Új privát üzeneted érkezett!

BOLDOG SZÜLINAPOT KRISZTI!!!!
Kép
ilgya1
 
 


Kriszti!!!!!

BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Marietta!

Boldog Szülinapot!


Kriszti!

Isten Éltessen Sokáig!


Puszi, Dodó, Jutka és Babe
jatka
 
 

 
 

Ahhoz képest,hogy két kismamánk van sose látunk uh képeket :cry: :cry: :cry:
ilgya1
 
 


Drága Ildikó!

Sajnos még nem sikerült a 4D-s dvd-ről fotókat kimentenem! :oops: Nem mondanám, hogy dolgozok az ügyön (egyrészt, Dórinál csináltam, de már nem emlékszem hogyan :(), meg azóta itt van a Párom lánya és ilyenkor nemigen jutok géphez!
Még a családnak sem küldtem semmit...max. keddre ígértem oda is... De a dvd-t átvihetem, ha gondolod! :lol: :lol: :lol:
Ráadásul tegnap este fiúnak néztem a Pocaklakómat a 4D-n (Vkik beletették a bogarat a fülembe :roll: ), de ma már nem láttam AZT a bizonyost! :lol: :lol: :lol:
Monnyuk megnézték a medencéjét is, a csóka látta is a nemét, de miután nem akartuk tudni, leállította a felvételt, monitort meg kikapcsolta! :lol: :lol: :lol: Szóval találgathatunk még!!!! :lol: :lol: :lol:
Az bizti, hogy Ő is nagy baba lesz, most 1,5 kg körül van, ami minimum 3,6 kg-t jelent szülésre.... Óriásbébi és beleszerettem az első fotó alapján.... :oops: :oops: :oops:

Puszika, Dodó, Jutka és a Törpe 29+5
jatka
 
 


Jól van na :oops: .......csak olyan kiváncsi lettem volna a kis Rebekára is,na meg a ti kis Anonimusotokra is. :D remélem azért később képeket kapunk :oops: :cry: :D

Akkor mégegy óriásbébi? :D Na nembaj az a lényeg,hogy minden rendben vele. :D

Andi? Már meg se merem kérdezni :oops:
ilgya1
 
 


Ildi,
az uh képek nem létének oka, hasonló Jutkáékhoz :oops: Még a családnak sem küldtem. :oops: De ha meglesz a baba, többszörösen pótolom!
Kérdezd nyugodtan, még egyben vagyok...
Épp hétvégén szerelte össze Laci a kiságyat, Lőrinc meg boldogan segédkezett benne. Én meg egyfolytában mosok meg pakolok. Ja, és agyalok, hogy hogy lesz majd Lőrinccel, amíg szülök és amíg kórházban leszek. A szüléstől is kezdek egy kicsit izgulni, mert azért nem volt az olyan kéjmámor.... :roll: :shock:

Puszi!
idna
 
 


Bocsika,hogy ilyen kiváncsi vagyok,de olyan jó egy kicsit nosztalgiázni...igaz én ekkor már türelmetlen voltam inkább,mint izgatott,de jó átélni így is. :D

És már megértem,hogy ti miről beszéltetek akkor :D :wink:
ilgya1
 
 


sziasztok!!!!

Hát igen a második gyerek szülése bonyolultabb. Amikor Mariettát szültem, akkor át tudtam magam adni teljesen a szülés "szépségeinek". Viszont amikor a SÁrát szültem, akkor folyamatosan a Mariettára gondoltam. Na, jó a kitolási szakban már nem. Pedig éjjel szültem, és mire felébredt a Marietta szinte otthon volt apa is. Este még elmondtuk neki, hogy lehet reggel nem leszünk itthon, ha a tesónak kedve támad megszületni. De amikor már az osztályon voltam és velem volt a Sára, akkor meg tök ritkán jutott eszembe a Marietta, lelkiismeretfurdalásom is volt miatta, annyira elmerültem a kiscsajban. De gond nélkül átvészelte Marietta azt a pár napot, mindennap bejöttek apával, tudta hol vagyok, és miért. Valóban nekem volt a nehezebb.
Igen az ember el se tudja képzelni hogy a gyereke mit is csinálhat nélküle, és elég szar érzés, hogy ő tök jól érzi magát nélkülem is. Jó persze, ehhez már elég nagynak kel lennie.

