. Kismamik főleg tőletek ezer bocs!
Olyan jó, hogy jól vagytok és már gömbölyödtök!
REmélem a mensivel ez a szar hangulat is elmúlik! :?

Pusszantó
Vendég
 


Sheila
Én is 2x1-et használtam. Paráztam is rendesen, hogy mi lesz hogyha abbahagyom. Én úgy csináltam, hogy utána csak naponta egyet, majd kétnaponta egyet. Fokozatosan szoktattam le magam róla (ez olyan hülyén hangzik mint valami drog). Ne féljél, nem lesz semmi. Különben én az elején annyira nem éltem bele magam, hogy mondtam is a páromnak ha vége lenne akkor biztos nem kezdeném előlről, akkor marad a két gyerek. Most, hogy már szinte majdnem a felénél vagyok most kezdek úgy kötődni hozzá. Biztos számít, hogy mocorog meg az Uh-on is már igazi "kis ember".

Krisztika
Sajnálom, hogy ennyire kivagy, megtudlak érteni. Én idáig ezért sem akartam feltenni képet mert szerintem ez nem motíválja az embert hanem inkább mégjobban vágyakozik. Ne gondolj ilyen hülyeségre, hogy van valami bajod. Múltkor voltál és azt mondták, hogy teljesen oké minden. Gondolj arra, hogy neked legalább ott van a kisfiad és mit csináljon az akinek még egyáltalán nincs.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Igazad van Ági és tudom is, hogy akinek egyáltalán nem lehet gyereke sokkal rosszabb, nekem meg már van egy. CSak soha nem gondoltam volna, hogy ez ilyen nehéz, mármint, hogy sikerüljön.
Igazábol ott az volt a baj, hogy sok pocakos képet láttam egyszerre és nagyon elfogott a vágy! TÉged már régen ismerünk és veled együtt izgultunk, hogy megjön, vagy nem. úgyhogy nyugodtan tegyél fel pocakos képet, mert Te a mi kismamink vagy!
Sőt kérlek is , hogy ha van kedved tegyél is fel képet, hogy gyönyörködhessünk benne.
Egyébként remélem senkit nem bántottam meg az előbb! Mert nem az volt a szándékom! Meg a kismamikat nem akarom elrémíszteni innen. CSak most egy kicsit bekattantam, de elmúlik hamar ígérem, sőt este már van is program, megyünk telcsit venni, remélem találok kedvemre valót, aztán hétvégén szereljük be a mosogatógépem, meg találok magamnak elfoglaltságot. Most egy kicsit sokat agyaltam, szóval BOCSIKA!
Vendég
 


Krisz!

Egyáltalán nem zavar, ha nyavalyogsz, hisz azért vagyunk, hogy megosszuk egymással örömünket-bánatunkat, vigaszt nyújtsunk, ha kell.Ez így természetes.

Inkább csak elszomorít, hogy ilyen rossz passzban vagy, de hát mindegyikünknek vannak rosszabb periódusai...pláne menzesz alatt :evil:

én tavaly ilyenkor voltam ugyanígy: annyira beleéltem magam, hogy júniusban teherbe esek, hogy mikor júliusban és augusztusban is megjött, teljesen összeomlottam :(
pedig nekem is gyönyörű Pé-im voltak akkor /is/ az LH-teszt szerint...
nem volt SEMMI bajom, csak v.miért nem jött össze...

most meg ELSŐRE sikerült, pedig nem is akartam véresen komolyan, csak "bemelegítésnek" szántam...de a Sors (és a párom)
döntött helyettem.

szóval: fel a fejjel, igyál valami finom kis bort v. pezsgőt, úgyis nemsokára csak irigykedve nézheted a Párodat(mint én :lol: ) ha este lazításképp iszik egy pohárkával :)

hamarabb lesz ez, mint gondolnád :)

Ági!

Köszönöm a hasznos tanácsot, és úgy örültem, hogy szinte azonosak az érzéseim, mint Neked a progival és a babával kapcsolatban is...én is parázom, hogy mi lesz, ha le kell állni az Utroval, és a babának sem merek /még/ felhőtlenül örülni...

