Új privát üzeneted érkezett!

Kimike!

Köszi. :D
www.vizvonal.hu

Reni
Kép
prenata
 
 


Móni!
Az ok egyszerű, amiért nem folytathatom ott a munkám, ahol elkezdtem: Már nem abban a városban élek! :cry:
A munkahelyen Veszprémben van/volt és most Sárváron lakunk. Ez csekély 90 km. Igaz Szombathelyen is van Kora. Intenzív, de voltam ott gyakorlaton és, hát a mienkhez képest.... Őskövületi viszonyok vannak. Még a salyát helyemen is sokszor morgolódtam/tunk az eszközhiány miatt, akkor mi lenne ott, ahol még szinte az alap dolgok sincsenek meg. Ez az egyik fele, a másik, hogy Sz.hely is kb fél óra ide, és azért két gyerek mellett... Főleg hogy a párom reggel fél 7kor elmegy dolgozni és jó ha este 6kor itthon van! Ki vinné a gyerekeket és menne értük!? Sajna egy olyan munkahelyet kell keresnem majd, ami helyben van és a munkaidő mellett tudom rendezni a gyerkőcöket!
A bátyám javaslata egy bababizományi nyitása - mondanom sem kell, nekem tetszik az ötlet!!! :wink:

Andy

Kép
oriandy
 
 


Andy! Ahogy a kórházban voltunk a múlt hónapban, láttam, hogy mennyit dolgoznak az intenzíven az ápolónők. Ugyanis Mesivel is a gyerekintenzíven volt szerencsénk eltölteni egy hetet. (Szerencsére) a kora és újszülött részleget nem láttam, csak hallottam, hogy volt 700 g-os baba is... És folyton csipogtak, sípoltak a gépek. Jajj!

Útálom a nyarat! Leginkább azért, mert irigykedem, hogy mindenki nyaral, strandol meg ilyenek. A nyaralást annyira nem is irigylem, mert tisztában vagyok vele, hogy most nem telik rá, de strandra se megyünk. A párom nem szereti. Én meg szeretném, csak hát egyedül menjek? És én is "kihíztam" a tavalyi bikinimet. Vettem az intersparban egyet, tök jó, nyakbaakasztós, de itthon kiderült, hogy bár 42-es, de ez is kicsi. Hátha a tesómnak kell, vagy a tornázós barátnőmnek. Még körülnézek majd valami kínaiban, de tuti, hogy csak kicsik vannak. Drágát meg nem vagyok hajlandó venni. Arra, hogy 2x pancsoljunk anyóséknál a medencében? Fölösleges.

Mára ennyi voltam, hétfőn jövök! Puszi mindenkinek!

(Ja! Nem gyúrunk harmadikra, csak álmodozom. Majd leghamarabb 3-4 év múlva dobjuk fel a témát élesben, de lehet, hogy akkor meg majd elvetjük az ötletet...)

Most tényleg pusza!

Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 

 
 

Ja! Peti! Boldog hófordulót!

Andy! Hajrá bababizományi! Ha még nincs a városban, akkor szuper ötlet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Peti: boldog hófordulót! Kornél
Már Neked is csak 1 hónap van és 1 éves leszel! :lol:

Bocs lányok, de most többre nem futja az erőmből, mert Kornél itt toporzékol mellettem. Az utóbbi időben olyan hisztis és akaratos, hogy nem győzöm.

Reni: én tündéri úszógumit vettem Kornélnak 1290 Ft-ért a játékboltban. Delfines, beleülős. A delfin uszonyaiban meg lehet kapaszkodni, és ha hátradől még párnája is van! :D

Na, megyek!

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Képek:

Meggyes sütit falatozok:
Kép

Így aludtam végig a lovardában:
Kép

Pedig mindenki velem foglalkozott:
Kép

Lackó csak a csikót merte megsimogatni: Kép

A vonaton nem lehet mászni! :(
Kép

Kirándulás után így bealudtam: :D
Kép

Mesiről most nem nagyon készült, de majd bepótolom!

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Gabi és a manók

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Prenata: az tök jó, akkor gyakorlatilag egyidősek Andris 8-ra volt kiírva:)

Gabella: cukik a gyerekek!

Mi most jöttünk haza, itt Szentendrén van egy Siesta bolt, voltunk mustrán, találtam is egy jó szandált, de még nem vettem meg, előbb azt a punto rosso-t nézném meg, de nem tölti le a katalógust a gépem.. :evil: Ott egyébként is olcsók a cipők, vagy csak ha akció van?

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Teszek én is képet!

Ezek a képek múltkor, grillezéskor készültek:)

Kép
Kép

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


BOLDOG HÓFORDULÓT PETIKÉNEK :) :) :) !!!

Eni

Eni
marcy
 
 


Klarka! Alapban olcsók a cipők! Csak meg kéne tudni, (mondjuk a nagykertől,) hogy milyen üzletek árulják... A katalógusban egyébként csak képek vannak, az árak nincsenek mellette.

Megyek tovább dolgomra!

Megint pussz!

Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Bár nem jövök jó hírekkel, csodálkozok magamon, hogy egyáltalán nem vagyok magam alatt!!

Kép

Vagyis nem tesóbaba miatt késik! De semmi vész, hétfőn megyek a doktor bábsihoz és megkukucs, mi a valós ok. Már csak azt remélem, hogy nem megint ciszta!
Én arra gondoltam, hogy mivel a bal petefészkemben volt és ezzel operáltak is 2x, így a megbolygatás után abban a hónapban, amikor a balnak kéne szép nagy érett petesejtet termelnei, ez vagy elmarad vagy nem működik rendesen. Ez is okozhat ilyne tüneteket. De semmi filózgatás, hétfőn kiderül minden, júliusban meg úgyis indult a babaproject!

Pusz mindenkinek a drukkokért!

Andy

Kép
oriandy
 
 


és persze nem utolsó sorban:

Petikének boldog hófordulót!!!

Kép

Andy

Kép
oriandy
 
 


Gabella!

