Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Csak egy gyors bekukk,mert mennem kell ciciztetni!
Szóval,még nem állunk neki a második babának,majd szerintem csak év vége fele!Vagy jövő év elején!Majd még eldől! :) Vagy majd mi dőlünk el! :wink:
Dóri!Megvárjuk mig a babák 1 évesek lesznek???Neked az úgy jó??? :wink:
A többiekkel ITT nem akarok terhes lenni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ezt remélem mindenki megérti! :D
Tényleg!!!Jut eszembe!Málna merre jársz?
Candit meg sem kérdezem!Teljesen el van tűnve a csaj!!! :roll:
Anyusziszi!Múltkor elfelejtettem irni,hogy:TÜNDÉRI LEHETETT TOMIKÁD,amikor ezt mondta!De tényleg megmondod,hogy-hogy mondtátok el neki,hogy kistesója lesz?
Plutó!Te akarsz még babát??Neked nincs olyan érzésed.hogy szivesen akarnál babát??Vagy olyan nincs,hogy hiányzik a terhesség??
Mókuska!!Hol vagy??

Kép
bea27
 
 


Minden porcikam faj!!!
Tegnap paintball-ozni voltam a kollegakkal...itt-ott kek es minden mozdulat faj, es en hulye ezert meg fizettem is! :roll:

Bea,
Jo hogy mar tervezitek a kovetkezot, ugy az igazi ha nincs tul nagy korkulombseg kozottuk, mert tudnak jatszani egymassal :wink: te meg foglalkozhatsz a sajat dolgoddal :)

Nem olvastam vissza mindent, remelem mindenkinek jo hetvegeje volt, Hoppa neked kulonosen :wink:

Kép
icus
 
 


Anyumek ma hajnalba mentek haza, olyan faradt vagyok a koran kelestol :?
Egy konferencian voltam delelott (Juli 1-to Anglia Fustmentes Lesz!) es majd el aludtam, alig birtam nyitva tartani a szemem :shock:
Most pedig egy beszamolot kellene irnom a holnap meetingre :cry:

Kép
icus
 
 

 
 

sziasztok!

na azért nem olyan vészes ám a helyzet!azóta jobban mennek a dolgok,akkor valszeg nagyon meleg volt,azért termelt annyit!azóta nem kapott teát egyxsem és van,hogy 4 órát is kibír evés nélkül...az meg,hogy 1 órát is szopik?nem bánom....vágyik a közelségemre...előfordul,hogy 15 perc is elég neki,néha meg 1,5 óra....én is van,hogy fél órán át eszem....tegnap este 140-et evett,de 100 az adagja..és egy hét alatt most 240g-ot gyarapodott.....szal elértük az áhított 3kg-ot!!!És.......babakocsizunk és nagyon élvezi....4 órát simán ellenne benne...ma 2,5 órát mentünk,voltunk Rossmannban,bababoltban..fel sem ébredt!

bocs,hogy nem írok külön senkinek,de itt piheg a mellemen...

puszi és szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 


Visszaolvasgattam :D

Nika,
Gyonyoru a kisfiad es nem is duci! Sportosnak nez ki, biztos az uszastol :wink:

Bea,
Ertem!
Szoval Kislanykat akarsz :P
Biztos jol ellesztek Adival 3 hetig, miert ne lennetek?!
Korongot szoktal meg csinalni mostansag?
Nem csinalnal nekem egyet legyszi?
Szul: 1979 Feb 9 (nem tudom az idot)
Koszike

Gabi,
Remelem az a szemuveg mielobb kesz lesz, addig is nem jo a regi?
Biztos sokat javult Esztike laba, majd jelentkezz hogy mit mondott a doki. Vajon meddig kell tornaztatni?

Kép
icus
 
 


Gabi, Dóri, az éjszakákkal nincsen baj. Azokat többé kevésbé végigalussza, a gond a nappali "műszakkal" van, amikor nem hajlandó 5 percnél többet egyvégtében aludni, kivéve, ha a vállamon van.

Ma a barátnőm pesztrálta, direkt szabit vett ki, hogy tudjak tanulni, hát nagyot nézett, én hogy bírom másfél hónapja, egész nap a karomban a mostanra ötkilós gyereket...

Ami a napirendet illeti, éjszaka 10-kor van egy szopi, utána 1-2 körül, majd 4-5 órakor. Viszont ezután már nem alszik vissza, ilyenkor szoktunk "beszélgetni" :lol:

Valamelyik éjjel érdekes módon hátat fordítottam neki álmomban, és egyszer csak arra ébredek, (hajnali négykor), hogy valaki a hátamat kaparássza és szopni próbál. Meg sem nyikkant, csak csendben motoszkált. :lol: :lol: :lol: Cukimanó, olyan jót nevettem :D

Ritka pillanatok, amikor nappal alszik - de csak azért, mert beájult autózás közben... :lol:
Kép
Kép

Megyek, mert valaki megéhezett, és elég hangosan adja a tudtomra...

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Én megkerültem jelentem, mostanában ilyen betáblázósak a hétvégék, de ez a jó, ez azt jelenti, hogy szeretnek hozzánk jönni a barátok 8)
Bea: hugit mihamarabb? :wink: Biztosan minden rendben lesz és élvezni fogjátok a hármast, míg Anyud nem lesz, na meg kel is néha egy kis magánélet nektek is :wink:
Málna: írt nekem sms-t, hogy jól sikerültek a viszgái, és épp a tiszánál pihiznek, de ma este szerintem jön már Ő is.
Kata: fárasztó éjszakák lehetnek mögötted, na meg előtted, ilyen tüszőcskékkel tuti a siker/Ek/
Musz: micsoda cuki játékai vannak Esztinek, én is én is, elképzeltem a hálószobába nagyban az ágy fölé :)
Sziszi: Tominak haláli beszólásai vannak, össze kéne írogatni őket, nagyon aranyosan értelmezi a dolgokat.
Icus: kitartás a beszámolóhoz, telóztál már valamerre?
Gabi: kapunk majd képet a kisleánykáról? Holnap biztosan rendben lesz minden az orthopédián.
Dóri: Ti nagyobb korkülönbséget szeretnétek a gyerekek között?
Bocsánat, ha nem írtam valakinek, de csak ezt az oldalt tudtam végigolvasni, most meg főzni kell valamit, éjjel alig aludatm valamit, most én is hulla vagyok.