épp ma beszéltünk Zorával telefonon, Ő is azt javasolta, hogy fokozatosan kéne leállni az Utroról ( tényleg drog effektus :lol: )
végülis biztos nem lenne szerencsés, hogy egyik nap még 2x1, másnaptól semmi...

megkérdezhetem, hogy Neked ez a "leszokási folyamat"mennyi időt vett igénybe?
(úgy értem, hány hetes korig tartott, mert ugye a papírján azt írják, hogy a második trimeszterben már májkárosodást okozhat :roll:

de a 13 hét végéig még első trimeszter van, ugye??

többiektől elnézést az off-ért

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Köszi Sheila ez igazán jól esett!
És nyugodtan beszéljetek meg mindent itt a babásodással kapcsolatban, mert ugy azért vagyunk, hogy segítsünk! :lol: :wink:
Egyébként szerintem jó, hogy vannak babások közöttünk, mert Ti vagytok a példaképeink akiket követni akarunk! De gyorsan! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ági! gyönyörű babád van! Gratulálok!
Andi! Nagyon megy a drukk neked! Szerintem is korai volt a 12. napon tesztelni. Próbáld újra hétvégén!!! Addig pedig nagyon gondolunk rád, és izgulunk érted!!!!
A sógórnőd babája álomszép!!!
Krisz!!! Úgy látszik ez a letargia mindenkit megtalált. :cry: Én is kivagyok. Próbálok nem gondolni a témára, de valahogy nem megy. Tegnap este hazajött a férjem egy nagy hírrel A sógórnőm babát vár. Ennyire rosszul már régen éreztem magam. Elkapott a sárga irigység és tiszta dühös lettem. Tudom, hogy nem így kéne reagálnom.. alig ismertem én is magamra. Ezt is csak nektek és a férjecskémnek mertem elmondani..
Mostanában nem vagyok valami jó formában. Millió a dolgom, elkezdtem a diétát is, hogy eltereljem a gondolataimat. Megyek tornázni mindjárt. Van egy jó kis kazettám. Egy kicsit elhalkultam. Elszállt a jó kedvem. A dokit felkeresem nemsokára. Elegem van mindenből!!!!!!!!!!!!!!
Jó volt elmondani nektek. Bocs, ha a hülyeségeimmel traktáltalak benneteket!! :oops:

Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Vagyok ám néha, csak nem tudom rávenni magam, hogy írjak!
Úgy látszik nekem az van megírva, hogy ne legyen több babám!

Ági!
Nagyon szépek az UH képek! Én nem is tudom nagyanyáink hogy bírták ki Uh nélkül a terhességüket! 8)
Hogy viseled ezt a meleget?
A gyerekek mit szólnak a tesóhoz? Tudják már?

Sheila!
Olyan jó, hogy már lassan véget ér a kritikus időszak! Az ember valahogy elviseli a rosszullétet is, ha van miért! Érdekes nekem nem voltak rosszulléteim egyik terhességem alatt sem, inkább csak rossz közérzet, kedvetlenség, álmosság, időnként megszédülés és pontosan a 11. héten véget is értek.

Mo!
Nagyon megértelek, de remélem ez a sokminden most arrafelé billent majd, hogy tényleg tegyél a babáért! Irány az orvos! Úgy látom lassan sikrül felismerned, hogy nem mindig oldódnak meg a dolgok maguktól! Nagyon drukkolok Neked!

Ind!
Ti már nyaraltok?

Krisztinka!
Azt hiszem ezt minden ciklusban átéljük! Miért pont nekem nem? Miért pont nekem kell mindenért ennyire megszenvednem? A helyzet nem olyan elkeserítő. Most elmész az orvosodhoz és 1-2 ciklus alatt minden megoldódik! Lesz egy szép tavaszi babátok!

Andi!
Mi van Veled? Újabb hőjelentés?