Meske még mindig GYÖNYÖRŰ!!!!
Dobok képet az udvarlójáról :lol: :

Kép

Kép

Andy

Kép
oriandy
 
 


Jó reggelit Mindenkinek! :-)

Andi, nagyon helyes, ne lógasd az orrod! Próbálj meg nem koncentrálni a dologra! Hú, most nagyon okos voltam, mi? :wink: Jó ez a rámolós kép, ismerős. :lol:
Én már megsütöttem a meggyes muffint, most sül a sajtos csirke a sütőben. Milán alszik, Apja dolgozik. :(

Nem is tudom hová vigyem a gyereket ebben a hőségben. Ki mit csinál ma? Tippek?
Vendég
 


Móni!
Ahol most a képen műanyag dobozokat látsz, ott eddig jénaik voltak! Most már abból is mínusz 1 van! :lol:
Itt is nagy a hőség, mi délután kimegyünk a Tűzoltó Juniálisra. Van ringlis meg miegymás... Én szívesn kimennék a fürdőre is, de apa nem igazán szereti! Pedig most ingyenes lenne a belépőnk is. :cry:
Én karfiollevest főzök, és hal lesz rizzsel, majonézzel.
Nekem is kéne valami sütit sütni, de apa lent dolgozik az udvarban,, ha Dani felkel, tőle meg nem igazán lehet mostanában bármit is csinálni! Nem küldenél pár szem muffint nekünk is???
Lécci-Lécci-Lécci!!!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Szívesen küldök, nyisd az ablakot! :lol: Én most amúgy is fogyizok, állítólag. :wink: Úgyhogy ezt a muffinmennyiséget nem tudom ki fogja megenni. A férjem abszolút nem édesszájú, Milánra pedig csak nem bízhatom, így is olyan kis hurkás, hogy csak na. :lol: Úgyhogy jelentkezőket várok! :lol:
Vendég
 


Küldhetsz, nyitom az ablakot!!
De...
Most annyira megkívántam, hogy én is sütök, ha Dani felkelt (mert apa is megjött közben) egy adag csokis muffint! :lol: :wink:
Így akár a cserében is benne vagyok! Legalább mindegyiket megkóstoljuk! :wink:


Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!
Már megint ez a "banya"!!!! Alszik a fiam, ő meg nekiáll kalapálni a lépcsőházban. Pedig tudja nagyon jól, hogy ilyenkor szokott aludni!
Szóltam is neki, hogy legyen szíves abbahagyni, hiszen a gyerekszoba pont a lépcsőház mellett van! :evil: :evil: :evil: :evil:

Andy

Kép
oriandy
 
 


Móni!

Most olvasom a blogodban, hogy még mindig nincs úszógumitok!
Ha nem sikerül beszerezni én szívesen megveszem neked itt és elküldöm! Nehogy már a legfontosabb dolog hiányozzon a nyaraláskor!!!! :wink:

Andy

Kép
oriandy
 
 


Beugrott az Indul a bakterház "büdös banyája" :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Csere, sima liba. :lol:
Vendég
 


Kép

Ha jól tudom, nálunk itt Sárváron ilyen van a boltban!
Mert ugye a mienk négyszögletes.

Kép
oriandy
 
 


Vigyázz még szavadon foglak! :lol:
Vendég
 


Szavamon foghatsz nyugodtan! Nagyon szívesen megteszem neked!!!

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Móni!
Végül is nem sikerült úszógumit venni?
Jól néz ki az is, amit Andy felrakott!

itt is dögmeleg van. Ha Peti felkel, irány a dédi. Szüli-névnapot ülünk. Közben pancsolunk. Peti tegnap is pancsizott a papájával. Én ma bikini híjján lehet, hogy bugyi-melltartó párosban nyomom majd. :lol:
Én fűszeres csirkemell csíkokat csináltam párolt rizzsel, párolt zöldséggel. A bulira majonézzes krumpli salit, sajtos-kukoricás brokkoli salit készítettem és oroszkrém tortát sütöttem, ill. gesztenyés keksztekercset.
Kép

Köszi a hófordulós köszöntéseket!

Móni!
Mikor indultok nyaralni?
Én agusztus végére foglaltam le a szállodát Debreceni aquapark szállodájában. Az eredeti 3 nap helyett 1 hétre megyünk apartmanba, de fél panziós ellátással. Meghosszabbítottam a tavalyi üdülési csekkünket, erre a munkahelyem az idén is ad, így lesz egy luxus hetünk belföldön! Már nem akarjuk jövőre tartogatni, aztán megint hosszabbítgatni. Még úgysem voltunk ilyen luxus helyen és szerintem az életben már nem is megyünk, mert én is jobb szeretem a nomádabb körülményeket, de kocsi híjján a vonattal és bkv-val való egyszerűbb közlekedést szem előtt kell tartanunk egy ekkora manóval.

Reni
Kép
prenata
 
 


Andy!

Rámolós Dani aranyos! :lol:
Nálam is lekerültek a műanyag edények és fel az üveg dolgok!

Reni
Kép
prenata
 
 


Reni, még nem sikerült, és kezdek morcos lenni. :evil: Szerintem korábban kellett volna észbe kapni és megvenni.
Hú, de jól néz ki ez a torta! Te ilyenkor meg bírod állni, hogy ne egyél belőle? Én nem, már benyomtam 3 muffint, a francba. :roll:
Vagy már nem fogyizol?
Vendég
 


Sziasztok!

Hát a vizsgám nem sikerült, de jobb lett, mint gondoltam, 55%-os...60%-tól lett volna meg, de mindegy.
Peti még mindig beteg, de mostmár legalább jó a kedve, de a szemein látszódik, hogy nincs minden rendben. Csak az a baj, hogy egyfolytában lázas, a kúp csak rövid ideig hat nála, de ma megkérdeztem a gyógyszerészt, azt mondta, más ne adjak neki.
Képzeljétek, hétfőn életemben először repülőre ülök, na jó, csak egy kis sétarepcsire (vagy nem is tudom milyenre, de nem valami batárra, az tuti), "útitudósító" leszek a helyi rádióban, nyertem. :D

Peti egyre többet jár, szinte már nem is mászik, hanem feláll, és sétál. Lassan már szalad is, mert nagyon rakja a lábacskáit.

