Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!!!

Nagyon-nagyon édesek vagytok, hogy aggódtatok és hiányoltatok, hála a JóIstennek minden rendben van velünk, de 4 napig nem volt netünk (épp a hétvégén, szörnyű volt ) párom be is ment asztalt borítani a "szolgáltatóhoz" :twisted:

mint említettem, minden OK (remélem nem kiabálom el, mert vasárnapig bezárólag ez a kritikus hét (10.) :roll:
barnamedve nincs (kopp-kopp), hányinger, fáradtság (főleg délután ) és cicifeszülés van :) a pocakom is megugrott az utóbbi 1 hétben, a hasizmommal még tudom tartan, de szerintem 2 héten belül látható lesz az állapotom mindenki számára (most még csak az 1-2 beavatott személy látja ) :)
a nacik még rámjönnek, be is tudom gombolni őket, de könnyen lehet, hogy ez az utolsó ilyen hét :)

képzeljétek, Németországban szülész-nőgyógyászként praktizáló nagybátyám (akit ugyan 15 éve nem láttam , de azért nagyon rendes Tőle) küldött nekem 8 üveg Hipp Natal kismamavitamint, ami 80 napi adag...ma már bevettem a napi Gravidát, de holnaptól azt iszom, állítólag finom, és kedvező az összetétele :)

úgyis untam már, a sok ló méretű kapszulát :evil:
szorgosan szedem még a folsavat és a MagneB6-ot, és a homeós golyócskáimat, amelyeket a kritikus hét végétől kell fokozatosan leépítenem a homeopátiás doktornő javaslata szerint.


Éva!

Olyan jó, hogy megszállt a nyugalom és boldog vagy!!!
Remélem, jól kipihented Magad :) :)
olyan jó olvasni, amit a gyerkőcökről írsz :)

Ildikó!

azért ez a sok hasonló álom nem lehet véletlen....ebben van VALAMI :) szurkolok nagyon.

Pandácska!

Örömmel látom, hogy már csak 3 nap, és látni fogod a szívecské/ket :wink: ...nagyon várom.
Hát, lehet hogy elhamarkodottan jelentkeztem be a januári topicba, ott nem nagyon udom felvenni a fonalat, és itt amúgy is sokkal jobban érzem magam :) , maradok Veletek és néha írok még a 36 éven felüliekhez, ott is klassz a társaság.

Krisz!

a mosogatógép tényleg nagyon jó dolog, én is mindennap hálát rebegek érte...szeretni fogod nagyon :)
nehéz lehet kihúzni jövő hétig tesztelés nélkül, én mindenesetre nagyon szorítok, hogy pénteken ne jöjjön meg :)

BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!


Mo!

Én is bízom benne, hogy PÉ-d lehetett :)

Andi!

Azért még ne add fel ezt a ciklust, míg meg nem jön :)

Ind!

örülök, hogy a lagzi idején szünetelt a hányinger, igazán rendes a babácska (persze így Ő s jobban járt :) )

Zora drága!

Nagyon meghatott a ma reggeli aggódó sms... :)
jól olvastam, hogy sikerült tetten érni a Pé-t??? :) :)

erre a hétre mondta a doki, hogy menjek vissza, de gondoltam, hogy jobb betölteni a 10. hetet (vasárnap), és hétfőre jelentkeztem be inkább, akkor már laborokat is csinálnak.

Puszi Mindenkinek, remélem most már tudok jönni rendszeres/ebben :wink:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


most látom, hogy sok betűt kihagytam, annyira siettem írni Nektek, remélem azért értelmezhető :lol:

Eszter!

Még neked akartam írni, hogy én is nagyon aggódom, és remélem, hogy megoldódik a gond hamar...

nagyon szorítok és küldök sok+++++++++++++++++++++++++++ energiát.

Puszi Neked!!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsab beugrok, met farkaséhes vagyok, mert reggel voltunk Manóval oltáson, vagyis délelőtt és most értünk haza. Őt bedobtam az ágyba és már alszik is, én meg gyorsan olvaslak benneteket.

Sheila! Örülök, hogy jól vagytok!

Lányok! Mindenkinek köszi a köszöntést, nagyon aranyosak vagytok!

Most önző módon magamról, aztán délután írok igérem.