Pandácska!
Nagyon köszönöm, hogy gondolsz rám! Remélem a következő ciklusban megcsinálják a Hsg-t.
Sok-sok puszi mindenkinek! Igyekszem azért néha benézni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Ma már azért nem vagyokolyan szar hangulatban! És nagyon bízom adokimban, hogy gyors segítséget nyújt!

Éva! Ugye azért nem tűnsz el??!! Nem lenne egyáltalán jó, ha az alapítótagok elszöknének!
Nagyon várom, hogy mehess a hsg-re és akkor meglátod a rossz gondolatok is elszálnak a buksidból! Figyu nem hiszem el, hogy két csodálatos gyerek után, akkora gond legyen, hogy nem lehet 3. babád! Ilyen nincs! Tessék egy kicsit pozitívabbnak lenni!
Persze most gondolhatod, na pont ez beszél nekem , aki tegnap a béka segge alatt volt. DE itt vagytok nekem és vígasztaltok, reményt nyújtotok és ez nagyon jó. Iagazdvan abban is , hogy mindenkinél van ilyen hullámvölgy, de ki kell jönni belőle és csak a jó dolgokra gondolni! :lol:
Szóval most én küldöm a +++++++++++++++enerdzsit!

Zora! Most tényleg nem akarsz jönni??? Ne csináld már!!!!

Mo! Te is próbáld összeszedni magad én már talán összevakartam magam! Figyu, mi tuti együtt fogunk bebabásodni!!!! :wink:

Andi! Hőjelentést kérünk!!!!
Én most tudtam meg két topikban is, hogy ma lett 1-1 új kismami!
Itt is elkelne már egy újabb kismami!

Panda! Hogy vagy? Ja talán azt írtad nem leszel a hétvégéig???

Ildikó Kedves! Nálad mi újság???

Rremélem minden Kismamink jól van és kibírja ezt a meleget!
Vendég
 


Sziasztok!

drága Mo!

teljesen normális, amit érzel...mikor a babáimat elvesztettem, utána elviselhetetlen volt számomra megtudni, hogy az ismerőseim közül valaki épp terhes lett, vagy megszült.

megijedtem saját magamtól, mert mérhetetlen dühöt, és igen: IRIGYSÉGET éreztem, pedig ez egyáltalán nem jellemző rám...

és persze nem értettem, hogy más miben különb nálam és miért érdemli meg, hogy sikerüljön neki, én meg miért nem :(

de aztán mégiscsak eljött az én időm is...

azért örülök, hogy rászántad Magad végre, hogy elmenj orvoshoz...lehet, hogy Neked is csak valami apró dolog kell ahhoz, hogy sikerüljön...én mindenben melletted állok, és nagyon szurkolok Neked.

Krisz!

örülök, hogy jobban vagy, látod: így kell ezt csinálni :)
Manó hogy van?
írhatnál Róla, nagyon érdekelne, milyen az élet egy örökmozgó másfél évessel ( én már elfelejtettem, de remélem még lesz részem benne)

háát nem vagyok boldog ettől a melegtől, de nem panaszkodom, mert gyanítom, hogy az igazi, kibírhatatlan, tikkasztó meleg még hátravan :evil: ...nem tudom mi lesz, már most is elég sokat forgolódom éjszakánként...

most az tartja bennem a lelket, hogy jövő vasárnap megyünk 4 napra Bükfürdőre, jó lesz kicsit lazulni, finomakat enni, igaz wellnesselni csak a fiúk fognak, mert nekem nem szabad, Melissa meg víziszonyos, de majd elütjük az időt addig a szálloda játszószobájában és a játszótéren :)

(ha szerencsém lesz, lesznek talán játszótársak is a lányomnak, és akkor végre olvasgathatok kedvemre :)


Éva!

ezt már én is éreztem, hogy lehet, hogy a Sors úgy akarja, hogy ne legyen több gyerekem, ez most megdőlni látszik...

fel a fejjel, a vizsgálatok után többet tudunk majd...én hiszem, hogy az orvostudomány mai állása szerint nem létezhet olyan, hogy akinek már van két gyönyörű gyereke, ne legyen harmadik, mikor annyira szeretné...

szívből kívánom, hogy mielőbb találjátok meg a kulcsot a te problémádhoz is!!

tényleg olyan jó lenne, ha lenne újabb kismamink...ha Mindenki az lenne...