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk!
Most csak teszek egy táblát,egy újat!Egy másik topikban láttam,és nagyon megtetszett.Megbeszéltem a készítőjével, hogy "ellophatom" az ötletet.
Remélem nektek is tetszik 8)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

málna2162
 
 


Sziasztok,

Kriszti, tök jó az új tábla !! Nekem tetszik !
Mindenkit puszilok, most csak kutyafuttában vagyok, sok a dolog...

Gyönyörűek a babák !!!
zsizsik
 
 


jó estét !!!

gyors bekukk, már megint tanulok :?

Málna
klassz az új tábla!
gratula a vizsgákhoz !!!

Musz
Esztimanó egy tündérke !

Nika
gyönyörű a kisfiad !!!!

anyukák, még képeket kérünk ! :D

Gabi
szerintem minden kisbaba csodaszép !

Hoppá
tovább drukkolunk !
remélem, követed Sziszit és Te is zebracsíkos leszel !!! :D

Anyusziszi
jobban van már a hasad?

bocsi,akinek nem írtam, de kicsit lemerült a Viki aksija ... :oops:

holnap majd jövök !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!!

Málna,szia!!!!!Tökjó az új tábla,csak van nálam egy kis hiba:Dénes május 10-én született!!!!!!Minden ok veled???Gratula a vizsgákhoz!!!!Máté bírja a pelenkenélküli létet???

Zsizsi,nagyon régen nem olvastunk felőled,minden rendben van????Hogy haladsz a gyógyszerekkel???Remélem jól alakul minden!!

Andi,én is szívesen részt vennék már egy jó kis összejövetelen!!!!Az idén 4 ballagásról és egy esküvőről maradtunk le,először ugye az állapotom miatt,most meg Dénes még nem élvezné ebben a melegben ezeket a tortúrákat!!!Igaz most hétvégén ünnepeljük apa 30.szülinapját és a fiam egy hónapos szülinapját 8) úgyhogy lesz egy kisebb parti!!!!

Ági!!!!Nem próbáltad még,hogy nappal nem fekteted le sem a kiságyába,sem a szülői ágyba,hanem egy semleges helyre,ahol azért tudsz rá figyelni!!!Nekünk ez bejött!!!!Elalszik az ágyban is napközben,de hosszas feszengés után csak...de ha leteszem a nappaliban a fotelba jól körbepakolva,akkor egy hang nélkül szunyál...vagy a babakocsi..még csak 3 napot aludt benne,de nagyon favorizálja!!!!Épp most beszéltem a védőnővel,hogy nyugodtan elmehetünk napi 2x is egy hosszabb sétára!!!!Az az én alakomnak is jót tesz....mert még van mit leadnom :(

Kata,nagyon szurkolok ám neked!!!!!Remélem ez lesz a te hónapod!!!!Ezt persze már babátlanoknak is kívánom!!!!

Megyek,mert még kb.egy órát alszik,addig összedobok egy levest!!!!!

Puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Málna!

Nagyon szuper az új táblátok!!!! :lol: Nagyon ügyes vagy!!!! Hozzon sok szerencsét Nektek is!! :lol:

Üdv.: A másik topicból az ottani tábla készítő :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Pupy

Köszönjük szépen!!

Lányok, valaki összefoglalná nekem, hogy mi történt az elmúlt napokban...Egyszerűen képtelen vagyok visszaolvasni :oops: :oops:
Kinyomtattam a tételeimet, próbálom rendszerezni, és elkezdek tanulni, mert nagyon sok van. Kimondva nem sok, mert csak 40 tétel, de ez ömlesztev.Minden van benne, jog,logisztika, számvitel... :shock: És már csak 25 napom van!!!!!

Nem tudom mi van velem, de a mai ovu tesztem is pozitív lett...Meg már múlt héten is volt...Lehet, hogy ennyire dolgozik a closty?!
Fáj a hasam mintha meg akarna jönni, pedig még csak a 19.cn-on vagyok. Az együttlétek számával sincs gond, de a hőm...hát az brutál alacsony...az istennek sem akar felmenni.

A hétvégén lementünk a nyaralóba.Szombat este érkeztünk meg, mert délelőtt Szolnokon voltunk.Apa vett egy új csónakot, mert a régi már csak gyújtósnak jó.
Szóval 8 körül érkeztünk meg a házhoz, benyitok a konyhába és mintha egy 3 hetes vizi hulla lett volna bent olyan szag volt. :twisted:
A mlt heti vihar levágta a mélyhűtőt, és utána haza is vágta mert nem kapcsolt vissza...kb.45-50 kiló vadhús, és kb 10.kiló hal volt benne. A konyhában ujjnyi vastagon állt a vér :twisted: NEm is mondom, hogy ft.-ban ez mit jelent... :twisted: :twisted: Szerencsére a szobákban egyáltalán nem lehett érezni a dögszagot. Mátét letettem aludni és apával fél 1-ig takarítottunk... :evil: :twisted:
Ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat
8) .

Sziszi

Mi újság ?Hogy vagy?

málna2162
 
 


Sziasztok,

köszi az érdeklődést, megvagyok.
Most egy kicsit félek, mert az iszonyú mellfájásom, reggelre szinte elmúlt. Lehet, hogy megint baj van???
Volt valakinek ilyen.
Kicsit ég a gyomrom néha :lol: , meg nehezen férek a nadrágomba :oops: .
Azért megijedtem, hogy már nem fáj úgy a mellem....

Málna
Sajnálom a sok husit :cry: . Pedig mostanság én is rákattantam a nyuszi húsra. Fogunk venni , mert olyan finomakat lehet belőle készíteni.
Vizsga menni fog, ne izgulj. Mindig ügyes szoktál lenni :wink: .

Összefoglaló:

Hoppá
3 óriási, fejlett tüszője van és jól belehúztak. :!:

Bea
Évvégén szeretne egy kislányra gyúrni.

Icus
Forgách-felé veszi az irányt.

Viki és Musz is tanulnak 1000-rel.

Candi
Zsúfolt hétvége után kimerült.

