Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!Anyusziszi!!Nekem is jó sokáig volt anno a gyomorégés!!
Apával megbeszéltük,hogy a kistesó "gyártásáig" tavaszig várunk,addigra készen lesz a lakás is! :)
Vviki!Húzzatok bele!Én drukkolok neked!! :wink:
"Sima" VIKI!Jó volt tegnap beszélgetni!Szerintem minannyiunk nevében mondhatom,hogy VÁRJUK A KÉPEKET LEVIRŐL!!!!!! :D
Dóri!!Nemsokára ott vagyunk!Ahogy megbeszéltük! :wink: Aztán tollasozhatunk,meg pin-pongozhatunk is! :wink:
Muszkuru!Olyan aranyos ez a kislány!! :)
Málna!Veled mi újság??
Candi!Izgulok értetek! :) Sokat gondolok rád!
Plutó!Milyen a 3 gyerekes élet?Nagyon nehéz???
Mókuska hol vagy?Édes a kis Dani! :)
Kata!Várlak!Tanulj csak!!
Azthiszem mindenki megvan akinek irni akartam!
Most megyek,de este még benézek!

Kép
bea27
 
 


Én jöttem, de hol vagytok?
Sziszi: gyomorégés legyen a legnagyobb gond mostanában, örülök, hogy jól vagy, szabira mentek valamikor? Nyaralás lesz? Szerdán ha kapsz fotót felteszed nekünk is ugye? Én is várom már a képet a picuridról! :wink:
Bea: köszi a gondolatoklat, ha ma nem alszom el idő előtt, akkor dumcsizunk msn, jó?! 8)
Ma nagyon helyesek voltak a pártfogolt gyermekeim, bújtak, pedig nem szoktak,még játszóterezni sem akartak, ez pedig már nagy szó náluk, kiveszi őket is ez a meleg.
Én meg egész hétvégén dolgozni fogok, mert kollégák szabit kezdtek, de jó lesz nekem :?

Andi
candi
 
 


Jó éjt nektek!
Bea: nem vagy, most már bealszik a fejem, majd holnap dumcsizunk

Andi
candi
 
 

 
 

Ma vásároltam magamnak egy kis szabadidőt.
Mondjuk qrva drága volt, de azt hiszem megéri. Amikor először ilyet láttam a boltban, csak annyit kérdeztem, mi ez a szörnyűség és ki az a hülye aki ilyet vesz?! :shock: :twisted: És ráadásul ennyiért?! :shock: :twisted:
Mostmár nekem is van elektromos hintám... :oops:

Esztimanó ma jól viselkedett, csendben tűrte, hogy a dög melegben elmenjünk a szervízbe a kocsiért - lejárt a műszakija, és bár két éve nem nyúlt hozzá senki, szépen átment. Legalább valaki nem bukik meg a családból, ha már az anyja kedden valszeg elhasalt (még nincs eredmény...)

Aztán hintabeszerzés együtt, és vettem egy babanaplót is, megörökíteni a fontosabb eseményeket. Jókor esett le, a lányom lassan két hónapos... :oops:

Andi, próbálj meg kialakítani egy kis oázist a kertészetben. Tavacska (vízesés?! :lol: ), pálmafák, és akkor mindenki téged fog irigyelni, hogy dolgozhatsz :wink: Jó időt jósolnak hozzá :wink:

Sziszi, nálam szerintem kevesebben szenvedtek jobban éjjel és nappal egyfolytában a gyomorégéstől, de itt vagyok, túléltem. A pattogatott kukorica - ha jó napom volt - segített :roll:
Mausnál az a furcsa, hogy felébred, mert nyitva a szeme, nagyon sír, felveszem, visszaalszik. :shock:

Beus, anyukád nyaralni megy? Vagy csak titeket pihen ki? :twisted: :lol:

Gabi, lábügyben nálunk is jobb a helyzet, de nem tökéletes.
16-án kapja a következő szurit, majd akkor rákérdezek a dokinál, kell e még gyötörnünk a bokáját, vagy a lehetőségekhez képest helyrejött. Amivel a kórházban "lebukott", hogy hason nem tolja felfelé magát, ha a talpánál megtámasztod, már működik :D

Ildi, a szuperporszívó önjáró, vagy neked kell mozgatni az asztalon? Csak kakaót vállal, vagy jöhet más is? Pl cukor? :wink:

Málna, köszönöm a táblát, igazából lényegtelen, de öregítettél 10 nappal :lol: Augusztus 19-én születtem, és nem 9-én :roll:
Csak hogy tudjátok, mikor kell hozni az ajándékokat :lol:
Bár igazából ha előbb hozzátok, az sem baj :lol:

Meli, az infacol természetes anyagokból van csak a védőnéni szerint. Emiatt lehet akár újszülötteknek is adni. Amúgy én nem mertem volna beletukmálni a Mauskámba. Azaz nem is kellett nagyon tukmálni, amikor már többször kapott, megismerte az illatát, és nyújtogatta a nyelvét, hogy kéri :lol: Ekkor volt kb két hetes :lol:

A pihenőszék szerintem csak akkor jó, ha már értékelni tudják. Mausnál ez most jött el, korábban csak ordított benne. Most rájött, ha kapálódzik, ring a szék és mozognak a macik. (Meg szerencsétlen sorsú állatok akkor is mozognak, ha püföli őket :lol: )

Mamen, az én lányom sem büfizik, aminek az eredménye sok bukás lett :( . Viszont ha Emese nem büfizik, de nem is bukik, az azt jelenti, hogy ügyes és kevés levegőt nyel, amikor szopizik (izé ... spagettizik :lol: )

Szia Esztike, szép neveket választottatok a babónak, bármelyik is lesz a befutó :D

Vvviki, az átjárhatósági nem túl nagy fun, de van, akinek már ez a vizsgálat segített, nem is kellett más beavatkozás! :wink:
Az altatásos változata lesz? Anno nekem is említette a lehetőségek között a dokim.

Na elteszem magamat holnapra

Gute Nacht mindenkinek :D

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Heelo lányok.

Húúú, de ellaposodott a topic.... :?

Csak egy pillanatra jöttem, pihizek egyet tanulás közben!
Remélem dlutánra többen, többet írtok!!

Gondoljatok rám! Be vagyok sz@rvaa szigorlat miatt!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Képek Leviről, írok beszámolót is a mai nap folyamán!

Puszi mindenkinek!

Kép szundi apán Kép ilyen kis mosolygós mindig
vikike_
 
 


Még képek!

Kép nappal az utazóágyában , nagyon bevált

Kép apával szoktunk mesét nézni, minimaxot
Kép huncutkodik velem:-)
Kép megyek motorozni, csak tudnám hol kell beindítani:-)

Kép
vikike_
 
 


Sziasztok!

Viki!
De jó látni titeket is :D :D Édi nagyfiú már Levi :P

Anyusziszi!
Ne aggódj,biztos nincs semmi gond,nekem is egyik napról a másikra elmúlt a mellfeszülés.

Málna!
Tényleg nagyon jó lett a tábla.Ügyi vagy. :)
A hűtős ügy elég bosszantó lehetett.