Juca, hát én is úgy gondolom, ahogy írtad. Egyébként gondoltam rád, tegnap vagy tegnap előtt volt nálunk a helyi napilapban egy cikk egy Lyme-kórral fertőzött anyukáról.
koszos kislánnyal ne barátkozzál--> ez egy vicc. Majd az ő gyereke mindig csilivili lesz, nem? ÁÁÁÁÁÁÁ! Mondjuk ma az én gyerekemet is látni kellett volna, pedig hírből se voltunk játszótéren...ennek ellenre tiszta maszat volt.
Egyébként a beszéd terén egyetértek, de én néha az iskolás gyerekek tetteitől is falra tudnék mászni. De ahogy írtad, nem az én dolgom, hogy rászóljak...
Juca, tudod, még nem érezte magát készen a baba, hogy közétek érkezzen. Fel a fejjel, ott van nektek Kinga, és jönni fog az a tesó is.

Kimike, hát Peti már evett olyan sütit, amibe anyósom nagyban diót is tett, de ő csak a tésztájából kapott, diót már csak azért se adnék neki, mert elrágni még nem tudja, földimogyoró dettó.
A gondozónőt én megértem, és az anyukának is igaza volt, egyszerűen nem lehet minden gyereket egyformán szeretni. Ettől függetlenül biztosan törődik a többivel is, de tény, hogy mindenhol vannak kedvelt és kevésbé kedvelt gyerkőcök. Csak ezt nem verik nagydobra.

Reni, remélem, nincsenek Peti pöttyök.

Colett, azért vigyázz, mert épp most olvastam egy másik fórumon, hogy egy kicsi lányt el akartak küldeni átmosásra, de egy privát doki elmondta az anyukájának, hogy nincs rá szükség, mert eleve szűk könnycsatornája van, és minden betegsége a szemére megy rá, szóval ne csodálkozzon, ha sűrűn váladékos a szeme.
Ja, én a buszon hallok ilyen "tökéletes gyerek" sztorikat, és mondom mindig magamban, hogy majd elromlik. :)

Meteor, az a gáz, hogy nem sok mindent tudsz tenni, ha a másik gyerek szülője nincs a közelben, vagy magasról le van ejtve részéről, hogy mit tesz a sajátja. Mert neked nincs jogod rászólni, hogy ugyan add már át a hintát, mert ha mégis megteszed, és adott baba megsértődik, tutira jön a dühös anyuka, hogy miért szóltál az ő édes kicsi lányához/fiához. Így tűrsz, mondván majd megoldják maguk között, az élet sem fenékig tejfel.
Hm, legközelebb ne dolgozz ilyen szépen, mert lassan a Déli sarkon fog Guszti kikötni. :)
A játékok miatt én is begurulnék...mondjuk nálunk alapból szana széjjel van minden, szóval nálunk a rend lenne a furcsa.

Reni, hát igen, sajna az ilyen dolgok a kutyatartókat minősítik, tisztelet a kivételnek! De mondjuk a fentebb említett lapban tegnap elég érdekeset olvastam...az volt leírva, hogy vannak kijelölt helyek a városban, ahol a kutyák könnyíthetnek magukon...kérdem én, ha a kutyára rájön a szükség, hogy magyarázzam meg neki, hogy várjon még fél órát, még elérünk a kijelölt helyre??? Jó, kakil, és összeszedem. Vagyis én ezt tenném, ha lenne ebem.
Petinek boldog hófordulót, már csak egy hónap...
Hát én meg pont az ellentéted vagyok, ami mellben jó, az fenékben kicsi... :o
Folyadékügyben passzolok, Peti most megiszik napi kb. 6 dl tápszert, és kb. 2 dl vizet vagy teát, azt jónapot. Előbbit cumisüvegből, utóbbit sportkupakos üvegből kapja. A csőrös pohár nálunk nem volt nyerő, lehet, hogy megint előveszem, talán...

Kimike, remélem, tudtál venni bébiúszógumit, a miénk épp Corában vásárolt.
Addig örülj, míg Milán csak dörömböl, az enyém ilyenkor már hisztizik az ajtóban...mármint, ha nem engedem be a fürdőbe, vagy akárhova magam után, így nálunk a WC ajtó is tárva van.

Gombi, hát ilyenkor fő a fejem, hogy szegedi vagyok, biztos jó volt a tali. Sajna skype-ig nem jutok el sosem, így még értesülni sem értesültem. :( De mindegy, mert menni úgy sem tudtunk volna. Vagyis nem hiszem. Megkérhetlek arra, hogyha vmit szerveztek, priviben megírod nekem???
Nagyon édes a járó lánykád!

Marcy, hát én nem bírnék minden nap vasalni, havonta egyszer is nagy nehezen vesz be a dolog, nemhogy naponta...
Marci ügyességén felbuzdulva, tegnap előtt kipróbáltam, hogy Peti mit kezd az FP csigával, hát számára még mindig az alján levő gomb nyomogatása a legérdekesebb elfoglaltság ezzel kapcsolatban, ahogy Lreta Noémijának is.
Jó, hogy sikerült ülést vennetek, én most új sportkocsit tervezek venni, egy "többet tudót", ez meg kikerül anyóshoz.

Wkata, forgalmi dugó-hányás ügyben passzolok, Peti általában csak méltatlankodik, ha nincs meg a megfelelő sebesség, de Misiéhez hasonló tüneteket még nem tapasztaltam nála sosem.

Klarka, én a múltkor megtapiztam Peti zacsiját, egyszer fent voltak a golyók, másszor meg lent.

Lreta, édes kismaszatod van. :)

Kitti, sejtettem én, hogy vmi hasonló állhat a háttérben, a lényeg, hogy így vagy úgy, de rendeződjenek a dolgaitok, és Ádinak is jó legyen.

Bénianyu, az én fiam a sós után sem mindig iszik, ma kapott savanyú krumplit, utána megkínáltam vízzel, de nem kellett neki.

Oriandy, én is a tesztet tudom javasolni, én sem éreztem Petit... Én most várom holnapra Piroskát, ajánlom, hogy ide is érjen.
A képek láttan összeszorult a szívem...