Hirtelen ennyi, de szigorúan távirati stílusban :lol: 8)
Vendég
 


Sziasztok,


Málna, gratulálok a vizsgákhoz, kitartás a maradékra, ha jól értem van még. Nagyon jó a tábla

Szisz, örülök, hogy jól vagy, pihenjél azért, a mellfeszülésre én is emlékszem, jaj de nagyon szar volt, de aztán lett rosszabb, de nem baj:)

Köszönöm lányok a gratulációkat a vizsgához, örülök, hogy túl vagyok rajta.
Hétvégén néztünk babakocsit, remélem jövő héten meg is vesszük, a bútor is jön két hét múlva, csak ez a fránya meleg ne lenne, még nem vészes a lábdagadásom, péntekre viszont elfáradok, néha-néha bedagad, de ha felteszem elmúlik.

Kata, mi újság, úgy drukkolok.
Babások, annyira jók a képek, és a játékok, már nagyon kezdek besózva lenni, bababoltokat járok, úgy megvennék sokmindent, tudom, hogy nem szabad, de hát az ágyneműk, játékok, ruhácskák, szóval.......

Candi, miért nem volt jó az éjszakád, nálunk szakadt az eső.

Ja köszi a tippeket, végül is 23-án megyünk a Praxisba, sok jót hallottam róla nagyon kíváncsi leszek a 4D-ra, és persze, hogy kislány vagy kisfiú:)
Na megyek mert dolgozom, sajnos, bár az agyam máshol jár, de muszáj.
Mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok, megint csak gyors életjel: ma délelőttől megint "kiszakad a méhem és szúr a fenekem" érzésem van, azaz ovulálok. Belehúztunk..... :oops: Meglátjuk az eredményét... :roll:

Málna, a tábla szuper, de már én is úgy szeretnék egy uh képet tenni a virág helyére.... :lol:
A husit pedig nagyon sajnálom, ez több, mint bosszantó, a pénzről meg ne is beszéljünk!!!

Sziszi, ne izgulj, nem tesz jót a kistesónak! :wink: Ott van ő, nem kell egyfolytában tüneteket keresni!! Abba lehet csak belehülyülni, amikr minden pillanatban keresed a "jelet"! Ég a gyomrod, nő a pocid, kívánod a nyuszi-husit (csak Musz meg ne hallja :lol: ), mi kell még?? :wink: Nincs semmi baj, nyugodj meg!!
Mikor mész legközelebb dokihoz??

Musz, remélem már túl vagy a vizsgán. Gondolom ötöst kaptál!!! :wink:

Nektarin, gondolom kíváncsi vagy már, hogy puncis, vagy pöcsös :oops: a bébike. Nevek?? Milyen bútorotok és babakocsitok lesz??

Bocs, megyek tanulni, pedig nem akarok, de muszáj!!

Pussz, majd olvasok, írok, ha lesz időm!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!!!
Csak gyorsan..

Sziszi,szerintem is nyugi!!!!Ott van a picike!!!!És a mellfeszülés nekem is így volt...előjött-elmúlt!Pihenj sokat!!!

Kata,neked meg nagy hajrá....én is szívesen rámozdulnék már apára...a terhesség alatt nem kívántam annyira a szexet,aztán meg a vérzés miatt nem is lehetett....hát most alig várom már,hogy a doki rábólintson az ügyre :oops:

Málna...hűtő :shock: :? hát ez aztán nagyon kellemes lehetett....szegény apa gondolom kivolt....meg persze te is!!!!A vizsga meg :o olyan kis ügyes vagy...

Eszti,nyugodtan költsd a pénzt....én sem bírtam ki...izgi,remélem tényleg kiderül a dolog..szerintem kislányod lesz!!!!Nektek vannak már nevek???

Anna kismamink lassan szül már és nem is tudunk róla semmit :cry:
azért biztosan jól van és rendben van a babója!!!!

Megyek vasalni,mert lassan ébredünk...

Puszi mindenkinek!

Kép Kép
meli1118
 
 


Helló!

:evil: írtam egy fél oldalt erre elment az áram egy másodpercre. :twisted:

Málna, sajna a husi miatt, anyáék tavaly így jártak a zöldségekkel.
Jó a tábla, csak nem Emma a drágám, hanem Emese. Szorítok, hogy sikeres legyen a project neked is. És a többieknek is!!!
Sziszi, gratula és remélem minden rendben lesz!
Meli én is szoktam egy órát etetni. Igaz kisebb pihenőkkel vagy altatással, de éjjel másfelet is fent vagyunk néha. valamkor meg fél óra alatt kész vagyunk. Nekem úgy alszik el, hogy lefordul a ciciről, még várok kb 10 percet biztos ami biztos alapon és úgy teszem le. Ha nem sikerül kezdjük előről. De már belejöttem, az első két hét nagyon fárasztó volt, most már jobb. Napközben két nagy alvás van közte szopi és nézelődés, nyűglődés. Mi is sétálunk, de nem nagyon bírja sokáig. Eddig pohárból adtam neki vizet(pár kortyot ivott csak) most próbálom a teát, mert sír pukizás előtt. De pohárból az sem kellett így elővettem a cumisüveget :oops: abból ivott,de azt meg én nem akarom. A védőnő szerint ne adjak csak anyatejet, a család szerint fáj a hasa én meg mit csináljak? :shock:
Van akinek sír a babája kaki előtt? Egyébként majdnem minden pelusba van ajándék. Éjjel képes egy órát nyöszörögni ébredés előtt és közben rotyogtat. De csak éjjel.
Várom a reakciókat. BOCSI, hogy ilyen részletes voltam, de minden tanács jól jön.
Puszi mindenkinek Mamen
mamen
 
 


Sziasztok!

Málna
Nagyon klassz az uj tábla :wink: De nagyon kár azért a sok finom husiért :( A tanuláshoz egy nagy adag kitartást kivánok! Egyébként lehet, h ez lesz a nyerő hónapod, a tanulás elvonja a babáról a figyelmet :wink:

Kata
Szoritok ám Neked is!!! Lehetnétek Málnával párban :wink:

Meli
Javul már a helyzetetek? Napközben nekem is sokat voltak babakocsiban. Többen mondogatták, h majd hozzászoknak a rázogatáshoz....stb. DE én nem rázogattam, hanem mindig vonszoltam magam után a lakásban, h ott legyenek ahol én. Ez nálunk bejött, olyan nyugisan elvoltak benne :lol: Később már a babahordozóval csináltam ugyanezt.