Na és megvolt a szülinapi buli is!!!!! Az én 4 éves nagy lányom.
Ahogy írok átélem újra a születését, annyira friss az emlék, aztán tessék már 4 éve volt!!!
Nagyon jól sikerült: már túl voltunk a kerti kajáláson, tortabontáson, ajándékozáson, amikor bezavart minket a lakásba az eső. De addigra a gyerekek, már kitombolták magukat és nagyon édesen eljátszottak a lakásban is.
Majd próbálok képet is feltenni
[/img]

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Képek: Kép Kép Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK KRISTÓF!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,nagyon jó képek!

Tök jó az a Marietta felirat a kerítésen! :D Te csináltad?
És a torták is nagyon guszták! :D
Biztos jó volt a buli!!!
Látom nektek is a kert egy játszóházhoz hasonlít :D

A szüléssel kapcsolatban nekem pont fordítva volt,az elsőnél annyira tapasztalatlan és tudatlan voltam,azt se tudtam mi az a szülés :? csak nyomtam és fájt,és iszonyatos volt.....
Rékánál meg teljesen átadtam magam az érzésnek és felkészültem,amennyire fel lehet készülni az ilyesmire. És sokkal szebb élmény volt,mert tudtam,hogy mi vár rám(úgy nagyjából)

Dávid meg jó kezekben volt,nem is hiányoztam neki,nem keresett,ő jobban hiányzott nekem :shock: a kórházba is mikor bejöttek le se szart szinte,azt hitte,hogy ez így normális. Tök jól el volt az apjával.

KRISTÓF!
Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Bocsi az elírásért (és a félrevezetésért), de a Kristófnak szülinapja van ma!!!!!!

BOLDOG SZÜLINAPOT KRISTÓF!!

A felíratot nem én csináltam, az egész kertdíszítés apát dícséri!!
De a tortákat én sütöttem! És én szültem az ünnepeltet (hi-hi-hi).

Alakul a kert, úgyhogy próbálok egy jó időpontot találni egy kis összeröffenésre!
Ildi nekek még mindig jobb a délután??
SZANDRA! eltüntetek! Nektek mi a jobb? Mindig van autód??
Válaszokat várok és kiokoskodom a napot.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!

Vagyis Kristóf! Ne haragudj... :oops:
Néztem is hogy hol van írva Kristóf névnap,mert az én naptáramban nincs :oops: :oops: :oops: hú de ciki,ezt benéztük :D

Nekünk szerintem jobb a délután,de ez változó,adott naptól függ,nem tudok előre tervezni,sajnos.
Ha apa megy dolgozni,akkor jobb délután,ha nem megy akkor délelőtt is jó,kiv. csütörtök./angol/
ja és 13-a se jó,mert akkor a Városligetben talizunk a 2006/2007 téli babákkal. :D

A címet kérem priviben!

többiek,hol vagytok?
ilgya1
 
 


no akkor, lányok csütörtök délután nálunk????
Várunk mindenkit szeretettel!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntést és bátorítást :oops:

Kedves kismamák! Mikorra is várhatóak a babák érkezése?

Gyöngyi látom jó volt a buli! :lol:

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Vagyok vagyok csak ez a szupi idő mindig kihív minket a kertbe és úgy el vagyok maradva mindennel itthon mert ugye az emeleti lakás átka, hogy kénytelen vagyok :wink: lent lenni a gyerekekkel. Este meg ha feljövünk akkor próbálom a lakást helyrepofozni de baromira nem megy aztán mire elalszanak ezek a büdösek addigra örülök, hogy nyugi van. Ezt képes vagyok kb fél órát élvezni aztán bealszom a fotelban itt kint apa felébreszt, hogy menjek már be az ágyba én meg morgok mint egy bolhás kutya mert teljesen fel tudok háborodni, ha felébresztenek de persze akkor is kapna ha nem szólna és én itt kint aludnék... 8) 8)

Szóval:

Minden drága kis tündérnek nagyon boldog születésnapot és névnapot kívánunk!

Hát nem semmi, hogy mennyire nőnek ezek a drágák. Tényleg még csak most volt, hogy kibújtak aztán már egyre több a gyertya a tortán. Még szerencse, hogy mi nem öregszünk ilyen ütemben képzeljétek az milyen durva lenne :wink: :lol: .