Zora!

Nagyon hiányzol :(

Pandácska!

Légyszi jelentkezz, remélem azért nem szenvedsz nagyon :roll:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Annyira aranyosak vagytok, de 3. gyerekem már van! :lol: :lol: :lol:
Most inkább negyediket szeretnék!!! :lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Igaz! Bocsi! DE ciki! :oops: Pedig tudtam, hogy 3 van, nem is értem miért írtam el! Akkor pláne sikerülni kell a 4.-nek is!
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Én is itt....

Mo, nagyon sajnálom, hogy a béka s...e alatt érzed magad :( - remélem nagyon gyorsan rendbejössz. Nagyon jól tudom, mit éreztél akkor, amikor megtudtad, hogy a sógornőd terhes - kb. azt éreztem én is, amikor megtudtam, hogy 2 kolléganőm lett az (ugyanaznap tudtam meg mind a 2-t), de gondolj csak arra, hogy hamarosan te is az leszel (jobban mondva, mi is azok leszünk :wink: ), és amikor már ott lesz a baba a pocinkban, egyáltalán nem fog számitani, hogy 4-5 vagy 10 hónapot vártunk rá. Jelen pillanatban én is, ha végigmegyek az úton és lépten nyomon babakocsit látok, vagy pocakos nőt, magamban elmondom, hogy mégcsakazértsem zavar, hogy nekem még nem jött össze, mert amikor eljön az ideje, akkor a számomra legdrágább babát fogom kapni az élettől, és ahhoz idő kell :wink: Tehát, fel a fejjel!!! Be a pocakkal, amig még lehet :wink: :D :D :D - és semmi latergia!!!!

Éva, neked hova a fenébe van megirva, hogy nem lehet több babád????? Ilyenről hallani sem akarok!!!! Igenis, lesz babád!!!! És jövőben, ha minden igaz, akkor lagziba leszünk hivva, és akkor majd én is meg fogom ismerni :wink: - vagy legalább a nagy pocakodat fogom látni :D :D

Zora, nagyon kiváncsi vagyok erre a ciklusodra. Nekem nagyon gyanús vagy :) - talán érzel valamit, csak nem akarod elkiabálni? :D

Krisz, Évának nem 2 gyereke van :D - örülök, hogy kimásztál a sz.r hangulatból :)

Andi, jelentést kérünk!!!!! Mikor tesztelsz? A 16 DPO-n már megtehetnéd!!!! Megszavazom, hogy babás vagy :wink:

Sheila, bztos nem lesz semmi baj, amikor abbahagyod az utrot - a 12. hétig kialakul a méhlepény, ami átveszi a sárgatest szerepét. Örülök, hogy jól vagy.

Ági, köszi a drukkot :D - szükségem van rá.

Én megbeszéltem Leoval, és fogok rendelni tőle homeo-s szereket (pé serkentőt, és a nyálkahártyajavitót - ja, és teszteket :D :D)

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok, lányok!

Én is itt....

Mo, nagyon sajnálom, hogy a béka s...e alatt érzed magad :( - remélem nagyon gyorsan rendbejössz. Nagyon jól tudom, mit éreztél akkor, amikor megtudtad, hogy a sógornőd terhes - kb. azt éreztem én is, amikor megtudtam, hogy 2 kolléganőm lett az (ugyanaznap tudtam meg mind a 2-t), de gondolj csak arra, hogy hamarosan te is az leszel (jobban mondva, mi is azok leszünk :wink: ), és amikor már ott lesz a baba a pocinkban, egyáltalán nem fog számitani, hogy 4-5 vagy 10 hónapot vártunk rá. Jelen pillanatban én is, ha végigmegyek az úton és lépten nyomon babakocsit látok, vagy pocakos nőt, magamban elmondom, hogy mégcsakazértsem zavar, hogy nekem még nem jött össze, mert amikor eljön az ideje, akkor a számomra legdrágább babát fogom kapni az élettől, és ahhoz idő kell :wink: Tehát, fel a fejjel!!! Be a pocakkal, amig még lehet :wink: :D :D :D - és semmi latergia!!!!