Gabella, na ilyen szokott Peti is lenni, a lényegen alszik, aztán meg pörög, csak mi győzzük.
Vér és egybek miatt :( Remélem, legközelebb már nem kell ennyit túráznotok.

------------------------eddig tartott számomra a péntek.

Reni, ma voltunk a párommal a helyi volt kgst piacon, ott is láttam bébiúszógumit, igaz, nem kérdeztem rá az árára.
Jól néz ki ez a torta, nyam.

Oriandy, hát az ötlet tényleg jó, főleg, ha nincs a közelben hasonló üzlet és sok baba születik a környéken. Ugyanis mostanság fontos, hogy olcsón szerezzünk be cuccokat.
Ne aggódj, biztosan nincs gond! Képzeld, anyukám úgy járt a cisztájával, hogy felszívódott neki, pedig jó nagy volt.
Látom, Dani is szereti kipakolni a konyhaszekrényt.

Gabella, rám még jó a "régi" bikinim. De ha nem lenne, nálunk a Skálában láttam jókat, elfogadható áron. Ami most van, azt még a Metroban vettem.
Lackót jól kifárasztotta a kirándulás. :)

Klarka, hát szerintem a Dr. Puntos cipők kb. 3000 Ft körül lehetnek mindenhol.

Kimike, Peti ma nálunk másikmamázott délelőtt, napközben "sima" mamázott, délután meg a Tescoban volt velünk. Ja, és aludt kb. 3-3,5 órát.
Strandra én is mennék szívesen, de most, hogy Feri vidéken van hétközben, mindig van valami más dolga, maszekja hétvégére, így egyelőre "vegetálunk" ezen a téren.

Na befejeztem a litániát.

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Jó reggelit Mindenkinek! :-)

Ex, számomra furi, hogy egyetértesz a gondozónénivel. Az én értékrendembe nem fér bele, hogy egy gondozónéni a játszótéren, mint egy kofa visítozzon, hogy nem szeret minden gyereket és nem tud némelyikkel mit kezdeni. Nekem ez nem esett jól. Főleg azért sem értem, mert annyira édesek ezek a pici babák, egyik szebb, mint a másik, nem is tudom hogy lehet így vélekedni, hogy nem tud velük mit kezdeni, ha visszahúzódó vagy agresszív. :shock: Hivatástudata a béke valaga alatt, azt hiszem. :( A másik, hogy ha így is gondolja, tartsa meg magának. Így is félve hagyom majd ott a bölcsibe Milánt, hát még úgy, hogy tudom, hogy van, akinek ez a véleménye esetleg majd az én gyerekemről. Kivi leszek, hogy ha Petit oviba adod, akkor is ez lesz-e a véleményed. :wink:

Ma megyünk a gyerekszigetre. Szép napot Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek tegnap voltunk strandon. Noémi nagyon élvezte, ez a csaj egy vizipaci:))) Volt ott egy másik vele egykorú kislány olyan édesek voltak együtt. A meleg kövön "birodalmilépegetőztek" négykézláb közlekedtek, mivel a térdüknek kemény volt a beton. Annyira édesek voltak ahogy rástartoltak a labdára és lassított felvételen közeledtek felé, hogy szétröhögtük az agyunkat:)))
Alíg tudtunk eljönni, mert Noémi elkezdett bömbölni és vissza akart menni a vízbe, sajna csak 6-ig van nyitva a strand, de szerintem 7-ig nyugodtan nyitva lehetne, pláne hogy 4 előtt ki sem tudunk menni a meleg miatt.

Reni: Az a torta valami istenien néz ki nyaminyami

Ex: remélem Peti gyorsan meggyógyul, a vizsgád meg úgyis sikerülni fog:)))

Mennem kell, mert Noi elkezdte püfölni a billentyűt:)))
pussz Réka

Kép
Kép
lreta
 
 


Klarka Andrisának boldog hófordulót kívánok!

Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Nekünk megint szar éjjelünk volt. Péter fiam este 9-11-ig aludt, és úgy kipihente magát, hogy aztán fél 3-ig tombolt. A kiságyban ordított, az ágyban mellettem csak az orromat tekergette és pofozkodott. Viszont a lakásban tök jól elmászkált a sötétben! :shock: Nem értem én ezt! :roll: De már ott tartok, hogy ha a nap végén a gyerek hisztizik, én is sírógörcsöt kapok! A férjem szerint jó dolgomban sírok!! Nem ért meg! Azt sem értette, amikor ecseteltem neki, hogy több segítségre lenne szükségem TŐLE! Amikor főzők és ő van a gyerekkel a szobában, akkor időnként kirohan, hogy menjek be, mert ő éhes, vagy Wc-re kell mennie! Szerinte én nem eszem és nem Wc-zem, amikor kettesben vagyunk Petivel?! Férfiak!
Bocs, hogy kiadtam magamból, de jól esett!
Peti most alszik (bezzeg én ilyenkor nem bírok), aztán megyünk pancsolni a mamához!

Móni!
Én sem értem, hogy az ilyen ember miért foglalkozik gyerekekkel?! Nekünk nagyon aranyos óvónénink lesz, ha Peti jövőre bölcsibe megy!

Mikor lesz már Peti nagyobb, hogy elmondhassa, ha valami baja van???!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Hali.

Kimike, igen, akkor is ez lesz a véleményem. Persze tény, hogy ezt nem feltétlen kéne nagydobra verni, de hidd el, mindenhol vannak kedvenc gyerekek, vagy maguk vagy a szüleik miatt! És ezzel nem tudsz mit tenni, és nem feltétlenül a hivatástudattal van gond... Ugye írtad, hogy idős gondozónéniről van szó, na amikor ő a pályáját kezdte, még teljesen más volt a helyzet, de a fiataloknak ma nem adnak teret, így mi ezt vagy megszokjuk vagy megszökünk. Egyébként egy hónapja a játszón hallottam egy pályakezdő dadától, hogy egy helyi bölcsibe nem lehet bevinni Micimackót, mert csak egy póló van rajta...
És tudod, kinek ki a szimpi, lehet, hogy másnak épp az a dadus a favoritja...

Lreta, szupi, hogy élvezte Noémi a strandot, remélem, Petinek is tetszeni fog, talán a jövő héten eljutunk. Egyébként szerintem is lehetne tovább nyitva a strand, hétkor még bőven világos van.