Candi!
Ennyi mindent kell szedned?Remélem meglesz a hatásuk :D
Valóban nagyobb korkülönbséget szeretnénk,és szerintem Gerdának is nagy szüksége van még rám,majd ha 2 éves lesz,akkor próbálkozunk.

Bea!
Bocs a tegnap estéért :cry: Remélem megoldódtak a dolgok.
Várlak tollasozni,ping-pongozni :D :D

Mókuska!
Jó kis takarítógépre tettetek szert :P :P
Igen,Gerdának kötött volt egy kicsit a jobb lába,ezért kellett tornáztatni.+a családba volt csípőficam,uyghogy aggódtunk kicsit,de szerencsére nincs gond,javultunk az elmúlt 2 hónapban :D Majd ha feláll,és oldalazva megy,akkor kell megint visszamenni.

Icus!
Biztos vagyok benne,hogy összejön a baba,lehet,hogy kell majd egy kis orvosi segítség,de sikerülni fog.

Nektarin!
Jó a névválasztás.Boldog névnapot férjednek :) Mi is tegnap ünnepeltük.
Milyen babakocsit néztetek ki?

Hoppá!
Drukk a vizsgához :!: :!:
Örülök,hogy azért a tüszőcskékre is szakítottál időt :D

Meli!
A babakocsi nálunk is bejött,elég volt az utcába tolni egy kicsit,és be is aludt,utána kint is hagytuk a levegőn a bébiőr társaságával.
Gratula a 3 kilóhoz :D

Mamen!
Emese is szépen gyarapszik.Nem tudom,hogy iszod-e a szoptatós teát,nekünk az is segített a pocifájáson.

Kis_Plutó!
Jó sok energia szorul beléd :D ,3 gyerek mellett,még kertészkedsz is :roll:
Esztike szeme remélem rendbejön.Várjuk a képeket,kíváncsi vagyok Adrika új szemüvegére is :)

Vvviki!
Most csak a tüszőcskékkel foglalkozz,a ciszta majd eltűnik.

Muszkuru!
Édi lehetett Esztike,ahogy a hátadat vakarászta cici után kutatva :D
A vizsga biztos sikerült.
Nem szoktad Esztikét a babakocsiba elaltatni?
Vagy nálunk,az is segített,ha odadatam neki a pelust,amin szopiztunk,azon érezte az illatom,és megnyugodott tőle.

Remélem nem hagytam ki senkit.
Valaki kérdezte,hogty ki hova készül a nyáron.Mi szeptemberben megyünk Horvátországba 1 hétre+valóüszínűleg 4 napra elmegyünk belföldön is valahova júl.végén,augusztus elején.
Többiek?

KépKép
takido
 
 


Mióta oldalra tud fordulni,így alszik:
Kép
Kép

KépKép
takido
 
 


sziasztok!
na egy kisit vagyok én is. :wink: :wink: :wink:

Takidó
a kapálást azért szeretem, mert teljesen más mint amit folyamatosan csinálok :wink: :wink:
Eszterke ott van olyankor az udvaron, de ugye akkor is kikapcsolódás :wink: :wink: napi főzés, és házimunka után tiszta felüdülés :wink: :wink:

Nyaralás: hát nálunk most nincs tervbe, páromék munkahelye most amúgy is elég labilis :roll: :roll: :roll: csak sajnos egyenlőre másik nem adódott még, de muszály lesz váltania.
Majd anyuékhoz lemegyünk több napra. Idén ez lesz a kikapcsolódás :wink: :wink:

Képet nem tudok most rakni, még nincs feltelepítve a Hp., de mihelyt lesz pótolom :wink: :wink:

Vikike
Levi is milyen nagy fiú már :shock: :shock:
A Minimaxos tv. nézős különösen tetszik, azon annyira koncentrál :D :D :D

Hoppá
egy kalappal!!!! csak ügyesen :wink: :wink: :wink:

Musz
szépek ám azok a drága hinták :lol: :lol: és ezek szerint hasznosak is :wink: :wink: :wink:
Na bővítetted már az ételek listáját?
Nekem Eszterke imádja a lábtornáztatást. Olyankor élekelek, de mindíg ugyanazt :wink: :wink: már tudja, hogy a testápolózást ez követi, nagy szemekkel figyel, és mosolyog. A szöveget még nem próbálja utánam mondani :wink: :lol: :lol:

Na ő már jóllakott, megyek én is eszek

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Na tényleg elég laza a forgalom.
Viki: de jó, hogy jöttél, hogy mekkora már Levi nem semmi, bár azért még a motor nem az ő mérete. Gondolom élvezitek a nagy kertet és hogy kinnt lehettek, ezért is nem jelentkeztél
Musz: tavacska van, bár a halak nem nagyon örülnének, ha lógásznám a lábamat, lehet le is harapdálnák az ujjaimat :roll:
Hintásképetakarokmoströgtön :oops: , biztosan nagyon élvezi Eszti, több ismerősnél láttam már a szerkentyűt, de használat közben még nem csodáltam meg.
Dóri: hát én is remélem, hogy nem hiába böködöm magamat ezekkel a vackokkal, de ha tovább kell menni, legalább már ismerjük mire, hogy reagál a szervezetem.
Nagy ünneplés volt? Gondolom a velencei tóra azért majd leugrotok a nyáron egy párszor nem?
Gabi: sok eső után nőnek a gazok gondolom felétek, lassan lehet ezt sem fogod élvezni, ha ilyen marad az idő nem?
Mi finomat ebédeltél?
Kata: kalappal a vizsára, biztosan ügyi, okos kislány vagy és sikerülni fog. vagy már sikerült is. Gyere ha tudsz.
Olyan dög meleg volt ma is, előbb ébredtem rá, hogy én ma nem is pipiltem csak reggel, kiiizadtam azt a 3 liter vizet :shock:
És most megint neki kéne állni főzni, de egyáltalán nincsen kedvem, és mivel holnap sem lesz több, most valahogy rá kel vennem magamat.
Jövök még!

Andi
candi
 
 


Gyors Bekukk!
Viki, Hoppá hajrá tüszök!

Takido,Bea!
Babaúszás:
már 3szor voltunk babamasszással indul utána mondókákra lubickolunk a gyerekekkel labdázunk úsztatjuk őket háton a lebegést már önállóan karúszóval tudják, merülünk a víz alá. Ez a tanfolyam vízbiztonságot ad nekik. A haladón tanulnak majd többet. A vége pedig babaszauna. Berti szereti hasonlókorú gyerekek járnak oda összesen 10en vagyunk.

Megint eltűnök egy kis időre a párom a jövő héten s az azt követő héten is Brüsszelbe megy én meg a nagyikhoz a következő héten, majd egyedül leszek itthon gép nélkül :(

Puszi a többieknek is. Majd még jövök remélem addig
nika04
 
 


Jó estét, végre kipihenhetem a vizsga fáradalmait: 4 lett a szigorlatom :lol: Vége a 3. félévemnek, már csak egy van hátra...

Kissé hulla vagyok, de majd kipihenem magam.


Vikike! Nagyon szép baba Levi is! Főleg az arcocskájárók készült közeli fotó tetszik, azon egyszerűen gyönyörűséges!!!!! Nálatok készült az utolsó kép? Szép a terasz, meg a ház színe is!!