Éva, neked hova a fenébe van megirva, hogy nem lehet több babád????? Ilyenről hallani sem akarok!!!! Igenis, lesz babád!!!! És jövőben, ha minden igaz, akkor lagziba leszünk hivva, és akkor majd én is meg fogom ismerni :wink: - vagy legalább a nagy pocakodat fogom látni :D :D

Zora, nagyon kiváncsi vagyok erre a ciklusodra. Nekem nagyon gyanús vagy :) - talán érzel valamit, csak nem akarod elkiabálni? :D

Krisz, Évának nem 2 gyereke van :D - örülök, hogy kimásztál a sz.r hangulatból :)

Andi, jelentést kérünk!!!!! Mikor tesztelsz? A 16 DPO-n már megtehetnéd!!!! Megszavazom, hogy babás vagy :wink:

Sheila, bztos nem lesz semmi baj, amikor abbahagyod az utrot - a 12. hétig kialakul a méhlepény, ami átveszi a sárgatest szerepét. Örülök, hogy jól vagy.

Ági, köszi a drukkot :D - szükségem van rá.

Én megbeszéltem Leoval, és fogok rendelni tőle homeo-s szereket (pé serkentőt, és a nyálkahártyajavitót - ja, és teszteket :D :D)

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


puff, mire megirtam a regényem, már meg is irta Éva, hogy nem 2 gyereke van....igaz, közbe még egyéb dolgom is akadt :roll:
És bocsi, hogy 2x ment el :oops:

KépKépKép
ildiko74
 
 


És még én is rájöttem, hogy 3 van Neki!
Nem baj Ildi, jó olvasni titeket!
Egyébként engem is megvisel, ha a rokonságban valaki terhes lesz! :cry: De szerintem ezzel mindenki így van!
Vendég
 


Éva!

hogy én mekkora egy barom vagyok :oops: :oops: :oops:
pedig én is tudtam, hogy három van :lol: :lol: :lol:

de legalább megnevettettünk, ezért már megérte bakizni :lol:

egyébként így már nem is csodálkozom annyira, hogy nehezebben jön a negyedik: lásd az én példám: három úgy jött, mint a karikacsapás, a negyedik meg...hisz tudjátok...

nekem úgy tűnik, hogy valamiért Odafent kiosszák nekünk ezeket a taslikat, hogy próbára tegyenek: tényleg akarjuk-e? tényleg megérdemeljük-e?

remélem előbb-utóbb mégiscsak megesik a szívük rajtunk... :)

Ildi!

Köszi szépen, aranyos vagy, remélem a "csodaszer" nélkül is megmarad a CSODA.

a homeos szerek biztosan használnak majd, én is szedtem/szedem őket...
esetleg a cickafark-palástfüvet nyomasd még, nekem szép ciklusokat csinált, én nagyon bízom ezekben...

és persze ez az optimista hozzáállásod nagyon sokat számít :)


puszi Mindenkinek, most dugulok, mert ezer a dolgom, tegnap megengedtem magamnak a láblógatást, ma nem lehet :roll:

és jövő héttől vége a jó soromnak, itthon lesznek a kölkeim :wink:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


ja, még annyit akartam, hogy május 19-re lettem volna kiírva az előző babával...és mivel akkor már tudtam, hogy Marci itt van velem, őszintén mondom, hogy kicsit sem fájt az a nap...

nem is gondolok rá, hogy lehetne egy 1 hónapos babám...csak az érdekel, hogy a MOSTANIVAL minden rendben legyen...

ha így lesz. nem fogom sajnálni az elmúlt két évet.