Sziszi
Nyugi, minden rendben van!!! És már elmultál 7 hetes! Nemsoká megkapod a kismama könyvedet :wink:

Musz
Hát tényleg nem viszi tulzásba az alvást Esztimanó :lol: A képeken annyira édes! Ja, vmelyik nap irták a 3 hónapos fordulót, senkit nem akarok elkeseriteni, de kb. 3 havonta ujabb és ujabb fordulók vannak :wink: :lol:

Nektarin
Nem irigyellek most a meleg miatt :( Tudom milyen érzés, Danival uigy voltam. Egyre nehezebb lesz. Pihenj amennyit csak tudsz, a lábadon csak az fog segiteni! Én még éjszakánként is felpolcolt lábakkal aludtam, akkor reggelre egész türhetően lement a duzzanat! Biztos nagyon fog tetszeni a 4D UH :wink:

Viki
Voltál már dokinál?

Icus
Paint-ball :lol: Egyszer én is kipróbálnám, bár már láttam, h milyen sérüléseket okoz :shock:

Bea
Meglátod milyen klassz lesz, ha csak hármasban lesztek :wink: Még az is lehet, h előbb bevállaljátok a kistesót :wink: :lol:

Takido
Gerdának miért kell tornáztatni a lábát? Nála is kötött volt a csipő?

Nika
Olyan nagyfiu már Bertold is!

Mamen
De jó, h Te is jöttél! :lol: Nekem Dani volt ugy, h az esti szopi után jött rá a hasfájás -de akkor eléggé elkapta szegénykét, nagyon orditott. Akkor még Ő is képes volt 1,5 óránként szopizni, aminek a tulzabálás lett a következménye. Tele lett gázokkal, amik bántották a pociját. Vettünk Espumisant és ez segitett, jókat durrogtatott tőle. Ráadásul neki sokszor napokig nem volt kaki -ellentétben Lilivel, aki minden szopi után kipakolt :roll:

Megyek, mert éhenhal a lányom :roll: :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Sziszi

Köszi az összefoglalót!! :D
Nyugi minden rendben van!!!Mikor lesz a következő UH?


Hoppá

Hoppá!!3 tüsző!!Ez igen!! Ebből tuti lesz valami!!!Tessék összebújni apával

Tombol a vihar!HA elmúlt visszajövk!

málna2162
 
 


Na itt is vagyok!

Úgy látszik ez mostmár menetrendszerű lesz.Reggle-este vihar.Nem is kicsi+jég :twisted: A rózsáimnak idejük sincs kinyílni :twisted:

Hol is tartottam?!

Hoppá
Drukkolok !!!
Jó tanulást...Már ha lehet jónak nevezni....Bár hasznos, csak már fáradt vagyok hozzá.

Candi

Elfáradtál a hétvégén?! :wink: Remélem van igazolt felmentésed... :wink:
Mi újság veletek?Hogyan tovább?

Mamen

Én személyes véleményem, és tapasztalatom az, hogy nem szabad órákig hagyni szopni a babákat!Ha etetés idő van egyen, noszogatni kell, cirogatni, hogy ne aldjun be. Más testhelyzetben kell tartani, vagy valamilyen trükkött bevetni, mert ennek így nem lesz más az eredménye mint, hogy órákig csüng a cicin. Ami mondjuk ha otthon vagy nem okoz gondot, de egy idő után, mondjuk ha betölti az 1-2 hónapot és elmész vele valahová, nem lóghat órákig rajtad.Megkell tanulnia, hogy a cici evésre való. A hasfájást okozhatja az amit Mókuska is írt,ha 1órát szopizik akkor túleszi magát, sokkal több levegőt nyel.Ne szoktasd rá!
A mostani időjárást nézve, ettől is lehetnek nyűgösek .
Hasfájásra nálunk is az infacol vált be.
Azt mondják, hogy az anyatejes babáknál teljesen normális ha hetente egy kaki van. Igen,annál akinél nem okoz gondot.Máté is hetetnte egyszer kakilt, de azzal nagyon megkínlódott.elötte való nap már olyan volt mint egy 100-as szög. A 4. hónaptól adtam neki baracklevet és onnantól kezdve sokkal könnyebben ment neki.De ez nektek még odébb van.

Kis_plutó

Mi volt az ortopédián?
Adrit most ovavitted szemészetre?!Tudod,ha kell orvos szólj nyugodtan!!!

Icus

Hajrá Forgách!!
Mikor kezditek?

Takidó

Jók lettek a képek!

Muszkuru

Igaza van Takidónak, tényleg nem szent írás a 3 hónap.Máté 6 hónapos kora után alidta át az éjszakát... :wink: 8)
Nappal nem alszik a babakocsiban?
A kiságyban alvás nálunk is csak éjszakára ment.

Bea

Hűűűűűűűűűűűűű!Ti aztán nem vesztegetitek az időt!!!De nem is baj!!Hajrá!!
Gratulálok a fogacskához!!

Nektarin

Gratulálok a vizsgához,és nagyon irigy... :lol: :wink:
Kiváncsi leszek mit mutat az Uh
Vásárlás...Aha,tudom mit érzel :wink: :D

Zsizsik

MI újság veled, veletek?
Eszti várja már a nyári szünetet?Mindjárt itt van a VAKÁCIÓ!!

vvviki

Neked mi a következő lépés? Doki mit mond?


Bocsi mindenkitől a tábla hibákárt....Úgylátszik Cavintont kell szednem.De kijavítottam mindent ,úgyhogy jövőhéten már remélem minden rendben lesz.

Pussz mindenkinek.Megyek vacsit csinálni

málna2162
 
 


Sziasztok!!!

Ildi,köszi már jobb a helyzet!!!!!Én is hagyom még egy órát is enni,de ebben már benne van a büfi,huncutkodás és az elalvás....nem bánom,imádok minden vele töltött percet!!!És már nagyon jól megy az elalvás is:lakásban nincs benn a babakocsi,de most pl.gond nélkül visszaaludt a kiságyban...

Mamen,nálam is bejátszott az Infacol,de csak egy napra...azért csak mesterséges...viszont 2 hete sikeresen beválik a köménymagtea:ami valójában leforrázott egész köménymag és ÉN iszom,nem ő.....napi 1,1,5 l-rt megiszok és hatalmasakat tud büfizni és akkorákat pukizik,mit egy felnőtt férfi :lol: próbáld ki,ráadásul a te emésztésednek is jót tesz!!!!!Nálunk 10 pelusból 9-ban még van kaki,de később biztosan több hasznosul majd!!!!