Sajna szerintem ez a hónap ugrott én már most leírtam és miért?

Ezért:

Kép

Ja és mindennek tetejébe reggel felfázós érzésem volt és beugrottam egy kád kamillás vízbe, van itthon csodaszerem, de még nem olyan erősen érzem, addig nem pocsékolom el, meg van rá antibiotikumom, de azt meg nem veszem be, mert azért hátha beköltözött valaki a pociba. Egyébként meg rá i svan írva, hogy terhesek nem szedhetik, így vettem homeos bogyót.

Bocsi, hogy nem ítam senkinek, de igérem délután bepótolom!

Millió pusszancs!
Vendég
 

 
 

Sziasztok csajok

NEm tudok sokat lenni. Felteszem a görbémet lehet hogy még tudok jönni.

Beszéltem Leoval és azt mondta, hogy az ekkora hőesés nem baj ha utána emelkedni kezd, ugyhogy még lehet hogy nincs veszve semmi.

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


HAhó Lányok hol vagytok???!!! :shock:

Én főztem gulyáslevest, meg túrós és kakós palacsinta lesz hozzá.

Andi! Azért elindult vissz, azaz felfelé a hőd, még ez jól is végződhet! :wink:

Éva! Hol vagy? Most akkor hogy állsz?

Ildi! MA be se kukkantottál! Hőd?

Zora! Hová tűntél???

lnd! Sok vizsga van még?

Mo drága! Akkor volt péd? HA igen napok kérdése és nem jön meg, vagy inkább jöjjön meg és irány a doki. Pont jó, mert addigra vége lesz a sulinak!

Na megyek, mert Manó szétszedi a lakást!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok, vagyok ám, csak kevés az időm. Mutatok egy görbét, még jövök este. Kép

Zora
Kép
zora7
 
 


Azért én még nagyon bizakodó vagyok mindenkivel kapcsolatban, aki feladná ebben a hónapban a reményt!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok! Most tudtam csak jönni és alig tudok maradni mert rengeteg dolgom van.
Hosszú ideig áramszünet volt a hatalmas vihar miatt...most meg kapkodok, mert a férjecském mindjárt hazaér és csomó munkát hoztam haza.... addigra végezni szeretnék vele.
A hőmet nem volt időm pötyögni a munkahelyen, nem tudok görbét mutatni, de elmondom: sajnos, nem szökött az egekig. 36.4-re ugrott, engem meg szétvet az ideg miatta.
Báár, úgy vagyok vele, hogyha megjön se bánom már, mert elviharzok a dokihoz és bármit megteszek amit mond :lol: :lol:

Sheila! Annyira örülök, hogy minden a legnagyobb rendben van veletek!!!!!!
Andi! Szép kis görbe, nem mondom. :wink: Igaza van Zorának. Én is bizakodó vagyok.
Krisz! Ha visszamegy a hőd néhány tizedet, akkor semmi pánik!!!!! Megy a drukk!!!!! A csodabogyókkal pedig jól teszed, ha óvatosan bánsz!
Ildikó! Olyan kedvesen írsz mindenkinek, de magadról egy szót sem. Se görbe, se vonalzó...... :cry:
Panda! Hmm.....De jó neked, hogy nem vagy jól!!! Remélem, nemsokára én sem leszek ilyen jól... :lol: :lol:
Vendég
 


Ildikó
Nagyon aranyos vagy, hogy hiányoltál. Én teljesen jól vagyok, jövőhéten hétfőn megyek genetikai uh-ra és inkább majd olyanképet teszek fel mert a 12. heti már nem annyira aktuális. Sajnos a gyerekek lettek betegek. A Petra hétvégén belázasodott, folyik az orra és köhög, az Olivér meg ma reggel kezdte.

Pandácska
Már olyan kiíváncsi vagyok, hogy mint mond a doki de ha rosszul vagy az csak jót jelent.

Krisz
Utólag is nagyon sok boldog születésnapot!

Sheila
Örülök, hogy már itt tartasz és remélem most már minden rendben lesz.

Andi
Remélem ez a hónap már tényleg sikeres lesz mert modjunk az előző görbéid is nagyon jónak tűntek.

Mo
Lehet, hogy tényleg az lenne a legjobb ha elmennél a dokihoz végre, de látom már nem idegenkedsz tőle.