Andi!
Hidd el nagyon jól fogja magát érezni Lőrinc az apájával. Igaza van a Gyöngyinek, hogy "sajnos" ez csak nekünk ilyen rossz. Ezek a kis büdösek sokkal könnyebben veszik az akadályt mit mi az hinnénk (hál istennek). Mondjuk nálunk a Tami akkor nagyon sírt mikor a látogatás végén nekik haza kellett jönniük így a párommal megbeszéltük, hogy a Tamival csak telefonon beszélek és nem hozza be majd csak akkor amikor már mehetünk haza. Nálunk ez nagyon bejött mert a Tami nagyon édesen mesélt a telefonban mindent, hogy nekem is sokkal könnyebb volt azt hallani, hogy mennyire jó a kedve. Persze aztán mikor jöttünk haza olyan furcsán nagnak tűnt a Tami mert nem láttam 3 napig és az Edóka meg velem volt egész nap így az ő méreteit teljesen megszoktam és a Tami hozzá képest olyan oltári nagy volt. Tényleg te hol is szülsz? Már lehet, hogy írtad csak nem emlékszem :oops: :roll: !

Ildi!
Azért te is tehetsz fel képeket a gyerkőcökről nem csak a pocakosok! :roll: :) Különben tényleg nagyon durván újraéli az ember a sajátjai születését amikor valaki más vár babát. Ja tényleg a krém.... te mit tudtál meg, hogy annak mi a neve?

Kriszti!
Téged is Isten éltessen sokáig. Húha jogsi...., gondolom jó sokba kerül manapság mert még mikor én csináltam már akkor sem arról volt híres a téma, hogy valaki megússza 100 alatt....!? Hogy tetszik a kinevezéses pozíciód? Sokat változott így a munkád?

Gyöngyi!
Eddig úgy néz ki, hogy nekünk jó a csütörtök délután. Igaz csak kb 3 utántól mert addig alvás (vagy 4től) vagy mikorra gondoltad?
Nagyon tudsz süti ügyben alakítani, tényleg csütörtökön ráérünk csak akkor menni ha kész a vendégváró :lol: :wink: :lol: :roll: :lol: . Persze persze valami alakkímélőre gondoltam... :roll: :lol:

Anett!
Hogy haladsz a diétáddal? Ha már így a sütiről volt szó! Én is akartam csinálni ezt a 90 naposta de a doktornéni azt mondta, hogy ne majd csak ha nem szopiztatok már... :( :oops: . Így marad a torna de a baj az, hogy elkapott az a "betegség" amiről a Gyöngyi és a Nóra beszéltek múltkor a játszón mikor ott voltunk, hogy eszeveszett módon kívánom az édességet mióta megszületett az Edina........ :roll: :(

Na megyek aludni a fotelba :wink: :lol:

Puszi mindenkinek

Szandra és a milédibédik

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Jaj Szandra de naív vagy: alakkímélő süti. Na persze, hogy könnyebb legyen a diéta?
Szóval, Ildi, Szandra Ti jöttök, várunk!
én is arra gondoltam, hogy alvás után, bár Marietta nem alszik. Sára igen, de itthon lesz apa és tud rá vigyázni, amíg mi a kertbe vagyunk.

Anett?? Nóra???
Judit, Andi - gondolom nálatok mostanság minden bonyolultabb, de azért várunk Titeket is!!!!
Kriszti Titeket is várnánk.....

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Kriszti, nekünk elvileg június 17-18 körül várható a baba érkezése. Szerintem jövő héten meglesz, biztos vagyok benne. :wink:

Szandra, láttalak ma benneteket az autóból, mind a négyen együtt sétáltatok, intettem is, csak nem figyeltetek.
A Szent Istvánban szülök, ahol Ildi is. Lőrinc is ott született.
Azért valahol remélem is, hogy Lőrinc ellesz majd nélkülem, és tudom is, hogy nekem rosszabb lesz, mint neki.

Gyöngyi, nekünk elvileg jó a csütörtök délután, csak pont aznap megyek uh-ra, ctg-re és vizsgálatra is. Nem tudom, meddig tart az egész, mert volt már mikor fél 2 - 2 körül értünk haza, és ilyenkor nagyon elhúzódott az ebéd és alvás. Így nem ígérek semmit, de szeretnénk menni.