Plutó, meglátjuk június 19-én, sikerült-e megbolondítani a tüszőimet. Ma meg tegnap is kicsit mensiszerű hasfájásom volt.
Pedig még kicsit korai lenne...

Candi, lassan eksönidő nálatok is... :oops: Most akkor lesz inszem, vagy nem?? :roll:
Mit főzöl? Én rá akartam beszélni apát, hogy vigyen el Jókai babletykót enni, mert kívánnám, de azt mondta, este 9-kor már nem megy sehova :? Így rendeltem a donnapapától :lol: Remélem mindjárt ideér!!! :wink:

Takidó, Gerda babát láthatnánk előről is??? :lol: Bár hátulról is szép, de ha léthatnánk a pofiját...

Sziszi, aludjál csak, csak néha adj magadról életjelet, hogy jól vagytok!!!

Málna?

Mindjárt folytatom, csak kajálok...

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Na, itt vagyok. Kicsit kemény volt a bab, úgyhogy nem voltam elájulva :?

Musz, pihenőszék fotó? Természetesen Esztikével!?

Málna, neked már csak egy hetet kell aludnod, és tisztába leszel azzal, hogy valaki ott lapul a pocidban!!!

Vvviki, örülök, hogy a nagyobbodás megszűnt. Hajrá...

Na, jó éjt, úgyis csak magamban beszélgetek.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Kata
Felettébb gyanus vagy :wink: Jókai bableves :?: :wink: :lol: Gratula a jó vizsgához!

Nika
Neked sem lehet könnyü, sokat vagytok apa nélkül! Kár, h nem láttunk képet Bertoldról.

Candi
Nem dolgozol Te egy kicsit tul sokat? Olyan nálam is szokott lenni, h délben jut eszembe, h aznap még nem is voltam WC-n :roll:

Takido
Nagyon édes Gerda, ahogy alszik :lol: Biztos nem lesz semmi gond csipőjével, pláne, ha tornáztatod :wink:

Vikike
Levi már igazi nagylegény! :lol: Annyira aranyos ahogy alszik az apukáján :lol:

Musz
Tegyél képet a szuper hintáról!!! Ugye milyen szuper takaritó gépem van? Egyébként a földről is összeszedi a nagyobb kajadarabokat (a kajálás után az asztal alól), sőt meg is eszi :roll: De a sütis tálat is szeretik nyalogatni :lol:

Meli
Lenne egy kérdésem. Voltatok már a ceglédi aqua parkban? Vagy esetleg más közületek? Milyen? A neten már láttunk pár képet, azokon elég klassznak tünt.

Ma dokinál voltam a gyerekekkel. Lilinek duzzadtak a mandulái+ a nyirokcsomói, köhög és egy kicsit váladékozik a szeme. Dani köhög +nála is kezdődött a váladékozás. Mindketten kaptak gyógyszert, szemcseppet...

Hát ma ennyi voltam, megyek mert szegény apa hajnal 2 körül megy dolgozni a zsivány fiam meg még rohangál :roll:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Mókuska, jobbulást a gyerkőcöknek!A köhögésére nem próbáltál még cukrot karamellizálni? Fincsi és hatásos is!

Már mondtam, én világ életemben kívánós voltam, így ez nálam nem lehet jel... :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Megyünk ma szülinapozni, utána pedig a Tiszához.Hétfőn este leszek csak.
Puszi mindenkek, és jó hétvégét.

Hoppá

Szerintem senki. Ahasam fájdogál, a hőm meg...ááááá, szóra sem érdemes.Igaz volt, és a ferty jelölt is pé-t, de ettől függetlenül siralmas...

málna2162
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg nem valami nagy itt a forgalom. :cry:

Nika!
Köszönjük a beszámolót,nagyon jól hangzik.Azt hiszem mi is elkezdjük,bár itt nem egészen így zajlik sajna :(
Hogy bírod az egyedül léteket?

Mókuska!
Jobbulást a gyerekeknek :!:
Ugye Dani nem minden éjjel zsiványkodik?

Kis_Plutó!
Kapálás alatt Esztike csöndben játszadozik a babakocsiba?Vagy esetleg alszik?
Apa munkahelye,sajnálom:( ,jelenleg senkinek az állása nem biztos :twisted:

Málna!
Azért bízzunk benne,hogy volt pé. :wink:
Jó pihit a Tiszánál :)

Hoppá!
Gratulálok a vizsgádhoz,nagyon ügyi vagy :D ,meg is érdemelted azt a Jókai bablevest,kár,hogy nem volt a legfinomabb :?
Majd megpróbálom szemből is lefotózni,alvósból még nem készült olyan.

Többiek,merre jártok?
Bea,Anyusziszi,Vvviki......?

KépKép
takido
 
 


Sziasztok, hát szép nap a mai is, alvás és nyugalom :D
A hinta bevált, 5 (!!!) perc alatt bealudt benne, áldott legyen, aki ezt a kütyüt kitalálta :roll:

Még nem tudok fényképezni, mert tegnap kinthagytam anyuéknál a gépet, hogy az öcsém le tudja tölteni az unokahúga képeit. A munkahelyén fogja "népszerűsíteni", már nyaggatták a lányok friss képek után :D

Kata, gratulálok a szigorlathoz, itt a megérdemelt édes pihenés!

Viki, Levi GYÖNYÖRŰ! Főleg azon a mosolygós képen! Igazán szép kisfiad van! :D

Dóri, nálunk a babakocsiban ordítás van. A hordozója még hagyján, de inkább az ölkutyaság jön be neki, ott tud igazán jól elaludni… :roll:
Gerda annyira édes, ahogyan szorítja azt a babát(?) – nem tudtam megállapítani, mi is az tulajdonképpen, mert csak két rongylábikót láttam a nagy ölelésben :lol:

Gabi, megvolt az ételbővítés, anyu halmozta az élvezeteket, zöldborsóleves és gombás pulyka volt a menü vasárnap. Hétfőn este 6-tól hatalmas zokogások voltak, annyira sajnáltam szegénykémet :( , azóta tényleg majdnem csak vajaskenyéren élek.

Andi, amennyiben nem piranhák , szerintem megúszod az úszást :wink: :lol:
Gyertek hozzánk vendégségbe ( :arrow: ez meghívás akar lenni), és akkor megláthatod a csodakütyüt működés közben, sőt a hatását is megcsodálhatod. Szerintem ilyen gyorsan még sosem aludt be :lol:

Edina, mennyi idős kortól lehet babaúszásra menni :?: Apa már nagyon be van sózva, hogy együtt „úszhasson” a lányával, valahol 3 hónapos kort olvastam

Ildi, akkor szuper takarítógéped van! És milyen a fogyasztása? Tényleg, és miben mérik a fogyasztását? Csoki/nap? :lol:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


sziasztok!