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Ja, Mo - kiment az agyamból: semmi pé-jeled nincs/volt???? Pedig nagyon úgy néz ki a görbéd, de azért kiváncsi vagyok, hogy ma mit mértél. Az együttlét megvolt, úgy, hogy mennek a drukkok! Lehet, hogy hormontúltengésed van, és attól vagy ilyen depis :D :D :D - nagyot kacagnék, ha most összejönne :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sheila, erről próbálom én is meggyőzni Mo-t, hogy erre az időszakra, amikor csak próbálkozunk, szerintem egészen más szemmel nézünk most, és más szemmel fogunk nézni akkor, amikor már a baba a pocakunban lesz.

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildi! :)

Ez abszolút így van, tanúsíthatom :)

persze az az időszak, amikor nem jött össze, maga volt az örökkévalóság, de így utólag másképp néz ki...fel a fejjel :) :)

Ja, hát igen. a hormonok tiszta zombit képesek csinálni az ember lányából...pl. én határozottan érzem, hogy a méhlepény is kezdi termelni a progit, átmenetileg erősödött a fáradékonyság, szédelgek, mint a tavaszi légy :roll: ...a melleimről inkább nem is beszélek,mert azokhoz hozzá sem lehet érni :)

Mo! :)

remélem a hormonháztartásod szórakozik Veled is :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Hát tényleg nem birom tovább, ennyit a következetességről. Olyan jól elvagytok, hogy az már bosszantó, jövök rontani a levegőt!

Zora
Kép
zora7
 
 


Nálam sem jó a helyzet, 2 napja barnázom, hiába a sok bezabált hormon és nem szeretném tovább növelni a beszedett gyógyszerek számát. Úgy döntöttem, a nyáron 3 hónap homeopátia és lelki rendbetétel, aztán meglátjuk. Íme a hőm: Kép

Zora
Kép
zora7
 
 


És annyira fáj a mellem, amennyire még soha életemben, néha már sírni tudnék miatta.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora, örülök, hogy nem birod nélkülünk :D :D Milyen homeopátiás szereket akarsz szedni? Te is Leotól rendeled? Én nagyon bizok benne, hogy használni fog.
Én csak jövő héten tudom megrendelni, mert 1x személyazonosságit kellett cseréljek, hogy ne kelljen anyósomékhoz rendeljem a cuccot (mindenről nem kell tudjanak, és eddig arra a cimre voltam bejelentkezve), és interneten keresztül eurós banki kártyáról fogok tudni pénzt utalni, ami csak jövő hétvégére lesz meg.

A görbéd nem is annyira rossz, mint ahogy állitod - akár 7DPO-s beágyazódás is lehetne az a hőesés, csak nem tetszik a pecsételés :( - különben a pé-serkentő nekem azért kell, mert a pé-m általában később szokott lenni, mint a 14cn, a másik pedig azért, mert az utolsó 2 ciklusban a 11 DPO-n lett vége a ciklusoknak, ami azt jelenti, hogy túl hamar esik a sárgatest szintem.
Nagyon kiváncsi vagyok a fejleményekre nálad!

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Zoraaaaaa! Én modtam, hogy nem lehet nélkülünk kibírni! Hát eza görbe furi számomra, de vannak furi terhesgörbék.

Én most fel vagyok dobódva, megvettem a telcsim egy kalssz kis csinci rózsaszín telcsike. Mindjárt hívom is dokim! :lol:
Vendég
 


Zora!!! :)

de jó, hogy itt vagy... :)

lehet, hogy már nem emlékszel, de érdemes lenne visszakeresned
ápr 26. - május 4. között a hozzászólásaimat, hátha reményt ad:
ÉN IS BARNÁZTAM!!, sőt: VÉREZGETTEM, pont úgy mielőtt megjön...

ennek örömére merészeltem alkoholizálni, amire azóta sem vagyok büszke :oops: :oops:

de olyan REMÉNYTELENÜL indult, teljesen biztos voltam benne, hogy az a ciklus elúszott :roll:

a hőm viszont fent volt, hasonlóan a Tiédhez :)

a remény hal+ utoljára, ne feledd!!!

és most már tessék maradni :wink:

Krisz!