Puszi Mindenkinek!
idna
 
 


Sziasztok! :-)

Bocsi a zavarásért! Azt szeretném kérdezni, hogy érdekel-e valakit sok-sok MESE dvd (Pl Thomas a kismozdony, Sam a tűzoltó, Dóra a felfedező, Noddy, Eperke, Teletubbie, Micimackók, Kisvakond, stb.), felnőtt filmek, TORNA dvd ( Rubint Réka, Norbi, Béres Alexandra, stb)ZENEi cd-k (pl Babazene, Halász Judit, Kaláka, stb)?
Ha igen, írjon nekem a discmano @ gmail.com címre, és küldöm az infókat.

Köszi...

További szép napot:
Titati

:-)
titati
 
 


Sziasztok!

Kristófnak boldog szülinapot kívánunk mi is!

Gyöngyi!
Kaphatunk egy címet priviben? Elméletileg tudunk menni, bár remélem jó éjszakánk lesz és Cini után el tudom altatni a Mucusomat! :) Újabban szeretek szundizni Dodóval délután, persze csak akkor tudok, amikor nem fél órát alszik csak! :lol: :lol: :lol: Tegnap is bebuktam, mert mire ledőltem a nappaliban, kb. 25 perccel azután, hogy elaludt, még le sem csuktam a szemem és már jött ki a hálóból.... Kissé kiborultam....

Ildi!
Nem toom feltenni a fényképeket ide, mert nem engedi lekicsinyíteni... Nem értem miért.... A mappamegosztás meg nem toom Veled miért nem sikerül most.... :( :( :(

Kriszti!
Mi augusztus 14-15 körül gyarapodunk! :D :D :D

Most mennem kell, Anyós itt van.... Csak altatás alatt sikerült írnom.... :):):)

Puszika, Dodó, Jutka és Törpe 30+1
jatka
 
 


Hát nem tudom milyen hülye idő ez!!
Kezdtem örülni, hogy süt a nap, erre megint jött egy jó kis zuhé!!!
Remélem felszárad holnapra a kert!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Ja igen a címet mi is kérjük mert aztán félő, hogy nem találunk oda :-)))

Képzeljétek ez a büdös csűrhe nem vette fel az én drágámat az óvodába :evil: :evil: . Szegénykém minden nap mikor szól, hogy pisilnie kell akkor megkérdezi, hogy most már mehetek oviba!?

Hát most próbáltam megmagyarázni neki, hogy nem vették fel de majd egy kicsit később biztos, csak nagyon sok a gyerek erre közölte, hogy nem baj aztán el is ment a kert másik végébe játszani..... :roll: .

Na majd holnap jól megbeszéljük a Gyöngyinél ha felszárad a kert.

Szandra

szandrakiss
 
 


Gyöngyi, ha holnap nem lesz zuhé, akkor van esély a kert felszáradására, különben.... :shock:

Szandra, minket sem vettek fel oviba, de nekünk ezt nyíltan meg is mondta a vezetőnő a beiratkozásnál. Nektek mit mondott akkor?
idna
 
 


Szandra,nagyon sajnálom,hogy nem vették fel Tamit az oviba. :( kiváncsi vagyok holnap majd a történetre,mert akkor miért biztattak :evil:
A krémről annyit tudtam meg,hogy a piros krém,de ha minden igaz kértem jelszót és akkor meg tudom én is keresni,talán holnapra kiderül. :D

Na szegény apa!Nyuszikás verzió bejátszik Kép


Anett,ti jöttök? Mert akkor elviszem a fényképeket :wink:

Jutka,pedig jó lett volna,ha átjönnek,Andival is szarakodott,asszem vele se tudtunk szinkronizálni. :(


Gyöngyi,nem kell ám készülni!

Nóra,most te tűntél el!

Ja és ezt az üzit egésznap írtam :oops:
ilgya1
 
 


Andi!

Azt mondta, hogy szerinte majdnem tuti, hogy felveszik a Tamit fél napra, bízzak benne nyugodtan. Hát köszi. Az a baj, hogy baromira nem fogják fel, hogy mennyire igényli a gyerek. Na mindegy....