Musz
bátor voltál, rögtön borsóleves :shock: :shock: :shock: na azt inkább rizi-bizi formájában eszem, és nyeresen. Enyém gyereknek sem tetsik :shock:
Tegnap bepróbálkoztam cseresznyével, hasa nem fáj, de most meg megy neki :roll: :roll: attól lehet? azért nem ettem sokat :evil: :evil:

Ma csak kettesben vagyunk Eszterkével, család többi tagja Egerbe ment :wink: :wink: hazafelé bemennek anyuékhoz, hoznak cseresznyét :evil: :evil:
Gondoltam mjad nagyon haladok-na persze. Eddigi munkám, ágyhúzás, és függönyt varrtam a bejárati ajtóra, ugyanis a legyektől már agybajt kapok :twisted: :twisted: :twisted:

Na remélem most már elalszik a kisporontyom, mert vár egy óriási halom ruha, ráadásul egy csomo pici van közötte :roll: csak, hogy ne haladjak

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Musz
1 csoki/nap? Az nagyon occsó :lol: 2-3 turórudi + legalább annyi doboz joghurt :roll: A multkor a boltban szinte semmit nem vettem a főzéshez, de tele volt a kosár turórudival, joghurttal és kinden pinguival. Több ezret fizettem érte :shock:

Annak idején mi is hordtuk Lilit babauszásra -egészen addig amig Dani meg nem született. Sajna utána nem tudtuk összehangolni apa munkahelyével én meg egyedül kevés voltam két gyerekre :shock: Nálunk nem ilyen éneklős-csoportos foglalkozások voltak, de volt uszómester aki mondta, h miket csináljanak az anyukák -már akiben volt annyi bátorság, h bemeritse a gyerekét. Jártak olyanok is, akik annyira vigyáztak, h ne érje viz a gyerek arcát :shock: :roll: Nem értem akkor miért hordta :roll: Viszont a mi uszómesterünk egyértelmüen ellenezte a karuszót! Azt mondta, h sokkal nehezebben tanulnak meg később uszni azok a gyerekek akikre egyszer már ráadták a szülők :shock: Egyszer meg olvastam egy cikket a babauszásról, egy uszó edzővel volt a riport (aki már komolyabb szinten foglalkozik a pár éves, uszni tanuló gyerekekkel) és azt mondta, hogy ők kifejezetten nem szeretik ha babauszásra hordják a gyerekeket, ugyanis ott kizárólag a buvárreflexet kihasználva folyik az "oktatás" ők meg rengeteget szenvednek ezekkel a gyerekekkel, h megtanitsák nekik a helyes levegővételt.

Ma megröviditettek 18e ft-al a redőnyösök :x :evil: Vmelyik nap elszakadt az egyik zsinór, de már a többi is rongyos volt. Tegnap bementem a redőnyöshöz, h vállalják-e a cserét, mire mondja a csaj, h redőnyönként 2900 ft, igy is kérem-e? Mondom nincs más választásom, uis apa sógora hiába tudná megcsinálni tériszonya van, mi meg a 7-en lakunk és még erkélyünk sincs :? Amugy meg örültem, h egyáltalán elvállalták, mert egy pár éve az egyik redőnnyel volt gondunk és az összes fellelhető redőnyös megkerestünk, persze minden honnan elutasitó választ kaptunk.

Na megyek, nyüg van...

Kép
Kép
mókuska
 
 


Ildi
van ám Neked egy sokmindenhez értő, ács (nem tériszonyos) sógorod is :wink: :wink: :wink: legközelebb ha ilyen van szólj neki, azut kb. 1 pohár kévédba került volna :wink: :wink:
Nálunk is ő szokta cserélni.

Hát mára nem is mondtak esőt, erre a kiteregetett ruháim, épp most áznak :roll: :roll: hát most nem ázattam sz@rrá magamat, mert esik ám eléggé :evil: :evil:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi
Gondoltam rá, de mindig annyi dolga van... Hát most remélem ujabb 7 évig nem lesz rá gondom :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


[quote="mókuska"]G írta:mókuskaabi
Gondoltam rá, de mindig annyi dolga van... Hát most remélem ujabb 7 évig nem lesz rá gondom :wink:

tegnap pont nem dolgozott :wink: :wink: :wink: egyenlőre nem kezdenek hétfőn sem, úgy néz ki :evil: :evil: :evil:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Musz!
Igen 3 hónapos kortól lehet őket vinni babaúszásra. Nekem is gondok vannak az alvással újra vagy a kezembe vagy a cicin érdekes este viszont el tud aludni egyedül ki érti ezt én nem :(
S most már egyedül se bír lenni, ha kimegyek a szobából dünnyög az a lényeg valaki figyelje ha játszik. Régi szép idők mikor még ór
kat eljátszott egyedül.

Mókuska!
A buvárreflex ha jól tudom, csak 6 hónapos korig működik a karúszot a lebegéshez használták eddig. Ez egy 12 alkalmas tanfolyam s a merülést fogjuk biztonsággal megtanulni. Tényleg az első merülésnél gyorsabban dobogott a szívem de sikerült.

Nyaralás: Zsira ami egy kis magyar falua határ mellett s az osztrák Locsmándtól 1 km s ott van egy olyan aquapark ahol az egészen aprókra is gondoltak szopiztatni is lehet, babaszauna, stb.
a bebilap.hu találtuk. Júl.17 től megyünk s most hétfőn csináltatunk útlevelet a prücsöknek.

Málna!
Jó hétvégét! a Drukk megy ezerrel. Köszi a táblát.

Takido!
Szerencsére itt a húgom aki segít .s sok barátnőm van hol egyikkel hol másikkal találkozunk egy páran most szültek. Esték a nehezen telnek egyedül ill. kettesben.

Kisplutó!
Rengeteg energiád van irigyellek. Én sokszor fáradt vagyok pedig csak egy picurom van s egy pici lakásunk. Ma is apa segített takarítani a "tavaszi" nagytakarításban ablakpuccolás így is elmaradt. Szégyen de ez van.

Vikike!
Gyönyörű baba Levi.

Sopronban
Jó hétvégét mindenkinek Kép
nika04
 
 


Nika
Igen, én is tudom, h meddig müködik a buvárreflex és hangsulyozom, h ezek nem az én, hanem oktatók véleményei voltak. Lilit én is simán viz alá engedtem, sőt apával egymásnak usztattuk a viz alatt, soha nem sirt :wink: A karuszót és az uszógumit soha nem türte meg magán, pedig mindkettővel próbálkoztunk. Nagyon dögös Bertold a félre csapott sapiban :lol:

Én most elköszönök egy pár napra, estefelé megyünk anyáékhoz és én lent is maradok a gyerkőcökkel, majd szerdán v. csütörtökön fog értünk jönni apa. Mindenkinek további jó hétvégét és szép napokat kivánok!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a dícséreteket, Levikém nevében is :D ! Nálunk minden rendben, lassan viszem megint Levit majd mázsálni :) , 3hete volt 6480gramm, szerintem most már lassan 7kg lesz, ja és 64cm volt. Szóval nagyon nődögél a kis drága. Most született hétfőn a 4.unokatesó aki végre kisfiú és (Bea) Ádám lett a neve. 3160grammal és 54cm-el bújt ki, vagyis bocsánat vették ki a pociból mert császáros volt( faros volt a drága). Róla is teszek majd képet. Szóval örülök, hogy fiú lett, mert eddig csak lány unokatesói voltak, legalább most lesz kivel kergesse a lányokat :D . Leventém lekopogom, nagyon jó baba, éjszaka sem kel fel (igaz tápszeres sajnos, lehet, hogy ez is számít), reggel fél kilenc után szoktam bemenni hozzá, de akkor sem azért mert sír, csak szövegel. Régebben de. szokott nagyokat aludni, most már du., szerintem ez most már így is marad. Van egy játszószőnyege azon szokott nappal "dolgozni" :D, ja meg az utazóágyában, bár abban nincs sokáig el ha fent van, inkább alvásra használjuk. Este meg a szobájában alszik a rendes ágyikóban. Szerencsére ez így nagyon bejött. Egyébként, hogy Bea nyomdokait kövessem, én is vágyom már egy másik bébire, szerintem azért vagyok vele így mert Levivel nincs semmi gond, mármint, hogy rendesen alszik és nappal is elvagyunk. Azt beszéltük apával, hogy megvárjuk a januárt amíg Levi betölti az 1éves kort és akkor majd visszatérünk rá. Na majd meglátjuk. Egyébként egy kicsit félek, hogy majd az Elsőszülöttem :) nehogy féltékeny legyen, több bébis anyukák nálatok volt ilyen gond? Szerdán voltunk állatkertben, Levi még annyira nem értékelte :) , de talán majd jövőre, bár a vadkacsákat nagyon figyelte. Hát rólunk nagyjából ennyi. Most ezt elküldöm, remélem nem veszik el mert akkor megőrülök. Rakok majd még képeket is.