Éva
Sajnálom, hogy ez van veled de gondolj bele, hogy legalább ezzel a vizsgálattal minden kiderül és nem telik az idő feleslegesen.

Zora
Látom a pé-t nem késted le, szóval megint lehet neked drukkolni.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok!

Ági, nagyon örülök, hogy jelentkeztél - nagyon várom a képet :D :D
A gyerekeknek gyógyulást kivánok!!!!

Sheila, de jó, hogy minden ok - úgy látszik hétfőn nagyon mozgalmas lesz a topicunk , hű de jó, már nagyon várom :D :D

Krisz, a tegnap reggel irtam..... és még képet is küldtem neked - lehet azért nem láttad, mert a másik oldalon az utolsó hozzaszólás.
Szerintem ne ird le még ezt a hónapot, főleg hogy már a 13.DPO-n vagy. Továbbra is mennek a drukkok!!!!+++

Mo, vonalzót nem szeretnék tenni - még én sem tudom miért, most csak úgy jön :D - a görbémen a napokban nem történt semmi változás, azért nem tettem fel - elfelejtettem irni róla 8) Akkor most azt is beszúrom:

img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1181107501.83.jpg[/img]

Andi, szerintem sem gond a nagyobb hőesés, és főleg hogy utána visszaszökött :D :D - azért próbálj meg naponta jelenteni az elkövetkező héten :)

Éva, veled most mi van? Légysz irj néhány sort magadról!!!!

Zora, jó magas hőd van - ha még fennebb talál menni, akkor már lázas leszel....

Eszter, nagyon örülök a döntéseteknek :wink:

Panda, nekem is küldhetsz egy kis rosszullétet :wink: - majd Mo-val osztozunk rajta :D :D

puszi mindenkinek!!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Puff, miért nem látszik a görbe???

Megpróbálom még 1x:

Kép

KépKépKép
ildiko74
 
 


Eléggé lehangoló, hogy nem felfele, hanem lefele ment a görbe. De, jelen pillanatban úgy állok a dologhoz, hogy ha most nem jött össze, akkor jövő hónapban nem hajtok rá, hogy júliusban nyugodtan tudjak nyaralni, augusztusban pedig irány a doki :D

Jól elvagyok egyedül :D :D :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Szia Ildi! Legalább a hormonok jól működnek ebben a ciklusban! Azért leírhatnád, milyen a közérzeted, vannak-e a mensi közeledtére utaló jelek? Én nagyon remélem, hogy végre az én hormonjaim is jók lesznek, eddig bíztató a helyzet, bár a cicim nagyon fáj és ez csak akkor van pé után, ha nincs baba, viszont megint gombás folyásom van :oops: , ami meg akkor szokott lenni, ha baba van. :roll:

Zora
Kép
zora7
 
 


Kép

Zora
Kép
zora7
 
 


De barom vagyok, a babás görbémet raktam fel, remélem ez egy jel! Na mindjárt jön az aktuális, bocsi.. :oops: :oops:

Zora
Kép
zora7
 
 


Kép

Zora
Kép
zora7
 
 


Végül is tök jó, egymás alatt tudom majd hasonlítgatni! Eddig a mostani azért szebb! Jobb a progeszteronom, mint mikor szedtem progit, pedig most csak a Clostinak köszönhetem ezt a javulást!

Zora
Kép
zora7
 
 


Krisz! Mai hő? Annyire reménykedem Nálad és Andinál is, jó lenne a hőket látni!

Zora
Kép
zora7
 
 


Szia, Zora!

Tényleg nagyon hasonlitanak eddig a görbéid :D :D

Nálam még nincsenek mensis tünetek, de az utóbbi időben nem is emlékszem, hogy lettek volna....
Viszont, amit megfigyeltem az az, hogy közbe enyhe húzófájdalmat érzek a derekamnál - na, ilyenem eddig még nem volt.... de lehet, hogy nincs is jelentősége....

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziazstok!

Ági de jó, hogy jöttél! Te jó ég, már a 17. hét!!! Már érzed a mocorgását?? Kis betegeidnek meg sok-sok gyógyító puszika!