Szép napot!!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Ne csináljátok már!!!
Kezd ez a topik hasonlítani egy rossz kapcsolathoz...Ami olyan mint a töltött káposzta, felmelegítve már az sem jó... :(
Állandóan neki futunk, egy darabig írunk aztán megint eltűnik mindenki.
Ha már végig izgultunk együtt egy jópár 9 hónapot, akkor az utána lévő idő is érdekel minket!!!
Tényleg ki fog fulladni a topik...

málna2162
 
 


Sziasztok!

Emese 4150gr :oops: a védőnéni megdícsérte, én meg kérdeztem, hogy nem sok-e, de megnyugtatott, hogy le fog lassulni. Már az éjjel is bizonyította fél kettőkor volt fent és csak negyed hétkor keltünk. :lol:
Köszi a tanácsokat, bocsi, hogy össze-vissza csapongok, de örülök, hogy jöhetek.
Málna, igazad van szopi ügyben. Csak nehéz megállni, hogy ne adjak neki. Az igazi szopi idő egyébként fél óra-negyven perc. De így is a cicim bánja, sajnos nem jó a technikánk és nem is hajlandó nagyobbra nyitni a száját, spagettinek nézi anyát. :? szóval igyekszem megfogadni a tanácsotokat (tudom Sziszi te is ezt mondtad :wink: ) (egyébként mi büfizni nem tudunk annyira, a puki- rotyi megy állandóan és kaki is van majdnem minden pelusba.)
Nálunk is állandó időjárás változás van. :evil: ami a sétáinkat eléggé bezavarja.
Nagyon szépek a babák, olyan gyorsan nőnek.
puszi mindenkinek Mamen
mamen
 
 


Remelem nem fog kifulladni!!!
En jovok ahogy tudok!
Ma vizsgaztam, olyan jo tulleni rajta!
8 het mulva eredmeny, nem tudom hogy atmentem-e vagy sem, de jo tulleni rajta :?
Nem tudom hogy ti hogy birjatok azt a sok tanulast, en mar ettol az egy vizsgatol is ki voltam :shock:
Oreg vagyok en mar ehhez.... :?

Viszont, juliusba megyek haza!!!!!!
Fogacsot juliusba kezdjuk ha minden ugy megy ahogy tervezzuk.
A dokit meg nem hivtam fel, megvarom amig a tickerem eljut Szombatig es ha meglatogat a franya Piri baratnom akkor telefonalok a dokinak......azert remenykedem hogy ebben a honapban elfelejt jonni :wink:

Gabi, mi volt a dokinal?
Javul mar Esztike laba?

Hoppa,
Mikor derul ki hogy sikeres volt-e a relaxas hetvege? :wink:

Malna,
Sajnalom a sok husi, miert tartotok ennyi hust a fagyasztoba?????
A vadhusokat a parod lovi?
Ha igen, tul sokat lovoldozik :wink:

Kép
icus
 
 


a tickerem rosszul szamol....szombaton nem kell megjonnie!

Viki,
Te voltal dokinal?

Ki merre megy nyaralni?
Tervezitek mar hogy mentek valahova?

Candi,
Veled mi van?

Kép
icus
 
 


Mokuska,
irtad hogy kiprobalnad a paintball-t..........ne tedd! Nem javaslom senkinek. 2 szer fejbelottek es egyszer combon es a fenekembe ment a golyo, pont oda ahol a fenykepezogepem volt.
A fenyi gepem megmentette a s@ggemet, de a combomon majdnem egy tenyernyi kek folt lett :evil:
A fejemen meg egy nagy pukli (meg jo hogy nem latom!) :shock:

Ha nem sikerul a vizsgam, rafogom a puklira :wink:

A ferfiak elveztek, en kialltam a masodik kor utan :oops:

Kép
icus
 
 


hellóó !

gyors bekukk a melóból !
lóg a nyelvem, olyan fáradt vagyok

holnap megyek dokihoz és ott kiderül rejtegetek-e még magamban valamit :shock:

most biztos ki fogtok nevetni, de félek !!!!! :cry: :cry:
nem kicsit, hanem nagyon !!! :oops:

holnap doki után majd írok !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Viki,
ne aggodj, minden rendben lesz....es legalabb kapsz jo tanacsokat hogy mit hogyan csinalj :wink:

Mostmar megyek haza, orulok hogy vege a mai napnak! :P

Kép
icus
 
 


Sziasztok, én sajna nem jövök nagyon, amint már írtam, max péntek délután. Most is két tétel közötti piiidőt használom ki. Persze apára is szorítok egy kis időt :oops: ....

Icus, remélem hamar elmúlik a dudor a buksidról, meg a folt a combodról. Én nem akarom kipróbálni a paintball-t, úgyhogy ilyen veszély nem fenyeget. :lol:

Sziszi, mi van veled? Ma nem jöttél?! :roll:

Candi, te sem vagysehol, meg a többiek sem.... :cry:

Viki, drukkolok a holnapi dokihoz!! ++++++++++++++++
Remélem nincs már cisztád!!

Bea, msn-re sem fogok menni még pár napig, csak péntek estefelé!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó estét , szép idő volt ma itt felénk, csak kétszer mosott el az eső, tiszta vizespólós verseny volt a munkahelyen 8)
Kata: vagyok én, csak annyira elfáraszt ez az idő, de tényleg, hogy kedvem sincs esténként a gép elé ülni.
Jó tanulást neked és akkor gyere pénteken.
Málna: nagyon tetszik az új tábla, meg az új vonalzód is, ha szeretnél írogatni még a táblába én is Clostyval, meg Merionalla vagyok ellátva+ ovitrelle. Csak, hogy úgy nézzen már ki, mintha nálam is történne valami :roll:
Icus: 8 hetet kell várni az eredményre, az rengeteg idő...., de biztosan sikerült .
Jó lenne, ha a barátnőd egy kicsit elmenne szabira és nem kéne holmi Forgácsokal foglalkozni.
Kismamik hol vannak a képek, benézek és nem látok egyetlen huncut szemű, mosolygós babácskát :shock:
.
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 804.82.jpg
[/img]
Menek főzni, de még bekukkolok később, jók legyetek

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

Candi
Csak Neked :lol:

Igy kell sütikészités után letakarittatni az asztalt (kakaós) :wink:
Kép

Végerdmény:
Kép

Majd irni is fogok kicsit később, mert már nyüglődik Dani, menni kéne fürdeni.