De jó, hogy Te is a tettek mezejére lépsz :)
tudnál képet dobni a telcsiről??
(én is imádom a rózsaszín telcsiket, talán lecserélném a viharvert, ezerszer leejtett Samsungomat ) bár az újnak is ez lenne a sorsa :(

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 



Sziasztok Lányok!
Egy kicsit felvidultam a soraitok olvasásától. :) A görbém ismét "elromlott". A hőm "szépen" esett, ma reggel újból csak 36.4-et mértem. Már nem is érdekel. Ahogy vége a munkahelyi kabarénak, felkeresem a dokit és nála nyaralok. Le se fog tudni kaparni magáról, :wink: ha kell, az őrületbe kergetem :mrgreen:
Mindjárt rohanok a fodrászhoz. Szépülgetek nála egyet és egy nagyot dumcsizunk.
Krisz! Új telefon?! Hmmm. Képet kérek róla!!
Zora! Na, ennyit a sztrájkról Csajszikám!!! :mrgreen:
Ildi! A pé jelek a 29. nap körül voltak, de a hőm nem sokat mutatott.
Vendég
 


Mo! Az előző linkek, amiket beraktam Sheilának a telcsom van rajta!
Ja és hogy a kedvem még jobb legyen vettem magamnak egy játszógatyót, meg egy felsőt.
Vendég
 


Évikém! Borzasztóan átérzem a helyzeted. De ne add fel! Néha-néha nekem is elszáll minden reményem, és aztán valahonnan újból erőt szerzek. A férjem családja nagyon hívő, és a napokban felhívott a párom nénikéje (aki az egész életét az Úr szolgálatára szentelte). A férjemet akarta felköszönteni a szülinapja alkalmából, de csak velem tudott beszélni. A babára is rákérdezett és egy hatalmasat beszélgettünk. Azt mondta, hogy imádkozik értünk és nagyon várja, hogy összejöjjön és sikerüljön nekünk. Akkora erőt kaptam tőle, hogy azt elmondani nem is lehet. Ez is egy segítség volt, és sorsszerű, hogy pont akkor hívott, amikor minden erőm és lelkesedésem a békák sejhaja alá került. Hiszem, hogy ezt az utat azért kaptam az Istentől, mert eddig csak úgy minden jött magától. Sokat köszönhettem volna a Sorsnak, de gyakran elfelejtettem. Természetes volt, hogy ez nekem "jár".
Talán pont úgy, mint neked a három csodaszép gyerkőc. Én a tanulásban, munkában, építkezésben, csodálatos férjecskében kaptam Isteni támogatást és szerencsét, de eddig ebbe bele se gondoltam. Ez járt nekem. Aztán a napokban megvizsgáltam a lelkem és az eddigi "eredményeimet". Nem vagyok elkésve semmiről. Elintézem majd a dokival a dolgaimat és reménykedek tovább. Sheilának igaza van. A reménykedés hal meg utoljára,.... és sohase mondd, hogy soha!!!!!! :)
Vendég
 


Babára váró lányok! Most Mo, a nagy varázsló szól hozzátok! Aki magát is rendesen félrevarázsolta, és most egy nagy szaki orvos szuperügyes, szakszerű tanácsára és segítségére vár.. :lol: :lol:
Az az érzésem, hogy a fejünkben kellene egy kis rendet tenni. Pihenni és nyaralgatni. Teljesen bepörögtünk erre a témára. Kövessük Sheila tetteit és nyaralgassunk egy hatalmasat!!!!!!!!!
Sheila! Bükkfürdő jó kis hely. Jó pihenést és sok barátot kívánok a lánykádnak, hogy legyen egy kis szusszanásnyi időd!!!! :wink: :D
Krisz! Máris megcsodálom a telcsidet!
Vendég
 


Andikám! Írj nekünk valamit, mert tiszta izgalomban vagyunk miattad!!! Mit érzel? Hőjelentés!!! Görbe!!!!
Zora! Amióta kezelgetjük magunkat és mindenfélével próbálkozunk, még azt is elrontjuk, ami eddig jól működött. Nem tudom, hogy mi a csuda van velünk mostanában. Hol kitörő öröm és bohóckodás, hol meg szontyom- bontyom fűszerezve egy nagy adag barnázással. Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz veled!! Aggódok érted. Állj le a csodaszerekkel te is! Várj egy kicsit és csak utána próbálkozz a homeós bogyókkal!!!
Vendég
 