Reni, hát nekem magamban (és esetleg itt) vannak ilyen dühkitöréseim. Az én férjem is dettó, ráadásul ő hétközben sincs itthon.
Nálunk is érdekes éjszaka volt, Peti kb. 11-ig bírta a saját helyén, na akkor apája kitette közénk, merthogy ő aludni akar...mindegy. Ja, én is várom, hogy Peti ne csak ö-ö-özzön. :)

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Peti!

Nagyon boldog hófordulót!


Andris!

Nagyon boldog hófordulót!



Reni!
Tortád szupin néz ki!!! Biztos fini volt...
Férjem hasonlóan "ügyes", mint a tiéd, ha rábízom Misit, mert vmi olyat csinálok, amihez végképp nem kéne csatlakoznia, akkor vagy 3 percen belül ott van, vagy 10 perc múlva rögtön szükség lesz rám a szobában vmi halaszthatatlan ügy miatt... :lol:
Ha lefut a kötődés (anyaragacs) kialakulása, biztosan egyszerűbb lesz, könnyebben ellesznek mással is a manók. Meg talán apa is belejön majd :lol:

Juca!
Most olvastam, mi történt Veletek.
Kitartás, rendeződni fog, és eljön Kistesó is hamar!
(Anyósoméknál mindkét fiút megelőzte egy-egy ilyen bajság.)

Kitti!
Sok energiát kívánok, küldök, és remélem, hogy hamarosan jobban leszel. Még borzasztóan fiatal vagy, akárki történhet veletek. Bár azért Hugh Grantre szerintem ne pályázz, annyira tényleg nem jó pasi :wink:


Misi elindult! Néhány métert tud menni egyedül, jellemzően feltett karokkal (mintha megadná magát), mert közben a mancsaival egyensúlyoz.
És újabb eredmény: immár 4 egymás után átaludt éjszakával büszkélkedhetünk!!!
Rajtam feltűnően látszik a pihentség, a hétvégén csomó vendégség volt, és mindenki külön megjegyezte, hogy mennyivel kevésbé vagyok nyúzott - hát, 6-7 óra felkelés nélkül csodákat művel.
Viszont az elmúlt két este nagyon nehéz volt, alig bírt elaludni Makika. Hogy a járás okoz-e egy felpörgetettséget, amiből nem tud lelazulni, vagy ez az időjárás zavarja, vagy hogy annyi új inger volt a vendégség miatt, fogalmam sincs, de a szívünk szakadt meg - halál álmosan ordított, pakolt az ágyában tegnap 1,5 órát, ma most talán elaludt, ez akkor félóra volt.

Mást most nem is tudok írni, totál ki vagyok nyúlva - most a vendégség miatt elsősorban, meg előtte sikerült végre rendesen kitakarítanom a lakást, ami nem kis meló volt.

Ja, még az építkezésről akartam: a vállalkozónk olcsó, pontos (főleg, hogy a műszaki vezetőnk nem veszi át a munkát, ha nem tökéletes, hanem kijavíttatja velük), de gyorsnak nem mondhatnám - de ez még mindig a vállalható kompromisszum. Úgyhogy eddig min. 1 hét csúszás van az eredeti ütemtervhez képest, ami még nem aggasztó, de ha még több lesz, az már gond az őszi esők miatt. No majd meglátjuk. 8)

Mindenkinek sok puszi,
Kata

Kép
wkata
 
 


Reni!Szülinapod alkalmából kívánunk neked nagyon sok boldogságot!! Kép
Andi és Dávid

Kép
Kép
veráska
 
 


Szisztok!

Bocsi, nincs semmi időm!

Ex! Gondozónő ok, hogy nem szeret minden gyereket, de ilyet mondani nem szabad! Én mondjuk azért háborodtam fel, mert az én gyerekem félénk és visszahúzódó, az oviban mégis kihozták belőle a legtöbbet, nagyon jó a logikai készsége, és másfél év alatt azt is megértem, hogy mentem érte, és közölte, hogy mért jöttél anya, még nem is hintáztam a játszótéren! Másnap később mentünk érte. Szóval szerintem csak az legyen gondozónő, aki mindenféle vérmérsékletű gyereket imád!!!!!!!!!!!!!! Az anyuka is simán járhat úgy, hogy megváltozik a gyereke, vagy éppen a következő nem lesz az átlaghoz tartozó típus, na akkor helyeseljen majd!

Tegnap anyóséknál strandoltunk, tök jó volt! Szombaton meg vettem a piacon két bikinit is, és darabja volt 1200 Ft! Csak a másikat tudjam eladni!

Még pár képet mutatok, aztán húzok mosogatni.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Andy! Ezek után megengeded Daninak, hogy ilyen koszos lánynak udvaroljon? :D:D:D:D:D:D

Pusz mindenkinek! Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Reni! Boldog szülinapot kívánunk!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Jó reggelit Mindenkinek! :-)

Kitti, Meteor, privi ment!

Gabella, hú de édes Mesi! :-) Milán is udvarolna neki, ha Danianyuka nem lett volna fürgébb. :lol: A koszos kislányokat kifejezetten szeretjük. :wink: Tegnap a homokozóban én is tetőtöl talpig koszos voltam, mert vizes volt a homok egy része. 8)

WKata: gratulálok Misinek, nagyon nagyon ügyi! :)

Reni, nagyon boldog 18. szülinapot kívánunk! :) :lol:

Mennem kell, mert nagyban főzök. :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

Ex,
a gondozónő kérdéssel nem az a baj, hogy nem szeret egyformán minden gyereket. oké, elfogadom, legyen így.
Hanem az, hogy kijelenti hogy ő az ilyen vagy olyan gyerekkel nem tud mit kezdeni. Halló, ébredjünk már fel, ő nem Béla néni a közértből akinek max. annyi kapcsolata van egy gyerekkel hogy mosolyog rá vagy nem mosolyog. Ennek az mbernek az a hivatása, hogy foglalkozzon a gyerekekkel. Minden gyerekkel aki ott van, nem csak a tündi bündi kedvencekkel, hanem MINDEGYIKKEL!
Neki tudnia KELL kezelni a visszahúzódot és az agresszívet is, mert ha nem tudja akkor nem alkalmas arra amit csinál.
Sarkítva kicsit ez olyan mintha egy banki ügyintéző azt mondaná, hogy ő nem képes megcsinálni egy lakáshitelt, csak betétlekötést. Vagy a fodrász azt mondja, hogy ő nem tud mit kezdeni a szőke hajúakkal, csak a barnákkal.
Ilyen nincs! Ha nem tud velük mit kezdeni akkor tessék más pályá választani.