Kép
Kép
mókuska
 
 


Mókuska: köszönet, ez nagyon édes, Dani nagyon alapos munkát végez, ahogy nézem :wink: :D
Látom ma sem lesz nagy mocorgás itt nálunk, úgyhogy én el is rakom magamat mára, sziasztok!

Andi
candi
 
 


Jó reggelt!

Hú nálunk is viharok jönnek-mennek, ha nagyon dörög és villámlik kapcsolom ki a gépet :shock: :shock: , de volt tegnapelőtt amikor jöttem volna és nem volt Babanet.
Nálunk meg az internetszolgáltató sem az igazi, olyan sokszor nincsen net, főleg ezekben az esős időkben :shock: :shock: :shock:

Kedden voltunk orthopédián, jól jött ki, mert aludt Esztike, és elkezdtem vetkőztetni, közben beszélgettünk a dokival. Mondom nagy lelkesen, hogy sokkal szebb a lába keveset fordítja befelé, erre a tündérkém elkezdett nyújtózkodni, amihez társul, két talpat összefordítani, úgy felhúzni az egész lábat :lol: :lol: :lol:
Ettől eltekintve, ténylegesen jobb a helyzet :wink: :wink: majd fél éves korában kell ujra vinnem, addig tornáztatás.

Tegnap meguntuk a szemüvegre-várakozást is, hát már régen készen volt, csak spóroltak a telefonon :evil: :evil: :evil:

Esztike szeme hétvégén szépen helyrejött, de tegnapelőtt és tegnap megint kamillázni kellett. Majd ha most délelőtt is váladékozik, leviszem a tanácsadás végére, amikor már nem lesz gyerek :shock: :shock: :shock: beteg gyerekek közé nem fogom vinni, mert úgysem hívnak be.

Én tegnap este is, meg most már napok óta olyan hulla voltam, másfél órás eperszedés után a derekam mejd leszakadt, a térdeim azok baromira fájtak. Hát minden tiszteletem azoké, akik egész nap képesek epret szedni. Nekünk tuti ez az egy gyümölcs nem lesz jó nagy területen-pedig imádjuk :wink: :wink: A vasárnapi egész napos kapálás után nem voltam ennyire KO. ott csak szimplán elfáradtam :wink: :wink:

Szóval nem kell nekem Paint Ball :wink: :wink: de egyenlőre semmiféle sportolást nem tervezek kipróbálni :oops: :oops: néha ha a szakladok a kicsi után a cicijeim majd leszakadnak, és ez figyelmeztet, hogy nincs ugri-bugri :D :D

Málna
hú mennyi finom ebéd úszott el :shock: :shock: :shock: sajnálom :cry: :cry:
A tábla nagyon szép lett
:D :D :D :D

Icus
hú nemsokára itthon lesztek :wink: :wink:

Csajok esetleg abban az időszakban nem hoznánk össze a talit, akkor Icus is részt tudna venni :D :D :D

Vvviki
drukk az Uh-hoz :wink: :wink: Most tüszőt is fognak nézni???

Sziszi
na, hogy érzed magad?
Ciciérzékenység nem biztos, hogy folyamatosan lesz. Nekem most az utolsó terhességnél volt sokáig érzékeny, de a többinél nem :wink: :wink: (ja és most is nőtt a legtöbbet :lol: :lol: csak az a baj, hogy ez nem maradandó :oops: :cry:

Candi
igérem ha lesz időm feltöltöm a legújabb képeket :wink: bár most nincsen sok :D
Hú Te ebben a hónapban mennyi csemegét kapsz :shock: :shock: reméljük hatásos lesz :wink: :wink: de ezek szerint most már tuti, hogy ebben a hónapban inszem az nincs?
Vizespólóversenyt gondolom a férfiak nem bánták :wink: :wink:

Mókuska
Daninak adj egy nagy cuppanós puszit nevemben :D :D olyan kis édi.
Kupakokat meddig gyűjtik az oviban? Gyüjtögetem ám szorgalmasan :wink: :wink:

Hoppá
egy kalappal péntekre, itt egy kis szerencsehozó lóhere Kép
A majd leszakad a hasad érzés az ismerős, ebből az állapotból van két szuszogósam a szobában :wink: :wink: :wink:
Remélem Nektek is meglesz az eredménye.

Mamen
amikor én Adrit megszültem bejött a csecsemős a szobába, és rátette cicire a kisasszonyt, ha nem jól kapta el, levette. Szórakoztunk egy jó darabig, de megérte, nekem nem is volt sebes a bimbóm :D :D
Na ezt Eszterkével is eljátszom, mert cumi után néha a cicivel is cumizik. Na olyankor kiveszem a szájából a cicit, amit persze zokon vesz, de legalább jól kitátja a száját :wink: :wink:
Szopiidő le is fog ám csökkenni, mert amikor már más dolgok is érdeklik őket, esetleg nem ájul be hamar, akkor kb. 5-10 perc szoi után már csak szórakoznak.
Az én lányom azt szokta ilyenkor, hogy kifordul szétnéz, vissza bekapja a cicit, szív egyet, utána szétnéz és folytatódik. Na kb. 5 ilyen után büfizünk, nem szórakázunk :D :D
Egyébként szépen gyarapodtok. Mi majd jövő héten megyünk oltásra, majd akkor kiderül megint mennyit hízott, bár mi már minden fellétkor folyamatos mozgásban vagyunk :D :D

Meli
örülök, hogy Dénes olyan jókat alszik a babakocsiban. Azt nekem is szerették nagyon.
Ma végre megjön a naptej is amit rendeltem, és be is tudom kenni őt, bár csak amikor muszály akkor vagyunk kinnt a napon.
Pl. nálunk a tanácsadás 13-14óráig tart :roll: :roll: kánikulában tök jó :evil: :evil:

Musz
a Te Esztered többet elvan már egyedül? A járókát sem szereti? Nekünk az is bejön. Ott szokott szaunázni a drágám, ugyanis a konyhán van felállítva, és ha egész délelőtt főzök igen csak melege van :shock: :shock: de bírja.

Bea
mikor fogtok költözni??