Ildi! Olvastam és köszönöm a köszöntést!! Ági neked is köszi! Aranyosak vagytok!

Azért egész jól néz ki ez a görbe! Te nekem drukkolsz én meg neked, meg a többieknek!

Zora! Basszus a frászt hoztad rám :lol: , mármint tökre megörültem, csak nem értettem, hogy ilyen hamar + a teszt?! Milyen az a gombás folyás?

Mo! Ez a beszéd! Irány a doki!!! CSak előre, mint az úttörők! :lol:

Éva! Hahaó, hogy vagy, mi újság???

Panda! Várom a rókakomát, de még nem csengetett. Szerintem kerülővel küldted!

Kép
Vendég
 


Ez lemaradt a táblám elől:

Képzeljétek nagyon szar éjszakám volt. Manóm belázasodott az oltástól, nekem meg felerősödött a felfázásom, 1 óra altt legalább 10X voltam pisilni, persze csak alig jött valami és nagyon fájt.
Így estére megyek az urológushoz.
Ezt senkinek nem kívánom!

A hőm pedig ilyen, amit már nem értek:
Vendég
 


Sziasztok!
Krisz! Sajnálom, hogy ilyen csúnyán felfáztál. A görbéd viszont nagyon szép. Remélem sokáig ilyen szépen fenn marad a hőd, és nem az 50. napon teszetelsz, mert az idegtől nemsokára kihull minden hajszálam... :lol:
Remélem, hogy minél előbb meggyógyulsz!!!
Jobbulást kívánok!!
Zora! Egy pillanatra a lélegzetem is elállt, ahogy a görbédet néztem. Csak bűvöltem és nem értettem, hogy akkor miért mutatja a vonalzód a 4 DPO-t. Mindegy. Nem foglalkoztam vele...elhittem amit láttam, még pezsgőt is bontottam, ... most meg dugózhatom vissza. :evil:
Éva! Mi van veled?? Annyira rossz, hogy nem írsz.
Ágikám!!!!! Nagyon örülök, hogy jelentkeztél és minden oké veletek. Kérlek, mutasd már a képeket!!!!! Annyira kíváncsi vagyok rátok!!! Petrácskának és Olivérnek százmillió gyógypuszi!!! Remélem, nem tart sokáig ez a betegség!!
Andi!!! Írj valamit vagy mutass egy görbét, mert halálra izguljuk magunkat a csajokkal. Hol tartasz? Mennyit mértél??
Pandácska! Nagyon csendes lettél. Ugye minden rendben van veletek? Hogy bírod? Nagyon rossz ez a sok émelygés?
Ind! Még mindig a lakodalom fáradalmait pihengeted vagy mi a csuda?! Gyere már Csajszikám!!! Várom a tortás esküvői képeket! :wink: :lol: Tudoood?! Megígérted!
Vendég
 


A kedvem nagyon rossz. Nem tudom, hogy mi a fene van velem. Valami világfájdalom vagy mi a csuda.... de az is lehet, hogy elkaptam a munkahelyemen a hajfájást. :roll: Elegem lett odabent mindenkiből. Értekezlet értekezlet hátán, beszélgetés, vita a nagy semmiről. Egy kicsit kiakadtam. Nem vagyok ma formában. Itt van a nyakamon az év vége, azt sem tudom, hogy fiú vagyok-e vagy lány..... pedig azért ez a babatervezés szempontjából igencsak nem volna mindegy. Jó lenne tisztázni.
A hőm is semmitmondó, úgyhogy kész. Most üvöltenék egy nagyot...csak úgy a semmibe aztán csinálnék egy hatalmas fürdőt és bebújnék. A férjecském se biztos, hogy jön ma.... úgyhogy sok ez egyszerre nekem. Jó volt elmondani nektek...ez most úgy dőlt belőlem. Bocsánat :oops: Megyek. Lepihenek.
Íme ez a lehangoló zagyvaság:

Kép
Vendég
 


Sziasztok

Bocsi a belogasert csak ket regi ismerosnek jottem gratulalni a babakhoz:

Agi
Ha mar hozzank nem irod meg ,azert itt gratulalok harmaskahoz.Akkor eldolt a dilemma es megis belevagtatok :D

Sheila
Neked meg millio drukk es bodog varandossagot, szep testverket Melissanak!!!!!