Jaj, azt szerettem volna már megkérdezni, hogy valamelyikőtöknek nincs meg véletlen a Hófehérke és a hét törpe, vagy a Csipkerózsika v. 101 kiskutya Walt Disney mesefilmben mert egyszerűen nem lehet megvenni sehol a Taminak meg ezekről mesélek mostanában és tökre érdekelné a mese is. Ha esetleg meg van valakinek akkor szívesen venném ha a holnapi talira elhozná, ígérem másnap visszaviszem amint átírtam, előre is köszi.

Szandra

szandrakiss
 
 


Kép
Kép
Kép

Kösz, nem!
Kép
ilgya1
 
 


Szandra,nekem megvannak,csak sajnos nem tudom hol...
videókazettán is jó?(ha megtalálom...)
ilgya1
 
 


Szandra!

Nekünk megvannak a filmek!
Ha hozol lemezt át is másolja Sanyi amíg itt vagyunk.
De el is viheted, ahogy jobb!

SÜT A NAP!!!!!!
Várunk mindenkit délután!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Sajnos mi nem tudunk menni! Bocsika.... :(:(:(

Pusza...
jatka
 
 



én is pont ezt akartam mondani :D
ilgya1
 
 


bocsi lányok, de elküldtem a címet priviben, Ildi kérdeztelek is, hogy átment-e, nem reagáltál, azt hittem jól csináltam. ezek szerint nem.
Megpróbálom mégegyszer, és e-mail-ban is. Sajna béna vagyok

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Átjött Gyöngyi! Köszi!

Már írtam neked,hogy lehet,hogy később megyünk,mert Dávid 2 fele aludt el sajnos. Majd azért igyekszünk,hogy legalább fél 5 re odaérjünk.

Nagyon hűlye vagyok,már ezerszer mondtad,hogy hol laksz :oops: tavaly,minden héten kétszer arra jártam angolra a suliba :shock:

Judit,miért nem jösz? :(
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Szandra!
Köszönöm!
Hát bizony manapság 120 körül van ha elsőre átmegyek!
A munkám nem igen változott, ugyanazt csinálom mint eddig csak már van ereje a szavamnak bár ezt még nem mindig tapasztalom.
Tudod valahogy nehéz elfogadni hogy nem csak a főnök "dirigál".
Pedig nem ezt teszem csak próbálom őket irányítani egyenlőre még "együttműködnek". Próbálom nem mutatni, hogy na kivagyok én ezért talán nem is fognak megutálni. :oops:

Gyöngyi!
Köszi hogy gondolsz rám nagyon aranyos vagy! :lol:

Andi Jatka!
Nagyon elment az idő! Ennyire lemaradtam s elment az idő?!
Kitartás lányok! Ketrin is augusztusi: 21 :lol:

Már voltam kreszen 3x :lol:
Ma úgy jöttem mi hogy tuti megbulom a vizsgán ma valahogy nem fogott az agyam mindig elakartam engedni az egyenesen haladót még ha nem is neki van elsőbsége!
Hát nem olyan egyszerű mint gondoltam bizony belebukhat az ember a kérdésekre egy egy szó vag apró részlet és ugrott is a 3 pontos kérdés! :oops: :evil:
Szóval holnap megyünk Egerbe a gyerekekkel vasárnap meg kerti partizunk hétfőn kresz. Mikor fogok tanulni? :cry:

Jó hétvégét mindenkinek!

Ildi!

Aranyos Réka!
Egyébként hogy álltok? Már rég duncsiztunk!

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Csajok!

Ki hogy van a mai tali után?

Én,bevallom,rég röhögtem ennyit :D

De itt van 11 óra és sehol senki msn-en :shock:

Épp kiheveritek a délutánt? :lol:

N.

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Tök jó volt a tali,biztos híztam egy kilót a nevetéstől. :D majd a képeket felrakom.
Gyöngyi,köszönjük a vendéglátást!