Zsizsik
jó régen voltál már itt. Ha van időd írj bővebben is magatokról. Eszter most fog ballagni az oviból??
Régebben ha időm volt bekukkantottam a PCO-s topicba, de mostanában nincs időm :cry: szóval írj ide is :D :D

Bocsánat attól aki kimaradt, de lemaradunk a suliból 3-ból 2-en még alszanak, abból 1 még cicizni is fog :shock:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Királyság van!!! :D
Annyira nem, mert még nem tudtam visszaolvasni, de legalább életjelet tudok adni :roll:
Végső kimerülésemben újra megpróbálkoztam a pihenőszékkel, és ma bejött Mauskának!
Úgyhogy vérszemet kaptam, előrángattam a porszívót és végigszáguldottam a lakáson, sőt reggelizni is tudtam. Aztán evett, és most alszik az ágyunkban. Hihhetetlen!!
A dolog szépséghibája, hogy már két napja sem éjjel sem nappal nem aludt, ha kb öt percig eljutott álomországba, keze-lába járt, nagyon nyugtalanul aludt, és nagyon hamar felébredt, nem tudom, mi volt vele, de engem totál kikészített. :?

A vizsgám remélem meglesz, a két esszékérdéshez lövésem nem volt, az egyik: "hozzon magyarországi példát a munkavállalók opportunizmusára, illetve a munkáltatók reakciójára"... Miii? Mijazhogyopportunizmus? Így kamuzni is elég nehéz...

Természetesen megörökítettem a szerencsés pillanatokat, hátha soha többet nem lesz ilyen az életemben :lol:
Kép Kép Kép

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Jo reggelt mindenkinek!

Nagyon edi a Dani :)
Ilyen takaritosegedet en is elfogadnek :D

Kis-pluto,
Remelem Esztike szeme gyorsan helyrejon, ha nem javul mindenkepp vidd el dokihoz, nehogy valami fertozes legyen.
Szuper hogy a laba javul, biztos profi a masszore :wink:

Ma reggel az egyik kollegam fotokat hozott a 3 honapos magzatarol (a felesege magzatarol).
Ez a hapsi akkora egy taplo, szerintem el sem tudjatok kepzelni mekkora pofaja van......5 honapja (egyutt kezdtunk a cegnel) azzal verte a mellet hogy babara gyurnak es hogy nemsokara lesz baba es nem hiszem el hogy az ilyeneknek ilyen gyorsan sikerul.
A hapsi sokat iszik, durva es nagyon bunko mindenkivel (az elozo munkahelyrol azert rugtak ki mert megtamadt egy vendeget illuminalt allapotaban) es jon nalluk a baba..!
Perszer orultem vele es tenyleg nagyon jok a kepek, teljesen kiveheto mar rajta a baba feje, szeme, orra, szaja meg a pocakja :)
Remelem nekunk is hamarosan lesz, Forgacsek majd segitenek rajtunk, mert ha nem en elkezdem az orokbefogadasi procedurat (amit a ferjem nagyon ellenez) !

Kép
icus
 
 


hol a kep musz?

Opportunizmus - alkalmazkodas, megalkuvas
Azert remelem valamit csak rizsaltal ra.... ahogyan en a tegnapi vizsgamra :wink:

Kép
icus
 
 


Aggódom :(
Maus úgy alszik, hogy néha felsír. Ilyenkor odarohanok, de semmi sincs, alszik tovább. Ez meg mi lehet? :shock: :? :(

Icus, mikor hazajöttem a vizsgáról, szégyenszemre megnéztük apával az idegen szavak szótárában :oops:
Szóval nem nagyon tudtam rizsázni, megkértem a szomszédomat, fordítsa úgy a papírját, hogy lássam mit írt, de az sem segített :oops: :shock:

Az örökbefogadás is megoldás lehet, de szerintem várj még vele, adj esélyt a dokiknak!
Milyen vizsgád volt?

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Musz
Mikor alszanak a babák "leperegnek" előttük a nap történései. Ha folyamatosan figyeled látod, h hol mosolyognak, hol legörbül a szájuk, hol felsirnak. Ilyen minden babánál van :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Lehet hogy csak rosszat almodik? :shock: vagy hasfajos ?
En nem nagyon ertek ehhez, nem igazan tudok tanacsot adni :?

Nekem felsofoku Health & Safety vizsgam volt tegnap es volt benne 3 kerdes a villas emelorol :shock:
Azt kerdeztek hogyan tehetjuk biztonsagosabba a hasznalatat.....meg kellett kerdezzem a vizsgabiztost hogy pontosan arra a gepre gondolnak-e ok is amire en :oops:
Rajottem hogy en mar utalok tanulni, tobbet nem is vagom bele a fejszem semmi ilyesmibe.....jo tullenni rajta!

Kép
icus
 
 


Ildi, köszönöm a gyors megnyugtató sorokat!
Eddig ilyet nem csinált :?
Lehet, hogy valami rossz történt vele tegnap, és én nem tudok róla :? :(

A mosolyát szeretem, azzal nincs is gond :D
Ez a sírósdi új, de akkor nem kell aggódnom?

Icus, szerintem a villás emelő legbiztonságosabb használata, ha nem megyünk a közelébe :lol:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Ja-ja :lol:
Minden hulyeseget irtam, hangjelzestol a villogoig...

Nektek nem segit a vizsgabiztos, ha ilyen hulye szavakat raknak a kerdesbe, az lenne a minimum hogy lefordija magyarra :shock:

A tobbiek merre vannak?
Itt a nyari szezon, mindenki napozik 8)

Kép
icus
 
 


Sziasztok!!!!

Icus,veled érzek,állati szar,amikor a suttyóknak egy pill.alatt összejön és nem is úgy fogja nevelni....a normális emberek meg rágják a körmüket,hogy miért nem még mindig...de ne aggódj,te is nagyon hamar az orra alá dughatod az uh fotót!!!!!!!

Ági,enyém gyerek is ilyeneket csinál....félálomban felsír,aztán rögtön utána hangosan röhög( :shock: :!: )nem gond,eleinte én is paráztam,hogy akkor most nem is kiegyensúlyozott a fiam!!!!!De nem gond....édes a pihenőszékes fotó!!!Nekünk is van,de még nem mertem kipróbálni,annak ellenére,hogy azt írják,hogy 2 hetes kortól lehet!!!!Talán majd ma!!!