Való igaz, hogy minden óvónéninek vagy gondozónéninek van esetleg kis kedvence, ez nem baj. A baj az, hogyha más gyerekekkel érezteti, hogy ők nemszeretem gyerekek.

Reni,
bódóg szülinapot!

Gabella,
tündéri maszat Mesi.

Kata,
inkább a lassúság legyen a vállalkozó hibája, mint a rossz munka és a megbízhatatlanság!
Ha meg lesztek vele elégedve lehet, hogy elkérem én is az elérhetőségét.

Az utóbbi napokban sajnos Panni is elég nehezen alszik el. Ugyan az elmúlt pár napban csak egyszer kelt, de tegnap sajnos háromszor is.
Valszeg az volt a probléma, hogy elfogyott a tejpép, így vacsira is cici volt és úgy tűnik ez már kevés neki.

Na most megyek, mert 12 darab ing vár vasalásra. Majd még próbálok jönni.

meteor
 
 


Csajok!

Köszönöm a köszöntést! Arik vagytok!

Kimike!
Köszi! :lol: +13 :wink:

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Ismét sokára tudtam jönni... A hétvégén apátlanok voltunk, irodai kiránduláson volt a férjem. Szombaton állatkertbe mentünk Julcsival meg egy barátnőmmel, nagyon élvezte a kiscsaj, minden állatra mondta, hogy "vau-vau". :lol: Jól elfáradtnuk a mászkálásban, este 8-ra értünk haza, gyorsan megetettem, fürcsi, aztán alvás. Még szerencse, hogy a Shrek ment a tv-ben, így elterelte Julcsi figyelmét a fáradtságról, vacsi alatt azt nézte, és persze akkor is mondta, hogy "vau", úgy látszik neki minden mozgó dolog, ami nem ember, az kutya. :)
Már egyre többet lépeget, az állatkertben is sokszor sétált mellettünk, és életében elsőzör lépcsőt mászott, nagyon aranyos volt.

Juca, sajnálom, és együttérzek veletek. :( És kívánom, minél hamarabb jöjjön a kistesó, és vele már minden rendben legyen!

Kitti, nagyon meglepett, amit írtál, főleg, hogy nem olyan régen volt az, hogy valaki vadidegen "beszólt" itt neked, és a férjed pedig olyan szeretettel állt ki melletted...

Ex, Petikének jobbulást kívánunk, Julcsi küldi a hatalmas cuppantós gyógypuszit! :)
Jó repülést, és szerencsés földetérést! :)
Ha lesz legközelebb tali, akkor szólok!
Ha taliznánk, Julcsi meg Peti már együtt sétálhatnának! :lol:

Reni, boldog szülinapot kívánok, Isten éltessen sokáig!

Benianyu, mint gyereklegeltető rendszeresen homokozó anya eléggé kiakadtam azon, ahogyan írtál a játszóterekről, és ahogyan minősítetted az odajáró embereket... Szerintem elég gáz, amit írtál, főleg, hogy valószínűleg fogalmad sincs arról, hogy itt a mi környékünkön, Zuglóban, milyen szép, tiszta, kulturált, bekerített játszóterek vannak, sok játékkal, ahol nyugodtan játszhatnak a gyerekek. Nekünk, paneldzsungel lakóknak ez a lehetőség adatik meg, hogy a gyerekeket szabadba vigyük (leszámítva a hétvégéket, amikor vidékre hazautazunk a szüleim telkére), és nagyon örülünk neki, hogy itt van alkalmuk a lurkóknak játszani, az anyukáknak meg beszélgetni.

Gabella, nagyon édes a kis maszatos! :lol:

Wkata, nagy-nagy gratula Misinek!!! :lol:

Na, eddig tudtam írni, felébredt a csajszim, és ebédet követel. :)

Még gyorsan teszek fel pár képet.
Kép
a kedvenc kutyus :)
Kép
kukkoljuk a zsiráfokat
Kép
fagyiztunk is :)
Kép
hú, de vicces állat vagy... :)

Kép
lépcsőmászás :)

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Tiszta rohanás a mai napom: posta, szolgáltatók, bevásárlás stb. Már 3-szor zuhanyoztam ebben a nagy melegben, na meg rohanásban!

Gombi!
Julcsika nagyon édes! Kutyusos kép nagyon tetszik!

Gabi!
Mesi nagyon cuki! Jó a medencéje! :lol: Mit evett?

Én is dobok pár friss képett:

Megkaparintottam apa csavaros dobozát:
Kép

Pancsolás előtt:
Kép

Én is akarom a fényképezőt!
Kép

Mi van a tv-ben?
Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Csak végigfutottam, édesek a képek!!!!!

Mézgombi!Nem volt szándékomban megbántani senkit, sajnos náluk ilyenek a játszóterek, csak irigyelni tudlak benneteket a klassz játszóterekért. Mostoha körülményeinkért ne harapd le a fejem.Nálunk 1-2 kivétellel, ami sajna csak autóval közelithető meg, az összes játszó haljáktalanszálló is, (volt h úgy hivtam ki a rendőröket, mert mata részegen feküdtek a padon, az én lányom meg hintázni akart, de nem mertem odamenni)a hintákat leszaggatták a tinik, a lesiklópályán az ülőkére poénból csomót kötöttek, igy a gyerekek nem tudnak ráülni, még a fűbe sem tudom letenni Benit, mert csikkes és kutyaszaros, és sajnos a szülők IQ-ja is elmarad ezek szerint az általatok ismerttől. Ezért irtam, hogy csak akkor szeretek menni, ha randizunk ott más családokkal. Pl. holnap is megyünk, hárnmas randi lesz, azt szeretem, de nincs kedvem összeveszni a tirpák apukával, aki nézi, hogy a tizenéves fia ugrál a bébihintán, és majdnem megver ha merek szólni. Az hogy nem tartozik a kedvelt elfoglaltságaim közé a játszózás egyéni szoc probléma, esetleg a fenti körülmények következménye. Ez már csak regressziós hipnózisban derithető ki.
Ja és én is panellakó voltam sokáig,még 2 éve is, sőt ott nőttem fel, mi több ma is az lennék, ha nem vettünk volna fel egy csomó hitelt,így semmi bajom apanellel,ezért ne te vedd magadra a kifakadásomat, sajna akiről szól az valszinűleg ennyi karaktert 2 év alatt sem olvas el.De a gyerekem babakocsijába behajitja az égő csikket.