Szia Kriszti! Valamikor beszélhetnénk tényleg. Először azt hittem,hogy vizsgázni voltál kreszből 3x,kicsit szőke vagyok ma. :x :D hogy állunk???Ne tudd meg..... :(
lent még rakják a követ,és tapétáznak,a fürdő majdnem kész a lenti. a hálószoba sehol,és a konyha sincs sehol,anyósomnál főzők vagy ő főz nekünk általában.Még szeritnem kb. két hó.
(fönt már egész jó,még egy két berendezési cucc azért kell.
Csinálj képeket Egerbe!
Kerti party??az tök jó. a ma délután is az volt,igaz csajok? :wink: :D

Nóra,én itt vagyok! :D de most én esek le a székről,úgyhogy le is estem sziasztok
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat. Az a muffin nagyon ütősen jó volt, bárcsak én is tudnék ilyen fincsit sütni....., vagy addig jó amíg nem tudok mert ígyis 3x nagyobb vagyok a kelleténél hát még akkor. :oops: :roll:

Szóval nekem ne vetítsetek, hogy itt mindenféle éjszakai traccsparti van mert én itt vagyok és azon kívül sehol senki :wink: :) .

Most kénytelen vagyok lefeküdni.

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra!
aloe heat lotion

ja és annyira sajnáltalak szegénykém,0 óra 13 perckor le kellett feküdnöd :D :D :D

tényleg jó volt a muffin!!!
ilgya1
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Nagy Tami csinálta:
Kép
Kép
Kép
***
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
ilgya1
 
 


nem azért ,de nekem tegnap 0:23 perc volt :oops:
ilgya1
 
 


Ez igen lányok, Ti aztán bírjátok az éjszakázást!!Na én ennyire azért nem vagyok friss!!
De a buli tényleg jó volt, majd ismételjük! Úgyis maradt annyi minden, hogy elég lesz a következő partyra.
Tök jók lettek a képek, csak némelyik aljas módon meglepő, és még fel is rakod Ildi....!!!!
Haláljó ahogy körbeülték a gyerekek a fagyit - jó ötlet volt. Tényleg valamelyikőtök evet belőle??? Én megkóstoltam, de szerintem az egészet benyomták a gyerekek. Én imádom amikor így pusztítanak!!
Ezért érdemes főzni, sütni, vásárolni.
Na az én lányaim úgy elfáradtak, hogy a Sára csak 6-kor kelt egy kis ciciért és aludt tovább 8-ig, Marietta fél9-kor kelt!!!!!!!! Már csak azért is megismételjük, hogy legyen ilyen jó éjszakám máskor is.
Jó ez a banda csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Azta a .........a....a.....Tami csinálta :oops: :oops: :oops: :wink: :D én csak felraktam :D

Nem ettünk a fagyiból szerintem :D

Nekünk nagyon szar éjszakánk volt,úgyhogy többet nem megyünk... :? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Annyi élmény érte a Rékát,hogy egyszerűen nem akart elaludni,pedig csak hasra szoktam rakni és aludni szokott tök egyedül,addig van időm a Dávidra. De tegnap olyan nyugtalan volt,hogy ihajj. Kb. fél 3-ig kínlódtam vele,aludt fölkelt,aludt fölkelt...nagy nehezen elaludt,erre felébredt a Dávid. Átjött hozzánk,alig fértünk el,akkor pisilnie kellett,kakilnia kellett,inni kellett,menjünk vissza az ágyába,stb...ezt kb. játszottuk 5-ig. Ja és bekakilt mind a kettő. (Mármint a Dávid a wc-be)
Nagy nehezen elaludt a Dávid,6 fele, felkelt a Réka. :D Szopi közben elaludtam a fotelben :? egy órát még elvolt a kiságyában ébren,majd galád módón hasra raktam,és elaludt. Dávid kb. fél 9-kor kelt megint,Réka úgyszintén,de már visszaaludni nem tudtam. Gyorsan kértem apától egy életmentő kávét,aztán elkezdtem pakolni.

Szóval mikor lesz a következő tali? :D
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat! :D Köszi Gyöngyi! Én bevallom, hogy a délelőtti orvososdi és a délutáni parti után már fel sem bírtam ülni a székre, így leesni sem állt módomban..... :lol: :D
A nevetéstől én is híztam 1 kg-t legalább, a többi meg -tudjátok- a bokámon van.... :lol:
Hú, csajok, én azt hiszem, most is elhúzok lefeküdni. Kihasználom, amíg Lőrinc alszik..., mert tudjátok: jövő héten szülök! :lol: :D :lol: :D Megbeszéltük tegnap!