Ildi,jó kis morzsaporszívótok van :lol: hol lehet ilyet beszerezni :lol: :?: paintball...egy ideig bele voltam esve és ki akartam próbálni...aztán mikor az uncsitesóm megmutatta a lilás foltjait akkor többé már nem akartam kipróbálni!!!!

Gabi,menni idős kortól lehet naptejezni?Én még ezt sem mertem kipróbálni,nehogy érzékeny legyen rá...mindig ha babakocsizunk lengén öltöztetem,fehérbe,vagy letakarom pelussal!És még nem vittem tanácsadásra....telefonon kommunikálunk :oops: nekünk is dél körül kellene menni,hát én a legnagyobb melegben ki nem viszem....áltaában 2-3 körül szoktunk kimenni,ha már itthion van apa is és jön velünk!!!
Örülök,hogy jól vannak a szemecskék....
egész nap kapáltál??!!?!Minden elismerésem...

Mennem kell....éhes a fia!!!!

Mindenkinek szép napot!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Bocs, hogy nem jövök, de itt bent őrültek háza van, pályázat pályázat hátán, tegnap is ma is, iszonyat.

Most hétvégén megyünk szülinapozni, meg remélem sikerrel járunk babakocsi téren is.

Bocsi, nem tudtam visszaolvasni, ma van Apa névnapja, reggel névnapi reggelivel vártam, jaj de rossz volt felkelni, de annyira édes volt, ahogy örült:)

Hát én is kíváncsi leszek már rá nagyon, hogy fiú vagy lány lesz, nevek, hát a fiú akkor úgy fogják hívni mint az Apukáját, tehát Róbert lesz, illetve Róbert Bálint, ha pedig kislány akkor Linda Nóra, valószínű, de ez még nem biztos.

Na puszi mindenkinek, és szép napot!

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok,

Bocs, hogy nem jövök, de itt bent őrültek háza van, pályázat pályázat hátán, tegnap is ma is, iszonyat.

Most hétvégén megyünk szülinapozni, meg remélem sikerrel járunk babakocsi téren is.

Bocsi, nem tudtam visszaolvasni, ma van Apa névnapja, reggel névnapi reggelivel vártam, jaj de rossz volt felkelni, de annyira édes volt, ahogy örült:)

Hát én is kíváncsi leszek már rá nagyon, hogy fiú vagy lány lesz, nevek, hát a fiú akkor úgy fogják hívni mint az Apukáját, tehát Róbert lesz, illetve Róbert Bálint, ha pedig kislány akkor Linda Nóra, valószínű, de ez még nem biztos.

Na puszi mindenkinek, és szép napot!

Kép
Kép
nektarin
 
 


hellóó

megjöttem UH-ról

rengeteg tüszőcském van, de még van egy kis cisztám is :shock:
lesz majd átjárhatóságim is :?

viszont a doki mondta, hogy amit decemberben látott az UH-n,az a megnagyobbodás, ami sokkal rosszabb mint a ciszta, az teljesen eltűnt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Vviki
ez akkor jó hír :D :D
A sok tüszőcskét meg tessék elbolondítani :oops: Kép összegabalyodni sokat apával :oops:

Meli
a naptejet megmondom őszintén nem tudom mikortól lehet. Eddig én is vagy vékony valamivel betakartam, na de sokszor úgy is tolom a kocsit, hogy ne érje a nap, na amúgy sem szereti, ha az a szemébe süt :D :D
Kapálás azért meg volt szakítva egy párszor, mert a kicsi ugye evett, na meg én is :wink: :wink: de amit akartam azt befejeztem :wink: :wink: na meg virágokat is ültettem közben


Musz
édesek a képek :D :D :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Halihó!
Musz: biztosan valami bolondságot álmodik Eszti, vagy töri a fejét, hogyan is tegye még élvezetesebbé az estéiteket :wink:
Tényleg sokszor szoktak a babák álmodni, állítólag a születésük is néha felrémlik még ilyenkor, szerintem se aggódjál.
Nagyon jók a pihenő székes fotók, Te kihasználod a saját kis hintaszékedet?
Icus: egy cipőben vagyunk az én kollégám előző héten jelentette be, hogy gyereket várnak, meggondolatlan, bulizós hapsi, de ez van, nem is fogja annyira értékelni egyik sem, mint majd Mi hamarosan. Örökbefogadás kemény dió, nagyon meg kell ám gondolni, de neked még rengeteg lehetőséged van előtte egy saját babusra és sikerülni is fog, csak egy kis lökés kell. Forgács bácsiék majd segítenek.
Gabi: szupi, hogy ilyen szépen javul Eszti lába, ez a szemgyulladás a többieknél nem volt annak idején? Remélem csak valami múló dolog.
Viki: mikor lesz átjárhatósági? Hsg, vagy laparoszkópos les? Remélem a tüszők együttesen leküzdik a cisztát!
Eszti: nagyon szép neveket választottatok ám!
Meli: ez az álomban rötyögés nagyon édes lehet Dénesnél :lol: . Voltak már látogatók?
Jut eszembe, milyen jó kis játék ez a paintball, bár én simán gyártom a kék foltokat magamnak e nélkül is, állandóan elsodrok valamit.
No megyek dolgozom kicsit, majd este leszek!

Andi
candi
 
 


Sziasztok,

tegnap délelőtt továbbképzés volt, utána pedig kivettem egy félnapot. Csavarogtunk a tesómmal, járólapokat néztünk.
Ma már dolgozom :twisted: .

Gyomorégés szinte folyamatos. A mellem már nem fáj annyira.
Amúgy minden oké. Várom már a szerdát :shock: :wink: :lol:

Musz
Helyes a képen Eszti.
Az álmok természetesek, ne aggódj.
Tomi még sokszor most is felsikít álmában, de nem ébred fel és nem emlékszik rá. Ők sokkal mélyebben alszanak mint mi.

Viki
Ez jó hír, akkor hajrá.

Candi
Én sokszor össze-vissza verem magam :oops: :lol: és úgy be tud kékülni, mint egy rossz gyereknek.

Nektarin
Jobb lenne többet lazítanod, nem vagy még fáradt?
Vendég
 


Hoppá

Ne izgulj, csak nagyon fáradt vagyok, állandóan aludnék :oops: , ezért sokszor nincsen kedvem írni, délelőtt meg továbbképeztek.

Bocs, ha megijesztettelek :wink: .
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?