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok Lányok!
Olyan nehéz magam rávenni, hogy írjak!
Azt hittem ma jó híreket hozok és megoldódik minden, erre nem lehet megcsinálni a Hsg-t egy hülye gomba miatt!
Szóval magamról hónapokig nem is akarok írni!

Mo!
Nagyon megértelek! Néha az ember úgy érzi, hogy összecsapnak a hullámok a feje felett, minden egyhelyben áll. Legalább az egyik probléma megoldódna!
Nem is tudom lehet-e ezt másképp bírni, mint humorral! Én ilyenkor mindig arra gondolok milyen lesz majd visszaemlékezni. Mindennél van jobb, de rosszabb is!

Ági!
Olyan jó, hogy jelentkeztél! Hihetetlen mennyi idő telt már el és olyan lassan követünk a babásodásban!
Jobbulást kívánok a "nagyoknak"!

Krisztinka!
Nem lehet, hogy nem igazi felfázásról van szó? Neked ez nagyon gyanúsan összefügg a ciklusoddal!
Mesélj, mit mondott az orvos!

Sheila!
Úgy hiányzol!
Tessék mostmár sokat írni nekünk! A nagyok tudják már a kistesót?

Zora!
Itt is megírom! Meghalnék nélküled!

Ind!
Ugye jössz még mielőtt elutaztok olyan hosszú időre?!

Ildikó!
Nekem nem a görbéd tűnik lehangolónak, inkább a hangulatod!
Mi a helyzet a tornával?
Horvátországba indulunk gyerekekkel együtt! Nem lesz egyszerű!
Nagyon várom!!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok, lányok!

Először: ezt a hónapot is le kellett irjam :roll:
Másodszor: az éjjel 3-kor megébredtem és 5-ig csak forgolódtam, úgy, hogy most egyáltalán nem érzem valami fittnek magam
Harmadszor: a hőm megint nem esett le

Éva: most már nem járok tornászni - volt 2 hét szünet, és azután nem mentem vissza.
A horvátországi nyaralást a párom is emlegette, de még nem döntöttünk. Mikor indultok?

Mo, úgy látszik a depis hangulat egyszerre ért utol minket :roll: - jobb lenne elküldeni a fenébe!!!!!

Krisz, én a helyedben azért már tesztelnék egyet - nagyon izgulok miattad!

Nézzétek el nekem, hogy most nem irok mindenkinek, de egyáltalán nem vagyok a jókedvem magaslatán.

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Éva! Egyfolytában agyalok a történteken. Tudod, szerintem nagyon sok minden orvos-függő. A múltban is kitűnt, hogy a dokid lelkiismeretes, de túl óvatos. Nem tudom, milyen gombáról van szó és mi a kezelés, és lehet, hogy valóban hónapokat kell várni a Hsg-vel emiatt, de miért kéne azért a Clostival leállni. Főleg, mert tényleg a pé minőségével van a gond, az pedig a 3. clostis ciklusra javul fel rendesen. Én azt semmiképp nem hagynám abba, a gomba meg éljen boldogan, valószínüleg évek óta ott van már. Sok helyen leírják (épp tegnap olvastam utána a saját gondom miatt, és most már tudom, hogy az enyém candida albikans és teljesen ártalmatlan a terhességre), hogy a nem bűzös, gennyes folyással járó gombák ártalmatlanok a babára, tehát csak a Hsg ugrott. Nem tudom, milyenek voltak azelőtt a ciklusaid, de először ugye a prolaktin kavart be, azért nem volt normális peteérés. Mire azt kikezelték (bár ezt sem értem, hiszen nekem kevésbé magas és mégsem hagyhatom abba a Bromot sokáig) jöttek ezek az extra adag progipótlások, amelyek csak gondot okoztak eddig, de jelentős javulást nem. Tehát: Ha túlteszed Magad a lelki válságon, hogy a dolgok nem pontosan az elképzelésed szerint alakultak, és utána nézel, hogy a gombád mégsem halálos, akkor elvihetnéd a popódat a Radványihoz és folytathatnád a Clostit progi nélkül (eggyel kevesebb gond!) és lehetne végre egy normális peteérésed, amikor is esélyed lenne végre most először a teherbeesésre. Mert ezek finom hormonális eltérések, amiket be lehet állítani!!!!Egyébként mi van a prolaktinnal? Nézték mostanában? Amilyen lelkiállapotban vagy, az egekben lehet, akkor pedig a Closti elmehet a fenébe! NNA, ezeket most jól megaszontam, lehet engem utálni!