Kép
vikike_
 
 


A beígért képek!

Kép ez régebben készült mikor picurka volt

Kép az új köntöse, visszük ezt is szeptemberben Zalakarosra

Kép szundi rajtam, itt is még kisebb volt
vikike_
 
 


Ó de jó ennyit olvasni, bár én jelenleg nem sokat látok :? Hallotatok olyat, hogy valakinek megcsípi a szemét egy darázs? Na ez voltam én ma délután, szembejött velem valaki és jól megharapott, most olyan vagyok, mint akinek jól bemostak egyet :shock:
Málna: jó pihizést nektek, és jó szórakozást, temessük csak a hónapot, ez a módszer régebben bevált.
Musz: meghívás? Vigyázz, mert kapva kapok az alkalmon, szuper, hogy bevált a hinta, okos ember lehetett aki feltalálta 8) .
Ilyen fincsi dolgokról mint a cseresznye, borsó le kell mondani? Hűűű..., ki sem bírnám jelenleg cseresznyén élek, igaz este én is fetrengek a görcsöktől :roll:
Mókuska: nekünk is szólhattál volna, már én is simán javítom a redőny húzókát, nálunk rendszeresen elszakad.
Jó pihenést nektek a jövő hétre, remélem gyerekek meggyógyulnak hamar.
Nika: Bertold nagyon komoly aképeken, ez a sapis meg egyenesen remek, nem lehet könnyű ennyit egyedül. Kistesón Ti gondolkodtok már?
Keresztfiammal és Anyujával mi is rendszeresen jártunk babúszáésra, nekem nagyon tetszett, és a gyereke, nagyon vízbiztos lett, hasznos dolog.
Kata: gratula a vizsgához / szigorlathoz /, nagyon ügyi voltál, most már tényleg a jól megérdemelt lusti jön. remélem petécskéid is ilyen nagyon ügyik voltak.....szorítok!
Bea: merre kolbászoltok, elutaztatok valamerre, hogy nem talállak?
Hogy bírjátok a melegvíz nélküli életet?
Dóri: otthon hétvégéztek? Nem mentek valamerre ebben a jó időben?
Gabi: nem irigyellek ebben a melegben vasalni :? , de miért is nem pihensz egy picit most hogy megtehetnéd?
No megyek szedek egy kis cserkót, ma még alig 1 kilónál tartok, hiányozni fognak a hasgörcsök éjjel :oops:
Még benézek, ha lesz valaki!

Andi
candi
 
 


jó estét !!!!!

bocsi, hogy eddig nem jöttem !
ma céges családi nap volt, nagyon jó volt, volt kaja, az italok és klassz műsorok voltak :D
párom most éppen pecázik egy barátjával, úgyhogy holnapig szalma vagyok :roll:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


gyönyörűek a babák !

most épp visszaolvasóban vagyok ( de szép magyar mondat lett :oops: )

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Kata
gratula a szigorlathoz !!!!!!!!!!!!!

Andi
a cseresznyét én is imádom ! most éppen ribizlit eszegetek !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Nika
én ha a párom nem volt otthon este pecázás és kártya miatt, akkor azzal bíztattam magam, hogy holnap reggel már itt horkol mellettem
kitartás !tudom, hogy nem vígasztal, de annál örömtelibb lesz a viszontlátás amikor visszajön !

Andi
tesómnak a szája szélet csípte meg a méhecske, úgy nézett ki szegény mint akinek szilikonnal feltöltötték az ajkait :evil:

Mókuska
jó pihenést anyudéknál !!!
jobbulást a gyerkőcöknek !!!
ha majd egyszer eljutok odáig, majd én is viszem a gyerkőcömet pacsálni :D
ha olyan profi lesz a pacsálásban mint az anyja, akkor a foglalkozás végére mindenhol lesz víz, csak a medencében nem :lol: :oops:
klassz a Túró Rudi-hajtású takarítógépetek !! :lol: :lol: :D
ilyen cuccokból nálunk is sok fogy ! Kinder Pingui - nagggyon fiiinom !

Musz
imádom a borsólevest !!!
képet kérünk az Esztimanót altató szerkezetről !!!!


Vikike
nagyon vagány a motoros kép !! :D
én most félszemmel a Shrek-et nézem ! nagyon bírom !!

Gabi
Te tényleg egy energiabomba vagy !!!!!
Esztike hasija hogy van ?
a szoptatás alatt mit lehet enni egyáltalán ? :shock:
felénk egy csepp eső sem volt, bár a felhők nagyon gyülekeztek délután :roll:
sajnálom párod munkahely gondjait !
olyan tündéri lehet Esztike amikor már tudja hogy jön a masszírozás !!! :D :D
ma a céges bulin rengeteg gyerek is volt, és az egyik kolléganőm héthónapos kisbabáját ringattam
rámnézett és elolvadtam !!
kicsit azért belehasított a szívembe, hogy nekem még nincs
:cry:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


annyira rettegtem attól, hogy mit mond majd a doki az UH-n !!!
de amikor mondta, hogy a megnagyobbodás eltűnt, azt hittem, örömömben leugrok az ágyról !
azt mondta, hogy cisztával is teherbe lehet esni
ha akarom, akkor várhatunk szeptemberig és akkor nézzük meg újra
röntgenes átjárhatósági lenne, időpontot még nem egyeztettünk a dokival
az egyik kolléganőm foglalkozik homeopátiával, a párja talpmasszázzsal foglalkozik és most először ezt akarom kipróbálni, hátha műtét nélkül eltűnik a ciszta :?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Cserkó leszedve, betermelve, has csikar és megy a dob meg basszus, így rohanok tv-zni.
Jók legyetek az este, meg holnap is , én dolgozni fogok ááááá, ilyen melegben :? .
Holnap este jövök.
Ja most 11-ig fennt kéne maradnom, mert be kéne szúrni a repesztő szurimat, hogy nekem milyen jó elfoglaltságaim vannak így hétvégére.
No megyek nem beszélgetek magammal

Andi
candi
 
 


Szép jó estét!Bár már éjszaka van!Én pedig itt kukorékolok! :shock:
Szegény Ádám olyan nehezen aludt el!! :? Szenved a melegtől!
Vikike!GYÖNYÖRŰ a BABÁD!!!!! :D
Itt küldök nektek egy pár képet!Remélem tetszik majd!