Andi! Hogy van a férjed? Hogy történt a baleset??? :shock: Most vettem észre, hogy mit írtál. Mi történt? Jobbulást kívánok neki!!
Vendég
 


No, rohanok a fodrászhoz. Nálunk ömlik az eső. Micsoda szerencse!!!! Lányok! Mindennek tessék a pozitív oldalát nézni!!!!! Esernyő nélkül megyek és egy csomót spórolok. Már meg se kell mosnia a hajamat. He-he. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok csajok

Csak bekukkantottam

felteszek egy görbét:

Kép

Nem érzem magam terhesnek, de igazán nem tudom a melleim nagyon fájnak. A hiszem, hogy hétvégén tesztelek.

A férjem szerencsére jól van az orra nem deformálodott el és semmi más nem sérült. Szegény rosszul lépett és olyan szerencsétlenül esett, hogy eltört az orra, most itthon van velem és Bálinttal.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Tyűűűűűűűű ANdi! Ez csoda klassz!

Látod Mo! Lehet mindennek a jó oldalát nézni!
Vendég
 


Andi!
Annyira sajnálom, ami a férjeddel történt! Piszok rossz lehet, de gondoljatok arra, hogy rosszabbul is elsülhetett volna!
Próbálja egy kicsit jegelni, de max 5 percig, mert az arcon könnyű fagyást okozni. Kis pihenés után újra lehet. Remélem azért orvos látta.
Viszont egy jó hír nektek!
Simán mernék nagy összegben fogadni a terhességedre!

MO!
Tudom, hogy mindennek megvan a maga értelme, de én azért álmomban sem gondolnám, hogy könnyen kaptam a boldogságom!
Attól függetlenül nagyon-nagyon örülök, hogy elmész végre orvoshoz!!!
Sok puszi érte!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Köszönöm, hogy így aggodtok, és látta orvos mert munkahelyi baleset úgyhogy volt sebészeten gégészeten de mindent rendbe találtak szerencsére.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Sheila
Én kb. 3 napig szedtem 1x és utána kb 3-szor másnaponta, a 12. hétig be is fejeztem. De szerintem teljesen mindegy, hogy 12 vagy 13. hét, nem hiszem, hogy egy hét ide vagy oda számítana.

Mo
Ez teljesen normális érzés, hogy irigykedsz a sogórnődre. Mikor nekem nem sikerült az első, én utána mindenkit utáltam akinek sikerült és ha megláttam egy csecsemőt egyből elbőgtem magam. Pont volt egy társaság akik tudták, hogy mi volt velem és velük találkoztunk és ünnepélyesen bejelentették, hogy jön a baba. Annyira szarul éreztem magam, hogy nem bírtam a szobában maradni de nem haragudtam rájuk mert ők nem is gondolták, hogy ezzel mekkora fájdalmat okoznak. Szóval fel a fejjel, nemsokára Te is dicsekedhetsz vele.

Éva
Persze tudják, együtt megy a család mindig az orvoshoz. A Petra utána itthon is megnézi a DVD-t, mondjuk nem tudom hogy mit vesz ki belőle. Az Olivér meg halálra unta magát, folyamatosan mondta hogy ki akar menni.
Ne írjál ilyen hülyeséget akinek összejött három gyerek annak a negyedik is összefog jönni.

Krisz
Örülök, hogy jobbnak látod már a helyzetet! Sikerült már végre bejelentkezned?

Ildikó
Jó, hogy ilyen optimista vagy. Ez már fél siker és a bogyók biztos fognak még pluszba segíteni.

Zora
Ez hányadik clostys hónapod? Még szerintem azért nincs elveszve minden mert a 36,9 az még annyira nem alacsony.

Andi
Ez annyira jól néz ki, úgy drukkolok neked! Melyik nap akarsz tesztelni mert mi vasárnap utazunk el egy hétre és nagyon szeretném előtte megtudni.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?