Inkább beszéljünk a csemetékről, a tiéd pl nagyon édes, és látszik hogy élvezte az állatkertet. Benit még nem nagyon hatotta meg, kicsi még, de Blani miatt elmentünk a helyibe, ami csak park. Ha lesz autónk és kijutunk az itteni jó játszóra teszek fel róla képet, de bizisten holnap lefotózom a 3 közelit is.

Gab! mostmár tényleg küld be valahová ezt a Mesi sztárfotót, annyira édes kis maszat. Ezekkel az igéző szemekkel nagyokat fog hóditani.

Kata éljen a járó Misi, és kitartás az épitkezéshez, egy kis csúszás nem a világ. Mi karácsonykor költöztünk, de még festettek a festők, tökre kivoltunk. Gondolj arra milyen jó lesz.

Prenata boldog mindent!!!És a hófordulósoknak is puszi.
Ireta éljen a strand királynő.

Nem tudok most mindenkire reagálni, mert nincs már időm végigolvasni. Oriandy bámulatosak vagytok a kollégáiddal együtt én csak tudom, az intenziven kezdtünk,
Kép
nem tudott mit kezdeni a magzatvizzel, azóta is küzdünk az oxigénhiány okozta hipotóniával, de a 14. Dévény Anna kezelés után ül, laposkúszik, és a fotók tanúsága szerint is perceken belül mászik, sőt a kádban felállt, így ünnepélyesen lentebb vettük a kiságyat!!!!!!
Kép Kép Kép

Itt a hétvégi itthon pancsizás is.Szétcsúszólábakkal még nem megy a kutyázás. [img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1181568182.25.jpg%20[img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1181568268.68.jpg[/img] Kép [/img] Ez pedig itt egy nyári zápor, mely rabul ejtette a fiam.

benianya
ákosbenianya
 
 


szétcsúszó lábak lemaradt Kép

benianya
ákosbenianya
 
 


De jó képek, minden gyerek jófej és édes! :)

Benianya, mesélj ( ha akarsz), mi történt veletek szülés közben? Miért lépett fel oxigénhiány? Engem nagyon érdekelne!
Képzeld, bioságom még mindíg tart. :lol: 8) :lol: Ma karalábéfőzeléket készítettem, kölesfasírttal. Tittára ügyi vagyok! Úgy belejöttem ebbe a főzésbe, mint kiskutya az ugatásba. :lol:

Tandika, veletek mi újság? Nagyon régen írtál. :roll:
Vendég
 


Meteor! 1 hét van csak a csemetéink között!!!!most vettem észre. Csak azért jöttem mert lelkifurdim volt a játszó miatt és ma átg
zoltunk két csúcsforgalmi, dugós, kipufogógőzös főúton és elmentünk aTisza-parti játszóra. Kavicsos, megcsinálták a hintákat és csupa értelmes anyukát és apukát láttam. Csak a fák alatti padon aludt egy hajléktalan, de oda nem engedték a gyerkőket. Gondoltam keresek ebben a szocreál városban egy jót is, ha má
r annyit fikáztam a többit. Bár a környéken nem panelek vannak, hanem gimik, szálloda meg új épitésű társasházak, igy gondolom a panelesek, velem együtt a már emlitett és lefikázott térre kénytelenek járni. Azért nekem könnyű( nehéz is) dolgom van, mert minden reggel van egy ovijárat a Blanival, ahol Beni egy csomó szép környezetben lévő fajátékot lát, a többi ovistárs kistesója is az oviba jár játszani, vagyis a szülők összekötik a kellemest a hazsnossal, mennek a nagyért, mig beszélgetnek az ovónénivel, a kicsi kijátsza magát. délután is van ugye egy ugyanilyen kötelező járat, igy már nem annyira létkérdés a játszó.Meg ezzel a napi 2 járattal,plusz heti 2x busszal kenguruban gyógytornára zötykölődés, nem rángatom máshová Benit, nagyjából alszik ha itthon van.Ja meg eszik, az előbb 400 ml!!!!! karfiolt pipimellhusival!!!!!Én háztól vettem a biot, 200 volt a répa márciusban, a zöldségesnél 240 volt a nem bio. az alma 350 volt, a krompli is 200. a biopiacokat nem ismerem, nem bizom meg 100 sázalékosan bennük, én a galgahévizieket ismerem, ők sz
llitanak a Hippnek is, róluk tuti tudom, hogy a bio, bio. Most a barátnőm szedett sóskát, amit ő termesztett, tuti bio.Az olcót a pehelyre értettem 240 ft egy zacskó, olcsóbb mint a hipp, milupa tejpép.kimike, tök ügyi vagy h főztél.Kölesfasirt nyami nyami!!!