Kép
bea27
 
 


Kép Kép Kép

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!!!!

Jajajaaj,de szépek ezek a babák!!!Én is teszek majd még új fotókat!!!!

Andi,cserkón éltem tavaly,emlékszel???De le kellett mondanom ezekről az isteni dolgokról..és van egy tippem,hogy jövőre te is szívesen lemondasz majd :D
persze irigy vagyok arra a jókai babra is :?

Bea,szerinted a meleg miatt nem alszanak ezek a fiúk???én fiam kikészít minket....nappal csak rajtunk hajlandó lenni,vagy babakocsiban és hordozóban..éjjel semmi gond,3 óránként eszik és szundi..de nappal nem bír ki annyi időt akiságyban,amíg ellépek pisilni...ha nem lenne itthon apa nem is tudom mi lenne itt!!!

Ez minden babásra vonatkozik:ahogy Ági írta,elértünk az ölkutya-korba....folyton velünk lenne és szó szerint üvölt,mint a sakál,ha letesszük!Ti is így vagytok a babákkal???Ma délelőtt úgy behergelte magát,hogy nem is vett levegőt,már az arcába fújtam,attól meg úgy meglepődött,hogy fuldokolva köhögni kezdett....aztán apja a mellkasára vette és 2 perc múlva már hangosan heherészett!Kicsit rémisztő a helyzet,de majd megszokom...próbálom néha a teáztatást is,mert nagyon meleg van,de nem szereti sem a teát,sem a cumisüveget,csak a mellem kell neki...még szerencse,hogy rengeteg a tejem,mert nem is tudom,hogy mihez kezdenénk!!!
Ma egy hónapos a drágám,a másik szerelmem pedig ma 30 éves!!!Tegnap megvolt a nagy családi köszöntés,ma meg csendesen ünneplünk 3-asban!!!!Dénes kiírás szerint ma születne....

Ági,elektromos hinta..érdekel...asszem kérünk nekünk is...mennyi az a drága????És én is kérek róla fotót!!!!

Ildi,nem voltunk még a ceglédi aqua-ban,de aki volt,az azt mondja,hogy jó nagyon!!!!Próbáljátok ki ti is!!!!

Gabi,te meg mersz enni ilyeneket,hogy borsó??Én még ameggyet sem mertem eddig....pedig vérzik érte a szívem!!!!Így én köménymagforrázattal élvezkedem :? :?

Nyaralás...irigy vagyok mindenkire,aki megy,mi nem merünk még több napra kimozdulni,így csak egy-egy elkirándulásos nap lesz!Az is csak az orvosi kontroll után...mégiscsak koraszülött a drága!!!!

EDina,ez a babaúszás nagyon jó lehet!Én is elviszem majd,ha nagyobb lesz,biztosan szeretni fogja!!!

Mindenkinek szép napot mára!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli!
Biztos,hogy van benne abban valami,hogy iyen dög meleg van!!
Dénessel meg egyszerüen csak annyi lehet,hogy a mama melegségére,illatára vágyik!Másra nemtudok gondolni!
Ádika elvan napközben,csak este megy nehezen az elalvás!Csak anyunál tud elaludni!Úgy,hogy bele kell húznom,mert anyu 1 hónap múlva utazik el nyaralni! :?
Valahol olvastam,hogy a kiságyban amiben ELVILEG éjszaka alszik abba csak ÉJSZAKA tegyétek be!Igy tud különbséget tenni a nappal,és az éjszaka közt!Napközben bárhol elalhat!
Nemtudom,hogy mit csinálj!Segitenék,ha tudnék,de tőlem ennyire telik! :? Anyu nélkül én is csak egy nulla lennék!
Jó tudom,hogy teljesen más lenne,ha csak a normális esetben anyu nélkül laknánk,de biztos úgy is megoldódna valahogy!
Az a baj,hogyha el van már rontva (kényeztetve) a csöppség,akkor nagyon nehéz vissza állitani!
Na jól van,lőjetek le!!
Este még jövök!

Kép
bea27
 
 


Csak gyorsan jövök, elvileg anyuékhoz készülünk, de esik az eső, és Mauska amúgy sem hajlandó kiszállni a szuperhintájából :lol:
Esetleg rákötnénk hintástul a kocsi tetejére Érdig, de hát esik az eső...

Bea, jól látom, hogy Ádi becsajozott? :lol:

Andi, én ettem cserkót :oops: - Mausnak nem volt három napig komoly dolog a pelusában, gondoltam meghajtjuk magunkat egy kicsit...hát bejött :lol:

Meli, képem a boldog tulajjal még nincs - ma hozom haza fényképgépünket - addig lopok egy képet a brendontól:
Kép

És hát akkor welcome az "ölkutya-gazdik" boldog táborában :lol: :lol: :lol:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


most csak visszaolvasni volt időm, de Melinek írom, hogy nyugodtan ehetsz meggyet!!!!!
Azt a picik is elég korán kaphatnak (levét) az nem fúj fel!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok! Gyors bekukk, aztán megyek muffint sütni, apunak ma van a 60. születésnapja!

Bea, Ádám is gyönyű baba, jó volt múltkor beszélgetni, megkaptad az emailemet?

Meli, várjuk a képeket a kis gyönyörűségedről, kitartást, nekem is mindig a karomba akart lenni, mikor olyan picurka volt, de ez majd meg fog változni ha már kezdi felfedezni a környezetét, ha megfogja fogni a játékait, rájön, hogy tartozik hozzá két lábacska és két kezecske, Levi is tök cuki, mindig ökölbe szorítja a kis kezét és mozgatja a szeme elött :D , most jött rá, hogy jé van kezem :D . Már a lábacskáit is felfedezte, mert már próbálja megfogni. Ja és én is azt csinálom amit a Bea olvasott, hogy nappal a nappaliban alszik az utazóágyában, este pedig a szobájában a "rendes" ágyikóban, nekünk nagyon bevállt, érdemes beszerezni még egy kis ágyikót, de mondom inkább utazóágy legyen(talán az olcsóbb mint még egy rendes ágy), és tudjátok hasznosítani ha esetleg elutaztok. Mi is megyünk szeptemberben Zalakarosra a Karosspa(asszem így kell írni, de nem biztos) hotelbe, bár van ott kiságy, de a fene tudja milyen állapotban van. Nagyon jó, hogy ennyi tejcid van.

Vvviki, köszönöm a dícséretet, büszke is vagyok rá nagyon! Jól sikerült kis kölök, igazi szerelem gyerek :D ! Nagyon jó hír, hogy eltűnt a nagyobbodás, reméljük Ti is hamarosan szülők lesztek! HAJRÁ!!!

Musz, a kisebbik gyerkőcöd nem lett meg :( ? Nagyon sajnálom a történteket. Néztem én is Eszterkéről a képeket, nagyon szép baba ő is, de lányok mindenkié nagyon szép és cuki.
Szuper a hinta, gondolom borsos ára van, ahogy elnézem a képen a brendonosat, viszont megéri igaz?