Puszi! :D
idna
 
 


Hát ILDI sajnálom, hogy ilyen szar éjszakátok volt, lesz ez még így sem.......

Jővő hét kedd, szerda??????????? Ismétlünk???

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Hűűűűűűhaaaaaaaaaaaaaa.............
De lelkes a társaság! :lol: :lol: :lol:

Jövő héten sajnos megint nem tudunk csatlakozni.... Kedd délután dokizok, szerdán meg már elutazunk....
Ez a mi formánk, amikor "végre" tali van, nem tudunk menni.... :cry: :cry: :cry:

Ildi!
Nagyon sajnáljuk az éjszakát... Nálam jobban kevesen tudják azt milyen kemény az éjszakázás... Bár Gyöngyi is tudna mit mesélni, de Vele még nem dumáltuk át a témát....

Andi!
Akkor már nem talizunk Veled pocakosan! :lol: :lol: :lol:

Szandra!
Sajnos megint nem tudtunk megismerni Titeket! :(:(:(

Talán ma már jobban vagyok... egészségileg (pocakilag) legalábbis....

Puszi, Dodó, Jutka + Törpe 30+3
jatka
 
 


Sziasztok!

Tényleg jók lettek a képek csak attól a muffintól olyan nagynak látszik a hasam meg a seggem hát én ezt nem értem. :wink: :roll: :lol: :lol: . Pedig direkt diet sütit rendeltem a Gyöngyitől. Na sebaj ma is voltam tornázni.

Ildi!
Sajnálom, hogy ilyen ramaty volt az éjszakátok. Tényleg annyira fel tudja borítani ezeket a kicsiket egy "kicsit" több inger. Nálunk a Tamit volt nehéz elaltatni (másfél óra után feladtam és átadtam apának a terepet).

Gyöngyi!
Mégegy ilyen remek buli :D , akkor már rögzítjük papíron, hogy ki milyen feladatokat fog ellátni a mi kis magánvállalkozásunkban. A Nóra és az Andi szerepe adott. A többieknek meg találunk valami köztes melót :wink: :lol: .

Ja és persze az Andinak csak a hét második felében lehet szülnie mert program van. :lol: :roll: :lol:

Különben ha a társaság nem vevő akkor a játszótér még bejátszhat.

Köszönjük a meséket, nagyon nagy odafigyeléssel kémleli a Tami a tv-t. Sikerült a gyerekemből sírógörcsöt kicsikarnom a Hófehérkével :oops: :oops: , mert a gonosz meg akarta mérgezni és ettől sokkot kapott a drágám. Hát ez van, és a Cápa 2-t még nem is látta :) .

Na megyek

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Milyen érdekes: hétvégére mindenki eltünik!
ILDI! Persze könnyű szegény Tamira fogni mindent, ő még nem babanetezik!!

SZANDRA! Sajnálom Tamit, hogy sírt! Emlékszem Mariettának is nagyon sokáig el kellett tekerni a boszis részt.
Nem értem a fenék kérdést! Én tuti diétás sütit csináltam. Szerintem a fagyi az oka! Ezért meg az Ildit okold!
de komolyan: haggy még időt magadnak!!

JUTKA! Sajnáljuk, hogy nem tudtál (nem tudsz) jönni. gondolom nyaralni mentek, jó pihizést!!

Na akkor S Z E R D A délután ugyanígy?? Vagy legyen inkább a Martinka? Én szívesen látlak Benneteket megint, ha lesz mindenkinek kocsija, és tud jönni!!!!

ANETT hiányoltunk a buliról és a netről is!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Később jövök még(lehet,hogy inkább holnap),csak azt akarom kérdezni,hogy szerdán esetleg nálunk?

Nem fenyegetőzés,de ha nekünk kell menni,akkor nem ígérem biztosra :twisted: :twisted: :twisted:

N.

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Nekem nem jó a szerda az tutti. :(

Mondtam ott is,hogy Babanetes találkozóra megyek a Réka topikjával,és délután lesz 3-tól. :oops:

Kedden nem jó? :roll:
Vagy miattam ne rakjátok át,majd megyek a következőre. :?
És tényleg nem miattad Nóra :wink: :roll:

Pusz.Ildikó
ilgya1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?