Röviden a szülésről:totál a méhszájon fekvő lepény miatt feküdnöm kellett 3 hónapig a végén, 4x véreztünk majdnem el, ennek a kórnak az a lényege, h ahogy nő a méh, szakad le a méhszájról a lepény, mert a mszáj a legvérzékenyebb. Mint a slagból úgy ömlött, az első kettőnél még csak az én életemről beszéltek, aztán már a Beniéről is. Közben kinyilt a méhszáj,, ferde ágy!!!A lepény ott függött a nyitott méhszájon érintkezve a majdnem külvilággal. A 3. nál közölték: nincs üres inkubátor, tele a kora és az intenziv is. Ekkor már láttam, h nem tudnak semmit tenni velem, szó szerint azt mondták a viziteken, minden nap ajándék és minden hét mérföldkő.Meg sem mert senki vizsgálni, igy meditáltam és agykontrolloztam. Az elején még csak Benivel beszélgettem, a végén már a méhemmel, lepényemmel, sőt az erekkel is. Mint egy őrült, az utolós vérzésnél álltam, ömlött belőlem telefröcskölte a kórtermet és meg kiabáltam, hogy elállsz, elállsz!!!A szülősztobára érve elállt. A parancs az parancs.Minden falat sajtot úgy nyeltem be, h épüljön be a lepénybe és lökje a fehérjét a babának. A 37. héten 4 napon nem mertek tovább várni, féltek h megint vérzek, és leszakad a lepény. augusztus 21-re kitűzték a császárt, de Beni még nem készült fel rá, én hiába mondtam neki, hormonális indulás, fájások sehol. A császárnál törvényszerű magzatviz a tüdőben szituval nem birkózott meg. A normál szülésnél kipréselődik a tüdőből a viz, jól kitalálta ezt a természet. Hát ennyi volt, CPAP-on volt, ami nem lélegeztető gép, csak valami hasonló, nagy nyomású oxigén. Na röviden ennyi.

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok Csajok,


Reni: Boldog születésnapot XXXI. szülinapot kívánok :lol: :lol: :lol: !!!



Bocsi, hogy én is ritkán jövök (egyenlőre), de holnap lesz a legpocsékabb vizsgám :( !

Drukkoljatok!!!!!!!!

Addig is egy kis nézegetnivaló :lol: !

http://picasaweb.google.com/zsiklai

Puszi

Eni

Eni
marcy
 
 


Sziasztok!

Reni: nagyon boldog szülinapot! Fiatalokkal az erő! Látom azért Peti sem hagy neked nyugtot. Így a képeket elnézegetve ő is egy kis pakolós!

Mézgombi: nagyon tetszenek a képek! A lépcsőmászás tündéri! Kornél is csinál ilyet, de ő még nem megy! Egyébként ő is mindent kutyának néz, de a vau helyett (nem bőbeszédű), ő csak annyit mond, hogy uuu

Marcy: megy drukk ezerrel!

Benianya: nem semmi amin átmentetek! Viszont Ákos tündéri kisfiú és feledteti a borzalmakat! Csak az őszinteség miatt, a játszóteres megjegyzés miatt én is leszúrtalak volna. Persze így utólag olvasva érthető a helyzet. Mi imádunk játszótérre menni, és szerintem a szocializálódáshoz kell is. Ma például iszonyú maszatosan szedtem ki a homokozóból! :lol:

Kimike: egyre inkább az az érzésem, hogy Te kellesz nekem! :lol: A vasalni valót egyszer már majdnem küldtem, most Te küldhetnél kaját.
Hogy mindkét esetben én járok jól, az mellékes!
:oops:

Képzeljétek, a múlt héten csütörtökön belecsapott anyuék kéményébe a villám. 4-es társasházban laknak, a kémény kidőlt, megsérült a tető, mindenkinél tönkrement a tv, anyuéknál egy tv + egy videó, a videó megvédte a másik tv-t, most legalább van mit nézniük. De a legnagyobb probléma, hogy szombaton még a Mazda sem indult. Na, ekkor nagyon beparáztunk, mert a szerelő szerint 2 millió Ft a kár, ugyanis a villám tönkretette az elektronikát a kocsiban. De aztán kiderült, hogy valószínűleg nem erről van szó. Holnap már többet tudunk.

Kornélnak ma nagyon hisztis napja volt. Az elmúlt 11 hónap alatt ilyet még nem csinált. Most igyekszem gyorsan berakni az ágyba.
Jó éjt mindenkinek!


Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Sziasztok!

Bocsi megint az eltűnésért, de mint írtam már, elkezdődtek a munkálatok az udvarunkon, így elég sok dolgom lett a gyerkőc mellett! Na, de nem panaszkodok, hiszen nemsokára gyönyörű udvarunk lesz, de az biztos, hogy a napokban senkit nem kell altatni!! :lol:
Reni! Boldog szülinapot!!

Gabella!!
Meske még koszosan is gyönyörű! Naná, hogy udvarol neki Dani!

És most megyek, is, mert igen fáradt vagyok, és holnap korán kezdődik a nap (a munka 6-kor és gondolom a betonkeverő ébreszti a ház gyermekeit is :cry: )

Dobok pár képet azért, hogy nem vesztünk ám el!!

Kép Vasárnapi fürdőzés

Kép \"Bandázás\"

Kép Dani segített talicskázni a betont...

Kép Egy örök emlék...

Kép És ami elmaradhatatlan (Malacka után)...

Kép Jelenleg így néz ki a dolog...


Puszi mindenkinek! Amint tudok, jövök!!!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Hali.

Látom, mindenkinél zajlik az élet, talán szerdán idejutok hosszabban is, a képeket is csak átfutottam, de mindenki bébije nagyon zabálnivaló!

Csajok, javítsatok ki, ha tévedek, de azt hiszem, mindegyik gondozónős hsz-emben leírtam, hogy azzal én sem értek egyet, hogy kiteregeti a témát!
És egy költői kérdés: aki tanár, az is tud mindegyik gyerekkel kezdeni valamit? (Most itt ne arra gondoljatok, hogy az egyik visszabeszél, a másik meg nem, hanem az alapvető érzelmekre, vagy arra, amiről szó volt...pl. hogy segítsen a tanár, ha nem kérik meg erre.)

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Pálinkás jó reggelt mindenkinek!

Nagyon elmaradoztam innen mert szerencsére Panna 4. hete jár töretlenül a bölcsibe hétközben, hétvégén pedig kint vagyunk a nyaralóban.
Még visszaolvasni sem volt lehetőségem.

Ma megyek vérvételre mert nagyon fáradt vagyok és megnézik, hogy nincse valami baj a vérképemmel.

Rohanok mert öltöztetni kell a csajokat nemsokára indulunk bölcsibe, oviba, yardra.

Pusz mindenkinek!

Kép

Kép
katus73
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?