Candi, drukkolok ezerrel neked is, hogy végre már odataláljon a gólya, családi házban laktok? Csináljatok gólyafészket hátha beköltözik valaki :D , na csak vicc volt, de tényleg igazán DRUKKOLOK!!!

Takido, az én Leventém is sokszor oldalrafordulva alszi, mikor még háton alutt éjszaka, de most már pár napja hasra téve fektetem le, mert rájöttem, hogy úgy reggel tovább alszik, szereti ezt a pózt. És nem utolsó sorban a te kis prüntyőkéd gyönyörű. Voltál már bent vele az oviban, én vittem Levit, hát egyből körül rajongtak az ovisaim. Nagyon cukik voltak, azt sem tudtam kire figyeljek, mert egyfolytában kérdeztek és kérdeztek és kérdeztek :)

Málna, jó pihizést a Tiszánál és eseménydús napokat, bár azt hiszem azt írtad, hogy úgy érzed most sem lesz semmi :( . Igazán megérdemelnétek már Ti is, hogy szülessen végre egy kistesó. Nektek is szorítok. És sajnálom a sok húst, gondolom agybajt kaptatok mikor megláttátok. Már nem is nagyon meritek ezek után ott tárolni a húsokat?

Nika, társam, én is szeretném vinni Levit babaúszásra, de annyira parás a férjem, hogy valamit elkap Levi, pedig a védőnőnk is azt mondta, hogy ő még nem hallotta volna, hogy valamelyik baba elkapott volna valamit, és amúgy is pénteken vízcsere este és szombat reggel van babaúszás. Na majd meglátjuk, lehet elcsempészem :D . Mondtam neki, hogy Zalakaroson is fog fürödni a medencében. Nagyon cuki Bertold a sipkájában, és te mi jót ettél ott?

Hoppá, nem vagyok ismerős a képeken? Lehet, hogy már összefutottunk az utcán, csakhát nem ismerjük egymást ugyebár. Nem akarsz magadról képet feltenni? Gratulálok a vizsgádhoz! Nálunk készült a kép igen, az udvarban, ez egy 6lakásos társasház , nagyon szeretünk itt lakni, decemberben költöztünk be, még csinosítgatjuk a teraszt, amit a képen látsz az pont nem a mienk. Van már leanderünk, trombitavirág, kis virágok még, és most kaptunk nagy virágzó kaktuszokat, nagyon szuper, majd Levit óvnom kell tőlük, de jó helyen vannak, az majd tiltott terület lesz neki.

Kis-plutó, pörgős kis háziasszony vagy te is, én is ilyen vagyok, mikor pihenhenték mert Levi elvan akkor mindig csinálok valamit, dehát mikor csinálhatnám ha nem akkor. Nagyon tetszik a kalapos kép Eszterkéről.

Na mennem kell mert felébredt a kis lurkó és nagyon magyaráz nekem :D

Ne haragudjon ha valakit kihagytam, sok puszi mindenkinek és sok pozitív tesztet szeretnék majd látni, dehát nem rajtatok múlik tudom. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Csók: Vikike

Kép
vikike_
 
 


Jó reggelt!

Jobbat mint az enyém, én elég pocsék éjszakán vagyok túl :cry: :cry:
Sógornőm a múlt héten 3-szor volt nálunk iszonyatos taknyosan :evil: :evil: :evil: persze, hogy elkaptuk. Adrika már pénteken is taknyos volt, de rajta annyira nem jött ki :D :D ő már jól van, na tegnapra én és anyósom. Na engem elkapott ahogy kell, a fejem is majd szétmegy :evil: :evil: :evil: Tegnap a picit az ügyeletre vittük délután, hétközben ugye elmúlt a szemváladékozás, szombaton újra kezdődött, tegnap pedig miután felébredt kamilláztam neki, kb. 10 perc múlva elkezdett ordítani, hát viszkedhetett a szeme, és ő macerálta magának :evil: :evil: Tiszta vörös lett a környéke, szemhéja felduzzadt, és könnyezett a szeme+nátha kezdődő tünetei :evil: :evil:
Már gondoltunk arra is nem e a kamillára allergiás :roll:
Krisztikémen este kezdett kijönni, na hát ő meg férfipalánta :roll: :roll: :roll: extranyűgös, és rosszulalvó ha beteg :twisted: :twisted:


Vikike
Levente is nagyon édes. Hú tök jó, jövőre sem hal ki a topic, a frissenszülők mellé, lesznek újra kismamáink is :D :D :D

Bea
erről jut eszembe a múltkor nem válaszolam. Nekem nem hiányzik a terhesség. Nagyon szerettem azt az állapotot is, de a szülésssel megváltozik a világ. Anya lenni imádok, amikor meg már "kézzel foghatóak" a gyermekeim, jön a megnyugvás, és egy olyan érzés, amely sokkal erősebb :D :D :D
Na nekem lehet, hogy az előzmények is hozzátesznek, mert hiába genetika, nekem amikor láttam a gyerekeket, hogy mindenük megvan, hallottam a handjukat, és éreztem a testüket akkor tudtam megnyugodni igazán:wink: :wink:

Ádám már igazi nagyfiú. Még mindíg jó kis formás, olyan jól meg lehetne dögönyözni :D :D :D

Nika
hát ti tényleg sokszor vagytok egyedül :cry: :cry:
Bertold a férfiasan feltett lábával, hát tündéri, igazi férfipalánta ő is :wink: :wink:
Jónak hangzik az a hely ahová mentek, biztos szuper lesz :wink: :wink:

Sziszi
mi ujság Veled? Rosszullétek fokozódnak e már???
Nekem a hányás a 8. héten kezdődött :wink: :wink:

Musz
ez a hinta így is szép :wink: :wink: :wink: Mennyi idős korig használhatod?
Cseresznye akkor nálatok is bejött, mint széklet-meghozó :lol: :lol:
Neked Eszter elfogad vizet, v. teát? Nekem nem kell neki semmi, csak a cici :wink: :wink:

Meli
hát babot, káposztát, borsót ha nem is eszel, de Te is megpróbálhatod bőviteni a ételeket :wink: :wink: :wink:
Adrival én első perctől kezdve ettem mindent :shock: :shock: Gyöngyösön nem volt a frissen szülteknek sem kímélő kaja, ott is a kórházban már ettem káposztát :shock: :shock:
Krisztike ugye hasfájós volt, nála jobban oda kellett figyelni arra mit eszek, de csak az elején :wink: :wink:
De meggyet, ahogy tegnap is írtam, nyugodtan ehetsz :wink: :wink: Cseresznyébe is a ropogós az ami puffaszt (én olyant ettem, imádom)
Én már aprómagvas gyümiket is eszem, nem kiütéses tőle Eszterke, de azért mi már idősebbek vagyunk.
Párodnak utólag Boldog születésnapot!!! Kép

Mamen
ti, hogy vagytok??
Emese szeret kinnt lenni?

Hoppá
gratulálok a vizsgához!!! Tudtam én, hogy ügyes vagy :wink: :wink: Most már gyorsabban is telhetnének a napok,ugye???