Zora
Kép
zora7
 
 


Mi a helyzet Ildi, megjött? Szerintem lenyomhatnád lazán a hormonprofilt ebben a hónapban, minek várni vele? Én a helyedben megrendelném Leótól a homeós bogyókat, mert szerintem egy nyár alatt szépen rendezné a működésedet mellékhatások nélkül. Nálad még ez bőven elég lenne!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora, ha mostanig nem jött össze a baba, úgy döntöttem, hogy ebben a hónapban nem fogok elindulni dokihoz. Szeretném, ha legalább a nyaralásom nyugodt lenne júliusban. Nem akarok védekezni, de most nem is csinálok semmit annak érdekében, hogy ebben a hónapban babás maradjak. Lehet, hogy ez igy hűlyeségnek hangzik, de szükségem van arra, hogy ennyi kudarc után nyugodtan tudjak napozni és fürödni a nyaralásunkkor (imádom mindkettőt - és baba mellett nem tehetném).

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó!
Igazad van! Teljesen megértelek! Először is nem próbálkozol olyan régóta, hogy kudarcnak éld meg! Tudod, hogy előfordulnak kisebb problémák, amiket könnyű orvosolni, de elsősorban a lelkedet kell rendbe rakni. Semmi sem sűrget! Nyarald ki magad és lehet, hogy nem is lesz szükség orvosra!
Talán erre vágyom én is! Egy nyugodt időszakra.
Koncentrálj csak a nyaralásra a szerelemre és, ha szükség lesz rá újult erővel vághatsz bele a babaprojektbe ismét! Lehet, hogy ez az egész egyszerűen meg is oldja a dolgot!

Zora!
A vicc az egészben, hogy nem is volt nagyon magas a prolactin szintem, csak nem apadt el a tejem. Lett kontrollálva és tök normális.
A gombával kapcsolatban egyetlen tünetem sem volt! Az orvosom is kérdezte, de ha lett volna biztosan mondom neki, hiszen hetente találkozunk. :shock: Tök meglepetésként ért a tenyésztés eredménye.
Mindenképpen szeretném nála megvárni a Hsg-t, mert a Radványinál is ez következne, csak egy kicsit drágábban. 70-80 000 Ft.
Lehet, hogy olyan elgondolásból hagyta el most a Closty-t, hogy esetleg negatív tenyésztés után mégis belefér ebbe a hónapba a Hsg. Attól félek, hogy mi van, ha nem akar az a gomba onnan eltűnni!
Most eldöntöttem, hogy beszélek a háziorvosommal és kérek beutalót a pajzsmirigy hormonokra.
Ebben a hónapban bele fog férni! Amúgy 5 kg-ot fogytam (úgy gondoltam, ha már úgyis lőttek ennek a hónapnak azért nem tétlenkedem) és elmegyek most fogorvoshoz is, amit szintén húztam, hátha lesz baba.
Most tényleg úgy vagyok vele, hogy legyen meg a Hsg és a pajzsmirigy hormon, aztán meglátom hogyan tovább.
Ha már ennyit kibírtam 1-2 hónapot még tudok várni.
Megpróbálok én is a nyaralásra koncentrálni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Ezt nem értem. Ha nem védekezel, akkor esélyt adsz a babának, aki úgyis akkor jön, amikor szeretne. De miért rontja el a nyaralást néhány bogyó mellékhatások nélkül? Hiszen nem kéne hőmérőznöd, figyelni magad, csak beszedni, mint egy vitamint, had dolgozzon, amíg te nyaralsz! Így ideálissá teszed a körülményeket a baba számára és neked nem kerül semmibe. És azért az eddig történteket nem gondolnám komoly kudarcnak, bár mindenki mást érez annak. Nem kell görcsölni, csak mindent megtenni.

Zora
Kép
zora7
 
 


Hát, akkor jó nyaralást mindenkinek! Én is azt teszem, csak én nem vagyok olyan csitri, hogy ezt a két hónapot megengedjem magamnak! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként meg tegnap óta görcsölget a jobb petefészkem, mi a szar , nem tudom, remélem csak a petémet próbálja a petevezetkem átpréselni a méhembe! :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Kép

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! Rendes mensid van, és a hőd is leesett? Mert nekem a clostitól ömlik a vér, viszont rövidebb ideig tart és elmarad a barna levezetés a végén.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora!
Tudod, hogy én sem érek rá várni! Ha lejár a Gyesem fogalmam sincs mit csinálok, ha addig nem születik meg a baba. Amit már nem fog. Nem elég, hogy ugye nincs munkahelyem, de Gyed-re sem leszek jogosult és így 25000 Ft- ért maradhatok otthon, amíg tudok.
Sajnos nálam ez is fontos szempont, mert a nagyokat is kéne valamiből etetni. Ez az oka annak, hogy olyan sokat gondolkodtam a feladáson és esetleg 1-2 év múlva újra próbálkozáson.
De egyszerűen lehet, hogy csak nem ez lett nekem szánva.
Megjött rendesen. A hőmet nem mértem. Ha elmúlik kezdhetem a gomba ellenes kezelést. :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


Erre azért van megoldás. Mihelyt babás leszel, bejelentkezel egy céghez :wink: :wink: és rögtön elmész betegállományba. Mondjuk egy ismerős kft-je biztosan szívesen alkalmaz így is.

Zora
Kép
zora7
 
 


Sajnos nincs ilyen ismerősöm, és a fiamat nem veszik fel bölcsödébe. Nekem komoly haladék lett volna, ha most születik a baba, mert talán sikerül most házat vennünk és lesz hova bejelentkeznünk állandóra, de az még minimum egy év. Ideiglenes lakcímel oviba sem veszik fel Balázst. Tehát nem tudok visszamenni dolgozni, de 1-2 hónap munkaviszony sem sokat segítene rajtam. Visszamenőleg 1 évet néznek.

Éva

Kép
balimama
 
 


Hát passz! De azért márciusban még megszülethet. :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!

Nagyon elszomorít, hogy most mindenki egy kicsit vagy nagyon a padlón van.
Megértem és nem is akarok okos dolgokat mondani, de nagyon talán nem is lehet.
DE próbáljátok meg összeszedni magatokat és feltöltődni a nyaralás alatt.

Éva! Mi is Horvátországba megyünk július végén. Még sosem voltam ott már nagyon várom.
Egyébként én sem szeretnék visszamenni dolgozni, szóval nekem sincs már sok időm a babaprojektre. Amilyen változások vannak bent a munkahelyemen nincs kedvem dolgozni menni!

Ildikó! Esetleg igaza lehet Zorának, hogy elmész orvoshoz és , ha valami bogyó kell azt szedheted a nyaralás alatt is és az csak hagy dolgozzon ott bent, de nem kell hőmérőzni csak apával összedolgozni :lol: !
Egyébként a sós tengervíz jót tesz a bebbabásodásnak!

Zora! REmélhetőleg taliztak a sejtjeitek és most egybeforrva vánorolnak a méhed felé!

lnd! Ti mostanában utaztok nem??? DE jó is lesz!!! Azért előtte tessék bekukkantani!

Mo! Drága! Sajnálom, hogy a hangulatod a béka segge alatt van, szar lehet így dolgozni én is utálnám az egészet! DE kitartás már csak 1 hét nem? Vagy már vége?
Meglátos 32465464 napon meg fog jönni és Te ügyesen bejelentkezel a dokidhoz!
Igaz az lenne a legjobb, ha minimum 10 hónapig meg se jönne! :lol:

Andi! DObj egy görbét!

Sheila! Mikor lesz képed a babáról?