Candi
remélem Neked az injekció megtette a hatását, és meglesz az eredmény is :wink: :wink: Sokat gondolok rátok :wink: :wink:
Hát a darázscsípést sajnálom, én beleléptem már darázsba egy párszor :roll: :roll: :roll:
Adrikának viszont amikor kicsi volt, az ablakpárkánya alatt volt egy darázsfészek. Kívülről próbáltuk kiírtani őket, erre átfúrták a falat :roll: :roll: na neki volt, hogy aludt, és az ordításra szaladtunk, neki is a szemjéját csípte meg :roll: :roll:

Málna
hogy telt a hétvégétek???
Máté? Őt hordod nyáron is bölcsibe??

Takidó
Eszterke is oldalt szeret aludni, na meg keresztbefordulva a kiságyban :roll: :roll: de hamar rájön, hogy továbbfordulni nem tud, és gyorsan jelez anyucinak :roll: :roll:

Na mennem kell összekíszíteni Adrikát a suliba :wink:

Szép napot!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt, suli előtti még gyorsan bekukkantok. :shock:

Plutó, jobbulást nektek!!

Másra nincs időm, bocsi!
Pusz, és gyertek mesélni, mi volt veletek!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt!

Megjöttünk a nyaralóból, már dolgozom. :twisted:

Gabi
Semmi bajom, néha a gázok és a székrekedés kínoznak, de semmi extra. Nem fokozódik semmi. :shock: :?
Majd szerdán kiderül, hogy csak ilyen szerencsém van eddig vagy valami más a gond :cry: :shock:

Jó sokat írtatok, az összes kismami előkerült :P :lol:

Meli
Én nem vontam meg semmi olyat magamtól. ami előtte sem puffasztott. Viszont volt pár kaja, amit megettem és utána Tomi jelezte, hogy nem kéne.... :oops: , akkor azt kihagytuk 1-2 hónapra.
Barack, meggy, alma az első három gyümi, amit kaphatnak 4 hónapos kortól. Nyugodtan ehetsz, ahogy már Gabi is írta.

Musz
Arra azért vigyázz, hogy 1-2 évesen is nehogy hintában kelljen altatni... Nekem van egy ilyen ismerősöm :evil: , sokat szenvedtek, míg leszokott a baba róla.

Egyébként a hinta szép, de én nem vennék ilyet.
Ez olyan mint a bébikomp :roll: . Bocs, de ez a véleményem.

Többieknek puszi, megyek a dolgomra.
Vendég
 


Viki, a kisebbik gyerekem sajnos azóta sem került elő. Remélem talált magának valami szuper nyuszihelyet, és jól érzi magát :(

Gabi, 9 kg-ig mondják, illetve amíg a gyerek nem magától tud felülni. Még van 4 kilónk a határig :lol:

Szisz, amíg eljutottam a hintáig, én is sokat törtem a fejemet, tényleg szükség van e rá... aztán nem bírtam tovább :oops:
A bébikompot én is ellenzem - márcsak a cseresznye ajtófélfáink miatt is :lol:

És akkor a beígért képek a legújabb legkedvesebb tárgyamról :lol:
Kép Kép Kép Kép

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziasztok!

Anyusziszi!
Ne aggódj,rendben lesz minden :) Már csak kettőt kell aludni,és láthatod a picurkádat :P

Muszkuru!
Hát ha a babakocsi nem jön be,akkor marad a hinta,gondolom örülsz,hogy legalább elalszik valahogy.
A két rongyláb büszke tulajdonosa egy nyuszi :D
Mikor kapja Esztike az oltást?

Mókuska!
18000.-ft,nem semmi,hogy van képük ennyit elkérni :twisted:
Jó kikapcsolódást Anyudéknál.

Kis_Plutó!
Jobbulást az egész családnak.Remélem Esztike szemével minden rendben.
Mi is körbejárjuk ám a kiságyat rendesen.Két napja pedig átáltunk a hason való alvásra.Pedig mindig utált hason lenni :roll:

Nika!
Elhiszem,hogy az éjszakák a legrosszabbak :(
Ennek a nyaralóhelynek majd utánanézek,jól hangzik :)

Candi!
Remélem azért látsz.A fene egye azt a darazsat :evil:
Sikerült fentmaradni,és beadni a szurit?
Kihasználtuk a jóidőt,és lementünk tegnap fürdeni,de inkább ne tettük volna.Labdázás közben sikerült elrepíteni az Anyukáméktól kapott fehérarany gyűrűmet.1 órás búvárkodás ellenére sem sikerült megtalálni,úgyhogy ilyen volt a napom :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ti voltatok valamerre a hétvégén?

Bea!
Nagyon édi Ádi!Hát igen,korán kezdi a csajokkal való ismerkedést :D
Köszi a tegnap esti dumcsit,sokat segített :)

Meli!
Boldog szülinapot Apának,na meg egy hónapot Dénesnek.
Nyugi elmúlik majd ez az ölkutya állapot.Legalábbis nálunk elmúlt.Nem próbáltad úgy elaltani,hogy a nagy ágyon mellé fekszel?Aztán egyre lehet csökkenteni a mellette töltött időt,és a végén már nem is kell mellé feküdni.Aztán jöhet a kiságy.Nálunk bejött,és Gerda mindenféle altatás nélkül elalszika saját ágyában napközben és éjszaka is.Letesszük,és kb.5 perc múlva csicsikál.Persze ehhez kellett a napirend kialakítása is.
A babaúszásról én 4 hónapot hallottam,hogy az utolsó oltás is meglegyen előtte.

Vvviki!
Remélem a masszás,meg a homeopátis meghozza a kívánt hatást :D

Hoppá!
Te is gyere mesélni,hogy mi volt,van veled :D

Vikike!
Igen voltunk az oviban már,a fogadtatás hasonló volt mint nálatok :D :D

KépKép
takido
 
 


Vikike!
Csak estére kell tápszer,nagy napközben is?

KépKép
takido
 
 


Musz!
Most láttam csak a képeket.Nagyon édi Eszterke,ahogy érdeklődve figyel :D :D
Nyúlgyereket sajnálom :cry:

KépKép
takido
 
 


Musz,
Szuperjo ez a hinta! :D
Nagyon elvezi az Esztike :D

Gabi,
Mit mondott a doki Esztike szemere?
Kaptatok valami kenocsot?
Remelem mielobb tul lesztek rajta, szegenykem...

Candi,
Neked jobban van mar a szemed?
Remelem lenyomtad azt a szemet darazsat :shock:
Ugye nem dolgozol bedagadt szemmel?

Nallunk minden a regi...Piroska baratnom nem ment nyaralni, sot ugy dontott hogy 1 nappal hamarabb koszont be hozzam :?
Sebaj, ma felhivom a Fogachos Dokit es kerek idopontot....

Hetvegen bementunk a parommal a varozsba vasarolni es mialatt setaltunk az utcan, egyszercsak egy csomo meztelen biciklista jott velunk szembe!!!!!!!
Ferfiak, nok, fiatalok, oregek....mind tekertek a brinyot es nem volt rajtuk semmmmmmiii. Nehany pasin volt 1 db zokni :shock:
Mondanom sem kell, elovettem a fenykepezogepet, meg a mobilok is elore kerultek a zsebekbol :shock:
Meresz, megbotrankoztato, ugyanakkor vicces is volt :lol:
Ja, a szendioxid ellen sztrajkoltak :!:

Kép
icus
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?