NA én tegnap megjártam az orvost, mivel kedd este megittam a gyógyszert így már tegnap jobb volt és az orvos csak kevés gennyet talált a vizeletben és meg is uh-ott mindent épnek talált.
DE vinni kell majd spermát, hogy kitenyésszék(ennek nem kell frissnek lenni lefagyasztott is jó), kaptam steril pohárkát hozzá, mert lehet attól van gyakran felfázásom, de ha az negatív akkor valószínű be kell nézni a hólyagba, tehát tükrözés. K---ra nem akarom ezt. Ja és legközelebb megyek a nőgyogyóhoz, akkor kérnem kell hüvelyváladék tenyésztést.
Ja és írt fel gyógyszert pont azt amit kedden is megittam, azt legközelebb pénteken kell bevennem és írt egy másik antibiotikumot is, amit régebben is szedtem már, de azt csak akkor vehetem be, he megjön. Pont így gondoltam én is , mert van ebből az antibiotikumból itthon nekem, csak nem mertem el szedni, mert kismamik nem szedhetik.

Egyébként azon agyaltam, hogy lehet akkor is ilyen tüneteim voltak, amikor Manóval terhes voltam csak még nem tudtam, hogy az vagyok. cSAk már nem tudok rendesen visszaemlékezni, mert már 2 éve volt.

Na dobok egy görbét is:
Kép

Ha esetleg a hétvégén nem jönne meg , leghamarabb 13-án vagyok hajlandó tesztelni! Addig kibírjátok???

Bocsi, hogy hosszúra sikerültem!

Pusszantó Mindenkinek!
Vendég
 


Én tesztelnék Krisz, mert a 15. nap ugye, és aztán, ha negatív, kúrálhatnád a fertőzésedet. Igazán sokak várakozásait nem értem, de biztos én vagyok zakkant.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! Ez még csak a 14. nap!
Vendég
 


Meg mivel 16 dpo-m szokott lenni és a 17.-en jön meg, így még várok, ha nem harizol!
Vendég
 


sziasztok csajok

Dobog egy görbét, utána visszaolvasok:



Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andi! Ez eddig klassz! Többet nem is mondok! :lol: :lol:
Vendég
 


Andi!
Ilyen szép görbe csak a mesében van!!!! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva sajnálom a mensit és azt is, hogy elnapolták a hsg legalább már azt tudnád, hogy minden rendben van.

Krissz a te görbéd nagyon biztató remélem a hőd fenn marad és 13-án egy nagy ++++ tesztel jössz.

Jajj csajok azt hiszem ez a mai nap nagyon nem az igazi, szerencsére nem velem van a baj. Úgy néz ki hogy a hugomat csakja a férje egy csajjal és most őt vigasztalom szegény csaj három kisgyerekük van és teljesen kétségbe van esve amit nem is csodálok.

A sogornőmet ma fektették be a kórházba mert betöltötte a 41 hetet és a kiscsaj megmakacsolta magát és nem akar megszületni.

szerencsére velem nincs semmi extra, fáj a mellem és szerintem híztam, mert a kedvenc gatyáimat ki kell gombolnom mert nem kényelmesek.

A görbémhez én nem fűzök sok reményt de hamarosan kiderűl mi lett ennek a furcsa hőnek az eredménye.

Bocsi, hogy nem irtam mindenkinek de mihelyt lecsillapodnak itt a dolgok jövök.

addig is puszi mindenkinek

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy nem jelentkeztem, de minden szabad percemben, amikor alszik Beni tanulok, illetve azt héne, de ma is elaludtam 5 perc után, pedig ez a szombati vizsga jó lenne ha még sikerülne. Emellett meg próbálok készülni az útra, vasárnap indulunk. Valmint holnap hozzák az új kinyitható kanapénkat és visziki a régi ágyunkat, úgyhogy bútorokat is szerelgetni, meg vhogy rendet rakni.

Tegnap voltam dokinál. Most már szeretnék bekerülni a babás táblázatba!!!! Egyedül van még mindig, de már dobogott a szivecskéje. Olyan jó volt látni. Az hutott eszembe este, hogy milyen furi, hogy vmikor Beniből is csak egy ilyen kis maszatot láttam sé most már milyen nagy fiú.
Én már nem tudom behúzni a hasam, sajnos eddig bírták a hasizmaim, pedig azt hittem erős hasam van. A játszótéren már mondták, hogy látszik nagyon. Majd rakok fel nyaralós képeket Wiwre és ott majd láthatjátok ti is. Szegény beni itt hisztizik, hogy nem vele foglalkozom.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Szerintetek miért nem jelenik meg?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Nálam látszik tetszik az új görbéd, bárcsak nekem is lenne már ilyenem.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?